Grupa Kapitałowa Mercator Medical S.A.
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE FINANSOWE
ZA ROK 2023
SPORZĄDZONE WEDŁUG
MIĘDZYNARODOWYCH STANDARDÓW
SPRAWOZDAWCZOŚCI FINANSOWEJ
(wszystkie kwoty wyrażone są w tys. PLN o ile nie podano inaczej)
Kraków, 29 kwietnia 2024 r.
Spis treści
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ5
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW6
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM7
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH8
INFORMACJE DODATKOWE ORAZ NOTY UZUPEŁNIAJĄCE DO SKONSOLIDOWANEGO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO SPORZĄDZONEGO ZA OKRES OD 1 STYCZNIA 2023 ROKU DO 31 GRUDNIA 2023 ROKU9
1.1.Nazwa i forma prawna Spółki9
1.3.Rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym9
1.4.Przedmiot działalności Spółki9
2.Czas trwania Grupy Kapitałowej9
4.Skład organów Jednostki Dominującej9
4.1.Zarząd (według stanu na dzień 31 grudnia 2023 roku)9
4.2.Zmiany w składzie Zarządu Spółki:9
4.3.Rada Nadzorcza (według stanu na dzień 31 grudnia 2023 roku)9
4.4.Zmiany w składzie Rady Nadzorczej:9
5.Znaczący Akcjonariusze Jednostki Dominującej na dzień 31 grudnia 2023 roku (pow. 5% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu)10
10.Zatwierdzenie rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego12
B. OPIS PRZYJĘTYCH ZASAD (POLITYKI) RACHUNKOWOŚCI, W TYM METODY WYCENY AKTYWÓW I PASYWÓW ORAZ PRZYCHODÓW I KOSZTÓW12
1.Oświadczenie o zgodności oraz ogólne zasady sporządzania rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego12
3.7.Nieruchomości inwestycyjne17
3.8.Składniki aktywów trwałych użytkowane na podstawie umów leasingu18
3.10.Utrata wartości aktywów finansowych18
3.11.Odpis z tytułu utraty wartości aktywów niefinansowych18
3.13.Świadczenia pracownicze19
3.17.Przychody i koszty finansowe22
3.20.Raportowanie segmentów działalności23
4.Zarządzanie ryzykiem finansowym23
4.2.Podstawowe zasady zarządzania ryzykiem24
6.Dokonane osądy i oszacowania25
7.Zasady przyjęte do przeliczania danych finansowych25
8.Efekt zastosowania nowych standardów rachunkowości i zmian polityki rachunkowości26
8.1.Zmiany stosowanych zasad rachunkowości26
8.2.Zmiany wynikające ze zmian MSSF26
8.3.Standardy nieobowiązujące (Nowe standardy i interpretacje)27
9.Zmiany w danych porównywalnych28
D. NOTY OBJAŚNIAJĄCE DO ROCZNEGO SKONSOLIDOWANEGO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO32
1.Noty objaśniające do rocznego skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej32
1.2.Wartość bilansowa rzeczowych aktywów trwałych w leasingu finansowym36
1.3.Zobowiązania z tytułu umów leasingu finansowego36
1.5.Długoterminowe aktywa finansowe38
1.6.Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego38
1.7.Rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego39
1.9.Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności krótkoterminowe40
1.11.Pozostałe aktywa finansowe42
1.12.Środki pieniężne i ich ekwiwalenty42
1.13.Wartość godziwa aktywów finansowych i zobowiązań finansowych43
1.15.Wyemitowany kapitał akcyjny45
1.16.Szczegółowe informacje dotyczące pozycji wykazanych w kapitałach własnych46
1.20.Zobowiązania z tytułu leasingu50
1.21.Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania krótkoterminowe50
1.22.Inne długoterminowe zobowiązania niefinansowe51
1.24.Zobowiązania finansowe w podziale na kategorie51
1.25.Wartość godziwa instrumentów finansowych51
1.26.Zobowiązania z tytułu kredytów i inne zobowiązania finansowe53
2.Noty objaśniające do skonsolidowanego sprawozdania z całkowitych dochodów54
2.1.Przychody netto ze sprzedaży54
2.2.Struktura przychodów ze sprzedaży produktów i usług54
2.3.Struktura przychodów ze sprzedaży towarów i materiałów54
2.4.Wynik na działalności operacyjnej w układzie kalkulacyjnym54
2.5.Pozostałe przychody operacyjne55
2.6.Pozostałe koszty operacyjne55
2.10.Zysk na akcję - wartość akcji56
3.Pozostałe noty objaśniające57
3.1.Objaśnienia do skonsolidowanego sprawozdania z przepływów pieniężnych57
3.2.Analiza wpływu pandemii COVID 19 na aktywa i zobowiązania Grupy57
3.3.Zatrudnienie w Grupie Kapitałowej58
3.4.Wynagrodzenie wyższej kadry kierowniczej58
3.5.Informacje o transakcjach z podmiotem badającym sprawozdanie58
3.6.Informacje o transakcjach z podmiotami powiązanymi59
3.7.Aktywa / zobowiązania inne niż instrumenty pochodne narażone na ryzyko walutowe62
3.8.Analiza wrażliwości na ryzyko walutowe63
3.9.Analiza wrażliwości na ryzyko stopy procentowej64
3.10.Zobowiązania finansowe inne niż instrumenty pochodne narażone na ryzyko płynności64
3.11.Wpływ sytuacji polityczno-gospodarczej w Ukrainie na działalność Grupy64
3.12.Zdarzenia po dacie bilansu66
AKTYWA | Numer noty z części D | stan na dzień | stan na dzień |
Rzeczowe aktywa trwałe | 1.1. | ||
Aktywa niematerialne | 1.4. | ||
Długoterminowe aktywa finansowe | 1.5. | ||
Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego | 1.6. | ||
Należności długoterminowe |
| ||
Aktywa trwałe razem |
| ||
Zapasy | 1.8. | ||
Udzielone pożyczki |
| ||
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności krótkoterminowe | 1.9. | ||
Należności z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych | 1.9. | ||
Pozostałe aktywa finansowe | 1.11. | ||
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 1.12. | ||
Aktywa obrotowe inne niż aktywa trwałe lub grupy do zbycia zaklasyfikowane jako przeznaczone do sprzedaży lub do wydania właścicielom razem |
| ||
Aktywa trwałe lub grupy do zbycia zaklasyfikowane jako przeznaczone do sprzedaży lub do wydania właścicielom |
| ||
Aktywa obrotowe razem |
| ||
AKTYWA ogółem |
| ||
|
|
|
|
PASYWA |
|
|
|
Wyemitowany kapitał akcyjny | 1.15. | ||
Nadwyżka ceny emisyjnej powyżej wartości nominalnej akcji |
| ||
Różnice kursowe z przewalutowania |
| ( | |
Pozostałe kapitały rezerwowe | 1.16. | ||
Zyski zatrzymane |
| ||
| |||
Kapitał własny przypadający udziałom niedającym kontroli |
| ( | |
Kapitał własny ogółem |
| ||
Rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego | 1.7. | ||
Rezerwy długoterminowe | 1.18. | ||
Kredyty i pożyczki | 1.19. | ||
Długoterminowe zobowiązania z tytułu leasingu | 1.20. | ||
Inne długoterminowe zobowiązania niefinansowe | 1.22. | ||
Zobowiązania długoterminowe razem |
| ||
Rezerwy krótkoterminowe | 1.18. | ||
Kredyty i pożyczki | 1.19. | ||
Zobowiązania krótkoterminowe z tytułu leasingu | 1.20. | ||
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania krótkoterminowe | 1.21. | ||
Zobowiązania z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych | 1.21. | ||
Zobowiązania krótkoterminowe inne niż zobowiązania wchodzące w skład grup przeznaczonych do sprzedaży, zaklasyfikowanych jako utrzymywane z przeznaczeniem do sprzedaży razem |
| ||
Zobowiązania wchodzące w skład grup przeznaczonych do sprzedaży, zaklasyfikowanych jako utrzymywane z przeznaczeniem do sprzedaży |
| ||
Zobowiązania krótkoterminowe razem |
| ||
Zobowiązania razem |
| ||
PASYWA ogółem |
|
| Numer noty z części D | Okres 01.01. 31.12.2023 r. | Okres 01.01. 31.12.2022r. |
Przychody netto ze sprzedaży | 2.1. | ||
Pozostałe przychody operacyjne | 2.5. | ||
Przychody z działalności operacyjnej |
| ||
Zmiana stanu produktów |
| ( | ( |
Amortyzacja |
| ( | ( |
Zużycie materiałów i energii |
| ( | ( |
Usługi obce |
| ( | ( |
Podatki i opłaty |
| ( | ( |
Wynagrodzenia, ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia |
| ( | ( |
Pozostałe koszty rodzajowe |
| ( | ( |
Wartość sprzedanych towarów i materiałów |
| ( | ( |
Pozostałe koszty operacyjne | 2.6. | ( | ( |
Koszty działalności operacyjnej |
| ( | ( |
Zysk (strata) z działalnościoperacyjnej |
| ( | ( |
Przychody finansowe | 2.7. | ||
Koszty finansowe | 2.8. | ( | ( |
Zysk (strata) przed opodatkowaniem |
| ( | ( |
Podatekdochodowy | 2.9. | ( | ( |
-Część bieżąca |
| ( | ( |
-Część odroczona |
| ( | ( |
Zysk (strata) netto z działalności kontynuowanej |
| ( | ( |
Zysk (strata) na działalności zaniechanej |
| ||
Zysk (strata) netto |
| ( | ( |
|
|
|
|
Zysk / (strata) netto przypadający: |
| ( | ( |
- akcjonariuszom jednostki dominującej |
| ( | ( |
- udziałom niedającym kontroli |
| ( | ( |
|
|
|
|
Zysk na jedną akcję |
| ( | ( |
Zysk na 1 akcję z działalności kontynuowanej (w zł) |
| ( | ( |
Zysk na 1 akcję z działalności zaniechanej (w zł) |
| ||
|
|
|
|
Zysk rozwodniony na jedną akcję |
| ( | ( |
Zysk rozwodniony na 1 akcję z działalności kontynuowanej (w zł) |
| ( | ( |
Zysk rozwodniony na 1 akcję z działalności zaniechanej (w zł) |
| ||
|
|
| |
Zysk (strata) netto |
| ( | ( |
| ( | ||
Inne całkowite dochody, przed opodatkowaniem |
| ( | |
Inne całkowite dochody, które zostaną przeklasyfikowane do zysku lub straty, przed opodatkowaniem |
| ( | |
- różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych |
| ( | |
- aktualizacja aktywów finansowych |
| ( | ( |
Inne całkowite dochody, które nie zostaną przeklasyfikowane do zysku lub straty, przed opodatkowaniem |
| ||
Całkowity dochód za okres |
| ( | ( |
|
|
|
|
Całkowity dochód za okres |
|
|
|
Całkowity dochód przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej za okres |
| ( | ( |
Całkowity dochód przypadający na udziały niekontrolujące za okres |
| ( | ( |
Wyemitowany kapitał akcyjny | Nadwyżka ceny emisyjnej powyżej wartości nominalnej akcji
| Różnice kursowe z przewalutowania | Pozostałe kapitały rezerwowe | Zyski zatrzymane | Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej | Kapitał własny przypadający udziałom niedającym kontroli | Kapitał własny, ogółem | |
Kapitał własny na dzień 1 stycznia 2022 r. | ( | |||||||
Suma zmian w kapitale własnym: | ( | ( | ( | ( | ||||
Emisja akcji | ||||||||
Program motywacyjny | ||||||||
Wydatki na nabycie akcji własnych | ||||||||
Inne korekty | ( | ( | ( | |||||
Całkowite dochody | ( | ( | ( | ( | ||||
W tym: |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zysk netto | ( | ( | ( | ( | ||||
Inne całkowite dochody: | ( | |||||||
- różnice kursowe z przeliczenia | ||||||||
- aktualizacja wartości aktywów finansowych | ( | ( | ( | |||||
Razem kapitał własny na dzień 31 grudnia 2022 r. |
Wyemitowany kapitał akcyjny | Nadwyżka ceny emisyjnej powyżej wartości nominalnej akcji
| Różnice kursowe z przewalutowania | Pozostałe kapitały rezerwowe | Zyski zatrzymane | Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej | Kapitał własny przypadający udziałom niedającym kontroli | Kapitał własny, ogółem | |
Kapitał własny na dzień 1 stycznia 2023 r. | ||||||||
Suma zmian w kapitale własnym: | ( | ( | ( | ( | ( | ( | ||
Emisja akcji | ||||||||
Pokrycie straty lat ubiegłych z Agio | ( | |||||||
Program motywacyjny | ||||||||
Wydatki na nabycie akcji własnych | ( | ( | ( | |||||
Wypłata dywidendy | ( | ( | ( | |||||
Inne korekty | ( | ( | ( | |||||
Całkowite dochody | ( | ( | ( | ( | ( | |||
W tym: |
|
|
|
|
|
|
|
|
Zysk netto | ( | ( | ( | ( | ||||
Inne całkowite dochody | ( | ( | ( | ( | ||||
- różnice kursowe z przeliczenia | ( | ( | ( | |||||
- aktualizacja wartości aktywów finansowych | ( | ( | ( | |||||
Razem kapitał własny na dzień 31 grudnia 2023 r. | ( | ( |
| Numer noty z części D | Okres 01.01. 31.12.2023 r. | Okres 01.01. 31.12.2022 r. |
DZIAŁALNOŚĆ OPERACYJNA (metoda pośrednia) |
|
|
|
Zysk (strata) netto |
| ( | ( |
Korekty razem |
| ||
Amortyzacja | 3.1. | ||
Odsetki i udziały w zyskach | 3.1. | ( | ( |
(Zysk) / strata z tyt. różnic kursowych |
| ( | |
(Zysk) / strata z działalności inwestycyjnej | 3.1. | ( | |
Zmiana stanu rezerw | 3.1. | ||
Zmiana stanu zapasów | 3.1. | ||
Zmiana stanu należności | 3.1. | ( | |
Zmiana stanu zobowiązań krótkoterminowych z wyjątkiem pożyczek i kredytów | 3.1. | ( | |
Zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych | 3.1. | ( | |
Inne korekty | 3.1. | ( | |
Zysk netto pomniejszony o korekty razem |
| ||
Zapłacony podatek dochodowy (zwrot), zaliczony do działalności operacyjnej |
| ( | ( |
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ |
| ( | |
DZIAŁALNOŚĆ INWESTYCYJNA |
|
|
|
Wpływy: |
|
|
|
Wpływy ze sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych i aktywów niematerialnych |
| ||
Z aktywów finansowych (odsetki) |
| ||
Wpływy ze sprzedaży aktywów finansowych | 1.11 | ||
Spłaty udzielonych pożyczek |
| ||
Otrzymane dywidendy |
| ||
Wydatki: |
|
|
|
Nabycie rzeczowych aktywów trwałych i aktywów niematerialnych |
| ( | ( |
Nabycie długoterminowych aktywów finansowych |
| ( | ( |
Nabycie pozostałych aktywów finansowych | 1.11 | ( | ( |
Udzielone pożyczki do jednostek pozostałych |
| ( | |
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ |
| ( | |
DZIAŁALNOŚĆ FINANSOWA |
|
|
|
Wpływy: |
|
|
|
Wpływy netto z emisji akcji i innych instrumentów kapitałowych oraz dopłat do kapitału |
| ||
Wpływy z kredytów i pożyczek |
| ||
Wydatki: |
|
|
|
Nabycie akcji własnych |
| ( | |
Dywidendy |
| ( | |
Spłaty kredytów i pożyczek |
| ( | |
Płatności zobowiązań z tytułu leasingu finansowego |
| ( | ( |
Odsetki |
| ( | ( |
PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ |
| ( | ( |
Zwiększenie (zmniejszenie) stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów przed skutkami zmian kursów wymiany |
| ( | ( |
Skutki zmian kursów wymiany, które dotyczą środków pieniężnych i ekwiwalentów środków pieniężnych |
| ( | |
Zwiększenie (zmniejszenie) netto środków pieniężnych i ich ekwiwalentów |
| ( | ( |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty na początek okresu | 1.12. | ||
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty na koniec okresu | 1.12. | ||
w tym: środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania |
|
Nazwa Spółki:
Forma prawna Spółki:
Siedziba Spółki:
Adres biura Spółki: ul. Fabryczna 1A (budynek B), 31-553 Kraków, Polska
Miejsce prowadzenia działalności gospodarczej:
Kraj rejestracji Spółki:
Siedziba sądu: Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Data rejestracji: 31 sierpień 2001 r.
Numer rejestru KRS: 0000036244
Jednostka Dominująca Mercator Medical S.A. (dalej: Jednostka Dominująca, Emitent) i pozostałe jednostki Grupy Kapitałowej Mercator Medical S.A. zostały utworzone na czas nieoznaczony.
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zawiera dane za okres od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r. Mercator Medical S.A. sporządza skonsolidowane sprawozdanie finansowe za pełne okresy roku kalendarzowego. Dane za okres od 1 stycznia 2022 r. do 31 grudnia 2022 r. prezentowane są jako dane porównawcze.
Wiesław Żyznowski- Prezes Zarządu
Monika Żyznowska - Wiceprezes Zarządu
Dariusz Krezymon- Członek Zarządu
W okresie od dnia 1 stycznia 2023 roku do dnia sporządzenia niniejszego sprawozdania nie nastąpiły zmiany w składzie zarządu.
Urszula Żyznowska- Przewodnicząca Rady Nadzorczej
Piotr Solorz- Zastępca Przewodniczącej Rady Nadzorczej
Jarosław Karasiński - Członek Rady Nadzorczej
Maciej Knych -Członek Rady Nadzorczej
Wojciech Armuła - Członek Rady Nadzorczej
W dniu 1 stycznia 2023 roku w skład Rady Nadzorczej Emitenta wchodzili: Urszula Żyznowska (Przewodnicząca Rady Nadzorczej), Jarosław Karasiński, Maciej Knych, Witold Kruszewski i Piotr Solorz. W dniu 20 stycznia 2023 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta powołało w skład Rady Nadzorczej Pana Wojciecha Armułę. W dniu 16 marca 2023 r. Pan Witold Kruszewski, Członek Rady Nadzorczej Emitenta, złożył rezygnację z funkcji członka Rady Nadzorczej Emitenta ze skutkiem na dzień 31 marca 2023 r. Od dnia 1
kwietnia 2023 r. i na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania Rada Nadzorcza działa w składzie: Urszula Żyznowska (Przewodnicząca), Wojciech Armuła, Jarosław Karasiński, Maciej Knych i Piotr Solorz.
Akcjonariusz | Liczba akcji | Udział w kapitale zakładowym | Liczba głosów | Udział w ogólnej liczbie głosów na WZA |
Anabaza RAIF V.C.I.C. Ltd. (*) | 5 484 036 | 51,51% | 8 316 865 | 60,47% |
Mercator Medical S.A. (**) | 876 731 | 8,23% | 1 150 652 | 8,37% |
(*) Anabaza RAIF V.C.I.C. Ltd (""Anabaza"") jest kontrolowana przez Pana Wiesława Żyznowskiego. Uwzględniając akcje posiadane bezpośrednio, a także akcje będące w posiadaniu podmiotów kontrolowanych (Anabaza, Orpheus sp. z o.o., LeaderMed B.V. i Emitent, który posiadał akcje własne) oraz osób, co do których istnieje domniemanie istnienia porozumienia, o którym mowa w art. 87 ust. 1 pkt 5 w zw. z art. 87 ust. 4 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Wiesław Żyznowski posiadał na koniec dnia 31 grudnia 2023 r. bezpośrednio i pośrednio 7.219.316 akcji stanowiących 67,81 % w kapitale zakładowym Emitenta, zapewniających ogółem 10.326.066 głosów, co stanowiło 75,08 % w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu
(**) Akcje własne.
Na dzień bilansowy, tj na 31 grudnia 2023 roku Grupa Kapitałowa składa się z następujących jednostek:
Nazwa podmiotu | Siedziba | Przedmiot działalności | Metoda konsolidacji | Udział Spółki |
Mercator Medical S.A. – jednostka dominująca | Polska | Dystrybucja jednorazowych rękawic, opatrunków oraz produktów z włókniny | - | - |
Mercator Medical (Thailand) Ltd (*) | Tajlandia | Produkcja i sprzedaż jednorazowych rękawic | pełna | 100,00% |
Mercator Opero sp. z o.o. w likwidacji | Polska | Nie prowadzi działalności operacyjnej | pełna | 100,00% |
Merkator Medikal TOB (*) | Ukraina | Dystrybucja jednorazowych rękawic, opatrunków oraz produktów z włókniny | pełna | 100,00% |
Merkator Medikal OOO (*) | Rosja | Dystrybucja jednorazowych rękawic, opatrunków oraz produktów z włókniny | pełna | 55,00% |
Mercator Medical s.r.l (*) | Rumunia | Dystrybucja jednorazowych rękawic, opatrunków oraz produktów z włókniny | pełna | 100,00% |
Mercator Medical Kft. (*) | Węgry | Dystrybucja jednorazowych rękawic, opatrunków oraz produktów z włókniny | pełna | 100,00% |
Mercator Medical s.r.o. (*) | Czechy | Dystrybucja jednorazowych rękawic, opatrunków oraz produktów z włókniny | pełna | 100,00% |
Mercator Medical Italia s.r.l. w likwidacji (*) | Włochy | Dystrybucja jednorazowych rękawic, opatrunków oraz produktów z włókniny | pełna | 100,00% |
Mercator Medical GmbH w likwidacji (*) | Niemcy | Dystrybucja jednorazowych rękawic, opatrunków oraz produktów z włókniny | pełna | 100,00% |
LeaderMed B.V. | Holandia | Działalność holdingowa | pełna | 100,00% |
Mercator Estates sp. z o.o. (*) (**) | Polska | Działalność deweloperska | pełna | 100,00% |
Trino 1 sp. z o.o. w likwidacji | Polska | Nie prowadzi działalności operacyjnej | pełna | 100,00% |
Mercator Industrial Ltd (*) | Tajlandia | Nie prowadzi działalności operacyjnej | pełna | 100,00% |
eMercator.com GmbH w likwidacji (*) | Niemcy | Sprzedaż w kanale e-commerce | pełna | 100,00% |
Mercator SAS (*) | Francja | Dystrybucja jednorazowych rękawic, opatrunków oraz produktów z włókniny | pełna | 100,00% |
Mercator Medical LLC (***) | USA | Nie prowadzi działalności operacyjnej | - | 100,00% |
(*) Udziały pośrednio poprzez spółkę LeaderMed B.V.
(**) Jednostka utworzona w 2023 r.
(***) Jednostka nie objęta konsolidacją ze względu na nieistotność oraz brak prowadzenia działalności operacyjnej.
W dniu 26 września 2023 r. nastąpiło uzgodnienie i podpisanie planów połączenia Emitenta oraz jego spółek zależnych: Brestia sp. z o.o. i Trino sp. z o.o. („Spółki Przejmowane”). Celem połączenia było uzyskanie efektu ekonomiczno-finansowej synergii, w szczególności poprzez ograniczenie ogólnych kosztów związanych z funkcjonowaniem odrębnych podmiotów, uproszczenie oraz optymalizacja struktury operacyjnej, a także uproszczenie struktury organizacyjnej grupy kapitałowej Emitenta. Połączenie zostało przeprowadzone na podstawie art. 492 § 1 pkt 1) Kodeksu spółek handlowych przez przeniesienie całego majątku Spółek Przejmowanych na Emitenta.
W dniu 31.10.2023 r. Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Emitenta podjęło uchwały o wyrażeniu zgody na plany połączenia Emitenta oraz Spółek Przejmowanych i połączeniu Spółek Przejmowanych z Emitentem.
W dniu 16 listopada 2023 r. sąd rejestrowy zarejestrował połączenie Emitenta ze spółką Trino sp. z o.o. W wyniku połączenia Emitent wstąpił w prawa i obowiązki spółki Trino sp. z o.o.
W dniu 29 listopada 2023 r. sąd rejestrowy zarejestrował połączenie Emitenta ze spółką Brestia sp. z o.o. W wyniku połączenia Emitent wstąpił w prawa i obowiązki spółki Brestia sp. z o.o .
Trino sp. z o.o. oraz Brestia sp. z o.o. były objęte konsolidacją, w związku z tym połączenie nie ma wpływu na dane skonsolidowane.
Badanie jednostkowego sprawozdania finansowego oraz skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok zakończony w dniu 31 grudnia 2023 roku przeprowadzone zostało przez BDO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. 02-676 Warszawa, ul. Postępu 12.
Podmiot badający sprawozdanie finansowe za rok zakończony w dniu 31 grudnia 2023 roku został wybrany uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 16 maja 2022 r. Umowa na usługi audytorskie obejmująca przegląd półrocznych jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych Spółki sporządzonych na dzień 30 czerwca 2022 r. i na dzień 30 czerwca 2023 r. oraz badanie rocznych jednostkowych i skonsolidowanych sprawozdań finansowych Spółki sporządzonych na dzień 31 grudnia 2022 r. i na dzień 31 grudnia 2023 r. została zawarta w dniu 19 lipca 2022 roku.
Wybrany podmiot (BDO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.) posiada uprawnienia do badania sprawozdań finansowych i jest wpisany na listę firm audytorskich prowadzoną przez Polską Agencję Nadzoru Audytowego pod numerem 3355..
Spółka korzystała z usług tego podmiotu w zakresie przeglądu półrocznego jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki oraz badania rocznego jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego Spółki za lata 2015 - 2022.
Zgodnie z wymogami Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim, Zarząd Mercator Medical S.A. niniejszym oświadcza, że wedle jego najlepszej wiedzy, roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe za rok zakończony 31 grudnia 2023 roku i dane porównywalne sporządzone zostały zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości oraz odzwierciedlają w sposób prawdziwy, rzetelny i jasny sytuację majątkową i finansową Grupy Kapitałowej oraz jej wynik finansowy, a sprawozdanie z działalności Grupy Kapitałowej za rok zakończony 31 grudnia 2023 zawiera prawdziwy obraz rozwoju i osiągnięć Grupy Kapitałowej oraz jej sytuacji, w tym opis podstawowych zagrożeń i ryzyka.
W oparciu o oświadczenie Rady Nadzorczej Spółki, Zarząd Mercator Medical S.A. informuje, że: (i) wybór firmy audytorskiej przeprowadzającej badanie rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok zakończony 31 grudnia 2023 roku został dokonany zgodnie z przepisami, w tym dotyczącymi wyboru i procedury wyboru firmy audytorskiej; (ii) firma audytorska oraz członkowie zespołu wykonującego badanie spełniali warunki do sporządzenia bezstronnego i niezależnego sprawozdania z badania rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego zgodnie z obowiązującymi przepisami, standardami wykonywania zawodu i zasadami etyki zawodowej; (iii) są przestrzegane obowiązujące przepisy związane z rotacją firmy audytorskiej i kluczowego biegłego rewidenta oraz obowiązkowymi okresami karencji; (iv) Spółka Dominująca posiada politykę w zakresie wyboru firmy audytorskiej oraz politykę w zakresie świadczenia na rzecz Spółki przez firmę audytorską, podmiot powiązany z firmą audytorską lub członka jego sieci dodatkowych usług niebędących badaniem, w tym usług warunkowo zwolnionych z zakazu świadczenia przez firmę audytorską.
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej za okres dwunastu miesięcy zakończony 31 grudnia 2023 roku zostało przyjęte przez Zarząd Jednostki Dominującej w dniu 29 kwietnia 2024 r.
Roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej
w dającej się przewidzieć przyszłości.
Na dzień podpisania skonsolidowanego sprawozdania finansowego Zarząd Jednostki Dominującej nie stwierdza żadnych okoliczności wskazujących na zagrożenie kontynuacji działalności Grupy.
Walutą funkcjonalną Jednostki Dominującej jest złoty polski (PLN). Sprawozdania finansowe poszczególnych jednostek Grupy sporządzane są w walucie funkcjonalnej danej jednostki, a następnie pozycje tych sprawozdań przeliczane są na złoty polski wg zasad opisanych w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym sporządzonym na dzień 31 grudnia 2023 roku.
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej Mercator Medical S.A. prezentowane jest w tysiącach polskich złotych (tys. PLN), z uwzględnieniem poziomu zaokrągleń zgodnych z ogólnie przyjętymi zasadami.
Zasady (polityki) rachunkowości zastosowane do sporządzenia niniejszego rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego są spójne z tymi, które zastosowano przy sporządzaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok zakończony 31 grudnia 2022 roku, z wyjątkiem zastosowania nowych lub zmienionych standardów oraz interpretacji obowiązujących dla okresów rocznych rozpoczynających się od 1 stycznia 2023 roku i później.
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe obejmuje sprawozdanie finansowe Spółki, jednostek kontrolowanych przez Spółkę i jej jednostek zależnych.
Połączenia jednostek są rozliczane metodą nabycia na dzień, w którym Grupa obejmuje kontrolę nad jednostką nabywaną. Kontrolę definiuje się jako zdolność do kierowania polityką finansową i operacyjną jednostki w celu osiągania korzyści z jej działalności. Oceniając, czy występuje sprawowanie kontroli, Grupa bierze pod uwagę potencjalne prawa głosu, które mogą być obecnie wykonywane.
Grupa ujmuje wartość firmy na dzień nabycia jako:
• wartość godziwą przekazanej zapłaty; powiększoną o
• rozliczenie wcześniej istniejących powiązań oraz
• ujętą wartość udziałów niekontrolujących w jednostce przejmowanej; powiększoną o wartość godziwą dotychczas posiadanych kapitałów w jednostce nabywanej, jeśli połączenie odbywa się etapami; pomniejszoną o
• ujętą wartość netto (wartość godziwą) nabytych identyfikowalnych aktywów oraz przejętych zobowiązań.
W sytuacji, gdy różnica przybiera wartość ujemną, zysk na okazyjnym nabyciu jest ujmowany w zysku lub stracie bieżącego okresu na dzień przejęcia.
Koszty związane z nabyciem, inne niż odnoszące się do emisji instrumentów dłużnych lub kapitałowych, które Grupa ponosi w związku z połączeniem jednostek rozlicza się jako koszt okresu, w którym zostały poniesione.
Zmiany udziału Grupy w kapitale jednostek zależnych, które nie powodują utraty kontroli nad tymi jednostkami przez Grupę, rozlicza się jako transakcje kapitałowe. Wartość bilansową udziałów Grupy oraz udziałów niesprawujących kontroli koryguje się w celu uwzględnienia zmian udziału w danych jednostkach zależnych. Różnice między kwotą korekty udziałów niesprawujących kontroli a wartością godziwą uiszczonej lub otrzymanej zapłaty ujmuje się bezpośrednio w kapitale własnym i przypisuje właścicielom Spółki.
W momencie utraty kontroli, Grupa zaprzestaje ujmować aktywa i zobowiązania jednostki zależnej, udziały niekontrolujące i pozostałe składniki kapitałów związane z jednostką zależną. Ewentualna nadwyżka lub niedobór powstałe w wyniku utraty kontroli ujmowane są
w zysku lub stracie bieżącego okresu. Jeśli Grupa zatrzymuje jakiekolwiek udziały w dotychczasowej jednostce zależnej, są one wyceniane w wartości godziwej na dzień utraty kontroli. Po początkowym ujęciu traktowane są jako inwestycje wyceniane metodą praw własności lub jako aktywa finansowe dostępne do sprzedaży, w zależności od poziomu utrzymanych przez Grupę wpływów na działalność tej jednostki.
Podczas konsolidacji wszystkie wewnątrzgrupowe aktywa, zobowiązania, kapitał własny, niezrealizowane zyski i straty, dochody, koszty i przepływy pieniężne dotyczące transakcji dokonanych między członkami Grupy Kapitałowej podlegają całkowitej eliminacji.
Transakcje wyrażone w walutach obcych w dniu dokonania transakcji ujmowane są w walucie funkcjonalnej Jednostek Grupy
z zastosowaniem kursu wymiany waluty funkcjonalnej na walutę obcą obowiązującego na dzień zawarcia transakcji.
Pozycje pieniężne aktywów i zobowiązań wyrażone w walucie obcej są przeliczane na koniec okresu sprawozdawczego według kursu obowiązującego na dzień bilansowy.
Różnice kursowe z przeliczenia prezentowane są jako zysk lub strata bieżącego okresu.
Niepieniężne pozycje bilansowe wyrażone w walucie obcej wyceniane według wartości godziwej są przeliczane według średniego kursu NBP waluty funkcjonalnej obowiązującego na dzień szacowania wartości godziwej.
Pozycje niepieniężne wyceniane według kosztu historycznego w walucie obcej Grupa przelicza używając kursu wymiany z dnia zawarcia transakcji.
Aktywa i zobowiązania jednostek działających za granicą są przeliczane według średniego kursu NBP obowiązującego na koniec okresu sprawozdawczego. Przychody i koszty jednostek działających za granicą są przeliczane według kursu stanowiącego średnią arytmetyczną średnich kursów NBP na dzień kończący każdy miesiąc okresu sprawozdawczego.
Różnice kursowe powstałe przy przeliczeniu są ujmowane w innych całkowitych dochodach i prezentowane jako różnice kursowe
z przeliczenia jednostek działających za granicą.
Pożyczki, należności i depozyty ujmowane są w dacie powstania. Wszystkie pozostałe aktywa finansowe (w tym aktywa wyceniane
w wartości godziwej przez wynik finansowy) są ujmowane w dniu dokonania transakcji, w którym Grupa staje się stroną wzajemnego zobowiązania dotyczącego danego instrumentu finansowego.
Pożyczki i należności są aktywami finansowymi, o ustalonych lub możliwych do ustalenia płatnościach, które nie są notowane na aktywnym rynku. Takie aktywa są początkowo ujmowane w wartości godziwej powiększonej o koszty transakcji, które mogą być bezpośrednio przypisane do ich nabycia.
Wycena pożyczek i należności w terminie późniejszym odbywa się według zamortyzowanego kosztu, z zastosowaniem metody efektywnej stopy procentowej, po pomniejszeniu o ewentualne odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości.
Pożyczki i należności obejmują środki pieniężne i ich ekwiwalenty, należności z tytułu dostaw i usług oraz inne należności.
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty obejmują środki pieniężne w kasie, środki pieniężne w drodze oraz depozyty bankowe na żądanie
o początkowym okresie zapadalności do trzech miesięcy. Saldo środków pieniężnych i ich ekwiwalentów wykazane w rachunku
przepływów pieniężnych składa się z określonych powyżej środków pieniężnych i ich ekwiwalentów, nie jest pomniejszane o niespłacone kredyty w rachunkach bieżących.
Aktywa finansowe klasyfikowane są do następujących kategorii wyceny:
wyceniane według zamortyzowanego kosztu,
wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy,
wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody.
Grupa klasyfikuje składnik aktywów finansowych na podstawie modelu biznesowego jednostki w zakresie zarządzania aktywami finansowymi oraz charakterystyki wynikających z umowy przepływów pieniężnych dla składnika aktywów finansowych (tzw. „kryterium SPPI”). Jednostki dokonują reklasyfikacji inwestycji w instrumenty dłużne wtedy i tylko wtedy, gdy zmianie ulega model zarządzania tymi aktywami.
Z wyjątkiem niektórych należności z tytułu dostaw i usług, w momencie początkowego ujęcia jednostka wycenia składnik aktywów finansowych w jego wartości godziwej, którą w przypadku aktywów finansowych niewycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy powiększa się o koszty transakcyjne, które można bezpośrednio przypisać do nabycia tych aktywów finansowych.
Aktywa finansowe wyłącza się z ksiąg rachunkowych, w sytuacji gdy:
Prawa do uzyskania przepływów pieniężnych z aktywów finansowych wygasły, lub
Prawa do uzyskania przepływów pieniężnych z aktywów finansowych zostały przeniesione a Grupa dokonała przeniesienia zasadniczo całego ryzyka i wszystkich pożytków z tytułu ich własności.
Dla celów wyceny po początkowym ujęciu, aktywa finansowe klasyfikowane są do jednej z czterech kategorii:
Instrumenty dłużne wyceniane w zamortyzowanym koszcie,
Instrumenty dłużne wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody,
Instrumenty kapitałowe wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody,
Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy.
Składnik aktywów finansowych wycenia się w zamortyzowanym koszcie, jeśli spełnione są oba poniższe warunki:
a) składnik aktywów finansowych jest utrzymywany zgodnie z modelem biznesowym, którego celem jest utrzymywanie aktywów finansowych dla uzyskiwania przepływów pieniężnych wynikających z umowy, oraz
b) warunki umowy dotyczącej składnika aktywów finansowych powodują powstawanie w określonych terminach przepływów pieniężnych, które są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek od kwoty głównej pozostałej do spłaty.
Do kategorii aktywów finansowych wycenianych zamortyzowanym kosztem Grupa klasyfikuje:
pożyczki spełniające test klasyfikacyjny SPPI, które zgodnie z modelem biznesowym wykazywane są jako utrzymywane w celu uzyskania przepływów pieniężnych,
środki pieniężne i ekwiwalenty.
Przychody z tytułu odsetek oblicza się przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej i wykazuje się sprawozdaniu
z całkowitych dochodów w pozycji „Przychody finansowe”.
Składnik aktywów finansowych wycenia się w wartości godziwej przez inne całkowite dochody, jeśli spełnione są oba poniższe warunki:
a) składnik aktywów finansowych jest utrzymywany zgodnie z modelem biznesowym, którego celem jest zarówno otrzymywanie przepływów pieniężnych wynikających z umowy, jak i sprzedaż składników aktywów finansowych; oraz
b) warunki umowy dotyczącej składnika aktywów finansowych powodują powstawanie w określonych terminach przepływów pieniężnych, które są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek od kwoty głównej pozostałej do spłaty.
Przychody z tytułu odsetek, różnice kursowe oraz zyski i straty z tytułu utraty wartości ujmowane są w wyniku finansowym i obliczane
w taki sam sposób jak w przypadku aktywów finansowych wycenianych zamortyzowanym kosztem. Pozostałe zmiany wartości godziwej ujmowane są w przez inne całkowite dochody. W momencie zaprzestania ujmowania składnika aktywów finansowych łączny zysk lub strata uprzednio rozpoznana w innych całkowitych dochodach zostają przeklasyfikowane z pozycji kapitału własnego do wyniku finansowego.
Przychody z tytułu odsetek oblicza się przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej i wykazuje się w sprawozdaniu
z całkowitych dochodów w pozycji „Przychody finansowe”.
Do kategorii instrumentów dłużnych wycenianych do wartości godziwej przez inne całkowite dochody klasyfikuje się np. notowane instrumenty dłużne.
W momencie początkowego ujęcia Grupa może dokonać nieodwołalnego wyboru dotyczącego ujmowania w innych całkowitych dochodach późniejszych zmian wartości godziwej inwestycji w instrument kapitałowy, który nie jest przeznaczony do obrotu ani nie jest warunkową zapłatą ujętą przez jednostkę przejmującą w ramach połączenia jednostek, do którego ma zastosowanie MSSF 3. Wybór taki dokonywany jest oddzielnie dla każdego instrumentu kapitałowego. Skumulowane zyski lub straty poprzednio ujęte w innych całkowitych dochodach nie podlegają przeklasyfikowaniu do wyniku finansowego.
Do kategorii instrumentów kapitałowych wycenianych do wartości godziwej przez inne całkowite dochody klasyfikuje się np. nienotowane instrumenty kapitałowe.
Składniki aktywów finansowych, które nie spełniają kryteriów wyceny według zamortyzowanego kosztu lub w wartości godziwej przez inne całkowite dochody, wycenia się w wartości godziwej przez wynik finansowy.
Zysk lub stratę z wyceny inwestycji dłużnych do wartości godziwej ujmuje się w wyniku finansowym.
Do kategorii instrumentów kapitałowych wycenianych do wartości godziwej przez wynik finansowy klasyfikuje się np. nienotowane instrumenty kapitałowe.
W sytuacji, gdy jednostka posiada ważny tytuł prawny do dokonania kompensaty ujętych kwot oraz zamierza rozliczyć się w kwocie netto albo jednocześnie zrealizować składnik aktywów i wykonać zobowiązanie składnik aktywów finansowych i zobowiązanie finansowe kompensuje się i wykazuje w sprawozdaniu z sytuacji finansowej w kwocie netto.
Inne zobowiązania finansowe niebędące instrumentami finansowymi wycenianymi w wartości godziwej przez wynik finansowy, są wyceniane według zamortyzowanego kosztu przy użyciu metody efektywnej stopy procentowej.
i ujęcie nowego zobowiązania finansowego.
W przypadku modyfikacji warunków umownych zobowiązania finansowego, która nie powoduje zaprzestania ujmowania istniejącego zobowiązania, zysk lub stratę ujmuje się niezwłocznie w wyniku finansowym. Zysk lub stratę oblicza się jako różnicę pomiędzy wartością bieżącą zmodyfikowanych i oryginalnych przepływów pieniężnych, zdyskontowanych z zastosowaniem oryginalnej efektywnej stopy procentowej zobowiązania.
i usług oraz zobowiązania z tytułu otrzymanych zaliczek, które będą rozliczone poprzez dostawę towarów, usług lub środków trwałych. Pozostałe zobowiązania niefinansowe ujmowane są w kwocie wymagającej zapłaty.
W momencie początkowego ujęcia, wszystkie kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne są ujmowane według wartości godziwej, pomniejszonej o koszty związane z uzyskaniem kredytu lub pożyczki.
Po początkowym ujęciu oprocentowane kredyty, pożyczki i papiery dłużne są wyceniane według zamortyzowanego kosztu, przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej.
Przy ustalaniu zamortyzowanego kosztu uwzględnia się koszty związane z uzyskaniem kredytu lub pożyczki oraz dyskonta lub premie uzyskane w związku ze zobowiązaniem.
Przychody i koszty są ujmowane w zysku lub stracie z chwilą usunięcia zobowiązania z bilansu, a także w wyniku rozliczenia metodą efektywnej stopy procentowej.
Składniki rzeczowych aktywów trwałych ujmuje się jako aktywa, jeżeli jest prawdopodobne, że Grupa będzie uzyskiwać korzyści ekonomiczne w związku z danym składnikiem aktywów, a koszt tego składnika można wiarygodnie oszacować. Początkowo składnik aktywów rzeczowych ujmuje się według kosztu (ceny nabycia), obejmującego wszystkie koszty niezbędne do doprowadzenia danego składnika aktywów do zamierzonego użytkowania.
Cena nabycia obejmuje cenę zakupu składnika majątku oraz koszty bezpośrednio związane z zakupem i przystosowaniem składnika majątku do stanu zdatnego do używania, łącznie z kosztami transportu, jak też załadunku, wyładunku i składowania. Rabaty, opusty oraz inne podobne zmniejszenia zmniejszają cenę nabycia składnika aktywów.
Składniki rzeczowych aktywów trwałych ujmuje się w księgach na dzień bilansowy według ceny nabycia pomniejszonych o odpisy amortyzacyjne oraz odpisy z tytułu utraty wartości.
Zakupione oprogramowanie, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania związanego z nim urządzenia, jest aktywowane jako część tego urządzenia.
W przypadku, gdy określony składnik rzeczowych aktywów trwałych składa się z odrębnych i istotnych części składowych o różnym okresie użytkowania, części te są traktowane jako odrębne składniki aktywów.
Składnik rzeczowych aktywów trwałych usuwa się z bilansu na moment zbycia lub gdy oczekuje się iż nie uzyska się korzyści ekonomicznych z użytkowania składnika aktywów. Wszelkie zyski lub straty wynikające ze zbycia lub wycofania z użytkowania składników rzeczowych aktywów trwałych są ujmowane jako pozostałe przychody/koszty operacyjne w wyniku okresu w którym dane składniki aktywów zostały usunięte z bilansu (obliczone jako różnicę między wpływem ze sprzedaży a wartością bilansową tego składnika)
Późniejsze nakłady uwzględnia się w wartości bilansowej danego środka trwałego lub ujmuje jako odrębny środek trwały (tam, gdzie jest to właściwe) tylko wówczas, gdy jest prawdopodobne, że z tytułu tej pozycji nastąpi wpływ korzyści ekonomicznych do Grupy, zaś koszt danej pozycji można wiarygodnie zmierzyć.
Aktywowaniu podlegają poniesione w późniejszym okresie koszty wymienianych części składnika rzeczowych aktywów trwałych, które można wiarygodnie oszacować i jest prawdopodobne, że Grupa osiągnie korzyści ekonomiczne związane z wymienianymi składnikami rzeczowych aktywów trwałych.
Wartość bilansowa usuniętych części składnika rzeczowych aktywów trwałych jest wyłączana z ksiąg.
i mogą obejmować koszty niewielkich części zamiennych. Takie koszty są zazwyczaj ponoszone w celu wykonania "remontów
i konserwacji" poszczególnych pozycji rzeczowych aktywów trwałych.
Odpisów amortyzacyjnych dokonuje się w odniesieniu do wartości podlegającej amortyzacji, którą jest wartość przeszacowana, cena nabycia lub koszt wytworzenia danego składnika aktywów, pomniejszone o jego wartość rezydualną. Grupa rozpoczyna amortyzację
w miesiącu następnym, kiedy dany składnik rzeczowych aktywów trwałych jest oddany do użytkowania.
Grupa ocenia również okres użytkowania istotnych elementów poszczególnych składników aktywów i, jeśli okres użytkowania elementu jest inny niż okres użytkowania pozostałej części składnika aktywów, element ten amortyzowany jest osobno.
Koszt amortyzacji ujmuje się w sprawozdaniu z całkowitych dochodów z zastosowaniem metody liniowej w odniesieniu do oszacowanego przez Grupę okresu użytkowania danego składnika rzeczowych aktywów trwałych, co możliwie najlepiej odzwierciedla sposób realizacji przyszłych korzyści ekonomicznych związanych z użytkowaniem danego składnika aktywów.
Grupa zakłada następujące okresy użytkowania dla poszczególnych kategorii rzeczowych aktywów trwałych:
Grunty | nie podlegają amortyzacji |
Budynki i budowle | 10 - 40 lat |
Urządzenia techniczne, maszyny: | 3 - 22 lat |
Środki transportu: | 5 - 7 lat |
Inne rzeczowe aktywa trwałe: | 2 - 10 lat |
Poprawność stosowanych okresów użytkowania, metod amortyzacji oraz wartości rezydualnych rzeczowych aktywów trwałych jest weryfikowana na koniec każdego roku sprawozdawczego i w uzasadnionych przypadkach korygowana.
Wartość firmy, która powstaje w związku z przejęciem jednostek zależnych, jest ujmowana jako odrębna pozycja w sprawozdaniu
z sytuacji finansowej.
Wartość firmy powstaje w związku z nabyciem jednostek zależnych i stanowi nadwyżkę przekazanej zapłaty, kwoty udziałów niedających kontroli w jednostce przejmowanej i wartości godziwej na dzień przejęcia poprzednio posiadanego udziału w kapitale jednostki przejmowanej ponad wartość godziwą możliwych do zidentyfikowania przejmowanych aktywów netto.
Wycena po początkowym ujęciu:
Po początkowym ujęciu wartość firmy jest wykazywana według ceny nabycia pomniejszonej o skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Wartość firmy jest testowana co roku pod kątem utraty wartości (lub częściej jeśli wystąpią przesłanki, które wskazują na możliwość wystąpienia utraty wartości).
Oprogramowanie oraz pozostałe aktywa niematerialne nabyte przez Grupę o określonym okresie użyteczności ekonomicznej wykazywane są w oparciu o ich cenę nabycia, pomniejszoną o odpisy amortyzacyjne oraz odpisy aktualizacyjne z tytułu utraty wartości.
Późniejsze wydatki na składniki istniejących aktywów niematerialnych podlegają aktywowaniu tylko wtedy, gdy zwiększają przyszłe korzyści ekonomiczne związane z danym składnikiem. Pozostałe nakłady, w tym nakłady na wytworzone we własnym zakresie: znaki towarowe, wartość firmy i markę są ujmowane jako zysk lub strata bieżącego okresu w momencie poniesienia.
Odpisów amortyzacyjnych dokonuje się w odniesieniu do wartości podlegającej amortyzacji, którą jest cena nabycia danego składnika wartości niematerialnych pomniejszona o jego wartość rezydualną. Grupa rozpoczyna amortyzację w miesiącu następnym, kiedy dany składnik aktywów niematerialnych jest oddany do użytkowania.
Koszt amortyzacji ujmuje się w sprawozdaniu z całkowitych dochodów z zastosowaniem metody liniowej w odniesieniu do oszacowanego przez Grupę okresu użytkowania danego składnika aktywów niematerialnych, innego niż wartość firmy, od momentu stwierdzenia jego przydatności do użytkowania, co możliwie najlepiej odzwierciedla sposób realizacji przyszłych korzyści ekonomicznych związanych z użytkowaniem danego składnika aktywów. Aktywa niematerialne w postaci oprogramowania amortyzowane są przez szacowany okres użytkowania, który wynosi od 2 do 10 lat.
Poprawność stosowanych okresów użytkowania, metod amortyzacji oraz wartości rezydualnych aktywów niematerialnych jest weryfikowana na koniec każdego okresu sprawozdawczego i w uzasadnionych przypadkach korygowana.
Nieruchomości inwestycyjne są utrzymywane w celu uzyskiwania przychodów z tytułu najmu, z tytułu wzrostu ich wartości lub z obu przyczyn. Nieruchomości inwestycyjne nie są przeznaczone do sprzedaży w ramach normalnej działalności Grupy ani w celu wykorzystywania w procesie produkcyjnym, dostawach dóbr i usług ani w celach administracyjnych.
Nieruchomości inwestycyjne, w momencie początkowego ujęcia, wyceniane są w cenie nabycia, a przy kolejnej wycenie w wartości godziwej. Wszelkie zyski i straty powstałe ze zmiany wartości godziwej ujmowane są w zysku lub stracie bieżącego okresu.
Cena nabycia obejmuje cenę zakupu składnika majątku oraz koszty bezpośrednio związane z zakupem nieruchomości inwestycyjnej. Koszt wytworzenia nieruchomości inwestycyjnej obejmuje koszty materiałów oraz koszty wynagrodzeń pracowników bezpośrednio zaangażowanych w jego wytworzenie oraz inne koszty bezpośrednio związane z przystosowaniem nieruchomości inwestycyjnej do działalności zamierzonego przeznaczenia, a także koszty finansowania zewnętrznego.
Nieruchomości inwestycyjne wyksięgowuje się z bilansu w chwili zbycia lub wycofania z użytkowania, jeżeli Grupa nie spodziewa się osiągnąć dalszych korzyści ekonomicznych z tytułu ich zbycia. Zyski lub straty wynikające z usunięcia nieruchomości z bilansu (obliczone jako różnicę między wpływem ze sprzedaży a wartością bilansową tego składnika) ujmuje się w wynik okresu, w którym nastąpiło usunięcie z bilansu.
Umowy leasingowe, w ramach których Grupa ponosi praktycznie całość ryzyka oraz czerpie praktycznie wszystkie korzyści wynikające
z posiadania aktywów trwałych klasyfikowane są jako umowy leasingu finansowego. Aktywa nabyte w drodze leasingu finansowego są wykazywane początkowo w wartości godziwej lub wartości bieżącej minimalnych opłat leasingowych, w zależności od tego, która z tych kwot jest niższa, a następnie pomniejszane o odpisy amortyzacyjne oraz odpisy z tytułu utraty wartości.
Do portfeli leasingowych o wystarczająco podobnych cechach stosuje się jedną stopę dyskonta.
Umowy leasingowe zawarte na okres krótszy niż 12 miesięcy nie są ujmowane jako leasing.
Umowy leasingowe niebędące umowami leasingu finansowego są traktowane jak leasing operacyjny i nie są ujmowane w sprawozdaniu z sytuacji finansowej Grupy.
Składniki zapasów wycenia się w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia nie wyższych od możliwej do uzyskania ceny sprzedaży netto. Wartość stanu zapasów ustala się z zastosowaniem metody pierwsze weszło, pierwsze wyszło. Cena nabycia obejmuje cenę zakupu powiększoną o koszty bezpośrednio związane z zakupem i przystosowaniem składnika aktywów do stanu zdatnego do używania lub wprowadzenia do obrotu.
Możliwa do uzyskania cena sprzedaży netto stanowi szacunkowa cena sprzedaży zapasów pomniejszona o koszty niezbędne do doprowadzenia sprzedaży do skutku.
Grupa dokonuje oceny oczekiwanych strat kredytowych (ang. expected credit losses, „ECL”) związanych z instrumentami dłużnymi wycenianymi według zamortyzowanego kosztu i wartości godziwej przez inne całkowite dochody, niezależnie od tego, czy wystąpiły przesłanki utraty wartości.
W przypadku należności z tytułu dostaw i usług, Grupa stosuje uproszczone podejście i wycenia odpis na oczekiwane straty kredytowe w kwocie równej oczekiwanym stratom kredytowym w całym okresie życia przy użyciu macierzy rezerw. Grupa wykorzystuje swoje dane historyczne dotyczące strat kredytowych, skorygowane w stosownych przypadkach o wpływ informacji dotyczących przyszłości.
Celem precyzyjnego przeliczenia ECL, mając na względzie odmienną charakterystykę wierzytelności różnych grup klientów, w ramach macierzy rezerw Grupa wyodrębnia: publiczne podmioty lecznicze, spółki powiązane oraz pozostałych kontrahentów. W przypadku publicznych podmiotów leczniczych oraz spółek powiązanych ze względu na ich specyfikę oraz historyczną spłacalność należności wartość oczekiwanej straty kredytowej dotyczy przede wszystkim opóźnień spłacalności tych należności, czego konsekwencją jest obliczanie ECL w oparciu o zmianę wartości pieniądza w czasie (dyskonto wierzytelności). Dla pozostałych kontrahentów – w oparciu o ilościowe i wartościowe statystki strat.
Należności z tytułu dostaw i usług o terminie zapadalności poniżej 12 miesięcy od dnia powstania, nie podlegają dyskontowaniu i są wyceniane w wartości nominalnej z uwzględnieniem powyższego wymagania.
W przypadku pozostałych aktywów finansowych, Grupa wycenia odpis na oczekiwane straty kredytowe w kwocie równej 12-miesięcznym oczekiwanym stratom kredytowym. Jeżeli ryzyko kredytowe związane z danym instrumentem finansowym znacznie wzrosło od momentu początkowego ujęcia, Grupa wycenia odpis na oczekiwane straty kredytowe z tytułu instrumentu finansowego w kwocie równej oczekiwanym stratom kredytowym w całym okresie życia.
Grupa ocenia, że ryzyko kredytowe związane z danym instrumentem finansowym znacznie wzrosło od dnia jego początkowego ujęcia
w przypadku, gdy np. opóźnienie w spłacie przekroczy 180 dni. Jednocześnie, Grupa ocenia, że niewykonanie zobowiązania przez dłużnika (ang. default) następuje w przypadku, gdy opóźnienie w spłacie przekroczy 360 dni w odniesieniu do należności od podmiotów innych niż lecznicze publiczne oraz powiązane.
Wartość bilansowa aktywów niefinansowych, innych niż nieruchomości inwestycyjne, zapasy i aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego, poddawana jest ocenie na koniec każdego okresu sprawozdawczego w celu stwierdzenia, czy występują przesłanki wskazujące na utratę ich wartości. W przypadku wystąpienia takich przesłanek Grupa dokonuje szacunku wartości odzyskiwalnej poszczególnych aktywów. Wartość odzyskiwalna wartości firmy, wartości niematerialnych o nieokreślonym okresie użytkowania oraz wartości niematerialnych, które nie są jeszcze zdatne do użytkowania, jest szacowana każdego roku w tym samym terminie. Stratę
z tytułu utraty wartości ujmuje się jeśli wartość księgowa składnika aktywów lub związanego z nim ośrodka wypracowującego środki pieniężne (OWSP) przekracza jego szacowaną wartość odzyskiwalną.
Wartość odzyskiwalna aktywów lub OWSP definiowana jest jako większa z ich wartości netto możliwej do uzyskania ze sprzedaży oraz ich wartości użytkowej. Przy szacowaniu wartości użytkowej przyszłe przepływy pieniężne dyskontowane są przy użyciu stopy procentowej przed opodatkowaniem, która odzwierciedla aktualną rynkową ocenę wartości pieniądza w czasie oraz czynniki ryzyka charakterystyczne dla danego składnika aktywów lub OWSP. Dla celów przeprowadzania testów na utratę wartości, aktywa grupuje się do najmniejszych możliwych do określenia zespołów aktywów generujących wpływy pieniężne w znacznym stopniu niezależnie od innych aktywów lub OWSP.
Grupa dokonuje oceny utraty wartości firmy grupując ośrodki wypracowujące środki pieniężne tak, aby szczebel organizacji, nie wyższy niż wyodrębniony segment operacyjny, na którym przeprowadza się tą ocenę odzwierciedlał najniższy szczebel organizacji, na którym Grupa monitoruje wartość firmy dla potrzeb wewnętrznych. Dla celów testów na utratę wartości, wartość firmy nabytą w procesie połączenia jednostek gospodarczych alokuje się do tych ośrodków wypracowujących środki pieniężne, dla których spodziewane jest uzyskanie efektów synergii z połączenia.
Aktywa wspólne (korporacyjne) Grupy nie generują osobnych wpływów pieniężnych i są użytkowane przez więcej niż jeden OWSP. Aktywa wspólne są przypisane do OWSP na bazie jednolitych i zasadnych przesłanek i podlegają testom na utratę wartości jako element testowanych OWSP do których są przypisane.
Odpisy z tytułu utraty wartości są ujmowane w zysku lub stracie bieżącego okresu. Utrata wartości ośrodka wypracowującego środki pieniężne jest w pierwszej kolejności ujmowana jako zmniejszenie wartości firmy przypisanej do tego ośrodka (grupy ośrodków),
a następnie jako zmniejszenie wartości księgowej pozostałych aktywów tego ośrodka (grupy ośrodków) na zasadzie proporcjonalnej.
Odpisy aktualizujące wartość rzeczowych aktywów trwałych i wartości niematerialnych są prezentowane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów w pozycji "Pozostałe koszty operacyjne".
Odpis wartości firmy z tytułu utraty wartości nie jest odwracany. W odniesieniu do innych aktywów, odpisy z tytułu utraty wartości rozpoznane w poprzednich okresach, są poddawane na każdy koniec okresu sprawozdawczego ocenie, czy zaszły przesłanki wskazujące na zmniejszenie utraty wartości lub jej całkowite odwrócenie. Odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości jest odwracany, jeżeli zmieniły się szacunki zastosowane do szacowania wartości odzyskiwalnej. Odpis z tytułu utraty wartości odwracany jest tylko do wysokości wartości bilansowej składnika aktywów pomniejszonej o odpisy amortyzacyjne, jaka byłaby wykazana w sytuacji, gdyby odpis z tytułu utraty wartości nie został ujęty.
Akcje zwykłe ujmuje się w kapitale własnym. Koszty bezpośrednio związane z emisją akcji zwykłych, skorygowane o wpływ podatków, pomniejszają wartość kapitału.
W sytuacji kiedy jednostka Grupy odkupuje akcje wchodzące w skład jej kapitału podstawowego (akcje własne), wówczas kwota zapłaty obejmująca koszty bezpośrednio związane z nabyciem (z uwzględnieniem efektów podatkowych) pomniejsza kapitał własny przypadający na właścicieli jednostki do czasu umorzenia akcji lub ich zbycia. Odkupione akcje własne są prezentowane w kapitale podstawowym do czasu ich umorzenia lub sprzedania, a wydatki dokonane w celu odkupienia tych akcji prezentowane są jako zmniejszenie pozostałego kapitału rezerwowego. Jeżeli takie akcje zostaną następnie sprzedane otrzymana za nie zapłata, po pomniejszeniu o wszelkie koszty transakcji oraz skutki podatkowe, zwiększa kapitał własny przypadającym na akcjonariuszy jednostki, a powstała nadwyżka lub strata z transakcji jest prezentowana w pozycji „Kapitał ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej”.
Zobowiązania netto Grupy z tytułu długoterminowych świadczeń pracowniczych dotyczą zobowiązań z tytułu przyszłych wypłat odpraw emerytalnych wynikających z przepisów kodeksu pracy, do których pracownicy nabyli prawo w zamian za pracę w okresie bieżącym
i okresach ubiegłych. Wartość bieżąca przyszłych zobowiązań z tytułu odpraw emerytalnych zależy od szeregu czynników i jest określana metodami aktuarialnymi. Czynniki uwzględniane w naliczeniu wysokości odpraw to: staż pracy, struktura zatrudnienia, prawdopodobieństwo wypłaty odpraw emerytalnych. Wartość tych świadczeń jest dyskontowana w celu ustalenia ich wartości bieżącej. Stopę dyskontową ustala się na podstawie występujących na koniec okresu sprawozdawczego stóp rentowności obligacji skarbowych, których termin wykupu zbliżony jest do terminu realizacji zobowiązania. Wycena świadczeń jest dokonywana przy użyciu metody prognozowanych uprawnień jednostkowych na koniec każdego roku sprawozdawczego. Zyski i straty aktuarialne są ujmowane w zysku lub stracie okresu, w którym powstały.
Krótkoterminowe świadczenia pracownicze obejmują między innymi: wynagrodzenia, płatne urlopy wypoczynkowe, wypłaty premii, świadczenia niepieniężne przewidziane kodeksem pracy dla pracowników zgodnie z zapisami MSR 19.
Grupa kalkuluje koszty urlopów pracowniczych memoriałowo, stosując metodę zobowiązań. Wartość szacowanego w ten sposób ekwiwalentu z tytułu niewykorzystanych urlopów pracowniczych ujmowana jest w księgach Grupy w oparciu o różnicę pomiędzy faktycznym stanem wykorzystania urlopów przez pracowników a stanem, jaki wynikałby z proporcjonalnego wykorzystania urlopu w czasie i jest wykazywana w sprawozdaniu finansowym jako krótkoterminowe zobowiązanie z tytułu pozostałych świadczeń pracowniczych
w okresie zatrudnienia.
Wartość godziwa przyznanej opcji zakupu akcji jednostki dominującej jest ujęta jako koszty z tytułu wynagrodzeń w korespondencji ze zwiększeniem kapitału własnego. Wartość godziwa jest określana na dzień przyznania opcji zakupu akcji przez pracowników i rozłożona na okres, w którym pracownicy nabędą bezwarunkowo prawo do realizacji opcji. Kwota obciążająca koszty jest korygowana w celu
odzwierciedlenia aktualnej liczby przyznanych opcji, dla których warunki świadczenia pracy oraz warunki nierynkowe nabywania uprawnień są spełnione.
Rezerwa zostaje ujęta wtedy, gdy na Grupie ciąży wynikający z przeszłych zdarzeń obecny prawny lub zwyczajowo oczekiwany obowiązek, który można wiarygodnie wycenić i prawdopodobne jest, że wypełnienie tego obowiązku wiązać się będzie z wypływem korzyści ekonomicznych. Rezerwy tworzone są w wysokości najbardziej wiarygodnego szacunku nakładów niezbędnych do wypełnienia obecnego obowiązku na koniec okresu sprawozdawczego przy uwzględnieniu ryzyka i niepewności towarzyszącego zdarzeniom
i okolicznościom prowadzącym do wypełnienia obowiązku.
Stan rezerw weryfikuje się na każdy dzień bilansowy poprzez korektę w celu odzwierciedlenia bieżącego, najbardziej właściwego szacunku. Zmiany rezerw wynikające z korekt ujmuje się w sprawozdaniu z całkowitych dochodów.
Rezerwy są rozwiązywane, gdy wypływ środków zawierających w sobie korzyści ekonomiczne niezbędne do wypełnienia obowiązku przestanie być prawdopodobny lub powstaną zobowiązania dotyczące obowiązku, na które utworzono rezerwę.
Grupa stosuje MSSF 15 Przychody z umów z klientami do wszystkich umów z klientami, z wyjątkiem umów leasingowych objętych zakresem MSSF 16 Leasing, instrumentów finansowych i innych praw lub zobowiązań umownych objętych zakresem MSSF 9 Instrumenty finansowe, MSSF 10 Skonsolidowane sprawozdania finansowe, MSSF 11 Wspólne ustalenia umowne, MSR 27 Jednostkowe sprawozdania finansowe i MSR 28 Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych i wspólnych przedsięwzięciach.
Podstawową zasadą MSSF 15 jest ujmowanie przychodów w momencie transferu dóbr i usług do klienta, w wartości odzwierciedlającej cenę oczekiwaną przez jednostkę, w zamian za przekazanie tych dóbr i usług. Zasady te są stosowane przy wykorzystaniu modelu pięciu kroków:
zidentyfikowano umowę z klientem,
zidentyfikowano zobowiązania do wykonania świadczenia w ramach umowy z klientem,
określono cenę transakcji,
dokonano alokacji ceny transakcji do poszczególnych zobowiązań do wykonania świadczenia,
ujęto przychody w momencie realizacji zobowiązania wynikającego z umowy.
Grupa ujmuje umowę z klientem tylko wówczas, gdy spełnione są wszystkie następujące kryteria:
strony umowy zawarły umowę (w formie pisemnej, ustnej lub zgodnie z innymi zwyczajowymi praktykami handlowymi) i są zobowiązane do wykonania swoich obowiązków;
Grupa jest w stanie zidentyfikować prawa każdej ze stron dotyczące dóbr lub usług, które mają zostać przekazane;
Grupa jest w stanie zidentyfikować warunki płatności za dobra lub usługi, które mają zostać przekazane;
umowa ma treść ekonomiczną (tzn. można oczekiwać, że w wyniku umowy ulegnie zmianie ryzyko, rozkład w czasie lub kwota przyszłych przepływów pieniężnych jednostki); oraz
jest prawdopodobne, że Grupa otrzyma wynagrodzenie, które będzie jej przysługiwało w zamian za dobra lub usługi, które zostaną przekazane klientowi.
Oceniając, czy otrzymanie kwoty wynagrodzenia jest prawdopodobne, Grupa uwzględnia jedynie zdolność i zamiar zapłaty kwoty wynagrodzenia przez klienta w odpowiednim terminie. Kwota wynagrodzenia, które będzie przysługiwało Grupie, może być niższa niż cena określona w umowie, jeśli wynagrodzenie jest zmienne, ponieważ jednostka może zaoferować klientowi ulgę cenową.
W momencie zawarcia umowy Grupa dokonuje oceny dóbr lub usług przyrzeczonych w umowie z klientem i identyfikuje jako zobowiązanie do wykonania świadczenia każde przyrzeczenie do przekazania na rzecz klienta dobra lub usługi (lub pakietu dóbr lub usług), które można wyodrębnić lub grupy odrębnych dóbr lub usług, które są zasadniczo takie same i w przypadku których przekazanie na rzecz klienta ma taki sam charakter.
Dobro lub usługa przyrzeczone klientowi są odrębne, jeżeli spełnione są obydwa następujące warunki:
klient może odnosić korzyści z dobra lub usługi albo bezpośrednio, albo poprzez powiązanie z innymi zasobami, które są dla niego łatwo dostępne, oraz
zobowiązanie Grupy do przekazania dobra lub usługi na rzecz klienta można zidentyfikować jako odrębne w stosunku do innych zobowiązań określonych w umowie.
W przychodach z umów z klientami w sprawozdaniu z całkowitych dochodów ujmowane są przychody powstające ze zwykłej działalności operacyjnej Grupy tj. przychody ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów. Przychody z umów z klientami ujmuje się w kwocie równej cenie transakcyjnej (uwzględniającej wszelkie opusty i rabaty).
W celu ustalenia ceny transakcyjnej Grupa uwzględnia warunki umowy oraz stosowane przez nią zwyczajowe praktyki handlowe. Cena transakcyjna to kwota wynagrodzenia, które – zgodnie z oczekiwaniem Grupy– będzie jej przysługiwać w zamian za przekazanie przyrzeczonych dóbr lub usług na rzecz klienta, z wyłączeniem kwot pobranych w imieniu osób trzecich (na przykład niektórych podatków od sprzedaży). Wynagrodzenie określone w umowie z klientem może obejmować kwoty stałe, kwoty zmienne lub oba te rodzaje kwot.
Jeśli wynagrodzenie określone w umowie obejmuje kwotę zmienną, Grupa oszacowuje kwotę wynagrodzenia, do którego będzie uprawniona w zamian za przekazanie przyrzeczonych dóbr lub usług na rzecz klienta. Grupa szacuje kwotę wynagrodzenia zmiennego, stosując jedną z następujących metod w zależności od tego, która z nich pozwoli Grupie dokładniej przewidzieć kwotę wynagrodzenia, do którego jest uprawniona:
wartość oczekiwana – wartość oczekiwana to suma iloczynów możliwych kwot wynagrodzenia i odpowiadających im prawdopodobieństw wystąpienia. Wartość oczekiwana może być właściwym szacunkiem kwoty wynagrodzenia zmiennego, jeśli Grupa zawiera dużą liczbę podobnych umów.
wartość najbardziej prawdopodobna – wartość najbardziej prawdopodobna to pojedyncza, najbardziej prawdopodobna kwota z przedziału możliwych kwot wynagrodzenia (tj. pojedynczy najbardziej prawdopodobny wynik umowy). Wartość najbardziej prawdopodobna może być właściwym szacunkiem kwoty wynagrodzenia zmiennego, jeśli umowa ma tylko dwa możliwe wyniki (na przykład Grupa albo uzyskuje premię za wyniki, albo nie).
Grupa zalicza do ceny transakcyjnej część lub całość kwoty wynagrodzenia zmiennego wyłącznie w takim zakresie, w jakim istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że nie nastąpi odwrócenie znaczącej części kwoty wcześniej ujętych skumulowanych przychodów
w momencie, kiedy ustanie niepewność co do wysokości wynagrodzenia zmiennego.
Grupa przypisuje cenę transakcyjną do każdego zobowiązania do wykonania świadczenia (lub do odrębnego dobra lub odrębnej usługi) w kwocie, która odzwierciedla kwotę wynagrodzenia, które – zgodnie z oczekiwaniem Grupy – przysługuje jej w zamian za przekazanie przyrzeczonych dóbr lub usług klientowi.
Grupa ujmuje przychody w momencie spełnienia (lub w trakcie spełniania) zobowiązania do wykonania świadczenia poprzez przekazanie przyrzeczonego dobra lub usługi klientowi. W odniesieniu do umów dotyczących usług ciągłych, na podstawie których Grupa ma prawo do otrzymania od klienta wynagrodzenia w kwocie, która odpowiada bezpośrednio wartości, jaką dla klienta ma świadczenie dotychczas wykonane, Grupa ujmuje przychód w kwocie, którą ma prawo zafakturować.
W przypadku, gdy w dostarczanie dóbr lub usług klientowi zaangażowany jest inny podmiot, Grupa określa czy charakter przyrzeczenia stanowi zobowiązanie do wykonania świadczenia polegającego na dostarczeniu określonych dóbr lub usług (w tym przypadku Grupa jest zleceniodawcą) czy też na zleceniu innemu podmiotowi dostarczenia tych dóbr lub usług (w tym przypadku Grupa jest pośrednikiem).
Niektóre umowy z klientami mogą zawierać kwoty zmienne wynagrodzenia w związku z udzielaniem upustów, rabatów, premii za wyniki, nakładaniem kar.
Jeśli wynagrodzenie określone w umowie obejmuje kwotę zmienną, jednostka oszacowuje kwotę wynagrodzenia, do którego będzie uprawniona w zamian za przekazanie przyrzeczonych dóbr lub usług na rzecz klienta i zalicza do ceny transakcyjnej część lub całość kwoty wynagrodzenia zmiennego wyłącznie w takim zakresie, w jakim istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że nie nastąpi odwrócenie znaczącej części kwoty wcześniej ujętych skumulowanych przychodów w momencie, kiedy ustanie niepewność co do wysokości wynagrodzenia zmiennego.
Jednostka szacuje kwotę wynagrodzenia zmiennego stosując metodę wartości oczekiwanej
W przypadku umów z klientami, dla których okres pomiędzy przekazaniem przyrzeczonego dobra lub usługi klientowi a momentem zapłaty za dobro lub usługę przekracza jeden rok Grupa oceniła, że umowy zawierają istotny element finansowania ze względu na ewentualną różnicę między kwotą przyrzeczonego wynagrodzenia a ceną sprzedaży gotówkowej przyrzeczonych towarów i usług oraz łączny wpływ obu następujących czynników: (i) przewidywany okres od momentu, w którym jednostka przekazuje przyrzeczone towary lub usługi klientowi do momentu, w którym klient płaci za te towary lub usługi, oraz (ii) stopy procentowe obowiązujące na danym rynku. W celu ustalenia ceny transakcyjnej, Grupa koryguje przyrzeczoną kwotę wynagrodzenia o istotny komponent finansowania stosując stopę dyskontową, która zostałaby zastosowana w przypadku zawarcia oddzielnej transakcji finansowania pomiędzy jednostką a jej klientem
w momencie zawarcia umowy.
Grupa zdecydowała się nie korygować przyrzeczonej kwoty wynagrodzenia o wpływ istotnego elementu finansowania, jeżeli w momencie zawarcia umowy oczekuje, że okres od momentu przekazania przyrzeczonego dobra lub usługi klientowi do momentu zapłaty za dobro lub usługę przez klienta wyniesie nie więcej niż jeden rok. Dlatego też, dla krótkoterminowych zaliczek Grupa nie wydzieliła istotnego elementu finansowania.
W przypadku umów, w których klient zobowiązał się do zapłaty wynagrodzenia w formie innej niż pieniężna, Grupa w celu ustalenia ceny transakcyjnej wycenia wynagrodzenie niepieniężne (lub przyrzeczenie zapłaty wynagrodzenia niepieniężnego) w wartości godziwej.
W sytuacji, gdy Grupa nie może racjonalnie oszacować wartości godziwej wynagrodzenia niepieniężnego, wycenia je pośrednio przez odniesienie do indywidualnej ceny sprzedaży dóbr lub usług przyrzeczonych klientowi (lub klasie klientów) w zamian za wynagrodzenie.
Grupa udziela gwarancji na sprzedane produkty, które stanowi zapewnienie klienta, że dany produkt jest zgodny z ustaloną przez strony specyfikacją.
Grupa ujmuje dodatkowe koszty doprowadzenia do zawarcia umowy z klientem jako składnik aktywów, jeżeli spodziewa się, że koszty te odzyska. Dodatkowe koszty doprowadzenia do zawarcia umowy to koszty ponoszone przez jednostkę w celu doprowadzenia do zawarcia umowy z klientem, których jednostka nie poniosłaby, jeżeli umowa nie zostałaby zawarta. Koszty doprowadzenia do zawarcia umowy ponoszone bez względu na to, czy umowa została zawarta, ujmuje się jako koszty w momencie ich poniesienia, chyba że koszty te wyraźnie obciążają klienta bez względu na to, czy umowa zostanie zawarta. Grupa ujmuje dodatkowe koszty doprowadzenia do zawarcia umowy jako koszty w momencie ich poniesienia, jeśli okres amortyzacji składnika aktywów, który w przeciwnym razie zostałby ujęty przez Grupę, wynosi jeden rok lub krócej. Składnik aktywów jest systematycznie amortyzowany, z uwzględnieniem okresu przekazywania klientowi dóbr lub usług, z którymi jest powiązany. Grupa dokonuje aktualizacji okresu amortyzacji, aby odzwierciedlić istotną zmianę oczekiwanego okresu przekazywania klientowi dóbr lub usług, z którymi powiązany jest składnik aktywów.
W ramach aktywów z tytułu umowy Grupa ujmuje prawa do wynagrodzenia w zamian za dobra lub usługi, które przekazała klientowi, jeżeli prawo to jest uzależnione od warunku innego niż upływ czasu (na przykład od przyszłych świadczeń jednostki). Grupa ocenia, czy nie nastąpiła utrata wartości składnika aktywów z tytułu umowy na takiej samej zasadzie jak w przypadku składnika aktywów finansowych zgodnie z MSSF 9.
W ramach należności Grupa ujmuje prawa do wynagrodzenia w zamian za dobra lub usługi, które przekazała klientowi, jeżeli prawo to jest bezwarunkowe (jedynym warunkiem wymagalności wynagrodzenia jest upływ określonego czasu). Grupa ujmuje należność zgodnie z MSSF 9. W momencie początkowego ujęcia należności z tytułu umowy wszelkie różnice pomiędzy wyceną należności zgodnie z MSSF 9 a odpowiadającą jej wcześniej ujętą kwotą przychodów Grupa ujmuje jako koszt (strata z tytułu utraty wartości).
W ramach zobowiązań z tytułu umowy Grupa ujmuje otrzymane lub należne od klienta wynagrodzenie, z którym wiąże się obowiązek przekazania klientowi dóbr lub usług.
W ramach aktywów z tytułu prawa do zwrotu Grupa ujmuje prawo do odzyskania produktów od klientów po wywiązaniu się ze zobowiązania do zwrotu zapłaty.
Grupa ujmuje zobowiązanie do zwrotu wynagrodzenia, jeżeli po jego otrzymaniu oczekuje, że zwróci jego część lub całość klientowi. Zobowiązanie do zwrotu wynagrodzenia wycenia się w kwocie otrzymanego wynagrodzenia (lub należności), do którego – zgodnie
z oczekiwaniem jednostki – nie jest ona uprawniona (tj. w wysokości kwot nieujętych w cenie transakcyjnej). Zobowiązanie do zwrotu wynagrodzenia (oraz odpowiednia zmiana ceny transakcyjnej oraz wynikająca z niej zmiana zobowiązania z tytułu umowy) jest aktualizowane na koniec każdego okresu sprawozdawczego w związku ze zmianami okoliczności.
Opłaty z tytułu leasingu operacyjnego ujmowane są liniowo przez okres leasingu jako koszt bieżącego okresu. Korzyści otrzymane
w zamian za podpisanie umowy leasingu są ujmowane jako pomniejszenie kosztów leasingu przez okres trwania umowy leasingu.
Opłaty leasingowe ponoszone w związku z leasingiem finansowym są rozdzielane na część odsetkową oraz część zmniejszającą zobowiązania z tytułu leasingu. Część stanowiąca koszt finansowy jest ujmowana jako koszt bieżącego okresu w sprawozdaniu
z całkowitych dochodów.
Przychody finansowe obejmują przychody odsetkowe związane z zainwestowanymi przez Grupę funduszami. Przychody odsetkowe ujmuje się jako zysk lub stratę bieżącego okresu zgodnie z zasadą memoriału, z zastosowaniem metody efektywnej stopy procentowej.
Podatek dochodowy obejmuje część bieżącą i część odroczoną. Bieżący i odroczony podatek dochodowy ujmowany jest jako zysk lub strata bieżącego okresu, z wyjątkiem sytuacji, kiedy dotyczy połączenia jednostek oraz pozycji ujętych bezpośrednio w kapitale własnym lub jako inne całkowite dochody.
Bieżące obciążenie podatkowe jest obliczane na podstawie wyniku podatkowego (podstawy opodatkowania) danego roku obrotowego. Zysk (strata) podatkowa różni się od księgowego zysku (straty) netto z powodu występowania tzw. różnic przejściowych między
przychodami w ujęciu księgowym i podatkowym, tj. przychodów podlegających opodatkowaniu i kosztów stanowiących koszty uzyskania przychodów w innym okresie niż bieżący okres sprawozdawczy) oraz tzw. różnic trwałych wynikających z faktu, iż część z pozycji kosztów i przychodów, ujętych księgowo nigdy nie będzie uwzględniona w rozliczeniu podatkowym. Obciążenia podatkowe są wyliczane w oparciu o stawki podatkowe obowiązujące w danym roku obrotowym.
Podatek odroczony ujmuje się w związku z różnicami przejściowymi pomiędzy wartością bilansową aktywów i zobowiązań i ich wartością ustalaną dla celów podatkowych. Odroczony podatek dochodowy nie jest ujmowany w przypadku różnic przejściowych wynikających
z początkowego ujęcia aktywów lub zobowiązań pochodzących z transakcji, która nie jest połączeniem jednostek gospodarczych i nie wpływa ani na zysk lub stratę bieżącego okresu ani na dochód do opodatkowania oraz różnice związane z inwestycjami w jednostkach zależnych i współkontrolowanych w zakresie, w którym nie jest prawdopodobne, że zostaną one zbyte w dającej się przewidzieć przyszłości.
Ponadto, nie ujmuje się podatku odroczonego od różnic przejściowych powstałych w związku z początkowym ujęciem wartości firmy. Podatek odroczony jest wyceniany z zastosowaniem stawek podatkowych, które według przewidywań będą stosowane wtedy, gdy przejściowe różnice odwrócą się, przy tym za podstawę przyjmowane są przepisy podatkowe obowiązujące prawnie lub faktycznie do dnia sprawozdawczego .
Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego oraz zobowiązania z tytułu odroczonego podatku dochodowego są kompensowane, jeżeli Grupa posiada możliwy do wyegzekwowania tytuł prawny do przeprowadzania kompensaty bieżących zobowiązań i aktywów podatkowych i pod warunkiem, że aktywa i zobowiązania z tytułu odroczonego podatku dochodowego dotyczą podatku dochodowego nałożonego przez tą samą władzę podatkową na tego samego podatnika lub na różnych podatników, którzy zamierzają rozliczyć zobowiązania i należności z tytułu podatku dochodowego w kwocie netto lub jednocześnie zrealizować należności i rozliczyć zobowiązanie.
Aktywa z tytułu podatku odroczonego związane z nierozliczoną stratą podatkową i ujemnymi różnicami przejściowymi, są ujmowane do wysokości, do której jest prawdopodobne, iż osiągnięty zostanie dochód do opodatkowania, który pozwoli na ich wykorzystanie.
Aktywa z tytułu podatku odroczonego podlegają ponownej ocenie na każdy dzień sprawozdawczy i obniża się je w zakresie, w jakim nie jest prawdopodobne zrealizowanie związanych z nimi korzyści w podatku dochodowym.
Grupa prezentuje podstawowy i rozwodniony zysk na jedną akcję dla akcji zwykłych. Podstawowy zysk na jedną akcję jest wyliczany przez podzielenie zysku lub straty przypadającej posiadaczom akcji zwykłych przez średnią ważoną liczbę akcji zwykłych w okresie sprawozdawczym, skorygowaną o posiadane przez Grupę akcje własne. Rozwodniony zysk na jedną akcję jest wyliczany przez podzielenie zysku lub straty przypadającej dla posiadaczy akcji zwykłych przez średnią ważoną liczbę akcji zwykłych skorygowaną
o posiadane akcje własne oraz o efekty rozwadniające potencjalnych akcji, które obejmują opcje na akcje przyznane pracownikom.
Segment operacyjny jest częścią Grupy zaangażowaną w działalność gospodarczą, w związku z którą może uzyskiwać przychody oraz ponosić koszty, w tym przychody i koszty związane z transakcjami z innymi częściami Grupy. Wyniki operacyjne każdego segmentu operacyjnego są regularnie przeglądane przez główny organ odpowiedzialny za podejmowanie decyzji operacyjnych w Grupie, który decyduje o alokacji zasobów do segmentu i ocenia jego wyniki działalności, przy czym dostępne są oddzielne informacje finansowe
o każdym segmencie.
Wyniki operacyjne każdego segmentu, które są raportowane do organu odpowiedzialnego za podejmowanie decyzji operacyjnych
w Grupie, obejmują zarówno pozycje, które mogą zostać bezpośrednio przypisane do danego segmentu, jak i te mogące być przypisane pośrednio, na podstawie uzasadnionych przesłanek.
Wydatki inwestycyjne segmentu to całkowite koszty poniesione w ciągu roku na zakup rzeczowych środków trwałych oraz wartości niematerialnych, z wyłączeniem nabycia spółek zależnych.
Sprawozdanie z przepływów pieniężnych sporządza się według metody pośredniej, przepływy z działalności operacyjnej prezentowane są począwszy od pozycji „zysku/ straty netto” z którego eliminowana jest wartość podatków zapłaconych przez jednostki grupy.
Grupa jest narażona na następujące rodzaje ryzyka wynikające z korzystania z instrumentów finansowych:
Ryzyko kredytowe
Ryzyko płynności
Ryzyko rynkowe
Nota przedstawia informacje na temat ekspozycji Grupy na dany rodzaj ryzyka, cele, zasady oraz procedury pomiaru i zarządzania ryzykiem przyjęte przez Grupę, jak też informacje o zarządzaniu kapitałem przez Grupę. W innych częściach sprawozdania finansowego przedstawiono wymagane informacje liczbowe.
Zarząd Jednostki Dominującej ponosi odpowiedzialność za ustanowienie i nadzór nad zarządzaniem ryzykiem przez Grupę.
Zasady zarządzania ryzykiem przez Grupę mają na celu identyfikację i analizę ryzyk, na które Grupa jest narażona, określenie odpowiednich limitów i kontroli, jak też monitorowanie ryzyka i stopnia dopasowania do niego limitów. Zasady zarządzania ryzykiem
i systemy podlegają regularnym przeglądom w celu uwzględnienia zmiany warunków rynkowych i zmian w działalności Grupy.
Poprzez odpowiednie szkolenia, przyjęte standardy i procedury zarządzania, Grupa dąży do zbudowania mobilizującego
i konstruktywnego środowiska kontroli, w którym wszyscy pracownicy rozumieją swoją rolę i obowiązki.
Ryzyko kredytowe jest to ryzyko poniesienia straty finansowej przez Grupę w sytuacji, kiedy klient, dostawca lub strona instrumentu finansowego nie spełni obowiązków wynikających z umowy. Ryzyko kredytowe związane jest przede wszystkim z należnościami od klientów oraz udzielonymi pożyczkami i depozytami.
Grupa stosuje politykę kredytową, zgodnie z którą ekspozycja na ryzyko kredytowe jest monitorowana na bieżąco.
Ryzyko płynności jest to ryzyko wystąpienia trudności w spełnieniu przez Grupę obowiązków związanych ze zobowiązaniami finansowymi, które rozliczane są w drodze wydania środków pieniężnych lub innych aktywów finansowych. Zarządzanie płynnością przez Grupę polega na zapewnianiu, w możliwie najwyższym stopniu, aby Grupa zawsze posiadała płynność wystarczającą do regulowania wymaganych zobowiązań, zarówno w normalnej jak i kryzysowej sytuacji, bez narażania na niedopuszczalne straty lub podważenie reputacji Grupy. Do tego celu Grupa utrzymuje odpowiedni poziom środków pieniężnych, dba o dostępność finansowania dzięki wystarczającej kwocie przyznanych źródeł kredytowania oraz wykorzystuje warunki płatności oferowane przez dostawców. Kierownictwo monitoruje bieżące prognozy środków płynnych Grupy na podstawie przewidywanych przepływów pieniężnych.
W roku sprawozdawczym Grupa miała zapewnione środki pieniężne płatne na żądanie w kwocie wystarczającej dla pokrycia wszystkich oczekiwanych wydatków operacyjnych zgodnie z ich warunkami płatności, w tym na obsługę zobowiązań finansowych. Wydatki operacyjne są finansowane z własnych środków. Ryzyko płynności identyfikowane jest jako marginalne, z wyłączeniem jednak ekstremalnych sytuacji, których nie można przewidzieć na podstawie racjonalnych przesłanek, takich jak na przykład klęski żywiołowe.
Ryzyko rynkowe polega na tym, że zmiany cen rynkowych, takich jak kursy walutowe i stopy procentowe będą wpływać na wyniki Grupy lub na wartość posiadanych instrumentów finansowych. Celem zarządzania ryzykiem rynkowym jest utrzymanie i kontrolowanie stopnia narażenia Grupy na ryzyko rynkowe w granicach przyjętych parametrów, przy jednoczesnym dążeniu do optymalizacji stopy zwrotu.
W celu zarządzania ryzykiem rynkowym Grupa kupuje i sprzedaje instrumenty pochodne, jak też przyjmuje na siebie zobowiązania finansowe. Wszystkie transakcje odbywają się w ramach polityki stosowanej przez Zarząd.
Grupa jest narażona na ryzyko walutowe w związku z transakcjami sprzedaży, zakupu oraz pożyczkami, które są wyrażone w walucie innej niż waluta funkcjonalna jednostek z Grupy. Transakcje w obszarze działalności operacyjnej są wyrażane głównie w USD i w EUR. Otrzymane wpływy EUR Grupa przeznacza częściowo na płatności kosztowe i towarowe zmniejszając w ten sposób ryzyko kursowe.
W związku z tym, że znacząca część zakupów towarów realizowana jest w USD, istnieje ryzyko wahań marż na sprzedawanych towarach, które w przypadku osłabienia się polskiej waluty mogą spadać. W praktyce Grupa minimalizuje wpływ wahań kursu wymiany USD/PLN odpowiednio dostosowując ceny towarów, dla zachowania zakładanych marż.
W celu zabezpieczenia swojej ekspozycji na ryzyko zmiany kursu walut Grupa zawiera kontrakty terminowe na zakup walut z terminem wymagalności krótszym niż rok od dnia sprawozdawczego, wykorzystywane do dokonywania płatności zobowiązań wyrażonych
w walutach obcych.
W stosunku do aktywów pieniężnych i zobowiązań wyrażonych w walutach obcych polityka Grupy zapewnia, że ekspozycja netto jest utrzymywana na akceptowalnym poziomie poprzez, w razie zaistnienia takiej potrzeby, kupno lub sprzedaż walut obcych po kursach spot, w celu pokrycia krótkoterminowych niedoborów.
Inwestycje Grupy w zagraniczne jednostki zależne w ocenie Zarządu nie rodzą znaczącego ryzyka walutowego, które wymagałoby zabezpieczenia.
Pożyczki udzielane innym jednostkom oprocentowane są wg stałych lub zmiennych stóp procentowych, natomiast zobowiązania finansowe oprocentowane są z reguły wg stóp zmiennych.
Spółki Grupy w 2023 r. nie korzystały z kredytów bankowych. Grupa nie zabezpiecza się ryzykiem stopy procentowej. .
Polityka Zarządu polega na utrzymywania solidnej podstawy kapitałowej tak, aby zachować zaufanie inwestorów, kredytodawców oraz rynku, jak też zapewnić przyszły rozwój działalności gospodarczej.
Kapitał obejmuje kapitał zakładowy, kapitał z emisji akcji powyżej ich wartości nominalnej, pozostałe kapitały oraz zyski zatrzymane.
Sporządzenie sprawozdania finansowego zgodnie z MSSF UE wymaga od Zarządu osądów, szacunków i założeń, wpływających na stosowanie przyjętych zasad rachunkowości oraz prezentowane wartości aktywów, pasywów, przychodów oraz kosztów, których rzeczywiste wartości mogą różnić się od wartości szacowanej.
Szacunki i związane z nimi założenia podlegają bieżącej weryfikacji. Zmiany szacunków księgowych są ujęte prospektywnie począwszy od okresu, w którym dokonano zmiany szacunku.
Informacje o przyjętych założeniach oraz niepewności związanej z dokonywanymi szacunkami, które związane są ze znaczącym ryzykiem wystąpienia istotnych korekt w sprawozdaniu finansowym za kolejny okres sprawozdawczy zawarte są w następujących notach:
Nota 1.1. - Rzeczowe aktywa trwałe
Nota 1.2. - Wartość bilansowa rzeczowych aktywów trwałych w leasingu finansowym,
Nota 1.3. - Zobowiązania z tytułu umów leasingu finansowego,
Nota 1.6.- Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego,
Nota 1.7. - Rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego,
Nota 1.8. - Zapasy
Nota 1.18. – Rezerwy
Na dzień bilansowy wyrażone w walutach obcych sprawozdania podmiotów zależnych podlegające konsolidacji przelicza się na walutę funkcjonalną według następujących zasad:
1) poszczególne pozycje sprawozdania z sytuacji finansowej, z wyjątkiem kapitałów własnych, przelicza się według, ogłoszonego dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski, kursu średniego na dzień bilansowy;
2) poszczególne pozycje sprawozdania z całkowitych dochodów przelicza się po kursie stanowiącym średnią arytmetyczną średnich kursów NBP na dzień kończący każdy miesiąc okresu sprawozdawczego,
3) kapitały własne jednostki, przeliczone według ich stanu na dzień objęcia kontroli przez jednostkę dominującą na podstawie kursu średniego ogłoszonego na ten dzień przez Narodowy Bank Polski, wykazuje się w tej wysokości w kolejno sporządzanych skonsolidowanych sprawozdaniach finansowych, w przypadku emisji dodatkowych udziałów do ich przeliczenia stosuje się średni kurs ogłoszony dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski na dzień wpisu do rejestru podwyższenia kapitału.
W celu wyrażenia poszczególnych walutowych pozycji bilansowych dokonano przeliczenia wartości wyrażonych w walutach po kursie obowiązującym na koniec okresu tj. na dzień 31.12.2023 r.:
- do przeliczenia danych bilansowych według stanu na 31.12.2023 r. zastosowano kurs 1USD = 3,9350 zł wynikający z tabeli kursów walut NBP Nr 251/A/NBP/2023 z dnia 29.12.2023 r.
- do przeliczenia danych bilansowych według stanu na 31.12.2023 r. zastosowano kurs 1EUR = 4,3480 zł wynikający z tabeli kursów walut NBP Nr 251/A/NBP/2023 z dnia 29.12.2023 r.
- do przeliczenia danych bilansowych według stanu na 31.12.2023 r. zastosowano kurs 1RON = 0,8742 zł wynikający z tabeli kursów walut NBP Nr 251/A/NBP/2023 z dnia 29.12.2023 r.
- do przeliczenia danych bilansowych według stanu na 31.12.2023 r. zastosowano kurs 100HUF = 1,1359 zł wynikający z tabeli kursów walut NBP 251/A/NBP/2023 z dnia 29.12.2023 r.
- do przeliczenia danych bilansowych według stanu na 31.12.2023 r. zastosowano kurs 1THB = 0,1145 zł wynikający z tabeli kursów walut NBP Nr 251/A/NBP/2023 z dnia 29.12.2023 r.
- do przeliczenia danych bilansowych według stanu na 31.12.2023 r. zastosowano kurs 1UAH = 0,1037 zł wynikający z tabeli kursów walut NBP Nr 251/A/NBP/2023 z dnia 29.12.2023 r.
- do przeliczenia danych bilansowych według stanu na 31.12.2023 r. zastosowano kurs 1RUB = 0,0427 zł wynikający z tabeli kursów walut NBP Nr 052/B/NBP/2023 z dnia 27.12.2023 r.
- do przeliczenia danych bilansowych według stanu na 31.12.2023 r. zastosowano kurs 1CZK = 0,1759 zł wynikający z tabeli kursów walut NBP Nr 251/A/NBP/2023 z dnia 29.12.2023 r.
Do przeliczania danych ze sprawozdań finansowych jednostek działających za granicą zastosowano następujące kursy:
- dla sprawozdań finansowych na 31.12.2023 r.
| pozycje sprawozdania z sytuacji finansowej (z wyjątkiem kapitałów) | pozycje sprawozdania z całkowitych dochodów |
Mercator Medical (Thailand) Ltd. | 1 THB = 0,1145 PLN | 1 THB = 0,1201 PLN |
Mercator Industrial Ltd. | 1 THB = 0,1145 PLN | 1 THB = 0,1201 PLN |
Merkator Medikal TOB | 1 UAH = 0,1037 PLN | 1 UAH = 0,1153 PLN |
Mercator Medical s.r.l | 1 RON = 0,8742 PLN | 1 RON = 0,9145 PLN |
Mercator Medical Kft. | 100 HUF = 1,1359 PLN | 100 HUF = 1,1903 PLN |
LeaderMed B.V. | 1 EUR = 4,3480 PLN | 1 EUR = 4,5284 PLN |
Mercator Medical Italia s.r.l | 1 EUR = 4,3480 PLN | 1 EUR = 4,5284 PLN |
Mercator Medical GmbH | 1 EUR = 4,3480 PLN | 1 EUR = 4,5284 PLN |
eMercator.com GmbH | 1 EUR = 4,3480 PLN | 1 EUR = 4,5284 PLN |
Mercator SAS | 1 EUR = 4,3480 PLN | 1 EUR = 4,5284 PLN |
Merkator Medikal OOO | 1 RUB = 0,0427 PLN | 1 RUB = 0,0496 PLN |
Mercator Medical s.r.o. | 1 CZK = 0,1759 PLN | 1 CZK = 0,1889 PLN |
Zasady (polityka) rachunkowości zastosowane do sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2023 r. są spójne z tymi, które zastosowano przy sporządzeniu rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok obrotowy zakończony 31 grudnia 2022 r., z wyjątkiem zmian opisanych w rozdziale 9.
Zastosowano takie same zasady dla okresu bieżącego i porównywalnego.
Od początku roku obrotowego obowiązują następujące nowe lub zmienione standardy oraz interpretacje wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR) lub Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej.
Nowy standard został opublikowany w dniu 18 maja 2017 roku, a następnie zmieniony w dniu 25 czerwca 2020 r. i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub później. Zmiany dotyczą umów ubezpieczeniowych – rozpoznawania przychodów oraz zysków/strat w okresie świadczenia usług. Standard zastępuje dotychczasowe regulacje dotyczące umów ubezpieczeniowych (MSSF 4). W dniu 25 czerwca 2020 r. zmieniono również MSSF 4 – w zakresie wydłużenia okresu zwolnienia ubezpieczycieli z zastosowania MSSF 9 Instrumenty finansowe do 1 stycznia 2023 r.
Zmiana w MSSF 17 została opublikowana w dniu 9 grudnia 2021 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub później. Zmiana zawiera opcję przejściową dotyczącą informacji porównawczych o aktywach finansowych prezentowanych przy początkowym zastosowaniu MSSF 17. Zmiana ma na celu pomóc jednostkom uniknąć tymczasowych niedopasowań księgowych pomiędzy aktywami finansowymi a zobowiązaniami z tytułu umów ubezpieczeniowych.
Zmiany w tych standardach zostały opublikowane w dniu 12 lutego 2021 roku i mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub później. Celem tych zmian jest położenie większego nacisku na ujawnianie istotnych zasad rachunkowości oraz doprecyzowanie charakteru różnic pomiędzy zmianami wartości szacunkowych a zmianami zasad (polityki) rachunkowości.
Zmieniony standard opublikowano 23 maja 2023. Zmiany dają firmom możliwość tymczasowego zwolnienia z rozliczania podatków odroczonych wynikających z międzynarodowej reformy podatkowej Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD). Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu.
Grupa zastosuje zmianę w standardzie zgodnie z datą pierwszego zastosowania przyjętą przez UE.
Zmiana w MSR 12 została opublikowana w dniu 7 maja 2021 roku i ma zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub później. Zmiany doprecyzowują, że zwolnienie dotyczące początkowego ujęcia podatku odroczonego nie ma zastosowania do transakcji, w których w momencie początkowego ujęcia powstają równe kwoty ujemnych i dodatnich różnic przejściowych, a jednostki są zobowiązane do ujmowania podatku odroczonego od takich transakcji, a tym samym wyjaśniają pojawiające się wątpliwości co do tego, czy zwolnienie to ma zastosowanie do transakcji takich jak leasing i zobowiązania z tytułu wycofania z eksploatacji.
Wdrożenie standardów nie miało istotnego skutku dla skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy
W niniejszym sprawozdaniu finansowym Grupa nie zdecydowała o wcześniejszym zastosowaniu opublikowanych standardów lub interpretacji przed ich datą wejścia w życie.
Następujące standardy i interpretacje zostały wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości lub Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej, a nie weszły jeszcze w życie na dzień bilansowy:
Zmiana w MSR 1 Prezentacja sprawozdań finansowych: Klasyfikacja zobowiązań jako krótko- i długoterminowe
Zmiana w MSR 1 została opublikowana w dniu 23 stycznia 2020 roku, następnie zmodyfikowano w lipcu 2020 r. datę wejścia w życie i ma ona zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2024 roku lub później.
Zmiana na nowo definiuje kryteria jakie muszą być spełnione, aby zobowiązanie uznać za krótkoterminowe. Zmiana może wpłynąć na zmianę prezentacji zobowiązań i ich reklasyfikację pomiędzy zobowiązaniami krótko- i długoterminowymi.
Grupa zastosuje zmieniony standard od 1 stycznia 2024 r. Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego Grupa jest w trakcie analizy wpływu niniejszego standardu na sprawozdanie skonsolidowane.
Zmiany do MSSF 16 Leasing: Zobowiązanie leasingowe przy sprzedaży i leasingu zwrotnym
Opublikowano dnia 22 września 2022 roku. Zmiany wymagają, aby sprzedający-leasingobiorca ustalił "opłaty leasingowe" lub "zweryfikowane opłaty leasingowe" w taki sposób, aby sprzedający-leasingobiorca nie ujął żadnej kwoty zysku lub straty, która odnosi się do prawa do użytkowania zachowanego przez sprzedającego-leasingobiorcę.
Grupa zastosuje zmianę w standardzie od 1 stycznia 2024 r. Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu.
Zmiany w MSR 7 Sprawozdanie z przepływów pieniężnych i MSSF 7 Instrumenty finansowe: ujawnienia: Umowy finansowania dostawców
Zmiany zostały opublikowane w dniu 25 maja 2023 r. mają na celu zwiększenie transparentności w zakresie umów finansowania dostawców i ich wpływu na zobowiązania spółki, przepływy pieniężne i narażenie na ryzyko płynności. Zmiany uzupełniają wymogi już zawarte w MSSF i wymagają od jednostek ujawnienia dodatkowych informacji związanych z zawartymi umowami, w tym ich wpływu na ryzyko płynności. Zmiany mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2024 roku lub później.
Grupa zastosuje zmianę w standardzie od 1 stycznia 2024 r. Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie jest możliwe wiarygodne oszacowanie wpływu zastosowania nowego standardu.
Zmiany w MSR 21 Skutki zmian kursów wymiany walut obcych: Brak wymienialności waluty
Zmiany zostały opublikowane 15 sierpnia 2023 r. i będą wymagać od jednostek stosowania spójnego podejścia do oceny, czy dana waluta może być wymieniona na inną walutę, a gdy nie jest to możliwe, do określenia kursu wymiany, który należy zastosować, oraz ujawnienia informacji, które należy przedstawić.
Zmiany mają zastosowanie do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2025 roku lub później.
MSSF w kształcie zatwierdzonym przez UE nie różnią się obecnie w znaczący sposób od regulacji przyjętych przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR), z wyjątkiem poniższych standardów, interpretacji oraz zmian do nich, które na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego do publikacji nie zostały jeszcze przyjęte do stosowania przez kraje UE:
Zmiany w MSR 7 Sprawozdanie z przepływów pieniężnych i MSSF 7 Instrumenty finansowe: ujawnienia: Umowy finansowania dostawców opublikowana w dniu 25 maja 2023 r.
Zmiany w MSR 21 Skutki zmian kursów wymiany walut obcych: Brak wymienialności waluty opublikowana w dniu 15 sierpnia 2023 r.
W roku 2023 nie dokonano zmian w prezentacji danych w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym grupy kapitałowej.
Grupa Mercator Medical funkcjonuje na rynku jednorazowych wyrobów medycznych od 1996 roku. Zarząd Grupy Kapitałowej Mercator Medical analizuje efektowność Grupy dzieląc ją na dwa główne segmenty: dystrybucyjny i produkcyjny
Dystrybucja polega na sprzedaży towarów (rękawic jednorazowych, opatrunków i włókniny) zakupionych od zewnętrznych dostawców w tym także od Mercator Medical (Thailand) Ltd. na rynek medyczny (szpitale, inne podmioty lecznicze, hurtownie medyczne) oraz na rynek otwarty (sieci handlowe i klienci ostateczni).
Produkcja polega na wytwarzaniu we własnym zakładzie w Tajlandii jednorazowych rękawic i ich sprzedaży w jednostkach kontenerowych głównie do importerów na całym świecie. W niewielkim stopniu zakład w Tajlandii kupuje także rękawice od dostawców zewnętrznych celem ich dalszej odsprzedaży.
Inne - pozostałe usługi - transport towarów
W roku 2023 Grupa Mercator Medical nie zaniechała żadnej działalności.
W roku 2023 została powołana celem prowadzenia inwestycji na rynku nieruchomości mieszkaniowych oraz realizacji projektów deweloperskich Spółka Mercator Estates sp. z o.o. W ramach uruchomionej działalności spółka prowadzi z partnerem projekt deweloperski w Krakowie oraz uczestniczy w procesie poszukiwania i analizy kolejnych projektów deweloperskich na terenie dużych aglomeracji w Polsce. Na dzień 31.12.2023 nie wyodrębniono odrębnego segmentu nieruchomościowego, wyniki i aktywa Spółki Mercator Estates sp. z o.o. zaprezentowano w segmencie dystrybucyjnym.
Grupa nie odnotowała uzależnienia od swoich głównych odbiorców. Nie występują kontrahenci, do których realizowane jest 10% lub więcej przychodów grupy.
W roku 2023, z uwagi na działalność spółki zależnej Mercator SAS, Grupa zaprezentowała przychody ze sprzedaży zrealizowane we Francji jako przychody ze sprzedaży krajowej. W związku z tym dane za okres porównawczy roku 2022 przedstawiono analogicznie, prezentując przychody uzyskane we Francji w sprzedaży krajowej (dokonano również odpowiedniej korekty prezentacyjnej danych porównawczych w nocie 27 oraz 28)
Przychody oraz wyniki finansowe dotyczące segmentów branżowych za okres dwunastu miesięcy zakończony 31 grudnia 2023 roku oraz za okres porównawczy przedstawione zostały w poniższych tabelach:
SEGMENTY OPERACYJNE dla okresu od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku
| Dystrybucja | Produkcja | Inne | Wyłączenia | Ogółem |
Przychody z umów z klientami | 195 699 | 353 925 | 2 182 | (82 742) | 469 064 |
Wynik operacyjny segmentu | (25 299) | (61 816) | - | - | (87 115) |
Wynik operacyjny segmentu (%) | -12,9% | -17,5% | x | x | -18,6% |
Amortyzacja | 5 692 | 16 427 | - | - | 22 119 |
|
|
|
|
|
|
Aktywa segmentu operacyjnego | 427 684 | 569 282 | - | (31 740) | 965 226 |
Nakłady na rzeczowe aktywa trwałe segmentu operacyjnego | 2 063 | 26 189 | - | - | 28 252 |
SEGMENTY OPERACYJNE dla okresu od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 roku
| Dystrybucja | Produkcja | Inne | Wyłączenia | Ogółem |
Przychody z umów z klientami | 276 661 | 481 241 | 1 825 | (217 215) | 542 512 |
Wynik operacyjny segmentu | (17 994) | (163 221) | - | 0 | (181 215) |
Wynik operacyjny segmentu (%) | -6,5% | -33,9% | x | x | -33,4% |
Amortyzacja | 4 644 | 21 027 | - | - | 25 671 |
|
|
|
|
|
|
Aktywa segmentu operacyjnego | 754 762 | 705 434 | - | (377 128) | 1 083 068 |
Nakłady na rzeczowe aktywa trwałe segmentu operacyjnego | 2 432 | 88 334 | - | - | 90 766 |
Działalność grupy jest zdywersyfikowana regionalnie jak i pomiędzy jej odbiorcami, Nie występuje uzależnienie od jednego klienta przejawiające się udziałem w przychodach grupy przekraczającym 10% przychodów.
Podział geograficzny przychodów z umów z klientami dla okresu od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 roku
| Dystrybucja | Produkcja | Inne | Wyłączenia | Razem |
Przychody z umów z klientami ze sprzedaży krajowej w następujących krajach: | 171 388 | 207 606 | 2 182 | -82 742 | 298 434 |
Polska | 74 444 | 139 504 |
| -67 367 | 146 581 |
Rumunia | 15 793 | 15 256 |
|
| 31 049 |
Ukraina | 22 153 | 4 797 |
|
| 26 950 |
Rosja | 13 994 | 6 444 |
|
| 20 438 |
Czechy | 10 698 | 8 652 |
|
| 19 350 |
Węgry | 7 942 | 6 653 |
|
| 14 595 |
Niemcy | 18 236 | 8 594 |
| -13 193 | 13 637 |
Francja | 4 932 | 6 925 |
|
| 11 857 |
Włochy | 3 196 | 8 397 |
|
| 11 593 |
Tajlandia | - | 2 384 | 2 182 | -2 182 | 2 384 |
Przychody z umów z klientami ze sprzedaży eksportowej w następujących krajach: | 24 311 | 146 319 | - | - | 170 630 | |
Stany Zjednoczone Ameryki | - | 94 970 |
|
| 94 970 | |
Wielka Brytania | 558 | 8 758 |
|
| 9 316 | |
Słowacja | 3 849 | 3 120 |
|
| 6 969 | |
Szwajcaria | 2 834 | 3 723 |
|
| 6 557 | |
Belgia | 1 265 | 3 225 |
|
| 4 490 | |
Litwa | 2 199 | 2 162 |
|
| 4 361 | |
Turcja | 56 | 3 787 |
|
| 3 843 | |
Białoruś | 1 248 | 2 588 |
|
| 3 836 | |
Serbia | 1 564 | 1 805 |
|
| 3 369 | |
Izrael | - | 3 219 |
|
| 3 219 | |
Bułgaria | 1 580 | 1 556 |
|
| 3 136 | |
Finlandia | 1 137 | 1 625 |
|
| 2 762 | |
Łotwa | 1 328 | 1 305 |
|
| 2 633 | |
Chorwacja | 1 239 | 1 218 |
|
| 2 457 | |
Australia | - | 2 437 |
|
| 2 437 | |
Szwecja | 840 | 1 516 |
|
| 2 356 | |
Portugalia | 617 | 1 027 |
|
| 1 644 | |
Holandia | 163 | 1 295 |
|
| 1 458 | |
Hiszpania | 611 | 829 |
|
| 1 440 | |
Meksyk | - | 1 232 |
|
| 1 232 | |
Macedonia | 538 | 527 |
|
| 1 065 | |
Słowenia | 469 | 462 |
|
| 931 | |
Dania | 410 | 413 |
|
| 823 | |
Estonia | 327 | 370 |
|
| 697 | |
Indie | - | 609 |
|
| 609 | |
Arabia Saudyjska | 284 | 279 |
|
| 563 | |
Mauritius | 321 | 72 |
|
| 393 | |
Malta | 196 | 192 |
|
| 388 | |
Mołdawia | 195 | 190 |
|
| 385 | |
Kanada | - | 329 |
|
| 329 | |
Nowa Zelandia | - | 320 |
|
| 320 | |
Cypr | 135 | 133 |
|
| 268 | |
Brazylia | - | 249 |
|
| 249 | |
Kosowo | 68 | 103 |
|
| 171 | |
Grecja | 74 | 73 |
|
| 147 | |
Kenia | - | 123 |
|
| 123 | |
Gruzja | 53 | 52 |
|
| 105 | |
Jordania | - | 100 |
|
| 100 | |
Inne | 153 | 326 |
|
| 479 | |
|
|
|
|
|
| |
Przychody z umów z klientami razem | 195 699 | 353 925 | 2 182 | (82 742) | 469 064 | |
Podział geograficzny przychodów z umów z klientami dla okresu od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 roku
| Dystrybucja | Produkcja | Inne | Wyłączenia | Ogółem |
Przychody z umów z klientami ze sprzedaży krajowej w następujących krajach: | 236 308 | 389 296 | 1 825 | -217 216 | 410 214 |
Polska | 142 884 | 239 501 |
| -192 945 | 189 441 |
Rosja | 27 512 | 28 311 |
|
| 55 823 |
Rumunia | 4 854 | 29 380 |
|
| 34 234 |
Węgry | 14 955 | 14 574 |
|
| 29 529 |
Ukraina | 4 784 | 16 245 |
|
| 21 029 |
Czechy | 5 568 | 15 034 |
|
| 20 602 |
Włochy | 1 748 | 14 898 |
|
| 16 646 |
Niemcy | 22 832 | 21 621 |
| -22 446 | 22 006 |
Francja | 11 172 | 5 228 |
|
| 16 400 |
Tajlandia | - | 4 503 | 1 825 | -1 825 | 4 503 |
|
|
|
|
|
|
Przychody z umów z klientami ze sprzedaży eksportowej w następujących krajach: | 40 353 | 91 945 | - | - | 132 299 |
Stany Zjednoczone Ameryki | - | 32 077 |
|
| 32 077 |
Nowa Zelandia | - | 1 964 |
|
| 1 964 |
Szwajcaria | 7 799 | 3 701 |
|
| 11 500 |
Wielka Brytania | 955 | 20 276 |
|
| 21 231 |
Białoruś | 1 710 | 4 834 |
|
| 6 544 |
Litwa | 4 059 | 1 871 |
|
| 5 930 |
Portugalia | 3 621 | 1 686 |
|
| 5 307 |
Egipt | - | 2 779 |
|
| 2 779 |
Turcja | 1 898 | 1 037 |
|
| 2 935 |
Słowacja | 2 821 | 2 358 |
|
| 5 179 |
Bułgaria | 2 844 | 1 310 |
|
| 4 154 |
Szwecja | 688 | 4 637 |
|
| 5 325 |
Chorwacja | 2 309 | 1 066 |
|
| 3 375 |
Afganistan | 999 | 579 |
|
| 1 578 |
Serbia | 1 129 | 520 |
|
| 1 649 |
Belgia | 1 879 | 1 693 |
|
| 3 572 |
Łotwa | 1 375 | 635 |
|
| 2 010 |
Macedonia | 875 | 403 |
|
| 1 278 |
Słowenia | 753 | 347 |
|
| 1 100 |
Hiszpania | 1 038 | 489 |
|
| 1 527 |
Mołdawia | 500 | 176 |
|
| 676 |
Australia | - | 619 |
|
| 619 |
Dania | 473 | 1 353 |
|
| 1 826 |
Estonia | 451 | 207 |
|
| 658 |
Indie | - | 429 |
|
| 429 |
Grecja | 441 | 203 |
|
| 644 |
Finlandia | 285 | 158 |
|
| 443 |
Zjednoczone Emiraty Arabskie | -16 | 324 |
|
| 308 |
Izrael | - | 931 |
|
| 931 |
Holandia | 369 | 1 617 |
|
| 1 986 |
Korea | - | 173 |
|
| 173 |
Kuwejt | 108 | 49 |
|
| 157 |
Irlandia | 172 | 97 |
|
| 269 |
Malta | 181 | 84 |
|
| 265 |
Inne | 638 | 1 263 | - | - | 1 901 |
Przychody z umów z klientami, razem | 276 661 | 481 241 | 1 825 | -217 215 | 542 512 |
| Grunty | Budynki i budowle | Urządzenia techniczne i maszyny | Środki transportu | Pozostałe środki trwałe | Razem środki trwałe | Środki trwałe w budowie | Zaliczki na środki trwałe | Razem |
WARTOŚĆ BRUTTO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na dzień 1 stycznia 2022 r. | 51 935 | 86 321 | 165 268 | 9 202 | 5 331 | 318 057 | 115 120 | 1 582 | 434 759 |
Zwiększenia (z tytułu) | 1 870 | 77 578 | 85 301 | 1 760 | 1 105 | 167 614 | 74 146 | 1 703 | 243 463 |
- różnice kursowe z przeliczeń | 1 870 | 2 530 | 5 996 | 25 | 103 | 10 524 | 4 286 | 59 | 14 869 |
- zakupu | - | 1 921 | 14 648 | 1 735 | 843 | 19 147 | 69 860 | 1 644 | 90 651 |
- wartość godziwa | - | 19 | - | - | - | 19 | - | - | 19 |
- reklasyfikacji | - | 73 108 | 64 657 | - | 159 | 137 924 | - | - | 137 924 |
Zmniejszenia (z tytułu) | (1) | (2 492) | (2 151) | (1 111) | (117) | (5 872) | (138 410) | - | (144 282) |
- sprzedaży/likwidacji | (1) | (2 480) | (2 151) | (1 111) | (117) | (5 860) | (613) | - | (6 473) |
- wartość godziwa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
- reklasyfikacji | - | (12) | - | - | - | (12) | (137 797) | - | (137 809) |
Stan na dzień 31 grudnia 2022 r. | 53 804 | 161 407 | 248 418 | 9 851 | 6 319 | 479 799 | 50 856 | 3 285 | 533 940 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SKUMULOWANE UMORZENIE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na dzień 1 stycznia 2022 r. | - | (14 825) | (75 146) | (5 891) | (2 668) | (98 530) | - | - | (98 530) |
Zwiększenia (z tytułu) | - | (5 260) | (19 957) | (1 068) | (849) | (27 134) | - | - | (27 134) |
- różnice kursowe z przeliczeń | - | (366) | (2 660) | (32) | (68) | (3 126) | - | - | (3 126) |
- amortyzacji liniowej | - | (4 894) | (17 297) | (1 036) | (781) | (24 008) | - | - | (24 008) |
- wartość godziwa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
- reklasyfikacji | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Zmniejszenia (z tytułu) | - | 1 008 | 922 | 1 110 | 3 | 3 043 | - | - | 3 043 |
- sprzedaży/likwidacji | - | 1 008 | 922 | 1 110 | 3 | 3 043 | - | - | 3 043 |
- wartość godziwa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
- reklasyfikacji | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Stan na dzień 31 grudnia 2022 r. | - | (19 077) | (94 181) | (5 849) | (3 514) | (122 621) | - | - | (122 621) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odpisy aktualizujące |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na dzień 1 stycznia 2022 | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Zwiększenia | (6 566) | (46 350) | (54 105) | (637) | (395) | (108 053) | (18 123) |
| (126 176) |
Zmniejszenia | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Inne | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
Różnice kursowe z przeliczenia | 5 | 37 | 42 | 1 | - | 85 | 14 |
| 99 |
Stan na dzień 31 grudnia 2022 r. | (6 561) | (46 313) | (54 063) | (636) | (395) | (107 968) | (18 109) | - | (126 077) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wartość bilansowa na 31 grudnia 2022 r. | 47 243 | 96 017 | 100 174 | 3 365 | 2 410 | 249 209 | 32 747 | 3 285 | 285 241 |
Grunty | Budynki i budowle | Urządzenia techniczne i maszyny | Środki transportu | Pozostałe środki trwałe | Razem środki trwałe | Środki trwałe w budowie | Zaliczki na środki trwałe | Razem | |
WARTOŚĆ BRUTTO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na dzień 1 stycznia 2023 r. | 53 804 | 161 407 | 248 418 | 9 851 | 6 319 | 479 799 | 50 856 | 3 285 | 533 940 |
Zwiększenia (z tytułu) | (5 123) | (8 894) | 45 881 | 473 | 715 | 33 052 | 15 405 | (326) | 48 131 |
- różnice kursowe z przeliczeń | (5 123) | (14 335) | (27 622) | (769) | (416) | (48 265) | (2 917) | (326) | (51 508) |
- zakupu | - | 4 581 | 7 939 | 1 102 | 213 | 13 835 | 18 322 | - | 32 157 |
- wartość godziwa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
- reklasyfikacji | - | 860 | 65 564 | 140 | 918 | 67 482 | - | - | 67 482 |
Zmniejszenia (z tytułu) | - | (5 909) | (5 304) | (2 177) | (13) | (13 403) | (65 044) | - | (78 447) |
- sprzedaży/likwidacji | - | (4 948) | (5 304) | (1 347) | (13) | (11 612) | (44) | - | (11 656) |
- wartość godziwa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
- reklasyfikacji | - | (961) | - | (830) | - | (1 791) | (65 000) | - | (66 791) |
Stan na dzień 31 grudnia 2023 r. | 48 681 | 146 604 | 288 995 | 8 147 | 7 021 | 499 448 | 1 217 | 2 959 | 503 624 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
SKUMULOWANE UMORZENIE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na dzień 1 stycznia 2023 r. | - | (19 077) | (94 181) | (5 849) | (3 514) | (122 621) | - | - | (122 621) |
Zwiększenia (z tytułu) | - | (2 361) | (4 609) | (814) | 120 | (7 664) | - | - | (7 664) |
- różnice kursowe z przeliczeń | - | 1 475 | 9 675 | 352 | 337 | 11 839 | - | - | 11 839 |
- amortyzacji liniowej | - | (3 773) | (14 284) | (1 138) | (462) | (19 657) | - | - | (19 657) |
- wartość godziwa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
- reklasyfikacji | - | (63) | - | (28) | 245 | 154 | - | - | 154 |
Zmniejszenia (z tytułu) | - | 2 410 | 5 063 | 882 | (73) | 8 282 | - | - | 8 282 |
- sprzedaży/likwidacji | - | 2 419 | 5 063 | 1 098 | 7 | 8 587 | - | - | 8 587 |
- wartość godziwa | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
- reklasyfikacji | - | (9) | - | (216) | (80) | (305) | - | - | (305) |
Stan na dzień 31 grudnia 2023 r. | - | (19 028) | (93 727) | (5 781) | (3 467) | (122 003) | - | - | (122 003) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Odpisy aktualizujące |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na dzień 1 stycznia 2023 | (6 561) | (46 313) | (54 063) | (636) | (395) | (107 968) | (18 109) | - | (126 077) |
Zwiększenia | - | (5 410) | (9 515) | (35) | (35) | (14 995) | (141) | - | (15 136) |
Zmniejszenia | - | - | 1 092 | - | - | 1 092 | - | - | 1 092 |
Inne | (1 018) | 1 205 | (16 485) | (708) | (127) | (17 133) | 17 101 |
| (32) |
Różnice kursowe z przeliczenia | 698 | 4 787 | 6 521 | 98 | 47 | 12 150 | 1 005 | - | 13 155 |
Stan na dzień 31 grudnia 2023 r. | (6 881) | (45 731) | (72 450) | (1 281) | (510) | (126 854) | (144) | - | (126 998) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wartość bilansowa na 31 grudnia 2023 r. | 41 800 | 81 845 | 122 818 | 1 085 | 3 044 | 250 591 | 1 073 | 2 959 | 254 623 |
Na dzień bilansowy Grupa dokonała odpisów aktualizujących z tytułu utraty wartości rzeczowych aktywów trwałych.
W związku z wystąpieniem przesłanek utraty wartości majątku trwałego na dzień 31.12.2023 w nawiązaniu do zapisów MSR 36 (między innymi wzrost stóp procentowych, ogólna sytuacja segmentu produkcyjnego oraz powodowana przez nią sytuacja na rynku dystrybucyjnym) przeprowadzone zostały testy na utratę wartości majątku dla obu segmentów działalności Grupy Mercator – produkcyjnego oraz dystrybucyjnego. Testowany majątek obejmował środki trwałe, wartości niematerialne i prawne oraz kapitał obrotowy netto zaangażowany w poszczególne segmenty.
Wartość odzyskiwalna majątku w postaci wartości użytkowej została oszacowana z wykorzystaniem metody zdyskontowanych przepływów pieniężnych (DCF). Kluczowe założenia testu:
Przyjęto:
dla segmentu produkcyjnego 3 letni okres szczegółowej prognozy wraz z kolejnymi latami opartymi o wynik roku 2026;
dla segmentu dystrybucyjnego 5-cio letni okres prognozy oparty na wskaźnikach wraz z wartością rezydualną,
Projekcje przepływów oparte o średnioterminowe założenia budżetowe,
Średnioważony koszt kapitału (WACC) przyjęty do wyceny:
segment produkcyjny – 10,75%
segment dystrybucyjny – 11,46 %
Stopa wzrostu w okresie rezydualnym (RV):
segment produkcyjny – 2,0%
segment dystrybucyjny – 2,5%
Oszacowana wartość użytkowa majątku alokowanego do segmentu dystrybucyjnego przekracza jego wartość bilansową na dzień 31.12.2023 w związku z czym nie wystąpiła przesłanka do dokonania odpisów z tytułu trwałej utraty wartości.
W przypadku majątku alokowanego do segmentu produkcyjnego przeprowadzony test wykazał niedobór wartości odzyskiwalnej nad wartością księgową. W związku z powyższym dokonano odpisu z tytułu trwałej utraty wartości aktywów w wysokości 15 294 tys. zł, w tym rzeczowe aktywa trwałe 15 135 tys. zł oraz wartości niematerialne 159 tys. zł.
Segment | Wartość odzyskiwalna | Nadwyżka (niedobór) wartości odzyskiwalnej nad wartością księgową |
Segment produkcyjny | 257 613 tys. zł | (15 294 tys. zł) |
Segment dystrybucyjny | 248 210 tys. zł | 70 133 tys. zł |
Segment produkcyjny , analiza wrażliwości na zmianę stopy wzrostu w okresie rezydualnym oraz WACC (w tys. zł).
| zmiana WACC |
|
|
|
|
zmiana stopy wzrostu w RV | -2 p.p. | -1 p.p. |
| +1 p.p. | +2 p.p. |
-2 p.p. | 2 999 | (29 289) | (55 629) | (77 534) | (96 042) |
-1p.p. | 32 817 | (6 335) | (37 530) | (62 982) | (84 149) |
| 71 474 | 22 543 | (15 294) | (45 444) | (70 044) |
+1 p.p. | 123 581 | 59 981 | 12 682 | (23 896) | (53 044) |
+2 p.p. | 197 636 | 110 445 | 48 950 | 3 214 | (32 158) |
Segment dystrybucyjny, analiza wrażliwości na zmianę stopy wzrostu w okresie rezydualnym oraz WACC (w tys. zł).
| zmiana WACC |
|
|
|
|
zmiana stopy wzrostu RV | -2 p.p. | -1 p.p. |
| +1 p.p. | +2 p.p. |
-2 p.p. | 85 429 | 54 063 | 28 640 | 7 659 | -9 915 |
-1p.p. | 115 866 | 77 625 | 47 303 | 22 723 | 2 435 |
| 155 053 | 107 109 | 70 133 | 40 812 | 17 038 |
+1 p.p. | 207 394 | 145 068 | 98 702 | 62 939 | 34 575 |
+2 p.p. | 280 851 | 195 769 | 135 482 | 90 628 | 56 028 |
| Grunty | Budynki i budowle | Urządzenia techniczne | Środki | Pozostałe | Razem |
Stan na 31 grudnia 2023 r. |
|
|
|
|
|
|
Wartość bilansowa brutto | - | 5 195 | - | 1 910 | - | 7 105 |
Skumulowane umorzenie i odpisy aktualizujące | - | (1 067) | - | (810) | - | (1 877) |
Wartość bilansowa netto | - | 4 128 | - | 1 100 | - | 5 228 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na 31 grudnia 2022 r. |
|
|
|
|
|
|
Wartość bilansowa brutto | - | 4 132 | - | 1 831 | - | 5 963 |
Skumulowane umorzenie i odpisy aktualizujące | - | (2 104) | - | (761) | - | (2 865) |
Wartość bilansowa netto | - | 2 028 | - | 1 070 | - | 3 098 |
|
|
|
|
|
|
|
Opłaty z tytułu umów leasingu finansowego płatne w okresie: | do | od 1 roku | powyżej | Razem |
Stan na 31 grudnia 2023 r. |
|
|
|
|
Przyszłe minimalne opłaty leasingowe | 1 069 | 5 018 | 42 | 6 129 |
Koszty finansowe (-) | 218 | 643 | 7 | 868 |
Wartość bieżąca przyszłych minimalnych opłat leasingowych | 851 | 4 375 | 35 | 5 261 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na 31 grudnia 2022 r. |
|
|
|
|
Przyszłe minimalne opłaty leasingowe | 788 | 2 525 | - | 3 313 |
Koszty finansowe (-) | 67 | 65 | - | 132 |
Wartość bieżąca przyszłych minimalnych opłat leasingowych | 721 | 2 460 | - | 3 181 |
|
| Oprogramowanie | Aktywa niematerialne w budowie | Zaliczki na aktywa niematerialne | Razem |
| WARTOŚĆ BRUTTO | 9 620 | 3 809 | - | 13 429 |
| Stan na dzień 1 stycznia 2022 r. | ||||
| Zwiększenia (z tytułu) | 7 749 | 13 369 | 701 | 21 819 |
| - różnice kursowe z przeliczeń | (121) | - | - | (121) |
| - zakupu | 4 115 | 13 369 | 701 | 18 185 |
| - wartość godziwa | - | - | - | - |
| - reklasyfikacja | 3 755 | - | - | 3 755 |
| Zmniejszenia (z tytułu) | - | (3 755) | - | (3 755) |
| - sprzedaży/likwidacji | - | - | - | - |
| - wartość godziwa | - | - | - | - |
| - reklasyfikacji | - | (3 755) | - | (3 755) |
| Saldo na dzień 31 grudnia 2022 r. | 17 369 | 13 423 | 701 | 31 493 |
|
|
|
|
|
|
| SKUMULOWANE UMORZENIE |
|
|
|
|
| Stan na dzień 1 stycznia 2022 r. | (3 780) | - | - | (3 780) |
| Zwiększenia (z tytułu) | (1 613) | - | - | (1 613) |
| - różnice kursowe z przeliczeń | 50 | - | - | 50 |
| - amortyzacji liniowej | (1 663) | - | - | (1 663) |
| - wartość godziwa | - | - | - | - |
| - reklasyfikacji | - | - | - | - |
| Zmniejszenia (z tytułu) | 51 | - | - | 51 |
| - sprzedaży/ likwidacji | 51 | - | - | 51 |
| - wartość godziwa | - | - | - | - |
| - reklasyfikacji | - | - | - | - |
| Stan na dzień 31 grudnia 2022 r. | (5 342) | - | - | (5 342) |
|
|
|
|
|
|
| Odpisy aktualizujące |
|
|
|
|
| Stan na dzień 1 stycznia 2022 | - | - | - | - |
| Zwiększenia | (1 343) | - | - | (1 343) |
| Zmniejszenia | - | - | - | - |
| Inne | - | - | - | - |
| Różnice kursowe z przeliczenia | - | - | - | - |
| Stan na dzień 31 grudnia 2022 | (1 343) |
|
| (1 343) |
|
|
|
|
|
|
| WARTOŚĆ BILANSOWA | 10 684 | 13 423 | 701 | 24 808 |
| Na dzień 31 grudnia 2022 r. |
|
| Oprogramowanie | Aktywa niematerialne w budowie | Zaliczki na aktywa niematerialne | Razem |
| WARTOŚĆ BRUTTO | 17 369 | 13 423 | 701 | 31 493 |
| Stan na dzień 1 stycznia 2023 r. | ||||
| Zwiększenia (z tytułu) | 8 045 | 11 085 | - | 19 130 |
| - różnice kursowe z przeliczeń | (623) | - | - | (623) |
| - zakupu | 848 | 11 085 | - | 11 933 |
| - wartość godziwa | - | - | - | - |
| - reklasyfikacja | 7 821 | - | - | 7 821 |
| Zmniejszenia (z tytułu) | (1 655) | (7 120) | (701) | (9 476) |
| - sprzedaży/likwidacji | (1 060) | - | - | (1 060) |
| - wartość godziwa | - | - | - | - |
| - reklasyfikacji | (595) | (7 120) | (701) | (8 416) |
| Saldo na dzień 31 grudnia 2023 r. | 23 760 | 17 388 | - | 41 148 |
|
|
|
|
|
|
| SKUMULOWANE UMORZENIE |
|
|
|
|
| Stan na dzień 1 stycznia 2023 r. | (5 342) | - | - | (5 342) |
| Zwiększenia (z tytułu) | (2 289) | - | - | (2 289) |
| - różnice kursowe z przeliczeń | 110 | - | - | 110 |
| - amortyzacji liniowej | (2 462) | - | - | (2 462) |
| - wartość godziwa | - | - | - | - |
| - reklasyfikacji | 63 | - | - | 63 |
| Zmniejszenia (z tytułu) | 951 | - | - | 951 |
| - sprzedaży/ likwidacji | 951 | - | - | 951 |
| - wartość godziwa | - | - | - | - |
| - reklasyfikacji | - | - | - | - |
| Stan na dzień 31 grudnia 2023 r. | (6 680) | - | - | (6 680) |
|
|
|
|
|
|
| Odpisy aktualizujące |
|
|
|
|
| Stan na dzień 1 stycznia 2023 | (1 343) | - | - | (1 343) |
| Zwiększenia | (159) | - | - | (159) |
| Zmniejszenia | - | - | - | - |
| Inne | 32 | - | - | 32 |
| Różnice kursowe z przeliczenia | 139 | - | - | 139 |
| Stan na dzień 31 grudnia 2023 | (1 331) | - | - | (1 331) |
|
|
|
|
|
|
| WARTOŚĆ BILANSOWA | 15 749 | 17 388 | - | 33 137 |
| Na dzień 31 grudnia 2023 r. |
Wśród udzielonych pożyczek długoterminowych główną pozycję stanowi pożyczka udzielona przez Grupę podmiotowi Orpheus Sp. Z o.o. (podmiot powiązany z Prezesem Zarządu Emitenta) oraz pożyczka udzielona innemu niepowiązanemu podmiotowi spoza Grupy Kapitałowej Emitenta prowadzącemu działalność deweloperską.
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Stan na początek okresu | 29 700 | 28 375 |
- odniesione na wynik finansowy | 29 700 | 28 375 |
- odniesione na kapitał własny | - | - |
Stan na koniec okresu | 24 159 | 29 700 |
|
|
|
- odniesione na wynik finansowy z tytułu: | 24 159 | 29 700 |
- niezapłacone odsetki od pożyczek | 55 | - |
- różnice kursowe bilansowe | 1 205 | 262 |
- strata podatkowa do rozliczenia | 9 964 | 17 906 |
- rezerwy na świadczenia emerytalne i podobne | 334 | 526 |
- rezerwa na urlopy | 122 | 156 |
- inne rezerwy | 383 | 473 |
- odpisy aktualizujące zapasy | 1 447 | 5 705 |
- różnice kursowe bilansowe | - | - |
- odpisy aktualizujące należności | 221 | 155 |
- inne odpisy | 6 397 | 5 433 |
- zobowiązanie z tytułu leasingu | 868 | 445 |
- wycena instrumentów finansowych | 560 | 1 045 |
- limitowane koszty podatkowe do rozliczenia w następnych okresach | 1 902 | - |
- znaki towarowe | - | 1 373 |
- marża niezrealizowana w zapasach | 701 | 246 |
- inne | - | 2 |
- odpis aktualizujący aktywa z tytułu podatku odroczonego | - | (4 027) |
|
|
|
- odniesione na kapitał własny: | - | - |
- przeszacowanie aktywów trwałych | - | - |
|
|
|
Zmiana wartości aktywa z tytułu podatku odroczonego w okresie | (5 541) | 1 325 |
- odniesione na wynik finansowy | (5 541) | 1 325 |
- odniesione na kapitał własny | - | - |
Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego w podziale na termin realizacji
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Stan na początek okresu | 8 540 | 4 348 |
- odniesione na wynik finansowy | 8 540 | 4 348 |
- odniesione na kapitał własny | - | - |
Stan na koniec okresu | 20 874 | 8 540 |
|
|
|
- odniesione na wynik finansowy z tytułu: | 20 874 | 8 540 |
- niezrealizowane przychody odsetkowe | 1 802 | - |
- niezrealizowane dodatnie różnice kursowe | 14 228 | 1 743 |
- nadwyżka wartości podatkowej środków trwałych nad ich wartością bilansową | 3 | 641 |
- środki trwałe w leasingu | 796 | 578 |
- aktywa niematerialne w leasingu | - | 19 |
- nadwyżka amortyzacji podatkowej nad bilansową | 2 749 | 2 801 |
- niezrealizowana marża | 483 | 1 618 |
- wycena instrumentów finansowych | 813 | 1 619 |
- inne | - | (478) |
- odniesione na kapitał własny: | - | - |
- przeszacowanie aktywów trwałych | - | - |
- inne | - | - |
|
|
|
Zmiana wartości rezerwy z tytułu podatku odroczonego w okresie | 12 334 | 4 192 |
- odniesione na wynik finansowy | 12 334 | 4 192 |
- odniesione na kapitał własny | - | - |
Rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego w podziale na termin realizacji
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
- przypadające do realizacji po upływie 12 miesięcy | 13 589 | 243 |
- przypadające do realizacji w ciągu 12 miesięcy | 7 285 | 8 297 |
Rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego, razem | 20 874 | 8 540 |
Zmiana odroczonego podatku dochodowego
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Zmiana podatku odroczonego ujęta w sprawozdaniu z całkowitych dochodów: |
|
|
- odniesione na wynik finansowy | (17 875) | (2 867) |
- odniesione na kapitał własny | - | - |
Bilansowa zmiana podatku odroczonego | (17 875) | (2 867) |
- różnice kursowe z przeliczeń | 604 | 135 |
Podatek odroczony ujęty w sprawozdaniu z całkowitych dochodów | (17 271) | (2 732) |
| stan na dzień | stan na dzień |
Materiały | 11 887 | 17 083 |
Produkty gotowe | 18 984 | 98 156 |
Towary | 127 470 | 120 029 |
Zapasy ogółem brutto | 158 341 | 235 268 |
Odpisy aktualizujące wartość zapasów | (10 589) | (34 609) |
Zapasy w wartości bilansowej | 147 752 | 200 659 |
Zmiana stanu odpisów aktualizujących zapasy
| stan na dzień | stan na dzień |
Stan odpisów na początek okresu | (34 609) | (45 073) |
- Różnice z przeliczeń | 819 | 588 |
- Zwiększenie | (15 049) | (19 141) |
- Wykorzystanie | 38 250 | 29 017 |
- Rozwiązanie | - | - |
Stan odpisów na koniec okresu | (10 589) | (34 609) |
Zgodnie z zasadą ostrożnej wyceny Spółki Grupy utworzyły odpisy aktualizujące wartość zapasów, stan odpisów w prezentowanym sprawozdaniu na dzień 31 grudnia 2023 roku wyniósł 10.589 tys. PLN.
Przyczyną dokonania odpisu aktualizującego zapasy jest fakt, że w magazynach spółek na dzień bilansowy znajdował się towar, którego ceny nabycia były wyższe niż możliwa do uzyskania cena sprzedaży, jak również posiadanie towarów w przypadku których istnieje ryzyko, że posiadany zapas liczony w dniach sprzedaży nie pozwala na ich sprzedaż w terminie ważności. W ciągu 2023 roku nadal obserwowany był spadek rynkowych cen sprzedaży co miało negatywny wpływ szczególnie na rentowność produktów kupionych w latach ubiegłych, w związku z powyższym zaistniały przesłanki do dokonania odpisu aktualizującego wartość zapasu. Kwestia ta dotyczy spółek segmentu dystrybucyjnego i produkcyjnego.
Odpis aktualizujący wartość zapasów dokonany został poprzez odniesienie ceny nabycia towarów (znajdujących się
w magazynach spółek Grupy) do szacowanej przez Grupę wartości netto możliwej do uzyskania, a także dokonany został odpis na zalegający zapas obarczony ryzkiem utraty wartości.
Należności spółek Grupy Kapitałowej Mercator Medical S.A. z tytułu dostaw i usług nie są oprocentowane. Należności z tytułu dostaw
i usług są ujmowane i wykazywane według kwot pierwotnie zafakturowanych z uwzględnieniem odpisów na wątpliwe należności oraz ECL.
| stan na dzień | stan na dzień |
Należności z tytułu udzielonych pożyczek - od jednostek pozostałych | 431 | 400 |
Należności z tytułu udzielonych pożyczek | 431 | 400 |
Należności z tytułu dostaw i usług od jednostek pozostałych (brutto) | 63 274 | 51 716 |
Odpis aktualizujący należności z tytułu dostaw i usług od jednostek pozostałych | (2 106) | (1 742) |
Należności z tytułu dostaw i usług od jednostek pozostałych (netto) | 61 168 | 49 974 |
Należności z tytułu podatków, dotacji, ceł, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych oraz innych świadczeń | 16 175 | 15 276 |
w tym nadpłata w podatku dochodowym od osób prawnych | 6 537 | 5 485 |
Zaliczki na dostawy (brutto) | 5 338 | 4 007 |
Zaliczki na towary (netto) | 5 338 | 4 007 |
Pozostałe należności (netto) od jednostek powiązanych | - | - |
Pozostałe należności (brutto) od pozostałych jednostek (*) | 26 424 | 4 292 |
Odpis aktualizujący wartość należności pozostałych | (90) | (25) |
Pozostałe należności (netto) wobec pozostałych jednostek | 26 334 | 4 267 |
Rozliczenia międzyokresowe czynne | 1 178 | 1 169 |
Należności z tytułu wyceny kontraktu forward | - | - |
Należności krótkoterminowe, razem (brutto) | 112 820 | 76 860 |
Odpis aktualizujący wartość należności | (2 196) | (1 767) |
Należności krótkoterminowe, razem (netto) | 110 624 | 75 093 |
w tym udzielona pożyczka | 431 | 400 |
w tym nadpłata podatku dochodowego od osób prawnych | 6 537 | 5 485 |
w tym należności handlowe i pozostałe, wartość bilansowa | 103 656 | 69 208 |
z pierwotnymi warunkami, przestało być prawdopodobne.
Należności z tytułu dostaw i usług bieżące i przeterminowane w okresie spłaty
| stan na dzień | stan na dzień |
Rozrachunki bieżące | 47 522 | 36 968 |
Przeterminowane, w tym: | 15 751 | 14 748 |
- do 30 dni | 7 856 | 6 227 |
- od 31 do 90 dni | 2 377 | 2 981 |
- od 91 do 180 dni | 1 282 | 1 612 |
- powyżej 180 dni | 4 236 | 3 928 |
|
|
|
Należności brutto, razem | 63 274 | 51 716 |
odpisy aktualizujące | (2 106) | (1 742) |
otrzymane czeki obce | - | - |
Należności netto, razem | 61 168 | 49 974 |
Zmiana stanu odpisów aktualizujących należności krótkoterminowe z tytułu dostaw i usług i pozostałe należności
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Stan odpisów na początek okresu | (1 767) | (12 797) |
- Różnice z przeliczeń | 155 | 82 |
- Zwiększenie | (758) | (810) |
- Wykorzystanie | 174 | 11 758 |
- Rozwiązanie | - | - |
Stan odpisów na koniec okresu | (2 196) | (1 767) |
Średnioważona stopa oczekiwanej straty kredytowej oraz kwota brutto należności uwzględnionych w kalkulacji ECL
(z wyłączeniem podmiotów leczniczych)
| 31.12.2023 |
| 31.12.2022 |
|
| % | w tys. PLN | % | w tys. PLN |
bieżące | 0,05% | 15 728 | 0,07% | 20 741 |
1-30 dni | 0,20% | 3 561 | 0,28% | 4 315 |
31-60 dni | 2,30% | 590 | 2,87% | 784 |
61-90 dni | 4,76% | 253 | 5,98% | 100 |
pow. 90 dni | 6,74% | 4 207 | 8,46% | 2 022 |
Odpis na należności z tytułu wzrostu ryzyka niezapłacenia należności (default) wynosi 1.336 tys. zł na dzień 31.12.2023
Dla podmiotów publicznych Grupa stosuje podejście oparte o dyskonto wierzytelności. Wartość ujętego odpisu dla podmiotów publicznych wyniosła 107 tys.zł.
| stan na dzień | stan na dzień |
- Koszty doradztwa | 19 | 21 |
- Ubezpieczenia | 279 | 283 |
- Prenumerata | 4 | 11 |
- Koszty delegacji | - | 35 |
- Koszty rekrutacji | 16 | 13 |
- Inne usługi | 17 | 27 |
- Licencje i certyfikaty | 655 | 684 |
- Przygotowanie produkcji | 73 | - |
- Podatek od nieruchomości | 3 | - |
- Inne | 112 | 95 |
Rozliczenia międzyokresowe czynne, razem | 1 178 | 1 169 |
|
| stan na dzień | stan na dzień |
| Pozostałe aktywa finansowe, razem |
|
|
| - Obligacje i listy hipoteczne – wartość nabycia | 64 760 | 84 020 |
| - Obligacje i listy hipoteczne – wycena | (64) | 188 |
| - Certyfikaty inwestycyjne w Fundusze Inwestycyjne Zamknięte - wartość nabycia
| 18 219 | 41 093 |
| - Certyfikaty inwestycyjne w Fundusze Inwestycyjne Zamknięte - wycena
| (637) | (254) |
| - Lokaty założone na okres powyżej 3 miesięcy (niezakwalifikowanie do ekwiwalentów środków pieniężnych) | 13 084 | - |
| - Akcje | 10 697 | 70 880 |
| - Akcje - wycena | 3 472 | 2 533 |
| - Należności z tytułu wyceny kontraktów forward |
| - |
| Pozostałe aktywa finansowe, razem | 109 531 | 198 460 |
W rocznym sprawozdaniu z sytuacji finansowej Grupa wykazała pozostałe aktywa finansowe, w tej pozycji istotną wartość stanowią środki pieniężne zainwestowane w obligacje skarbowe, obligacje zabezpieczane przez Skarb Państwa, obligacje korporacyjne o wysokim ratingu, listy hipoteczne, certyfikaty inwestycyjne Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych oraz akcje, a inwestycje były dokonywane m.in. przez wyspecjalizowany podmiot wealth management z siedzibą w Szwajcarii.
Strategia inwestowania środków pieniężnych zakłada inwestowanie w aktywa o dużej płynności, które Emitent traktuje na dzień sporządzenia sprawozdania jako krótkoterminowe.
Aktywa finansowe wykazane w niniejsze nocie wyceniane zostały na podstawie:
Akcje – wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy wg. notowań giełdowych, aktualnych na dzień wyceny
Obligacje skarbowe, korporacyjne i listy zastawne – wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody wg. notowań giełdowych, aktualnych na dzień wyceny
| stan na dzień | stan na dzień |
- Środki pieniężne w kasie i banku | 63 110 | 66 718 |
- odsetki naliczone od lokat i depozytów krótkoterminowych | 1 351 | - |
- Inne środki pieniężne (*) | 152 868 | 156 626 |
Środki pieniężne, razem | 217 329 | 223 344 |
(*) W pozycji "Inne środki pieniężne" Spółki Grupy wykazują lokaty, depozyty krótkoterminowe i środki pieniężne w drodze.
| stan na dzień | stan na dzień |
Aktywa |
|
|
Długoterminowe aktywa finansowe - pożyczki udzielone | 68 071 | 45 703 |
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe | 103 656 | 69 208 |
Pozostałe klasy pozostałych aktywów finansowych | 109 541 | 198 460 |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 217 329 | 223 344 |
| 498 597 | 536 715 |
Zobowiązania |
|
|
Kredyty w rachunku kredytowym | 148 | 211 |
Pożyczki | - | - |
Leasing finansowy | 5 261 | 3 181 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe | 68 150 | 50 361 |
| 73 559 | 53 753 |
Grupa kwalifikuje aktywa finansowe do następujących kategorii:
- wyceniane w zamortyzowanym koszcie,
- wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody,
- wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy,
Aktywa finansowe w podziale na kategorie
| Wyceniane w zamortyzowanym koszcie | Wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody | Wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy | Razem |
Stan na dzień 31 grudnia 2023 roku wg kategorii MSSF 9 |
|
|
|
|
Udzielone pożyczki | 66 494 |
| - | 66 494 |
Należności z tytułu dostaw i usług | 61 168 | - | - | 61 168 |
Należności z tytułu wyceny kontraktu forward | - | - | - | - |
Pozostałe aktywa finansowe | 13 084 | 66 704 | 31 751 | 111 539 |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 217 329 | - | - | 217 329 |
Aktywa finansowe razem | 358 075 | 66 704 | 31 751 | 456 530 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na dzień 31 grudnia 2022 roku wg kategorii MSSF 9 |
|
|
|
|
Udzielone pożyczki | 45 372 | - | - | 45 372 |
Należności z tytułu dostaw i usług | 49 974 | - | - | 49 974 |
Należności z tytułu wyceny kontraktu forward | - | - | - | - |
Pozostałe aktywa finansowe | - | 84 939 | 114 252 | 198 460 |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 223 344 | - | - | 223 344 |
Aktywa finansowe razem | 318 690 | 84 939 | 114 252 | 517 881 |
Na dzień 31 grudnia 2023 roku na kapitał zakładowy składały się akcje z następujących emisji:
Seria / emisja | Rodzaj | Rodzaj | Liczba | Wartość serii/emisji wg wartości nominalnej | Liczba głosów | Sposób pokrycia kapitału | Data rejestracji | Prawo do dywidendy |
"I" | imienne | 2 głosy na 1 akcję | 3 106 750 | 3 106 750 zł | 6 213 500 | gotówka | 25.08.2023 | 01.01.1996-01.01.2021 (*) |
"J" | na okaziciela | brak | 7 540 416 | 7 540 416 zł | 7 540 416 | gotówka | 25.08.2023 | 01.01.1996-01.01.2021 (*) |
| Liczba akcji, razem (*) |
| 10 647 166 |
|
|
|
|
|
| Kapitał zakładowy, razem |
|
| 10 647 166 zł |
|
|
|
|
| Wartość nominalna jednej akcji (w zł) |
|
| 1 zł |
|
|
|
|
| Liczba głosów, razem |
|
|
| 13 753 916 |
|
|
|
W dniu 25 sierpnia 2023 r. wpisana została do rejestru zmiana statutu Emitenta, dokonana na podstawie uchwały Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 23 czerwca 2023 r., w wyniku której zmienione zostało oznaczenie wszystkich serii akcji w kapitale zakładowym Emitenta. Dotychczasowe akcje imienne uprzywilejowane serii A1 i D1 zostały oznaczone jako seria I, a dotychczasowe akcje zwykłe na okaziciela serii A2, B, C, D1, D2, E, F, G i H – jako seria J.
(*) Prawo do dywidendy uzależnione od pierwotnej daty wpisu do rejestru lub daty wydania akcji w ramach warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego.
Wg wiedzy Emitenta, akcjonariuszami posiadającymi bezpośrednio lub pośrednio co najmniej 5% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Mercator Medical S.A. są:
| Liczba akcji | Udział w kapitale | Liczba głosów | Udział w ogólnej liczbie głosów | Liczba akcji | Udział w kapitale | Liczba głosów | Udział w ogólnej liczbie głosów |
| Na dzień sporządzenia niniejszego raportu | Na dzień sporządzenia poprzedniego raportu okresowego | ||||||
Anabaza RAIF V.C.I.C. Ltd. (*) | 5 484 036 | 56,13% | 8 316 865 | 65,99% | 5 484 036 | 51,51% | 8 316 865 | 60,47% |
Mercator Medical S.A. (**) | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 876 731 | 8,23% | 1 150 652 | 8,37% |
(*) Anabaza RAIF V.C.I.C. Ltd. ("Anabaza") jest kontrolowana przez Wiesława Żyznowskiego. Uwzględniając akcje posiadane bezpośrednio, a także akcje będące w posiadaniu podmiotów kontrolowanych (Anabaza, Orpheus sp. z o.o. oraz Leader Med. B.V.), oraz osób, co do których istnieje domniemanie istnienia porozumienia, o którym mowa w art. 87 ust. 1 pkt 5 w zw. z art. 87 ust. 4 ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, wg stanu na dzień przekazania niniejszego raportu, Wiesław Żyznowski posiada bezpośrednio i pośrednio 6.342.585 akcji stanowiących 64,92% w kapitale zakładowym Emitenta, zapewniających ogółem 9.175.414 głosów, co stanowi 72,80% w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu.
Na dzień 31 grudnia 2023 roku Emitent posiadał 876.731 sztuk akcji własnych o wartości nominalnej 1,00 zł każda. Nabycie akcji nastąpiło w okresie od 17 czerwca 2020 roku do 4 sierpnia 2021 roku. W dniu 31 października 2023 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło uchwały o umorzeniu 876.731 szt. akcji i obniżeniu kapitału zakładowego Emitenta o kwotę 876.731,00 zł, to jest z kwoty 10.647.166,00 zł do kwoty 9.770.435,00 zł. Umorzenie akcji i obniżenie kapitału zakładowego zostało wpisane do rejestru w dniu 25 stycznia 2024 r. W związku z tym na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania kapitał zakładowy Spółki wynosi 9.770.435,00 zł i dzieli się na 9.770.435 akcji.
Na dzień 31 grudnia 2023 spółka zależna Emitenta - LeaderMed B.V.z siedzibą w Niderlandach posiada 352.622 akcji Emitenta. Akcje te zostały nabyte w dniach 6 marca 2023 r. oraz 20 grudnia 2023. Nabycie nastąpiło po cenie 48,00 zł (marzec 2023) oraz 43,00 zł (grudzień 2023) za jedną akcję, czyli za łączną kwotę 16.268.501,00 zł. Nabyte akcje stanowiły na dzień 31.12.2023 r. 3,31% kapitału zakładowego Mercator Medical S.A. i zapewniały 2,56% ogólnej liczby głosów przypadających na wszystkie akcje Mercator Medical S.A. Nabycie akcji nastąpiło na podstawie uchwały nr 8 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Mercator Medical S.A. z 27 stycznia 2022 r. w sprawie wyrażenia zgody na nabycie akcji spółki Mercator Medical S.A. przez jej spółkę lub spółki zależne i upoważnienia spółki lub spółek zależnych do nabycia akcji Mercator Medical S.A. oraz uchwał Zarządu LeaderMed B.V. w sprawie ustalenia szczegółowych zasad procesu skupu akcji Mercator Medical S.A.
Wydatki na nabycie akcji własnych
- zaprezentowane w sprawozdaniu ze zmian w kapitale własnym za okres od 1 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku
data nabycia akcji | ilość | średnia cena jednostkowa w PLN | wartość nabytych akcji w tys. PLN |
17 czerwiec 2020 rok | 196 635 | 54,00 | 10 618 |
SUMA | 196 635 |
| 10 618 |
koszty związane z nabyciem akcji |
|
| 21 |
Wydatki na nabycie akcji własnych w okresie 01.01.2020 do 31.12.2020 |
|
| 10 639 |
- zaprezentowane w sprawozdaniu ze zmian w kapitale własnym za okres od 1 stycznia 2021 roku do 31 grudnia 2021 roku
data nabycia akcji | ilość | średnia cena jednostkowa w PLN | wartość nabytych akcji w tys. PLN |
20 styczeń 2021 rok | 9 395 | 358,18 | 3 365 |
21 styczeń 2021 rok | 17 355 | 356,86 | 6 193 |
22 styczeń 2021 rok | 7 692 | 359,73 | 2 767 |
25 styczeń 2021 rok | 17 058 | 355,01 | 6 056 |
26 styczeń 2021 rok | 4 796 | 345,82 | 1 659 |
4 sierpień 2021 rok | 623 800 | 500,00 | 311 900 |
SUMA | 680 096 |
| 331 940 |
koszty związane z nabyciem akcji |
|
| 142 |
Wydatki na nabycie akcji własnych w okresie 01.01.2021 do 31.12.2021 |
|
| 332 082 |
- w 2022 roku nie dokonano nabycia akcji własnych.
- zaprezentowane w sprawozdaniach ze zmian w kapitale własnym za okres od 1 stycznia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku
data nabycia akcji | ilość | średnia cena jednostkowa w PLN | wartość nabytych akcji w tys. PLN |
6 marca 2023 | 221 151 | 48,00 | 10 615 |
20 grudnia 2023 | 131 471 | 43,00 | 5 653 |
Wydatki na nabycie akcji własnych w okresie 01.01.2023 do 31.12.2023* | 352 622 |
| 16 268 |
*wydatki poniesione na zakup akcji Mercator Medical S.A. przez jednostkę zależną LeaderMed B.V.
- zaprezentowane w sprawozdaniach ze zmian w kapitale własnym za okres od 1 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2023 roku
data nabycia akcji | ilość | średnia cena jednostkowa w PLN | wartość nabytych akcji w tys. PLN |
| 1 229 353 | 29,19 | 358 826 |
SUMA | 1 229 353 |
| 358 826 |
koszty związane z nabyciem akcji |
|
| 163 |
Wydatki na nabycie akcji własnych w okresie 01.01.2020 do 31.12.2023 |
|
| 358 989 |
W pozycji bilansowej "Pozostałe kapitały rezerwowe" Grupa prezentuje:
W dniu 3 czerwca 2020 roku uchwałą WZA kwota w wysokości 30.700 tys. zł przeznaczona została na kapitał rezerwowy Spółki utworzony na nabycie akcji własnych Spółki w celu ich umorzenia, w dniu 20 kwietnia 2021 roku uchwałą WZA zysk z roku 2020 w wysokości 312.025 tys. zł przeznaczony został na kapitał rezerwowy Spółki utworzony na nabycie akcji własnych Spółki w celu ich umorzenia. Do dnia 31 grudnia 2023 roku na skup akcji Emitent wykorzystał z tego kapitału kwotę 342.721 tys. zł w związku z powyższym z kapitału przeznaczonego na wykup akcji na dzień bilansowy pozostała kwota 4 tys. zł -kwota ta jest prezentowana w sprawozdaniu z sytuacji finansowej jako zyski zatrzymane.
| stan na dzień | stan na dzień |
Kapitał przeznaczony na nabycie akcji własnych Spółki w celu ich umorzenia | 4 | 4 |
Wydatki na akcje własne | (358 989) | (342 721) |
Akcje własne w cenie nabycia | 358 989 | 342 721 |
Kapitał rezerwowy tworzony ustawowo w Tajlandii | 3 948 | 3 948 |
Zyski zatrzymane w poprzednich okresów | 870 545 | 1 075 051 |
Zysk (strata) netto za okres | (19 676) | (190 785) |
Pozycja bilansowa: Zyski zatrzymane | 854 821 | 888 218 |
Zestawienie zmian udziałów niesprawujących kontroli
| stan na dzień | stan na dzień |
Stan na początek okresu | 492 | 1 358 |
Zmiany w strukturze udziałowców | (2 871) | (866) |
Stan na koniec okresu | (2 379) | 492 |
Udziały niesprawujące kontroli dotyczą udziałów mniejszościowych w Mercator Medical JV (Rosja)
| stan na dzień | stan na dzień |
Kapitał: |
|
|
Kapitał przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej | 862 087 | 1 008 731 |
Kapitał własny przypadający udziałom niedającym kontroli | (2 379) | 492 |
Kapitał własny ogółem | 859 708 | 1 009 223 |
|
|
|
Źródła finansowania: |
|
|
Kapitał własny | 859 708 | 1 009 223 |
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne | 148 | 211 |
Leasing finansowy | 5 261 | 3 181 |
Źródła finansowania ogółem | 865 117 | 1 012 615 |
|
|
|
Wskaźnik kapitału do źródeł finansowania ogółem | 1,00 | 1,00 |
|
|
|
|
|
|
| stan na dzień | stan na dzień |
EBITDA: |
|
|
Zysk (strata) z działalności operacyjnej | (87 115) | (181 215) |
Amortyzacja | 22 119 | 25 671 |
EBITDA | (64 996) | (155 544) |
Dług odsetkowy netto: |
|
|
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne | 148 | 211 |
Leasing finansowy | 5 261 | 3 181 |
Pozostałe aktywa finansowe | (109 531) | (198 460) |
Środki pieniężne | (217 329) | (223 344) |
Dług odsetkowy netto: | (321 451) | (418 412) |
|
|
|
Wskaźnik dług odsetkowy netto / EBITDA | 4,95 | 2,69 |
Głównym celem zarządzania kapitałem Spółek Grupy Kapitałowej Mercator Medical S.A. jest utrzymanie dobrego ratingu kredytowego
i bezpiecznych wskaźników kapitałowych, które wspierałyby działalność operacyjną Spółek Grupy. Zarząd Spółki Dominującej monitoruje stan kapitałów stosując wskaźnik Dług odsetkowy / EBITDA. Do zadłużenia odsetkowego w spółkach wliczane są oprocentowane kredyty i pożyczki pomniejszone o środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych oraz o aktywa finansowe w funduszach inwestycyjnych.
| Stan na dzień | Zwiększenia | Wykorzystanie | Rozwiązanie | Różnice z przeliczenia | Stan na dzień |
|
|
|
|
|
|
|
Rezerwa na świadczenia emerytalne i podobne | 2 146 | 392 | - | - | 70 | 2 608 |
Rezerwa na urlopy | 1 365 | 231 | (118) | - | (37) | 1 441 |
Inne rezerwy | 980 | 1 644 | (836) | (197) | 2 | 1 593 |
Rezerwy razem | 4 491 | 2 267 | (954) | (197) | 35 | 5 642 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Stan na dzień | Zwiększenia | Wykorzystanie | Rozwiązanie | Różnice z przeliczenia | Stan na dzień |
|
|
|
|
|
|
|
Rezerwa na świadczenia emerytalne i podobne | 2 608 | - | (764) | (75) | (233) | 1 536 |
Rezerwa na urlopy wypoczynkowe | 1 441 | 716 | (1 081) | - | (20) | 1 056 |
Rezerwy na inne koszty | - | 178 | - | - | - | 178 |
Inne rezerwy | 1 593 | 4 717 | (1 612) | - | (497) | 4 201 |
Rezerwy razem | 5 642 | 5 611 | (3 457) | (75) | (750) | 6 971 |
Rezerwa na świadczenia emerytalne i rentowe w Spółce Dominującej została obliczona metodą Prognozowanych Uprawnień Jednostkowych, przy użyciu zdyskontowanych przepływów finansowych, na podstawie odpowiednich informacji o pracownikach.Założenia odnośnie śmiertelności oraz zachorowalności oparto na publikacjach GUS i ZUS (tablice śmiertelności PTTŻ 2022, publikacje ZUS na temat orzeczeń lekarskich i przyznanych świadczeniach rentowych). Ze względu na charakter pracy, oraz statystyki dotyczące ilości zgonów, przyjęto wskaźniki na poziomie 75% populacji. Wskaźniki rotacji są zróżnicowane ze względu na wiek i płeć pracownika.
Wysokość stopy dyskontowej przyjęto na poziomie 5,2%, uwzględniono przyszły wzrost płac, przy czym przyjęto długookresową średnią wzrostu płac na poziomie 5,0%, przy średniej inflacji 2,5%, za wyjątkiem lat 2024-2025, gdzie przyjęto wzrost wynagrodzeń: na rok 2024 w wysokości 9,3 % przy inflacji 4,6%, na rok 2025 w wysokości 6,8%-przy inflacji w wysokości 3,7%.
Końcowa wartość rezerwy dla danego pracownika jest sumą zdyskontowanych świadczeń (uwzględniających prawdopodobieństwo wypłaty świadczenia) pomnożonych przez współczynniki będące ilorazem stażu pracy w momencie obliczania wartości rezerwy oraz stażu pracy w momencie uzyskania prawa do danego świadczenia. Końcowa wartość rezerwy dla Grupy jest sumą wartości rezerw policzonych dla poszczególnych pracowników. Jako rezerwę długoterminową przyjmuje się rezerwę na świadczenia emerytalne i podobne, których data wymagalności przypada po upływie 12 miesięcy od daty bilansowej. Z wartości rezerwy obliczonej na 31.12.2023 r. na część długoterminową przypada 1 536 tys. zł
Rezerwa na urlopy wypoczynkowe została policzona indywidualnie dla każdego pracownika poprzez wyliczenie kwoty ekwiwalentu za jeden dzień urlopu pomnożonego następnie przez ilość dni niewykorzystanego urlopu. Cała obliczona wartość rezerwy na urlopy została przypisana do krótkoterminowych rezerw.
Inne rezerwy. Wartość prezentowana w tej pozycji dotyczy rezerw na koszty wykonanych lecz nie zafakturowanych usług
| stan na dzień | stan na dzień |
Długoterminowe: |
|
|
Wobec jednostek pozostałych | - | - |
- kredyty | - | - |
Kredyty i pożyczki długoterminowe, razem | - | - |
|
|
|
Krótkoterminowe: |
|
|
Wobec jednostek pozostałych | 148 | 211 |
- kredyty | 148 | 211 |
Kredyty i pożyczki krótkoterminowe, razem | 148 | 211 |
|
|
|
Kredyty i pożyczki , razem | 148 | 211 |
| stan na dzień | stan na dzień |
Długoterminowe: |
|
|
Wobec jednostek powiązanych | 59 | 1 434 |
- z tytułu leasingu finansowego budynków | 59 | 1 434 |
Wobec jednostek pozostałych | 4 351 | 1 026 |
- z tytułu leasingu finansowego środków transportu | 604 | 972 |
- z tytułu leasingu finansowego budynków | 3 747 | 54 |
Zobowiązania z tytułu leasingu długoterminowe, razem | 4 410 | 2 460 |
|
|
|
Krótkoterminowe: |
|
|
Wobec jednostek powiązanych | 5 | 535 |
- z tytułu leasingu finansowego budynków | 5 | 535 |
Wobec jednostek pozostałych | 846 | 186 |
- z tytułu leasingu finansowego środków transportu | 220 | 124 |
- z tytułu leasingu finansowego budynków | 626 | 62 |
Zobowiązania z tytułu leasingu krótkoterminowe, razem | 851 | 721 |
|
|
|
Zobowiązania z tytułu leasingu, razem | 5 261 | 3 181 |
| stan na dzień | stan na dzień |
Wobec jednostek powiązanych | 59 | 57 |
- z tytułu dostaw i usług | - | 42 |
- inne | 59 | 15 |
Wobec pozostałych jednostek | 72 055 | 55 953 |
- z tytułu wyceny kontraktu forward | 10 | 604 |
- z tytułu dostaw i usług | 53 435 | 35 738 |
- zaliczki otrzymane na dostawy | 626 | 3 092 |
- z tytułu podatków, ceł, ubezpieczeń i innych świadczeń | 6 589 | 4 112 |
- w tym z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych | 4 235 | 28 |
- z tytułu wynagrodzeń | 2 674 | 3 134 |
- z tytułu zakupu środków trwałych | 4 111 | 3 587 |
- rozliczenia międzyokresowe i przychody przyszłych okresów | 4 585 | 5 642 |
- inne | 25 | 44 |
Zobowiązania krótkoterminowe, razem | 72 114 | 56 010 |
w tym zobowiązania z tytułu podatku dochodowego | 4 235 | 28 |
w tym zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe | 67 879 | 55 982 |
Rozliczenia międzyokresowe i przychody przyszłych okresów prezentowane jako "Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania krótkoterminowe"
| stan na dzień | stan na dzień |
Przychody przyszłych okresów stanowiące wartość netto sfinansowanych ze środków ZFRON środków trwałych (*) | 8 | 7 |
Przychody przyszłych okresów wynikające z wystawionych faktur zaliczkowych sprzedaży | - | 4 |
Rozliczenia międzyokresowe kosztów premii | 2 878 | 4 566 |
Rozliczenia międzyokresowe kosztów wysyłki towaru | 184 | 143 |
Pozostałe rozliczenia międzyokresowe | 1 515 | 922 |
Rozliczenia międzyokresowe i przychody przyszłych okresów, razem | 4 585 | 5 642 |
(*) W pozycji przychody przyszłych okresów Jednostka Dominująca wykazuje wartość sfinansowanych ze środków ZFRON środków trwałych, które są użytkowane przez Emitenta. Wartość tej pozycji jest pomniejszana o kwotę amortyzacji naliczaną od wartości
sfinansowanych środków. Wartość amortyzacji środków trwałych sfinansowanych z ZFRON w okresie dwunastu miesięcy 2023 roku wyniosła 7 tys. zł.
Na dzień bilansowy Grupa nie posiada zobowiązań warunkowych.
Zabezpieczenia do umów kredytowych i umów o akredytywy wymienione są w nocie 1.26.części D niniejszego sprawozdania.
| Wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy | Wyceniane według zamortyzowanego kosztu | Instrumenty pochodne zabezpieczające | Razem |
Stan na dzień 31 grudnia 2023 roku wg |
|
|
|
|
Zobowiązania długoterminowe: | - | 4 410 | - | 4 410 |
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne | - | - | - | - |
Leasing finansowy | - | 4 410 | - | 4 410 |
Zobowiązania krótkoterminowe: | 10 | 54 434 | - | 54 444 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | - | 53 435 | - | 53 435 |
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne | - | 148 | - | 148 |
Leasing finansowy | - | 851 | - | 851 |
Pochodne instrumenty finansowe | 10 | - | - | 10 |
Kategoria zobowiązań finansowych, razem | 10 | 58 844 | - | 58 854 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stan na dzień 31 grudnia 2022 roku wg |
|
|
|
|
Zobowiązania długoterminowe: | - | 2 460 | - | 2 460 |
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne | - | - | - | - |
Leasing finansowy | - | 2 460 | - | 2 460 |
Zobowiązania krótkoterminowe: | 604 | 36 712 | - | 37 316 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | - | 35 780 | - | 35 780 |
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne | - | 211 | - | 211 |
Leasing finansowy | - | 721 | - | 721 |
Pochodne instrumenty finansowe | 604 | - | - | 604 |
Kategoria zobowiązań finansowych razem | 604 | 39 172 | - | 39 776 |
| stan na dzień | stan na dzień |
Hierarchia wartości godziwej instrumentów finansowych (poziom 2) |
|
|
Należności z tytułu wyceny kontraktów forward | - | - |
Zobowiązania z tytułu wyceny kontraktów forward | 10 | 604 |
Jednostki uczestnictwa w funduszach inwest. (wartość nabycia i wycena) | - | - |
Obligacje i listy hipoteczne (wartość nabycia i wycena) | 64 696 | 84 208 |
Certyfikaty inwestyyjne w funduszach inwestycyjnych zamkniętych | 17 582 | 40 839 |
Akcje (wartość nabycia i wycena) | 14 169 | 73 413 |
Udziały w spółce inwestycyjnej (wartość nabycia i wycena) | 2 008 | 731 |
Grupa Mercator Medical przyjmuje poniższe poziomy hierarchii wartości godziwej:
Poziom I – cena notowana na aktywnym rynku dla tych samych składników aktywów lub zobowiązań,
Poziom II - wartości ustalone w oparciu o dane wejściowe inne niż notowane ceny poziomu I, które są pośrednio lub bezpośrednio możliwe do zaobserwowania lub ustalenia na podstawie danych rynkowych,
Poziom III – wartości ustalone w oparciu o dane wejściowe, które nie opierają się na danych rynkowych możliwych do zaobserwowania
Grupa nie dokonywała zmian w hierarchii ustalonych poziomów wartości godziwej. Grupa kwalifikowała posiadane instrumenty do poziomu 2 hierarchii wartości godziwej na podstawie wyceny prowadzonej przez źródła eksperckie.
Aktywa finansowe wykazane w niniejsze nocie wyceniane zostały na podstawie:
Akcje – wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy wg. notowań giełdowych, aktualnych na dzień wyceny
Obligacje skarbowe, korporacyjne i listy zastawne – wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody wg. notowań giełdowych, aktualnych na dzień wyceny
Certyfikaty funduszy inwestycyjnych zamkniętych - wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy wg. ostatniej w okresie sprawozdawczym wyceny oficjalnej funduszu, sporządzonej zgodnie z zapisami statutu funduszu.
Wycena kontraktów forward – wyceniane na podstawie wyceny banku z którym zawarto transakcję pochodną
Udziały w spółce inwestycyjnej ASI – wyceniane na podstawie informacji zawartych w zatwierdzonym i zbadanym sprawozdaniu finansowym w wartości godziwej przez inne całkowite dochody.
Zobowiązania z tytułu kredytów i inne zobowiązania finansowe MERCATOR MEDICAL S.A.
Instytucja finansowa | Rodzaj finansowania | Wartość limitu wynikającego z umowy | Saldo | Waluta | Oprocentowanie | Data uruchomienia linii | Termin zapadalności | Rodzaj zabezpieczenia |
mBank S.A. | Limit na gwarancje | 2 000 | 420* | PLN | - | 06.11.2015 | 28.06.2024 | 1 |
mBank S.A. | Limit na akredytywy | 5 000 | 0 | PLN | - | 06.11.2015 | 28.06.2024 | 1 |
PKO Bank Polski S.A. | Limit na akredytywy | 20 000 | 3 984 | PLN | - | 12.03.2018 | 11.04.2024 | 2 |
PKO Bank Polski S.A. | Limit na gwarancje celne | 1 000 | 0 | PLN | - | 12.03.2018 | 11.04.2024 | 2 |
Suma zobowiązań z tytułu gwarancji |
|
| 420 |
|
|
|
|
|
Suma zobowiązań z tytułu akredytyw |
|
| 3 984 |
|
|
|
|
|
Zobowiązania z tytułu kredytów i inne zobowiązania finansowe MERCATOR MEDICAL (THAILAND) Ltd.
Instytucja finansowa | Rodzaj finansowania | Wartość limitu wynikającego z umowy | Saldo | Waluta | Oprocentowanie | Data uruchomienia linii | Termin zapadalności | Rodzaj zabezpieczenia |
CIMB THAI BANK PUBLIC COMPANY LIMITED | Bankowy limit wielocelowy | 310 000 | 13 997** | THB | MLR + marża banku | 01.03.2011 | - | 3 |
Zabezpieczenia do umów kredytowych i umów o akredytywy |
1. Oświadczenie o poddaniu się egzekucji w formie aktu notarialnego w trybie art. 777 par 1 Kodeksu postępowania cywilnego do kwoty 10,5 mln PLN |
2. Hipoteka umowna łączna do kwoty 31,5 mln PLN ustanowiona na prawach własności nieruchomości przysługujących Mercator Medical S.A., przelew wierzytelności pieniężnej z umowy ubezpieczenia nieruchomości, przelew wierzytelności pieniężnej z umowy ubezpieczenia towarów w trakcie transportu morskiego, przelew wierzytelności z podmiotami powiązanymi kapitałowo, poręczenie na zasadach ogólnych udzielone przez Trino Sp. z o.o. do kwoty 31,5 mln PLN do 11 października 2026 roku, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową, oświadczenie o poddaniu się egzekucji w formie aktu notarialnego w trybie art. 777 par 1 Kodeksu postępowania cywilnego do kwoty 35,7 mln PLN. W dniu 2.04.2024 r. podpisany został aneks do umowy przedłużający termin jej obowiązywania do 11.04.2025 r., równocześnie zmniejszający limit do łącznej kwoty 10 mln PLN i likwidujący limit na gwarancje celne oraz znoszący poręczenie Trino (w efekcie dokonanej inkorporacji Trino do Mercator Medical S.A.), hipotekę umowną oraz zmniejszający do 17 mln PLN oświadczenie o poddaniu się egzekucji. |
3. Hipoteka na nieruchomościach należących do Mercator Medical (Thailand) Ltd., zastaw na należących do niej maszynach, sprzęcie i wyposażeniu. |
*mBank udzielił Emitentowi gwarancji, która stanowi zabezpieczenie zobowiązań Emitenta z wykonania umowy najmu powierzchni biurowej do kwoty 96.624, 37 EUR. ( w ramach obowiązującego limitu na gwarancje)
**Bank CIMB Thai udzielił Mercator Medical Thailand LTD gwarancji w ramach linii kredytowej, która stanowi zabezpieczenie zobowiązań MMT z tyt. zakupu energii elektrycznej do kwoty łącznej 13.997.400 THB.
Struktura terytorialna przychodów z umów z klientami z tytułu sprzedaży produktów i usług
Struktura terytorialna przychodów z umów z klientami z tytułu sprzedaży towarów i materiałów
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Przychody netto ze sprzedaży produktów i usług | 286 429 | 301 192 |
Przychody netto ze sprzedaży towarów i materiałów | 182 635 | 241 320 |
Koszt wytworzenia sprzedanych produktów | (287 573) | (269 263) |
Wartość sprzedanych towarów i materiałów | (157 848) | (235 240) |
Zysk (strata) na sprzedaży brutto | 23 643 | 38 009 |
|
|
|
Koszty sprzedaży | (78 859) | (88 577) |
Koszty ogólnego zarządu | (35 080) | (39 199) |
Zysk (strata) na sprzedaży netto | (90 296) | (89 767) |
|
|
|
Pozostałe przychody operacyjne | 45 630 | 62 971 |
Pozostałe koszty operacyjne | (42 449) | (154 419) |
Zysk (strata) z działalności operacyjnej | (87 115) | (181 215) |
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Zysk na sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych | 498 | 474 |
Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych | 39 516 | 39 214 |
- należności | 174 | 297 |
- należności z tytułu zaliczek na dostawy | - | 11 446 |
- zapasy | 38 250 | 27 471 |
- inne aktywa | 1 092 | - |
Rozwiązanie rezerwy | - | - |
Pozostałe przychody operacyjne, w tym: | 5 616 | 23 283 |
- zwrot kosztów zastępstwa procesowego | 343 | 184 |
- przychody ze sprzedaży nadwyżek surowca | 3 | 34 |
- dofinansowanie kosztów amortyzacji ZFRON | 7 | 7 |
- uzgodnienie magazynu i rozliczenie różnic inwentaryzacyjnych | 1 506 | 1 075 |
- odszkodowania za szkody komunikacyjne | 89 | 52 |
- pozostałe odszkodowania i darowizny otrzymane | 1 017 | 192 |
- sprzedaż odpadów | 374 | - |
- prowizje od transferu waluty | - | 39 |
- przychody z tytułu refakturowanych kosztów transportu | 49 | 26 |
- przychody ze zwrotu podatków przy eksporcie towarów | 159 | 220 |
- przychody z tytułu niezwróconych zaliczek | - | 20 508 |
- inne | 2 069 | 946 |
Pozostałe przychody operacyjne, razem | 45 630 | 62 971 |
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Strata na sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych | - | - |
Aktualizacja wartości aktywów niefinansowych | (31 102) | (147 472) |
- odpisy aktualizujące należności | (758) | (810) |
- odpisy aktualizujące należności z tytułu wpłaconych zaliczek na dostawy | - | - |
- odpisy aktualizujące zapasy | (15 049) | (19 141) |
- odpisy aktualizujące wartość aktywów trwałych | (15 295) | (127 521) |
Darowizny | (46) | (10) |
Inne koszty operacyjne | (11 300) | (6 937) |
- koszty sądowe i zastępstwa procesowego | (123) | (211) |
- koszty związane z reklamacjami | (134) | (610) |
- naprawy powypadkowe samochodów | (21) | (60) |
- koszty transportu do refakturowania | (22) | (145) |
- wartość zlikwidowanych środków trwałych i zaniechanych inwestycji | (871) | - |
- uzgodnienie magazynu i rozliczenie różnic inwentaryzacyjnych | (2 836) | (105) |
- spisane i umorzone należności | (962) | - |
- darowizny | (169) | (864) |
- kary, sankcje | (3 193) | (104) |
- inne | (2 969) | (4 838) |
Pozostałe koszty operacyjne, razem | (42 448) | (154 419) |
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Odsetki od pożyczek | 5 607 | 2 773 |
- od jednostek powiązanych | 5 576 | 39 |
- od jednostek pozostałych | 31 | 2 734 |
Odsetki od środków na rachunkach bankowych | 10 163 | 5 989 |
Dodatnie różnice kursowe | 40 088 | - |
Pozostałe przychody finansowe | 28 565 | 9 185 |
- otrzymane odsetki | 6 898 | 4 715 |
- dywidenda | 1 012 | 583 |
- wycena instrumentów finansowych | 5 947 | 794 |
- zysk ze sprzedaży aktywów finansowych | 14 533 | - |
- inne | 175 | 3 093 |
Przychody finansowe, razem | 84 423 | 17 947 |
W skonsolidowanym sprawozdaniu z całkowitych dochodów Grupa wykazała przychody finansowe; zasadniczą wartość w zaprezentowanej kwocie tych przychodów w okresie sprawozdawczym stanowią dodatnie niezrealizowane różnice kursowe z wyceny bilansowej, wynikające przede wszystkim z wyceny bilansowej pożyczek udzielonych przez Spółki zależne tj. Mercator Medical (Thailand) Ltd. oraz LeaderMed BV jednostce dominującej . Nadwyżka dodatnich różnic kursowych z wyceny bilansowej pożyczek, które Mercator Medical (Thailand) Ltd. udzielił Jednostce Dominującej ujęta w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym wynosi 31,8 mln. zł (różnica pomiędzy dodatnimi różnicami kursowymi z wyceny bilansowej pożyczek ujętymi w jednostkowym sprawozdaniu finansowym Jednostki Dominującej a ujemnymi różnicami kursowymi z wyceny bilansowej tych pożyczek ujętymi w jednostkowym sprawozdaniu finansowym Mercator Medical (Thailand) Ltd). Odniesienie w wynik finansowy w sprawozdaniu skonsolidowanym Grupy różnic kursowych wynikających z wewnątrzgrupowych pożyczek, wynika z niespełnienia wymogów określonych w punkcie 15 i 32 wynikających z MSR 21 "Skutki zmian kursów wymiany walut obcych" pozwalających na klasyfikacje tychże pożyczek, jako "inwestycji netto".
Pozostałe istotne, prócz wyżej wymienionych przychody finansowe to dochód ze sprzedaży akcji, odsetki od posiadanych obligacji i lokat bankowych oraz od udzielonych pożyczek. Nadto przychód został osiągnięty dzięki aktualizacji wyceny inwestycji finansowych.
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Odsetki wobec powiązanych jednostek | (163) | (88) |
- od kredytów i pożyczek | - | (25) |
- pozostałe | (163) | (63) |
Odsetki wobec pozostałych jednostek | (669) | (243) |
- od kredytów i pożyczek | (32) | (17) |
- pozostałe | (637) | (226) |
Ujemne różnice kursowe | - | (17 221) |
Pozostałe koszty finansowe | (268) | (5 395) |
- wycena instrumentów finansowych | - | - |
- prowizje od kredytów | (42) | (128) |
- strata z likwidacji oddziału | - | - |
- strata z umorzenia udziałów w spółkach zależnych | - | - |
- strata ze zbycia jednostek uczestnictwa TFI | - | (4 928) |
- pozostałe koszty bankowe | (226) | (339) |
Koszty finansowe, razem | (1 100) | (22 947) |
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Bieżący podatek dochodowy: | (1 773) | (1 839) |
Bieżące obciążenie podatkowe | (1 773) | (1 839) |
Odroczony podatek dochodowy ujęty w wyniku finansowym: | (17 271) | (2 732) |
Zmiana wartości aktywa z tytułu podatku odroczonego w okresie | (5 541) | 1 325 |
Zmiana wartości rezerwy z tytułu podatku odroczonego w okresie | (12 334) | (4 192) |
Różnice kursowe z przeliczeń | 604 | 135 |
Podatek dochodowy ujęty w wyniku finansowym, razem | (19 044) | (4 571) |
|
|
|
Odroczony podatek dochodowy ujęty w innych całkowitych dochodach: |
| - |
Zmiana wartości aktywa z tytułu podatku odroczonego w okresie |
| - |
Zmiana wartości rezerwy z tytułu podatku odroczonego w okresie |
| - |
Odroczony podatek dochodowy ujęty w innych całkowitych dochodach, razem |
| - |
|
|
|
Liczba akcji stosowana jako mianownik wzoru do wyliczenia zysku na jedną akcję
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Liczba akcji na początek okresu (w sztukach) | 9 770 435 | 9 770 435 |
Liczba akcji na koniec okresu (w sztukach) | 9 417 813 | 9 770 435 |
Średnia ważona liczba akcji wykazana dla potrzeb wyliczenia wartości podstawowego zysku na jedną akcję (w sztukach) | 9 583 739 | 9 770 435 |
Efekt rozwodnienia liczby akcji zwykłych ( w sztukach) | - | - |
Średnia ważona liczba akcji zwykłych wykazana dla potrzeb wyliczenia wartości rozwodnionego zysku na jedną akcję (w sztukach) | 9 583 739 | 9 770 435 |
Wyliczenie zysku na jedną akcję
Wyliczenie zysku na jedną akcję | okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Działalność kontynuowana |
|
|
Zysk (strata) netto z działalności kontynuowanej przypadający akcjonariuszom Jednostki Dominującej | (19 676) | (189 621) |
|
|
|
Podstawowy zysk (strata) na akcję (PLN) | (2,05) | (19,41) |
Rozwodniony zysk (strata) na akcję (PLN) | (2,05) | (19,41) |
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Amortyzacja: |
|
|
amortyzacja aktywów niematerialnych | 2 462 | 1 663 |
amortyzacja rzeczowych aktywów trwałych | 19 657 | 24 008 |
| 22 119 | 25 671 |
|
|
|
Odsetki i udziały w zyskach (dywidendy) składają się z: |
|
|
odsetki zapłacone | 190 | 15 |
odsetki naliczone od lokat | (1 544) | - |
odsetki otrzymane | (6 733) | (8 898) |
dywidenda | (1 012) | (583) |
odsetki naliczone od pożyczek udzielonych | (5 559) | (2 572) |
| (14 658) | (12 038) |
|
|
|
Zysk (strata) z działalności inwestycyjnej wynika z: |
|
|
wartość netto sprzedanych lub zlikwidowanych rzeczowych aktywów trwałych | 886 | 6 074 |
Utrata wartości | 14 203 | 127 521 |
(zyski)/straty ze sprzedaży instrumentów finansowych | - | - |
Sprzedaż instrumentów finansowych | (14 533) | 3 964 |
wartość wyceny instrumentów finansowych | (3 395) | (4 020) |
| (2 839) | 133 539 |
Zmiana stanu rezerw wynika z następujących pozycji: |
|
|
bilansowa zmiana stanu rezerw | 1 329 | 1 149 |
bilansowa zmiana stanu rezerw na odroczony podatek | 12 334 | 4 192 |
| 13 663 | 5 341 |
Zmiana stanu zapasów wynika z następujących pozycji: |
|
|
bilansowa zmiana stanu zapasów | 52 908 | 29 736 |
| 52 908 | 29 736 |
Zmiana należności wynika z następujących pozycji: |
|
|
zmiana stanu należności wynikająca z bilansu | (35 432) | 74 075 |
korekta o należności z tytułu sprzedaży środków trwałych | (78) |
|
korekta należności z tytułu sprzedaży aktywów finansowych | 23 295 |
|
Inne | - | - |
| (12 215) | 74 075 |
|
|
|
Zmiana stanu zobowiązań krótkoterminowych, z wyjątkiem kredytów i pożyczek wynika z następujących pozycji: |
|
|
zmiana stanu zobowiązań krótkoterminowych wynikająca z bilansu | 17 227 | (73 783) |
zmiana stanu kredytów i pożyczek | 63 | (211) |
płatności leasingu finansowego | (130) | 1 582 |
Zmiana stanu zobowiązania z tytułu zakupu środków trwałych | (524) |
|
zapłacony podatek dochodowy | 519 | 29 926 |
inne |
| 501 |
| 17 155 | (41 985) |
|
|
|
Zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych pozycji: |
|
|
bilansowa zmiana stanu aktywa na odroczony | 5 541 | (1 325) |
bilansowa zmiana stanu pozostałych aktywów | (9) | (253) |
bilansowa zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych | (1 167) | (3 821) |
| 4 365 | (5 399) |
|
|
|
Zmiana stanu Inne korekty: |
|
|
bilansowa zmiana stanu kapitału z różnic kursowych | (86 141) | 55 298 |
zmiana stanu zysków z lat ubiegłych-korekta lat ubiegłych | (60) | (9) |
różnice kursowe z przeliczenia kapitałów -kapitał mniejszości | 288 | 298 |
dotyczące programu motywacyjnego |
| - |
zmiana stanu zobowiązań z tytułu kredytów wynikająca ze zmian kursu | - | - |
wycena zakupionych obligacji |
| (281) |
zmiana stanu ST i WNIP wynikająca ze zmian kursu | 26 888 | (11 842) |
różnice kursowe z przeliczenia dotyczące zmiany aktywów finansowych | 2 381 |
|
pozostałe | 2 | 171 |
| (56 642) | 43 635 |
Światowa pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 spowodowała znaczący wzrost popytu na wyroby medyczne, w szczególności, będące podstawą oferty Grupy, środki ochrony osobistej. Rosnące od początku roku 2020 zapotrzebowanie na znajdujące się w portfolio Grupy
produkty, skutkowało wzrostem wolumenu sprzedaży, a równoważenie niezaspokajanego popytu dokonywane było poprzez wzrost cen sprzedaży. Efektem był wzrost przychodów ze sprzedaży oraz rekordowy poziom marż, utrzymujący się zarówno w roku 2020 jak i 2021.
W roku 2021 utrzymany został poziom sprzedaży zbliżony do roku poprzedniego, jednakże od II kwartału postępowała erozja marż spowodowana wyższymi cenami produkcji i zakupu (reakcja producentów rękawic na zwiększony popyt), przy spadających cenach sprzedaży (zwiększona podaż, rynek antycypujący zakończenie pandemii). Do końca roku 2021 nadal jednak ceny utrzymywały się na poziomie sprzed pandemii, stąd pomimo pogarszających się marż, Grupa wygenerowała zysk na każdym poziomie, wielokrotnie przekraczający wartości sprzed pandemii.
W roku 2022 następowała erozja cen jednostkowych rękawic spowodowana przede wszystkim pojawieniem się nowej konkurencji na rynku produkcji w latach pandemicznego popytu, co spowodowało gwałtowny wzrost światowej produkcji i znacząco zachwiało równowagą podażowo – popytową. Sytuacja miała w 2022 roku wpływ na generowane wyniki części produkcyjnej, której aktywa zostały poddane testowi na utratę wartości. Zarząd w obliczu sytuacji rynkowej przeprowadził analizę, która wykazała, że korekta wartości aktywów produkcyjnych jest zasadna. Na pozostałe aktywa i zobowiązania Grupy pandemia Covid w roku 2022 nie miała wpływu. W dalszym ciągu utrzymywano wysoką wartość zapasów, utrzymano poziom należności i zobowiązań handlowych, zmalała wartość środków pieniężnych i pozostałych aktywów finansowych.
W roku 2023 r. widoczna była dalsza, choć spowalniająca, erozja cen sprzedaży. Równolegle jednak nastąpiła redukcja poziomu zapasów, należności i zobowiązań z tytułu dostaw i usług oraz optymalizacja struktury.
W roku 2023 aktywa części produkcyjnej i dystrybucyjnej również zostały poddane testowi na utratę wartości, analiza wykazała, że korekta wartości aktywów produkcyjnych jest zasadna.
Powyższe zmiany są wypadkową zarówno wpływu pandemii, jak i decyzji właścicielskich oraz operacyjnej działalności Grupy.
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Mercator Medical S.A. |
|
|
Rada Nadzorcza * | 400 | 547 |
|
|
|
Zarząd |
|
|
-wynagrodzenie w Jednostce Dominującej | 1 739 | 2 462 |
-wynagrodzenie w jednostkach zależnych | 2 758 | 2 271 |
|
|
|
Razem | 4 897 | 5 280 |
(*) w tym wynagrodzenia wypłacone członkom Rady Nadzorczej z tytułu świadczenia usług i pracy na rzecz Emitenta i spółek Grupy.
Wynagrodzenie wypłacone lub należne za rok obrotowy
| okres 01.01.- | okres 01.01.- |
- za badanie i przegląd sprawozdań finansowych(*) | 384 | 569 |
- za ocenę sprawozdania o wynagrodzeniach Zarządu i rady Nadzorczej | 17 | 15 |
- za badanie zgodności sprawozdania z wymogami ESEF | 17 | 15 |
Razem | 418 | 599 |
(*) Kwota obejmuje przegląd półrocznego jednostkowego sprawozdania i badanie rocznego jednostkowego sprawozdania oraz przegląd półrocznego skonsolidowanego sprawozdania i badanie rocznego skonsolidowanego sprawozdania sporządzonego przez Jednostkę Dominującą oraz badanie sprawozdań sporządzonych przez jednostki zależne Mercator Medical (Thailand) Ltd oraz Mercator Medical KFT. Badanie sprawozdania finansowego Mercator Medical (Thailand) Ltd wykonane zostało przez podmiot powiązany
z podmiotem badającym sprawozdanie skonsolidowane Grupy. Badanie sprawozdania finansowego Mercator Medical KFT wykonane zostało przez podmiot niepowiązany z podmiotem badającym sprawozdanie skonsolidowane Grupy.
Poniżej przedstawiono wartość transakcji Emitenta z podmiotami powiązanymi w 2023 roku. (Wszystkie transakcje zostały wyeliminowane w procesie konsolidacji.)
| Sprzedaż na rzecz podmiotów zależnych | Zakupy od podmiotów zależnych | Należności handlowe od podmiotów zależnych | Zobowiązania handlowe wobec podmiotów zależnych |
Jednostka dominująca: | 138 031 | 67 605 | 83 351 | 33 879 |
Mercator Medical S.A. | 138 031 | 67 605 | 83 351 | 33 879 |
|
|
|
|
|
| Sprzedaż na rzecz jednostki dominującej | Zakupy od jednostki dominującej | Należności handlowe od jednostki dominującej | Zobowiązania handlowe wobec jednostki dominującej |
Jednostki zależne | 67 605 | 138 031 | 33 879 | 83 351 |
Mercator Medical (Thailand) Ltd. | 66 936 | 2 182 | 33 575 | 473 |
Merkator Medikal TOB | - | 20 625 | - | 22 071 |
Mercator Medical s.r.l | 89 | 22 008 | - | 17 222 |
Merkator Medikal OOO | - | 20 851 | - | 20 100 |
Mercator Medical s.r.o. | - | 25 016 | 10 | 3 912 |
Mercator Medical Kft. | 1 | 10 615 | - | 4 585 |
Mercator Medical Italia s.r.l. | 116 | 7 506 | - | - |
Mercator Opero Sp. z o.o. | - | - | 294 | 2 279 |
Mercator Estates | - | 40 |
| 18 |
Trino 1 Sp. z o.o. | - | - | - | - |
Mercator Medical GmbH | - | 12 961 | - | 5 138 |
Leader Med B.V. | - | 32 | - | 4 |
eMercator.com GmbH | 277 | 234 | - | 3 642 |
Mercator Medical SAS | 186 | 15 961 | - | 3 907 |
|
|
|
|
|
W roku 2023 jednostka dominująca korzystała z wynajmu samochodów od spółki zależnej Mercator Medical s.r.o. Wynajem samochodów Emitent prezentuje jako leasing, w związku z tym na 31.12.2023 roku wykazano zobowiązanie z tytułu leasingu samochodów w łącznej kwocie 182 tys. zł.
Na dzień 31.12.2023 r. saldo pożyczek zaciągniętych przez jednostkę dominującą od Mercator Medical (Thailand) Ltd. wynosiło 264.948 tys. zł. Z tytułu odsetek od pożyczek jednostka dominująca wykazała w 2023 roku koszty finansowe w wysokości 2.682 tys. zł.
Na dzień 31.12.2023 r. saldo pożyczek zaciągniętych przez jednostkę dominującą od LeaderMed B.V. wynosiło 170.092 tys. zł. Z tytułu odsetek od pożyczek Spółka wykazała w 2023 roku koszty finansowe w wysokości 6.679 tys. zł..
Poniżej przedstawiono wartość transakcji Emitenta z podmiotami powiązanymi w 2022 roku. (Wszystkie transakcje zostały wyeliminowane w procesie konsolidacji.)
| Sprzedaż na rzecz podmiotów zależnych | Zakupy od podmiotów zależnych | Należności handlowe od podmiotów zależnych | Zobowiązania handlowe wobec podmiotów zależnych |
Jednostka dominująca: | 167 102 | 191 925 | 77 466 | 77 123 |
Mercator Medical S.A. | 165 962 | 201 390 | 76 980 | 70 852 |
|
|
|
|
|
| Sprzedaż na rzecz jednostki dominującej | Zakupy od jednostki dominującej | Należności handlowe od jednostki dominującej | Zobowiązania handlowe wobec jednostki dominującej |
Jednostki zależne | 191 925 | 165 962 | 70 852 | 76 980 |
Mercator Medical (Thailand) Ltd. | 177 980 | 1 825 | 70 407 | 490 |
Merkator Medikal TOB | - | 12 307 | - | 18 958 |
Mercator Medical s.r.l | 336 | 49 796 | - | 24 428 |
Merkator Medikal OOO | - | 28 355 | - | 8 549 |
Mercator Medical s.r.o. | 120 | 22 016 | - | 3 838 |
Mercator Medical Kft. | 2 | 19 011 | 2 | 8 583 |
Mercator Medical Italia s.r.l. | - | 9 739 | - | 1 563 |
Mercator Opero Sp. z o.o. | 40 | - | 295 | 2 279 |
Trino 1 Sp. z o.o. | - | - | - | 5 |
Mercator Medical GmbH | 12 287 | 17 523 | - | 3 666 |
Leader Med B.V. | - | - | - | 22 |
eMercator.com GmbH | - | 5 390 | - | 4 599 |
Mercator Medical SAS | 1 160 | - | 148 | - |
|
|
|
|
|
Na dzień 31.12.2022 r. wartość pożyczki udzielonej podmiotowi powiązanemu z Prezesem Zarządu Emitenta wynosiła 44 972 tys. zł. Z tytułu odsetek od pożyczki jednostka dominująca wykazała w 2022 roku przychody finansowe w wysokości 2 572 tys. zł.
W roku 2022 jednostka dominująca korzystała z wynajmu samochodów od spółki zależnej Mercator Medical s.r.o. Wynajem samochodów Emitent prezentuje jako leasing, w związku z tym na 31.12.2022 roku wykazano zobowiązanie z tytułu leasingu samochodów w łącznej kwocie 238 tys. zł.
Na dzień 31.12.2022 r. saldo pożyczek zaciągniętych przez jednostkę dominującą od Mercator Medical (Thailand) Ltd. wynosiło 315.283 tys. zł. Z tytułu odsetek od pożyczek jednostka dominująca wykazała w 2022 roku koszty finansowe w wysokości 5.325 tys. zł.
Na dzień 31.12.2022 r. saldo pożyczek zaciągniętych przez jednostkę dominującą od LeaderMed B.V. wynosiło 164.018 tys. zł. Z tytułu odsetek od pożyczek jednostka dominująca wykazała w 2022 roku koszty finansowe w wysokości 5.944 tys. zł.
W dniu 22.12.2022 r. podjęto uchwałę w sprawie wypłaty dywidendy za rok 2022 od spółki LeaderMed B.V. na rzecz Spółki w kwocie 32.654 tys. zł, wypłata nastąpiła w dniu 15.02.2023 r.
Transakcje z udziałem Członków Zarządu i Rady Nadzorczej w okresie od 1 stycznia 2023 roku do 31 grudnia 2023 roku
W związku ze zmianą siedziby biura Spółki w dniu 31.03.2023 r. na podstawie wypowiedzenia wygasła umowa najmu powierzchni biurowej w Krakowie przy ulicy H. Modrzejewskiej 30 zawarta między Emitentem a Wiesławem Żyznowskim, Prezesem Zarządu Emitenta. Wartość zakupionych usług z tytułu w/w umowy wraz z kosztami eksploatacji za okres 01.01-31.03.2023 r. wyniosła 221,1 tys. zł brutto (179,9 tys. zł netto). Ponadto od dnia 31.03.2023 r. na podstawie nowej umowy najmu Emitent najmuje od Prezesa Zarządu część pomieszczenia w tej samej nieruchomości. Wartość usług z tytułu tej umowy w okresie 01.04-31.12.2023 r. wyniosła 14,5 tys. zł brutto (11,8 tys. zł netto). Z tytułu tych usług na dzień 31.12.2023 zobowiązanie nie wystąpiło. Wynajem powyższej nieruchomości Emitent prezentuje jako leasing finansowy, w związku z tym na dzień 31.12.2023 r. wykazano zobowiązanie z tytułu leasingu nieruchomości w łącznej kwocie 63,5 tys. zł.
W związku z zarejestrowanym w listopadzie 2023 roku połączeniem Emitenta ze spółkami Trino sp. z o.o. oraz Brestia sp. z o.o. Emitent wstąpił w prawa i obowiązku wynikające z umów najmu powierzchni biurowej zawarte przez te spółki z Wiesławem Żyznowskim. Łączna wartość usług związanych z tymi umowami za okres 01.01-31.12.2023 r. wyniosła 4,6 tys. zł brutto (3,7 tys. zł netto). Z tytułu tych usług na dzień 31.12.2023 wystąpiło zobowiązanie w łącznej kwocie 1,3 tys. zł.
Osoba powiązana z Prezesem Zarządu, będącym pośrednio większościowym akcjonariuszem Spółki, otrzymała w 2023 r. 84 tys. zł wynagrodzenia z tytułu pełnienia funkcji Przewodniczącej Rady Nadzorczej Spółki.
Zastępca Przewodniczącej Rady Nadzorczej, oprócz wynagrodzenia z tytułu pełnienia funkcji, otrzymał w 2023 r. 78 tys. zł (netto) wynagrodzenia za świadczone na rzecz spółki zależnej od Emitenta usługi doradcze oraz 16 tys. zł (netto) wynagrodzenia od za usługi doradcze świadczone na rzecz Emitenta.
Członek Rady Nadzorczej, oprócz wynagrodzenia w kwocie 13 tys. zł otrzymał od Emitenta wynagrodzenie za usługi doradcze w kwocie 3 tys. zł
W roku 2022 Grupa udzieliła pożyczki pieniężnej w kwocie 52.000 tys. zł dla podmiotu powiązanego z Prezesem Zarządu Spółki, Panem Wiesławem Żyznowskim. Stan na dzień 31.12.2023 r. wynosił 49.060,3 tys. zł (kwota kapitału plus należne odsetki).
Transakcje z udziałem Członków Zarządu i Rady Nadzorczej w okresie od 1 stycznia 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku
Emitent wynajmował nieruchomość, w której znajduje się siedziba Spółki od Prezesa Zarządu. W roku 2022 wysokość zakupionych usług w kwocie brutto wyniosła 717 tys. zł (wartość usług netto wyniosła 593 tys. zł). Z tytułu tej usługi na dzień 31.12.2022 roku zobowiązanie nie wystąpiło. Wynajem tej nieruchomości Emitent prezentuje jako leasing, w związku z tym na 31.12.2022 roku wykazano zobowiązanie z tytułu leasingu nieruchomości w łącznej kwocie 1.969 tys. zł.
Osoba powiązana z akcjonariuszem większościowym wchodząca w skład Rady Nadzorczej otrzymała w 2022 r. 80 tys. zł wynagrodzenia z tytułu pełnienia funkcji.
Zastępca Przewodniczącej Rady Nadzorczej, oprócz wynagrodzenia z tytułu pełnienia funkcji, otrzymał w 2022 roku 100 tys. zł (netto) wynagrodzenia za świadczone na rzecz spółki zależnej od Emitenta usługi prawne.
Członek Rady Nadzorczej, oprócz wynagrodzenia z tytułu pełnienia funkcji, otrzymał w 2022 roku 12 tys. zł (netto) wynagrodzenia za świadczone na rzecz Emitenta usługi doradcze oraz 131 tys. zł wynagrodzenia od spółki zależnej Emitenta.
W roku 2022 Grupa udzieliła pożyczki pieniężnej w wysokości 52.000 tys. zł dla podmiotu powiązanego z Prezesem Zarządu Spółki, Panem Wiesławem Żyznowskim. Stan należności z tytułu tej pożyczki na dzień 31.12.2022 r. wynosił 44.972 tys. zł. (kwota kapitału plus należne odsetki).
Wartość wyrażona w walucie (w tys.): | EUR | USD | THB | RON | CZK | HUF | UAH | GBP | RUB | inne waluty* | Wartość po |
Stan na 31 grudnia 2023 r. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aktywa finansowe (+): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności finansowe | 6 577 | 10 038 | 310 069 | 9 166 | 14 328 | 245 148 | 83 845 | 64 | 19 030 | - | 127 140 |
Zobowiązania finansowe (-): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leasing finansowy | (127) | - | (733) | - | - | - | - |
| - |
| (636) |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania finansowe | (560) | (4 793) | (244 097) | (265) | (234) | (30 046) | (1 725) | - | (9 564) | - | (50 446) |
Ekspozycja na ryzyko walutowe razem | 5 890 | 5 245 | 65 239 | 8 901 | 14 094 | 215 102 | 82 120 | 64 | 9 466 | 0 | 76 058 |
(*) waluty grupowane CHF, SEK, HDK
Wartość wyrażona w walucie (w tys.): | EUR | USD | THB | RON | CZK | HUF | UAH | GBP | RUB | inne waluty* | Wartość po |
Stan na 31 grudnia 2022 r. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aktywa finansowe (+): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności finansowe | 11 230 | 12 208 | 699 763 | 6 156 | 17 259 | 294 075 | 45 247 | 436 | 35 123 | - | 203 463 |
Zobowiązania finansowe (-): |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leasing finansowy |
|
| (1 461) |
|
| (14 982) |
|
|
|
| (361) |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania finansowe | (688) | - | (102 012) | (503) | (2 942) | (38 882) | (4 392) | - | (11 149) | - | (18 940) |
Ekspozycja na ryzyko walutowe razem | 10 542 | 12 208 | 596 290 | 5 653 | 14 317 | 240 211 | 40 855 | 436 | 23 974 | 0 | 184 162 |
Wahania kursu - wpływ na wynik finansowy (w tys. zł): | EUR | USD | THB | RON | CZK | HUF | UAH | GBP | RUB | inne waluty* | Razem |
Stan na 31 grudnia 2023 r. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wzrost kursu walutowego : 10% | 2 561 | 2 064 | 747 | 778 | 248 | 244 | 852 | 32 | 40 | 39 | 7 605 |
Spadek kursu walutowego -10% | (2 561) | (2 064) | (747) | (778) | (248) | (244) | (852) | (32) | (40) | (39) | (7 605) |
Stan na 31 grudnia 2022 r. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wzrost kursu walutowego : 10% | 610 | 2 305 | 7 579 | 583 | 340 | 281 | 569 | 231 | 223 | 193 | 12 914 |
Spadek kursu walutowego -10% | (610) | (2 305) | (7 579) | (583) | (340) | (281) | (569) | (231) | (223) | (193) | (12 914) |
(*) waluty grupowane CHF, SEK, HDK
Wpływ na wynik finansowy: | Zmiana stopy | okres 01.01.- | okres 01.01.- |
Wzrost stopy procentowej |
|
|
|
Zobowiązania w PLN, baza WIBOR, leasing | 1% | (53) | - |
Zobowiązania w PLN, baza WIBOR, kredyty | 1% | - | (1) |
Zobowiązania w PLN, baza WIBOR, pożyczki | 1% | - | - |
Zobowiązania w USD, baza LIBOR, kredyt | 1% | - | - |
Zobowiązania w THB, baza MLR, kredyt | 1% | - | - |
Zobowiązania w RUB, baza - stawka referencyjna, kredyt | 1% | - | - |
Należności w PLN, baza WIBOR, pożyczki | 1% | 495 | 450 |
Spadek stopy procentowej |
|
|
|
Zobowiązania w PLN, baza WIBOR, leasing | -1% | 53 | - |
Zobowiązania w PLN, baza WIBOR, kredyty | -1% | - | 1 |
Zobowiązania w USD, baza LIBOR, kredyt | -1% | - | - |
Zobowiązania w THB, baza MLR, kredyt | -1% | - | - |
Zobowiązania w RUB, baza - stawka referencyjna, kredyt | -1% | - | - |
Należności w PLN, baza WIBOR, pożyczki | -1% | (495) | (450) |
| Krótkoterminowe: |
| Długoterminowe: |
|
|
| do 6 m-cy | 6 do 12 m-cy | 1 do 3 lat | 3 do 5 lat | Razem |
Stan na 31 grudnia 2023 r. |
|
|
|
|
|
Kredyty w rachunku kredytowym | - | - | - | - | - |
Kredyty w rachunku bieżącym | - | - | - | - | - |
Pożyczki | - | - | - | - | - |
Leasing finansowy | 426 | 426 | 2 942 | 1 469 | 5 263 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | 53 435 | - | - | - | 53 435 |
Ekspozycja na ryzyko płynności, razem | 53 861 | 426 | 2 942 | 1 469 | 58 698 |
Stan na 31 grudnia 2022 r. |
|
|
|
|
|
Kredyty w rachunku kredytowym | - | - | - | - | - |
Kredyty w rachunku bieżącym | - | - | - | - | - |
Pożyczki | - | - | - | - | - |
Leasing finansowy | 423 | 423 | 2 335 | - | 3 181 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | 35 780 | - | - | - | 35 780 |
Ekspozycja na ryzyko płynności, razem | 36 203 | 423 | 2 335 | - | 39 078 |
Grupa Kapitałowa Mercator Medical posiada jednostki zależne w Ukrainie i w Rosji, w związku z czym trwające od 24 lutego 2022 roku działania wojenne na terenie Ukrainy oraz nałożenie międzynarodowych sankcji na Rosję mają wpływ na działalność biznesową Grupy.
Na działalność Grupy wpływa przede wszystkim osłabienie koniunktury gospodarczej zarówno w krajach UE, jak również osłabienie koniunktury w Rosji (w efekcie nałożonych sankcji gospodarczych) i w Ukrainie (efekty prowadzanych działań militarnych), niestabilność w łańcuchach dostaw oraz wysoka zmienność cen surowców i towarów na rynku, na którym działa Grupa.
Prowadzone działania militarne na terenie Ukrainy mogą również przekładać się na dalsze dynamiczne zmiany w poziomie kosztów finansowych (stopy procentowe), kursy walutowe czy presję inflacyjną.
Ze względu na nieprzewidywalność sytuacji w Ukrainie, tworzenie dalszych scenariuszy rozwoju sytuacji jest nadal bardzo trudne, dlatego też Grupa dostosowuje na bieżąco funkcjonowanie w tych niestabilnych okolicznościach.
Na dzień 31.12.2023 Grupa dokonała ponownej oceny sprawowania kontroli w rozumieniu MSSF 10 i nie stwierdziła utraty kontroli nad spółkami na Ukrainie oraz w Rosji oraz nad posiadanymi w tych krajach aktywami. Udziały w obu podmiotach utrzymuje Grupa poprzez spółkę LeaderMed B.V.
Grupa Mercator na bieżąco analizuje informacje i możliwość prowadzenia działalności operacyjnej w Rosji i na Ukrainie, i w przypadku wystąpienia istotnych czynników wpływających na możliwość funkcjonowania na tych rynkach, będzie w odpowiednim trybie informować o istotnych zmianach w tym zakresie.
Działalność w Ukrainie
Działalność jednostki ukraińskiej przez pierwsze tygodnie od rozpoczęcia konfliktu zbrojnego została wstrzymana, choć w drugiej połowie marca 2022 roku i w kolejnych dniach jednostka wróciła do ograniczonej działalności operacyjnej.
W drugim kwartale działalność operacyjna została przywrócona i obecnie jednostka koncentruje się na prowadzeniu działalności na terenie zachodniej Ukrainy. Średnia wartość sprzedaży w kolejnych miesiącach oscylowała wokół i nieco poniżej sprzedaży styczniowej. Od drugiego kwartału 2023 r. przekroczyła ten poziom.
Jednostka ukraińska nie posiada aktywów trwałych o istotnej wartości. Wartość posiadanych zapasów jest pod stałą kontrolą. Pomimo faktu, iż działania militarne prowadzone na Ukrainie nie wpłynęły bezpośrednio na stan fizyczny posiadanych zapasów, sytuacja gospodarcza występująca na Ukrainie przełożyła się na konieczność dokonania odpisów aktualizujących wartość zapasów. Odpis ten stopniowo był redukowany, a jego wartość na dzień 31.12.2023 wyniosła 623 tys. zł. Stan zapasów, po uwzględnieniu odpisu, na dzień 31.12.2023 wynosi 5 104 tys. PLN, co zostało ujęte w sprawozdaniu skonsolidowanym.
Grupa identyfikuje również ryzyko związane z brakiem spłaty należności handlowych klientów jednostki ukraińskiej. Niemniej jednak, m.in. ze względu na relatywnie wysoki popyt oraz dokonywanie bieżącej sprzedaży z krótkim terminem odroczenia lub na warunkach przedpłat, saldo należności handlowych spadłoz kwoty 1.023 tys. PLN na dzień 31.12.2022 do kwoty 754 tys. PLN na dzień 31.12.2023. Zidentyfikowane ryzyko braku spłaty należności skutkowało utworzeniem odpisu aktualizującego na 413 tys. PLN, obecna wartość netto należności wynosi 341 tys. PLN. Jednostka ukraińska posiada również należności publicznoprawne w wysokości 6.366 tys. zł, w opinii Grupy należności te są odzyskiwalne. Powyższe odpisy zostały ujęte w sprawozdaniu skonsolidowanym.
Stan należności brutto Mercator Medical od spółki ukraińskiej na dzień 31.12.2023 wynosi 22.071 tys. PLN.Na dzień bilansowy Grupa dokonała odpisów aktualizujących w spółce ukraińskiej (o których mowa powyżej), oraz dokonała odpisu aktualizującego wartość należności Mercator Medical przysługujących od spółki ukraińskiej, w kwocie 8.503 tys. PLN na poziomie jednostkowego sprawozdania finansowego Jednostki Dominującej w oparciu o analizę możliwości odzyskania tych środków poprzez upłynnienie posiadanego dodatniego kapitału obrotowego netto.
Dokonany w 2022 roku odpis aktualizujący wartość posiadanych udziałów w spółce ukraińskiej w kwocie 1.162 tys. PLN, ze względu na sprzedaż udziałów do spółki LeaderMed B.V. został w 2023 roku w całości rozwiązany.
W ramach pozostałych działań ograniczających ryzyko, Grupa podjęła i prowadzi dodatkowe czynności zabezpieczające systemy i strukturę IT jednostki ukraińskiej, poprzez m.in. back up danych oraz przeniesienie prowadzonych istotnych projektów informatycznych do Polski.
Grupa dokonała oceny zdolności kontynuacji działalności przez jednostkę ukraińską. Zgodnie z powyższym opisem działalność operacyjna jest prowadzona (w ograniczonym zakresie), jednostka ukraińska dokonuje i planuje dokonywać sprzedaży w zachodniej części Ukrainy w oparciu głównie o przedpłaty, popyt na oferowane towary występuje. Mercator Medical S.A. w okresie 12 miesięcy od dnia bilansowego jest w stanie w razie ewentualnej potrzeby zagwarantować wsparcie finansowe jednostce ukraińskiej w celu zapewnienia jej kontynuacji działalności. Wobec powyższego, według najlepszej wiedzy Zarząd Mercator Medical S.A. zakłada kontynuację działalności jednostki ukraińskiej w okresie 12 miesięcy od dnia bilansowego.
Działalność w Rosji
Działalność jednostki rosyjskiej jest kontynuowana ze względu na charakter asortymentu sprzedawanego przez Grupę Emitenta i na dzień publikacji sprawozdania nie jest planowane zaniechanie jej działalności. Grupa nie ma wiedzy, aby na jej znaczących klientów lub kontrahentów oraz spółę rosyjską, zostały nałożone jakiekolwiek międzynarodowe sankcje ekonomiczne lub embarga.
Na dzień bilansowy Grupa nie zidentyfikowała konieczności dokonania istotnych odpisów aktualizujących wartość aktywów w Rosji.
Grupa nie identyfikuje istotnej utraty wartości aktywów jednostki rosyjskiej. Spółka rosyjska jako jednostka dystrybucyjna posiada głównie aktywa w postaci zapasów na kwotę 15 006 tys. zł uwzględniającą odpis z tytułu utraty wartości. Spółka posiada należności handlowe od podmiotów trzecich których wartość wynosi 481 tys. zł oraz należności publicznoprawne, których wartość wynosi 1.680 tys. zł. W opinii Grupy należności te są odzyskiwalne.Jednakże z uwagi na trwającą w jednostce rosyjskiej kontrolę celną i podatkową i niepewność związaną z wynikami tych kontroli, jednostka utworzyła rezerwę na potencjalne roszczenia podatkowe na kwotę 2 980 tys. zł.
W odniesieniu do podmiotu rosyjskiego, Grupa dokonała redukcji liczby pracowników i skali działalności, skupiając się w ostatnich kwartałach w dużej mierze nad optymalnym poziomem posiadanego w Rosji stanu magazynowego.
Dodatkowo nałożone i wciąż możliwe nałożenie dalszych sankcji na Rosję i niektóre podmioty rosyjskie (w tym banki), ma przełożenie na bieżącą działalność operacyjną podmiotu rosyjskiego. W obecnej sytuacji nakładane sankcje dotykają przede wszystkim podmioty będące płatnikami na rzecz strony rosyjskiej, co w przypadku Grupy nie ma miejsca. Jednakże Zarząd Emitenta zakłada, że wpływ kolejnych instrumentów sankcyjnych nie będzie istotny dla działalności podmiotu rosyjskiego z uwagi na charakter rynku, na którym działa.
Poza zdarzeniami ujętymi w niniejszym sprawozdaniu i opisanymi poniżej, nie wystąpiły istotne zdarzenia po dniu bilansowym, które wymagałyby ujęcia lub ujawnienia w sprawozdaniu za okres dwunastu miesięcy 2023 roku.
W dniu 19 stycznia 2024 r., po przeprowadzonej likwidacji, spółka Trino 1 sp. z o.o. w likwidacji z siedzibą w Krakowie została wykreślona z rejestru przedsiębiorców.
W dniu 25 stycznia 2024 r. sąd rejestrowy wpisał do rejestru obniżenie kapitału zakładowego Spółki o kwotę 876.731,00 zł w związku z umorzeniem 876.731 akcji własnych na podstawie uchwał Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia z dnia 31 października 2023 r.
Postanowieniem datowanym na dzień 9 lutego 2024 r. spółka Mercator Medical Italia s.r.l. w likwidacji z siedzibą we Włoszech została wykreślona z włoskiego rejestru handlowego, ze skutkiem na dzień 31 grudnia 2023 r.
W dniu 16 kwietnia 2024 r. LeaderMed B.V. z siedzibą w Delft, Niderlandy – spółka zależna od Mercator Medical S.A. – posiadająca 100 % udziałów w Mercator Medical GmbH w likwidacji i w eMercator.com GmbH w likwidacji z siedzibą w Niemczech, podjęła uchwałę o wdrożeniu procedury zmiany umów w/w spółek niemieckich, poprzez wprowadzenie mechanizmu dopłat na pokrycie poniesionych przez spółki strat. Zmiana umów oraz pokrycie strat planowane jest na drugą połowę 2024 r.
Po przeprowadzeniu postępowania zakupowego, Spółka wybrała ofertę 7R Projekt 90 sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie – spółki z grupy kapitałowej 7R – i w tygodniu 17 bieżącego roku zawarła umowę najmu powierzchni magazynowej oraz biurowej w nowopowstającym kompleksie magazynowym w województwie pomorskim. Przekazanie obiektu ustalono na przełom I i II kwartału roku 2025. Umowa została zawarta na czas określony 5 lat z możliwością przedłużenia o kolejne 3 lata. Warunki umowy nie odbiegają od aktualnego standardu rynkowego. W konsekwencji powyższego Spółka poinformowała dotychczasowego partnera świadczącego usługi magazynowe, iż nie planuje przedłużenia wygasającej w 2025 roku umowy.
Zarząd Mercator Medical S.A.:
……………………………………………….
Prezes Zarządu: Wiesław Żyznowski
(Podpisano kwalifikowanym podpisem elektronicznym)
………………………………………………
Wiceprezes Zarządu: Monika Żyznowska
(Podpisano kwalifikowanym podpisem elektronicznym)
…………………………………………………
Członek Zarządu: Dariusz Krezymon
(Podpisano kwalifikowanym podpisem elektronicznym)
Sporządzający:
………………………………………………..
Główny Księgowy: Małgorzata Biela
(Podpisano kwalifikowanym podpisem elektronicznym)