259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:IncreaseDecreaseDueToChangesInAccountingPolicyAndCorrectionsOfPriorPeriodErrorsMember ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:IncreaseDecreaseDueToChangesInAccountingPolicyAndCorrectionsOfPriorPeriodErrorsMember ifrs-full:SharePremiumMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:PreviouslyStatedMember ifrs-full:SharePremiumMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:PreviouslyStatedMember ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:SharePremiumMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:TreasurySharesMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-12-31 ifrs-full:SharePremiumMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-12-31 ifrs-full:SharePremiumMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:PreviouslyStatedMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember iso4217:PLN xbrli:shares iso4217:PLN 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-12-31 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-12-31 259400SKRVBZ5VYJZ182 2021-01-01 2021-12-31 259400SKRVBZ5VYJZ182 2022-01-01 2022-12-31

 

 
 
                                    
 
 
 
                        Grupa Kapitałowa                        Lentex  
 
         
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
                                              
 
 
 
 
 
 
 
  
 
                                           
                                              SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE FINANSOWE
                                      
                                          GRUPY KAPITAŁOWEJ LENTEX
                                      
                                                  ZA ROK ZAKOŃCZONY 31 GRUDNIA 2022
                        
               
 
                                         23 marca 2023 roku


 

 

 

 

 

 

Spis treści

SKONSOLIDOWANE WYBRANE DANE FINANSOWE

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM

DODATKOWE NOTY OBJAŚNIAJĄCE

1. Informacje ogólne

1.1. Informacje o skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym emitenta

1.2. Informacje o Grupie Kapitałowej Lentex

2. Informacje o jednostkach Grupy Kapitałowej Lentex

2.1. „Lentex” S.A. – jednostka dominująca

2.2. Grupa Kapitałowa Gamrat – jednostka zależna

2.3. "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o.– jednostka zależna

3. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego

4. Podstawa sporządzenia sprawozdania finansowego

4.1. Zasady konsolidacji

4.2. Oświadczenie o zgodności

4.3. Waluta funkcjonalna i waluta sprawozdania finansowego

5. Istotne wartości oparte na profesjonalnym osądzie i szacunkach

5.1. Profesjonalny osąd

5.2. Niepewność szacunków i założeń

6. Zmiany stosowanych zasad rachunkowości

7. Nowe standardy i interpretacje, które zostały opublikowane, a nie weszły jeszcze w życie

8. Zapewnienie porównywalności danych

9. Zasady (polityka) rachunkowości

10. Informacje dotyczące segmentów operacyjnych

11. Rzeczowe aktywa trwałe

12. Nieruchomości inwestycyjne

13. Wartość firmy jednostek podporządkowanych

14. Wartości niematerialne

15. Inwestycje w jednostki stowarzyszone i wspólne przedsięwzięcia

16. Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody

17. Instrumenty finansowe

18. Zapasy

19. Należności z tytułu dostaw, robót i usług

20. Pozostałe należności i rozliczenia międzyokresowe

21. Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

22. Kapitał podstawowy

23. Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej

24. Akcje własne

25. Zyski zatrzymane

26. Rezerwy

27. Odprawy emerytalne i rentowe

28. Kredyty bankowe i pożyczki

29. Pozostałe zobowiązania finansowe

30. Zobowiązania z tytułu dostaw, robót i usług

31. Pozostałe zobowiązania i rozliczenia międzyokresowe oraz zobowiązania z tyt. umowy

32. Przychody ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów

33. Koszty rodzajowe

34. Pozostałe przychody i koszty operacyjne

35. Przychody i koszty finansowe

36. Podatek dochodowy

37. Aktywa trwałe przeznaczone do sprzedaży i działalność zaniechana

38. Zysk przypadający na jedną akcję

39. Dywidendy

40. Transakcje z podmiotami powiązanymi

41. Wynagrodzenia Członków Zarządu i Rady Nadzorczej Emitenta

42. Cele i zasady zarządzania ryzykiem finansowym

43. Zobowiązania warunkowe, ustanowione zastawy

44. Informacje o wynagrodzeniu podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych

44.1. „Lentex” S.A.

44.2. “Gamrat” S.A.

44.3. „Devorex” EAD

44.4. „Gamrat WPC” Sp. z o.o.

44.5. „PD Profil” Sp. z o.o.

44.6. „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o.

45. Sytuacja kadrowa

46. Zarządzanie kapitałem

47. Zdarzenia po dacie bilansowej

Oświadczenie Zarządu „Lentex” Spółka Akcyjna

Oświadczenie Zarządu „Lentex” Spółka Akcyjna

 

SKONSOLIDOWANE WYBRANE DANE FINANSOWE

 

WYBRANE DANE FINANSOWE

w tys. zł

w tys. EUR

2022

2021*

2022

2021*

okres
od 01.01.2022
do 31.12.2022

okres
od 01.01.2021
do 31.12.2021

okres
od 01.01.2022
do 31.12.2022

okres
od 01.01.2021
do 31.12.2021

Przychody netto ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów**

405 922

333 980

86 582

72 961

EBITDA (wynik operacyjny + amortyzacja)**

42 672

60 833

9 102

13 290

Zysk/strata ze sprzedaży**

84 765

96 281

18 080

21 034

Zysk (strata) z działalności operacyjnej (EBIT)**

26 638

45 790

5 682

10 003

Zysk (strata) brutto**

21 209

42 713

4 524

9 331

Zysk (strata) netto na działalności kontynuowanej

16 592

32 908

3 539

7 189

Zysk (strata) netto na działalności zaniechanej

23 410

7 618

4 993

1 664

Zysk (strata) netto za okres sprawozdawczy

40 002

40 526

8 532

8 853

Zysk (strata) netto za okres sprawozdawczy przypadający na Akcjonariuszy jednostki dominującej

33 670

34 404

7 182

7 516

Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej

854

36 462

182

7 965

Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej

80 410

3 143

17 151

687

Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej

(117 438)

(3 217)

(25 049)

(703)

Przepływy pieniężne netto - razem

(36 174)

36 388

(7 716)

7 949

Średnioważona liczba akcji zwykłych Spółki dla celów wyliczenia wskaźnika zysku na akcję w sztukach

40 801 738

43 972 523

40 801 738

43 972 523

Zysk na jedną akcję***

0,83

0,78

0,18

0,17

Średnioważona liczba akcji rozwodnionych dla celów wyliczenia wskaźnika zysku rozwodnionego na akcję w sztukach

40 801 738

43 972 523

40 801 738

43 972 523

Rozwodniony zysk na jedna akcję***

0,83

0,78

0,18

0,17

 

31.12.2022

31.12.2021

31.12.2022

31.12.2021

Aktywa razem

468 524

555 612

99 901

120 801

Zobowiązania

87 885

147 850

18 739

32 145

Zobowiązania długoterminowe

39 324

43 753

8 385

9 513

Zobowiązania krótkoterminowe

48 561

104 097

10 354

22 633

Kapitał własny

380 639

407 762

81 161

88 655

Kapitał podstawowy

16 400

19 030

3 497

4 137

Liczba akcji

39 182 733

43 972 523

39 182 733

43 972 523

Wartość księgowa na jedną akcję**

9,33

9,27

1,99

2,02

Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone w związku z wydzieleniem działalności zaniechanej w efekcie  wniesienia aportem ZCP Dywizji Wykładzin oraz sprzedaży udziałów w "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o., co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

**Prezentowane dane uwzględniają tylko działalność kontynuowaną. Wielkości dotyczące działalności zaniechanej zostały opisane w nocie 37 niniejszego rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

*** Dane zaprezentowane zostały w złotych/euro i uwzględniają działalność kontynuowaną i zaniechaną.

1. Wybrane pozycje aktywów i pasywów przeliczono na EUR wg kursu ogłoszonego przez Prezesa NBP: 

dla okresu od 01.01.2022 do 30.12.2022: Tabela kursów nr 252/A/NBP/2022 z dnia 30.12.2022r.

1 EUR = 4,6899

 

 

dla okresu od 01.01.2021 do 31.12.2021: Tabela kursów nr 254/A/NBP/2021 z dnia 31.12.2021r.

1 EUR = 4,5994

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

a) wartość księgowa na 1 akcję = Kapitał własny w tys. zł (stan na 31.12.2022r.) / średnioważona liczba akcji w 2022 roku =

380.639 / 40.801,738 = 9,33 zł

b) wartość księgowa na 1 akcję = Kapitał własny w tys. zł (stan na 31.12.2021r.) / średnioważona liczba akcji w 2021 roku =

407.762 / 43.972.523 = 9,27 zł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2. Wybrane pozycje rachunku zysków i strat za 12 miesięcy 2022r. (12 miesięcy 2021 r.) przeliczono na EUR wg kursu będącego średnią arytmetyczną średnich kursów ustalonych przez Prezesa NBP z 12 miesięcy 2022r. (z 12 miesięcy 2021r.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sposób:

 

12 miesięcy 2022 roku

 

12 miesięcy 2021 roku

 

 

 

styczeń

---------------

31.01.2022

4,5982

styczeń

---------------

29.01.2021

4,5385

 

 

luty

---------------

28.02.2022

4,6909

luty

---------------

26.02.2021

4,5175

 

 

marzec

---------------

31.03.2022

4,6525

marzec

---------------

31.03.2021

4,6603

 

 

kwiecień

---------------

29.04.2022

4,6582

kwiecień

---------------

30.04.2021

4,5654

 

 

maj

---------------

31.05.2022

4,5756

maj

---------------

31.05.2021

4,4805

 

 

czerwiec

---------------

30.06.2022

4,6806

czerwiec

---------------

30.06.2021

4,5208

 

 

lipiec

---------------

29.07.2022

4,7399

lipiec

---------------

30.07.2021

4,5731

 

 

sierpień

---------------

31.08.2022

4,7265

sierpień

---------------

31.08.2021

4,5374

 

 

wrzesień

---------------

30.09.2022

4,8698

wrzesień

---------------

30.09.2021

4,6329

 

 

październik

---------------

31.10.2022

4,7089

październik

---------------

29.10.2021

4,6208

 

 

listopad

---------------

30.11.2022

4,6684

listopad

---------------

30.11.2021

4,6834

 

 

grudzień

---------------

30.12.2022

4,6899

grudzień

---------------

31.12.2021

4,5994

 

 

 

 

 

56,2594

 

 

 

54,9300

 

 

 

 

 

56,2594/12 = 4,6883

 

 

54,9300/12 = 4,5775

3. Zysk na jedną akcję zwykłą w EUR = zysk na jedną akcję w PLN / kurs średni EUR za ostatnie 12 miesięcy = 0,83 zł/akcję / 4,6883= 0,18 EUR/akcję

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ

na dzień 31 grudnia 2022 roku

 

  dane w tys. zł

AKTYWA

Nota

31.12.2022

31.12.2021

Aktywa trwałe

 

287 779

326 967

Rzeczowe aktywa trwałe

11

195 799

234 827

Nieruchomości inwestycyjne

12

27 077

26 434

Wartość firmy jednostek podporządkowanych

13

12 584

12 341

Wartości niematerialne

14

34 603

34 089

Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez całkowite dochody

16

15 982

18 015

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

36

1 734

1 261

Aktywa obrotowe

 

180 745

228 645

Zapasy

18

87 925

98 419

Należności z tytułu dostaw, robót i usług

19

65 523

64 414

Pozostałe należności krótkoterminowe, rozliczenia międzyokresowe i inne aktywa obrotowe

20

4 475

6 069

Należności z tytułu podatku dochodowego

 

151

0

Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy

17

785

1 685

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

21

21 886

58 058

AKTYWA RAZEM

 

468 524

555 612

 

 

 

 

PASYWA

Nota

31.12.2022

31.12.2021

Kapitał własny

 

380 639

407 762

Kapitał własny przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej

 

259 998

286 561

Kapitał podstawowy

22

16 400

19 030

Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej*

23

79 525

79 525

Akcje własne

24

-10 237

-25 713

Różnice kursowe wynikające z przeliczenia na walutę

 

2 215

1 973

Zyski zatrzymane*

25

172 095

211 746

Udziały niedające kontroli

 

120 641

121 201

ZOBOWIĄZANIA

 

87 885

147 850

Zobowiązania długoterminowe

 

39 324

43 753

Rezerwy

26

1 043

1 949

Rezerwa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

36

19 512

21 419

Pozostałe długoterminowe zobowiązania finansowe

29

18 769

20 385

 Zobowiązania krótkoterminowe

 

48 561

104 097

Rezerwy

26

4 245

3 261

Krótkoterminowe kredyty bankowe i pożyczki

28

8

43 015

Krótkoterminowa część długoterminowych kredytów bankowych i pożyczek

28

0

3 450

Pozostałe krótkoterminowe zobowiązania finansowe

29

2 859

2 753

Zobowiązania z tytułu dostaw, robót i usług

30

31 918

32 720

Zobowiązania z tytułu umowy (krótkoterminowe)

31

484

865

Krótkoterminowe pozostałe zobowiązania i rozliczenia międzyokresowe

31

8 998

14 321

Zobowiązania z tytułu podatku dochodowego

 

49

3 712

PASYWA RAZEM

 

468 524

555 612

* Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone, co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

 

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW

za okres 12 miesięcy zakończony 31 grudnia 2022 roku

 

 

 

dane w tys. zł

 WARIANT KALKULACYJNY 

Nota

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021*

 Działalność kontynuowana

Przychody ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów

32

405 922

333 980

Koszt własny sprzedaży

33

321 157

237 699

Zysk/strata brutto ze sprzedaży

 

84 765

96 281

Koszty sprzedaży

33

27 418

20 523

Koszty ogólnego zarządu

33 596

31 376

Pozostałe przychody operacyjne

34

5 591

3 276

Pozostałe koszty operacyjne

2 704

1 868

Zysk/strata z działalności operacyjnej

 

26 638

45 790

Przychody finansowe

35

304

228

Koszty finansowe

5 733

3 305

Zysk/strata brutto

 

21 209

42 713

Podatek dochodowy

36

4 617

9 805

Zysk/strata netto z działalności kontynuowanej

 

16 592

32 908

Zysk/strata netto z działalności kontynuowanej przypadający/a na:

 

16 592

32 908

Akcjonariuszy jednostki dominującej

 

10 260

26 786

Udziały niedające kontroli

 

6 332

6 122

Działalność zaniechana

Zysk/strata netto za rok obrotowy na działalności zaniechanej

37

23 410

7 618

Zysk/strata netto za okres sprawozdawczy

 

40 002

40 526

 

Zysk/strata netto za okres sprawozdawczy przypadający/a na:

 

40 002

40 526

Akcjonariuszy jednostki dominującej

 

33 670

34 404

Udziały niedające kontroli

 

6 332

6 122

Pozostałe dochody całkowite

 

-829

-4 657

Pozycje nie podlegające przeklasyfikowaniu do zysku/straty w kolejnych okresach sprawozdawczych:

 

16

136

Zyski/ straty aktuarialne z tytułu rezerw na odprawy emerytalne

 27

16

136

Pozycje podlegające przeklasyfikowaniu do zysku/straty w kolejnych okresach sprawozdawczych:

 

-845

-4 793

        Zyski z tytułu zmian wartości godziwej aktywów finansowych wycenianych w wartości godziwej przez pozostałe dochody całkowite

 

-1 645

-4 627

Różnice kursowe z wyceny jednostek działających za granicą

 

800

-166

Dochody całkowite razem

 

39 173

35 869

 

Dochody całkowite przypadające na:

 

39 173

35 869

Akcjonariuszy jednostki dominującej

 

33 437

31 754

Udziały niedające kontroli

 

5 736

4 115

Zysk / strata na jedną akcję w zł:

 

 

 

Z działalności kontynuowanej

 

 

 

Podstawowy

38

0,25

0,61

Rozwodniony

0,25

0,61

Z działalności kontynuowanej i zaniechanej

 

 

 

Podstawowy

38

0,83

0,78

Rozwodniony

0,83

0,78

Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone w związku z wydzieleniem działalności zaniechanej w efekcie  wniesienia aportem ZCP Dywizji Wykładzin oraz sprzedaży udziałów w "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o., co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH

za okres 12 miesięcy zakończony 31 grudnia 2022 roku

 

  dane w tys. zł

METODA POŚREDNIA*

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej

Zysk/ strata brutto

52 219

52 471

Korekty o pozycje:

-51 365

-16 009

Amortyzacja

17 608

17 644

Zyski/ straty z tytułu różnic kursowych

36 

-15

Koszty i przychody z tytułu odsetek

2 795

1 105

Zysk/ strata z tytułu działalności inwestycyjnej

-28 069

-451

Zmiana stanu rezerw

409

781

Zmiana stanu zapasów

-26 587

-16 561

Zmiana stanu należności i rozliczeń międzyokresowych czynnych

-16 883

-12 489

Zmiana stanu zobowiązań i rozliczeń międzyokresowych biernych

15 887

4 759

Zapłacony/ zwrócony podatek dochodowy

-15 719

-10 297

Inne korekty

-842

-485

Przepływy środków pieniężnych netto z działalności operacyjnej

854

36 462

 

Przepływy środków pieniężnych z działalności inwestycyjnej

Wpływy ze sprzedaży środków trwałych i wartości niematerialnych

2 404

1 737

Wpływy netto ze sprzedaży jednostek stowarzyszonych i zależnych nie skutkujące utratą kontroli

0

26 086

Wpływy netto ze sprzedaży jednostek stowarzyszonych i zależnych skutkujące utratą kontroli

95 503

0

Wpływy z tytułu odsetek

164

9

    Wpływy z tytułu dywidend 0 0

Wydatki na nabycie rzeczowych aktywów trwałych i wartości niematerialnych

-17 661

-24 113

Wpływy ze sprzedaży aktywów finansowych

0

3 309

Wydatki na nabycie aktywów finansowych

0

-3 651

Inne

0

-234

Przepływy środków pieniężnych netto z działalności inwestycyjnej

80 410

3 143

 

 

 

Przepływy środków pieniężnych z działalności finansowej

Wpływy z kredytów i pożyczek

6 004

43 017

Spłata kredytów i pożyczek

-52 463

-30 039

Płatności zobowiązań z tytułu umów leasingu finansowego

-1 918

-2 086

Dywidendy wypłacone akcjonariuszom Spółki

0

-13 192

Dywidendy wypłacone akcjonariuszom/udziałowcom posiadającym udziały niedające kontroli

-6 278

-1 821

Nabycie akcji własnych

-60 000

-14

Zapłacone odsetki

-2 783

-908

Inne

0

1 826

Przepływy środków pieniężnych netto z działalności finansowej

-117 438

-3 217

 

 

 

Zwiększenie/ zmniejszenie stanu środków pieniężnych i ekwiwalentów środków pieniężnych

-36 174

36 388

Środki pieniężne, ekwiwalenty środków pieniężnych oraz kredyty w rachunku bieżącym na początek okresu

58 058

21 630

Zyski/straty z tytułu różnic kursowych dotyczące wyceny środków pieniężnych, ekwiwalentów środków pieniężnych oraz kredytów w rachunku bieżącym

2 

40

Środki pieniężne, ekwiwalenty środków pieniężnych oraz kredyty w rachunku bieżącym na koniec okresu

21 886

58 058

*Prezentowane dane dotyczą działaności kontynuowanej i zaniechanej.

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM

za okres 12 miesięcy zakończony 31 grudnia 2022 roku

 

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

za okres

Kapitał własny przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej

Udziały niedające kontroli

Kapitał własny ogółem

01.01.2022 - 31.12.2022

Kapitał podstawowy

Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej

Akcje własne

Różnice kursowe wynikające
z przeliczenia na walutę

Zyski zatrzymane

Razem

Saldo na początek okresu - dane zatwierdzone

19 030

79 525

-25 713

1 973

211 746

286 561

121 201

407 762

Dochody całkowite razem

0

0

0

242

33 195

33 437

5 736

39 173

Zyski / straty aktuarialne z tytułu rezerw na odprawy emerytalne

0

0

0

0

22

22

-6

16

Zyski/ straty z tytułu wyceny do wartości godziwej aktywów finansowych wycenianych przez pozostałe dochody całkowite

0

0

0

0

-497

-497

-1 148

-1 645

Różnice kursowe z wyceny jednostek działających za granicą

0

0

0

242

0

242

558

800

Zysk/ strata za rok obrotowy

0

0

0

0

33 670

33 670

6 332

40 002 

Pozostałe zmiany w kapitale własnym

-2 630

0

15 476

0

-72 846

-60 000

-6 296

-66 296

Dywidendy

0

0

0

0

0

0

-6 296

-6 296

Umorzenie akcji własnych

-2 630

0

75 476

0

-72 846

0

0

0

Nabycie akcji własnych

0

0

-60 000

0

0

-60 000

0

-60 000

Saldo na koniec okresu

16 400

79 525

-10 237

2 215

172 095

259 998

120 641

380 639

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM

za okres 12 miesięcy zakończony 31 grudnia 2021 roku

 

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

za okres

Kapitał własny przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej

Udziały niedające kontroli

Kapitał własny ogółem

01.01.2021 - 31.12.2021

Kapitał podstawowy

Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej*

Akcje własne

Różnice kursowe wynikające
z przeliczenia na walutę

Zyski zatrzymane*

Razem

Saldo na początek okresu - dane zatwierdzone

19 030

67 641

-25 713

2 068

216 804

279 830

80 606

360 436

Korekty prezentacji 0 11 884 0 0 -11 884 0 0 0
Saldo na początek okresu - dane przekształcone 19 030 79 525 -25 713 2 068 204 920 279 830 80 606 360 436

Dochody całkowite razem

0

0

0

-95

31 849

31 754

4 115

35 869

Zyski / straty aktuarialne z tytułu rezerw na odprawy emerytalne

0

0

0

0

102

102

34

136

Zyski/ straty z tytułu wyceny do wartości godziwej aktywów finansowych wycenianych przez pozostałe dochody całkowite

0

0

0

0

-2 657

-2 657

-1 970

-4 627

Różnice kursowe z wyceny jednostek działających za granicą

0

0

0

-95

0

-95

-71

-166

Zysk/ strata za rok obrotowy

0

0

0

0

34 404

34 404

6 122

40 526

Pozostałe zmiany w kapitale własnym

0

0

0

0

-25 023

-25 023

36 480

11 457

Dywidendy

0

0

0

0

-13 192

-13 192

-1 423

-14 615

Nabycie udziałów niekontrolujących

0

0

0

0

-6 593

-6 593

6 580

-13

Sprzedaż akcji Spółek Grupy

0

0

0

0

-5 238

-5 238

31 323

26 085

Saldo na koniec okresu

19 030

79 525

-25 713

1 973

211 746

286 561

121 201

407 762

Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone, co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.
 
DODATKOWE NOTY OBJAŚNIAJĄCE

                                                             

1. Informacje ogólne

1.1. Informacje o skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym emitenta

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej Lentex za okres sprawozdawczy od 1 stycznia 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku zawiera:

 sprawozdanie z sytuacji finansowej na dzień 31 grudnia 2022 roku, sprawozdanie z całkowitych dochodów, sprawozdanie z przepływów pieniężnych oraz sprawozdanie ze zmian w kapitale własnym za okres od 1 stycznia 2022 roku do 31 grudnia 2022 roku,

 sprawozdanie z sytuacji finansowej na dzień 31 grudnia 2021 roku, sprawozdanie z całkowitych dochodów, sprawozdanie z przepływów pieniężnych oraz sprawozdanie ze zmian w kapitale własnym za okres od 1 stycznia 2021 roku do 31 grudnia 2021 roku,

 noty objaśniające do sprawozdania finansowego.

Zasady rachunkowości są jednolite w ramach Grupy Kapitałowej Lentex.

Rokiem obrotowym dla Grupy jest rok kalendarzowy.

Czas trwania spółek Grupy jest nieoznaczony.

Roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Kapitałowej Lentex obejmuje sprawozdanie finansowe „Lentex” S.A. (dalej: jednostka dominująca) oraz sprawozdania finansowe jednostek zależnych.

Sprawozdania finansowe jednostek zależnych sporządzane są za ten sam okres sprawozdawczy co sprawozdanie jednostki dominującej, przy wykorzystaniu spójnych zasad rachunkowości.

Zasady (polityka) rachunkowości oraz dodatkowe noty objaśniające są integralną częścią sprawozdania finansowego.

 

1.2. Informacje o Grupie Kapitałowej Lentex

Na dzień 31 grudnia 2022 roku Grupę Kapitałową Lentex tworzyły:

• Jednostka dominująca

„Lentex” Spółka Akcyjna,

• Podmioty zależne objęte konsolidacją metodą pełną

Grupa Kapitałowa Gamrat – jednostka dominująca posiada 27,19% udziałów.

Realizacja zawartych w latach poprzednich umów sprzedaży spowodowała zmniejszenie liczby akcji "Gamrat" S.A. posiadanych przez Spółkę do 1.817.549 sztuk, co stanowi 27,19% udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu i taki sam udział w kapitale zakładowym "Gamrat" S.A. Równocześnie Spółka nadal sprawuje kontrolę nad "Gamrat" S.A. gdyż spełnione są 3 warunki określone w pkt 7 MSSF 10:

a. Spółka sprawuje władzę nad jednostką, w której dokonano inwestycji,

b. Spółka podlega ekspozycji na zmienne wyniki finansowe lub posiadane prawo do zmiennych wyników finansowych,

c. Spółka posiada możliwość wykorzystania sprawowanej władzy nad jednostką do wywierania wpływu na wysokość swoich wyników finansowych.

 

"Lentex" S.A. posiada możliwość pośredniego bieżącego kierowania istotnymi działaniami "Gamrat" S.A. poprzez możliwość powoływania Członków Zarządu i Rady Nadzorczej. Gwarancja taka zawarta jest w Statucie spółki zależnej.

Dodatkowe informacje na temat zmian w Grupie kapitałowej Lentex.
W
 dniu 25 lutego 2022 roku Zgromadzenie Wspólników „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. podjęło uchwałę w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego, w wyniku którego kapitał wynosił 150.000,00 zł i dzielił się na 100 udziałów o wartości nominalnej 1.500,00 zł każdy. W dniu 8 sierpnia 2022 roku nastąpiło wniesienie zorganizowanej części przedsiębiorstwa Spółki zajmującej się produkcją wykładzin (dalej „ZCP”) aportem do „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o., na pokrycie 45.851 nowych udziałów o wartości nominalnej 1.500,00 zł każdy, w podwyższanym kapitale zakładowym Lentex Wykładziny. W dniu 3 października 2022 roku, w wykonaniu Przedwstępnej Umowy Sprzedaży zawartej w dniu 22 kwietnia 2022 roku, doszło w ramach zamknięcia transakcji do zawarcia pomiędzy Spółką i Unilin BV przyrzeczonej umowy sprzedaży wszystkich należących do „Lentex” S.A. udziałów w spółce w 100% zależnej od „Lentex” S.A., tj. „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. oraz przeniesienia przez „Lentex” S.A. na kupującego własności udziałów oraz praw przysługujących z udziałów. Zgodnie z umową Spółka sprzedała i przeniosła za cenę nabycia wynoszącą 20 mln EUR własność 45.951 udziałów o wartości nominalnej 1.500,00 PLN każdy i łącznej wartości nominalnej 68.926.500,00 zł, uprawniających do 45.951 głosów na zgromadzeniu wspólników Lentex Wykładziny, reprezentujących 100% kapitału zakładowego i uprawniających do 100% ogólnej liczby głosów na zgromadzeniu wspólników Lentex Wykładziny, wolnych od jakichkolwiek obciążeń. Płatność ceny nabycia nastąpiła w ten sposób, że niezwłocznie po zawarciu umowy przyrzeczonej kupujący wpłacił kwotę 19 mln EUR na rachunek bankowy Spółki, zaś pozostała część ceny nabycia w kwocie 1 mln EUR została wpłacona przez kupującego na uprzednio otwarty rachunek Escrow, celem zabezpieczenia potencjalnych roszczeń kupującego względem spółki. Własność udziałów została przeniesiona na kupującego po dokonaniu tych wpłat, tj. z chwilą uznania ww. rachunków odpowiednimi kwotami (składającymi się na cenę nabycia) w dniu 3 października 2022 roku.

Na dzień 31 grudnia 2022 roku Grupę Kapitałową Gamrat tworzyły:

• Jednostka dominująca niższego szczebla

„Gamrat” Spółka Akcyjna,

• Podmioty zależne objęte konsolidacją metodą pełną

o Grupa Kapitałowa Devorex – jednostka dominująca niższego szczebla posiada 100% udziałów,

o „Gamrat WPC” Sp. z.o.o.- jednostka dominująca niższego szczebla posiada 100% udziałów,

o   „PD Profil” Sp. z o.o. – jednostka dominująca niższego szczebla posiada 100% udziałów.

 

Na dzień 31 grudnia 2022 roku Grupę Kapitałową Devorex tworzyły:

• Jednostka dominująca niższego szczebla:

o   „Devorex” EAD,

• Jednostki zależne objęte konsolidacją metodą pełną:

o   Devorex Distribution RO Rumunia – „Devorex” EAD posiada 100% udziałów.

 

2. Informacje o jednostkach Grupy Kapitałowej Lentex 

2.1. Lentex” S.A. – jednostka dominująca

„Lentex” S.A. (dalej: „Spółka”) została utworzona w wyniku przekształcenia Przedsiębiorstwa Państwowego pod nazwą Śląskie Zakłady Przemysłu Lniarskiego LENTEX w Lublińcu na mocy aktu notarialnego z dnia 13 czerwca 1995 roku. Siedziba „Lentex” S.A. znajduje się w Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich 54 (Polska). Główne miejsce produkcji wykładzin
i włóknin znajduje się również 
Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich 54 (Polska).

Spółka wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000077520 (Data rejestracji: 4 stycznia 2002 rok). Spółce nadano numer statystyczny REGON 150122050 oraz Numer Identyfikacji Podatkowej 5750007888. W trakcie okresu sprawozdawczego nie nastąpiły zmiany w nazwie jednostki sprawozdawczej lub innych danych identyfikacyjnych.

Czas trwania Spółki jest nieoznaczony.

Spółka jest znaczącym producentem włóknin na rynku polskim, do dnia 8 sierpnia 2022 roku była również jednym z największych producentów wykładzin PVC w Europie Środkowej.  Produkty Spółki wykorzystywane są m.in. w branżach: motoryzacyjnej,  sanitarno-higienicznej i budowlanej.

„Lentex” S.A. wytwarza szeroki asortyment produktów, do których należą:

  • włókniny: płaskie, puszyste, wodnoigłowane.

W roku 2022 w związku z wniesieniem zorganizowanej części przedsiębiorstwa Spółki zajmującej się produkcją wykładzin (dalej "ZCP") aportem do "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o. Spółka zakończyła działalności w zakresie produkcji:

  • wykładzin podłogowych i mieszkaniowych,
  • wykładzin obiektowych i półobiektowych.

Według Polskiej Klasyfikacji Działalności Spółka zajmuje się:

• 13.95.Z - produkcją włóknin i wyrobów wykonanych z włóknin, z wyłączeniem odzieży,

• 13.20.D - produkcją tkanin pozostałych,

• 52.10.B - magazynowaniem i przechowywaniem pozostałych towarów.

W roku 2022 w związku z wniesieniem zorganizowanej części przedsiębiorstwa Spółki zajmującej się produkcją wykładzin (dalej "ZCP") aportem do "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o.

Spółka zakończyła działalności, która obejmowała:

• 22.23.Z - produkcję wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych,

• 13.99.Z - produkcję pozostałych wyrobów tekstylnych, gdzie indziej niesklasyfikowanych.

 

Przedmiot działalności „Lentex” S.A. według klasyfikacji przyjętej przez rynek podstawowy:

• makrosektor – przemysł,

• sektor - materiały budowlane / mbu /.

W skład Spółki nie wchodzą wewnętrzne jednostki organizacyjne sporządzające samodzielnie sprawozdania finansowe. Spółka nie posiada jednostki dominującej wyższego szczebla. „Lentex” S.A. jest jednostką dominująca najwyższego szczebla w grupie. 

Z dniem 1 października 2020 roku Zarząd "Lentex" S.A. dokonał wyodrębnienia pod względem organizacyjnym i finansowym zorganizowanej części przedsiębiorstwa Spółki zajmującej się produkcją wykładzin (dalej „ZCP Wykładzin”). W dniu 8 sierpnia 2022 roku nastąpiło wniesienie zorganizowanej części przedsiębiorstwa Spółki zajmującej się produkcją wykładzin (dalej "ZCP") aportem do "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o.

 

Władze Spółki

W skład Zarządu Spółki na dzień 31 grudnia 2022 roku i na dzień podpisania niniejszego sprawozdania wchodzili:

Adrian Grabowski        Prezes Zarządu

Wojciech Hoffmann    – Członek Zarządu

Anna Wojciechowska  – Członek Zarządu

 roku 2022 roku oraz do dnia publikacji niniejszego sprawozdania w składzie Zarządu nie wystąpiły żadne zmiany.

W skład Rady Nadzorczej Spółki na dzień 31 grudnia 2022 roku i na dzień publikaacji niniejszego sprawozdania wchodzili*:

Janusz Malarz                       – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Piotr Woźniak                       – Z-ca Przewodniczącego Rady Nadzorczej

Krzysztof Wydmański          – Sekretarz Rady Nadzorczej

o Olivia Sobik                           – Członek Rady Nadzorczej

o Anna Pawlak                         – Członek Rady Nadzorczej

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie z dnia 1 lutego 2022 roku powołało do składu Rady Nadzorczej Spółki III wspólnej kadencji Panią Olivię Sobik oraz Panią Annę Pawlak wcześniej powołane do składu przez Radę Nadzorczą.

 

Skład Akcjonariatu

KAPITAŁ PODSTAWOWY NA DZIEŃ 31 GRUDNIA 2022 ROKU

Seria / emisja

Rodzaj akcji

Rodzaj uprzywilejowania akcji

Rodzaj ograniczenia praw do akcji

Liczba akcji*

Wartość serii / emisji wg wartości nominalnej

A-H

na okaziciela

zwykłe

nie występuje

40 000 000

16 400

Liczba akcji , razem

40 000 000

 

Wartość nominalna jednej akcji wynosi

0,41

 

 

 

 

 

 

SKŁAD AKCJONARIATU NA DZIEŃ 31 GRUDNIA 2022 ROKU

Akcjonariusze :

ilość akcji

% kapitału

Leszek Sobik wraz z "Sobik" Zakład Produkcyjny Sp.z o.o. Sp.K.

14 007 008

35,02%

Paravita Holding Limited

8 439 673

21,10%

Krzysztof Moska

6 466 454

16,17%

Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny wraz z DFE

4 827 019

12,07%

Lentex S.A. (akcje własne)                           

817 267

2,04%

Pozostali

5 442 579

13,60%

 

40 000 000

100,00%

*W roku 2023 dokonano umorzenia akcji własnych, o którym szczegółowe informację znajdują się w nocie nr 22 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

 

Spółka objęła kontrolę nad niżej wymienionymi jednostkami poprzez zdolność do powoływania lub odwoływania członków zarządów oraz posiadanie prawa do zmiennych wyników finansowych i możliwość wywierania wpływu na wysokość tych wyników, poprzez sprawowanie władzy nad tymi jednostkami.

 


2.2. Grupa Kapitałowa Gamrat – jednostka zależna

• „Gamrat” S.A.

„Gamrat” S.A jest producentem najwyższej jakości materiałów budowlanych z polichlorku winylu oraz polietylenu, przeznaczonych głównie na potrzeby budownictwa infrastrukturalnego oraz użyteczności publicznej. Siedziba spółki znajduje się w Jaśle, przy ul. Mickiewicza 108.

„Gamrat” S.A. wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000091367 (Data rejestracji: 26 lutego 2002 roku). Nadano jej numer statystyczny REGON 370326019 oraz Numer Identyfikacji Podatkowej 6850005056.

Czas trwania „Gamrat” S.A. jest nieoznaczony.

Władze „Gamrat” S.A.

W skład Zarządu na dzień 31 grudnia 2022 roku wchodzili:

Krzysztof Moska        - Prezes Zarządu

Jerzy Pachana            - Członek Zarządu

roku 2022 roku oraz do dnia publikacji niniejszego sprawozdania w składzie Zarządu nie wystąpiły żadne zmiany.

W skład Rady Nadzorczej na dzień 31 grudnia 2022 roku wchodzili:

Wojciech Hoffmann              - Przewodniczący Rady Nadzorczej

o Adrian Moska                        - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Adam Łanoszka                     - Członek  Rady Nadzorczej

roku 2022 roku oraz do dnia publikacji niniejszego sprawozdania w składzie Rady Nadzorczej nie wystąpiły żadne zmiany.

• „Devorex” EAD

Przedmiotem działalności „Devorex” EAD jest produkcja systemów odwadniania dachów (systemy rynnowe), produkcja systemów odwodnień liniowych (Xdrain), produkcja rur
i kształtek polipropylenowch (PP-R), przetwórstwo polimerów, handel produktami polimerowymi oraz świadczenie usług w tym zakresie (produkcja form wtryskowych, obróbka metali).

Siedziba „Devorex” EAD znajduje się w Bułgarii, Plovdiv 4109 Branipole, przy ulicy Chiirite 020 G.

„Devorex” EAD zarejestrowana jest w Rejestrze Handlowym Agencji Rejestracji Ministerstwa Sprawiedliwości Bułgarii, 1111 Sofia, ul. Elizabeth Bagryana 20 oraz w Urzędzie Skarbowym oraz Urzędzie Statystycznym pod numerami: DDS (NIP): BG202826557 i EIK (Regon): 202826557.

Czas trwania „Devorex” EAD jest nieoznaczony.

Władze „Devorex” EAD

Na dzień 31 grudnia 2022 roku funkcję Dyrektora Zarządzającego pełnił*:

Anegel Michev    – Dyrektor Zarządzający

* Z dniem 31 stycznia 2022 roku Pan Dariusz Szlęzaka przestał pełnić funkcję z funkcji Dyrektora Zarządzającego. Z dniem 1 lutego 2022 roku Rada Dyrektorów powierzyła Panu Angelowi Michev funkcję Dyrektora Zarządzającego.

 

W skład Rady Dyrektorów na dzień 31 grudnia 2022 roku wchodzili*:

Adrian Moska        - Przewodniczący Rady Dyrektorów

Agata Hoffmann    - Członek Rady Dyrektorów

o Angel Michev        - Członek Rady Dyrektorów

*W dniu 1 grudnia 2021 roku Pan Dariusz Szlezak złożył rezygnacje z pełnienia funkcji Członka Rady Dyrektorów – Dyrektora Zarządzającego ze skutkiem na 31 stycznia 2022 roku
W dniu 10 stycznia 2022 roku w skład Rady Dyrektorów został powołany Pan Angel Michev. 

• „Gamrat WPC” Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności „Gamrat WPC” Sp. z o.o. jest produkcja i sprzedaż hurtowa materiałów budowlanych.

„Gamrat WPC” Sp. z o.o. jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba i miejsce działalności znajduje się w Jaśle przy ul. Mickiewicza 108.

Spółka „Gamrat WPC” Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000696652 (Data rejestracji: 2 października 2017 roku). Spółce „Gamrat WPC” Sp. z o.o. nadano numer statystyczny REGON 368393951 oraz Numer Identyfikacji Podatkowej 6852333439.

Czas trwania „Gamrat WPC” Sp. z o.o. jest nieoznaczony.

Władze „Gamrat WPC” Sp. z o.o.

W skład Zarządu „Gamrat WPC” Sp. z o.o. na dzień 31 grudnia 2022 roku wchodził:

Robert Ruwiński    - Prezes Zarządu

W roku 2022 roku oraz do dnia publikacji niniejszego sprawozdania w składzie Zarządu nie wystąpiły żadne zmiany.

 

• „PD Profil” Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności „PD Profil” Sp. z o.o. jest sprzedaż systemów rynnowych stalowych oraz systemów rynnowych i podsufitki z PVC.

„PD Profil” Sp. z o.o. jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba i miejsce działalności znajduje się w Jaśle przy ul. Mickiewicza 108.

Spółka „PD Profil” Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000659202 (Data rejestracji: 18 stycznia 2017 roku). Spółce „PD Profil” Sp. z o.o. nadano numer statystyczny REGON 366369233 oraz Numer Identyfikacji Podatkowej 6852331848.

Czas trwania „PD Profil” Sp. z o.o. jest nieoznaczony.

Wobec utracenia przez Spółkę  możliwości  uzyskiwania przychodów w związku z wojną na Ukrainie  oraz z uwagi na ze specyficzny model działalności Zarząd tej spółki złożył wniosek  do Krajowego Rejestru Sądowego ( KRS) o zawieszenie działalności. Zawieszenie działalności PD Profil Sp. z o.o. zostało wpisane w KRS z dniem 1 grudnia 2022 roku. W ocenie Zarządu zawieszenie działalności nie stanowi przesłanki do uznania, że jest to działalności zaniechana w Grupie z uwagi na fakt, że sprzedaż wyrobów stanowiących przedmiot działalności „PD Profil” jest realizowana przez „Gamrat” S.A.

Władze „PD Profil” Sp. z o.o.

W skład Zarządu „PD Profil” Sp. z o.o. na dzień 31 grudnia 2022 roku wchodził:

Jacek Sepioł    - Prezes Zarządu

W roku 2022 roku oraz do dnia publikacji niniejszego sprawozdania w składzie Zarządu nie wystąpiły żadne zmiany.

 

 

2.3. "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o. – jednostka zależna

 

• „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o.

Przedmiotem działalności „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. jest produkcja wyrobów dla budownictwa z tworzyw sztucznych. Spółka rozpoczęła działalność operacyjną w dniu 8 sierpnia 2022 roku po wniesieniu ZCP Dywizji Wykładzin aportem do Spółki.

„Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, której siedziba i miejsce działalności znajduje się w Lublińcu przy ul. Powstańców Śląskich 54.

Spółka „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Częstochowie, XVII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000881266. Spółce „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. nadano numer statystyczny REGON 388083608 oraz Numer Identyfikacji Podatkowej 5751902355.

Czas trwania „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. jest nieoznaczony.

Władze „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o.

W skład Zarządu „Lentex Wykładziny Sp. z o.o. na dzień 1 stycznie 2022 roku oraz na dzień sprzedaży udziałów tj. 3 października 2022 roku wchodził:

Bartosz Wilczyński    - Prezes Zarządu

W dniu 3 października 2022 roku, w wykonaniu przedwstępnej Umowy Sprzedaży, doszło w ramach zamknięcia do zawarcia pomiędzy „Lentex” S.A. i Unilin BV („Kupujący”) przyrzeczonej Umowy Sprzedaży Udziałów, będącej podstawą sprzedaży i przeniesienia przez Lentex na Kupującego własności wszystkich 45.951 posiadanych udziałów oraz praw przysługujących z udziałów w Lentex Wykładziny. Tym samym w dniun 3 października 2022 roku "Lentex" S.A. utraciłó kontrolę nad "Lentex Wykładziny" Sp.z o.o. , a Spółka ta przestała być częścią Grupy Kapitałowej Lentex.

 

3. Zatwierdzenie sprawozdania finansowego

Niniejsze sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone do publikacji przez Zarząd Spółki w dniu 23 marca 2023 roku.

 

4. Podstawa sporządzenia sprawozdania finansowego

Niniejsze roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe przedstawione jest w polskich złotych (zł), a wszystkie wartości, o ile nie wskazano inaczej, podane są w tysiącach złotych (tys. zł).

Sprawozdanie obejmuje okres 12 miesięcy zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku oraz zawiera dane porównawcze za okres 12 miesięcy 2021 roku.

Sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej przez Spółki Grupy w dającej się przewidzieć przyszłości.

Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie stwierdza się istnienia okoliczności wskazujących na zagrożenie kontynuowania działalności przez Spółki Grupy.

 

4.1. Zasady konsolidacji

• Jednostki zależne

Sprawozdania finansowe jednostek zależnych sporządzane są za ten sam okres sprawozdawczy co sprawozdanie jednostki dominującej, przy wykorzystaniu spójnych zasad rachunkowości, w oparciu o jednolite zasady rachunkowości zastosowane dla transakcji i zdarzeń gospodarczych o podobnym charakterze. W celu eliminacji jakichkolwiek rozbieżności 
w stosowanych zasadach rachunkowości wprowadza się korekty.

Wszystkie znaczące salda i transakcje pomiędzy jednostkami Grupy, w tym niezrealizowane zyski wynikające z transakcji w ramach Grupy, zostały w całości wyeliminowane. Niezrealizowane straty są eliminowane, chyba że dowodzą wystąpienia utraty wartości.

Jednostki zależne podlegają konsolidacji w okresie od dnia objęcia nad nimi kontroli przez Grupę, a przestają być konsolidowane od dnia ustania kontroli. Sprawowanie kontroli przez jednostkę dominującą ma miejsce, wtedy gdy:

posiada władzę nad danym podmiotem,

podlega ekspozycji na zmienne zwroty lub posiada prawa do zmiennych zwrotów z tytułu swojego zaangażowania w danej jednostce,

ma możliwość wykorzystania władzy w celu kształtowania poziomu generowanych zwrotów.

Spółka weryfikuje fakt sprawowania kontroli nad innymi jednostkami, jeżeli wystąpiła sytuacja wskazująca na zmianę jednego lub kilku z wyżej wymienionych warunków sprawowania kontroli.

W sytuacji, gdy spółka posiada mniej niż większość praw głosów w danej jednostce, ale posiadane prawa głosu są wystarczające do jednostronnego kierowania istotnymi działaniami tej jednostki, oznacza to, że sprawuje nad nią władzę. W momencie oceny czy prawa głosu w danej jednostce są wystarczające dla zapewnienia władzy, Spółka analizuje wszystkie istotne okoliczności, w tym:

wielkość posiadanego pakietu praw głosu w porównaniu do rozmiaru udziałów i stopnia rozproszenia praw głosu posiadanych przez innych udziałowców,

potencjalne prawa głosu posiadane przez Spółkę, innych udziałowców lub inne strony,

prawa wynikające z innych ustaleń umownych; a także

dodatkowe okoliczności, które mogą dowodzić, że Spółka posiada lub nie posiada możliwości kierowania istotnymi działaniami w momentach podejmowania decyzji, w tym schematy głosowania zaobserwowane na poprzednich zgromadzeniach udziałowców.

Zmiany w udziale własnościowym jednostki dominującej, które nie skutkują utratą kontroli nad jednostką zależną są ujmowane jako transakcje kapitałowe. W takich przypadkach w celu odzwierciedlenia zmian we względnych udziałach w jednostce zależnej Grupa dokonuje korekty wartości bilansowej udziałów kontrolujących oraz udziałów niekontrolujących. Wszelkie różnice pomiędzy kwotą korekty udziałów niekontrolujących, a wartością godziwą kwoty zapłaconej lub otrzymanej odnoszone są na kapitał własny i przypisywane do właścicieli jednostki dominującej.

• Transakcje podlegające eliminacji

Wzajemne rozliczenia, transakcje oraz nierealizowane zyski bądź straty podlegają eliminacji.

 

4.2. Oświadczenie o zgodności

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej (MSSF) zatwierdzonymi przez UE (MSSF UE) oraz przepisami Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz.U. 2018 poz. 757 wraz
z późniejszymi zmianami
). Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania do publikacji, biorąc pod uwagę toczący się w UE proces wprowadzania standardów MSSF oraz prowadzoną przez Grupę działalność, w zakresie stosowanych przez Grupę zasad rachunkowości MSSF różnią się od MSSF UE. MSSF UE obejmują standardy i interpretacje zaakceptowane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR).

Niektóre spółki Grupy prowadzą swoje księgi rachunkowe zgodnie z zasadami (polityką) rachunkowości określoną przez Ustawę z dnia 29 września 1994 roku o rachunkowości („Ustawa”) (Dz.U.2021 poz. 217 wraz z późniejszymi zmianami) i wydanymi na jej podstawie przepisami („polskie standardy rachunkowości”). Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zawiera korekty nie zawarte w księgach rachunkowych jednostek Grupy wprowadzone w celu doprowadzenia sprawozdań finansowych tych jednostek do zgodności z MSSF.

 

4.3. Waluta funkcjonalna i waluta sprawozdania finansowego

Grupa przeprowadziła analizę czynników mających wpływ na ustalenie waluty funkcjonalnej.

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy zostało przedstawione w polskich złotych (PLN), które są również walutą funkcjonalną jednostki dominującej. Dla każdej z jednostek zależnych ustalana jest waluta funkcjonalna i aktywa oraz zobowiązania danej jednostki są mierzone w tej walucie funkcjonalnej. Grupa stosuje metodę konsolidacji bezpośredniej
i wybrała sposób rozliczania zysków lub strat z przeliczenia, który jest zgodny z tą metodą.

 

5. Istotne wartości oparte na profesjonalnym osądzie i szacunkach

5.1. Profesjonalny osąd

Sporządzenie sprawozdania finansowego zgodnie z MSSF wymaga od Zarządów Spółek wchodzących w skład Grupy dokonania profesjonalnych osądów oraz szacunków i założeń, które mają wpływ na przyjęte zasady rachunkowości oraz prezentowane wartości aktywów, pasywów, przychodów oraz kosztów. Szacunki oraz związane z nimi założenia opierają się na doświadczeniu historycznym oraz innych czynnikach, które są uznawane za racjonalne w danych okolicznościach, a ich wyniki dają podstawę profesjonalnego osądu, co do wartości księgowej aktywów i zobowiązań, która nie wynika bezpośrednio z innych źródeł.

W istotnych kwestiach dokonując osądów, szacunków czy też przyjmując założenia Zarządy spółek Grupy mogą opierać się na opiniach niezależnych ekspertów.

Osądy, szacunki i związane z nimi założenia podlegają bieżącej weryfikacji. Ich zmiany są ujmowane w okresie, w którym zostały dokonane, jeżeli dotyczą wyłącznie tego okresu lub
w okresie bieżącym i okresach przyszłych, jeżeli dotyczą zarówno okresu bieżącego jak i okresów przyszłych.

Faktyczna wartość może różnić się od wartości szacowanej.

Ocena sprawowania kontroli oraz wywierania wpływu na inne jednostki.

Zgodnie z zapisami MSSF 10 Grupa dokonała oceny czy sprawuje kontrolę nad posiadanymi udziałami w jednostkach zależnych. Sprawowanie kontroli przez jednostkę dominującą ma miejsce, gdy jednostka posiada władze nad danym podmiotem, podlega ekspozycji na zmienne zwroty lub posiada prawo do zmiennych zwrotów z tytułu swojego zaangażowania w danej jednostce, a także gdy ma możliwość wykorzystania władzy w celu kształtowania poziomu generowanych zwrotów. Spółka weryfikuje fakt sprawowania kontroli, jeżeli wystąpiła sytuacja wskazująca na zmianę jednego lub kilku z wcześniej wymienionych warunków.

• Klasyfikacja umów leasingowych

Spółka dokonała identyfikacji umów leasingu zgodnie z wdrożonym od 1 stycznia 2019 roku MSSF 16, który opisany szerzej został w nocie 9 "Zasady (polityka) rachunkowości".

• Rezerwy na naprawy gwarancyjne i reklamacje

Grupa udziela gwarancji na sprzedane towary. Zazwyczaj gwarancje stanowią zapewnienie klienta, że dany produkt jest zgodny z ustaloną przez strony specyfikacją i nie stanowią dodatkowej usługi. W konsekwencji, większość istniejących gwarancji jest ujmowana zgodnie z MSR 37.

Niektóre niestandardowe umowy z klientami mogą zawierać gwarancje rozszerzone. Zgodnie z MSSF 15 takie gwarancje stanowią oddzielną usługę – ujmowaną jako zobowiązanie do wykonania świadczenia, do której przypisuje się część ceny transakcyjnej.

Zarządy spółek Grupy przeanalizowały ryzyko związane z dodatkowymi kosztami wynikającymi z reklamacji dotyczących sprzedawanych wyrobów bądź ich naprawami gwarancyjnymi.

Analizie poddane zostały 3 ostatnie lata obrotowe. Na bazie wartości uwzględnionych reklamacji /napraw gwarancyjnych w stosunku do wartości przychodów ze sprzedaży ogółem za badane okresy, oszacowano średni koszt reklamacji/naprawy gwarancyjnej, wyrażony wskaźnikiem procentowym.

Ze względu na fakt, że ryzyko wystąpienia roszczeń o charakterze reklamacji/naprawy gwarancyjnej jest integralnie związane z prowadzoną działalnością gospodarczą, zdecydowano uwzględnić szacunek prawdopodobnych kosztów i ująć je w wyniku za okres sprawozdawczy.

Szacowana wartość kosztów ewentualnych reklamacji i napraw gwarancyjnych na dzień bilansowy została oszacowana na poziomie odpowiednio 486 tys. zł i 279 tys. zł
i zaprezentowana została w nocie 26.

 

5.2. Niepewność szacunków i założeń

Poniżej omówiono podstawowe założenia dotyczące przyszłości i inne kluczowe źródła niepewności występujące na dzień bilansowy, z którymi związane jest istotne ryzyko znaczącej korekty wartości bilansowych aktywów i zobowiązań w następnym roku finansowym. Grupa przyjęła założenia i szacunki na temat przyszłości na podstawie wiedzy posiadanej podczas sporządzania sprawozdania finansowego. Występujące założenia i szacunki mogą ulec zmianie na skutek wydarzeń w przyszłości wynikających ze zmian rynkowych lub zmian niebędących pod kontrolą spółek Grupy. Takie zmiany są odzwierciedlane w szacunkach lub założeniach w chwili wystąpienia.

            o Utrata wartości aktywów trwałych

Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia czy istnieją jakiekolwiek przesłanki wskazujące na to, że mogła nastąpić utrata wartości któregoś ze składników niefinansowych aktywów trwałych. W razie stwierdzenia, że przesłanki takie zachodzą, lub w razie konieczności przeprowadzenia corocznego testu sprawdzającego, czy nastąpiła utrata wartości, Grupa dokonuje oszacowania wartości odzyskiwalnej danego składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do którego dany składnik aktywów należy.

Wartość odzyskiwalna składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne odpowiada wartości godziwej pomniejszonej o koszty doprowadzenia do sprzedaży tego składnika aktywów lub odpowiednio ośrodka wypracowującego środki pieniężne, lub jego wartości użytkowej, zależnie od tego, która z nich jest wyższa. Wartość odzyskiwalną ustala się dla poszczególnych aktywów, chyba że dany składnik aktywów nie generuje samodzielnie wpływów pieniężnych, które są w większości niezależne od generowanych przez inne aktywa lub grupy aktywów. Jeśli wartość bilansowa składnika aktywów jest wyższa niż jego wartość odzyskiwalna, ma miejsce utrata wartości i dokonuje się wówczas odpisu do ustalonej wartości odzyskiwalnej. Przy szacowaniu wartości użytkowej prognozowane przepływy pieniężne są dyskontowane do ich wartości bieżącej przy zastosowaniu stopy dyskontowej przed uwzględnieniem skutków opodatkowania odzwierciedlającej bieżące rynkowe oszacowanie wartości pieniądza w czasie oraz ryzyko typowe dla danego składnika aktywów. Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości składników majątkowych używanych w działalności kontynuowanej ujmuje się w tych kategoriach kosztów, które odpowiadają funkcji składnika aktywów, w przypadku którego stwierdzono utratę wartości.

Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia czy występują przesłanki wskazujące na to, że odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości, który był ujęty w okresach poprzednich w odniesieniu do danego składnika aktywów jest zbędny, lub czy powinien zostać zmniejszony. Jeżeli takie przesłanki występują, Grupa szacuje wartość odzyskiwalną tego składnika aktywów. Poprzednio ujęty odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości ulega odwróceniu wtedy i tylko wtedy, gdy od momentu ujęcia ostatniego odpisu aktualizującego nastąpiła zmiana wartości szacunkowych stosowanych do ustalenia wartości odzyskiwalnej danego składnika aktywów. W takim przypadku, podwyższa się wartość bilansową składnika aktywów do wysokości jego wartości odzyskiwalnej. Podwyższona kwota nie może przekroczyć wartości bilansowej składnika aktywów, jaka zostałaby ustalona (po uwzględnieniu umorzenia), gdyby w ubiegłych latach nie ujęto odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości w odniesieniu do tego składnika aktywów. Odwrócenie odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości składnika aktywów ujmuje się niezwłocznie jako przychód. Po odwróceniu odpisu aktualizującego, w kolejnych okresach odpis amortyzacyjny dotyczący danego składnika jest korygowany w sposób, który pozwala w ciągu pozostałego okresu użytkowania tego składnika aktywów dokonywać systematycznego odpisania jego zweryfikowanej wartości bilansowej pomniejszonej o wartość końcową.

Posiadane przez Grupę znaki towarowe i wartość firmy są wrażliwe na następujące zmienne:

~prognoza przyszłych przepływów pieniężnych- szacunkowa prognoza przyszłych przepływów pieniężnych, które zgodnie z oczekiwaniami Spółka może uzyskać z tytułu danego składnika aktywów,

~stopy dyskontowedla potrzeb wyznaczenia wartości marki stopa dyskontowa uwzględnia zwrot na aktywach wolnych od ryzyka oraz ryzyko rynkowe działalności Spółki, która jest właścicielem znaku towarowego. Stopę dyskonta przyjęto na poziomie średnioważonego kosztu kapitału (WACC) finansującego aktywa przedsiębiorstwa. Istotnym parametrem w ustaleniu WACC jest struktura finansowania prowadzonej działalności, tj. udział kapitału własnego oraz kapitału obcego oprocentowanego w kapitałach finansujących ogółem,

~szacowana stopa wzrostustopy wzrostu bazują na poziomie prognozowanej długoterminowej inflacji.

 

   o Stawki amortyzacyjne

Wysokość stawek amortyzacyjnych ustalana jest na podstawie przewidywanego okresu ekonomicznej użyteczności składników rzeczowego majątku trwałego oraz wartości niematerialnych. Spółki Grupy corocznie dokonują weryfikacji przyjętych okresów ekonomicznej użyteczności na podstawie bieżących szacunków.

 

         Wartość godziwa instrumentów finansowych

Wartość godziwą instrumentów finansowych, dla których nie istnieje aktywny rynek ustala się wykorzystując odpowiednie techniki wyceny. Przy wyborze odpowiednich metod i założeń Grupa kieruje się profesjonalnym osądem. Grupa wycenia instrumenty finansowe takie jak instrumenty dostępne do sprzedaży i instrumenty pochodne oraz aktywa niefinansowe takie jak nieruchomości inwestycyjne w wartości godziwej na każdy dzień bilansowy. Ponadto, wartość godziwa instrumentów finansowych wycenianych według zamortyzowanego kosztu została ujawniona w nocie 17.

Wartość godziwa jest rozumiana jako cena, która byłaby otrzymana ze sprzedaży składnika aktywów, bądź zapłacona w celu przeniesienia zobowiązania w transakcji przeprowadzonej na zwykłych warunkach zbycia składnika aktywów między uczestnikami rynku na dzień wyceny w aktualnych warunkach rynkowych. Wycena wartości godziwej opiera się na założeniu, że transakcja sprzedaży składnika aktywów lub przeniesienia zobowiązania odbywa się albo:

na głównym rynku dla danego składnika aktywów bądź zobowiązania,

w przypadku braku głównego rynku, na najkorzystniejszym rynku dla danego składnika aktywów lub zobowiązania.

Zarówno główny jak i najbardziej korzystny rynek muszą być dostępne dla Grupy.

Wartość godziwa składnika aktywów lub zobowiązania jest mierzona przy założeniu, że uczestnicy rynku przy ustalaniu ceny składnika aktywów lub zobowiązania działają w swoim najlepszym interesie gospodarczym.

Wycena wartości godziwej składnika aktywów niefinansowych uwzględnia zdolność uczestnika rynku do wytworzenia korzyści ekonomicznych poprzez jak największe i najlepsze wykorzystanie składnika aktywów lub jego zbycie innemu uczestnikowi rynku, który zapewniłby jak największe i jak najlepsze wykorzystanie tego składnika aktywów.

Grupa stosuje techniki wyceny, które są odpowiednie do okoliczności i w przypadku których są dostępne dostateczne dane do wyceny wartości godziwej, przy maksymalnym wykorzystaniu odpowiednich obserwowalnych danych wejściowych i minimalnym wykorzystaniu nieobserwowalnych danych wejściowych.

Wszystkie aktywa oraz zobowiązania, które są wyceniane do wartości godziwej lub ich wartość godziwa jest ujawniana w sprawozdaniu finansowym są klasyfikowane w hierarchii wartości godziwej w sposób opisany poniżej na podstawie najniższego poziomu danych wejściowych który jest istotny dla wyceny do wartości godziwej traktowanej jako całość:

Poziom 1 – Notowane (nieskorygowane) ceny rynkowe na aktywnym rynku dla identycznych aktywów lub zobowiązań,

Poziom 2 – Techniki wyceny dla których najniższy poziom danych wejściowych, który jest istotny dla wyceny do wartości godziwej jako całości jest bezpośrednio bądź pośrednio obserwowalny,

Poziom 3 - Techniki wyceny dla których najniższy poziom danych wejściowych, który jest istotny dla wyceny do wartości godziwej jako całości jest nieobserwowalny.

Na każdą datę bilansową, w przypadku aktywów i zobowiązań występujących na poszczególne daty bilansowe w sprawozdaniu finansowym Grupa ocenia, czy miały miejsce transfery między poziomami hierarchii poprzez ponowną ocenę klasyfikacji do poszczególnych poziomów, kierując się istotnością danych wejściowych z najniższego poziomu, który jest istotny dla wyceny do wartości godziwej traktowanej jako całość.

Sposób ustalenia wartości godziwej istotnych instrumentów finansowych został przedstawiony w nocie 17.

        o Składnik aktywów z tytułu podatku odroczonego

Grupa rozpoznaje składnik aktywów z tytułu podatku odroczonego bazując na założeniu, że w przyszłości zostanie osiągnięty zysk podatkowy pozwalający na jego wykorzystanie. Pogorszenie uzyskiwanych wyników podatkowych w przyszłości mogłoby spowodować, że założenie to stałoby się nieuzasadnione.

        o Utrata wartości zapasów

Zarządy spółek Grupy dokonują oceny, czy istnieją przesłanki wskazujące na możliwość wystąpienia utraty wartości zapasów. Stwierdzenie utraty wartości wymaga oszacowania ceny sprzedaży netto możliwej do uzyskania dla zapasów, które utraciły swoje cechy użytkowe lub przydatność. Dodatkowe informacje przedstawiono w nocie 18.

        o Niepewność związana z rozliczeniami podatkowymi

Regulacje dotyczące podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych oraz obciążeń związanych z ubezpieczeniami społecznymi podlegają częstym zmianom. Te częste zmiany powodują brak odpowiednich punktów odniesienia, niespójne interpretacje oraz nieliczne ustanowione precedensy, które mogłyby mieć zastosowanie. Obowiązujące przepisy zawierają również niejasności, które powodują różnice w opiniach, co do interpretacji prawnej przepisów podatkowych, zarówno pomiędzy organami państwowymi jak 
 organami państwowymi i przedsiębiorstwami. Rozliczenia podatkowe oraz inne obszary działalności (na przykład kwestie celne czy dewizowe) mogą być przedmiotem kontroli organów, które uprawnione są do nakładania wysokich kar i grzywien, a wszelkie dodatkowe zobowiązania podatkowe, wynikające z kontroli, muszą zostać zapłacone wraz z wysokimi odsetkami. Te warunki powodują, że ryzyko podatkowe w Polsce jest większe niż w krajach o bardziej dojrzałym systemie podatkowym.

W konsekwencji, kwoty prezentowane i ujawniane w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym mogą się zmienić w przyszłości w wyniku ostatecznej decyzji organu kontroli podatkowej.

Z dniem 15 lipca 2016 roku do Ordynacji Podatkowej zostały wprowadzone zmiany w celu uwzględnienia postanowień Ogólnej Klauzuli Zapobiegającej Nadużyciom (GAAR). GAAR ma zapobiegać powstawaniu i wykorzystywaniu sztucznych struktur prawnych tworzonych w celu uniknięcia zapłaty podatku w Polsce. GAAR definiuje unikanie opodatkowania jako czynność dokonaną przede wszystkim w celu osiągnięcia korzyści podatkowej, sprzecznej w danych okolicznościach z przedmiotem i celem przepisu ustawy podatkowej. Zgodnie z GAAR taka czynność nie skutkuje osiągnięciem korzyści podatkowej, jeżeli sposób działania był sztuczny. Wszelkie występowanie (i) nieuzasadnionego dzielenia operacji, (ii) angażowania podmiotów pośredniczących mimo braku uzasadnienia ekonomicznego lub gospodarczego, (iii) elementów wzajemnie się znoszących lub kompensujących oraz (iv) inne działania
o podobnym działaniu do wcześniej wspomnianych, mogą być potraktowane jako przesłanka istnienia sztucznych czynności podlegających przepisom GAAR. Nowe regulacje wymagają znacznie większego osądu przy ocenie skutków podatkowych poszczególnych transakcji.

Klauzulę GAAR należy stosować w odniesieniu do transakcji dokonanych po jej wejściu w życie oraz do transakcji, które zostały przeprowadzone przed wejściem w życie klauzuli GAAR, ale dla których po dacie wejścia klauzuli w życie korzyści były lub są nadal osiągane. Wdrożenie powyższych przepisów umożliwiło polskim organom kontroli podatkowej kwestionowanie realizowanych przez podatników prawnych ustaleń i porozumień, takich jak restrukturyzacja i reorganizacja grupy.

Grupa ujmuje i wycenia aktywa lub zobowiązania z tytułu bieżącego i odroczonego podatku dochodowego przy zastosowaniu wymogów MSR 12 „Podatek dochodowy” w oparciu o zysk (stratę podatkową), podstawę opodatkowania, nierozliczone straty podatkowe, niewykorzystane ulgi podatkowe i stawki podatkowe, uwzględniając ocenę niepewności związanych
z rozliczeniami podatkowymi.

Gdy istnieje niepewność co do tego, czy i w jakim zakresie organ podatkowy będzie akceptował poszczególne rozliczenia podatkowe transakcji, Grupa ujmuje te rozliczenia uwzględniając ocenę niepewności.

        o Utrata wartości należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych należności

W ramach należności Grupa ujmuje prawa do wynagrodzenia w zamian za dobra lub usługi, które przekazała klientowi, jeżeli prawo to jest bezwarunkowe (jedynym warunkiem wymagalności wynagrodzenia jest upływ określonego czasu). Grupa ujmuje należność zgodnie z MSSF 9. W momencie początkowego ujęcia należności z tytułu umowy wszelkie różnice pomiędzy wyceną należności zgodnie z MSSF 9, a odpowiadającą jej wcześniej ujętą kwotą przychodów Grupa ujmuje jako koszt (strata z tytułu utraty wartości).

Należności kontrahentów są w większości ubezpieczone, regularnie monitorowane, a każdy kontrahent jest indywidualnie oceniany pod kątem ryzyka kredytowego. Dodatkowe informacje przedstawiono w nocie 42.

Zarządy spółek Grupy dokonują oceny, czy istnieją przesłanki wskazujące na możliwość wystąpienia utraty wartości należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych należności uwzględniając przyjęte procedury wewnętrzne. Dodatkowe informacje przedstawiono w notach 19 i 20.

        o Wycena rezerw z tytułu świadczeń pracowniczych

Rezerwy z tytułu świadczeń pracowniczych na dzień 31 grudnia 2022 roku zostały oszacowane metodą aktuarialną przez firmę zewnętrzną.

Wyliczenia wartości rezerwy na zobowiązania z tytułu odpraw emerytalnych i rentowych dokonano w oparciu o stopę dyskontową na poziomie 6,5%. Zgodnie z zaleceniem MSR 19 uwzględniono przyszły wzrost płac, przy czym przyjęto długookresową średnią wzrostu płac na poziomie odpowiednio 5,0% i 4,0%, przy średniej inflacji 2,5%, co zaprezentowane zostało w nocie 27 niniejszego rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

 

6. Zmiany stosowanych zasad rachunkowości

Zasady (polityka) rachunkowości zastosowane do sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego są spójne z tymi, które zastosowano przy sporządzaniu sprawozdania finansowego Grupy za rok zakończony 31 grudnia 2021 roku, z wyjątkiem zastosowania następujących zmian do standardów oraz nowych interpretacji obowiązujących dla okresów rocznych rozpoczynających się w dniu 1 stycznia 2022 roku i później.

Nowe lub zmienione standardy oraz interpretacje, które mają zastosowanie po raz pierwszy w 2022 roku, nie mają istotnego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy.

Następujące nowe standardy, zmiany do istniejących standardów oraz interpretacje wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR) oraz zatwierdzone do stosowania w UE wchodzą w życie po raz pierwszy w roku 2022:

     ~Zmiany do MSSF 16 „Leasing” Covid 19 - (opublikowano dnia 31 marca 2021 roku), mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 kwietnia 2021 roku lub później,

     ~Zmiany do MSSF 3 „Połączenia przedsięwzięć”, MSR 16 „Rzeczowe aktywa trwałe” i MSR 37 „Rezerwy, zobowiązania warunkowe i aktywa warunkowe”, Zmiany do różnych standardów „Poprawki do MSSF (cykl 2018 - 2020)” - (opublikowano dnia 14 maja 2020 roku), mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2022 roku lub później.

Zmiany nie mają istotnego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy.

Grupa nie zdecydowała się na wcześniejsze zastosowanie żadnego innego standardu, interpretacji lub zmiany, która została opublikowana, lecz nie weszła dotychczas w życie w świetle przepisów UE.

 

7. Nowe standardy i interpretacje, które zostały opublikowane, a nie weszły jeszcze w życie

Następujące nowe standardy, zmiany do istniejących standardów oraz interpretacje wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR) oraz zatwierdzone do stosowania w UE wchodzą w życie po raz pierwszy po 1 stycznia 2022 roku: 

        ~MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” (opublikowano dnia 18 maja 2017 roku), zawierający zmiany do MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” (opublikowano dnia 25 czerwca 2020    roku), mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023 roku lub później.

        ~Zmiany do MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych" i praktyczne oświadczenia MSSF 2 „Prezentacja zasad (polityki) rachunkowości" (opublikowany w dniu 12 lutego 2021   roku), mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023 roku lub później.

      ~Zmiany do MSR 8 „Zasady (polityka) rachunkowości zmiany wartości szacunkowych i korygowanie błędów" – definicja wartości szacunkowych (opublikowany w dniu 12 lutego      2021 roku), mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023 roku lub później.

      ~Zmiany do MSR 12 „Podatek dochodowy" – odroczony podatek dotyczący aktywów i zobowiązań wynikających z pojedynczej transakcji - do dnia zatwierdzenia niniejszego        sprawozdania finansowego niezatwierdzone przez UE (opublikowano dnia 7 maja 2021 roku), mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023 roku lub później.

      ~Zmiany do MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe”- Zastosowanie po raz pierwszy MSSF 17 i MSSF 9 - Informacje porównawcze - do dnia zatwierdzenia niniejszego sprawozdania      finansowego niezatwierdzone przez UE (opublikowano dnia 9 grudnia 2021 roku), mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023 roku lub później.

Ponadto na dzień publikacji niniejszego sprawozdania następujące nowe standardy i zmiany do standardów zostały wydane przez RMSR, ale jeszcze nie zostały zatwierdzone do stosowania przez UE:

      ~Zmiany do MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych” - podział zobowiązań na krótkoterminowe i długoterminowe, podział zobowiązań na krótkoterminowe  i długoterminowe- odroczenie daty wejścia w życie oraz zobowiązania długoterminowe z kowenantami - do dnia zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansoweg niezatwierdzone przez UE (opublikowano dnia 23 stycznia 2020 roku, 15 lipca 2020 roku i 31 października 2022 roku) mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających  się dnia 1 stycznia 2024 roku lub później. 

      ~Zmiany do MSSF 16 „Leasing” - Zobowiązanie z tytułu leasingu w transakcji sprzedaży i leasingu zwrotnego (wydane 22 września 2022 roku) mające zastosowanie dla okresów    rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2024 roku lub później. 

Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego do publikacji Zarządy Spółek nie zakończyły jeszcze prac nad oceną wpływu wprowadzenia powyższych standardów oraz interpretacji na stosowane przez Grupę zasady (politykę) rachunkowości w odniesieniu do działalności Grupy lub jej wyników finansowych.

 

8. Zapewnienie porównywalności danych

        Dane finansowe za rok 2022 są w pełni porównywalne do danych wykazanych w sprawozdaniu finansowym za rok 2021 poza wskazaną poniżej zmianą. 

      Zarząd „Lentex” S.A., podjął w dniu 11 maja 2022 roku decyzję o zamiarze zbycia zorganizowanej części przedsiębiorstwa Spółki zajmującej się produkcją wykładzin (dalej „ZCP”) poprzez wniesienie ZCP jako wkładu niepieniężnego (aportu) do „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o., jako pokrycie udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym spółki zależnej.

W dniu 22 kwietnia 2022 roku „Lentex” S.A. zakończyła negocjacje oraz zawarła przedwstępną umowę zbycia 100% udziałów i liczby głosów w spółce „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o., tym samym Grupa Kapitałowa utraciła w dniu 3 października 2022 roku, to jest w dniu podpisania umowy sprzedaży, kontrolę nad „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o.

W związku ze zrealizowaną w trakcie roku obrotowego sprzedażą udziałów „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. i prezentacją wyników tej działalności jako zaniechanej w okresie sprawozdawczym zakończonym 31 grudnia 2022 roku, w celu zapewnienia porównywalności danych dokonano retrospektywnego wyodrębnienia wyników tej działalności jako zaniechanej za 12 miesięcy zakończonych 31 grudnia 2021 roku w ramach sprawozdania z całkowitych dochodów zgodnie z MSSF 5. Wpływ opisanej zmiany prezentacyjnej na opublikowane sprawozdanie finansowe Grupy na dzień 31 grudnia 2021 roku (informacje liczbowe zapewniające porównywalność danych sprawozdania finansowego) przedstawiono poniżej:

 
dane w tys. zł
 WARIANT KALKULACYJNY   01.01.2021 - 31.12.2021  Zmiana prezentacji ZCP Dywizji Wykładzin oraz Lentex Wykładziny Sp. z o.o. na działalność zaniechaną 01.01.2021 - 31.12.2021 przekształcone
 Działalność kontynuowana 
Przychody ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów 412 233 (78 253) 333 980
Koszt własny sprzedaży 295 624 (57 925) 237 699
Zysk/strata brutto ze sprzedaży 116 609 (20 328) 96 281
Koszty sprzedaży 23 216 (2 693) 20 523
Koszty ogólnego zarządu 39 987 (8 611) 31 376
Pozostałe przychody operacyjne 3 317 (41) 3 276
Pozostałe koszty operacyjne 1 913 (45) 1 868
Zysk/strata z działalności operacyjnej 54 810 (9 020) 45 790
Przychody finansowe 242 (14) 228
Koszty finansowe 2 581 724 3 305
Zysk/strata brutto 52 471 (9 758) 42 713
Podatek dochodowy 11 945 (2 140) 9 805
Zysk/strata netto z działalności kontynuowanej 40 526 (7 618) 32 908
Zysk/strata netto z działalności kontynuowanej przypadający/a na: 40 526 (7 618) 32 908
Akcjonariuszy jednostki dominującej 34 404 (7 618) 26 786
Udziały niedające kontroli 6 122 -   6 122
Działalność zaniechana    
Zysk/strata netto za rok obrotowy na działalności zaniechanej -   7 618 7 618
Zysk/strata netto za okres sprawozdawczy 40 526 -   40 526
Zysk/strata netto za okres sprawozdawczy przypadający/a na: 40 526 -   40 526
Akcjonariuszy jednostki dominującej 34 404 -   34 404
Udziały niedające kontroli 6 122 -   6 122
 
Pozostałe dochody całkowite (4 657) -   (4 657)
Pozycje nie podlegające przeklasyfikowaniu do zysku/straty w kolejnych okresach sprawozdawczych: 136 -   136
Zyski/ straty aktuarialne z tytułu rezerw na odprawy emerytalne 136 -   136
Pozycje podlegające przeklasyfikowaniu do zysku/straty w kolejnych okresach sprawozdawczych: (4 793) -   (4 793)
Zyski z tytułu zmian wartości godziwej aktywów finansowych wycenianych w wartości godziwej przez pozostałe dochody całkowite (4 627) -   (4 627)
Różnice kursowe z wyceny jednostek działających za granicą  (166) -   (166)
Dochody całkowite razem 35 869 -   35 869
Dochody całkowite przypadające na: 35 869 -   35 869
Akcjonariuszy jednostki dominującej 31 754 -   31 754
Udziały niedające kontroli 4 115 -   4 115

Ponadto w trakcie prac związanych z wniesieniem ZCP Dywizji Wykładzin oraz zmianą oprogramowania księgowego dokonano szczegółowej analizy kapitału własnego Spółki, w wyniki której zidentyfikowano błąd związany z wyodrębnieniem nadwyżki ze sprzedaży akcji włanych. Zmiany prezentacyjne z tym związane, a wpływające na opublikowane sprawozdanie finansowe Spółki na dzień 31 grudnia 2021 roku (informacje liczbowe zapewniające porównywalność danych sprawozdania finansowego) przedstawiono poniżej:

 dane w tys. zł
  01.01.2021  Zmiana prezentacji  01.01.2021  przekształcone
Kapitał własny przypadający na akcjonariuszy jednostki dominującej 279 830 -   279 830
Kapitał podstawowy 19 030 -   19 030
Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej 67 641 11 884 79 525
Akcje własne (25 713) -   (25 713)
Różnice kursowe wynikające z przeliczenia na walutę 2 068   2 068
Zyski zatrzymane 216 804 (11 884) 204 920

 9. Zasady (polityka) rachunkowości

    o Wartości niematerialne

Wykazywane są początkowo wg ceny nabycia lub w koszcie wytworzenia. Po początkowym ujęciu wykazywane są w cenie nabycia lub w koszcie wytworzenia pomniejszonym
o umorzenie i łączną kwotę odpisów aktualizacyjnych z tytułu utraty wartości. Grupa ustala, czy okres użytkowania aktywów niematerialnych jest określony czy nieokreślony. Aktywa niematerialne o określonym okresie użytkowania są amortyzowane przez okres użytkowania oraz poddawane testom na utratę wartości każdorazowo, gdy istnieją przesłanki wskazujące na utratę ich wartości. Okres i metoda amortyzacji aktywów niematerialnych o określonym okresie użytkowania są weryfikowane przynajmniej na koniec każdego roku obrotowego. Zmiany w oczekiwanym okresie użytkowania lub oczekiwanym sposobie konsumowania korzyści ekonomicznych pochodzących z danego składnika aktywów są ujmowane poprzez zmianę odpowiednio okresu lub metody amortyzacji, i traktowane jak zmiany wartości szacunkowych. Odpis amortyzacyjny składników aktywów niematerialnych o określonym okresie użytkowania ujmuje się w zysku lub stracie w ciężar tej kategorii, która odpowiada funkcji danego składnika aktywów niematerialnych.

Aktywa niematerialne o nieokreślonym okresie użytkowania oraz te, które nie są użytkowane, są corocznie poddawane testowi na utratę wartości, w odniesieniu do poszczególnych aktywów lub na poziomie ośrodka wypracowującego środki pieniężne.

Zgodnie z MSR 36 dokonanie testu na utratę wartości wiąże się z wyznaczeniem jego wartości odzyskiwalnej. Wartości niematerialne nie powinny być wykazywane w sprawozdaniu finansowym w kwocie wyższej niż wartość, która może być odzyskana przez użytkowanie (wartość użytkowa) lub poprzez sprzedaż (wartość godziwa pomniejszona o koszty doprowadzenia do sprzedaży). Wartość odzyskiwalną stanowi wyższa z dwóch kwot – wartości użytkowej lub wartości godziwej.

Nakłady poniesione na aktywa niematerialne wytworzone we własnym zakresie, z wyjątkiem aktywowanych nakładów poniesionych na prace rozwojowe, nie są aktywowane i są ujmowane w kosztach okresu, w którym zostały poniesione.

Podsumowanie zasad stosowanych w odniesieniu do aktywów niematerialnych Grupy przedstawia się następująco:

 

Licencje

Koszty prac rozwojowych

Oprogramowanie komputerowe

Relacje z klientami

Wartość firmy jednostki podporządkowanej

okres użytkowania

5 lat dla licencji użytkowanych na podstawie umowy zawartej na czas określony, przyjmuje się ten okres, na który użytkowanie może być przedłużone

10 lat

5 lat

4 lata

-

Wykorzystana metoda amortyzacji

amortyzowane przez okres umowy - metodą liniową

10 lat metodą liniową

5 lat metodą liniową

4 lata metoda liniowa

-

Wewnętrzne wykorzystanie lub nabyte

nabyte

wewnętrznie wytworzone

nabyte

powstałe w wyniku przejęcia

-

Test na utratę wartości

coroczna ocena czy wystąpiły przesłanki świadczące o wystąpieniu utraty wartości

coroczny w przypadku składników nie oddanych jeszcze do użytkowania oraz
w przypadku istnienia przesłanki wskazującej na utratę wartości

coroczna ocena czy wystąpiły przesłanki świadczące
o wystąpieniu utraty wartości

coroczna ocena czy wystąpiły przesłanki świadczące
o wystąpieniu utraty wartości

coroczny test na utratę wartości firmy

  

    o Wartość firmy

Wartość firmy z tytułu przejęcia jednostki jest początkowo ujmowana według ceny nabycia stanowiącej kwotę nadwyżki:

sumy:

       ~przekazanej zapłaty,

       ~kwoty wszelkich niekontrolujących udziałów w jednostce przejmowanej oraz w przypadku połączenia jednostek realizowanego etapami wartości godziwej na dzień przejęcia udziału w kapitale jednostki przejmowanej, należącego poprzednio do jednostki przejmującej.

nad wartością godziwą netto ustaloną na dzień przejęcia wartości możliwych do zidentyfikowania nabytych aktywów i przejętych zobowiązań.

Po początkowym ujęciu, wartość firmy jest wykazywana według ceny nabycia pomniejszonej o wszelkie skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Test na utratę wartości przeprowadza się raz na rok lub częściej, jeśli wystąpią ku temu przesłanki. Wartość firmy nie podlega amortyzacji.

Na dzień przejęcia nabyta wartość firmy jest alokowana do każdego z ośrodków wypracowujących środki pieniężne, które mogą skorzystać z synergii połączenia. Każdy ośrodek lub zespół ośrodków, do którego została przypisana wartość firmy:

odpowiada najniższemu poziomowi w Grupie, na którym wartość firmy jest monitorowana na wewnętrzne potrzeby zarządcze oraz

jest nie większy niż jeden segment operacyjny określony zgodnie z MSSF 8 „Segmenty operacyjne”.

Odpis z tytułu utraty wartości ustalany jest poprzez oszacowanie odzyskiwalnej wartości ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do którego została alokowana dana wartość firmy. W przypadku, gdy odzyskiwalna wartość ośrodka wypracowującego środki pieniężne jest niższa niż wartość bilansowa, ujęty zostaje odpis z tytułu utraty wartości. W przypadku, gdy wartość firmy stanowi część ośrodka wypracowującego środki pieniężne i dokonana zostanie sprzedaż części działalności w ramach tego ośrodka, przy ustalaniu zysków lub strat ze sprzedaży takiej działalności wartość firmy związana ze sprzedaną działalnością zostaje włączona do jej wartości bilansowej. W takich okolicznościach sprzedana wartość firmy jest ustalana na podstawie względnej wartości sprzedanej działalności i wartości zachowanej części ośrodka wypracowującego środki pieniężne.

    o Badania i rozwój

 Prace badawcze

Wydatki poniesione na etapie prac badawczych z zamiarem pozyskania nowej wiedzy naukowej lub technicznej prowadzone we własnym zakresie nie są ujmowane jako składnik aktywów niematerialnych, tylko ujmowane są w rachunku zysków i strat w momencie ich poniesienia. Do przykładów prac badawczych zalicza się:

       ~działania zmierzające do zdobycia nowej wiedzy;

       ~poszukiwanie, ocenę i końcową selekcję sposobu wykorzystania rezultatów prac badawczych lub wiedzy innego rodzaju;

       ~poszukiwanie alternatywnych materiałów, urządzeń, produktów, procesów, systemów lub usług;

       ~formułowanie, projektowanie, ocenę i końcową selekcję nowych lub udoskonalonych materiałów, urządzeń, produktów, procesów, systemów lub usług.

 Prace rozwojowe

Nakłady poniesione na prace rozwojowe, których efekty działań znajdują zastosowanie w opracowaniu lub wytworzeniu nowego lub w znacznym stopniu ulepszonego produktu podlegają aktywowaniu w przypadku, gdy wytworzenie nowego produktu (lub procesu) jest technicznie możliwe i jest ekonomicznie uzasadnione oraz spółka posiada techniczne, finansowe oraz inne niezbędne środki do ukończenia prac rozwojowych zgodnie z § 57 MSR 38. W ramach swojej podstawowej zaniechanej działalności Jednostka dominująca zakończyła prace rozwojowe mające na celu zbudowanie, optymalizację i zwalidowanie prototypu pilotażowej linii technologicznej odzwierciedlającej innowacyjną technologię lakierowania i głębokiego moletowania wykładziny elastycznej z polichlorku winylu (PVC) o znacząco wyróżniających się na rynku parametrach.

Jednostka dominująca zgodnie z przyjętą strategią planowała wdrażać wyniki prac rozwojowych poprzez dodatkową sprzedaż wygenerowaną przez udoskonalone dzięki nowej technologii produkty.

Zgodnie z § 57 MSR 38, składnik wartości niematerialnych powstały w wyniku prac rozwojowych (lub realizacji etapu prac rozwojowych przedsięwzięcia prowadzonego we własnym zakresie) ujmuje się wtedy i tylko wtedy, gdy jednostka jest w stanie udowodnić:

a) możliwość, z technicznego punktu widzenia, ukończenia składnika wartości niematerialnych tak, aby nadawał się do użytkowania lub sprzedaży

Jednostka dominująca ocenia, że rozwój przeprowadzonych prac zakończył się sukcesem i wprowadzeniem produktów do sprzedaży. Przeprowadzone prace dotyczyły zmian procesu produkcyjnego – techniczna wykonalność projektu została udowodniona przez zakończony sukcesem projekt. Należy podkreślić, iż Jednostka dominująca, uzyskała dofinansowanie 

z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój, w ramach którego Jednostka dominująca otrzymała unijną dotację na Opracowanie technologii wytwarzania lakierowanej wykładziny PVC głęboko moletowanej celem zaoferowania znacząco ulepszonych produktów. Jak opisano w punkcie powyżej, Jednostka dominująca poprzez przyjętą i opisaną strategię współpracy z dystrybutorami w ramach wszystkich modeli biznesowych wskazywała, iż uzyskiwała pożytki ekonomiczne z prowadzonych prac rozwojowych.

b) zamiar ukończenia składnika wartości niematerialnych oraz jego użytkowania lub sprzedaży

Prace rozwojowe były prowadzone zgodnie ze strategią Jednostki dominującej zakładającą rozwój produktów oferowanych przez segment podłóg PVC, dzięki którym Jednostka dominująca dołączyła do grupy globalnych dostawców w tym obszarze produktów.

c) zdolność do użytkowania lub sprzedaży składnika wartości niematerialnych

Projekt wykazywał od samego początku zdolność komercjalizacji, co odzwierciedlały przykłady zawieranych transakcji w segmencie produktów wykładzinowych. Jak opisano powyżej, Jednostka dominująca poprzez przyjętą i opisaną strategię współpracy z dystrybutorami w ramach przyjętych modeli biznesowych wskazywała, iż uzyskuje pożytki ekonomiczne z prowadzonych prac rozwojowych.

d) sposób, w jaki składnik wartości niematerialnych będzie wytwarzał prawdopodobne przyszłe korzyści ekonomiczne

Jednostka dominująca była wiodącym europejskim producentem wykładziny PVC. Wprowadzenie do oferty wykładzin lakierowanych głęboko moletowanych pozwoliło wzmocnić pozycję Spółki dominującej w tym zakresie i zwiększyć jej udział w rynku.

e) dostępność stosowanych środków technicznych, finansowych i innych, które mają służyć ukończeniu prac rozwojowych oraz użytkowaniu lub sprzedaży składników aktywów niematerialnych

Jednostka dominująca zakończyła prowadzone prace rozwojowe. Jednostka dominująca była beneficjentem finansowania z UE. W dniu 11 lutego 2019 roku została podpisana umowa z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju o dofinansowanie projektu w ramach programu operacyjnego Inteligentny Rozwój, w ramach którego Jednostka dominująca otrzymała unijną dotację na Opracowanie technologii wytwarzania lakierowanej wykładziny PVC głęboko moletowanej celem zaoferowania znacząco ulepszonych produktów („Projekt”).

Całkowita kwota wydatków kwalifikowanych wynosiła 19.756 tys. zł. Jednostka dominująca otrzymała dofinansowanie w kwocie 8.010 tys. zł, co stanowiło 40,5% całkowitych wydatków kwalifikujących się do objęcia wsparciem. Okres kwalifikowalności kosztów dla Projektu rozpoczął się w dniu 1 października 2019 roku i trwał do dnia 31 marca 2021 roku.

f) możliwość wiarygodnego ustalenia nakładów poniesionych w czasie prac rozwojowych, które można przyporządkować temu składnikowi wartości niematerialnych

Jednostka dominująca w celu wiarygodnego ustalenia nakładów na prace rozwojowe prowadziła księgi rachunkowe wyodrębniając oddzielne analityki kont dla prowadzonych projektów.

Rejestracja nakładów była prowadzona przy pomocy systemów informatycznych pozwalających na szczegółową identyfikację nakładów poniesionych na prace rozwojowe. Jednostka dominująca identyfikowała poniższe kategorie nakładów związanych z pracami rozwojowymi:

      ~amortyzacja,

      ~zużycie energii,

      ~materiały,

      ~usługi,

      ~wynagrodzenia wraz z narzutami,

      ~zakup komponentów,

      ~pozostałe koszty.

Zakończone prace rozwojowe zostały wniesione aportem do spółki „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o.

Test na utratę wartości

Na koniec każdego okresu sprawozdawczego Spółka ocenia czy istnieją jakiekolwiek przesłanki wskazujące na to, że mogła nastąpić utrata wartości aktywów z tytułu prac rozwojowych w realizacji. W razie stwierdzenia, że przesłanki takie występują przeprowadzany jest odpowiedni test. Jeśli wartość bilansowa testowanych aktywów przekracza ich wartość odzyskiwalną wówczas tworzony jest odpowiedni odpis aktualizujący. Oceniając istnienie przesłanek świadczących o możliwości utraty wartości aktywów niematerialnych Spółka analizuje co najmniej przesłanki pochodzące z zewnętrznych oraz wewnętrznych źródeł informacji wymagane przez MSR 36 „Utrata wartości aktywów”.

Na dzień 31 grudnia 2022 roku Spółka nie zidentyfikowała przesłanek wskazujących na to, że mogła nastąpić utrata wartości aktywów z tytułu prac rozwojowych w trakcie realizacji, gdyż nie zidentyfikowała prac rozwojowych w trakcie realizacji

Koszty prac rozwojowych ujmowane są jako wartości niematerialne i podlegają odpisom amortyzacyjnym oraz aktualizującym z tytułu utraty wartości. 

    o Dotacje rządowe

Otrzymane dotacje rządowe do aktywów wykazywane są w wartości godziwej.

Zwrot nakładów bezpośrednich związanych z wytworzeniem pilotażowej linii technologicznej do wytwarzania lakierowanej wykładziny PVC głęboko moletowanej był w skonsolidowanym sprawozdaniu z sytuacji finansowej prezentowany jako pomniejszenie wartości bilansowej składnika aktywów. Aktywa objęte dotacją w związku z realizacją pilotażowej linii technologicznej do wytwarzania lakierowanej wykładziny PVC głęboko moletowanej zostały wniesione aportem do spółki „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. Otrzymaną dotację odejmuje się w trakcie ustalania wartości składnika aktywów. Dotacja jest ujmowana w wyniku przez okres użytkowania składnika aktywów podlegającego amortyzacji poprzez zredukowany odpis amortyzacyjny. Zakup aktywów oraz uzyskanie powiązanych z nimi dotacji, w celu wykazania poziomu inwestycji brutto w aktywa, prezentuje się jako oddzielne pozycje sprawozdania z przepływów pieniężnych.

Koszty pośrednie związane z wytworzeniem pilotażowej linii technologicznej do wytwarzania lakierowanej wykładziny PVC głęboko moletowanej ujmowane były systematycznie w momencie ich poniesienia. Otrzymany zwrot poniesionych kosztów ujmowany jest jako przychód w wartości poniesionych kosztów, aby zapewnić ich współmierność z poniesionymi kosztami, które Grupa kompensuje. W skonsolidowanym sprawozdaniu z całkowitych dochodów dotacja jest pokazywana w wartości skompensowanej w pozycji koszty ogólnego zarządu.

     o Rzeczowe aktywa trwałe

Wartość początkowa środków trwałych obejmuje ich cenę nabycia powiększoną o wszystkie koszty bezpośrednio związane z zakupem i przystosowaniem składnika majątku do stanu zdatnego do używania. Środki trwałe w momencie ich nabycia zostają podzielone na części składowe będące pozycjami o istotnej wartości, dla których można przyporządkować odrębny okres ekonomicznej użyteczności. Częścią składową są również koszty generalnych remontów. Po początkowym ujęciu pozycji rzeczowych aktywów trwałych jako składnika aktywów, wykazuje się ją według ceny nabycia lub w koszcie wytworzenia pomniejszonym o skumulowaną amortyzację oraz o skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Koszty poniesione po dacie oddania środka trwałego do używania, takie jak koszty konserwacji i napraw, obciążają zysk lub stratę w momencie ich poniesienia.

Amortyzacja naliczana jest metodą liniową przez szacowany okres użytkowania. Stawki amortyzacyjne dla poszczególnych kategorii rzeczowych aktywów trwałych mieszczą się w przedziałach:

budynki i budowle – od 0,46% do 25,00%,

maszyny i urządzenia – od 0,41% do 25,00%,

środki transportu - od 5,68 % do 22,08%,

pozostałe – od 1,6% do 21,53%.

Wartość końcową, okres użytkowania oraz metodę amortyzacji składników aktywów weryfikuje się corocznie - i w razie konieczności – koryguje z efektem od 1 stycznia roku następnego. Dana pozycja rzeczowych aktywów trwałych może zostać usunięta z bilansu po dokonaniu jej zbycia lub w przypadku, gdy nie są spodziewane żadne ekonomiczne korzyści wynikające z dalszego użytkowania takiego składnika aktywów. Wszelkie zyski lub straty wynikające z usunięcia danego składnika aktywów z bilansu są ujmowane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów w okresie, w którym dokonano takiego wyksięgowania.

       o Utrata wartości niefinansowych aktywów trwałych

Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia czy istnieją jakiekolwiek przesłanki wskazujące na to, że mogła nastąpić utrata wartości któregoś ze składników niefinansowych aktywów trwałych. W razie stwierdzenia, że przesłanki takie zachodzą, lub w razie konieczności przeprowadzenia corocznego testu sprawdzającego, czy nastąpiła utrata wartości, Grupa dokonuje oszacowania wartości odzyskiwalnej danego składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do którego dany składnik aktywów należy.

Wartość odzyskiwalna składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne odpowiada wartości godziwej pomniejszonej o koszty doprowadzenia do sprzedaży tego składnika aktywów lub odpowiednio ośrodka wypracowującego środki pieniężne, lub jego wartości użytkowej, zależnie od tego, która z nich jest wyższa. Wartość odzyskiwalną ustala się dla poszczególnych aktywów, chyba że dany składnik aktywów nie generuje samodzielnie wpływów pieniężnych, które są w większości niezależne od generowanych przez inne aktywa lub grupy aktywów. Jeśli wartość bilansowa składnika aktywów jest wyższa niż jego wartość odzyskiwalna, ma miejsce utrata wartości i dokonuje się wówczas odpisu do ustalonej wartości odzyskiwalnej. Przy szacowaniu wartości użytkowej prognozowane przepływy pieniężne są dyskontowane do ich wartości bieżącej przy zastosowaniu stopy dyskontowej przed uwzględnieniem skutków opodatkowania odzwierciedlającej bieżące rynkowe oszacowanie wartości pieniądza w czasie oraz ryzyko typowe dla danego składnika aktywów. Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości składników majątkowych używanych w działalności kontynuowanej ujmuje się w tych kategoriach kosztów, które odpowiadają funkcji składnika aktywów, w przypadku którego stwierdzono utratę wartości.

Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia czy występują przesłanki wskazujące na to, że odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości, który był ujęty w okresach poprzednich w odniesieniu do danego składnika aktywów jest zbędny, lub czy powinien zostać zmniejszony. Jeżeli takie przesłanki występują, Grupa szacuje wartość odzyskiwalną tego składnika aktywów. Poprzednio ujęty odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości ulega odwróceniu wtedy i tylko wtedy, gdy od momentu ujęcia ostatniego odpisu aktualizującego nastąpiła zmiana wartości szacunkowych stosowanych do ustalenia wartości odzyskiwalnej danego składnika aktywów. W takim przypadku, podwyższa się wartość bilansową składnika aktywów do wysokości jego wartości odzyskiwalnej. Podwyższona kwota nie może przekroczyć wartości bilansowej składnika aktywów, jaka zostałaby ustalona (po uwzględnieniu umorzenia), gdyby w ubiegłych latach nie ujęto odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości w odniesieniu do tego składnika aktywów. Odwrócenie odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości składnika aktywów ujmuje się niezwłocznie jako przychód. Po odwróceniu odpisu aktualizującego, w kolejnych okresach odpis amortyzacyjny dotyczący danego składnika jest korygowany w sposób, który pozwala w ciągu pozostałego okresu użytkowania tego składnika aktywów dokonywać systematycznego odpisania jego zweryfikowanej wartości bilansowej pomniejszonej o wartość końcową.

    o Remonty średnie i kapitalne maszyn produkcyjnych

Przeprowadzane są w regularnych odstępach czasu, np. co 2 lub 3 lata, są aktywowane i ujmowane w odpowiedniej pozycji rzeczowych aktywów trwałych. Odpis amortyzacyjny remontów rozkładany jest w sposób liniowy na okres między kolejnymi remontami.

    o Leasing środków trwałych

Umowy leasingu, na mocy których Grupa otrzymuje prawo do kontroli użytkowania zidentyfikowanego składnika aktywów na dany okres w zamian za wynagrodzenie, są ujmowane w sprawozdaniu z sytuacji finansowej na dzień rozpoczęcia leasingu w pozycji rzeczowe aktywa trwałe lub nieruchomości inwestycyjne (prawa do użytkowania) oraz zobowiązania finansowe (zobowiązania z tytułu leasingu). Zobowiązanie z tytułu leasingu wyceniane jest w wartości bieżącej opłat leasingowych pozostających do zapłaty w dacie rozpoczęcia leasingu. Opłaty leasingowe są rozdzielane pomiędzy koszty finansowe i zmniejszenie salda zobowiązania z tytułu leasingu, w sposób umożliwiający uzyskanie stałej stopy odsetek od pozostałego do spłaty zobowiązania. Koszty finansowe są ujmowane w zysku lub stracie, chyba że spełnione są wymogi kapitalizacji.

Składnik aktywów z tytułu prawa do użytkowania jest amortyzowany przez okres użytkowania bazowego składnika aktywów.

    o Koszty finansowania zewnętrznego

Ujmuje się je jako koszty w okresie, w którym je poniesiono z wyjątkiem kosztów, które można bezpośrednio przyporządkować nabyciu, budowie lub wytworzeniu rzeczowych aktywów trwałych. Koszty finansowania zewnętrznego są kapitalizowane jako część kosztu wytworzenia środków trwałych, aktywów niematerialnych. Na koszty finansowania zewnętrznego składają się odsetki wyliczone przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej, obciążenia finansowe z tytułu umów leasingu finansowego oraz różnice kursowe powstałe w związku z finansowaniem zewnętrznym do wysokości odpowiadającej korekcie kosztu odsetek.

    o Wyroby gotowe oraz produkcja w toku na dzień bilansowy

Wykazywane są w koszcie wytworzenia, nie wyższym jednak od możliwej do uzyskania ceny sprzedaży netto. Koszt własny sprzedaży wyrobów gotowych obejmuje surowce, koszty zakupu, robociznę bezpośrednią, inne koszty bezpośrednie i odnośne wydziałowe koszty produkcji (oparte o normalne zdolności produkcyjne) z wyłączeniem kosztów finansowana zewnętrznego. Ewidencję wyrobów gotowych prowadzi się techniką kosztu standardowego przy zapewnieniu ewidencji odchyleń od kosztu standardowego. Odpisywanie wartości zapasów do poziomu ich ceny sprzedaży netto możliwej do uzyskania odbywa się na podstawie odpisów indywidualnych (wycena bilansowa). Dodatkowo, na wszystkie zapasy zalegających powyżej 1 roku wyrobów gotowych utworzone zostały odpisy aktualizujące w zależności od specyfikacji wyprodukowanych asortymentów i możliwości ich sprzedaży wraz z upływem czasu. Odpisy aktualizacyjne wszystkich zapasów wyrobów gotowych wykazuje się w sprawozdaniu z całkowitych dochodów w pozycji "Koszt własny sprzedaży".

    o Materiały, surowce, towary

Wykazywane są w cenie nabycia, nie wyższej jednak od możliwej do uzyskania ceny sprzedaży netto. Ewidencję materiałów, towarów i surowców prowadzi się techniką kosztu standardowego przy zapewnieniu ewidencji odchyleń od kosztu standardowego. Na zapasy zalegających surowców, materiałów i towarów tworzony jest odpis aktualizujący na podstawie indywidualnego osądu w zależności od:

     możliwości użycia surowców do produkcji wraz z upływem czasu,

     możliwości odsprzedaży materiałów i towarów.

Odpisy aktualizacyjne zapasów materiałów i towarów wykazuje się w sprawozdaniu z całkowitych dochodów w pozycji "Wartość sprzedanych towarów i materiałów".

    o Aktywa finansowe

Aktywa i zobowiązania finansowe ujmowane są w bilansie Grupy w momencie, gdy Grupa staje się stroną wiążącej umowy.

Jako instrument finansowy Grupa kwalifikuje każdą umowę, która skutkuje jednocześnie powstaniem składnika aktywów finansowych u jednej ze stron i zobowiązania finansowego lub instrumentu kapitałowego u drugiej ze stron, pod warunkiem, że z kontraktu zawartego między dwiema lub więcej stronami jednoznacznie wynikają skutki gospodarcze.

Aktywa finansowe zgodnie z MSSF 9 „Instrumenty finansowe” klasyfikowane są na moment początkowego ujęcia w oparciu o:

- charakterystykę przepływów pieniężnych,

- model biznesowy, w oparciu o który dane aktywo finansowe jest zarządzane.

MSSF 9 „Instrumenty finansowe” definiuje trzy kategorie aktywów finansowych:

- wyceniane według zamortyzowanego kosztu,

- wyceniane do wartości godziwej przez inne całkowite dochody,

- wyceniane do wartości godziwej przez wynik finansowy.

Klasyfikacji Grupa dokonuje na moment początkowego ujęcia aktywów.

Do aktywów i zobowiązań wycenianych według zamortyzowanego kosztu Grupa klasyfikuje:

• aktywa finansowe: należności z tytułu dostaw i usług, środki pieniężne i ich ekwiwalenty, lokaty, depozyty zabezpieczające, pozostałe należności,

• zobowiązania finansowe: kredyty, pożyczki, obligacje, zobowiązania z tytułu dostaw i usług, pozostałe zobowiązania.

Do aktywów wycenianych w wartości godziwej przez inne całkowite dochody Grupa klasyfikuje udziały i akcje w jednostkach pozostałych, chyba że Grupa w momencie początkowego ujęcia wyznaczyła wybrane udziały i akcje jako składnik aktywów finansowych wyceniany w wartości godziwej przez wynik celem eliminacji niespójności wyceny jaka powstałaby na wskutek ich wyceny bądź ujęcia związanych z nimi zysków lub strat według różnych zasad.

W przypadku należności z tytułu dostaw i usług, Grupa stosuje uproszczone podejście i wycenia odpis na oczekiwane straty kredytowe w kwocie równej oczekiwanym stratom kredytowym w całym okresie życia przy użyciu macierzy rezerw. Grupa wykorzystuje swoje dane historyczne dotyczące strat kredytowych, skorygowane w stosownych przypadkach o wpływ informacji dotyczących przyszłości.

W przypadku pozostałych aktywów finansowych, Grupa wycenia odpis na oczekiwane straty kredytowe w kwocie równej 12-miesięcznym oczekiwanym stratom kredytowym. Jeżeli ryzyko kredytowe związane z danym instrumentem finansowym znacznie wzrosło od momentu początkowego ujęcia, Grupa wycenia odpis na oczekiwane straty kredytowe z tytułu instrumentu finansowego w kwocie równej oczekiwanym stratom kredytowym w całym okresie życia.

Grupa ocenia, że ryzyko kredytowe związane z danym instrumentem finansowym znacznie wzrosło od dnia jego początkowego ujęcia w przypadku, gdy opóźnienie w spłacie przekroczy 180 dni.

Jednocześnie, Grupa ocenia, że niewykonanie zobowiązania przez dłużnika (ang. default) następuje w przypadku, gdy opóźnienie w spłacie przekroczy 365 dni.

    o Zobowiązania finansowe

Grupa klasyfikuje jako wyceniane po początkowym ujęciu w zamortyzowanym koszcie lub wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy (jeśli spełniają definicje przeznaczonych do obrotu, są instrumentami pochodnymi lub w momencie początkowego ujęcia zostają wyznaczone jako wyceniane w ten sposób).

Do zobowiązań wycenianych według zamortyzowanego kosztu Grupa klasyfikuje: kredyty, pożyczki, obligacje, zobowiązania z tytułu dostaw i usług, pozostałe zobowiązania.

    o Utrata wartości aktywów finansowych

Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia czy istnieją obiektywne przesłanki utraty wartości składnika aktywów finansowych lub grupy aktywów finansowych.

             Aktywa ujmowane według zamortyzowanego kosztu

Jeżeli istnieją obiektywne przesłanki na to, że została poniesiona strata z tytułu utraty wartości pożyczek i należności wycenianych według zamortyzowanego kosztu, to kwota odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości równa się różnicy pomiędzy wartością bilansową składnika aktywów finansowych a wartością bieżącą oszacowanych przyszłych przepływów pieniężnych (z wyłączeniem przyszłych strat z tytułu nieściągnięcia należności, które nie zostały jeszcze poniesione), zdyskontowanych z zastosowaniem pierwotnej (tj. ustalonej przy początkowym ujęciu) efektywnej stopy procentowej. Wartość bilansową składnika aktywów obniża się poprzez zastosowanie konta odpisów aktualizujących. Kwotę straty ujmuje się w zysku lub stracie.

Grupa ocenia najpierw, czy istnieją obiektywne przesłanki utraty wartości poszczególnych aktywów finansowych, które indywidualnie są znaczące, a także przesłanki utraty wartości aktywów finansowych, które indywidualnie nie są znaczące. Jeżeli z przeprowadzonej analizy wynika, że nie istnieją obiektywne przesłanki utraty wartości indywidualnie ocenianego składnika aktywów finansowych, niezależnie od tego, czy jest on znaczący, czy też nie, to Grupa włącza ten składnik do grupy aktywów finansowych o podobnej charakterystyce ryzyka kredytowego i łącznie ocenia pod kątem utraty wartości. Aktywa, które indywidualnie są oceniane pod kątem utraty wartości i dla których ujęto odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości lub uznano, że dotychczasowy odpis nie ulegnie zmianie, nie są brane pod uwagę przy łącznej ocenie grupy aktywów pod kątem utraty wartości.

Jeżeli w następnym okresie odpis z tytułu utraty wartości zmniejszył się, a zmniejszenie to można w obiektywny sposób powiązać ze zdarzeniem następującym po ujęciu odpisu, to uprzednio ujęty odpis odwraca się. Późniejsze odwrócenie odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości ujmuje się w zysku lub stracie w zakresie, w jakim na dzień odwrócenia wartość bilansowa składnika aktywów nie przewyższa jego zamortyzowanego kosztu.

 

             Aktywa finansowe wykazywane według kosztu

Jeżeli występują obiektywne przesłanki, że nastąpiła utrata wartości nienotowanego instrumentu kapitałowego, który nie jest wykazywany według wartości godziwej, gdyż jego wartości godziwej nie można wiarygodnie ustalić, albo instrumentu pochodnego, który jest powiązany i musi zostać rozliczony poprzez dostawę takiego nienotowanego instrumentu kapitałowego, to kwotę odpisu z tytułu utraty wartości ustala się jako różnicę pomiędzy wartością bilansową składnika aktywów finansowych oraz wartością bieżącą oszacowanych przyszłych przepływów pieniężnych zdyskontowanych przy zastosowaniu bieżącej rynkowej stopy zwrotu dla podobnych aktywów finansowych.

 

 Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez całkowite dochody

Jeżeli występują obiektywne przesłanki, że nastąpiła utrata wartości składnika aktywów finansowych dostępnego do sprzedaży, to kwota stanowiąca różnicę pomiędzy ceną nabycia tego składnika aktywów (pomniejszona o wszelkie spłaty kapitału i amortyzację) i jego bieżącą wartością godziwą, pomniejszoną o wszelkie odpisy z tytułu utraty wartości tego składnika uprzednio ujęte w zysku lub stracie, zostaje wyksięgowana z kapitału własnego i przekwalifikowana do zysku lub straty. Nie można ujmować w zysku lub stracie odwrócenia odpisu z tytułu utraty wartości instrumentów kapitałowych kwalifikowanych jako dostępne do sprzedaży. Jeżeli w następnym okresie wartość godziwa instrumentu dłużnego dostępnego do sprzedaży wzrośnie, a wzrost ten może być obiektywnie łączony ze zdarzeniem następującym po ujęciu odpisu z tytułu utraty wartości w zysku lub stracie, to kwotę odwracanego odpisu ujmuje się w zysku lub stracie.

 

 Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik

Model utraty wartości tj. ustalanie strat z tytułu utraty wartości ze względu na ryzyko kredytowe nie dotyczy składników aktywów finansowych wycenianych w wartości godziwej przez wynik.

    o Płatności w formie akcji własnych/opcji

Koszt programów motywacyjnych rozliczanych z pracownikami (w tym członkami Zarządu) w instrumentach kapitałowych jest wyceniany przez odniesienie do wartości godziwej na dzień przyznania praw. Przy wycenie transakcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych uwzględniane są rynkowe warunki nabycia uprawnień (związane z ceną akcji Spółki) oraz warunki inne niż warunki nabycia uprawnień.

Koszt transakcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych jest ujmowany wraz z odpowiadającym mu wzrostem wartości kapitału własnego w okresie, w którym spełnione zostały warunki dotyczące wyników, kończącym się w dniu, w którym określeni pracownicy zdobędą pełne uprawnienia do świadczeń („dzień nabycia praw”). Skumulowany koszt ujęty z tytułu transakcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych na każdy dzień bilansowy do dnia nabycia praw odzwierciedla stopień upływu okresu nabywania praw oraz liczbę nagród, do których prawa zostaną ostatecznie nabyte.

W przypadku modyfikacji warunków przyznawania nagród rozliczanych w instrumentach kapitałowych, w ramach spełnienia wymogu minimum ujmuje się koszty, jak w przypadku gdyby warunki te nie uległy zmianie. Ponadto, ujmowane są koszty z tytułu każdego wzrostu wartości transakcji w wyniku modyfikacji, wycenione na dzień zmiany.

W przypadku anulowania nagrody rozliczanej w instrumentach kapitałowych, jest ona traktowana w taki sposób, jakby prawa do niej zostały nabyte w dniu anulowania, a wszelkie jeszcze nieujęte koszty z tytułu nagrody są niezwłocznie ujmowane. Jednakże w przypadku zastąpienia anulowanej nagrody nową nagrodą – określoną jako nagroda zastępcza w dniu jej przyznania, nagroda anulowana i nowa nagroda są traktowane tak, jakby stanowiły modyfikację pierwotnej nagrody.

    o Zysk netto na akcję

Zysk netto na akcję dla każdego okresu jest obliczony poprzez podzielenie zysku netto za dany okres przez średnią ważoną liczbę akcji w danym okresie sprawozdawczym.

    o Środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych

Środki pieniężne i lokaty krótkoterminowe wykazane w sprawozdaniu z sytuacji finansowej obejmują środki pieniężne w banku i w kasie oraz lokaty krótkoterminowe o pierwotnym okresie zapadalności nieprzekraczającym trzech miesięcy.

Saldo środków pieniężnych i ich ekwiwalentów wykazane w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych składa się z określonych powyżej środków pieniężnych i ich ekwiwalentów, pomniejszonych o niespłacone kredyty w rachunkach bieżących, jeśli stanowią integralną część zarządzania środkami pieniężnymi w jednostce (są płatne na żądanie, a saldo rachunku często zmienia saldo z dodatniego na ujemne).

 

     o Podatek dochodowy

Zobowiązania i należności z tytułu bieżącego podatku za okres bieżący i okresy poprzednie wycenia się w wysokości kwot przewidywanej zapłaty na rzecz organów podatkowych (podlegających zwrotowi od organów podatkowych) z zastosowaniem stawek podatkowych i przepisów podatkowych, które prawnie lub faktycznie już obowiązywały na dzień bilansowy.

Na potrzeby sprawozdawczości finansowej, podatek odroczony jest obliczany metodą zobowiązań bilansowych w stosunku do różnic przejściowych występujących na dzień bilansowy między wartością podatkową aktywów i zobowiązań a ich wartością bilansową wykazaną w sprawozdaniu finansowym.

Rezerwa na podatek odroczony ujmowana jest w odniesieniu do wszystkich dodatnich różnic przejściowych,

z wyjątkiem sytuacji, gdy rezerwa na podatek odroczony powstaje w wyniku początkowego ujęcia wartości firmy lub początkowego ujęcia składnika aktywów bądź zobowiązania przy transakcji nie stanowiącej połączenia jednostek i w chwili jej zawierania nie mającej wpływu ani na zysk lub stratę brutto, ani na dochód do opodatkowania czy stratę podatkową oraz

w przypadku dodatnich różnic przejściowych wynikających z inwestycji w jednostkach zależnych lub stowarzyszonych i udziałów we wspólnych przedsięwzięciach – z wyjątkiem sytuacji, gdy terminy odwracania się różnic przejściowych podlegają kontroli inwestora i gdy prawdopodobne jest, iż w dającej się przewidzieć przyszłości różnice przejściowe nie ulegną odwróceniu.

Aktywa z tytułu podatku odroczonego ujmowane są w odniesieniu do wszystkich ujemnych różnic przejściowych, jak również niewykorzystanych ulg podatkowych oraz niewykorzystanych strat podatkowych przeniesionych na następne lata, w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, że zostanie osiągnięty dochód do opodatkowania, który pozwoli wykorzystać ww. różnice, aktywa i straty:

z wyjątkiem sytuacji, gdy aktywa z tytułu odroczonego podatku dotyczące ujemnych różnic przejściowych powstają w wyniku początkowego ujęcia składnika aktywów bądź zobowiązania przy transakcji nie stanowiącej połączenia jednostek i w chwili jej zawierania nie mają wpływu ani na zysk lub stratę brutto, ani na dochód do opodatkowania czy stratę podatkową oraz

w przypadku ujemnych różnic przejściowych z tytułu inwestycji w jednostkach zależnych lub stowarzyszonych oraz udziałów we wspólnych przedsięwzięciach, składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku jest ujmowany w bilansie jedynie w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, iż w dającej się przewidzieć przyszłości ww. różnice przejściowe ulegną odwróceniu i osiągnięty zostanie dochód do opodatkowania, który pozwoli na potrącenie ujemnych różnic przejściowych.

Wartość bilansowa składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku jest weryfikowana na każdy dzień bilansowy i ulega stosownemu obniżeniu o tyle, o ile przestało być prawdopodobne osiągnięcie dochodu do opodatkowania wystarczającego do częściowego lub całkowitego zrealizowania składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego. Nieujęty składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego podlega ponownej ocenie na każdy dzień bilansowy i jest ujmowany do wysokości odzwierciedlającej prawdopodobieństwo osiągnięcia w przyszłości dochodów do opodatkowania, które pozwolą na odzyskanie tego składnika aktywów.

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego oraz rezerwy na podatek odroczony wyceniane są z zastosowaniem stawek podatkowych, które według przewidywań będą obowiązywać w okresie, gdy składnik aktywów zostanie zrealizowany lub rezerwa rozwiązana, przyjmując za podstawę stawki podatkowe (i przepisy podatkowe) obowiązujące na dzień bilansowy lub takie, których obowiązywanie w przyszłości jest pewne na dzień bilansowy.

Grupa kompensuje ze sobą aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego z rezerwami z tytułu odroczonego podatku dochodowego wtedy i tylko wtedy, gdy posiada możliwy do wyegzekwowania tytuł prawny do przeprowadzenia kompensat należności ze zobowiązaniami z tytułu bieżącego podatku i odroczony podatek dochodowy ma związek z tym samym podatnikiem i tym samym organem podatkowym.

 Podatek dochodowy dotyczący pozycji ujmowanych poza zyskiem lub stratą jest ujmowany poza zyskiem lub stratą: w innych całkowitych dochodach dotyczący pozycji ujętych w innych całkowitych dochodach lub bezpośrednio w kapitale własnym dotyczącym pozycji ujętych bezpośrednio w kapitale własnym.

 

    o Rozliczenia międzyokresowe czynne kosztów

Czynne rozliczenia międzyokresowe kosztów dokonywane są, jeżeli poniesione koszty dotyczą więcej niż jednego okresu sprawozdawczego.

Czynne rozliczenia kosztów stanowią m.in.:

 ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe,

 koszty opłacone z góry, np. energia, czynsze, prenumeraty, usługi informatyczne, targi zagraniczne,

 odpis na Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.    

    o Kapitał własny

Kapitał własny stanowią:

 kapitał zakładowy (akcyjny) wykazywany wg wartości nominalnej,

 nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej (agio),

 akcje własne wykazywane w cenie nabycia ze znakiem minus,

 zyski zatrzymane tj. kapitał z tytułu programu motywacyjnego, kapitał z aktualizacji wyceny ustalony w wysokości różnicy pomiędzy wartością godziwą aktywów                       finansowych wycenianych w wartości godziwej przez inne całkowite dochody a ceną ich nabycia oraz zyski/straty aktuarialne, skorygowane o podatek odroczony, kapitał                       rezerwowy tworzony na podstawie uchwał Zgromadzenia Akcjonariuszy/Udziałowców Spółek Grupy, kapitał zapasowy tworzony zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych                        lub statutem Spółek Grupy, niepodzielony zysk lub niepokryta strata z lat ubiegłych oraz wynik finansowy bieżącego okresu obrotowego.

    o Oprocentowane kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne

W momencie początkowego ujęcia, wszystkie kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne są ujmowane według wartości godziwej, pomniejszonej o koszty związane z uzyskaniem kredytu lub pożyczki.

Po początkowym ujęciu oprocentowane kredyty, pożyczki i papiery dłużne są wyceniane według zamortyzowanego kosztu, przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej.

Przy ustalaniu zamortyzowanego kosztu uwzględnia się koszty związane z uzyskaniem kredytu lub pożyczki oraz dyskonta lub premie uzyskane w związku ze zobowiązaniem.

Przychody i koszty są ujmowane w zysku lub stracie z chwilą usunięcia zobowiązania z bilansu, a także w wyniku rozliczenia metodą efektywnej stopy procentowej.

    o Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania

Zobowiązania krótkoterminowe z tytułu dostaw i usług wykazywane są w kwocie wymagającej zapłaty.

Zobowiązania finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy obejmują zobowiązania finansowe przeznaczone do obrotu oraz zobowiązania finansowe pierwotnie zakwalifikowane do kategorii wycenianych do wartości godziwej przez wynik finansowy. Zobowiązania finansowe są klasyfikowane jako przeznaczone do obrotu, jeżeli zostały nabyte dla celów sprzedaży w niedalekiej przyszłości. Instrumenty pochodne, włączając wydzielone instrumenty wbudowane, są również klasyfikowane jako przeznaczone do obrotu, chyba że są uznane za efektywne instrumenty zabezpieczające. Zobowiązania finansowe mogą być przy pierwotnym ujęciu zakwalifikowane do kategorii wycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy, jeżeli poniższe kryteria są spełnione:

 taka kwalifikacja eliminuje lub znacząco obniża niespójność traktowania, gdy zarówno wycena jak i zasady rozpoznawania strat lub zysków podlegają innym regulacjom; lub

 zobowiązania są częścią grupy zobowiązań finansowych, które są zarządzane i oceniane w oparciu o wartość godziwą, zgodnie z udokumentowaną strategią zarządzania ryzykiem; lub

 zobowiązania finansowe zawierają wbudowane instrumenty pochodne, które powinny być oddzielnie ujmowane.

Na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz 31 grudnia 2021 roku żadne zobowiązania finansowe nie zostały zakwalifikowanie do kategorii wycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy.

    o Zobowiązania finansowe

Zobowiązania finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy są wyceniane w wartości godziwej, uwzględniając ich wartość rynkową na dzień bilansowy bez uwzględnienia kosztów transakcji sprzedaży. Zmiany w wartości godziwej tych instrumentów są ujmowane w zysku lub stracie jako koszty lub przychody finansowe.

Inne zobowiązania finansowe, niebędące instrumentami finansowymi wycenianymi w wartości godziwej przez wynik finansowy, są wyceniane według zamortyzowanego kosztu przy użyciu metody efektywnej stopy procentowej.

Grupa wyłącza ze swojego bilansu zobowiązanie finansowe, gdy zobowiązanie wygasło – to znaczy, kiedy obowiązek określony w umowie został wypełniony, umorzony lub wygasł. Zastąpienie dotychczasowego instrumentu dłużnego przez instrument o zasadniczo różnych warunkach dokonywane pomiędzy tymi samymi podmiotami Grupa ujmuje jako wygaśniecie pierwotnego zobowiązania finansowego i ujęcie nowego zobowiązania finansowego. Podobnie znaczące modyfikacje warunków umowy dotyczącej istniejącego zobowiązania finansowego spółki Grupy ujmują jako wygaśniecie pierwotnego i ujęcie nowego zobowiązania finansowego. Powstającą z tytułu zamiany różnicę odnośnych wartości bilansowych wykazuje się w zysku lub stracie.

Pozostałe zobowiązania niefinansowe obejmują w szczególności zobowiązania wobec urzędu skarbowego z tytułu podatku od towarów i usług, podatku od nieruchomości oraz zobowiązania z tytułu otrzymanych zaliczek, które będą rozliczone poprzez dostawę towarów, usług lub środków trwałych. Pozostałe zobowiązania niefinansowe ujmowane są w kwocie wymagającej zapłaty.

    o Bierne rozliczenia międzyokresowe kosztów

Rozliczenia międzyokresowe bierne kosztów stanowią zobowiązania przypadające do zapłaty za usługi, które zostały wykonane, ale nie zostały opłacone/zafakturowane, łącznie z kwotami należnymi pracownikom.

Bierne rozliczenia międzyokresowe kosztów stanowią m. in.:

 usługi niefakturowane,

 zarachowane podatki i opłaty lokalne.

Bierne rozliczenia międzyokresowe kosztów prezentowane są w sprawozdaniu z sytuacji finansowej w pozycji " Krótkoterminowe pozostałe zobowiązania i rozliczenia międzyokresowe " .

    o Świadczenia pracownicze

Kwoty zobowiązań z tytułu świadczeń emerytalnych ustalone zostały metodą aktuarialnej wyceny prognozowanych uprawnień jednostkowych. W bilansie wykazywane w pozycji „Długoterminowe rezerwy ”,  „Krótkoterminowe rezerwy  oraz w pozycji „Zyski zatrzymane ” - w części odpowiadającej zyskowi lub stracie aktuarialnej.

Do krótkoterminowych świadczeń pracowniczych zalicza się m.in. kumulowane, niewykorzystane urlopy pracownicze i premie przypadające do wypłaty w ciągu 12 miesięcy od zakończenia okresu, w którym pracownicy wykonywali związaną z nimi pracę.

    o Rezerwy

Tworzone są wówczas, gdy na Grupie ciąży istniejący obowiązek (prawny lub zwyczajowy) wynikający ze zdarzeń przeszłych i gdy prawdopodobne jest, że wypełnienie tego obowiązku spowoduje konieczność wypływu środków oraz można dokonać wiarygodnego oszacowania kwoty tego zobowiązania. Jeżeli istnieje wiarygodne oczekiwanie, że objęte rezerwą koszty zostaną zwrócone, wówczas zwrot ten jest ujmowany jako odrębny składnik aktywów, ale tylko wtedy, gdy jest praktycznie pewne, że zwrot ten nastąpi (np. na mocy zawartej umowy ubezpieczenia). W przypadku, gdy wpływ wartości pieniądza w czasie wywiera istotny wpływ na kwotę utworzonej rezerwy, wielkość rezerwy jest ustalana poprzez zdyskontowanie prognozowanych przyszłych przepływów pieniężnych do wartości bieżącej, przy zastosowaniu stopy dyskontowej brutto odzwierciedlającej aktualne ceny rynkowe wartości pieniądza w czasie oraz ewentualnego ryzyka związanego z danym zobowiązaniem. Jeżeli wycena rezerwy została przeprowadzona z uwzględnieniem dyskontowania, wzrost rezerwy ujmowany jest w sprawozdaniu z całkowitych dochodów jako korekta odsetek. Wartość utworzonych rezerw odnoszona jest w sprawozdaniu z całkowitych dochodów w pozycji „Koszt własny sprzedaży”, „Koszty ogólnego zarządu” lub „Koszty sprzedaży”.

    o Wycena pozycji wyrażonych w walutach obcych

Transakcje wyrażone w walutach innych niż PLN są przeliczane na polskie złote przy zastosowaniu kursu obowiązującego w dniu zawarcia transakcji.

Na dzień bilansowy aktywa i zobowiązania pieniężne wyrażone w walutach innych niż PLN są przeliczane na polskie złote przy zastosowaniu odpowiednio obowiązującego na koniec okresu sprawozdawczego średniego kursu ustalonego dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski. Powstałe z przeliczenia różnice kursowe ujmowane są odpowiednio w pozycji przychodów (kosztów) finansowych lub, w przypadkach określonych zasadami (polityką) rachunkowości, kapitalizowane w wartości aktywów. Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według kosztu historycznego wyrażonego w walucie obcej są wykazywane po kursie historycznym z dnia transakcji. Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według wartości godziwej wyrażonej w walucie obcej są przeliczane po kursie z dnia dokonania wyceny do wartości godziwej. Zyski lub straty wynikające z przeliczenia aktywów i zobowiązań niepieniężnych ujmowanych w wartości godziwej są ujmowane zgodnie z ujęciem zysku lub straty z tytułu zmiany wartości godziwej (czyli odpowiednio w innych całkowitych dochodach lub w zysku lub stracie w zależności od tego, gdzie ujmowana jest zmiana wartości godziwej).

Walutą funkcjonalną zagranicznych jednostek zależnych jest BGN (lew bułgarski) oraz RON (lej rumuński). Na dzień bilansowy aktywa i zobowiązania tych zagranicznych jednostek zależnych są przeliczane na walutę prezentacji Grupy po kursie obowiązującym na dzień bilansowy, a ich sprawozdania z całkowitych dochodów są przeliczane po średnim ważonym kursie wymiany za dany okres obrotowy. Różnice kursowe powstałe w wyniku takiego przeliczenia są ujmowane w innych całkowitych dochodach i akumulowane w oddzielnej pozycji kapitału własnego. W momencie zbycia podmiotu zagranicznego, różnice kursowe zakumulowane w kapitale własnym, dotyczące danego podmiotu zagranicznego, są ujmowane w zysku lub stracie.

Wartość firmy powstała na nabyciu podmiotu zagranicznego oraz wszelkie korekty z tytułu wyceny do wartości godziwej aktywów i zobowiązań na takim nabyciu są traktowane jako aktywa lub zobowiązania takiego podmiotu zagranicznego i przeliczane po średnim kursie ustalonym dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski obowiązującym na dzień bilansowy.

    o Przychody

Przychody ujmuje się zgodnie z MSSF 15, tj. w kwocie wynagrodzenia, które – zgodnie z oczekiwaniem jednostki – przysługuje jej w zamian za przekazanie przyrzeczonych dóbr lub usług klientowi. Przekazanie składnika aktywów następuje w momencie, gdy klient uzyskuje kontrolę nad tym składnikiem aktywów.

Zasady te są stosowane przy wykorzystaniu modelu pięciu kroków:

• zidentyfikowano umowę klientem,

• zidentyfikowano zobowiązania do wykonania świadczenia w ramach umowy z klientem,

• określono cenę transakcji,

• dokonano alokacji ceny transakcji do poszczególnych zobowiązań do wykonania świadczenia,

• ujęto przychody w momencie realizacji zobowiązania wynikającego z umowy.

Przychody ujmowane są w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, że Grupa uzyska korzyści ekonomiczne związane z daną transakcją oraz gdy kwotę przychodów można wycenić w wiarygodny sposób.

Przy ujmowaniu przychodów obowiązują następujące kryteria:

 sprzedaż towarów i produktów - przychody są ujmowane, jeżeli znaczące ryzyko i korzyści wynikające z prawa własności produktów i towarów zostały przekazane nabywcy oraz gdy kwotę przychodów można wycenić w wiarygodny sposób,

 odsetki - przychody z odsetek ujmowane są sukcesywnie w miarę ich narastania (z uwzględnieniem efektywnej rentowności danego aktywa),

 dywidendy – przychody z tytułu dywidend są ujmowane w momencie ustalenia praw akcjonariuszy do ich otrzymania.

    o Sprawozdawczość dotycząca segmentów działalności

Segment działalności jest grupą aktywów i obszarów działań angażowanych w celu dostarczania produktów lub usług podlegających określonym rodzajom ryzyka i korzyściom różniącym się od rodzajów ryzyka i korzyści innych segmentów działalności. Podstawą wyodrębnienia kosztów segmentu są koszty, na które składają się koszty sprzedaży produktów klientom zewnętrznym oraz koszty transakcji realizowanych z innymi segmentami, które wynikają z działalności operacyjnej danego segmentu i dają się bezpośrednio przyporządkować do tego segmentu.

Grupa ujawnia przychody każdego segmentu objętego obowiązkiem sprawozdawczym. Przychody segmentu ze sprzedaży na rzecz klientów zewnętrznych oraz przychody segmentu pochodzące z transakcji realizowanych z innymi segmentami wykazuje się osobno.

Wynik finansowy danego segmentu zawiera przychody i koszty bezpośrednio przypisane do danego segmentu oraz przychody i koszty przypisane pośrednio, za wyjątkiem przychodów i kosztów finansowych, których Grupa nie przypisuje do poszczególnych segmentów.

W związku z faktem, że Grupa nie wyodrębnia dla poszczególnych segmentów wartości aktywów i zobowiązań, a także wartości poniesionych nakładów inwestycyjnych, Grupa nie dokonuje ich prezentacji w podziale na wyodrębnione segmenty operacyjne.

      o Nieruchomości inwestycyjne

Początkowe ujęcie nieruchomości inwestycyjnych następuje według ceny nabycia z uwzględnieniem kosztów transakcyjnych. Wartość bilansowa nieruchomości inwestycyjnych obejmuje koszt wymiany części składowej nieruchomości inwestycyjnej w chwili jego poniesienia, o ile spełnione są kryteria ujmowania, i nie obejmuje kosztów bieżącego utrzymania tych nieruchomości.

Po początkowym ujęciu nieruchomości inwestycyjne są wykazywane według wartości godziwej. Zyski lub straty wynikające ze zmian wartości godziwej nieruchomości inwestycyjnych są ujmowane w zysku lub stracie w tym okresie, w którym powstały, z uwzględnieniem powiązanego wpływu na podatek odroczony.

Nieruchomości inwestycyjne są usuwane z bilansu w przypadku ich zbycia lub w przypadku stałego wycofania danej nieruchomości inwestycyjnej z użytkowania, gdy nie są spodziewane żadne przyszłe korzyści z jej sprzedaży. Wszelkie zyski lub straty wynikające z usunięcia nieruchomości inwestycyjnej z bilansu są ujmowane w zysku lub stracie w tym okresie, w którym dokonano takiego usunięcia.

Przeniesienia aktywów do nieruchomości inwestycyjnych dokonuje się tylko wówczas, gdy następuje zmiana sposobu ich użytkowania potwierdzona przez zakończenie użytkowania składnika aktywów przez właściciela lub zawarcie umowy leasingu operacyjnego. Jeżeli składnik aktywów wykorzystywany przez właściciela - Grupę staje się nieruchomością inwestycyjną, Grupa stosuje zasady opisane w części „Rzeczowe aktywa trwałe ” aż do dnia zmiany sposobu użytkowania tej nieruchomości.

    o Działalność zaniechana

Działalność zaniechana to element jednostki, który został zbyty lub jest zakwalifikowany jako przeznaczony do sprzedaży oraz:

stanowi odrębną, ważną dziedzinę działalności lub geograficzny obszar działalności,

jest częścią pojedynczego, skoordynowanego planu zbycia odrębnej, ważnej dziedziny działalności lub geograficznego obszaru działalności lub

jest jednostką zależną, nabytą wyłącznie w celu odsprzedaży.

Jeżeli Grupa zaprzestaje klasyfikacji elementu jako przeznaczonego do sprzedaży, wynik działalności tego elementu poprzednio prezentowany w działalności zaniechanej przeklasyfikowuje się i włącza do wyników z działalności kontynuowanej dla wszystkich prezentowanych okresów.

   o Sprawozdanie z przepływu środków pieniężnych

Sporządzane jest metodą pośrednią.

 

10. Informacje dotyczące segmentów operacyjnych

Zgodnie z MSSF 8 Grupa wyodrębniła segmenty działalności w oparciu o wytwarzane produkty i świadczone usługi takie, jak:

segment podłóg: zajmował się produkcją wykładzin elastycznych z PVC oraz deski tarasowej WPC. Wykładziny dzielimy na dwie grupy: mieszkaniowe i obiektowe. W dniu 8 sierpnia 2022 roku wniesiono ZCP Dywizji Wykładzin aportem do spółki zależnej „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. W związku ze zrealizowaną w dniu 3 października 2022 roku transakcją sprzedaży udziałów w „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. dokonano prezentacji wyników tej działalności jako zaniechanej w okresie sprawozdawczym zakończonym 31 grudnia 2022 roku oraz w okresie porównywalnym.

segment włóknin: obejmuje produkcję włóknin hydronin, chemobond i termobond, włóknin termozgrzewalnych, puszystych oraz włóknin laminowanych. Wykorzystywane między innymi w przemyśle samochodowym, higienicznym, medycznym, meblarskim, odzieżowym, filtracyjnym,

segment profili: obejmuje wyroby takie jak: systemy rynien z PVC oraz rynien metalowych, podsufitki, systemy odwodnień liniowych, kształtki polipropylenowych. Wykorzystywane są w znacznym stopniu do gospodarki wodnej w przemyśle budowlanym,

segment rur: zawiera systemy rurowe z PVC i PE, które mają szerokie zastosowanie na rynku sieci gazowych, kanalizacyjnych, wodociągowych i teletechnicznych.

Zasady rachunkowości we wszystkich segmentach są jednolite z zasadami stosowanymi w jednostce dominującej.

Grupa monitoruje oddzielnie wyniki operacyjne segmentów w celu podejmowania decyzji dotyczących alokacji zasobów, oceny skutków tej alokacji oraz wyników działalności. Podstawą oceny wyników działalności jest EBITDA – miara nie regulowana przez MSSF (zdefiniowana jako zysk na działalności operacyjnej powiększony o amortyzację). Finansowanie Spółek składających się na Grupę Kapitałową Lentex (łącznie z kosztami i przychodami finansowymi) oraz podatek dochodowy są monitorowane na poziomie Spółek i nie ma miejsca ich alokacja do segmentów.

Źródła przychodów ujęte w ramach pozostałej działalności Grupy nieprzypisanej do segmentów operacyjnych pochodzą ze sprzedaży pozostałych wyrobów, towarów i materiałów, sprzedaży odpadów, sprzedaży czynników energetycznych, ze sprzedaży usług laboratorium badawczego i pozostałej sprzedaży.

 

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

SEGMENTY OPERACYJNE

za okres

01.01.2022 - 31.12.2022

Działalność kontynuowana

Działalność zaniechana

Działalność ogółem

Podłogi

Włókniny

Profile

Rury

Pozostałe

Razem

Przychody od klientów zewnętrznych

11 352 

213 458

70 627

108 668

1 817

405 922

66 323  

472 245

Istotne pozycje przychodów i kosztów, w tym:

(11 753)

(199 843)

(66 354)

(100 833)

(501)

(379 284)

(61 999)   

(441 283)

Koszt wytworzenia sprzedanych produktów

(9 089)

(168 415)

(45 328)

(91 306)

(1 815)

(315 953)

(52 115)  

(368 068)

Wartość sprzedanych towarów i materiałów

(646)

(432)

(4 066)

(41)

(19)

(5 204)

(326)   

(5 530)

Koszty sprzedaży

(740)

(18 800)

(4 711)

(3 167)

0

(27 418)

(2 353)  

(29 771)

Koszty ogólnego zarządu

(1 281)

(13 812)

(12 197)

(6 310)

4

(33 596)

(7 084)  

(40 680)

Pozostałe przychody/koszty operacyjne

3

1 616

(52)

(9)

1 329

2 887

(121)  

2 766

Zysk lub strata segmentu sprawozdawczego

(401)

13 615

4 273

7 835

1 316

26 638

4 324   

30 962

Zysk operacyjny

(401)

13 615

4 273

7 835

1 316

26 638

4 324  

30 962

Amortyzacja

1 489

6 860

3 975

3 554

156

16 034

1 574

17 608

EBITDA

1 088

20 475

8 248

11 389

1 472

42 672

5 898  

48 570

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

 

 

 

 

 

 

Informacje dotyczące obszarów geograficznych

Przychody z działalności kontynuowanej

Aktywa trwałe

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż krajowa**

211 459

*

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż zagraniczna

194 463

*

 

 

 

 

 

 

* Aktywa trwałe wykorzystywane w działalności operacyjnej Grupy służą zarówno do wytworzenia wyrobów sprzedawanych na rynek krajowy i zagraniczny.

 

 

 

 

 

 

** Sprzedaż krajowa obejmuje sprzedaż w kraju siedziby danej jednostki wchodzącej w skład Grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż wg krajów

udział %

 

 

 

 

 

 

 

Polska

50%

 

 

 

 

 

 

 

USA

11%

 

 

 

 

 

 

 

Ukraina

7%

 

 

 

 

 

 

 

Niemcy

6%

 

 

 

 

 

 

 

Włochy 6%              

Pozostałe

20%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dotyczące głównych klientów

Przychody

Segment operacyjny

 

 

 

 

 

 

*………………………………………

 

 

 

 

 

 

 

 

* Grupa nie posiada klienta, z którym zrealizowałaby obrót powyżej 10% ogółu przychodów bądź kapitałów własnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

SEGMENTY OPERACYJNE

za okres

01.01.2021 - 31.12.2021*

Działalność kontynuowana

Działalność zaniechana

Działalność ogółem

Podłogi

Włókniny

Profile

Rury

Pozostałe

Razem

Przychody od klientów zewnętrznych

12 966

148 551

70 796

99 757

1 910

333 980

78 253

412 233

Istotne pozycje przychodów i kosztów, w tym:

(12 467)

(121 971)

(62 914)

(89 548)

(1 290)

(288 190)

(69 233)

(357 423)

Koszt wytworzenia sprzedanych produktów

(9 019)

(97 620)

(40 744)

(78 985)

(1 757)

(228 125)

(57 853)

(285 978)

Wartość sprzedanych towarów i materiałów

(1 120)

(2 112)

(6 006)

(197)

(139)

(9 574)

(72)

(9 646)

Koszty sprzedaży

(923)

(10 999)

(4 827)

(3 774)

-  

(20 523)

(2 693)

(23 216)

Koszty ogólnego zarządu

(1 255)

(11 869)

(11 679)

(6 572)

(1)

(31 376)

(8 611)

(39 987)

Pozostałe przychody/koszty operacyjne

(150)

629

342

(20)

607

1 408

(4)

1 404

Zysk lub strata segmentu sprawozdawczego

499

26 580

7 882

10 209

620

45 790

9 020

54 810

Zysk operacyjny

499

26 580

7 882

10 209

620

45 790

9 020

54 810

Amortyzacja

1 422

5 936

4 049

3 499

137

15 043

2 601

17 644

EBITDA

1921

32 516

11 931

13 708

757

60 833

11 621

72 454

 * Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone w związku z wydzieleniem działalności zaniechanej w efekcie  wniesienia aportem ZCP Dywizji Wykładzin oraz sprzedaży udziałów w "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o., co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.‎

 

  dane w tys. zł

 

 

 

 

 

 

Informacje dotyczące obszarów geograficznych

Przychody z działalności kontynuowanej

Aktywa trwałe

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż krajowa**

176 059

*

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż zagraniczna

157 921 

*

 

 

 

 

 

 

* Aktywa trwałe wykorzystywane w działalności operacyjnej Grupy służą zarówno do wytworzenia wyrobów sprzedawanych na rynek krajowy i zagraniczny.

 

 

 

 

 

 

**  Sprzedaż krajowa obejmuje sprzedaż w kraju siedziby danej jednostki wchodzącej w skład Grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż wg krajów

udział %

 

 

 

 

 

 

 

Polska

40%

 

 

 

 

 

 

 

USA

8%

 

 

 

 

 

 

 

Ukraina 

5%

 

 

 

 

 

 

 

Niemcy 

6%

 

 

 

 

 

 

 

Pozostałe

41%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Informacje dotyczące głównych klientów

Przychody

Segment operacyjny

 

 

 

 

 

 

*………………………………………

 

 

 

 

 

 

 

 

* Grupa nie posiada klienta, z którym zrealizowałaby obrót powyżej 10% ogółu przychodów bądź kapitałów własnych.

 

 

 

 

 

 

11. Rzeczowe aktywa trwałe

 

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE

za okres

01.01.2022 - 31.12.2022

Grunty i prawo wieczystego użytkowania gruntów

Budynki i budowle

Maszyny
i Urządzenia

Środki transportu

Pozostałe

Środki trwałe
 w budowie

Nakłady na projekt "Lakierka"

Razem

 Wartość brutto na początek okresu

14 361

110 536

282 512

10 094

7 188

21 412

-

446 103

 Zwiększenia

516  

   987

3 245

1 320

470

8 473

-

15 011

 nabycie

516  

 987

3 245

1 320

470

8 473

-

15 011

 Zmniejszenia

185

1 735

16 480

113

259

6  

18 758

 zbycie

161  

1 482

13 833

113

34

-  

15 603

 likwidacja

24  

253

2 647

-

225

6  

3 155

 Przemieszczenia wewnętrzne (+/-)

 -

2 679

21 888

-

46 

(26 133)

-

(1 520)

 Przypisanie do działalności zaniechanej             696 24 374 64 401 1 501 2 755 1 948  - 95 675

 Wartość brutto na koniec okresu

13 996

88 093

226 764

9 800

4 690

1 798

345 161

 Wartość umorzenia na początek okresu

171

37 992

163 179

5 524

6 040

-  

-  

212 906

 Amortyzacja za okres

58

2 606

12 810

1 312

336

-  

-  

17 122

 Przypisane do działalności zaniechanej

                       4 12 679 47 032 1 053 2 331     63 099

 Zbycie/likwidacja

2  

932

14 358

113

259

-  

-  

15 664

 Wartość umorzenia na koniec okresu

223

26 987

114 599

5 670

 3 786

-  

-  

151 265

 Wartość uwzględniająca umorzenie i odpis z tytułu utraty wartości na koniec okresu

223

26 987

114 599

 

5 670

3 786

-  

-  

151 265

 Korekta z tytułu różnic kursowych netto z tytułu przeliczenia na początek okresu

60

1 134

392

23

21

-  

-   

1 630

 Korekta z tytułu różnic kursowych netto z tytułu przeliczenia w okresie

13

216

26

15

3

-  

-  

273

Wartość netto na koniec okresu

13 846

62 456

112 603

4 168

928

1 798

195 799

W tym

 

 

  dane w tys. zł

RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE - prawa do użytkowania aktywów

za okres

01.01.2022 - 31.12.2022

Prawo wieczystego użytkowania gruntów

Maszyny
i Urządzenia

Środki transportu

 Wartość brutto na początek okresu- dane opublikowane

12 339

6 515

4 107

 Zwiększenia

22   

-

300

 nabycie- podpisanie umowy

22   

-

300

 Zmniejszenia

182 

859

 zbycie

182  

-

 wykup na własność

1 044

 z tytułu przeszacowania wartości - -        (185)

Przypisanie do działalności zaniechanej

(696)

(237)

 Wartość brutto na koniec okresu

12 875

6 515

3 785

 Wartość umorzenia na początek okresu

171

5 210

1 762

 amortyzacja za okres

58

853

653

 wykup na własność

-  

698

 zbycie

2  

-

Przeypisanie do działalności zaniechanej

(4)

-

(79)

 Wartość umorzenia na koniec okresu

227

6 063

1 717

 Wartość uwzględniająca umorzenie i odpis z tytułu utraty wartości na koniec okresu

227

6 063

1 717

Wartość netto na koniec okresu

12 648

452

2 068

Na dzień 31 grudnia 2022 roku kwota zobowiązań umownych Grupy zaciągniętych w celu nabycia rzeczowych aktywów trwałych wynosi 308 tys. złotych.

Na aktywach użytkowanych na mocy umów leasingowych został ustanowiony zastaw pod zabezpieczenie związanych z nimi zobowiązań.

 

 

 

 

 

 

 

 

  dane w tys. zł

RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE

za okres

01.01.2021 - 31.12.2021

Grunty i prawo wieczystego użytkowania gruntów

Budynki
i budowle

Maszyny
 i Urządzenia

Środki transportu

Pozostałe

Środki trwałe
 w budowie

Nakłady na projekt "Lakierka"

Razem

 Wartość brutto na początek okresu

14 370

103 458

274 213

10 377

7 085

3 237

11 412

423 882

 Zwiększenia

-

290

2 648

428

120

36 397

(153)

39 730

 nabycie

-

290

2 648

428

120

36 397

(153)

39 730

 Zmniejszenia

-

472

12 145

725

20

-

1 382

14 744

 zbycie

-

189

7 835

576

-

-  

-  

8 600

 likwidacja

-

283

4 310

149

20

-

-  

4 762

 zwrot nakładów- dotacja

-

-

-

-  

-  

-  

1 382

1 382

 Przemieszczenia wewnętrzne (+/-)

(9)

7 260

17 796

14

3

(18 222)

(9 607) 

(2 765)

 Wartość brutto na koniec okresu

14 361

110 536

282 512

10 094

7 188

21 412

-

446 103

 Wartość umorzenia na początek okresu

120

35 822

164 388

4 670

5 695

-  

-  

210 695

 Amortyzacja za okres

60

2 574

12 739

1 509

365

-  

-  

17 247

 Przemieszczenie wewnętrzne (+/-)

(9)

-

(2 442)

-

-

-  

-  

(2 451)

 Zbycie/likwidacja

-  

404

11 506

655

20

-  

-  

12 585

 Wartość umorzenia na koniec okresu

171

37 992

163 179

5 524

6 040

-  

-  

212 906

 Wartość uwzględniająca umorzenie i odpis z tytułu utraty wartości na koniec okresu

171

37 992

163 179

5 524

6 040

-  

-  

212 906

 Korekta z tytułu różnic kursowych netto z tytułu przeliczenia na początek okresu

63

1 171 

401

26

23

-  

-  

1 684

 Korekta z tytułu różnic kursowych netto z tytułu przeliczenia w okresie

(3)

(37)

(9)

(3)

(2) 

-  

-  

(54)

Wartość netto na koniec okresu

14 250

73 678

119 725

4 593

1 169

21 412

-

234 827

W tym:

 

 

  dane w tys. zł

RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE - prawa do użytkowania aktywów

za okres

01.01.2021 - 31.12.2021

Prawo wieczystego użytkowania gruntów

Maszyny
i Urządzenia

Środki transportu

 Wartość brutto na początek okresu- dane opublikowane

12 348

6 228

4 426

 Zwiększenia

-

287

330

 nabycie- podpisanie umowy

-  

287

330

 Zmniejszenia

-

-

646

 zbycie

-

-

112

 wykup na własność

-  

-

534

Przemieszczenia wewnętrzne (9) - -

 Wartość brutto na koniec okresu

12 339

6 515

4 107

 Wartość umorzenia na początek okresu

120

4 310

1 258

 amortyzacja za okres

60

900

861

 wykup na własność

-  

-

311

 zbycie

-  

-

46

Przemieszczenia wewnętrzne (9) - -

 Wartość umorzenia na koniec okresu

171

5 210

1 762

 Wartość uwzględniająca umorzenie i odpis z tytułu utraty wartości na koniec okresu

171

5 210

1 762

Wartość netto na koniec okresu

12 168

1 305

2 348

W związku z realizowaną inwestycją przez „Lentex” S.A. oraz podmioty zależne w roku 2022 oraz 2021 Grupa nie aktywowała kosztów finansowania zewnętrznego w rzeczowych aktywach trwałych.

Środki trwałe o wartości 69.051 tys. zł netto stanowią zabezpieczenia kredytów w bankach finansujących Grupę.

12. Nieruchomości inwestycyjne

 

 

dane w tys. zł

NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNE

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

 Wartość na początek okresu

26 434

26 092

 Zwiększenia

745

494

zyski z tytułu wyceny wartości godziwej ujmowanie w wyniku finansowym

745

494

 Zmniejszenia

102

152   

       zbycie nieruchomości inwestycyjnych 95 152
         transfery do rzeczowych aktywów trwałych 1 -

inne

6

 Wartość na koniec okresu

27 077

26 434

 

Grupa dokonała aktualizacji wyceny nieruchomości inwestycyjnych w oparciu o wycenę wykonaną przez Rzeczoznawcę Majątkowego Pana Tadeusz Dębskiego.

Nieruchomości inwestycyjne zaklasyfikowane są w hierarchii wartości godziwej do Poziomu 2, ponieważ do ich wyceny zastosowano techniki wyceny dla których najniższy poziom danych wejściowych, który jest istotny dla wyceny do wartości godziwej jako całości jest bezpośrednio bądź pośrednio obserwowalny.

Opis metod wyceny oraz kluczowych danych wejściowych użytych do wyceny nieruchomości inwestycyjnych do wartości godziwej przedstawia tabela: 

 

 

dane w tys. zł

PRZYCHODY I KOSZTY DOTYCZĄCE NIERUCHOMOŚCI INWESTYCYJNYCH

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Przychody z opłat czynszowych

-  

-  

Przychody razem

-  

-  

Bezpośrednie koszty operacyjne dotyczące nieruchomości inwestycyjnych oddanych w najem

44

50

Koszty razem

44

50

 

13. Wartość firmy jednostek podporządkowanych

 

 

dane w tys. zł

WARTOŚĆ FIRMY JEDNOSTEK PODPORZĄDKOWANYCH

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Wartość brutto na początek okresu

12 845

12 887

Zwiększenia

-  

-

Wartość brutto na koniec okresu

12 845

12 887

Korekta z tyt. różnic kursowych

243

(42)

Wartość brutto na koniec okresu po uwzględnieniu korekt

13 088

12 845

Odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości na początek okresu

504

504

Ujęcie w okresie odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości

-

-

Odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości na koniec okresu

504

504

Wartość netto na koniec okresu

12 584

12 341

Test na utratę wartości firmy Devorex przeprowadzony został przez Grupę w oparciu o raport z wyceny „Devorex” EAD przeprowadzony przez firmę Coinbaq Sp. z o.o. z dnia 15 marca 2023 roku. W pierwszym kroku ustalono wartość odzyskiwalną ośrodka generującego przepływy pieniężne (CGU) Devorex, który jest zawarty w segmencie operacyjnym profili, w skład którego zaliczyć można m.in. aktywa niematerialne w postaci znaku towarowego oraz wartość firmy.

Wartość odzyskiwalna określona została przy zastosowaniu metody zdyskontowanych przepływów pieniężnych, których uzyskania oczekuje się z tytułu dalszego użytkowania CGU.

Na dzień 31 grudnia 2022 roku wartość odzyskiwalna CGU Devorex jest wyższa od sumy wartości bilansowej jego aktywów netto wykazywanych w skonsolidowanym sprawozdaniu, wobec czego nie występuje utrata wartości firmy Devorex. Analiza wrażliwości głównych parametrów wpływających na poziom uzyskanej wyceny CGU Devorex została zaprezentowana w nocie 14 niniejszego sprawozdania.

 

14. Wartości niematerialne

 

 

 

 

  dane w tys. zł

WARTOŚCI NIEMATERIALNE

za okres

01.01.2022 - 31.12.2022

  Razem

Wytworzone we własnym zakresie prace rozwojowe

Nabyte wartości niematerialne

Patenty, znaki firmowe

Licencje

Pozostałe

Wartość brutto na początek okresu

635

37 991

4 712

1 304

44 642

Zwiększenia

-  

-  

1 661

5  

1 666

nabycie

-  

-  

141

5  

146

 Przemieszczenie wewnętrzne - - 1 520 - 1 520

Zmniejszenia

314

-

718

-  

1 032

likwidacja

-  

91

-  

91

Przypisanie do działalności zaniechanej

314

-

627 

941

Wartość brutto na koniec okresu

321

37 991

5 655

1 309

45 276

Wartość umorzenia na początek okresu

313

79

3 939

1 308

5 639

 Amortyzacja za okres

94

30

344

18

486

 zbycie/likwidacja

-  

-  

80

-  

80

 Przypisanie do działalności zaniechanej 110 15 125

Wartość umorzenia na koniec okresu

297

109

4 188

1 326

5 920

Odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości na początek okresu

-  

5 867

-  

-  

5 867

Wartość uwzględniająca umorzenie i odpis z tytułu utraty wartości na koniec okresu

297

5 976

4 188

1 326

11 787

Korekta z tytułu różnic kursowych neto z tytułu przeliczenia na początek okresu

-  

934

-  

19

953

Korekta z tytułu różnic kursowych netto z tytułu przeliczenia w okresie

-  

130

-  

31

161

Wartość netto na koniec okresu

24

33 079

1 467

33

34 603

 

 

 

 

  dane w tys. zł

WARTOŚCI NIEMATERIALNE

za okres

01.01.2021 - 31.12.2021

  Razem

Wytworzone we własnym zakresie prace rozwojowe

Nabyte wartości niematerialne

Patenty, znaki firmowe

Licencje

Pozostałe

Wartość brutto na początek okresu

321

37 991

4 665

1 304

44 281

Zwiększenia

-  

-

56

-

56

nabycie

-  

-

56

-

56

Zmniejszenia

-  

-

9

-

9

likwidacja

-  

-

9

-

9

Przemieszczenia wewnętrzne 314 - - - 314

Wartość brutto na koniec okresu

635

37 991

4 712

1 304

44 642

Wartość umorzenia na początek okresu

234

48 

3 683

1 277

5 242

 amortyzacja za okres

79

31

265

31

406

 zbycie/likwidacja

-  

-  

9

-

9

Wartość umorzenia na koniec okresu

313

79

3 939

1 308

5 639

Odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości na początek okresu

-  

5 867

-  

-  

5 867

Wartość uwzględniająca umorzenie i odpis z tytułu utraty wartości na koniec okresu

313

5 946

3 939

1 308

11 506

Korekta z tytułu różnic kursowych netto z tytułu przeliczenia

-  

961

-  

20

981

Korekta z tytułu różnic kursowych netto z tytułu przeliczenia w okresie

-  

(27)

-  

(1)

(28)

Wartość netto na koniec okresu

322

32 979

773

15

34 089

W skład znaków towarowych na 31 grudnia 2022 roku wchodziły:

• znak towarowy Devorex – wartość netto 8.121 tys. zł (brak odpisu z tytułu trwałej utraty wartości w 2022 roku oraz w latach poprzednich),

• znak towarowy Gamrat – wartość netto 24.780 tys. zł (w tym odpis w wysokości w wysokości 5.867 tys. zł utworzony w latach poprzednich, brak odpisu z tytułu trwałej utraty wartości w 2022 roku).

W związku z nieokreślonym terminem użytkowania dotyczącym znaków towarowych Devorex i Gamrat przeprowadzone zostały testy z wykorzystaniem spójnych zasad i metod wyceny, w celu stwierdzenia czy nastąpiła utrata ich wartości.

W celu przeprowadzenia testu na utratę wartości znaku towarowego Devorex w pierwszym kroku ustalono wartość odzyskiwalną ośrodka generującego przepływy pieniężne (CGU) Devorex, w skład którego zaliczyć można m.in. aktywa niematerialne w postaci znaku towarowego oraz wartość firmy.

Wartość odzyskiwalna CGU została ustalona przy zastosowaniu metody zdyskontowanych przepływów pieniężnych, których uzyskania oczekuje się z tytułu dalszego użytkowania CGU. Podstawowe założenia przyjęte do wyceny:

          • Prognozy finansowe opracowane na lata 2023-2027,

• Stopa dyskontowa przed opodatkowaniem – 12,11%,

• Stopa dyskontowa po opodatkowaniu – 11,01%,

• Wartość rezydualna – oszacowana na podstawie przepływów pieniężnych z ostatniego roku szczegółowej prognozy przy założeniu wzrostu tych przepływów na poziomie 2,0% rocznie.

W drugim kroku zestawiono wartość bilansową CGU Devorex z oszacowaną wartością odzyskiwalną tego ośrodka. Na dzień 31 grudnia 2022 roku wartość odzyskiwalna CGU Devorex jest wyższa od sumy wartości bilansowej jego aktywów netto wykazywanych w sprawozdaniu skonsolidowanym o 1.130 tys. zł, wobec czego nie występuje utrata wartości znaku towarowego DEVOREX.

Analiza wrażliwości głównych parametrów wpływających na poziom uzyskanej w wyniku wyceny wartości wskazuje, że w przypadku gdyby nastąpił jeden z niżej wymienionych warunków:

• spadek przychodów ze sprzedaży produktów o 0,37% w całym okresie,

• spadek realizowanej marży brutto o 0,35 p.p.,

• wzrost stopy dyskonta o 0,24 p.p.,

• spadek stopy wzrostu o 0,38 p.p.,

doprowadziłoby to do wyrównania wartości odzyskiwalnej z wartością bilansową CGU.

W celu przeprowadzenia testu na utratę wartości znaku towarowego Gamrat w pierwszym kroku ustalono wartość odzyskiwalną ośrodka generującego przepływy pieniężne (CGU) Gamrat, w skład którego zaliczyć można m.in. aktywa niematerialne w postaci znaku towarowego.

Wartość odzyskiwalna CGU została ustalona przy zastosowaniu metody zdyskontowanych przepływów pieniężnych, których uzyskania oczekuje się z tytułu dalszego użytkowania CGU.

Podstawowe założenia przyjęte do wyceny:

• Prognozy finansowe opracowane na lata 2023-2027,

• Stopa dyskontowa przed opodatkowaniem – 12,98%,

• Stopa dyskontowa po opodatkowaniu – 10,76%,

• Wartość rezydualna – oszacowana na podstawie przepływów pieniężnych z ostatniego roku szczegółowej prognozy przy założeniu wzrostu tych przepływów na poziomie 2,5% rocznie.

W drugim kroku zestawiono wartość bilansową CGU Gamrat z oszacowaną wartością odzyskiwalną tego ośrodka. Na dzień 31 grudnia 2022 roku wartość odzyskiwalna CGU Gamrat jest wyższa od sumy wartości bilansowej jego aktywów netto wykazywanych w sprawozdaniu skonsolidowanym o 2.061 tys. zł, wobec czego nie występuje utrata wartości znaku towarowego Gamrat.

Analiza wrażliwości głównych parametrów wpływających na poziom uzyskanej w wyniku wyceny wartości wskazuje, że w przypadku gdyby nastąpił jeden z niżej wymienionych warunków:

• spadek przychodów ze sprzedaży produktów o 1,85% w całym okresie,

• spadek realizowanej marży brutto o 0,14 p.p.,

• wzrost stopy dyskonta o 0,21 p.p.,

• spadek stopy wzrostu o 0,50 p.p.,

doprowadziłoby to do wyrównania wartości odzyskiwalnej z wartością bilansową CGU.

Wyżej opisane wyceny CGU Gamrat oraz Devorex zostały oparte o prognozy na lata 2023-2027, które nie uwzględniają wpływu pandemii zakażeń wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus COVID-19) oraz działań wojennych na terenie Ukrainy na wyniki generowane przez poszczególne Spółki. Kierownictwo jednostek na dzień publikacji niniejszego sprawozdania nie jest w stanie ocenić wpływu wyżej wymienionego zdarzenia na wyniki generowane przez poszczególne CGU. W momencie wiarygodnego oszacowania wpływu pandemia zakażeń wirusem SARS-CoV-2 (koronawirus COVID-19) oraz działań wojennych na terenie Ukrainy na bieżące i przyszłe wyniki finansowe poszczególnych CGU dokonana zostanie rekalkulacja wyceny wartości odzyskiwalnej poszczególnych CGU na poziomie odpowiednio: Spółki Gamrat oraz Devorex, o wynikach której „Lentex” S.A. będzie komunikować na bieżąco.

 

15. Inwestycje w jednostki stowarzyszone i wspólne przedsięwzięci

 

Na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz 31 grudnia 2021 roku Grupa nie posiadała udziałów w jednostkach stowarzyszonych ani wspólnych przedsięwzięciach wykazywanych metodą praw własności.

16. Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody

 

 

dane w tys. zł

AKTYWA FINANSOWE WYCENIANE W WARTOŚCI GODZIWEJ

31.12.2022

31.12.2021

Akcje/ Udziały w spółkach nienotowanych na giełdzie

10

12

Akcje spółek notowanych na giełdzie

15 972

18 003

Razem

15 982

18 015

Wartość godziwa akcji spółek notowanych na giełdzie została ustalona w 2022 roku w oparciu o publikowane notowania cen z aktywnego rynku. Wartość godziwa pozostałych aktywów finansowych dostępnych do sprzedaży nienotowanych na giełdzie została oszacowana na bazie wyników finansowych tych spółek.

W okresie od dnia 1 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku „Gamrat” S.A. posiadała 9.679.866 sztuk akcji „LIBET” S.A., które są prezentowane w pozycji „Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez całkowite dochody”. Celem zakupu jest przyszła synergia na rynku materiałów budowlanych. Grupa klasyfikuje posiadane akcje do aktywów wycenianych w wartości godziwej przez inne całkowite dochody traktując tą inwestycję jako aktywa długoterminowe, w celu nawiązania współpracy z tą Spółką w zakresie wykorzystania jej sieci dystrybucji do wprowadzenia wyrobów „Gamrat” S.A. do oferty handlowej. Zarząd „Gamrat” S.A. przeanalizował strukturę akcjonariatu, skład Zarządu i Rady Nadzorczej „Libet ” S.A. na dzień 31 grudnia 2022 roku i stwierdza, że spółka ta nie jest dla „Gamrat” S.A. jednostką stowarzyszoną ani zależną.

W związku z decyzją podjętą przez „Lentex” S.A. w dniu 17 grudnia 2021 roku o powołaniu Pana Krzysztofa Moski na funkcję Prezesa Zarządu „Gamrat” S.A. od dnia 1 stycznia 2022 roku oraz w związku z faktem, iż Pan Krzysztof Moska jest akcjonariuszem spółki „LIBET” S.A. i posiadał na dzień 4 stycznia 2020 roku 2.604.000 akcji „LIBET” S.A. co stanowiło 5,21% udziału w ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki („WZA”), „Gamrat” S.A dokonał analizy prawnej przesłanek wskazujących na powstanie faktycznego powiązania pomiędzy „Gamrat” S.A., który na dzień 4 stycznia 2021 roku posiadał 9.679.866 akcji „LIBET” S.A. co stanowiło 19,36% udziału w ogólnej liczbie głosów na WZA, a Panem Krzysztofem Moską. Z oceny prawnej tego stanu faktycznego wynikało, że Pan Krzysztof Moska będąc niezależnym akcjonariuszem „LIBET” S.A. i jednocześnie Prezesem Zarządu „Gamrat” S.A. faktycznie ma wpływ na decyzje podejmowane przez „Gamrat” S.A. dotyczące akcji „LIBET” S.A. Zatem w celu ograniczenia ryzyka i domniemań, Pan Krzysztof Moska i „Gamrat” S.A. zawarli w dniu 4 stycznia 2020 roku porozumienie obejmujące współdziałanie w zakresie nabywania (w przyszłości) akcji „LIBET” S.A., zgodnego głosowania na walnym zgromadzeniu Spółki oraz prowadzenia trwałej polityki wobec Spółki („Porozumienie”), a w wyniku zawarcia Porozumienia, łączny stan posiadania akcji Spółki („Akcje”) przez strony Porozumienia przekroczył próg 20% ogólnej liczby głosów na WZA Spółki. Wskutek zawarcia Porozumienia powyższe indywidualne stany posiadania Akcji przez strony Porozumienia nie ulegają zmianie, natomiast podlegają zsumowaniu w ten sposób, że łącznie strony Porozumienia posiadają 12.283.866 Akcji, reprezentujących 24,57% kapitału zakładowego Spółki „LIBET” S.A. i uprawniających do 12.283.866 głosów na WZA, co stanowi 24,57% ogólnej liczby głosów na WZA. Jednakże pomimo zawartego porozumienia w ocenie Zarządu "Gamrat" S.A. pomimo posiadania 24,57% udziału w kapitale „LIBET” S.A. „Gamrat” S.A nadal nie ma wpływu na procesy decyzyjne w „LIBET” S.A., gdyż nie ma żadnych przedstawicieli zarówno
w Radzie Nadzorczej jak i w Zarządzie tej Spółki i stwierdza, że spółka ta nie jest dla „Gamrat” S.A. jednostką stowarzyszoną ani zależną. 

Na dzień 31 grudnia 2022 roku i na dzień 31 grudnia 2021 roku Grupa wyceniała aktywa finansowe w postaci udziałów w „LIBET” S.A. w wartości godziwej przez „Pozostałe dochody całkowite”. Na dzień 31 grudnia 2022 roku wycena w wartości godziwej udziałów „LIBET” S.A. wyniosła 15.972 tys. zł, a jej zmniejszenie w porównaniu do wyceny w wartości godziwej na dzień zakupu zostało zaprezentowane w pozycji Zyski/ straty z tytułu zmian wartości godziwej aktywów finansowych wycenianych w wartości godziwej przez pozostałe dochody całkowite".

17. Instrumenty finansowe

Według oceny Grupy wartość godziwa środków pieniężnych, należności i zobowiązań handlowych, kredytów w rachunku bieżącym oraz pozostałych należności i zobowiązań krótkoterminowych nie odbiega od wartości bilansowych głównie ze względu na krótki termin zapadalności. Długoterminowe kredyty bankowe nie odbiegają od wartości bilansowych głównie ze względu na fakt, że są oparte na stopie rynkowej WIBOR 1M + marża. Grupa na dzień 31 grudnia 2022 roku poddała weryfikacji możliwość pozyskania kredytu długoterminowego na dotychczasowych warunkach (WIBOR 1M+marża) i oceniła ją jako realną, dlatego wartość godziwa długoterminowych kredytów bankowych nie odbiega od wartości bilansowych.

Na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz 31 grudnia 2021 roku Grupa posiadała instrumenty finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy w postaci akcji „Adatex Deweloper” S.A. Wycena aktywów dokonywana jest w oparciu notowania na rynku akcji opartym na alternatywnym systemie obrotu prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (New Connect). Na dzień 31 grudnia 2022 roku wycena w wartości godziwej udziałów „Adatex Deweloper” S.A. wyniosła 785 tys. zł, a jej zmniejszenie w porównaniu do wyceny w wartości godziwej na 31 grudnia 2021 roku zostało odniesione w pozycji Koszty finansowe".

W roku zakończonym dnia 31 grudnia 2022 roku nie miały miejsca przesunięcia między poziomem 1 a poziomem 2 hierarchii wartości godziwej, ani też żaden z instrumentów nie został przesunięty z/do poziomu 3 hierarchii wartości godziwej.

 

 

 

 

 

 

 

 

  dane w tys. zł

WARTOŚCI BILANSOWE I GODZIWE POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH

 

31.12.2022

Wartość bilansowa

Wartość godziwa

Instrumenty finansowe wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody

Instrumenty finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy

Instrumenty finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Razem

Poziom 1

Poziom 2

Poziom 3

Razem

Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej

15 982

785

-  

16 767

16 757

-  

10

16 767

Instrumenty kapitałowe

15 982

785

-  

16 767

16 757

-  

10

16 767

Aktywa finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

-  

-  

88 262

88 262

-  

-  

-  

-  

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

-  

-  

66 376

66 376

-  

-  

-  

-  

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

-  

-  

21 886

21 886

-  

-  

-  

-  

Zobowiązania finansowe niewyceniane w wartości godziwej

-  

-  

56 999

56 999

-  

-  

-  

-  

Oprocentowane kredyty i pożyczki – zmienna %

-  

-  

-

-

-  

-  

-  

-  

Kredyty w rachunku bieżącym

-  

-  

8

8

-  

-  

-  

-  

Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego

-  

-  

21 628

21 628

-  

-  

-  

-  

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

-  

-  

31 918

31 918

-  

-  

-  

-  

Pozostałe zobowiązania

-  

-  

3 445

3 445

-  

-  

-  

-  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  dane w tys. zł

WARTOŚCI BILANSOWE I GODZIWE POSZCZEGÓLNYCH KATEGORII INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH

  31.12.2021

Wartość bilansowa

Wartość godziwa

Instrumenty finansowe wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody

Instrumenty finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy

Instrumenty finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Razem

Poziom 1

Poziom 2

Poziom 3

Razem

Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej

18 015

1 685

-  

19 700

19 695

-  

5

19 700

Instrumenty kapitałowe

18 015

1 685

-  

19 700

19 695

-  

5

19 700

Aktywa finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

-  

-  

124 168

124 168

-  

-  

-  

-  

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe

-  

-  

66 110

66 110

-  

-  

-  

-  

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

-  

-  

58 058

58 058

-   

-  

-  

-  

Zobowiązania finansowe niewyceniane w wartości godziwej

-  

-  

111 334

111 334

-  

-  

-  

-  

Oprocentowane kredyty i pożyczki – zmienna %

-  

-  

3 450

3 450

-  

-  

-  

-  

Kredyty w rachunku bieżącym

-  

-  

43 015

43 015

-  

-  

-  

-  

Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego

-  

-  

23 138

23 138

-  

-  

-  

-  

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

-  

-  

32 720

32 720

-  

-  

-  

-  

Pozostałe zobowiązania

-  

-  

9 011

9 011

-  

-  

-  

-  

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

 

 

POZYCJE PRZYCHODÓW, KOSZTÓW, ZYSKÓW I STRAT UJĘTE W SPRAWOZDANIU Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW W PODZIALE NA KATEGORIE INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH

 

 

za okres

01.01.2022 - 31.12.2022

 

 

 

Kategoria zgodnie z MSSF 9

Wartość bilansowa

Przychody/ (koszty)
z tytułu odsetek*

Zyski/(straty) z tytułu różnic kursowych*

Rozwiązanie/ (utworzenie) odpisów aktualizujących

Przychody/koszty dot. wyceny do wartości godziwej

 

 
   

Aktywa finansowe

 

88 194

329

(3 978)

328

(900)

   

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

AFwZK

21 886

184

1 684

-  

-  

   

Należności z tytułu dostaw, robót i usług

AFwZK

65 523

145

(5 662)

328

-  

   

Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy

AFwWG

785

-  

-  

-  

(900)

   

Zobowiązania finansowe

 

53 554

(3 010)

2 636

-  

-  

   

Pozostałe zobowiązania finansowe

ZFwZK

21 628

(717)

(16)

-  

-  

   

Zobowiązania z tytułu dostaw, robót i usług

ZFwZK

31 918

(55)

2 652

-  

-  

   

Długoterminowe kredyty bankowe i pożyczki, Krótkoterminowe kredyty bankowe i pożyczki, Krótkoterminowa część długoterminowych kredytów bankowych i pożyczek

ZFwZK

8

(2 238)

-  

-  

   

AFwZK- Aktywa finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

 

 

 

 

   

ZFwZk- Zobowiązania finansowe wyceniane w zamortyzowanym koszcie

 

 

 

 

   

AFwWG- Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik

* dane dotyczą działalności kontunuowanej i zaniechanej

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

   

POZYCJE PRZYCHODÓW, KOSZTÓW, ZYSKÓW I STRAT UJĘTE W SPRAWOZDANIU Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW W PODZIALE NA KATEGORIE INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH

   

za okres

01.01.2021 - 31.12.2021

   

 

Kategoria zgodnie z MSSF 9

Wartość bilansowa

Przychody/ (koszty)
z tytułu odsetek*

Zyski/(straty) z tytułu różnic kursowych

Rozwiązanie/ (utworzenie) odpisów aktualizujących*

Przychody/koszty dot. wyceny do wartości godziwej

   
   

Aktywa finansowe

 

124 157

225

(4 330)

134

(955)

   

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

AFwZK

58 058

1

908

-  

-  

   

Należności z tytułu dostaw, robót i usług

AFwZK

64 414

224

(5 238)

134

-  

   

Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy

AFwWG

1 685

-  

-  

-  

(955)

   

Zobowiązania finansowe

 

102 323

(1 122)

4 134

-  

-  

   

Pozostałe zobowiązania finansowe

ZFwZK

   23 138

(743)

2

-  

-  

   

Zobowiązania z tytułu dostaw, robót i usług

ZFwZK

32 720

(14)

4 114

-  

-  

   

Długoterminowe kredyty bankowe i pożyczki, Krótkoterminowe kredyty bankowe i pożyczki, Krótkoterminowa część długoterminowych kredytów bankowych i pożyczek

ZFwZK

46 465

(365)

18

-  

-  

   

AFwZK- Aktywa finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

 

 

 

 

   

ZFwZk- Zobowiązania finansowe wyceniane w zamortyzowanym koszcie

 

 

 

 

   

AFwWG- Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik

 

 

 

 

   
*dane dotyczą działalności kontunuowanej i zaniechanej            

 

18. Zapasy

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

ZAPASY

stan na dzień

31.12.2022

Materiały

Produkcja w toku

Wyroby gotowe

Towary

RAZEM

Wycena według ceny nabycia/kosztu wytworzenia

47 178

8 523

34 061

2 664

92 426

Kwota odpisów aktualizujących wartości zapasów na początek okresu

1 206

18

1 885

23

3 132

Kwoty odwrócenia odpisów aktualizujących zapasy ujęte jako pomniejszenie tych odpisów w okresie*

126

3

1 078

2  

1 209

Kwoty odpisów aktualizujących wartości zapasów ujętych w okresie jako koszt

86

-

3 179

103

3 368

Przypisane do działalności zaniechanej 51 - 739 - 790

Kwota odpisów aktualizujących wartości zapasów na koniec okresu

1 115

15

3 247

124

4 501

Wartość bilansowa zapasów

46 063

8 508

30 814

2 540

87 925

Wartość zapasów ujętych jako koszt w okresie

314 326

* Przyczyną odwrócenia odpisów aktualizujących wartość zapasów, było: w przypadku materiałów - wykorzystanie do produkcji materiałów, na które uprzednio utworzony został odpis zgodnie z przyjętą przez Grupę polityką rachunkowości ze względu na zaleganie, w przypadku wyrobów gotowych i towarów - sprzedaż tych indeksów wyrobów gotowych i towarów, na które uprzednio utworzony został odpis aktualizujący.

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

ZAPASY

stan na dzień

31.12.2021

Materiały

Produkcja w toku

Wyroby gotowe

Towary

RAZEM

Wycena według ceny nabycia/kosztu wytworzenia

52 488

7 528

38 683

2 852

101 551

Kwota odpisów aktualizujących wartości zapasów na początek okresu

1 281

5

1 406

1

2 693

Kwoty odwrócenia odpisów aktualizujących zapasy ujęte jako pomniejszenie tych odpisów w okresie*

222

-

764

-

986

Kwoty odpisów aktualizujących wartości zapasów ujętych w okresie jako koszt

147

13

1 243

22 

1 425

Kwota odpisów aktualizujących wartości zapasów na koniec okresu

1 206

18

1 885

23

3 132

Wartość bilansowa zapasów

51 282

7 510

36 798

2 829

98 419

Wartość zapasów ujętych jako koszt w okresie

260 484

* Przyczyną odwrócenia odpisów aktualizujących wartość zapasów, było: w przypadku materiałów - wykorzystanie do produkcji materiałów, na które uprzednio utworzony został odpis zgodnie z przyjętą przez Grupę polityką rachunkowości ze względu na zaleganie, w przypadku wyrobów gotowych i towarów - sprzedaż tych indeksów wyrobów gotowych i towarów, na które uprzednio utworzony został odpis aktualizujący.

Grupa nie kapitalizuje kosztów finansowania zewnętrznego w zapasach.

Zapasy o wartości 30.900 tys. zł stanowią zabezpieczenie w bankach kredytów finansujących Grupę.

 

19. Należności z tytułu dostaw, robót i usług

 

 

dane w tys. zł

NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU DOSTAW, ROBÓT I USŁUG

31.12.2022

31.12.2021

Należności z tytułu dostaw od jednostek powiązanych

58

120

Należności z tytułu dostaw od jednostek pozostałych

69 507

68 188

Razem należności

69 565

68 308

Odpisy na należności z tyt. dostaw

4 042

3 894

Należności z tyt. dostaw, robót i usług netto

65 523

64 414

 

 

 

 

dane w tys. zł

STRUKTURA WIEKOWA NALEŻNOŚCI Z TYT. DOSTAW ROBÓT I USŁUG

Wartość brutto

Odpis aktualizujący

Wartość brutto

Odpis aktualizujący

31.12.2022

31.12.2021

terminowe

56 502

204

57 342

220

Przeterminowane do 3 m-cy

6 976

-

6 880

51

Przeterminowane od 3 do 6 m-cy

370

-

282

-

Przeterminowane powyżej 6 m-cy do 12 m-cy

321

142

73

1

Przeterminowane powyżej 1 roku

5 396

3 696

3 731

3 622

Razem

69 565

4 042

68 308

3 894

 

 

dane w tys. zł

ZMIANY ODPISÓW AKTUALIZUJĄCYCH

31.12.2022

31.12.2021

Stan na początek okresu

3 894

6 926

Utworzenie odpisu

486

436

Rozwiązanie w związku ze spłatą

174

504

Wykorzystanie odpisu ( spisanie należności)

164

2 964

Stan na koniec okresu

4 042

3 894

   

20. Pozostałe należności i rozliczenia międzyokresowe

 

 

dane w tys. zł

POZOSTAŁE NALEŻNOŚCI I ROZLICZENIA MIĘDZYOKRESOWE

31.12.2022

31.12.2021

Pozostałe aktywa finansowe:

 

 

 - należności ze sprzedaży środków trwałych

351

-

 - bonusy od surowców - 1 321

 - inne

502

375

RAZEM

853

1 696

 - część krótkoterminowa

853

1 696

Pozostałe aktywa niefinansowe:

 

 

 - należności budżetowe

676

813

 - zaliczki na zapasy

174

254

 - zaliczki na środki trwałe

157

972

 - nadwyżka aktywów nad zobowiązaniami ZFŚS

107

2

 - rozliczenia międzyokresowe

2 330

2 223

 - inne

178

109

RAZEM

3 622

4 373

 - część długoterminowa

-  

 - część krótkoterminowa

3 622

4 373

Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości na początek okresu

-  

-  

Odwrócenie w okresie odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości

-  

-  

Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości na koniec okresu

-  

-  

RAZEM

4 475

6 069

Na pozycje rozliczenia międzyokresowe składają się głównie rozliczane w czasie koszty ubezpieczeń majątku oraz koszty targów.

 

21. Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

 

 

dane w tys. zł

ŚRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY

31.12.2022

31.12.2021

Środki pieniężne w banku i w kasie

18 336

58 058

Lokaty krótkoterminowe 3 550 -

Razem, w tym:

21 886

58 058

 Na dzień 31 grudnia 2022 roku Grupa dysponowała niewykorzystanymi przyznanymi środkami kredytowymi w wysokości 74.372 tys. zł (31 grudnia 2021 roku – 42.682 tys. zł).

 

    dane w tys. zł
ŚRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY WYKAZANE W RACHUNKU PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH 01.01.2022 - 31.12.2022 01.01.2021 -31.12.2021
Środki pieniężne w banku i w kasie 18 336 58 058
Lokaty krótkoterminowe 3 550 -
Razem 21 886 58 058

 

Dodatkowo Spółki Grupy posiadają środki pieniężne na wyodrębnionych rachunkach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, których saldo na dzień 31 grudnia 2022 roku wyniosło 141 tys. zł (na 31 grudnia 2021 roku: 671 tys. zł). Środki pieniężne funduszu prezentowane są per saldo z funduszem i innymi należnościami związanymi z funduszem

w Krótkoterminowych pozostałych należnościach i rozliczeniach międzyokresowych.

Spółka na dzień 31 grudnia 2022 roku posiadała środki na rachunku escrow w kwocie 1.000 tys.EUR, które zgodnie z umową sprzedaży udziałów „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. stanowią zabezpieczenie ewentualnych przyszłych roszczeń nabywcy.

Na wyodrębnionych rachunkach bankowych w związku z wprowadzeniem mechanizmu podzielonej płatności- split payment, na dzień 31 grudnia 2022 roku Spółki posiadały 293 tys. zł (na 31 grudnia 2021 roku: 467 tys. zł).

 

22. Kapitał podstawowy

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

KAPITAŁ PODSTAWOWY NA DZIEŃ

 

31.12.2022

 

Seria / emisja

Rodzaj akcji

Rodzaj uprzywilejowania akcji

Rodzaj ograniczenia praw do akcji

Liczba akcji

Wartość serii / emisji wg wartości nominalnej

A-H

na okaziciela

zwykłe

nie występuje

40 000 000

16 400

Liczba akcji , razem

40 000 000

16 400

Wartość nominalna jednej akcji wynosi (w zł)

0,41

 

 

 

 

 

 

Akcjonariusze :

ilość akcji

% kapitału

Leszek Sobik wraz z "Sobik" Zakład Produkcyjny Sp.z o.o. Sp.K.

14 007 008

35,02%

Paravita Holding Limited

8 439 673

21,10%

Krzysztof Moska

6 466 454

16,17%

Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny wraz z DFE

4 827 019

12,07%

Lentex S.A. (akcje własne)

817 267

2,04%

Pozostali

5 442 579

13,60%

Razem

40 000 000

100,00%

Akcje wszystkich serii są jednakowo uprzywilejowane co do głosu i dywidendy.


 dane w szt
LICZBA AKCJI SKŁADAJĄCYCH SIĘ NA KAPITAŁ PODSTAWOWY 31.12.2022 31.12.2021
Akcje zwykłe o wartości nominalnej 0,41 zł 40 000 000 46 415 440
Razem 40 000 000 46 415 440
 dane w szt
ZMIANY LICZBY AKCJI 01.01.2022 - 31.12.2022 01.01.2021 - 31.12.2021
Akcje zwykłe wyemitowane i w pełni opłacone
Na początek okresu 46 415 440 46 415 440
umorzenie akcji (6 415 440)  0
Na koniec okresu 40 000 000 46 415 440

Dnia 15 września 2022 roku dokonano wpisu do Rejestru Przedsiębiorców KRS obniżenia kapitału zakładowego Spółki „Lentex” S.A. o kwotę 1.400 tys. zł wynikającą z dobrowolnego umorzenia 3.415.440 szt. akcji własnych. Po rejestracji przez Sąd wskazanego powyżej obniżenia, kapitał zakładowy Spółki wynosił 17.630 tys. zł i dzielił się na 43.000.000 akcji 

o wartości nominalnej 0,41 zł każda.

Ponadto dnia 3 lutego 2023 dokonano wpisu do Rejestru Przedsiębiorców KRS obniżenia kapitału zakładowego Spółki „Lentex” S.A. o kwotę 1.230 tys. zł wynikającą z dobrowolnego umorzenia 3.000.000 szt. akcji własnych. Po rejestracji przez Sąd wskazanego powyżej obniżenia, kapitał zakładowy Spółki wynosi 16.400 tys. zł i dzielił się na 40.000.000 akcji o wartości nominalnej 0,41 zł każda. Umorzenie akcji zostało dokonana w ramach wykonania uchwały Walnego Zgromadzenia Wspólników z dnia 30 listopada 2022 roku.

Skład akcjonariatu ustalony na podstawie otrzymanych od akcjonariuszy zawiadomień przekazanych w trybie art. 69 ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych (tj. Dz.U. z 2021r., poz. 1983). Rzeczywisty stan może odbiegać od prezentowanego, jeżeli nie zaszły zdarzenia nakładające obowiązek na akcjonariusza ujawnienia nowego stanu posiadania lub mimo zajścia takich zdarzeń akcjonariusz nie przekazał stosownego raportu.

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

KAPITAŁ PODSTAWOWY NA DZIEŃ

 

31.12.2021

 

Seria / emisja

Rodzaj akcji

Rodzaj uprzywilejowania akcji

Rodzaj ograniczenia praw do akcji

Liczba akcji

Wartość serii / emisji wg wartości nominalnej

A-H

na okaziciela

zwykłe

nie występuje

46 415 440

19 030

Liczba akcji , razem

46 415 440

19 030

Wartość nominalna jednej akcji wynosi (w zł)

0,41

 

 

 

 

 

 

Akcjonariusze :

ilość akcji

% kapitału

Leszek Sobik wraz z "Sobik" Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. Sp.K.

15 128 295

32,59%

Paravita Holding Limited

 

 

8 439 673

18,18%

Krzysztof Moska

 

 

6 466 454

13,93%

Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny wraz z DFE

4 827 019

10,40%

Lentex S.A. (akcje własne)

2 442 917

5,26%

Pozostali

9 111 082

19,64%

Razem

46 415 440

100,00%

Akcje wszystkich serii są jednakowo uprzywilejowane co do głosu i dywidendy.

 

23. Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej

 

 

 

dane w tys. zł

NADWYŻKA ZE SPRZEDAŻY AKCJI

za okres

01.01.2022 - 31.12.2022

Liczba akcji

Kapitał podstawowy

Nadwyżka ze sprzedaży akcji

Saldo na początek okresu

46 415 440

19 030

79 525

Zwiększenia:

-  

-  

-  

Zmniejszenia:

6 415 440

2 630

-  

 umorzenie 6 415 440 2 630 -

Saldo na koniec okresu

40 000 000

16 400

79 525

 

 

 

dane w tys. zł

NADWYŻKA ZE SPRZEDAŻY AKCJI

za okres

01.01.2021 - 31.12.2021

Liczba akcji

Kapitał podstawowy

Nadwyżka ze sprzedaży akcji*

Saldo na początek okresu

46 415 440

19 030

79 525

Zwiększenia:

-  

- 

-  

Zmniejszenia:

-

-

-  

Saldo na koniec okresu

46 415 440

19 030

79 525

*Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone, co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

24. Akcje własne

W dniu 19 stycznia 2022 roku Spółka nabyła 3.000.000 szt. akcji własnych w ramach ogłoszonej w dniu 4 stycznia 2022 roku oferty zakupu akcji własnych. Średnia jednostkowa cena zakupu wyniosła 12,50 zł za szt. (wartość nominalna jednej akcji 0,41 zł).

W dniu 28 października 2022 roku Spółka nabyła 1.789.790 szt. akcji własnych w ramach ogłoszonej w dniu 12 października 2022 roku oferty zakupu akcji własnych. Średnia jednostkowa cena zakupu wyniosła 12,50 zł za szt. (wartość nominalna jednej akcji 0,41 zł).

Wykazane w niniejszym sprawozdaniu na dzień 31 grudnia 2022 roku akcje własne uwzględniają zarówno zmniejszenie z tytułu umorzenia wpisanego do  Rejestru Przedsiębiorców KRS w dniu 15 września 2022 roku jak również wpisanego do Rejestru Przedsiębiorców KRS w dniu 3 lutego 2023 roku, gdyż nastąpiło ono w wykonaniu Uchwały Walnego Zgromadzenia z dnia 30 listopada 2022 roku. 

  

AKCJE WŁASNE

Stan na dzień:

31.12.2022

31.12.2021

liczba akcji [szt.]

817 267

2 442 917

wartość na dzień nabycia [w tys.zł]

10 237

25 713

 

25. Zyski zatrzymane

 

 

 

 

 

 

  dane w tys. zł

 


 

za okres

01.01.2022 - 31.12.2022

Kapitał z tytułu programu motywacyjnego

Kapitał zapasowy

Kapitał rezerwowy

Kapitał rezerwowy z aktualizacji wyceny świadczeń emerytalnych

Kapitał rezerwowy
z aktualizacji wyceny aktywów finansowych dostępnych do sprzedaży

Zysk/ strata z lat ubiegłych i roku bieżącego

Razem

Saldo na początek okresu

-

150 419

50 447

(262)

(1 216)

12 358

211 746

Zyski/ straty z tytułu aktualizacji wyceny świadczeń emerytalnych

-  

-  

-  

23

-  

-  

23

Zysk/ strata za rok obrotowy

-  

-  

-  

-  

-  

33 670

33 670

Zyski/ straty z tytułu zmian wartości godziwej aktywów finansowych wycenianych w wartości godziwej przez pozostałe dochody całkowite

-  

-  

-  

-  

(497)

-  

(497)

Zwiększenia z tytułu przeksięgowania zysku

-  

41 124

-  

-  

-  

(41 124)

-  

Nabycie akcji własnych - 60 000 (60 000)  - - - -

Zawiązanie kapitału rezerwowego na zakup akcji własnych

-  

(50 200)

50 200  

-

 

-  

-  

 

-

Umorzenie akcji własnych

-  

(72 846)

-  

-  

-  

-

(72 846)

Saldo na koniec okresu

-

128 497

40 647

(239)

(1 713)

4 904

172 087

 

 

 

 

 

 

  dane w tys. zł

 

za okres

01.01.2021 - 31.12.2021*

Kapitał z tytułu programu motywacyjnego

Kapitał zapasowy*

Kapitał rezerwowy

Kapitał rezerwowy z aktualizacji wyceny świadczeń emerytalnych

Kapitał rezerwowy z aktualizacji wyceny aktywów finansowych dostępnych do sprzedaży

Zysk/ strata z lat ubiegłych i roku bieżącego

Razem

Saldo na początek okresu

1 313

117 156

50 447

(364)

1 441

46 811

216 804

Korekty rozliczenia i prezentacji - (11 884) -
-
-
-
(11 884)
Saldo na początek okresu - dane przekształcone            1 313  105 272 50 447 (364) 1 441 46 811 204 920

Zyski/ straty z tytułu aktualizacji wyceny świadczeń emerytalnych

-  

-  

-  

102

-  

-  

102

Zysk/ strata za rok obrotowy

-  

-  

-  

-  

-  

34 404

34 404

Zyski/ straty z tytułu zmian wartości godziwej aktywów finansowych wycenianych w wartości godziwej przez pozostałe dochody całkowite

-  

-  

-  

-  

(2 657)

-

(2 657)

Nabycie udziałów niekontrolujących

-  

-  

-  

-  

-  

(6 593)

(6 593)

Zwiększenia z tytułu przeksięgowania zysku

-  

43 834

-

-  

-  

(43 834)

-  

Wypłata dywidendy

-

-

-

-

-

(13 192)

(13 192)

Sprzedaż akcji Spółek Grupy  - - - - -   (5 238) (5 238)

Pozostałe zmiany

(1 313)  

1 313

-

-

-

-

-

Saldo na koniec okresu

-

150 419

50 447

(262)

(1 216)

12 358

211 746

*Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone w zakresie kapitałów własnych, co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

Zysk z lat ubiegłych oraz z roku bieżącego nie obejmuje kwot, które nie podlegają podziałowi, tzn. nie mogą zostać wypłacone w formie dywidendy, za wyjątkiem prezentowanych tam zysków aktuarialnych z wyceny określonych świadczeń pracowniczych po okresie zatrudnienia z uwzględnieniem efektu podatkowego, które w sprawozdaniu z całkowitych dochodów ujmowane są w pozycji Inne całkowite dochody.

Zgodnie z wymogami Kodeksu Spółek Handlowych, Grupa utworzyła kapitał zapasowy na pokrycie straty w wysokości co najmniej 8% zysku za dany rok obrotowy wykazanego w sprawozdaniu Grupy, dopóki kapitał ten nie osiągnął co najmniej jednej trzeciej kapitału podstawowego. O użyciu kapitału zapasowego i rezerwowego rozstrzygają Walne Zgromadzenia spółek wchodzących w skład Grupy, jednakże części kapitału zapasowego w wysokości jednej trzeciej kapitału zakładowego można użyć jedynie na pokrycie straty wykazanej w sprawozdaniu finansowym i nie podlega ona podziałowi na inne cele. Ponadto w przypadku gdy, koszty prac rozwojowych zakwalifikowanych jako aktywa spółki nie zostały całkowicie odpisane, nie można dokonać podziału zysku odpowiadającego równowartości kwoty nieodpisanych kosztów prac rozwojowych, chyba że kwota kapitałów rezerwowych i zapasowych dostępnych do podziału i zysków z lat ubiegłych jest co najmniej równa kwocie kosztów nieodpisanych.

Na dzień 31 grudnia 2022 roku nie istnieją inne ograniczenia dotyczące wypłaty dywidendy.

26. Rezerwy

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

REZERWY

 

za okres

01.01.2022 - 31.12.2022

Rezerwy na naprawy gwarancyjne

Rezerwy na świadczenia pracownicze i tym podobne

Rezerwa na usługi marketingowe

Rezerwa na reklamacje

Pozostałe rezerwy

Razem

Wartość na początek okresu, w tym:

279

3 838

242

552

299

5 210

Krótkoterminowe na początek okresu

97

2 071

242

552

299

3 261

Długoterminowe na początek okresu

182

1 767

-  

-  

-  

1 949

Zwiększenia

-  

1 967

6 331

36

5 489

13 823

Utworzone w okresie i zwiększenie istniejących

-  

1 967

6 331

36

5 489

13 823

Zmniejszenia

-

3 756

4 443

102

5 444

13 745

Wykorzystane w ciągu roku

-

 2 256

3 993

71

5 233

11 553

Rozwiązane w ciągu roku

-  

1 146

200

7

163

1 516

    Przypisanie do działalności zaniechanej - 369 250 24 48 691

Korekta z tytułu różnic kursowych netto z przeliczenia

-  

(15)

-  

-

-  

(15)

Wartość na koniec okresu w tym:

279

2 049

2 130

486

344

5 288

Krótkoterminowe na koniec okresu

97

1 188

2 130

486

344

4 245

Długoterminowe na koniec okresu

182

861

-  

-  

-  

1 043

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

REZERWY

 

za okres

01.01.2021 - 31.12.2021

Rezerwy na naprawy gwarancyjne

Rezerwy na świadczenia pracownicze i tym podobne

Rezerwa na usługi marketingowe

Rezerwa na reklamacje

Pozostałe rezerwy

Razem

Wartość na początek okresu, w tym:

364

3 595

347

127

171

4 604

Krótkoterminowe na początek okresu

182

2 463

347

127

171

3 290

Długoterminowe na początek okresu

182

1 132

-  

-  

-  

1 314

Zwiększenia

-

4 512

2 788

455

3 058

10 813

Utworzone w okresie i zwiększenie istniejących

-

4 512

2 788

455

3 058

10 813

Zmniejszenia

85

4 269

2 893

30

2 930

10 207

    Wykorzystane w ciągu roku 85 4 080 2 809 30 2 880 9 884

Rozwiązane w ciągu roku

-

185

84

 

50

319

Korekta z tytułu różnic kursowych netto z przeliczenia

-

4

-  

-  

-  

4

Wartość na koniec okresu w tym:

279

3 838

242

552

299

5 210

Krótkoterminowe na koniec okresu

97

2 071

242

552

299

3 261

Długoterminowe na koniec okresu

182

1 767

-  

-  

-  

1  949

Na pozycje pozostałe rezerwy składają się głównie rezerwy na koszty transportu.

 

27. Odprawy emerytalne i rentowe

Podstawą do wyliczenia rezerwy na odprawy emerytalne i rentowe są zapisy Kodeksu Pracy.

Wycena wartości bieżącej zobowiązań z tytułu odpraw emerytalnych i rentowych wykonana została zgodnie z MSR 19 oraz zasadami rachunku aktuarialnego. Obliczenia wartości bieżącej zobowiązań z tytułu odpraw emerytalnych i rentowych wykonano metodą Prognozowanych Uprawnień Jednostkowych, przy użyciu zdyskontowanych przepływów finansowych, na podstawie odpowiednich informacji o pracownikach.

 

 

dane w tys. zł

ZMIANY STANU ZOBOWIĄZAŃ W OKRESIE

Odprawy emerytalne i rentowe

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Wartość zobowiązania na początek okresu

1 974

1 252

Zysk/strata aktuarialne

(21)

(169)

Koszty netto ujęte w rachunku zysków i strat

(774)

914

Przypisane do działalności zaniechanej (178) -

Świadczenia wypłacone

(12)

(23)

Wartość zobowiązania na koniec okresu

989

  1 974

 

 

 

dane w tys. zł

KOSZT W OKRESIE

Odprawy emerytalne i rentowe

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Koszty bieżącego zatrudnienia

64

38

Koszty odsetek od zobowiązań z tytułu świadczeń pracowniczych

53

19

Zyski/straty aktuarialne ujęte w okresie

(21)

(169)

Koszt przeszłego zatrudnienia 

(891)

857

Koszt netto z tytułu świadczeń pracowniczych

(12)

(23)

Łączny koszt za okres

(807)

722

 

 

 

 

 

 

PODSTAWOWE ZAŁOŻENIA AKTUARIALNE ZASTOSOWANE PRZY USTALANIU WYSOKOŚCI ZOBOWIĄZAŃ Z TYTUŁU ODPRAW EMERYTALNYCH I RENTOWYCH

 

31.12.2022

31.12.2021

Stopa dyskontowa

6,50 %

3,50 %

Przewidywany wskaźnik inflacji

2,5%*

2,5%

Wskaźnik rotacji pracowników

od 0,16% do 17,57%

od 0,17% do 15,57%

Przyszły wzrost wynagrodzeń

4,0% do 5,0 %*

3,0% do 4,0 %

*Dla roku 2023: wzrost wynagrodzeń 11,9% przy inflacji 13,1%, 2024: wzrost wynagrodzeń 7,6% przy inflacji 5,9%, 2025: wzrost wynagrodzeń 5,9% przy inflacji 3,5%

Założenia odnośnie śmiertelności oraz zachorowalności oparto na publikacjach GUS i ZUS (tablice śmiertelności PTTŻ 2019, publikacje ZUS na temat orzeczeń lekarskich i przyznanych świadczeniach rentowych). Wskaźnik rotacji wyliczono opierając się na danych Spółki, przy czym przyjęte wskaźniki zależą od wieku i płci pracownika.

W związku z rozwiązaniem przez Zarząd "Gamrat" S.A. w 2022 roku porozumienia ze Związkami Zawodowymi zawartego w 2021 roku pracownikowi którego stosunek pracy ustał w związku z przejściem na emeryturę przysługuje odprawa emerytalna w wysokości określonej przez Kodeks Pracy.

 W oparciu o kodeks pracy i obowiązujący regulamin wynagrodzeń aktuariusz dokonał wyceny rezerwy na odprawy emerytalne, z której wynika, że wprowadzenie powyżej regulacji spowodował korektę kosztów przeszłego zatrudnienia w kwocie 891 tys. zł, która to wartość została odniesiona w koszty ogólnego zarządu 2022 roku.

dane w tys. zł

ANALIAZA WRAŻLIWOŚCI ZMIAN ZAŁOŻEŃ AKTUARIALNYCH NA ODPRAWY EMERTLANE I RENTOWE

 

31.12.2022

31.12.2021

Zobowiązanie w wartości bilansowej

989

1 974

Zobowiązanie wyliczone dla stopy dyskonta +0,5%

963

1 918

Zobowiązanie wyliczone dla stopy dyskonta -0,5%

1 028

2 053

 

28. Kredyty bankowe i pożyczki

 

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

DŁUGOTERMINOWE KREDYTY BANKOWE I POŻYCZKI

31.12.2022

31.12.2021

Nazwa jednostki
z Grupy Kapitałowej

Wyszczególnienie

Kontraktowa stopa procentowa

Termin spłaty

część krótko- terminowa

część długo-terminowa

część krótko-terminowa

część długo-terminowa

Kredyt obrotowy - Bank Millennium S.A.

WIBOR 1M +marża

25.04.2022

-

- 

3 450

-

Lentex S.A.

Razem

-

-

3 450

-

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

KRÓTKOTERMINOWE KREDYTY BANKOWE I POŻYCZKI

31.12.2022

31.12.2021

Nazwa jednostki z Grupy Kapitałowej

Wyszczególnienie

Kontraktowa stopa procentowa

Termin spłaty

Limit w rachunku bieżącym - Bank Millennium S.A.

WIBOR 1M/ EURIBOR 1M/ LIBOR 1M + marża

17.07.2023

20 070 

Lentex S.A.

Kredyt w rachunku bieżącym- ING Bank Śląski S.A.

WIBOR 1M/ EURIBOR 1M/ LIBOR 1M + marża

09.06.2023

22 941 

Lentex S.A.

Kredyt w rachunku bieżącym w PLN- Bank Millennium S.A.

WIBOR 1M+ marża

23.08.2023

-  

Gamrat S.A.

Kredyt w rachunku bieżącym w EUR - Bank Millennium S.A.

EURIBOR 1M+ marża

23.08.2023

-  

Gamrat S.A.

Kredyt w rachunku bieżącym - BNP PARIBAS Bank Polska S.A.

WIBOR 1M +marża

31.01.2024

8

Gamrat S.A.

Limit w rachunku bieżącym - Investment loan - Raiffeisen Bank Bułgaria EAD

EURIBOR 3M + marża

30.10.2023

Devorex EAD

Limit w rachunku bieżącym - Bank Millennium S.A.

WIBOR 1M +marża

25.07.2022

-

PD Profil Sp. z o.o.

Umowa wieloproduktowa kredyt w rachunku bieżącym- Bank Millenium S.A.

WIBOR 1M +marża

10.01.2024

-

Gamrat WPC Sp. z o.o.

Razem

8

43 015

 

Zabezpieczenia kredytów zostały opisane w nocie 43.

W 2022 roku nie zostały naruszone postanowienia wynikające z umów kredytowych, w których stroną są Spółki Grupy.

„Lentex” S.A. w dniu 18 lipca 2022 roku podpisał umowę o linię wieloproduktową z Bankiem Millennium S.A. Umowa została zawarta na następujących warunkach:

        limit kredytowy do wysokości 25.000 tys. zł,

        kredyt w rachunku bieżącym może być dostępny w PLN, USD oraz EUR,

        oprocentowanie kredytu wynosi WIBOR/ LIBOR/ EURIBOR 1M+ marża,

        okres kredytowania kończy się w dniu 17 lipca 2023 roku,

        zabezpieczeniem linii jest zastaw rejestrowy na dwóch liniach produkcyjnych, zastaw rejestrowy na zapasach oraz cesja wierzytelności.

Równocześnie podpisano aneks do umowy o kredyt parasolowy, zgodnie z którym z dniem wejścia w życie wyżej wymienionej umowy o linię wieloproduktową została rozwiązana umowa o kredyt parasolowy.

W dniu 12 października 2022 roku „Lentex” S.A. zawarła z ING Bankiem Śląskim S.A. aneks do umowy wieloproduktowej. Na mocy zawartego aneksu kwota udzielonego Spółce limitu kredytowego uległa zmniejszeniu z kwoty 38.000 tys. zł do kwoty 25.000 tys. . Z treści umowy wieloproduktowej wykreślono także zapisy dotyczące kredytu obrotowego w rachunku kredytowym z sublimitem w wysokości 14.000 tys. zł. Jednocześnie zniesiono sposób zabezpieczenia wierzytelności banku w postaci zastawu rejestrowego i finansowego na 1.785.000 sztuk akcji własnych Spółki

W dniu 11 stycznia 2022 roku "Gamrat WPC" Sp. z o.o. zawarł  z Bankiem Millennium S.A. umowę o linię wielowalutową na następujących warunkach:

       limit kredytowy do wysokości 3.000 tys. zł, 

       oprocentowanie kredytu wynosi WIBOR 1M+ marża, 

       okres kredytowania kończy się w dniu 10 stycznia 2024 roku, 

       zabezpieczeniem linii jest zastaw rejestrowy na środkach trwałych o wartości 5.700 tys. zł wraz z cesją praw z polisy ubezpieczeniowej oraz weksel in blanco.

W dniu 1 lutego 2022 roku "Gamrat" S.A. zawarł  z Bankiem BNP Paribas Bank Polska S.A. aneks do umowy wielocelowej linii kredytowej w wysokości 5.000 tys. zł przedłużający okres kredytowania do dnia 31 stycznia 2024 roku.

W dniu 24 sierpnia  2022 roku "Gamrat" S.A. zawarł  z Bankiem Millennium S.A. umowę o linię kredytowa wieloproduktową w wysokości 7.000 tys. zł na  okres kredytowania do dnia 23 sierpnia  2023 roku.

W dniu 24 sierpnia  2022 roku "Gamrat" S.A. zawarł z Bankiem Millennium S.A. umowę o umowy kredyt w rachunku bieżącym  w wysokości 1.000 tys. EUR na okres kredytowania do dnia 23 sierpnia  2023 roku.

Marże dotyczące zaciągniętych kredytów i pożyczki mieszczą się w przedziale 0,00 pp. – 2,00 pp.

Zabezpieczenia kredytów zostały opisane w nocie 43.

 

29. Pozostałe zobowiązania finansowe

 

dane w tys. zł

ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU UMÓW LEASINGU

PRZYSZŁE MINIMALNE OPŁATY LEASINGOWE ORAZ WARTOŚĆ BIEŻĄCA MINIMALNYCH OPŁAT LEASINGOWYCH NETTO

 

31.12.2022

31.12.2021

 

Minimalne opłaty

Wartość bieżąca minimalnych opłat

Minimalne opłaty

Wartość bieżąca minimalnych opłat

w okresie do 1 roku

3 522

2 859

3 460

2 753

w okresie od 1 roku do 5 lat

3 765

1 302

5 251

2 644

w okresie powyżej 5 lat

42 512

17 467

43 247

17 741

Razem

49 799

21 628

51 958

23 138

 

 

 

 

dane w tys. zł

POZOSTAŁE ZOBOWIĄZANIA FINANSOWE

 

Termin realizacji

31.12.2022

31.12.2021

faktoring z regresem

w okresie do 1 roku

-

-

Razem

 

-

-

Na aktywach użytkowanych na mocy umów leasingowych został ustanowiony zastaw pod zabezpieczenie związanych z nimi zobowiązań.

Wartości bilansowa leasingowanych środków trwałych została przedstawiona w nocie 11.

Informacje odnośnie zabezpieczeń na rzeczowych aktywach trwałych znajdują się w nocie 43.

 

 

dane w tys. zł

LEASING

 

31.12.2022

31.12.2021

koszt związany z leasingami krótkoterminowymi

177 

-

koszt związany z leasingami aktywów o niskiej wartości

37

33

całkowity wypływ środków pieniężnych z tytułu leasingów

2 195

2 864

30. Zobowiązania z tytułu dostaw, robót i usług

 

 

dane w tys. zł

ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU DOSTAW, ROBÓT I USŁUG

31.12.2022

31.12.2021

Zobowiązania z tytułu dostaw od jednostek powiązanych

5 427

1 131

Zobowiązania z tytułu dostaw od jednostek pozostałych

26 491

31 589

Razem

31 918

32 720

 

31. Pozostałe zobowiązania i rozliczenia międzyokresowe oraz zobowiązania z tyt. umowy

dane w tys. zł

POZOSTAŁE ZOBOWIĄZANIA I ROZLICZENIA MIĘDZYOKRESOWE ORAZ ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU UMOWY

31.12.2022

31.12.2021

Pozostałe zobowiązania finansowe:

 

 

 - zobowiązania z tytułu naliczonych bonusów

36

584

 - zobowiązania z tytułu wynagrodzeń

2 403

2 689

 -zobowiązania inwestycyjne

308

4 848

 - zobowiązania z tytułu dywidendy

550

531

 - inne

148

359

RAZEM POZOSTAŁE ZOBOWIĄZANIA FINANSOWE

3 445

9 011

 - część krótkoterminowa

3 445

9 011

Pozostałe zobowiązania niefinansowe:

 

 

 - podatek VAT

1 785

1 028

 - podatek dochodowy od osób fizycznych

515

601

 - zobowiązania z tytułu ubezpieczeń społecznych i PPK

2 334

2 715

 - zobowiązania z tytułu PFRON

-

6

 - zaliczki na zapasy

91

51

 - przychody przyszłych okresów

257

-

 - zobowiązania z tytułu ubezpieczeń

-

362

 - zobowiązania z tytułu przyszłych kosztów 

271

337

 - potrącenia z płac

45

70

 - inne

255

140

RAZEM

5 553

5 310

 - część krótkoterminowa

5 553

5 310

Zobowiązania z tytułu umów:

 

 

 - zaliczki

484

830

 - przedpłaty

-

35

RAZEM

484

865

 - część krótkoterminowa

484

865

RAZEM POZOSTAŁE ZOBOWIĄZANIE NIEFINANSOWE

6 037

6 175

RAZEM POZOSTAŁE ZOBOWIĄZANIA I ROZLICZENIA MIĘDZYOKRESOWE ORAZ ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU UMOWY

9 482

15 186

 

32. Przychody ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

PRZYCHODY ZE SPRZEDAŻY PRODUKTÓW, TOWARÓW I MATERIAŁÓW

 

Działalność kontynuowana

Działalność zaniechana

Ogółem

okres

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021*

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021*

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021*

kraj

 

 

                    

                        

 

 

Przychody ze sprzedaży produktów

203 855

168 948

33 206   

41 098

237 061

210 046

Przychody ze sprzedaży usług

1 304

1 829

37   

12

1 341

1 841

Przychody ze sprzedaży materiałów

2 776

3 119

40   

131

2 816

3 250

Przychody ze sprzedaży towarów

3 524

2 163

39   

38

3 563

2 201

zagranica

 

 

                      

                        

 

 

Przychody ze sprzedaży produktów

191 409

149 682

31 973   

35 545

223 382

185 227

Przychody ze sprzedaży usług

1 694

727

990   

1 398

2 684

2 125

Przychody ze sprzedaży materiałów

542

 

852

4   

-

546

852

Przychody ze sprzedaży towarów

818

6 660

34   

31

852

6 691

RAZEM

405 922

333 980

66 323   

78 253

472 245

412 233

Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone w związku z wydzieleniem działalności zaniechanej w efekcie  wniesienia aportem ZCP Dywizji Wykładzin oraz sprzedaży udziałów w "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o., co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

33. Koszty rodzajowe

 

 

dane w tys. zł

KOSZTY RODZAJOWE - DZIAŁALNOŚĆ KONTYNUOWANA

okres

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021*

Amortyzacja środków trwałych

15 626

14 778

Amortyzacja wartości niematerialnych

408

265

Koszty świadczeń pracowniczych

49 941

45 465

Zużycie surowców, materiałów i energii

280 140

187 317

Koszty usług obcych

37 201

29 593

Koszty podatków i opłat

4 788

3 370

Pozostałe koszty

3 578

4 099

Wartość sprzedanych towarów i materiałów

5 204

9 574

Zmiana stanu produktów, produkcji w toku oraz odpisów aktualizujących

(14 715)

(4 863)

RAZEM

382 171

289 598

Koszty sprzedaży

27 418

20 523

Koszty ogólnego zarządu

33 596

31 376

Koszt własny sprzedaży

321 157

237 699

RAZEM

382 171

289 598



dane w tys. zł
KOSZTY ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH - DZIAŁANOŚĆ KONTYNUOWANA
okres 01.01.2022-31.12.2022 01.01.2021-31.12.2021*
Koszty wynagrodzeń 40 620 36 765
koszty ubezpieczeń społecznych i swiadczeń na rzecz pracowników         7 530 6 968
Koszty świadczeń emerytalnych 42 51
Koszty ZFŚS 1 250 1 311
Pozostałe koszty świadczeń pracowniczych 499 370
RAZEM 49 941 45 465


dane w tys. zł
KOSZTY ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH - DZIAŁANOŚĆ KONTYNUOWANA
okres 01.01.2022-31.12.2022 01.01.2021-31.12.2021*
Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży 26 177 24 107
Pozycje ujęte w kosztach sprzedaży 1 575 1 889
Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu 22 189 19 469
RAZEM 49 941 45 465


dane w tys.zł
AMORTYZACJA - DZIAŁALNOŚĆ KONTYNUOWNA
okres 01.01.2022-31.12.2022 01.01.2021-31.12.2021*
Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży 12 354 11 105
Pozycje ujęte w kosztach sprzedaży   80
Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu 3 680 3 858
RAZEM 16 034 15 043

Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone w związku z wydzieleniem działalności zaniechanej w efekcie  wniesienia aportem ZCP Dywizji Wykładzin oraz sprzedaży udziałów w "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o., co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

 

34. Pozostałe przychody i koszty operacyjne

 

 

dane w tys. zł

POZOSTAŁE PRZYCHODY OPERACYJNE

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021*

Zwrot podatków dotyczący lat poprzednich

116

-

Zysk na sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych

203

932

Spisanie rozrachunków

324

113

Aktualizacja wartości nieruchomości inwestycyjnych

745

494

Ujawnienie zapasów

261

85

Uzysk złomu i odpadów

364

205

Dotacja dot. lat ubiegłych

1

39

Nadwyżki inwentaryzacyjne

193

254

Refaktury za media 2 986 -

Zwrot kosztów sądowych

10

17

Refundacje, odszkodowania

143

888

Otrzymane darowizny, kary

24

88

Pozostałe

221

161

RAZEM

5 591

3 276


dane w tys. zł
POZOSTAŁE KOSZTY OPERACYJNE 01.01.2022-31.12.2022 01.01.2021-31.12.2021*
Koszty cła dotyczące lat poprzednich
17
367
Spisanie rozrachunków
7 -
Niedobory inwentaryzacyjne
132 273
Koszty postępowania sądowego
147 28
Szkody, kary i odszkodowania
133 875
Darowizny
5 16
Koszty utrzymania inwestycji w nieruchomości 44 50
Refaktury za media 1 889 -
Koszty zaniechanej inwestycji 7 23
Rekompensata kosztów związanych z wadami włóknin i wykładzin 45 11
Likwidacja majątku trwałego i obrotowego 238 179
Pozostałe 40 46
RAZEM 2 704 1 868

Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone w związku z wydzieleniem działalności zaniechanej w efekcie  wniesienia aportem ZCP Dywizji Wykładzin oraz sprzedaży udziałów w "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o., co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego. 

 

35. Przychody i koszty finansowe

dane w tys. zł
PRZYCHODY FINANSOWE 01.01.2022-31.12.2022 01.01.2021-31.12.2021*
Przychody z tytułu odsetek 302 211
Przychody z zbycia inwestycji - 10
Pozostałe  2 7
RAZEM 304 228

 

 

dane w tys. zł

KOSZTY FINANSOWE

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021*

Koszty odsetek, w tym dotyczące:

2 295

383

kredytów bankowych

2 238

365

pozostałe

57

18

Koszty finansowe z tytułu umów leasingu finansowego

706

731

Straty z tytułu różnic kursowych

1 680

993

Straty z tytułu zmian wartości godziwej instrumentów finansowych, w tym dotyczące:

900

955

aktywów i zobowiązań finansowych wycenianych według wartości godziwej przez rachunek zysków i strat

900

955

Pozostałe

152

243

RAZEM

5 733

3 305

Prezentowane dane porównywalne zostały przekształcone w związku z wydzieleniem działalności zaniechanej w efekcie  wniesienia aportem ZCP Dywizji Wykładzin oraz sprzedaży udziałów w "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o., co zostało zaprezentowane w nocie 8 niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego.

 

36. Podatek dochodowy

 

 

dane w tys. zł

GŁÓWNE SKŁADNIKI OBCIĄŻENIA/UZNANIA PODATKOWEGO W SPRAWOZDANIU Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021*

Bieżący podatek dochodowy wykazany w sprawozdaniu z całkowitych dochodów

(12 267)

(11 257)

- bieżące (obciążenie) z tytułu podatku dochodowego

(12 229)

(11 072)

- korekty dotyczące bieżącego podatku dochodowego z lat ubiegłych

(38)

(185)

Odroczony podatek dochodowy wykazany w sprawozdaniu z całkowitych dochodów

50

(688)

- (obciążenie) z tytułu podatku odroczonego dotyczące powstania i odwracania się różnic przejściowych

50

(688)

(obciążenie) podatkowe wykazane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów

(12 217)

(11 945)

(obciążenie) podatkowe wykazane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów, w tym:

(12 217)

(11 945)

- przypisane działalności kontynuowanej

(4 617)

(9 805)

- przypisane działalności zaniechanej

  (7 600)

(2 140)

Podatek dochodowy związany z pozycjami prezentowanymi w pozostałych dochodach całkowitych

393

1 053

- (obciążenie) z tytułu podatku odroczonego związanego z pozycjami prezentowanymi w kapitale własnym.

393

1 053

(obciążenie) podatkowe wykazane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów

(11 824)

(10 892)

 

 

dane w tys. zł

GŁÓWNE SKŁADNIKI OBCIĄŻENIA/UZNANIA PODATKOWEGO
W ZESTAWIENIU ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Bieżący podatek dochodowy

-  

-  

Odroczony podatek dochodowy

(393)

(1 053)

- podatek dochodowy związany z pozycjami prezentowanymi w kapitale własnym

(393)

(1 053)

obciążenie podatkowe wykazane w zestawieniu zmian w kapitale własnym

(393)

(1 053)

 

 

dane w tys. zł

UZGODNIENIE PODATKU DOCHODOWEGO OD WYNIKU FINANSOWEGO BRUTTO PRZED OPODATKOWANIEM Z PODATKIEM DOCHODOWYM WYKAZANYM W RACHUNKU ZYSKÓW I STRAT

 

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021- 31.12.2021*

Wynik finansowy brutto przed opodatkowaniem z działalności kontynuowanej

21 209

42 713

Zysk/strata przed opodatkowaniem z działalności zaniechanej

31 010

9 758

Wynik finansowy brutto przed opodatkowaniem

52 219

52 471

Stawka podatkowa obowiązująca w Polsce

19,0%

19,0%

obciążenie podatkowe według zastosowanej stawki podatkowej

9 922

9 969

Zysk ze sprzedaży udziałów Lentex Wykładziny Sp. z o.o. 1 832 -

Zysk ze sprzedaży akcji własnych wewnątrz Grupy

-

557

Zysk ze sprzedaży akcji własnych poza Grupę

-

 1 129

Przeszacowanie wyrobów 208 -

Odpisy na PFRON i ZFŚS

11

15

Odpisy na należności

-

405

Różnice kursowe nkup

-

7

OC Zarządu

5

5

Efekt podatkowy różnicy z lat ubiegłych

-

57

Korekta podatku dochodowego dot. ubiegłych lat

60

131

Różnica w stawce podatkowej w Bułgarii (10%) i w Polsce dla Devorex

(262)

(386)

dsetki NKUP

-

5

Koszty reprezentacji

19

12

Różnica w stawce podatkowej w Polsce dla PD Profil 9%

2

(39)

Wydatki dotyczące samochodów

18

39

Niewypłacone wynagrodzenia

8

2

Pozostałe

394

37

obciążenie podatkowe wykazane w rachunku zysków i strat

12 217

11 945

 

 

dane w tys. zł

okres

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021*

Wynik finansowy brutto przed opodatkowaniem z działalności kontynuowanej

21 209

42 713

Zysk/strata przed opodatkowaniem z działalności zaniechanej

31 010

9 758

Wynik finansowy brutto przed opodatkowaniem

52 219

52 471

obciążenie podatkowe wykazane w rachunku

12 217

11 945

Efektywna stawka podatkowa (w %)

23,4%

22,8%

 

 

 

 

 

 

  dane w tys. zł

ODROCZONY PODATEK DOCHODOWY

Sprawozdanie z sytuacji finansowej

Rachunek zysków i strat

Pozostałe całkowite dochody

Rezerwa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

31.12.2022

31.12.2021

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

- ulgi inwestycyjne

-

89

(89)

(8)

-  

-  

- różnice kursowe

13

44

(31)

(42)

-  

-  

- aktualizacja wyceny (przeszacowania środków trwałych)

-

420

(420)

94 

-  

-  

- aktualizacja wyceny nieruchomości inwestycyjnych

2 091

1 960

131

-  

-  

- leasing

301

507

(206)

(108)

-  

-  

- różnica w wartości podatkowej i bilansowej rzeczowych aktywów trwałych

14 697

15 806

1 203

362

-  

-  

- wycena inwestycji finansowych

93

(310)

789

(181)

(386)

(1 085) 

- bonusy na surowce

-

119

(119)

17

-  

-  

- zapasy

-

59

(59)

54

-  

-  

- znak towarowy Gamrat

4 709

4 709

-  

-  

-  

-  

- różnica przejściowa od aktywów netto wniesionych do Gamrat WPC

279

279

-  

-

-  

-  

- odprawy emerytalne rozliczane z kapitałem

-

(5)

-  

-

5

18

- pozostałe

-

49

(49) 

(29)

-  

-  

Rezerwa brutto z tytułu odroczonego podatku dochodowego

22 183

23 726

1 150

159

(381)

(1 067)

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

31.12.2022

31.12.2021

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

- strata podatkowa możliwa do odliczenia

-  

-  

-  

-

-  

-  

- odpisy aktualizujące wartość zapasów

935

676

(409)

(80)

-  

-  

- różnice kursowe

42

4

(38)

17

-  

-  

- odpisy aktualizujące należności

291

257

(34)

414

-  

-  

- świadczenia pracownicze

291

528

239

(54)

(12)

14

- rezerwa na przyszłe koszty

740

557

(345)

(97)

-  

-  

- ZUS od niewypłaconych wynagrodzeń

216

271

55

19

-  

-  

- wycena inwestycji finansowych

1 066

104

(962)

-

-  

-  

- wycena majątku rzeczowego

12

12

-  

-  

-  

- leasing

429

753

271

300

-  

-  

- pozostałe

383

406

23

10

-  

-  

Aktywa brutto z tytułu odroczonego podatku dochodowego

4 405

3 568

(1 200)

529

(12)

14

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego wykazane w sprawozdaniu

1 734

1 261

 

 

 

 

Rezerwa z tytułu odroczonego podatku dochodowego wykazana w sprawozdaniu

19 512

21 419

 

 

 

 

 

 

37. Aktywa trwałe przeznaczone do sprzedaży i działalność zaniechana

W związku z dokonaną w dniu 3 października 2022 roku transakcją zbycia wszystkich posiadanych udziałów w „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. tj. podmiocie do którego w dniu 8 sierpnia 2022 roku wniesiono ZCP Dywizji Wykładzin jako wkład niepieniężny (aport), jako pokrycie udziałów w podwyższonym kapitale zakładowym spółki zależnej wyniki działalności ZCP Dywizji Wykładzin oraz wynik na sprzedaży udziałów „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o zostały przeniesione w sprawozdaniu z całkowitych dochodów do pozycji Zysk/strata netto za rok obrotowy na działalności zaniechanej.
Wynik na transakcji sprzedaży udziałów w "Lentex Wykładziny" Sp. z o.o. wyniósł 19.494 tys. zł.

 dane w tys. zł
 WARIANT KALKULACYJNY   01.01.2022 - 31.12.2022 01.01.2021 - 31.12.2021
             Działalność zaniechana 
Przychody ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów 66 323 78 253
Koszt własny sprzedaży 52 441 57 925
Zysk/strata brutto ze sprzedaży 13 882 20 328
Koszty sprzedaży 2 353 2 693
Koszty ogólnego zarządu 7 084 8 611
Pozostałe przychody operacyjne 33 41
Pozostałe koszty operacyjne 154 45
Zysk/strata z działalności operacyjnej 4 324 9 020
Przychody finansowe 26 700 764
Koszty finansowe  14 26
Zysk/strata brutto 31 010 9 758
Podatek dochodowy 7 600 2 140
Zysk/strata netto 23 410 7 618

Powyższa działalność zaniechana w okresie od dnia 1 stycznia 2022 roku do dnia 31 grudnia 2022 roku oraz w okresie porównywalnym w 2021 roku wygenerowała następujące przepływy środków pieniężnych:

 

 

dane w tys. zł

Przepływy środków pieniężnych z działalności zaniechanej

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Zysk brutto na działalności zaniechanej

31 010

9 758

Przepływy środków pieniężnych netto z działalności operacyjnej

(5 310)   

1 216

Przepływy środków pieniężnych netto z działalności inwestycyjnej

99 113 

(2 355)

Przepływy środków pieniężnych netto z działalności finansowej

822  

1 697

Zwiększenie stanu środków pieniężnych i ekwiwalentów środków pieniężnych

94 625 

558

Środki pieniężne, ekwiwalenty środków pieniężnych oraz kredyty w rachunku bieżącym na początek okresu

1 796  

1 238

Zyski/straty z tytułu różnic kursowych dotyczące wyceny środków pieniężnych, ekwiwalentów środków pieniężnych oraz kredytów w rachunku bieżącym

-   

-

Środki pieniężne, ekwiwalenty środków pieniężnych oraz kredyty w rachunku bieżącym na koniec okresu

96 421   

1 796   

Na dzień 31 grudnia 2022 roku ani na dzień 31 grudnia 2021 roku nie rozpoznano odpisów z tytułu utraty wartości do wartości godziwej pomniejszonej o koszty sprzedaży w związku z przekwalifikowaniem tych pozycji.

38. Zysk przypadający na jedną akcję

Na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz 31 grudnia 2021 roku nie stwierdzono czynników, które powodowałyby rozwodnienie zysku przypadającego na jedną akcję

 

 

dane w tys. zł

 

 

 

 

ZYSK PRZYPADAJĄCY NA JEDNĄ AKCJĘ

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

 

 

 

 

Zysk netto za okres sprawozdawczy przypadający na:

40 002

40 526

 

 

 

 

Akcjonariuszy Jednostki

33 670

34 404

 

 

 

 

Udziały niedające kontroli

6 332

6 122

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

Zysk netto akcjonariuszy zwykłych (podstawowy)

Wyszczególnienie

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Działalność kontynuowana

Działalność zaniechana

Razem

Działalność kontynuowana

Działalność zaniechana

Razem

Skonsolidowany zysk/strata netto za okres sprawozdawczy akcjonariuszy Jednostki Dominującej

10 260

23 410

33 670

26 786

7 618

34 404

Razem

10 260

23 410

33 670

26 786

7 618

34 404

 

 

 

 

 

 

 

Średnia ważona liczba akcji zwykłych

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

 

 

 

 

w tysiącach akcji

 

 

 

 

Średnia ważona liczba akcji zwykłych za okres

40 802

43 973

 

 

 

 

 

 

dane w zł

 

 

 

 

Zysk netto podstawowy na 1 akcję

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

 

 

 

 

na działalności kontynuowanej

0,25

0,61

 

 

 

 

na działalności kontynuowanej i zaniechanej

0,83

0,78

 

 

 

 

39.Dywidendy 

 

 

 

ZADEKLAROWANE I WYPŁACONE W OKRESIE SPRAWOZDAWCZYM

Dywidendy z akcji zwykłych:

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Zadeklarowana dywidenda za 2020 rok wypłacona 20 lipca 2021 roku - Uchwała ZWZA nr 7 z dnia 23 czerwca 2021 roku

-

13 192

Razem

-

13 192

Do dnia publikacji niniejszego sprawozdania finansowego Zarządy spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Lentex nie podjęły uchwał w sprawie propozycji podziału zysku netto za 2022 rok.

40. Transakcje z podmiotami powiązanymi

Wszystkie transakcje z podmiotami powiązanymi zostały zawarte na warunkach rynkowych.

 

 

 

 

dane w tys. zł

TRANSAKCJE Z PODMIOTAMI POWIĄZANYMI

za okres

01.01.2022 - 31.12.2022

Strony transakcji

Sprzedaż

Należności

Zakupy

Zobowiązania

Pozostałe podmioty powiązane osobowo

1 733

410

59 631

5 655

 

 

 

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

TRANSAKCJE Z PODMIOTAMI POWIĄZANYMI

za okres

01.01.2021 - 31.12.2021

Strony transakcji

Sprzedaż

Należności

Zakupy

Zobowiązania

Pozostałe podmioty powiązane osobowo

2 316

575

34 927

1 827

W dniu 23 listopada 2021 roku Spółka zawarła ze spółką zależną „Gamrat” S.A. umowę sprzedaży 667.815 sztuk akcji Gamrat, za cenę 19,28 zł za jedną akcję, co daje łączną cenę wynoszącą 12.875 tys. zł. Realizacja zawartej umowy sprzedaży spowodowała zmniejszenie liczby akcji Gamrat posiadanych przez Spółkę do 3.170.517 sztuk. „Gamrat” S.A. w ramach programu skupu akcji własnych zakupił w listopadzie 2021 roku 668.020 sztuk akcji za cenę 19,28 zł za jedną akcję. Łączna kwota zapłacona za nabyte akcje wyniosła 12.879 tys. zł.

 

41. Wynagrodzenia Członków Zarządu i Rady Nadzorczej Emitenta

 

 

dane w tys. zł

WYNAGRODZENIA ZARZĄDU i RADY NADZORCZEJ EMITENTA

01.01.2022 - 31.12.2022

01.01.2021 - 31.12.2021

Krótkoterminowe świadczenia pracownicze

2 182

2 791

Razem

2 182

2 791

Prezentowane wartości uwzględniają wynagrodzenia brutto oraz honoraria członków zarządu i rady nadzorczej.

42. Cele i zasady zarządzania ryzykiem finansowym

Do głównych instrumentów finansowych, z których korzysta Grupa, należą kredyty bankowe, umowy leasingu finansowego z opcją zakupu i środki pieniężne. Głównym celem tych instrumentów finansowych jest pozyskanie środków finansowych na działalność. Grupa posiada również inne instrumenty finansowe, takie jak należności i zobowiązania z tytułu dostaw i usług, które powstają bezpośrednio w toku prowadzonej przez nią działalności.

Główne rodzaje ryzyka wynikającego z instrumentów finansowych Grupy obejmują ryzyko stopy procentowej, ryzyko związane z płynnością, ryzyko walutowe oraz ryzyko kredytowe. Zarządy Spółek Grupy weryfikują i uzgadniają zasady zarządzania każdym z tych rodzajów ryzyka.

o Ryzyko stopy procentowej

Narażenie Grupy na ryzyko zmian stóp procentowych wynika głównie ze zobowiązań z tytułu zadłużenia oraz depozytów środków pieniężnych. W poniższych tabelach przedstawione zostały wartości bilansowe instrumentów finansowych narażonych na ryzyko stopy procentowej wraz z analizą wrażliwości wyniku brutto na racjonalnie możliwe zmiany stóp procentowych przy założeniu niezmienności innych czynników.

 

 

 

 

dane w tys. zł

INSTRUMENTY FINANSOWE - RYZYKO STOPY PROCENTOWEJ - ANALIZA WRAŻLIWOŚCI

Stan na dzień

31.12.2022

 

Wartość bilansowa

Zwiększenie/ zmniejszenie o punkty procentowe

Wpływ na wynik finansowy brutto

Aktywa finansowe

-  

 

 

Środki pieniężne

-  

1

+0/-0

Zobowiązania finansowe

8

 

 

Długoterminowe kredyty bankowe i pożyczki wraz z krótkoterminową częścią długoterminowych kredytów bankowych i pożyczek oraz krótkoterminowe kredyty bankowe i pożyczki

8

1

+0/-0

 

 

 

 

dane w tys. zł

INSTRUMENTY FINANSOWE - RYZYKO STOPY PROCENTOWEJ - ANALIZA WRAŻLIWOŚCI

Stan na dzień

31.12.2021

 

Wartość bilansowa

Zwiększenie/ zmniejszenie o punkty procentowe

Wpływ na wynik finansowy brutto

Aktywa finansowe

-

 

 

Środki pieniężne

-

1

+0/-0

Zobowiązania finansowe

46 465

 

 

Długoterminowe kredyty bankowe i pożyczki wraz z krótkoterminową częścią długoterminowych kredytów bankowych i pożyczek oraz krótkoterminowe kredyty bankowe i pożyczki

46 465

1

+436/-436


o Ryzyko walutowe

Grupa narażona jest na ryzyko walutowe z tytułu zawieranych transakcji. Ryzyko takie powstaje w wyniku dokonywania sprzedaży lub zakupów w walutach innych niż jej waluta wyceny. Około 60% wartości zawieranych przez Grupę transakcji sprzedaży oraz około 51% transakcji zakupu wyrażonych jest w walutach innych niż PLN. Grupa stara się dopasować strumienie należności i zobowiązań w danej walucie tak, aby środki uzyskane od klientów kupujących produkt mogły być wykorzystane do spłaty wierzycieli, wystawiających swoje faktury w tej samej walucie obcej.

Poniższa tabela przedstawia wrażliwość wyniku brutto (w związku ze zmianą wartości godziwej aktywów i zobowiązań pieniężnych) na racjonalnie możliwe wahania kursu walut obcych przy założeniu niezmienności innych czynników.

 

 

 

 

dane w tys. zł

INSTRUMENTY FINANSOWE - RYZYKO WALUTOWE - ANALIZA WRAŻLIWOŚCI

Stan na dzień

31.12.2022

 

Wartość bilansowa

Zwiększenie/ zmniejszenie kursu w procentach

Wpływ na wynik finansowy brutto

Aktywa finansowe

 

 

 

Środki pieniężne w EUR

5 038

5

+252/-252

Środki pieniężne w USD

2 591

5

+130/-130

Środki pieniężne w BGN

1 474

5

+74/-74

Środki pieniężne w RON

661

5

+33/-33

Należności z tytułu dostaw i usług i pozostałe w EUR

16 384

5

+819/-819

Należności z tytułu dostaw i usług i pozostałe w USD

8 689

5

+434/-434

Należności z tytułu dostaw i usług i pozostałe w BGN

578

5

+29/-29

Należności z tytułu dostaw i usług i pozostałe w RON

647

5

+32/-32

Zobowiązania finansowe

 

 

 

Kredyty w rachunku bieżącym w EUR

-

5

+0/-0

Zobowiązania finansowe w EUR

620

5

+31/-31

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług w EUR

4 576

5

+229/-229

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług w USD

530

5

+27/-27

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług w BGN

468

5

+23/-23

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług w RON

26

5

+1/-1

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

INSTRUMENTY FINANSOWE - RYZYKO WALUTOWE - ANALIZA WRAŻLIWOŚCI

Stan na dzień

31.12.2021

 

Wartość bilansowa

Zwiększenie/ zmniejszenie kursu w procentach

Wpływ na wynik finansowy brutto

Aktywa finansowe

 

 

 

Środki pieniężne w EUR

7 502

5

+375/-375

Środki pieniężne w USD

1 465

5

+73/-73

Środki pieniężne w BGN

1 474

5

+74/-74

Środki pieniężne w RON

661

5

+33/-33

Należności z tytułu dostaw i usług i pozostałe w EUR

19 975

5

+999/-999

Należności z tytułu dostaw i usług i pozostałe w USD

5 240

5

+262/-262

Należności z tytułu dostaw i usług i pozostałe w CHF

255

5

+13/-13

Należności z tytułu dostaw i usług i pozostałe w BGN

578

5

+29/-29

Należności z tytułu dostaw i usług i pozostałe w RON

647

5

+32/-32

Zobowiązania finansowe

 

 

 

Kredyty w rachunku bieżącym w EUR

-

5

+0/-0

Zobowiązania finansowe w EUR

765

5

+38/-38

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług w EUR

19 035

5

+952/-952

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług w USD

183

5

+9/-9

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług w BGN

468

5

+23/-23

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług w RON

26

5

+1/-1

o Ryzyko kredytowe

Grupa zawiera transakcje wyłącznie z firmami o dobrej zdolności kredytowej. Wszyscy klienci, którzy pragną korzystać z kredytów kupieckich, poddawani są procedurom wstępnej weryfikacji. Większość należności jest także objęta ubezpieczeniem. Ponadto, dzięki bieżącemu monitorowaniu stanów należności, narażenie Grupy na ryzyko nieściągalnych należności jest nieznaczne.

W odniesieniu do innych aktywów finansowych Grupy, takich jak środki pieniężne i ich ekwiwalenty oraz aktywa finansowe dostępne do sprzedaży, ryzyko kredytowe powstaje w wyniku niemożności dokonania zapłaty przez drugą stronę umowy, a maksymalna ekspozycja na to ryzyko równa jest wartości bilansowej tych instrumentów. Wartości wymienionych instrumentów na koniec roku 2022 zaprezentowane zostały w notach 19, 20 i 21.

W Grupie nie występują istotne koncentracje ryzyka kredytowego.

o Ryzyko związane z płynnością

Zarządy Spółek Grupy monitorują ryzyko braku funduszy poprzez comiesięczną analizę planowanych przepływów pieniężnych jednostek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Lentex. Narzędzie to uwzględnia terminy wymagalności/zapadalności zarówno inwestycji jak i aktywów oraz zobowiązań finansowych (np. konta należności i zobowiązań, pozostałych aktywów i zobowiązań finansowych) oraz prognozowane przepływy pieniężne z działalności operacyjnej.

Celem Grupy jest utrzymanie równowagi pomiędzy ciągłością, a elastycznością finansowania, poprzez korzystanie z rozmaitych źródeł finansowania, takich jak kredyty w rachunku bieżącym, kredyty bankowe oraz umowy leasingu finansowego.

Tabele poniżej przedstawiają zobowiązania finansowe Grupy na dzień 31 grudnia 2022 roku oraz na dzień 31 grudnia 2021 roku według daty zapadalności na podstawie umownych niezdyskontowanych płatności.

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

31.12.2022

kredyt w rachunku bieżącym

Poniżej 3 miesięcy

Od 3 do 12 miesięcy

Od 1 roku do 5 lat

Powyżej 5 lat

Razem

Oprocentowane kredyty i pożyczki*

8

-

-

-

-  

8

Zobowiązania leasingowe*

-  

2 729

793

3 765

42 512

49 799

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

-  

31 918

-  

-  

-  

31 918

Pozostałe zobowiązania finansowe

-  

3 445

-  

-  

-  

3 445

RAZEM

8

38 092

793

3 765

42 512

85 170

* Kwota wskazana w tabeli obejmuje wartość zobowiązania wraz z prognozowanymi odsetkami obliczonymi przy wykorzystaniu WIBOR na dzień 31.12.2022 r.

 

 

 

 

 

 

dane w tys. zł

31.12.2021

kredyt w rachunku bieżącym

Poniżej 3 miesięcy

Od 3 do 12 miesięcy

Od 1 roku do 5 lat

Powyżej 5 lat

Razem

Oprocentowane kredyty i pożyczki*

43 022

2 561

901

 

-  

46 484

Zobowiązania leasingowe*

-  

902

2 578

5 251

43 247

51 978

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

-  

32 720

-  

-  

-  

32 720

Pozostałe zobowiązania finansowe

-  

8 427

-  

-  

-  

8 427

RAZEM

43 022

44 610

3 479

5 251

43 247

139 609

* Kwota wskazana w tabeli obejmuje wartość zobowiązania wraz z prognozowanymi odsetkami obliczonymi przy wykorzystaniu WIBOR na dzień 31.12.2021r.

43. Zobowiązania warunkowe, ustanowione zastawy

Sprawy sądowe

Na dzień 31 grudnia 2022 roku Grupa nie posiadała rezerw z tytułu pozwów sądowych o istotnej wartości.

Zabezpieczenie zobowiązań

„Lentex” S.A. :

    o Umowa o linię wieloproduktową w Banku Millennium S.A.Wartość zastawu ustanowionego na rzecz Banku Millennium S.A obejmuje zastaw rejestrowy na dwóch          maszynach produkcyjnych, zastaw rejestrowy na zapasach wyrobów gotowych, towarów, półproduktów, surowców i materiałów, cesję wierzytelności, oświadczenie o                 poddaniu się egzekucji oraz weksel in blanco.

    Umowa o kredyt nieodnawialny i umowa wielocelowej linii kredytowej w ING Bank Śląski S.A.

Zabezpieczenie stanowi hipoteka umowna łączna na nieruchomościach, weksel własny in blanco, oświadczenie o poddaniu się egzekucji.

• „Gamrat” S.A. :

Umowa o kredyt w rachunku bieżącym w Banku Millennium S.A.

Zabezpieczenie stanowi zastaw rejestrowy na zbiorze wybranych środków trwałych, cesja wierzytelności od wybranych kontrahentów, pełnomocnictwo do rachunku oraz oświadczenie o poddaniu się egzekucji.

Umowa o kredyt w rachunku bieżącym w BNP Paribas Bank Polska S.A.

Zabezpieczenie stanowi zastaw rejestrowy na zapasach wyrobów gotowych, cesja wierzytelności od wybranych kontrahentów, notarialne poddanie się egzekucji.

Umowa o wydanie i używanie kart flotowych nr HK/120/2000 z 6 kwietnia 2000 roku wraz z późniejszymi zmianami

Zabezpieczenie stanowi weksel własny in blanco na rzecz PKN ORLEN S.A. z siedzibą w Płocku jako zabezpieczenie ewentualnych wierzytelności handlowych PKN ORLEN S.A. z tytułu używania kart flotowych sieci stacji paliw, do wysokości zobowiązania.

Umowy Leasingu Zwrotnego nr 210382, nr 210387 i 210388 zawarte z Millennium Leasing Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie

Zabezpieczenie stanowią 3 weksle własne in blanco.

Umowa ramowa w zakresie zawierania transakcji skarbowych w Banku Millennium S.A.

Zabezpieczenie spłaty wierzytelności banku wynikających z terminowych operacji finansowych oraz transakcji wymiany walutowej stanowi weksel własny in blanco.

• „Devorex” EAD :

Umowa faktoringowa z Raiffeisen Bank Bułgaria EAD.

Zabezpieczenie stanowi przewłaszczenie zapasów i cesja należności od wybranych klientów i oświadczenie o poddaniu się egzekucji.

Umowa o kredyt w rachunku bieżącym z Raiffeisen Bank Bułgaria EAD.

Zabezpieczenie stanowi zastaw na maszynach, zastaw na zapasach, pełnomocnictwo do rachunków bankowych.

Umowa o kredyt inwestycyjny z Raiffeisen Bank Bułgaria EAD.

Zabezpieczenie stanowi hipoteka na nieruchomości.

• „Gamrat WPC” Sp. Z o.o. :

Umowa o kredyt w rachunku bieżącym w Banku Millennium S.A.

Zabezpieczenie stanowi zastaw na wybranych środkach trwałych wraz z cesja praw z polisy ubezpieczeniowej  i weksel in blanco.

 

44. Informacje o wynagrodzeniu podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych

44.1. „Lentex” S.A.

• Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych dotyczących 2022 i 2021 roku

Spółka zawarła w dniu 26 czerwca 2021 roku umowy o usługi audytorskie z Kancelarią Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o., wpisaną na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numerem 1695. Umowy zostały zawarte na okres 2 lat.

Przedmiot umów obejmuje:

przeprowadzenie badania jednostkowego sprawozdania finansowego na dzień 31 grudnia 2021 i 31 grudnia 2022 roku;

przeprowadzenie badania skonsolidowanego sprawozdania finansowego na dzień 31 grudnia 2021 i 31 grudnia 2022 roku;

przeprowadzenie przeglądu skróconego jednostkowego sprawozdania finansowego na dzień 30 czerwca 2021 i 30 czerwca 2022 roku;

przeprowadzenie przeglądu skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego na dzień 30 czerwca 2021 i 30 czerwca 2022.

Łączna wysokość wynagrodzenia należnego za powyższe usługi wynosi 63 tys. zł netto za usługi dotyczące 2022 roku i 65 tys. zł za usługi dotyczące 2021 roku.

W 2021 roku Spółka podpisała z Kancelarią Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o. umowę na wykonanie usługi atestacyjnej o racjonalnym stopniu pewności dotyczącej weryfikacji zgodności z wymogami ESEF w zakresie oznakowania znacznikami iXBRL i specyfikacji technicznej skonsolidowanego sprawozdania finansowego. Wynagrodzenie należne za powyższe usługi wyniosło 4 tys. zł netto.

 

W dniu 17 lutego 2023 roku Spółka podpisała z Kancelarią Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o. zlecenie na wykonanie usługi atestacyjnej o racjonalnym stopniu pewności dotyczącej weryfikacji sprawozdania w ramach programu „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2022 roku”. Wynagrodzenie należne za powyższe usługi wynosi 13 tys. zł netto.

W dniu 19 kwietnia 2021 roku Spółka podpisała z Kancelarią Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o. umowę na wykonanie usługi atestacyjnej polegającej na ocenie sprawozdania o wynagrodzeniach Zarządu i Rady Nadzorczej za lata 2019-2020. Wynagrodzenie należne za powyższe usługi wyniosło 5 tys. zł netto.

W dniu 30 czerwca 2021 roku Spółka podpisała z Kancelarią Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o. umowę na wykonanie usługi atestacyjnej polegającej na ocenie sprawozdania o wynagrodzeniach Zarządu i Rady Nadzorczej za 2021 rok oraz 2022 rok. Wynagrodzenie należne za powyższe usługi wynosi 2 tys. zł netto za usługi dotyczące 2021 roku oraz 2 tys. zł netto za usługi dotyczące 2022 roku.

44.2. „Gamrat” S.A.

• Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych dotyczących 2022 roku

Podmiot badający sprawozdanie finansowe „Gamrat” S.A. za 2022 rok to Kancelaria Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Spółka z o.o. Wynagrodzenie łączne za badanie jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego 72 tys. zł netto.

• Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych dotyczących 2021 roku

Podmiot badający sprawozdanie finansowe „Gamrat” S.A. za 2021 rok to Kancelaria Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Spółka z o.o. Wynagrodzenie łączne za badanie jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego 72 tys. zł netto.

44.3. „Devorex” EAD

• Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych dotyczących 2022 roku

Podmiotem badającym sprawozdanie finansowe „Devorex” EAD była firma Cast Inc – LLC Audytor Stoyan Tinchev, z siedzibą w Plovdiv, Bułgaria. Firma Cast Inc-LLC została wybrana do badania na podstawie Uchwały nr 54/IX/2020 „Gamrat” S.A. z dnia 19 października 2020 roku. Wynagrodzenie łączne za badanie jednostkowego sprawozdania finansowego za 2022 rok wyniosło 2.880 EUR netto.

• Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych dotyczących 2021 roku

Podmiotem badającym sprawozdanie finansowe „Devorex” EAD była firma Cast Inc – LLC Audytor Stoyan Tinchev, z siedzibą w Plovdiv, Bułgaria. Firma Cast Inc-LLC została wybrana do badania na podstawie Uchwały nr 54/IX/2020 „Gamrat” S.A. z dnia 19 października 2020 roku. Wynagrodzenie łączne za badanie jednostkowego sprawozdania finansowego za 2022 rok wyniosło 2.300 EUR netto.

44.4. „Gamrat WPC” Sp. z o.o.

        • Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych dotyczących 2022 i 2021 roku

Zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych sprawozdanie finansowe spółki z o.o. nie podlega obowiązkowi badania sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta, jeśli zgodnie z art. 64 Ustawy o rachunkowości nie przekracza określonych wielkości. W świetle obowiązujących przepisów spółka „Gamrat WPC” Sp. z o.o. w 2022 i 2021 roku nie przekroczyła wielkości nakładających w/w obowiązek.

44.5. „PD Profil” Sp. z o.o.

• Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych dotyczących 2022 i 2021 roku

Zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych sprawozdanie finansowe spółki z o.o. nie podlega obowiązkowi badania sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta, jeśli zgodnie z art. 64 Ustawy o rachunkowości nie przekracza określonych wielkości. W świetle obowiązujących przepisów spółka „PD Profil” Sp. z o.o. w 2022 i 2021 roku nie przekroczyła wielkości nakładających w/w obowiązek.

44.6. „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o.

• Przeprowadzanie badań i przeglądów sprawozdań finansowych dotyczących 2022 roku

 

Zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych sprawozdanie finansowe spółki z o.o. nie podlega obowiązkowi badania sprawozdania finansowego przez biegłego rewidenta, jeśli zgodnie z art. 64 Ustawy o rachunkowości nie przekracza określonych wielkości. W świetle obowiązujących przepisów spółka „Lentex Wykładziny” Sp. z o.o. w 2021 roku nie przekroczyła wielkości nakładających w/w obowiązek.

45. Sytuacja kadrowa

Stan zatrudnienia na dzień 31 grudnia 2022 roku w Grupie wyniósł 675 osób i kształtował się następująco:

 

Za okres

2022

2021

Zarząd Spółki

7

7

Administracja

107

119

Dział sprzedaży

100

120

Pion produkcji

350

401

Pozostali

111

147

Razem

675

794

46. Zarządzanie kapitałem

Głównym celem zarządzania kapitałem Grupy jest utrzymanie dobrego ratingu kredytowego i bezpiecznych wskaźników kapitałowych, które wspierałyby działalność operacyjną Grupy i zwiększały wartość dla jej akcjonariuszy.

Grupa zarządza strukturą kapitałową i w wyniku zmian warunków ekonomicznych wprowadza do niej zmiany. W celu utrzymania lub skorygowania struktury kapitałowej, Grupa może zmienić wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy, zwrócić kapitał akcjonariuszom lub wyemitować nowe akcje. W roku zakończonym dnia 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku nie wprowadzono żadnych zmian do celów, zasad i procesów obowiązujących w tym obszarze.

Grupa monitoruje stan kapitałów stosując wskaźnik dźwigni, który jest liczony jako stosunek zadłużenia netto do sumy kapitałów powiększonych o zadłużenie netto. Do zadłużenia netto Grupa wlicza oprocentowane kredyty i pożyczki, zobowiązania z tytułu dostaw i usług i inne zobowiązania, pomniejszone o środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych. Kapitał obejmuje kapitał własny należny akcjonariuszom jednostki dominującej.

 

 

dane w tys. zł

 

31.12.2022

31.12.2021

Oprocentowane kredyty i pożyczki

8

46 465

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania

41 400

47 906

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

(21 886)

(58 058)

Zadłużenie netto

19 522

36 313

Kapitał własny

259 998

286 561

Kapitał i zadłużenie netto

279 520

322 874

Wskaźnik dźwigni

7%

11%

47. Zdarzenia po dacie bilansowej

W dniu 10 lutego 2023 roku Spółka w ramach ogłoszonej Oferty zakupu akcji własnych nabyła 2.600.000 sztuk akcji własnych. Średnia jednostkowa cena zakupu wynosiła 12,50 zł za szt. Wartość nominalna jednej akcji wynosi 0,41 zł za 1 sztukę. Nabyty pakiet stanowi 6,5% kapitału zakładowego i daje 2.600.000 głosów (6,5%) na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy. Spółka informowała o powyższym w raporcie bieżącym nr 8/2023.

Po powyższej transakcji Spółka posiada 3.417.267 sztuk akcji własnych, stanowiących 8,54% kapitału zakładowego i dających 3.417.267 głosów (8,54%) na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy.

W dniu 22 lutego 2023 roku Spółka złożyła wniosek w programie „Pomoc dla sektorów energochłonnych związana z nagłymi wzrostami cen gazu i energii elektrycznej”.

W dniu 9 marca Spółka otrzymała informację o decyzji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej o przyznaniu Spółce jednorazowego dofinansowania w wysokości 10.068 tys. zł w ramach programu. W dniu 16 marca 2023 roku kwota dofinansowania wpłynęła na kont Spółki. Spółka rozpozna otrzymane dofinansowanie zgodnie z MSR 20 pkt. 20 jako przychód w okresie, w którym stała się należna.

 

Oświadczenie Zarządu „Lentex” Spółka Akcyjna

w sprawie rzetelności sporządzenia

rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego

 

 

 

Oświadczamy, iż wedle naszej najlepszej wiedzy, roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe i dane porównywalne sporządzone zostały zgodnie z obowiązującymi zasadami rachunkowości oraz że odzwierciedlają w sposób prawdziwy, rzetelny i jasny sytuację majątkową i finansową, a także wynik finansowy Grupy Kapitałowej Lentex oraz że roczne sprawozdanie z działalności emitenta oraz grupy kapitałowej emitenta zawiera prawdziwy obraz rozwoju i osiągnięć oraz sytuacji Grupy Kapitałowej Lentex., w tym opis podstawowych zagrożeń i ryzyka.

 

 

 

Zarząd „Lentex” S.A.

Adrian Grabowski                    –   Prezes Zarządu

Wojciech Hoffmann                – Członek Zarządu

Anna Wojciechowska             – Członek Zarządu

 

 

 

 

 

 

Oświadczenie Zarządu „Lentex” Spółka Akcyjna

w sprawie podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych

 

 

 

Oświadczamy, iż podmiot uprawniony do badania sprawozdań finansowych – Kancelaria Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o. dokonująca badania rocznego sprawozdania finansowego została wybrana zgodnie z przepisami prawa. Podmiot ten oraz biegli rewidenci dokonujący tego badania, spełnili warunki do wyrażenia bezstronnej i niezależnej opinii o badanym rocznym sprawozdaniu finansowym, zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami zawodowymi.

 

 

Zarząd „Lentex” S.A.