GRUPĖ | ĮMONĖ | ||||
Gruodžio 31 d. | Gruodžio 31 d. | ||||
pasibaigę metai | pasibaigę metai | ||||
Pastaba | 2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Pajamos pagal sutartis su klientais | 6 | 104 443 | 96 797 | ||
Parduotų prekių savikaina | 5 | ( | ( | (60 500) | (54 992) |
BENDRASIS PELNAS | 43 943 | 41 805 | |||
Pardavimų (sąnaudos) | 5 | ( | ( | (24 530) | (24 474) |
Bendrosios ir administracinės (sąnaudos) | 5 | ( | ( | (12 902) | (11 439) |
Kitos pajamos | 6 | 10 311 | 16 193 | ||
VEIKLOS PELNAS | 16 822 | 22 085 | |||
Finansinės pajamos | 7 | 284 | 50 | ||
Finansinės (sąnaudos) | 7 | ( | ( | (1 003) | ( 540) |
PELNAS PRIEŠ APMOKESTINIMĄ | 16 103 | 21 595 | |||
Pelno mokesčio (sąnaudos) | 8 | ( | ( | ( 904) | ( 887) |
FINANSINIŲ METŲ PELNAS | 4 | 15 199 | 20 708 | ||
Kitos bendrosios pajamos | - | - | |||
VISO BENDRŲJŲ PAJAMŲ | 15 199 | 20 708 | |||
Bendrosios pajamos priskirtinos: | 15 199 | 20 708 | |||
Bendrovės akcininkams | 15 199 | 20 708 | |||
Nekontroliuojančiai daliai | - | - | |||
Vienai akcijai tenkantis paprastasis ir sumažintas pelnas, eurais | 11 | 0,27 | 0,37 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | ||||
TURTAS | Gruodžio 31 d. | Gruodžio 31 d. | |||
ILGALAIKIS TURTAS | Pastaba | 2023 | 2022 | 2023 | 2022 |
Ilgalaikis materialusis turtas | 12 | 12 019 | 11 614 | ||
Ilgalaikis nematerialusis turtas | 13 | 1 441 | 1 044 | ||
Investicijos į dukterines įmones | 14 | 5 095 | 5 095 | ||
Išankstiniai apmokėjimai | 16 | 63 | 134 | ||
Prekybos ir kitos gautinos sumos | 19 | 80 | 40 | ||
Naudojimo teise valdomas turtas | 25 | 24 455 | 23 830 | ||
Kitas finansinis turtas | 17 | 2 600 | 2 600 | ||
Ilgalaikis turtas iš viso | 45 753 | 44 357 | |||
Trumpalaikis turtas | |||||
Atsargos | 15 | 27 297 | 22 206 | ||
Išankstiniai apmokėjimai | 16 | 1 524 | 1 375 | ||
Prekybos ir kitos gautinos sumos | 19 | 10 482 | 10 701 | ||
Pinigai ir pinigų ekvivalentai | 20 | 7 974 | 8 375 | ||
Trumpalaikis turtas iš viso | 47 277 | 42 657 | |||
TURTO IŠ VISO | 93 030 | 87 014 | |||
NUOSAVAS KAPITALAS IR ĮSIPAREIGOJIMAI | GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
NUOSAVAS KAPITALAS | Pastaba | 2023 | 2022 | 2023 | 2022 |
Įstatinis kapitalas | 21 | 16 035 | 16 035 | ||
Privalomasis rezervas | 22 | 1 604 | 1 604 | ||
Valiutų perskaičiavimo rezervas | ( | ( | - | - | |
Nepaskirstytas pelnas | 31 721 | 32 004 | |||
Nuosavas kapitalas iš viso | 49 360 | 49 643 | |||
ILGALAIKIAI ĮSIPAREIGOJIMAI | |||||
Atidėtojo pelno mokesčio įsipareigojimai | 9 | 366 | 407 | ||
Ilgalaikiai nuomos įsipareigojimai | 25 | 19 765 | 19 639 | ||
Ilgalaikiai įsipareigojimai darbuotojams | 194 | 132 | |||
Ilgalaikiai įsipareigojimai iš viso | 20 325 | 20 178 | |||
TRUMPALAIKIAI ĮSIPAREIGOJIMAI | |||||
Paskolos | 23 | 6 360 | 2 032 | ||
Trumpalaikiai nuomos įsipareigojimai | 25 | 5 616 | 5 018 | ||
Pelno mokesčio įsipareigojimai | 320 | 591 | |||
Prekybos ir kitos mokėtinos sumos | 24 | 11 049 | 9 552 | ||
Trumpalaikiai įsipareigojimai iš viso | 23 345 | 17 193 | |||
Įsipareigojimų iš viso | 43 670 | 37 371 | |||
NUOSAVO KAPITALO IR ĮSIPAREIGOJIMŲ IŠ VISO | 93 030 | 87 014 |
Įstatinis | Privalomasis | Valiutų | Nepaskirstytas | |||
GRUPĖ | Pastaba | kapitalas | rezervas | perskaičiavimo | pelnas | Iš viso |
rezervas | ||||||
Likutis 2022 m. sausio 1 d. | ( | |||||
Bendrosios pajamos | ||||||
2022 m. pelnas | ||||||
Viso bendrųjų pajamų | ||||||
Sandoriai su akcininkais | ||||||
Dividendai | 10, 22 | ( | ( | |||
Likutis 2022 m. gruodžio 31 d. | ( | |||||
Bendrosios pajamos | ||||||
2023 m. pelnas | ||||||
Viso bendrųjų pajamų | ||||||
Sandoriai su akcininkais | ||||||
Dividendai | 10, 22 | ( | ( | |||
Likutis 2023 m. gruodžio 31 d. | ( |
GRUPĖ | ĮMONĖ | ||||
Gruodžio 31 d. | Gruodžio 31 d. | ||||
pasibaigę metai | pasibaigę metai | ||||
PAGRINDINĖ VEIKLA | Pastaba | 2023 | 2022 | 2023 | 2022 |
Pelnas (nuostolis) prieš apmokestinimą | 16 103 | 21 595 | |||
KOREGAVIMAI: | |||||
Nusidėvėjimas ir amortizacija | 5 | 7 524 | 7 545 | ||
Turto vertės sumažėjimas (atstatymas) | 12, 25 | ( | ( | ( 70) | ( 208) |
Atsargų nukainojimas (atstatymas) iki grynosios galimo realizavimo | 5 | ( | 161 | ( 337) | |
vertės | |||||
Nuostolis (pelnas), gautas perleidus ilgalaikį materialųjį turtą | 6 | ( | ( 2) | ( 466) | |
Nurašytas ilgalaikis materialusis turtas | ( 10) | 75 | |||
Finansinio turto tikrosios vertės pokytis | 17 | ( | - | ( 79) | |
Dividendų pajamos | 6 | ( | ( | (10 283) | (15 503) |
Palūkanų sąnaudos | 7 | 1 003 | 540 | ||
Viso | 14 426 | 13 162 | |||
TRUMPALAIKIO TURTO IR ĮSIPAREIGOJIMŲ POKYTIS: | |||||
Atsargų sumažėjimas (padidėjimas) | 15 | ( | ( | (5 252) | (3 344) |
Gautinų sumų sumažėjimas (padidėjimas) | 16, 19 | ( 909) | 404 | ||
Mokėtinų sumų padidėjimas (sumažėjimas) | 24, 26 | 1 538 | 1 571 | ||
Pinigų srautai iš įprastinės veiklos | 9 803 | 11 793 | |||
Sumokėtas pelno mokestis | 8, 9 | ( | ( | (1 216) | ( 412) |
Sumokėtos palūkanos | 7 | ( | ( | (1 003) | ( 540) |
Grynieji pinigų srautai iš įprastinės veiklos | 7 584 | 10 841 | |||
INVESTICINĖ VEIKLA | |||||
Gautos palūkanos | 284 | 50 | |||
Gauti dividendai | 6 | 10 283 | 15 503 | ||
Suteiktos paskolos | ( | ( | (77 670) | (45 872) | |
Paskolų grąžinimai | 78 430 | 46 972 | |||
Ilgalaikio materialiojo ir nematerialiojo turto įsigijimai | 12, 13 | ( | ( | (3 295) | (2 127) |
Įplaukos, gautos perleidus ilgalaikį materialųjį turtą | 21 | 1 221 | |||
Finansinio turto tikrąja verte perleidimas | 17 | - | 579 | ||
Investicijos į dukterines įmones | 14 | - | ( 132) | ||
Grynieji pinigų srautai iš investicinės veiklos | ( | ( | 8 053 | 16 194 | |
FINANSINĖ VEIKLA | |||||
Išmokėti dividendai | 3 | ( | ( | (15 472) | (27 596) |
Gautos paskolos | 102 201 | 20 405 | |||
Sugrąžintos paskolos | 23 | ( | (97 873) | (23 773) | |
Nuomos mokėjimai | 25 | ( | ( | (4 894) | (4 888) |
Grynieji pinigų srautai iš finansinės veiklos | ( | ( | (16 038) | (35 852) | |
GRYNASIS PINIGŲ PADIDĖJIMAS (SUMAŽĖJIMAS) | ( | ( | ( 401) | (8 817) | |
PINIGAI IR PINIGŲ EKVIVALENTAI: | |||||
LAIKOTARPIO PRADŽIOJE | 20 | 8 375 | 17 192 | ||
LAIKOTARPIO PABAIGOJE | 20 | 7 974 | 8 375 |
Akcijų skaičius | Nuosavybės dalis | Akcijų skaičius | Nuosavybės dalis | |
proc. | proc. | |||
Akcininkas | 2023 | 2022 | ||
36 169 099 | 65,4 | 36 187 499 | 65,4 | |
UAB „Minvista“ | 5 795 929 | 10,5 | 5 795 929 | 10,5 |
Kiti | 13 326 932 | 24,1 | 13 308 532 | 24,1 |
Iš viso | 55 291 960 | 100,0 | 55 291 960 | 100,0 |
Nuosavybės dalis | Nuosavybės dalis | ||
Pavadinimas | Šalis | (proc.) | (proc.) |
2023 12 31 | 2022 12 31 | ||
UAB „Apranga LT" | Lietuva | 100 | 100 |
UAB „Apranga BPB LT" | Lietuva | 100 | 100 |
UAB „Apranga PLT" | Lietuva | 100 | 100 |
UAB „Apranga SLT" | Lietuva | 100 | 100 |
UAB „Apranga MLT" | Lietuva | 100 | 100 |
UAB „Apranga HLT" | Lietuva | 100 | 100 |
UAB „Apranga OLT" | Lietuva | 100 | 100 |
UAB „Apranga Ecom LT" | Lietuva | 100 | 100 |
SIA „Apranga" | Latvija | 100 | 100 |
SIA „Apranga LV" | Latvija | 100 | 100 |
SIA „Apranga BPB LV" | Latvija | 100 | 100 |
SIA „Apranga PLV" | Latvija | 100 | 100 |
SIA „Apranga SLV" | Latvija | 100 | 100 |
SIA „Apranga MLV" | Latvija | 100 | 100 |
SIA „Apranga HLV" | Latvija | 100 | 100 |
SIA „Apranga OLV" | Latvija | 100 | 100 |
SIA „Apranga Ecom LV" | Latvija | 100 | 100 |
OU „Apranga"* | Estija | 100 | 100 |
OU „Apranga Estonia" | Estija | 100 | 100 |
OU „Apranga BEE" | Estija | 100 | 100 |
Nuosavybės dalis | Nuosavybės dalis | ||
Pavadinimas | Šalis | (proc.) | (proc.) |
2023 12 31 | 2022 12 31 | ||
Tinklo parduotuvės, esančios Grupei | |||||
Tinklo parduotuvių skaičius iš viso | nuosavybės teise priklausančiose | ||||
patalpose | |||||
Šalis | 2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Lietuva | 100 | 100 | 5 | 5 | |
Latvija | 44 | 44 | - | - | |
Estija | 25 | 24 | - | - | |
Iš viso | 169 | 168 | 5 | 5 |
Programinė įranga | 3-5 metai |
Licencijos | 5-9 metai |
Pastatai | 15-50 metų |
Statiniai ir įranga | 5-20 metų |
Išsinuomoto turto remontas | 4-10 metų |
Kitas ilgalaikis turtas | 3-6 metai |
• | Patalpos | nuo 1 iki 15 metų |
• | Transporto priemonės | nuo 1 iki 5 metų |
GRUPĖ | Mažiau nei 1 | Nuo 1 iki 12 | Nuo 1 iki 3 | Virš 3 metų | Iš viso |
mėnuo | mėnesių | metų | |||
2023 m. gruodžio 31 d. | |||||
Paskolos | - | - | - | - | - |
Nuomos įsipareigojimai | 1 222 | 13 084 | 22 743 | 30 804 | 67 853 |
Prekybos ir kitos mokėtinos sumos | 13 957 | 3 775 | - | - | 17 732 |
Iš viso | 15 179 | 16 859 | 22 743 | 30 804 | 85 585 |
2022 m. gruodžio 31 d. | |||||
Paskolos | - | - | - | - | - |
Nuomos įsipareigojimai | 1 076 | 11 640 | 21 225 | 23 302 | 57 243 |
Prekybos ir kitos mokėtinos sumos | 12 489 | 3 908 | - | - | 16 397 |
Iš viso | 13 565 | 15 548 | 21 225 | 23 302 | 73 640 |
ĮMONĖ | Mažiau nei 1 | Nuo 1 iki 12 | Nuo 1 iki 3 | Virš 3 metų | Iš viso |
mėnuo | mėnesių | metų | |||
2023 m. gruodžio 31 d. | |||||
Paskolos | - | 6 360 | - | - | 6 360 |
Nuomos įsipareigojimai | 476 | 5 140 | 9 415 | 12 510 | 27 541 |
Prekybos ir kitos mokėtinos sumos | 3 767 | 1 800 | - | - | 5 567 |
Iš viso | 4 243 | 13 300 | 9 415 | 12 510 | 39 468 |
2022 m. gruodžio 31 d. | |||||
Paskolos | - | 2 032 | - | - | 2 032 |
Nuomos įsipareigojimai | 423 | 4 595 | 8 709 | 11 349 | 25 076 |
Prekybos ir kitos mokėtinos sumos | 3 537 | 1 650 | - | - | 5 187 |
Iš viso | 3 960 | 8 277 | 8 709 | 11 349 | 32 295 |
GRUPĖ | Likutis 2022 m. | Paskelbti | Išmokėti | Gautos | Sugrąžintos | Likutis 2023 m. | ||
gruodžio 31 d. | dividendai | dividendai | paskolos | paskolos | gruodžio 31 d. | |||
Paskolos | - | - | - | - | - | - | ||
Mokėtini dividendai | 166 | 15 482 | (15 472) | - | - | 176 | ||
Iš viso | 166 | 15 482 | (15 472) | - | - | 176 |
ĮMONĖ | Likutis 2022 m. | Paskelbti | Išmokėti | Gautos | Sugrąžintos | Likutis 2023 m. |
gruodžio 31 d. | dividendai | dividendai | paskolos | paskolos | gruodžio 31 d. | |
Paskolos | 2 032 | - | - | 102 201 | (97 873) | 6 360 |
Mokėtini dividendai | 166 | 15 482 | (15 472) | - | - | 176 |
Iš viso | 2 198 | 15 482 | (15 472) | 102 201 | (97 873) | 6 536 |
GRUPĖ | Likutis 2021 m. | Paskelbti | Išmokėti | Gautos | Sugrąžintos | Likutis 2022 m. | |
gruodžio 31 d. | dividendai | dividendai | paskolos | paskolos | gruodžio 31 d. | ||
Paskolos | 200 | - | - | - | ( 200) | - | |
Mokėtini dividendai | 116 | 27 646 | (27 596) | - | - | 166 | |
Iš viso | 316 | 27 646 | (27 596) | - | ( 200) | 166 |
ĮMONĖ | Likutis 2021 m. | Paskelbti | Išmokėti | Gautos | Sugrąžintos | Likutis 2022 m. |
gruodžio 31 d. | dividendai | dividendai | paskolos | paskolos | gruodžio 31 d. | |
Paskolos | 5 400 | - | - | 20 405 | (23 773) | 2 032 |
Mokėtini dividendai | 116 | 27 646 | (27 596) | - | - | 166 |
Iš viso | 5 516 | 27 646 | (27 596) | 20 405 | (23 773) | 2 198 |
Tarp- | Viso | |||||
2023 m. gruodžio 31 d. | Lietuva | Latvija | Estija | Viso | įmoniniai | konsoliduotose |
elimina- | finansinėse | |||||
vimai | ataskaitose | |||||
Segmentų pajamų iš viso | 182 689 | 66 272 | 42 291 | 291 252 | - | |
Segmentų vidinės pajamos* | (20 270) | ( 643) | ( 643) | (21 556) | - | |
Parduotuvių pajamos iš išorės | 162 419 | 65 629 | 41 648 | 269 696 | - | 269 696 |
klientų (6 pastaba) | ||||||
Bendrasis pelningumas | 45,6% | 46,4% | 47,1% | 46,0% | 46,0% | |
Kitos pajamos (sąnaudos) | ||||||
Nuoma (25 pastaba) | (5 303) | (2 377) | ( 967) | (8 647) | ( 33) | (8 680) |
Komunalinės paslaugos | (1 374) | ( 627) | ( 385) | (2 386) | (2 386) | |
Darbo užmokestis ir socialinis | (26 906) | (8 045) | (5 470) | (40 421) | (40 421) | |
draudimas | ||||||
Nusidėvėjimas ir amortizacija | (11 527) | (4 879) | (3 021) | (19 427) | (19 427) | |
Turto vertės (sumažėjimas) | 93 | 287 | ( 306) | 74 | 74 | |
Kitos pajamos | 7 355 | - | - | 7 355 | (7 296) | 59 |
Kitos (sąnaudos) | (22 046) | (10 177) | (6 966) | (39 189) | 7 329 | (31 860) |
Finansinės pajamos | 464 | 151 | 64 | 679 | ( 410) | 269 |
Finansinės (sąnaudos) | (1 333) | ( 256) | ( 259) | (1 848) | 410 | (1 438) |
Pelno mokesčio (sąnaudos) | (2 140) | (1 124) | ( 295) | (3 559) | (3 559) | |
Laikotarpio pelnas (nuostolis) | 11 348 | 3 401 | 2 024 | 16 773 | - | 16 773 |
Turto iš viso | 120 938 | 35 553 | 19 173 | 175 664 | (15 639) | 160 025 |
Ilgalaikio turto įsigijimai (išskyrus | 5 800 | 5 706 | 875 | 12 381 | - | 12 381 |
naudojimo teise valdomą turtą) |
Tarp- | Viso | |||||
2022 m. gruodžio 31 d. | Lietuva | Latvija | Estija | Viso | įmoniniai | konsoliduotose |
elimina- | finansinėse | |||||
vimai | ataskaitose | |||||
Segmentų pajamų iš viso | 164 735 | 59 280 | 37 634 | 261 649 | - | |
Segmentų vidinės pajamos | (17 431) | ( 692) | ( 627) | (18 750) | - | |
Parduotuvių pajamos iš išorės | 147 304 | 58 588 | 37 007 | 242 899 | - | 242 899 |
klientų (6 pastaba) | ||||||
Bendrasis pelningumas | 45,6% | 46,0% | 46,6% | 45,8% | 45,8% | |
Kitos pajamos (sąnaudos) | ||||||
Nuoma (25 pastaba) | (4 972) | (2 120) | ( 939) | (8 031) | ( 30) | (8 061) |
Komunalinės paslaugos | (2 445) | ( 660) | ( 581) | (3 686) | (3 686) | |
Darbo užmokestis ir socialinis | (23 866) | (6 864) | (4 680) | (35 410) | (35 410) | |
draudimas | ||||||
Nusidėvėjimas ir amortizacija | (11 273) | (4 716) | (3 048) | (19 037) | (19 037) | |
Turto vertės (sumažėjimas) | 185 | 183 | ( 65) | 303 | 303 |
Kitos pajamos | 6 978 | 65 | 50 | 7 093 | (6 303) | 790 |
Kitos (sąnaudos) | (18 449) | (8 326) | (5 931) | (32 706) | 6 333 | (26 373) |
Finansinės pajamos | 57 | 11 | 3 | 71 | ( 34) | 37 |
Finansinės (sąnaudos) | ( 760) | ( 208) | ( 227) | (1 195) | 34 | (1 161) |
Pelno mokesčio (sąnaudos) | (1 900) | ( 865) | ( 345) | (3 110) | (3 110) | |
Laikotarpio pelnas (nuostolis) | 10 700 | 3 446 | 1 489 | 15 635 | - | 15 635 |
Turto iš viso | 109 696 | 31 840 | 18 597 | 160 133 | (11 858) | 148 275 |
Ilgalaikio turto įsigijimai (išskyrus | 2 371 | 255 | 1 832 | 4 458 | - | 4 458 |
naudojimo teise valdomą turtą) |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Parduotų prekių savikaina | 144 835 | 131 976 | 60 343 | 55 325 |
Atsargų nukainojimo (atstatymo) iki grynosios galimo | 719 | ( 421) | 157 | ( 333) |
realizavimo vertės pokytis | ||||
Parduotų prekių savikaina iš viso | 145 554 | 131 555 | 60 500 | 54 992 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Nuoma | 8 680 | 8 061 | 2 351 | 2 268 |
Komunalinės paslaugos | 2 386 | 3 686 | 873 | 1 529 |
Darbo užmokestis | 27 804 | 24 603 | 10 171 | 9 686 |
Socialinis draudimas | 2 916 | 2 486 | 185 | 175 |
Nusidėvėjimas ir amortizacija | 19 427 | 19 037 | 7 524 | 7 545 |
Turto vertės sumažėjimas (sumažėjimo atstatymas) | ( 74) | ( 303) | ( 70) | ( 208) |
Reklamos ir rinkodaros sąnaudos | 2 714 | 2 722 | 1 819 | 1 941 |
Frančizės mokestis | 11 357 | 7 884 | 102 | 100 |
Banko mokesčiai | 1 614 | 1 279 | 392 | 347 |
Prekių žymėjimo, taisymo ir pakavimo sąnaudos | 895 | 1 096 | 455 | 490 |
Logistikos ir paskirstymo sąnaudos | 2 397 | 2 466 | 299 | 303 |
Komandiruotės | 652 | 445 | 429 | 298 |
Pardavimo sąnaudų iš viso | 80 768 | 73 462 | 24 530 | 24 474 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Darbo užmokestis | 9 277 | 7 949 | 7 311 | 6 145 |
Socialinis draudimas | 424 | 372 | 131 | 109 |
Kitos su personalu susijusios sąnaudos | 1 669 | 1 136 | 772 | 553 |
Ryšių sąnaudos | 1 527 | 1 430 | 950 | 937 |
Remontas ir eksploatacija | 3 710 | 3 300 | 1 617 | 1 514 |
Mokesčiai (išskyrus pelno mokestį) | 380 | 231 | 195 | 131 |
Konsultacijos | 221 | 234 | 212 | 231 |
Audito sąnaudos | 201 | 166 | 47 | 42 |
Kitos sąnaudos | 4 523 | 3 985 | 1 667 | 1 777 |
Bendrųjų ir administracinių sąnaudų iš viso | 21 932 | 18 803 | 12 902 | 11 439 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2 023 | 2022 | |
Parduotuvių pajamos | 269 540 | 242 534 | 77 355 | 73 684 |
Didmeniniai pardavimai | 38 | 35 | 19 731 | 16 610 |
Valdymo mokesčiai | - | - | 7 291 | 6 173 |
Kitos pajamos | 118 | 330 | 66 | 330 |
Pajamų pagal sutartis su klientais iš viso | 269 696 | 242 899 | 104 443 | 96 797 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | ||||
Tinklas | 2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Ekonominis | 26 041 | 25 714 | 16 715 | 16 557 | |
Jaunimo | 65 516 | 57 789 | 17 117 | 15 298 | |
Avalynės | 3 521 | 3 870 | 1 896 | 2 135 | |
Verslo | 51 260 | 44 731 | 15 797 | 14 921 | |
Prestižo | 26 461 | 24 229 | 15 421 | 14 334 | |
Zara | 84 992 | 74 366 | - | - | |
Išparduotuvės | 11 749 | 11 835 | 10 409 | 10 439 | |
Iš viso | 269 540 | 242 534 | 77 355 | 73 684 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | ||||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | ||
Nuomos pajamos | 23 | 21 | 26 | 24 | |
Pelnas iš ilgalaikio turto perleidimo | 3 | 466 | 2 | 466 | |
Finansinio turto vertės pasikeitimas | - | 200 | - | 200 | |
Dividendai | 33 | 103 | 10 283 | 15 503 | |
Kitų pajamų iš viso | 59 | 790 | 10 311 | 16 193 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | ||||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | ||
Palūkanų pajamos | 269 | 37 | 284 | 50 | |
Finansinių pajamų iš viso | 269 | 37 | 284 | 50 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Palūkanos už banko paskolas | 48 | 100 | 48 | 100 |
Nuomos įsipareigojimų palūkanų sąnaudos | 1 390 | 1 061 | 560 | 419 |
Palūkanos už iš dukterinių įmonių gautas paskolas | - | - | 395 | 21 |
Finansinių sąnaudų iš viso | 1 438 | 1 161 | 1 003 | 540 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Pelnas prieš apmokestinimą | 20 332 | 18 745 | 16 103 | 21 595 |
Pelno mokestis apskaičiuotas taikant 15% tarifą | 3 050 | 2 812 | 2 415 | 3 239 |
Neapmokestinamųjų pajamų įtaka | ( 111) | ( 57) | (1 626) | (2 382) |
Apmokestinamojo pelno nemažinančių sąnaudų įtaka | 249 | 47 | 115 | 30 |
Užsienio dukterinių įmonių skirtingų pelno mokesčio tarifų | 371 | 308 | - | - |
įtaka | ||||
Pelno mokesčio sąnaudos | 3 559 | 3 110 | 904 | 887 |
Efektyvus pelno mokesčio tarifas | 17,5% | 16,6% | 5,6% | 4,1% |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Ataskaitinių metų pelno mokesčio sąnaudos | 3 451 | 2 983 | 945 | 869 |
Atidėtas pelno mokestis | 108 | 127 | ( 41) | 18 |
Pelno mokesčio sąnaudų iš viso | 3 559 | 3 110 | 904 | 887 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Metų pradžioje | (2 194) | (2 067) | ( 407) | ( 389) |
Pripažinta bendrųjų pajamų ataskaitoje | ( 107) | ( 127) | 41 | ( 18) |
Metų pabaigoje | (2 301) | (2 194) | ( 366) | ( 407) |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Atidėtojo mokesčio turtas: | ||||
Nuomos įsipareigojimai TFAS 16 | 5 835 | 5 712 | 3 770 | 3 855 |
Atsargų nukainojimas | 456 | 387 | 270 | 246 |
Sukauptos sąnaudos | 133 | 17 | 71 | 13 |
Ilgalaikio turto vertės sumažėjimas | 24 | 12 | 2 | 8 |
Atidėtojo mokesčio turto iš viso | 6 448 | 6 128 | 4 113 | 4 122 |
Atidėtojo mokesčio įsipareigojimas: | ||||
Naudojimo teise valdomas turtas TFAS 16 | (5 740) | (5 712) | (3 702) | (3 855) |
Nepaskirstytas dukterinių įmonių pelnas | (2 073) | (1 936) | - | - |
Ilgalaikio materialiojo turto nusidėvėjimas | ( 936) | ( 674) | ( 777) | ( 674) |
Atidėtojo mokesčio įsipareigojimas iš viso | (8 749) | (8 322) | (4 479) | (4 529) |
Grynasis atidėtojo pelno mokesčio (įsipareigojimas) turtas | (2 301) | (2 194) | ( 366) | ( 407) |
2023 | 2022 | |
Patvirtinti dividendai | 15 482 | 27 646 |
Paprastųjų akcijų skaičiaus svertinis vidurkis (tūkst.) (21 pastaba) | 55 292 | 55 292 |
Patvirtinti dividendai, tenkantys vienai akcijai, eurais |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Laikotarpio pelnas (nuostolis) | 16 773 | 15 635 | 15 199 | 20 708 |
Paprastųjų akcijų skaičiaus svertinis vidurkis (tūkst.) (21 pastaba) | 55 292 | 55 292 | 55 292 | 55 292 |
Vienai akcijai tenkantis paprastasis ir sumažintas pelnas, eurais | 0,30 | 0,28 | 0,27 | 0,37 |
Statiniai ir | Išsinuomoto | Kitas | Nebaigta | |||
GRUPĖ | Pastatai | įranga | turto | ilgalaikis | statyba | Iš viso |
Įsigijimo savikaina | remontas | turtas | ||||
2021 m. gruodžio 31 d. | 9 807 | 2 124 | 11 628 | 44 289 | 187 | 68 035 |
Įsigijimai | 423 | 42 | 645 | 631 | 2 080 | 3 821 |
Perleistas ir nurašytas turtas | (1 267) | ( 40) | (3 283) | (2 745) | - | (7 335) |
Perrašymai iš vieno straipsnio į kitą | - | - | 858 | 975 | (1 833) | - |
2022 m. gruodžio 31 d. | 8 963 | 2 126 | 9 848 | 43 150 | 434 | 64 521 |
Įsigijimai | 104 | 35 | 686 | 2 140 | 8 783 | 11 748 |
Perleistas ir nurašytas turtas | - | ( 7) | (2 853) | (6 333) | - | (9 193) |
Perrašymai iš vieno straipsnio į kitą | - | - | 4 758 | 4 449 | (9 207) | - |
2023 m. gruodžio 31 d. | 9 067 | 2 154 | 12 439 | 43 406 | 10 | 67 076 |
Sukauptas nusidėvėjimas | ||||||
2021 m. gruodžio 31 d. | 4 323 | 663 | 6 687 | 30 935 | - | 42 608 |
Finansinių metų nusidėvėjimas | 211 | 135 | 1 579 | 4 340 | - | 6 265 |
Perleistas ir nurašytas turtas | ( 518) | ( 40) | (2 607) | (2 687) | - | (5 852) |
2022 m. gruodžio 31 d. | 4 016 | 758 | 5 659 | 32 588 | - | 43 021 |
Finansinių metų nusidėvėjimas | 254 | 140 | 1 470 | 3 962 | - | 5 826 |
Perleistas ir nurašytas turtas | - | ( 7) | ( 168) | (6 094) | - | (6 269) |
2023 m. gruodžio 31 d. | 4 270 | 891 | 6 961 | 30 456 | - | 42 578 |
Vertės sumažėjimas | ||||||
2021 m. gruodžio 31 d. | - | - | 293 | 234 | - | 527 |
Einamųjų metų vertės sumažėjimas | - | - | ( 95) | 76 | - | ( 19) |
(atstatymas) | ||||||
2022 m. gruodžio 31 d. | - | - | 198 | 310 | - | 508 |
Einamųjų metų vertės sumažėjimas | - | - | 53 | ( 115) | - | ( 62) |
(atstatymas) | ||||||
2023 m. gruodžio 31 d. | - | - | 251 | 195 | - | 446 |
Apskaitinė vertė | ||||||
2021 m. gruodžio 31 d. | 5 484 | 1 461 | 4 648 | 13 120 | 187 | 24 900 |
2022 m. gruodžio 31 d. | 4 947 | 1 368 | 3 991 | 10 252 | 434 | 20 992 |
2023 m. gruodžio 31 d. | 4 797 | 1 263 | 5 227 | 12 755 | 10 | 24 052 |
Statiniai ir | Išsinuomoto | Kitas | Nebaigta | |||
ĮMONĖ | Pastatai | įranga | turto | ilgalaikis | statyba | Iš viso |
Įsigijimo savikaina | remontas | turtas | ||||
2021 m. gruodžio 31 d. | 9 807 | 2 124 | 6 618 | 12 998 | - | 31 547 |
Įsigijimai | 423 | 42 | 7 | 466 | 567 | 1 505 |
Perleistas ir nurašytas turtas | (1 267) | ( 40) | (1 937) | (1 398) | - | (4 642) |
Perrašymai iš vieno straipsnio į kitą | - | - | 432 | - | ( 432) | - |
2022 m. gruodžio 31 d. | 8 963 | 2 126 | 5 120 | 12 066 | 135 | 28 410 |
Įsigijimai | 104 | 34 | 28 | 1 334 | 1 190 | 2 690 |
Perleistas ir nurašytas turtas | - | ( 7) | - | (1 468) | - | (1 475) |
Perrašymai iš vieno straipsnio į kitą | - | - | 1 104 | 211 | (1 315) | - |
2023 m. gruodžio 31 d. | 9 067 | 2 153 | 6 252 | 12 143 | 10 | 29 625 |
Sukauptas nusidėvėjimas | ||||||
2021 m. gruodžio 31 d. | 4 323 | 663 | 3 738 | 9 539 | - | 18 263 |
Finansinių metų nusidėvėjimas | 211 | 135 | 872 | 1 070 | - | 2 288 |
Perleistas ir nurašytas turtas | ( 518) | ( 40) | (1 862) | (1 391) | - | (3 811) |
2022 m. gruodžio 31 d. | 4 016 | 758 | 2 748 | 9 218 | - | 16 740 |
Finansinių metų nusidėvėjimas | 254 | 140 | 838 | 978 | - | 2 210 |
Perleistas ir nurašytas turtas | - | ( 7) | - | (1 353) | - | (1 360) |
2023 m. gruodžio 31 d. | 4 270 | 891 | 3 586 | 8 843 | - | 17 590 |
Vertės sumažėjimas | ||||||
2021 m. gruodžio 31 d. | - | - | 70 | 49 | - | 119 |
Einamųjų metų vertės sumažėjimas | - | - | ( 36) | ( 27) | - | ( 63) |
(atstatymas) | ||||||
2022 m. gruodžio 31 d. | - | - | 34 | 22 | - | 56 |
Einamųjų metų vertės sumažėjimas | - | - | ( 24) | ( 16) | - | ( 40) |
(atstatymas) | ||||||
2023 m. gruodžio 31 d. | - | - | 10 | 6 | - | 16 |
Apskaitinė vertė | ||||||
2021 m. gruodžio 31 d. | 5 484 | 1 461 | 2 810 | 3 410 | - | 13 165 |
2022 m. gruodžio 31 d. | 4 947 | 1 368 | 2 338 | 2 826 | 135 | 11 614 |
2023 m. gruodžio 31 d. | 4 797 | 1 262 | 2 656 | 3 294 | 10 | 12 019 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Statiniai ir įranga | 998 | 1 002 | 983 | 987 |
Išsinuomoto turto remontas | 276 | 42 | 66 | - |
Kitas ilgalaikis turtas | 12 337 | 15 891 | 4 896 | 4 941 |
Iš viso | 13 611 | 16 935 | 5 945 | 5 928 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||||
Licencijos | Programinė | Iš viso | Licencijos | Programinė | Iš viso | |
įranga | įranga | |||||
Įsigijimo savikaina | ||||||
2021 m. gruodžio 31 d. | 502 | 1 336 | 1 838 | 392 | 1 316 | 1 708 |
Įsigijimai | 123 | 514 | 637 | 108 | 514 | 622 |
Nurašytas turtas | - | ( 42) | ( 42) | - | ( 42) | ( 42) |
2022 m. gruodžio 31 d. | 625 | 1 808 | 2 433 | 500 | 1 788 | 2 288 |
Įsigijimai | 89 | 544 | 633 | 90 | 515 | 605 |
Nurašytas turtas | - | ( 5) | ( 5) | - | ( 1) | ( 1) |
2023 m. gruodžio 31 d. | 714 | 2 347 | 3 061 | 590 | 2 302 | 2 892 |
Sukaupta amortizacija | ||||||
2021 m. gruodžio 31 d. | 277 | 925 | 1 202 | 189 | 905 | 1 094 |
Finansinių metų amortizacija | 92 | 109 | 201 | 83 | 109 | 192 |
Nurašytas turtas | - | ( 42) | ( 42) | - | ( 42) | ( 42) |
2022 m. gruodžio 31 d. | 369 | 992 | 1 361 | 272 | 972 | 1 244 |
Finansinių metų amortizacija | 75 | 147 | 222 | 66 | 142 | 208 |
Nurašytas turtas | - | ( 5) | ( 5) | - | ( 1) | ( 1) |
2023 m. gruodžio 31 d. | 444 | 1 134 | 1 578 | 338 | 1 113 | 1 451 |
Apskaitinė vertė | ||||||
2021 m. gruodžio 31 d. | 225 | 411 | 636 | 203 | 411 | 614 |
2022 m. gruodžio 31 d. | 256 | 816 | 1 072 | 228 | 816 | 1 044 |
2023 m. gruodžio 31 d. | 270 | 1 213 | 1 483 | 252 | 1 189 | 1 441 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | ||||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | ||
Licencijos | 159 | 159 | 84 | 84 | |
Programinė įranga | 822 | 781 | 808 | 764 | |
Iš viso | 981 | 940 | 892 | 848 |
Įsigijimo savikaina | |||||
Pavadinimas | Įsteigimo šalis | Nuosavybė, | Nuosavybė, | ||
2023 | 2022 | ||||
% | % | ||||
UAB „Apranga LT“ | Lietuva | 724 | 100 | 724 | 100 |
UAB „Apranga BPB LT“ | Lietuva | 145 | 100 | 145 | 100 |
UAB „Apranga PLT“ | Lietuva | 87 | 100 | 87 | 100 |
UAB „Apranga SLT“ | Lietuva | 87 | 100 | 87 | 100 |
UAB „Apranga MLT“ | Lietuva | 87 | 100 | 87 | 100 |
UAB „Apranga HLT“ | Lietuva | 75 | 100 | 75 | 100 |
UAB „Apranga OLT“ | Lietuva | 50 | 100 | 50 | 100 |
UAB „Apranga Ecom LT“ | Lietuva | 10 | 100 | 10 | 100 |
SIA „Apranga“ | Latvija | 2 175 | 100 | 2 175 | 100 |
SIA „Apranga LV“ | Latvija | 153 | 100 | 153 | 100 |
SIA „Apranga BPB LV“ | Latvija | 86 | 100 | 86 | 100 |
SIA „Apranga PLV“ | Latvija | 86 | 100 | 86 | 100 |
SIA „Apranga SLV“ | Latvija | 85 | 100 | 85 | 100 |
SIA „Apranga MLV“ | Latvija | 86 | 100 | 86 | 100 |
SIA „Apranga HLV“ | Latvija | 50 | 100 | 50 | 100 |
SIA „Apranga OLV“ | Latvija | 50 | 100 | 50 | 100 |
SIA „Apranga Ecom LV“ | Latvija | 3 | 100 | 3 | 100 |
OÜ „Apranga"* | Estija | 447 | 100 | 447 | 100 |
OÜ „Apranga Estonia“ | Estija | 128 | 100 | 128 | 100 |
OÜ „Apranga BEE“ | Estija | 96 | 100 | 96 | 100 |
OÜ „Apranga PB Trade“ | Estija | 221 | 100 | 221 | 100 |
OÜ „Apranga ST Retail“ | Estija | 96 | 100 | 96 | 100 |
OÜ „Apranga MDE“ | Estija | 2 | 100 | 2 | 100 |
OÜ „Apranga HEST“ | Estija | 50 | 100 | 50 | 100 |
OÜ „Apranga Ecom EE“ | Estija | 17 | 100 | 17 | 100 |
Investicijų iš viso | 5 095 | 5 095 |
2023 | 2022 | |
Metų pradžioje | 5 095 | 4 963 |
OÜ „Apranga PB Trade“ akcinio kapitalo didinimas | - | 125 |
OÜ „Apranga Ecom EE“ akcinio kapitalo didinimas | - | 7 |
Metų pabaigoje | 5 095 | 5 095 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Prekės, skirtos perparduoti | 53 320 | 43 844 | 28 323 | 23 220 |
Prekių, skirtų perparduoti nukainojimas iki grynosios | (4 332) | (3 613) | (1 798) | (1 637) |
galimo realizavimo vertės* | ||||
Grąžintinas turtas | 879 | 507 | 184 | 66 |
Prekės kelyje | 131 | 135 | 131 | 135 |
Pakavimo ir kitos medžiagos | 609 | 513 | 457 | 422 |
Iš viso | 50 607 | 41 386 | 27 297 | 22 206 |
*Prekių, skirtų perparduoti, nukainuotų iki grynosios galimo | 20 514 | 18 024 | 10 372 | 9 022 |
realizavimo vertės, įsigijimo savikaina |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Išankstiniai apmokėjimai | 1 667 | 1 776 | 1 587 | 1 509 |
Atėmus: išankstinių apmokėjimų ilgalaikę dalį | ( 142) | ( 273) | ( 63) | ( 134) |
Išankstinių apmokėjimų ataskaitinių metų dalis | 1 525 | 1 503 | 1 524 | 1 375 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
Grupė – finansinis | Grupė – finansinis | |||
turtas amortizuota | turtas amortizuota | |||
savikaina | savikaina | |||
Turtas, nurodytas finansinės būklės ataskaitoje: | 2023 | 2022 | 2023 | 2022 |
Prekybos ir kitos gautinos sumos | 3 166 | 4 190 | 10 562 | 10 741 |
Pinigai ir pinigų ekvivalentai | 17 665 | 22 978 | 7 974 | 8 375 |
Iš viso | 20 831 | 27 168 | 18 536 | 19 116 |
Grupė – finansinis | Grupė – finansinis | |||
tikrąja verte | turtas, apskaitytas | tikrąja verte | turtas, apskaitytas | |
UAB Verslo Trikampis akcijos (3 lygis) | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 |
Ilgalaikės vyriausybinės obligacijos (1 lygis) | - | - | - | - |
Iš viso | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 |
Finansinis turto iš viso | 23 431 | 29 768 | 21 136 | 21 716 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | ||||
Grupė – Finansiniai | įsipareigojimai, vertinami | Grupė – Finansiniai | įsipareigojimai, vertinami | ||
amortizuota savikaina | amortizuota savikaina | ||||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | ||
Įsipareigojimai, nurodyti finansinės būklės ataskaitoje: | |||||
Paskolos | - | - | 6 360 | 2 032 | |
Nuomos įsipareigojimai | 61 935 | 56 182 | 25 381 | 24 657 | |
Prekybos ir kitos mokėtinos sumos | 17 732 | 16 397 | 5 567 | 5 187 | |
Iš viso | 79 667 | 72 579 | 37 308 | 31 876 | |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Finansinis turtas tikrąja verte | 2 600 | 2 600 | 2 600 | 2 600 |
Prekybos ir kitos gautinos sumos, kurių atžvilgiu sandorio šalys | 3 145 | 4 190 | 1 388 | 956 |
įsipareigojimus vykdė tinkamai | ||||
Gautinos sumos iš susijusių šalių (26 pastaba) | 21 | - | 9 174 | 9 785 |
Pinigai bankuose, kuriems, arba kurių motininėms bendrovėms suteikti | 13 089 | 19 388 | 7 164 | 7 690 |
aukšti kredito reitingai (pinigai kasoje bei kelyje neįtraukiami) | ||||
Iš viso | 18 855 | 26 178 | 20 326 | 21 031 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Prekybos gautinos sumos iš dukterinių įmonių (26 pastaba) | - | - | 8 183 | 9 575 |
Paskolos, suteiktos dukterinėms įmonėms (26 pastaba) | - | - | 970 | 210 |
Paskolos ir kitos gautinos sumos iš susijusių šalių (26 pastaba) | 21 | - | 21 | - |
Prekybos gautinos sumos iš nesusijusių šalių | 271 | 470 | 135 | 217 |
Kitos gautinos sumos | 2 874 | 3 720 | 1 253 | 739 |
Iš viso | 3 166 | 4 190 | 10 562 | 10 741 |
Atėmus: Kitų gautinų sumų ilgalaikę dalį | ( 528) | (2 409) | ( 80) | ( 40) |
Ataskaitinių metų dalis | 2 638 | 1 781 | 10 482 | 10 701 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Pinigai banke | 13 089 | 19 388 | 7 164 | 7 690 |
Pinigai kasoje | 644 | 817 | 254 | 181 |
Pinigai kelyje | 3 932 | 2 773 | 556 | 504 |
Iš viso | 17 665 | 22 978 | 7 974 | 8 375 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Pinigai ir pinigų ekvivalentai | 17 665 | 22 978 | 7 974 | 8 375 |
Iš viso | 17 665 | 22 978 | 7 974 | 8 375 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
A+ | 13 089 | 19 388 | 7 164 | 7 690 |
Iš viso | 13 089 | 19 388 | 7 164 | 7 690 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | ||||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | ||
Ilgalaikiai įsipareigojimai | |||||
Bankų suteiktos kredito linijos ir paskolos | - | - | - | - | |
Iš viso | - | - | - | - | |
Trumpalaikiai įsipareigojimai | |||||
Bankų suteiktos kredito linijos ir paskolos | - | - | - | - | |
Paskolos gautos iš dukterinių įmonių | - | - | 6 360 | 2 032 | |
Iš viso | - | - | 6 360 | 2 032 | |
Paskolų iš viso | - | - | 6 360 | 2 032 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Bankų suteiktos kredito linijos ir paskolos | 5-6% | 3-4% | 5-6% | 3-4% |
Banko sąskaitos kreditas | 5-6% | 3-4% | 5-6% | 3-4% |
Paskolos gautos iš dukterinių įmonių | - | - | 4,0% | 2,0% |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Dukterinėms įmonėms mokėtinos sumos | - | - | - | - |
Kitoms susijusioms šalims mokėtinos sumos | 115 | 113 | 115 | 113 |
Prekybos mokėtinos sumos | 11 267 | 10 029 | 3 111 | 2 922 |
Išmokos darbuotojams ir susiję įsipareigojimai | 6 449 | 5 571 | 3 417 | 3 022 |
Sutarties įsipareigojimai | 721 | 667 | 182 | 175 |
Įsipareigojimai už grąžintiną turtą | 1 394 | 841 | 314 | 128 |
Mokėtini mokesčiai, išskyrus pelno mokesčius | 5 062 | 4 064 | 1 569 | 1 168 |
Sukauptos sąnaudos ir kitos mokėtinos sumos | 6 350 | 5 414 | 2 341 | 2 024 |
Iš viso | 31 358 | 26 699 | 11 049 | 9 552 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||||
Patalpos | Transporto | Iš viso | Patalpos | Transporto | Iš viso | |
priemonės | priemonės | |||||
2023 m. sausio 1 d. | 53 012 | 269 | 53 281 | 23 596 | 234 | 23 830 |
Įsigijimai | 18 643 | 228 | 18 871 | 5 484 | 216 | 5 700 |
Vertės padidėjimas (sumažėjimas) | 12 | - | 12 | 30 | - | 30 |
Nusidėvėjimo (sąnaudos) | (13 215) | ( 164) | (13 379) | (4 966) | ( 139) | (5 105) |
2023 m. gruodžio 31 d. | 58 452 | 333 | 58 785 | 24 144 | 311 | 24 455 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||||
Patalpos | Transporto | Iš viso | Patalpos | Transporto | Iš viso | |
priemonės | priemonės | |||||
2022 m. sausio 1 d. | 63 933 | 261 | 64 194 | 27 839 | 221 | 28 060 |
Įsigijimai | 1 220 | 155 | 1 375 | 559 | 131 | 690 |
Vertės padidėjimas (sumažėjimas) | 284 | - | 284 | 145 | - | 145 |
Nusidėvėjimo (sąnaudos) | (12 425) | ( 147) | (12 572) | (4 947) | ( 118) | (5 065) |
2022 m. gruodžio 31 d. | 53 012 | 269 | 53 281 | 23 596 | 234 | 23 830 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |
2023 m. sausio 1 d. | 56 182 | 24 657 |
Įsigijimai | 18 871 | 5 700 |
Palūkanų padidėjimas | 1 390 | 560 |
Mokėjimai | (14 354) | (5 525) |
Nuomos nuolaidos | ( 154) | ( 11) |
2023 m. gruodžio 31 d. | 61 935 | 25 381 |
Trumpalaikiai | 14 306 | 5 616 |
Ilgalaikiai | 47 629 | 19 765 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |
2022 m. sausio 1 d. | 67 075 | 28 858 |
Įsigijimai | 1 375 | 690 |
Palūkanų padidėjimas | 1 061 | 419 |
Mokėjimai | (12 913) | (5 307) |
Nuomos nuolaidos | ( 416) | ( 3) |
2022 m. gruodžio 31 d. | 56 182 | 24 657 |
Trumpalaikiai | 12 717 | 5 018 |
Ilgalaikiai | 43 465 | 19 639 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |
2023 | ||
Naudojimo teise valdomo turto nusidėvėjimo sąnaudos (įtraukiamos į pardavimų sąnaudas) | 13 379 | 5 105 |
Nuomos įsipareigojimų palūkanų sąnaudos (įtraukiamos į finansinės veiklos sąnaudas) | 1 390 | 560 |
Su trumpalaike nuoma susijusios sąnaudos (įtraukiamos į pardavimų sąnaudas) | 407 | 278 |
Vertės sumažėjimas (atstatymas), (įtraukiamas į pardavimų sąnaudas) | ( 12) | ( 30) |
Kintamos nuomos įmokos (įtraukiamos į pardavimų sąnaudas) | 8 427 | 2 085 |
Nuomos nuolaidos (įtraukiamos į pardavimų sąnaudas) | ( 154) | ( 11) |
Iš viso pripažinta pelne (nuostoliuose) | 23 437 | 7 987 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |
2022 | ||
Naudojimo teise valdomo turto nusidėvėjimo sąnaudos (įtraukiamos į pardavimų sąnaudas) | 12 572 | 5 065 |
Nuomos įsipareigojimų palūkanų sąnaudos (įtraukiamos į finansinės veiklos sąnaudas) | 1 061 | 419 |
Su trumpalaike nuoma susijusios sąnaudos (įtraukiamos į pardavimų sąnaudas) | 17 | 17 |
Vertės sumažėjimas (įtraukiamas į pardavimų sąnaudas) | ( 284) | ( 145) |
Kintamos nuomos įmokos (įtraukiamos į pardavimų sąnaudas) | 8 460 | 2 254 |
Nuomos nuolaidos (įtraukiamos į pardavimų sąnaudas) | ( 416) | ( 3) |
Iš viso pripažinta pelne (nuostoliuose) | 21 410 | 7 607 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||||
Pastovios | Kintamos | Iš viso | Pastovios | Kintamos | Iš viso | |
įmokos | įmokos | įmokos | įmokos | |||
2023 m. gruodžio 31 d. pasibaigę metai | ||||||
Pastovios įmokos | 2 082 | - | 2 082 | 1 765 | - | 1 765 |
Kintamos nuomos įmokos su minimalia | 12 215 | 5 904 | 18 119 | 3 700 | 1 979 | 5 679 |
suma | ||||||
Tik kintamos nuomos įmokos | - | 2 776 | 2 776 | - | 373 | 373 |
Iš viso | 14 297 | 8 680 | 22 977 | 5 465 | 2 352 | 7 817 |
2022 m. gruodžio 31 d. pasibaigę metai | ||||||
Pastovios įmokos | 1 969 | - | 1 969 | 1 650 | - | 1 650 |
Kintamos nuomos įmokos su minimalia | 11 346 | 5 558 | 16 904 | 3 660 | 1 963 | 5 623 |
suma | ||||||
Tik kintamos nuomos įmokos | - | 2 486 | 2 486 | - | 288 | 288 |
Iš viso | 13 315 | 8 044 | 21 359 | 5 310 | 2 251 | 7 561 |
Mokėtinos sumos | Gautinos sumos ir | Pajamos | Pirkimai | |||||
Susijusios šalys | suteiktos paskolos | |||||||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | 2022 | 2023 | 2022 | ||
UAB „MG Grupė“ (pagrindinė | 12 | 13 | - | - | - | - | 123 | 108 |
patronuojanti įmonė) | ||||||||
Per pagrindinę patronuojančią įmonę susijusios įmonės: | ||||||||
UAB „Mineraliniai vandenys“ | - | - | - | - | - | - | 29 | 36 |
UAB „Mediafon“ | 11 | 8 | - | - | - | - | 112 | 75 |
UAB „MG Investment“ | - | 4 | - | - | - | - | 31 | 53 |
UAB „Minvista“ | - | - | 21 | - | 224 | 25 | - | - |
LNK Grupė | 1 | 1 | - | - | - | 2 | - | - |
UAB "Eminta" | 91 | 87 | - | - | - | - | 905 | 865 |
UAB „MV GROUP“ | - | - | - | - | - | - | - | - |
Iš viso | 115 | 113 | 21 | - | 224 | 27 | 1 200 | 1 137 |
Gautos paskolos ir | Suteiktos paskolos | Pajamos | Pirkimai | |||||
Dukterinės įmonės | mokėtinos sumos | ir gautinos sumos | ||||||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | 2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
UAB „Apranga LT“ | 2 500 | 748 | 94 | 86 | 3 940 | 6 206 | 197 | 102 |
UAB „Apranga BPB LT“ | 700 | 250 | 53 | 24 | 916 | 1 544 | 43 | 23 |
UAB „Apranga PLT“ | 500 | 169 | 28 | 17 | 754 | 867 | 25 | 11 |
UAB „Apranga SLT“ | 400 | - | 39 | 19 | 902 | 1 097 | 28 | 20 |
UAB „Apranga MLT“ | 1 500 | 865 | 126 | 36 | 999 | 2 018 | 69 | 34 |
UAB „Apranga HLT“ | 760 | - | 60 | 22 | 633 | 1 030 | 21 | 2 |
UAB „Apranga OLT“ | - | - | 74 | 8 | 301 | 560 | 7 | 3 |
UAB „Apranga Ecom LT“ | - | - | - | - | - | - | - | - |
SIA „Apranga“ | - | - | 4 836 | 5 734 | 14 195 | 12 537 | 120 | 101 |
SIA „Apranga LV“ | - | - | 39 | 47 | 1 979 | 1 837 | 89 | 61 |
SIA „Apranga BPB LV“ | - | - | 9 | 7 | 304 | 479 | 9 | 8 |
SIA „Apranga PLV“ | - | - | 2 | 8 | 288 | 328 | 8 | 5 |
SIA „Apranga SLV“ | - | - | 11 | 6 | 355 | 528 | 10 | 7 |
SIA „Apranga MLV“ | - | - | 36 | 18 | 878 | 802 | 33 | 16 |
SIA „Apranga HLV“ | - | - | 25 | 11 | 341 | 308 | 5 | 1 |
SIA „Apranga OLV“ | - | - | 14 | 8 | 276 | 49 | 6 | 2 |
SIA „Apranga Ecom LV“ | - | - | - | - | - | - | - | - |
OÜ „Apranga“ | - | - | 3 593 | 3 444 | 8 475 | 6 615 | 48 | 50 |
OÜ „Apranga Estonia“ | - | - | 32 | 39 | 1 473 | 987 | 51 | 40 |
OÜ „Apranga BEE“ | - | - | 3 | 6 | 63 | 56 | 10 | 5 |
OÜ „Apranga PB Trade“ | - | - | 54 | 197 | 64 | 60 | 4 | 2 |
OÜ „Apranga ST Retail“ | - | - | 4 | 4 | 55 | 44 | 9 | 4 |
OÜ „Apranga MDE“ | - | - | 9 | 35 | 287 | 266 | 13 | 7 |
OÜ „Apranga HEST“ | - | - | 12 | 9 | 317 | 305 | 5 | - |
OÜ „Apranga Ecom EE“ | - | - | - | - | - | - | - | - |
Iš viso | 6 360 | 2 032 | 9 153 | 9 785 | 37 795 | 38 523 | 810 | 504 |
GRUPĖ | ĮMONĖ | |||
2023 | 2022 | 2023 | 2022 | |
Darbo užmokestis | 3 261 | 2 984 | 3 174 | 2 904 |
Socialinio draudimo įmokos | 58 | 52 | 56 | 51 |
Vidutinis vadovų skaičius | 7 | 7 | 7 | 7 |