aantal | methodiek | disconterings- | grondwaarde | projectplanning | woningen | winkels | kantoor | parkeren | winst / | |
Regio | objecten | voet | per m2 (range) | (verkoop) | (marktwaarde | (markthuur | (markthuur | (marktwaarde per | risico | |
per m2) | m2) | (m2) | unit) | opslag | ||||||
NEDERLAND | ||||||||||
Aalsmeer | 1 | DCF | 11 % | N/a | N/a | N/a | N/a | € 215 - € 4 00 | N/a | 7 % - 7 % |
Wassenaar | 1 | Comparatief | N/a | N/a | N/a | € 6 .000 - € 7. 000 | N/a | N/a | N/a | 6% - 6% |
BELGIE | ||||||||||
Spa | 1 | DCF | 10% | N/a | N/a | € 3.000 - € 4.000 | N/a | € 2 25 - € 2 3 5 | €35.000 | 7 % |
Knokke-Heist | 5 4 | Comparatief | N/a | N/a | N/a | €5.000 - € 7 .000 | € 4 00- € 65 0 | € 200 - € 400 | € 60 .000 - € 80 .000 | N/a |
Brasschaat | 2 | Comparatief | N/a | N/a | N/ a | N/a | N/a | € 350 - € 4 00 | N/a | 7,45 %- 7,35 % |
Blankenberge | 1 | Residueel | N/a | N/a | N/a | €4.000 - €5.000 | € 2 00 - € 300 | €200 | € 4 2 . 5 00 | N/a |
De Haan | 1 4 | Residueel | N/a | N/a | Q 2 20 20 - Q 3 20 21 | € 3.000 - € 4 .000 | N/a | N/a | N/a | 5 % |
Grobbendonk | 1 | Comparatief | N/a | € 10 - € 20 | N/a | N/a | N/a | N/a | N/a | N/a |
(EUR x 1.000) |
2023 |
2023 |
2023 |
2022 |
2022 |
2022 |
Nederland |
België |
Totaal |
Nederland |
België |
Totaal |
|
Vastgoedbeleggingen |
23.460 |
11.800 |
35.260 |
23.460 |
11.800 |
35.260 |
Vastgoedbeleggingen in |
||||||
aanbouw of ontwikkeling |
- |
19.710 |
19.710 |
- |
19.710 |
19.710 |
Voorraad vastgoedprojecten |
- |
4.770 |
4.770 |
- |
4.770 |
4.770 |
23.460 |
36.280 |
59.740 |
23.460 |
36.280 |
59.740 |
|
(Des)investeringen in vastgoedobjecten |
- |
- |
- |
(EUR x 1.000) |
Activa |
Passiva |
||
2023 |
2022 |
2023 |
2022 |
|
Nederland |
58.272 |
56.311 |
79.199 |
80.561 |
België |
37.684 |
41.992 |
16.757 |
17.742 |
Totaal |
95.956 |
98.303 |
95.956 |
98.303 |
(EUR x 1.000) |
2023 |
2023 |
2023 |
2022 |
2022 |
2022 |
Nederland |
België |
Totaal |
Nederland |
België |
Totaal |
|
Netto huuropbrengsten |
- |
- |
- |
13 |
- |
13 |
Verkoopresultaat |
- |
- |
- |
673 |
369 |
1.0421.179 |
Herwaarderingsresultaat |
- |
- |
- |
(78.769) |
(390) |
(79.159) |
Overige opbrengsten |
- |
2 |
2 |
- |
15 |
15 |
Exploitatiekosten |
- |
- |
- |
(1.057) |
- |
(1.057) |
Waardeverminderingen |
- |
- |
- |
- |
(2.533) |
|
Terugneming van |
||||||
waardevermindering voorraad |
||||||
vastgoedprojecten |
- |
- |
- |
100 |
100 |
|
Lasten |
(1.377) |
(1.097) |
||||
Nettofinancieringskosten |
406 |
84 |
||||
Bedrijfsresultaat |
(969) |
(82.592) |
||||
Resultaat overige deelnemingen |
- |
- |
||||
Belastingen |
(1.124) |
30.285 |
||||
Resultaat na belastingen |
(2.093) |
(52.307) |
(EUR x 1.000) |
||
2023 |
2022 |
|
Salariskosten |
153 |
142 |
Sociale lasten |
11 |
10 |
Pensioenlasten |
- |
- |
164 |
152 |
(EUR x 1.000) |
||
2023 |
2022 |
|
Advieskosten |
395 |
449 |
Overige algemene kosten |
701 |
377 |
1.096 |
826 |
(EUR x 1.000) |
||
2023 |
2022 |
|
Financiële opbrengsten: |
||
Overige financiële opbrengsten |
419 |
135 |
Totale financiële opbrengsten |
419 |
135 |
Financiële kosten: |
||
Rentedragende leningen en kredieten |
(4) |
(42) |
Rente op leaseverplichtingen |
(9) |
(9) |
Totale financiële kosten |
- |
(51) |
Totaal nettofinancieringskosten |
406 |
84 |
(EUR x 1.000) |
||
De post belastingen is als volgt samengesteld: |
2023 |
2022 |
Over de verslagperiode verschuldigde belastingen naar de winst |
(235) |
(285) |
Dotatie/onttrekkingen latente belastingverplichtingen |
(69) |
30.014 |
Dotatie/onttrekkingen latente belastingvorderingen |
(820) |
556 |
(1.124) |
30.285 |
|
Aansluiting effectief belastingtarief: |
2023 |
2022 |
Resultaat voor belastingen |
(974) |
(82.592) |
Belastingdruk |
1.124 |
(30.285) |
Effectief tarief |
115% |
36% |
De effectieve belastingdruk is als volgt tot stand gekomen: |
2023 |
2022 |
Resultaat voor belastingen |
(974) |
(82.592) |
Belastingdruk 25% |
(243) |
(21.309) |
Effect niet eerder geactiveerde verliescompensatie |
(889) |
(9.036) |
Overige correcties |
8 |
- |
Afwijkend belastingtarief buitenlandse activiteiten |
- |
60 |
Niet-verrekenbare verliezen |
- |
- |
Effectieve belastingdruk |
(1.124) |
(30.285) |
(EUR x 1.000) |
||
2023 |
2022 |
|
Stand per 1 januari |
35.260 |
117.940 |
Mutaties als gevolg van herwaardering |
- |
(63.680) |
Desinvesteringen |
- |
(19.000) |
Waarde per 31 december |
35.260 |
35.260 |
(EUR x 1.000) |
||
2023 |
2022 |
|
Stand per 1 januari |
19.710 |
67.680 |
Mutaties als gevolg van herwaardering |
- |
(15.479) |
Desinvesteringen |
- |
(32.491) |
Waarde per 31 december |
19.710 |
19.710 |
Andere vaste |
Gebruiksrechten |
Andere vaste |
Gebruiksrechten |
|
bedrijfsmiddelen |
activa pand |
bedrijfsmiddelen |
activa pand |
|
(EUR x 1.000) |
2023 |
2023 |
2022 |
2022 |
Boekwaarde per 1 januari |
33 |
233 |
32 |
329 |
Eerste verwerking IFRS16 |
- |
- |
- |
- |
Investeringen |
8 |
- |
39 |
- |
Desinvesteringen |
- |
- |
(25) |
- |
Afschrijvingen |
(9) |
(108) |
(13) |
(106) |
Boekwaarde per 31 december |
32 |
115 |
33 |
223 |
Aanschafwaarde per 31 december |
47 |
712 |
39 |
712 |
Cumulatieve afschrijvingen per 31 december |
(15) |
(597) |
6 |
489 |
Boekwaarde per 31 december |
32 |
115 |
33 |
223 |
(EUR x 1.000) |
||
2023 |
2022 |
|
Stand per 1 januari |
6.569 |
6.013 |
Mutaties gedurende het jaar |
(820) |
556 |
Mutatie in gesaldeerde bedragen |
- |
- |
Stand per 31 december |
5.749 |
6.569 |
(EUR x 1.000) |
||
2023 |
2022 |
|
Stand per 1 januari |
4.770 |
14.386 |
Desinvesteringen |
- |
(9.716) |
Terugneming van waardevermindering |
- |
100 |
Waarde per 31 december |
4.770 |
4.770 |
(EUR x 1.000) |
||
2023 |
2022 |
|
Stand per 1 januari |
11.365 |
41.379 |
Mutaties als gevolg van vrijval/toename voorziening |
69 |
(30.014) |
Stand per 31 december |
11.430 |
11.365 |
(EUR x 1.000) |
|||
Land |
Soort post |
Actieve |
Passieve |
belastinglatentie |
belastinglatentie |
||
2022 |
|||
België |
Verrekenbare verliezen |
3.886 |
- |
Nederland |
Verrekenbare verliezen |
2.683 |
- |
België |
Verschil fiscale en commerciële waarde vastgoed |
- |
6.782 |
Nederland |
Verschil fiscale en commerciële waarde vastgoed |
- |
4.583 |
6.569 |
11.365 |
||
2023 |
|||
België |
Verrekenbare verliezen |
4.616 |
|
Nederland |
Verrekenbare verliezen |
1.133 |
|
België |
Verschil fiscale en commerciële waarde vastgoed |
6.851 |
|
Nederland |
Verschil fiscale en commerciële waarde vastgoed |
4.583 |
|
5.749 |
11.434 |
(EUR x 1.000) | 2023 |
Stand per 1 januari | 243 |
Eerste opname IFRS 16 | - |
Rente | 9 |
Huurbetalingen | (112) |
Nieuwe opname huurverplichtingen | - |
Stand per 31 december | 140 |
(EUR x 1.000) |
31-12-2023 |
Korter dan 1 jaar |
112 |
1-5 jaar |
28 |
Langer dan 5 jaar |
- |
Totaal leaseverplichtingen |
140 |
(EUR x 1.000) |
2023 |
2022 |
Liquide middelen per 1 januari |
31.088 |
5.816 |
Balansmutatie geldmiddelen in de periode |
||
1 januari t/m 31 december |
(1.664) |
25.272 |
Liquide middelen per 31 december |
29.424 |
31.088 |
(in hele euro’s) |
2023 |
2022 |
W.J. Simon |
35.000 * |
35.000 * |
35.000 |
35.000 |
Aandelenbezit |
Aandelenbezit |
|
ultimo boekjaar |
||
2023 |
||
Aantal aandelen |
Aantal aandelen |
|
W.J. Simon |
- |
- |
(in hele euro’s) |
2023 |
2022 |
Bestuurder bij ontstentenis |
- |
- |