• Gebouwen: |
20-30 jaar |
• Machines: |
5-15 jaar |
• IT-activa: |
3-5 jaar |
• Inrichtingen en uitrusting: |
10-21 jaar |
• Voertuigen: |
2-4 jaar |
• Verbeteringen aan geleasede gebouwen: |
10 jaar |
• Software: |
3 jaar; |
• Licenties van onbepaalde duur voor ERP- en front-endsoftware: |
10 jaar; |
• Software met abonnement: |
abonnementsperiode |
• Patenten en licenties: |
10 jaar; |
• Overgenomen klanten en technologie: |
5-20 jaar; |
Boekwaarde |
Reële waarde |
||
op datum van |
Reële waarde |
op datum van |
|
in 000€ |
overname |
aanpassingen |
overname |
Activa |
|||
Merken en handelsmerken |
− |
122 |
122 |
Technologie |
− |
2,938 |
2,938 |
onderzoek & ontwikkeling |
2,753 |
(2,753) |
− |
Installaties, machines en uitrusting |
36 |
− |
36 |
Inrichtingen en rollend materieel |
2 |
− |
2 |
Recht-op-gebruik activa |
36 |
− |
36 |
Uitgestelde belastingvorderingen |
− |
77 |
77 |
Overige financiële vaste activa |
33 |
− |
33 |
Handelsvorderingen |
321 |
− |
321 |
Overige vlottende activa |
616 |
− |
616 |
Geldmiddelen en equivalenten |
185 |
− |
185 |
Totaal activa |
3,982 |
384 |
4,366 |
Verplichtingen |
|||
Langlopende leningen en leaseverplichtingen |
(191) |
− |
(191) |
Uitgestelde belastingschuld |
− |
(77) |
(77) |
Handelsschulden |
(311) |
− |
(311) |
Personeelsschulden |
(525) |
− |
(525) |
Uitgestelde opbrengsten |
(232) |
− |
(232) |
Overige kortlopende verplichtingen |
(22) |
− |
(22) |
Totaal Verplichtingen |
(1,281) |
(77) |
(1,358) |
Totaal geïdentificeerde activa en verplichtingen |
2,701 |
307 |
3,008 |
Goodwill (negatieve goodwill) |
(23) |
(23) |
|
Overnameprijs |
2,985 |
| Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
CGU: MAT Software |
28,961 |
28,961 |
28,961 |
CGU: e-Prototypy |
809 |
799 |
787 |
CGU: ACTech |
8,812 |
8,812 |
8,812 |
CGU: OrthoView |
4,579 |
4,819 |
4,598 |
CGU: Engimplan |
− |
− |
− |
CGU: Materialise Motion |
− |
− |
− |
Totaal |
43,161 |
43,391 |
43,158 |
Waardever- |
|||
in 000€ |
Bruto |
mindering |
Totaal |
Op 1 januari 2023 |
45,802 |
(1,648) |
44,155 |
Waardevermindering |
− |
(1,175) |
(1,175) |
Wisselkoersverschillen |
178 |
− |
178 |
Op 31 december 2023 |
45,980 |
(2,823) |
43,158 |
Wisselkoersverschillen |
233 |
− |
233 |
Op 31 december 2024 |
46,213 |
(2,823) |
43,391 |
Wisselkoersverschillen |
(230) |
− |
(230) |
Op 31 december 2025 |
45,983 |
(2,823) |
43,161 |
Overgenomen | |||||
klanten, | |||||
technologie | Ontwikkelde | ||||
en andere | technologie | ||||
Patenten | immateriële | en software | |||
in 000€ | en licenties | Software | activa | in aanbouw | Totaal |
Aanschaffingswaarde | |||||
Op 1 januari 2023 | 6,915 | 12,679 | 44,431 | 8,527 | 72,552 |
Toevoegingen | 327 | 1,006 | − | 1,685 | 3,018 |
Buitengebruikstellingen | (132) | (4,504) | − | (45) | (4,680) |
Transfer tussen rekeningen | 129 | 7,458 | − | (7,603) | (16) |
Wisselkoersverschillen | 0 | 11 | 241 | − | 252 |
Op 31 december 2023 | 7,239 | 16,649 | 44,673 | 2,564 | 71,125 |
Toevoegingen | 315 | 79 | − | 1,477 | 1,871 |
Overname van een | |||||
dochteronderneming | 122 | − | 2,938 | − | 3,060 |
Buitengebruikstellingen | (11) | (278) | − | − | (289) |
Transfer tussen rekeningen | 102 | 1,413 | − | (1,516) | 0 |
Wisselkoersverschillen | 1 | (33) | (139) | (2) | (173) |
Op 31 december 2024 | 7,768 | 17,830 | 47,472 | 2,523 | 75,593 |
Toevoegingen | 470 | 330 | 48 | 1,371 | 2,220 |
Buitengebruikstellingen | (529) | (388) | − | (17) | (934) |
Transfer tussen rekeningen | 41 | 1,410 | (48) | (1,369) | 33 |
Wisselkoersverschillen | (1) | (3) | (284) | (0) | (288) |
Activa aangehouden voor | |||||
verkoop | (1) | (424) | − | − | (426) |
Op 31 december 2025 | 7,749 | 18,754 | 47,188 | 2,508 | 76,199 |
Overgenomen | |||||
klanten, | |||||
technologie | Ontwikkelde | ||||
en andere | technologie | ||||
Patenten | immateriële | en software | |||
in 000€ | en licenties | Software | activa | in aanbouw | Totaal |
Afschrijvingen en waardeverminderingen | |||||
Op 1 januari 2023 | (4,829) | (10,799) | (16,957) | (2,090) | (34,676) |
Afschrijvingen van het jaar | (755) | (3,027) | (2,722) | − | (6,504) |
Bijzondere | |||||
waardeverminderingen | − | − | (2,915) | − | (2,915) |
Buitengebruikstellingen | 132 | 4,504 | − | − | 4,636 |
Wisselkoersverschillen | (0) | (10) | (191) | − | (202) |
Op 31 december 2023 | (5,453) | (9,333) | (22,785) | (2,090) | (39,661) |
Afschrijvingen van het jaar | (531) | (3,763) | (2,095) | − | (6,389) |
Bijzondere | |||||
waardeverminderingen | − | (46) | − | − | (46) |
Buitengebruikstellingen | 11 | 278 | − | − | 289 |
Transfer tussen rekeningen | (0) | (0) | − | − | (0) |
Wisselkoersverschillen | − | 33 | 154 | − | 187 |
Op 31 december 2024 | (5,973) | (12,830) | (24,726) | (2,090) | (45,619) |
Afschrijvingen van het jaar | (485) | (4,122) | (1,823) | − | (6,431) |
Buitengebruikstellingen | 428 | 385 | − | − | 813 |
Wisselkoersverschillen | 0 | 3 | 284 | − | 288 |
Activa aangehouden voor | |||||
verkoop | 1 | 389 | − | − | 390 |
Op 31 december 2025 | (6,029) | (16,176) | (26,265) | (2,090) | (50,560) |
Netto boekwaarde | |||||
Op 31 december 2025 | 1,721 | 2,578 | 20,923 | 418 | 25,639 |
Op 31 december 2024 | 1,794 | 4,999 | 22,746 | 433 | 29,973 |
Op 31 december 2023 | 1,786 | 7,316 | 21,887 | 474 | 31,464 |
Op 1 januari 2023 | 2,086 | 1,879 | 27,474 | 6,437 | 37,875 |
Terreinen en | Materialen en | Recht-op- | Activa | ||
in 000€ | gebouwen | uitrusting | gebruik activa | in aanbouw | Totaal |
Aanschaffingswaarde | |||||
Op 1 januari 2023 | 47,959 | 105,877 | 21,619 | 15,955 | 191,410 |
Toevoegingen | 142 | 3,850 | 3,965 | 8,325 | 16,282 |
Verkopen en | |||||
buitengebruikstellingen | − | (4,299) | (3,313) | − | (7,612) |
Transfers | 40 | 15,031 | (4,433) | (11,585) | (947) |
Wisselkoersverschillen | 458 | 586 | (74) | (153) | 817 |
Op 31 december 2023 | 48,599 | 121,045 | 17,764 | 12,543 | 199,951 |
Toevoegingen | 107 | 4,189 | 3,149 | 23,466 | 30,911 |
Verworven uit | |||||
bedrijfscombinaties | − | 38 | 36 | − | 74 |
Verkopen en | |||||
buitengebruikstellingen | (166) | (4,312) | (1,777) | (133) | (6,388) |
Transfers | (50) | 10,885 | (1,819) | (9,349) | (333) |
Wisselkoersverschillen | 175 | 561 | 71 | 1 | 808 |
Op 31 december 2024 | 48,666 | 132,406 | 17,424 | 26,528 | 225,024 |
Toevoegingen | 646 | 3,852 | 1,925 | 10,895 | 17,318 |
Activa aangehouden | |||||
voor verkoop | − | (1,074) | (169) | − | (1,243) |
Verkopen en | |||||
buitengebruikstellingen | (2) | (5,228) | (3,282) | (123) | (8,635) |
Transfers | 18,342 | 15,161 | (202) | (33,334) | (33) |
Wisselkoersverschillen | (37) | (2,047) | (303) | (16) | (2,403) |
Op 31 december 2025 | 67,615 | 143,070 | 15,393 | 3,950 | 230,027 |
Terreinen en | Materialen en | Recht-op- | Activa | ||
in 000€ | gebouwen | uitrusting | gebruik activa | in aanbouw | Totaal |
Afschrijvingen | |||||
Op 1 januari 2023 | (11,045) | (64,470) | (13,199) | − | (88,714) |
Afschrijvingen van het jaar | (1,352) | (10,433) | (3,296) | − | (15,081) |
Waardevermindering | − | (160) | − | − | (160) |
Verkopen en | |||||
buitengebruikstellingen | − | 3,996 | 3,024 | − | 7,020 |
Transfers | − | (2,935) | 3,802 | − | 867 |
Wisselkoersverschillen | (33) | (356) | 8 | − | (381) |
Op 31 december 2023 | (12,430) | (74,358) | (9,661) | − | (96,449) |
Afschrijvingen van het jaar | (1,358) | (10,824) | (3,191) | − | (15,373) |
Verkopen en | |||||
buitengebruikstellingen | 139 | 3,976 | 1,627 | − | 5,742 |
Transfers | − | (1,232) | 1,565 | − | 333 |
Wisselkoersverschillen | (32) | (150) | (45) | − | (227) |
Op 31 december 2024 | (13,681) | (82,588) | (9,705) | − | (105,974) |
Afschrijvingen van het jaar | (1,669) | (10,521) | (3,087) | − | (15,277) |
Activa aangehouden | |||||
voor verkoop | − | 835 | 140 | − | 975 |
Verkopen en | |||||
buitengebruikstellingen | 2 | 5,089 | 2,505 | − | 7,596 |
Transfers | − | − | − | − | − |
Wisselkoersverschillen | 6 | 746 | 184 | − | 936 |
Op 31 december 2025 | (15,341) | (86,440) | (9,963) | − | (111,744) |
Netto boekwaarde | |||||
Op 31 december 2025 | 52,274 | 56,630 | 5,429 | 3,950 | 118,283 |
Op 31 december 2024 | 34,986 | 49,818 | 7,719 | 26,528 | 119,050 |
Op 31 december 2023 | 36,169 | 46,688 | 8,102 | 12,544 | 103,503 |
Op 1 januari 2023 | 36,914 | 41,407 | 8,420 | 15,955 | 102,696 |
in 000€ | Gebouwen | Rollend materieel | Uitrusting | Totaal |
Aanschaffingswaarde | ||||
Op 1 januari 2023 | 9,391 | 4,680 | 6,405 | 20,476 |
Toevoegingen | 1,739 | 1,980 | 246 | 3,965 |
Verkopen en buitengebruikstellingen | (2,607) | (676) | (30) | (3,313) |
Wisselkoersverschillen | (112) | 2 | 36 | (74) |
Transfers | (236) | (909) | (2,145) | (3,290) |
Op 31 december 2023 | 8,175 | 5,077 | 4,512 | 17,764 |
Toevoegingen | 1,822 | 739 | 589 | 3,150 |
Verworven uit bedrijfscombinaties | 36 | − | − | 36 |
Verkopen en buitengebruikstellingen | (1,123) | (430) | (224) | (1,777) |
Wisselkoersverschillen | 48 | 7 | 16 | 71 |
Transfers | (345) | (1,384) | (89) | (1,818) |
Op 31 december 2024 | 8,613 | 4,010 | 4,803 | 17,426 |
Toevoegingen | 1,026 | 488 | 411 | 1,925 |
Activa aangehouden voor verkoop | (133) | (36) | − | (169) |
Verkopen en buitengebruikstellingen | (2,477) | (770) | (36) | (3,283) |
Wisselkoersverschillen | (282) | (11) | (11) | (304) |
Transfers | − | − | (202) | (202) |
Op 31 december 2025 | 6,748 | 3,681 | 4,964 | 15,393 |
in 000€ | Gebouwen | Rollend materieel | Uitrusting | Totaal |
Afschrijvingen | ||||
Op 1 januari 2023 | (4,569) | (2,909) | (4,578) | (12,055) |
Afschrijvingen van het jaar | (1,735) | (1,185) | (376) | (3,296) |
Verkopen en buitengebruikstellingen | 2,360 | 627 | 36 | 3,023 |
Wisselkoersverschillen | 45 | (3) | (34) | 8 |
Transfers | 235 | 909 | 1,515 | 2,659 |
Op 31 december 2023 | (3,664) | (2,561) | (3,437) | (9,662) |
Afschrijvingen van het jaar | (1,851) | (1,073) | (266) | (3,191) |
Verkopen en buitengebruikstellingen | 953 | 454 | 220 | 1,627 |
Wisselkoersverschillen | (29) | (3) | (14) | (46) |
Transfers | 345 | 1,334 | (114) | 1,565 |
Op 31 december 2024 | (4,246) | (1,849) | (3,611) | (9,707) |
Afschrijvingen van het jaar | (1,881) | (902) | (304) | (3,087) |
Activa aangehouden voor verkoop | 133 | 8 | − | 141 |
Verkopen en buitengebruikstellingen | 1,752 | 717 | 36 | 2,505 |
Wisselkoersverschillen | 185 | 5 | (6) | 184 |
Transfers | − | − | − | − |
Op 31 december 2025 | (4,057) | (2,021) | (3,885) | (9,963) |
Netto boekwaarde | ||||
Op 31 december 2025 | 2,691 | 1,660 | 1,079 | 5,429 |
Op 1 januari 2025 | 4,368 | 2,160 | 1,191 | 7,719 |
Op 31 december |
|||
2024 |
2023 |
||
(in 000€) |
2025 |
||
Afschrijvingskosten |
(3,087) |
(3,191) |
(3,296) |
Interestkosten op leaseverplichtingen |
(363) |
(365) |
(325) |
Kosten gerelateerde aan kortlopende |
|||
leaseovereenkomsten/activa van geringe waarde/ |
|||
variabele leasebetalingen |
(981) |
(901) |
(689) |
Op 31 december |
|||
(in 000€) |
2025 |
2024 |
2023 |
Mogelijke (niet-verdisconteerde) kasstromen |
|||
wanneer het contract opties bevat om de |
|||
overeenkomst te beëindigen waarvan redelijkerwijs |
|||
niet zeker is dat ze zullen worden uitgeoefend |
612 |
817 |
1,089 |
Mogelijke (niet-verdisconteerde) kasstromen |
|||
wanneer het contract opties bevat om de |
|||
overeenkomst te beëindigen waarvan redelijkerwijs |
|||
zeker is dat ze zullen worden uitgeoefend |
1,270 |
1,259 |
1,838 |
Op |
||
31 december |
||
in 000€ |
Toelichting |
2025 |
Immateriële vaste activa |
6 |
36 |
Materiële vaste activa |
6 |
239 |
Recht-op-gebruik activa |
7 |
29 |
Voorraden en contracten in uitvoering |
2,681 |
|
Handelsvorderingen |
1,235 |
|
Overige vlottende activa |
94 |
|
Geldmiddelen en kasequivalenten |
− |
|
Activa aangehouden voor verkoop |
4,314 |
|
Leaseverplichtingen |
22 |
|
Uitgestelde belastingschulden |
2 |
|
Handelsschulden |
416 |
|
Belastingschulden |
1 |
|
Overige verplichtingen |
362 |
|
Verplichtingen aangehouden voor verkoop |
802 |
Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Grondstoffen |
6,776 |
9,007 |
9,061 |
Goederen in bewerking |
4,364 |
4,237 |
4,070 |
Afgewerkte goederen |
3,764 |
3,158 |
3,266 |
Contracten in uitvoering |
− |
590 |
637 |
Totaal voorraden en contracten in uitvoering |
14,904 |
16,992 |
17,034 |
Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Converteerbare lening |
− |
3,994 |
3,744 |
Totaal |
− |
3,994 |
3,744 |
Overige vaste activa |
Op 31 december |
||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Belastingkredieten |
4,965 |
4,520 |
4,467 |
Waarborgen |
408 |
423 |
493 |
Overige |
610 |
950 |
541 |
Totaal |
5,983 |
5,893 |
5,501 |
Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Overgedragen kosten |
6,015 |
5,301 |
4,486 |
Belastingkredieten |
802 |
1,024 |
814 |
Toegerekende opbrengsten |
91 |
641 |
611 |
Overige belastingvorderingen |
2,700 |
4,145 |
2,466 |
Subsidies |
5,495 |
6,784 |
372 |
Overige niet-handelsvorderingen |
388 |
271 |
272 |
Derivaten |
43 |
− |
139 |
Totaal overige vlottende activa |
15,533 |
18,166 |
9,160 |
Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Handelsvorderingen |
55,906 |
53,718 |
53,505 |
Voorziening voor dubieuze debiteuren |
(968) |
(667) |
(807) |
Totaal |
54,938 |
53,052 |
52,698 |
in 000€ |
|
Op 1 januari 2023 |
(400) |
Toevoeging |
(706) |
Gebruik |
122 |
Terugname |
177 |
Op 31 december 2023 |
(807) |
Toevoeging |
(527) |
Gebruik |
249 |
Terugname |
418 |
Op 31 december 2024 |
(667) |
Toevoeging |
(619) |
Gebruik |
115 |
Terugname |
203 |
Op 31 december 2025 |
(968) |
| Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Geldmiddelen op zichtrekeningen |
129,847 |
97,323 |
119,606 |
Kasequivalenten |
4,071 |
4,981 |
7,967 |
Totaal |
133,918 |
102,304 |
127,573 |
Totaal aantal |
Totaal aandeel- |
||
gewone |
houders- |
Totaal |
|
in 000 €, behalve aantal aandelen |
aandelen |
kapitaal |
uitgiftepremies |
Uitstaand op 1 januari 2023 |
59,067,186 |
4,487 |
233,895 |
Kapitaalverhoging via uitoefening van warranten |
− |
− |
47 |
Uitstaand op 31 december 2023 |
59,067,186 |
4,487 |
233,942 |
Kosten van op aandelen gebaseerde betalingen |
− |
− |
(47) |
Uitstaand op 31 december 2024 |
59,067,186 |
4,487 |
233,895 |
Verhoging kapitaal (1) |
− |
30,000 |
(30,000) |
Overige mutaties (1) |
− |
(30,000) |
− |
Uitstaand op 31 december 2025 |
59,067,186 |
4,487 |
203,895 |
Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Wettelijke reserve |
449 |
279 |
279 |
Overige reserves (1) |
32,060 |
2,060 |
2,010 |
Kosten voor op aandelen gebaseerde betalingen |
598 |
332 |
47 |
Andere elementen van het totaalresultaat |
(12,473) |
(11,474) |
(9,682) |
Overige reserves |
20,633 |
(8,803) |
(7,346) |
Wisselkoersver- |
Reële- |
||
schillen en |
waardeaan- |
||
in ‘000€ |
andere |
passing |
Totale OCI |
Op 1 januari 2023 |
(7,560) |
(3,046) |
(10,606) |
Wisselkoersverschillen bij de omrekening van |
|||
buitenlandse activiteiten |
1,255 |
− |
1,255 |
Reële-waardeaanpassing |
− |
331 |
331 |
Op 31 december 2023 |
(6,305) |
(3,377) |
(9,682) |
Wisselkoersverschillen bij de omrekening van |
|||
buitenlandse activiteiten |
(1,795) |
− |
(1,795) |
Reële-waardeaanpassing |
− |
3 |
3 |
Op 31 december 2024 |
(8,100) |
(3,374) |
(11,474) |
Wisselkoersverschillen bij de omrekening van |
|||
buitenlandse activiteiten |
1,002 |
− |
1,002 |
Wisselkoersverschillen voortvloeiend uit netto- |
|||
investeringen in buitenlandse activiteiten |
(2,252) |
− |
(2,252) |
Reële-waardeaanpassing |
− |
258 |
258 |
Op 31 december 2025 |
(9,350) |
(3,116) |
(12,466) |
2025 |
2024 |
2023 |
|
Uitstaand op 1 januari |
362,600 |
423,452 |
77,709 |
Toegekend |
25,000 |
− |
350,000 |
Vervallen/geannuleerd |
(37,600) |
(60,852) |
(4,257) |
Uitgeoefend |
− |
− |
− |
Uitstaand op 31 december |
350,000 |
362,600 |
423,452 |
Uitoefenbaar op 31 december |
− |
12,600 |
73,452 |
2025 |
2024 |
2023 |
|
Uitstaand op 1 januari |
− |
47,524 |
51,781 |
Toegekend |
− |
− |
− |
Vervallen/geannuleerd |
− |
(47,524) |
(4,257) |
Uitgeoefend |
− |
− |
− |
Uitstaand op 31 december |
− |
− |
47,524 |
Uitoefenbaar op 31 december |
− |
− |
47,524 |
2025 | 2024 | 2023 | |
Uitstaand op 1 januari | 12,600 | 14,600 | 14,600 |
Toegekend | − | − | − |
Vervallen/geannuleerd | (12,600) | (2,000) | − |
Uitgeoefend | − | − | − |
Uitstaand op 31 december | − | 12,600 | 14,600 |
Uitoefenbaar op 31 december | − | 12,600 | 14,600 |
2025 | 2024 | 2023 | |
Uitstaand op 1 januari | 350,000 | 350,000 | − |
Toegekend | 25,000 | − | 350,000 |
Vervallen/geannuleerd | (25,000) | − | − |
Uitgeoefend | − | − | − |
Uitstaand op 31 december | 350,000 | 350,000 | 350,000 |
Uitoefenbaar op 31 december | − | − | − |
2023 | 2023 | 2023 | 2015 | 2015 | IPO 2014 | IPO 2014 | |
(25 maart) | (23 nov) | (23 okt) | (16 sep) | (nov) | (nov) | (juni) | |
Dividendrendement | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% | 0% |
Verwachte volatiliteit | 66% | 64% | 64% | 47% | 47% | 50% | 46% |
Risicovrije rentevoet | 3.06% | 3.19% | 3.50% | 0.24% | 1.17% | 1.12% | 1.70% |
Verwachte levensduur | 4.22 | 5.59 | 5.59 | 4.30 | 5.50 | 5.50 | 5.50 |
Uitoefenprijs (in €) | 7.59 | 5.09 | 4.87 | 6.45 | 8.81 | 8.81 | 8.81 |
Aandelenkoers (in €) | 5.38 | 5.60 | 5.15 | 6.42 | 8.08 | 8.67 | 8.81 |
Reële waarde | |||||||
warrant (in €) | 2.43 | 3.44 | 3.12 | 2.41 | 3.30 | 3.94 | 3.83 |
2025 | 2024 | 2023 | |
Uitstaand op 1 januari | − | 11,328 | 11,328 |
Toegekend | − | − | − |
Vervallen/geannuleerd | − | (11,328) | − |
Uitgeoefend | − | − | − |
Uitstaand op 31 december | − | − | 11,328 |
Uitoefenbaar op 31 december | − | − | 11,328 |
2025 |
2024 |
2023 |
|
Uitstaand op 1 januari |
− |
− |
33 |
Toegekend |
− |
− |
− |
Vervallen/geannuleerd |
− |
− |
(33) |
Uitgeoefend |
− |
− |
− |
Uitstaand op 31 december |
− |
− |
− |
Uitoefenbaar op 31 december |
− |
− |
− |
| Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
K€50,000 KBC-kredietfaciliteit |
35,000 |
− |
− |
K€35,000 EIB-banklening |
10,000 |
15,833 |
21,667 |
K€28,000 banklening voor overname |
− |
− |
10,000 |
K€17,700 gewaarborgde bankleningen |
11,773 |
13,348 |
14,904 |
K€12,300 bankleningen ACTech |
− |
1,230 |
3,546 |
K€5,000 andere banklening |
− |
1,094 |
1,496 |
Bank investeringskredieten - overige |
711 |
2,023 |
4,778 |
Leaseverplichtingen |
5,628 |
7,726 |
7,943 |
Lening van verbonden partijen |
− |
30 |
64 |
Totaal rentedragende schulden |
63,113 |
41,284 |
64,398 |
Kortlopend |
10,324 |
12,997 |
25,483 |
Langlopend |
52,789 |
28,287 |
38,915 |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Op 1 januari |
41,284 |
64,398 |
80,980 |
Opname van leningen en schulden |
35,000 |
− |
− |
Terugbetaling van leningen en schulden |
(11,054) |
(23,267) |
(16,723) |
Nieuwe leaseverplichtingen |
1,910 |
3,137 |
3,919 |
Terugbetaling van leaseverplichtingen |
(3,067) |
(3,122) |
(3,549) |
Reclassificatie als deel van de Groep die wordt |
|||
afgestoten |
(22) |
− |
− |
Overige |
(797) |
− |
− |
Netto wisselkoersschommelingen |
(141) |
138 |
(229) |
Op 31 december |
63,113 |
41,284 |
64,398 |
| Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Voorzieningen |
400 |
863 |
1,430 |
Overige |
86 |
47 |
315 |
Totaal |
486 |
910 |
1,745 |
| Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Uitgestelde onderhouds- en licentie-inkomsten |
48,827 |
46,948 |
44,905 |
Uitgestelde (project)vergoedingen |
3,381 |
4,844 |
5,485 |
Uitgestelde overheidssubsidies |
8,659 |
7,474 |
1,102 |
Totaal |
60,867 |
59,266 |
51,492 |
Kortlopend |
43,523 |
45,998 |
40,791 |
Langlopend |
17,344 |
13,268 |
10,701 |
| Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Personeelslasten |
13,744 |
14,188 |
12,786 |
Te betalen niet-inkomstenbelastingen |
1,020 |
1,454 |
1,139 |
Toe te rekenen kosten |
705 |
956 |
927 |
Ontvangen voorschotten |
398 |
672 |
289 |
Overige kortlopende verplichtingen |
495 |
1,133 |
562 |
Totaal |
16,362 |
18,403 |
15,703 |
| Boekwaarde |
Reële waarde |
|||||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
2025 |
2024 |
2023 |
Financiële activa |
||||||
Financiële activa gewaardeerd aan geamortiseerde kostprijs |
||||||
Handelsvorderingen (kortlopend) |
54,938 |
53,052 |
52,698 |
54,938 |
53,052 |
52,698 |
Overige financiële activa (langlopend) |
408 |
423 |
493 |
408 |
423 |
493 |
Overige kortlopende niet-handelsvorderingen |
5,883 |
7,055 |
643 |
5,883 |
7,055 |
643 |
Geldmiddelen en equivalenten |
133,918 |
102,304 |
127,573 |
133,918 |
102,304 |
127,573 |
Totaal financiële activa gewaardeerd aan geamortiseerde kostprijs |
195,147 |
162,834 |
181,407 |
195,147 |
162,834 |
181,407 |
Financiële activa aan reële waarde met wijzigingen via resultatenrekening |
||||||
Derivaten |
43 |
− |
139 |
|||
Converteerbare lening |
− |
3,994 |
3,744 |
|||
Totaal financiële activa aan reële waarde met wijzigingen via resultatenrekening |
43 |
3,994 |
3,883 |
|||
| Boekwaarde |
Reële waarde |
|||||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
2025 |
2024 |
2023 |
Financiële verplichtingen gewaardeerd tegen geamortiseerde kostprijs |
||||||
Rentedragende schulden inclusief leaseverplichtingen |
63,113 |
41,284 |
64,398 |
62,965 |
39,518 |
63,062 |
Handelsschulden |
20,125 |
23,348 |
21,196 |
20,125 |
23,348 |
21,196 |
Overige verplichtingen |
232 |
128 |
335 |
232 |
128 |
335 |
Totaal financiële verplichtingen gewaardeerd tegen geamortiseerde kostprijs |
83,470 |
64,760 |
85,929 |
83,322 |
62,994 |
84,593 |
Financiële verplichtingen gewaardeerd tegen reële waarde |
||||||
Op aandelen gebaseerde betalingen vereffend in geldmiddelen |
− |
− |
− |
|||
Derivaten |
− |
374 |
− |
|||
Totaal financiële verplichtingen gewaardeerd tegen reële waarde |
− |
374 |
− |
|||
Totaal langlopend |
52,789 |
28,286 |
38,915 |
|||
Totaal kortlopend |
30,681 |
36,474 |
47,014 |
|||
Converteerbare lening Fluidda |
Evolutie reële waarde |
||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Op 1 januari, |
3,994 |
3,744 |
3,494 |
Herwaardering |
− |
− |
− |
Terugbetaling |
(4,205) |
− |
− |
Gekapitaliseerde interesten |
211 |
250 |
250 |
Op 31 december, |
− |
3,994 |
3,744 |
Materialise | Materialise | Materialise | Totaal | |
in 000€ | Medical | Software | Manufacturing | segmenten |
Voor het jaar eindigend | ||||
op 31 december 2025 | ||||
Omzet | 134,239 | 40,907 | 92,486 | 267,633 |
Gecorrigeerde EBITDA per segment | 42,983 | 5,469 | (4,236) | 44,217 |
GecorrigeerdeEBITDA % per segment | 32.0% | 13.4% | -4.6% | 16.5% |
Gecorrigeerde EBIT per segment | 36,635 | 2,487 | (15,980) | 23,143 |
Gecorrigeerde EBIT % per segment | 27.3% | 6.1% | -17.3% | 8.6% |
Voor het jaar eindigend | ||||
op 31 december 2024 | ||||
Omzet | 116,358 | 43,899 | 106,508 | 266,765 |
Gecorrigeerde EBITDA per segment | 35,562 | 5,562 | 1,660 | 42,784 |
Gecorrigeerde EBITDA % per segment | 30.6% | 12.7% | 1.6% | 16.0% |
Gecorrigeerde EBIT per segment | 29,202 | 2,141 | (9,565) | 21,778 |
Gecorrigeerde EBIT % per segment | 25.1% | 4.9% | -9.0% | 8.2% |
Voor het jaar eindigend | ||||
op 31 december 2023 | ||||
Omzet | 101,376 | 44,442 | 110,310 | 256,127 |
Gecorrigeerde EBITDA per segment | 26,544 | 7,450 | 7,537 | 41,530 |
Gecorrigeerde EBITDA % per segment | 26.2% | 16.8% | 6.8% | 16.2% |
Gecorrigeerde EBIT per segment | 20,807 | 3,992 | (3,986) | 20,813 |
Gecorrigeerde EBIT % per segment | 20.5% | 9.0% | -3.6% | 8.1% |
Voor het jaar eindigend op 31 december | |||
in 000€ | 2025 | 2024 | 2023 |
Netto winst (verlies) over het boekjaar | 7,716 | 13,406 | 6,695 |
Belastingen op het resultaat | (429) | 733 | 78 |
Financiële opbrengsten | (3,968) | (7,677) | (5,019) |
Financiële kosten | 5,616 | 2,969 | 3,865 |
Operationele winst (verlies) | 8,936 | 9,432 | 5,619 |
Bijzondere waardeverminderingen | − | − | 4,228 |
Netto overige operationele opbrengsten (kosten) | (2,901) | (2,350) | (3,077) |
Kosten van het hoofdkantoor | 12,048 | 10,254 | 10,464 |
Onderzoek en ontwikkeling hoofdkantoor | 3,949 | 3,681 | 2,785 |
Afschrijvingen en waardeverminderingen | 21,785 | 21,742 | 21,511 |
Overnamekosten binnen de segmenten (1) | − | 24 | − |
Kosten in verband met herstructurering en | |||
reorganisatie binnen de segmenten (2) | 400 | − | − |
Gecorrigeerde segment EBITDA | 44,217 | 42,784 | 41,530 |
Afschrijvingen en waardeverminderingen binnen de | |||
segmenten(3) | (21,074) | (21,006) | (20,717) |
Gecorrigeerde segment EBIT | 23,143 | 21,778 | 20,813 |
| Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Verenigde Staten van Amerika |
110,886 |
108,584 |
90,350 |
Amerika, behalve de VS |
6,245 |
6,516 |
7,049 |
België |
6,157 |
6,564 |
8,265 |
Duitsland |
30,885 |
34,963 |
33,172 |
Frankrijk |
17,195 |
17,355 |
19,053 |
Zwitserland |
20,454 |
19,710 |
20,780 |
Verenigd Koninkrijk |
14,981 |
15,634 |
15,153 |
Italië |
8,153 |
8,387 |
11,412 |
Nederland |
7,459 |
7,924 |
7,977 |
Rest van Europa |
25,886 |
23,051 |
22,928 |
Azië-Pacific |
19,332 |
18,077 |
19,988 |
Totaal |
267,633 |
266,765 |
256,127 |
Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Verenigde Staten van Amerika (VS) |
11,821 |
13,416 |
12,329 |
Amerika, behalve de VS |
2,774 |
2,687 |
3,023 |
België |
76,171 |
82,414 |
85,150 |
Duitsland |
81,181 |
78,228 |
61,520 |
Polen |
12,368 |
12,064 |
12,000 |
Rest van Europa |
7,166 |
7,829 |
8,024 |
Azië-Pacific |
1,389 |
1,668 |
1,578 |
Totaal |
192,870 |
198,306 |
183,625 |
| Voor het jaar eindigend op 31 december 2025 |
||||||
Materialise |
Materialise |
Materialise |
Totaal |
Niet |
||
in 000€ |
Medical |
Software |
Manufacturing |
segmenten |
toegewezen |
Geconsolideerd |
Geografische markten |
||||||
Verenigde Staten van Amerika (VS) |
77,990 |
14,929 |
17,967 |
110,886 |
− |
110,886 |
Andere landen van het Amerikaanse continent |
5,451 |
571 |
223 |
6,245 |
− |
6,245 |
Europa (zonder België) en Afrika |
41,412 |
16,372 |
67,229 |
125,013 |
− |
125,013 |
België |
1,727 |
164 |
4,265 |
6,156 |
− |
6,156 |
Azië-Pacific |
7,658 |
8,871 |
2,803 |
19,332 |
− |
19,332 |
Totale opbrengsten uit contracten met klanten |
134,239 |
40,907 |
92,486 |
267,633 |
− |
267,633 |
Type goederen of diensten |
||||||
Softwareomzet (niet-medisch) |
− |
40,907 |
− |
40,907 |
− |
40,907 |
Softwareomzet (medisch) |
37,299 |
− |
− |
37,299 |
− |
37,299 |
Medische hulpmiddelen en diensten |
96,941 |
− |
− |
96,941 |
− |
96,941 |
Productie |
− |
− |
92,486 |
92,486 |
− |
92,486 |
Totale opbrengsten uit contracten met klanten |
134,239 |
40,907 |
92,486 |
267,633 |
− |
267,633 |
Tijdstip van omzeterkenning |
||||||
Goederen/diensten overgedragen op bepaald tijdstip |
101,354 |
7,358 |
87,460 |
196,172 |
− |
196,172 |
Goederen/diensten overgedragen doorheen periode |
32,885 |
33,549 |
5,026 |
71,460 |
− |
71,460 |
Totale opbrengsten uit contracten met klanten |
134,239 |
40,907 |
92,486 |
267,633 |
− |
267,633 |
Voor het jaar eindigend op 31 december 2024 | ||||||
Materialise | Materialise | Materialise | Totaal | Niet | ||
in 000€ | Medical | Software | Manufacturing | segmenten | toegewezen | Geconsolideerd |
Geografische markten | ||||||
Verenigde Staten van Amerika (VS) | 65,288 | 16,286 | 27,010 | 108,584 | − | 108,584 |
Andere landen van het Amerikaanse continent | 5,678 | 601 | 237 | 6,516 | − | 6,516 |
Europa (zonder België) en Afrika | 37,591 | 16,884 | 72,549 | 127,024 | − | 127,024 |
België | 1,448 | 153 | 4,963 | 6,564 | − | 6,564 |
Azië-Pacific | 6,353 | 9,975 | 1,749 | 18,077 | − | 18,077 |
Totale opbrengsten uit contracten met klanten | 116,358 | 43,899 | 106,508 | 266,765 | − | 266,765 |
Type goederen of diensten | ||||||
Softwareomzet (niet-medisch) | − | 43,899 | − | 43,899 | − | 43,899 |
Softwareomzet (medisch) | 33,756 | − | − | 33,756 | − | 33,756 |
Medische hulpmiddelen en diensten | 82,602 | − | − | 82,602 | − | 82,602 |
Productie | − | − | 106,508 | 106,508 | − | 106,508 |
Totale opbrengsten uit contracten met klanten | 116,358 | 43,899 | 106,508 | 266,765 | − | 266,765 |
Tijdstip van omzeterkenning | ||||||
Goederen/diensten overgedragen op bepaald tijdstip | 86,436 | 11,599 | 101,876 | 199,911 | − | 199,911 |
Goederen/diensten overgedragen doorheen periode | 29,922 | 32,300 | 4,632 | 66,854 | − | 66,854 |
Totale opbrengsten uit contracten met klanten | 116,358 | 43,899 | 106,508 | 266,765 | − | 266,765 |
Voor het jaar eindigend op 31 december 2023 | ||||||
Materialise | Materialise | Materialise | Totaal | Niet | ||
in 000€ | Medical | Software | Manufacturing | segmenten | toegewezen | Geconsolideerd |
Geografische markten | ||||||
Verenigde Staten van Amerika (VS) | 53,748 | 15,451 | 21,151 | 90,350 | − | 90,350 |
Andere landen van het Amerikaanse continent | 5,673 | 488 | 888 | 7,049 | − | 7,049 |
Europa (zonder België) en Afrika | 34,082 | 17,708 | 78,686 | 130,476 | − | 130,476 |
België | 1,155 | 130 | 6,980 | 8,265 | − | 8,265 |
Azië-Pacific | 6,718 | 10,665 | 2,605 | 19,988 | − | 19,988 |
Totale opbrengsten uit contracten met klanten | 101,376 | 44,442 | 110,310 | 256,127 | − | 256,127 |
Type goederen of diensten | ||||||
Softwareomzet (niet-medisch) | − | 44,442 | − | 44,442 | − | 44,442 |
Softwareomzet (medisch) | 31,700 | − | − | 31,700 | − | 31,700 |
Medische hulpmiddelen en diensten | 69,676 | − | − | 69,676 | − | 69,676 |
Productie | − | − | 110,310 | 110,310 | − | 110,310 |
Totale opbrengsten uit contracten met klanten | 101,376 | 44,442 | 110,310 | 256,127 | − | 256,127 |
Tijdstip van omzeterkenning | ||||||
Goederen/diensten overgedragen op bepaald tijdstip | 73,750 | 14,844 | 105,205 | 193,799 | − | 193,799 |
Goederen/diensten overgedragen doorheen periode | 27,626 | 29,598 | 5,105 | 62,329 | − | 62,329 |
Totale opbrengsten uit contracten met klanten | 101,376 | 44,442 | 110,310 | 256,127 | − | 256,127 |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Softwareomzet (niet-medisch) |
40,907 |
43,899 |
44,442 |
Softwareomzet (medisch) |
37,299 |
33,756 |
31,700 |
Medische hulpmiddelen en diensten |
96,941 |
82,602 |
69,676 |
Productie |
92,486 |
106,508 |
110,310 |
Totaal |
267,633 |
266,765 |
256,127 |
| Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Handelsvorderingen, opgenomen onder ‘handels- en |
|||
overige vorderingen’ |
55,906 |
53,718 |
53,505 |
Contractactiva/contracten in uitvoering |
− |
590 |
637 |
Contractverplichtingen/uitgestelde opbrengsten/ |
|||
ontvangen voorschotten op contracten |
52,208 |
51,792 |
50,390 |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Aankoop van goederen en diensten |
(49,207) |
(52,576) |
(53,747) |
Afschrijvingen en waardeverminderingen |
(11,890) |
(11,607) |
(11,298) |
Loonlasten |
(53,719) |
(51,705) |
(46,678) |
Werken in uitvoering |
133 |
(52) |
727 |
Totaal |
(114,684) |
(115,940) |
(110,996) |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Aankoop van goederen en diensten |
(6,392) |
(6,026) |
(4,759) |
Afschrijvingen en waardeverminderingen |
(1,414) |
(1,696) |
(1,459) |
Loonlasten |
(38,283) |
(36,678) |
(31,900) |
Overige |
− |
− |
20 |
Totaal |
(46,089) |
(44,400) |
(38,098) |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Aankoop van goederen en diensten |
(10,810) |
(10,949) |
(10,437) |
Afschrijvingen en waardeverminderingen |
(2,162) |
(2,319) |
(2,285) |
Loonlasten |
(48,620) |
(48,328) |
(45,100) |
Overige |
− |
(24) |
− |
Totaal |
(61,591) |
(61,620) |
(57,822) |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Aankoop van goederen en diensten |
(8,781) |
(7,154) |
(7,211) |
Afschrijvingen en waardeverminderingen |
(3,236) |
(2,747) |
(2,361) |
Loonlasten |
(28,123) |
(29,696) |
(27,496) |
Overige |
17 |
− |
− |
Totaal |
(40,122) |
(39,597) |
(37,068) |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Overheidssubsidies |
5,282 |
4,913 |
4,853 |
Afschrijving immateriële activa uit de toerekening |
|||
van de aankoopprijs (PPA) (1) |
(3,078) |
(3,326) |
(4,012) |
Voorziening voor dubieuze debiteuren |
(418) |
(95) |
(448) |
Belastingkredieten |
913 |
1,246 |
1,360 |
Arbitrageschikking |
− |
− |
(5,189) |
Bijzondere waardevermindering van immateriële activa |
|||
(Toelichting 6) en materiële vaste activa (Toelichting 7) |
− |
− |
(3,054) |
Bijzondere waardevermindering van goodwill |
|||
(Toelichting 5) |
− |
− |
(1,175) |
Overige |
1,090 |
1,485 |
1,141 |
Totaal |
3,789 |
4,223 |
(6,524) |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Loonlasten op korte termijn |
(131,533) |
(127,328) |
(117,443) |
Kosten voor sociale zekerheid |
(24,288) |
(22,370) |
(19,430) |
Kosten van toegezegde-bijdrageregelingen |
(1,371) |
(1,743) |
(1,586) |
Overige personeelskosten |
(11,558) |
(14,965) |
(12,715) |
Totaal |
(168,750) |
(166,406) |
(151,174) |
Totaal aantal geregistreerde werknemers aan het |
|||
einde van de periode |
2,556 |
2,514 |
2,437 |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Rentelasten |
(1,712) |
(1,299) |
(1,751) |
Wisselkoersverschillen |
(3,539) |
(1,310) |
(1,770) |
Overige financiële kosten |
(365) |
(360) |
(344) |
Totaal |
(5,616) |
(2,969) |
(3,865) |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Ontvangen interesten |
2,838 |
4,252 |
4,450 |
Wisselkoersverschillen |
1,109 |
3,416 |
563 |
Overige financiële opbrengsten |
20 |
9 |
6 |
Totaal |
3,967 |
7,677 |
5,019 |
| Op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Huidige inkomstenbelastingen op het resultaat |
(934) |
(1,861) |
(2,355) |
Uitgestelde belastingen |
1,363 |
1,128 |
2,277 |
Totale inkomstenbelastingen voor de periode |
429 |
(733) |
(78) |
| Actief/(verplichting) |
Opbrengsten/(kosten) |
|||||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
2025 |
2024 |
2023 |
Fiscale verliezen, aftrek voor octrooi- en innovatie-inkomsten en andere belastingvoordelen |
3,225 |
3,263 |
3,199 |
− |
− |
− |
Afschrijvingen ontwikkelingsactiva en andere immateriële activa |
2,016 |
1,357 |
400 |
− |
− |
− |
Afschrijvingen materiële vaste activa |
384 |
338 |
224 |
− |
− |
− |
Leases |
129 |
48 |
53 |
− |
− |
− |
Niet-aftrekbare kosten |
163 |
− |
− |
− |
− |
− |
Overige |
198 |
314 |
343 |
− |
− |
− |
Totaal uitgestelde belastingvorderingen |
6,115 |
5,320 |
4,220 |
1,282 |
1,877 |
3,623 |
Materiële vaste activa |
(980) |
(541) |
(569) |
− |
− |
− |
Immateriële vaste activa |
(3,637) |
(3,847) |
(3,664) |
− |
− |
− |
Uitgestelde opbrengsten |
− |
(425) |
(743) |
− |
− |
− |
Investeringssubsidies |
(11) |
(159) |
(172) |
− |
− |
− |
Vooruitbetaalde kosten |
(102) |
− |
− |
− |
− |
− |
Overige |
(74) |
(27) |
− |
− |
− |
− |
Totaal uitgestelde belastingschulden |
(4,804) |
(5,000) |
(5,148) |
81 |
(749) |
(1,345) |
Netting |
2,144 |
1,798 |
1,422 |
− |
− |
− |
Totale nettouitgestelde belastingvorderingen |
3,971 |
3,523 |
2,797 |
− |
− |
− |
Totale netto uitgestelde belastingschulden |
(2,660) |
(3,202) |
(3,725) |
− |
− |
− |
Totaal uitgestelde belastingopbrengsten(kosten) |
− |
− |
− |
1,363 |
1,128 |
2,277 |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Winst (verlies) vóór belastingen |
7,287 |
14,139 |
6,772 |
Belastingen op het resultaat tegen wettelijk tarief van |
|||
25% |
(1,822) |
(3,535) |
(1,693) |
Effect van verschillende lokale belastingvoeten |
159 |
(294) |
(416) |
Belastingaanpassingen m.b.t. de vorige periode |
313 |
125 |
(63) |
Niet-aftrekbare kosten |
(330) |
(301) |
(324) |
Belastingkredieten van Onderzoek &Ontwikkeling |
220 |
517 |
203 |
Aftrek voor innovatie-inkomsten |
2,984 |
3,325 |
2,560 |
Niet erkende uitgestelde belastingvorderingen |
(2,969) |
(1,292) |
(1,815) |
Erkenning van voorheen niet-erkende fiscale verliezen |
1,407 |
221 |
1,186 |
Niet-belastbare inkomsten |
877 |
574 |
450 |
Gebruik van fiscale verliezen en belastingkredieten |
|||
(of aftrekbare tijdelijke verschillen) uit voorgaande |
|||
jaren waarvoor geen uitgestelde |
|||
belastingvorderingen werden erkend |
− |
462 |
− |
Belastingen op andere basis |
(409) |
(348) |
(232) |
Overige |
(1) |
(187) |
66 |
In de geconsolideerde resultatenrekening |
|||
gerapporteerde belastingbaten (kosten) |
429 |
(733) |
(78) |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Nettowinst (verlies) toe te rekenen aan houders |
|||
van gewone aandelen van het moederbedrijf voor |
|||
de gewone winst per aandeel |
7,718 |
13,436 |
6,722 |
Nettowinst (verlies) toe te rekenen aan houders |
|||
van gewone aandelen van het moederbedrijf, |
|||
gecorrigeerd voor het verwateringseffect |
7,718 |
13,436 |
6,722 |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
2025 |
2024 |
2023 |
|
Winst per aandeel toe te rekenen aan de |
|||
aandeelhouders van het moederbedrijf |
|||
Gewoon |
0.13 |
0.23 |
0.11 |
Verwaterd |
0.13 |
0.23 |
0.11 |
Minder dan |
Meer dan |
||||
in 000€ |
1 jaar |
2 tot 3 jaar |
4-5 jaar |
5 jaar |
Totaal |
Op 31 december 2025 |
|||||
Rentedragende schulden |
9,393 |
10,603 |
25,657 |
18,944 |
64,597 |
Leaseverplichtingen |
2,821 |
2,825 |
419 |
24 |
6,089 |
Handelsschulden |
20,125 |
− |
− |
− |
20,125 |
Overige verplichtingen |
232 |
− |
− |
− |
232 |
Totaal |
32,571 |
13,428 |
26,076 |
18,968 |
91,043 |
Op 31 december 2024 |
|||||
Rentedragende schulden |
10,953 |
14,966 |
3,637 |
5,384 |
34,940 |
Leaseverplichtingen |
2,931 |
3,657 |
1,601 |
236 |
8,425 |
Handelsschulden |
23,348 |
− |
− |
− |
23,348 |
Overige verplichtingen |
503 |
− |
− |
− |
503 |
Totaal |
37,735 |
18,623 |
5,238 |
5,620 |
67,216 |
Op 31 december 2023 |
|||||
Rentedragende schulden |
23,858 |
19,668 |
8,257 |
7,084 |
58,867 |
Leaseverplichtingen |
2,895 |
3,010 |
1,951 |
876 |
8,732 |
Handelsschulden |
21,196 |
− |
− |
− |
21,196 |
Overige kortlopende |
|||||
verplichtingen |
650 |
315 |
− |
− |
965 |
Totaal |
48,599 |
22,993 |
10,208 |
7,960 |
89,760 |
Niet- |
Minder dan |
31-60 |
61-90 |
91-180 |
Meer dan |
||
in 000€ |
Totaal |
vervallen |
30 dagen |
dagen |
dagen |
dagen |
181 dagen |
31 December 2025 |
54,398 |
24,317 |
13,086 |
9,494 |
4,922 |
2,367 |
752 |
31 December 2024 |
53,052 |
41,934 |
6,683 |
1,294 |
825 |
2,058 |
258 |
31 December 2023 |
52,698 |
41,895 |
7,053 |
1,213 |
983 |
935 |
619 |
Voor het jaar eindigend op 31 december |
|||
in 000€ |
2025 |
2024 |
2023 |
Korte termijn personeelsbeloningen |
3,184 |
2,531 |
2,554 |
Personeelsbeloningen na tewerkstelling |
25 |
65 |
73 |
Totaal |
3,209 |
2,596 |
2,627 |
Toegekende warranten (in aantallen) |
25,000 |
− |
350,000 |
Vervallen warranten (in aantallen) |
(25,000) |
− |
− |
Uitstaande warranten (in aantallen) |
350,000 |
350,000 |
350,000 |
Verkoop van |
Recht-op- |
Lease- |
Overige |
|||||
in 000€ |
goederen aan |
Aankopen van |
Afschrijvingen |
Rentelasten |
gebruik activa |
Vorderingen |
verplichtingen |
verplichtingen |
Niet-uitvoerende bestuurders van de Groep |
||||||||
2025 |
− |
232 |
− |
− |
− |
− |
− |
76 |
2024 |
− |
145 |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
2023 |
− |
172 |
− |
− |
− |
− |
− |
64 |
Aandeelhouders van de Groep |
||||||||
2025 |
− |
326 |
− |
1 |
− |
− |
− |
100 |
2024 |
− |
119 |
− |
2 |
− |
− |
− |
67 |
2023 |
− |
97 |
− |
3 |
− |
− |
− |
64 |
Joint ventures |
||||||||
2025 |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
2024 |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
2023 |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
Minderheidsbelangen |
||||||||
2025 |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
2024 |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
2023 |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
− |
% aandelenbelang (1) |
||||
Naam |
Land van vestiging |
2025 |
2024 |
2023 |
Materialise NV |
België |
100% |
100% |
100% |
FEops NV |
België |
100% |
100% |
0% |
Materialise Netherlands BV |
Nederland |
100% |
0% |
0% |
Materialise SAS |
Frankrijk |
100% |
100% |
100% |
Materialise GmbH |
Duitsland |
100% |
100% |
100% |
Materialise Japan K.K. |
Japan |
100% |
100% |
100% |
Materialise s.r.o. |
Tsjechië |
100% |
100% |
100% |
Materialise USA, LLC |
Verenigde Staten |
99% |
99% |
99% |
OBL SAS |
Frankrijk |
100% |
100% |
100% |
Materialise Austria GmbH |
Oostenrijk |
100% |
100% |
100% |
MATERIALISE SDN. BHD |
Maleisië |
100% |
100% |
100% |
Materialise Ukraine LLC |
Oekraïne |
100% |
100% |
100% |
RapidFit NV |
België |
100% |
100% |
100% |
Meridian Technique Limited |
Verenigd |
100% |
100% |
100% |
Koninkrijk |
||||
OrthoView Holdings Limited |
Verenigd |
0% |
100% |
100% |
Koninkrijk |
||||
Materialise SA |
Polen |
100% |
100% |
100% |
Materialise Colombia SAS |
Colombia |
100% |
100% |
100% |
Materialise Motion NV |
België |
100% |
100% |
100% |
Materialise Shanghai Co. Ltd |
China |
100% |
100% |
100% |
Engimplan Engenharia de Implante |
Brazilië |
100% |
100% |
100% |
Industria E Comércio Ltda |
||||
Engimplan Holding Ltda |
Brazilië |
100% |
100% |
100% |
Materialise Limited |
Zuid-Korea |
100% |
100% |
100% |
% aandelenbelang (1) |
||||
Naam |
Land van vestiging |
2025 |
2024 |
2023 |
Materialise Australia PTY Ltd |
Australië |
100% |
100% |
100% |
Materialise S.R.L. |
Italië |
100% |
100% |
100% |
ACTech GmbH |
Duitsland |
100% |
100% |
100% |
ACTech Holding GmbH |
Duitsland |
100% |
100% |
100% |
ACTech North America, Inc. |
Verenigde Staten |
100% |
100% |
100% |
Tianjin Zhenyuan Materialise |
China |
51% |
51% |
51% |
Medical Technology Ltd |
||||
Jaar afgesloten op 31 december | |||
2025 | 2024 | % wijziging | |
(in duizenden €) | (in duizenden €) | (%) | |
Bedrijfsopbrengsten | 210,929 | 207,793 | 1.5% |
70 Omzet | 181,050 | 180,552 | 0.3% |
71 Voorraad goederen in bewerking en gereed | |||
product en bestellingen in uitvoering | (9) | 60 | -114.6% |
72 Geproduceerde vaste activa | 24,479 | 21,365 | 14.6% |
74 Andere bedrijfsopbrengsten | 5,409 | 5,815 | 7.0% |
76 Niet-recurrente bedrijfsopbrengsten | 0 | 0 | |
Bedrijfskosten | 203,107 | 201,627 | 0.7% |
60 Handelsgoederen, grond- en hulpstoffen | 41,516 | 43,052 | -3.6% |
61 Diensten en diverse goederen | 62,315 | 64,980 | -4.1% |
62 Bezoldigingen, sociale lasten en pensioenen | 63,397 | 62,109 | 2.1% |
63 Afschrijvingen en waardeverminderingen | 32,769 | 30,258 | 8.3% |
64 Andere bedrijfskosten | 399 | 523 | -23.8% |
66 Niet-recurrente bedrijfskosten | 2,711 | 705 | 284.6% |
Bedrijfswinst (bedrijfsverlies) | 7,822 | 6,166 | 26.9% |
Financiële opbrengsten | 21,432 | 29,778 | |
Financiële kosten | 17,738 | 23,127 | |
Winst (verlies) van het boekjaar voor belasting | 11,515 | 12,817 | |
Ontrekking aan de uitgestelde belastingen | 1 | 1 | |
Belastingen op het resultaat | 283 | 195 | |
Winst (verlies) van het boekjaar | 11,232 | 12,623 | |
Jaar afgesloten op 31 december | ||
2025 | 2024 | |
(in duizenden €) | (in duizenden €) | |
Activa | 394,683 | 375,491 |
Oprichtingskosten | 406 | 1,380 |
Vaste activa | 172,301 | 177,979 |
Vlottende activa | 221,976 | 196,132 |
Passiva | 394,683 | 375,491 |
Eigen vermogen | 259,827 | 248,596 |
Voorzieningen en uitgestelde belastingen | 256 | 432 |
Schulden | 134,600 | 126,463 |