259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:OtherReservesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:ReserveOfCashFlowHedgesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:SharePremiumMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfCashFlowHedgesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 ifrs-full:ReserveOfCashFlowHedgesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-12-31 ifrs-full:ReserveOfCashFlowHedgesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 ifrs-full:ReserveOfCashFlowHedgesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-12-31 ifrs-full:OtherReservesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-12-31 ifrs-full:SharePremiumMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 ifrs-full:OtherReservesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 ifrs-full:SharePremiumMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-12-31 ifrs-full:OtherReservesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-12-31 ifrs-full:SharePremiumMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 ifrs-full:OtherReservesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 ifrs-full:SharePremiumMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:OtherReservesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfCashFlowHedgesMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:SharePremiumMember 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember iso4217:PLN xbrli:shares iso4217:PLN 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-12-31 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-12-31 259400T1FZYBIW8XUJ78 2020-01-01 2020-12-31 259400T1FZYBIW8XUJ78 2021-01-01 2021-12-31

C:\Users\ekulikolczak\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\KRUK-LOGO-CMYK_jpg.jpg

 
Grupa Kapitałowa KRUK
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe
za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2021 r.

Sporządzone według Międzynarodowych Standardów
Sprawozdawczości Finansowej,
które zostały zatwierdzone przez Unię Europejską

Obraz 4
Grupa Kapitałowa KRUK

31 grudnia 2021
 
 



Spis treści

     

 

Skonsolidowane sprawozdanie z zysków lub strat

Skonsolidowane sprawozdanie z całkowitych dochodów

Skonsolidowane sprawozdanie z sytuacji finansowej

Skonsolidowane sprawozdanie ze zmian w kapitale własnym

Skonsolidowane sprawozdanie z przepływów pieniężnych

Opis przyjętych zasad rachunkowości i inne informacje objaśniające

 


Skonsolidowane sprawozdanie z zysków lub strat

 

Za rok obrotowy kończący się 31 grudnia

 

 

 

w tysiącach złotych

 

 

 

 

Nota

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Działalność kontynuowana

 

 

 

Przychody odsetkowe z pakietów wierzytelności i udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu

5

1 081 638

1 083 412

Przychody odsetkowe z udzielonych pożyczek wycenianych według wartości godziwej

5

40 243

6 831

Przychody ze sprzedaży wierzytelności i pożyczek

5

9 552

4 130

Inne przychody/(koszty) z nabytych portfeli wierzytelności

5

(26 094)

(27 114)

Przychody ze świadczenia innych usług

5

70 783

66 421

Pozostałe przychody operacyjne

5

4 766

19 792

Zmiana wartości inwestycji wycenianych według wartości godziwej

5

(11 569)

(1 803)

Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych

5

573 364

6 143

Przychody z działalności operacyjnej uwzględniające wynik na oczekiwanych stratach kredytowych, wycenie do wartości godziwej oraz inne przychody/koszty z nabytych portfeli wierzytelności

 

1 742 683

1 157 812

Koszty wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych

8

(396 488)

(341 862)

Amortyzacja

12,13

(48 355)

(46 543)

Usługi obce

6

(150 051)

(134 928)

Inne koszty operacyjne

7

(288 173)

(302 214)

 

 

(883 067)

(825 547)

Zysk na działalności operacyjnej

 

859 616

332 265

Przychody finansowe

9

11 479

89

Koszty finansowe

9

(97 139)

(127 913)

w tym koszt odsetek od zobowiązań z tytułu leasingu

 

(2 240)

(2 546)

Koszty finansowe netto

 

(85 660)

(127 824)

Zysk przed opodatkowaniem

 

773 956

204 441

Podatek dochodowy

10

(79 053)

(123 443)

Zysk netto za okres sprawozdawczy

 

694 903

80 998

Zysk netto przypadający na:

 

 

 

Akcjonariuszy jednostki dominującej

 

694 758

81 356

Udziały niekontrolujące

 

145

(358)

Zysk netto za okres sprawozdawczy

 

694 903

80 998

 

 

 

 

Zysk przypadający na 1 akcję

 

 

 

Podstawowy (zł)

22

36,63

4,29

Rozwodniony (zł)

22

35,80

4,22

 

Skonsolidowane sprawozdanie z zysków lub strat należy analizować łącznie z notami objaśniającymi do skonsolidowanego sprawozdania finansowego, które stanowią integralną część skonsolidowanego sprawozdania finansowego.


Skonsolidowane sprawozdanie z całkowitych dochodów

 

Za rok obrotowy kończący się 31 grudnia

 

 

 

w tysiącach złotych

 

 

 

 

Nota

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Zysk netto za okres sprawozdawczy

 

694 903

80 998

 

 

 

 

Inne całkowite dochody

 

 

 

Pozycje, które mogą w przyszłości zostać przekwalifikowane do wyniku finansowego

 

 

 

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek działających za granicą

9

(5 633)

111 579

Instrumenty zabezpieczające przepływy pieniężne

25

32 668

(14 861)

Inne całkowite dochody netto za okres sprawozdawczy

 

27 035

96 718

 

 

 

 

Całkowite dochody ogółem za okres sprawozdawczy

 

721 938

177 716

 

 

 

 

Całkowite dochody ogółem przypadające na:

 

 

 

Akcjonariuszy jednostki dominującej

 

721 774

178 074

Udziały niekontrolujące

 

164

(358)

Całkowite dochody ogółem za okres sprawozdawczy

 

721 938

177 716

 

 

Skonsolidowane sprawozdanie z całkowitych dochodów należy analizować łącznie z notami objaśniającymi do skonsolidowanego sprawozdania finansowego, które stanowią integralną część skonsolidowanego sprawozdania finansowego.


Skonsolidowane sprawozdanie z sytuacji finansowej

 

Na dzień 31 grudnia

 

 

 

w tysiącach złotych

 

 

 

 

 

Nota

31.12.2021

31.12.2020

Aktywa

 

 

 

 

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

19

199 164

145 552

 

Instrumenty zabezpieczające

25

13 803

0

 

Należności z tytułu dostaw i usług

18

22 873

16 804

 

Pozostałe należności

18

35 079

28 357

 

Zapasy

16

20 295

32 069

 

Inwestycje

15

5 416 512

4 208 724

 

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

17

37 560

31 180

 

Rzeczowe aktywa trwałe

12

80 249

91 864

 

Wartość firmy

14

23 840

23 916

 

Inne wartości niematerialne

13

43 474

50 729

 

Pozostałe aktywa

20

16 551

13 836

Aktywa ogółem

 

5 909 400

4 643 031

 

 

 

 

 

Kapitały i zobowiązania

 

 

 

Zobowiązania

 

 

 

 

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

27

162 986

112 227

 

Instrumenty pochodne

24

0

11 236

 

Instrumenty zabezpieczające

25

0

18 386

 

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

26

48 661

42 860

 

Zobowiązania z tytułu podatku dochodowego

 

18 369

5 223

 

Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

23

2 869 020

2 222 176

 

Rezerwy

28

43 060

53 124

 

Rezerwa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

17

167 077

134 339

Zobowiązania ogółem

 

3 309 173

2 599 571

Kapitał własny

 

 

 

 

Kapitał akcyjny

21

19 013

19 011

 

Kapitał z emisji akcji powyżej ich wartości nominalnej

 

333 264

310 430

 

Kapitał rezerwowy z wyceny instrumentów zabezpieczających

 

17 885

(14 783)

 

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek działających za granicą

 

75 708

81 360

 

Pozostałe kapitały rezerwowe

 

122 202

103 626

 

Zyski zatrzymane

 

2 032 745

1 544 127

Kapitał własny akcjonariuszy jednostki dominującej

 

2 600 817

2 043 771

Udziały niekontrolujące

 

(590)

(311)

Kapitał własny ogółem

 

2 600 227

2 043 460

Kapitały i zobowiązania ogółem

 

5 909 400

4 643 031

 

 

 

 

 

 

Skonsolidowane sprawozdanie z sytuacji finansowej należy analizować łącznie z notami objaśniającymi do skonsolidowanego sprawozdania finansowego, które stanowią integralną część skonsolidowanego sprawozdania finansowego

 

Skonsolidowane sprawozdanie ze zmian w kapitale własnym

 

Za rok obrotowy kończący się 31 grudnia w tysiącach złotych

Nota

Kapitał akcyjny

Kapitał z emisji akcji powyżej ich wartości nominalnej

Kapitał rezerwowy z wyceny instrumentów zabezpieczających

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek działających za granicą

Pozostałe kapitały rezerwowe

Zyski zatrzymane

Kapitał własny akcjonariuszy jednostki dominującej

Udziały niekontrolujące

Kapitał własny ogółem

Kapitał własny na dzień 1 stycznia 2020 r.

 

18 972

307 192

78

(30 219)

104 582

1 557 821

1 958 426

667

1 959 093

Całkowite dochody za okres sprawozdawczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zysk netto za okres sprawozdawczy

 

0

0

0

0

0

81 356

81 356

(358)

80 998

Inne całkowite dochody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Różnice kursowe z przeliczenia jednostek działających za granicą

 

0

0

0

111 579

0

0

111 579

0

111 579

-Wycena instrumentów zabezpieczających

 32

0

0

(14 861)

0

0

0

(14 861)

0

(14 861)

Inne całkowite dochody ogółem

 

0

0

(14 861)

111 579

0

0

96 718

0

96 718

Całkowite dochody ogółem za okres sprawozdawczy

 

0

0

(14 861)

111 579

0

81 356

178 074

(358)

177 716

Dopłaty od i wypłaty do właścicieli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Wypłata dywidendy

22

0

0

0

0

0

0

0

(667)

(667)

- Emisja akcji własnych

21

39

3 238

0

0

0

0

3 277

0

3 277

- Płatności w formie akcji

31

0

0

0

0

(1 156)

0

(1 156)

0

(1 156)

- Przeznaczenie wyniku na kapitał rezerwowy utworzony w celu nabycia akcji własnych

 

0

0

0

0

95 050

(95 050)

0

0

0

- Nabycie akcji własnych

21

0

0

0

0

(94 850)

0

(94 850)

0

(94 850)

- Zmiany kapitału przypadającego na udziały niekontrolujące z tytułu objęcia kontrolą / (utraty kontroli) jednostek zależnych

21

0

0

0

0

0

0

0

47

47

Dopłaty od i wypłaty do właścicieli ogółem

 

39

3 238

0

0

(956)

(95 050)

(92 729)

(620)

(93 349)

Kapitał własny ogółem na dzień 31 grudnia 2020 r.

 

19 011

310 430

(14 783)

81 360

103 626

1 544 127

2 043 771

(311)

2 043 460

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapitał własny na dzień 1 stycznia 2021 r.

 

19 011

310 430

(14 783)

81 360

103 626

1 544 127

2 043 771

(311)

2 043 460

Całkowite dochody za okres sprawozdawczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zysk netto za okres sprawozdawczy

 

0

0

0

0

0

694 758

694 758

145

694 903

Inne całkowite dochody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Różnice kursowe z przeliczenia jednostek działających za granicą

 

0

0

0

(5 652)

0

0

(5 652)

19

(5 633)

-Wycena instrumentów zabezpieczających

 32

0

0

32 668

0

0

0

32 668

0

32 668

Inne całkowite dochody ogółem

 

0

0

32 668

(5 652)

0

0

27 016

19

27 035

Całkowite dochody ogółem za okres sprawozdawczy

 

0

0

32 668

(5 652)

0

694 758

721 774

164

721 938

Dopłaty od i wypłaty do właścicieli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Wypłata dywidendy

22

0

0

0

0

0

(206 140)

(206 140)

(443)

(206 583)

- Emisja akcji własnych

21

273

22 834

0

0

0

0

23 107

0

23 107

- Umorzenie akcji własnych

 

(271)

0

0

0

0

0

(271)

0

(271)

- Płatności w formie akcji

31

0

0

0

0

18 576

0

18 576

0

18 576

Dopłaty od i wypłaty do właścicieli ogółem

 

2

22 834

0

0

18 576

(206 140)

(164 728)

(443)

(165 171)

Kapitał własny ogółem na dzień 31 grudnia 2021 r.

 

19 013

333 264

17 885

75 708

122 202

2 032 745

2 600 817

(590)

2 600 227

 

Skonsolidowane sprawozdanie ze zmian w kapitale własnym należy analizować łącznie z notami objaśniającymi do skonsolidowanego sprawozdania finansowego, które stanowią integralną część skonsolidowanego sprawozdania finansowego

Skonsolidowane sprawozdanie z przepływów pieniężnych 

 

Za rok obrotowy kończący się 31 grudnia

 

 

 

w tysiącach złotych

Nota

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Przepływy pieniężne z działalności operacyjnej

 

 

 

Zysk netto za okres

 

694 903

80 998

 

Korekty

 

 

 

 

Amortyzacja rzeczowych aktywów trwałych

12

31 048

32 127

 

Amortyzacja wartości niematerialnych

13

17 307

14 416

 

Odpisy aktualizujące wartość firmy

 

0

25 051

 

Koszty finansowe netto

 

85 660

127 824

 

(Zysk) /strata ze sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych

 

(455)

(597)

 

Płatności w formie akcji własnych rozliczane w instrumentach kapitałowych

31

18 576

(1 156)

 

Podatek dochodowy

10

79 053

123 443

 

Zmiana stanu udzielonych pożyczek

15

(91 692)

(10 027)

 

Zmiana stanu inwestycji w pakiety wierzytelności

15

(1 126 268)

326 614

 

Zmiana stanu zapasów

17

11 774

2 623

 

Zmiana stanu należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych

18

(12 791)

4 790

 

Zmiana stanu pozostałych aktywów

20

(2 715)

(10 816)

 

Zmiana stanu zobowiązań z tyt. dostaw i usług oraz pozostałych

27

50 971

17 749

 

Zmiana stanu zobowiązań z tytułu świadczeń pracowniczych

26

5 801

3 517

 

Zmiana stanu rezerw

28

(10 064)

28 946

 

Udział w zyskach mniejszości

 

(145)

358

 

Podatek zapłacony

 

(39 760)

(22 344)

Środki pieniężne netto z działalności operacyjnej

 

(288 797)

743 516

 

 

 

 

 

Przepływy pieniężne z działalności inwestycyjnej

 

 

 

 

Odsetki otrzymane

9

45

89

 

Wpływy z tytułu sprzedaży wartości niematerialnych oraz rzeczowych aktywów trwałych

 

2 411

5 980

 

Nabycie wartości niematerialnych oraz rzeczowych aktywów trwałych

12,13

(16 068)

(16 974)

Środki pieniężne netto z działalności inwestycyjnej

 

(13 612)

(10 905)

 

 

 

 

 

Przepływy pieniężne z działalności finansowej

 

 

 

 

Wpływy netto z emisji akcji

21

22 836

3 238

 

Wpływy z emisji dłużnych papierów wartościowych

23

535 000

24 550

 

Zaciągnięcie kredytów

23

1 894 837

824 927

 

Wydatki na spłatę kredytów

23

(1 228 490)

(1 280 865)

 

Płatności zobowiązań z tytułu umów leasingu finansowego

23

(25 718)

(26 552)

 

Wypłata dywidendy

22

(206 583)

(667)

 

Wykup dłużnych papierów wartościowych

23

(540 000)

(88 360)

 

Nabycie akcji własnych

 

0

(94 850)

 

Odsetki zapłacone

 

(95 861)

(98 754)

Środki pieniężne netto z działalności finansowej

 

356 021

(737 333)

 

 

 

 

 

Przepływy pieniężne netto, ogółem

 

53 612

(4 722)

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty na początek okresu

 

145 552

150 274

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty na koniec okresu

19

199 164

145 552

w tym:

 

 

 

 

- zmiana stanu środków pieniężnych z tytułu różnic kursowych

 

(2 767)

(12 899)

 

- środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania*

 

38 931

0

 

 

* Środki pieniężne pozyskane z emisji obligacji serii AM1 zdeponowane na rachunku maklerskim, które wpłynęły na rachunek bankowy Grupy po dniu bilansowym, w dniu 4 stycznia 2022 roku.

 

 

Skonsolidowane sprawozdanie z przepływów pieniężnych należy analizować łącznie z notami objaśniającymi do skonsolidowanego sprawozdania finansowego, które stanowią integralną część skonsolidowanego sprawozdania finansowego.


Opis przyjętych zasad rachunkowości i inne informacje objaśniające 

1. Dane Jednostki Dominującej

2. Podstawa sporządzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego

2.1. Oświadczenie zgodności

2.2. Podstawa wyceny

2.3. Waluta funkcjonalna i prezentacyjna

2.4. Dokonane osądy i szacunki

3. Opis ważniejszych stosowanych zasad rachunkowości

3.1. Zmiany zasad rachunkowości

3.2. Zasady konsolidacji

3.2.1. Nabycia jednostek

3.2.2. Jednostki zależne

3.3. Waluty obce

3.3.1. Transakcje w walucie obcej

3.3.2. Przeliczanie jednostki działającej za granicą

3.4. Instrumenty finansowe

3.4.1. Aktywa finansowe

3.4.2. Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

3.4.3. Modyfikacja kontraktowych przepływów pieniężnych aktywów finansowych

3.4.4. Zobowiązania finansowe niebędące instrumentami pochodnymi oraz inne zobowiązania

3.4.5. Instrumenty pochodne i rachunkowość zabezpieczeń

3.5. Rzeczowe aktywa trwałe

3.5.1. Ujęcie oraz wycena

3.5.2. Nakłady ponoszone w terminie późniejszym

3.5.3. Amortyzacja

3.5.4. Prawo do użytkowania i zobowiązania z tytułu leasingu

3.6. Zapasy (w tym nieruchomości przejęte w ramach inwestycji w portfele wierzytelności)

3.7. Wartości niematerialne

3.7.1. Wartość firmy

3.7.2. Wartości niematerialne

3.7.3. Nakłady poniesione w terminie późniejszym

3.7.4. Amortyzacja

3.7.5. Aktywa rozliczane w czasie i wartości niematerialne w budowie

3.8. Inwestycje

3.9. Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

3.10. Odpisy z tytułu utraty wartości aktywów

3.10.1. Aktywa finansowe

3.10.2. Aktywa niefinansowe

3.11. Pozostałe aktywa

3.12. Kapitał własny

3.13. Zobowiązania z tyt. dostaw i usług oraz z tyt. kredytów i pożyczek

3.14. Świadczenia pracownicze

3.14.1. Program określonych składek

3.14.2. Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

3.14.3. Płatności w formie akcji własnych (program opcji menadżerskich)

3.15. Rezerwy

3.16. Przychody z działalności operacyjnej

3.16.1. Przychody z windykacji

3.16.2. Przychody z tytułu udzielonych pożyczek

3.16.3. Przychody ze świadczenia innych usług

3.17. Pozostałe przychody operacyjne

3.18. Koszty wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych

3.19. Usługi obce

3.20. Opłaty leasingowe

3.21. Inne koszty operacyjne

3.22. Przychody i koszty finansowe

3.23. Podatek dochodowy

3.24. Zysk na jedną akcję

3.25. Raportowanie segmentów działalności

3.26. Nowe standardy i interpretacje nie zastosowane w niniejszym sprawozdaniu finansowym

3.26.1. Zmiany obowiązujących standardów i interpretacji które zostały zatwierdzone przez Unię Europejską, ale nie weszły jeszcze w życie i nie zostały jeszcze zastosowane przez Grupę

3.26.2. Standardy i interpretacje opublikowane, ale jeszcze nie przyjęte do stosowania w Unii Europejskiej

4. Segmenty sprawozdawcze oraz informacje o obszarach geograficznych

5. Przychody z działalności operacyjnej uwzględniające wynik na oczekiwanych stratach kredytowych, zmiany wartości inwestycji oraz Inne przychody/koszty z nabytych portfeli wierzytelności

6. Usługi obce

7. Inne koszty operacyjne

8. Koszty wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych

9. Przychody i koszty finansowe

10. Podatek dochodowy

11. Podział pozycji ze sprawozdania z sytuacji finansowej na krótkoterminowe i długoterminowe

12. Rzeczowe aktywa trwałe

13. Inne wartości niematerialne

14. Wartość firmy

15. Inwestycje

16. Zapasy (w tym nieruchomości przejęte w ramach inwestycji w portfele wierzytelności)

17. Podatek odroczony

18. Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

19. Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

20. Pozostałe aktywa

21. Kapitał własny

22. Zysk przypadający na jedną akcję

23. Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

24. Instrumenty pochodne

25. Instrumenty zabezpieczające

26. Zobowiązania i rezerwy z tytułu świadczeń pracowniczych

27. Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

28. Rezerwy

29. Zarządzanie ryzykiem wynikającym z instrumentów finansowych

29.1. Ryzyko kredytowe

29.2. Ryzyko płynności

29.3. Ryzyko rynkowe

29.4. Zarządzanie kapitałem

30. Transakcje z podmiotami powiązanymi

31. Płatności w formie akcji

32. Informacje o wynagrodzeniu biegłego rewidenta lub podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych

33. Pozostałe noty objaśniające

33.1. Noty objaśniające do skonsolidowanego sprawozdania z przepływów pieniężnych

34. Zobowiązania warunkowe

35. Zdarzenia po zakończeniu okresu sprawozdawczego

 

1. ‎Dane Jednostki Dominującej

Nazwa jednostki dominującej:

KRUK Spółka Akcyjna (dalej „KRUK S.A.” lub „Jednostka Dominująca”)

/ W okresie sprawozdawczym nie dokonano zmiany nazwy jednostki. /

Siedziba jednostki dominującej:

ul. Wołowska 8
51-116 Wrocław

Polska

Rejestracja w Krajowym Rejestrze Sądowym:

Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, ul. Poznańska 16-17, 53-230 Wrocław

Data rejestracji: 7 września 2005 r.

Numer rejestru: KRS 0000240829

Przedmiot działalności jednostki dominującej oraz jej jednostek zależnych

Jednostka Dominująca oraz większość jej jednostek zależnych zajmuje się restrukturyzacją i odzyskiwaniem wierzytelności nabywanych przez podmioty z Grupy oraz wierzytelności powierzanych przez instytucje finansowe i inne podmioty. Niektóre jednostki zależne prowadzą ponadto działalność w zakresie udzielania pożyczek konsumenckich.

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe za okres sprawozdawczy kończący się 31 grudnia 2021 r. obejmuje sprawozdania finansowe Jednostki Dominującej, jej jednostek zależnych oraz jednostek kontrolowanych osobowo (zwanych łącznie „Grupą”, „Grupą KRUK“).

Grupę kapitałową tworzą KRUK S.A. z siedzibą we Wrocławiu, 24 jednostki zależne oraz 2 jednostki kontrolowane osobowo:

Podmiot zależny

Siedziba

Podstawowy przedmiot działalności

ZARZĄDZANIE WIERZYTELNOŚCIAMI

Agecredit S.r.l.

Cesena

Spółka prowadząca działalność w zakresie windykacji wierzytelności na zlecenie na terenie Włoch.

Elleffe Capital S.r.l.

La Spezia

Inwestowanie w wierzytelności lub aktywa związane z wierzytelnościami

ItaCapital S.r.l

Mediolan

Inwestowanie w wierzytelności lub aktywa związane z wierzytelnościami

KRUK Česka a Slovenska republika s.r.o.

Hradec Kralove

Zarządzanie wierzytelnościami nabytymi przez podmioty z Grupy KRUK oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych

KRUK Deutschland GmbH

Berlin

Zarządzanie wierzytelnościami nabytymi przez podmioty z Grupy KRUK oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych

KRUK Espana S.L.U.

Madryt

Windykacja wierzytelności na zlecenie oraz windykacja pakietów wierzytelności nabytych przez podmioty z Grupy Kapitałowej KRUK na terenie Hiszpanii i innych krajów europejskich, a także obrót wierzytelnościami

KRUK INVESTIMENTI S.R.L.

Mediolan

Spółka inwestująca w wierzytelności lub aktywa związane z wierzytelnościami.

KRUK Italia S.r.l

Mediolan

Windykacja wierzytelności na zlecenie oraz windykacja pakietów wierzytelności nabytych przez podmioty z Grupy Kapitałowej KRUK na terenie Włoch i innych krajów europejskich

KRUK Romania S.r.l.

Bukareszt

Zarządzanie wierzytelnościami nabytymi przez podmioty z Grupy KRUK oraz na zlecenie podmiotów zewnętrznych

RoCapital IFN S.A.

Bukareszt

Nabywanie i obsługa portfeli zabezpieczonych hipotecznie, a także działalność pożyczkowa.

INWESTYCJE W WIERZYTELNOŚCI

KRUK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Wrocław

Zarządzanie funduszami Prokura NS FIZ, P.R.E.S.C.O. Investment I NS FIZ oraz Bison NS FIZ

Bison NS FIZ

Wrocław

Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Posiadaczem certyfikatów emitowanych przez Fundusz jest w 100% spółka KRUK S.A.

Fundusz sekurytyzacyjny P.R.E.S.C.O. Investment I NS FIZ

Wrocław

Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Posiadaczem certyfikatów emitowanych przez Fundusz jest w 100% spółka Presco Investments S.a r.l.

Fundusz sekurytyzacyjny Prokura NS FIZ

Wrocław

Niestandaryzowany Sekurytyzacyjny Fundusz Inwestycyjny Zamknięty. Posiadaczem certyfikatów emitowanych przez Fundusz jest w 100% pośrednio spółka KRUK S.A.

InvestCapital Ltd.

Malta

Spółka sekurytyzacyjna specjalnego przeznaczenia, inwestująca w wierzytelności lub aktywa związane z wierzytelnościami

Secapital S.a r.l.

Luksemburg

Spółka sekurytyzacyjna specjalnego przeznaczenia, inwestująca w wierzytelności lub aktywa związane z wierzytelnościami

Presco Investments S.a r.l.

Luksemburg

Spółka sekurytyzacyjna specjalnego przeznaczenia, inwestująca w wierzytelności lub aktywa związane z wierzytelnościami

ProsperoCapital S.a r.l.

Luksemburg

Spółka sekurytyzacyjna specjalnego przeznaczenia, inwestująca w wierzytelności lub aktywa związane z wierzytelnościami.

POŻYCZKI KONSUMENCKIE

NOVUM FINANCE sp. z o.o.

Wrocław

Udzielanie pożyczek konsumenckich

Wonga.pl sp. z o.o.

Warszawa

Spółka prowadząca działalność w zakresie udzielania pożyczek konsumenckich.

DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA  ZARZĄDZANIE WIERZYTELNOŚCIAMI

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Warszawa

Gromadzenie, przetwarzanie oraz udostępnianie informacji o osobach fizycznych i podmiotach gospodarczych

ERIF Business Solutions sp. z o.o.

Wrocław

Pośrednictwo finansowe i agencyjne oraz usługi wspomagające dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Kancelaria Prawna Raven
P. Krupa sp. k.

Wrocław

Kompleksowa obsługa postępowań sądowo-egzekucyjnych na potrzeby procesu windykacyjnego Grupy KRUK oraz jej partnerów

Zielony Areał sp. z o.o.

Wrocław

Spółka prowadząca działalność w zakresie kupna i sprzedaży nieruchomości na własny rachunek oraz usług wspomagających produkcję roślinną.

Podmiot kontrolowany osobowo

Siedziba

Podstawowy przedmiot działalności

Corbul S.r.l

Bukareszt

Działalność detektywistyczna

 

Gantoi, Furculita Si Asociatii S.p.a.r.l.

Bukareszt

Kancelaria prawna

KRUK Investimenti S.r.l. został utworzony na podstawie umowy spółki podpisanej w dniu 29 kwietnia 2021 r.

Zielony Areał sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu została utworzona zgodnie z aktem założycielskim w dniu 9 września 2021 r. i wpisana do Rejestru Przedsiębiorców w dniu 4 października 2021 r.

Secapital Polska Sp. z o.o. w likwidacji w dniu 9 marca 2021 r. na mocy postanowienia sądu rejestrowego została wykreślona z rejestru przedsiębiorców.

Jednostka Dominująca posiada trzy biura terenowe zlokalizowane odpowiednio w Warszawie, Szczawnie-Zdroju oraz Pile.

Jednostką Dominującą najwyższego szczebla jest KRUK S.A. Wykaz jednostek zależnych został przedstawiony poniżej: 

 

 

Udział w kapitale i w głosach

 

Kraj

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Secapital S.a.r.l. 1

Luksemburg

100%

100%

ERIF Business Solutions Sp. z o.o.

Polska

100%

100%

Secapital Polska Sp. z o.o. (w likwidacji) 4

Polska

-

100%

ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

Polska

100%

100%

Novum Finance Sp. z o.o. 1  

Polska

100%

100%

KRUK Romania S.r.l.

Rumunia

100%

100%

Kancelaria Prawna Raven P. Krupa Spółka komandytowa

Polska

98%

98%

KRUK Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.

Polska

100%

100%

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

Czechy

100%

100%

Prokura NS FIZ 1

Polska

100%

100%

InvestCapital Ltd 1

Malta

100%

100%

RoCapital IFN S.A.

Rumunia

100%

100%

Kruk Deutschland GmbH

Niemcy

100%

100%

KRUK Italia S.r.l

Włochy

100%

100%

ItaCapital S.r.l

Włochy

100%

100%

KRUK España S.r.l

Hiszpania

100%

100%

ProsperoCapital S.a.r.l. 2

Luksemburg

100%

100%

Presco Investments S.a.r.l. 1

Luksemburg

100%

100%

Presco Investments I NS FIZ 1

Polska

100%

100%

BISON NS FIZ 1

Polska

100%

100%

Elleffe Capital S.r.l. 1

Włochy

100%

100%

Corbul S.r.l 3

Rumunia

n/d

n/d

Gantoi, Furculita Si Asociatii S.p.a.r.l. 3

Rumunia

n/d

n/d

Agecredit S.r.l.

Włochy

100%

100%

Wonga.pl Sp. z o.o.

Polska

100%

100%

KRUK Investimenti S.r.l. 5

Włochy

100%

-

Zielony Areał Sp. z o.o. 6

Polska

100%

-

 

 

 

 

1 Podmioty zależne, w których Spółka posiada pośrednio 100% udziału w kapitale

2 Spółka ProsperoCapital S.a.r.l jest stroną wspólnego ustalenia umownego

3 Jednostka Dominująca sprawuje kontrolę nad spółką poprzez powiązanie osobowe

4 Jednostka zlikwidowana w okresie I kwartalu 2021 roku

5 Jednostka utworzona w okresie II kwartalu 2021 roku

6 Jednostka utworzona w okresie IV kwartalu 2021 roku

 

/ Spółka KRUK S.A. nie posiada jednostki dominującej. Spółka KRUK S.A. nie posiada jednostki dominującej najwyższego szczebla grupy. /

 

2. ‎Podstawa sporządzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego

2.1.  Oświadczenie zgodności

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej („MSSF“) zatwierdzonymi przez Unię Europejską („UE“).

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone do publikacji przez Zarząd Jednostki Dominującej („Zarząd”) w dniu 15 marca 2022 r. 

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej przez spółki Grupy w dającej się przewidzieć przyszłości. Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie stwierdza się istnienia okoliczności wskazujących na zagrożenie kontynuowania działalności przez spółki Grupy. Założenie kontynuacji działalności zostało przeanalizowane w obliczu pandemii COVID-19.

2.2.  Podstawa wyceny

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone za okres sprawozdawczy od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. Dane porównawcze zostały zaprezentowane na dzień 31 grudnia 2020 r. oraz za okres od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2020 r.

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone w oparciu o koncepcje wyceny:

  według zamortyzowanego kosztu ustalonego przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej

­  z uwzględnieniem odpisu z tytułu utraty wartości dla aktywów będących aktywami dotkniętymi utratą wartości ze względu na ryzyko kredytowe,

­  dla aktywów finansowych będących częścią modelu biznesowego, którego celem jest osiąganie korzyści z pozyskiwania kontraktowych przepływów pieniężnych

oraz

­  dla pozostałych zobowiązań finansowych,

  według wartości godziwej dla instrumentów pochodnych oraz udzielonych pożyczek, dla których wynikające z umowy przepływy pieniężne nie są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek od kwoty głównej pozostałej do spłaty,

  według kosztu historycznego dla aktywów i zobowiązań niefinansowych.

2.3.  Waluta funkcjonalna i prezentacyjna

Dane w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym zostały zaprezentowane w złotych polskich, po zaokrągleniu do pełnych tysięcy. W związku z tym mogą wystąpić przypadki matematycznej niespójności w sumowaniach lub pomiędzy poszczególnymi notami.

Złoty polski jest walutą funkcjonalną Jednostki Dominującej.

 

2.4.  Dokonane osądy i szacunki

Sporządzenie sprawozdania finansowego zgodnie z MSSF UE wymaga od Zarządu osądów, szacunków
i założeń, wpływających na stosowanie przyjętych zasad rachunkowości oraz prezentowane wartości aktywów, zobowiązań, przychodów oraz kosztów, których rzeczywiste wartości mogą różnić się od wartości szacowanej.

Szacunki i założenia podlegają ciągłej ocenie przez Grupę i oparte są o doświadczenia historyczne oraz inne czynniki, w tym oczekiwania co do przyszłych zdarzeń, które w danej sytuacji wydają się uzasadnione. Zmiany szacunków księgowych są ujęte prospektywnie począwszy od okresu, w którym dokonano zmiany szacunku.

Informacja na temat szacunków i osądów dotyczących zastosowania zasad rachunkowości, które mają najbardziej istotny wpływ na wartości ujęte w sprawozdaniu finansowym:


Pozycja

Wartość pozycji której dotyczy szacunek

Nr noty

Przyjęte założenia i kalkulacja szacunków

31.12.2020

(tys. zł)

31.12.2021

(tys. zł)

Inwestycje w pakiety wierzytelności

3 984 080

 

5 100 176

 

3.4

15

29.1

29.3

Wartość nabytych pakietów wierzytelności na dzień wyceny ustala się przy zastosowaniu modelu estymacji opartego na szacunkach w zakresie zdyskontowanych oczekiwanych wpływów pieniężnych.

Szacowanie wartości oczekiwanych wpływów pieniężnych zostało dokonane przy pomocy metod analitycznych (analiza portfelowa) lub w oparciu o analizę prawną i ekonomiczną poszczególnych wierzytelności lub osób zadłużonych (analiza indywidualna). Wybór metody estymacji przepływów z pakietu wierzytelności dokonywany jest w oparciu o posiadane dane na temat portfela charakterystyk wierzytelności oraz danych historycznych zebranych w trakcie obsługi pakietów.

Grupa Kruk opracowuje projekcje odzysków z pakietów wierzytelności niezależenie dla poszczególnych rynków. W prognozach uwzględniane są między innymi: historyczne realizacje procesu odzyskiwania wierzytelności na portfelach, obowiązujące i planowane regulacje prawne, rodzaj i charakter wierzytelności oraz zabezpieczeń, aktualna strategia windykacyjna, jak również warunki makroekonomiczne.

 

Na podstawie pierwotnej prognozy oczekiwanych wpływów pieniężnych, uwzględniającej wartość początkową (cenę nabycia powiększoną o bezpośrednio przyporządkowane koszty transakcyjne), wyznaczana jest efektywna stopa procentowa równa wewnętrznej stopie zwrotu zawierającej element uwzględniający ryzyko kredytowe, stosowana do dyskontowania szacowanych wpływów pieniężnych, która pozostaje niezmienna przez cały okres utrzymywania portfela.

Wartość firmy

23 916

 

23 840

 

3.7.1

3.10.2

14

Test wartości firmy pod kątem utraty wartości szacowany jest na bazie zdyskontowanych planowanych przepływów pieniężnych generowanych przez ośrodek generujący przepływy. Stopa dyskontowa wykorzystana do zdyskontowania oczekiwanych przepływów pieniężnych odzwierciedla bieżącą rynkową ocenę ryzyka aktywów dla branży windykacyjnej.

W raportowanym okresie nie wystąpiła utrata wartości firmy.

 

Udzielone pożyczki

wyceniane według zamortyzowa-
nego kosztu

152 666

 

279 213

 

3.4

15

29.1

29.3

Saldo pożyczek brutto ustalane jest w oparciu o oczekiwane przepływy pieniężne zdyskontowane efektywną stopą procentową. Oczekiwania te są określane dla homogenicznych grup pożyczek, na podstawie tzw. tablic życia bazujących na danych historycznych o wcześniejszej spłacie pożyczek. Prawdopodobieństwo przedpłaty zmienia się między innymi w zależności od czasu, który upłynął od udzielenia pozyczki. Tablice życia podlegają okresowym przeglądom, które mogą prowadzić do ich zmiany. Saldo brutto pożyczek pomniejszane jest o wartość oczekiwanych strat kredytowych. Ustala się je w oparciu o m.in. prawdopodobieństwo zdarzenia default (PD), strata pod warunkiem default (LGD) oraz saldo pożyczki na moment default (EAD). Model oczekiwanych strat kredytowych uległ zmianie w 2021 r. - poprzednio był on oparty o analizę historyczną wolumenu strat (ang. default rate). Zmiana modelu skutkowała dotworzeniem ok. 15 mln zł odpisów, głównie z tytułu wyższego szacunku straty dla nowo udzielonych ekspozycji w oparciu o ich klasy ryzyka.

Na dzień 31.12.2021 r. w przypadku pożyczek udzielonych przez Wonga.pl wycenianych wg zamortyzowanego kosztu:

­  Zwiększenie oczekiwanego okresu życia pożyczek o 10% skutkowałoby zwiększeniem wartości salda brutto pożyczek o 1 270 tys. zł,

­  Zmniejszenie oczekiwanego okresu życia pożyczek o 10% skutkowałoby zmniejszeniem wartości salda brutto pożyczek o 4 267 tys. zł,

­  Równoległe przesunięcie krzywej PD o 10% skutkowałoby zwiększeniem/zmniejszeniem oczekiwanych przepływów pieniężnych o 1 582 tys. zł,

­  Zwiększenie wskaźnika LGD o 10 p.p. skutkowałoby zmniejszeniem/zwiększeniem oczekiwanych przepływów pieniężnych o 3 787 tys. zł.

(Brak danych porównawczych na dzień 31.12.2020 r. z uwagi na zmianę modelu odpisów w 2021 roku)

Udzielone pożyczki

wyceniane według wartości godziwej przez wynik finansowy

71 978

 

37 123

 

3.4

15

29.1

29.3

Pożyczki, które nie spełniły kryterium testu SPPI wyceniane są w wartości godziwej. Wartość godziwa dla pożyczek została wyznaczona na podstawie poziomu III, tj. w oparciu o prognozę oczekiwanych przepływów pieniężnych.

Głównym parametrem, który ma wpływ na szacunek wartości godziwej pożyczek jest stopa procentowa wykorzystana do zdyskontowania oczekiwanych przepływów do wartości bieżącej oraz wartość oczekiwanych strat kredytowych na portfelu.

W przypadku zmiany tych parametrów na dzień 31.12.2021 r.:

­  stopy procentowej o +/- 1 p.p.

­  oczekiwanych strat kredytowych o +/- 10%

wartość godziwa zmieniłaby się odpowiednio o +/- 0,27 mln zł i 0,8 mln zł (0,32 mln zł i 2,7 mln zł na 31 grudnia 2020 r.).

 


Pozycja

Wartość pozycji której dotyczy osąd

Nr noty

Przyjęte założenia osądów

31.12.2020

(tys. zł)

31.12.2021

(tys. zł)

Aktywa i Rezerwy

z tyt. odroczonego podatku dochodowego

31 180

(Aktywa)

134 339
(Rezerwy)

 

37 560

(Aktywa)

167 077
(Rezerwy)

 

3.23

17

 

Grupa Kruk posiada kontrolę nad realizacją różnic przejściowych w jednostkach zależnych, dlatego tworzy rezerwy na podatek odroczony w wysokości kwoty podatku dochodowego, przewidywanego do zapłaty w przyszłości (okres 3 lat). 

Grupa Kruk dokonuje weryfikacji odzyskiwalności aktywów z tyt. podatku odroczonego na bazie zatwierdzonej prognozy wyników na następne lata.

Inwestycje w pakiety wierzytelności

81 953

61 474

3.2

15

Grupa Kruk oceniła zawartą w 2016 r. ze współinwestorem umowę na nabycie pakietów wierzytelności w spółce ProsperoCapital S.a r.l. na rynku rumuńskim jako transakcję spełniającą definicję wspólnego działania a nie wspólnego przedsięwzięcia, a tym samym ujęła w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym tą transakcję jako proporcjonalny udział w aktywach i zobowiązaniach spółki a nie metodą konsolidacji pełnej.

Waluta funkcjonalna w spółce InvestCapital

86 460

75 732

3.3.1

21

Spółka InvestCapital przeprowadza istotne transakcje w trzech różnych walutach: EUR, PLN i RON. Zgodnie z MSR 21, Grupa Kruk dokonuje oceny prawidłowości dostosowania waluty funkcjonalnej do przeprowadzanych transakcji w okresach kwartalnych biorąc pod uwagę zarówno historyczne jak i planowane transakcje. Walutą funkcjonalną spółki InvestCapital jest EUR.

3.  Opis ważniejszych stosowanych zasad rachunkowości

3.1.  Zmiany zasad rachunkowości

Zasady (polityka) rachunkowości przedstawione poniżej stosowane były w odniesieniu do wszystkich okresów zaprezentowanych w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym.

W roku 2021 nie nastąpiły istotne zmiany w zasadach (polityce) rachunkowości.

3.2.  Zasady konsolidacji

Grupa konsoliduje jednostki, nad którymi sprawuje kontrolę, tj. jednostki zależne od dnia objęcia kontroli.

Sprawowanie kontroli przez jednostkę dominującą ma miejsce, wtedy gdy:

  posiada władzę nad danym podmiotem,

  podlega ekspozycji na zmienne zwroty lub posiada prawa do zmiennych zwrotów z tytułu swojego zaangażowania w danej jednostce,

  ma możliwość wykorzystania władzy w celu kształtowania poziomu generowanych zwrotów.

Wszystkie jednostki Grupy Kapitałowej KRUK konsolidowane są metodą pełną, z wyjątkiem jednostki zależnej ProsperoCapital S.a.r.l. konsolidowanej metodą proporcjonalną.

Proces konsolidacji sprawozdań finansowych jednostek zależnych metodą pełną polega na sumowaniu poszczególnych pozycji sprawozdania z sytuacji finansowej, rachunku zysków i strat oraz innych całkowitych dochodów jednostki dominującej oraz jednostek zależnych w pełnej wysokości oraz dokonaniu odpowiednich korekt i wyłączeń konsolidacyjnych.

Wyłączeniu podlega bilansowa wartość udziałów posiadanych bezpośrednio i pośrednio przez Jednostkę Dominującą w jednostkach zależnych oraz kapitał własny tych jednostek na moment ich nabycia. Wyłączeniu podlegają w całości:

1) wzajemne należności i zobowiązania oraz inne rozrachunki o podobnym charakterze jednostek objętych konsolidacją,

2) przychody i koszty operacji gospodarczych dokonanych między jednostkami objętymi konsolidacją,

3) zyski lub straty powstałe w wyniku operacji gospodarczych dokonanych między jednostkami objętymi konsolidacją, zawarte w wartości aktywów jednostek podlegających konsolidacji, za wyjątkiem strat, które wskazują na występowanie utraty wartości,

4) dywidendy naliczone lub wypłacone przez jednostki zależne jednostce dominującej i innym jednostkom objętym konsolidacją.

Metoda konsolidacji proporcjonalnej polega na sumowaniu poszczególnych pozycji odpowiednich sprawozdań finansowych jednostki dominującej (w pełnej wysokości) z częścią wartości (proporcjonalną do udziałów posiadanych przez podmioty grupy kapitałowej) tych pozycji sprawozdań finansowych jednostek współzależnych oraz dokonaniu wyłączeń:

1) wyrażonej w cenie nabycia wartości udziałów jednostki dominującej i innych jednostek objętych konsolidacją w jednostkach współzależnych z tą częścią aktywów netto jednostek współzależnych (wycenionych wg wartości godziwej), która odpowiada udziałowi tych jednostek w jednostkach współzależnych na dzień rozpoczęcia sprawowania nad nimi współkontroli.

2) należności, zobowiązania i rozrachunki o podobnym charakterze pomiędzy jednostkami objętymi konsolidacją, przychody i koszty wynikające z operacji pomiędzy tymi podmiotami oraz dywidendy wypłacone przez jednostkę współzależną innym jednostką objętym konsolidacją - w pełnej wysokości,

3) zyski lub straty (zawarte w aktywach, które podlegają konsolidacji) wynikające z operacji między jednostkami objętymi konsolidacją - w proporcji do posiadanych udziałów.

3.2.1.  Nabycia jednostek

Nabycia jednostek, w tym funduszy inwestycyjnych zamkniętych, są rozliczane metodą nabycia na dzień nabycia, który jest dniem, w którym Grupa obejmuje kontrolę nad jednostką nabywaną.

Grupa ujmuje wartość firmy wyliczaną jako nadwyżkę przekazanej zapłaty nad wartością godziwą nabytych aktywów netto możliwych do zidentyfikowania. W przypadku nadwyżki wartości godziwej nabytych aktywów netto nad przekazaną zapłatą, Grupa rozpoznaje zysk z okazjonalnego nabycia.

Wartość przekazanej zapłaty stanowi wartość godziwą przeniesionych aktywów, zobowiązań zaciągniętych przez Grupę wobec poprzednich właścicieli jednostki przejmowanej oraz udziałów wyemitowanych przez Grupę. Wartość przekazanej zapłaty zawiera również wartość godziwą części zapłaty warunkowej. Jeśli nabycie jednostek powoduje wygaśnięcie wcześniejszych zobowiązań występujących pomiędzy Grupą a jednostką przejmowaną, wówczas wartość zapłaty obniża się o wynikającą z umowy cenę za wygaśnięcie zobowiązania i ujmuje się jako pozostały koszt.

Wartość godziwa wartości niematerialnych nabytych w drodze przejęcia jednostki oparta jest na zdyskontowanych przepływach pieniężnych, których oczekuje się w związku z użytkowaniem lub ewentualną sprzedażą tych aktywów.

Wartość godziwa rzeczowych aktywów trwałych nabytych w wyniku przejęcia jednostek oparta jest na ich wartości rynkowej. Wartość godziwa pozostałych składników rzeczowych aktywów trwałych jest ustalana z zastosowaniem podejścia rynkowego i metod kosztowych, które opierają się na cenach kwotowanych przez rynek dla podobnych składników, o ile informacje te są dostępne, a w uzasadnionych przypadkach opierają się na kosztach zastąpienia.

Zobowiązanie warunkowe jednostki przejmowanej jest uwzględniane przy nabyciu jednostek tylko wtedy, kiedy takie zobowiązanie stanowi obecny obowiązek, wynika z przeszłych zdarzeń oraz jego wartość godziwa może być wiarygodnie oszacowana.

Grupa wycenia wszystkie udziały niekontrolujące w proporcji do udziałów w możliwych do zidentyfikowania aktywach netto jednostki przejmowanej.

Istotne koszty transakcyjne poniesione w związku z nabyciem jednostek, takie jak opłaty z tytułu usług prawnych, due diligence oraz za inne profesjonalne usługi ujmuje się jako koszt okresu, w którym zostały poniesione.

3.2.2.  Jednostki zależne

Jednostkami zależnymi są jednostki kontrolowane przez Jednostkę Dominującą, w tym fundusze inwestycyjne. Sprawozdania finansowe jednostek zależnych uwzględniane są w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym począwszy od dnia uzyskania nad nimi kontroli aż do momentu jej wygaśnięcia. Zasady rachunkowości stosowane przez jednostki zależne zostały ujednolicone z zasadami przyjętymi przez Grupę.

 

3.3.  Waluty obce

3.3.1.  Transakcje w walucie obcej

Transakcje wyrażone w walutach obcych w dniu dokonania transakcji ujmowane są w walutach funkcjonalnych jednostek Grupy z zastosowaniem kursu kupna lub kursu sprzedaży walut z dnia zawarcia transakcji stosowanym przez bank, z którego usług jednostka korzysta.

Pozycje pieniężne aktywów i zobowiązań wyrażone w walucie obcej są przeliczane na koniec okresu sprawozdawczego według średniego kursu banku centralnego dla danej waluty ogłoszonego na ten dzień. Różnice kursowe wynikające z wyceny aktywów i zobowiązań pieniężnych na koniec okresu sprawozdawczego stanowią różnice pomiędzy wyceną według zamortyzowanego kosztu (lub wartości godziwej) w walucie funkcjonalnej na początku okresu sprawozdawczego, skorygowaną o naliczone odsetki i dokonane płatności w trakcie okresu sprawozdawczego, a wartością według zamortyzowanego kosztu w walucie obcej przeliczoną według średniego kursu banku centralnego na koniec okresu sprawozdawczego.

Niepieniężne pozycje aktywów i zobowiązań denominowane w walutach obcych wyceniane według kosztu historycznego są przeliczane według średniego kursu banku centralnego ogłoszonego w dniu dokonania transakcji.

Niepieniężne pozycje aktywów i zobowiązań wyrażone w walucie obcej wyceniane według wartości godziwej są przeliczane według średniego kursu banku centralnego obowiązującego na dzień szacowania wartości godziwej.

Różnice kursowe z przeliczenia na walutę funkcjonalną ujmuje się w zysku lub stracie bieżącego okresu.

3.3.2.  Przeliczanie jednostki działającej za granicą

Aktywa i zobowiązania jednostek działających za granicą, włączając wartość firmy i korekty do wartości godziwej na dzień nabycia dokonywane przy konsolidacji, są przeliczane według średniego kursu NBP obowiązującego na koniec okresu sprawozdawczego. Zyski z lat ubiegłych jednostek działających za granicą przeliczane są kursem stanowiącym średnią arytmetyczną średnich kursów ogłaszanych przez NBP, obowiązujących na ostatni dzień każdego miesiąca danego okresu.

Różnice kursowe powstałe przy przeliczeniu są ujmowane w innych całkowitych dochodach. W przypadku zbycia jednostek działających za granicą, częściowego lub w całości, odpowiednie kwoty ujęte w kapitale własnym są ujmowane w zysku lub stracie bieżącego okresu.

Różnice kursowe dotyczące pozycji pieniężnych w postaci należności w stosunku do jednostki działającej za granicą, których rozliczenie nie jest planowane bądź prawdopodobne w dającej się przewidzieć przyszłości są częścią inwestycji netto w jednostce działającej za granicą i są ujmowane w innych całkowitych dochodach
i prezentowane w kapitale własnym jako różnice kursowe z przeliczenia.

3.4.  Instrumenty finansowe

3.4.1.  Aktywa finansowe

Grupa klasyfikuje aktywa finansowe do jednej z następujących kategorii:

  wyceniane według zamortyzowanego kosztu,

  wyceniane według wartości godziwej przez inne całkowite dochody,

  wyceniane według wartości godziwej przez wynik finansowy.

Na dzień 31.12.2021 r i 31.12.2020 r. Grupa nie posiada aktywów finansowych wycenianych według wartości godziwej przez inne całkowite dochody.

Klasyfikacja aktywów finansowych w dniu nabycia lub powstania zależy od modelu biznesowego przyjętego przez Grupę do zarządzania daną grupą aktywów oraz charakterystyk umownych przepływów pieniężnych wynikających z pojedynczego aktywa lub grupy aktywów.

Grupa kapitałowa wyodrębnia następujące modele biznesowe:

  model „utrzymywane dla przepływów pieniężnych” – model, w którym powstałe lub nabyte aktywa finansowe są utrzymywane w celu pozyskania korzyści z umownych przepływów pieniężnych,

  model „utrzymywane dla przepływów pieniężnych i na sprzedaż” – model, w którym aktywa finansowe po powstaniu lub nabyciu są utrzymywane w celu pozyskania korzyści z umownych przepływów pieniężnych, ale mogą być również sprzedawane – często i w transakcjach o wysokim wolumenie,

  model pozostały – inny niż model „utrzymywane dla przepływów pieniężnych” oraz „utrzymywane dla przepływów pieniężnych i na sprzedaż”.

Ocena charakterystyki wynikających z umownych przepływów pieniężnych polega na ustaleniu, poprzez przeprowadzenie jakościowego testu płatności kwoty głównej i odsetek aktywów finansowych (SPPI ang. solely payments of principal and interest ).

Charakterystyka wynikająca z umownych przepływów pieniężnych pozostaje bez wpływu na klasyfikację składnika aktywów finansowych, jeśli:

  mogłaby mieć tylko niewielki wpływ na wynikające z umowy przepływy pieniężne z tytułu tego składnika (cecha de minimis),

  wpływa na wynikające z umowy przepływy pieniężne z tytułu instrumentu tylko w przypadku wystąpienia zdarzenia niezwykle rzadkiego, wyjątkowo nietypowego i bardzo mało prawdopodobnego (cecha non genuine).

W celu dokonania wyżej wymienionego ustalenia uwzględnia się potencjalny wpływ charakterystyk wynikających z umownych przepływów pieniężnych w każdym okresie sprawozdawczym i łącznie w całym okresie życia instrumentu finansowego.

Test płatności kwoty głównej i odsetek aktywów finansowych jest przeprowadzany dla każdego aktywa finansowego lub grupy aktywów finansowych w modelu „utrzymywane dla przepływów pieniężnych” lub „utrzymywane dla przepływów pieniężnych i na sprzedaż” na dzień początkowego ujęcia (w tym dla modyfikacji istotnej po ponownym ujęciu aktywa finansowego) oraz na dzień istotnej zmiany charakterystyki umownych przepływów pieniężnych. W przypadku modyfikacji warunków umownych następuje również zmiana oszacowania ryzyka kredytowego. Czynnikami, które mogą świadczyć o istotnym wzroście ryzyka są m.in. informacje od klientów, którzy zgłaszają możliwe problemy z terminową spłatą rat pożyczek oraz wnioski o wakacje kredytowe. Efektywna stopa procentowa wyznaczona jest na moment początkowego ujęcia pożyczek i w trakcie kolejnych okresów sprawozdawczych pozostaje bez zmian.

W momencie początkowego ujęcia, Grupa wycenia aktywa finansowe w wartości godziwej powiększonej o koszty transakcyjne bezpośrednio związane z nabyciem aktywa finansowego, z wyłączeniem należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych.

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe, udzielone pożyczki, które nie zawierają istotnego komponentu finansowania, są wyceniane w momencie początkowego ujęcia w wysokości ceny transakcyjnej.

Po początkowym ujęciu aktywa finansowe wyceniane są zgodnie z następującymi kategoriami:

1.  Według zamortyzowanego kosztu są wyceniane:

a.  Inwestycje w pakiety wierzytelności

b.  Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

c.  Udzielone pożyczki

Inwestycje w pakiety wierzytelności oraz udzielone pożyczki są wyceniane w zamortyzowanym koszcie, zgodnie z MSSF 9, jeśli oba z poniższych warunków zostają spełnione:

  składnik aktywów finansowych jest utrzymywany zgodnie z modelem biznesowym, którego celem jest utrzymywanie aktywów finansowych dla uzyskiwania przepływów pieniężnych wynikających z umowy,

  warunki umowy dotyczącej składnika aktywów finansowych powodują powstawanie w  określonych terminach przepływów pieniężnych, które są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek od kwoty głównej pozostałej do spłaty.

2.  Według wartości godziwej przez inne całkowite dochody

Składnik aktywów finansowych jest wyceniany według wartości godziwej przez inne całkowite dochody, jeżeli spełnione są poniższe warunki:

  składnik aktywów finansowych jest utrzymywany zgodnie z modelem biznesowym, którego celem jest zarówno otrzymywanie przepływów pieniężnych wynikających z umowy, jak i na sprzedaż składników aktywów finansowych, oraz

  warunki umowy dotyczącej składnika aktywów finansowych powodują powstanie w określonych terminach przepływów pieniężnych, które są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek od kwoty głównej pozostałej do spłaty (zdany test SPPI).

 

3.  Według wartości godziwej przez wynik finansowy

Wszystkie aktywa finansowe, które nie spełniają warunków klasyfikacji do aktywów finansowych wycenianych według zamortyzowanego kosztu lub aktywów finansowych wycenianych według wartości godziwej przez inne całkowite dochody klasyfikowane są do aktywów finansowych wycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy.

Reklasyfikacja aktywów finansowych następuje jedynie w przypadku zmiany modelu biznesowego odnoszącego się do aktywa lub grupy aktywów wynikającego z rozpoczęcia lub zakończenia istotnej części działalności. Zmiany takie mają charakter incydentalny. Zmiana klasyfikacji jest ujmowana prospektywnie, tj. bez zmiany ujętych dotychczas skutków wyceny do wartości godziwej we wcześniejszych okresach odpisów czy naliczonych odsetek.

Za zmianę modelu biznesowego nie uważa się:

  zmiany zamiarów związanych z konkretnymi aktywami finansowymi (nawet w przypadku znacznych zmian warunków rynkowych),

  tymczasowego zaniku określonego rynku aktywów finansowych,

  przeniesienia aktywów finansowych między obszarami działalności stosującymi różne modele biznesowe.

Grupa zaprzestaje ujmowania składników aktywów finansowych wtedy i tylko wtedy, gdy spełnione są poniższe warunki:

  wygasają umowne prawa do przepływów pieniężnych ze składnika aktywów finansowych,

  przenosi składnik aktywów finansowych, a przeniesienie spełnia warunki zaprzestania ujmowania opisane poniżej.

Przenosząc składnik aktywów finansowych, spółka ocenia, w jakim stopniu zachowuje ona ryzyko i korzyści związane z posiadaniem składnika aktywów finansowych. W takim przypadku:

1.  jeśli Grupa przenosi zasadniczo całe ryzyko i wszystkie korzyści związane z posiadaniem składnika aktywów finansowych, to zaprzestaje ujmowania składnika aktywów finansowych i ujmuje oddzielnie jako aktywa lub zobowiązania wszelkie prawa i obowiązki powstałe lub zachowane w wyniku przeniesienia;

2.  jeśli Grupa zachowuje zasadniczo całe ryzyko i wszystkie korzyści związane z posiadaniem składnika aktywów finansowych, to w dalszym ciągu ujmuje składnik aktywów finansowych;

3.  jeśli Grupa nie przenosi ani nie zachowuje zasadniczo całego ryzyka i wszystkich korzyści związanych z posiadaniem składnika aktywów finansowych, to ustala, czy zachowała kontrolę nad składnikiem aktywów finansowych.

W takim przypadku:

  jeśli Spółka nie zachowała kontroli, zaprzestaje ujmowania składnika aktywów finansowych i ujmuje oddzielnie jako aktywa lub zobowiązania wszelkie prawa i obowiązki powstałe lub zachowane w wyniku przeniesienia;

  jeśli Spółka zachowała kontrolę, w dalszym ciągu ujmuje składnik aktywów finansowych w stopniu, w jakim utrzymuje zaangażowanie w tym składniku.

Aktywa finansowe wyceniane w zamortyzowanym koszcie

Inwestycje w pakiety wierzytelności

Inwestycje w pakiety wierzytelności są to masowe pakiety przeterminowanych zobowiązań (np. z tytułu kredytów konsumenckich, opłat za media itp.) nabywane przez Grupę w ramach umów cesji wierzytelności za cenę znacząco niższą od wartości nominalnej tych zobowiązań (aktywa finansowe dotknięte utratą wartości ze względu na ryzyko kredytowe).

Model biznesowy Grupy Kruk w odniesieniu do inwestycji w pakiety wierzytelności polega na długoterminowym utrzymywaniu i obsłudze portfeli celem realizacji zaplanowanych przepływów generowanych przez zarządzane portfele.

Wszystkie nabywane pakiety wierzytelności Grupa klasyfikuje do kategorii instrumentów wycenianych metodą zamortyzowanego kosztu. Klasyfikacja ta odzwierciedla strategię zarządzania nabytymi pakietami, która skupia się na utrzymywaniu składnika aktywów w celu maksymalizacji wartości wpłat wynikających z umowy.

Inwestycje w pakiety wierzytelności są wyceniane według zamortyzowanego kosztu z zastosowaniem efektywnej stopy procentowej skorygowanej o ryzyko kredytowe. Początkowe ujęcie w księgach następuje w dacie zakupu, w cenie nabycia, to jest wartości godziwej uiszczonej zapłaty, powiększonej o istotne koszty transakcyjne, które można bezpośrednio przyporządkować.

Na podstawie pierwotnej prognozy oczekiwanych wpływów pieniężnych, uwzględniającej wartość początkową (cenę nabycia powiększoną o bezpośrednio przyporządkowane koszty transakcyjne), wyznaczana jest efektywna stopa procentowa równa wewnętrznej stopie zwrotu zawierającej element uwzględniający ryzyko kredytowe, stosowana do dyskontowania szacowanych wpływów pieniężnych, która pozostaje niezmienna przez cały okres utrzymywania portfela. Korekta efektywnej stopy dyskontowej jest możliwa w przypadku pomniejszenia ceny nabycia będącego następstwem zwrotu części wierzytelności należących do danego pakietu wierzytelności do zbywcy pakietu wierzytelności.

Przychody odsetkowe naliczane są od wartości portfela ustalonego na podstawie modelu zamortyzowanego kosztu dla zakupionych składników aktywów finansowych dotkniętych utratą wartości ze względu na ryzyko kredytowe, przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej zawierającej element uwzględniający ryzyko kredytowe, o której mowa powyżej, i ujmowane są w bieżącym okresie w wyniku finansowym w pozycji Przychody odsetkowe z pakietów wierzytelności i udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu. Przychód z tytułu odsetek w całości rozpoznawany jest jako zwiększenie wartości portfela. Rzeczywiste wpłaty otrzymywane w okresie w wyniku windykacji, w całości rozpoznawane są jako zmniejszenie wartości portfela.

Szacowane przepływy pieniężne ustalane są przede wszystkim w oparciu o:

  zakładaną skuteczność stosowanych narzędzi windykacyjnych,

  skalę ich stosowania w odniesieniu do poszczególnych pakietów (dotychczasową i planowaną),

  dotychczasową historię spłat,

  warunki makroekonomiczne.

Wartość składnika aktywów na dany dzień bilansowy jest równa jego wartości początkowej powiększonej o przychody odsetkowe oraz pomniejszonej o rzeczywiste wpływy oraz dodatkowo zmodyfikowanej o zmianę szacunków dotyczących przyszłych przepływów pieniężnych. W efekcie wartość składnika aktywów na dzień bilansowy jest równa zdyskontowanej wartości oczekiwanych wpływów pieniężnych.

Zmiany netto odpisów z tytułu oczekiwanych strat kredytowych prezentowane są w sprawozdaniu z zysków lub strat w pozycji Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych.

Portfele wierzytelności detalicznych na potrzeby prowadzonych analiz oraz przygotowywania prognoz wpływów podlegają grupowaniu. Prognoza wpływów opracowywana jest dla wyodrębnionych grup prognostycznych, a nie dla pojedynczych pakietów. Stosowane są dwa poziomy grupowania, wyróżnione za pomocą następujących kryteriów:

I poziom grupowania – kryterium kraju, z którego pochodzi pakiet wierzytelności,

II poziomu grupowania – kryterium daty nabycia pakietu wierzytelności do Grupy Kruk.

Data nabycia pakietu wierzytelności pozwala określić stadium procesu obsługi w Grupie, w którym znajduje się pakiet wierzytelności. Grupowane są pakiety znajdujące się w zbliżonym stadium. W tym przekroju Grupa wprowadziła poniższy mechanizm podziału:

  finalnie prognoza przygotowana dla każdej z grup prognostycznych jest dzielona w obrębie grup na poszczególne portfele wierzytelności z wykorzystaniem kluczy opartych na danych historycznych,

  portfele zabezpieczone zarówno hipoteczne jak i korporacyjne nie podlegają grupowaniu. Prognoza wpłat przygotowywana jest dla każdego pakietu z osobna.

Udzielone pożyczki wg zamortyzowanego kosztu

Udzielone pożyczki ujmowane są jako aktywa finansowe będące częścią modelu biznesowego, którego celem jest osiąganie korzyści z pozyskiwania kontraktowych przepływów.

Wartość udzielonych pożyczek wycenianych według metody zamortyzowanego kosztu (jeśli spełniają test płatności głównej i odsetek) obliczana jest w oparciu o efektywną stopę procentową i uwzględnia odpisy z tytułu oczekiwanych strat kredytowych. Efektywna stopa procentowa wyznaczona jest na podstawie pierwotnie oczekiwanego przepływu, wynikającego bezpośrednio z pierwotnego harmonogramu i ulega rekalkulacji w przypadku zmiany stóp rynkowych. Przychody odsetkowe są kalkulowane według efektywnej stopy procentowej i są prezentowane w wyniku finansowym w pozycji Przychody odsetkowe z pakietów wierzytelności i udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu. Tworzone odpisy dla pożyczek uwzględniają zmiany z tytułu oczekiwanych strat kredytowych.

Zmiany netto odpisów z tytułu oczekiwanych strat kredytowych prezentowane są w sprawozdaniu z zysków lub strat w pozycji Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych.

Oczekiwane straty kredytowe wyznaczane są na poziomie pożyczki w oparciu o parametry PD (prawdopodobieństwo zdarzenia default (ang. default rozumiane jako stan niewykowania zobowiązania)), parametr PPS (prawdopodobieństwo przedpłaty), parametr LGD (strata pod warunkiem default) oraz EAD (ekspozycja na moment default).

Parametr PD (prawdopodobieństwo zdarzenia default) wyznaczany jest w oparciu o model dożywotniego PD, który zwraca prawdopodobieństwo zdarzenia default w danym miesiącu. Parametr PD wyznaczony jest na poziomie zdefiniowanych klas ratingowych w oparciu o skoring behawioralny.

Parametr PPS (prawdopodobieństwo przedpłaty) wyznaczany jest w oparciu o model przedterminowej spłaty, który zwraca prawdopodobieństwo spłaty w danym miesiącu.

Do wyznaczania parametru LGD (strata pod warunkiem default) został zastosowany model Markowa przepływu sald, z uwzględnieniem m.in. następującej informacji:

  Przesłanka defaultu (stwierdzona na moment defaultu)

  Ilość miesięcy od momentu defaultu

  Dokonane płatności przez klienta

  Sprzedaż długu

  Cena sprzedaży długu

  Naliczone opłaty i odsetki

Na podstawie przesłanki defaultu oraz upływu czasu od momentu default definiowane są stany, w których znajdują się poszczególne rachunki, natomiast macierz przepływów sald pomiędzy stanami, włączywszy stany końcowe (pochłaniające) definiuje wartość obecną oczekiwanych przepływów pieniężnych oraz wymagane pokrycie rezerwą

Parametr EAD (ekspozycja na moment default) wyznaczany jest w oparciu o harmonogramy spłaty.

Wartość brutto portfela pożyczek na dzień bilansowy uwzględnia m.in. wartość udzielonego kapitału wraz z pozostałymi opłatami umownymi (odsetki, prowizje itp.) naliczonymi na dzień bilansowy, tj. po uwzględnieniu spłat dokonanych przez Klienta do dnia bilansowego.

Grupa KRUK uzależnia sposób rozpoznawania oczekiwanych strat kredytowych w zależności od zmiany poziomu ryzyka, który nastąpił od momentu udzielenia pożyczki. Do oceny istotności wzrostu ryzyka kredytowego ekspozycji kredytowych Grupa porównuje ryzyko niewykonania zobowiązania dla danego aktywa finansowego na dzień sprawozdawczy z ryzykiem niewykonania zobowiązania dla tego aktywa finansowego na dzień początkowego ujęcia, biorąc pod uwagę racjonalne i możliwe do udokumentowania informacje.

Do dowodów utraty wartości składnika aktywów finansowych ze względu na ryzyko kredytowe zalicza się dające się zaobserwować dane na temat następujących zdarzeń: naruszenia umowy, takiego jak zdarzenie niewykonania zobowiązania lub niedokonanie płatności w wymaganym terminie. W przypadku modyfikacji warunków umownych następuje również zmiana oszacowania ryzyka kredytowego. Czynnikami, które mogą świadczyć o istotnym wzroście ryzyka są m.in. informacje od klientów, którzy zgłaszają możliwe problemy z terminową spłatą rat pożyczek oraz wnioski o wakacje kredytowe, jak również istotne pogorszenie ratingu klienta w stosunku od początkowego ujęcia.

Grupa KRUK, w nawiązaniu do wymogów MSSF 9, klasyfikuje udzielone pożyczki do trzech koszyków, dla których oczekiwane straty oraz przychody odsetkowe są rozpoznawane są w poniższy sposób:

• Koszyk 1 (stage 1) – w którym klasyfikowane są udzielone pożyczki, dla których od momentu rozpoznania do daty bilansowej nie nastąpił istotny wzrost ryzyka kredytowego, opóźnienie w spłacie od daty wymaganej płatności nie przekracza 30 dni oraz nie stwierdzono utraty wartości. Czynnikami, które mogą świadczyć o istotnym wzroście ryzyka są m.in. informacje od klientów, którzy zgłaszają możliwe problemy z terminową spłatą rat pożyczek oraz wnioski o wakacje kredytowe, jak również istotne pogorszenie ratingu klienta w stosunku od początkowego ujęcia. Dla takich pożyczek oczekiwane straty są rozpoznawane w horyzoncie najbliższych 12 miesięcy lub wcześniej, jeżeli instrument ma krótszy termin zapadalności. Przychody odsetkowe w tym koszyku rozpoznawane są od wartości bilansowej brutto.

• Koszyk 2 (stage 2) – w którym są klasyfikowane udzielone pożyczki, dla których od momentu rozpoznania do daty bilansowej nastąpił istotny wzrost ryzyka kredytowego (opóźnienie w spłacie od daty wymaganej płatności lub wypowiedzenie umowy kredytowej). Przesłanką do klasyfikacji pożyczek w koszyku 2 może być opóźnienie w spłacie co najmniej o 30 dni. Ponadto, do koszyka 2 mogą zostać sklasyfikowane pożyczki, dla których stwierdzono istotny wzrost ryzyka, polegający m.in. zgłoszeniu bezpośrednio przez klientów możliwych problemów z terminową spłatą rat pożyczek oraz napływających wniosków o wakacje kredytowe, jak również istotne pogorszenie ratingu klienta w stosunku od początkowego ujęcia W takich przypadkach dla portfela pożyczek możliwe jest również ujęcie dodatkowego odpisu z tytułu wzrostu oczekiwanej straty kredytowej ponad historyczne oszacowania.

Dla takich pożyczek straty oczekiwane są rozpoznawane w horyzoncie pozostałego czasu życia aktywa (lifetime). Przychody odsetkowe w tym koszyku rozpoznawane są od wartości bilansowej brutto.

• Koszyk 3 (stage 3) – w którym są klasyfikowane udzielone pożyczki, dla których stwierdzono utratę wartości, m.in. opóźnienie w spłacie od daty wymaganej płatności powyżej 90 dni. W skład tego koszyka wchodzą również umowy w restrukturyzacji, pożyczki wyłudzone, bankructwa oraz umowy w przypadku których nastąpiła śmierć pożyczkobiorcy. Dla udzielonych pożyczek zaklasyfikowanych do koszyka 3 oczekiwane straty są rozpoznawane w horyzoncie pozostałego czasu życia aktywa (lifetime). Przychody odsetkowe w tym koszyku rozpoznawane są od wartości bilansowej netto.

Nabyte składniki aktywów finansowych dotknięte utratą wartości ze względu na ryzyko kredytowe (tzw. POCI) w momencie początkowego ujęcia są klasyfikowane do koszyka 3. Przychody odsetkowe dla pożyczek zaklasyfikowanych jako POCI rozpoznawane są od wartości netto. Skorygowaną o ryzyko kredytowe efektywną stopę procentową oblicza się poprzez uwzględnienie przyszłych przepływów pieniężnych skorygowanych o efekt ryzyka kredytowego rozpoznawanego w całym horyzoncie prognozy.

Aktywa finansowe wyceniane według wartości godziwej przez wynik finansowy

Do aktywów finansowych wycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy zalicza się składnik aktywów spełniający jeden z poniższych warunków:

a)  jest klasyfikowany jako przeznaczony do obrotu. Składniki aktywów finansowych kwalifikuje się jako przeznaczone do obrotu, jeśli są:

  nabyte głównie w celu sprzedaży w krótkim terminie,

  częścią portfela określonych instrumentów finansowych zarządzanych łącznie i co do których istnieje prawdopodobieństwo uzyskania zysku w krótkim terminie,

  instrumentami pochodnymi, z wyłączeniem instrumentów pochodnych będących elementem rachunkowości zabezpieczeń oraz umów gwarancji finansowych,

b)  został wyznaczony do tej kategorii w momencie początkowego ujęcia (opcja wyceny do wartości godziwej przez wynik finansowy),

c)  dla którego nie został spełniony test SPPI, z uwagi na zawarcie w przepływach umownych pożyczek innych elementów niż zwrot kapitału, odsetek i wartości pieniądza w czasie. W przypadku udzielonych pożyczek konsumenckich element, powodujący brak spełnienia testu SPPI związany jest ze zmiennym oprocentowaniem pożyczek, które może być interpretowane, jako dodatkowe wynagrodzenie za czas otwartych ekspozycji z tytułu udzielonych pożyczek.

Wartość godziwa dla pożyczek Wonga została wyznaczona na podstawie poziomu III, tj. w oparciu o prognozę oczekiwanych przepływów pieniężnych.

Stopa procentowa, która służy do dyskontowania przyszłych oczekiwanych przepływów pieniężnych dla pożyczek wycenianych według wartości godziwej opiera się na następujących elementach: stopie wolnej od ryzyka, rynkowej stopie procentowej (marży) z tytułu finansowania Grupy oraz premii za szkodowość pożyczek (dwa ostatnie elementy oszacowane są na podstawie obserwowanych cen za pożyczki wypowiedziane), jak również dodatkowej marży z tytułu zmiennego profilu przedpłat (a zatem m.in. wcześniejszej spłaty niż wynikałaby to z umownego harmonogramu, jak również przesunięć w spłacie dla udzielonych pożyczek).

Zysk lub stratę na aktywach wycenianych w wartości godziwej przez rachunek zysków i strat ujmuje się w wyniku finansowym w pozycji Zmiana wartości inwestycji wycenianych według wartości godziwej.

3.4.2.  Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności z datą zapadalności poniżej 12 miesięcy od dnia powstania należności są ujmowane na moment początkowego ujęcia w wartości nominalnej z uwagi na nieistotny wpływ dyskonta. Należności handlowe i pozostałe należności z terminem płatności do 12 kolejnych miesięcy są ujmowane na dzień bilansowy w kwocie wymaganej zapłaty pomniejszonej o odpisy na oczekiwane straty kredytowe.

Grupa wyceniając należności handlowe korzysta z uproszczenia dozwolonego w ramach MSSF9 stosując macierz rezerw do obliczania oczekiwanych strat kredytowych związanych z należnościami.

Grupa KRUK , w nawiązaniu do wymogów MSSF 9, wprowadziła trzy podstawowe koszyki rozpoznawania strat oczekiwanych:

  Koszyk 1 – w którym klasyfikowane są należności, dla których od momentu rozpoznania nie nastąpił istotny wzrost ryzyka kredytowego i nie stwierdzono utraty wartości (brak opóźnień w spłacie). Dla takich należności oczekiwane straty są rozpoznawane w horyzoncie najbliższych 12 miesięcy.

  Koszyk 2 – w którym są klasyfikowane należności, dla których od momentu rozpoznania do daty bilansowej nastąpił istotny wzrost ryzyka kredytowego (opóźnienie w spłacie) i nie stwierdzono utraty wartości. Dla takich należności straty oczekiwane są rozpoznawane w horyzoncie pozostałego czasu życia aktywa.

  Koszyk 3 – w którym są klasyfikowane należności, dla których stwierdzono utratę wartości (opóźnienie w spłacie powyżej 90 dni). Dla takich należności oczekiwane straty są rozpoznawane w horyzoncie pozostałego czasu życia aktywa.

Utrata wartości należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych

Grupa KRUK wycenia odpis na oczekiwane straty kredytowe należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych, które nie zawierają istotnego elementu finansowania w kwocie równej oczekiwanym stratom kredytowym w całym okresie życia.

Do dowodów utraty wartości składnika aktywów finansowych ze względu na ryzyko kredytowe zalicza się dające się zaobserwować dane na temat następujących zdarzeń:

  znacznych trudności finansowych klienta,

  naruszenia umowy, takiego jak zdarzenie niewykonania zobowiązania lub niedokonanie płatności w wymaganym terminie,

  staje się prawdopodobne, że nastąpi upadłość lub inna reorganizacja finansowa klienta.

Niespłacenie zobowiązania oznacza niespełniony obowiązek pewnego świadczenia przez Dłużnika na rzecz wierzyciela. Dług powstaje w wyniku opóźnienia w wykonaniu zobowiązania i może mieć formę świadczenia pieniężnego lub rzeczowego.

3.4.3.  Modyfikacja kontraktowych przepływów pieniężnych aktywów finansowych

Jeżeli warunki składnika aktywów finansowych ulegają zmianie ocenia się, czy przepływy pieniężne ze zmodyfikowanego składnika aktywów są znacząco różne.

Jeśli przepływy pieniężne są istotnie różne, uznaje się, że umowne prawa do przepływów pieniężnych z pierwotnego składnika aktywów finansowych wygasły. W takim przypadku, pierwotny składnik aktywów finansowych jest wyłączany z bilansu, a nowy składnik aktywów finansowych jest ujmowany według wartości godziwej powiększonej o kwalifikowalne koszty transakcji. Wszelkie opłaty otrzymane w ramach modyfikacji są ujmowane w następujący sposób:

  opłaty, które są uwzględniane przy ustalaniu wartości godziwej nowego składnika aktywów oraz opłaty stanowiące zwrot kwalifikowanych kosztów transakcji są uwzględniane w początkowej wycenie składnika aktywów,

  pozostałe opłaty są ujmowane w rachunku zysków i strat jako część zysku lub straty z tytułu wyłączenia z bilansu.

Jeśli przepływy pieniężne są modyfikowane w momencie, gdy kredytobiorca ma trudności finansowe, wówczas celem modyfikacji jest zazwyczaj maksymalizacja odzyskania pierwotnych warunków umowy, a nie stworzenie nowego składnika aktywów o zasadniczo odmiennych warunkach. Takie podejście oznacza, że w takich przypadkach kryteria wyłączenia z bilansu nie są zazwyczaj spełnione.

Jeśli modyfikacja składnika aktywów finansowych wycenianego według zamortyzowanego kosztu nie powoduje wyłączenia składnika aktywów finansowych z bilansu, w pierwszej kolejności dokonuje się przeliczenia wartości bilansowej brutto składnika aktywów finansowych, stosując pierwotną efektywną stopę procentową składnika aktywów, a następnie ujmuje powstałą korektę jako zysk lub stratę z tytułu modyfikacji w rachunku zysków i strat. W przypadku aktywów finansowych o zmiennym oprocentowaniu, pierwotna efektywna stopa procentowa użyta do obliczenia zysku lub straty z tytułu modyfikacji jest korygowana w celu odzwierciedlenia warunków rynkowych obowiązujących w momencie modyfikacji. Wszelkie poniesione koszty i opłaty oraz otrzymane opłaty za modyfikację korygują wartość bilansową brutto zmodyfikowanego składnika aktywów finansowych i są amortyzowane przez pozostały okres trwania zmodyfikowanego składnika aktywów finansowych.

Jeśli modyfikacja jest przeprowadzana ze względu na trudności finansowe kredytobiorcy, wówczas zysk lub strata są prezentowane łącznie z odpisami z tytułu utraty wartości. W pozostałych przypadkach są one prezentowane jako przychody z tytułu odsetek obliczone przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej.

3.4.4.  Zobowiązania finansowe niebędące instrumentami pochodnymi oraz inne zobowiązania

Zobowiązania finansowe niebędące instrumentami pochodnymi 

Grupa klasyfikuje zobowiązania finansowe do jednej z następujących kategorii:

  wyceniane według zamortyzowanego kosztu,

  wyceniane do wartości godziwej przez rachunek zysków i strat.

Zobowiązania finansowe są ujmowane na dzień zawarcia transakcji, w której Grupa staje się stroną umowy zobowiązującej do wydania instrumentu finansowego.

Zobowiązania finansowe niebędące instrumentami pochodnymi początkowo ujmowane są w wartości godziwej powiększonej o dające się bezpośrednio przyporządkować koszty transakcyjne. Po początkowym ujęciu zobowiązania te wyceniane są według zamortyzowanego kosztu przy użyciu efektywnej stopy procentowej.

Grupa posiada następujące zobowiązania: kredyty, zobowiązania z tytułu dłużnych papierów wartościowych, zobowiązania z tytułu leasingu.

Grupa prezentuje zobowiązania z tytułu zakupu pakietów wierzytelności w ramach zobowiązań z tytułu dostaw i usług.

Grupa wyłącza z ksiąg zobowiązanie, kiedy zostanie spłacone, umorzone lub ulegnie przedawnieniu.

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania ujmowane są na dzień zawarcia transakcji, w której Grupa staje się stroną umowy zobowiązującej do określonego świadczenia i wycenia na dzień bilansowy w kwocie wymaganej zapłaty.

Grupa wyłącza z ksiąg zobowiązanie, kiedy zostanie spłacone, umorzone lub ulegnie przedawnieniu.

Kompensowanie aktywów i zobowiązań finansowych

Aktywa i zobowiązania finansowe kompensuje się ze sobą i wykazuje w sprawozdaniu z sytuacji finansowej w kwocie netto, wyłącznie jeśli Grupa posiada ważny prawnie tytuł do kompensaty określonych aktywów
i zobowiązań finansowych oraz zamierza rozliczyć daną transakcję w wartości netto poddanych kompensacie składników aktywów i zobowiązań finansowych lub zamierza jednocześnie podlegające kompensacie aktywa finansowe zrealizować, a zobowiązania finansowe rozliczyć.

Wartość godziwa dla celów ujawnienia w sprawozdaniu finansowym

Wartość godziwa, szacowana dla celów ujawnienia, jest obliczana na podstawie wartości bieżącej przyszłych przepływów pieniężnych z tytułu zwrotu kwoty głównej i zapłaty odsetek, zdyskontowanych z zastosowaniem rynkowej stopy procentowej obowiązującej na koniec okresu sprawozdawczego. W przypadku leasingu, rynkową stopę procentową ustala się przez odniesienie do podobnych umów leasingowych. Zobowiązania o krótkim terminie płatności oraz zobowiązania, dla których stopy procentowe są na bieżąco aktualizowane o zmiany stóp bazowych nie są dyskontowane, ponieważ ich wartość księgowa odpowiada w przybliżeniu ich wartości godziwej.

3.4.5.  Instrumenty pochodne i rachunkowość zabezpieczeń

Stosowanie rachunkowości zabezpieczeń

Zgodnie z MSSF9, warunkiem stosowania rachunkowości zabezpieczeń przez Grupę jest spełnienie wszystkich wymogów wymienionych poniżej:

a) powiązanie zabezpieczające obejmuje wyłącznie kwalifikujące się instrumenty zabezpieczające i kwalifikujące się pozycje zabezpieczane;

b) w momencie ustanowienia powiązania zabezpieczającego formalnie wyznaczono i udokumentowano powiązanie zabezpieczające, jak również cel zarządzania ryzykiem przez jednostkę oraz strategię dokonywania zabezpieczenia. Dokumentacja ta zawiera określenie instrumentu zabezpieczającego, pozycji zabezpieczanej, charakteru zabezpieczanego ryzyka oraz sposobu, w jaki Grupa będzie oceniać, czy powiązanie zabezpieczające spełnia wymogi efektywności zabezpieczenia (w tym przeprowadzoną przez jednostkę analizę źródeł nieefektywności zabezpieczenia oraz opis sposobu, w jaki ustala ona wskaźnik zabezpieczenia, gdzie wskaźnik zabezpieczenia ustanowionego powiązania zabezpieczającego jest ustanowiony w wysokości zapewniającej efektywność powiązania oraz jest spójny z rzeczywistym wolumenem zabezpieczanej pozycji i instrumentu zabezpieczającego;

c) powiązanie zabezpieczające spełnia wszystkie następujące wymogi efektywności zabezpieczenia:

  między pozycją zabezpieczaną a instrumentem zabezpieczającym istnieje powiązanie ekonomiczne;

  ryzyko kredytowe nie ma przeważającego wpływu na zmiany wartości wynikające ze wspomnianego powiązania ekonomicznego;

  wskaźnik zabezpieczenia powiązania zabezpieczającego jest taki sam jak wskaźnik wynikający z wielkości pozycji zabezpieczanej, którą jednostka faktycznie zabezpiecza, oraz wielkości instrumentu zabezpieczającego, którą jednostka faktycznie stosuje do zabezpieczenia tejże wielkości pozycji zabezpieczanej. Takie wyznaczenie nie może odzwierciedlać jednak braku równowagi między współczynnikami ważenia pozycji zabezpieczanej i instrumentu zabezpieczającego, który to brak powodowałby nieefektywność zabezpieczenia (niezależnie od tego, czy zostałaby ona ujęta, czy nie) mogącą prowadzić do wyniku księgowego, który byłby niezgodny z celem rachunkowości zabezpieczeń.

Współczynnik zabezpieczenia dla danego powiązania jest wyznaczony w wysokości 1.0, tj. każdorazowo jednostka nominału instrumentu zabezpieczającego zabezpiecza jednostkę wyznaczonego nominału pozycji zabezpieczanej).

Zaprzestanie stosowania rachunkowości zabezpieczeń

Grupa przestaje stosować prospektywnie rachunkowość zabezpieczeń jedynie wtedy, gdy powiązanie zabezpieczające (lub część powiązania zabezpieczającego) przestaje spełniać kryteria kwalifikacyjne. Obejmuje to przypadki, w których instrument zabezpieczający wygasa lub zostaje sprzedany, rozwiązany lub wykonany. W tym celu zastąpienia jednego instrumentu zabezpieczającego drugim lub przedłużenia terminu ważności danego instrumentu zabezpieczającego nie uważa się za wygaśnięcie lub rozwiązanie, jeśli takie zastąpienie lub przedłużenie terminu ważności stanowi część udokumentowanego przez jednostkę celu zarządzania ryzykiem i jest z nim spójne.

Powiązanie zabezpieczające zostaje rozwiązane w całości, gdy jako całość przestaje spełniać kryteria kwalifikacyjne, w szczególności:

a) powiązanie zabezpieczające nie odpowiada już celowi zarządzania ryzykiem, na podstawie którego kwalifikowało się do rachunkowości zabezpieczeń (tj. jednostka nie realizuje już tego celu zarządzania ryzykiem);

b) instrument lub instrumenty zabezpieczające zostały sprzedane lub rozwiązane (w odniesieniu do całej wielkości, która była częścią powiązania zabezpieczającego);

c) nie istnieje już powiązanie ekonomiczne między pozycją zabezpieczaną i instrumentem zabezpieczającym lub ryzyko kredytowe zaczyna mieć przeważający wpływ na zmiany wartości wynikające ze wspomnianego powiązania ekonomicznego.

Zaprzestanie stosowania rachunkowości zabezpieczeń może wpływać na całość powiązania zabezpieczającego albo jedynie na jego część (w którym to przypadku rachunkowość zabezpieczeń stosuje się nadal dla pozostałej części powiązania zabezpieczającego).

Zabezpieczenie przepływów pieniężnych

Zabezpieczenie przed zmiennością przepływów pieniężnych w związku z zidentyfikowanym rodzajem ryzyka, związanemu z ujętym składnikiem aktywów lub zobowiązaniem, lub z wysoce prawdopodobną przyszłą transakcją, i które mogłyby wpływać na rachunek zysków i strat, jest zabezpieczeniem przepływów pieniężnych.

Dopóki zabezpieczenie przepływów pieniężnych spełnia kryteria kwalifikacyjne określone w punktach powyżej powiązanie zabezpieczające ujmuje się w następujący sposób:

a) oddzielny składnik kapitału własnego związany z pozycją zabezpieczaną (rezerwę z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych) koryguje się o niższą spośród następujących kwot (w wartościach bezwzględnych):

  skumulowane od momentu ustanowienia zabezpieczenia zyski lub straty na instrumencie zabezpieczającym,

  skumulowaną od momentu ustanowienia zabezpieczenia zmianę wartości godziwej (obecnej wartości) pozycji zabezpieczanej (tj. obecną wartość skumulowanej zmiany zabezpieczanych oczekiwanych przyszłych przepływów pieniężnych);

b) część zysku lub straty na instrumencie zabezpieczającym, którą określono jako skuteczne zabezpieczenie (tj. część, którą kompensuje się ze zmianą rezerwy z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych obliczoną zgodnie z pkt a)), ujmuje się w innych całkowitych dochodach;

c) wszelkie pozostałe zyski lub straty na instrumencie zabezpieczającym (lub wszelkie zyski lub straty wymagane do zrównoważenia zmiany rezerwy z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych obliczonej zgodnie z punktem a)) stanowią nieefektywność zabezpieczenia, którą ujmuje się w wyniku finansowym;

d) kwotę skumulowaną w ramach rezerwy z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych zgodnie z pkt a) ujmuje się w następujący sposób:

  jeżeli w wyniku zabezpieczanej planowanej transakcji następuje później ujęcie składnika aktywów niefinansowych lub zobowiązania niefinansowego, lub gdy zabezpieczana planowana transakcja dotycząca składnika aktywów niefinansowych lub zobowiązania niefinansowego przekształca się w uprawdopodobnione przyszłe zobowiązanie, w stosunku do którego stosuje się rachunkowość zabezpieczeń wartości godziwej, jednostka usuwa tę kwotę z rezerwy z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych i uwzględnia ją bezpośrednio w koszcie początkowym lub innej wartości bilansowej składnika aktywów lub zobowiązania,

  w odniesieniu do zabezpieczeń przepływów pieniężnych innych niż zabezpieczenia objęte podpunktem powyżej przeprowadza się przeklasyfikowanie tej kwoty z rezerwy z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych do wyniku finansowego jako korektę wynikającą z przeklasyfikowania w tym samym okresie lub okresach, w których zabezpieczane oczekiwane przyszłe przepływy pieniężne wpływają na wynik finansowy,

  jeżeli jednak kwota ta stanowi stratę, a Grupa spodziewa się, że cała ta strata lub jej część nie zostanie odzyskana w co najmniej jednym z przyszłych okresów, przeprowadza ona natychmiastowe przeklasyfikowanie kwoty, której odzyskanie nie jest spodziewane, do wyniku finansowego jako korektę wynikającą z przeklasyfikowania.

Efektywność zabezpieczenia jest weryfikowana poprzez zastosowanie prospektywnych testów efektywności. Testy wykonywane są z częstotliwością kwartalną.

Zabezpieczanie inwestycji w aktywach netto w jednostce zagranicznej

Rachunkowość zabezpieczeń inwestycji netto w podmiotach zagranicznych polega na zabezpieczeniu ekspozycji walutowej wynikającej z udziałów w aktywach netto podmiotu zagranicznego podlegającego konsolidacji w niniejszym sprawozdaniu finansowym.

Pozycję zabezpieczaną stanowi określona część udziałów w aktywach netto podmiotów zagranicznych, rozumianych jako różnica pomiędzy wartością bilansową aktywów a wartością bilansową zobowiązań oraz rezerw zagranicznego podmiotu zależnego (wyrażonych w EUR).

Z kalkulacji dopuszczonej pozycji zabezpieczanej są wyłączone takie pozycje monetarne (należności i/lub zobowiązania wewnątrzgrupowe pomiędzy Jednostką Dominującą a zależnym podmiotem zagranicznym), które mają określony termin zapadalności (tj. w określonym terminie w przyszłości skonwertują się na rozrachunki (w tym – należności / zobowiązania handlowe, z tytułu kwot zwindykowanych, z tytułu odsprzedaży udziałów itd.).

Grupa, w celu zwiększenia efektywności ekonomicznej zabezpieczenia, wyznaczała powiązania zabezpieczające z częstotliwością miesięczną, tj. każda transakcja FX Forward / FX Swap z 1-miesięcznym terminem zapadalności była wiązana z wyznaczoną pozycją zabezpieczaną – na okres 1 miesiąca, zakładając, że nominalna część udziałów w aktywach netto wyznaczona na pozycję zabezpieczaną jest stała w trakcie miesiąca.

Grupa dokonuje pomiaru efektywności ex-ante na datę ustanowienia powiązania zabezpieczającego oraz na każdą kolejną datę pomiaru efektywności (dzień kończący okres sprawozdawczy).

W ramach prospektywnej oceny efektywności zabezpieczenia Grupa weryfikuje spełnienie trzech warunków umożliwiających utworzenie i kontynuowanie powiązania zabezpieczającego:

  Warunek 1 – istnienie powiązania ekonomicznego,

  Warunek 2 – brak dominacji ryzyka kredytowego nad ryzykiem zabezpieczanym,

  Warunek 3 – zgodność wskaźnika zabezpieczenia (hedge ratio):

Wskaźnik zabezpieczenia ustanowionego powiązania zabezpieczającego jest ustanowiony w wysokości zapewniającej efektywność powiązania oraz jest spójny z rzeczywistym wolumenem zabezpieczanej pozycji i instrumentu zabezpieczającego.

Współczynnik zabezpieczenia dla danego powiązania jest wyznaczony w wysokości 1.0 (tj. każdorazowo jednostka nominału instrumentu zabezpieczającego zabezpiecza jednostkę wyznaczonego nominału pozycji zabezpieczanej).

Ze względu na swoją charakterystykę, powiązanie zabezpieczające z definicji spełnia warunek występowania powiązania ekonomicznego pomiędzy instrumentem a pozycją zabezpieczaną (kontrakt na sprzedaż EUR vs. aktywa netto w EUR).

Wpływ ryzyka kredytowego nie jest dominującą przyczyną zmian wartości godziwej instrumentu zabezpieczającego oraz pozycji zabezpieczanej.

Na każdą datę pomiaru efektywności Grupa dokonuje eksperckiej oceny spełnienia tego warunku, dokonywanej w oparciu o trzy kryteria jakościowe:

  brak niewywiązywania się kontrahentów transakcji zabezpieczających z warunków kontraktu (default),

  funkcjonowanie zasad zarządzania ryzykiem kredytowym w stosunku do kontrahentów transakcji zabezpieczających (monitorowanie, limity),

  brak ryzyka kredytowego z tytułu pozycji zabezpieczanej.

Jeśli wszystkie powyższe kryteria są spełnione na datę pomiaru, to warunek niedominującego wpływu ryzyka kredytowego na zmiany wartości instrumentu zabezpieczającego i pozycji zabezpieczanej jest uznany za spełniony.

Grupa oczekuje, że ten warunek będzie każdorazowo spełniony.

Grupa ujmuje zabezpieczenia inwestycji netto w jednostce zagranicznej, w tym zabezpieczenie pozycji pieniężnej ujmowanej jako część inwestycji netto, podobnie do zabezpieczeń przepływów pieniężnych:

a)  część zysku lub straty na instrumencie zabezpieczającym, którą określono jako efektywne zabezpieczenie, ujmuje się w innych całkowitych dochodach; oraz

b)  część, która nie stanowi efektywnego zabezpieczenia, ujmuje się w wyniku finansowym bieżącego roku obrotowego.

Grupa zaprzestaje stosowania rachunkowości zabezpieczeń w jednym z następujących przypadków:

  instrument zabezpieczający wygasa, zostanie sprzedany lub przedterminowo rozliczony,

  wartość aktywów netto w podmiocie zagranicznym spada poniżej wartości nominalnej instrumentu zabezpieczającego (w tym przypadku następuje jedynie częściowe zaprzestanie stosowania rachunkowości zabezpieczeń dla nadwyżkowej części instrumentu zabezpieczającego),

  nie są spełnione kryteria stosowania rachunkowości zabezpieczeń, w szczególności kryteria oceny efektywności zabezpieczenia,

  Grupa zmienia strategię zarządzania ryzykiem na taką, z którą dotychczasowe powiązanie zabezpieczające nie jest zgodne.

Po zaprzestaniu stosowania rachunkowości zabezpieczeń dla danego powiązania zabezpieczającego skumulowane zyski lub straty na instrumencie zabezpieczającym związane z efektywną częścią zabezpieczenia, które zostały skumulowane w ramach rezerwy z tytułu przewalutowania, przeklasyfikowuje się z kapitału własnego do wyniku finansowego jako korektę wynikającą z przeklasyfikowania zgodnie z wymogami standardu MSR 21 dotyczącymi zbycia lub częściowego zbycia jednostki zagranicznej w momencie wystąpienia takiego zdarzenia.

3.5.  Rzeczowe aktywa trwałe

3.5.1.  Ujęcie oraz wycena

Składniki rzeczowych aktywów trwałych ujmuje się w księgach według ceny nabycia lub kosztu wytworzenia pomniejszonych o odpisy amortyzacyjne oraz odpisy z tytułu utraty wartości.

Cena nabycia obejmuje cenę zakupu składnika majątku oraz koszty bezpośrednio związane z zakupem
i przystosowaniem składnika majątku do stanu zdatnego do używania, łącznie z kosztami transportu, jak też załadunku, wyładunku i składowania, a także wynagrodzeń bezpośrednich (w przypadku wytworzenia składnika rzeczowych aktywów trwałych we własnym zakresie). Rabaty, upusty oraz inne podobne zmniejszenia i odzyski zmniejszają cenę nabycia składnika aktywów. Koszt wytworzenia składnika środków trwałych oraz środków trwałych w budowie obejmuje ogół kosztów w okresie jego budowy, montażu, przystosowania i ulepszenia poniesionych do dnia przyjęcia takiego składnika majątkowego do używania (lub do końca okresu sprawozdawczego, jeśli składnik nie został jeszcze oddany do używania). Koszt wytworzenia obejmuje również w przypadkach gdy jest to wymagane, wstępny szacunek kosztów demontażu i usunięcia składników rzeczowych aktywów trwałych oraz przywrócenia do stanu pierwotnego miejsca, w którym się znajdował. Zakupione oprogramowanie, które jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania związanego z nim urządzenia jest aktywowane jako część tego urządzenia.

Koszty finansowania zewnętrznego związane z nabyciem lub wytworzeniem określonych aktywów zwiększają cenę nabycia lub koszt wytworzenia tych aktywów.

W przypadku, gdy określony składnik rzeczowych aktywów trwałych składa się z odrębnych i istotnych części składowych o różnym okresie użytkowania, części te są traktowane jako odrębne składniki aktywów.

Zyski i straty ze zbycia składnika rzeczowych aktywów określa się na podstawie porównania przychodów ze zbycia z wartością księgową zbytych aktywów i ujmuje się w zysku lub stracie bieżącego okresu w pozycji pozostałe przychody lub koszty operacyjne.

3.5.2.  Nakłady ponoszone w terminie późniejszym

Aktywowaniu podlegają poniesione w późniejszym okresie koszty części składnika rzeczowych aktywów trwałych, które można wiarygodnie oszacować i jest prawdopodobne, że Grupa osiągnie korzyści ekonomiczne związane z tymi składnikami rzeczowych aktywów trwałych. Wartość bieżąca usuniętych części składnika rzeczowych aktywów trwałych jest wyłączana z ksiąg. Nakłady ponoszone w związku z bieżącym utrzymaniem składników rzeczowych aktywów trwałych są ujmowane w zysku lub stracie bieżącego okresu w momencie poniesienia.

3.5.3.  Amortyzacja

Wysokość odpisów amortyzacyjnych ustala się w oparciu o cenę nabycia lub koszt wytworzenia danego składnika aktywów, pomniejszoną o jego wartość rezydualną.

Aktywa podlegają amortyzacji począwszy od miesiąca następującego po przyjęciu do użytkowania. Koszt amortyzacji ujmuje się w zysku lub stracie bieżącego okresu z zastosowaniem metody liniowej w odniesieniu do oszacowanego przez Grupę okresu użytkowania danego składnika rzeczowych aktywów trwałych, co możliwie najlepiej odzwierciedla sposób realizacji przyszłych korzyści ekonomicznych związanych z użytkowaniem danego składnika aktywów. Grunty nie są amortyzowane.

Grupa zakłada poniższe okresy użytkowania dla poszczególnych kategorii rzeczowych aktywów trwałych:

Budynki (inwestycje w obcych obiektach)

10-40

lat

Urządzenia techniczne i maszyny

3-10

lat

Środki transportu

Inne rzeczowe aktywa trwałe

4-5

3-8

lat

lat

Poprawność stosowanych okresów użytkowania, metod amortyzacji oraz wartości rezydualnych rzeczowych aktywów trwałych jest weryfikowana na koniec każdego rocznego okresu sprawozdawczego
i w uzasadnionych przypadkach korygowana.

3.5.4.  Prawo do użytkowania i zobowiązania z tytułu leasingu

Grupa klasyfikuje umowy wynajmu długoterminowego jako leasing ujawniając w sprawozdaniu finansowym aktywa z tytułu prawa do użytkowania (w pozycji sprawozdania z sytuacji finansowej „Rzeczowe aktywa trwałe“) oraz zobowiązania leasingowe (w pozycji sprawozdania z sytuacji finansowej „Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek oraz inne zobowiązania finansowe") wyceniane w wysokości wartości bieżącej opłat leasingowych pozostających do zapłaty.

Wartość przyszłych opłat leasingowych zdyskontowana jest przy użyciu średnioważonej krańcowej stopy leasingobiorcy. Wartość aktywów z tytułu prawa do użytkowania ujmowana jest w tej samej wysokości co zobowiązania leasingowe, chyba że występują zapisy umowne, które mogłyby spowodować utworzenie rezerw na dodatkowe obciążenia czy rezerw związanych z demontażem wynajmowanych obiektów czy przedmiotów. Grupa stosuje uproszczenie dopuszczone przez standard dotyczącze umów leasingów krótkoterminowych (do 12 miesięcy) oraz leasingów aktywów o niskiej wartości (do 20 tys. zł), dla których nie ujmuje zobowiązań finansowych i odnośnych aktywów z tytułu prawa do użytkowania, a opłaty leasingowe z tego tytułu ujmowane są jako koszty metodą liniową w trakcie okresu leasingu w pozycji usługi obce w skonsolidowanym sprawozdaniu z zysków i strat.

Grupa ujmuje umowę leasingu jako składnik aktywów z tytułu prawa do użytkowania i odpowiadające mu zobowiązanie z tytułu leasingu w dacie, gdy przedmiot leasingu jest dostępny do wykorzystania. Okres leasingu ustalony został z uwzględnieniem opcji przedłużenia oraz skrócenia dostępnych w zawartych kontraktach, jeżeli prawdopodobne jest skorzystanie z opcji.

Zobowiązanie z tytułu leasingu zawiera bieżącą wartość następujących opłat leasingowych:

  stałe opłaty leasingowe (w tym zasadniczo stałe opłaty leasingowe) pomniejszone o wszelkie należne zachęty leasingowe,

  zmienne opłaty leasingowe, które zależą od indeksu lub stawki,

  kwoty, których zapłaty przez leasingobiorcę oczekuje się w ramach gwarantowanej wartości końcowej,

  cenę wykonania opcji kupna, jeżeli można z wystarczającą pewnością założyć, że leasingobiorca skorzysta z tej opcji,

oraz

  kary pieniężne za wypowiedzenie leasingu, jeżeli w warunkach leasingu przewidziano, że leasingobiorca może skorzystać z opcji wypowiedzenia leasingu.

Po dacie rozpoczęcia zobowiązanie z tytułu leasingu wycenia się poprzez:

a)  zwiększenie wartości bilansowej w celu odzwierciedlenia odsetek od zobowiązań z tytułu leasingu,

b)  zmniejszenie wartości bilansowej w celu uwględnienia zapłaconych opłat leasingowych

oraz

c)  zaktualizowanie wyceny wartości bilansowej w celu uwględnienia wszelkiej ponownej oceny lub zmiany leasingu, lub w celu uwględnienia zaktualizowanych zasadniczo stałych opłat leasingowych.

Odsetki od zobowiązania z tytułu leasingu w każdym terminie w ciągu okresu leasingu są kwotą, w ramach której uzyskuje się stałą okresową stopę procentową w stosunku do nieuregulowanego salda zobowiązania z tytułu leasingu.

Składniki aktywów z tytułu prawa do użytkowania są wyceniane w początkowej i późniejszej wycenie według kosztu, obejmującego:

  kwotę początkowej wyceny zobowiązania z tytułu leasingu,

  wszelkie opłaty leasingowe zapłacone w dacie rozpoczęcia lub przed tą datą, pomniejszone o wszelkie otrzymane zachęty leasingowe,

  wszelkie początkowe koszty bezpośrednie poniesione przez leasingobiorcę (tj. koszty krańcowe uzyskania leasingu)

oraz

  szacunek kosztów, które mają zostać poniesione przez leasingobiorcę w związku z demontażem i usunięciem składnika aktywów, przeprowadzeniem renowacji miejsca, w którym się znajdował, jeżeli leasingobiorca zaciąga zobowiązanie w odniesieniu do tych kosztów.

Aktywa z tytułu prawa do użytkowania podlegają liniowej amortyzacji przez krótszy z dwóch okresów: okres trwania umowy leasingu lub okres użytkowania tego składnika aktywów, chyba że Grupa posiada wystarczającą pewność, że uzyska tytuł własności przed upływem okresu leasingu; natomiast zobowiązania z tytułu umów leasingowych podlegają wycenie metodą zamortyzowanego kosztu.

3.6.  Zapasy (w tym nieruchomości przejęte w ramach inwestycji w portfele wierzytelności)

Grupa rozpoznaje nieruchomości przejęte w ramach procesu dochodzenia wierzytelności jako Zapasy.

Grupa w ramach prowadzonego procesu windykacji pakietów własnych dokonuje przejęcia wybranych nieruchomości. Nieruchomości przejęte utrzymywane są w celu realizacji przychodów ze sprzedaży.  Wartość nieruchomości ujmuje się w sprawozdaniu z sytuacji finansowej w momencie uzyskania praw do rozporządzania nieruchomością, tj. w momencie prawomocnego orzeczenia sądu  i zalicza na poczet zadłużenia osoby zadłużonej. Nieruchomości wycenia się początkowo według wartości planowego odzysku z wierzytelności na dzień przejęcia. Po początkowym ujęciu nieruchomości wycenia się wg wartości planowego odzysku z wierzytelności lub też według wartości netto możliwej do uzyskania, w zależności od tego, która z kwot jest niższa.

Nieruchomości zaprzestaje ujmować się w sprawozdaniu z sytuacji finansowej w momencie stwierdzenia braku uzyskiwania korzyści ekonomicznych lub sprzedaży. Różnica pomiędzy wartością księgową a przychodem ze sprzedaży ujmowana jest w rachunku zysków i strat bieżącego okresu w pozycji przychodów.

3.7.  Wartości niematerialne

3.7.1.  Wartość firmy

Wartość firmy powstaje w związku z przejęciem jednostek zależnych. Metody wyceny wartości firmy
w momencie jej początkowego ujęcia zostały opisane w nocie 3.2.1.

Wycena po początkowym ujęciu

Po początkowym ujęciu wartość firmy jest wykazywana według kosztu nabycia pomniejszonego
o skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości.

Wartość firmy nie jest amortyzowana. Co najmniej raz na rok wartość firmy jest testowana pod kątem utraty wartości. Szacunki i osądy wykorzystywane do określenia odpisów z tytułu utraty wartości zaprezentowano w nocie 3.10.2.

3.7.2. 
Wartości niematerialne

Pozostałe nabyte lub wytworzone we własnym zakresie przez Grupę wartości niematerialne o określonym okresie użyteczności ekonomicznej wykazywane są początkowo w oparciu o ich cenę nabycia lub koszt wytworzenia. Po początkowym ujęciu wartości niematerialne pomniejszane są o odpisy amortyzacyjne oraz w przypadku wystąpienia przesłanek odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości.

Grupa zalicza do wartości niematerialnych koszty zakończonych prac rozwojowych. Warunki zaliczania do aktywów kosztów prac rozwojowych prowadzonych przez jednostkę na własne potrzeby, poniesione przed zastosowaniem nowej technologii są następujące:

  program lub technologia wytwarzania są ściśle ustalone, a dotyczące ich koszty prac rozwojowych wiarygodnie określone;

  techniczna przydatność programu lub technologii została stwierdzona i odpowiednio udokumentowana i na tej podstawie Grupa podjęła decyzję o wytwarzaniu tych produktów lub stosowaniu technologii;

  koszty prac rozwojowych zostaną pokryte, według przewidywań, przychodami ze stosowania tych pogramów lub technologii.

3.7.3.  Nakłady poniesione w terminie późniejszym

Późniejsze wydatki na składniki istniejących wartości niematerialnych podlegają aktywowaniu tylko wtedy, gdy zwiększają przyszłe korzyści ekonomiczne związane z danym składnikiem. Pozostałe nakłady, w tym nakłady na wytworzone we własnym zakresie: znaki towarowe, wartość firmy i markę są ujmowane w zysku lub stracie bieżącego okresu w momencie poniesienia.

3.7.4.  Amortyzacja

Wysokość odpisów amortyzacyjnych ustala się w oparciu o cenę nabycia danego składnika aktywów, pomniejszoną o jego wartość rezydualną.

Koszt amortyzacji ujmuje się w zysku lub stracie bieżącego okresu z zastosowaniem metody liniowej w odniesieniu do oszacowanego przez Grupę okresu użytkowania danego składnika wartości niematerialnych, innego niż wartość firmy, od momentu stwierdzenia jego przydatności do użytkowania, co możliwie najlepiej odzwierciedla sposób realizacji przyszłych korzyści ekonomicznych związanych z użytkowaniem danego składnika aktywów.

Grupa zakłada poniższe okresy użytkowania dla poszczególnych kategorii wartości niematerialnych:

Oprogramowanie komputerowe  5 lat

Koszty prac rozwojowych  1-5 lat

Poprawność stosowanych okresów użytkowania, metod amortyzacji oraz wartości rezydualnych wartości niematerialnych jest weryfikowana na koniec każdego rocznego okresu sprawozdawczego i w uzasadnionych przypadkach korygowana.

3.7.5.  Aktywa rozliczane w czasie i wartości niematerialne w budowie

Grupa ujmuje nakłady związane z długoterminowym procesem wytwarzania wartości niematerialnych (zwłaszcza nakłady na budowę systemów komputerowych) jako wartości niematerialne w budowie. Nakłady podlegające aktywowaniu to nakłady spełniające definicję wartości niematerialnych. Nakłady ponoszone na konfigurację oraz modyfikacje systemów komputerowych znajdujących się na serwerach producenta (w tzw. Chmurze) są ujmowane jako aktywa rozliczane w czasie do czasu oddania systemu do użytkowania. Po oddaniu do użytkowania aktywa te jak i zapłacone z góry opłaty subskrypcyjne są rozliczane w koszty proporcjonalnie do długości trwania umowy z dostawcą.

3.8.  Inwestycje

Inwestycje obejmują:

  Pakiety wierzytelności wyceniane według metody zamortyzowanego kosztu, dla których zasady wyceny opisane są w punkcie 3.4.1 oraz 3.10.1;

  Udzielone pożyczki, dla których zasady wyceny opisane są w punkcie 3.4.1 oraz 3.10.1.

 

3.9.  Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

Środki pienięzne i ich ekwiwalenty obejmują w szczególności środki pieniężne w banku i w kasie oraz lokaty krótkoterminowe o pierwotnym okresie zapadalności nieprzekraczającym trzech miesięcy. Środki pieniężne wykazuje się w wartości nominalnej. W przypadku środków zgromadzonych na rachunkach bankowych wartość nominalna na koniec okresu sprawozdawczego obejmuje również naliczone odsetki.

3.10.  Odpisy z tytułu utraty wartości aktywów

3.10.1.  Aktywa finansowe

Grupa wycenia inwestycje w pakiety wierzytelności według zamortyzowanego kosztu, natomiast inwestycje w udzielone pożyczki są wyceniane według zamortyzowanego kosztu oraz w wartości godziwej przez rachunek zysków i strat.

Na koniec każdego okresu sprawozdawczego dokonywana jest ocena, czy zaistniały obiektywne przesłanki świadczące o utracie wartości składników aktywów finansowych innych niż wycenianych według wartości godziwej przez wynik finansowy. Uznaje się, że składnik aktywów finansowych utracił wartość, gdy po jego początkowym ujęciu pojawiły się obiektywne przesłanki wystąpienia zdarzenia, mogącego mieć negatywny, wiarygodnie oszacowany wpływ na wartość przyszłych przepływów pieniężnych związanych z danym składnikiem aktywów.

Zgodnie z przestawionym w punkcie 3.4.1 i 3.4.2 opisem koszyków rozpoznawania strat, w przypadku należności i udzielonych pożyczek do obiektywnych przesłanek utraty wartości aktywów finansowych zalicza się niespłacenie albo zaleganie w spłacie długu przez osobę zadłużoną; naruszenie umowy; okoliczności świadczące o wysokim poziomie prawdopodobieństwa bankructwa osoby zadłużonej.

Grupa ocenia przesłanki świadczące o utracie wartości na poziomie pojedynczego składnika aktywów.

Dokonując oceny utraty wartości portfeli wierzytelności Grupa wykorzystuje historyczne trendy w zakresie realizacji wpłat i działań na portfelach, uwzględniając przewidywaną realizację w przyszłości.

Utrata wartości w odniesieniu do aktywów finansowych wycenianych według zamortyzowanego kosztu szacowana jest jako różnica między ich wartością księgową, a wartością bieżącą oszacowanych przyszłych wpływów pieniężnych zdyskontowanych przy użyciu pierwotnej efektywnej stopy procentowej. Wszelkie straty ujmowane są w zysku lub stracie bieżącego okresu i zmniejszają wartość bieżącą aktywów finansowych, przy czym Grupa kontynuuje naliczanie odsetek od zaktualizowanych wartości aktywów. Jeżeli późniejsze okoliczności świadczą o ustaniu przesłanek powodujących powstanie utraty wartości, wówczas odwrócenie odpisu na oczekiwane straty kredytowe ujmowane jest w zysku lub stracie bieżącego okresu.

Zmiany netto odpisów z tytułu oczekiwanych strat kredytowych aktywów finansowych wycenianych według zamortyzowanego kosztu (pakietów wierzytelności oraz udzielonych pożyczek) prezentowane są w sprawozdaniu z zysków lub strat w pozycji Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych.

Zysk lub stratę na aktywach wycenianych w wartości godziwej przez rachunek zysków i strat (udzielone pożyczki) ujmuje się w wyniku finansowym w pozycji Zmiana wartości inwestycji wycenianych według wartości godziwej.

3.10.2.  Aktywa niefinansowe

Wartość księgowa aktywów niefinansowych poddawana jest ocenie na koniec każdego okresu sprawozdawczego w celu stwierdzenia, czy występują przesłanki wskazujące na utratę ich wartości. W przypadku wystąpienia takich przesłanek Grupa dokonuje szacunku wartości odzyskiwalnej poszczególnych aktywów lub ośrodków wypracowujących przepływy pieniężne. Wartość odzyskiwalna wartości firmy, wartości niematerialnych o nieokreślonym okresie użytkowania oraz wartości niematerialnych, które nie są jeszcze zdatne do użytkowania jest szacowana każdego roku w tym samym terminie (dla wartości firmy), natomiast dla pozostałych aktywów niefinansowych w przypadku identyfikacji przesłanki do utraty wartości.

Wartość odzyskiwalna aktywów lub ośrodków wypracowujących środki pieniężne (OWSP) definiowana jest jako większa z ich wartości netto możliwej do uzyskania ze sprzedaży oraz ich wartości użytkowej. Przy szacowaniu wartości użytkowej przyszłe przepływy pieniężne dyskontowane są przy użyciu stopy procentowej, która odzwierciedla aktualną rynkową ocenę wartości pieniądza w czasie oraz czynniki ryzyka charakterystyczne dla danego składnika aktywów. Ze względu na zmieniające się otoczenie rynkowe Grupa uznała, że stopa dyskontowa dla potrzeb modelu DCF (discounted cash flow) wykorzystywanego w testach na utratę wartości firmy i aktywów powinna odzwierciedlać bieżącą rynkową ocenę ryzyka aktywów dla branży windykacyjnej. Dlatego w kalkulacjach stopy dyskontowej spółka zastosowała średni ważony koszt kapitału dla branży windykacyjnej w podziale na poszczególne kraje występowania testowanego aktywa. Do obliczenia kosztu kapitału własnego spółka wykorzystała model CAPM (Capital Asset Pricing Model) bazując na danych finansowych spółek z branży windykacyjnej działających na rynkach światowych.

Dla celów przeprowadzania testów na utratę wartości, aktywa grupuje się do najmniejszych możliwych do określenia zespołów aktywów generujących wpływy pieniężne w znacznym stopniu niezależnie od innych aktywów i grup aktywów.

Grupa dokonuje oceny utraty wartości ujętej wartości firmy grupując ośrodki wypracowujące środki pieniężne tak, aby szczebel organizacji, nie wyższy niż wyodrębniony segment operacyjny, na którym przeprowadza się tę ocenę odzwierciedlał najniższy szczebel organizacji, na którym Grupa monitoruje wartość firmy dla potrzeb wewnętrznych.

Dla celów testów na utratę wartości, wartość firmy ujętą w procesie połączenia jednostek gospodarczych alokuje się do tych ośrodków generujących środki pieniężne, dla których spodziewane jest uzyskanie efektów synergii z połączenia. Bieżące przyjęte założenia opisano w nocie 14.

Aktywa wspólne (korporacyjne) Grupy nie generują osobnych wpływów pieniężnych. Jeśli występuje przesłanka utraty wartości aktywów korporacyjnych, wówczas wartość odzyskiwalna jest ustalana dla tych ośrodków wypracowujących środki pieniężne, do których przynależą aktywa korporacyjne.

Odpis z tytułu utraty wartości ujmowany jest w momencie, kiedy wartość księgowa składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne przewyższa jego wartość odzyskiwalną. Odpisy z tytułu utraty wartości są ujmowane w wyniku finansowym bieżącego okresu. Utrata wartości ośrodka wypracowującego środki pieniężne jest w pierwszej kolejności ujmowana jako zmniejszenie wartości firmy przypisanej do tego ośrodka (grupy ośrodków), a następnie jako zmniejszenie wartości księgowej pozostałych aktywów tego ośrodka (grupy ośrodków) na zasadzie proporcjonalnej.

Odpis wartości firmy z tytułu utraty wartości nie jest odwracany. W odniesieniu do innych aktywów, odpisy
z tytułu utraty wartości rozpoznane w poprzednich okresach, są poddawane na każdy koniec okresu sprawozdawczego ocenie, czy zaszły przesłanki wskazujące na zmniejszenie utraty wartości lub jej całkowite odwrócenie. Odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości jest odwracany, jeżeli zmieniły się szacunki zastosowane do określenia wartości odzyskiwalnej. Odpis z tytułu utraty wartości odwracany jest tylko do wysokości wartości początkowej składnika aktywów pomniejszonej o odpisy amortyzacyjne, jaka byłaby wykazana w sytuacji, gdyby odpis z tytułu utraty wartości nie został ujęty.

3.11.  Pozostałe aktywa

W pozycji Pozostałe aktywa ujmuje się poniesione koszty dotyczące przyszłych okresów sprawozdawczych.

3.12.  Kapitał własny

Akcje zwykłe ujmuje się w kapitale własnym w wysokości określonej w statucie jednostki dominującej
i zarejestrowanej w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Akcje wyemitowane a niezarejestrowane w KRS na dzień bilansowy ujmuje się w pozycji kapitał własny.

Koszty bezpośrednio związane z emisją akcji zwykłych i opcji na akcje, skorygowane o wpływ podatków, pomniejszają wartość kapitału.

Kapitał z emisji akcji powyżej ich wartości nominalnej tworzony jest w wysokości różnicy pomiędzy ceną emisyjną a wartością nominalną wyemitowanych akcji.

Kapitał rezerwowy tworzony jest z zysków zatrzymanych zgodnie z celem określonym w uchwale oraz z wyceny efektywnej części instrumentów zabezpieczających.

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek działających za granicą są ujmowane zgodnie z zasadami opisanymi w punkcie 3.3.2.

3.13.  Zobowiązania z tyt. dostaw i usług oraz z tyt. kredytów i pożyczek

Zasady wyceny zobowiązań z tytułu dostaw i usług oraz zobowiązań z tytułu kredytów, pożyczek oraz innych zobowiązań finansowych zostały opisane w punkcie 3.4.4.

3.14.  Świadczenia pracownicze

3.14.1.  Program określonych składek

Programy określonych składek to programy świadczeń po okresie zatrudnienia, na mocy których Grupa wpłaca składki w ustalonej wysokości do odrębnego podmiotu i nie będzie ciążył na niej prawny ani zwyczajowo oczekiwany obowiązek zapłacenia dodatkowych składek. Składki emerytalna i rentowa odprowadzane do ZUS są klasyfikowane jako programy określonych składek. Zobowiązanie do wniesienia składek do programu emerytalnego określonych składek jest ujmowane jako koszt świadczeń pracowniczych obciążając wynik finansowy okresu, w którym pracownicy świadczyli pracę. Kwoty zapłacone z góry ujmuje się jako składnik pozostałych należności, jeśli takie opłacenie kosztów z góry doprowadzi do obniżenia przyszłych płatności lub ich refundacji. Składki należne w ramach programu określonych składek, które są wymagalne w okresie dłuższym niż 12 miesięcy po zakończeniu okresu, w którym pracownicy wykonywali związaną z nimi pracę, dyskontuje się do ich wartości bieżącej.

3.14.2.  Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

Zobowiązania z tytułu krótkoterminowych świadczeń pracowniczych są wycenianie bez uwzględnienia dyskonta i są odnoszone w koszty w okresie wykonania świadczenia.

Grupa ujmuje zobowiązanie w ciężar kosztów z tytułu świadczeń pracowniczych w wysokości przewidzianych płatności dla pracowników z tytułu krótkoterminowych premii pieniężnych lub planów podziału zysku, jeśli na Grupie ciąży prawny lub zwyczajowo oczekiwany obowiązek takich wypłat na podstawie usług świadczonych przez pracowników w przeszłości, a zobowiązanie to może zostać wiarygodnie oszacowane.

Krótkoterminowe świadczenia pracownicze Grupy KRUK zawierają wynagrodzenia, premie, płatne

urlopy oraz składki na ubezpieczenie społeczne i są ujmowane jako koszty w momencie poniesienia.

Zobowiązania Grupy KRUK z tytułu długoterminowych świadczeń pracowniczych są kwotą przyszłych korzyści, które pracownik otrzyma w zamian za świadczenie swoich usług w bieżącym i wcześniejszych okresach.

3.14.3.  Płatności w formie akcji własnych (program opcji menadżerskich)

Wartość przyznanych pracownikom praw do nabycia akcji Jednostki Dominującej po określonej cenie (opcji) jest ujmowana jako koszt w korespondencji ze wzrostem kapitału własnego. Wartość programu jest początkowo szacowana na dzień przyznania go pracownikom. Ujmowanie wartości opcji w wyniku Grupy rozłożone jest na okres, w którym pracownicy nabywają bezwarunkowo prawa do nabycia akcji. Wartość programu jest weryfikowana w momencie jego rozliczenia, poprzez zmianę liczby opcji, do których realizacji nabyte zostały bezwarunkowe prawa. Wszystkie zmiany w wartości programu są ujmowane jako korekta poprzednich księgowań w bieżącym okresie.

W wycenie programu wykorzystano model Blacka-Scholesa. Wybrany model uwzględnia główne czynniki wpływające na koszt ujmowany przez Grupę:

  przewidywany kurs akcji w momencie realizacji opcji (w oparciu o kursy historyczne i ich zmienność),

  okres nabywania uprawnień do opcji,

  termin i warunki realizacji opcji,

  stopę wolną od ryzyka.

Wyceniając program przyjęto, że wszystkie warunki przydziału opcji zostaną spełnione oraz że wszyscy uprawnieni obejmą przyznane opcje, a następnie je zrealizują, tj. wykupią odpowiadające im akcje w dniu przypadającym pomiędzy momentem nabycia uprawnień do realizacji opcji oraz momentem zakończenia programu. Programy opcji menadżerskich został opisany w nocie 21.

3.15.  Rezerwy

Rezerwę tworzy się wówczas, gdy na Grupie KRUK ciąży obecny obowiązek (prawny lub zwyczajowo oczekiwany) wynikający ze zdarzeń przeszłych i prawdopodobne jest, że wypełnienie obowiązku spowoduje konieczność wypływu środków zawierających w sobie korzyści ekonomiczne. W przypadku, gdy kwota ta jest istotna, rezerwa jest szacowana poprzez zdyskontowanie oczekiwanych przyszłych przepływów pieniężnych w oparciu o stopę dyskontową przed opodatkowaniem, która odzwierciedla bieżącą ocenę rynku odnośnie wartości pieniądza w czasie oraz ryzyko związane konkretnie z danym składnikiem zobowiązań.

Grupa KRUK tworzy rezerwy na ryzyko zwrotów części prowizji za udzielenie pożyczek spłaconych przed terminem (opisano w nocie 28).

Rezerwy na odprawy emerytalne są oszacowane na podstawie wyceny metodą aktuarialną. Wycena tych rezerw jest aktualizowana nie częściej niż raz na trzy lata.

3.16.  Przychody z działalności operacyjnej

3.16.1.  Przychody z windykacji

Przychody z windykacji obejmują przychody z nabytych pakietów wierzytelności (inwestycji w pakiety wierzytelności wycenianych według zamortyzowanego kosztu) oraz przychody ze sprzedaży usług windykacyjnych (windykacja na zlecenie).

Przychody z windykacji nabytych pakietów wierzytelności

Przychody z windykacji nabytych pakietów wierzytelności obejmują głównie przychody odsetkowe od inwestycji w pakiety wierzytelności i są prezentowane w sprawozdaniu z zysków i strat w pozycji Przychody odsetkowe z pakietów wierzytelności i udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu.

Na podstawie pierwotnej prognozy wpływów pieniężnych, uwzględniającej wartość początkową inwestycji w pakiety wierzytelności, wyznaczana jest efektywna stopa procentowa skorygowana o ryzyko kredytowe, stosowana do dyskontowania szacowanych wpływów pieniężnych, która pozostaje niezmienna przez cały okres utrzymywania pakietu.

Przychody odsetkowe naliczane są od wartości bilansowej netto inwestycji w pakiety wierzytelności ustalonego na podstawie modelu zamortyzowanego kosztu zgodnie z przepisami obowiązującymi dla zakupionych składników aktywów finansowych dotkniętych utratą wartości ze względu na ryzyko kredytowe, przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej zawierającej element uwzględniający ryzyko kredytowe, o której mowa powyżej, i ujmowane są w bieżącym okresie w wyniku finansowym. Przychód z tytułu odsetek w całości rozpoznawany jest jako zwiększenie wartości portfela. Rzeczywiste wpłaty otrzymywane w okresie w wyniku windykacji, w całości rozpoznawane są jako zmniejszenie wartości portfela. Ponadto, w pozycji Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych ujmowane są zmiany wartości pakietu wynikające ze zmian szacunków co do terminów i kwot dotyczących oczekiwanych przyszłych wpływów pieniężnych dla danego pakietu.

Przychody z usług windykacyjnych

Przychody z usług windykacyjnych stanowią prowizje należne za zwindykowane wierzytelności. Przychody takie są rozpoznawane memoriałowo w okresie świadczenia usługi na podstawie procenta przewidzianego w umowie z partnerem biznesowym od zwindykowanych kwot. Przychody te są prezentowane w sprawozdaniu z zysków i strat w pozycji Przychody ze świadczenia innych usług.

 

3.16.2.  Przychody z tytułu udzielonych pożyczek

Przychody od udzielonych pożyczek obejmują głównie przychody odsetkowe od inwestycji w udzielone pożyczki są prezentowane w sprawozdaniu z zysków i strat w pozycjach Przychody odsetkowe z pakietów wierzytelności i udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu oraz Przychody odsetkowe z udzielonych pożyczek wycenianych według wartości godziwej, w zależności od metody wyceny przyjetej dla tych aktywów.

Przychody z tytułu udzielonych pożyczek są kalkulowane przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej w oparciu o przewidywane przepływy pieniężne. Oczekiwania w zakresie przepływów pieniężnych określa się na podstawie tzw. tablic życia opracowanych na podstawie danych historycznych o przedpłatach udzielonych pożyczek. Okres życia pożyczki zmienia się wraz z czasem od jej udzielenia; tablice życia są również okresowo backtestowane i zmieniane jeśli testy wykazują potrzebę zmiany. Dla Koszyka 1 i 2 przychody odsetkowe naliczane są od wartości brutto pożyczek, dla Koszyka 3 - od wartości netto. W przypadku zmiany stóp referencyjnych NBP, co wywołuje zmianę oprocentowania pożyczek dla klientów, jest ona ujmowana zgodnie z MSSF9.B5.4.5, tj. następuje ustalenie nowej efektywnej stopy procentowej. W przypadku zmiany oczekiwań w zakresie przyszłych przepływów pieniężnych, następuje rozliczenie zgodnie z MSSF8.B5.4.6, tj. ustalenie nowej wartości bilansowej brutto, przy zastosowaniu dotychczasowej efektywnej stopy procentowej. Różnica wynikająca z dotychczasowej i nowej wartości bilansowej brutto odnoszona jest w przychody z tytułu udzielonych pożyczek.

3.16.3.  Przychody ze świadczenia innych usług

Przychody ze świadczenia innych usług obejmują, poza przychodami z usług windykacyjnych (opisanymi w punkcie 3.16.1), m.in. przychody z tytułu gromadzenia, przetwarzania oraz udostępniania informacji o osobach fizycznych i podmiotach gospodarczych, pośrednictwa finansowego i agencyjnego oraz usług wspomagających dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Przychody ze świadczenia innych usług ujmuje się w momencie ich powstania. Wykazywane są w wysokości odpowiadającej wartości godziwej otrzymanej zapłaty, pomniejszonej o wartość zwrotów, opustów i rabatów.

3.17.  Pozostałe przychody operacyjne

Do pozostałych przychodów operacyjnych zaliczane są przychody operacyjne niezwiązane bezpośrednio z działalnością statutową Grupy KRUK. Są to w szczególności przychody z tytułu sprzedaży i likwidacji środków trwałych, przychody/koszty z tytułu usług refakturowanych, otrzymane odszkodowania, kary i grzywny, otrzymane dotacje.

Pozostałe przychody operacyjne ujmuje się w wartości zaistniałej transakcji.

3.18.  Koszty wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych

 W pozycji Koszty wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych prezentowane są koszty: 

  wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych (w tym z tytułu składek na świadczenia emerytalno – rentowe),

  rezerw z tytułu niewykorzystanych urlopów wypoczynkowych,

  rezerw emerytalno-rentowych,

  rezerw z tytułu premii,

  programu opcji menadżerskich ujmowanych zgodnie z MSSF 2 „Płatności w formie akcji”

oraz

  koszty innych świadczeń płacowych i pozapłacowych na rzecz pracowników.

Koszty wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych ujmuje się jako koszty okresu, którego dotyczą.

3.19.  Usługi obce

W pozycji Usługi obce prezentuje się koszty usług świadczonych przez podmioty zewnętrzne, tj. usługi windykacyjne, informatyczne, wsparcia prawnego, administracyjnego, wynajem krótkoterminowy, ochrona mienia, opłaty eksploatacyjne oraz usługi zarządzania, pakowania, pocztowe i kurierskie.

Koszty usług obcych ujmuje się jako koszty bieżącego okresu.

3.20.  Opłaty leasingowe

Opłaty z tytułu leasingu ujmowane są według MSSF 16 zgodnie z zasadami opisanymi w punkcie 3.5.4.

3.21.  Inne koszty operacyjne

W pozycji Inne koszty operacyjne prezentuje się m.in.:

  koszty ponoszonych opłat sądowych w ramach procesu windykacji sądowej,

  koszty promocji, reklamy i reprezentacji,

  opłaty ponoszone na rzecz Komisji Nadzoru Finansowego, Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych,

  podatki i opłaty (w tym podatek od nieruchomości, podatek VAT, opłaty komunalne i administracyjne),

  koszty ubezpieczeń,

  koszty odpisów z tytułu utraty wartości firmy

  koszty utrzymania infrastruktury

  rezerwy na ewentualne zwroty liniowe.

3.22.  Przychody i koszty finansowe

Przychody finansowe obejmują przychody odsetkowe związane z zainwestowanymi przez Grupę środkami pieniężnymi (za wyjątkiem przychodów dotyczących nabytych pakietów wierzytelności oraz przychodów dotyczących pożyczek udzielonych w ramach działalności operacyjnej, omówionych w punkcie 3.4), należne dywidendy oraz zyski z tytułu różnic kursowych powstałych z przeliczenia pozycji monetarnych. Przychody odsetkowe ujmuje się w zysku lub stracie bieżącego okresu, z zastosowaniem metody efektywnej stopy procentowej. Dywidendę ujmuje się w zysku lub stracie bieżącego okresu na dzień, kiedy Grupa nabywa prawo do jej otrzymania.

Koszty finansowe obejmują koszty odsetkowe związane z finansowaniem zewnętrznym oraz instrumentami pochodnymi i zabezpieczającymi oraz straty z tytułu różnic kursowych z przeliczenia pozycji monetarnych. Koszty finansowania zewnętrznego nie dające się bezpośrednio przypisać do nabycia, wytworzenia, budowy lub produkcji określonych aktywów są ujmowane w zysku lub stracie bieżącego okresu z zastosowaniem metody efektywnej stopy procentowej. Zyski i straty z tytułu różnic kursowych wykazuje się w kwocie netto.

3.23.  Podatek dochodowy

Podatek dochodowy obejmuje część bieżącą i część odroczoną. Bieżący i odroczony podatek dochodowy ujmowany jest w zysku lub stracie bieżącego okresu, z wyjątkiem sytuacji, kiedy dotyczy połączenia jednostek oraz pozycji ujętych bezpośrednio w kapitale własnym lub jako inne całkowite dochody.

Przy ustalaniu kwoty podatku bieżącego i odroczonego Grupa bierze pod uwagę wpływ niepewności dotyczących możliwości powstania dodatkowych zobowiązań podatkowych. Niemniej fakty i okoliczności, które mogą zaistnieć w przyszłości, mogą wpłynąć na ocenę prawidłowości istniejących lub przeszłych zobowiązań podatkowych.

Podatek bieżący jest to oczekiwana kwota zobowiązań lub należności z tytułu podatku od dochodu do opodatkowania za dany rok, ustalona z zastosowaniem stawek podatkowych obowiązujących prawnie lub faktycznie na dzień sprawozdawczy dla jednostki dominującej i poszczególnych jednostek Grupy oraz korekty zobowiązania podatkowego dotyczącego lat poprzednich.

Podatek odroczony ujmuje się w związku z różnicami przejściowymi pomiędzy wartością wykazywaną w sprawozdaniu z sytuacji finansowej a ich wartością ustalaną dla celów podatkowych. Odroczony podatek dochodowy nie jest ujmowany w przypadku następujących różnic przejściowych:

  różnic przejściowych wynikających z początkowego ujęcia aktywów lub zobowiązań pochodzących z transakcji, która nie jest połączeniem jednostek gospodarczych i nie wpływa ani na zysk lub stratę bieżącego okresu ani na dochód do opodatkowania,

  różnic przejściowych wynikających z inwestycji w jednostkach zależnych i współkontrolowanych w zakresie, w którym nie jest prawdopodobne, że zostaną one zbyte w dającej się przewidzieć przyszłości.

  różnic przejściowych powstałych w związku z początkowym ujęciem wartości firmy.

Podatek odroczony jest wyceniany z zastosowaniem stawek podatkowych, które według przewidywań będą stosowane wtedy, gdy przejściowe różnice odwrócą się, przy czym za podstawę przyjmowane są przepisy podatkowe obowiązujące prawnie lub faktycznie do dnia sprawozdawczego.

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego oraz rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego są kompensowane, jeżeli Grupa posiada możliwy do wyegzekwowania tytuł prawny do przeprowadzania kompensaty bieżących zobowiązań i aktywów podatkowych i pod warunkiem, że aktywa i rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego dotyczą podatku dochodowego nałożonego przez tą samą władzę podatkową na tego samego podatnika lub na różnych podatników, którzy zamierzają rozliczyć zobowiązania i należności z tytułu podatku dochodowego w kwocie netto lub jednocześnie zrealizować należności i rozliczyć zobowiązanie.

Aktywa z tytułu podatku odroczonego związane z nierozliczoną stratą podatkową, niewykorzystaną ulgą podatkową i ujemnymi różnicami przejściowymi, są ujmowane do wysokości, do której jest prawdopodobne, iż osiągnięty zostanie dochód do opodatkowania, który pozwoli na ich zrealizowanie. Aktywa z tytułu podatku odroczonego podlegają ponownej ocenie na każdy dzień sprawozdawczy i obniża się je w zakresie, w jakim nie jest prawdopodobne zrealizowanie związanych z nimi korzyści w podatku dochodowym.

Grupa nie tworzy rezerwy na podatek odroczony od zysków zatrzymanych w spółkach powiązanych, w których posiada kontrolę nad terminami odwracania się różnic przejściowych w dającej się przewidzieć przyszłości i prawdopodobne jest, że te różnice nie odwrócą się w najbliższej przyszłości (3 lata). Na koniec każdego okresu sprawozdawczego Grupa dokonuje analizy oczekiwanych realizacji z zysków zatrzymanych w spółkach zależnych. Na tej podstawie dokonywana jest korekta wysokości rezerwy z tytułu podatku odroczonego.

3.24.  Zysk na jedną akcję

Grupa prezentuje podstawowy i rozwodniony zysk na jedną akcję dla akcji zwykłych. Podstawowy zysk na jedną akcję jest wyliczany przez podzielenie zysku lub straty przypadającej posiadaczom akcji zwykłych przez średnią ważoną liczbę akcji zwykłych w okresie, skorygowaną o posiadane przez Jednostkę Dominującą akcje własne. Rozwodniony zysk na jedną akcję jest wyliczany przez podzielenie skorygowanego zysku lub straty (skorygowanych o wpływ emisji akcji w ramach programu opcji menadżerskich) przypadającej dla posiadaczy akcji zwykłych przez średnią ważoną liczbę akcji zwykłych skorygowaną o posiadane akcje własne oraz o efekty rozwadniające potencjalnych akcji. Rozwodnienie oznacza zmniejszenie zysku przypadającego na akcję lub zwiększenie straty przypadającej na akcję przy założeniu, że instrumenty zamienne zostaną zamienione, opcje lub warranty zostaną zrealizowane, lub że akcje zwykłe zostaną wyemitowane po spełnieniu określonych warunków.

3.25.  Raportowanie segmentów działalności

Segment operacyjny jest częścią Grupy zaangażowaną w działalność gospodarczą, w związku z którą może uzyskiwać przychody oraz ponosić koszty, w tym przychody i koszty związane z transakcjami z innymi częściami Grupy. Wyniki operacyjne każdego segmentu operacyjnego są regularnie przeglądane przez główny organ odpowiedzialny za podejmowanie decyzji operacyjnych w Grupie, który decyduje o alokacji zasobów do segmentu i ocenia jego wyniki działalności, przy czym dostępne są oddzielne informacje finansowe o każdym segmencie.

Wyniki operacyjne każdego segmentu, które są raportowane do organu odpowiedzialnego za podejmowanie decyzji operacyjnych w jednostce dominującej, obejmują zarówno pozycje, które mogą zostać bezpośrednio przypisane do danego segmentu, jak i te mogące być przypisane pośrednio, na podstawie uzasadnionych przesłanek. Pozycje nieprzyporządkowane dotyczą głównie aktywów wspólnych (korporacyjnych) (głównie dotyczące zarządu jednostki), kosztów związanych z siedzibą jednostki, aktywów i zobowiązań z tytułu podatku dochodowego.

 

 

3.26.  Nowe standardy i interpretacje nie zastosowane w niniejszym sprawozdaniu finansowym

Szereg nowych Standardów, zmian do Standardów i Interpretacji nie jest jeszcze obowiązujących dla okresów rocznych kończących się 31 grudnia 2021 r. i nie zostały one zastosowane w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym. Spośród nowych Standardów, zmian do Standardów i Interpretacji te zamieszczone poniżej mogą mieć wpływ na sprawozdanie finansowe. Grupa ma zamiar zastosować je dla okresów, dla których są obowiązujące po raz pierwszy.

3.26.1.  Zmiany obowiązujących standardów i interpretacji które zostały zatwierdzone przez Unię Europejską, ale nie weszły jeszcze w życie i nie zostały jeszcze zastosowane przez Grupę

Następujące zmiany do Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej oraz interpretacji, zatwierdzonych przez Unię Europejską („MSSF UE”) mają zastosowanie do okresów sprawozdawczych rozpoczynających się 1 stycznia 2022 roku lub później:

Standardy i Interpretacje zatwierdzone przez UE

Rodzaj przewidywanej zmiany w zasadach rachunkowości

Ewentualny wpływ na sprawozdanie finansowe

Data wejścia w życie dla okresów rozpoczynających się w dniu oraz później

MSSF 17 Umowy ubezpieczeniowe, zmiany do MSSF 17

MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” zastąpi standard MSSF 4 „Umowy Ubezpieczeniowe”, który umożliwia kontynuowanie ujmowania umów ubezpieczeniowych według zasad rachunkowości obowiązujących w krajowych standardach i co w rezultacie oznacza stosowanie wielu różnych rozwiązań. MSSF 17 wprowadza wymóg spójnego ujmowania wszystkich umów ubezpieczeniowych. Zobowiązania wynikające z umów będą ujmowane w wartościach bieżących zamiast kosztu historycznego. Zastosowanie standardu ma nastąpić w podejściu retrospektywnym pełnym (jeżeli niemożliwe do zastosowania, jednostka powinna zastosować zmodyfikowane podejście retrospektywne lub podejście według wartości godziwej).

Zmiany mają na celu:

- obniżenie kosztów poprzez uproszczenie niektórych wymogów standardu;

- ułatwienie wyjaśnienia wyników finansowych; oraz
- ułatwienie przejścia na nowy standard poprzez odroczenie daty wejścia w życie standardu na 2023 rok oraz wprowadzenie dodatkowych ułatwień w celu ułatwienia wdrożenia MSSF 17 po raz pierwszy.

Zmiany standardu nie mają znaczącego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe.

1 stycznia 2023 r.

Zmiany do MSSF 3 Połączenia jednostek gospodarczych; MSR 16 Rzeczowe aktywa trwałe; MSR 37 Rezerwy, zobowiązania warunkowe i aktywa warunkowe; coroczne ulepszenia 2018-2020

Zmiany do MSSF 3 "Połączenia jednostek gospodarczych" aktualizują odniesienie w MSSF 3 do Założeń koncepcyjnych sprawozdawczości finansowej, nie zmieniając wymogów w zakresie rachunkowości połączeń jednostek gospodarczych.

Zmiany do MSR 16 "Rzeczowe aktywa trwałe" zabraniają spółce odliczania od ceny nabycia lub kosztu wytworzenia rzeczowych aktywów trwałych kwot otrzymanych ze sprzedaży pozycji wytworzonych w trakcie przygotowania składnika aktywów do jego zamierzonego użytkowania. Zamiast tego, spółka powinna ujmować przychody ze sprzedaży i powiązane koszty w rachunku zysków i strat.

Zmiany do MSR 37 "Rezerwy, zobowiązania warunkowe i aktywa warunkowe" określają, jakie koszty uwzględnia spółka przy ocenie, czy umowa przyniesie stratę. Coroczne ulepszenia wprowadzają niewielkie zmiany do MSSF 1 Zastosowanie MSSF po raz pierwszy, MSSF 9 Instrumenty finansowe, MSR 41 Rolnictwo oraz Przykładów ilustrujących towarzyszących MSSF 16 Leasing.

Zmiany standardu nie mają znaczącego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe.

1 stycznia 2022 r.

Zmiany do MSR 1 i Zasad Praktyki MSSF 2 Ujawnianie zasad rachunkowości

 

Zmiany do MSR 1 i Zasad Praktyki MSSF 2 mają na celu pomóc osobom sporządzającym sprawozdania finansowe w podjęciu decyzji, które zasady rachunkowości ujawnić w swoich sprawozdaniach finansowych. Zmiany wprowadzają wymóg ujawniania istotnych informacji o polityce rachunkowości zamiast znaczących zasad rachunkowości. Zostały dodane wyjaśnienia i przykłady w jaki sposób jednostka może zidentyfikować istotne informacje dotyczące zasad rachunkowości. Zmiany wyjaśniają, że informacje o polityce rachunkowości mogą być istotne ze względu na swój charakter, nawet jeśli kwoty są nieistotne i jeżeli użytkownicy sprawozdań finansowych potrzebowaliby ich do zrozumienia innych istotnych informacji w sprawozdaniu finansowym.

 

Zmiany standardu nie mają znaczącego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe.

1 stycznia 2023 r.

Zmiana do MSR 8, Definicja szacunków księgowych

 

W zmianie do MSR 8 Definicja szacunków księgowych, definicja zmiany szacunków księgowych została zastąpiona definicją szacunków księgowych. Zgodnie z nową definicją szacunki księgowe to kwoty pieniężne w sprawozdaniach finansowych, które są objęte niepewnością wyceny. Rada wyjaśniła również nową definicję poprzez dodatkowe wytyczne i przykłady, w jaki sposób zasady rachunkowości i szacunki księgowe są ze sobą powiązane oraz jak zmiana techniki wyceny stanowi zmianę szacunków księgowych. Wprowadzenie definicji szacunków księgowych oraz innych poprawek do MSR 8 miało na celu pomóc jednostkom odróżnić zmiany zasad rachunkowości od zmian w szacunkach księgowych.

 

Zmiany standardu nie mają znaczącego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe.

1 stycznia 2023 r.

Zmiany do MSSF 16 Leasing - związane z udogodnieniami czynszowymi w związku z Covid-19

 

Zmiany przewidują możliwość zwolnienia leasingobiorców zrozpoznawania koncesji czynszowych jako modyfikacji zgodnie z MSSF 16, jeżeli spełniają one określone warunki i wynikają z COVID-19. Przedłużenie o rok od 30 czerwca 2021 roku możliwości stosowania zwolnienia (nowelizacja z maja 2020 roku.)

 

Zmiany standardu nie mają znaczącego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe.

1 kwietnia 2021 r.

3.26.2.  Standardy i interpretacje opublikowane, ale jeszcze nie przyjęte do stosowania w Unii Europejskiej

Standardy

i Interpretacje oczekujące na zatwierdzenie przez UE

Rodzaj przewidywanej zmiany w zasadach rachunkowości

Ewentualny wpływ na sprawozdanie finansowe

Data wejścia w życie dla okresów rozpoczynających się

w dniu oraz później

MSSF 17 Umowy ubezpieczeniowe: Pierwsze zastosowanie MSSF 17 i MSSF 9 - informacje porównawcze 

Zmiany stanowią opcję przejściową dotyczącą informacji porównawczych o aktywach finansowych prezentowanych przy początkowym zastosowaniu MSSF 17. Zmiana ma na celu pomóc jednostkom uniknąć tymczasowych niedopasowań księgowych pomiędzy aktywami finansowymi a zobowiązaniami z tytułu umów ubezpieczeniowych, a tym samym poprawić użyteczność informacji porównawczych dla użytkowników sprawozdań finansowych.

Grupa nie oczekuje, aby zmiany miały znaczący wpływ na jej skonsolidowane sprawozdanie finansowe.

 

1 stycznia 2023 r.

 

 

 

Zmiany do MSR 1 Prezentacja sprawozdań finansowych - klasyfikacja zobowiązań 

Zmiany dotyczą prezentacji zobowiązań w sprawozdaniu z sytuacji finansowej. W szczególności wyjaśniają one, że klasyfikacja zobowiązań jako krótkoterminowe lub długoterminowe powinna opierać się na prawach istniejących na koniec okresu sprawozdawczego. Do zmian obowiązywać będzie podejście prospektywne. 

Grupa nie oczekuje, aby zmiany miały znaczący wpływ na jej skonsolidowane sprawozdanie finansowe.

1 stycznia 2022 r.

Zmiany do MSR 12 Podatek odroczony dotyczący aktywów i zobowiązań wynikających z pojedynczej transakcji

Zmiany mają na celu wyjaśnienie w jaki sposób przedsiębiorstwa powinny rozliczać podatek odroczony od transakcji leasingowych i wygasłych zobowiązań.

Grupa nie oczekuje, aby zmiany miały znaczący wpływ na jej skonsolidowane sprawozdanie finansowe.

1 stycznia 2023 r.

 

 

4.  Segmenty sprawozdawcze oraz informacje o obszarach geograficznych

Informacje o segmentach sprawozdawczych

Grupa wyodrębnia przedstawione poniżej podstawowe segmenty sprawozdawcze. Podstawą wskazanego poniżej podziału jest kryterium istotności przychodów w skonsolidowanym sprawozdaniu z zysków i strat. Nie rzadziej niż raz na kwartał Zarząd Jednostki Dominującej dokonuje przeglądu wewnętrznych raportów kierownictwa każdej wyodrębnionej działalności gospodarczej. Działalność operacyjna poszczególnych segmentów sprawozdawczych Grupy jest następująca:

  pakiety nabyte: windykacja zakupionych pakietów wierzytelności;

  pakiety zlecone: windykacja pakietów prowadzona na zlecenie, w imieniu klienta;

  pozostałe: pośrednictwo finansowe, udzielanie pożyczek, udostępnianie informacji gospodarczych.

 

Informacje odnośnie wyników każdego segmentu sprawozdawczego przedstawiono poniżej. Podstawowymi miarami efektywności każdego segmentu sprawozdawczego jest marża pośrednia i EBITDA, które zostały podane w wewnętrznych raportach kierownictwa analizowanych przez Prezesa Zarządu Jednostki Dominującej. Marża pośrednia i EBITDA segmentu wykorzystywane są do pomiaru jego efektywności, gdyż kierownictwo jest przekonane, że takie informacje są najbardziej odpowiednie dla oceny wyniku danego segmentu w porównaniu do innych jednostek działających w tej branży.

Działalność operacyjna skupiona jest na kilku obszarach geograficznych – w Polsce, Rumunii, Czechach, na Słowacji oraz w Niemczech, Hiszpanii i we Włoszech.

Ze względu na miejsce prowadzenia działalności wyróżniono cztery główne obszary geograficzne:

  Polska,

  Rumunia,

  Włochy,

  Hiszpania,

  Pozostałe rynki zagraniczne.

W przypadku prezentowania informacji w podziale na obszary geograficzne, przychód obszaru jest oparty na geograficznym rozmieszczeniu oddziałów windykacyjnych.

Przychody z usług windykacyjnych oraz przychody z pozostałych produktów pochodzą od partnerów biznesowych.

 

Za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2021 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska

Rumunia

Włochy

Hiszpania

Pozostałe rynki zagraniczne

Przychody / koszty nieprzypisane

Centrala

RAZEM

 

Polska
z wyłączeniem Wonga.pl

Wonga.pl

 

 

 

 

 

Przychody

800 346

72 088

412 264

279 445

112 539

61 236

4 766

-

1 742 683

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabyte pakiety wierzytelności

751 228

-

395 726

270 132

97 306

61 236

-

-

1 575 627

w tym aktualizacja prognozy wpływów

109 610

-

118 015

35 920

(4 604)

11 091

-

-

270 032

Usługi windykacyjne

23 926

-

13 141

9 312

15 234

-

-

-

61 614

Pozostałe produkty

25 192

72 088

3 397

-

-

-

-

-

100 676

Pozostałe przychody operacyjne

-

-

-

-

-

-

4 766

-

4 766

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszty bezpośrednie i pośrednie

 

 

 

 

 

 

 

 

(630 525)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabyte pakiety wierzytelności

-

-

-

-

-

-

-

-

(533 682)

Usługi windykacyjne

-

-

-

-

-

-

-

-

(46 677)

Pozostałe produkty

-

-

-

-

-

-

-

-

(41 667)

Koszty nieprzypisane

-

-

-

-

-

-

-

-

(8 499)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marża pośrednia 1

 

 

 

 

 

 

 

 

1 112 158

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabyte pakiety wierzytelności

-

-

-

-

-

-

-

-

1 041 945

Usługi windykacyjne

-

-

-

-

-

-

-

-

14 937

Pozostałe produkty

-

-

-

-

-

-

-

-

59 009

Przychody / koszty nieprzypisane

-

-

-

-

-

-

-

-

(3 733)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszty ogólne

-

-

-

-

-

-

-

-

(204 187)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EBITDA 2

506 369

36 331

295 487

105 193

18 134

29 513

(3 733)

(79 324)

907 971

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amortyzacja

-

-

-

-

-

-

-

-

(48 355)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przychody/koszty finansowe

-

-

-

-

-

-

-

-

(85 660)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zysk przed opodatkowaniem

-

-

-

-

-

-

-

-

773 956

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podatek dochodowy

-

-

-

-

-

-

-

-

(79 053)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zysk netto

-

-

-

-

-

-

-

-

694 903

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość bilansowa pakietów wierzytelności

2 668 263

-

887 120

971 837

419 784

153 172

-

-

5 100 176

Wartość bilansowa udzielonych pożyczek

48 130

257 871

10 335

-

-

-

-

-

316 336

Wpłaty od osób zadłużonych

1 074 347

-

564 652

313 132

173 074

90 601

-

-

2 215 806

1 Marża pośrednia = przychody operacyjne – koszty operacyjne
2 EBITDA = zysk operacyjny – amortyzacja

Za rok obrotowy kończący się 31 grudnia 2020 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Polska

Rumunia

Włochy

Hiszpania

Pozostałe rynki zagraniczne

Przychody / koszty nieprzypisane

Centrala

RAZEM

 

Polska
z wyłączeniem Wonga.pl

Wonga.pl

 

 

 

 

 

Przychody

543 572

78 409

314 961

117 171

37 827

46 078

19 792

-

1 157 812

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabyte pakiety wierzytelności

497 860

-

298 745

107 175

26 483

46 078

-

-

976 341

w tym aktualizacja prognozy wpływów

(38 329)

-

(9 393)

(96 450)

(60 102)

(996)

-

-

(205 271)

Usługi windykacyjne

22 006

-

13 475

9 997

11 344

-

-

-

56 821

Pozostałe produkty

23 705

78 409

2 741

-

-

-

-

-

104 856

Pozostałe przychody operacyjne

-

-

-

-

-

-

19 792

-

19 792

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszty bezpośrednie i pośrednie

 

 

 

 

 

 

 

 

(619 077)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabyte pakiety wierzytelności

-

-

-

-

-

-

-

-

(468 381)

Usługi windykacyjne

-

-

-

-

-

-

-

-

(67 620)

Pozostałe produkty

-

-

-

-

-

-

-

-

(69 893)

Koszty nieprzypisane

-

-

-

-

-

-

-

-

(13 183)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Marża pośrednia 1

 

 

 

 

 

 

 

 

538 732

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabyte pakiety wierzytelności

-

-

-

-

-

-

-

-

507 959

Usługi windykacyjne

-

-

-

-

-

-

-

-

(10 799)

Pozostałe produkty

-

-

-

-

-

-

-

-

34 963

Przychody / koszty nieprzypisane

-

-

-

-

-

-

-

-

6 609

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszty ogólne

-

-

-

-

-

-

-

-

(159 926)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EBITDA 2

276 832

16 271

220 513

(29 493)

(79 940)

19 350

6 609

(51 338)

378 805

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amortyzacja

-

-

-

-

-

-

-

-

(46 543)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przychody/koszty finansowe

-

-

-

-

-

-

-

-

(127 824)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zysk przed opodatkowaniem

-

-

-

-

-

-

-

-

204 441

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Podatek dochodowy

-

-

-

-

-

-

-

-

(123 443)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zysk netto

-

-

-

-

-

-

-

-

80 998

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość bilansowa pakietów wierzytelności

1 875 963

-

888 806

734 500

366 296

118 515

-

-

3 984 080

Wartość bilansowa udzielonych pożyczek

32 824

186 013

5 807

-

-

-

-

-

224 644

Wpłaty od osób zadłużonych

862 923

-

525 252

250 126

110 155

85 419

-

-

1 833 874

1 Marża pośrednia = przychody operacyjne – koszty operacyjne
2 EBITDA = zysk operacyjny – amortyzacja

 

5.  Przychody z działalności operacyjnej uwzględniające wynik na oczekiwanych stratach kredytowych, zmiany wartości inwestycji oraz Inne przychody/koszty z nabytych portfeli wierzytelności

Podział wg segmentów sprawozdawczych

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Przychody z windykacji nabytych pakietów wierzytelności

 

1 575 627

976 341

Przychody z usług windykacyjnych

 

61 614

56 821

Przychody z pozostałych usług

 

100 676

104 856

Pozostałe przychody operacyjne

 

4 766

19 792

 

 

1 742 683

1 157 812

Przychody odsetkowe z pakietów wierzytelności i udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Przychody odsetkowe z pakietów wierzytelności

 

991 948

970 076

Przychody odsetkowe z udzielonych pożyczek

 

89 690

113 336

 

 

1 081 638

1 083 412

 

Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych z pakietów wierzytelności

 

597 274

29 249

Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych z udzielonych pożyczek

 

(23 910)

(23 106)

 

 

573 364

6 143

 

Przychody od aktywów finansowych wycenianych według zamortyzowanego kosztu

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Przychody z windykacji nabytych pakietów wierzytelności

 

1 575 627

976 341

Przychody z tytułu udzielonych pożyczek

 

62 833

90 230

 

 

1 638 460

1 066 571

Przychody z windykacji nabytych pakietów wierzytelności i przychody z tytułu udzielonych pożyczek są obliczone od aktywów finansowych wycenianych według zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej.

Przychody z windykacji nabytych pakietów wierzytelności

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Przychody odsetkowe

 

991 948

970 076

Inne przychody/koszty z nabytych pakietów wierzytelności

 

(26 094)

(27 114)

Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych od nabytych portfeli wierzytelności

 

597 274

29 249

Zysk/(strata) ze sprzedaży wierzytelności

 

12 499

4 130

 

 

1 575 627

976 341

 

Inne przychody/koszty z nabytych pakietów wierzytelności

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Zyski/(straty) z różnic kursowych

 

(13 215)

(10 981)

Koszty wyceny programu lojalnościowego

 

(7 174)

(9 513)

Koszty rezerwy na nadpłaty

 

(5 705)

(6 620)

 

 

(26 094)

(27 114)

 

Wynik na oczekiwanych stratach kredytowych od nabytych portfeli wierzytelności

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Aktualizacja prognozy wpływów

 

270 032

(205 271)

Odchylenia wpłat rzeczywistych, zmniejszenia z tytułu wcześniejszej realizacji wpłat na sprawach zabezpieczonych, wpłaty od pierwotnego wierzyciela

 

327 242

234 520

 

 

597 274

29 249

W poprzednim roku sprawozdawczym na wynik na oczekiwanych stratach finansowych istotny wpływ miały ryzyka związane z początkiem i szybkim rozwojem pandemii Covid-19, co skutkowało niższymi wpłatami i jemną aktualizacją. W tym roku, z uwagi na istotne odchylenia wpłat, Grupa widzi potencjał do pozytywnej weryfikacji prognoz.

Grupa na koniec każdego kwartału dokonuje aktualizacji, o ile jest to zasadne, następujących parametrów stanowiących podstawę szacowania oczekiwanych przyszłych przepływów pieniężnych pakietów wierzytelności wycenianych metodą zamortyzowanego kosztu:

a.  Stopa dyskontowa w przypadku zmiany nakładu nabytego portfela wierzytelności,

b.  okres, za który oszacowano przepływy pieniężne,

c.  wartość oczekiwanych, przyszłych przepływów w oparciu o dostępne aktualne informacje oraz aktualnie wykorzystywane narzędzprocesy windykacyjne,

d.  Grupa wykonuje analizy wpływu czynników makroekonomicznych na planowane odzyski, przy czym historycznie nie wykazano zależności odzysków dla nabytych portfeli wierzytelności od sytuacji makroekonomicznej.

 

Założenia przyjęte przy wycenie pakietów wierzytelności

 

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Stopa dyskontowa *

 

8,00% - 147,10%

8,10% - 170,19%

Okres, za który oszacowano wpływy

 

styczeń 2022 - styczeń 2042

styczeń 2021 - styczeń 2041

Wartość niezdyskontowanych zakładanych przyszłych wpływów

9 989 010

7 942 787

*dotyczy 99% wartości pakietów wierzytelności

 

 

 

 

Zakładany, szacunkowy harmonogram wpływów z pakietów wierzytelności (wartość niezdyskontowana)

w tysiącach złotych

31.12.2021

31.12.2020

Okres

 

 

Do 12 miesięcy

1 813 880

1 568 291

Od 1 do 2 lat

1 579 581

1 405 952

Od 2 do 3 lat

1 327 217

1 177 335

Od 3 do 4 lat

1 052 803

864 985

Od 4 do 5 lat

806 576

635 514

Od 5 do 6 lat

657 405

493 861

Od 6 do 7 lat

520 119

384 010

Od 7 do 8 lat

443 389

303 437

Od 8 do 9 lat

357 607

253 703

Od 9 do 10 lat

300 189

196 721

Od 10 do 11 lat

258 917

154 925

Od 11 do 12 lat

228 227

132 913

Od 12 do 13 lat

201 246

115 737

Od 13 do 14 lat

173 649

101 225

Od 14 do 15 lat

128 663

84 153

Powyżej 15 lat

139 542

70 025

 

9 989 010

7 942 787

Przychody z tytułu udzielonych pożyczek

Przychody z tytułu udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Przychody odsetkowe

 

89 690

113 336

Odpis na oczekiwane straty kredytowe

 

(23 910)

(23 106)

Wynik na sprzedaży pożyczek

 

(2 947)

-

 

 

62 833

90 230

Przychody z tytułu udzielonych pożyczek wycenianych według wartości godziwej

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Przychody odsetkowe

 

40 243

6 831

Aktualizacja wyceny

 

(11 569)

(1 803)

 

 

28 674

5 029

Przychody ze świadczenia innych usług

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Przychody z usług windykacyjnych

 

61 614

56 821

Przychody z tytułu gromadzenia, przetwarzania oraz udostępniania informacji o osobach fizycznych i podmiotach gospodarczych, pośrednictwa finansowego i agencyjnego oraz usług wspomagających dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw

 

9 169

9 600

 

 

70 783

66 421

Zobowiązanie do wykonania świadczenia następuje w momencie podpisania umowy oraz przekazania danych niezbędnych do rozpoczęcia proesu windykacji. Płatność z świadczone usługi następuję w okresie 14-30 dni od daty wystawienia faktury.

Na przychody z usług windykacyjnych składa się wynagrodzenie prowizyjne od kwot zwindykowanych, które wynoszą od 2% do 49% windykowanych kwot. Wysokość prowizji zależy od przeterminowania sprawy oraz ewentualnej wcześniejszej windykacji. Najistotniejszy partner biznesowy Grupy generuje 5% przychodów z windykacji pakietów zleconych (2020 r.: 6 %).

Pozostałe przychody operacyjne

 

w tysiącach złotych

Nota

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Refakturowane koszty usług i opłat sądowych

 

1 423

23

Odzysk spisanych należności i kosztów

 

781

483

Zysk ze zbycia rzeczowych aktywów trwałych

 

455

597

Rozwiązanie odpisu na oczekiwane straty kredytowe z tytułu należności

29.1

359

18

Zwrot odszkodowań z tytułu szkód komunikacyjnych

 

351

374

Dotacje

 

106

9 222

Pozostała współpraca

 

43

127

Korekta wyceny programu opcji

 

-

5 538

Rozliczenie opłat leasingowych zakończonych umów

 

-

1 050

Obniżenie opłat z tytułu najmu w związku z COVID-19

 

-

250

Pozostałe

 

1 248

2 110

 

 

4 766

19 792

 

6.  Usługi obce

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Usługi windykacyjne 1

 

(34 872)

(34 670)

Usługi informatyczne

 

(22 839)

(18 249)

Uslugi wsparcia prawnego 2

 

(22 647)

(18 164)

Usługi wsparcia administracyjnego i księgowego

 

(13 964)

(15 428)

Usługi pocztowe i kurierskie

 

(13 589)

(10 613)

Usługi bankowe 3

 

(9 244)

(10 535)

Usługi marketingowe i zarządzania

 

(8 707)

(4 672)

Wynajem pomieszczeń i eksploatacja

 

(7 906)

(7 929)

Usługi łączności

 

(7 683)

(7 056)

Usługi drukowania

 

(1 915)

(1 921)

Usługi pomocnicze pozostałe

 

(1 785)

(1 620)

Ochrona

 

(1 716)

(1 645)

Naprawa samochodów

 

(1 031)

(1 171)

Usługi remontowo-konserwacyjne

 

(727)

(546)

Najem pozostały

 

(581)

(28)

Usługi rekrutacyjne

 

(516)

(408)

Usługi pakowania

 

(235)

(255)

Usługi transportowe

 

(94)

(18)

 

 

(150 051)

(134 928)

 

 

1 koszty usług obsługi wierzytelności świadczonych przez serwiserów zewnętrznych

2 usługi wsparcia prawnego dotyczą głównie obsługi portfeli wierzytelności

3 koszty obsługi rachunków bankowych, usług transcollect oraz direct debit

7.  Inne koszty operacyjne

 

w tysiącach złotych

Nota

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Opłaty sądowe

 

(231 757)

(192 073)

Podatki i opłaty

 

(38 454)

(38 114)

Reklama

 

(9 833)

(6 029)

Zużycie materiałów i energii

 

(9 550)

(7 952)

Rezerwa na ewentualne różnice z tytułu rozliczenia liniowego

28

14 132

(21 852)

Podróże służbowe

 

(1 614)

(1 620)

Szkolenie pracowników

 

(1 509)

(1 392)

Ubezpieczenia samochodów

 

(1 221)

(1 238)

Vat niepodlegający odliczeniu

 

(916)

(169)

Ubezpieczenia majątkowe

 

(770)

(688)

Koszty reprezentacji

 

(761)

(236)

Zwrot kosztów procesu

 

(748)

(222)

Umowy o zakazie konkurencji

 

(641)

(357)

Straty z tytułu szkód komunikacyjnych

 

(438)

(417)

Odpisy na oczekiwane straty kredytowe z tytułu należności

29.1

(329)

(415)

Składki członkowskie

 

(286)

(435)

Odpis z tytułu utraty wartości firmy

14

-

(25 051)

Pozostałe

 

(3 478)

(3 954)

 

 

(288 173)

(302 214)

 

8.  Koszty wynagrodzeń i świadczeń pracowniczych

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Wynagrodzenia

 

(301 412)

(270 314)

Ubezpieczenia emerytalne i rentowe

 

(22 102)

(20 036)

Ubezpieczenia społeczne pozostałe

 

(52 729)

(45 449)

Składka na PFRON

 

(1 669)

(1 681)

Koszt programu opcji rozliczany w instrumentach kapitałowych 1

 

(18 576)

(4 382)

 

 

(396 488)

(341 862)

 

1 Program opcji menadżerskich został opisany w nocie 21

 

9.  Przychody i koszty finansowe

Ujęte jako zysk lub strata bieżącego okresu

Koszty/przychody finansowe prezentowane w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych nie zawierają różnic kursowych z transakcji wewnątrzgrupowych.

Przychody finansowe

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Przychody z tytułu odsetek od lokat bankowych

 

45

89

Przychody z tytułu odsetek od instrumentów pochodnych - FORWARD

 

3 611

-

Różnice kursowe netto

 

7 823

-

 

 

11 479

89

Koszty finansowe

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Koszty z tytułu odsetek i prowizji dotyczących zobowiązań finansowych wycenianych według zamortyzowanego kosztu

 

(92 697)

(100 898)

w tym odsetki

 

(77 766)

(85 792)

Różnice kursowe netto

 

-

(8 835)

Koszty/przychody z tytułu odsetek od instrumentów zabezpieczających IRS

 

(9 179)

(4 422)

Koszty/przychody z tytułu odsetek od instrumentów pochodnych CIRS

 

4 736

(13 759)

 

 

(97 139)

(127 913)

Wpływ zmiany kursów walut na rachunek zysków lub strat

 

w tysiącach złotych

Nota

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020-31.12.2020

 

 

 

 

Zrealizowane różnice kursowe

9

9 413

4 384

Niezrealizowane różnice kursowe

9

(17 236)

(13 219)

Rozliczenie transakcji Forward

9

3 611

-

Aktualizacja wartości pakietów wierzytelności z tytułu kursów walut

5

(13 215)

(10 981)

 

 

(17 427)

(19 816)

Ujęte w innych całkowitych dochodach

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek działających za granicą

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Różnice kursowe z przeszacowania jednostek działających za granicą

 

(5 633)

111 579

Przypadające na:

 

 

 

Akcjonariuszy jednostki dominującej

 

(5 652)

111 579

Udziały niekontrolujące

 

19

-

Przychód/(koszt) finansowy rozpoznany bezpośrednio w innych całkowitych dochodach

 

(5 633)

111 579

 

Spadek różnic kursowych z przeliczenia jednostek zagranicznych w roku 2021 w porównaniu z rokiem 2020 to wynik z kształowania się kursu walut na podobnym poziomie w ww. latach.

10.  Podatek dochodowy

Podatek dochodowy wykazany w zysku lub stracie oraz w całkowitych dochodach za dany okres

w tysiącach złotych

Nota

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Bieżący podatek dochodowy

 

 

 

Bieżące obciążenie z tytułu podatku dochodowego

 

(52 694)

(26 782)

Odroczony podatek dochodowy

 

 

 

Związany z powstaniem i odwróceniem się różnic przejściowych

17

(26 359)

(96 661)

Podatek dochodowy ujęty w zysku lub stracie

 

(79 053)

(123 443)

 

 

 

 

Podatek dochodowy ujęty w całkowitych dochodach

 

(79 053)

(123 443)

 

Uzgodnienie efektywnej stopy podatkowej

Efektywna stawka podatkowa odbiega od obowiązujących stawek podatkowych przede wszystkim z uwagi na fakt, że konsolidacją są objęte jednostki, których działalność podlega odroczonemu opodatkowaniu podatkiem dochodowym w momencie realizacji dochodu lub w momencie wypłaty dywidendy.

w tysiącach złotych

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

Zysk przed opodatkowaniem

773 956

204 441

 

 

 

Podatek wyliczony wg stawki Jednostki Dominującej (19%)

(147 052)

(38 844)

 

 

 

Skutek stosowania innych stawek podatkowych za granicą oraz wpływu podatku odroczonego

(377)

3 724

Wpływ zmian strategii względem spółki zależnej

23 259

-

Różnice wynikające z kontroli nad terminami odwracania się różnic przejściowych w zakresie wyceny aktywów netto spółek zależnych i prawdopodobieństwa ich realizacji w dającej się przewidzieć przyszłości oraz inne koszty/przychody niestanowiące podstawy opodatkowania

45 117

(88 323)

 

 

 

Podatek dochodowy wykazany w sprawozdaniu z zysków lub strat

(79 053)

(123 443)

 

 

 

Efektywna stopa podatkowa (%)

10,21%

60,38%

Niższa efektywna stopa podatkowa w 2021 r. w porównaniu z rokiem 2020 wynika przede wszystkim z istotnego udziału wyników finansowych spółek konsolidowanych, których wartość podatkowa będzie realizowana w okresie powyżej 3 lat od daty bilansowej. Z kolei, wyższa  efektywna stopa podatkowa w 2020 r. była rezultatem głównie ujęcia w rezerwie na podatek odroczony nowych realizacji wartości konsolidowanych spółek w perspektywie 3 lat (patrz nota 17).

Ryzyko podatkowe

Regulacje dotyczące podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych oraz obciążeń związanych z ubezpieczeniami społecznymi podlegają częstym zmianom zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Unii Europejskiej, w których Grupa prowadzi działalność. Te częste zmiany powodują brak odpowiednich punktów odniesienia, niespójne interpretacje oraz nieliczne ustanowione precedensy, które mogłyby mieć zastosowanie. Obowiązujące przepisy zawierają również niejasności, które powodują różnice w opiniach co do interpretacji prawnej przepisów podatkowych, zarówno pomiędzy organami państwowymi jak i organami państwowymi i przedsiębiorstwami.

Rozliczenia podatkowe oraz inne obszary działalności (na przykład kwestie celne czy dewizowe) mogą być przedmiotem kontroli organów, które uprawnione są do nakładania wysokich kar i grzywien wraz z relatywnie wysokimi odsetkami, a wszelkie dodatkowe zobowiązania podatkowe wynikające z kontroli, muszą zostać zapłacone wraz z wysokimi odsetkami. Te warunki powodują, że ryzyko podatkowe w Polsce i w wybranych innych krajach, w których Grupa prowadzi działalność, jest większe niż w krajach o bardziej dojrzałym systemie podatkowym.

W konsekwencji, kwoty prezentowane i ujawniane w sprawozdaniach finansowych mogą się zmienić w przyszłości w wyniku ostatecznej decyzji organu kontroli podatkowej.

Grupa uważa, że zapłaciła w terminie wszystkie należne podatki, kary i odsetki karne.

Dla wszystkich niepewnych pozycji podatkowych, w przypadku których obecne prawodawstwo oraz komunikacja z urzędami skarbowymi nie udziela wystarczających wskazówek, Grupa przeprowadziła analizę aktualnych przepisów podatkowych i interpretacji oraz w swojej ocenie dokonała prawidłowego ich zastosowania.

Rozliczenia podatkowe mogą zostać poddane kontroli przez okres czterech lat w Hiszpanii, pięciu lat w Polsce, Czechach i Niemczech, sześciu lat we Włoszech oraz przez okres siedmiu lat w Rumunii i na Słowacji. W efekcie kwoty wykazane w sprawozdaniu finansowym mogą ulec zmianie w późniejszym terminie po ostatecznym ustaleniu ich wysokości przez organa skarbowe.

 

11.  Podział pozycji ze sprawozdania z sytuacji finansowej na krótkoterminowe i długoterminowe

 

Na dzień 31 grudnia

 

 

 

w tysiącach złotych

Nota

31.12.2021

31.12.2020

Aktywa

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktywa długoterminowe

 

 

 

 

Rzeczowe aktywa trwałe

12

80 249

91 864

 

Inne wartości niematerialne

13

43 474

50 729

 

Wartość firmy

14

23 840

23 916

 

Inwestycje

15

3 592 179

2 691 651

 

Instrumenty zabezpieczające

25

12 804

-

 

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

17

37 560

31 180

Aktywa długoterminowe ogółem

 

3 790 106

2 889 340

 

 

 

 

 

Aktywa krótkoterminowe

 

 

 

 

Zapasy

16

20 295

32 069

 

Inwestycje

15

1 824 333

1 517 073

 

Należności z tytułu dostaw i usług

18

22 873

16 804

 

Pozostałe należności

18

35 079

28 357

 

Instrumenty zabezpieczające

25

999

-

 

Pozostałe aktywa

20

16 551

13 836

 

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

19

199 164

145 552

Aktywa krótkoterminowe ogółem

 

2 119 294

1 753 691

 

 

 

 

 

Aktywa ogółem

 

5 909 400

4 643 031

 

 

 

 

 

Kapitały i zobowiązania

 

 

 

Kapitał własny

 

 

 

 

Kapitał akcyjny

21

19 013

19 011

 

Kapitał z emisji akcji powyżej ich wartości nominalnej

 

333 264

310 430

 

Kapitał rezerwowy z wyceny instrumentów zabezpieczających

 

17 885

(14 783)

 

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek działających za granicą

 

75 708

81 360

 

Pozostałe kapitały rezerwowe

 

122 202

103 626

 

Zyski zatrzymane

 

2 032 745

1 544 127

Kapitał własny akcjonariuszy jednostki dominującej

 

2 600 817

2 043 771

Udziały niekontrolujące

 

(590)

(311)

Kapitał własny ogółem

 

2 600 227

2 043 460

 

 

 

 

 

Zobowiązania długoterminowe

 

 

 

 

Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

22

2 283 629

1 585 898

 

Rezerwa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

17

167 077

134 339

 

Rezerwy

28

16 433

13 463

 

Instrumenty zabezpieczające

25

-

18 386

Zobowiązania długoterminowe ogółem

 

2 467 139

1 752 086

 

 

 

 

 

Zobowiązania krótkoterminowe

 

 

 

 

Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

21

585 391

636 278

 

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

27

162 986

112 227

 

Zobowiązania z tytułu podatku dochodowego

 

18 369

5 223

 

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

26

48 661

42 860

 

Rezerwy

28

26 627

39 661

 

Instrumenty pochodne

24

-

11 236

Zobowiązania krótkoterminowe ogółem

 

842 034

847 485

 

 

 

 

 

Zobowiązania ogółem

 

3 309 173

2 599 571

 

 

 

 

 

Kapitały i zobowiązania ogółem

 

5 909 400

4 643 031

 

Powyższy podział pozycji ze sprawozdania z sytuacji finansowej na krótkoterminowe i długoterminowe prezentowany jest według przepływów spodziewanych.

W 2021 dokonano reklasyfikacji podziału danych porównawczych na część długo- i krótkoterminową.

12.  Rzeczowe aktywa trwałe

 

Wartość brutto rzeczowych aktywów trwałych

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

Budynki i budowle

Maszyny i urządzenia

Środki transportu

Inne rzeczowe aktywa trwałe

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie

Ogółem

 

 

 

 

 

 

 

Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2020 r.

64 591

38 499

36 853

7 478

687

148 107

Nabycie

30 556

5 395

3 965

544

1 848

42 308

Sprzedaż / Likwidacja

(707)

(419)

(6 217)

(864)

(2 217)

(10 424)

Wpływ zmiany kursu wymiany walut*

2 883

818

957

672

20

5 350

Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2020 r.

97 323

44 293

35 558

7 830

338

185 341

 

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

Budynki i budowle

Maszyny i urządzenia

Środki transportu

Inne rzeczowe aktywa trwałe

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie

Ogółem

 

 

 

 

 

 

 

Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2021 r.

97 323

44 293

35 558

7 830

338

185 341

Nabycie

838

5 902

16 101

393

777

24 011

Sprzedaż / Likwidacja

(3 028)

(4 016)

(16 989)

-

-

(24 033)

Wpływ zmiany kursu wymiany walut*

(564)

(125)

(79)

41

1

(726)

Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2021 r.

94 569

46 054

34 591

8 264

1 116

184 593

 

Umorzenie

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

Budynki i budowle

Maszyny i urządzenia

Środki transportu

Inne rzeczowe aktywa trwałe

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie

Ogółem

 

 

 

 

 

 

 

Umorzenie na dzień 1 stycznia 2020 r.

(16 024)

(24 817)

(19 755)

(4 538)

-

(65 134)

Amortyzacja

(16 076)

(6 615)

(7 370)

(2 066)

-

(32 127)

Zmniejszenia w wyniku sprzedaży / likwidacji

348

422

5 296

356

-

6 422

Wpływ zmiany kursu wymiany walut*

(1 019)

(640)

(590)

(388)

 

(2 637)

Umorzenie na dzień 31 grudnia 2020 r.

(32 771)

(31 651)

(22 419)

(6 636)

-

(93 476)

 

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

Budynki i budowle

Maszyny i urządzenia

Środki transportu

Inne rzeczowe aktywa trwałe

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie

Razem

 

 

 

 

 

 

 

Umorzenie na dzień 1 stycznia 2021 r.

(32 771)

(31 651)

(22 419)

(6 636)

-

(93 476)

Amortyzacja

(15 971)

(6 359)

(6 969)

(1 748)

-

(31 048)

Zmniejszenia w wyniku sprzedaży / likwidacji

1 783

3 553

14 674

-

-

20 010

Wpływ zmiany kursu wymiany walut*

121

80

24

(56)

 

169

Umorzenie na dzień 31 grudnia 2021 r.

(46 837)

(34 377)

(14 690)

(8 440)

-

(104 344)

 

w tysiącach złotych

Budynki i budowle

Maszyny i urządzenia

Środki transportu

Inne rzeczowe aktywa trwałe

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie

Ogółem

Wartość netto

 

 

 

 

 

 

Na dzień 1 stycznia 2020 r.

48 567

13 682

17 097

2 940

687

82 972

Na dzień 31 grudnia 2020 r.

64 552

12 642

13 139

1 194

338

91 864

 

 

 

 

 

 

 

Na dzień 1 stycznia 2021 r.

64 552

12 642

13 139

1 194

338

91 864

Na dzień 31 grudnia 2021 r.

47 731

11 677

19 901

(176)

1 116

80 249

 

* Dotyczy różnic kursowych z przeliczenia sprawozdań jednostek w walucie innej niż PLN.

W roku 2021 oraz 2020 nie wystąpiły odpisy z tytułu utraty wartości.

Zabezpieczenia na rzeczowych aktywach trwałych zostały przedstawione w nocie 23.

Na dzień 31.12.2021 oraz 31.12.2020 wartość zobowiazań umownych z tytułu zakupu środków trwałych wynosiła 0 zł.

 

Dane zaprezentowane w punkcie Prawo do użytkowania zostały zawarte w tabeli powyżej.

 

Prawo do użytkowania 

 

w tysiącach złotych

31.12.2021

31.12.2020

Wartość bilansowa aktywów z tytułu prawa do użytkowania w podziale na klasy bazowego składnika aktywów na początek okresu

 

 

Budynki i budowle

51 491

48 598

Urządzenia techniczne i maszyny

130

308

Środki transportu

9 589

16 423

 

61 211

65 329

Koszt amortyzacji w okresie sprawozdawczym w odniesieniu do aktywów z tytułu prawa do użytkowania w podziale na klasy bazowego składnika aktywów

 

 

Budynki i budowle

(16 540)

(16 243)

Urządzenia techniczne i maszyny

(99)

(183)

Środki transportu

(5 996)

(6 637)

 

(22 636)

(23 063)

 

 

 

Zwiększenia aktywów z tytułu prawa do użytkowania

24 474

17 649

Zmniejszenia aktywów z tytułu prawa do użytkowania z tytułu likwidacji/zakończenia umowy

(1 723)

(1 085)

Różnice kursowe z przeliczenia

(2 671)

2 380

 

 

 

Wartość bilansową aktywów z tytułu prawa do użytkowania w podziale na klasy bazowego składnika aktywów na koniec okresu

 

 

Budynki i budowle

42 157

51 491

Urządzenia techniczne i maszyny

351

130

Środki transportu

16 148

9 589

 

58 656

61 211

 

 

 

Koszt odsetek od zobowiązań z tytułu leasingu

2 240

2 546

Koszt związany ze zmiennymi opłatami leasingowymi nieujętymi w wycenie zobowiązań z tytułu leasingu

-

11

Całkowity wypływ środków pieniężnych z tytułu leasingów

25 718

26 552

 

 

13.  Inne wartości niematerialne

 

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

Oprogramowanie komputerowe, koncesje, licencje

Pozostałe

Wartości niemarialne w budowie

Aktywa rozliczane w czasie

Ogółem

Wartość brutto wartości niematerialnych

 

 

 

 

 

Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2020 r.

81 060

369

69

976

82 474

Wytworzenie we własnym zakresie

2 065

-

-

-

2 065

Nabycie

11 310

-

327

2 347

13 983

Likwidacja

(3 554)

-

(177)

-

(3 731)

Wpływ zmian kursu wymiany walut*

886

-

-

-

886

Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2020 r.

91 766

369

219

3 323

95 677

 

 

 

 

 

 

Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2021 r.

91 766

369

219

3 323

95 677

Wytworzenie we własnym zakresie

580

-

-

-

580

Nabycie

8 593

-

1 312

1 136

11 041

Likwidacja

(3 853)

-

-

-

(3 853)

Rozliczenie aktywów w budowie

5 401

-

(1 180)

(4 221)

-

Wpływ zmian kursu wymiany walut*

(46)

-

-

-

(46)

Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2021 r.

102 441

369

351

238

103 400

 

 

 

 

 

-

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

Oprogramowanie komputerowe, koncesje, licencje

Pozostałe

Wartości niemarialne w budowie

Aktywa rozliczane w czasie

Ogółem

Umorzenie

 

 

 

 

 

Umorzenie na dzień 1 stycznia 2020 r.

(31 853)

(369)

-

-

(32 222)

Amortyzacja

(14 416)

-

-

 

(14 416)

Zmniejszenia w wyniku sprzedaży / likwidacji

2 350

-

-

-

2 350

Wpływ zmian kursu wymiany walut*

(661)

-

 

 

(661)

Umorzenie na dzień 31 grudnia 2020 r.

(44 578)

(369)

-

-

(44 948)

 

 

 

 

 

 

Umorzenie na dzień 1 stycznia 2021 r.

(44 578)

(369)

-

-

(44 947)

Amortyzacja

(17 307)

-

-

 

(17 307)

Zmniejszenia w wyniku sprzedaży / likwidacji

2 313

 

-

 

2 313

Wpływ zmian kursu wymiany walut*

15

-

 

 

15

Umorzenie na dzień 31 grudnia 2021 r.

(59 557)

(369)

-

-

(59 926)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

Oprogramowanie komputerowe, koncesje, licencje

Pozostałe

Wartości niemarialne w budowie

Aktywa rozliczane w czasie

Ogółem

Wartość netto

 

 

 

 

 

Na dzień 1 stycznia 2020 r.

49 207

-

69

976

50 252

Na dzień 31 grudnia 2020 r.

47 188

-

219

3 323

50 729

 

 

 

 

 

 

Na dzień 1 stycznia 2021 r.

47 188

-

219

3 323

50 729

Na dzień 31 grudnia 2021 r.

42 885

-

351

238

43 474

 

* Dotyczy różnic kursowych z przeliczenia sprawozdań jednostek w walucie innej niż PLN.

W roku 2021 oraz 2020 nie wystąpiły odpisy z tytułu utraty wartości.

14.  Wartość firmy

 

w tysiącach złotych

Kancelaria Prawna RAVEN

Kruk Espana S.L.

ERIF BIG S.A.

Ogółem

 

 

 

 

 

Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2020 r.

299

46 182

725

47 206

Zwiększenia

-

-

-

-

Zmniejszenia

-

-

-

-

Różnice kursowe z przeliczenia

-

1 761

-

1 761

Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2020 r.

299

47 943

725

48 967

 

 

 

 

 

Wartość brutto na dzień 1 stycznia 2021 r.

299

47 943

725

48 967

Zwiększenia

-

-

-

-

Zmniejszenia

-

-

-

-

Różnice kursowe z przeliczenia

-

(76)

-

(76)

Wartość brutto na dzień 31 grudnia 2021 r.

299

47 867

725

48 891

 

 

 

 

 

Odpisy z tytułu utraty wartości

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odpis z tytułu utraty wartości na dzień 1 stycznia 2020 r.

-

-

-

-

Zwiększenia

-

(25 051)

-

(25 051)

Zmniejszenia

-

-

-

-

Odpis z tytułu utraty wartości na dzień 31 grudnia 2020 r.

-

(25 051)

-

(25 051)

 

 

 

 

 

Odpis z tytułu utraty wartości na dzień 1 stycznia 2021 r.

-

(25 051)

-

(25 051)

Zwiększenia

-

-

-

-

Zmniejszenia

-

-

-

-

Odpis z tytułu utraty wartości na dzień 31 grudnia 2021 r.

-

(25 051)

-

(25 051)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość netto

 

 

 

 

Na dzień 1 stycznia 2020 r.

299

46 182

725

47 206

Na dzień 31 grudnia 2020 r.

299

22 892

725

23 916

 

 

 

 

 

Na dzień 1 stycznia 2021 r.

299

22 892

725

23 916

Na dzień 31 grudnia 2021 r.

299

22 816

725

23 840

 

Weryfikacja utraty wartości ośrodków wypracowujących przepływy pieniężne zawierających wartość firmy

Testy na utratę wartości przeprowadza się poprzez porównanie wartości bilansowej ośrodków wypracowujących środki pieniężne („CGU”) z ich wartością odzyskiwalną. Wartość odzyskiwalna jest liczona w oparciu o wartość użytkową („Value in Use”).

Dla celów weryfikacji utraty wartości, wartość firmy została przyporządkowana do działów operacyjnych Grupy, będących najmniejszymi jednostkami generującymi przepływy pieniężne (nie większymi niż segmenty operacyjne Grupy opisane w nocie 4), na poziomie których wartość firmy jest monitorowana dla wewnętrznych celów zarządczych.

 

Wartość odzyskiwalna wartości firmy dla wymienionych powyżej ośrodków wypracowujących przepływy pieniężne oparta jest na oszacowaniu wartości użytkowej. Wartość użytkowa to szacunkowa bieżąca wartość przyszłych przepływów pieniężnych generowanych przez te ośrodki. W celu przeprowadzenia testów na utratę wartości firmy w pierwszej kolejności określono ośrodki generujące środki pieniężne powiązane z daną wartością firmy. W przypadku spółki Espand Soluciones de Gestion S.L., która została kupiona w 2016 roku, a następnie połączona z KRUK España S.L. w roku 2017 jest to działalność inkaso (usługi windykacji dla podmiotów niepowiązanych), ponieważ taki był profil działalności spółki Espand Soluciones de Gestion S.L. przed zakupem i ta działalność jest kontynuowana. Kluczowym założeniem przyjętym przy kalkulacji wartości odzyskiwalnej jest poziom marży osiąganej na działalności inkaso dla klientów zewnętrznych. Przyjęte założenia są oparte na podstawie historycznych wyników, aktualnej wiedzy dotyczącej rynku inkaso oraz potencjale struktur operacyjnych.

W kolejnym kroku zaprognozowano przepływy pieniężne związane z tą działalnością na okres 4 lat. W kalkulacjach stopy dyskontowej Grupa stosuje średni ważony koszt kapitału dla branży windykacyjnej w podziale na poszczególne kraje występowania testowanego aktywa. Do obliczenia kosztu kapitału własnego Grupa wykorzystała model CAPM (Capital Asset Pricing Model) bazując na danych finansowych spółek z branży windykacyjnej działających na rynkach światowych (średnioważony koszt kapitału dla branży windykacyjnej w Hiszpanii na dzień 31.12.2021 r.: 6,1%, na dzień 31.12.2020 r.: 6,0%) W celu wyznaczenia wartości rezydualnej przyjęto stopę wzrostu wyliczoną jako średnia prognozowana stopa inflacji w okresie prognozy dla danego kraju, która wyniosła 1,58% dla Hiszpanii (na dzień 31.12.2020 r.: 1,35%).

Wysokość marży pośredniej jest szacunkiem wpływającym na bieżącą wartość przyszłych przepływów pieniężnych ośrodków generujących przepływy pieniężne. W roku 2021 nie stwierdzono przesłanek do objęcia wartości firmy Espand dodatkowym odpisem z tytułu utraty wartości (odpis wartości firmy Espand na dzień 31.12.2020 r. : 25 051 tys.zł).

Analiza wrażliwości dla wartości firmy Espand

Grupa przeprowadziła analizę wrażliwości testów na utratę wartości firmy Espand przy zmianie średnioważonego kosztu kapitału w oparciu o dwa scenariusze wyników Kruk Espana Inkaso. Wartość użytkowa aktywów została skalkulowana na podstawie średniej z obu scenariuszy.

Scenariusz nr 1 zakłada stały wzrost przychodów i kosztów rok do roku w okresie szczegółowej prognozy (lata 2022 – 2025), który wynosi odpowiednio 17% oraz 9% (dane uśrednione).

Scenariusz nr 2 zakłada w pierwszym roku prognozy stosunkowo wysoki wzrost przychodów i kosztów w porównaniu do oprzedniego roku, natomiast w okresie 2023-2025 założony wzrost przychodów i kosztów rok do roku jest istotnie niższy i wynosi odpowiednio 10% oraz 9% (dane uśrednione).

Wyniki analizy przedstawiono w tabeli poniżej:

Wartość użytkowa aktywów

 

średnioważony koszt kapitału

w tysiącach złotych

 

6,1%

5,6%

6,6%

Scenariusz 1

 

109 075

123 425

97 617

Scenariusz 2

 

41 774

47 095

37 524

 

 

 

 

 

Wartość przy prawdopodobieństwie 50/50

 

75 424

85 260

67 570

 

Analiza wykazała, że zmiana średnioważonego koszt kapitału w podanym zakresie nie zmienia wniosków z testów.

Oszacowanie wartości odzyskiwalnej jest procesem złożonym i wymaga wykorzystania subiektywnych założeń. Stosunkowo niewielkie zmiany w kluczowych założeniach mogą mieć wpływ na wycenę wartości odzyskiwanej.

W poniższej tabeli przedstawiono nadwyżkę wartości odzyskiwalnej ponad wartość bilansową przy obecnych założeniach tj. WACC 6,1%, oraz maksymalną stopę dyskontową, przy których następuje zrównanie wartości bilansowej i odzyskiwanej dla wartości firmy CGU ESPAND.

 

 

31.12.2021

31.12.2020

w tysiącach złotych

Nadwyżka

Wartość krańcowa stopy dyskonta

Nadwyżka

Wartość krańcowa stopy dyskonta

Kruk Espana Inkaso (wartość firmy CGU ESPAND)

52 624

13,84%

13 250

8,24%

 

15.  Inwestycje

 

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

 

5 100 176

3 984 080

Udzielone pożyczki wyceniane według zamortyzowanego kosztu

279 213

152 666

Udzielone pożyczki wyceniane według wartości godziwej

 

37 123

71 978

 

 

5 416 512

4 208 724

Inwestycje wyceniane według zamortyzowanego kosztu

 

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

 

5 100 176

3 984 080

Udzielone pożyczki wyceniane według zamortyzowanego kosztu

 

279 213

152 666

 

 

5 379 389

4 136 746

Inwestycje w pakiety wierzytelności

Zasady wyceny inwestycji w pakiety wierzytelności opisano w nocie 3.4.1. Inwestycje w pakiety wierzytelności dzielą się na następujące najważniejsze kategorie:

 

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Portfele niezabezpieczone

 

4 344 965

3 285 231

Portfele zabezpieczone

 

755 211

698 849

 

 

5 100 176

3 984 080

Portfele niezabezpieczone to portfele detaliczne. W pozycji portfele zabezpieczone prezentowane są portfele hipoteczne i korporacyjne.

Założenia przyjęte przy wycenie i aktualizacji wyceny pakietów wierzytelności oraz zakładany harmonogram wpływów z pakietów wierzytelności (wartość niezdyskontowana) zaprezentowane zostały w nocie 5. Przychody w punkcie Aktualizacja wyceny pakietów wierzytelności.

Część pakietów wierzytelności jest zabezpieczona wpisem do hipoteki (pakiety kredytów hipotecznych) lub zastawem rejestrowym (pakiety kredytów samochodowych). Zabezpieczenia hipoteczne to przede wszystkim mieszkania i domy osób fizycznych oraz różnego typu nieruchomości komercyjne w przypadku portfeli zabezpieczonych korporacyjnych. Zabezpieczenia są umiejscowione w różnych lokalizacjach (zarówno duże miasta, jak i małe miejscowości), przed zakupem dokonywany jest proces due dilligence dla wybranej próbki zabezpieczeń, w oparciu o wyniki tego procesu przyjmowane są założenia do wyceny pozostałych zabezpieczeń.

Nie odnotowaliśmy istotnej zmiany jakości zabezpieczeń. Każdy nabywany portfel zabezpieczony jest nieco inny, w przypadku portfeli zabezpieczonych za każdym razem dokonywany jest proces due dilligence.

Wartość oczekiwanych strat kredytowych na portfelach zabezpieczonych wyniosła w roku 2021 -42 590 tys.zł.

 Analiza wrażliwości – weryfikacja prognozy

Wzrost wszystkich prognozowanych odzysków o 1% wpłynie na podniesienie wartości pakietów i tym samym na wynik netto bieżącego okresu o 44 624 tys. zł, natomiast spadek wszystkich prognozowanych odzysków o 1% wpłynie na obniżenie wartości pakietów i tym samym obniżenie wyniku netto o 44 624 tys. zł dla danych na dzień 31.12.2021 r. (dla danych na dzień 31.12.2020 r. odpowiednio wzrost/spadek o 34 136 tys. zł).

 

w tysiącach złotych

Zysk lub strata bieżącego okresu

 

wzrost odzysków
o 100 pb

spadek odzysków
o 100 pb

 

 

 

31 grudnia 2021 r.

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

44 624

(44 624)

 

 

 

 

 

 

31 grudnia 2020 r.

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

34 136

(34 136)

 

Analiza wrażliwości – horyzont czasowy

Analiza wrażliwości zakłada wydłużenie bądź skrócenie prognozy przy jednoczesnym zwiększeniu bądź zmniejszeniu prognozy wpłat (dla wydłużenia o rok nastąpiło zwiększenie prognozy wpłat o 9 462 tys. zł, dla skrócenia o rok nastąpiło zmniejszenie prognozy wpłat o 16 141 tys. zł; dla roku 2020 odpowiednio 10 706 tys. zł i 11 163 tys. zł).

 

w tysiącach złotych

Zysk lub strata bieżącego okresu

 

wydłużenie o rok

skrócenie o rok

 

 

 

31 grudnia 2021 r.

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

107

(226)

 

 

 

 

 

 

31 grudnia 2020 r.

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

56

(74)

Ekspozycja Grupy na ryzyka kredytowe, walutowe i stopy procentowej w odniesieniu do inwestycji oraz odpisy na ozekiwane straty kredytowe z tytułu udzielonych pożyczek opisane zostały w nocie 29.

Zmiany wartości księgowej netto

Zmiany wartości księgowej netto inwestycji w pakiety wierzytelności kształtowały się następująco:

 

w tysiącach złotych

 

 

 

Wartość inwestycji w pakiety wierzytelności na dzień 01.01.2020

 

4 196 821

Zakup pakietów

 

 

456 224

Korekta ceny nabycia z tytułu dyskonta

 

 

(100)

Wpłaty od osób zadłużonych

 

 

(1 833 874)

Wzrost/(spadek) zobowiązań wobec osób zadłużonych z tytułu nadpłat

 

6 620

Wycena programu lojalnościowego*

 

 

9 513

Wpłaty od pierwotnego wierzyciela

 

 

(2 844)

Przychody z windykacji pakietów nabytych

 

 

976 341

Wartość przejętych nieruchomości

 

 

(15 864)

Wartość sprzedanych nieruchomości

 

 

18 914

Różnice z przeliczenia wartości pakietów wierzytelności**

 

 

172 329

Wartość inwestycji w pakiety wierzytelności na dzień 31.12.2020

 

 

3 984 080

 

 

 

 

Wartość inwestycji w pakiety wierzytelności na dzień 01.01.2021

 

 

3 984 080

Zakup pakietów

 

 

1 738 002

Wpłaty od osób zadłużonych

 

 

(2 215 806)

Należność ze sprzedanych wierzytelności

 

 

(3 200)

Wzrost/(spadek) zobowiązań wobec osób zadłużonych z tytułu nadpłat

 

 

5 705

Wycena programu lojalnościowego*

 

 

7 174

Przychody z windykacji pakietów nabytych

 

 

1 575 627

Wartość przejętych nieruchomości

 

 

(7 156)

Wartość sprzedanych nieruchomości

 

 

18 374

Różnice z przeliczenia wartości pakietów wierzytelności**

 

 

(2 624)

Wartość inwestycji w pakiety wierzytelności na dzień 31.12.2021

 

5 100 176

* Wartość inwestycji w pakiety wierzytelności jest skorygowana o wycenę programu lojalnościowego w związku z ujmowaniem kosztów związanych z programem bonusowym w pozycji Inne przychody/koszty z nabytych portfeli wierzytelności.

** Dotyczy nabytych portfeli wierzytelności w walucie innej niż PLN.

Zmiany wartości oczekiwanych strat kredytowych

Zmiany wartości oczekiwanych strat kredytowych od nabytych pakietów wierzytelności kształtowały się następująco:

 

w tysiącach złotych

 

 

 

Skumulowana wartość oczekiwanych strat kredytowych na nabytych portfelach wierzytelności na dzień 01.01.2020

1 001 754

Aktualizacja prognozy wpływów

 

 

(205 271)

Odchylenia od wpłat rzeczywistych, zmniejszenia z tytułu wcześniejszej realizacji wpłat na sprawach zabezpieczonych

215 727

Skumulowana wartość oczekiwanych strat kredytowych na nabytych portfelach wierzytelności na dzień 31.12.2020

1 012 210

 

 

 

 

Skumulowana wartość oczekiwanych strat kredytowych na nabytych portfelach wierzytelności na dzień 01.01.2021

1 012 210

Aktualizacja prognozy wpływów

 

 

270 032

Odchylenia od wpłat rzeczywistych, zmniejszenia z tytułu wcześniejszej realizacji wpłat na sprawach zabezpieczonych

318 320

Skumulowana wartość oczekiwanych strat kredytowych na nabytych portfelach wierzytelności na dzień 31.12.2021

1 600 562

Wartość niezdyskontowanych przepływów pieniężnych na dzień nabycia portfeli

 

w tysiącach złotych
(przeliczone średnim kursem NBP obowiązującym na koniec okresu sprawozdawczego)

 

Pakiety wierzytelności nabyte w 2021

Pakiety wierzytelności nabyte w 2020

 

 

 

 

Portfele niezabezpieczone

 

3 047 196

933 979

Portfele zabezpieczone

 

317 840

108 420

 

 

3 365 036

1 042 399

Wspólne ustalenia umowne

W dniu 29 lipca 2016 r. Grupa KRUK, działając poprzez swoje spółki powiązane ProsperoCapital S.à.r.l z siedzibą w Luxemburgu „ProsperoCapital” oraz Invest Capital Ltd. z siedzibą na Malcie („ICM”) zawarła umowę z International Finance Corporation (jednostka powiązana z Bankiem Światowym; „IFC”) o wspólny zakup pakietów wierzytelności na rynku rumuńskim oraz zlecenie serwisowania zakupionych pakietów wspólnie wybranej jednostce zgodnie z zatwierdzoną przez obie strony strategią serwisowania. Umowa obowiązuje do dnia 3 sierpnia 2022 r. z możliwością przedłużenia o kolejne 4 lata. Zawarta umowa ma znaczenie dla Grupy KRUK, ponieważ umożliwiła istotne zwiększenie udziału rynkowego w Rumunii. Umowa spełnia warunki klasyfikacji jej do wspólnego ustalenia umownego i ma formę wspólnego działania, które podlega ujęciu w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym na zasadzie proporcjonalnego udziału w aktywach i zobowiązaniach.

Grupa KRUK przy ocenie czy umowa spełnia warunki współkontroli nie opierała się na ocenach subiektywnych. Zasady współkontroli nad spółką ProsperoCapital zostały zawarte w podpisanych między współkontrolującymi umowach:

  Grupa KRUK posiada 67% a IFC 33% praw do aktywów i zobowiązań spółki ProsperoCapital;

  zakup pakietu wierzytelności został sfinansowany poprzez emisję obligacji przez ProsperoCapital, które zostały objęte w 67% przez ICM i w 33% przez IFC; Wszystkie ryzyka oraz korzyści są przyporządkowane podmiotowi obejmującemu obligacje,

  wszystkie istotne decyzje są podejmowane przy jednogłośnej zgodzie obu stron:

-  obie strony muszą zatwierdzić aktualizowaną co pół roku strategię serwisowania wierzytelności oraz biznes plan

-  żadna ze stron jednostronnie nie może wprowadzić żadnych istotnych zmian do struktury spółki, jej organów zarządzających

  wpływy z pakietu stanowiące spłatę obligacji są dystrybuowane proporcjonalnie do posiadanych przez strony praw do aktywów

  po upływie okresu umownego strony zgodnie ze strategią dzielą się zakupionymi wierzytelnościami wycenionymi na dzień rozwiązania umowy.

Grupa KRUK przy ocenie że transakcja spełnia warunki wspólnego działania a nie wspólnego przedsięwzięcia wzięła pod uwagę:

  treść ekonomiczną zawartej transakcji, zgodnie z którą Grupa KRUK zainwestowała w zakup pakietów wierzytelności a nie w obligacje w spółce ProsperoCapital

  charakter płatności obligacji wskazujący na transakcję typu „pass through” zgodnie z którą spłaty obligacji są ściśle powiązane z wpływami pieniężnymi z zakupionych pakietów wierzytelności

  zgodnie z zawartą umową strony wspólnego działania nie mają prawa do aktywów netto ale do cesji wierzytelności z zakupionego portfela tytułem zaspokojenia niespłaconych kwot obligacji po wygaśnięciu okresu na który została zawarta umowa.

Na dzień 31 grudnia 2021 r. wartość inwestycji Grupy KRUK z tytułu wyżej wymienionego wspólnego działania wykazana w sprawozdaniu z sytuacji finansowej wynosi 61 474 tys. zł (31.12.2020: 81 953 tys. zł), z kolei wartość przychodów wykazana w sprawozdaniu z zysków lub strat 37 574 tys.zł (2020: 33 425 tys. zł) (nota 2.4).

Udzielone pożyczki

W 2021 r. Grupa kontynuowała udzielanie pożyczek osobom fizycznym nieprowadzącym działalności gospodarczej. Wartość jednej pożyczki nie przekracza 20 tys. zł, a okres kredytowania wynosi od 3 do 60 miesięcy przy stałym bądź zmiennym oprocentowaniu. Dodatkowe przychody obejmują prowizje i opłaty przygotowawcze.

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według zamortyzowanego kosztu

279 213

152 666

Udzielone pożyczki wyceniane według wartości godziwej

 

37 123

71 978

 

 

316 336

224 644

 

Udzielone pożyczki wyceniane według zamortyzowanego kosztu

Zgodnie z podziałem na koszyki opisanym w punkcie 3.4.1, struktura udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu na koniec okresów sprawozdawczych przedstawia się następująco:

 

Klasyfikacja MSSF 9

Wartość na dzień 31.12.2021

Wartość na dzień 31.12.2020

Wartości brutto udzielonych pożyczek wycenianych wg zamortyzowanego kosztu

 

 

Koszyk 1

205 064

111 891

 

Koszyk 2

65 222

27 677

 

Koszyk 3

96 234

84 099

 

POCI

1 866

1 092

 

 

368 386

224 759

Odpis na oczekiwane straty kredytowe

 

 

 

Koszyk 1

9 657

11 330

 

Koszyk 2

7 538

4 081

 

Koszyk 3

71 977

56 681

 

 

89 172

72 093

Wartość netto

 

 

 

 

Koszyk 1

195 406

100 561

 

Koszyk 2

57 684

23 596

 

Koszyk 3

24 257

27 418

 

POCI

1 866

1 092

 

 

279 213

152 666

Wzrost udziału pożyczek zakwalifikowanych do koszyka 2 wynika z rozszerzenia listy przesłanek kwalifikujących należności do tego koszyka, w tym przesłanek dotyczących pogorszenia ratingu klienta w stosunku do początkowego ujęcia.

Zmiany wartości księgowej netto udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu kształtowały się następująco:

 

w tysiącach złotych

 

 

 

Wartość udzielonych pożyczek wycenianych wg zamortyzowanego kosztu na dzień 01.01.2020

214 617

Uruchomienia nowych pożyczek

 

 

207 009

Spłata udzielonych pożyczek

 

 

(355 941)

Przychody odsetkowe

 

 

113 336

Odpis na oczekiwane straty kredytowe

 

 

(23 106)

Wynik na sprzedaży pożyczek

 

 

(3 606)

Różnice kursowe z przeliczenia wartości pożyczek

 

 

357

Wartość udzielonych pożyczek wycenianych wg zamortyzowanego kosztu na dzień 31.12.2020

 

 

152 666

 

 

 

 

Wartość udzielonych pożyczek wycenianych wg zamortyzowanego kosztu na dzień 01.01.2021

 

 

152 666

Uruchomienia nowych pożyczek

 

 

483 783

Spłata udzielonych pożyczek

 

 

(420 211)

Przychody odsetkowe

 

 

89 690

Odpis na oczekiwane straty kredytowe

 

 

(23 910)

Wynik na sprzedaży pożyczek

 

 

(2 947)

Różnice kursowe z przeliczenia wartości pożyczek

 

 

142

Wartość udzielonych pożyczek wycenianych wg zamortyzowanego kosztu na dzień 31.12.2021

279 213

 

Zmiany wartości bilansowej brutto oraz odpisów na oczekiwane straty kredytowe zaprezentowano w nocie 29.1.

Analiza wrażliwości – weryfikacja prognozy

W nocie zaprezentowano wpływ zmiany oczekiwanych odzysków (prognozy) na wartość bilansową netto udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu jako wpływ tej zmiany na wynik netto.

 

w tysiącach złotych

Zysk lub strata bieżącego okresu

 

wzrost odzysków
o 100 pb

spadek odzysków
o 100 pb

 

 

 

31 grudnia 2021 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według zamortyzowanego kosztu

2 790

(2 790)

 

 

 

 

 

 

31 grudnia 2020 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według zamortyzowanego kosztu

1 656

(1 652)

 

Analiza wrażliwości – horyzont czasowy

W nocie zaprezentowano wpływ wydłużenia lub skrócenia prognozy spłat o jeden miesiąc na wartość bilansową netto udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu jako wpływ tej zmiany na wynik netto.

 

w tysiącach złotych

Zysk lub strata bieżącego okresu

 

wydłużenie o miesiąc

skrócenie o miesiąc

 

 

 

31 grudnia 2021 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według zamortyzowanego kosztu

(6 011)

5 472

 

 

 

 

 

 

31 grudnia 2020 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według zamortyzowanego kosztu

(3 886)

4 179

Ekspozycja Grupy na ryzyka kredytowe, walutowe i stopy procentowej w odniesieniu do inwestycji oraz odpisy na oczekiwane strary kredytowe z tytułu udzielonych pożyczek opisane zostały w nocie 29.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według wartości godziwej

Zmiany wartości księgowej udzielonych pożyczek wycenianych według wartości godziwej kształtowały się następująco:

w tysiącach złotych

 

 

 

Wartość udzielonych pożyczek wycenianych wg wartości godziwej na dzień 01.01.2020

 

 

-

Uruchomienia nowych pożyczek

 

 

132 068

Spłata udzielonych pożyczek

 

 

(65 118)

Przychody odsetkowe

 

 

6 831

Aktualizacja wyceny

 

 

(1 803)

Wartość udzielonych pożyczek wycenianych wg wartości godziwej na dzień 31.12.2020

 

 

71 978

 

 

 

 

Wartość udzielonych pożyczek wycenianych wg wartości godziwej na dzień 01.01.2021

 

 

71 978

Uruchomienia nowych pożyczek

 

 

211 890

Spłata udzielonych pożyczek

 

 

(275 419)

Przychody odsetkowe

 

 

40 243

Aktualizacja wyceny

 

 

(11 569)

Wartość udzielonych pożyczek wycenianych wg wartości godziwej na dzień 31.12.2021

37 123

Analiza wrażliwości – weryfikacja prognozy

W nocie zaprezentowano wpływ zmiany oczekiwanych odzysków (prognozy) na wartość bilansową udzielonych pożyczek wycenianych według wartości godziwej jako wpływ tej zmiany na wynik netto.

 

w tysiącach złotych

Zysk lub strata bieżącego okresu

 

wzrost odzysków
o 100 pb

spadek odzysków
o 100 pb

 

 

 

31 grudnia 2021 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według wartości godziwej

366

(377)

 

 

 

 

 

 

31 grudnia 2020 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według wartości godziwej

718

(718)

Analiza wrażliwości – horyzont czasowy

W nocie zaprezentowano wpływ wydłużenia lub skrócenia prognozy spłat o jeden miesiąc na wartość bilansową udzielonych pożyczek wycenianych według wartości godziwej jako wpływ tej zmiany na wynik netto.

w tysiącach złotych

Zysk lub strata bieżącego okresu

 

wydłużenie o miesiąc

skrócenie o miesiąc

 

 

 

31 grudnia 2021 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według wartości godziwej

(811)

767

 

 

 

 

 

 

31 grudnia 2020 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według wartości godziwej

(1 936)

640

Analiza wrażliwości – stopa procentowa

Wartość stopy procentowej dla pożyczek wycenianych wg wartości godziwej wynosi 45%. Poniżej przedstawiono analizę wrażliwości dla stopy dyskontowej wykorzystanej do wyceny udzielonych pożyczek wycenianych według wartości godziwej:

w tysiącach złotych

Zysk lub strata bieżącego okresu

 

wzrost stopy dyskontowej o 1 pp

spadek stopy dyskontowej o 1 pp

 

 

 

31 grudnia 2021 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według wartości godziwej

272

(267)

 

 

 

 

 

 

31 grudnia 2020 r.

 

 

Udzielone pożyczki wyceniane według wartości godziwej

(314)

320

 

16.  Zapasy (w tym nieruchomości przejęte w ramach inwestycji w portfele wierzytelności)

 

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Nieruchomości

 

20 295

32 056

Pozostałe zapasy

 

-

13

 

 

20 295

32 069

 

W ramach działalności operacyjnej Grupa przejmuje nieruchomości stanowiące zabezpieczenie nabytych wierzytelności. Część wpłat zrealizowanych z pakietów pochodzi ze sprzedaży na otwartym rynku przejętych wcześniej nieruchomości.

w tysiącach złotych

 

 

Wartość nieruchomości posiadanych na 01.01.2020

 

34 655

Wartość przejętych nieruchomości

 

15 864

Wartość sprzedanych nieruchomości

 

(17 153)

Odpisy z tytułu utraty wartości

 

(1 761)

Różnice kursowe z przeliczenia wartości nieruchomości*

 

451

Wartośc nieruchomości posiadanych na 31.12.2020

 

32 056

 

 

 

Wartość nieruchomości posiadanych na 01.01.2021

 

32 056

Wartość przejętych nieruchomości

 

7 156

Wartość sprzedanych nieruchomości

 

(13 131)

Odpisy z tytułu utraty wartości

 

(5 628)

Różnice kursowe z przeliczenia wartości nieruchomości*

 

(158)

Wartośc nieruchomości posiadanych na 31.12.2021

 

20 295

 

* Dotyczy różnic kursowych z przeliczenia sprawozdań jednostek w walucie innej niż PLN.

Celem lepszego odzwierciedlenia elementów składających się na zmianę wartości niechuchomości Grupa połączyła wpływy ze sprzedaży nieruchomości i przychody ze sprzedaży w jedną linię wartość sprzedanych nieruchomości oraz wydzieliła odpis z tytułu utraty wartości w osobnej pozycji. 

Wartość odpisu z tytułu utraty wartości zapasów na dzień 31.12.2021 r. wyniosła 5 628 tys. zł (na dzień 31.12.2020 r.: 1 761 tys. zł)

17.  Podatek odroczony

 

Aktywa oraz rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego

 

Aktywa oraz rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego zostały ujęte w odniesieniu do poniższych pozycji aktywów i zobowiązań:

 

w tysiącach złotych

Aktywa

Rezerwy

Wartość netto

 

31.12.2021

31.12.2020

31.12.2021

31.12.2020

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

 

 

 

Rzeczowe aktywa trwałe

6 279

5 581

(6 198)

(5 659)

81

(78)

Wartości niematerialne

-

-

(1 745)

(1 630)

(1 745)

(1 630)

Straty podatkowe podlegające odliczeniu
w przyszłych okresach

8 155

7 967

-

-

8 155

7 967

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

-

-

(245)

(268)

(245)

(268)

Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek oraz innych instrumentów dłużnych

7 775

21 112

-

-

7 775

21 112

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

2 392

2 488

-

-

2 392

2 488

Rezerwy i zobowiązania

40

56

-

-

40

56

Inwestycje w portfele wierzytelności

-

-

(6 974)

(6 984)

(6 974)

(6 984)

Inwestycje w udzielone pożyczki

29 328

23 035

-

-

29 328

23 035

Zakładane przyszłe wypływy dochodów z inwestycji w jednostki zależne

-

23 259

(168 325)

(172 116)

(168 325)

(148 857)

Aktywa / rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego

53 969

83 498

(183 486)

(186 657)

(129 517)

(103 159)

Kompensata

(16 409)

(52 317)

16 409

52 317

 

 

Aktywa / rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego wykazane w sprawozdaniu z sytuacji finansowej

37 560

31 180

(167 077)

(134 339)

(129 517)

(103 159)

 

 

 

 

Zmiana różnic przejściowych w okresie

 

w tysiącach złotych

Wartość netto podatku dochodowego na 01.01.2021

Zmiana różnic przejściowych ujęta jako zysk lub strata bieżącego okresu

Wartość netto podatku dochodowego na 31.12.2021

Wartość netto podatku dochodowego na 01.01.2020

Zmiana różnic przejściowych ujęta jako zysk lub strata bieżącego okresu

Wartość netto podatku dochodowego na 31.12.2020

 

 

 

 

 

 

 

Rzeczowe aktywa trwałe

(78)

159

81

(396)

319

(78)

Wartości niematerialne

(1 630)

(115)

(1 745)

(4 841)

3 211

(1 630)

Straty podatkowe podlegające odliczeniu w przyszłych okresach

7 967

189

8 155

11 323

(3 357)

7 967

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

(268)

24

(245)

(122)

(147)

(268)

Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek oraz innych instrumentów dłużnych

21 112

(13 337)

7 775

18 496

2 617

21 112

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

2 488

(96)

2 392

2 391

96

2 488

Rezerwy i zobowiązania

56

(16)

40

3 656

(3 601)

56

Inwestycje w portfele wierzytelności

(6 984)

10

(6 974)

(7 108)

124

(6 984)

Inwestycje w udzielone pożyczki

23 035

6 293

29 328

21 317

1 718

23 035

Zakładane przyszłe wypływy dochodów z inwestycji w jednostki zależne

(148 857)

(19 468)

(168 325)

(51 216)

(97 641)

(148 857)

 

(103 159)

(26 358)

(129 517)

(6 498)

(96 661)

(103 159)

 

Grupa korzysta z regulacji MSR 12 i nie tworzy rezerwy na podatek odroczony od zysków zatrzymanych w spółkach powiązanych, w których posiada kontrolę nad terminami odwracania się różnic przejściowych i prawdopodobne jest, że te różnice nie odwrócą się w dającej się przewidzieć przyszłości. Łączna kwota różnic przejściowych stanowiących podstawę nieujętej rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego od zysków zatrzymanych na dzień 31.12.2021 r. wynosi 2 332 410 tys. zł (na dzień 31.12.2020 r.: 1 205 363 tys. zł).

Nieutworzone aktywa z tytułu podatku odroczonego ze względu na stratę podatkową

Strata podatkowa za rok obrotowy może zostać rozliczona przez okres 5 lat począwszy od roku następującego po roku, w którym została poniesiona. Zgodnie z polskimi przepisami podatkowymi do 50% straty może zostać rozliczone w każdym z tych 5 lat.

Straty podatkowe (spółki KRUK S.A. i Erif Bussines Solution) i okresy, w których mogą zostać rozliczone kształtują się następująco:

 

w tysiącach złotych

Data przedawnienia się

 

 

straty

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Strata podatkowa z 2018 r.

31 grudnia 2023 r.

17 604

29 865

Strata podatkowa z 2019 r.

31 grudnia 2024 r.

1 135

1 135

 

 

18 739

31 000

 

 

 

 

Obowiązująca stawka podatkowa

 

19%

19%

 

 

 

 

Potencjalna korzyść z tytułu strat podatkowych

 

3 560

5 890

 

Aktywa z tyt. podatku odroczonego o wartości 3 560 tys. zł (2020 r.: 5 890 tys. zł) nie zostały ujęte w kalkulacji podatku odroczonego z uwagi na istniejącą niepewność odnośnie ich wykorzystania.

18.  Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

Należności z tytułu dostaw i usług

 

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Należności z tytułu dostaw i usług - krótkoterminowe

 

22 873

16 804

 

 

22 873

16 804

 

Pozostałe należności

 

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Należności z tytułu podatków innych niż podatek dochodowy

 

15 933

10 803

Należności z tytułu kaucji i wadiów

 

9 111

9 396

Należności z tytułu kwot zwindykowanych

 

9 047

7 380

Inne należności

 

684

647

Udzielone pożyczki pracownicze

 

272

-

Należności z tytułu opłat sądowych i skarbowych

 

32

131

 

 

35 079

28 357

 

Pozycja należności z tytułu podatków innych niż podatek dochodowy to głównie należność z tytułu podatku VAT.

Ekspozycja Grupy na ryzyko kredytowe i ryzyko walutowe oraz odpisy na oczekiwane straty kredytowe z tytułu należności przedstawione zostały w nocie 29.

19.  Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

 

w tysiącach złotych

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

Środki pieniężne w kasie

145

190

Środki pieniężne na rachunkach bieżących

160 088

145 362

Środki pieniężne z emisji obligacji zdeponowane na rachunku maklerskim*

38 931

-

 

199 164

145 552

* Środki pieniężne pozyskane z emisji obligacji serii AM1, które wpłynęły na rachunek bankowy Grupy po dniu bilansowym, w dniu 4 stycznia 2022 roku.

Ekspozycja Grupy na ryzyko stopy procentowej oraz analiza wrażliwości dla finansowych aktywów i zobowiązań, została przedstawiona w nocie 29.

20.  Pozostałe aktywa

 

w tysiącach złotych

 

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

 

Koszty następnych okresów sprawozdawczych

 

 

9 709

7 964

Koszty IT rozliczanie w czasie

 

 

5 859

4 896

Ubezpieczenia

 

 

976

669

Rozliczenie prac rozwojowych

 

 

-

204

Pozostałe

 

 

7

103

 

 

 

16 551

13 836

 

21.  Kapitał własny

Kapitał zakładowy

 

Akcje zwykłe

 

2021

2020

w tysiącach akcji

 

 

Ilość akcji na 1 stycznia

19 011

18 972

Emisja akcji

273

39

Umorzenie akcji

(271)

-

Ilość akcji na koniec okresu (w pełni opłacone)

19 013

19 011

 

 

 

w złotych

 

 

Wartość nominalna 1 akcji 

1,00

1,00

w tysiącach złotych

 

 

Wartość nominalna kapitału zakładowego na 1 stycznia

19 011

18 972

Wartość nominalna na 31 grudnia

19 013

19 011

 

Struktura własności kapitału zakładowego Jednostki Dominującej

Na dzień 31 grudnia 2021 r. kapitał zakładowy składał się z 19 013 tys. akcji zarejestrowanych z prawem do głosu i dywidendy (31.12.2020 r.: 18 972 tys. akcji zarejestrowanych z prawem do głosu i dywidendy oraz 39 tys. akcji niezarejestrowanych).

Na dzień 31 grudnia 2021 r.

Ilość akcji

Wartość nominalna akcji (w tys. zł)

udział (%)

Akcjonariusz

 

 

 

Piotr Krupa

1 771 463

1 771

9,32%

NN PTE 1

2 802 261

2 802

14,74%

Aviva OFE

1 726 000

1 726

9,08%

PZU OFE

1 650 000

1 650

8,68%

Allianz OFE

1 007 672

1 008

5,30%

Aegon OFE

959 254

959

5,05%

Pozostali członkowie Zarządu i Rady Nadzorczej

139 020

139

0,73%

Pozostali Akcjonariusze

8 957 228

8 957

47,11%

 

19 012 898

19 013

100%

 

Na dzień 31 grudnia 2020 r.

Ilość akcji

Wartość nominalna akcji (w tys. zł)

udział (%)

Akcjonariusz

 

 

 

Piotr Krupa

1 827 613

1 828

9,63%

NN PTE 1

2 457 398

2 457

12,95%

Aviva OFE

1 788 000

1 788

9,42%

PZU OFE

1 856 437

1 856

9,79%

Allianz OFE

1 009 299

1 009

5,32%

Pozostali członkowie Zarządu i Rady Nadzorczej

133 620

134

0,70%

Pozostali Akcjonariusze

9 899 444

9 899

52,18%

 

18 971 811

18 972

100,00%

Pozostali Akcjonariusze (akcje niezarejestrowane)

39 234

39

 

 

19 011 045

19 011

 

1 Łączny stan posiadania przez NN OFE oraz NN DFE zarządzane przez NN PTE S.A.

Pozostałe kapitały rezerwowe

Pozostałe kapitały rezerwowe powstają na skutek uchwały Walnego Zgromadzenia Jednostki Dominującej, które jest upoważnione do decydowania o ich przeznaczeniu. Ponadto kapitały rezerwowe tworzone są również na skutek przyznania pracownikom świadczeń wynikających z płatności w formie akcji.

Płatności w formie akcji własnych

Program motywacyjny na lata 2015-2019

Program motywacyjny na lata 2015-2019 przyjęty został uchwałą nr 26/2014 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia KRUK S.A. z dnia 28 maja 2014 (Program 2015-2019), zmienioną uchwałą nr 23/2020 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia KRUK SA z dnia 31 sierpnia 2020 w sprawie zmiany Uchwały Nr 26/2014 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia KRUK S.A. z siedzibą we Wrocławiu z dnia 28 maja 2014 w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenia przez Spółkę programu motywacyjnego na lata 2015-2019, warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki oraz emisji warrantów subskrypcyjnych z wyłączeniem w całości prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy Spółki w odniesieniu do akcji emitowanych w ramach kapitału warunkowego i warrantów subskrypcyjnych oraz zmiany Statutu Spółki.

Program 2015-2019 jest drugim programem motywacyjnym w historii działalności Grupy KRUK. W ramach Programu 2015-2019 osoby uprawnione uzyskały możliwość nabycia akcji Jednostki Dominującej Serii F na preferencyjnych warunkach określonych w uchwale. Grono Osób Uprawnionych stanowili członkowie Zarządu, w tym Prezes Zarządu, i pracownicy Jednostki Dominującej oraz spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej, pod warunkiem pozostawania z Jednostką Dominującą lub spółką zależną w stosunku pracy lub innym stosunku prawnym świadczenia usług przez okres minimum 12 miesięcy w roku kalendarzowym poprzedzającym rok złożenia oferty objęcia warrantów subskrypcyjnych. W związku z realizacją Programu 2015-2019 Walne Zgromadzenie uchwaliło warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego Jednostki Dominującej o nie więcej niż 847 950 zł w drodze emisji nie więcej niż 847 950 akcji zwykłych na okaziciela serii F. Celem warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego jest przyznanie praw do objęcia akcji serii F posiadaczom warrantów subskrypcyjnych, które miały być wyemitowane w ramach Programu 2015-2019. Posiadacze warrantów subskrypcyjnych byli uprawnieni do wykonania wynikających z nich praw do objęcia akcji serii F po cenie emisyjnej stanowiącej równowartość średniego kursu zamknięcia akcji Jednostki Dominującej ze wszystkich dni notowań akcji spółki w okresie od 27 lutego 2014 r. do 27 maja 2014 r. Posiadacze warrantów subskrypcyjnych nie będący Członkami Zarządu Jednostki Dominującej byli uprawnieni do wykonania wynikających z warrantów subskrypcyjnych praw do objęcia Akcji Serii F nie wcześniej niż po upływie 6 miesięcy od daty objęcia warrantów subskrypcyjnych, zaś posiadacze będący Członkami Zarządu KRUK - po upływie 12 miesięcy od daty objęcia warrantów (lock-up na prawo do objęcia Akcji Serii F przez posiadaczy warrantów subskrypcyjnych). Wszyscy posiadacze warrantów subskrypcyjnych wyemitowanych w ramach Transzy I byli uprawnieni do wykonania wynikających z nich praw nie wcześniej, niż po upływie 12 miesięcy od daty ich objęcia. Prawo do objęcia akcji serii F mogło zostać przez posiadaczy warrantów subskrypcyjnych zrealizowane nie później niż do dnia 31 grudnia 2021 r.

W sumie, w całym okresie trwania Programu 2015-2019, tj. w latach 2016-2021 osobom uprawnionym zaoferowano i wydano 847 950 szt. warrantów subskrypcyjnych.

Ponieważ decyzją Akcjonariuszy z dnia 31 sierpnia 2020 roku warranty subskrypcyjne pozostałe do przyznania w ramach Transzy V, a nieprzyznane osobom uprawnionym w 2020 r. mogły zostać przyznane do końca 2021, uchwałą z dnia 2 czerwca 2021 Zarząd Spółki ustalił drugą listę Osób Uprawnionych, będących członkami Zarządu, do objęcia Warrantów Subskrypcyjnych w Transzy V za 2019 rok w ramach Programu Opcji na lata 2015-2019. Uchwała została zaakceptowana uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 4 czerwca 2021 i na jej podstawie członkom Zarządu przyznane zostały dodatkowe 32 992 warranty subskrypcyjne.

Uchwałą z dnia 22 czerwca 2021 Zarząd ustalił trzecią listę Osób Uprawnionych, niebędących członkami Zarządu, do objęcia Warrantów Subskrypcyjnych w Transzy V za 2019 rok w ramach Programu Opcji na lata 2015-2019, na podstawie której Osobom Uprawnionym przyznane zostało 9 097 szt. Warrantów subskrypcyjnych.

Transze w Programie Motywacyjnym

Transza

Ilość warrantów subskrypcyjnych objętych przez członków zarządu KRUK

Ilość warrantów subskrypcyjnych objętych przez inne osoby uprawnione

Transza I za 2015

20 000

86 435

Transza II za 2016

50 480

91 467

Transza III za 2017

54 344

85 853

Transza IV za 2018

89 768

115 528

Transza V za 2019

124 588

129 487

Razem

339 180

508 770

 W związku z nowelizacją kodeksu spółek handlowych i wprowadzonym obowiązkiem dematerializacji warrantów subskrypcyjnych, w dniu 25 lutego 2021 r. wszystkie wydane i do tej pory niezrealizowane przez Uprawnionych warranty subskrypcyjne zostały zdematerializowane i zapisane w rejestrze papierów wartościowych prowadzonym przez KDPW.

Na dzień 31 grudnia 2021 na akcje serii F Spółki zamienione zostało 539 682 szt. warrantów subskrypcyjnych. W posiadaniu osób uprawnionych pozostaje 308 268 szt. warrantów, uprawniających do objęcia akcji serii F.

Na dzień 31 grudnia 2021 członkowie zarządu Spółki Dominującej nie posiadają innych uprawnień do akcji KRUK S.A. niż wskazane poniżej warranty subskrypcyjne.

Liczba posiadanych warrantów przez obecnych i byłych Członków Zarządu na dzień 31.12.2021

Imię i Nazwisko

Liczba warrantów przyznanych w ramach Transz I-V

Liczba posiadanych warrantów w ramach Transz I-V

Piotr Krupa

83 942

83 942

Piotr Kowalewski*

22 138

17 138

Adam Łodygowski**

-

-

Urszula Okarma

63 893

63 893

Michał Zasępa

63 893

50 728

Agnieszka Kułton***

56 663

-

Iwona Słomska****

56 663

16 250

* Piotr Kowalewski do dnia 28 maja 2020 ujęty był w ramach programu motywacyjnego na lata 2015-2019 jako osoba uprawniona niebędąca członkiem zarządu. Od dnia 29 maja 2020, tj. od objęcia funkcji członka zarządu KRUK S.A., Piotr Kowalewski w ramach listy osób uprawnionych będących członkami zarządu nabył uprawnienia do objęcia warrantów subskrypcyjnych w ramach Transzy V.

**Adam Łodygowski objął funkcję członka zarządu KRUK S.A. w dniu 6 listopada 2020

***Agnieszka Kułton, ujęta na liście uczestników Programu Opcyjnego będących członkami zarządu, pełniła funkcję członka zarządu KRUK S.A. do dnia 28 maja 2020

****Iwona Słomska, ujęta na liście uczestników Programu Opcyjnego będących członkami zarządu, pełniła funkcję członka zarządu KRUK S.A. do dnia 31 lipca 2020

Program motywacyjny na lata 2021-2024

W dniu 16 czerwca 2021 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie KRUK S.A. podjęło uchwałę w sprawie ustalenia zasad przeprowadzenia przez Spółkę programu motywacyjnego na lata 2021-2024, warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Spółki oraz emisji warrantów subskrypcyjnych z wyłączeniem w całości prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy Spółki w odniesieniu do akcji emitowanych w ramach kapitału warunkowego i warrantów subskrypcyjnych oraz zmiany Statutu Spółki.

W związku z realizacją Programu 2021-2024 Walne Zgromadzenie uchwaliło warunkowe podwyższenie kapitału zakładowego Spółki o nie więcej niż 950 550,00 zł w drodze emisji nie więcej niż 950 550 akcji zwykłych na okaziciela serii H.

W ramach Programu 2021-2024 osoby uprawnione uzyskają możliwość nabycia akcji Spółki serii H na preferencyjnych warunkach określonych w uchwale. Grono osób uprawnionych stanowią członkowie Zarządu, w tym Prezes Zarządu oraz pracownicy Spółki, jak również członkowie zarządów i pracownicy spółek wchodzących w skład Grupy KRUK.

Posiadacze warrantów subskrypcyjnych będą uprawnieni do wykonania wynikających z nich praw do objęcia akcji serii H po cenie emisyjnej stanowiącej równowartość średniego ważonego obrotem kursu zamknięcia akcji Spółki w notowaniach giełdowych na GPW w Warszawie S.A. z okresu od 15 maja 2021 do 15 czerwca 2021. Posiadacze warrantów subskrypcyjnych będą uprawnieni do wykonania wynikających z warrantów subskrypcyjnych praw do objęcia akcji serii H nie wcześniej niż po upływie 24 miesięcy od daty objęcia warrantów subskrypcyjnych (lock-up na prawo do objęcia akcji serii H przez posiadaczy warrantów subskrypcyjnych) oraz nie później niż do dnia 31 grudnia 2028 roku.

Warranty zostaną wyemitowane w dwóch pulach: podstawowej (760 440 warrantów subskrypcyjnych) i dodatkowej (190 110 warrantów subskrypcyjnych).

Warranty subskrypcyjne w ramach puli podstawowej zostaną wyemitowane w 4 transzach, po jednej za każdy rok z kolejnych lat okresu referencyjnego, tj. za lata obrotowe 2021-2024.

Warranty w ramach puli dodatkowej zostaną wyemitowane w jednej, V transzy i zostaną zaoferowane w 2025 roku łącznie za lata 2021-2024.

Warunkiem zaoferowania osobom uprawnionym warrantów wyemitowanych w ramach puli podstawowej za dany rok obrotowy jest wzrost wskaźnika EPS, obliczonego na podstawie skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kruk, o co najmniej 15,00%. Wskaźnik EPS za poszczególne lata obrotowe (2021, 2022, 2023 i 2024) liczony jest jako skonsolidowany zysk netto za dany rok przypadający na jedną akcję Spółki. Wzrost wskaźnika EPS za poszczególne lata obrotowe liczony jest jako skumulowany roczny wskaźnik wzrostu w odniesieniu do wskaźnika EPS za rok 2019.

Z kolei warunkiem zaoferowania warrantów wyemitowanych w ramach puli dodatkowej jest spełnienie warunku osiągnięcia przez wskaźnik zwrotu z akcji, uwzględniający wypłaty dochodu dla akcjonariuszy w postaci dywidend, określonego w Programie poziomu wzrostu w stosunku do ceny emisyjnej na koniec Programu Motywacyjnego oraz osiągnięcie dynamiki kursu akcji KRUK SA co najmniej równej dynamice zmian indeksu WIG liczonego w tym samym okresie co zwrot z akcji.

W zależności od wartości osiągniętej przez wzrost wskaźnika zwrotu z akcji uwzględniającego wypłaty dywidend dla akcjonariuszy, osobom uprawnionym zostanie zaoferowana inna ilość warrantów subskrypcyjnych emitowanych w ramach puli dodatkowej:

-  50% warrantów stanowiących pulę dodatkową, przy osiągnięciu przez wskaźnik zwrotu z akcji wzrostu co najmniej 2-krotnego w stosunku do ceny emisyjnej

-  75% warrantów stanowiących pulę dodatkową, przy osiągnięciu przez wskaźnik zwrotu z akcji wzrostu co najmniej 2,25-krotnego w stosunku do ceny emisyjnej

-  100% warrantów stanowiących pulę dodatkową, przy osiągnięciu przez wskaźnik zwrotu z akcji wzrostu co najmniej 2,5-krot-nego w stosunku do ceny emisyjnej.

Warranty Subskrypcyjne emitowane są nieodpłatnie, nie mogą być obciążane, podlegają dziedziczeniu oraz nie są zbywalne.

Zgodnie z postanowieniami Programu, Rada Nadzorcza uchwałą z dnia 5 lipca 2021 ustaliła listę osób uprawnionych będących członkami Zarządu Spółki, uprawnionych do uczestnictwa w Programie.

Zgodnie z postanowieniami Programu, liczba Warrantów jaka zostanie przyznana i zaoferowana Członkom Zarządu w całym okresie obowiązywania Programu Opcji wyniesie 40% liczby wszystkich Warrantów,

Z kolei uchwałą z dnia 15 lipca 2021 Zarząd Spółki ustalił listę osób uprawnionych niebędących członkami Zarządu Spółki do uczestnictwa w Programie na lata 2021-2024.

 

Ilość opcji

31.12.2021

31.12.2020

Ilość opcji wycenionych w ramach Programu 2015-2019 na początek okresu sprawozdawczego*:

873 376

837 976

Ilość opcji wycenionych w ramach Programu 2015-2019 w trakcie roku sprawozdawczego*:

42 089

35 400

Ilość opcji wycenionych w ramach Programu 2015-2019 na koniec okresu sprawozdawczego*:

915 465

873 376

 

 

 

Ilość opcji umorzonych w ramach Programu 2015-2019 w trakcie roku sprawozdawczego**:

-

11 822

Ilość opcji zrealizowanych w ramach Programu 2015-2019 w trakcie roku sprawozdawczego:

272 853

39 234

Ilość opcji dostępnych do zrealizowania w ramach Programu 2015-2019 na koniec okresu sprawozdawczego:

275 276

327 046

 

 

 

Cena emisyjna opcji w Programie 2015-2019

83,52

83,52

 

 

Ilość opcji

31.12.2021

31.12.2020

Ilość opcji wycenionych w ramach Programu 2021-2024 na początek okresu sprawozdawczego*:

-

-

Ilość opcji wycenionych w ramach Programu 2021-2024 w trakcie roku sprawozdawczego*:

884 326

-

Ilość opcji wycenionych w ramach Programu 2021-2024 na koniec okresu sprawozdawczego*:

884 326

-

 

 

 

Ilość opcji umorzonych w ramach Programu 2021-2024 w trakcie roku sprawozdawczego**:

-

-

Ilość opcji zrealizowanych w ramach Programu 2021-2024 w trakcie roku sprawozdawczego:

-

-

Ilość opcji dostępnych do zrealizowania w ramach Programu 2021-2024 na koniec okresu sprawozdawczego:

-

-

 

 

 

Cena emisyjna opcji w Programie 2021-2024

248,96

0,00

 

 

*ilość opcji wycenionych uwzględnia wszystkie opcje wycenione w ramach Programu, łącznie z opcjami umorzonymi; przez opcje wycenione rozumie się opcje przyznane

**przez opcje umorzone rozumie się opcje wycenione, które nie zostaną wydane z przyczyn przewidzianych w Regulaminie Programu Opcji

Średnia cena akcji w roku 2021 wyniosła 262,27 zł ( 2020 r.: 123,08 zł).

Na dzień 31.12.2021 oraz 31.12.2020 wartość zobowiązania wynikajaca z transakcji płatności w formie akcji wyniosla 0 zł. 

 

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek podporządkowanych

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek podporządkowanych obejmują różnice kursowe wynikające z przeliczenia sprawozdań finansowych jednostek działających za granicą zgodnie z zasadami opisanymi w nocie 3.3.2.

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

InvestCapital Ltd.

 

(13 992)

86 460

Secapital S.a.r.l.

 

7 794

22 043

Kruk Italia

 

503

1 237

Kruk Deutschland GmbH

 

(69)

1 524

Kruk Espana S.L.

 

(1 275)

3 311

KRUK Romania S.r.l.

 

1 217

1 073

Itacapital S.r.l

 

1 056

(10 790)

KRUK Česká a Slovenská republika s.r.o.

 

1 031

4 340

ProsperoCapital S.a.r.l.

 

(1 210)

1 186

Pozostałe

 

(688)

1 195

 

 

(5 633)

111 579

Zmiana w stosunku do okresu porównawczego wynika ze wzrostu kursów walut oraz ze wzrostu aktywów.

22.  Zysk przypadający na jedną akcję

Podstawowy zysk przypadający na akcję

Kalkulacja podstawowego zysku przypadającego na jedną akcję na 31 grudnia 2021 r. dokonana została
w oparciu o zysk netto przypadający na akcjonariuszy zwykłych Jednostki Dominującej w kwocie 694 758 tys. zł (2020 r.: 81 356 tys. tys. zł) oraz o średnią ważoną liczbę akcji w okresie objętym sprawozdaniem finansowym w liczbie 18 966 tys. szt. (2020 r.: 18 977 tys. szt.). Wielkości te zostały ustalone w sposób przedstawiony poniżej:

Zysk netto przypadający na akcjonariuszy zwykłych Jednostki Dominującej

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Zysk netto za okres sprawozdawczy

 

694 903

80 998

Udziały niekontrolujące

 

(145)

358

Zysk netto akcjonariuszy zwykłych Jednostki Dominującej

 

694 758

81 356

 

 

Średnia ważona liczba akcji zwykłych

 

w tysiącach akcji

Nota

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Ilość akcji zwykłych na dzień 1 stycznia

21

19 011

18 972

Wpływ umorzenia i emisji

 

(45)

5

Średnia ważona liczba akcji zwykłych w okresie kończącym się 31 grudnia

18 966

18 977

 

 

 

 

w złotych

 

 

 

Zysk przypadający na 1 akcję

 

36,63

4,29

 

Wypłacona dywidenda przypadająca na jedną akcję

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Wypłacona dywidenda z zysku oraz zysków zatrzymanych

 

206 140

-

 

 

 

 

w złotych

 

 

 

Dywidenda przypadająca na 1 akcję

 

11,00

0,00

 

Rozwodniony zysk przypadający na jedną akcję

Kalkulacja rozwodnionego zysku przypadającego na jedną akcję na 31 grudnia 2021 r. dokonana została
w oparciu o zysk netto przypadający na akcjonariuszy zwykłych Jednostki Dominującej w kwocie 694 758 tys. zł (2020 r.: 81 356 tys zł) oraz o średnią ważoną rozwodnioną liczbę akcji w okresie objętym sprawozdaniem finansowym w liczbie 19 407 tys. szt. (2020 r.: 19 259 tys. szt.). Wielkości te zostały ustalone w sposób przedstawiony poniżej:

Średnia ważona liczba akcji zwykłych (rozwodniona)

w tysiącach akcji

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Średnia ważona liczba akcji zwykłych w okresie kończącym się 31 grudnia

 

18 966

18 977

Wpływ emisji niezarejestrowanych i nieobjętych akcji

 

441

283

Średnia ważona liczba akcji zwykłych w okresie kończącym się 31 grudnia (rozwodniona)

 

19 407

19 259

 

 

 

 

w złotych

 

 

 

Zysk przypadający na 1 akcję (rozwodniony)

 

35,80

4,22

 

23.  Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

Nota prezentuje dane o zobowiązaniach Grupy z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu wycenianych według zamortyzowanego kosztu. Informacje odnośnie ekspozycji Grupy na ryzyko kursowe, ryzyko płynności i ryzyko stopy procentowej przedstawia nota 29.

w tysiącach złotych

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

Zobowiązania długoterminowe

 

 

Zabezpieczone kredyty i pożyczki

1 409 351

752 587

Zobowiązania z tytułu dłużnych papierów wartościowych (niezabezpieczone)

833 032

769 933

Zobowiązania z tytułu leasingu

41 247

63 379

 

2 283 629

1 585 898

 

 

 

Zobowiązania krótkoterminowe

 

 

Zabezpieczone kredyty i pożyczki

86 551

76 751

Zobowiązania z tytułu dłużnych papierów wartościowych (niezabezpieczone)

471 727

544 314

Zobowiązania z tytułu leasingu

27 113

15 213

 

585 391

636 278

Wartość zrealizowanych i niezrealizowanych różnic kursowych wpływających na zmianę wartości zobowiązań finansowych wynosiła odpowiednio w 2021: 2 497 tys. zł oraz w 2020: -18 358 tys. zł.

Zmiana stanu zobowiązań finansowych

 

w tysiącach złotych

Zmiana stanu zobowiązań finansowych

 

Stan dzień 31.12.2021

Uruchomienia

Spłaty

Koszty finansowe

Zapłacone odsetki

Zysk /strata ze sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych

Stan dzień 31.12.2020

Zabezpieczone kredyty i pożyczki

1 495 902

1 894 838

(1 228 490)

38 300

(38 084)

829 338

Zobowiązania z tytułu dłużnych papierów wartościowych (niezabezpieczone)

1 304 759

535 000

(540 000)

51 049

(55 537)

1 314 247

Zobowiązania z tytułu leasingu

68 360

18 091

(25 718)

1 766

(2 240)

(2 131)

78 592

 

2 869 021

2 447 929

(1 794 208)

91 115

(95 861)

(2 131)

2 222 177

 

Warunki oraz harmonogram spłat kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

w tysiącach złotych 

Waluta

Nominalna stopa

Okresy zapadalności 1

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

 

 

Kredyty i pożyczki zabezpieczone na majątku Grupy

EUR/PLN

WIBOR 1M + marża 1,0-2,95 p.p.; WIBOR 3M + marża 2,0 p.p.; EURIBOR 1M + marża 2,2-2,95 p.p

2022-2026

1 495 902

829 338

Zobowiązania z tytułu dłużnych papierów wartościowych (niezabezpieczone)

PLN

EUR

WIBOR 3M + marża 3,25-4,0 p.p.;
4,00% - 4,80 % 2
3,59%

2022-2027

1 304 759

1 314 247

Zobowiązania z tytułu leasingu

EUR/PLN CZK

WIBOR 3M lub EURIBOR 1M + marża 0,8-9,7 p.p.;
3,00 - 4,40%

2022-2030

68 360

78 592

 

 

 

 

2 869 021

2 222 177

1 data zapadalności ostatniego zobowiązania

2 oprocentowanie stałe

Harmonogram spłat zobowiązań z tytułu leasingu

w tysiącach złotych

Przyszłe minimalne płatności z tytułu leasingu

Odsetki

Bieżąca wartość przyszłych minimalnych płatności z tytułu leasingu

 

 

 

 

Na dzień 31 grudnia 2021 r.

 

 

 

do roku

26 387

1 158

25 229

od 1 do 5 lat

36 650

1 517

35 133

 

63 037

2 675

60 362

 

 

 

 

Na dzień 31 grudnia 2020 r.

 

 

 

do roku

21 153

252

20 901

od 1 do 5 lat

43 067

589

42 478

 

64 220

841

63 379

 

Ustanowione zabezpieczenia na majątku

 

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Zastaw rejestrowy na zakupionych pakietach wierzytelności, wraz z przelewem wierzytelności, finansowanych kredytem, zastaw rejestrowy na udziałach w spółce Secapital S.a.r.l., zastaw rejestrowy na certyfikatach inwestycyjnych funduszu Prokura NS FIZ, zastaw rejestrowy na obligacjach Itacapital S.rl.

 

3 162 944

2 641 605

Rzeczowe aktywa trwałe w leasingu

 

16 148

6 398

 

 

3 179 092

2 648 003

 

Wierzytelność, która została zabezpieczona zastawem rejestrowym i nie zostanie spłacona, podlega zaspokojeniu z przedmiotu zastawu z pierwszeństwem przed innymi wierzytelnościami, chyba że mają one pierwszeństwo na mocy przepisów szczególnych.

Zaspokojenie zastawnika z przedmiotu zastawu rejestrowego następuje na podstawie procedury egzekucyjnej zawartej w Kodeksie postępowania cywilnego (kpc).

Ustanowione zabezpieczenia zostały opisane w nocie 34.

 

24.  Instrumenty pochodne

W 2017 r. Grupa zawarła dwa kontrakty walutowe transakcji zamiany stóp procentowych (CIRS), w których Grupa płaci kupon oparty o stałą stopę procentową EUR, a otrzymuje kupon oparty o zmienną stopę procentową PLN. Kontrakty zabezpieczają ryzyko stopy procentowej oraz jednocześnie ryzyko walutowe poprzez efektywną zmianę zadłużenia zaciągniętego w złotym na zobowiązania w euro.

Kontrakt pierwszy: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 3,06%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M powiększonej o marżę 3,10%. Płatności odsetkowe dokonywane są w 3-miesięcznych okresach odsetkowych.

Kontrakt drugi: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 2,97%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M powiększonej o marżę 3,00%. Płatności odsetkowe dokonywane są w 3-miesięcznych okresach odsetkowych.

Celem ich było zabezpieczenie zmienności przepływów pieniężnych generowanych przez zobowiązania w PLN z tytułu zmian referencyjnych stóp procentowych (zabezpieczenie części kuponu dla 90 mln zł obligacji serii AA1 oraz 100 mln zł obligacji serii Z1) oraz aktywa denominowane w walucie wymienialnej z tytułu zmian kursu walutowego (zabezpieczenie wpływów w EUR z inwestycji w jednostkach zależnych).

Na dzień 31.12.2021 r. spółki z Grupy Kruk nie posiadają otwartych, nierozliczonych kontraktów CIRS.

Na dzień 31.12.2020 r. spółki z Grupy Kruk posiadały następujące otwarte, nierozliczone kontrakty CIRS:

Nazwa banku

Spółka z Grupy Kruk

Rodzaj transakcji

Wolumen

Strona transakcji - Kupno/ Sprzedaż stawki stałej

Stopa stała transakcji

Stopa zmienna

Okres ważności

Santander Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

CCIRS (Cross-Currency Interest Rate Swap)

100.000.000,00 PLN

kupno

3,06%

3,1% + WIBOR 3M

od 2017-01-09 do 2021-06-04

Santander Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

CCIRS (Cross-Currency Interest Rate Swap)

90.000.000,00 PLN

kupno

2,97%

3,0% + WIBOR 3M

od 2017-01-13 do 2021-11-10

 

25.  Instrumenty zabezpieczające

Zabezpieczenie ryzyka stóp procentowych

Ekspozycja na ryzyko stóp procentowych Grupy powstaje głównie na zobowiązaniach finansowych z tytułu otrzymanych kredytów, pożyczek, wyemitowanych dłużnych papierów wartościowych (nota 23 oraz 29.3).

Za jeden z elementów koniecznych dla skutecznego wdrożenia strategii rozwoju Spółki uznano właściwą politykę zarządzania ryzykiem zmiany stóp procentowych.

Polityka zarządzania ryzykiem stóp procentowych obejmuje następujące zagadnienia:

  cele Spółki w zakresie ryzyka stóp procentowych,

  metody monitorowania ryzyka stóp procentowych,

  dopuszczalny stopień ekspozycji Spółki na ryzyko stóp procentowych,

  zasady postępowania w przypadku przekroczenia dopuszczalnej ekspozycji Spółki na ryzyko stóp procentowych,

  zasady zarządzania ryzykiem stóp procentowych Spółki.

Celem zarządzania ryzykiem stóp procentowych spółka zawiera kontrakty IRS.

W 2017 r. Grupa zawarła dwa kontrakty zamiany stóp procentowych (IRS), w których Grupa płaci kupon oparty o stałą stopę procentową PLN, a otrzymuje kupon oparty na zmiennej stopie PLN. Kontrakty zabezpieczają ryzyko stopy procentowej.

Kontrakt pierwszy: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 2,5%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M. Płatności odsetkowe dokonywane są w 3 – miesięcznych okresach odsetkowych. Data zapadalności: 2 marca 2022 r.

Kontrakt drugi: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 2,5%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M. Płatności odsetkowe dokonywane są w 3 – miesięcznych okresach odsetkowych. Data zapadalności: 4 maja 2022 r.

Celem ich było zabezpieczenie zmienności przepływów pieniężnych generowanych przez zobowiązania w PLN z tytułu zmian referencyjnych stóp procentowych WIBOR 3M (zabezpieczenie kuponu odsetkowego dla 150 mln zł obligacji serii AA2 oraz 50 mln zł obligacji serii AC1). Spółka emituje obligacje, których oprocentowanie jest oparte na stopie bazowej WIBOR 3M powiększonej o marżę. Wyznaczony komponent ryzyka obejmuje średnio 33% z całej pozycji. Zabezpieczeniu podlega wyłącznie jeden komponent ryzyka stanowiący stawkę WIBOR 3M w całym oprocentowaniu obligacji.

Grupa oczekuje wystąpienia przepływów pieniężnych oraz wywarcia przez nie wpływu na wyniki w okresie do 2022 r.

Grupa ustala powiązanie ekonomiczne na podstawie zgodności kluczowych warunków instrumentu zabezpieczającego i pozycji zabezpieczanej, tj. zgodności stawki bazowej, zgodności częstotliwości przeszacowania stawki bazowej, zgodności długości i dat końca okresów odsetkowych, zgodności daty zapadalności i zgodności wyznaczonej kwoty nominalnej.

Wskaźnik zabezpieczenia ustanowionego powiązania zabezpieczającego jest ustanowiony w wysokości zapewniającej efektywność powiązania oraz jest spójny z rzeczywistym wolumenem zabezpieczanej pozycji i instrumentu zabezpieczającego.

Współczynnik zabezpieczenia dla danego powiązania jest wyznaczony w wysokości 1.0 (tj. każdorazowo jednostka nominału instrumentu zabezpieczającego zabezpiecza jednostkę wyznaczonego nominału pozycji zabezpieczanej).

Źródłem nieefektywności zabezpieczenia może być wpływ ryzyka kredytowego kontrahenta na wartość godziwą kontraktów terminowych na stopę procentową, które nie jest odzwierciedlone w wartości godziwej pozycji zabezpieczanej.

W 2019 r. Grupa zawarła sześć kontraktów zamiany stóp procentowych (IRS), w których Grupa płaci kupon oparty o stałą stopę procentową PLN, a otrzymuje kupon oparty na zmiennej stopie PLN. Kontrakty zabezpieczają ryzyko stopy procentowej.

Kontrakt pierwszy: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 1,58%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M. Płatności odsetkowe dokonywane są w  3 – miesięcznych okresach odsetkowych. Data zapadalności: 28 września 2024 r.

Kontrakt drugi: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 1,58%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M. Płatności odsetkowe dokonywane są w 3 – miesięcznych okresach odsetkowych. Data zapadalności: 27 września 2024 r.

Kontrakt trzeci: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 1,61%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M. Płatności odsetkowe dokonywane są w 3 – miesięcznych okresach odsetkowych. Data zapadalności: 12 października 2024 r.

Kontrakt czwarty: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 1,65%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M. Płatności odsetkowe dokonywane są w 3 – miesięcznych okresach odsetkowych. Data zapadalności: 6 luty 2024 r.

Kontrakt piąty: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 1,65%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M. Płatności odsetkowe dokonywane są w 3 – miesięcznych okresach odsetkowych. Data zapadalności: 27 listopada 2024 r.

Kontrakt szósty: Grupa jest płatnikiem stałej stawki procentowej w wysokości 1,67%, natomiast kontrahent jest płatnikiem zmiennej stopy procentowej WIBOR 3M. Płatności odsetkowe dokonywane są w 3 – miesięcznych okresach odsetkowych. Data zapadalności: 18 października 2022 r.

Celem ich było zabezpieczenie zmienności przepływów pieniężnych generowanych przez zobowiązania w PLN z tytułu zmian referencyjnych stóp procentowych WIBOR 3M (zabezpieczenie kuponu odsetkowego dla 50 mln zł obligacji serii AH1; 115 mln zł obligacji serii AE4; 35 mln zł obligacji serii AE3; 75 mln zł obligacji serii AA4; 25 mln zł obligacji serii AG2; 30 mln zł obligacji serii AG1). Spółka emituje obligacje, których oprocentowanie jest oparte na stopie bazowej WIBOR 3M powiększonej o marżę. Wyznaczony komponent ryzyka obejmuje średnio 33% z całej pozycji. Zabezpieczeniu podlega wyłącznie jeden komponent ryzyka stanowiący stawkę WIBOR 3M w całym oprocentowaniu obligacji.

Grupa oczekuje wystąpienia przepływów pieniężnych oraz wywarcia przez nie wpływu na wyniki w okresie do 2024 r.

Grupa ustala powiązanie ekonomiczne na podstawie zgodności kluczowych warunków instrumentu zabezpieczającego i pozycji zabezpieczanej, tj. zgodności stawki bazowej, zgodności częstotliwości przeszacowania stawki bazowej, zgodności długości i dat końca okresów odsetkowych, zgodności daty zapadalności i zgodności wyznaczonej kwoty nominalnej.

Wskaźnik zabezpieczenia ustanowionego powiązania zabezpieczającego jest ustanowiony w wysokości zapewniającej efektywność powiązania oraz jest spójny z rzeczywistym wolumenem zabezpieczanej pozycji i instrumentu zabezpieczającego.

Współczynnik zabezpieczenia dla danego powiązania jest wyznaczony w wysokości 1.0 (tj. każdorazowo jednostka nominału instrumentu zabezpieczającego zabezpiecza jednostkę wyznaczonego nominału pozycji zabezpieczanej).

Źródłem nieefektywności zabezpieczenia może być wpływ ryzyka kredytowego kontrahenta na wartość godziwą kontraktów terminowych na stopę procentową, które nie jest odzwierciedlone w wartości godziwej pozycji zabezpieczanej.

Na dzień 31.12.2021 r. i na dzień 31.12.2020 r. spółki z Grupy Kruk posiadają następujące otwarte, nierozliczone kontrakty IRS o wolumenie całkowitym w wysokości 530 000 tys. zł:

Nazwa banku

Spółka z Grupy Kruk

Rodzaj transakcji

Wolumen

Strona transakcji - Kupno/ Sprzedaż stawki stałej

Stopa stała transakcji

Stopa zmienna

Okres ważności

Santander Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

IRS (Interest Rate Swap)

150 000 000,00 PLN

kupno

2,50%

WIBOR 3M

od 2017-11-07 do 2022-03-02

Santander Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

IRS (Interest Rate Swap)

50 000 000,00 PLN

kupno

2,50%

WIBOR 3M

od 2017-11-07 do 2022-05-04

Santander Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

IRS (Interest Rate Swap)

75 000 000,00 PLN

kupno

1,67%

WIBOR 3M

od 2019-09-05 do 2022-10-18

Santander Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

IRS (Interest Rate Swap)

30 000 000,00 PLN

kupno

1,65%

WIBOR 3M

od 2019-09-05 do 2023-11-27

Santander Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

IRS (Interest Rate Swap)

25 000 000,00 PLN

kupno

1,65%

WIBOR 3M

od 2019-09-05 do 2024-02-06

DNB Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

IRS (Interest Rate Swap)

35 000 000,00 PLN

kupno

1,6050%

WIBOR 3M

od 2019-09-04 do 2023-10-12

DNB Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

IRS (Interest Rate Swap)

115 000 000,00 PLN

kupno

1,5775%

WIBOR 3M

od 2019-09-04 do 2024-09-27

DNB Bank Polska S.A.

KRUK S.A.

IRS (Interest Rate Swap)

50 000 000,00 PLN

kupno

1,5775%

WIBOR 3M

od 2019-09-04 do 2024-09-28

Zabezpieczenie ryzyka walutowego

Ekspozycja na ryzyko walutowe Grupy powstaje głównie na inwestycjach w jednostkach zależnych oraz zobowiązaniach finansowych wycenianych w walucie obcej (nota 29.3).

Polityka zarządzania ryzykiem walutowym obejmuje następujące zagadnienia:

  cele Grupy w zakresie zarządzania ryzykiem walutowym,

  kluczowe zasady zarządzania ryzykiem walutowym w Grupie,

  dopuszczalny wpływ ryzyka walutowego na wyniki i kapitały Grupy (apetyt na ryzyko walutowe),

  metody pomiaru i monitorowania ryzyka walutowego oraz ekspozycji na ryzyko walutowe,

  zasady postępowania w przypadku przekroczenia dopuszczalnego apetytu na ryzyko walutowe i określonych limitów ryzyka walutowego,

  zasady zabezpieczania ryzyka walutowego,

  role i obowiązki w procesie zarządzania ryzykiem walutowym.

 

W 2019 oraz 2021 roku Grupa podjęła działania zabezpieczające ryzyko walutowe wynikające z przeliczenia aktywów netto w jednostce zagranicznej poprzez zawarcie przez spółki z Grupy transakcji zabezpieczających. Celem Grupy jest ograniczenie wpływu różnic kursowych w skonsolidowanym sprawozdaniu z tytułu konsolidacji zależnych podmiotów zagranicznych. Transakcje zostały zawarte przez KRUK S.A. i rozliczone różnicami kursowymi, bez dostawy waluty.

Data zawarcia

Data rozliczenia

Kwota w EUR

Wartość

w PLN

2019-02-28

2019-03-29

- 65 000 000

280 325 500

2019-03-29

2019-04-30

- 60 000 000

258 462 000

2019-04-30

2019-05-31

- 82 000 000

351 853 800

2019-05-31

2019-06-28

- 60 000 000

257 496 000

2019-05-31

2019-06-28

- 23 000 000

98 573 400

2019-06-28

2019-07-31

- 21 000 000

89 434 800

2019-06-28

2019-07-31

- 60 000 000

255 372 000

2019-07-31

2019-08-30

- 55 000 000

236 434 000

2019-07-31

2019-08-30

- 21 000 000

90 241 200

2019-08-30

2019-09-30

- 32 000 000

140 409 600

2019-08-30

2019-09-30

- 31 000 000

135 987 700

2019-09-30

2019-10-31

- 29 000 000

127 104 100

2019-09-30

2019-10-31

- 30 000 000

131 383 500

2019-10-31

2019-11-29

- 30 000 000

128 083 500

2019-10-31

2019-11-29

- 29 000 000

123 757 500

2019-11-29

2019-12-31

- 30 000 000

129 937 500

2019-11-29

2019-12-31

- 25 000 000

108 310 000

2021-08-31

2021-09-30

- 8 000 000

36 180 800

2021-08-31

2021-09-30

- 14 000 000

63 316 400

2021-09-30

2021-10-31

- 8 000 000

37 062 000

2021-09-30

2021-10-31

- 14 000 000

64 858 500

2021-10-29

2021-11-30

- 22 000 000

101 706 000

2021-11-30

2021-12-31

- 32 000 000

149 580 800

Na dzień 31 grudnia 2021 r. spółki z Grupy nie posiadają nierozliczonych transakcji terminowych.

Źródłem nieefektywności zabezpieczenia może być wpływ ryzyka kredytowego kontrahenta na wartość godziwą walutowych kontraktów terminowych, które nie jest odzwierciedlone w wartości godziwej pozycji zabezpieczanej.

Grupa nie spodziewa się istotnego wpływu reformy IBOR na powiązania zabezpieczające w rachunkowości zabezpieczeń.

Grupa prowadzi działania w celu zapewnienia gotowości do ewentualnej zmiany wskaźników referencyjnych w zawartych instrumentach zabezpieczających w przypadku zaprzestania publikacji stopy WIBOR 3M. W szczególności, Grupa stale monitoruje zmiany regulacyjne w zakresie wskaźników referencyjnych oraz negocjuje zmiany do Umów Ramowych, pod którymi zawarte są instrumenty zabezpieczające, w celu uwzględnienia optymalnych procedur pozwalających na przejście na alternatywny wskaźnik referencyjny jeśli będzie to niezbędne.

Pomimo uznania przez Komisję Nadzoru Finansowego procesu wyznaczania wskaźnika referencyjnego WIBOR za zgodny z wymaganiami nałożonymi na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej poprzez wydanie zezwolenia dla GPW Benchmark SA na prowadzenie działalności jako administrator wskaźników referencyjnych stóp procentowych, Grupa ocenia, że istnieje niepewność związana z potencjalnymi dalszymi zmianami metody opracowywania wskaźnika referencyjnego WIBOR. Tym samym Grupa nie wyklucza, że może pojawić się potrzeba odpowiedniego dostosowania zawartych instrumentów zabezpieczających, w szczególności w przypadku trwałego zaprzestania publikacji stawki WIBOR 3M.

Grupa, w celu zwiększenia efektywności ekonomicznej zabezpieczenia, wyznacza powiązania zabezpieczające z częstotliwością miesięczną, tj. każda transakcja FX Forward (kontrakt na sprzedaż EUR) z 1-miesięcznym terminem zapadalności jest wiązana z wyznaczoną pozycją zabezpieczaną – na okres 1 miesiąca (aktywa netto inwestycji w jednostkę zależną wyrażone w EUR).

Kwoty związane z otwartymi pozycjami wyznaczonymi jako instrumenty zabezpieczające

 

w tysiącach złotych

 

 

Wartość bilansowa/wartość godziwa instrumentów zabezpieczających

 

 

 

 

 

 

 

31.12.2021

 

31.12.2020

 

 

 

 

 

 

Aktywa

Zobowiązania

Nominał transakcji

Zmiana wartości godziwej stanowiąca podstawę wyznaczania kwoty nieefektywności

Aktywa

Zobowiązania

Nominał transakcji

Zmiana wartości godziwej stanowiąca podstawę wyznaczania kwoty nieefektywności

Pozycja w sprawozdaniu z sytuacji finansowej

Rodzaj zabezpieczenia

Typ instrumentu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IRS

 

13 803

-

530 000 (PLN)

32 189

-

18 386

530 000 (PLN)

14 861

Instrumenty zabezpieczające

Zabezpiecznie przyszłych przepływów pieniężnych

 

 

13 803

-

 

32 189

-

18 386

 

14 861

 

 

 

w tysiącach złotych

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość przyszłych przepływów pieniężnych na dzień 31 grudzień 2021 r.

 

 

Poniżej 6 miesięcy

6-12 miesięcy

1-2 lat

2-5 lat

Powyżej 5 lat

Typ instrumentu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IRS

 

 

 

 

 

 

stała płatność PLN sprzedaż

 

(203 479)

(77 672)

(69 721)

(191 613)

-

zmienna płatność PLN

 

203 479

77 672

69 721

191 613

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość przyszłych przepływów pieniężnych na dzień 31 grudnia 2020 r.

 

 

Poniżej 6 miesięcy

6-12 miesięcy

1-2 lat

2-5 lat

Powyżej 5 lat

Typ instrumentu:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IRS

 

 

 

 

 

 

stała płatność PLN sprzedaż

 

(4 121)

(5 183)

(281 855)

(260 714)

-

zmienna płatność PLN

 

4 121

5 183

281 855

260 714

-

 

 

w tysiącach złotych

 

Ujawnienie dotyczące pozycji zabezpieczanej na dzień 31 grudnia 2021

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nominał pozycji zabezpieczanej

Zmiana wartości godziwej pozycji zabezpieczanej

Kwota odłożona w kapitale
z tytuł wyceny instrumentów zabezpieczających dla kontynuowanych powiązań

Kwota odłożona w kapitale
z tytuły wyceny instrumentów zabezpieczających (nierozliczona) dla zakończonych powiązań

 

Zabezpiecznie przyszłych przepływów pieniężnych
(ryzyko stopy procentowej)

 

530 000

32 189

13 803

-

 

Zabezpieczanie inwestycji w aktywach netto w jednostce zagranicznej
(ryzyko walutowe)

 

-

-

-

4 082

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

 

Ujawnienie dotyczące pozycji zabezpieczanej na dzień 31 grudnia 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nominał pozycji zabezpieczanej

Zmiana wartości godziwej pozycji zabezpieczanej

Kwota odłożona w kapitale
z tytuł wyceny instrumentów zabezpieczających dla kontynuowanych powiązań

Kwota odłożona w kapitale
z tytuły wyceny instrumentów zabezpieczających (nierozliczona) dla zakończonych powiązań

 

Zabezpiecznie przyszłych przepływów pieniężnych
(ryzyko stopy procentowej)

 

530 000

14 861

(18 386)

-

 

Zabezpieczanie inwestycji w aktywach netto w jednostce zagranicznej
(ryzyko walutowe)

 

-

-

-

3 603

 

 

 

w tysiącach złotych

01.01.2021 - 31.12.2021

Kapitał rezerwowy z tytuły wyceny
instrumentów zabezpieczających

Zabezpieczenie przyszłych przepływów pieniężnych (ryzyko stopy procentowej)

Zabezpieczenie inwestycji w aktywa netto (ryzyko walutowe)

Kapitał rezerwowy z tytuły wyceny instrumentów zabezpieczających ogółem

Kapitał rezerwowy z tytułu wyceny instrumentów zabezpieczających na początek okresu

(18 386)

3 603

(14 783)

Wycena instrumentów odniesiona na kapitał rezerwowy

41 368

479

41 846

Kwota przeniesiona w okresie
do rachunku zysków i strat

(9 179)

-

(9 179)

-Przychody / (koszty) odsetkowe

(9 179)

-

(9 179)

-Reklasyfikacja różnic kursowych

-

-

-

-Nieefektywna część zabezpieczenia

-

-

-

 

 

 

 

Kapitał rezerwowy z tytułu wyceny instrumentów zabezpieczających na koniec okresu

13 803

4 082

17 885

 

 

 

 

 

01.01.2020 - 31.12.2020

Kapitał rezerwowy z tytuły wyceny instrumentów zabezpieczających

Zabezpieczenie przyszłych przepływów pieniężnych

Zabezpieczenie inwestycji w aktywa netto

Kapitał rezerwowy z tytuły wyceny instrumentów zabezpieczających ogółem

Kapitał rezerwowy z tytułu wyceny instrumentów zabezpieczających na początek okresu

(3 525)

3 603

78

Wycena instrumentów odniesiona na kapitał rezerwowy

(10 439)

-

(10 439)

Kwota przeniesiona w okresie
do rachunku zysków i strat

(4 422)

-

(4 422)

-Przychody / (koszty) odsetkowe

(4 422)

-

(4 422)

-Nieefektywna część zabezpieczenia

-

-

-

 

 

 

 

Kapitał rezerwowy z tytułu wyceny instrumentów zabezpieczających na koniec okresu

(18 386)

3 603

(14 783)

 

26.  Zobowiązania i rezerwy z tytułu świadczeń pracowniczych

 

w tysiącach złotych

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

Zobowiązania z tytułu wynagrodzeń

19 653

18 314

Zobowiązania z tytułu świadczeń socjalnych

17 007

13 771

Rezerwy z tyt. niewykorzystanych urlopów

7 127

7 271

Zobowiązania z tytułu PIT

4 239

3 307

Fundusze specjalne

635

197

 

48 661

42 860

Zmiany rozliczeń międzyokresowych z tyt. świadczeń pracowniczych

Zmiany rezerw z tyt. niewykorzystanych urlopów

 

 

Wartość na dzień 1 stycznia 2020 r.

 

7 719

Zwiększenia

 

7 534

Wykorzystanie

 

(7 982)

Rozwiązanie

 

-

Wartość na dzień 31 grudnia 2020 r.

 

7 271

 

 

 

Wartość na dzień 1 stycznia 2021 r.

 

7 271

Zwiększenia

 

6 756

Wykorzystanie

 

(6 900)

Rozwiązanie

 

-

Wartość na dzień 31 grudnia 2021 r.

 

7 127

 

27.  Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

 

w tysiącach złotych

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

122 587

72 620

Inne zobowiązania

15 617

18 558

Rozliczenia międzyokresowe kosztów bierne

9 695

9 760

Przychody przyszłych okresów

7 125

5 336

Zobowiązania z tytułu podatków i ceł

7 962

5 953

 

162 986

112 227

Ekspozycja na ryzyko walutowe oraz ryzyko związane z płynnością w odniesieniu do zobowiązań została przedstawiona w nocie 29.

28.  Rezerwy

 

w tysiącach złotych

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

Rezerwy z tyt.odpraw emerytalnych i rentowych

16 433

13 463

Rezerwa na program lojalnościowy

11 750

10 652

Pozostałe rezerwy

14 876

29 008

 

43 060

53 124

 

Zmiany stanu rezerw

 

Rezerwy z tyt.odpraw emerytalnych i rentowych

Rezerwa na program lojalnościowy

Pozostałe rezerwy

 

 

 

 

Wartość na dzień 1 stycznia 2020 r.

10 196

6 825

7 156

Zwiększenie / naliczenie

3 267

4 720

 

Utworzenie rezerwy na ewentualne różnice z tytułu rozliczenia liniowego

 

 

21 852

Wykorzystanie

-

(894)

 

Rozwiązanie rezerwy na ewentualne różnice z tytułu rozliczenia liniowego

 

 

-

Wartość na dzień 31 grudnia 2020 r.

13 463

10 652

29 008

 

 

 

 

Wartość na dzień 1 stycznia 2021 r.

13 463

10 652

29 008

Zwiększenie / naliczenie

2 970

1 779

5 517

Utworzenie rezerwy na ewentualne różnice z tytułu rozliczenia liniowego

 

 

 

Wykorzystanie

-

(681)

 

Rozwiązanie rezerwy na ewentualne różnice z tytułu rozliczenia liniowego

 

 

(19 649)

Wartość na dzień 31 grudnia 2021 r.

16 433

11 750

14 876

 

W dniu 11 września 2019 roku, po rozpoznaniu wniosku Sądu Rejonowego w Lublinie w sprawie zapytania prejudycjalnego co do wykładni art. 16 ust. 1 dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady 2008/48/WE w sprawie umów o kredyt konsumencki, Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej dokonał wykładni ww. artykułu stwierdzając, że należy go interpretować w ten sposób, iż prawo konsumenta do obniżki całkowitego kosztu kredytu w przypadku wcześniejszej spłaty kredytu obejmuje wszystkie koszty, które zostały nałożone na konsumenta. 

W związku z opublikowanymi decyzjami UOKiK i stanowiskiem urzędu ws. liniowej metody zwrotów, Grupa dokonała ponownego oszacowania poziomu rezerwy na różnicę pomiędzy stosowanym  sposobem zwrotu prowizji a zwrotem liniowym. Rezerwa odzwierciedla oszacowane przez Grupę prawdopodobieństwo wypływu środków. Od dnia 18 września 2020 roku Grupa wprowadziła liniowe rozliczenie zwrotu prowizji przy wcześniejszej spłacie pożyczki.

29.  Zarządzanie ryzykiem wynikającym z instrumentów finansowych

Grupa jest narażona na następujące rodzaje ryzyka wynikające z korzystania z instrumentów finansowych:

  Ryzyko kredytowe,

  Ryzyko płynności,

  Ryzyko rynkowe.

Nota przedstawia informacje na temat ekspozycji Grupy na dany rodzaj ryzyka, cele, zasady oraz procedury pomiaru i zarządzania ryzykiem przyjęte przez Grupę, jak też informacje o zarządzaniu kapitałem przez Grupę.

Podstawowe zasady zarządzania ryzykiem

Zarząd Jednostki Dominującej ponosi odpowiedzialność za ustanowienie i nadzór nad zarządzaniem ryzykiem przez Grupę.

Zasady zarządzania ryzykiem przez Grupę mają na celu identyfikację i analizę ryzyk, na które Grupa jest narażona, określenie odpowiednich limitów i kontroli, jak też monitorowanie ryzyka i stopnia dopasowania do niego limitów. Zasady zarządzania ryzykiem i systemy podlegają regularnym przeglądom w celu uwzględnienia zmian warunków rynkowych i zmian w działalności Grupy. Poprzez odpowiednie szkolenia, przyjęte standardy i procedury zarządzania, Grupa dąży do zbudowania mobilizującego i konstruktywnego środowiska kontroli, w którym wszyscy pracownicy rozumieją swoje role i obowiązki.

29.1.  Ryzyko kredytowe

Ryzyko kredytowe jest to ryzyko poniesienia straty finansowej przez Grupę w sytuacji, kiedy partner biznesowy, osoba zadłużona lub druga strona instrumentu finansowego nie spełni obowiązków wynikających z umowy. Ryzyko kredytowe związane jest przede wszystkim z udzielanymi przez Grupę pożyczkami, należnościami z tytułu świadczonych przez Grupę usług oraz nabytymi pakietami wierzytelności.

Grupa KRUK definiuje ryzyko koncentracji kredytowej jako ryzyko wynikające z istotnego zaangażowania wobec pojedynczych podmiotów lub osób zadłużonych, których zdolność spłaty zadłużenia zależna jest od wspólnego czynnika ryzyka. Grupa KRUK analizuje ryzyko koncentracji wobec:

  osób zadłużonych w ramach posiadanych inwestycji w portfele wierzytelności,

  pożyczkobiorców w ramach udzielonych pożyczek,

  partnerów biznesowych,

  regionów geograficznych.

Udzielone pożyczki

Produkty Wonga skierowane są do osób o dobrej wiarygodności kredytowej z dostępem do bankowości internetowej. Ponadto Grupa Kruk kontynuuje działalność pożyczkową skierowaną do osób, które spłaciły lub regularnie spłacają w swoje zobowiązanie wynikające z zawartej ugody lub zaciągniętej pożyczki w spółce Novum Finance Sp. z o.o.. Oferta w ramach działalności Novum skierowana jest przede wszystkim do grona osób korzystających już wcześniej z produktu ratalnego w Grupie Kruk. Grupa posiada doświadczenie oraz metody analityczne umożliwiające oszacowanie ryzyka kredytowego zarówno dla pożyczek oferowanym nowym klientom, jak i tym powiązanym wcześniej z Grupą Kruk. Liczba pożyczek udzielonych pożyczkobiorcom, którzy nie byli wcześniej klientami Grupy Kruk stanowi obecnie znaczącą większość w portfelu pożyczek konsumenckich Grupy Kruk.

Grupa przy udzieleniu każdej pożyczki ocenia zdolność kredytową klienta, która następnie zostaje odzwierciedlona w skierowanej do niego ofercie.

Dla udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu oraz według wartości godziwej, ryzyko kredytowe związane z udzielonymi pożyczkami odzwierciedlone jest w ich wycenie na koniec każdego okresu sprawozdawczego zgodnie z punktem 3.4.1. Na każdy dzień wyceny Grupa ocenia ryzyko kredytowe w oparciu o dane historyczne dotyczące wpływów z udzielonych pożyczek. Przy ocenie ryzyka kredytowego brany jest również pod uwagę stopień przeterminowania wycenianych pożyczek.

Grupa minimalizuje ryzyko weryfikując skrupulatnie klientów przed udzieleniem pożyczki, uwzględniając możliwość odzyskania zainwestowanego kapitału z kwot wypłaconych klientom i szacowane koszty niezbędne w procesie sprzedaży i obsługi. Głównym narzędziem stosowanym przez Grupę mającym na celu ograniczenie ryzyka kredytowego jest właściwa polityka kredytowa w stosunku do klientów. Obejmuje ona między innymi następujące elementy:

  ocena wiarygodności kredytowej klienta przed udzieleniem pożyczki oraz innych warunków współpracy,

  regularny monitoring terminowej spłaty należności,

  monitoring wskaźników ryzyka,

  dywersyfikacja klientów.

Ocena wiarygodności klienta odbywa się m.in. poprzez:

  weryfikację klienta w biurze informacji gospodarczej,

  weryfikację dokumentów pożyczkowych,

  weryfikację zatrudnienia,

  weryfikację telefonu kontaktowego klienta (w przypadku sprzedaży przez telefon).

W ramach polityki zarządzania ryzykiem wdrożone zostały metody w zakresie identyfikacji, pomiaru i kontroli ryzyka pozwalające na optymalizację poziomu ryzyka oraz docelowo również weryfikacji rentowności. Wdrożone metody mają na celu pomoc w podejmowaniu racjonalnych decyzji biznesowych opartych o zasadę równoważenia ryzyka i rentowności polegających na ograniczaniu strat wynikających ze zrealizowania się nieplanowanego niekorzystnego scenariusza lub sytuacji oraz maksymalizację dochodu ze zrealizowania się nieplanowanego korzystnego scenariusza lub sytuacji.

Grupa szczegółowo analizuje i szacuje ryzyko udzielanych pożyczek wykorzystując do tego zaawansowane narzędzia ekonomiczno-statystyczne oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania Grupa KRUK nie posiada pojedynczych pożyczek udzielonych podmiotom niepowiązanym, których brak spłaty mógłby istotnie zmniejszyć płynność Grupy.

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

Zarząd opracował politykę kredytową, według której każdy partner biznesowy jest oceniany pod kątem wiarygodności kredytowej zanim zostaną mu zaoferowane terminy płatności oraz inne warunki umowy. Przy ocenie, o ile to możliwe, brany jest pod uwagę rating partnera biznsesowego dokonany przez zewnętrzne firmy, a w niektórych przypadkach referencje bankowe. Dla każdego partnera biznsesowego jest wyznaczony limit transakcyjny, który oznacza maksymalną kwotę transakcji, dla której nie jest wymagana aprobata zarządów poszczególnych jednostek.

Grupa regularnie monitoruje terminowość regulowania należności, a w razie opóźnień podejmowane są następujące działania:

  wysyłanie pism do partnerów biznesowych,

  wysyłanie wiadomości e-mail do partnerów biznesowych,

  przeprowadzanie rozmów telefonicznych z partnerami biznesowymi.

Ponad 60% partnerów biznesowych prowadzi transakcje z Grupą co najmniej od trzech lat. Straty poniesione przez Grupę w wyniku nieotrzymania płatności dotyczą niewielu przypadków. Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności stanowią głównie należności z tytułu prowizji za wierzytelności windykowane na rachunek zewnętrznych partnerów biznesowych.

Narażenie Grupy na ryzyko kredytowe wynika głównie z indywidualnych cech każdego partnera biznesowego. Największy partner biznesowy Grupy generuje 5% (2020 r.: 6%) przychodów Grupy z usług windukacyjnych. Saldo należności od największego partnera biznesowego Grupy stanowiło 2,7% łącznej kwoty należności z tytułu dostaw i usług na dzień 31 grudnia 2021 r. (31.12.2020 r.: 7,7%). W związku z tym nie występuje znacząca koncentracja ryzyka kredytowego.

Grupa tworzy odpisy na oczekiwane straty kredytowe, które odpowiadają szacunkowej wartości oczekiwanych strat kredytowych na należnościach z tytułu dostaw i usług oraz na pozostałych należnościach. Odpis obejmuje specyficzne straty związane z narażeniem na znaczące pojedyncze ryzyko.

Nabyte pakiety wierzytelności

Nabyte pakiety wierzytelności obejmują wierzytelności przeterminowane, które przed nabyciem przez Grupę podlegały niejednokrotnie procesom windykacyjnym prowadzonym przez sprzedawcę pakietu lub na zlecenie w jego imieniu. Dlatego też ryzyko kredytowe w odniesieniu do nabytych wierzytelności jest relatywnie wysokie, przy czym Grupa posiada doświadczenie oraz metody analityczne umożliwiające oszacowanie takiego ryzyka.

Na dzień nabycia pakietu wierzytelności Grupa ocenia ryzyko kredytowe związane z danym pakietem, które następnie zostaje odzwierciedlone w oferowanej cenie nabycia pakietu.

Zmiana poziomu ryzyka kredytowego w okresie zycia instrumentu jest w prezentowana jako odpis na oczekiwanie straty kredytowe.

Na każdy dzień wyceny Grupa ocenia ryzyko kredytowe w oparciu o dane historyczne dotyczące wpływów z danego pakietu, a także z pakietów o podobnej charakterystyce. Przy ocenie ryzyka kredytowego brane są również pod uwagę następujące parametry:

  cechy dotyczące wierzytelności:

-  saldo zadłużenia,

-  kwota kapitału,

-  udział kapitału w zadłużeniu,

-  kwota otrzymanego kredytu / łączna kwota faktur,

-  rodzaj produktu,

-  przeterminowanie (DPD),

-  czas trwania umowy,

-  czas od zawarcia umowy,

-  zabezpieczenie (istnienie, rodzaj, wysokość).

  cechy dotyczące osoby zadłużonej:

-  dotychczasowy poziom spłacenia kredytu / poziom spłacenia faktur,

-  czas od ostatniej wpłaty osoby zadłużonej,

-  region,

-  forma prawna osoby zadłużonej,

-  zgon lub upadłość osoby zadłużonej,

-  zatrudnienie osoby zadłużonej.

  cechy dotyczące procesowania wierzytelności przez dotychczasowego wierzyciela:

-  posiadanie poprawnych danych teleadresowych osoby zadłużonej,

-  windykacja wewnętrzna prowadzona przez dotychczasowego wierzyciela we własnym zakresie,

-  windykacja zewnętrzna – obsługa wierzytelności przez firmy zewnętrzne,

-  windykacja sądowa,

-  egzekucja komornicza.

Zmiany oceny ryzyka kredytowego wpływają na oczekiwania odnośnie przyszłych przepływów pieniężnych, które stanowią podstawę wyceny nabytych pakietów wierzytelności.

Grupa minimalizuje ryzyko wyceniając pakiety wierzytelności przed zakupem i po zakupie, uwzględniając możliwość odzyskania zainwestowanego kapitału z kwot windykowanych i szacowane koszty konieczne do poniesienia w trakcie procesu windykacji. Pakiety nabywane są w drodze oficjalnych przetargów i ceny zakupu oferowane przez Grupę w większości tych przetargów nie różnią się istotnie od cen oferowanych przez konkurencję. Podobna wycena pakietu dokonana przez kilka wyspecjalizowanych podmiotów jednocześnie zmniejsza prawdopodobieństwo nieprawidłowej wyceny.

Ustalanie wartości rynkowej pakietu oraz maksymalnej ceny zakupu odbywa się na podstawie analizy statystyczno-ekonomicznej. Pakiet we wstępnej fazie dzielony jest na podpakiety według kryterium wielkości wierzytelności oraz rodzaju zabezpieczenia. Celem podziału jest wyselekcjonowanie wierzytelności, dla których możliwe jest zastosowanie statystycznych metod wyceny. Pozostałe podpakiety wyceniane są według indywidualnego przeglądu w procesie due diligence na moment nabycia portfela.

Sposób szacowania wpływów oparty jest o statystyczny model zbudowany na bazie posiadanych wybranych danych referencyjnych odpowiadających danym wycenianym. Dane referencyjne dobierane są z bazy danych zawierającej informacje o uprzednio nabytych i windykowanych przez Grupę pakietach.

Po fazie szacowania skuteczności oraz narzędzi windykacyjnych następuje zebranie wszystkich parametrów, danych porównawczych do pakietu referencyjnego, procesu windykacyjnego, krzywej skuteczności oraz ryzyka. Na tym etapie uwzględniane są również dodatkowe weryfikacje parametrów w oparciu o opinie eksperckie. Powstaje wtedy jeden dokument (biznesplan) podsumowujący założenia i wynikającą z nich projekcję przepływów pieniężnych generowanych przez pakiet oraz budowany jest model finansowy. Powstały w ten sposób biznesplan służy określeniu maksymalnego poziomu możliwej do zaoferowania ceny.

Cena maksymalna ustalana jest w oparciu o oczekiwane miary efektywności inwestycji (głównie: wewnętrzna stopa zwrotu, okres zwrotu, zwrot nominalny). Oczekiwane zwroty z inwestycji zależą w znacznym stopniu od ryzyka związanego z projektem, na które istotny wpływ mają między innymi jakość danych przekazanych przez partnera biznesowego do wyceny, dopasowanie danych referencyjnych, ilość oraz jakość współczynników eksperckich o charakterze zarówno makro jak i mikroekonomicznym, użytych przy określaniu prognozy przepływów pieniężnych.

Ponadto Grupa dywersyfikuje ryzyko poprzez nabywanie wierzytelności różnego rodzaju, o różnym stopniu trudności i przeterminowania.

Głównym narzędziem stosowanym przez Grupę mającym na celu ograniczenie ryzyka kredytowego jest właściwa polityka kredytowa w stosunku do partnerów biznesowych oraz osób zadłużonych. Obejmuje ona między innymi następujące elementy:

  ocena wiarygodności kredytowej partnera biznesowego, osoby zadłużonej przed zaoferowaniem mu terminów płatności oraz innych warunków współpracy,

  regularny monitoring terminowej spłaty należności,

  dywersyfikacja odbiorców.

Grupa szczegółowo analizuje i szacuje ryzyko nabywanych pakietów wierzytelności wykorzystując do tego narzędzia ekonomiczno-statystyczne oraz wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, nabywane są wierzytelności różnego rodzaju, o różnym stopniu trudności i przeterminowania, a weryfikacja wyceny pakietów odbywa się w okresach kwartalnych.

Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania Grupa KRUK nie posiada pojedynczych wierzytelności, których brak spłaty mógłby istotnie zmniejszyć płynność Grupy, jednak nie można takiej sytuacji wykluczyć
w przyszłości.

Stosowane narzędzia w procesie odzyskiwania wierzytelności to między innymi:

  listy,

  telefony,

  SMS’y,

  częściowe umorzenia wierzytelności,

  pośrednictwo w zdobyciu alternatywnego źródła finansowania,

  wizyty bezpośrednie w miejscu zamieszkania lub pracy,

  czynności detektywistyczne,

  postępowania ugodowe,

  windykacja sądowa,

  egzekucja z zabezpieczeń,

  program lojalnościowy.

Ekspozycja na ryzyko kredytowe

Wartości księgowe aktywów finansowych odpowiadają maksymalnej ekspozycji na ryzyko kredytowe. Maksymalna ekspozycja na ryzyko kredytowe na koniec okresów sprawozdawczych przedstawia się następująco:

 

w tysiącach złotych

Nota

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

15

5 100 176

3 984 080

Udzielone pożyczki

15

316 336

224 644

Instrumenty zabezpieczające

25

13 803

-

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe z wyłączeniem należności z tytułu podatków

18

42 019

34 358

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

19

199 164

145 552

 

 

5 671 498

4 388 634

 

Maksymalna ekspozycja na ryzyko kredytowe na koniec okresów sprawozdawczych według rejonów geograficznych przedstawia się następująco:

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Polska

 

3 090 465

2 137 758

Rumunia

 

914 952

919 691

Włochy

 

1 037 858

787 742

Hiszpania

 

427 422

370 986

Pozostałe rynki zagraniczne

 

200 801

172 457

 

 

5 671 498

4 388 634

 

Ekspozycja na ryzyko kredytowe – Inwestycje w pakiety wierzyteleności

 

w tysiącach złotych

 

Wartość bilansowa na dzień 31.12.2021

Wartość bilansowa na dzień 31.12.2020

 

 

 

 

Portfele detaliczne niezabezpieczone

 

4 159 327

3 232 990

Portfele detaliczne zabezpieczone

 

308 875

220 229

Portfele korporacyjne niezabezpieczone

 

185 638

52 241

Portfele korporacyjne zabezpieczone

 

446 336

478 620

 

 

5 100 176

3 984 080

Ekspozycja na ryzyko kredytowe – Udzielone pożyczki

 

w tysiącach złotych

 

Wartość na dzień 31.12.2021

 

Klasyfikacja ryzyka

Koszyk 1

Koszyk 2

Koszyk 3

POCI

Razem

Wartości brutto udzielonych pożyczek wycenianych wg zamortyzowanego kosztu

 

 

niskie

148 203

52 092

11 465

-

211 760

 

średnie

16 821

5 847

1 801

-

24 469

 

wysokie

2 548

1 172

466

-

4 186

 

bez klasyfikacji

37 492

6 111

82 502

1 866

127 971

 

 

205 064

65 222

96 234

1 866

368 386

Odpis na oczekiwane straty kredytowe

 

 

 

 

 

 

niskie

4 282

4 836

7 682

-

16 800

 

średnie

916

1 080

1 165

-

3 161

 

wysokie

220

294

278

-

792

 

bez klasyfikacji

4 239

1 328

62 852

 

68 419

 

 

9 657

7 538

71 977

-

89 172

Wartość netto

 

 

 

 

 

 

niskie

143 921

47 256

3 783

-

194 960

 

średnie

15 905

4 767

636

-

21 308

 

wysokie

2 328

878

188

-

3 394

 

bez klasyfikacji

33 253

4 783

19 650

1 866

59 552

 

 

195 406

57 684

24 257

1 866

279 213

Kryterium klasyfikacji do poszczególnych grup ryzyka jest opóźnienie w spłatach rat kapitałowych:

  pożyczki w niskiej grupie ryzyka  – udział opóźnionych pożyczek w spłacie kapitału oscyluje na poziomie 5%,

  pożyczki w średniej grupie ryzyka – udział opóźnionych pożyczek w spłacie kapitału oscyluje na poziomie 10%,

  pożyczki w wysokiej grupie ryzyka – grupa podwyższonego ryzyka, dla której poziom opóźnienia w spłacie kapitału wynosi ok. 20%.

Ekspozycja na ryzyko kredytowe – Środki pieniężne

w tysiącach złotych

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Środki pieniężne na rachunkach w bankach posiadających rating poniżej BBB - wg Standard & Poor's*

 

30 812

31 637

 

 

 

 

Środki pieniężne na rachunkach w bankach posiadających rating równy lub powyżej BBB - wg Standard & Poor's*

 

168 352

113 915

 

 

199 164

145 552

* alternatywnie BBB- wg Fitch Ratings Ltd albo Baa3 wg Moody's Investors Service Limited

 

Odpisy na oczekiwane straty kredytowe

Podział na klasy należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych należności z wyłączeniem należności podatkowych na koniec okresów sprawozdawczych przedstawia się następująco:

 


 

Klasyfikacja MSSF 9

Okres przeterminowania
Koszyk 1:      <1 dni
Koszyk 2:  1-90 dni
Koszyk 3:    >90 dni

Oczekiwane straty kredytowe jako % wartości bilansowej brutto

Wartość na dzień 31.12.2021

Wartość na dzień 31.12.2020

Wartość brutto należności z tyt. dostaw i usług oraz pozostałych należności z wyłączeniem należności podatkowych

 

 

 

 

Koszyk 1

 

42 019

34 111

 

Koszyk 2

 

169

446

 

Koszyk 3

 

1 613

1 613

 

 

 

43 801

36 170

Odpisy na oczekiwane straty kredytowe

 

 

 

 

Koszyk 1

0%

-

-

 

Koszyk 2

0,7%

169

446

 

Koszyk 3

100%

1 613

1 366

 

 

 

1 782

1 812

Wartość netto

 

 

 

 

 

Koszyk 1

 

42 019

34 111

 

Koszyk 2

 

-

-

 

Koszyk 3

 

-

247

 

 

 

42 019

34 358

Zmiany odpisów na oczekiwane straty kredytowe z tytułu należności kształtowały się następująco:

 

w tysiącach złotych

01.01.2021 - 31.12.2021

 

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

Koszyk 1

Koszyk 2

Koszyk 3

Razem

Koszyk 1

Koszyk 2

Koszyk 3

Razem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość odpisu na dzień 1 stycznia

-

446

1 366

1 812

-

1 675

-

1 675

Odpis ujęty w okresie sprawozdawczym

-

82

247

329

-

51

364

415

Rozwiązanie odpisu

-

(359)

-

(359)

-

(278)

-

(278)

Wykorzystanie odpisu

-

-

-

-

-

-

-

-

Przensunięcie pomiędzy koszykami

-

-

-

-

-

(1 002)

1 002

-

Wartość odpisu na koniec okresu

-

169

1 613

1 782

-

446

1 366

1 812

 

 

Struktura udzielonych pożyczek na koniec okresów sprawozdawczych została przedstawiona w nocie 15. Inwestycje w punkcie Udzielone pożyczki.

Zmiany wartości brutto udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu kształtowały się następująco:

 

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

w tysiącach złotych

 

Koszyk 1

Koszyk 2

Koszyk 3

POCI

Razem

Koszyk 1

Koszyk 2

Koszyk 3

POCI

Razem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość brutto na dzień 1 stycznia

 

111 891

27 677

84 098

1 092

224 758

186 183

34 789

52 556

2 408

275 937

Udzielenia/spłaty

 

146 449

17 502

(21 097)

774

143 628

(25 135)

(9 936)

(14 791)

(1 316)

(51 178)

Przesunięcie koszyk 1 do koszyk 2

 

(51 590)

51 590

-

-

-

(21 673)

21 673

-

-

-

Przesunięcie koszyk 1 do koszyk 3

 

(15 094)

-

15 094

-

-

(30 478)

-

30 478

-

-

Przesunięcie koszyk 2 do koszyk 1

 

13 408

(13 408)

-

-

-

2 824

(2 824)

-

-

-

Przesunięcie koszyk 2 do koszyk 3

 

-

(18 139)

18 139

-

-

-

(16 039)

16 039

-

-

Przesunięcie koszyk 3 do koszyk 1

 

-

-

-

-

-

170

-

(170)

-

-

Przesunięcie koszyk 3 do koszyk 2

 

-

-

-

-

-

-

14

(14)

-

-

Wartość brutto na koniec okresu

 

205 064

65 222

96 234

1 866

368 386

111 891

27 677

84 098

1 092

224 759

 

Zmiany odpisów na oczekiwane straty kredytowe z tytułu udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu kształtowały się następująco:

 

01.01.2021 - 31.12.2021

 

01.01.2020 - 31.12.2020

 

w tysiącach złotych

Koszyk 1

Koszyk 2

Koszyk 3

Razem

Koszyk 1

Koszyk 2

Koszyk 3

Razem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość odpisu na dzień 1 stycznia

11 330

4 082

56 681

72 093

21 298

6 730

33 293

61 320

Odpis na oczekiwane straty kredytowe ujęty w okresie sprawozdawczym

13 952

10 975

-

24 927

12 205

5 226

-

17 431

Przesunięcie koszyk 1 do koszyk 2

(5 855)

5 855

-

-

(3 118)

3 118

-

-

Przesunięcie koszyk 1 do koszyk 3

(10 212)

-

10 212

-

(18 829)

-

18 829

-

Przesunięcie koszyk 2 do koszyk 1

442

(442)

-

-

(256)

256

-

-

Przesunięcie koszyk 2 do koszyk 3

-

(12 932)

12 932

-

-

(11 258)

11 258

-

Przesunięcie koszyk 3 do koszyk 1

-

-

-

-

31

-

(31)

-

Przesunięcie koszyk 3 do koszyk 2

-

-

-

-

-

10

(10)

-

Rozwiązanie odpisu na oczekiwane straty kredytowe

-

-

(7 848)

(7 848)

-

-

(6 658)

(6 658)

Wartość odpisu na koniec okresu

9 657

7 538

71 977

89 172

11 330

4 082

56 681

72 093

 

Wartość bilansowa brutto udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu wyniosła 368 386 tys. zł na dzień 31 grudnia 2021 r. (224 759 tys. zł na dzień 31.12.2020 r.). Grupa utworzyła odpis na oczekiwane straty kredytowe wartości pożyczek w wysokości 89 172 tys. zł na dzień 31 grudnia 2021 r. (72 093 tys. zł na dzień 31.12.2020 r.). Wysokość odpisu ustalana jest w podziale na koszyki rozpoznawania strat oczekiwanych udzielonych pożyczek w oparciu o szacunki uwzględniające ryzyko poniesienia oczekiwanej straty, tworzone z uwzględnieniem stopnia ich przeterminowania (nota 3.4.1). Wartość odpisu pokrywa 24,2% wartości brutto udzielonych pożyczek wycenianych według zamortyzowanego kosztu (na koniec 2020 r.: 32,1%). Łączna kwota niezdyskontowanych oczekiwanych strat kredytowych dla aktywów finansowych dotkniętych utratą wartości ze względu na ryzyko kredytowe wyniosła w 2021 roku 20 452 tys. zł (w 2020 roku 13 677 tys. zł).

Informacja o zmianach odpisów na odekiwane straty kredytowe od inwestycji w pakiety wierzytelności wycenianych metodą zamortyzowanego kosztu została przedstawiona w nocie 5.

29.2.  Ryzyko płynności

Ryzyko utraty płynności to ryzyko wystąpienia sytuacji, w której Grupa nie jest w stanie terminowo regulować swoich zobowiązań.

Zarządzanie ryzykiem płynności polega na zapewnieniu zdolności Grupy do regulowania zobowiązań finansowych bez narażania na ewentualne straty lub podważenie reputacji Grupy.

Główne cele zarządzania płynnością to:

  zabezpieczenie Grupy Kruk przed utratą zdolności do regulowania zobowiązań,

  zapewnienie finansowania dla bieżącej działalności i dla rozwoju Grupy,

  efektywne zarządzanie dostępnymi źródłami finansowania.

Grupa posiada opracowane Zasady zarządzania płynnością finansową, które regulują m.in. zasady zaciągania finansowania dłużnego, przeprowadzania analiz i prognoz dotyczących płynności Grupy, monitorowanie wypełniania zobowiązań wynikających z zawartych umów kredytowych.

Bezpieczeństwo płynności Grupy analizowane jest cyklicznie poprzez analizę wrażliwości w odniesieniu do zmiany prognozowanego poziomu wpłat z portfeli wierzytelności.

Zgodnie z zasadami zarządzania płynnością, którymi kieruje się Grupa, aby nowe zadłużenie finansowe mogło być zaciągnięte przez podmiot z Grupy, muszą być spełnione następujące warunki:

  spłata zadłużenia jest możliwa z posiadanych własnych aktywów Grupy,

  zadłużenie jest zaciągane z uwzględnieniem możliwości oraz czasu i kosztów transferu środków pomiędzy spółkami,

  zaciągnięcie długu nie spowoduje przekroczenia wskaźników finansowych ustalonych w umowach kredytowych i w warunkach emisji obligacji.

Ekspozycja na ryzyko płynności

 

Na dzień 31 grudnia 2020 r.

 

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

Wartość księgowa

Przepływy pieniężne wynikające z umowy/ szacunków

Poniżej 6 miesięcy

6-12 miesięcy

1-2 lat

2-5 lat

Powyżej 5 lat

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktywa i zobowiązania finansowe inne niż instrumenty pochodne

 

 

 

 

 

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

3 984 080

7 942 787

777 405

790 886

1 405 952

2 677 834

2 290 710

Udzielone pożyczki

224 644

451 729

148 553

107 525

136 514

59 137

-

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe z wyłączeniem należności z tytułu podatków

34 358

34 358

34 358

-

-

-

-

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

145 552

145 552

145 552

-

-

-

-

Zabezpieczone kredyty i pożyczki

(829 338)

(896 403)

(10 272)

(33 560)

(69 792)

(782 780)

-

Niezabezpieczone wyemitowane obligacje

(1 314 247)

(1 400 573)

(391 113)

(188 776)

(491 441)

(329 243)

-

Zobowiązania z tytułu leasingu

(78 592)

(64 220)

(10 712)

(10 441)

(18 867)

(21 844)

(2 356)

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz inne zobowiązania

(91 178)

(91 178)

(91 178)

-

-

-

-

 

2 075 279

6 122 051

602 592

665 634

962 366

1 603 104

2 288 355

 

 

 

 

 

 

 

 

Na dzień 31 grudnia 2021 r.

 

 

 

 

 

 

 

w tysiącach złotych

Wartość księgowa

Przepływy pieniężne wynikające z umowy/ szacunków

Poniżej 6 miesięcy

6-12 miesięcy

1-2 lat

2-5 lat

Powyżej 5 lat

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktywa i zobowiązania finansowe inne niż instrumenty pochodne

 

 

 

 

 

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

5 100 176

9 989 010

948 765

865 115

1 579 581

3 186 596

3 408 953

Udzielone pożyczki

316 336

402 742

164 602

93 627

105 605

38 908

-

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe z wyłączeniem należności z tytułu podatków

42 019

42 019

42 019

-

-

-

-

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

199 164

199 164

199 164

-

-

-

-

Zabezpieczone kredyty i pożyczki

(1 495 902)

(1 715 760)

(127 423)

(47 461)

(167 312)

(1 373 564)

-

Niezabezpieczone wyemitowane obligacje

(1 304 759)

(1 528 742)

(427 331)

(101 969)

(114 327)

(527 527)

(357 588)

Zobowiązania z tytułu leasingu

(68 360)

(63 037)

(12 886)

(13 501)

(21 814)

(13 609)

(1 227)

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz inne zobowiązania

(138 204)

(138 204)

(138 204)

-

-

-

-

 

2 650 470

7 187 193

648 706

795 812

1 381 732

1 310 804

3 050 139

Przepływy pieniężne wynikające z umowy zostały ustalone w oparciu o stopy procentowe obowiązujące odpowiednio na dzień 31 grudnia 2021 r. i 31 grudnia 2020 r.

Grupa nie oczekuje, że spodziewane przepływy pieniężne, zawarte w analizie terminów wymagalności, mogą wystąpić znacząco wcześniej lub w znacząco innych kwotach.

Grupa posiada na dzień 31 grudnia 2021 r. dostępny niewykorzystany limit kredytu odnawialnego w wysokości 794 887 tys. zł ( 31.12.20120 r.: 1 045 684 tys. zł). Niewykorzystany limit dostępny jest do 20 grudnia 2027 r.

Ryzyko płynności dla instrumentów zabezpieczających zostało wskazane w nocie 25.

Grupa Kruk definiuje ryzyko koncentracji płynnościowej jako ryzyko wynikające z przepływów pieniężnych z poszczególnych instrumentów finansowych.

29.3.  Ryzyko rynkowe

Ryzyko rynkowe polega na tym, że zmiany cen rynkowych, takich jak kursy walutowe, stopy procentowe i ceny akcji będą wpływać na wyniki Grupy lub na wartość posiadanych instrumentów finansowych. Celem zarządzania ryzykiem rynkowym jest utrzymanie i kontrolowanie stopnia narażenia Grupy na ryzyko rynkowe w granicach przyjętych parametrów, przy jednoczesnym dążeniu do optymalizacji stopy zwrotu.

Za jeden z kluczowych elementów koniecznych dla skutecznego wdrożenia strategii rozwoju Grupy KRUK uznano właściwą politykę zarządzania ryzykiem zmiany stóp procentowych oraz ryzykiem walutowym. Polityka zarządzania ryzykiem stóp procentowych obejmuje następujące zagadnienia:

  cele Grupy w zakresie ryzyka stóp procentowych,

  metody monitorowania ryzyka stóp procentowych,

  dopuszczalny stopień ekspozycji Grupy na ryzyko stóp procentowych,

  zasady postępowania w przypadku przekroczenia dopuszczalnej ekspozycji Grupy na ryzyko stóp procentowych,

  zasady zarządzania ryzykiem stóp procentowych Grupy Kapitałowej KRUK.

Polityka zarządzania ryzykiem walutowym obejmuje następujące zagadnienia:

  cele Grupy w zakresie zarządzania ryzykiem walutowym

  kluczowe zasady zarządzania ryzykiem walutowym w Grupie

  dopuszczalny wpływ ryzyka walutowego na wyniki i kapitały Grupy (apetyt na ryzyko walutowe)

  metody pomiaru i monitorowania ryzyka walutowego oraz ekspozycji na ryzyko walutowe

  zasady postępowania w przypadku przekroczenia dopuszczalnego apetytu na ryzyko walutowe i określonych limitów ryzyka walutowego

  zasady zabezpieczania ryzyka walutowego

  role i obowiązki w procesie zarządzania ryzykiem walutowym

Aktywa finansowe w walucie innej niż PLN stanowiły na dzień 31 grudnia 2021 r. 44% aktywów ogółem natomiast zobowiązania w walucie obcej stanowiły na ten dzień 15% pasywów ogółem (31.12.2020 r.: odpowiednio 49% i 19%).

 

Grupa korzysta z instrumentów finansowych w celu zabezpieczenia przed ryzykiem zmian stóp procentowych oraz ryzykiem walutowym (patrz nota 3.4.5 oraz 25).

 

Ekspozycja na ryzyko walutowe i analiza wrażliwości

 

Ekspozycja Grupy na ryzyko walutowe, wyznaczona jako wartość bilansowa netto instrumentów finansowych w walutach obcych według kursu na koniec okresu sprawozdawczego przedstawia się następująco:

w tysiącach złotych

31.12.2021

 

31.12.2020

 

 

Ekspozycja na ryzyko walutowe

 

 

PLN

EUR

RON

CZK

Razem

PLN

EUR

RON

CZK

Razem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

-

1 392

226

-

1 618

4

1 450

3 989

-

5 443

Inwestycje

-

310

780 398

21 680

802 388

-

39 789

710 176

26 234

776 198

Środki pieniężne

694

7 679

10 511

661

19 545

525

2 706

14 946

1 423

19 600

Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

-

(192 572)

-

-

(192 572)

-

(231 245)

-

-

(231 245)

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

(310)

(13 361)

(2 293)

-

(15 964)

(36)

(23 754)

(1 969)

(82)

(25 841)

Ekspozycja na ryzyko walutowe - pozycje wpływające na rachunek zysków lub strat

384

(196 552)

788 842

22 341

615 015

494

(211 054)

727 142

27 575

544 156

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

-

17 460

16 153

-

33 613

-

37 806

13 498

10

51 315

Inwestycje

-

1 413 091

112 484

115 930

1 641 505

-

1 124 579

181 720

35 192

1 341 490

Środki pieniężne

-

61 719

21 571

8 217

91 507

-

62 379

28 279

4 876

95 533

Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

-

(575 655)

(3 912)

(1 344)

(580 911)

-

(548 950)

(15 269)

(1 525)

(565 745)

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

-

(84 885)

(16 386)

(3 251)

(104 522)

-

(40 574)

(12 880)

(1 892)

(55 346)

Ekspozycja na ryzyko walutowe - pozycje wpływające na inne całkowite dochody

-

831 730

129 911

119 552

1 081 192

-

635 239

195 348

36 661

867 247

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekspozycja na ryzyko walutowe

384

635 178

918 752

141 893

1 696 207

494

424 184

922 489

64 235

1 411 403

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekspozycja na ryzyko walutowe z uwzględnieniem zabezpieczenia

384

635 178

918 752

141 893

1 696 207

494

424 184

922 489

64 235

1 411 403

 

w tysiącach złotych

31.12.2021

 

31.12.2020

 

 

Analiza wrażliwości ekspozycji na ryzyko walutowe w przypadku wzrostu kursu walut +10%

 

PLN

EUR

RON

CZK

Razem

PLN

EUR

RON

CZK

Razem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

-

139

23

-

162

-

145

399

-

544

Inwestycje

-

31

78 040

2 168

80 239

-

3 979

71 018

2 623

77 620

Środki pieniężne

69

768

1 051

66

1 954

52

271

1 495

142

1 960

Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

-

(19 257)

-

-

(19 257)

-

(23 124)

-

-

(23 124)

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

(31)

(1 336)

(229)

-

(1 596)

(4)

(2 375)

(197)

(8)

(2 584)

Wpływ na rachunek zysków lub strat

38

(19 655)

78 885

2 234

61 502

48

(21 104)

72 715

2 757

54 416

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

-

1 746

1 615

-

3 361

-

3 781

1 350

1

5 132

Inwestycje

-

141 309

11 248

11 593

164 150

-

112 458

18 172

3 519

134 149

Środki pieniężne

-

6 172

2 157

822

9 151

-

6 238

2 828

488

9 554

Zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek, dłużnych papierów wartościowych oraz leasingu

-

(57 566)

(391)

(134)

(58 091)

-

(54 895)

(1 527)

(153)

(56 575)

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

-

(8 489)

(1 639)

(325)

(10 453)

-

(4 057)

(1 288)

(189)

(5 534)

Wpływ na inne całkowite dochody

-

83 172

12 990

11 956

108 118

-

63 525

19 535

3 666

86 726

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekspozycja na ryzyko walutowe

38

63 518

91 875

14 189

169 620

49

42 418

92 249

6 424

141 140

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ekspozycja na ryzyko walutowe z uwzględnieniem zabezpieczenia

38

63 518

91 875

14 189

169 620

49

42 418

92 249

6 424

141 140

 

 Osłabienie się złotego w odniesieniu do EUR na dzień 31 grudnia 2021 r. o 10% spowodowałaby przykładowo spadek zysku o 19 655 tys. zł oraz wzrost kapitału własnego o 63 518 tys. zł. Analiza zakłada, że inne zmienne, w szczególności stopy procentowe, pozostaną na stałym poziomie.

Grupa Kruk definiuje ryzyko koncentracji walutowej jako ryzyko wynikające z istotnego zaangażowania w poszczególne instrumenty finansowe wyrażone w walucie RON, CZK, EUR.

Przy sporządzaniu sprawozdania finansowego zastosowano następujące kursy wymiany dla najważniejszych walut obcych:

 

w złotych

Średnie kursy walut

Koniec okresu sprawozdawczego
(kursy spot)

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

 

1 EUR

4,5775

4,4742

4,5994

4,6148

1 USD

3,8757

3,9045

4,0600

3,7584

1 RON

0,9293

0,9239

0,9293

0,9479

1 CZK

0,1785

0,1687

0,1850

0,1753

 

 

Ekspozycja na ryzyko stopy procentowej

 

Na koniec okresu sprawozdawczego struktura oprocentowanych instrumentów finansowych przedstawia się następująco:

 

w tysiącach złotych

Wartość księgowa

 

31.12.2021

31.12.2020

Instrumenty finansowe o stałej stopie procentowej

 

 

Aktywa finansowe*

5 671 498

4 388 634

Zobowiązania finansowe

(503 476)

(303 463)

 

5 168 022

4 085 171

 

 

 

Efekt zabezpieczenia (wartość nominalna)

(530 000)

(530 000)

 

 

 

 

4 638 022

3 555 171

 

 

 

Instrumenty finansowe o zmiennej stopie procentowej

 

 

Aktywa finansowe*

-

-

Zobowiązania finansowe

(2 503 748)

(2 009 891)

 

(2 503 748)

(2 009 891)

 

 

 

 

 

 

Efekt zabezpieczenia (wartość nominalna)

530 000

530 000

 

 

 

 

(1 973 748)

(1 479 891)

 

*inwestycje, należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności

Grupa Kruk definiuje ryzyko koncentracji z tytułu stopy procentowej jako ryzyko wynikające z istotnego zaangażowania w poszczególne instrumenty finansowe.

 

Analiza wrażliwości wartości godziwej instrumentów finansowych o stałej stopie procentowej

Grupa nie posiada aktywów i zobowiązań finansowych o stałej stopie procentowej wycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy oraz nie zawiera transakcji z wykorzystaniem instrumentów pochodnych (IRS) jako zabezpieczenie wartości godziwej. Dlatego zmiana stopy procentowej nie miałaby istotnego wpływu na zysk lub stratę bieżącego okresu z tego tytułu.

Analiza wrażliwości przepływów pieniężnych instrumentów finansowych o zmiennej stopie procentowej

Zmiana o 100 punktów bazowych w stopie procentowej zwiększyłaby (zmniejszyłaby) kapitał własny i zysk przed opodatkowaniem w całym okresie kredytowania o kwoty przedstawione poniżej. Poniższa analiza opiera się na założeniu, że inne zmienne, w szczególności kursy walutowe, pozostaną na stałym poziomie.

w tysiącach złotych

Zysk lub strata bieżącego okresu

 

wzrost
o 100 pb

spadek
o 100 pb

 

 

 

31 grudnia 2021 r.

 

 

Aktywa finansowe o zmiennej stopie procentowej

-

-

Zobowiązania finansowe o zmiennej stopie procentowej

(25 037)

25 037

 

 

 

31 grudnia 2020 r.

 

 

Aktywa finansowe o zmiennej stopie procentowej

-

-

Zobowiązania finansowe o zmiennej stopie procentowej

(20 099)

20 099

 

Wartości godziwe

Porównanie wartości godziwych z wartościami księgowymi

Poniższa tabela zawiera porównanie wartości godziwych aktywów i zobowiązań finansowych z wartościami ujętymi w sprawozdaniu z sytuacji finansowej:

w tysiącach złotych

31.12.2021

31.12.2020

 

Wartość księgowa

Wartość godziwa

Wartość księgowa

Wartość godziwa

Aktywa i zobowiązania finansowe wyceniane w wartości godziwej

 

 

 

Instrumenty pochodne

-

-

(11 236)

(11 236)

Instrumenty zabezpieczające

13 803

13 803

(18 386)

(18 386)

Udzielone pożyczki

37 123

37 123

71 978

71 978

 

50 926

50 926

42 356

42 356

 

 

 

 

 

Aktywa i zobowiązania finansowe niewyceniane w wartości godziwej

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

5 100 176

4 835 016

3 984 080

3 962 354

Udzielone pożyczki

279 213

270 034

152 666

140 755

Zabezpieczone kredyty i pożyczki

(1 495 902)

(1 502 198)

(829 338)

(830 663)

Zobowiązania z tytułu dłużnych papierów wartościowych (niezabezpieczone)

(1 304 759)

(1 318 243)

(1 314 247)

(1 319 748)

 

 

 

 

 

 

2 578 728

2 284 609

1 993 161

1 952 698

Zasady ustalania wartości godziwych opisano w punkcie 3.4.

Wzrost różnicy między wyceną wartości godziwą a księgową, skutkujący niższą wartością godziwą od księgowej wynika głównie ze zmiany jednego z czynników obiektywnych modelu wyceny wartości godziwej, jaką jest stopa wolna od ryzyka. Zacieśnienie polityki monetarnej przez banki centralne Polski, Rumunii, Czech i strefy EURO spowodowało zdecydowany wzrost kwotowań IRS 3Y, używanych przez grupę Kruk jako stopę wolną od ryzyka, będącą elementem stopy dyskontowej portfeli. W Polsce w stosunku do końca 2020 r. stopa ta wzrosła o 3,56 p.p., w Rumunii 2,29 p.p, Czechach 3,38 p.p w strefie EURO – 0,36 p.p.. Wyższa stopa dyskontowa portfeli przekłada się na większy czynnik dyskonta, skutkujący niższą wyceną portfela.

Stopy procentowe wykorzystywane do szacowania wartości godziwej

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

-0,01% - 216,23%

0,00% - 113,64%

Udzielone pożyczki

14,64% - 88,69%

9,13% - 86,22%

Zabezpieczone kredyty i pożyczki

4,65% - 5,04%

0,20% - 4,16%

Zobowiązania z tytułu dłużnych papierów wartościowych (niezabezpieczone)

3,59% -5,94%

3,21% - 4,80%

 

Hierarchia instrumentów finansowych

Hierarchia instrumentów finansowych wycenianych według wartości godziwej

Poniższa tabela przedstawia wartość godziwą instrumentów finansowych wycenianych w sprawozdaniu z sytuacji finansowej w wartości godziwej i według metody zamortyzowanego kosztu. W zależności od poziomu wyceny zastosowano następujące dane wejściowe do modeli wyceny:

  Poziom 1: ceny kwotowane (nieskorygowane) na aktywnych rynkach dla takich samych aktywów i zobowiązań,

  Poziom 2: dane wejściowe, inne niż ceny kwotowane użyte w Poziomie 1, które są obserwowalne dla danych aktywów i zobowiązań, zarówno bezpośrednio lub pośrednio,

  Poziom 3: dane wejściowe nie bazujące na obserwowalnych cenach rynkowych (dane wejściowe nieobserwowalne).

 

Grupa nie dokonywała transferów pomiędzy poziomami w latach 2020-2021.

Grupa nie identyfikuje aktywów w ramach poziomu 1.

 

Hierarchia instrumentów finansowych – Poziom 2

 

w tysiącach złotych

Poziom 2

 

Wartość księgowa

Wartość godziwa

Stan na dzień 31 grudnia 2020 r.

 

 

Instrumenty pochodne

(11 236)

(11 236)

Instrumenty zabezpieczające

(18 386)

(18 386)

Zabezpieczone kredyty i pożyczki

(829 338)

(830 663)

Zobowiązania z tytułu dłużnych papierów wartościowych (niezabezpieczone)

(1 314 247)

(1 319 748)

 

 

 

Stan na dzień 31 grudnia 2021 r.

 

 

Instrumenty pochodne

-

-

Instrumenty zabezpieczające

13 803

13 803

Zabezpieczone kredyty i pożyczki

(1 495 902)

(1 502 198)

Zobowiązania z tytułu dłużnych papierów wartościowych (niezabezpieczone)

(1 304 759)

(1 318 243)

 

Wartość godziwa transakcji typu CIRS i IRS ustalana jest w oparciu o przyszłe przepływy z tytułu zawartych transakcji kalkulowanych na podstawie różnicy między prognozowanym WIBOR 3M, a WIBOR 3M z dnia zawarcia transakcji. Do wyznaczenia wartości godziwej Grupa przyjmuje prognozę WIBOR 3M przekazaną przez firmę zewnętrzną.

Wartość godziwa zobowiązań finansowych ustalana jest w oparciu o przyszłe przepływy z tytułu zawartych transakcji kalkulowanych na podstawie różnicy między marżą zobowiązań finansowych na dzień sprawozdawczy a marżą z dnia zawarcia transakcji. Do wyznaczenia wartości godziwej Grupa przyjmuje marże z ostatniej zawartej umowy kredytowej bądź emisji dłużnych papierów wartościowych.

Hierarchia instrumentów finansowych – Poziom 3

w tysiącach złotych

Poziom 3

 

Wartość księgowa

Wartość godziwa

Stan na dzień 31 grudnia 2020 r.

 

 

 

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

3 984 080

3 962 354

Udzielone pożyczki

224 644

212 733

 

 

 

Stan na dzień 31 grudnia 2021 r.

 

 

 

 

 

Inwestycje w pakiety wierzytelności

5 100 176

4 835 016

Udzielone pożyczki

316 336

307 157

 

Wartość godziwa inwestycji w pakiety wierzytelności wyliczana jest w oparciu o przewidywane przyszłe przepływy pieniężne związane z pakietami wierzytelności, zdyskontowane stopą odzwierciedlającą ryzyko kredytowe związane z danym pakietem. Stopa użyta do dyskontowania wyliczana jest jako wewnętrzna stopa zwrotu z inwestycji na dzień nabycia pakietu i jest weryfikowana tak, aby uwzględniała aktualną stopę wolną od ryzyka oraz aktualną premię za ryzyko związaną z ryzykiem kredytowym dla danego pakietu.

Różnica pomiędzy wartością godziwą a wartością księgową wyliczaną według metody zamortyzowanego kosztu wynika z innej metodologii wyliczania obu tych wartości. Na wartość księgową mają wpływ prognoza oczekiwanych spłat z pakietów wierzytelności oraz kurs walutowy na dzień bilansowy, natomiast na wartość godziwą ma dodatkowo wpływ również prognoza kosztów działań windykacyjnych oraz stopa wolna od ryzyka.

29.4.  Zarządzanie kapitałem

Zarząd Jednostki Dominującej dąży do utrzymania równowagi pomiędzy stopą zwrotu możliwą do osiągnięcia przy wyższym poziomie zadłużenia oraz ponoszonym ryzykiem. W okresie sprawozdawczym od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. wskaźnik zwrotu z kapitału, liczony jako iloraz zysku netto za okres sprawozdawczy oraz kapitału własnego pomniejszonego o zysk netto, wyniósł 36,45 % (2020 r.: 4,15 %).

Stopa zadłużenia Grupy, liczona jako relacja sumy zobowiązań z tytułu zaciągniętych kredytów i pożyczek, wyemitowanych obligacji oraz zobowiązań z tytułu podpisanych umów leasingu do kapitału własnego ogółem, wynosiła 1,10 na dzień 31 grudnia 2021 r. (31.12.2020 r.: 1,09).

W okresie sprawozdawczym od 1 stycznia 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. nie było zmian w podejściu Grupy do zarządzania kapitałem.

30.    Transakcje z podmiotami powiązanymi 

Transakcje pomiędzy podmiotami powiązanymi odbyły się na warunkach równorzędnych z tymi, które obowiązują w transakcjach zawartych na warunkach rynkowych.

Wynagrodzenia kadry kierowniczej – Zarząd

 

Wynagrodzenie kluczowych członków kadry kierowniczej Jednostki Dominującej kształtowało się w sposób następujący:

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Wynagrodzenie zasadnicze/ kontrakt menadżerski (brutto)

6 313

6 231

Dodatkowe świadczenia

 

83

109

Wynagrodzenie z tytułu płatności w formie akcji

 

18 576

4 382

 

 

24 972

10 722

 

Wynagrodzenie Zarządu za rok 2020 zawiera element odpraw.

 

Wynagrodzenia członków Rady Nadzorczej

Wynagrodzenie członków Rady Nadzorczej Jednostki Dominującej kształtowało się w sposób następujący:

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Wynagrodzenie zasadnicze (brutto)

 

956

873

Dodatkowe świadczenia

 

15

15

 

 

971

888

 

Pozostałe transakcje z kadrą kierowniczą

Osoby wchodzące w skład organu zarządzającego oraz osoby blisko z nimi związane na dzień 31 grudnia 2021 r. posiadały 10,0% głosów na walnym zgromadzeniu Jednostki Dominującej (31.12.2020 r.: 10,3 %).

W roku 2021 oraz 2020 nie wystąpiły transakcje z bliskimi członkami rodziny kluczowego personelu kierowniczego Grupy.

Członkowie Zarządu, Rady Nadzorczej oraz bliscy członkowie rodziny kluczowego personelu kierowniczego Grupy nie udzielali gwarancji, poręczeń spółkom z Grupy.

Członkowie Zarządu, Rady Nadzorczej oraz bliscy członkowie rodziny kluczowego personelu kierowniczego Grupy nie otrzymali gwarancji, poręczeń od spółek z Grupy Kruk.

31.  Płatności w formie akcji

Koszt programu opcji przyznanych Zarządowi Jednostki Dominującej oraz pracownikom, rozliczany w instrumentach kapitałowych.

 

w tysiącach złotych

Wartość przyznanych świadczeń

Okres kończący się

 

31 grudnia 2003 r.

226

31 grudnia 2004 r.

789

31 grudnia 2005 r.

354

31 grudnia 2006 r.

172

31 grudnia 2007 r.

587

31 grudnia 2008 r.

91

31 grudnia 2010 r.

257

31 grudnia 2011 r.

889

31 grudnia 2012 r.

2 346

31 grudnia 2013 r.

2 578

31 grudnia 2014 r.

7 335

31 grudnia 2015 r.

13 332

31 grudnia 2016 r.

7 702

31 grudnia 2017 r.

10 147

31 grudnia 2018 r.

8 118

31 grudnia 2019 r.

9 658

31 grudnia 2020 r.

(1 156)

31 grudnia 2021 r.

18 576

Suma

82 000

 

Szczegóły dotyczące programu opcji menadżerskich zostały opisane w nocie 21.

32.  Informacje o wynagrodzeniu biegłego rewidenta lub podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych

Informacje o wynagrodzeniu biegłego rewidenta lub podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych przedstawiono poniżej:

 

w tysiącach złotych netto

 

31.12.2021

31.12.2020

 

 

 

 

Badanie sprawozdań finansowych

 

1 867

1 832

Inne usługi poświadczające, w tym przegląd sprawozdań finansowych

 

270

352

 

 

2 137

2 184

 

33.  Pozostałe noty objaśniające

33.1.  Noty objaśniające do skonsolidowanego sprawozdania z przepływów pieniężnych

Poniższe zestawienia prezentują przyczyny występowania różnic pomiędzy zmianami niektórych pozycji skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej oraz sprawozdania z zysków lub strat a zmianami wynikającymi ze skonsolidowanego sprawozdania z przepływów pieniężnych:

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Zmiana stanu należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych wynikająca ze sprawozdania z sytuacji finansowej

 

(12 791)

10 679

Należności z tytułu podatku dochodowego

 

-

(5 889)

Zmiana stanu należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych wynikająca ze sprawozdania z przepływów pieniężnych

 

(12 791)

4 790

 

w tysiącach złotych

 

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

 

 

 

 

Zmiana stanu inwestycji w pakiety wierzytelności wynikająca ze sprawozdania z sytuacji finansowej

 

(1 116 096)

212 741

Wpływ różnic kursowych z przeliczenia jednostek działających za granicą

 

(10 172)

113 872

Zmiana stanu inwestycji w pakiety wierzytelności wynikająca ze sprawozdania z przepływów pieniężnych

 

(1 126 268)

326 614

 

34. ‎
Zobowiązania warunkowe

Zabezpieczenia ustanowione na majątku Grupy na dzień 31.12.2021 r. zaprezentowano poniżej:

Rodzaj

Beneficjent

Kwota

Termin obowiązywania

Warunki realizacji

Poręczenie za zobowiązania PROKURA NS FIZ wynikające z Umowy o kredyt rewolwingowy, zawartej w dniu 2 lipca 2015 r., wraz z póżniejszymi zmianami, pomiędzy PROKURA NS FIZ, KRUK S.A, a mBank S.A.

mBank S.A.

126 000 tys PLN

Nie później niż do dnia 01.07.2026 r.

Niezapłacenie przez PROKURA NS FIZ kwot należnych bankowi na podstawie Umowy o kredyt rewolwingowy

Weksel in blanco

Santander Bank Polska S.A.

162 398 tys PLN

Do momentu rozliczenia zawartych transakcji pochodnych i zaspokojenia wszelkich roszczeń banku z nich wynikających

Niewywiązanie się KRUK S.A. ze spłaty zobowiązań wynikających z transakcji skarbowych zawieranych na podstawie Umowy ramowej o trybie zawierania oraz rozliczania transakcji, zawartej w dniu 13 czerwca 2013r. z późn. zm.

Poręczenie za zobowiązania InvestCapital LTD wynikające z Transakcji zawartych na podstawie Umowy Ramowej zawartej pomiędzy KRUK S.A., InvestCapital LTD oraz Santander Bank Polska S.A.

Santander Bank Polska S.A.

54 900 tys PLN  (dotyczy InvestCapital LTD i KRUK S.A.)

Nie później niż do dnia 31.07.2027 r.

Niewywiązanie się InvestCapital LTD ze spłaty zobowiązań wynikających z transakcji skarbowych zawieranych na podstawie Aneksu nr 3 do Umowy ramowej o trybie zawierania oraz rozliczania transakcji, zawartego w dniu 21.06.2018r.

Gwarancja wystawiona przez Santander Bank Polska S.A. za zobowiązania KRUK S.A. z tytułu Umowy Najmu

DEVCo Sp. Z o.o.

292 tys EUR oraz
204 tys PLN

Nie później niż do dnia 30 grudnia 2022 r.

Niewywiązanie się KRUK S.A. ze spłaty zobowiązań wynikających z umowy najmu zabezpieczonej wymienioną Gwarancją

Poręczenie za zobowiązania PROKURA NS FIZ wobec ING Bank Śląski SA wynikające z tytułu Umowy Kredytowej zawartej w dniu 20 grudnia 2018, wraz z póżniejszymi zmianami, pomiędzy PROKURA NS FIZ, KRUK S.A. a ING Bank Śląski S.A.

ING Bank Śląsk S.A.

300 000 tys PLN

Nie później niż do dnia 20 grudnia 2029 r.

Niezapłacenie przez PROKURA NS FIZ kwot należnych bankowi na podstawie Umowy kredytowej

Poręczenie za zobowiązania InvestCapital Ltd, Kruk Romania S.R.L., Kruk Espana S.L.U. oraz PROKURA NS FIZ wynikające z Umowy wielowalutowego kredytu rewolwingowego zawartej w dniu 3 lipca 2017 r., wraz z późn. zmianami, pomiędzy KRUK S.A., InvestCapital Ltd, Kruk Romania S.R..L., Kruk Espana S.L.U. i PROKURA NS FIZ (Kredytobiorcy) a DNB Bank ASA, ING Bank Śląski S.A., Santander Bank Polska S.A.,PKO BP S.A. oraz Bank Handlowy w Warszawie S.A.

DNB Bank ASA,
ING Bank Śląski S.A.,
Santander Bank Polska S.A.,
PKO BP S.A.,
Bank Handlowy w Warszawie S.A.

447 000 tys EUR

Do czasu spełnienia wszystkich zobowiązań wynikających z Umowy wielowalutowego kredytu rewolwingowego

Niezapłacenie przez Kredytobiorcę kwot należnych na podstawie Umowy wielowalutowego kredytu rewolwingowego

Weksel in blanco

mBank S.A.

7 500 tys PLN

Do momentu rozliczenia zawartych transakcji rynku finansowego i zaspokojenia wszelkich roszczeń banku z nich wynikających

Niewywiązanie się KRUK S.A. ze spłaty zobowiązań wynikających z transakcji rynku finansowego zawieranych na podstawie Umowy ramowej zawartej w dniu 7 lutego 2019 r.

Poręczenie za zobowiązania PROKURA NS FIZ wobec PKO BP SA wynikające z tytułu Umowy o kredyt obrotowy nieodnawialny zawartej w dniu 21 września 2021 r., wraz z póżniejszymi zmianami, pomiędzy PROKURA NS FIZ, KRUK S.A, a PKO BP S.A.

PKO BP S.A.

42 408 tys PLN

Nie później niż do dnia 20 września 2029 r.

Niezapłacenie przez PROKURA NS FIZ kwot należnych bankowi na podstawie Umowy o kredyt obrotowy nieodnawialny

Poręczenie za zobowiązania PROKURA NS FIZ wobec PKO BP SA wynikające z tytułu Umowy o kredyt obrotowy nieodnawialny zawartej w dniu 14 grudnia 2021 r., wraz z póżniejszymi zmianami, pomiędzy PROKURA NS FIZ, KRUK S.A, a PKO BP S.A.

PKO BP S.A.

85 800 tys PLN

Nie później niż do dnia 13 grudnia 2029 r.

Niezapłacenie przez PROKURA NS FIZ kwot należnych bankowi na podstawie Umowy o kredyt obrotowy nieodnawialny

Do dnia publikacji niniejszego raportu zobowiązania warunkowe lub aktywa warunkowe nie uległy zmianie.

 

Zabezpieczenia ustanowione na majątku Grupy na dzień 31.12.2020 r. zaprezentowano poniżej:

 

Rodzaj

Beneficjent

Kwota

Termin obowiązywania

Warunki realizacji

Poręczenie za zobowiązania PROKURA NS FIZ wobec Banku mBank z tytułu Umowy Kredytowej udzielonej PROKURA NS FIZ

mBank S.A.

210 000 tys PLN

Nie później niż do dnia 01.07.2026 r.

Niezapłacenie przez PROKURA NS FIZ kwot należnych bankowi na podstawie Umowy Kredytu

Weksel in blanco

Santander Bank Polska S.A.

162 398 tys PLN

Do momentu rozliczenia zawartych transakcji pochodnych i zaspokojenia wszelkich roszczeń banku z nich wynikających

Niewywiązanie się KRUK S.A. ze spłaty zobowiązań wynikających z transakcji skarbowych zawieranych na podstawie Umowy ramowej
o trybie zawierania oraz rozliczania transakcji, zawartej w dniu 13 czerwca 2013r. z późn. zm.

Poręczenie za zobowiązania InvestCapital LTD wynikające z Transakcji zawartych na podstawie Umowy Ramowej zawartej pomiędzy KRUK S.A., InvestCapital LTD oraz Santander Bank Polska S.A.

Santander Bank Polska S.A.

162 398 tys PLN

Nie później niż do dnia 31.10.2021 r.

Niewywiązanie się InvestCapital LTD ze spłaty zobowiązań wynikających z transakcji skarbowych zawieranych na podstawie Aneksu nr 3 do Umowy ramowej o trybie zawierania oraz rozliczania transakcji, zawartego w dniu 21.06.2018r.

Gwarancja wystawiona przez Santander Bank Polska S.A. za zobowiązania KRUK S.A. z tytułu Umowy Najmu

DEVCo Sp. Z o.o.

291 tys EUR oraz
197 tys PLN

Nie później niż do dnia 30 grudnia 2021 r.

Niewywiązanie się KRUK S.A. ze spłaty zobowiązań wynikających z umowy najmu zabezpieczonej wymienioną Gwarancją

Poręczenie za zobowiązania PROKURA NS FIZ wobec ING Bank Śląski SA wynikające z tytułu Umowy Kredytowej udzielonej funduszowi PROKURA NS FIZ

ING Bank Śląsk SA

240 000 tys PLN

Nie później niż do dnia 20 grudnia 2026 r.

Niezapłacenie przez PROKURA NS FIZ kwot należnych bankowi na podstawie Umowy Kredytu

Poręczenie za zobowiązania InvestCapital Ltd, Kruk Romania S.R.L., Kruk Espana S.L.U. oraz PROKURA NS FIZ wynikające z Umowy wielowalutowego kredytu rewolwingowego zawartej w dniu 3 lipca 2017 r., wraz z późn. zmianami, pomiędzy KRUK S.A., InvestCapital Ltd, Kruk Romania S.R..L., Kruk Espana S.L.U. i PROKURA NS FIZ (Kredytobiorcy) a DNB Bank ASA, ING Bank Śląski S.A. oraz Santander Bank Polska S.A.

DNB Bank ASA, ING Bank Śląski S.A. oraz Santander Bank Polska S.A.

390 000 tys EUR

Do czasu spełnienia wszystkich zobowiązań wynikających
z Umowy Kredytowej.

Niezapłacenie przez Kredytobiorcę kwot należnych na podstawie Umowy Kredytu

Weksel in blanco

mBank S.A.

7 500 tys PLN

Do momentu rozliczenia zawartych transakcji rynku finansowego
i zaspokojenia wszelkich roszczeń banku z nich wynikających

Niewywiązanie się KRUK S.A. ze spłaty zobowiązań wynikających z transakcji rynku finansowego zawieranych na podstawie Umowy ramowej zawartej
w dniu 7 lutego 2019 r.

Poręczenie za zobowiązania InvestCapital LTD wynikające z Transakcji rynku finansowego na podstawie Umowy Ramowej zawartej pomiędzy InvestCapital LTD oraz DNB Bank Polska S.A.

DNB Bank Polska S.A.

15 300 tys EUR

Do momentu rozliczenia zawartych transakcji rynku finansowego i zaspokojenia wszelkich roszczeń banku z nich wynikających

Niewywiązanie się InvestCapital LTD ze spłaty zobowiązań wynikających z transakcji rynku finansowego zawieranych na podstawie Umowy Ramowej zawartej dnia 28 lutego 2019 r.

 

35.  Zdarzenia po zakończeniu okresu sprawozdawczego

·    W dniu 19 stycznia 2022 roku Zarząd KRUK S.A. podjął uchwałę w sprawie emisji oraz ustalenia ostatecznych warunków emisji obligacji serii AM2. Obligacje oferowane były w ramach Ósmego Programu Emisji Obligacji w trybie oferty publicznej,  po cenie emisyjnej równej    wartości nominalnej, która wyniosła 100 zł. W dniu 8 lutego 2022 roku dokonano emisji 500 000 niezabezpieczonych Obligacji o       łącznej wartości 50 000 tys. zł.

·     W dniu 21 stycznia 2022 roku Zarząd Kruk S.A. podjął uchwałę w sprawie emisji obligacji serii AL2 oraz ustalenia ostatecznych warunków emisji tych Obligacji. Obligacje były oferowane po cenie emisyjnej równej wartości nominalnej, która wyniesie 1000 zł. W dniu 2 lutego 2022 roku dokonano emisji 350 000 niezabezpieczonych Obligacji o łącznej wartości 350 000 tys. zł.

·      W dniu 31 stycznia 2022 roku zarejestrowana została spółka KRUK TECH s.r.l. z siedzibą w Bukareszcie. Udziałowcami spółki są: KRUK S.A. posiadający 99 % udziałów oraz KRUK Romania s.r.l. posiadający 1 % udziałów. Przedmiotem działalności spółki są usługi IT i tworzenie oprogramowania. 

·    W dniu 1 lutego 2022 roku spółki z Grupy KRUK zawarły umowy kredytowe na kwoty 80 000 tys. zł i 40 000 tys. zł z ostatecznym terminem spłaty przypadającym na 31.12.2028 r.

·      Po dniu bilansowym, w dniu 24 lutego 2022 miała miejsce agresja Rosji na Ukrainę. Grupa KRUK nie posiada aktywów na Ukrainie ani w Rosji, jak również nie prowadzi tam działalności gospodarczej. Jednym z dostawców usług rozwojowych IT w spółce zależnej Wonga jest spółka ukraińska. W obecnej sytuacji współpraca z ukraińskim dostawcą jest kontynuowana w ograniczonym zakresie. Nie wpływa to na bieżącą działalność Wongi, a realizacja tych usług w Polsce jest możliwa.

W związku z brakiem działalności na Ukrainie i w Rosji Spółka ocenia, że wpływ konfliktu na działalność Grupy będzie pośredni i ograniczony. Poniżej przedstawiamy ocenę  możliwego wpływu  konfliktu na Ukrainie w wybranych obszarach.

    Spłaty z wierzytelności nabytych

    Grupa nie zaobserwowała zmian zachowań płatniczych klientów po wybuchu konfliktu. Wzrostowi cen w Polsce i Rumunii towarzyszy silny  wzrost wynagrodzeń, nie rośnie bezrobocie i w związku z tym Grupa nie oczekuje pogorszenia trendu spłat.

    Inwestycje w portfele wierzytelności

    Grupa nie zaobserwowała dotychczas wpływu konfliktu ani na podaż portfeli ani na poziom cen za portfele.

    Dostęp do finansowania dłużnego

   Grupa oczekuje przejściowych utrudnień w plasowaniu obligacji na rynku polskim. Nie jest to istotnym ograniczeniem dla Grupy w związku z emisją 400 mln zł obligacji w pierwszych dwóch miesiącach 2022 roku i planem zwiększenia dostępności kredytów bankowych.

    Zarządzanie płynnością

    W ocenie Grupy aktualna sytuacja na Ukrainie nie ma i nie powinna mieć istotnego negatywnego wpływu na wymienione     poniżej obszary działalności  Grupy:

1)    utrzymanie wymaganego poziomu kowenantów finansowych – obecnie kowenanty są na bezpiecznych poziomach, dużo niższych niż graniczne poziomy wynikające z umów kredytowych lub warunków emisji obligacji.

             Ponadto, przy obliczaniu wartości większości wskaźników finansowych, wpływ zmiany kursu się neutralizuje.

 Grupa przewiduje potencjalne niewielkie krótkoterminowe wahania wskaźnika Dług netto/EBITDA gotówkowa ze względu na    zastosowanie innych kursów EUR/PLN do przeliczenia licznika (wartość długu netto w PLN obliczamy na podstawie średniego kursu   z konkretnego dnia) i mianownika (wartość EBITDA w PLN obliczamy na podstawie średniego kursu z ostatnich 12 miesięcy), ale    wpływ wahań nie powinien być istotny.

2)  bezpieczeństwo płynności finansowej Grupy Kapitałowej – Grupa utrzymuje bezpieczny poziom wskaźników płynności i ocenia bezpieczeństwo płynności jako wysokie, dzięki czemu zwiększone koszty finansowania czy wzrost kursu EUR/PLN nie mają istotnego wpływu na płynność Grupy. Dodatkowym czynnikiem zmniejszającym podatność na zmiany kursów walutowych i stopy WIBOR jest finansowanie przez Grupę inwestycji w aktywa EUR z kredytów w EUR  oraz środków własnych w EUR. Ponadto, zadłużenie Grupy wrażliwe na zmianę stopy WIBOR stanowi jedynie 52% całego zadłużenia (wg stanu na 31.12.2021), co wynika z faktu, że część długu jest oparta na stopie stałej lub EURIBOR, lub podlega zabezpieczeniu IRS.

 

    Udzielone Pożyczki

  Wojna w Ukrainie przekłada się na wzrost cen nośników energii oraz silne osłabienie Złotego, co skutkuje oczekiwaniami dalszych   podwyżek stóp procentowych. Konsekwencją tej sytuacji dla gospodarstw domowych jest wzrost kosztów życia - w tym obsługi już  zaciągniętych kredytów.

    Identyfikujemy ryzyko pogorszenia jakości portfela kredytowego Wonga ze względu na utratę przez pożyczkobiorców płynności finansowej.    Wonga od 2019 roku bada zdolność kredytową w procesie udzielania pożyczek. Ok. 90% pożyczek jest udzielanych klientom z najwyższą   oceną zdolności kredytowej, przez co wspomniane ryzyko jest marginalne. Obserwowane odczyty opóźnień w spłatach są stabilne, również w miesiącach następujących po wcześniejszych podwyżkach stóp procentowych.  

    Bezpieczeństwo cyfrowe

 Wszystkie systemy działają sprawnie i podlegają nie tylko rutynowym, ale w obecnej sytuacji również wzmożonym testom i     zabezpieczeniom. Grupa podjęła szereg działań z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego:

1. Nawiązano współpracę z CERT.PL, specjalizującym się w bezpieczeństwie komputerowym, oraz wdrożono rekomendacje CERT wydane w związku z konfliktem,

2.   Szczególną ochroną objęte zostały kopie bezpieczeństwa (backup) naszych krytycznych systemów,

3.  Podjęto kroki w zakresie stałej współpracy z zewnętrznym centrum bezpieczeństwa operacyjnego (Security Operations Center).

Sytuacja na Ukrainie nie wpływa na pozycje prezentowane w sprawozdaniu finansowym na dzień bilansowy, jak i na ujęcie oraz wycenę pozycji po dniu bilansowym.

·      W dniu 4 marca 2022 roku Zarząd Jednostki dominującej podjął uchwałę dotyczącą rekomendacji Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu Jednostki dominującej wypłaty dywidendy dla akcjonariuszy Jednostki dominującej w wysokości 13 zł na jedną akcję. Wypłata nastąpi z zysku netto Jednostki dominującej osiągniętego w 2021 roku. Rekomendacja co do wypłaty oraz wysokości dywidendy jest zgodna z przyjętą przez Zarząd 2 grudnia 2021 r. Polityką Dywidendową.

 

Po zakończeniu okresu sprawozdawczego nie wystąpiły inne istotne zdarzenia wymagające ujawnienia w niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym.

 

 

 

Piotr Krupa

Prezes Zarządu

 

 

Piotr Kowalewski

Członek Zarządu

  

 

Adam Łodygowski

Członek Zarządu

 

 

Urszula Okarma

Członek Zarządu

 

 

Michał Zasępa

Członek Zarządu

 

 

 

 

 

 

Monika Grudzień-Wiśniewska                              Hanna Stempień

Osoba odpowiedzialna za prowadzenie                       Osoba sporządzająca sprawozdanie

ksiąg rachunkowych                                           finansowe    

 

 

Wrocław, 15 marca 2022 r.