GRUPA KAPITAŁOWA LESS
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE FINANSOWE
ZA ROK ZAKOŃCZONY DNIA 31 GRUDNIA 2022 ROKU
WRAZ ZE SPRAWOZDANIEM NIEZALEŻNEGO BIEGŁEGO REWIDENTA Z BADANIA
Grodzisk Wielkopolski, 28 kwietnia 2023 roku
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Spis treści
Skonsolidowane sprawozdanie z całkowitych dochodów5
Skonsolidowane sprawozdanie z całkowitych dochodów6
Skonsolidowane sprawozdanie z sytuacji finansowej7
Skonsolidowane sprawozdanie z przepływów pieniężnych8
Skonsolidowane zestawienie zmian w kapitale własnym9
2.Skład Grupy i zmiany w składzie Grupy12
3.Skład organów zarządzających i nadzorujących13
3.1.Zarząd jednostki dominującej13
3.2.Rada Nadzorcza jednostki dominującej13
3.3.Komitet Audytu jednostki dominującej14
4.Zatwierdzenie sprawozdania finansowego15
5.Istotne wartości oparte na profesjonalnym osądzie i szacunkach15
5.2.Niepewność szacunków i założeń16
6.Podstawa sporządzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego17
6.1.Kontynuacja działalności17
6.2.Oświadczenie o zgodności18
6.3.Waluta funkcjonalna i waluta sprawozdań finansowych18
7.Istotne zasady rachunkowości18
7.4.Wycena do wartości godziwej20
7.5.Przeliczanie pozycji wyrażonych w walucie obcej21
7.7.Aktywa trwałe zaklasyfikowane jako przeznaczone do sprzedaży22
7.9.Nieruchomości inwestycyjne22
7.12.Utrata wartości niefinansowych aktywów trwałych24
7.13.Koszty finansowania zewnętrznego25
7.15.Utrata wartości aktywów finansowych26
7.17.Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe aktywa27
7.18.Środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych27
7.20.Transakcje płatności w formie akcji28
7.21.Oprocentowane kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne28
7.22.Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania28
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
7.30.Prezentacja sprawozdania z przepływów pieniężnych32
7.31.Przeznaczenie wypracowanego zysku na wypłatę dywidendy33
8.Zmiany stosowanych zasad rachunkowości34
9.Nowe standardy i interpretacje, które zostały opublikowane, a nie weszły jeszcze w życie34
10.Informacje dotyczące segmentów działalności35
11.1.Wpływ przejścia z poprzednio stosowanych zasad rachunkowości na MSSF37
14.Koszty w układzie rodzajowym41
15.Pozostałe przychody operacyjne42
16.Pozostałe koszty operacyjne43
18.1.Uzgodnienie efektywnej stawki podatkowej43
18.3.Aktywa z tytułu podatku odroczonego45
19.Majątek socjalny oraz ZFRON, zobowiązania ZFŚS i ZFRON46
25.Należności z tytułu dostaw i usług53
26.1.Pozostałe aktywa finansowe długoterminowe54
26.2.Pozostałe aktywa krótkoterminowe54
27.Środki pieniężne i ekwiwalenty54
28.2.Akcjonariusze o znaczącym udziale57
29.Pozostałe zmiany w kapitale własnym58
29.1.Zyski zatrzymane/niepokryte straty58
29.2.Kapitał związany z realizacją programu motywacyjnego58
29.3.Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej58
32.Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania60
32.1.Zobowiązania z tytułu dostaw i usług60
32.2.Pozostałe zobowiązania krótkoterminowe61
34.Oprocentowane kredyty bankowe i pożyczki62
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
38.1.Transakcje z podmiotami powiązanymi63
38.2.Podmiot o znaczącym wpływie na Grupę65
38.3.Wynagrodzenie wyższej kadry kierowniczej Grupy65
39.Informacje o wynagrodzeniu biegłego rewidenta lub podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych66
40.Cele i zasady zarządzania ryzykiem finansowym66
40.2.Ryzyko związane z płynnością66
40.3.Ryzyko stopy procentowej67
40.5.Sytuacja geopolityczna (konflikt na Ukrainie)68
41.1.Wartości godziwe poszczególnych klas instrumentów finansowych68
41.2.Pozycje przychodów, kosztów, zysków i strat ujęte w sprawozdaniu z całkowitych dochodów w podziale na kategorie instrumentów finansowych69
41.3.Ryzyko stopy procentowej70
44.Zdarzenia następujące po dniu sprawozdawczym73
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
| Nota | rok zakończony | rok zakończony |
Działalność kontynuowana |
|
|
|
Przychody ze sprzedaży | 13 | ||
Koszt własny sprzedaży | 14 | ( | |
Zysk/(strata) brutto ze sprzedaży |
| ( | |
|
|
|
|
Koszty sprzedaży | 14 | ( | ( |
Koszty ogólnego zarządu | 14 | ( | ( |
Pozostałe przychody operacyjne | 15 | ||
Pozostałe koszty operacyjne | 16 | ( | ( |
Zysk/(strata) z działalności operacyjnej |
| ( | ( |
|
|
|
|
Przychody finansowe | |||
Koszty finansowe | 17 | ( | ( |
Zysk/(strata) przed opodatkowaniem |
| ( | ( |
|
|
|
|
Podatek dochodowy | 18 | ||
Zysk/(strata) netto z działalności kontynuowanej |
| ( | ( |
|
|
|
|
Działalność zaniechana |
|
|
|
Zysk/(strata) z działalności zaniechanej | 12 | ( | |
Zysk/(strata) netto za rok obrotowy |
| ( | ( |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku (c.d.)
| Nota | rok zakończony | rok zakończony |
Zysk/(strata) netto za rok obrotowy |
| ( | ( |
Inne całkowite dochody |
| ||
Całkowite dochody razem |
| ( | ( |
| Nota | rok zakończony | rok zakończony |
|
|
|
|
Zysk/(strata) przypadający/a: |
|
|
|
Akcjonariuszom jednostki dominującej | 20 | ( | ( |
Akcjonariuszom niekontrolującym |
| ||
|
|
|
|
Całkowity dochód przypadający: |
|
|
|
Akcjonariuszom jednostki dominującej |
| ( | ( |
Akcjonariuszom niekontrolującym |
| ||
|
|
|
|
– podstawowy z zysku/(straty) za rok obrotowy | 20 | ( | ( |
– podstawowy z zysku/(straty) z działalności |
| ( | ( |
– podstawowy z zysku/(straty) z działalności |
| ( | |
– rozwodniony z zysku/(straty) za rok obrotowy | 20 | ( | ( |
– rozwodniony z zysku/(straty) z działalności |
| ( | ( |
– rozwodniony z zysku/(straty) z działalności |
| ( |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
| Nota | 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
AKTYWA |
|
|
|
Aktywa niematerialne | 22 | ||
Wartość firmy | 23 | ||
Rzeczowe aktywa trwałe | 21 | ||
Pozotałe aktywa finansowe | 26.1 | ||
Aktywa z tytułu podatku odroczonego | 18.2 | ||
Aktywa trwałe |
| ||
Zapasy | 24 | ||
Należności z tytułu dostaw i usług | 25 | ||
Rozliczenia międzyokresowe kosztów |
| ||
Pozostałe aktywa krótkoterminowe | 26.2 | ||
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 27 | ||
Aktywa obrotowe inne niż aktywa trwałe do sprzedaży |
| ||
Aktywa dot. działalności zaniechanej | 12 | ||
Aktywa obrotowe ogółem | |||
SUMA AKTYWÓW |
| ||
PASYWA |
|
|
|
Kapitał własny |
|
|
|
Kapitał podstawowy | 28.1 | ||
Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej | 29.3 | ||
Kapitał związany z realizacją programu motywacyjnego | 29.2 | ||
Zyski zatrzymane/ Niepokryte straty | 29.1 | ( | ( |
Kapitał przypadający jednostce dominującej |
| ||
Udziały niekontrolujące |
| ||
Kapitał własny ogółem |
| ||
|
|
|
|
Długoterminowe kredyty i pożyczki | 34 | ||
Długoterminowe zobowiązania leasingowe | 33 | ||
Długoterminowe świadczenia pracownicze | 31 | ||
Zobowiązania długoterminowe |
| ||
|
|
|
|
Krótkoterminowe kredyty i pożyczki | 34 | ||
Krótkoterminowe zobowiązania leasingowe | 33 | ||
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | 32.1 | ||
Krótkoterminowe świadczenia pracownicze | 31 | ||
Pozostałe zobowiązania krótkoterminowe | 32.2 | ||
Zobowiązania krótkoterminowe |
| ||
Zobowiązania dot. działalności zaniechanej | 12 | ||
Zobowiązania krótkoterminowe ogółem |
| ||
Zobowiązania razem | |||
SUMA PASYWÓW |
|
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
| Nota | rok zakończony 31 grudnia 2022 | rok zakończony 31 grudnia 2021 |
Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej |
|
|
|
Zysk/(strata) brutto |
| ( | ( |
Korekty o pozycje: |
| ||
Amortyzacja aktywów niematerialnych i rzeczowych aktywów trwałych | 14 | ||
(Zysk)/strata z tyt. różnic kursowych | |||
Utrata wartości aktywów trwałych | |||
Odsetki netto | |||
Zysk (strata) z działalności inwestycyjnej | |||
Zmiana stanu należności oraz pozostałych aktywów |
| ( | |
Zmiana stanu zapasów |
| ||
Zmiana stanu zobowiązań, z wyjątkiem kredytów i pożyczek oraz zobowiązań leasingowych |
| ( | |
Zmiana stanu rezerw i świadczeń pracowniczych |
| ( | |
Program motywacyjny | |||
Połączenie |
| ( | |
Pozostałe |
| ( | |
Przepływy pieniężne z działalności |
| ( | ( |
Podatek dochodowy otrzymany/(zapłacony) |
| ||
Środki pieniężne netto z działalności operacyjnej |
| ( | ( |
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej |
|
|
|
Nabycie rzeczowych aktywów trwałych i aktywów niematerialnych |
| ( | ( |
Sprzedaż rzeczowych aktywów trwałych i aktywów niematerialnych | |||
Środki pieniężne netto z działalności inwestycyjnej |
| ( | ( |
Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej |
|
|
|
Wpływy/(spłata) zobowiązań z tytułu leasingu finansowego |
| ( | ( |
Wpływy z tytułu zaciągnięcia pożyczek/ kredytów |
| ||
Spłata pożyczek i kredytów | ( | ||
Odsetki zapłacone |
| ( | ( |
Wypływy netto z tyt. emisji akcji/udziałów |
| ||
Inne | ( | ||
Środki pieniężne netto z działalności finansowej |
| ||
Zwiększenie/(Zmniejszenie) netto stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów przed skutkami zmian kursów wymiany |
| ( | |
Różnice kursowe netto |
| ( | |
Zwiększenie/(Zmniejszenie) netto stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów |
| ( | |
Środki pieniężne na początek okresu | |||
Środki pieniężne na koniec okresu dot. działalności kontynuowanej | 27 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
| nota | Kapitał podstawowy | Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej | Udziały/akcje własne | Kapitał związany z realizacją programu motywacyjnego | Zyski zatrzymane/niepokryte straty | Kapitał przypadający jednostce dominującej | Udziały niekontrolujące | Kapitał własny ogółem |
Na dzień 1 stycznia 2022 roku |
| ( | |||||||
Zysk/(strata) netto za okres |
| ( | ( | ( | |||||
Inne całkowite dochody netto za okres |
| ||||||||
Całkowity dochód za okres |
| ( | ( | ( | |||||
Podwyższenie kapitału podstawowego | 28.1 | ||||||||
Program motywacyjny | 29.2 | ||||||||
Zmiany w kapitale |
| ( | ( | ( | |||||
Na dzień 31 grudnia 2022 roku |
| ( |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
| nota | Kapitał podstawowy | Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej | Udziały/akcje własne | Kapitał związany z realizacją programu motywacyjnego | Zyski zatrzymane/niepokryte straty | Kapitał przypadający jednostce dominującej | Udziały niekontrolujące | Kapitał własny ogółem |
Na dzień 1 stycznia 2021 roku |
| ( | ( | ||||||
Zysk/(strata) netto za okres |
| ( | ( | ( | |||||
Inne całkowite dochody netto za okres |
| ||||||||
Całkowity dochód za okres |
| ( | ( | ( | |||||
Podwyższenie kapitału podstawowego | |||||||||
Rejestracja umorzenia kapitału z 2020 roku | ( | ||||||||
Zmiany wynikające ze skutków połączenia odwrotnego* | ( | ( | ( | ||||||
Zmiany w kapitale |
| ( | |||||||
Na dzień 31 grudnia 2021 roku |
| ( |
*Kwota (47.288) tys. PLN w zyskach zatrzymanych zawiera kwotę (30.050) tys. PLN powstałą w wyniku przekształcenia kapitału zakładowego CountMe przy zastosowaniu parytetu wymiany 31.549, o czym mowa
w nocie 27.1. Kwota ta została przeniesiona z wiersza Podwyższenie kapitału zakładowego ze względu na konieczność otagowania.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Nazwa Jednostki sprawozdawczej lub inne dane identyfikacyjne:
Wyjaśnienie zmian w nazwie jednostki sprawozdawczej lub innych danych identyfikacyjnych, które to zmiany nastąpiły od zakończenia poprzedniego okresu sprawozdawczego:
Siedziba jednostki:
Forma prawna jednostki:
Adres zarejestrowanego biura jednostki:
Podstawowe miejsce prowadzenia działalności gospodarczej:
Opis charakteru oraz podstawowego zakresu działalności: _LESS S.A. jest spółką zarządzającą całą Grupą, w której zapadają decyzje strategiczne dotyczące kierunków działalności Spółki oraz spółek z Grupy, a nadto wobec przyjętej metody zarządzania Grupą, LESS S.A. zajmuje się także świadczeniem na rzecz spółek zależnych usług obejmujących doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, sprawozdawczość finansową oraz prowadzenie ksiąg rachunkowych. Działalność operacyjna i rozwojowa odbywa się w spółkach zależnych CountMe Sp. z o.o. oraz LESS BIKE Sp. z o.o.
CountMe Sp. z o.o. jest podmiotem operującym w segmencie e-commerce a głównym obszarem jej działalności jest zarządzanie 3 projektami:
- portalem LESS APP (aplikacja mobilna i serwis webowy www.less.app). Portal LESS_jest narzędziem do zakupu i sprzedaży przedmiotów używanych (m.in. odzieży używanej, elektroniki, sprzętu sportowego, książek czy zabawek),
- portalem LESS.BOX www.less-box.pl (innowacyjny sposób pozyskiwania przedmiotów używanych),
- LESS.STORE (serwis online www.less.store oraz sklepy stacjonarne future second hand & outlet).
LESS BIKE Sp. z o.o. zajmuje się sprzedażą rowerów elektrycznych.
Wg stanu na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz na dzień publikacji niniejszego sprawozdania działalność operacyjna Grupy realizowana była w następujących jednostkach organizacyjnych:
LESS S.A., ul. Słowiańska 4, 62-065 Grodzisk Wielkopolski,
CountMe Sp. z o.o., ul. Wyścigowa 56E, 53-012 Wrocław,
Grupa Kapitałowa LESS (dalej „Grupa LESS”) składa się z jednostki dominującej LESS S.A. (dalej „Spółka”, „LESS”, „Emitent”, „Jednostka dominująca”) i jej spółek zależnych CountMe sp. z o.o. (dalej „CountMe”) oraz LESS BIKE sp. z o.o. (dalej „LESS BIKE”) (Nota 2).
W skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym za 2022 rok działalność spółki LESS BIKE została wykazana jako działalność zaniechana w związku z podjęciem decyzji o braku kontynuacji działalności w sektorze elektromobilności.
Jednostka dominująca LESS S.A. z siedzibą w Grodzisku Wielkopolskim została utworzona w dniu 3 listopada 1997 roku jako następca prawny Spółki Inter Groclin Auto Sp. z o.o. na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego w Zielonej Górze. Spółka jest wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000136069. Siedziba Spółki mieści się w Grodzisku Wielkopolskim przy ul. Słowiańskiej 4.
Jednostce dominującej nadano numer statystyczny REGON 970679408, BDO: 000048855.
Czas trwania jednostki dominującej oraz jednostek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej LESS jest nieoznaczony.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe obejmuje rok zakończony 31 grudnia 2022 roku oraz zawiera dane za rok zakończony 31 grudnia 2021 roku.
W dniu 17 grudnia 2021 r. w wyniku złożenia ofert objęcia akcji serii J udziałowcom CountMe sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wyścigowej 56E oraz eGroclin sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE sp. z o.o.) z siedzibą w Poznaniu przy
ul. Heweliusza 16 w łącznej liczbie 107.097.917 sztuk, nastąpiło zawarcie umów subskrypcyjnych oraz objęcie wszystkich oferowanych akcji Emitenta przez wspólników CountMe oraz eGroclin (obecnie LESS BIKE).
Na podstawie tej oferty, w dniu 17 grudnia 2021 r.:
(i) wspólnicy CountMe dokonali przeniesienia własności na Emitenta 3.233 udziałów tego podmiotu, które stanowiły 100% udziałów w kapitale zakładowym CountMe sp. z o.o.,
(ii) wspólnicy eGroclin (obecnie LESS BIKE Sp. z o.o.) dokonali przeniesienia własności na Emitenta 255 udziałów tego podmiotu, które stanowiły 100% udziałów w kapitale zakładowym eGroclin sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE sp. z o.o.)
W związku z tą transakcją dokonano identyfikacji jednostki przejmującej zgodnie z postanowieniami MSSF 10 Skonsolidowane sprawozdania finansowe oraz MSSF 3 Połączenia jednostek. Na podstawie przeprowadzonej analizy zidentyfikowano, że doszło do tzw. połączenia odwrotnego w myśl par. B15 oraz B19 MSSF 3. Jednostka emitująca akcje (Emitent) była jednostką przejmowaną od strony ekonomicznej (rachunkowej), gdyż dotychczasowi udziałowcy spółki prawnie przejmowanej (CountMe) stali się akcjonariuszami większościowymi w spółce prawnie przejmującej (Groclin S.A. – obecnie LESS S.A.) - przejęli 85,2% głosów w Spółce. Spółka CountMe została zidentyfikowana jako jednostka dominująca
w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Emitenta za 2021 rok.
2.Skład Grupy i zmiany w składzie Grupy
W skład Grupy wchodzi LESS S.A. oraz następujące spółki zależne:
Jednostka | Siedziba | Przedmiot działalności | Udział Grupy w kapitale | ||
28 kwietnia 2023 | 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 | |||
CountMe Sp. z o.o. | ul. Wyścigowa 56E, | usługi e-commerce | 100% | 100% | 100% |
LESS BIKE Sp. z o.o. | ul. Heweliusza 16, | sprzedaż rowerów | 100% | 100% | 100% |
Na dzień 31 grudnia 2022 roku, jak również na dzień publikacji niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego udział w ogólnej liczbie głosów posiadany przez Spółkę w podmiotach zależnych jest równy procentowemu udziałowi w kapitale podstawowym tych spółek. Wszystkie jednostki zależne wchodzące w skład Grupy podlegają konsolidacji metodą pełną
w okresie od dnia objęcia nad nimi kontroli przez Grupę, a przestają być konsolidowane od dnia ustania kontroli.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
W dniu 4 lutego 2022 roku Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników eGroclin sp. z o.o. podjęło uchwałę w sprawie zmiany nazwy Spółki z eGroclin sp. z o.o. na LESS BIKE sp. z o.o., która została wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez sąd rejonowy właściwy według siedziby Spółki w dniu 15 czerwca 2022 roku. Obecnie nazwa Spółki brzmi LESS BIKE sp. z o.o. (do dnia 15 czerwca 2022 roku eGroclin sp. z o.o.).
Zmiany w składzie Grupy w 2022 roku
W 2022 roku nie miały miejsca zmiany w strukturze kapitałowej Grupy LESS.
Zmiany w składzie Grupy w 2021 roku
W dniu 25 lutego 2021 roku Groclin S.A. (obecnie LESS S.A.) dokonał zbycia 100% udziałów posiadanych w spółkach mających swoją siedzibę na Ukrainie tj. Groclin Karpaty Sp. z o.o. oraz Groclin Dolina Sp. z o.o. Jednocześnie transakcja sprzedaży udziałów w spółce Groclin Karpaty Sp. z o.o. została powiązana ze zbyciem wierzytelności, które Emitent posiadał w stosunku do Groclin Karpaty Sp. z o.o. Całkowita wartość transakcji wyniosła 5.700.000,00 zł.
W wyniku zbycia przez Spółkę udziałów w spółkach zależnych zlokalizowanych na Ukrainie oraz toczącym się procesem likwidacji spółki zależnej Groclin Seating GmbH, Grupa Kapitałowa Groclin przestała istnieć.
W dniu 17 grudnia 2021 roku, w wyniku złożenia ofert objęcia akcji serii J udziałowcom CountMe Sp. z o.o. oraz eGroclin Sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE Sp. z o.o.) w łącznej liczbie 107.097.917 sztuk, nastąpiło zawarcie umów subskrypcyjnych oraz objęcie wszystkich oferowanych akcji przez wspólników CountMe Sp. z o.o. oraz eGroclin Sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE Sp. z o.o.). Wspólnicy CountMe Sp. z o.o. oraz eGroclin Sp. z o.o dokonali przeniesienia własności udziałów w CountMe Sp. z o.o. oraz eGroclin Sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE Sp. z o.o.), w wyniku których Emitent nabył własność:
a.3.233 udziałów w spółce CountMe Sp. z o. o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Wyścigowej 56E, oraz
b. 255 udziałów w spółce eGroclin Sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE Sp. z o.o.) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Heweliusza 16,
które stanowiły odpowiednio 100% udziałów w kapitale zakładowym CountMe Sp. z o.o. oraz 100% udziałów w kapitale zakładowym eGroclin Sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE Sp. z o.o.).
3.Skład organów zarządzających i nadzorujących
W skład Zarządu jednostki dominującej na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania wchodzili:
lMateusz Oleksiuk – Prezes Zarządu, powołany do Zarządu w dniu 27 grudnia 2021 roku;
lWojciech Paczka – Wiceprezes Zarządu, powołany do Zarządu w dniu 27 grudnia 2021 roku.
Od daty bilansowej do dnia zatwierdzenia niniejszego sprawozdania nie nastąpiły zmiany w składzie Zarządu Emitenta.
Skład osobowy Rady Nadzorczej jednostki dominującej na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania był następujący:
lPiotr Rybicki - Członek Rady Nadzorczej powołany w dniu 31 marca 2022 roku, Przewodniczący Rady Nadzorczejpowołany w dniu 7 września 2022 roku;
lMichał Głowacki - Członek Rady Nadzorczej powołany w dniu 30 czerwca 2021 roku, Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej powołany w dniu 7 września 2021 roku;
lAnna Augustyniak - Członkini Rady Nadzorczej powołana w dniu 31 sierpnia 2022 roku;
lKonrad Waszak - Członek Rady Nadzorczej powołany w dniu 31 sierpnia 2022 roku;
lMarek Plota - Członek Rady Nadzorczej powołany w dniu 31 sierpnia 2022 roku.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Od daty bilansowej do dnia zatwierdzenia niniejszego sprawozdania nie nastąpiły zmiany w składzie Rady Nadzorczej Emitenta.
Zmiany w składzie Rady Nadzorczej Emitenta w 2022 roku
W dniu 30 marca 2022 roku wpłynęły do Spółki oświadczenia członków Rady Nadzorczej Emitenta:
1. Pana Piotra Gałązki
2. Pani Anety Burczyńskiej
3. Pana Wilfrieda Gerstner
4. Pana Mike’a Gerstner
informujące o rezygnacji z pełnienia funkcji w Radzie Nadzorczej Emitenta z dniem 31 marca 2022 roku.
W dniu 31 marca 2022 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta uchwałą nr 4 postanowiło przyjąć ww. rezygnacje i odwołać ze składu Rady Nadzorczej: Piotra Gałązkę, Wilfrieda Gerstner, Mike’a Gerstner i Anetę Burczyńską. Ponadto
w dniu 31 marca 2022 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta podjęło uchwały w sprawie powołania nowych członków do Rady Nadzorczej Spółki:
1. Pana Piotra Rybickiego (uchwała nr 5 NWZ);
2. Pana Dawida Urbana (uchwała nr 6 NWZ);
3. Pana Piotra Arent (uchwała nr 7 NWZ);
4. Pana André Gerstner (uchwała nr 8 NWZ).
W dniu 8 sierpnia 2022 roku wpłynęło do Spółki oświadczenie Członka Rady Nadzorczej Pana André Gerstner, informujące
o rezygnacji z pełnienia funkcji w Radzie Nadzorczej Emitenta z dniem 9 sierpnia 2022 roku. Emitent otrzymał również oświadczenie od dwóch członków Rady Nadzorczej tj. Pana Dawida Urbana oraz Piotra Arent o rezygnacji z pełnienia funkcji w Radzie Nadzorczej LESS S.A. ze skutkiem na dzień 31 sierpnia 2022 r.
W dniu 31 sierpnia 2022 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta podjęło uchwały w sprawie powołania nowych członków do Rady Nadzorczej Spółki:
1. Pani Anny Augustyniak (uchwała nr 5 NWZ);
2. Pana Marka Plota (uchwała nr 6 NWZ);
3. Pana Konrada Waszak (uchwała nr 7 NWZ).
W dniu 7 września 2022 roku Rada Nadzorcza Spółki podjęła uchwałę o wyborze:
1. Pana Piotra Rybickiego na Przewodniczącego Rady Nadzorczej,
2. Pana Michała Głowackiego na Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej.
Na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdaniakompetencje Komitetu Audytu pełni Rada Nadzorcza Spółki.
Zmiany w składzie Komitetu Audytu Emitenta w 2022 roku
Do dnia 31 marca 2022 roku w skład Komitetu Audytu wchodzili:
lMichał Głowacki – Przewodniczący Komitetu Audytu powołany w dniu 23 lipca 2021 roku;
lPiotr Gałązka - Członek Komitetu Audytu powołany w dniu 23 lipca 2021 roku;
lWilfried Gerstner - Członek Komitetu Audytu powołany w dniu 23 lipca 2021 roku.
Od dnia 31 marca do dnia 31 sierpnia 2022 roku w skład Komitetu Audytu wchodzili:
lPiotr Rybicki - Przewodniczący Komitetu Audytu powołany w dniu 31 marca 2022 roku;
lMichał Głowacki - Wiceprzewodniczący Komitetu Audytu powołany w dniu 31 marca 2022 roku;
lAndré Gerstner - Członek Komitetu Audytu powołany w dniu 31 marca 2022 roku.
W dniu 31 sierpnia 2022 roku, zgodnie z uchwałą nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia LESS S.A., kompetencje Komitetu Audytu zostały w całości przeniesione do realizacji w ramach pełnego składu Rady Nadzorczej Spółki.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
4.Zatwierdzenie sprawozdania finansowego
Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone do publikacji przez Zarząd w dniu 28 kwietnia
2023 roku.
5.
Sporządzenie skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy wymaga od Zarządu jednostki dominującej osądów, szacunków oraz założeń, które mają wpływ na prezentowane przychody, koszty, aktywa i zobowiązania oraz powiązane z nimi noty i ujawnienia dotyczące zobowiązań warunkowych. Niepewność co do tych założeń i szacunków może spowodować istotne korekty wartości bilansowych aktywów i zobowiązań w przyszłości.
W procesie stosowania zasad (polityki) rachunkowości Zarząd dokonał następujących osądów, które mają największy wpływ na przedstawiane wartości bilansowe aktywów i zobowiązań.
Utrata wartości aktywów trwałych
Corocznie Grupa ocenia, czy wystąpiły przesłanki utraty wartości dla aktywów trwałych. W przypadku zaistnienia zdarzeń, które mogłyby spowodować utratę wartości tych aktywów, Grupa przeprowadza test na utratę wartości rzeczowych aktywów trwałych i aktywów niematerialnych.
Prace rozwojowe
Grupa kapitalizuje koszty związane z pracami rozwojowymi dla projektów LESS.APP, LESS.BOX oraz LESS STORE, jeżeli można uznać, że zostaną one w przyszłości odzyskane, i następnie dokonuje ich odpisów liniowo przez okres oczekiwanego wykorzystania składnika aktywów. Corocznie Grupa ocenia, czy wystąpiły przesłanki utraty wartości dla kosztów realizacji projektów. W przypadku zaistnienia zdarzeń, które mogłyby spowodować utratę wartości tych aktywów, Grupa przeprowadza test na utratę wartości.
Wartość godziwa instrumentów finansowych
Wartość godziwą instrumentów finansowych, dla których nie istnieje aktywny rynek ustala się wykorzystując odpowiednie techniki wyceny. Przy wyborze odpowiednich metod i założeń Grupa kieruje się profesjonalnym osądem. Sposób ustalenia wartości godziwej poszczególnych instrumentów finansowych został przedstawiony w nocie 7.13.4.
Działalność zaniechana
Zarząd Grupy LESS podjął decyzję o braku kontynuacji działalności w sektorze elektromobilności ze względu na generowane straty przez spółkę LESS BIKE. W związku z powyższym w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym za 2022 rok działalność spółki LESS BIKE została wykazana jako działalność zaniechana.
W dniu 2 kwietnia 2020 roku Zarząd Groclin S.A. (obecnie LESS S.A.), mając na uwadze zaistniałą sytuację na rynku dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego oraz negatywne perspektywy związane z okresowym zatrzymaniem produkcji przez głównych odbiorców produktów oferowanych przez Emitenta, po dokonaniu analiz potencjalnych kierunków kontynuacji działalności Emitenta, w tym pod kątem optymalnego wykorzystania posiadanych zasobów, uwzględniając szacowane ryzyka w branży motoryzacyjnej oraz segmencie produkcji poszyć i elementów dla przemysłu motoryzacyjnego podjął decyzję o rozpoczęciu procesu zbycia aktywów produkcyjnych Emitenta, zlokalizowanych głównie na terytorium Ukrainy, jak i w Polsce. W związku z powyższym Grupa na dzień 31 grudnia 2021 roku rozpoznała aktywa przeznaczone do sprzedaży oraz zobowiązania dot. działalności zaniechanej. Wycenę aktywów i zobowiązań na dzień 31 grudnia 2021 roku przeprowadzono w oparciu o dalsze perspektywy prowadzenia działalności.
Szczegółowe informacje dotyczące działalności zaniechanej zostały przedstawione w nocie 12.
Waluta funkcjonalna
Spółki tworzące Grupę LESS przygotowują swoje dane finansowe będące podstawą konsolidacji Grupy w walucie funkcjonalnej danej spółki. Waluta funkcjonalna jest określana na podstawie wymogów MSR 21. Przy określeniu waluty funkcjonalnej Zarząd bierze pod uwagę przede wszystkim waluty, w których Grupa przeprowadza większość swoich transakcji a także wartość aktywów i zobowiązań na dany dzień bilansowy denominowany w danych walutach.
Połączenia przedsięwzięć
Transakcje połączeń przedsięwzięć zgodnie z MSSF 3 wymagają określenia jednostki przejmującej. Jak opisano w nocie 1 w 2021 roku Spółka wyemitowała dodatkowe akcje w celu objęcia udziałów w spółkach CountMe oraz eGroclin Sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE). Na potrzeby rozliczenia księgowego Zarząd dokonał analizy transakcji i uznał, iż stanowi ona tzw. transakcję przejęcia odwrotnego.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
W okresie objętym niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym nie miały miejsca zmiany w metodologii ustalania wartości szacunkowych.
Poniżej omówiono podstawowe założenia dotyczące przyszłości i inne kluczowe źródła niepewności występujące na dzień bilansowy, z którymi związane jest istotne ryzyko znaczącej korekty wartości bilansowych aktywów i zobowiązań w następnym roku finansowym. Grupa przyjęła założenia i szacunki na temat przyszłości na podstawie wiedzy posiadanej podczas sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego. Występujące założenia i szacunki mogą ulec zmianie na skutek wydarzeń w przyszłości wynikających ze zmian rynkowych lub zmian nie będących pod kontrolą Grupy. Takie zmiany są odzwierciedlane w szacunkach lub założeniach w chwili wystąpienia.
Okresy użyteczności składników aktywów niematerialnych i rzeczowego majątku trwałego oraz stawki amortyzacyjne
Grupa okresowo ustala okresy ekonomicznej użyteczności dla składników aktywów niematerialnych i rzeczowego majątku trwałego. Wysokość stawek amortyzacyjnych ustalana jest na podstawie przewidywanego okresu ekonomicznej użyteczności składników rzeczowego majątku trwałego oraz aktywów niematerialnych. Grupa corocznie dokonuje weryfikacji przyjętych okresów ekonomicznej użyteczności na podstawie bieżących szacunków.
Utrata wartości aktywów trwałych
Na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz na dzień 31 grudnia 2021 roku Grupa dokonała analizy przesłanek z tytułu utraty wartości aktywów trwałych. W świetle przeprowadzonej analizy w roku zakończonym 31 grudnia 2022 roku Grupa przeprowadziła test na utratę wartości firmy. Przeprowadzony test wykazał konieczność utworzenia odpisu aktualizującego wartość firmy LESS BIKE w kwocie 1.358 tys. PLN. Szczegółowe informacje na temat odpisu aktualizującego wartość firmy zostały przedstawione w nocie 12. Ponadto w związku z brakiem kontynuacji działalności w sektorze elektromobilności dokonano odpisu aktywów niematerialnych oraz rzeczowych aktywów trwałych w kwocie 242 tys. PLN. Informacje dotyczące tych odpisów zostały przedstawione w notach 21 i 22.
W roku zakończonym 31 grudnia 2021 roku nie zidentyfikowano konieczności przeprowadzania testów z tytułu utraty wartości dla składników aktywów trwałych.
Składnik aktywów z tytułu podatku odroczonego
Grupa rozpoznaje składnik aktywów z tytułu podatku odroczonego bazując na założeniu, że w przyszłości zostanie osiągnięty zysk podatkowy pozwalający na jego wykorzystanie. Pogorszenie uzyskiwanych wyników podatkowych w przyszłości mogłoby spowodować, że założenie to stałoby się nieuzasadnione. Zarząd szacuje, że ujęte składniki aktywów z tytułu podatku odroczonego będą realizowane. Szczegóły dotyczące rozliczenia podatku odroczonego przedstawiono w nocie 18.2.
Wycena rezerw z tytułu świadczeń pracowniczych
Rezerwy z tytułu świadczeń pracowniczych są szacowane przez Grupę, przyjmując odpowiednie założenia dotyczące wskaźnika inflacji, stopy dyskontowej, stopy rotacji personelu, szacunkowego średniego realnego rocznego wzrostu wynagrodzeń oraz wartości bieżących prognozowanych podstaw wypłat odpraw emerytalnych. Przyjęte w tym celu założenia zostały przedstawione w nocie 31.1.
Niepewność związana z rozliczeniami podatkowymi
Regulacje dotyczące podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych oraz obciążeń związanych
z ubezpieczeniami społecznymi podlegają częstym zmianom. Te częste zmiany powodują brak odpowiednich punktów odniesienia, niespójne interpretacje oraz nieliczne ustanowione precedensy, które mogłyby mieć zastosowanie. Obowiązujące przepisy zawierają również niejasności, które powodują różnice w opiniach, co do interpretacji prawnej przepisów podatkowych, zarówno pomiędzy organami państwowymi jak i organami państwowymi i przedsiębiorstwami.
Rozliczenia podatkowe oraz inne obszary działalności (na przykład kwestie celne czy dewizowe) mogą być przedmiotem kontroli organów, które uprawnione są do nakładania wysokich kar i grzywien, a wszelkie dodatkowe zobowiązania podatkowe, wynikające z kontroli, muszą zostać zapłacone wraz z wysokimi odsetkami. Te warunki powodują, że ryzyko podatkowe w Polsce jest większe niż w krajach o bardziej dojrzałym systemie podatkowym.
W konsekwencji, kwoty prezentowane i ujawniane w sprawozdaniach finansowych mogą się zmienić w przyszłości w wyniku ostatecznej decyzji organu kontroli podatkowej.
Z dniem 15 lipca 2016 roku do Ordynacji Podatkowej zostały wprowadzone zmiany w celu uwzględnienia postanowień Ogólnej Klauzuli Zapobiegającej Nadużyciom (GAAR). GAAR ma zapobiegać powstawaniu i wykorzystywaniu sztucznych struktur prawnych tworzonych w celu uniknięcia zapłaty podatku w Polsce. GAAR definiuje unikanie opodatkowania, jako czynność dokonaną przede wszystkim w celu osiągnięcia korzyści podatkowej, sprzecznej w danych okolicznościach
z przedmiotem i celem przepisy ustawy podatkowej. Zgodnie z GAAR taka czynność nie skutkuje osiągnięciem korzyści podatkowej, jeżeli sposób działania był sztuczny. Wszelkie występowanie (i) nieuzasadnionego dzielenia operacji,
(ii) angażowania podmiotów pośredniczących mimo braku uzasadnienia ekonomicznego lub gospodarczego, (iii) elementów
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
wzajemnie się znoszących lub kompensujących oraz (iv) inne działania o podobnym działaniu do wcześniej wspomnianych, mogą być potraktowane jako przesłanka istnienia sztucznych czynności podlegających przepisom GAAR. Nowe regulacje będą wymagać znacznie większego osądu przy ocenie skutków podatkowych poszczególnych transakcji.
Wdrożenie powyższych przepisów umożliwi polskim organom kontroli podatkowej kwestionowanie realizowanych przez podatników prawnych ustaleń i porozumień, takich jak restrukturyzacja i reorganizacja grupy.
Grupa ujmuje i wycenia aktywa lub zobowiązania z tytułu bieżącego i odroczonego podatku dochodowego przy zastosowaniu wymogów MSR 12 Podatek dochodowy w oparciu o zysk (stratę podatkową), podstawę opodatkowania, nierozliczone straty podatkowe, niewykorzystane ulgi podatkowe i stawki podatkowe, uwzględniając ocenę niepewności związanych
z rozliczeniami podatkowymi.
Gdy istnieje niepewność co do tego, czy i w jakim zakresie organ podatkowy będzie akceptował poszczególne rozliczenia podatkowe transakcji, Grupa ujmuje te rozliczenia uwzględniając ocenę niepewności.
Zdaniem Grupy na dzień 31 grudnia 2022 roku nie zaistniała konieczność utworzenia rezerw na rozpoznane i policzalne ryzyko podatkowe.
6.Podstawa sporządzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego
Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone zgodnie z zasadą kosztu historycznego.
Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej przez Grupę.
Na dzień zatwierdzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego stwierdza się istnienie przesłanek wskazujących na zagrożenie kontynuowania działalności przez Grupę przez okres 12 miesięcy od daty sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego, w związku z poniesioną stratą w wysokości 17.597 tys. PLN oraz planowanym zaniechaniem działalności w obszarze elektromobilności. Przyjęcia założenia kontynuacji działalności przez Grupę podyktowane jest otrzymaniem przez Zarząd Grupy listów wsparcia kapitałowego podpisanych przez inwestorów deklarujących o dalszym finansowaniu Grupy Kapitałowej LESS w razie potrzeby w wysokości do 3.000.000,00 zł. Powyższa deklaracja inwestorów pozwala Zarządowi podjąć decyzję o kontynuacji działalności Grupy Kapitałowej przez kolejne 12 miesięcy przy założeniu braku istotnych negatywnych zmian gospodarczo-politycznych.
Aktualnie Grupa Kapitałowa prowadzi działalność w trzech obszarach (rowery elektryczne oraz obrót odzieżą używaną/outletową oraz zarządzanie Grupą poprzez Spółkę holdingową LESS S.A.), na które zostały poniesione już nakłady inwestycyjne w roku 2022. Przeprowadzone testy na utratę wartości na koniec 2022 roku nie wykazały konieczności dokonania dalszych odpisów aktualizujących, które miały miejsce na dzień 30 czerwca 2022 roku. Działania podjęte przez Zarząd Spółki w roku 2022 pozwoliły na przygotowanie Grupy do prowadzenia działalności operacyjnej oraz generowania przychodów
z tych działalności. Jednakże Grupa Kapitałowa po sprzedaży wszystkich obecnie dostępnych rowerów elektrycznych (około 50 sztuk) nie będzie kontynuowała działalności w tym segmencie, prawdopodobnie LESS BIKE Sp. z o.o. zostanie połączona z LESS S.A, Grupa skoncentruje się jedynie na branży odzieży używanej/outletowej. Na podstawie obecnie dostępnej wiedzy i sytuacji rynkowej Zarząd ocenia, iż wszystkie rowery elektryczne z obecnie posiadanych w magazynie zostaną sprzedane do końca maja 2023 roku. Biorąc pod uwagę powyższe wsparcie inwestorów, które zostało zadeklarowane pisemnie w formie listów wsparcia, Zarząd w roku 2023 zamierza kontynuować działność w obecnych sklepach LESS.STORE a także planuje otworzyć kolejne sklepy stacjonarne LESS.STORE (przy obecnych 3 sklepach LESS.STORE) i kontynuować generowanie przychodów z tego źródła, co pozwoli na osiąganie coraz większego stopnia częściowego samofinansowania się Grupy. Niezależnie od tego Zarząd Spółki na bieżąco przeprowadza procesy optymalizujące bieżące koszty, które w perspektywie ostatnich 6 miesięcy zostały istotnie obniżone.
Aktualne posiadane środki finansowe wraz z planowanymi do uzyskania środkami ze sprzedaży pozostałych rowerów pozwalają na zabezpieczenie działalności Grupy do końca maja roku 2023. Jednakże deklaracja inwestorów w formie podpisanych listów wsparcia pozwoli na kontynuowanie działalności przez kolejne 12 miesięcy. Jednocześnie, w drugim półroczu 2022 roku Grupa zaczęła generować przychody z prowadzonej działalności w ramach nowych projektów (LESS.STORE), które pozwalają Grupie na częściowe samofinansowanie się. Trudności jakie wystąpiły na rynku (zmiany
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
geopolityczne oraz makroekonomiczne) w pierwszym półroczu roku 2022 miały negatywny wpływ na zakładane przez Grupę przychody, jednakże drugie półrocze i początek roku 2023 to okres, w którym zrealizowano istotną sprzedaż rowerów elektrycznych oraz kontynuowano perspektywiczną działalność w obszarze odzieży używanej/outletowej (LESS.STORE sklepy stacjonarne oraz on-line). Dodatkowo, środki zostaną pozyskane w toku sprzedaży pozostałych rowerów elektrycznych w ilości około 50 sztuk.
Zadeklarowane w roku 2022 przez inwestorów środki finansowe w wysokości 3.000.000,00 zł wpłynęły na rachunki bankowe Spółki w całości. W pierwszym półroczu 2023 roku zostaną dokonane konwersje wierzytelności tych inwestorów na kapitał zakładowy. W ramach porozumień zawartych z inwestorami, Spółka ma zagwarantowaną minimalną cenę emisyjną akcji na poziomie 1,00 zł za akcję, co powoduje, że sama konwersja nastąpi bez względu na aktualny poziom notowań akcji na GPW (Giełda Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie). Oprócz wpłat inwestorskich, Grupa na podstawie zawartych porozumień
z inwestorami obniży poziom zobowiązań na skutek konwersji wierzytelności inwestorów na kapitał zakładowy, a także zakłada ściąganie na bieżąco przysługujących Spółce wierzytelności od kontrahentów.
25 stycznia 2023 roku prospekt emisyjny Spółki został już zatwierdzony przez KNF i obecnie Spółka czeka na decyzję GPW o wprowadzeniu akcji do obrotu giełdowego. Posiadany przez Spółkę wysoki limit emisji w ramach kapitału docelowego, daje dobre perspektywy w zakresie pozyskania dodatkowego finansowania. Grupa nadal posiada grono zaangażowanych inwestorów, którzy w roku 2021 objęli akcje serii J, a w 2022 roku objęli akcje serii K i L, a wcześniej aktywnie wspierali rozwój Grupy. Na wypadek, gdyby sytuacja rynkowa miała niekorzystny wpływ na poziom notowań akcji Spółki, w pierwszej połowie roku 2023 Zarząd Spółki rozważy podział akcji poprzez obniżenie wartości nominalnej do poziomu na przykład 25 groszy za jedną akcję (split).
Podsumowując, ocena Zarządu dotycząca możliwości kontynuowania działalności opiera się na szeregu podstaw, co wydatnie zmniejsza ewentualne ryzyko zakłócenia działalności Grupy na wypadek, gdyby z obiektywnych przyczyn zakładane cele nie zostały zrealizowane. Jednocześnie, uwzględniając posiadane dane, za wyłączone spod wysokiego ryzyka należy uznać:
(i) pozyskanie wpłat od inwestorów, (ii) zmniejszenie poziomu zobowiązań, (iii) sprzedaż wszystkich rowerów elektrycznych, których zakup został w całości już sfinansowany, (iv) ściągnięcie wierzytelności, które na bieżąco wpływają do Spółki oraz (v) generowanie przychodów w ramach LESS.STORE, także w oparciu o już posiadane zasoby zapasu towarów.
Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej („MSSF”) zatwierdzonymi przez Unię Europejską („UE”).
MSSF obejmują standardy i interpretacje zaakceptowane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości („RMSR”) oraz Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej („KIMSF”). W nocie 7 ujęto jednolity opis zasad rachunkowości.
Na dzień zatwierdzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego do publikacji, biorąc pod uwagę toczący się w UE proces wprowadzania standardów MSSF oraz prowadzoną przez Grupę działalność, w zakresie stosowanych przez Grupę zasad rachunkowości nie ma różnicy między standardami MSSF, które weszły w życie, a standardami MSSF zatwierdzonymi przez UE.
Walutą sprawozdawczą niniejszego sprawozdania finansowego jest PLN.
7.
Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe obejmuje sprawozdanie finansowe jednostki dominującej LESS S.A. oraz sprawozdania finansowe jej jednostek zależnych (przedstawionych w nocie 2) sporządzone za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku. Jednostki zależne podlegają konsolidacji pełnej, czyli skonsolidowane sprawozdanie finansowe sporządzane jest
w taki sposób, jakby Grupa stanowiła jedno przedsiębiorstwo.
Wszystkie znaczące salda i transakcje pomiędzy jednostkami Grupy, w tym niezrealizowane zyski wynikające z transakcji
w ramach Grupy, zostały w całości wyeliminowane. Niezrealizowane straty są eliminowane, chyba że dowodzą wystąpienia utraty wartości.
Jednostki zależne podlegają konsolidacji w okresie od dnia objęcia nad nimi kontroli przez Grupę, a przestają być konsolidowane od dnia ustania kontroli. Zgodnie z MSSF 10 Grupa, bez względu na charakter jej zaangażowania w inny
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
podmiot, każdorazowo analizuje, czy jest spółką dominującą, biorąc pod uwagę jej wpływ na ten podmiot. Spółka analizuje, czy spełnione są przesłanki sprawowania kontroli nad inną jednostką, gdy wypełnione są łącznie trzy podstawowe cechy, tj.:
posiadanie władzy nad inwestycją (podmiotem inwestycji),
partycypacja w zwrocie lub stracie z inwestycji,
możliwość wywierania wpływu na inwestycję poprzez posiadanie władzy nad podmiotem inwestycji, dającym możliwość wpływu na udział inwestora w dochodach z inwestycji.
Jednostka dominująca weryfikuje fakt sprawowania kontroli nad innymi jednostkami, jeżeli wystąpiła sytuacja wskazująca na zmianę jednego lub kilku z wyżej wymienionych warunków sprawowania kontroli.
Zmiany w udziale własnościowym jednostki dominującej, które nie skutkują utratą kontroli nad jednostką zależną są ujmowane jako transakcje kapitałowe. W takich przypadkach w celu odzwierciedlenia zmian we względnych udziałach w jednostce zależnej Grupa dokonuje korekty wartości bilansowej udziałów kontrolujących oraz udziałów niekontrolujących. Wszelkie różnice pomiędzy kwotą korekty udziałów niekontrolujących a wartością godziwą kwoty zapłaconej lub otrzymanej odnoszone są na kapitał własny i przypisywane do właścicieli jednostki dominującej.
•posiada bezpośrednio lub pośrednio większość ogólnej liczby głosów w organie stanowiącym jednostki zależnej, także na podstawie porozumień z innymi uprawnionymi do głosu, wykonującymi prawa głosu zgodnie z wolą jednostki dominującej, lub
•jest udziałowcem jednostki zależnej i uprawniona jest do kierowania polityką finansową i operacyjną tej jednostki zależnej w sposób samodzielny lub przez wyznaczone przez siebie osoby lub jednostki na podstawie umowy zawartej z innymi uprawnionymi do głosu, posiadającymi na podstawie statutu lub umowy spółki, łącznie z jednostką dominującą, większość ogólnej liczby głosów w organie stanowiącym, lub
•jest udziałowcem jednostki zależnej i uprawniona jest do powoływania i odwoływania większości członków organów zarządzających, nadzorujących lub administrujących tej jednostki zależnej, lub
•jest udziałowcem jednostki zależnej, której więcej niż połowę składu organów zarządzających, nadzorujących lub administrujących w poprzednim roku obrotowym, w ciągu bieżącego roku obrotowego i do czasu sporządzenia sprawozdania finansowego za bieżący rok obrotowy stanowią osoby powołane do pełnienia tych funkcji w rezultacie wykonywania przez jednostkę dominującą prawa głosu w organach tej jednostki zależnej, chyba że inna jednostka lub osoba ma w stosunku do tej jednostki zależnej prawa, lub
•jest udziałowcem jednostki zależnej i uprawniona jest do kierowania polityką finansową i operacyjną tej jednostki zależnej, na podstawie umowy zawartej z tą jednostką zależną albo statutu lub umowy tej jednostki zależnej.
Wartość firmy z tytułu przejęcia jednostki jest początkowo ujmowana według ceny nabycia stanowiącej kwotę nadwyżki:
sumy:
(i)przekazanej zapłaty,
(ii)kwoty wszelkich niekontrolujących udziałów w jednostce przejmowanej oraz
(iii)w przypadku połączenia jednostek realizowanego etapami wartości godziwej na dzień przejęcia udziału w kapitalejednostki przejmowanej, należącego poprzednio do jednostki przejmującej;
nad kwotą netto ustaloną na dzień przejęcia wartości godziwych możliwych do zidentyfikowania nabytych aktywów
i przejętych zobowiązań.
Po początkowym ujęciu, wartość firmy jest wykazywana według ceny nabycia pomniejszonej o wszelkie skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Test na utratę wartości przeprowadza się raz na rok lub częściej, jeśli wystąpią ku temu przesłanki. Wartość firmy nie podlega amortyzacji.
Na dzień przejęcia nabyta wartość firmy jest alokowana do każdego z ośrodków wypracowujących środki pieniężne, które mogą skorzystać z synergii połączenia. Każdy ośrodek lub zespół ośrodków, do którego została przypisana wartość firmy:
odpowiada najniższemu poziomowi w Grupie, na którym wartość firmy jest monitorowana na wewnętrzne potrzeby zarządcze oraz
jest nie większy niż jeden segment operacyjny określony zgodnie z MSSF 8 Segmenty operacyjne.
Odpis z tytułu utraty wartości firmy ustalany jest poprzez oszacowanie odzyskiwalnej wartości ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do którego została alokowana dana wartość firmy. W przypadku, gdy odzyskiwalna wartość ośrodka wypracowującego środki pieniężne jest niższa niż wartość bilansowa, ujęty zostaje odpis z tytułu utraty wartości. W przypadku,
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
gdy wartość firmy stanowi część ośrodka wypracowującego środki pieniężne i dokonana zostanie sprzedaż części działalności w ramach tego ośrodka, przy ustalaniu zysków lub strat ze sprzedaży takiej działalności wartość firmy związana ze sprzedaną działalnością zostaje włączona do jej wartości bilansowej. W takich okolicznościach sprzedana wartość firmy jest ustalana na podstawie względnej wartości sprzedanej działalności i wartości zachowanej części ośrodka wypracowującego środki pieniężne.
Połączenie jednostek definiuje się jako transakcję lub inne zdarzenie, w którym jednostka przejmująca obejmuje kontrolę nad jednym lub większą liczbą przedsięwzięć.
Grupa dokonuje określenia, czy transakcja lub inne zdarzenie stanowi połączenie jednostek zgodnie z postanowieniami
MSSF 3. Warunek ten jest spełniony, kiedy przejęte aktywa i zobowiązania stanowią przedsięwzięcie. Przedsięwzięcie definiuje się jako integrowany zespół działań i aktywów, którym można operować i zarządzać w celu uzyskania zwrotu
w formie dywidend, obniżenia kosztów lub uzyskania innych korzyści bezpośrednio dla inwestorów lub innych właścicieli, członków lub uczestników.
Warunkiem spełnienia definicji połączenia jednostek jest przejęcie kontroli przez jednostkę przejmującą. Oznacza to konieczność wystąpienia zdarzenia gospodarczego lub transakcji jako czynnika sprawczego. Zdarzenia gospodarcze, które mogą spowodować przejęcie kontroli przez jednostkę, obejmują:
(a) przekazanie środków pieniężnych, ekwiwalentów środków pieniężnych lub innych aktywów (w tym aktywów netto wchodzących w skład przedsięwzięcia);
(b) zaciągnięcie zobowiązań;
(c) emisję udziałów kapitałowych;
(d) połączenie powyższych transakcji;
(e) transakcję nieobejmującą zapłaty, w tym tylko na mocy samej umowy.
Grupa stosuje cztery etapy stosowania metody przejęcia:
(a) zidentyfikowanie jednostki przejmującej;
(b) ustalenie dnia przejęcia;
(c) ujęcia i wyceny możliwych do zidentyfikowania nabytych aktywów, przejętych zobowiązań oraz wszelkich niekontrolujących udziałów w jednostce przejmowanej oraz
(d) ujęcia i wyceny wartości firmy lub zysku z okazyjnego nabycia.
Jednostkę przejmowaną i przejmującą identyfikuje się stosując wytyczne MSR 27 dotyczących koncepcji kontroli. Kontrola jest to zdolność do kierowania polityką finansową i operacyjną jednostki, w celu osiągania korzyści ekonomicznych z jej działalności. Przyjmuje się, że kontrola ma miejsce wówczas, gdy jednostka dominująca bezpośrednio lub pośrednio (przez jednostki zależne) posiada ponad połowę głosów w organach stanowiących danej jednostki.
Dzień przejęcia definiuje się jako dzień, w którym jednostka przejmująca obejmuje kontrolę nad jednostką przejmowaną. Za dzień uzyskania przez jednostkę przejmującą kontroli nad jednostką przejmowaną uznaje się dzień, w którym jednostka przejmująca w rozumieniu prawa dokonuje zapłaty, przejmuje aktywa i zobowiązania należące do jednostki przejmowanej.
W dniu przejęcia jednostka przejmująca ujmuje osobno od wartości firmy, możliwe do zidentyfikowania nabyte aktywa, przejęte zobowiązania oraz wszelkie niekontrolujące udziały w jednostce przejmowanej. Możliwe do zidentyfikowania aktywa i zobowiązania wycenia się w wartości godziwej na dzień przejęcia.
Wartość godziwa jest rozumiana jako cena, która byłaby otrzymana ze sprzedaży składnika aktywów, bądź zapłacona w celu przeniesienia zobowiązania w transakcji przeprowadzonej na zwykłych warunkach zbycia składnika aktywów między uczestnikami rynku na dzień wyceny w aktualnych warunkach rynkowych. Wycena wartości godziwej opiera się na założeniu, że transakcja sprzedaży składnika aktywów lub przeniesienia zobowiązania odbywa się albo:
na głównym rynku dla danego składnika aktywów bądź zobowiązania,
w przypadku braku głównego rynku, na najkorzystniejszym rynku dla danego składnika aktywów lub zobowiązania.
Zarówno główny, jak i najbardziej korzystny rynek muszą być dostępne dla Grupy.
Wartość godziwa składnika aktywów lub zobowiązania jest mierzona przy założeniu, że uczestnicy rynku przy ustalaniu ceny składnika aktywów lub zobowiązania działają w swoim najlepszym interesie gospodarczym.
Grupa stosuje techniki wyceny, które są odpowiednie do okoliczności i w przypadku których są dostępne dostateczne dane do wyceny wartości godziwej, przy maksymalnym wykorzystaniu odpowiednich obserwowalnych danych wejściowych
i minimalnym wykorzystaniu nieobserwowalnych danych wejściowych.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Wszystkie aktywa oraz zobowiązania, które są wyceniane do wartości godziwej lub ich wartość godziwa jest ujawniana
w sprawozdaniu finansowym są klasyfikowane w hierarchii wartości godziwej w sposób opisany poniżej na podstawie najniższego poziomu danych wejściowych, który jest istotny dla wyceny do wartości godziwej traktowanej jako całość:
Poziom 1 – Notowane (nieskorygowane) ceny rynkowe na aktywnym rynku dla identycznych aktywów lub zobowiązań,
Poziom 2 – Techniki wyceny, dla których najniższy poziom danych wejściowych, który jest istotny dla wyceny do wartości godziwej jako całości jest bezpośrednio bądź pośrednio obserwowalny,
Poziom 3 - Techniki wyceny, dla których najniższy poziom danych wejściowych, który jest istotny dla wyceny do wartości godziwej jako całości jest nieobserwowalny.
Na każdą datę bilansową, w przypadku aktywów i zobowiązań występujących na poszczególne daty bilansowe w sprawozdaniu finansowym Grupa ocenia, czy miały miejsce transfery między poziomami hierarchii poprzez ponowną ocenę klasyfikacji do poszczególnych poziomów, kierując się istotnością danych wejściowych z najniższego poziomu, który jest istotny dla wyceny do wartości godziwej traktowanej jako całość.
Transakcje wyrażone w walutach innych niż waluta funkcjonalna Grupy są przeliczane na jej walutę funkcjonalną przy zastosowaniu kursu średniego danej waluty obcej ogłaszanego przez Narodowy Bank Polski na dzień poprzedzający dzień poniesienia kosztu i uzyskania przychodu.
Na dzień bilansowy aktywa i zobowiązania pieniężne wyrażone w walutach innych niż waluta funkcjonalna Grupy są przeliczane na jej walutę funkcjonalną przy zastosowaniu odpowiednio obowiązującego na koniec okresu sprawozdawczego średniego kursu ustalonego dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski. Powstałe z przeliczenia różnice kursowe ujmowane są odpowiednio w pozycji przychodów (kosztów) finansowych lub w przypadkach określonych zasadami (polityką) rachunkowości kapitalizowane w wartości aktywów.
Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według kosztu historycznego wyrażonego w walucie obcej są wykazywane po kursie historycznym z dnia transakcji. Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według wartości godziwej wyrażonej w walucie innej niż funkcjonalna są przeliczane po kursie z dnia dokonania wyceny do wartości godziwej. Zyski lub straty wynikające z przeliczenia aktywów i zobowiązań niepieniężnych ujmowanych w wartości godziwej są ujmowane zgodnie
z ujęciem zysku lub straty z tytułu zmiany wartości godziwej (czyli odpowiednio w innych całkowitych dochodach lub zysku lub stracie w zależności od tego gdzie ujmowana jest zmiana wartości godziwej).
Następujące kursy zostały zastosowane dla potrzeb wyceny bilansowej:
Rzeczowe aktywa trwałe wykazywane są według ceny nabycia/kosztu wytworzenia pomniejszonych o umorzenie oraz odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Wartość początkowa środków trwałych obejmuje ich cenę nabycia powiększoną
o wszystkie koszty bezpośrednio związane z zakupem i przystosowaniem składnika majątku do stanu zdatnego do używania. W skład kosztu wchodzi również koszt wymiany części składowych maszyn i urządzeń w momencie poniesienia, jeśli spełnione są kryteria rozpoznania. Koszty poniesione po dacie oddania środka trwałego do używania, takie jak koszty konserwacji, napraw, przeglądów, opłat eksploatacyjnych obciążają wynik finansowy w momencie ich poniesienia.
Cena nabycia rzeczowych aktywów trwałych przekazanych przez klientów jest ustalana w wysokości ich wartości godziwej na dzień objęcia kontroli.
Amortyzacja jest naliczana metodą liniową przez szacowany okres użytkowania danego składnika aktywów, wynoszący:
Typ | Okres |
Budynki i budowle | 20 - 50 lat |
Maszyny i urządzenia techniczne | 10 - 15 lat |
Urządzenia biurowe | 5 lat |
Środki transportu | 3 - 5 lat |
Komputery | 3 lata |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Wartość końcową, okres użytkowania oraz metodę amortyzacji składników aktywów weryfikuje się corocznie, i w razie konieczności – koryguje z efektem od momentu wystąpienia zdarzeń powodujących zmianę szacowanych okresów ekonomicznej użyteczności.
Dana pozycja rzeczowych aktywów trwałych może zostać usunięta ze sprawozdania z sytuacji finansowej po dokonaniu jej zbycia lub w przypadku, gdy nie są spodziewane żadne ekonomiczne korzyści wynikające z dalszego użytkowania takiego składnika aktywów. Wszelkie zyski lub straty wynikające z usunięcia danego składnika aktywów ze sprawozdania z sytuacji finansowej (obliczone jako różnica pomiędzy ewentualnymi wpływami ze sprzedaży netto a wartością bilansową danej pozycji) są ujmowane w zysku lub stracie okresu, w którym dokonano takiego usunięcia.
Grupa klasyfikuje aktywa trwałe (lub grupę aktywów trwałych) jako przeznaczone do sprzedaży, jeśli ich wartość bilansowa zostanie odzyskana głównie w wyniku transakcji sprzedaży, a nie poprzez dalsze użytkowanie. Warunek ten uznaje się za spełniony wyłącznie wówczas, gdy wystąpienie transakcji sprzedaży jest bardzo prawdopodobne, a składnik aktywów (lub grupa aktywów) jest dostępny do natychmiastowej sprzedaży w swoim obecnym stanie. Aktywa przeznaczone do sprzedaży są prezentowane w osobnej pozycji sprawozdania z sytuacji finansowej i wycenianie po wartości niższej z dwóch: pierwotnej wartości bilansowej lub wartości godziwej, pomniejszonej o koszty związane ze sprzedażą. Klasyfikacja składnika aktywów jako przeznaczonego do sprzedaży zakłada zamiar kierownictwa Grupy do dokonania transakcji sprzedaży w ciągu roku od momentu dokonania klasyfikacji.
Działalność zaniechana to element Grupy, który został zbyty lub jest zakwalifikowany jako przeznaczony do sprzedaży oraz a) stanowi odrębną ważną dziedzinę działalności lub geograficzny obszar działalności,
b) jest częścią pojedynczego, skoordynowanego planu zbycia odrębnej, ważnej dziedziny działalności lub geograficznego obszaru działalności, lub
c) jest jednostką zależną nabytą wyłącznie z zamiarem jej odsprzedaży.
Aktywa i zobowiązania związane z działalnością zaniechaną są prezentowane w osobnej pozycji sprawozdania z sytuacji finansowej i wyceniane po wartości niższej z dwóch: dotychczasowej wartości bilansowej lub wartości godziwej pomniejszonej o koszty sprzedaży.
Początkowe ujęcie nieruchomości inwestycyjnych następuje według ceny nabycia z uwzględnieniem kosztów transakcji. Wartość bilansowa nieruchomości inwestycyjnych obejmuje koszt wymiany części składowej nieruchomości inwestycyjnej
w chwili jego poniesienia, o ile spełnione są kryteria ujmowania i nie obejmuje kosztów bieżącego utrzymania tych nieruchomości.
Po początkowym ujęciu wartość nieruchomości inwestycyjnych pomniejszana jest o umorzenie i odpisy z tytułu utraty wartości.
Nieruchomości inwestycyjne są usuwane ze sprawozdania z sytuacji finansowej w przypadku ich zbycia lub w przypadku stałego wycofania danej nieruchomości inwestycyjnej z użytkowania, gdy nie są spodziewane żadne przyszłe korzyści z jej sprzedaży. Wszelkie zyski lub straty wynikające z usunięcia nieruchomości inwestycyjnej ze sprawozdania z sytuacji finansowej są ujmowane w zysku lub stracie w tym okresie, w którym dokonano takiego usunięcia.
Przeniesienia aktywów do nieruchomości inwestycyjnych dokonuje się tylko wówczas, gdy następuje zmiana sposobu ich użytkowania potwierdzona przez zakończenie użytkowania składnika aktywów przez właściciela lub zawarcie umowy leasingu. W przypadku przeniesienia nieruchomości inwestycyjnej do aktywów wykorzystywanych przez właściciela
w jego procesie produkcyjnym, aktywa te ujmowane są jako rzeczowe aktywa trwałe według wartości księgowej netto na dzień przeniesienia i kontynuowane są zasady opisane w części Rzeczowe aktywa trwałe.
Aktywa niematerialne nabyte w oddzielnej transakcji lub wytworzone (jeżeli spełniają kryteria rozpoznania dla kosztów prac rozwojowych) wycenia się przy początkowym ujęciu odpowiednio w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia. Cena nabycia
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
aktywów niematerialnych nabytych w transakcji połączenia jednostek jest równa ich wartości godziwej na dzień połączenia. Po ujęciu początkowym, aktywa niematerialne są wykazywane w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia pomniejszonym
o umorzenie i odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Nakłady poniesione na aktywa niematerialne wytworzone we własnym zakresie, z wyjątkiem aktywowanych nakładów poniesionych na prace rozwojowe, nie są aktywowane i są ujmowane w kosztach okresu, w którym zostały poniesione.
Grupa ustala, czy okres użytkowania aktywów niematerialnych jest określony czy nieokreślony. Aktywa niematerialne
o określonym okresie użytkowania są amortyzowane przez okres użytkowania oraz poddawane testom na utratę wartości każdorazowo, gdy istnieją przesłanki wskazujące na utratę ich wartości. Okres i metoda amortyzacji aktywów niematerialnych o określonym okresie użytkowania są weryfikowane przynajmniej na koniec każdego roku obrotowego. Zmiany
w oczekiwanym okresie użytkowania lub oczekiwanym sposobie konsumowania korzyści ekonomicznych pochodzących
z danego składnika aktywów są ujmowane poprzez zmianę odpowiednio okresu lub metody amortyzacji, i traktowane jak zmiany wartości szacunkowych. Odpis amortyzacyjny składników aktywów niematerialnych o określonym okresie użytkowania ujmuje się w zysku lub stracie w ciężar tej kategorii, która odpowiada funkcji danego składnika aktywów niematerialnych.
Aktywa niematerialne o nieokreślonym okresie użytkowania oraz te, które nie są użytkowane, są corocznie poddawane testowi na utratę wartości, w odniesieniu do poszczególnych aktywów lub na poziomie ośrodka wypracowującego środki pieniężne.
Okresy użytkowania są poddawane corocznej weryfikacji, a w razie potrzeby, korygowane z efektem od początku roku obrotowego, w którym wprowadzono zmianę.
Koszty prac badawczych i rozwojowych
Koszty prac badawczych są ujmowane w zysku lub stracie w momencie poniesienia. Nakłady poniesione na prace rozwojowe wykonane w ramach danego przedsięwzięcia są przenoszone na kolejny okres, jeżeli można uznać, że zostaną one w przyszłości odzyskane. Po początkowym ujęciu nakładów na prace rozwojowe, stosuje się model kosztu historycznego wymagający, aby składniki aktywów były ujmowane według cen nabycia/kosztów wytworzenia pomniejszonych o skumulowaną amortyzację i skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Skapitalizowane nakłady są amortyzowane przez oczekiwany okres wykorzystania składnika aktywów.
Podsumowanie zasad stosowanych w odniesieniu do aktywów niematerialnych Grupy przedstawia się następująco:
| Patenty i licencje i inne nabyte aktywa | Znaki towarowe | Oprogramowanie komputerowe | Koszty prac rozwojowych |
Okresy użytkowania | Dla patentów i licencji użytkowanych na podstawie umowy zawartej na czas określony, przyjmuje się ten okres uwzględniając dodatkowy okres, na który użytkowanie może być przedłużone. | Nieokreślony | 2-5 lat | Oczekiwane wykorzystanie składnika aktywów. |
Wykorzystana metoda amortyzacji | Liniowa | n/d | Liniowa | Liniowa |
Wewnętrznie wytworzone lub nabyte | Nabyte | Nabyte | Nabyte | Wewnętrznie wytworzone |
Test na utratę wartości | Coroczna ocena czy wystąpiły przesłanki świadczące o wystąpieniu utraty wartości. | Coroczny | Coroczna ocena czy wystąpiły przesłanki świadczące o wystąpieniu utraty wartości. | Coroczny w przypadku składników nie oddanych jeszcze do użytkowania oraz w przypadku istnienia przesłanki wskazującej na utratę wartości. |
Zyski lub straty wynikające z usunięcia aktywów niematerialnych z bilansu są wyceniane według różnicy pomiędzy wpływami ze sprzedaży netto a wartością bilansową danego składnika aktywów i są ujmowane w zysku lub stracie w momencie ich usunięcia ze sprawozdania z sytuacji finansowej.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Leasing, w świetle postanowień MSSF 16, obejmuje wszystkie rodzaje umów, które przekazują prawo do użytkowania aktywów przez pewien okres czasu w zamian za opłatę.
Zgodnie z MSSF 16 Grupa ujmuje aktywa i zobowiązania wynikające z każdego leasingu z okresem przekraczającym
12 miesięcy, chyba że bazowy składnik aktywów ma niską wartość początkową na dzień nabycia aktywa w wysokości do 5.000,00 USD. Umowa jest umową leasingu jeżeli daje Grupie prawo do kontroli użytkowania zidentyfikowanego aktywa przez dany okres czasu w zamian za opłatę tj. Grupa ma prawo do uzyskania zasadniczo wszystkich korzyści ekonomicznych z jego użytkowania oraz ma prawo do kierowania jego użytkowaniem.
Jako leasing Grupa traktuje także umowy typu usługowego. Dotyczy to przede wszystkim umów najmu i dzierżawy powierzchni, prawa wieczystego użytkowania gruntów lub umów quasi-usługowych, takich jak IT lub telekomunikacyjnych, które wykonywane są przy użyciu środków trwałych (np. serwery, kable itp.).
W dacie rozpoczęcia leasingobiorca ujmuje składnik aktywów z tytułu prawa do użytkowania bazowego składnika aktywów oraz zobowiązanie z tytułu leasingu, które odzwierciedla jego obowiązek dokonywania opłat leasingowych.
Grupa odrębnie ujmuje amortyzację składnika aktywów z tytułu prawa do użytkowania i odsetki od zobowiązania z tytułu leasingu.
Grupa aktualizuje wycenę zobowiązania z tytułu leasingu po wystąpieniu określonych zdarzeń (np. zmiany w odniesieniu do okresu leasingu, zmiany w przyszłych opłatach leasingowych wynikającej ze zmiany w indeksie lub stawce stosowanej do ustalenia tych opłat). Grupa ujmuje aktualizację wyceny zobowiązania z tytułu leasingu jako korektę wartości składnika aktywów z tytułu prawa do użytkowania.
Grupa jako leasingobiorca
W dacie rozpoczęcia leasingobiorca wycenia składnik aktywów z tytułu prawa do użytkowania według kosztu, a zobowiązanie z tytułu leasingu w wysokości wartości bieżącej opłat leasingowych pozostających do zapłaty w tej dacie. Opłaty leasingowe dyskontuje się z zastosowaniem stopy procentowej leasingu, jeżeli stopę tę można z łatwością ustalić.
Opłaty leasingowe Grupa rozdziela między koszty finansowe i zmniejszenie salda niespłaconych zobowiązań leasingowych. Koszty finansowe podzielone są na poszczególne okresy obrotowe w sposób zapewniający odzwierciedlenie stałego poziomu oprocentowania zobowiązań leasingowych pozostałych do spłacenia w tych okresach. Iloraz odsetkowej części opłaty leasingowej i nakładów na nabycie lub wytworzenie przedmiotu umowy, pomniejszonych o wniesione wcześniej opłaty leasingowe jest, zatem stały w poszczególnych okresach sprawozdawczych.
Leasingobiorca (Grupa) dokonuje odpisów amortyzacyjnych w poszczególnych okresach obrachunkowych w sposób systematyczny, zgodnie z przyjętym planem amortyzacji środków trwałych. Okres amortyzacji pokrywa się z okresem używania przedmiotu leasingu.
Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia, czy istnieją jakiekolwiek przesłanki wskazujące na to, że mogła nastąpić utrata wartości któregoś ze składników niefinansowych aktywów trwałych. W razie stwierdzenia, że przesłanki takie zachodzą, lub w razie konieczności przeprowadzenia corocznego testu sprawdzającego, czy nastąpiła utrata wartości, Grupa dokonuje oszacowania wartości odzyskiwalnej danego składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do którego dany składnik aktywów należy.
Wartość odzyskiwalna składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne odpowiada wartości godziwej pomniejszonej o koszty doprowadzenia do sprzedaży tego składnika aktywów lub odpowiednio ośrodka wypracowującego środki pieniężne, lub jego wartości użytkowej, zależnie od tego, która z nich jest wyższa. Wartość odzyskiwalną ustala się dla poszczególnych aktywów, chyba że dany składnik aktywów nie generuje samodzielnie wpływów pieniężnych, które są
w większości niezależne od generowanych przez inne aktywa lub grupy aktywów. Jeśli wartość bilansowa składnika aktywów jest wyższa niż jego wartość odzyskiwalna, ma miejsce utrata wartości i dokonuje się wówczas odpisu do ustalonej wartości odzyskiwalnej. Przy szacowaniu wartości użytkowej prognozowane przepływy pieniężne są dyskontowane do ich wartości bieżącej przy zastosowaniu stopy dyskontowej przed uwzględnieniem skutków opodatkowania odzwierciedlającej bieżące rynkowe oszacowanie wartości pieniądza w czasie oraz ryzyko typowe dla danego składnika aktywów. Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości składników majątkowych używanych w działalności kontynuowanej ujmuje się w tych kategoriach kosztów, które odpowiadają funkcji składnika aktywów, w przypadku którego stwierdzono utratę wartości. Odpis aktualizujący wartość rzeczowych aktywów trwałych obciąża pozostałe koszty operacyjne.
Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia, czy występują przesłanki wskazujące na to, że odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości, który był ujęty w okresach poprzednich w odniesieniu do danego składnika aktywów jest zbędny, lub czy powinien zostać zmniejszony. Jeżeli takie przesłanki występują, Grupa szacuje wartość odzyskiwalną tego składnika aktywów. Poprzednio ujęty odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości ulega odwróceniu wtedy i tylko wtedy, gdy od momentu ujęcia
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
ostatniego odpisu aktualizującego nastąpiła zmiana wartości szacunkowych stosowanych do ustalenia wartości odzyskiwalnej danego składnika aktywów. W takim przypadku, podwyższa się wartość bilansową składnika aktywów do wysokości jego wartości odzyskiwalnej. Podwyższona kwota nie może przekroczyć wartości bilansowej składnika aktywów, jaka zostałaby ustalona (po uwzględnieniu umorzenia), gdyby w ubiegłych latach nie ujęto odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości
w odniesieniu do tego składnika aktywów. Odwrócenie odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości składnika aktywów ujmuje się niezwłocznie jako przychód. Po odwróceniu odpisu aktualizującego, w kolejnych okresach odpis amortyzacyjny dotyczący danego składnika jest korygowany w sposób, który pozwala w ciągu pozostałego okresu użytkowania tego składnika aktywów dokonywać systematycznego odpisania jego zweryfikowanej wartości bilansowej pomniejszonej o wartość końcową.
Koszty finansowania zewnętrznego bezpośrednio związane z nabyciem lub wytworzeniem środków trwałych są kapitalizowane jako część kosztu wytworzenia tych aktywów, aż do momentu oddania tych środków trwałych do użytkowania. Na koszty finansowania zewnętrznego składają się odsetki wyliczone przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej, obciążenia finansowe z tytułu umów leasingu finansowego oraz różnice kursowe powstające w związku
z finansowaniem zewnętrznym do wysokości odpowiadającej korekcie kosztu odsetek. Wszelkie pozostałe koszty finansowania zewnętrznego są odnoszone bezpośrednio w ciężar sprawozdania z całkowitych dochodów w okresie, w którym zostały poniesione.
Kwalifikacja dłużnych aktywów finansowych do odpowiedniej kategorii zależy od modelu biznesowego zarzadzania aktywami finansowymi oraz od charakterystyki umownych przepływów pieniężnych dla danego składnika aktywów finansowych.
Aktywa wyceniane po początkowym ujęciu w zamortyzowanym koszcie – są to aktywa finansowe utrzymywane zgodnie
z modelem biznesowym, którego celem jest utrzymywanie aktywów finansowych dla uzyskiwania przepływów pieniężnych wynikających z umowy, a charakterystyka umowy dotyczącej tych aktywów finansowych przewiduje powstawanie przepływów pieniężnych, które są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek. Grupa do wyceny aktywów finansowych wycenianych w zamortyzowanym koszcie stosuje metodę efektywnej stopy procentowej. Należności z tytułu dostaw i usług po początkowym ujęciu wycenia się w wysokości zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej, z uwzględnieniem odpisów z tytułu utraty wartości, przy czym należności z tytułu dostaw i usług z datą zapadalności poniżej 12 miesięcy od dnia powstania (tj. niezawierające elementu finansowania) i nieprzekazywane do faktoringu, nie podlegają dyskontowaniu i są wyceniane w wartości nominalnej. Oprócz należności z tytułu dostaw i usług, Grupa jako aktywa wyceniane w zamortyzowanym koszcie klasyfikuje udzielone pożyczki, pozostałe należności finansowe oraz środki pieniężne i ich ekwiwalenty.
Aktywa wyceniane po początkowym ujęciu w wartości godziwej przez inne całkowite dochody – są to aktywa finansowe utrzymywane zgodnie z modelem biznesowym, którego celem jest zarówno utrzymywanie aktywów finansowych dla uzyskiwania przepływów pieniężnych wynikających z umowy jak i sprzedaż aktywów finansowych, a charakterystyka umowy dotyczącej tych aktywów finansowych przewiduje powstawanie przepływów pieniężnych, które są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek.
Zyski i straty na składniku aktywów finansowych stanowiącym instrument kapitałowy, dla którego zastosowano opcje wyceny do wartości godziwej przez pozostałe całkowite dochody ujmuje się w pozostałych całkowitych dochodach, za wyjątkiem przychodów z tytułu otrzymanych dywidend.
Aktywa wyceniane w wartości godziwej przez rachunek zysków i strat – są to wszystkie pozostałe aktywa finansowe. Zyski lub straty wynikające z wyceny składnika aktywów finansowych, kwalifikowanego jako wyceniany według wartości godziwej przez wynik finansowy, ujmuje się w wyniku finansowym w okresie, w którym powstały. Zyski lub straty wynikające z wyceny pozycji wycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy obejmują również przychody z tytułu odsetek i dywidendy.
Instrumenty finansowe zabezpieczające - są to instrumenty pochodne, wyznaczone jako instrumenty zabezpieczające.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Wbudowane instrumenty pochodne
Wbudowane instrumenty pochodne są oddzielane od umów i traktowane jak instrumenty pochodne, jeżeli spełnione są następujące warunki:
charakter ekonomiczny i ryzyko wbudowanego instrumentu nie są ściśle związane z ekonomicznym charakterem
i ryzykiem umowy, w którą dany instrument jest wbudowany,
samodzielny instrument z identycznymi warunkami realizacji jak instrument wbudowany spełniałby definicję instrumentu pochodnego,
instrument hybrydowy (złożony) nie jest wykazywany w wartości godziwej, a zmiany jego wartości godziwej nie są ujmowane w zysku lub stracie.
Wbudowane instrumenty pochodne są wykazywane w podobny sposób jak samodzielne instrumenty pochodne, które nie są uznane za instrumenty zabezpieczające.
Zakres, w którym zgodnie z MSR 39 cechy ekonomiczne i ryzyko właściwe dla wbudowanego instrumentu pochodnego
w walucie obcej są ściśle powiązane z cechami ekonomicznymi i ryzykiem właściwym dla umowy zasadniczej (głównego kontraktu) obejmuje również sytuacje, gdy waluta umowy zasadniczej jest walutą zwyczajową dla kontraktów zakupu lub sprzedaży pozycji niefinansowych na rynku dla danej transakcji.
Oceny, czy dany wbudowany instrument pochodny podlega wydzieleniu Grupa dokonuje na moment jego początkowego ujęcia.
Pochodne instrumenty finansowe
Instrumenty pochodne, z których korzysta Grupa to instrumenty służące zabezpieczeniu przed ryzykiem związanym ze zmianami kursów wymiany walut (opcje) oraz w celu zabezpieczenia się przed ryzykiem zmiany stopy procentowej (IRS).
Tego rodzaju pochodne instrumenty finansowe są wyceniane do wartości godziwej. Instrumenty pochodne wykazuje się, jako aktywa, gdy ich wartość jest dodatnia, i jako zobowiązania – gdy ich wartość jest ujemna.
Zyski i straty z tytułu zmian wartości godziwej instrumentów pochodnych są bezpośrednio odnoszone do zysku lub straty netto roku obrotowego.
Podstawą wyceny opcji i IRS na dzień bilansowy jest wycena instrumentu otrzymana od banku.
Wartość godziwa opcji i IRS jest ustalana na dany dzień bilansowy jako różnica zdyskontowanych przepływów pieniężnych w związku z transakcją, czyli zdyskontowaną do dnia bilansowego różnicą pomiędzy szacowanymi kwotami do zapłacenia przez Spółkę a kwotami do otrzymania od banku, określonymi na poszczególne daty rozliczeniowe.
Ustalanie strat z tytułu utraty wartości ze względu na ryzyko kredytowe dotyczy aktywów finansowych zaliczanych do następujących kategorii:
• wycenianych w zamortyzowanym koszcie,
• wycenianych w wartości godziwej przez pozostałe całkowite dochody.
Utratę wartości ze względu na ryzyko kredytowe, a także odwrócenie strat, Grupa ujmuje w wyniku finansowym, nawet jeśli dany składnik aktywów finansowych jest co do zasady wyceniany przez pozostałe całkowite dochody.
Jeśli ryzyko kredytowe składnika aktywów finansowych jest niewielkie oraz gdy wzrost ryzyka kredytowego od początkowego ujęcia do dnia oceny nie był znaczący, Grupa szacuje straty kredytowe biorąc pod uwagę tylko zdarzenia niewykonania zobowiązania mogące nastąpić w ciągu 12 miesięcy od dnia bilansowego. Jeśli jednak ryzyko kredytowe danego składnika aktywów znacząco wzrosło od dnia początkowego ujęcia, Grupa szacuje straty ze zdarzeń, jakie mogą wystąpić w okresie całego życia instrumentu. Kalkulując wysokość straty z tytułu utraty wartości Grupa bierze pod uwagę prawdopodobieństwo wystąpienia tej straty. Szacunek dokonywany jest na podstawie dostępnych informacji pochodzących z przeszłości, ale również uwzględnia dane przyszłościowe. Przepływy pieniężne Grupa dyskontuje się dotychczasową efektywną stopą danego składnika aktywów:
jeśli zdarzenie niewykonania zobowiązań nie miało jeszcze miejsca, odsetki efektywną stopą procentową nalicza się od wartości brutto, a więc od kwoty przed pomniejszeniem o odpisy aktualizujące,
jeśli zdarzenie niewykonania zobowiązań już nastąpiło, odsetki liczy się od wartości netto składnika aktywów.
Zgodnie z MSSF 9 Grupa dokonuje odpisów wartości należności zgodnie z koncepcją straty oczekiwanej. Grupa korzysta z macierzy odpisów do kalkulacji utraty wartości należności. Matrycę odpisów Grupa opracowała na podstawie:
danych historycznych dotyczących terminowości zapłat przez kontrahentów zgodnie z ustalonymi z nimi terminami płatności,
ustalenia współczynników oczekiwanej straty kredytowej dla poszczególnych okresów życia należności, na podstawie wewnętrznej oceny.
Grupa stosuje, niezależnie od terminu płatności, 100% współczynnik oczekiwanej straty kredytowej dla należności, których ściągnięcie przestało być prawdopodobne.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Odpisy aktualizujące wartość należności Grupa zalicza do pozostałych kosztów operacyjnych lub do kosztów finansowych,
w zależności od rodzaju należności, której dotyczy odpis.
Zapasy są wyceniane według niższej z dwóch wartości: ceny zakupu/kosztu wytworzenia i możliwej do uzyskania ceny sprzedaży netto.
Poszczególne składniki zapasów ustalane w następujący sposób:
Materiały i towary | w cenie zakupu |
Ceną sprzedaży netto możliwą do uzyskania jest szacowana cena sprzedaży dokonywanej w toku zwykłej działalności gospodarczej.
Koszty zakupu zapasów składają się z ceny zakupu, ceł importowych i pozostałych podatków oraz kosztów transportu załadunku i wyładunku oraz innych kosztów dających się bezpośrednio przyporządkować do pozyskania produktów gotowych, materiałów i usług. Przy określaniu kosztów zakupu odejmuje się opusty, rabaty handlowe i inne podobne pozycje. Koszty zakupu stanowią koszt okresu, gdyż nie ma możliwości przyporządkowania jednostkowego.
Odpisy z tytułu utraty wartości zapasów ujmuje się w pozostałych kosztach operacyjnych, a ich rozwiązanie odpowiednio
w pozostałych przychodach operacyjnych.
Należności z tytułu dostaw i usług po początkowym ujęciu wycenia się w wysokości zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej, z uwzględnieniem odpisów z tytułu utraty wartości, przy czym należności z tytułu dostaw i usług z datą zapadalności poniżej 12 miesięcy od dnia powstania (tj. niezawierające elementu finansowania) i nieprzekazywane do faktoringu, nie podlegają dyskontowaniu i są wyceniane w wartości nominalnej. Odpisu na należności dokonuje się zgodnie z koncepcją straty oczekiwanej.
W przypadku, gdy wpływ wartości pieniądza w czasie jest istotny, wartość należności jest ustalana poprzez zdyskontowanie prognozowanych przyszłych przepływów pieniężnych do wartości bieżącej, przy zastosowaniu stopy dyskontowej odzwierciedlającej aktualne oceny rynkowe wartości pieniądza w czasie. Jeżeli zastosowana została metoda polegająca na dyskontowaniu, zwiększenie należności w związku z upływem czasu jest ujmowane jako przychody finansowe.
Pozostałe aktywa
Zaliczki przekazane z tytułu przyszłych zakupów rzeczowych aktywów trwałych, aktywów niematerialnych oraz zapasów są prezentowane zgodnie z charakterem aktywów, do jakich się odnoszą – odpowiednio jako aktywa trwałe lub obrotowe. Jako aktywa niepieniężne zaliczki nie podlegają dyskontowaniu.
Zaliczki na zapasy zgodnie z postanowieniami MSR 21 oraz KIMSF 22 ujmowane są jako pozycja niepieniężna w kwocie przekazanej zapłaty przeliczonej po kursie wymiany. Dniem zawarcia transakcji do celów ustalenia kursu wymiany, jest dzień, w którym jednostka początkowo ujmuje niepieniężny składnik aktywów lub niepieniężne zobowiązanie wynikające
z wypłacenia lub otrzymania wynagrodzenia z góry.
W ramach pozostałych aktywów prezentowane są należności budżetowe, z wyjątkiem należności z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych, które stanowią w sprawozdaniu z sytuacji finansowej odrębną pozycję.
Środki pieniężne i lokaty krótkoterminowe wykazane w sprawozdaniu z sytuacji finansowej obejmują środki pieniężne
w banku i w kasie oraz lokaty krótkoterminowe o pierwotnym okresie zapadalności nieprzekraczającym trzech miesięcy.
Saldo środków pieniężnych i ich ekwiwalentów wykazane w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych składa się z określonych powyżej środków pieniężnych i ich ekwiwalentów, pomniejszonych o niespłacone kredyty w rachunkach bieżących,
w sytuacji, gdy kredyty w rachunkach bieżących stanowią element zarządzania środkami pieniężnymi Spółki, a nie źródło finansowania.
Kapitały własne, Spółka ujmuje w księgach rachunkowych z podziałem na ich rodzaje i według zasad określonych przepisami prawa i postanowieniami statutu Spółki.
Kapitały własne dzielą się na:
1.kapitały podstawowe;
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
2.kapitały zapasowe;
3.kapitały rezerwowe.
w księgach rachunkowych powinna być identyczna na dzień bilansowy z kwotą zapisaną w Krajowym Rejestrze Sądowym. Należne wpłaty na kapitał podstawowy stanowią równowartość nieopłaconych akcji i wykazywane są w bilansie jako wartość ujemna.
Kapitał zapasowy Spółki tworzony jest zgodnie ze Statutem Spółki z odpisu z zysku oraz z przeniesienia kapitału rezerwowego z aktualizacji wyceny.
Spółka tworzy również kapitał rezerwowy z aktualizacji wyceny.
Do kapitałów własnych Spółka zalicza również:
1.zysk (stratę) z lat ubiegłych;
2.zysk (stratę) netto roku obrotowego;
3.odpisy z zysku netto w ciągu roku obrotowego. W pozycji tej jako wielkość ujemna prezentowana jest zaliczkowa wypłata dywidendy z zysku roku bieżącego.
Przytjety w dniu 31 marca 2022 r. przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta program motywacyjny dedykowany jest dla członków Zarządu Emitenta oraz kluczowych osób uczestniczących w zarządzaniu Spółką, tj. w szczególności dyrektorów działów Emitenta, przy czym status uczestnika programu nabywają osoby umieszczone na liście osób uprawnionych do udziału w programie motywacyjnym, prowadzonej przez Radę Nadzorczą.
Program motywacyjny został przyjęty z uwagi na to, że (i) praca kluczowych osób uczestniczących w zarządzaniu Spółką ma znaczący oraz zasadniczy wpływ na realizację przyjętej strategii rozwoju a w konsekwencji bezpośrednio wpływa na wzrost wartości Spółki, przyczyniając się do wzrostu wartości aktywów akcjonariuszy Spółki, a także z uwagi na (ii) potrzebę wprowadzenia dodatkowego instrumentu motywacyjnego dla kluczowych osób uczestniczących w zarządzaniu Spółką.
Emisja akcji w ramach programu motywacyjnego kierowana była do wybranych osób, w związku z czym Grupa wycenia zrealizowany program według stanu na dzień emisji akcji jako iloczyn ilości wyemitowanych akcji oraz ich wartości rynkowej w tym dniu. Nadwyżkę ceny rynkowej ponad wartość objętych akcji Grupa ujmuje jako koszty wynagrodzeń oraz odrębną kategorię kapitałów związaną z realizacją programu motywacyjnego.
W momencie początkowego ujęcia, wszystkie kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne są ujmowane według wartości godziwej, pomniejszonej o koszty związane z uzyskaniem kredytu lub pożyczki.
Po początkowym ujęciu oprocentowane kredyty, pożyczki i papiery dłużne są wyceniane według zamortyzowanego kosztu, przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej.
Przy ustalaniu zamortyzowanego kosztu uwzględnia się koszty związane z uzyskaniem kredytu lub pożyczki oraz dyskonta lub premie uzyskane w związku ze zobowiązaniem.
Przychody i koszty są ujmowane w zysku lub stracie z chwilą usunięcia zobowiązania ze sprawozdania z sytuacji finansowej, a także w wyniku rozliczenia metodą efektywnej stopy procentowej.
Zobowiązania krótkoterminowe z tytułu dostaw i usług wykazywane są w kwocie wymagającej zapłaty.
Pozostałe zobowiązania obejmują w szczególności zobowiązania wobec urzędu skarbowego z tytułu podatku od towarów
i usług, zobowiązania z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz z tytułu ubezpieczeń społecznych
i zobowiązania z tytułu otrzymanych zaliczek, które będą rozliczone poprzez dostawę towarów, usług lub środków trwałych oraz rozliczenia międzyokresowe bierne, które obejmują kwoty zaliczane do kosztów bieżącego okresu, których pokrycie nastąpi w przyszłości - rozliczenia te Spółka stosuje w odniesieniu do kosztów występujących nieperiodycznie,
a wymagających równomiernego rozłożenia na poszczególne okresy sprawozdawcze.
W 2021 roku pozostałe zobowiązania obejmują zobowiązania powstałe w wyniku transakcji połączenia.
Pozostałe zobowiązania ujmowane są w kwocie wymagającej zapłaty.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Zobowiązania finansowe mogą być przy pierwotnym ujęciu zakwalifikowane do kategorii wycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy, jeżeli poniższe kryteria są spełnione: (i) taka kwalifikacja eliminuje lub znacząco obniża niespójność traktowania, gdy zarówno wycena jak i zasady rozpoznawania strat lub zysków podlegają innym regulacjom; lub
(ii) zobowiązania są częścią grupy zobowiązań finansowych, które są zarządzane i oceniane w oparciu o wartość godziwą, zgodnie z udokumentowaną strategią zarządzania ryzykiem; lub (iii) zobowiązania finansowe zawierają wbudowane instrumenty pochodne, które powinny być oddzielnie ujmowane.
Inne zobowiązania finansowe, niebędące instrumentami finansowymi wycenianymi w wartości godziwej przez wynik finansowy, są wyceniane według zamortyzowanego kosztu przy użyciu metody efektywnej stopy procentowej.
Rezerwy tworzone są wówczas, gdy na Grupie ciąży istniejący obowiązek (prawny lub zwyczajowo oczekiwany) wynikający ze zdarzeń przeszłych, i gdy prawdopodobne jest, że wypełnienie tego obowiązku spowoduje konieczność wypływu korzyści ekonomicznych oraz można dokonać wiarygodnego oszacowania kwoty tego zobowiązania. Jeżeli Grupa spodziewa się, że koszty objęte rezerwą zostaną zwrócone, na przykład na mocy umowy ubezpieczenia, wówczas zwrot ten jest ujmowany jako odrębny składnik aktywów, ale tylko wtedy, gdy jest rzeczą praktycznie pewną, że zwrot ten rzeczywiście nastąpi. Koszty dotyczące danej rezerwy są wykazane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów po pomniejszeniu o wszelkie zwroty. Rozwiązanie niewykorzystanych rezerw następuje na dzień, na który okazały się zbędne. Z kolei powstanie zobowiązania, na które uprzednio utworzono rezerwę powoduje wykorzystanie tej rezerwy.
W przypadku, gdy wpływ wartości pieniądza w czasie jest istotny, wielkość rezerwy jest ustalana poprzez zdyskontowanie prognozowanych przyszłych przepływów pieniężnych do wartości bieżącej, przy zastosowaniu stopy dyskontowej odzwierciedlającej aktualne oceny rynkowe wartości pieniądza w czasie oraz ewentualnego ryzyka związanego z danym zobowiązaniem. Jeżeli zastosowana została metoda polegająca na dyskontowaniu, zwiększenie rezerwy w związku z upływem czasu jest ujmowane jako koszty finansowe.
Zgodnie z zakładowymi systemami wynagradzania pracownicy LESS S.A. mają prawo do odpraw emerytalnych. Odprawy emerytalne są wypłacane jednorazowo, w momencie przejścia na emeryturę. Wysokość odpraw emerytalnych zależy od stażu pracy oraz średniego wynagrodzenia pracownika. Grupa tworzy rezerwę na przyszłe zobowiązania z tytułu odpraw emerytalnych w celu przyporządkowania kosztów do okresów, których dotyczą. Według MSR 19 odprawy emerytalne są programami określonych świadczeń po okresie zatrudnienia. Wartość bieżąca tych zobowiązań jest kalkulowana na dzień bilansowy.
Naliczone zobowiązania są równe zdyskontowanym płatnościom, które w przyszłości zostaną dokonane, z uwzględnieniem rotacji zatrudnienia i dotyczą okresu do dnia bilansowego. Informacje demograficzne oraz informacje o rotacji zatrudnienia oparte są o dane historyczne. Zyski i straty z obliczeń aktuarialnych są rozpoznawane odpowiednio w innych całkowitych dochodach.
Grupa rozpoznaje następujące zmiany w zobowiązaniach netto z tytułu określonych świadczeń w ramach odpowiednio kosztu własnego sprzedaży, kosztów ogólnego zarządu oraz kosztów sprzedaży, na które składają się:
koszty zatrudnienia (w tym między innymi koszty bieżącego zatrudnienia, kosztów przeszłego zatrudnienia),
odsetki netto od zobowiązania netto z tytułu określonych świadczeń.
Wycena zobowiązania na odprawy pracownicze kalkulowana jest w oparciu o szacunki Zarządu w zakresie posiadanych informacji o poniesionych kosztach oraz przy uwzględnieniu powstałego ryzyka.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Zdarzeniem, które powoduje powstanie zobowiązania z tytułu z rozwiązania stosunku pracy, jest samo rozwiązanie stosunku pracy, a nie praca wykonywana przez pracownika. Świadczenia z tytułu rozwiązania stosunku pracy wynikają z decyzji jednostki, by rozwiązać stosunek pracy albo z decyzji pracownika, by przyjąć złożoną przez jednostkę propozycję świadczeń w zamian za rozwiązanie stosunku pracy.
Świadczenia z tytułu rozwiązania stosunku pracy obejmują wynagrodzenie wypłacane do końca ustalonego okresu wypowiedzenia, jeśli pracownik nie wykonuje już pracy, która dostarczałaby jednostce korzyści ekonomicznych m.in. ekwiwalent pieniężny za niewykorzystany urlop oraz odprawy pieniężne wypłacane zgodnie z przepisami.
Przychody są ujmowane w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, że Grupa uzyska korzyści ekonomiczne związane z daną transakcją oraz gdy kwotę przychodów można wycenić w wiarygodny sposób. Przychody są rozpoznawane w wartości godziwej zapłaty otrzymanej lub należnej, po pomniejszeniu o podatek od towarów i usług (VAT) i podatek akcyzowy oraz rabaty. Przy ujmowaniu przychodów obowiązują również kryteria przedstawione poniżej.
Zgodnie z MSSF 15 Grupa stosuje pięciostopniowy model, aby określić moment ujęcia przychodów oraz ich wysokości. Grupa ujmuje przychody wówczas, gdy przekazuje klientowi kontrolę nad usługami czy towarami, oraz w kwocie do jakiej oczekuje być uprawniona.
Przychody z tytułu odsetek są ujmowane sukcesywnie w miarę ich naliczania (z uwzględnieniem metody efektywnej stopy procentowej, stanowiącej stopę dyskontującą przyszłe wpływy pieniężne przez szacowany okres życia instrumentów finansowych) w stosunku do wartości bilansowej netto danego składnika aktywów finansowych.
Dywidendy są ujmowane w momencie ustalenia praw akcjonariuszy lub udziałowców do ich otrzymania.
Jeżeli istnieje uzasadniona pewność, że dotacja zostanie uzyskana oraz spełnione zostaną wszystkie związane z nią warunki, wówczas dotacje rządowe są ujmowane według ich wartości godziwej.
Koszt własny sprzedaży obejmuje koszt sprzedanych wyrobów, towarów, materiałów i usług.
Koszty sprzedaży obejmują koszty związane z czynnościami sprzedaży produktów, materiałów oraz towarów, które występują po ich wydaniu z magazynu (załadunek, transport), a także z czynnościami, które ułatwiają ich sprzedaż (reklama i promocja wystawy, koszty pośrednictwa w sprzedaży, koszty handlowe).
Koszty ogólnego zarządu obejmują koszty związane z zarządzaniem i administrowaniem Grupą jako całością.
Pozostałe koszty operacyjne pośrednio wiążą się z działalnością operacyjną. Zalicza się do nich koszty związane ze zbyciem środków trwałych, środków trwałych w budowie, wartości niematerialnych i prawnych, odpisaniem należności przedawnionych, umorzonych, nieściągalnych, z wyjątkiem należności o charakterze publicznoprawnym nie obciążających kosztów, utworzeniem i rozwiązaniem rezerw, z wyjątkiem rezerw związanych z operacjami finansowymi, odpisami aktualizującymi wartość aktywów i ich korektami, z wyjątkiem odpisów obciążających koszty wytworzenia sprzedanych produktów lub sprzedanych towarów, koszty sprzedaży lub koszty finansowe, odszkodowaniami, karami i grzywnami,
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
przekazaniem nieodpłatnie - także w drodze darowizny, w tym również środków pieniężnych – na inne cele niż nabycie lub wytworzenie środków trwałych, środków trwałych w budowie albo wartości niematerialnych i prawnych.
Do kosztów finansowych zalicza się koszty z tytułu odsetek, straty ze zbycia inwestycji, koszty z tytułu aktualizacji wartości inwestycji, nadwyżkę ujemnych różnic kursowych nad dodatnimi.
Zobowiązania i należności z tytułu bieżącego podatku za okres bieżący i okresy poprzednie wycenia się w wysokości kwot przewidywanej zapłaty na rzecz organów podatkowych (podlegających zwrotowi od organów podatkowych) z zastosowaniem stawek podatkowych i przepisów podatkowych, które prawnie lub faktycznie już obowiązywały na dzień bilansowy.
Na potrzeby sprawozdawczości finansowej, podatek odroczony jest obliczany metodą zobowiązań bilansowych w stosunku do różnic przejściowych występujących na dzień bilansowy między wartością podatkową aktywów i zobowiązań a ich wartością bilansową wykazaną w sprawozdaniu finansowym.
Rezerwa na podatek odroczony ujmowana jest w odniesieniu do wszystkich dodatnich różnic przejściowych:
z wyjątkiem sytuacji, gdy rezerwa na podatek odroczony powstaje w wyniku początkowego ujęcia wartości firmy lub początkowego ujęcia składnika aktywów bądź zobowiązania przy transakcji nie stanowiącej połączenia jednostek
i w chwili jej zawierania nie mającej wpływu ani na zysk lub stratę brutto, ani na dochód do opodatkowania czy stratę podatkową oraz
w przypadku dodatnich różnic przejściowych wynikających z inwestycji w jednostkach zależnych lub stowarzyszonych
i udziałów we wspólnych przedsięwzięciach – z wyjątkiem sytuacji, gdy terminy odwracania się różnic przejściowych podlegają kontroli inwestora i gdy prawdopodobne jest, iż w dającej się przewidzieć przyszłości różnice przejściowe nie ulegną odwróceniu.
Aktywa z tytułu podatku odroczonego ujmowane są w odniesieniu do wszystkich ujemnych różnic przejściowych, jak również niewykorzystanych ulg podatkowych i niewykorzystanych strat podatkowych przeniesionych na następne lata, w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, że zostanie osiągnięty dochód do opodatkowania, który pozwoli wykorzystać ww. różnice, aktywa i straty:
z wyjątkiem sytuacji, gdy aktywa z tytułu odroczonego podatku dotyczące ujemnych różnic przejściowych powstają
w wyniku początkowego ujęcia składnika aktywów bądź zobowiązania przy transakcji nie stanowiącej połączenia jednostek i w chwili jej zawierania nie mają wpływu ani na zysk lub stratę brutto, ani na dochód do opodatkowania czy stratę podatkową oraz
w przypadku ujemnych różnic przejściowych z tytułu inwestycji w jednostkach zależnych lub stowarzyszonych oraz udziałów we wspólnych przedsięwzięciach, składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku jest ujmowany w bilansie jedynie w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, iż w dającej się przewidzieć przyszłości ww. różnice przejściowe ulegną odwróceniu i osiągnięty zostanie dochód do opodatkowania, który pozwoli na potrącenie ujemnych różnic przejściowych.
Wartość bilansowa składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku jest weryfikowana na każdy dzień bilansowy i ulega stosownemu obniżeniu o tyle, o ile przestało być prawdopodobne osiągnięcie dochodu do opodatkowania wystarczającego do częściowego lub całkowitego zrealizowania składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego. Nieujęty składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego podlega ponownej ocenie na każdy dzień bilansowy i jest ujmowany do wysokości odzwierciedlającej prawdopodobieństwo osiągnięcia w przyszłości dochodów do opodatkowania, które pozwolą na odzyskanie tego składnika aktywów.
Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego oraz rezerwy na podatek odroczony wyceniane są z zastosowaniem stawek podatkowych, które według przewidywań będą obowiązywać w okresie, gdy składnik aktywów zostanie zrealizowany lub rezerwa rozwiązana, przyjmując za podstawę stawki podatkowe (i przepisy podatkowe) obowiązujące na dzień bilansowy lub takie, których obowiązywanie w przyszłości jest pewne na dzień bilansowy.
Podatek dochodowy dotyczący pozycji ujmowanych poza zyskiem lub stratą jest ujmowany poza zyskiem lub stratą: w innych całkowitych dochodach dotyczący pozycji ujętych w innych całkowitych dochodach lub bezpośredni w kapitale własnym dotyczący pozycji ujętych bezpośrednio w kapitale własnym.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Grupa kompensuje ze sobą aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego z rezerwami z tytułu odroczonego podatku dochodowego wtedy i tylko wtedy, gdy posiada możliwy do wyegzekwowania tytuł prawny do przeprowadzenia kompensat należności ze zobowiązaniami z tytułu bieżącego podatku i odroczony podatek dochodowy ma związek z tym samym podatnikiem i tym samym organem podatkowym.
Przychody, koszty, aktywa i zobowiązania są ujmowane po pomniejszeniu o wartość podatku od towarów i usług, z wyjątkiem:
gdy podatek od towarów i usług zapłacony przy zakupie aktywów lub usług nie jest możliwy do odzyskania od organów podatkowych; wtedy jest on ujmowany odpowiednio jako część ceny nabycia składnika aktywów lub jako część pozycji kosztowej oraz
należności i zobowiązań, które są wykazywane z uwzględnieniem kwoty podatku od towarów i usług.
Kwota netto podatku od towarów i usług możliwa do odzyskania lub należna do zapłaty na rzecz organów podatkowych jest ujęta w sprawozdaniu z sytuacji finansowej jako część należności lub zobowiązań.
Jeżeli w ocenie Grupy jest prawdopodobne, że podejście do kwestii podatkowej lub grupy kwestii podatkowych będzie zaakceptowane przez organ podatkowy, Grupa określa dochód do opodatkowania (stratę podatkową), podstawę opodatkowania, niewykorzystane straty podatkowe, niewykorzystane ulgi podatkowe i stawki podatkowe z uwzględnieniem podejścia do opodatkowania planowanego lub zastosowanego w swoim zeznaniu podatkowym.
Jeżeli Grupa stwierdzi, że nie jest prawdopodobne, że organ podatkowy zaakceptuje podejście Grupy do kwestii podatkowej lub grupy kwestii podatkowych, wówczas Grupa odzwierciedla wpływ niepewności przy ustalaniu dochodu do opodatkowania (straty podatkowej), niewykorzystanych strat podatkowych, niewykorzystanych ulg podatkowych lub stawek podatkowych. Grupa odzwierciedla ten efekt za pomocą jednej z następującej metod, która w danej sytuacji pozwala lepiej wycenić niepewność:
• najbardziej prawdopodobny scenariusz – jest to pojedyncza kwota spośród możliwych wyników,
• wartość oczekiwana - jest to suma kwot ważonych prawdopodobieństwem spośród możliwych wyników.
Zysk netto na akcję dla każdego okresu jest obliczony poprzez podzielenie zysku netto za dany okres przez średnią ważoną liczbę akcji w danym okresie sprawozdawczym.
Grupa nie prezentuje rozwodnionego zysku/ straty na akcję, ponieważ nie występują rozwadniające potencjalne akcje zwykłe.
Sprawozdanie z przepływów pieniężnych przedstawia informacje na temat przepływów środków pieniężnych zaistniałych w ciągu okresu, w podziale na działalność operacyjną, inwestycyjną i finansową.
Spółka stosuje metodę pośrednią dla prezentacji przepływów pieniężnych z działalności operacyjnej. Metoda ta polega na skorygowaniu zysku lub straty brutto danego okresu o skutki:
1. zmiany stanu zapasów oraz należności i zobowiązań związanych z działalnością operacyjną w danym okresie,
2. pozycje bezgotówkowe takie jak amortyzacja, rezerwy, niezrealizowane zyski i straty z tytułu różnic kursowych,
3. inne pozycje, w przypadku których skutkami pieniężnymi są przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej lub inwestycyjnej.
Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej i finansowej są wykazywane metodą bezpośrednią, polegającą na oddzielnej prezentacji głównych kategorii otrzymanych i zapłaconych środków pieniężnych brutto powstałych w wyniku działalności inwestycyjnej i finansowej.
Niezrealizowane zyski i straty z tytułu różnic kursowych nie stanowią przepływów środków pieniężnych. Jednakże skutki zmian kursów wymiany dotyczące środków pieniężnych i ekwiwalentów środków pieniężnych posiadanych przez jednostkę lub przypadających do zapłaty w walucie obcej, wykazuje się w rachunku przepływów pieniężnych w celu uzgodnienia kwot środków pieniężnych na początek i na koniec okresu.
Kwotę tę prezentuje się odrębnie od przepływów środków pieniężnych z działalności operacyjnej, inwestycyjnej i finansowej.
Przepływy środków pieniężnych z tytułu odsetek i dywidend otrzymanych i wypłaconych ujawnia się odrębnie. Zalicza się je w sposób ciągły w kolejnych okresach do działalności operacyjnej, inwestycyjnej lub finansowej.
Przepływy środków pieniężnych z tytułu podatku dochodowego ujawnia się odrębnie i zalicza się do przepływów środków pieniężnych z działalności operacyjnej, chyba, że można je powiązać z działalnością finansową i inwestycyjną.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Łączne przepływy środków pieniężnych z tytułu przejęcia lub sprzedaży jednostek zależnych lub innych części jednostki gospodarczej prezentuje się odrębnie i zalicza się do działalności inwestycyjnej.
Transakcje inwestycyjne i finansowe, które nie wymagają posługiwania się środkami pieniężnymi lub ich ekwiwalentami, wyklucza się z rachunku przepływów pieniężnych.
Spółka dominująca dokonując podziału wypracowanego zysku między akcjonariuszy uwzględnia art. 348 par. 1 K.s.h. Przepisy te stanowią, że kwota przeznaczona do podziału między akcjonariuszy nie może przekraczać zysku za ostatni rok obrotowy, powiększonego o niepodzielone zyski z lat ubiegłych oraz o kwoty przeniesione z utworzonych z zysku kapitałów zapasowego i rezerwowych, które mogą być przeznaczone do podziału. Kwotę tę należy pomniejszyć o niepokryte straty, udziały (akcje) własne oraz o kwoty, które zgodnie z ustawą lub statutem spółki powinny być przekazane z zysku za ostatni rok obrotowy na kapitały zapasowy lub rezerwowe.
Walne Zgromadzenie określa dzień, według którego ustala się listę akcjonariuszy uprawnionych do dywidendy za dany rok obrotowy (dzień dywidendy) oraz datę wypłaty dywidendy. Data wypłaty dywidendy powinna być ustalona tak, aby wypłata dywidendy mogła być dokonana w terminie nie dłuższym niż 15 dni roboczych od dnia dywidendy. Ustalenie dłuższego okresu pomiędzy tymi terminami wymaga szczegółowego uzasadnienia.
Segmenty sprawozdawcze Grupy stanowią jej strategiczne jednostki gospodarcze oferujące różne produkty i usługi. Podlegają one odrębnemu zarządzaniu, ponieważ każda z działalności wymaga stosowania odmiennych procesów i różnych strategii marketingowych.
Żaden z segmentów operacyjnych Grupy nie został połączony z innym segmentem w celu stworzenia segmentów sprawozdawczych.
Zarząd monitoruje oddzielnie wyniki operacyjne segmentów w celu podejmowania decyzji dotyczących alokacji zasobów, oceny skutków tej alokacji oraz wyników działalności. Podstawą oceny wyników działalności jest zysk lub strata na działalności operacyjnej. Finansowanie Grupy (łącznie z kosztami i przychodami finansowymi) oraz podatek dochodowy są monitorowane na poziomie Grupy i nie ma miejsca ich alokacja do segmentów.
Zasady rachunkowości segmentów operacyjnych są takie same jak zasady zaprezentowane w podsumowaniu znaczących zasad (polityki) rachunkowości.
Ceny transakcyjne stosowane przy transakcjach pomiędzy segmentami operacyjnymi są ustalane na zasadach rynkowych podobnie jak przy transakcjach ze stronami niepowiązanymi.
Przychody z tytułu transakcji pomiędzy segmentami są eliminowane przy konsolidacji.
Aktywa segmentów nie zawierają aktywa na podatek odroczony, natomiast zobowiązania segmentów nie obejmują rezerwy na podatek odroczony.
Podmiot powiązany jest osobą lub jednostką związaną z jednostką, która sporządza sprawozdanie finansowe:
a.Osoba lub bliski członek rodziny tej osoby jest związany z jednostką sprawozdawczą, jeżeli ta osoba:
• sprawuje kontrolę lub współkontrolę nad jednostką sprawozdawczą;
• ma znaczący wpływ na jednostkę sprawozdawczą; lub
• jest członkiem kluczowego personelu kierowniczego jednostki sprawozdawczej lub jej jednostki dominującej.
b.Jednostka jest związana z jednostką sprawozdawczą, jeżeli spełniony jest jeden z poniższych warunków:
• Jednostka i jednostka sprawozdawcza są członkami tej samej grupy (co oznacza, że każda jednostka dominująca, zależna i współzależna jest związana z pozostałymi jednostkami).
• Jedna jednostka jest jednostką stowarzyszoną lub wspólnym przedsięwzięciem innej jednostki (lub jednostką stowarzyszoną lub wspólnym przedsięwzięcem członka grupy, której członkiem jest ta inna jednostka).
• Obydwie jednostki są wspólnymi przedsięwzięciami tego samego trzeciego podmiotu.
• Jedna jednostka jest wspólnym przedsięwzięciem trzeciej jednostki, a dana inna jednostka jest jednostką stowarzyszoną trzeciej jednostki).
• Jednostka jest programem świadczeń po okresie zatrudnienia na rzecz pracowników jednostki sprawozdawczej lub jednostki związanej z jednostką sprawozdawczą. Jeżeli jednostka sprawozdawcza jest sama w sobie takim programem, sponsorujący pracodawcy są również związani z jednostką sprawozdawczą.
• Jednostka jest kontrolowana lub wspólnie kontrolowana przez osobę określoną w pkt a).
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
• Osoba określona w pkt a) ppkt (i) ma znaczący wpływ na jednostkę lub jest członkiem kluczowego personelu kierowniczego jednostki (lub jednostki dominującej tej jednostki).
• Jednostka lub dowolny członek grupy, której jednostka jest częścią, świadczy usługi kluczowego personelu kierowniczego na rzecz jednostki sprawozdawczej lub jej jednostki dominującej.
8.Zmiany stosowanych zasad rachunkowości
Zasady (polityki) rachunkowości zastosowane do sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego są spójne
z tymi, które zastosowano przy sporządzaniu sprawozdania finansowego Grupy za rok zakończony 31 grudnia 2021 roku, za wyjątkiem przedstawionych poniżej obowiązujących dla okresów rocznych rozpoczynających się w dniu lub po 1 stycznia 2022 roku:
zmiany do MSSF 3 „Połączenia przedsięwzięć”,
zmiany MSR 16 „Rzeczowe aktywa trwałe”,
zmiany MSR 37 „Rezerwy, zobowiązania warunkowe i aktywa warunkowe”,
Roczne zmiany do standardów 2018-2020.
W ocenie Zarządu Grupy wdrożenie nowych standardów, nie ma istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy na dzień jego sporządzenia.
9.Nowe standardy i interpretacje, które zostały opublikowane, a nie weszły jeszcze w życie
Grupa nie skorzystała z możliwości wcześniejszego zastosowania standardów i zmian do standardów zatwierdzonych przez Unię Europejską, które można zastosować dla okresów sprawozdawczych rozpoczynających się w dniu lub po 1 stycznia 2023 roku:
MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe”, zatwierdzone w UE, obowiązujące w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku;
Zmiany do MSR 1 oraz do Praktyczne Rozwiązania 2 do Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej – „Ujawnienia w zakresie polityki rachunkowości”, zatwierdzone w UE, obowiązujący w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub po tej dacie,
Zmiany do MSR 8 „Polityka rachunkowości. Zmiany w szacunkach i błędach rachunkowych: definicja szacunków rachunkowych”, zatwierdzone w UE, obowiązujący w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się
1 stycznia 2023 roku lub po tej dacie;
Zmiany do MSR 12 Podatek dochodowy „Aktywa i rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego wynikające
z pojedynczej transakcji”, zatwierdzone w UE, obowiązujący w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub po tej dacie;
Zmiany do MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe: wstępne zastosowanie MSSF 17 oraz MSSF 9 – informacje porównawcze”, zatwierdzone w UE, obowiązujące w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub po tej dacie;
MSSF/MSR w kształcie zatwierdzonym przez UE nie różnią się obecnie w znaczący sposób od regulacji wydanych przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR), z wyjątkiem poniższych nowych standardów, zmian do standardów oraz nowej interpretacji, które według stanu na dzień 31 grudnia 2021 roku nie zostały jeszcze zatwierdzone do stosowania w UE (poniższe daty wejścia w życie odnoszą się do standardów w wersji pełnej):
Zmiany do MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych”, niezatwierdzone w UE, obowiązujący w odniesieniu
do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2024 roku lub po tej dacie,
Zmiany do MSSF 16 „Leasing – zobowiązanie z tytułu leasingu przy sprzedaży i leasingu zwrotnym”, niezatwierdzone
w UE, obowiązujące w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2024 roku lub po tej dacie.
Zarząd Grupy jest w trakcie analizy powyższych zmian i oceny ich wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
10.Informacje dotyczące segmentów działalności
Na dzień 31 grudnia 2022 roku w Grupie LESS występują następujące segmenty działalności: - segment e-commerce (projekty LESS.APP, LESS.BOX, LESS.STORE) obejmujący wyniki działalności spółki CountMe, - segment rowerów elektrycznych (segment elektromobilności), obejmujący wyniki działalności spółki LESS BIKE (działalność zaniechana), - segment pozostały (świadczenie na rzecz spółek zależnych usług doradczych), obejmujący wyniki działalności LESS S.A. Poniżej zaprezentowano uzgodnienia przychodów, zysku lub straty oraz aktywów i zobowiązań segmentów sprawozdawczych z korespondującymi kwotami dotyczącymi Grupy. Segmenty operacyjne za okres 12 miesięcy zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku oraz na dzień 31 grudnia 2022 roku:
| ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Segment Rowery elektryczne (elektromobilmości) zawiera odpis aktualizujący wartość zapasów w kwocie 228 tys. PLN (nota 24), odpis aktualizujący wartość rzeczowych aktywów trwałych i aktywów niematerialnych w kwocie 242 tys. PLN (nota 21
i 22) oraz odpis aktualizujący wartość firmy w kwocie 1.358 tys. PLN (nota 23).
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Segmenty operacyjne za okres 12 miesięcy zakończony dnia 31 grudnia 2021 roku oraz na dzień 31 grudnia 2021 roku:
|
| E-commerce | Rowery elektryczne | Pozostały | Pozostały - działalność zaniechana | Razem | Wyłączenia | Działalność |
Przychody |
|
|
|
|
|
|
| |
Sprzedaż na rzecz klientów | 103 | - | - | - | 103 | - | 103 | |
Sprzedaż między segmentami | - | - | - | - | - | - | - | |
Przychody segmentu ogółem | 103 | - | - | - | 103 | - | 103 | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wynik segmentu |
|
|
|
|
|
|
| |
Amortyzacja | 894 | - | - | - | - | - | 894 | |
Zysk/(strata) z działalności operacyjnej | (4 838) | - | - | - | - | - | (4 838) | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Przychody finansowe |
|
|
|
|
|
| 0 | |
Koszty finansowe |
|
|
|
|
|
| (2 573) | |
Zysk przed opodatkowaniem |
|
|
|
|
|
| (7 410) | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aktywa segmentu | 12 873 | 3 824 | 1 537 | 46 | 18 279 | (2 262) | 16 017 | |
Zobowiązania segmentu | 3 748 | 3 140 | 1 233 | 696 | 8 817 | (2 262) | 6 555 | |
Informacja o obszarach geograficznych
Przychody od klientów zewnętrznych w ujęciu geograficznym z działalności kontynuowanej i zaniechanej przedstawia poniższa tabela:
| Rok zakończony | Rok zakończony |
Polska | 2 678 | 103 |
Zagranica, w tym: | 170 | - |
- Czechy | 127 | - |
- Pozostałe | 43 | - |
Razem | 2 848 | 103 |
Informacja o głównych klientach
W roku zakończonym 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku przychody od największych odbiorców kształtowały się
w następujący sposób:
| Rok zakończony | Rok zakończony |
ODBIORCA A (segment rowerów) | 1 431 | - |
ODBIORCA B (segment rowerów) | 320 | - |
ODBIORCA C (segment e-commerce) | - | 45 |
ODBIORCA D (segment e-commerce) | - | 30 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
W wyniku złożenia w dniu 17 grudnia 2021 r. ofert objęcia akcji serii J udziałowcom CountMe sp. z o.o. siedzibą we Wrocławiu oraz eGroclin sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE) z siedzibą w Poznaniu w łącznej liczbie 107.097.917 sztuk, nastąpiło zawarcie umów subskrypcyjnych oraz objęcie wszystkich oferowanych akcji Emitenta przez wspólników CountMe oraz eGroclin (obecnie LESS BIKE) w zamian za udziały ww. spółek.
Ze względu na to, że dotychczasowi udziałowcy CountMe przejęli 85,2% głosów w Spółce, Zarząd uznał, iż zgodnie z MSSF 3 Połączenia przedsięwzięć transakcja spełnia definicję przejęcia odwrotnego, w ramach którego zidentyfikowano CountMe jako jednostkę przejmującąoraz Groclin S.A. (obecnie LESS S.A.) jako jednostkęprzejmowaną.
Ustalając poziom ceny emisyjnej akcji serii J na poziomie 1,00 PLN za akcję Zarząd miał na uwadze, że poziom kapitalizacji na dzień emisji akcji serii J był pochodną przekazanych do publicznej wiadomości informacji o zaangażowaniu Spółki w sektor elektromobilności oraz e-commerce i zawiera w sobie włączenie w struktury Emitenta spółek CountMe oraz eGroclin (obecnie LESS BIKE). Poziom notowań akcji Spółki w okresie poprzedzającym zaangażowanie w nowe obszary oscylował wokół kwoty 0,92 zł. Decyzja o zaangażowaniu Spółki w sektor elektromobilności przy wykorzystaniu potencjału marki GROCLIN podniosła notowania akcji Spółki do poziomu 3,50 zł. Z kolei publikacja informacji o podpisaniu listu intencyjnego z CountMe sp. z o.o. podniosła notowania akcji Spółki do poziomu nawet 5,00 zł, przy tym na dzień podjęcia uchwały w sprawie emisji akcji serii J spółki CountMe oraz eGroclin (spółki przejmowane) nadal prowadziły działalność poza strukturami Emitenta.
Parytet wymiany udziałów w spółkach przejmowanych na akcje serii J jest pochodną ustalenia wartości godziwej udziałów
w spółkach przejmowanych, przy czym w odniesieniu do udziałów w spółce eGroclin sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE) przyjęto wcześniejszy parytet wymiany zawarty w Uchwale Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Emitenta z dnia 6 sierpnia 2021 roku.
Parytet wymiany tj. liczba akcji serii J obejmowanych w zamian za jedną akcję spółki przejmowanej, został ustalony na poziomie 31.549 akcji serii J za jeden udział w spółce CountMe oraz 20.000 akcji serii J za jeden udział w spółce eGroclin (obecnie LESS BIKE).
Obliczenie parytetu wymiany dla spółki CountMe:
Wartość godziwa udziałów w CountMe: 102.000.000 PLN
Ilość udziałów w CountMe (w szt.): 3.233
Parytet wymiany: 31.549
Obliczenie parytetu wymiany dla spółki eGroclin (obecnie LESS BIKE):
Przyjęta wartość godziwa udziałów w eGroclin: 5.100.000 PLN
Ilość udziałów w eGroclin (w szt.): 255
Parytet wymiany: 20.000
Transakcja przejęcia odwrotnego mająca miejsce w 2021 roku spowodowała konieczność prezentacji po raz pierwszy danych jednostki przejmującej dla celów rachunkowości (CountMe) zgodnie z MSSF.
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony 31 grudnia 2021 r. jest pierwszym sprawozdaniem finansowym sporządzonym zgodnie z MSSF przez CountMe. Datą przejścia na stosowanie MSSF jest dzień 1 stycznia 2020 r. („Dzień Przejścia”).
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
W tabeli poniżej zaprezentowano uzgodnienie poszczególnych pozycji kapitałów własnych z jednostkowego sprawozdania finansowego CountMe sp. z o.o. sporządzonego zgodnie z dotychczas stosowanymi zasadami rachunkowości, tj. zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. (Dz. U. 2021 poz. 217 z późniejszymi zmianami) i zgodnie z MSSF, za rok zakończony 31 grudnia 2021 r.
| Dane prezentowane w SF sporządzonym wg ustawy o rachunkowości | Nabycie udziałów własnych w celu umorzenia i częściowe ich umorzenie | Korekta kapitału o wskaźnik wymiany | Korekta wyniku za 2019 i 2020 rok | Rozpoznanie zgodne z MSSF 16 | Rozpoznanie zgodne z MSR 19 | Dane wykazywane w niniejszym SSF sporządzonym zgodnie z MSSF |
Kapitał własny na 31 grudnia 2021 r. |
|
|
|
|
|
|
|
Kapitał podstawowy | 162 | - | 101 836 | - | - | - | 101 998 |
Nadwyżka ceny emisyjnej nad nominalną | 26 817 | (13) | - | - | - | - | 26 803 |
Zyski zatrzymane | (17 725) | - | (101 824) | (75) | 12 | (64) | (119 676) |
Kapitał własny przypadający na udziałowców jednostki dominujacej | 9 253 | (13) | 12 | (75) | 12 | (64) | 9 125 |
Kapitał udziałowców niesprawujących kontroli | - | - | - | - | - | - | - |
Razem kapitał własny | 9 253 | (13) | 12 | (75) | 12 | (64) | 9 125 |
W tabeli poniżej zaprezentowano uzgodnienie poszczególnych pozycji sprawozdania z całkowitych dochodów z jednostkowego sprawozdania finansowego CountMe sp. z o.o. sporządzonego zgodnie z dotychczas stosowanymi zasadami rachunkowości, tj. zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. (Dz. U. 2021 poz. 217 z późniejszymi zmianami) i zgodnie z MSSF, za rok zakończony 31 grudnia 2021 r.
| Dane prezentowane w SF sporządzonym wg ustawy o rachunkowości | Reklas kosztów | Rozpoznanie zgodne z MSSF 16 | Rozpoznanie zgodne z MSR 19 | Dane wykazywane w niniejszym SSF sporządzonym zgodnie z MSSF |
Zmiany w całkowitych dochodach za okres 01.01.2021 - 31.12.2021 |
|
|
|
|
|
Koszty sprzedaży | - | (4 329) | - | (1) | (4 330) |
Koszty ogólnego zarządu | (7 674) | 7 107 | 20 | (63) | (610) |
Pozostałe przychody operacyjne | 250 | (233) | - | - | 17 |
Pozostałe koszty operacyjne | (18) | - | - | - | (18) |
Koszty finansowe | (20) | (2 545) | (8) | - | (2 573) |
Razem | (7 461) | - | 12 | (64) | (7 514) |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
W tabeli poniżej zaprezentowano uzgodnienie poszczególnych pozycji sprawozdania z sytuacji finansowej z jednostkowego sprawozdania finansowego CountMe sp. z o.o. sporządzonego zgodnie z dotychczas stosowanymi zasadami rachunkowości, tj. zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. (Dz. U. 2021 poz. 217 z późniejszymi zmianami) i zgodnie z MSSF, za rok zakończony 31 grudnia 2021 r.
| Dane prezentowane w SF sporządzonym wg ustawy o rachunkowości | Rozpoznanie zgodne z MSSF 16 | Rozpoznanie zgodne z MSR 19 | Dane wykazywane w niniejszym SSF sporządzonym zgodnie z MSSF |
Zmiany w sprawozdaniu z sytuacji finansowej na 31.12.2021 |
|
|
|
|
Rzeczowe aktywa trwałe | 36 | 415 | - | 451 |
Zobowiązania leasingowe | - | 414 | - | 414 |
Świadczenia pracownicze | - | - | 130 | 130 |
Sprawozdanie eGroclin sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE) zostało przekształcone na MSSF na dzień transakcji. W tabeli poniżej zaprezentowano uzgodnienie poszczególnych pozycji sprawozdania z sytuacji finansowej z jednostkowego sprawozdania finansowego eGroclin sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE) sporządzonego zgodnie z dotychczas stosowanymi zasadami rachunkowości, tj. zgodnie z Ustawą o rachunkowości z dnia 29 września 1994 r. (Dz. U. 2021 poz. 217 z późniejszymi zmianami) i zgodnie z MSSF, za rok zakończony 31 grudnia 2021 r.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Na podstawie analizy wyników sprzedażowych rowerów elektrycznych, a także po analizie potencjału oraz bieżącej sytuacji rynkowej, Zarząd podjął decyzję, że po sprzedaży wszystkich posiadanych rowerów działalność segmentu rowerów elektrycznych w spółce LESS BIKE sp. z o.o. nie będzie kontynuowana. W związku z powyższym Grupa na dzień 31 grudnia 2022 roku wyodrębniła działalność zaniechaną
W dniu 2 kwietnia 2020 roku Zarząd Groclin S.A. (obcecnie LESS S.A.), mając na uwadze zaistniałą sytuację na rynku dostawców dla przemysłu motoryzacyjnego oraz negatywne perspektywy związane z okresowym zatrzymaniem produkcji przez głównych odbiorców produktów oferowanych przez Emitenta, po dokonaniu analiz potencjalnych kierunków kontynuacji działalności Emitenta, w tym pod kątem optymalnego wykorzystania posiadanych zasobów, uwzględniając szacowane ryzyka w branży motoryzacyjnej oraz segmencie produkcji poszyć i elementów dla przemysłu motoryzacyjnego, podjął decyzję o rozpoczęciu procesu zbycia aktywów produkcyjnych Emitenta, zlokalizowanych głównie na terytorium Ukrainy, jak i w Polsce. W związku z powyższym Grupa na dzień 31 grudnia 2021 roku wyodrębniła działalność zaniechaną.
Aktywa zostały ujęte jako przeznaczone do sprzedaży po wartości niższej z dwóch: dotychczasowej wartości bilansowej lub wartości godziwej pomniejszonej o koszty sprzedaży.
Poniższa tabela przedstawia rozbicie aktywów oraz zobowiązań dotyczących działalności zaniechanej na dzień 31 grudnia 2021 roku (segment poszyciowy):
| Rok zakończony |
AKTYWA |
|
Aktywa z tytułu podatku odroczonego | 40 |
Aktywa trwałe | 40 |
Należności z tytułu dostaw i usług | 6 |
Aktywa obrotowe | 6 |
SUMA AKTYWÓW | 46 |
PASYWA |
|
Długoterminowe świadczenia pracownicze | 31 |
Zobowiązania długoterminowe | 31 |
|
|
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | 438 |
Pozostałe zobowiązania krótkoterminowe | 49 |
Krótkoterminowe świadczenia pracownicze | 178 |
Zobowiązania krótkoterminowe | 665 |
SUMA PASYWÓW | 696 |
Poniższa tabela przedstawia sprawozadnie z całkowitych dochodów dotyczące działalności zaniechanej w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 roku (segment rowerów elektrycznych):
|
| rok zakończony |
| Działalność zaniechana |
|
| Przychody ze sprzedaży | 2 562 |
| Koszt własny sprzedaży | (6 535) |
| Zysk/(strata) brutto ze sprzedaży | (3 973) |
|
|
|
| Koszty sprzedaży | (704) |
| Koszty ogólnego zarządu | (1 441) |
| Pozostałe przychody operacyjne | 296 |
| Pozostałe koszty operacyjne | (1 878) |
| Zysk/(strata) z działalności operacyjnej | (7 699) |
|
|
|
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
| Przychody finansowe | - |
| Koszty finansowe | (109) |
| Zysk/(strata) przed opodatkowaniem | (7 808) |
|
|
|
| Podatek dochodowy | - |
| Zysk/(strata) netto z działalności zaniechanej | (7 808) |
|
|
|
| Zysk/(strata) na jedną akcję: |
|
| – podstawowy z zysku/(straty) z działalności | (0,06) |
| – rozwodniony z zysku/(straty) z działalności | (0,06) |
| Rok zakończony | Rok zakończony |
Przychody netto ze sprzedaży usług | 23 | 103 |
Przychody netto ze sprzedaży towarów | 262 | - |
| 285 | 103 |
W okresie sprawozdawczym CountMe zwiększyła poziom przychodów, ale nadal nie był to znaczny przychód. Jest to działanie zaplanowane w strategii rozwojowej spółki i spowodowane specyfiką branży, w której działa. CountMe w latach 2022 i 2021 inwestowała środki w budowę wizerunku marki LESS_ , w roku 2022 inwestowała także środki w rozwój nowych platform online - LESS BOX oraz LESS STORE, a także pracowała operacyjnie nad wdrożeniem platform oraz otwarciem sklepów offline.
| Rok zakończony | Rok zakończony |
Amortyzacja | (1 184) | (894) |
Zużycie materiałów i energii | (287) | (145) |
Usługi obce | (3 018) | (2 382) |
Podatki i opłaty | (73) | (11) |
Wynagrodzenia | (4 469) | (1 235) |
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia | (734) | (223) |
Pozostałe koszty rodzajowe | (167) | (51) |
Wartość sprzedanych towarów i materiałów | (72) | - |
Ogółem koszty według rodzaju, w tym: | (10 004) | (4 940) |
Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży | (2 195) | - |
Pozycje ujęte w kosztach sprzedaży | (1 932) | (4 330) |
Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu | (5 877) | (610) |
| (10 004) | (4 940) |
Pozycja Wynagrodzenie zawiera koszty z tytułu programu płatności w formie akcji w kwocie 1.405 tys. PLN, o czym mowa w nocie 29.2.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Koszty świadczeń pracowniczych przedstawia poniższa tabela:
| Rok zakończony | Rok zakończony |
Wynagrodzenia | (2 817) | (1 235) |
Koszty ubezpieczeń społecznych | (509) | (213) |
Koszty świadczeń emerytalnych | (72) | - |
Świadczenia z tytułu rozwiązania stosunku pracy | (370) | - |
Koszty z tytułu programu płatności w formie akcji | (1 405) | - |
Pozostałe koszty świadczeń pracowniczych | (30) | (9) |
Koszty świadczeń pracowniczych ogółem, | (5 203) | (1 458) |
|
|
|
Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży | (394) | - |
Pozycje ujęte w kosztach sprzedaży | (1 147) | (1 065) |
Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu | (3 663) | (393) |
| (5 203) | (1 458) |
Koszty amortyzacji przedstawia poniższa tabela:
| Rok zakończony | Rok zakończony |
Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży: |
|
|
Amortyzacja środków trwałych | (7) | - |
Amortyzacja aktywów niematerialnych | (945) | - |
Razem | (953) | - |
|
|
|
Pozycje ujęte w koszcie sprzedaży i dystrybucji: |
|
|
Amortyzacja środków trwałych | - | (13) |
Amortyzacja aktywów niematerialnych | - | (703) |
Razem | - | (716) |
|
|
|
Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu: |
|
|
Amortyzacja środków trwałych | (212) | (178) |
Amortyzacja aktywów niematerialnych | (20) | - |
Razem | (232) | (178) |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
16.Pozostałe koszty operacyjne
18.Podatek dochodowy
Uzgodnienie podatku dochodowego od zysku/(straty) brutto przed opodatkowaniem według ustawowej stawki podatkowej, z podatkiem dochodowym liczonym według efektywnej stawki podatkowej Grupy za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku przedstawia się następująco:
| Rok zakończony | Rok zakończony |
|
|
|
Zysk/(strata) brutto przed opodatkowaniem z działalności kontynuowanej | (9 789) | (7 410) |
Zysk/(strata) przed opodatkowaniem z działalności zaniechanej | (7 808) | - |
Zysk/(strata) brutto przed opodatkowaniem | (17 597) | (7 410) |
|
|
|
Podatek według ustawowej stawki podatkowej obowiązującej w Polsce, wynoszącej 19% (2021: 19%) | 3 343 | 1 408 |
Różnice przejściowe, od których nie utworzono podatku odroczonego | (584) | - |
Straty podatkowe, od których nie rozpoznano aktywa z tyt. odroczonego podatku dochodowego | (2 674) | (1 395) |
Koszty trwale niestanowiące kosztów uzyskania przychodów | (88) | (13) |
Pozostałe | 5 | - |
Podatek według efektywnej stawki podatkowej wynoszącej 0% (2021 r.: 0%) | 2 | - |
|
|
|
Podatek dochodowy (obciążenie) ujęty w zysku lub stracie | 2 | - |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Aktywa z tytułu odroczonego podatku wynikające z nierozliczonych strat podatkowych są rozpoznawane, gdy realizacja wynikających z nich korzyści podatkowych poprzez wygenerowanie przez jednostkę w przyszłości dochodu do opodatkowania jest prawdopodobna.
Główne składniki obciążenia podatkowego za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku przedstawiają się następująco:
| Rok zakończony | Rok zakończony |
Bieżący podatek dochodowy | - | - |
Odroczony podatek dochodowy |
|
|
Związany z powstaniem i odwróceniem się różnic przejściowych | 2 | - |
Obciążenie podatkowe wykazane w zysku lub stracie | 2 | - |
|
|
|
Sprawozdanie ze zmian w kapitale własnym |
|
|
Bieżący podatek dochodowy | - | - |
Sprawozdanie z całkowitych dochodów |
|
|
Odroczony podatek dochodowy | - | - |
|
|
|
Korzyść podatkowa/(obciążenie podatkowe) ujęta/e w innych całkowitych dochodach | - | - |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
| Sprawozdanie z sytuacji finansowej |
| Sprawozdanie z całkowitych dochodów za rok zakończony | ||
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Rezerwa z tytułu podatku odroczonego |
|
|
|
|
|
Naliczone odsetki od pożyczki | 51 | 4 |
| 47 | - |
Rezerwa z tytułu podatku odroczonego | 51 | 4 |
| 47 | - |
Aktywa z tytułu podatku odroczonego |
|
|
|
|
|
Zobowiązanie dot. przyszłych kosztów | 30 | 16 |
| 14 | - |
Świadczenia na odprawy pracownicze | 18 | 33 |
| (15) | - |
Świadczenia emerytalne i rentowe, oraz świadczenia urlopowe | 79 | 60 |
| 19 | - |
Aktywo na ZUS | 18 | 7 |
| 11 | - |
Leasing | 20 | 6 |
| 14 | - |
Różnice kursowe z wyceny bilansowej | 3 | 2 |
| 1 | - |
Rezerwa na RMP | 0 | - |
| 0 | - |
Aktywo od naliczonych odsetek | 20 | - |
| 20 | - |
Aktywo na koszty z tyt. umów zlecenia i powołania | 10 | 24 |
| (15) | - |
Aktywa z tytułu podatku odroczonego | 197 | 148 |
| 49 | - |
|
|
|
|
|
|
Obciążenie z tytułu odroczonego podatku dochodowego, w tym: |
|
|
| 2 | - |
Wykazane w rachunku zysków i strat |
|
|
| 2 | - |
Aktywa z tytułu podatku odroczonego wykazane w działalności kontynuowanej | 146 | 104 |
|
|
|
Aktywa z tytułu podatku odroczonego wykazane w działalności zaniechanej | - | 40 |
|
|
|
Grupa na dzień bilansowy utworzyła aktywo od powyższych różnic przejściowych, gdyż w ocenie Zarządu istnieją realne przesłanki uzyskania wystarczającego dochodu w przyszłości, który pozwoli na rozliczenie utworzonego aktywa. Opis planów Grupy dotyczący kontynuacji działalności i możliwości uzyskania dochodu po dniu bilansowym został opisany w nocie 6.1 sprawozdania.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
19.Majątek socjalny oraz ZFRON, zobowiązania ZFŚS i ZFRON
Ustawa z dnia 4 marca 1994 roku o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych z późniejszymi zmianami stanowi, że Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych („Fundusz”) tworzą pracodawcy zatrudniający powyżej 50 pracowników na pełne etaty. Jednostka dominująca tworzyła taki fundusz i dokonywała okresowych odpisów w wysokości 50% odpisu podstawowego za zgodą ówczesnej Rady Pracowniczej w 2021 roku. W 2022 roku Spółka zrezygnowała z tworzenia Funduszu.
Jednostka dominująca skompensowała aktywa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych ze swoimi zobowiązaniami wobec Funduszu, ponieważ aktywa te nie spełniają definicji aktywów Grupy. W związku z powyższym, saldo netto na dzień 31 grudnia 2021 roku wynosi (2) tys. PLN.
Tabela poniżej przedstawia analitykę aktywów, zobowiązań oraz kosztów Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych:
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Rozrachunki z pracownikami | - | 0 |
Środki pieniężne | - | 4 |
Zobowiązania z tytułu Funduszu | - | (6) |
Saldo po skompensowaniu | - | (2) |
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Odpisy na Fundusz w okresie obrotowym | - | 27 |
Jednostka dominująca posiadała status Zakładu Pracy Chronionej („ZPChr”) do dnia 1 sierpnia 2021 roku. Uwarunkowania
i utrzymanie statusu zakładu pracy chronionej określają przepisy Ustawy z dnia 27 sierpnia 1997 roku o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych.
W związku z posiadaniem ZPChr Grupa tworzyła Zakładowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych („ZFRON”),
w szczególności ze zwolnienia z podatku od nieruchomości i zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych od wynagrodzeń.
Grupa skompensowała aktywa ZFRON ze zobowiązaniami wobec Funduszu, ponieważ aktywa te nie spełniają definicji aktywów Grupy. W związku z powyższym, saldo netto na dzień 31 grudnia 2021 roku wynosi 8 tys. PLN.
Tabela poniżej przedstawia analitykę aktywów i zobowiązań ZFRON:
Zysk/strata przypadający/a na jedną akcję oblicza się poprzez podzielenie zysku/straty netto za rok obrotowy przypadającego na zwykłych akcjonariuszy jednostki dominującej przez średnią ważoną liczbę wyemitowanych akcji zwykłych występujących w ciągu roku obrotowego.
Ponieważ Spółka nie wyemitowała akcji uprzywilejowanych co do wypłaty dywidendy mianownik wskaźnika stanowi całość wyemitowanych akcji.
Ze względu na brak czynników rozwadniających w dniu sprawozdawczym oraz w okresie porównywalnym wskaźnik rozwodnionego zysku na jedną akcję jest równy wskaźnikowi podstawowego zysku na jedną akcję.
W okresie między końcem okresu sprawozdawczego a dniem sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego nie wystąpiły żadne transakcje dotyczące akcji zwykłych lub potencjalnych akcji zwykłych, które spowodowałyby zmianę kalkulacji zysku na jedną akcję zwykłą.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Poniżej przedstawione zostały dane dotyczące zysku oraz akcji, które posłużyły do wyliczenia podstawowego i rozwodnionego zysku na jedną akcję:
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Zysk/(strata) netto z działalności kontynuowanej przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej | (9 789) | (7 410) |
Zysk/(strata) na działalności zaniechanej przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej | (7 808) | - |
|
|
|
Zysk/(strata) netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej | (17 597) | (7 410) |
|
|
|
Zysk/(strata) netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej, zastosowany do obliczenia rozwodnionego zysku na jedną akcję | (17 597) | (7 410) |
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Średnia ważona liczba udziałów CountMe występująca w okresie od dnia 1.01.2021 r. do dnia 17.12 .2021 r. skorygowana o parytet wymiany | n/d | 98 087 671 |
Średnia ważona liczba akcji w LESS S.A. występująca po dniu 17.12.2021 r. | n/d | 4 590 305 |
Średnia ważona liczba wyemitowanych akcji zwykłych zastosowana do obliczenia podstawowego zysku na jedną akcję (w szt.) | 123 272 532 | 102 677 976 |
Wpływ rozwodnienia: | - | - |
|
|
|
Skorygowana średnia ważona liczba akcji zwykłych zastosowana do obliczenia rozwodnionego zysku na jedną akcję (w tys. szt.) | 123 272 532 | 102 677 976 |
Podstawowy zysk/(strata) na jedną akcję przypadająca akcjonariuszom jednostki dominującej (w PLN) | (0,14) | (0,07) |
Rozwodniony zysk/(strata) na jedną akcję przypadająca akcjonariuszom jednostki dominującej (w PLN) | (0,14) | (0,07) |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku | Budynki i budowle | Maszyny i urządzenia | Środki transportu | Pozostałe środki trwałe | Ogółem |
|
|
|
|
|
|
Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2022 roku | 912 | 182 | 169 | 179 | 1 443 |
Nabycia | 83 | 40 | 10 | 144 | 277 |
Sprzedaż i likwidacja | (94) | (80) | (54) | - | (228) |
Różnice z przekształcenia na MSSF | (315) | - | (84) | - | (400) |
Reklas | - | 69 | 56 | (125) | - |
Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2022 roku | 585 | 211 | 97 | 198 | 1 091 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amortyzacja i odpisy aktualizujące na dzień 1 stycznia 2022 roku | (250) | (182) | (41) | (38) | (511) |
Odpis amortyzacyjny za okres | (279) | (26) | (41) | (22) | (368) |
Sprzedaż i likwidacja | 43 | 77 | 5 | - | 126 |
Odpis aktualizujący/utrata wartości | (261) | - | (36) | (68) | (364) |
Różnice z przekształcenia na MSSF | 250 | - | 41 | - | 290 |
Reklas | - | (18) | (10) | 29 | - |
Amortyzacja i odpisy aktualizujące na dzień 31 grudnia 2022 roku | (497) | (149) | (82) | (99) | (826) |
Wartość netto na dzień 1 stycznia 2022 roku | 662 | - | 129 | 142 | 932 |
Wartość netto na dzień 31 grudnia 2022 roku | 88 | 62 | 15 | 100 | 265 |
Wartość bilansowa budynków i budowli, maszyn i urządzeń oraz środków transportu użytkowanych na dzień 31 grudnia 2022 roku na mocy umów leasingu wynosi 104 tys. PLN (na dzień
31 grudnia 2021 roku: 769 tys. PLN). Koszt amortyzacji w odniesieniu do rzeczowych aktywów z tytułu prawa do użytkowania wyniósł w 2022 roku 300 tys. PLN (na dzień 31 grudnia 2021 roku: 178 tys. PLN), w tym budynków i budowli 279 tys. PLN oraz środków transportu 21 tys. PLN.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Rok zakończony dnia 31 grudnia 2021 roku | Budynki i budowle | Maszyny i urządzenia | Środki transportu | Pozostałe środki trwałe | Ogółem |
|
|
|
|
|
|
Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2021 roku | 315 | - | 169 | 43 | 528 |
Nabycia | 221 | - | - | 10 | 231 |
Połączenie | 375 | 182 | - | 127 | 684 |
|
|
|
|
| |
Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2021 roku | 912 | 182 | 169 | 179 | 1 443 |
|
|
|
|
|
|
Amortyzacja i odpisy aktualizujące na dzień 1 stycznia 2021 roku | (92) | - | (20) | (4) | (117) |
Odpis amortyzacyjny za okres | (158) | - | (20) | (13) | (191) |
Połączenie | - | (182) | - | (21) | (203) |
|
|
|
|
|
|
Amortyzacja i odpisy aktualizujące na dzień 31 grudnia 2021 roku | (250) | (182) | (41) | (38) | (511) |
|
|
|
|
|
|
Wartość netto na dzień 1 stycznia 2021 roku | 223 | - | 149 | 38 | 411 |
Wartość netto na dzień 31 grudnia 2021 roku | 662 | - | 129 | 142 | 932 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku | Prace rozwojowe | Znak towarowy | Pozostałe aktywa niematerialne | Ogółem |
|
|
|
|
|
Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2022 roku | 4 726 | 7 661 | 4 207 | 16 595 |
Nabycia | 1 022 | - | 17 | 1 038 |
Reklas | (20) | - | 20 | - |
|
|
|
|
|
Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2022 roku | 5 728 | 7 661 | 4 244 | 17 633 |
Amortyzacja i odpisy aktualizujące na dzień 1 stycznia 2022 roku | (1 126) | (7 661) | (4 029) | (12 816) |
Odpis amortyzacyjny za okres | (941) | - | (44) | (985) |
Reklas | 12 | - | (12) | - |
Odpis aktualizujący | - | - | (138) | (138) |
|
|
|
|
|
Amortyzacja i odpisy aktualizujące na dzień 31 grudnia 2022 roku | (2 055) | (7 661) | (4 224) | (13 940) |
|
|
|
|
|
Wartość netto na dzień 1 stycznia 2022 roku | 3 600 | - | 179 | 3 779 |
Wartość netto na dzień 31 grudnia 2022 roku | 3 673 | - | 21 | 3 693 |
Grupa kapitalizuje koszty związane z pracami rozwojowymi dla projektów LESS.APP, LESS,BOX i LESS. STORE.
Wartość bilansowa aktywów niematerialnych użytkowanych na dzień 31 grudnia 2022 roku na mocy umów leasingu wynosi 16 tys. PLN (na dzień 31 grudnia 2021 roku: 36 PLN). Koszt amortyzacji w odniesieniu do aktywów niematerialnych z tytułu prawa do użytkowania wyniósł w 2022 roku 20 tys. PLN (na dzień 31 grudnia 2021 roku: 10 tys. PLN).
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Rok zakończony dnia 31 grudnia 2021 roku | Prace rozwojowe | Znak towarowy | Pozostałe aktywa niematerialne | Ogółem |
|
|
|
|
|
Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2021 roku | 3 379 | - | - | 3 379 |
Nabycia | 1 347 | - | - | 1 347 |
Połączenie | - | 7 641 | 4 207 | 11 849 |
Transfer | - | 20 | - | 20 |
Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2021 roku | 4 726 | 7 661 | 4 207 | 16 595 |
|
|
|
|
|
Amortyzacja i odpisy aktualizujące na dzień 1 stycznia 2021 roku | (415) | - | - | (415) |
Odpis amortyzacyjny za okres | (703) | - | - | (703) |
Jednorazowy koszt | (8) | (20) | - | (28) |
Połączenie | - | (7 641) | (4 029) | (11 670) |
Amortyzacja i odpisy aktualizujące na dzień 31 grudnia 2021 roku | (1 126) | (7 661) | (4 029) | (12 816) |
Wartość netto na dzień 1 stycznia 2021 roku | 2 964 | - | - | 2 964 |
Wartość netto na dzień 31 grudnia 2021 roku | 3 600 | - | 179 | 3 779 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Dnia 30 grudnia 2021 roku Emitent objął kontrolęnad eGroclin Sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE Sp.z o.o.) z siedzibą w Poznaniu w drodze nabycia 100% udziałów tej spółki w zamian za 5.100.000 akcji serii J Emitenta.
Tabela poniżej przedstawia rozliczenie nabycia udziałów eGroclin (obecnie LESS BIKE) na dzień 30 grudnia 2021 roku:
| Wartość godziwa na dzień nabycia |
| (w tys. PLN) |
Rzeczowe aktywa trwałe | 481 |
Aktywa niematerialne | 142 |
Zapasy | 1 165 |
Należności z tyt. dostaw i usług | 129 |
Pozostałe aktywa | 109 |
Środki pieniężne | 440 |
Kredyty i pożyczki | (1 722) |
Zobowiązania leasingowe | (375) |
Zobowiązania z tyt. dostaw i usług | (1 023) |
Pozostałe zobowiązania | (20) |
Aktywa netto | (674) |
Udziały niekontrolujące | 0% |
Zapłata za udziały | 684 |
Wartość firmy | 1 358 |
Zapłata za udziały w ramach połączenia jednostek została ustalona w wartości godziwej jako iloczyn wyemitowanych akcji serii J w ilości 5.100.000 oraz ceny za jedną akcję obliczonej jako iloraz aktywów Spółki na dzień 31 grudnia 2021 roku pomniejszonych o wartość udziałów CountMe oraz eGroclin (obecnie LESS BKE) i ilości akcji Emitenta na dzień przejęcia.
Wartość firmy została przypisana do działalności polegającej na sprzedaży rowerów elektrycznych, która skupiona jest
w spółce LESS BIKE sp. z o.o.
Według stanu na dzień 30 czerwca 2022 roku podjęto decyzję o utworzeniu odpisu aktualizującego wartość firmy LESS BIKE w kwocie 1.358 tys. PLN.
Ww. odpis aktualizujący został wyliczony w oparciu o przygotowany model biznesowy oraz prognozę finansową do 2026 roku metodą zdyskontowanych przyszłych przepływów (DCF), dla której przyjęto wysokość WACC na poziomie 25% oraz zastosowano stopę wzrostu do ekstrapolacji prognoz przepływów pieniężnych na poziomie 2,5%. Kluczowe założenia prognozy opierały się o prognozowaną liczbę sprzedanych rowerów oraz średnią cenę sprzedaży. Model uwzględnia również różne modele dystrybucji rowerów - odzwierciedlone w poziomach rabatowania (inny dla klientów indywidualnych, inny dla
dystrybutorów). Wykorzystane założenia odzwierciedlają obecną wiedzę na temat potencjalnych kierunków rozwoju biznesu oraz rynku rowerowego, w tym cen zakupu oraz sprzedaży.
Konieczność dokonania powyższych odpisów wynika ze zmniejszenia wartości i wielkości realizacji zamówienia dotyczącego rowerów elektrycznych. Realizacja kontraktu na dostawę rowerów elektrycznych została zaburzona, co przełożyło się na późniejszą niż pierwotnie zakładaną dostępność towarów oferowanych do sprzedaży. Znaczący spadek wartości złotego do USD spowodował istotne podniesienie kosztów produkcji zamówionych rowerów. Znaczący wzrost stóp procentowych wprost przełożył się na decyzje konsumenckie i odłożenie zakupu w czasie.
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Materiały (według ceny zakupu) | - | 1 165 |
Towary (według ceny zakupu) | 1 196 | - |
Odpis aktualizujący wartość zapasów | (228) |
|
Razem | 968 | 1 165 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Zapasy na dzień 31 grudnia 2022 roku w kwocie 792 tys. PLN stanowią rowery elektryczne. Na dzień 31 grudnia 2021 rowery elektryczne stanowią całość zapasów.
Tabela poniżej prezentuje zmiany w odpisie aktualizującym wartość zapasów:
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Stan na 1 stycznia | - | - |
Zwiększenia | 228 | - |
Stan na 31 grudnia | 228 | - |
Odpis aktualizujący wartość zapasów na koniec 2022 roku dotyczy zapasu rowerów elektrycznych i został ustalony jako wycena do wartości średniej ceny sprzedaży rowerów.
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Należności z tytułu dostaw i usług netto | 19 | 142 |
Odpis aktualizujący należności | 45 | 46 |
Należności brutto | 64 | 188 |
|
|
|
- krótkoterminowe netto | 19 | 142 |
- długoterminowe netto | - | - |
Należności z tytułu dostaw i usług nie są oprocentowane. W Grupie stosowane są różne terminy płatności w zależności od klienta, najczęściej stosuje się 7 i 14 dniowy termin płatności.
Poniżej przedstawiono analizę należności z tytułu dostaw i usług, które na dzień 31 grudnia 2022 roku były przeterminowane, ale nie uznano ich za nieściągalne i nie objęto odpisem.
31 grudnia 2022 |
|
|
| Przeterminowane, lecz ściągalne | |||
| Razem | Nieprzeterminowane | < 30 dni | 30 – 90 dni | 90 – 180 dni | 180 – 360 dni | >360 dni |
| 19 | 16 | 0 | 0 | - | - | 3 |
Według stanu na dzień 31 grudnia 2021 roku nie występowały należności przeterminowane.
Zmiany odpisu aktualizującego wartość należności z tytułu dostaw i usług były następujące:
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Należności budżetowe | 173 | 1 040 |
Zaliczki na usługi | 44 | 14 |
Zaliczki na zapasy | 499 | - |
Nadwyżka aktywów nad zobowiązaniami ZFRON | - | 8 |
Inne aktywa niefinansowe | 58 | 5 |
Razem | 774 | 1 068 |
Należności budżetowe dotyczą należności z tyt. VAT na dzień 31 grudnia 2022 roku w kwocie 167 tys. PLN, na dzień
31 grudnia 2021 roku w kwocie 1.040 tys. PLN.
27.Środki pieniężne i ekwiwalenty
Środki pieniężne w banku są oprocentowane według zmiennych stóp procentowych, których wysokość zależy od stopy oprocentowania jednodniowych lokat bankowych.
Wartość godziwa środków pieniężnych i ich ekwiwalentów na dzień 31 grudnia 2022 roku wynosi 1.114 tys. PLN (31 grudnia 2021 roku: 7.411 tys. PLN).
Saldo środków pieniężnych i ich ekwiwalentów wykazane w rachunku przepływów pieniężnych składało się z następujących pozycji:
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Środki pieniężne w banku i w kasie | 1 114 | 7 411 |
Razem | 1 114 | 7 411 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
|
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
|
|
|
|
Akcje zwykłe serii A o wartości nominalnej 1 PLN każda |
| 382 500 | 382 500 |
Akcje zwykłe serii B o wartości nominalnej 1 PLN każda |
| 2 442 500 | 2 442 500 |
Akcje zwykłe serii C o wartości nominalnej 1 PLN każda |
| 675 000 | 675 000 |
Akcje zwykłe serii D o wartości nominalnej 1 PLN każda |
| 850 000 | 850 000 |
Akcje zwykłe serii E o wartości nominalnej 1 PLN każda |
| 1 150 000 | 1 150 000 |
Akcje zwykłe serii F o wartości nominalnej 1 PLN każda |
| 6 077 873 | 6 077 873 |
Akcje zwykłe serii H o wartości nominalnej 1 PLN każda |
| 1 000 000 | 1 000 000 |
Akcje zwykłe serii J o wartości nominalnej 1 PLN każda |
| 107 097 917 | 107 097 917 |
Akcje zwykłe serii K o wartości nominalnej 1,00 PLN każda |
| 2 500 000 | - |
Akcje zwykłe serii L o wartości nominalnej 1,00 PLN każda |
| 850 000 | - |
Akcje zwykłe serii M o wartości nominalnej 1,00 PLN każda |
| 1 561 500 | - |
|
| 124 587 290 | 119 675 790 |
Pomimo prezentacji skonsolidowanego sprawozdania finansowego jako kontynuacji CountMe (jednostki przejmującej dla celów rachunkowości), liczba i rodzaj wyemitowanych akcji odzwierciedla na dzień 31 grudnia 2021 r. strukturę kapitału Groclin S.A. (obecnie LESS S.A.) tj. jednostki z prawnego punktu widzenia dominującej, ale dla celów rachunkowości przejmowanej. Determinowało to konieczność przekształcenia kapitału zakładowego CountMe przy zastosowaniu parytetu wymiany ustalonego w uchwale nr 6 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Emitenta z dnia 17 grudnia 2021 r. w celu odzwierciedlenia liczby akcji Emitenta wyemitowanych w ramach przejęcia odwrotnego tj. za każdy jeden udział CountMe udziałowiec tej spółki otrzymał 31.549 akcji serii J Emitenta. Różnica z tego przekształcenia została zaprezentowana jako zyski zatrzymane/niepokryte straty.
Poniżej przedstawiono strukturę kapitału podstawowego na dzień 31 grudnia 2022 roku:
| Data rejestracji | Ilość | Wartość w PLN |
Akcje zwykłe wyemitowane i w pełni opłacone |
|
|
|
Akcje zwykłe serii A o wartości nominalnej 1 PLN każda | 03-11-1997 | 382 500 | 382 500 |
Akcje zwykłe serii B o wartości nominalnej 1 PLN każda | 11-12-1997 | 2 442 500 | 2 442 500 |
Akcje zwykłe serii C o wartości nominalnej 1 PLN każda | 31-05-2000 | 675 000 | 675 000 |
Akcje zwykłe serii D o wartości nominalnej 1 PLN każda | 31-07-1998 | 850 000 | 850 000 |
Akcje zwykłe serii E o wartości nominalnej 1 PLN każda | 05-05-2003 | 1 150 000 | 1 150 000 |
Akcje zwykłe serii F o wartości nominalnej 1 PLN każda | 19-08-2013 | 6 077 873 | 6 077 873 |
Akcje zwykłe serii H o wartości nominalnej 1 PLN każda | 16-11-2021 | 1 000 000 | 1 000 000 |
Akcje zwykłe serii J o wartości nominalnej 1 PLN każda | 30-12-2021 | 107 097 917 | 107 097 917 |
Akcje zwykłe serii K o wartości nominalnej 1,00 PLN każda | 11-08-2022 | 2 500 000 | 2 500 000 |
Akcje zwykłe serii L o wartości nominalnej 1,00 PLN każda | 11-08-2022 | 850 000 | 850 000 |
Akcje zwykłe serii M o wartości nominalnej 1,00 PLN każda | 11-08-2022 | 1 561 500 | 1 561 500 |
Na dzień 31 grudnia 2022 roku |
| 124 587 290 | 124 587 290 |
Wszystkie wyemitowane akcje posiadają wartość nominalną wynoszącą 1,00 PLN i zostały w pełni opłacone.
Akcje wszystkich serii są jednakowo uprzywilejowane co do dywidendy i zwrotu z kapitału.
Wg stanu na dzień 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku nie występowały akcje uprzywilejowane.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
W dniu 17 lutego 2022 roku Zarząd Spółki Groclin S.A. (obecnie LESS S.A.) podjął uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o kwotę 2.500.000,00 zł w drodze emisji 2.500.000 sztuk akcji zwykłych na okaziciela serii K. Cena emisyjna akcji serii K została ustalona na poziomie 2,00 zł za jedną akcję. Akcje serii K będą uczestniczyć w dywidendzie począwszy od dnia 1 stycznia 2022 r., na równi z pozostałymi akcjami Spółki. Z akcjami serii K nie są związane żadne uprawnienia.
W dniu 25 maja 2022 roku Zarząd Spółki Groclin S.A. (obecnie LESS S.A.) podjął uchwały w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o kwotę 2.411.500,00 zł w drodze emisji 850.00 sztuk akcji zwykłych na okaziciela serii L i 1.561.500 sztuk akcji zwykłych na okaziciela serii M. Cena emisyjna akcji serii L została ustalona na poziomie 2,00 zł za jedną akcję, cena emisyjna akcji serii M została ustalona na poziomie 1,00 zł za jedną akcję. Akcje serii L i M będą uczestniczyć
w dywidendzie począwszy od dnia 1 stycznia 2022 r., na równi z pozostałymi akcjami Spółki. Z akcjami serii L i M nie są związane żadne uprawnienia. Akcje serii M zostały wyemitowane w ramach realizowanego przez Spółkę Programu Motywacyjnego przyjętego przez Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie w dniu 31 marca 2022 roku.
Podwyższenie kapitału zakładowego LESS SA. związanego z emisją akcji serii K, L i M zostało zrejestrowane w dniu 11 sierpnia 2022 roku przez Sąd Rejonowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Podwyższenie kapitału zakładowego Emitenta w wyniku emisji akcji serii K, L i M nastąpiło w ramach kapitału docelowego.
W dniu 25 stycznia 2023 roku Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny LESS S.A. sporządzony
w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym (rynek podstawowy) prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. łącznie 113.009.417 akcji Spółki o jednostkowej wartości nominalnej 1,00 zł każda akcja, w tym 1.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii H, 107.097.917 akcji zwykłych na okaziciela serii J, 2.500.000 akcji zwykłych na okaziciela serii K, 850.000 akcji zwykłych na okaziciela serii L oraz 1.561.500 akcji zwykłych na okaziciela serii M. Do dnia publikacji niniejszego sprawozdania akcje serii H, J, K, L i M nie zostały dopuszczone do obrotu giełdowego na GPW.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Akcjonariuszy posiadających bezpośrednio lub pośrednio co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu LESS S.A. wg stanu na dzień publikacji niniejszego sprawozdania i na dzień 31 grudnia 2022 przedstawia poniższa tabela:
|
| według stanu na 28.04.2023 | według stanu na 31.12.2022 | według stanu na 31.12.2021 | |||||||||
Lp. | Akcjonariusz | Ilość akcji | Udział w kapitale zakładowym | Ilość głosów | Udział w ogólnej liczbie głosów | Ilość akcji | Udział w kapitale zakładowym | Ilość głosów | Udział w ogólnej liczbie głosów | Ilość akcji | Udział w kapitale zakładowym | Ilość głosów | Udział w ogólnej liczbie głosów |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 | Dawid Urban | 36 375 997 | 29,20% | 36 375 997 | 29,20% | 36 375 997 | 29,20% | 36 375 997 | 29,20% | 36 375 997 | 30,40% | 36 375 997 | 30,40% |
2 | Mateusz Mikołaj Oleksiuk | 11 357 640 | 9,12% | 11 357 640 | 9,12% | 11 357 640 | 9,12% | 11 357 640 | 9,12% | 11 357 640 | 9,49% | 11 357 640 | 9,49% |
3 | Gerstner Managementholding GmbH* | 10 883 238 | 8,74% | 10 883 238 | 8,74% | 10 883 238 | 8,74% | 10 883 238 | 8,74% | 11 006 145 | 9,20% | 11 006 145 | 9,20% |
4 | Kabelconcept Hornig GmbH* | 1 083 787 | 0,87% | 1 083 787 | 0,87% | 1 083 787 | 0,87% | 1 083 787 | 0,87% | 1 235 000 | 1,03% | 1 235 000 | 1,03% |
5 | 5IN9 Global sp. z o.o. | 8 234 289 | 6,61% | 8 234 289 | 6,61% | 8 234 289 | 6,61% | 8 234 289 | 6,61% | 8 234 289 | 6,88% | 8 234 289 | 6,88% |
6 | Adam Kenkel | 8 171 191 | 6,56% | 8 171 191 | 6,56% | 8 171 191 | 6,56% | 8 171 191 | 6,56% | 8 171 191 | 6,83% | 8 171 191 | 6,83% |
7 | Silesia House Fundusz Inwestycyjny Zamknięty | 6 783 035 | 5,44% | 6 783 035 | 5,44% | 6 783 035 | 5,44% | 6 783 035 | 5,44% | 6 783 035 | 5,67% | 6 783 035 | 5,67% |
8 | Jan Kozioł | 6 278 251 | 5,04% | 6 278 251 | 5,04% | 6 278 251 | 5,04% | 6 278 251 | 5,04% | 6 278 251 | 5,25% | 6 278 251 | 5,25% |
9 | Pozostali | 35 419 862 | 28,43% | 35 419 862 | 28,43% | 35 419 862 | 28,43% | 35 419 862 | 28,43% | 30 234 242 | 25,26% | 30 234 242 | 25,26% |
| Razem | 124 587 290 | 100,00% | 124 587 290 | 100,00% | 124 587 290 | 100,00% | 124 587 290 | 100,00% | 119 675 790 | 100,00% | 119 675 790 | 100,00% |
10 | Akcje własne | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Razem | 124 587 290 | 100,00% | 124 587 290 | 100,00% | 124 587 290 | 100,00% | 124 587 290 | 100,00% | 119 675 790 | 100,00% | 119 675 790 | 100,00% |
* spółka kontrolowana przez André Gerstnera |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| ||
Pan Mateusz Oleksiuk sprawuje funkcję Prezesa Zarządu LESS S.A.
W okresie od dnia publikacji ostatniego raportu śródrocznego za trzeci kwartał 2022 roku w dniu 24 listopada 2022 roku do daty publikacji niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego nie nastąpiły zmiany w strukturze znaczących pakietów akcji.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
29.Pozostałe zmiany w kapitale własnym
Na dzień 31 grudnia 2021 roku pozycja Zyski zatrzymane/niepokryte straty zawiera stratę z lat ubiegłych oraz stratę z 2021 roku spółki CountMe, różnicę pomiędzy wartością wyemitowanych udziałów przez CountMe skorygowaną o wskaźnik wymiany a wartością nominalną tych udziałów oraz wartość wynikającą z połączenia, o którym mowa w nocie 11.
Sposób obliczenia wartości wynikającej z połączenia przedstawia poniższe zestawienie:
Wyszczególnienie | Wartość akcji | Wartość firmy | Przejęte aktywa | Przejęte zobowiązania | Zyski zatrzymane/niepokryte straty |
| 1 | 2 | 3 | 4 | (2 + 3 + 4 - 1) |
Rozliczenie eGroclin Sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE) | 5 100 | 1 358 | 2 466 | (3 140) | (4 416) |
Rozliczenie Groclin S.A. (obecnie LESS) | 12 578 | - | 1 686 | (1 929) | (12 820) |
Rozliczenie połączenia | 17 678 | 1 358 | 4 153 | (5 069) | (17 237) |
Kwota przeniesiona z wiersza "Podwyższenie kapitału zakładowego" ze względu na konieczność otagowania | (30 050) | ||||
|
|
|
|
| (47 287) |
W 2022 roku strata w pozycji Zyski zatrzymane/niepokryte straty została powiększona o stratę Grupy osiągniętą w 2022 roku w kwocie 17.597 tys. PLN.
Kapitał związany z realizacją programu motywacyjnego w kwocie 1.405 tys. PLN został obliczony jako nadwyżka ceny rynkowej na dzień emisji akcji serii M ponad wartość objętych akcji.
Na dzień 31 grudnia 2021 roku Grupa wykazuje kapitał z nadwyżki ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej
w wartości wynikającej z jednostkowego sprawozdania finansowego spółki CountMe.
W 2022 roku kapitał wynikający z nadwyżki ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej został powiększony
o nadwyżkę ze sprzedaży akcji serii K w kwocie 2.500 tys. PLN i akcji serii L w kwocie 850 tys. PLN powyżej ich wartości nominalnej.
W dniu 31 marca 2022 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta podjęło uchwałę nr 11 w sprawie przyjęcia programu motywacyjnego na okres od 1 kwietnia 2022 roku do 31 grudnia 2023 roku. Realizacja programu motywacyjnego polegać będzie na przyznaniu uczestnikom prawa do objęcia do 4.000.000 (czterech milionów) akcji Spółki wyemitowanych w ramach kapitału docelowego. Cena emisyjna akcji emitowanych w ramach Programu wynosi 1,00 zł (jeden złoty). Realizacja uprawnień wynikających z programu motywacyjnego przez poszczególnych uczestników polega na objęciu akcji w trakcie trwania programu, bądź na objęciu akcji realizowanego po zakończeniu programu, w okresie od 1 stycznia 2024 do 31 marca 2024, w zależności od warunków umowy uczestnictwa, które poszczególni uczestnicy zawierają ze Spółką. Program motywacyjny został przyjęty z uwagi na to, że (i) praca kluczowych osób uczestniczących w zarządzaniu Spółką ma znaczący oraz zasadniczy wpływ na realizację przyjętej strategii rozwoju a w konsekwencji bezpośrednio wpływa na wzrost wartości Spółki, przyczyniając się do wzrostu wartości aktywów akcjonariuszy Spółki, a także z uwagi na (ii) potrzebę wprowadzenia dodatkowego instrumentu motywacyjnego dla kluczowych osób uczestniczących w zarządzaniu Spółką. Program motywacyjny dedykowany jest dla członków Zarządu Emitenta oraz kluczowych osób uczestniczących w zarządzaniu Spółką, tj. w szczególności dyrektorów działów Emitenta, przy czym status uczestnika programu nabywają osoby umieszczone na liście osób uprawnionych do udziału w programie motywacyjnym, prowadzonej przez Radę Nadzorczą. Osoby uprawnione do objęcia akcji emitowanych w ramach programu motywacyjnego wskazywane są przez Radę Nadzorczą w drodze uchwały. Członkowie Zarządu Spółki zostają włączeni na listę uczestników w dniu rozpoczęcia programu motywacyjnego. Osoby umieszczone na liście uczestników uprawnione są do zawarcia umowy uczestnictwa. Rada Nadzorcza, podejmując decyzję
o umieszczeniu uczestnika na liście uczestników, określa jednocześnie liczbę akcji dedykowanych dla uczestnika w ramach
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
jego udziału w programie. Każdorazowe nabycie prawa do objęcia akcji w ramach programu motywacyjnego jest uzależnione od spełnienia warunków ustalonych indywidualnie przez Radę Nadzorczą, które mogą przyjąć różny stopień szczegółowości. W przypadku gdy objęcie akcji w ramach programu następuje w trakcie jego obowiązywania, uczestnik programu zawiera ze Spółką umowę blokady akcji, na czas nie krótszy niż do dnia zakończenia programu. Uczestnik, któremu w ramach programu przyznana zostanie opcja objęcia akcji realizowana w okresie od 1 stycznia 2024 do 31 marca 2024, traci prawo do objęcia akcji po zakończeniu programu w przypadku gdy jego udział w programie został zakończony przed dniem 31 grudnia 2022 r. W przypadku gdy zakończenie uczestnictwa nastąpi po dniu 31 grudnia 2022 r. utrata prawa do objęcia akcji następować będzie proporcjonalnie, do czasu pozostałego do zakończenia programu. Zakończenie uczestnictwa w programie następuje z dniem podjęcia przez Radę Nadzorczą uchwały o wykreśleniu uczestnika z listy uczestników, a w odniesieniu do członków Zarządu, z dniem wygaśnięcia mandatu.
Rada Nadzorcza Spółki w dniu 1 kwietnia 2022 r. podjęła uchwałę nr 1 w sprawie rozpoczęcia realizacji programu motywacyjnego. Rada Nadzorcza otworzyła listę uczestników na którą wpisała pana Mateusza Oleksiuka przyznając mu prawo do objęcia 50.000 sztuk akcji w ramach programu, pana Wojciecha Paczkę przyznając mu prawo do objęcia 1.500.000 sztuk akcji w ramach programu oraz pana Pawła Lewkowicza przyznając mu prawo do objęcia 123.000 sztuk akcji w ramach programu. W tej samej uchwale Rada Nadzorcza wyraziła zgodę na objęcie akcji przez Pana Wojciecha Paczkę, jako Wiceprezesa Zarządu Emitenta w wysokości 1.500.000 sztuk akcji oraz przez Pana Pawła Lewkowicza, jako ówczesnego Dyrektora Marketingu Emitenta w wysokości 61.500 akcji. Decyzja ta miała charakter uznaniowy i została podjęta w uznaniu za dotychczasowy i przyszły wkład obu panów, świadczone usługi oraz pracę na rzecz rozwoju Spółki i wzrostu jej wartości dla akcjonariuszy. W przypadku Pana Wojciecha Paczki, decyzja uwzględniała w szczególności jego istotny wkład w końcowy sukces przeprowadzonego procesu włączenia spółki CountMe sp. z o.o. do struktury Grupy Kapitałowej Emitenta a także związana była z poszukiwaniem instrumentu pozwalającego na związanie Pana Wojciecha Paczki ze Spółką. W przypadku Pana Pawła Lewkowicza decyzja była oparta o wysoką ocenę jego pracy w obszarze szeroko rozumianego marketingu.
W związku z pogorszeniem koniunktury rynkowej oraz zmianą zapotrzebowania personalnego w kontekście wiedzy
i doświadczenia pracowników, współpraca z Panem Pawłem Lewkowiczem została ograniczona. Wg stanu na dzień 31.12.2022 roku Pan Paweł Lewkowicz nie pełni już funkcji Dyrektora Marketingu Emitenta ani żadnej innej funkcji w strukturach Emitenta. Pozostaje on jedynie zewnętrznym doradcą Spółki ds. marketingu. Pan Mateusz Oleksiuk został objęty programem motywacyjnym i wpisany na listę uczestników zgodnie z warunkami programu motywacyjnego z uwagi na pełnienie funkcji w Zarządzie Emitenta. Do dnia 31 grudnia 2022 roku Rada Nadzorcza nie ustaliła warunków objęcia przez Pana Mateusza Oleksiuka akcji w ramach programu motywacyjnego.W dniu 1 kwietnia 2022 r. Rada Nadzorcza podjęła decyzję o wyrażeniu zgody na objęcie przez Pana Pawła Lewkowicza 61.500 akcji spośród 123.000 akcji wynikających z listy uczestników. Objęcie pozostałych 61.500 akcji miało zostać uzależnione od spełnienia dodatkowych warunków objęcia akcji w ramach programu motywacyjnego. W związku z ograniczeniem współpracy Spółki z Panem Pawłem Lewkowiczem i zaprzestaniem pełnienia przez niego funkcji dyrektora w Spółce, Rada Nadzorcza nie ustaliła warunków objęcia tych akcji w ramach programu motywacyjnego.
Wg stanu na dzień 31.12.2022 roku w ramach realizacji programu motywacyjnego wyemitowanych zostało 1.561.500 akcji zwykłych na okaziciela serii M, przy czym:
- 1.500.000 akcji objął pan Wojciech Paczka;
- 61.500 akcji objął pan Paweł Lewkowicz.
Z tytułu realizacji programu motywacyjnego, tj. emisji akcji serii M, kapitał podstawowy zwiększył się o kwotę 1.562 tys. PLN, natomiast kapitał rezerwowy związany z realizacją programu motywacyjnego, w związku z wyceną programu motywacyjnego, zwiększył się o kwotę 1.405 tys. PLN.
Tabela poniżej prezentuje świadczenia pracownicze na dzień 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku:
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Świadczenia z tytułu niewykorzystanych urlopów | 311 | 360 |
Świadczenia emerytalne i rentowe | 106 | 19 |
Rezerwa na odprawy pracownicze | 94 | 30 |
Razem | 512 | 409 |
|
|
|
- długoterminowe | 99 | 19 |
- krótkoterminowe | 413 | 390 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Jednostki Grupy wypłacają pracownikom przechodzącym na emerytury kwoty odpraw emerytalnych w wysokości określonej przez Kodeks pracy. W związku z tym Grupa na podstawie dokonanej wyceny tworzy rezerwę na wartość bieżącą zobowiązania z tytułu odpraw emerytalnych.
Główne założenia przyjęte do wyliczenia kwoty zobowiązania na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz na dzień 31 grudnia 2021 roku są następujące:
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
| LESS | CountMe | LESS |
Stopa dyskontowa | 8,6% | 8,6% | 2,2% |
Przewidywany wskaźnik inflacji | 13,6% | 13,6% | 7,6% |
Stopa mobilności | 36,8% | 66,7% | 21,0% |
Przewidywana stopa wzrostu wynagrodzeń | 14,6% | 14,6% | 8,6% |
Tabela poniżej przedstawia wpływ zmiany danego parametru na wartość świadczeń emerytalno-rentowych na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz na dzień 31 grudnia 2021 roku:
Zmiana przyjętej stopy dyskontowej o 0,5 punktu procentowego: |
|
|
| Wzrost o 0,5 p.p. | Spadek o 0,5 p.p. |
| (w tys. PLN) | (w tys. PLN) |
31 grudnia 2022 roku |
|
|
Wpływ na zobowiązanie z tytułu określonych świadczeń | (11) | 12 |
31 grudnia 2021 roku |
|
|
Wpływ na zobowiązanie z tytułu określonych świadczeń | (4) | 5 |
Zmiana przewidywanej stopy wzrostu wynagrodzeń o 0,5 punktu procentowego: |
|
|
| Wzrost o 0,5 p.p. | Spadek o 0,5 p.p. |
| (w tys. PLN) | (w tys. PLN) |
31 grudnia 2022 roku |
|
|
Wpływ na zobowiązanie z tytułu określonych świadczeń | 11 | (10) |
31 grudnia 2021 roku |
|
|
Wpływ na zobowiązanie z tytułu określonych świadczeń | 4 | (4) |
32.
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Wobec jednostek powiązanych | 52 | - |
Wobec jednostek pozostałych | 516 | 1 237 |
Razem | 568 | 1 237 |
|
|
|
- krótkoterminowe | 568 | 1 237 |
- długoterminowe | - | - |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług są nieoprocentowane. W Grupie stosowane są różne terminy płatności w zależności od dostawcy, najczęściej stosuje się 14 dniowy termin płatności.
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
|
|
|
Podatek zryczałtowany u źródła | - | 55 |
Podatek dochodowy od osób fizycznych | 95 | 46 |
Zobowiązania z tytułu ubezpieczeń społecznych | 79 | 59 |
Nadwyżka zobowiązań nad aktywami ZFŚS | - | 2 |
Zobowiązania z tyt. wynagrodzeń | 306 | 291 |
Zobowiązania z tytułu połączenia | - | 2 528 |
Rozliczenia międzyokresowe kosztów | 738 | 344 |
Pozostałe | 27 | 14 |
Razem | 1 244 | 3 339 |
|
|
|
- krótkoterminowe | 1 244 | 3 339 |
- długoterminowe | - | - |
Rozliczenia międzyokresowe kosztów na dzień 31 grudnia 2022 roku zawierają kwotę 580 tys. PLN świadczeń wyrównaczych za przedterminowe rozwiązanie umów o świadczenie usług zgodnie z podpisanym porozumieniami - ugodami w dniach
26 i 27 lipca 2022 roku.
Według stanu na dzień 31 grudnia 2021 roku pozostałe zobowiązania dot. działalności zaniechanej wynosiły 49 tys. PLN.
Przedmioty leasingu, z których korzysta Grupa to samochód osobowy oraz umowy najmu pomieszczeń biurowych
i handlowych oraz oprogramowania. Umowy leasingu są zawarte na okres od 1,5 do 4 lat.
W roku zakończonym 31 grudnia 2022 roku odsetki ujęte jako koszt danego okresu obrotowego wyniosły 22 tys. PLN (w roku zakończonym dnia 31 grudnia 2021 roku: 12 tys. PLN).
Przyszłe minimalne opłaty leasingowe z tytułu tych umów oraz wartość bieżąca minimalnych opłat leasingowych netto przedstawiają się następująco:
|
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 | ||
|
| Opłaty minimalne | Wartość bieżąca opłat | Opłaty | Wartość bieżąca opłat |
| |||||
W okresie 1 roku |
| 116 | 110 | 349 | 331 |
W okresie od 1 do 5 lat |
| - | - | 510 | 491 |
Powyżej 5 lat |
| - | - | - | - |
|
|
|
|
|
|
Minimalne opłaty leasingowe ogółem |
| 116 | 110 | 859 | 822 |
Minus koszty finansowe |
| (6) |
| (38) |
|
|
|
|
|
|
|
Wartość bieżąca minimalnych opłat leasingowych, w tym: |
|
| 110 |
| 822 |
- krótkoterminowe |
|
| 110 |
| 331 |
- długoterminowe |
|
| - |
| 491 |
Wartość bilansowa netto środków trwałych użytkowanych na mocy umów leasingu została określona w notach 21 i 22.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
34.Oprocentowane kredyty bankowe i pożyczki
|
|
|
|
|
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 | ||||
Nazwa | Rodzaj | Termin spłaty zgodny z umową | Kwota przyznanej pożyczki | Waluta | Oprocentowanie | Kwota do spłaty | długoter- | krótkoter- | Kwota do spłaty | długoter- | krótkoter- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Inwestor | Porozumienie inwestycyjne | - | 1 000 | PLN | stałe | 1 059 | - | 1 059 | - | - | - |
Inwestor | Porozumienie inwestycyjne | - | 1 000 | PLN | stałe | 1 020 | - | 1 020 | - | - | - |
Inwestor | Porozumienie inwestycyjne | - | 1 000 | PLN | stałe | 1 024 | - | 1 024 | - | - | - |
Osoba fizyczna | pożyczka | 2023-12-31 | 50 | PLN | stałe | - | - | - | 52 | 52 | - |
| karty płatnicze |
|
|
|
| - | - | - | 1 | - | 1 |
Razem |
|
|
|
|
| 3 103 | - | 3 103 | 53 | 52 | 1 |
W dniu 8 sierpnia 2022 roku Spółka zawarła 3 porozumienia inwestycyjne ze znaczącymi akcjonariuszami Spółki, na podstawie których Emitent pozyskał kapitał obrotowy na realizację inwestycji w kwocie 3.000.000,00 zł.Porozumienia inwestycyjne przewidują po stronie Emitenta uprawnienie do konwersji wierzytelności na kapitał zakładowy Emitenta do dnia 31 lipca 2023 roku.
Pożyczka w kwocie 50 tys. PLN została udzielona spółce z Grupy LESS przez ówczesnego wspólnika spółki zależnej. Pożyczka ta została spłacona w 2022 roku.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Według stanu na dzień 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku występują zobowiązania wekslowe stanowiące zabezpieczenie umów dofinansowania, co przedstawia poniższe zestawienie:
Weksle wystawione przez LESS S.A. według stanu na 31.12.2022 r. i 31.12.2021 r. | ||||
|
|
|
|
|
Umowa PFRON nr RDK/000119/15/D z dnia 20 marca 2012 roku - weksel in blanco z deklaracją wekslową | ||||
Umowa PFRON nr RDK/000155/15/D z dnia 27 marca 2013 roku - weksel in blanco z deklaracją wekslową | ||||
Umowa PFRON nr RDK/000171/15/D z dnia 30 kwietnia 2014 roku - weksel in blanco z deklaracją wekslową | ||||
Na dzień 31 grudnia 2022 roku 31 grudnia 2021 roku Grupa nie posiadała zobowiązań z tytułu zakupu rzeczowych aktywów trwałych oraz aktywów niematerialnych.
Grupa nie prowadziła spraw sądowych zarówno na dzień 31 grudnia 2021 roku, jak i na dzień 31 grudnia 2021 roku o wartości przekraczającej 10% kapitału podstawowego Emitenta.
W 2022 roku LESS S.A. otrzymała pozew o uchylenie uchwały nr 7 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia GROCLIN S.A. (obecnie LESS S.A.) z dnia 29 czerwca 2022 r. Złożony pozew Spółka uznała za bezzasadny i podjęła stosowne środki obrony procesowej. W dniu 27 stycznia 2023 roku Spółka powzięła informację o umorzeniu postępowania w sprawie pozwu o uchylenie uchwały nr 7 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia GROCLIN S.A. (obecnie LESS S.A.) z dnia 29 czerwca 2022 r. Umorzenie postępowania jest następstwem cofnięcia pozwu.
38.Informacje o podmiotach powiązanych
Poniższa tabela przedstawia łączne kwoty transakcji zawartych z podmiotami powiązanymi w roku zakończonym dnia
31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku oraz salda na dzień 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku.
| Rok zakończony dnia | Sprzedaż na rzecz podmiotów powiązanych | Zakupy od podmiotów powiązanych | ||
Zarząd | 31 grudnia 2022 | - | n/d | 0 | zakup towaru |
450 | zakup usług | ||||
31 grudnia 2021 | 67 | sprzedaż środków trwałych | - | n/d | |
Rada Nadzorcza | 31 grudnia 2022 | 32 | sprzedaż towarów | - | n/d |
31 grudnia 2021 | - | n/d | - | n/d | |
Pozostałe podmioty powiązane* | 31 grudnia 2022 | - | n/d | 2 | zakup towaru |
283 | zakup usług | ||||
31 grudnia 2021 | - | n/d | - | n/d | |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
| Rok zakończony dnia | Przychody finansowe | Koszty finansowe | ||
Wspólnicy spółek zależnych | 31 grudnia 2022 | - | n/d | - | odsetki od pożyczki |
31 grudnia 2021 | - | n/d | 5 | odsetki od pożyczki | |
Zarząd | 31 grudnia 2022 | - | n/d | 1 | odsetki od pożyczki |
31 grudnia 2021 | - | n/d | - | odsetki od pożyczki | |
Pozostałe podmioty powiązane* | 31 grudnia 2022 | - | n/d | 20 | odsetki od pożyczki |
31 grudnia 2021 | - | n/d | 6 | odsetki od pożyczki | |
| Stan na dzień | Należności od podmiotów powiązanych |
| Zobowiązania wobec podmiotów powiązanych | |
Zarząd | 31 grudnia 2022 | - | n/d | 52 | zakup usług |
31 grudnia 2021 | - | n/d | - | n/d | |
Pozostałe podmioty powiązane* | 31 grudnia 2022 | - | n/d | 1 020 | pożyczka |
31 grudnia 2021 | - | n/d | - | n/d | |
Wspólnicy spółek zależnych | 31 grudnia 2022 | - | n/d | - |
|
31 grudnia 2021 | - | n/d | 18 | zakup usług | |
52 | pożyczka | ||||
* podmioty kontrolowane lub na które członek kadry kierowniczej posiada wpływ oraz akcjonariusze posiadający powyżej 20% akcji Spółki | |||||
Zakupy od Zarządu Spółki w kwocie 450 tys. PLN dotyczą świadczenia usług doradczych. Zakupy od Zarządu Spółki w kwocie 0 tys. PLN oraz od pozostałych podmiotów powiązanych w kwocie 2 tys. PLN dotyczą zakupu towarów. Zakupy od podmiotów powiązanych w kwocie 283 tys. PLN dotyczą zakupu usług biznesowych. Sprzedaż członkom RadyNadzorczej Spółki w kwocie 32 tys. PLN dotyczy sprzedaży towarów.
Koszty finansowe w kwocie 21 tys. PLN to odsetki od otrzymanych pożyczek, w tym w kwocie 20 tys. PLN od porozumienia inwestycyjnego z dnia 8 sierpnia 2022 r. zawartego pomiędzy LESS S.A. a akcjonariuszem Spółki.
Zobowiązania na dzień 31 grudnia 2022 roku w kwocie 52 tys. PLN wystawionych faktur za świadczenie usług doradczych.
Pożyczki otrzymane w kwocie 1020 tys. PLN obejmują kwotę wpłaconą przez akcjonariusza Spółki wraz z naliczonymi odsetkami zgodnie z zawartym porozumieniem inwestycyjnym w dniu 8 sierpnia 2022 r. pomiędzy LESS S.A. a akcjonariuszem Spółki, na podstawie którego akcjonariusz zobowiązał się do przekazania Spółce środków pieniężnych w kwocie 1.000 tys. PLN.
Ponadto, w związku z podwyższeniem kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji 1.561.500 sztuk akcji zwykłych na okaziciela serii M, o wartości nominalnej 1,00 zł każda akcja, Spółka w dniu 31 maja 2022 r. zawarła z Wiceprezesem Zarządu Spółki – Wojciechem Paczką umowę subskrypcyjną, na podstawie której Wojciech Paczka objął 1.500.000 akcji zwykłych na okaziciela serii M w zamian za wkład pieniężny w wysokości 1.500.000,00 zł.
W okresie 2021 miała miejsce sprzedaż rzeczowych aktywów trwałych członkowi Zarządu w wysokości 67 tys. PLN.
W 2021 roku została zawarta ze wspólnikiem spółki zależnej jako pożyczkodawcą umowa pożyczki w wysokości 30 tys. PLN. Udzielona pożyczka została skonwertowana na udziały spółki zależnej.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
W 2021 roku, mając na uwadze realizację projektu obejmującego inwestycję w sprzedaż rowerów pod marką GROCLIN, Spółka zawarła 3 umowy pożyczek pieniężnych z firmą Gerstner Managementholding GmbH w łącznej kwocie 910 tys. PLN. Pożyczki wraz z odsetkami zostały spłacone w dniu 2 września 2021 roku.
W 2021 roku w związku z podwyższeniem kapitału zakładowego Spółki w drodze emisji 1.000.000 sztuk akcji zwykłych na okaziciela serii H oraz emisji 107.097.917 sztuk akcji zwykłych na okaziciela serii J, o wartości nominalnej 1,00 zł każda akcja, Spółka w dniu:
- 31 sierpnia 2021 r. zawarła z podmiotem powiązanym Gerstner Managementholding GmbH umowę subskrypcyjną, na podstawie której Gerstner Managementholding GmbH objął 1.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii H w zamian za wkład pieniężny w wysokości 2.000.000,00 zł oraz,
- 17 grudnia 2021 r. zawarła z podmiotem powiązanym Gerstner Managementholding GmbH umowę subskrypcyjną, na podstawie której Gerstner Managementholding GmbH objął 7.038.272 akcje zwykłe na okaziciela serii J w zamian za wkład niepieniężny w postaci 128 udziałów w spółce CountMe Sp. z o.o. oraz 150 działów w spółce eGroclin Sp. z o.o. (obecnie LESS BIKE Sp. z o.o.).
Transakcje zawarte w 2022 roku i 2021 roku z podmiotami powiązanymi były dokonywane na warunkach rynkowych.
Podmiotem o znaczącym wpływie na Grupę jest Pan Dawid Urban. Wg stanu na dzień 31 grudnia 2022 roku Pan Dawid Urban posiadał 29,20% akcji w kapitale podstawowym Spółki LESS S.A. oraz głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki, natomiast według stanu na 31.12.2021 roku posiadał 30,40% w kapitale podstawowym oraz głosów na Walnym Zgromadzeniu LESS S.A.
W dniu 31 marca 2022 roku Pan Dawid Urban został powołany na stanowisko Wiceprzewodniczącego Rady Nadzorczej Emitenta. Z pełnienia funkcji w Radzie Nadzorczej LESS S.A. zrezygnował ze skutkiem na dzień 31 sierpnia 2022 r.
W 2022 roku Pan Dawid Urban zgodnie z zawartym z LESS S.A. porozumieniem inwestycyjnym w dniu 8 sierpnia 2022 r. zobowiązał się do przekazania Spółce środków pieniężnych w kwocie 1.000 tys. PLN. W dniu 21 kwietnia 2023 roku Spółka LESS S.A. otrzymała od Pana Dawida Urbana pisemną gwarancję zapewnienia Grupie Kapitałowej środków finansowych
w wysokości od 1 do 1,5 mln zł umożliwiających prowadzenie działalności w 2023 roku.
W 2021 roku Pan Dawid Urban zawarł ze spółką CountMe jako pożyczkobiorcą umowę pożyczki w wysokości 30 tys. PLN.
Poniższa tabela przedstawia łączne kwoty wynagrodzeń członków Zarządu oraz Rady Nadzorczej wypłacone i należne za bieżący i poprzedni rok obrotowy:
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Jednostka dominująca |
|
|
Zarząd | 217 | 2 263 |
Krótkoterminowe świadczenia pracownicze | 168 | 2 049 |
Świadczenia z tytułu rozwiązania stosunku pracy | 21 | 163 |
Inne świadczenia | 28 | 51 |
Rada Nadzorcza | 359 | 347 |
Krótkoterminowe świadczenia pracownicze | 293 | 312 |
Inne świadczenia | 66 | 35 |
|
|
|
Spóki zależne | 356 | 352 |
Zarząd |
|
|
Krótkoterminowe świadczenia pracownicze | 351 | 283 |
Świadczenia z tytułu rozwiązania stosunku pracy | - | 63 |
Inne świadczenia | 4 | 6 |
Razem | 931 | 2 962 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
39.Informacje o wynagrodzeniu biegłego rewidenta lub podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych
Poniższa tabela przedstawia wynagrodzenie podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych wypłacone lub należne za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku w podziale na rodzaje usług:
Rodzaj usługi | Rok zakończony | Rok zakończony |
Przeprowadzenie badania jednostkowych sprawozdań finansowych oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego | 106 | 50 |
Przeprowadzenie przeglądu jednostkowych sprawozdań finansowych oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego | 60 | 8 |
Inne usługi poświadczające | 17 | 3 |
Razem | 183 | 61 |
40.Cele i zasady zarządzania ryzykiem finansowym
Do głównych instrumentów finansowych, z których korzysta Grupa, należą umowy leasingu, pożyczki, środki pieniężne i lokaty krótkoterminowe. Głównym celem tych instrumentów finansowych jest pozyskanie środków finansowych na działalność Grupy. Grupa posiada też inne instrumenty finansowe, takie jak należności i zobowiązania z tytułu dostaw i usług, które powstają bezpośrednio w toku prowadzonej przez nią działalności.
Zasadą stosowaną przez Grupę obecnie i przez cały okres objęty niniejszym sprawozdaniem finansowym jest nieprowadzenie obrotu instrumentami finansowymi.
Główne rodzaje ryzyka wynikającego z instrumentów finansowych Grupy obejmują ryzyko zmiany kursów walutowych, ryzyko zmiany stóp procentowych, ryzyko kredytowe oraz ryzyko związane z płynnością. Zarząd weryfikuje i uzgadnia zasady zarządzania każdym z tych rodzajów ryzyka – zasady te zostały w skrócie omówione poniżej.
Grupa zawiera transakcje wyłącznie z firmami o dobrej zdolności kredytowej lub transakcje gotówkowe. Ponadto, dzięki bieżącemu monitorowaniu stanów należności, narażenie Grupy na ryzyko nieściągalnych należności jest nieznaczne.
W odniesieniu do innych aktywów finansowych Grupy, takich jak środki pieniężne i ich ekwiwalenty ryzyko kredytowe Grupy powstaje w wyniku niemożności dokonania zapłaty przez drugą stronę umowy, a maksymalna ekspozycja na to ryzyko równa jest wartości bilansowej tych instrumentów.
W Grupie nie występują istotne koncentracje ryzyka kredytowego.
Grupa narażona jest na ryzyko utraty płynności, tj. zdolności do terminowego regulowania zobowiązań finansowych.
Grupa zarządza ryzykiem płynności poprzez monitorowanie terminów płatności oraz zapotrzebowania na środki pieniężne
w zakresie obsługi krótkoterminowych płatności (transakcje bieżące monitorowane w okresach tygodniowych) oraz długoterminowego zapotrzebowania na gotówkę na podstawie prognoz przepływów pieniężnych aktualizowanych w okresach miesięcznych. Lokowanie wolnych środków odbywa się z uwzględnieniem terminów wymagalności zobowiązań.
Celem Grupy jest utrzymanie równowagi pomiędzy ciągłością a elastycznością finansowania, poprzez korzystanie z rozmaitych źródeł finansowania, takich jak umowy leasingu, pożyczek oraz środków od inwestorów indywidualnych.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Tabela poniżej przedstawia zobowiązania finansowe Grupy na dzień 31 grudnia 2022 roku według daty zapadalności na podstawie umownych niezdyskontowanych płatności.
31 grudnia 2022 | Na żądanie | Poniżej 3 miesięcy | Od 3 do 12 miesięcy | Od 1 roku do 5 lat | Powyżej 5 lat | Razem |
Oprocentowane kredyty i pożyczki | - | - | 253 | - | - | 253 |
Zobowiązania z tytułu leasingu | - | 60 | 56 | - | - | 116 |
Zobowiązania z tytułu wynagrodzeń | - | 306 | - | - | - | 306 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | 445 | 123 | - | - | - | 568 |
| 445 | 488 | 309 | - | - | 1 242 |
Oprocentowane kredyty i pożyczki to odsetki od zawartych porozumień inwestycyjnych, które przewidują po stronie Emitenta uprawnienie do konwersji wierzytelności na kapitał zakładowy Emitenta do dnia 31 lipca 2023 roku.
Tabela poniżej przedstawia zobowiązania finansowe Grupy na dzień 31 grudnia 2021 roku według daty zapadalności na podstawie umownych niezdyskontowanych płatności.
31 grudnia 2021 | Na żądanie | Poniżej 3 miesięcy | Od 3 do 12 miesięcy | Od 1 roku do 5 lat | Powyżej 5 lat | Razem |
Oprocentowane kredyty i pożyczki | - | 1 | 2 | 54 | - | 56 |
Zobowiązania z tytułu leasingu | - | 110 | 239 | 510 | - | 859 |
Pozostałe zobowiązania finansowe | - | 291 | - | - | - | 291 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | 21 | 1 216 | - | - | - | 1 237 |
| 21 | 1 619 | 240 | 564 | - | 2 444 |
Narażenie Grupy na ryzyko wywołane zmianami stóp procentowych dotyczy przede wszystkim długoterminowych zobowiązań finansowych. Wszystkie zobowiązania finansowe na dzień 31 grudnia 2022 roku mają charakter krótkoterminowy. Ponadto na dzień 31 grudnia 2022 roku w Grupie występowały zobowiązania o stałej stopie procentowej, które stanowiły 99,5% zobowiązań Grupy z tytułu pożyczek i leasingów (na dzień 31 grudnia 2021 roku 81,0%).
Grupa więc nie jest narażona na istotne ryzyko zmian stóp procentowych.
Na dzień 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku Grupa nie posiadała instrumentów w celu zabezpieczenia się przed ryzykiem zmiany stopy procentowej.
W 2022 roku Grupa narażona była na istotne ryzyko zmian kursów walutowych pary USD/PLN. Przychody ze sprzedaży usług i towarów Grupaa otrzymywała w PLN, natomiast koszty ponoszone były w USD. W 2022 roku koszty w tejże walucie stanowiły 29,3% kosztów z działalności operacyjnej Grupy.
W roku 2022 nie występowały przychody zawierane w walucie EUR, natomiast koszty w tejże walucie wyniosły 0,1% ogółu kosztów z działalności operacyjnej.
Poniższa tabela przedstawia wrażliwość zysku (straty) na działalności operacyjnej (w związku ze zmianą kosztów wyrażonych w walucie USA) na wahanie kursu USD/PLN o +/- 1% przy założeniu niezmienności innych czynników w stosunku do średniego kursu transakcji w 2022 roku:
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
tys. PLN | Zmiana kursu | Wpływ na wynik na działalności operacyjnej | |
31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 | ||
|
| ||
Wzrost kursu walutowego | 1% | 60 | - |
Spadek kursu walutowego | -1% | (60) | - |
Spółka nie stosuje rachunkowości zabezpieczeń.
Na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz 31 grudnia 2021 roku Grupa nie posiadała instrumentów w celu zabezpieczenia się przed ryzykiem związanym ze zmianami kursów wymiany walut.
Grupa nie realizuje sprzedaży na rzecz podmiotów zlokalizowanych na Ukrainie, Białorusi czy Rosji, ani nie nabywa surowców lub usług z ww. krajów. Wzrost cen wywołanych konfliktem zbrojnym w ocenie Zarządu nie wpłynie na wzrost cen surowców wykorzystywanych przez Grupę oraz na rentowność i wyniki Grupy. Grupa pozyskuje materiały/przedmioty używane wg ustalonego modelu, na który nie ma wpływ sytuacja geopolityczna.
Emitent odczuł jednak negatywne skutki sytuacji geopolitycznej będącej następstwem wojny toczącej się w Ukrainie, która wprost przełożyła się na decyzje inwestorskie o wstrzymaniu lub odłożeniu w czasie zaangażowania w nabycie akcji emitowanych przez Spółkę. Emitent pierwotnie planował pozyskanie środków, które miały być przeznaczone na dynamiczny rozwój sieci sprzedaży pod marką LESS.STORE oraz kontynuację projektu LESS BIKE w spółkach zależnych.
Na dzień 31 grudnia 2021 roku Grupa posiada następujące instrumenty finansowe: należności z tytułu dostaw i usług, umowy dotyczące lokat z nadwyżek środków pieniężnych w banku, umowy pożyczek oraz zobowiązania z tytułu dostaw i usług.
Według oceny Zarządu Grupy wartość godziwa środków pieniężnych, krótkoterminowych lokat, należności handlowych, zobowiązań handlowych, pożyczek oraz pozostałych zobowiązań krótkoterminowych nie odbiega od wartości bilansowych, głównie ze względu na krótki termin zapadalności.
Grupa wycenia pożyczki otrzymane i zaciągnięte według zamortyzowanego kosztu. Ta wartość nie różni się od ich wartości godziwych.
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Tabela poniżej przedstawia pozycje przychodów, kosztów, zysków i strat ujęte w rachunku zysków i strat w podziale na kategorie instrumentów finansowych za rok zakończony 31 grudnia 2022 roku:
Rok zakończony 31 grudnia 2022 roku | Przychody/ (koszty) z tytułu odsetek | Zyski/ (straty) z tytułu różnic kursowych | Rozwiązanie/ (utworzenie) odpisów aktualizujących | Zyski/ (straty) | Zyski/ (straty) ze sprzedaży instrumentów finansowych | Pozostałe | Razem | |
Aktywa finansowe |
|
|
|
|
|
|
| |
Oprocentowane kredyty i pżzyczki |
|
|
|
|
|
|
| |
Należności z tytułu dostaw i usług | - | 0 | 1 | - | - | - | 1 | |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | - | (0) | - | - | - | - | (0) | |
Razem | - | (0) | 1 | - | - | - | 0 | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobowiązania finansowe |
|
|
|
|
|
|
| |
Oprocentowane kredyty bankowe i pożyczki | (104) | - | - | - | - | - | (104) | |
Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego i umów dzierżawy z opcją zakupu | (22) | - | - | - | - | - | (22) | |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania finansowe | (1) | (8) | - | - | - | - | (9) | |
Razem | (128) | (8) | - | - | - | - | (136) | |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Tabela poniżej przedstawia pozycje przychodów, kosztów, zysków i strat ujęte w rachunku zysków i strat w podziale na kategorie instrumentów finansowych za rok zakończony 31 grudnia 2021 roku:
Rok zakończony 31 grudnia 2021 roku | Przychody/ (koszty) z tytułu odsetek | Zyski/ (straty) z tytułu różnic kursowych | Rozwiązanie/ (utworzenie) odpisów aktualizujących | Zyski/ (straty) z tytułu wyceny | Zyski/ (straty) ze sprzedaży instrumentów finansowych | Pozostałe | Razem |
Zobowiązania finansowe |
|
|
|
|
|
|
|
Oprocentowane kredyty bankowe i pożyczki | (5) | - | - | - | - | - | (5) |
Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego i umów dzierżawy z opcją zakupu | (12) | - | - | - | - | - | (12) |
Razem | (17) | - | - | - | - | - | (17) |
W poniższej tabeli przedstawiona została wartość bilansowa instrumentów finansowych Grupy na dzień 31 grudnia 2022 roku narażonych na ryzyko stopy procentowej, w podziale na poszczególne kategorie wiekowe:
Oprocentowanie zmienne | 1-3 mies. | 3-12 mies. | 1-2 lata | 2-3 lata | 3-4 lat | 4-5 lat | >5 lat | Razem | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobowiązania z tytułu leasingu | 4 | 12 | - | - | - | - | - | 16 | |
RAZEM |
| 4 | 12 | - | - | - | - | - | 16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprocentowanie stałe |
| 1-3 mies. | 3-12 mies. | 1-2 lata | 2-3 lata | 3-4 lata | 4-5 lat | >5 lat | Razem |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobowiązania z tytułu leasingu | 54 | 40 | - | - | - | - | - | 94 | |
Kredyty i pożyczki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Porozumienie inwestycyjne | - | 1 059 | - | - | - | - | - | 1 059 | |
2. Porozumienie inwestycyjne | - | 1 020 | - | - | - | - | - | 1 020 | |
3. Porozumienie inwestycyjne | - | 1 024 | - | - | - | - | - | 1 024 | |
RAZEM |
| 54 | 3 144 | - | - | - | - | - | 3 197 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OGÓŁEM |
| 58 | 3 156 | - | - | - | - | - | 3 213 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
W poniższej tabeli przedstawiona została wartość bilansowa instrumentów finansowych Grupy na dzień 31 grudnia 2021 roku narażonych na ryzyko stopy procentowej, w podziale na poszczególne kategorie wiekowe:
| 1-3 mies. | 3-12 mies. | 1-2 lata | 2-3 lata | 3-4 lat | 4-5 lat | >5 lat | Razem | |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Zobowiązania z tytułu leasingu | 10 | 24 | 133 | - | - | - | - | 166 | |
RAZEM |
| 10 | 24 | 133 | - | - | - | - | 166 |
|
| 1-3 mies. | 3-12 mies. | 1-2 lata | 2-3 lata | 3-4 lata | 4-5 lat | >5 lat | Razem |
Zobowiązania z tytułu leasingu | 95 | 202 | 150 | 68 | 69 | 71 | - | 655 | |
Kredyty i pożyczki |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Pożyczka udzielona przez wspólnika | - | - | 52 | - | - | - | - | 52 | |
RAZEM |
| 95 | 202 | 202 | 68 | 69 | 71 | - | 707 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
OGÓŁEM |
| 105 | 226 | 335 | 68 | 69 | 71 | - | 874 |
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Głównym celem zarządzania kapitałem Grupy jest utrzymanie dobrego ratingu kredytowego i bezpiecznych wskaźników kapitałowych, które wspierałyby działalność operacyjną Grupy i zwiększały wartość dla jej akcjonariuszy.
Grupa zarządza strukturą kapitałową i w wyniku zmian warunków ekonomicznych wprowadza do niej zmiany. W celu utrzymania lub skorygowania struktury kapitałowej, Grupa może zmienić wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy, zwrócić kapitał akcjonariuszom lub wyemitować nowe akcje. W roku zakończonym dnia 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku nie wprowadzono zasadniczych zmian do celów, zasad i procesów obowiązujących w tym obszarze.
Grupa monitoruje stan kapitałów stosując wskaźnik dźwigni, który jest liczony jako stosunek zadłużenia netto do sumy kapitałów powiększonych o zadłużenie netto. Do zadłużenia netto Grupa wlicza oprocentowane kredyty i pożyczki, zobowiązania z tytułu dostaw i usług i inne zobowiązania, pomniejszone o środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych.
Kapitał obejmuje kapitał własny należny akcjonariuszom pomniejszony o kapitały rezerwowe z tytułu niezrealizowanych zysków netto.
| 31 grudnia 2022 | 31 grudnia 2021 |
Oprocentowane kredyty i pożyczki | 3 103 | 53 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania | 1 922 | 5 397 |
Minus środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 1 114 | 7 411 |
|
|
|
Zadłużenie netto | 3 911 | (1 961) |
|
|
|
Kapitał własny | 1 636 | 9 567 |
Kapitały rezerwowe z tytułu niezrealizowanych zysków netto | - | - |
Kapitał razem | 1 636 | 9 567 |
|
|
|
Kapitał i zadłużenie netto | 5 547 | 7 605 |
Wskaźnik dźwigni | 71% | -26% |
Wg stanu na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz 31 grudnia 2021 roku zatrudnienie w Grupie LESS kształtowało się następująco:
|
| Rok zakończony | Rok zakończony |
Zarząd Jednostki Dominującej |
| 2 | 2 |
Zarząd spółek z Grupy** |
| - | 1 |
Administracja |
| 17 | 10 |
Dział sprzedaży/marketingu |
| 12 | 22 |
Pozostali |
| 12 | 20 |
Razem |
| 43 | 55 |
* pracownicy zatrudnieni na umowę o pracę oraz umów zlecenia
** osoby nie wchodzące w skład Zarządu jednostki dominującej
W 2022 roku przeciętne zatrudnienie w przeliczeniu na pełne etaty osób zatrudnionych na umowę o pracę w Grupie LESS wyniosło 37,34 etatów.j
GRUPA KAPITAŁOWA LESS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku
(w tysiącach PLN)
Zatwierdzenie prospektu emisyjnego LESS S.A.
W dniu 25 stycznia 2023 roku Komisja Nadzoru Finansowego zatwierdziła prospekt emisyjny LESS S.A. sporządzony
w związku z zamiarem ubiegania się o dopuszczenie i wprowadzenie do obrotu na rynku regulowanym (rynek podstawowy) prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. łącznie 113.009.417 akcji Spółki o jednostkowej wartości nominalnej 1,00 zł każda akcja, w tym 1.000.000 akcji zwykłych na okaziciela serii H, 107.097.917 akcji zwykłych na okaziciela serii J, 2.500.000 akcji zwykłych na okaziciela serii K, 850.000 akcji zwykłych na okaziciela serii L oraz 1.561.500 akcji zwykłych na okaziciela serii M. Na podstawie prospektu nie jest przeprowadzana żadna oferta subskrypcji lub sprzedaży akcji.
Informacja o zapewnieniu ciągłości finansowania
W dniu 21 kwietnia 2023 roku Emitent otrzymał od obecnych akcjonariuszy – Gerstner Managementholding GmbH oraz Dawida Urbana – pisemne gwarancje zapewnienia Grupie Kapitałowej środków finansowych w wysokości od 2,5 do 3 mln zł umożliwiających prowadzenie działalności w 2023 roku. Dokładny tryb i terminy przekazania środków zostaną uzgodnione z Zarządem Emitenta zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem Spółki.
Ponadto do dnia zatwierdzenia do publikacji niniejszego skonsolidowanego sprawozdania nie miały miejsca istotne zdarzenia po dniu bilansowym inne niż te opisane we wcześniejszych notach tego sprawozdania.
Podpisy Członków Zarządu:
Stanowisko | Imię i nazwisko | Data | Podpis |
|
|
|
|
Prezes Zarządu | Mateusz Oleksiuk | 28 kwietnia 2023 | podpisano elektronicznie |
Wiceprezes Zarządu | Wojciech Paczka | 28 kwietnia 2023 | podpisano elektronicznie |
Podpis osoby odpowiedzialnej za sporządzenie skonsolidowanego sprawozdania:
Stanowisko | Imię i nazwisko | Data | Podpis |
|
|
|
|
Specjalista ds. raportowania | Izabela Rogozińska | 28 kwietnia 2023 | podpisano elektronicznie |