GRUPA MEX POLSKA S.A.
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE FINANSOWE SPORZĄDZONE ZGODNIE Z
MIĘDZYNARODOWYMI STANDARDAMI SPRAWOZDAWCZOŚCI FINANSOWEJ
ZA OKRES 12 MIESIĘCY ZAKOŃCZONY DNIA 31 GRUDNIA 2021 ROKU
………………………………………………………………… ..……………………………………..........................
/Paweł Jerzy Kowalewski – Prezes Zarządu/ /Paulina Walczak – Wiceprezes Zarządu/
..…………………………………….......................... ..……………………………………..........................
/Andrzej Domżał – Wiceprezes Zarządu/ /Dariusz Kowalik – Członek Zarządu/
…………………………………………………………….…
/ENTERPRISE SUPPORT Sp. z o.o. podmiot któremu
powierzono prowadzenie ksiąg rachunkowych/
Łódź, dnia 26 kwietnia 2022
Spis treści
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ SPORZĄDZONE NA DZIEŃ 31 GRUDNIA 2021 ROKU
WYBRANE DANE FINANSOWE W PRZELICZENIU NA EUR w tysiącach PLN/EUR
Indeks not objaśniających do skonsolidowanego sprawozdania finansowego
2. PLATFORMA ZASTOSOWANYCH MIĘDZYNARODOWYCH STANDARDÓW SPRAWOZDAWCZOŚCI FINANSOWEJ
3. ZASADY KONSOLIDACJI I WYCENY
4. WAŻNE OSZACOWANIA I OSĄDY KSIĘGOWE
6. KOSZTY DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ
7. POZOSTAŁE PRZYCHODY I KOSZTY OPERACYJNE
8. PRZYCHODY I KOSZTY FINANSOWE
8.1. PODATEK DOCHODOWY I ODROCZONY PODATEK DOCHODOWY
9. ZYSK PRZYPADAJĄCY NA JEDNĄ AKCJĘ
10. RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE ORAZ PRAWA DO UŻYTKOWANIA ZGODNIE Z MSSF 16
13. AKTYWA FINANSOWE UTRZYMYWANE DO TERMINU WYMAGALNOŚCI
14. POZOSTAŁE AKTYWA FINANSOWE
15. POZOSTAŁE AKTYWA DŁUGOTERMINOWE
18. NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU PODATKÓW
20. ROZLICZENIA MIĘDZYOKRESOWE
21. ŚRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY
22. KAPITAŁ PODSTAWOWY JEDNOSTKI DOMINUJĄCEJ
24. POZOSTAŁE KAPITAŁY - KAPITAŁ ZAPASOWY
25. KREDYTY I POŻYCZKI OTRZYMANE
26. ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU LEASINGU FINANSOWEGO
27. ZOBOWIĄZANIA HANDLOWE I POZOSTAŁE
28. ZOBOWIAZANIA I NALEŻNOŚCI WARUNKOWE
29. ROZLICZENIA MIĘDZYOKRESOWE PRZYCHODÓW
30. REZERWY NA ŚWIADCZENIA EMERYTALNE I PODOBNE
35. INFORMACJE O PODMIOTACH POWIĄZANYCH
36. WYNAGRODZENIE WYŻSZEJ KADRY KIEROWNICZEJ
37. WYNAGRODZENIE BIEGŁEGO REWIDENTA LUB FIRMY AUDYTORSKIEJ
41. ISTOTNE ZDARZENIA PO DNIU BILANSOWYM
42. ZATWIERDZENIE SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO
|
Wyszczególnienie |
NOTA |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 po korekcie |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Przychody ze sprzedaży |
5 |
|
|
|
|
Koszt własny sprzedaży |
6 |
|
|
|
|
Zysk (strata) brutto na sprzedaży |
|
|
( |
( |
|
Koszty sprzedaży |
6 |
- |
- |
- |
|
Koszty ogólnego zarządu |
6 |
|
|
|
|
Pozostałe przychody operacyjne |
7 |
|
|
|
|
Pozostałe koszty operacyjne |
7 |
|
|
|
|
Zysk (strata) na działalności operacyjnej |
|
|
( |
( |
|
Przychody finansowe |
8 |
|
|
|
|
Koszty finansowe |
8 |
|
|
|
|
Zysk (strata) brutto przed opodatkowaniem |
|
|
( |
( |
|
Podatek dochodowy |
8.1 |
( |
( |
( |
|
Zysk (strata) netto z działalności kontynuowanej |
|
|
( |
( |
|
Zysk (strata) z działalności zaniechanej |
|
- |
- |
- |
|
Zysk (strata) netto |
|
|
( |
( |
|
z tego: |
|
|
|
|
|
Zysk (strata) przypadający udziałom niesprawującym kontroli |
|
|
( |
( |
|
Zysk (strata) netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej |
|
|
( |
( |
|
Zysk (strata) netto na jedną akcję (w zł) |
|
|
|
|
|
Zwykły za okres obrotowy |
9 |
|
( |
( |
|
Rozwodniony za okres obrotowy |
|
|
( |
( |
|
Zysk (strata) netto na jedną akcję z działalności kontynuowanej (w zł) |
|
|
|
|
|
Zwykły za okres obrotowy |
9 |
|
( |
( |
|
Rozwodniony za okres obrotowy |
|
|
( |
( |
|
Zysk (strata) netto na jedną akcję z działalności zaniechanej (w zł) |
|
- |
|
- |
|
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z DOCHODÓW CAŁKOWITYCH |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 po korekcie |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Zysk/(strata) netto za okres |
|
( |
( |
|
Inne całkowite dochody: |
- |
- |
- |
|
Różnice kursowe z tytułu wyceny jednostek zagranicznych |
- |
- |
- |
|
Aktualizacja inwestycji w jednostki podporządkowane |
- |
- |
- |
|
Inne całkowite dochody netto |
- |
- |
- |
|
CAŁKOWITY DOCHÓD ZA OKRES |
|
( |
( |
|
CAŁKOWITY DOCHÓD PODMIOTU DOMINUJĄCEGO |
|
( |
( |
|
Całkowity dochód udziałów niekontrolujących |
|
( |
( |
Analiza wyniku finansowego Grupy Mex Polska S.A. w 2021 roku
W 2021 roku Grupa Mex Polska osiągnęła skonsolidowane przychody ze sprzedaży w wysokości 47 194 tys. zł., wyższe o 13,7% w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku, w którym skonsolidowane przychody wyniosły 41 514 tys. zł. Na wielkość przychodów zarówno w roku 2021 jak i w roku 2020 miały wpływ wprowadzone w Polsce okresowe przymusowe zamknięcia wszystkich lokali gastronomicznych przez ponad 2 miesiące w drugim i ponad 2 miesiące w czwartym kwartale 2020 roku oraz przez prawie 5 miesięcy 2021 roku i dopuszczenie w tym okresie jedynie sprzedaży „na wynos”. Dodatkowo w pozostałych okresach roku 2020 oraz roku 2021 obowiązywały obostrzenia sanitarne, wymuszające zmniejszenie ilości miejsc w salach konsumpcyjnych i ogródkach.
Grupa Mex Polska S.A. w roku 2021 osiągnęła skonsolidowany zysk brutto na sprzedaży w wysokości 6 088 tys. zł., tj. wyższy o 7 297 tys. zł. w porównaniu do 2020 roku, w którym wystąpiła skonsolidowana strata brutto na sprzedaży w wysokości (-) 1 209 tys. zł. Na działalności operacyjnej (EBIT) Grupa uzyskała skonsolidowany zysk w kwocie 8 595 tys. zł. w porównaniu ze skonsolidowaną stratą na działalności operacyjnej w roku 2020 w kwocie (-) 10 671 tys. zł., tj. wyższy o 19 266 tys. zł. Skonsolidowana EBITDA w roku 2021 wyniosła 15 779 tys. zł. i była wyższa w porównaniu do analogicznego okresu o 19 192 tys. zł., kiedy wyniosła (-) 3 413 tys. zł. W 2021 roku Grupa Mex Polska S.A. osiągnęła skonsolidowany zysk netto w kwocie 7 328 tys. zł., tj. o 21 058 tys. zł. wyższy niż w roku 2020, w którym Grupa poniosła skonsolidowaną stratę ma poziomie (-) 13 729 tys. zł.
Na skonsolidowane wyniki 2021 roku miało wpływ szereg zdarzeń, z których najważniejsze to:
a/ zamknięcie wszystkich lokali gastronomicznych w okresie od 24 października 2020 r. do 15 maja 2021 r. (możliwa tylko sprzedaż „na wynos”), po tym okresie przez kolejne dwa tygodnie sprzedaż możliwa była tylko w ogródkach gastronomicznych, natomiast miesiąc czerwiec był pierwszym w roku 2021, kiedy lokale gastronomiczne mogły przyjmować gości, jednakże z obostrzeniami sanitarnymi wymuszającymi zmniejszenie ilości miejsc w salach konsumpcyjnych i ogródkach;
b/ efekty negocjacji z wynajmującymi skutkujące zmniejszeniem obciążeń czynszowych w okresie „lockdownu”;
c/ umorzenie subwencji otrzymanych w ramach Tarczy Finansowej PFR 1.0;
d/ otrzymane wsparcie w ramach tarcz antykryzysowych na: dopłaty do wynagrodzeń pracowników z Wojewódzkich Urzędów Pracy, dotacje z Powiatowych Urzędów Pracy oraz umorzenie części składek ZUS;
e/ wysoka frekwencja gości lokali gastronomicznych po ponownym ich uruchomieniu.
|
AKTYWA |
NOTA |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Aktywa trwałe |
|
|
|
|
|
Rzeczowe aktywa trwałe |
11 |
|
|
|
|
Aktywa z tytułu prawa do użytkowania |
11 |
|
|
|
|
Wartości niematerialne |
12 |
|
|
|
|
Wartość firmy |
13 |
|
|
|
|
Pozostałe długoterminowe aktywa finansowe |
15 |
|
|
|
|
Aktywa z tytułu podatku odroczonego |
9 |
|
|
|
|
Należności długoterminowe |
16 |
|
|
|
|
Pozostałe aktywa długoterminowe- rozliczenia międzyokresowe |
16 |
|
|
|
|
Aktywa obrotowe |
|
|
|
|
|
Zapasy |
17 |
|
|
|
|
Należności handlowe |
18 |
|
|
|
|
Należności z tytułu podatków |
19 |
|
|
|
|
Pozostałe należności |
20 |
|
|
|
|
Pozostałe aktywa finansowe |
15 |
|
|
|
|
Rozliczenia międzyokresowe krótkoterminowe |
21 |
|
|
|
|
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty |
22 |
|
|
|
|
Aktywa zaklasyfikowane, jako przeznaczone do sprzedaży |
|
- |
- |
- |
|
AKTYWA RAZEM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PASYWA |
NOTA |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Kapitał własny |
|
|
|
|
|
Kapitał podstawowy |
23 |
|
|
|
|
Kapitały zapasowy |
25 |
|
|
|
|
Pozostałe kapitały zapasowe |
25 |
|
|
|
|
Zyski zatrzymane ( straty nie pokryte) |
|
( |
( |
( |
|
Wynik finansowy bieżącego okresu |
|
|
( |
( |
|
Różnice kursowe z konsolidacji |
|
- |
( |
( |
|
Kapitały przypadające akcjonariuszom podmiotu dominującego |
|
|
|
|
|
Kapitały przypadające udziałom niesprawującym kontroli |
|
( |
( |
( |
|
Zobowiązanie długoterminowe |
|
|
|
|
|
Kredyty i pożyczki |
26 |
|
|
|
|
Rezerwy z tytułu odroczonego podatku dochodowego |
9 |
|
|
|
|
Zobowiązania długoterminowe finansowe |
27 |
|
|
|
|
Pozostałe zobowiązania długoterminowe |
|
|
|
|
|
Rozliczenia międzyokresowe przychodów |
30 |
|
|
|
|
Rezerwy na świadczenia emerytalne i podobne |
31 |
- |
- |
- |
|
Pozostałe rezerwy |
32 |
- |
- |
- |
|
Zobowiązania krótkoterminowe |
|
|
|
|
|
Kredyty i pożyczki |
26 |
|
|
|
|
Zobowiązania finansowe |
27 |
|
|
|
|
Zobowiązania handlowe |
28 |
|
|
|
|
Zobowiązania podatkowe |
28 |
|
|
|
|
Pozostałe zobowiązania |
28 |
|
|
|
|
Rozliczenia międzyokresowe |
30 |
|
|
|
|
Rezerwy na świadczenia emerytalne i podobne |
31 |
|
|
|
|
Pozostałe rezerwy |
32 |
|
|
|
|
Zobowiązania bezpośrednio związane z aktywami klasyfikowanymi jako przeznaczone do sprzedaży |
|
- |
- |
- |
|
PASYWA RAZEM |
|
|
|
|
|
|
Kapitał podsta-wowy |
Kapitał zapasowy ze sprzedaży akcji powyżej ceny nominalnej |
Kapitał zapasowy |
Pozostałe kapitały zapasowe |
Zyski zatrzymane (straty nie pokryte) |
Wynik finansowy bieżącego okresu |
Różnice kursowe z konsoli-dacji |
Kapitał własny akcjonariu-szy jednostki dominującej |
Kapitał przypadający udziałom nie kontrolującym |
Kapitał własny ogółem |
|
Dwanaście miesięcy zakończonych 31.12.2021 |
||||||||||
|
Kapitał własny na dzień 01.01.2021 r. |
|
|
|
|
( |
( |
( |
|
( |
|
|
Zmiany zasad (polityki) rachunkowości |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Kapitał własny po korektach |
|
|
|
|
( |
( |
( |
|
( |
|
|
Zysk/Strata netto prezentowany bezpośrednio w kapitale własnym |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Zyska/strata za rok obrotowy |
- |
- |
- |
- |
- |
|
- |
|
|
|
|
Całkowity przychód i koszt za okres od 01.01.2021 do 31.12.2021 r. |
- |
- |
- |
- |
- |
|
- |
|
|
|
|
Pokrycie strat z lat ubiegłych |
- |
- |
( |
- |
|
- |
- |
- |
- |
- |
|
Wycofanie różnic kursowych z konsolidacji |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
|
|
|
Korekta dotycząca zmiany struktury grupy |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Wypłata dywidendy |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
- |
- |
|
Korekty błędów z lat ubiegłych |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Wynik finansowy za 2020 r. |
- |
- |
|
- |
( |
|
- |
- |
- |
- |
|
Kapitał własny na dzień 31.12.2021 r. |
|
|
|
|
( |
|
- |
|
( |
|
|
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM ZA OKRES OD 1 STYCZNIA 2020 DO 31 GRUDNIA 2020 po korekcie |
||||||||||
|
|
Kapitał podsta-wowy |
Kapitał zapasowy ze sprzedaży akcji powyżej ceny nominalnej |
Kapitał zapasowy |
Pozostałe kapitały zapasowe |
Zyski zatrzymane (straty nie pokryte) |
Wynik finansowy bieżącego okresu |
Różnice kursowe z konsolida-cji |
Kapitał własny akcjonariuszy jednostki dominującej |
Kapitał przypadający udziałom nie kontrolują-cym |
Kapitał własny ogółem |
|
Dwanaście miesięcy zakończonych 31.12.2020 po korekcie |
||||||||||
|
Kapitał własny na dzień 01.01.2020 r. |
|
|
|
|
( |
|
|
|
|
|
|
Zmiany zasad (polityki) rachunkowości |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Kapitał własny po korektach |
|
|
|
|
( |
|
|
|
|
|
|
Zysk/Strata netto prezento-wany bezpo-średnio w ka-pitale własnym |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Zyska/strata za rok obrotowy |
- |
- |
- |
- |
- |
( |
- |
( |
( |
( |
|
Całkowity przychód i koszt za okres od 01.01.2020 do 31.12.2020 r. |
- |
- |
- |
- |
- |
( |
- |
( |
( |
( |
|
Pokrycie strat z lat ubiegłych |
- |
- |
( |
- |
|
- |
- |
- |
- |
- |
|
Różnice kursowe z konsolidacji |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
( |
( |
- |
( |
|
Korekta dotycząca zmiany struktury grupy |
- |
- |
|
|
|
- |
- |
|
( |
|
|
Wypłata dywidendy |
- |
- |
- |
- |
( |
- |
- |
( |
- |
( |
|
Korekty błędów z lat ubiegłych |
- |
- |
- |
- |
|
- |
- |
|
- |
|
|
Wynik finansowy za 2019 r. |
- |
- |
|
- |
( |
( |
- |
- |
- |
- |
|
Kapitał własny na dzień 31.12.2020 r. |
|
|
|
|
( |
( |
( |
|
( |
|
|
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM ZA OKRES OD 1 STYCZNIA 2020 DO 31 GRUDNIA 2020 |
||||||||||
|
|
Kapitał podstawo-wy |
Kapitał zapasowy ze sprzedaży akcji powyżej ceny nominalnej |
Kapitał zapasowy |
Pozostałe kapitały zapasowe |
Zyski zatrzymane (straty nie pokryte) |
Wynik finansowy bieżącego okresu |
Różnice kursowe z konsoli-dacji |
Kapitał własny akcjonariuszy jednostki dominującej |
Kapitał przypadający udziałom niekontrolu-jącym |
Kapitał własny ogółem |
|
Dwanaście miesięcy zakończonych 31.12.2020 |
||||||||||
|
Kapitał własny na dzień 01.01.2020 r. |
|
|
|
|
( |
|
|
|
|
|
|
Zmiany zasad (polityki) rachunkowości |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Kapitał własny po korektach |
|
|
|
|
( |
|
|
|
|
|
|
Zysk/Strata netto prezento-wany bezpo-średnio w ka-pitale własnym |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Zyska/strata za rok obrotowy |
- |
- |
- |
- |
- |
( |
- |
( |
( |
( |
|
Całkowity przychód i koszt za okres od 01.01.2020 do 31.12.2020 r. |
- |
- |
- |
- |
- |
( |
- |
( |
( |
( |
|
Pokrycie strat z lat ubiegłych |
- |
- |
( |
- |
|
- |
- |
- |
- |
- |
|
Różnice kursowe z konsolidacji |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
( |
( |
- |
( |
|
Korekta dotycząca zmiany struktury grupy |
- |
- |
|
|
|
- |
- |
|
( |
|
|
Wypłata dywidendy |
- |
- |
- |
- |
( |
- |
- |
( |
- |
( |
|
Korekty błędów z lat ubiegłych |
- |
- |
- |
- |
( |
- |
- |
( |
- |
( |
|
Wynik finansowy za 2019 r. |
- |
- |
|
- |
( |
( |
- |
- |
- |
- |
|
Kapitał własny na dzień 31.12.2020 r. |
|
|
|
|
( |
( |
( |
|
( |
|
|
metoda pośrednia |
za okres 01.01.2021- 31.12.2021 |
za okres 01.01.2020- 31.12.2020 po korekcie |
za okres 01.01.2020- 31.12.2020 |
|
DZIAŁALNOŚĆ OPERACYJNA |
|
|
|
|
Zysk / Strata przed opodatkowaniem |
|
( |
( |
|
Korekty razem: |
|
|
|
|
Amortyzacja |
|
|
|
|
Zyski (straty) z tytułu różnic kursowych |
( |
|
|
|
Udział w wyniku jednostek niesprawujących kontroli |
( |
|
|
|
Odsetki i udziały w zyskach |
|
|
|
|
Zysk (strata) z działalności inwestycyjnej |
|
|
|
|
Zmiana stanu rezerw |
|
|
|
|
Zmiana stanu zapasów |
( |
|
|
|
Zmiana stanu należności |
|
|
|
|
Zmiana stanu zobowiązań, z wyjątkiem pożyczek i kredytów |
( |
( |
( |
|
Zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych |
( |
( |
( |
|
Zmiana stanu pozostałych aktywów |
- |
|
|
|
Inne korekty |
( |
|
|
|
Gotówka z działalności operacyjnej |
|
|
|
|
Podatek dochodowy (zapłacony) / zwrócony |
( |
( |
( |
|
A. Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej |
|
|
|
|
DZIAŁALNOŚĆ INWESTYCYJNA |
|
|
|
|
Wpływy |
|
|
|
|
Zbycie wartości niematerialnych oraz rzeczowych aktywów trwałych |
|
|
|
|
Spłata udzielonych pożyczek |
- |
|
|
|
Zbycie aktywów finansowych |
- |
|
|
|
Odsetki |
|
|
|
|
Wydatki |
|
|
|
|
Nabycie wartości niematerialnych oraz rzeczowych aktywów trwałych |
|
|
|
|
Wydatki na aktywa finansowe |
|
|
|
|
Inne wydatki inwestycyjne |
- |
- |
- |
|
B. Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej |
( |
( |
( |
|
DZIAŁALNOŚĆ FINANSOWA |
|
|
|
|
Wpływy |
|
|
|
|
Wpływy netto z wydania udziałów (emisji akcji) i innych instrumentów kapitałowych oraz dopłat do kapitału |
- |
- |
- |
|
Kredyty i pożyczki |
|
|
|
|
Emisja dłużnych papierów wartościowych |
- |
- |
- |
|
Inne wpływy finansowe |
- |
- |
- |
|
Wydatki |
|
|
|
|
Nabycie udziałów (akcji) własnych |
- |
- |
- |
|
Wypłata dywidendy |
- |
|
|
|
Spłaty kredytów i pożyczek |
|
|
|
|
Wykup dłużnych papierów wartościowych |
- |
- |
- |
|
Płatności zobowiązań z tytułu umów leasingu finansowego |
|
|
|
|
Odsetki |
|
|
|
|
Inne wydatki finansowe |
- |
- |
- |
|
C. Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej |
( |
( |
( |
|
D. Przepływy pieniężne netto razem |
|
|
|
|
E. Środki pieniężne na początek okresu |
|
|
|
|
F. Środki pieniężne na koniec okresu |
|
|
|
Ogłoszone przez Narodowy Bank Polski średnie kursu wymiany złotego w stosunku do EURO wyniosły w okresach objętych sprawozdaniem finansowym:
|
okresy objęte sprawozdaniem finansowym |
średni kurs w okresie |
Kurs na ostatni dzień okresu |
|
01.01.2021 - 31.12.2021 |
4,5775 |
4,5994 |
|
01.01.2020 - 31.12.2020 |
4,4742 |
4,6148 |
Podstawowe pozycje sprawozdania z sytuacji finansowej, sprawozdania z całkowitych dochodów oraz sprawozdania z przepływów pieniężnych z prezentowanego sprawozdania finansowego oraz danych porównywalnych, przeliczonych na EURO.
Poszczególne pozycje aktywów i pasywów sprawozdania z sytuacji finansowej przeliczono według kursów ogłoszonych przez Narodowy Bank Polski dla euro obowiązujących na ostatni dzień okresu.
Poszczególne pozycje sprawozdania z całkowitych dochodów oraz sprawozdania z przepływów środków pieniężnych przeliczono według kursów stanowiących średnią arytmetyczną średnich kursów ogłoszonych przez Narodowy Bank Polski dla euro obowiązujących na ostatni dzień każdego miesiąca w danym okresie sprawozdawczym.
|
|
TYS. PLN |
TYS. EUR |
||||
|
Wybrane dane finansowe |
okres 12 m-cy zakończony 31.12.2021 |
okres 12 m-cy zakończony 31.12.2020 po korekcie |
okres 12 m-cy zakończony 31.12.2020 |
okres 12 m-cy zakończony 31.12.2021 |
okres 12 m-cy zakończony 31.12.2020 po korekcie |
okres 12 m-cy zakończony 31.12.2020 |
|
dane dotyczące skonsolidowanego sprawozdania finansowego |
||||||
|
I. Przychody ze sprzedaży |
47 194 |
41 514 |
41 899 |
10 310 |
9 279 |
9 365 |
|
II. Koszt własny sprzedaży |
41 106 |
42 723 |
42 334 |
8 980 |
9 549 |
9 462 |
|
III. Zysk (strata) brutto na sprzedaży |
6 088 |
(1 209) |
(435) |
1 330 |
(270) |
(97) |
|
IV. Zysk (strata) na działalności operacyjnej |
8 595 |
(10 671) |
(9 861) |
1 878 |
(2 385) |
(2 204) |
|
V. Zysk (strata) brutto |
7 282 |
(14 377) |
(12 485) |
1 591 |
(3 213) |
(2 791) |
|
VI. Zysk (strata) netto |
7 329 |
(13 729) |
(11 859) |
1 601 |
(3 068) |
(2 651) |
|
VII. Zysk (strata) netto na akcję zwykłą (zł/euro) |
0,81 |
(1,59) |
(1,34) |
0,18 |
(0,35) |
(0,30) |
|
VIII. Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej |
7 242 |
2 053 |
2 053 |
1 582 |
459 |
459 |
|
IX. Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej |
(406) |
(532) |
(532) |
(89) |
(119) |
(119) |
|
X. Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej |
(3 771) |
(324) |
(324) |
(824) |
(72) |
(72) |
|
Wybrane dane finansowe na dzień |
stan na 31.12.2021 |
stan na 31.12.2020 - po korekcie |
stan na 31.12.2020 |
stan na 31.12.2021 |
stan na 31.12.2020 - po korekcie |
stan na 31.12.2020 |
|
dane dotyczące skonsolidowanego sprawozdania finansowego |
||||||
|
XI. Aktywa razem |
66 002 |
53 954 |
54 770 |
14 350 |
11 692 |
11 868 |
|
XII. Zobowiązania razem |
58 159 |
53 509 |
52 651 |
12 645 |
11 595 |
11 409 |
|
XIII. Zobowiązania krótkoterminowe |
21 110 |
19 376 |
18 519 |
4 590 |
4 199 |
4 013 |
|
XIV. Kapitał własny |
7 843 |
445 |
2 118 |
1 705 |
96 |
459 |
|
XV. Kapitał podstawowy |
767 |
767 |
767 |
167 |
166 |
166 |
|
XVI. Liczba akcji w sztukach |
7 665 436 |
7 665 437 |
7 665 436 |
7 665 436 |
7 665 437 |
7 665 436 |
|
XVII. Wartość księgowa na akcję (zł/euro) |
1,02 |
0,06 |
0,28 |
0,22 |
0,01 |
0,06 |
Nazwa:
Forma prawna:
Siedziba:
Kraj rejestracji:
Podstawowym przedmiotem działalności Grupy Mex Polska jest działalność gastronomiczna w kilku obszarach tj.:
- restauracjach typu casual dining w koncepcie „The Mexican”,
- restauracjach typu „Pankejk”
- restauracjach typu „Prosty Temat”
- bistra pod marką grupy –„ Pijalnia Wódki i Piwa”.
Organ prowadzący rejestr dla spółki dominującej: Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego, numer KRS: 0000299283
Numer statystyczny REGON: 100475941
Numer telefonu: (+48)42 634 67 30
Numer faksu: (+48)42 634 67 53
E-mail: biuro@mexpolska.pl
Adres internetowy: www.mexpolska.pl
Spółka
Spółka została utworzona na czas nieoznaczony
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zawiera dane za okres od 1 stycznia 2021 roku do 31 grudnia 2021 roku. Dane porównawcze prezentowane są według stanu na dzień 31 grudnia 2020 roku dla sprawozdania z sytuacji finansowej oraz za okres od 01 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku dla sprawozdania z całkowitych dochodów, sprawozdania z przepływów pieniężnych oraz zestawienia zmian w kapitale własnym
ZARZĄD
Skład Zarządu w okresie od dnia 01.01.2021 r. do dnia sporządzenia sprawozdania :
• Paweł Jerzy Kowalewski – od 2008r. do chwili obecnej - Prezes Zarządu
• Paulina Walczak – od 2010r. do chwili obecnej - Wiceprezes Zarządu
• Andrzej Domżał – Wiceprezes Zarządu (od 28 czerwca 2021 r. do chwili obecnej)
• Dariusz Kowalik – od 3 stycznia 2018r. do chwili obecnej – Członek Zarządu – Dyrektor Finansowy
RADA NADZORCZA
Skład Rady Nadzorczej na dzień 31 grudnia 2021 r.:
Wiesław Likus – Przewodniczący Rady Nadzorczej (od dnia 28 czerwca 2021 r. do chwili obecnej); Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej (od dnia 27 czerwca 2013 roku do dnia zmiany funkcji w Radzie Nadzorczej)
Hieronim Wójcik – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej (od dnia 28 czerwca 2021r. do chwili obecnej); Członek Rady Nadzorczej (od dnia 21 czerwca 2017 roku do zmiany funkcji w Radzie Nadzorczej)
Barbara Osojca – Członek Rady Nadzorczej (od dnia 31 lipca 2012 r. do chwili obecnej)
Barbara Agier – Członek Rady Nadzorczej (od dnia 28 czerwca 2021 r. do chwili obecnej)
Wojciech Sobczak – Członek Rady Nadzorczej (od dnia 28 czerwca 2021 r. do chwili obecnej)
1.5. Struktura akcjonariatu według stanu na 31.12.2021r.
Według najlepszej wiedzy Zarządu Mex Polska S.A., struktura akcjonariatu jest następująca:
|
Akcjonariusz |
Liczba akcji |
% kapitału akcyjnego |
Liczba głosów |
% głosów |
|
Andrzej Domżał wraz z Milduks Limited |
2 895 369 |
37,77% |
2 895 369 |
37,77% |
|
Raimita Limited |
287 843 |
3,76% |
287 843 |
3,76% |
|
Joanna Kowalewska |
655 678 |
8,55% |
655 666 |
8,55% |
|
Quercus TFI S.A. |
383 272 |
5,00% |
391 535 |
5,00% |
|
Formonar Investments Limited |
402 000 |
5,24% |
402 000 |
5,24% |
|
Familiar S.A., SICAV-SIF |
491 017 |
6,41% |
491 017 |
6,41% |
|
Pozostali |
2 550 257 |
33,27% |
2 550 257 |
33,27% |
|
Razem |
7 665 436 |
100% |
7 665 436 |
100% |
1.6. Biegli rewidenci
|
Firma: |
AMZ Sp. z o.o. |
|
Siedziba: |
Kraków |
|
Adres: |
ul. Strzelców 6A/1 |
|
Podstawa uprawnień: |
wpisana na listę firm audytorskich pod numerem 3787 |
|
Numer telefonu: |
(+48) 12 446 44 00 |
|
E-mail: |
|
|
Adres internetowy: |
www.amz-audyt.pl |
1.7. Prawnicy
Firma: „Chudzik i Wspólnicy Radcowie Prawni” Spółka partnerska
Siedziba: Łódź
Adres: ul. A. Zelwerowicza 41 lok. 2, 90-147 Łódź
KRS: 0000385644
NIP: 7252044673
REGON: 101079331
Numer telefonu: (+48) 42 680 23 33
Numer faksu: (+48) 42 688 50 77
E-mail: sekretariat@chudzik.pl
Adres internetowy: www.chudzik.pl
1.8. Banki
BNP Paribas Bank Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, 02-676 Warszawa, ul. Suwak 3
mBank S.A. z siedzibą w Warszawie , 00-950 Warszawa ul. Senatorska 18
1.9. Struktura organizacyjna
Spółka Mex Polska S.A. jest podmiotem dominującym Grupy, w skład której, oprócz Spółki, na dzień zatwierdzenia Sprawozdania Finansowego wchodzą:
|
Wyszczególnienie |
Udział w ogólnej liczbie głosów (w %) |
|
|
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
|
MEX POLSKA S.A. z siedzibą w Łodzi ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
Jednostka dominująca |
|
|
a) jednostki zależne |
||
|
Villa Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
Villa Łódź Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
Cafe II Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
Cafe Bis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Marszałkowska 78/80 lok. A |
100% |
100% |
|
Mex P Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Stary Rynek 85 |
100% |
100% |
|
Mag Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
Mex K Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Floriańska 34 |
100% |
100% |
|
AAD Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
Mex Partner Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
Mex Master Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
Mex Bistro XXIII Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Św. Mikołaja 8-11 |
100%* |
100%* |
|
Mex Manufaktura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Karskiego 5 |
100% |
100% |
|
PanKejk Łódź Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Ogrodowa 19 A lok. BR10 |
100% |
100% |
|
Mex Bistro XVIII Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
PanKejk Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
PanKejk Gdańsk Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Długa 57 |
100% |
100% |
|
PWiP Łódź Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Piotrkowska 92 |
100% |
100% |
|
PWiP Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Szewska 20 |
100% |
100% |
|
PWiP Wrocław Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Rynek Ratusz 13/14 |
100% |
100% |
|
PWiP Gdańsk Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku ul. Długi Targ 35/38 |
100% |
100% |
|
PWiP Poznań Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Wrocławska 8 |
100% |
100% |
|
PWiP Warszawa Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Nowy Świat 19 |
100% |
100% |
|
Mex Bistro I Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Szewska 20 |
100%* |
100%* |
|
Mex Bistro III Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach ul. Mariacka 8/1 |
50%** |
50%** |
|
Mex Bistro V Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Plac Nowy 7/U-1 |
100%* |
100%* |
|
Mex Bistro VII Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy Rynku Staromiejskim 26/27 / Chełmińska 1 |
51%** |
51%** |
|
Mex Bistro IX Sp. z o.o. z siedzibą w Wrocławiu ul. Ruska 51-51B |
100%* |
100%* |
|
Mex Bistro XII Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie ul. Staromiejska 6 |
100%* |
100%* |
|
Mex Bistro XIV Sp. z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy ul. Podwale 12 |
51%** |
51%** |
|
Mex Bistro XIX Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie, ul. Bohaterów Monte Cassino 60 |
100%* |
100%* |
|
Mex Bistro XXII Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie ul. Krakowskie Przedmieście 24 |
100%* |
100%* |
|
Mex Bistro XX Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25*** |
100%* |
100%* |
|
Mex Bistro XXI Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25*** |
100%* |
100%* |
|
Mex Bistro XXIV Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100%* |
100%* |
|
Mex Bistro XXV Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 27 |
100%* |
100%* |
|
BM Inwest Plus Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100%* |
100%* |
|
GF Gastro Friedrichshain UG z siedzibą w Berlinie, Simon-Dach Str.32**** |
100% |
100% |
|
Kodo Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
100% |
100% |
|
* udział bezpośredni i pośredni, razem 100% |
||
|
** udział pośredni |
||
|
*** nie podlega konsolidacji ze względu na nieistotność danych - spółki nie prowadzą działalności |
||
|
**** utracono kontrolę nad spółką - nie podlega konsolidacji |
||
|
b) jednostki objęte kontrolą w oparciu o umowę franczyzy |
||
|
Mex Kraków Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Floriańska 34 |
- |
- |
|
Mex Zgoda Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Zgoda 6 lok. 1A |
- |
- |
|
Mex Sopot Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie ul. Bohaterów Monte Casino 54 |
- |
- |
|
Mex Łódź Manufaktura Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Karskiego 5 |
- |
- |
|
Mex Łódź Piotrkowska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Piotrkowska 67 |
- |
- |
|
Mex Poznań Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu ul. Kramarska 19 |
- |
- |
|
|
||
|
c) jednostki stowarzyszone, niepodlegające konsolidacji |
||
|
Mex Bistro 33 Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Nowy Świat 33 |
49% |
- |
|
|
|
|
|
Podmioty powiązane (powiązania osobowe) |
||
|
Anado Sp. z o.o. w likwidacji z siedzibą w Łodzi ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
- |
- |
|
Wlad sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
- |
- |
|
AD Andrzej Domżał z siedzibą w Łodzi, ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 (adres korespondencyjny) |
- |
- |
|
Sucol Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi ul. Polskiej Organizacji Wojskowej 25 |
- |
- |
W 2021 roku spółka Mex Polska S.A. objęła 49% udziałów spółki Mex Bistro 33 Sp. z o.o. oraz podpisała porozumienie intencyjne, zapewniając sobie zakup pozostałych 51% w pierwszym kwartale 2022 roku.
Dodatkowo w 2021 roku zarząd Mex Polska podjął decyzję o wyłączeniu z konsolidacji spółki GF Gastro Friedrichshain UG w związku z utratą rzeczywistej kontroli nad spółką.
Na podstawie rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących
i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych, Zarząd Spółki oświadcza, że wedle swojej najlepszej wiedzy, niniejsze sprawozdanie finansowe i dane porównywalne sporządzone zostały zgodnie
z obowiązującymi Grupę Mex Polska S.A. zasadami rachunkowości oraz że odzwierciedlają w sposób prawdziwy, rzetelny i jasny sytuację majątkową i finansową Grupy Mex Polska S.A. oraz jej wynik finansowy.
Zarząd oświadcza także, że sprawozdanie z działalności emitenta zawiera prawdziwy obraz rozwoju
i osiągnięć oraz sytuacji emitenta, w tym opis podstawowych zagrożeń i ryzyka.
Niniejsze roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało przygotowane przy zastosowaniu zasad rachunkowości, zgodnie z Międzynarodowym Standardami Sprawozdawczości Finansowej, które zostały zatwierdzone przez Unię Europejską oraz w zakresie wymaganym przez rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych (Dz. U. Nr 33, poz. 259 z późn. zm.). Sprawozdanie to obejmuje okres od 1 stycznia do 31 grudnia 2021 roku.
Zarząd oświadcza, że podmiot uprawniony do przeglądu sprawozdań finansowych, dokonujący badania rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego został wybrany zgodnie z przepisami prawa oraz że podmiot ten
i biegli rewidenci, dokonujący tego badania, spełniali warunki bezstronnego i niezależnego sprawozdania z badania, zgodnie z właściwymi przepisami prawa krajowego.
Niniejsze roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej przez spółki Grupy MEX POLSKA S.A. w dającej się przewidzieć w przyszłości. Jednakże w związku z wystąpieniem pandemii koronawirusa na świecie i w Polsce mogą wystąpić ograniczenia w prowadzeniu działalności w najbliższej przyszłości, a to z kolei może prowadzić do niepewności, co do kontynuowania działalności przynajmniej w niezmniejszonym zakresie. Szczegółowe informacje w tym zakresie przedstawione zostały przy opisaniu ryzyka związanego z pandemią.
Na dzień autoryzacji niniejszego skonsolidowanego rocznego sprawozdania finansowego nie stwierdza się istnienia okoliczności wskazujących na zagrożenie kontynuowania działalności przez Spółki Grupy. Czas trwania jest nieoznaczony.
Zgodnie z przyjętymi przez Zarząd zasadami ładu korporacyjnego, biegły rewident został wybrany przez Radę Nadzorczą uchwałą nr 9/06/2021 z dnia 28 czerwca 2021 roku w sprawie wyboru biegłego rewidenta. Rada Nadzorcza dokonała powyższego wyboru, mając na uwadze zagwarantowanie pełnej niezależności i obiektywizmu samego wyboru, jak i realizacji zadań przez biegłego rewidenta.
Standardy i interpretacje, jakie zostały już opublikowane i zatwierdzone przez UE i weszły w życie od lub po 1 stycznia 2021:
● zmiany do MSSF 16: Zmiana związana z pandemią COVID-19 zezwala na uproszczenie polegające na nie ocenianiu czy zmiany w przepływach pieniężnych wynikające z ulg otrzymanych od leasingodawców spełniające określone warunki są zmiana leasingu w myśl MSSF 16. Wpływ zmian został zaprezentowany w nocie 7.
● zmiany do MSSF 9, MSR 39, MSSF 7, MSSF 4 oraz MSSF 16 związane z reformą wskaźnika stóp referencyjnych (reforma IBOR). Data obowiązywania - okres roczny rozpoczynający się 1 stycznia 2021 roku lub po tej dacie. W ocenie Zarządu zmiany do standardów nie miały znaczącego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe w okresie ich pierwszego zastosowania,
● zmiany do MSSF 4 „Umowy ubezpieczeniowe” (przedłużenie tymczasowego zwolnienia ze stosowania MSSF 9 o dwa lata dla kwalifikujących się jednostek które będą zobowiązane do stosowania MSSF 9 w odniesieniu do rocznych okresów sprawozdawczych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub po tej dacie). W ocenie Zarządu zmiany do standardów nie miały znaczącego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe w okresie ich pierwszego zastosowania.
Standardy, zmiany do standardów i interpretacje, jakie zostały już opublikowane i zatwierdzone przez UE, które wejdą w życie po dniu bilansowym oraz standardy, zmiany do standardów i interpretacje jakie zostały już wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości („RMSR”), ale nie zostały jeszcze zatwierdzone przez Unię Europejską i nie weszły w życie.
Grupa nie skorzystała z możliwości wcześniejszego zastosowania nowych standardów i interpretacji, które zostały już opublikowane oraz zatwierdzone przez Unię Europejską, a które wejdą w życie po dniu bilansowym:
● zmiany do MSSF 3 „Połączenia jednostek” - aktualizuje odniesienie do Założeń koncepcyjnych i definicji zobowiązań warunkowych z MSR 37, bez zmiany wymogów księgowych ujmowania połączeń przedsięwzięć. Zmiany obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2022 r. lub po tej dacie,
● MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” –reguluję zasady wyceny, prezentacji i ujawnień dotyczące umów ubezpieczeniowych i reasekuracyjnych (w miejsce dotychczasowego MSSF 4). Standard obowiązuje dla okresów rocznych rozpoczynających 1 stycznia 2023 r. lub po tej dacie,
● zmiany do MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych: Klasyfikacja zobowiązań finansowych jako krótko lub długoterminowe”- doprecyzowuje że ujęcie zależne od praw jednostki a nie intencji kierownictwa. Zmiany obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 r. lub po tej dacie,
● zmiany do MSR 8 „Zasady (polityka) rachunkowości, zmiany wartości szacunkowych i korygowanie błędów”. Zmiany wprowadzają definicję wartości szacunkowej zmiany wyjaśniające jak rozróżnić zmianę polityki rachunkowości od zmian szacunków. . Zmiany obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub po tej dacie,
● zmiany do MSR 12 „Podatek dochodowy: podatek odroczony dotyczący aktywów i zobowiązań powstających na skutek pojedynczej transakcji”. Zmiany doprecyzowują zakres zwolnienia dotyczącego początkowego ujęcia podatku odroczonego. Zmiany obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub po tej dacie,
● zmiany do MSR 16 „Rzeczowe aktywa trwałe: Przychody osiągnięte przed oddaniem do użytkowania” Zmiany doprecyzowują ujęcie rachunkowe produkcji powstałej w ramach testów środka trwałego przed rozpoczęciem użytkowania środka trwałego oraz kosztów tych testów. Zmiany obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2022 roku lub po tej dacie,
● zmiany do MSR 37 „Rezerwy, zobowiązania warunkowe i aktywa warunkowe” – doprecyzowują zakres kosztów wypełnienie umów rodzących obciążenia. - Zmiany obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2022 roku lub po tej dacie,
● zmiany do MSSF 17 Umowy Ubezpieczeniowe: Zastosowanie MSSF 17 i MSSF 9 po raz pierwszy – Dane porównawcze. Zmiana ustanawiające przepisy przejściowe dot. danych porównawczych w 1 okresie zastosowania. Zmiana obowiązuje dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub po tej dacie,
● zmiany do różnych standardów Poprawki do MSSF (cykl 2018-2020) MSSF 1 „Zastosowanie MSSF po raz pierwszy”, MSSF 9 „Instrumenty finansowe”, MSR 41 „Rolnictwo” oraz do przykładów ilustrujących do MSSF 16 „Leasing” – dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2022 r. lub po tej dacie.
Zarząd jest w trakcie analizy wpływu wyżej wymienionych standardów, interpretacji i zmian do standardów. Według obecnych szacunków Zarządu, nie będą miały istotnego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe w okresie ich pierwszego zastosowania.
• podlega ekspozycji na zmienne zwroty lub posiada prawa do zmiennych zwrotów z tytułu swojego zaangażowania w danej jednostce,
• ma możliwość wykorzystania władzy w celu kształtowania poziomu generowanych zwrotów.
Grupa weryfikuje fakt sprawowania kontroli nad innymi jednostkami, jeżeli wystąpiła sytuacja wskazująca na zmianę jednego lub kilku z wyżej wymienionych warunków sprawowania kontroli.
Transakcje, rozrachunki i niezrealizowane zyski na transakcjach pomiędzy spółkami Grupy są eliminowane. Niezrealizowane straty również podlegają eliminacji, chyba, że transakcja dostarcza dowodów na utratę wartości przez przekazany składnik aktywów. Zasady rachunkowości stosowane przez jednostki zależne zostały zmienione, tam gdzie było to konieczne, dla zapewnienia zgodności z zasadami rachunkowości stosowanymi przez Grupę.
Waluta funkcjonalna i waluta prezentacji
Pozycje sprawozdań finansowych zostały sporządzone w polskich złotych (zł). Dane finansowe zostały zaprezentowane bez zaokrągleń. Walutą funkcjonalną i walutą prezentacji Spółki jest złoty polski.
Transakcje i salda w walutach obcych
Transakcje wyrażone w walutach obcych przelicza się na moment początkowego ujęcia na walutę funkcjonalną według kursu średniego NBP obowiązującego na dzień transakcji.
Na dzień bilansowy składniki aktywów (z wyłączeniem udziałów w jednostkach podporządkowanych wycenianych metodą praw własności) i pasywów - po obowiązującym na ten dzień średnim kursie ogłoszonym dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski.
Zyski i straty z tytułu różnic kursowych powstałe w wyniku rozliczenia transakcji w walucie obcej oraz wyceny bilansowej aktywów i zobowiązań pieniężnych wyrażonych w walutach obcych ujmuje się w rachunku zysków i strat. Różnice kursowe powstałe na pozycjach niepieniężnych, takich jak instrumenty kapitałowe zaklasyfikowane do aktywów finansowych dostępnych do sprzedaży, ujmuje się w pozostałych całkowitych dochodach.
Środki trwałe oraz środki trwałe w budowie ujmowane są pierwotnie w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia. Jako odrębne pozycje środków trwałych ujmowane są także istotne komponenty. Środki trwałe w budowie powstające dla celów produkcyjnych, wynajmu lub administracyjnych prezentowane są w sprawozdaniu z sytuacji finansowej po koszcie wytworzenia pomniejszonym o ujęte odpisy z tytułu utraty wartości. Koszt wytworzenia obejmuje opłaty oraz, dla odpowiednich aktywów, koszty finansowania zewnętrznego aktywowane zgodnie z zasadami rachunkowości Spółki. Amortyzacja dotycząca tych aktywów trwałych rozpoczyna się w momencie rozpoczęcia ich użytkowania, zgodnie z zasadami dotyczącymi pozostałych aktywów trwałych Spółki.
Rzeczowe aktywa trwałe użytkowane w procesie świadczenia usług, jak również dla celów administracyjnych, wykazywane są według kosztu historycznego pomniejszonego o skumulowane odpisy amortyzacyjne oraz odpisy z tytułu utraty wartości. Nie dokonuje się odpisów amortyzacyjnych od gruntów oraz środków trwałych w budowie.
Na cenę nabycia lub koszt wytworzenia rzeczowych aktywów trwałych składa się cena zakupu powiększona o cło, niepodlegające odliczeniu podatki, pomniejszona o upusty i rabaty handlowe. Wartość ta zwiększana jest o wszystkie inne pozwalające się bezpośrednio przyporządkować koszty poniesione w celu dostosowania składnika aktywów do miejsca i warunków potrzebnych do rozpoczęcia jego funkcjonowania zgodnie z zamierzeniami kierownictwa.
Środki trwałe w budowie powstające dla celów świadczenia usług i dla celów administracyjnych prezentowane są według kosztu wytworzenia pomniejszonego o odpisy z tytułu utraty wartości. Amortyzacja dotycząca tych środków trwałych rozpoczyna się w momencie, gdy są dostępne do wykorzystania w normalnym toku działalności operacyjnej.
Amortyzację wylicza się dla wszystkich środków trwałych, z pominięciem gruntów oraz środków trwałych w budowie, przez oszacowany okres ekonomicznej przydatności tych ośrodków, używając metody liniowej.
Szacunki okresu użytkowania rewidowane są corocznie. Dla celów amortyzacji środków trwałych stosowana jest metoda amortyzacji liniowej. Okresy użytkowania dla poszczególnych składników środków trwałych są następujące:
- budynki i budowle 10 lat
- urządzenia techniczne i maszyny, od 2 lat do 10 lat
- środki transportu, od 2 lat do 6 lat
- pozostałe środki trwałe, od 2 lat do 10 lat
Środki trwałe oraz środki trwałe w budowie poddawane są testowi na utratę wartości jeśli istnieją przesłanki wskazujące na występowanie utraty wartości, przy czym dla środków trwałych w budowie w okresie ich realizacji ewentualna utrata wartości określana jest na każdy dzień bilansowy.
Skutki utraty wartości środków trwałych oraz środków trwałych w budowie odnoszone są w pozostałe koszty operacyjne.
Aktywa utrzymywane na podstawie umowy leasingu finansowego amortyzuje się przez okres ich przewidywanego użytkowania ekonomicznego na takich samych zasadach jak aktywa własne. W sytuacji, gdy nie ma wystarczającej pewności, że własność zostanie przeniesiona na koniec okresu leasingu, aktywa są amortyzowane przez krótszy z dwóch okresów: przez okres leasingu lub ich ekonomicznej użyteczności.
Amortyzację rozpoczyna się, gdy środek trwały jest zdatny do użytkowania. Amortyzacji zaprzestaje się, gdy środek trwały zostaje usunięty z ewidencji bilansowej.
Poszczególne istotne części składowe środka trwałego (komponenty), których okres użytkowania różni się od okresu użytkowania całego środka trwałego, amortyzowane są odrębnie, przy zastosowaniu stawek amortyzacyjnych odzwierciedlających przewidywany okres ich użytkowania. W celu wydzielenia komponentów bierze się pod uwagę środki trwałe o istotnej wartości początkowej brutto.
Metoda amortyzacji, stawka amortyzacyjna oraz wartość końcowa podlegają weryfikacji na każdy dzień bilansowy. Wszelkie wynikające z przeprowadzonej weryfikacji zmiany ujmuje się jak zmianę szacunków.
Wartość bilansowa środka trwałego podlega odpisowi z tytułu utraty wartości do wysokości jego wartości odzyskiwalnej, jeżeli wartość bilansowa danego środka trwałego jest wyższa od jego oszacowanej wartości odzyskiwanej
Składnik rzeczowych aktywów trwałych usuwa się z ewidencji bilansowej, gdy zostaje zbyty lub gdy nie oczekuje się dalszych korzyści ekonomicznych z jego użytkowania lub zbycia.
Zyski lub straty wynikające ze sprzedaży/likwidacji są określane jako różnica pomiędzy przychodami ze sprzedaży a wartością netto tych środków trwałych i są ujmowane w rachunku zysków i strat.
Wartość firmy
Wartość firmy stanowi nadwyżkę kosztu przejęcia nad wartością godziwą udziału Spółki w możliwych do zidentyfikowania aktywach netto przejętej jednostki zależnej – na dzień przejęcia. Wartość firmy z przejęcia jednostek zależnych ujmuje się w ramach wartości niematerialnych i prawnych. Wartość firmy jest testowana co roku pod kątem utraty wartości i wykazywana po koszcie pomniejszonym o skumulowane odpisy z tytułu utraty wartości. Odpisy z tytułu utraty wartości w odniesieniu do wartości firmy nie są odwracalne.
Stwierdzenie, czy wartość firmy uległa obniżeniu, wymaga oszacowania wartości użytkowej wszystkich jednostek generujących przepływy pieniężne, do których wartość firmy została przypisana. Chcąc obliczyć wartość użytkową, należy oszacować przyszłe przepływy pieniężne przypadające na daną jednostkę i ustalić właściwą stopę dyskonta, konieczną do obliczenia wartości bieżącej tych przepływów.
W przypadku wystąpienia wartości ujemnej, Spółka dokonuje ponownego przeglądu ustalenia wartości godziwych poszczególnych składników nabywanych aktywów netto. Jeżeli w wyniku przeglądu nadal wartość jest ujemna ujmuje się ją niezwłocznie w wyniku finansowym.
Wartość firmy ujmuje się początkowo jako składnik aktywów po koszcie, a następnie wycenia według kosztu pomniejszonego o skumulowaną stratę z tytułu utraty wartości.
Uwzględniając charakter działalności Grupy Kapitałowej oraz obowiązujące w jej ramach umowy franczyzowe wartość firmy powstaje również w sytuacji przejęcia przedsięwzięcia tj. przejęcia pełni kontroli organizacyjnej nad funkcjonowaniem przedsiębiorstw.
Inne wartości niematerialne
Za wartości niematerialne uznaje się możliwe do zidentyfikowania niepieniężne składniki aktywów, nieposiadające postaci fizycznej.
W szczególności do wartości niematerialnych zalicza się:
• nabyte oprogramowanie komputerowe,
• nabyte prawa majątkowe – autorskie prawa majątkowe, prawa pokrewne, licencje, koncesje, prawa do wynalazków, patentów, znaków towarowych, wzorów użytkowych oraz zdobniczych, know-how.
Wartości niematerialne wycenia się w cenie nabycia pomniejszonej o skumulowaną kwotę odpisów amortyzacyjnych i skumulowaną kwotę odpisów aktualizujących z tytułu utraty wartości.
Odpisów amortyzacyjnych od wartości niematerialnych dokonuje się metodą liniową, przez okres przewidywanego użytkowania, od wartości niematerialnych i prawnych, których wartość nabycia przekracza 500 złotych.
Szacowany okres użytkowania dla wartości niematerialnych wynosi:
• licencje na oprogramowanie – 2 lata,
• znaki towarowe – czas nieokreślony.
Amortyzację rozpoczyna się, gdy składnik wartości niematerialnych jest zdatny do użytkowania. Amortyzacji wartości niematerialnych zaprzestaje się, gdy składnik wartości niematerialnych zostaje usunięty z ewidencji bilansowej.
Metoda amortyzacji oraz stawka amortyzacyjna podlegają weryfikacji na każdy dzień bilansowy. Wszelkie wynikające z przeprowadzonej weryfikacji zmiany ujmuje się jak zmianę szacunków.
Składnik wartości niematerialnych usuwa się z ewidencji bilansowej, gdy zostaje zbyty lub gdy nie oczekuje się dalszych korzyści ekonomicznych z jego użytkowania lub zbycia. Zyski lub straty na usunięciu składnika wartości niematerialnych ustala się jako różnicę pomiędzy przychodami netto ze zbycia (jeżeli występują) i wartością bilansową tych wartości niematerialnych oraz ujmuje w rachunku zysków i strat.
Szacunki okresu użytkowania weryfikowane są corocznie. Wartości niematerialne poddawane są testowi na utratę wartości jeśli istnieją przesłanki wskazujące na występowanie utraty wartości, przy czym dla wartości niematerialnych w okresie ich realizacji ewentualna utrata wartości określana jest na każdy dzień bilansowy. Skutki utraty wartości, wartości niematerialnych jak również ich amortyzacji odnoszone są w koszty działalności podstawowej.
Na dzień bilansowy wartości niematerialne wyceniane są według kosztu po pomniejszeniu o dokonane odpisy amortyzacyjne oraz ewentualne odpisy z tytułu trwałej utraty wartość.
Na każdy dzień bilansowy Spółka dokonuje oceny, czy istnieją jakiekolwiek przesłanki wskazujące na to, że mogła nastąpić utrata wartości któregoś ze składników aktywów. W razie stwierdzenia, że przesłanki takie zachodzą, Spółka dokonuje szacunku wartość odzyskiwanej tego składnika aktywów. Wartość bilansowa składnika aktywów zostaje obniżona do poziomu jego wartości odzyskiwalnej wtedy i tylko wtedy, gdy wartość odzyskiwalna tego składnika aktywów jest niższa od jego wartości bilansowej. Kwota tej obniżki stanowi odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości.
Odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości aktywów wykazywanych według ceny nabycia lub kosztu wytworzenia ujmuje się w rachunku zysków i strat. Odpis aktualizujący wartość aktywów wykazywanych według wartości przeszacowanej obniża w pierwszej kolejności wartość kapitału z przeszacowania wyceny powstałego w wyniku przeszacowania środka trwałego podlegającemu odpisowi.
Po ujęciu odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości, w przyszłych okresach skorygowaniu ulegają odpisy amortyzacyjne dotyczące danego składnika, aby w ciągu pozostałego okresu użytkowania tego składnika dokonać systematycznego odpisania jego zweryfikowanej wartości bilansowej, pomniejszonej o wartość końcową.
Inwestycje w jednostkach podporządkowanych wycenia się przynajmniej raz w roku, na dzień bilansowy.
Udziały w jednostkach podporządkowanych zaliczone do aktywów trwałych wyceniane są w cenie nabycia pomniejszonej o ewentualne odpisy z tytułu trwałej utraty wartości, mogą być także wyceniane metodą praw własności, pod warunkiem, że będzie ona stosowana jednolicie wobec wszystkich jednostek podporządkowanych.
W momencie początkowego ujęcia każdy składnik aktywów finansowych lub zobowiązania finansowego grupa wycenia w wartości godziwej. Aktywa finansowe wprowadzane są do ksiąg rachunkowych na dzień zawarcia kontraktu w cenie nabycia, to jest w wartości godziwej poniesionych wydatków lub przekazanych w zamian innych składników majątkowych zaś zobowiązania finansowe - w wartości godziwej uzyskanej kwoty lub wartości otrzymanych innych składników majątkowych niezależnie od metody wyceny na późniejszy moment bilansowy. Przy ustalaniu wartości godziwej uwzględnia Grupa poniesione koszty transakcji.
MSSF 9 wprowadził nowe podejście do klasyfikacji aktywów finansowych, które uzależnione jest od charakterystyki przepływów pieniężnych oraz modelu biznesowego związanymi z danymi aktywami. Takie jednolite podejście oparte na zasadach zastępuje istniejące wymagania oparte na regułach zgodnie z MSR 39. Nowy model skutkuje również ujednoliceniem modelu utraty wartości w stosunku do wszystkich ekspozycji, dla których wymagane jest rozpoznawanie utraty wartości.
Aktywa finansowe obejmują następujące kategorie:
- aktywa wyceniane w zamortyzowanym koszcie,
- aktywa wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody,
- aktywa wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy.
Zobowiązania finansowe obejmują następujące kategorie:
- zobowiązania wyceniane w zamortyzowanym koszcie,
- zobowiązania wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy,
Aktywa finansowe są ujmowane i wyceniane zgodnie z MSR nr 32 („Instrumenty finansowe: prezentacja”) oraz MSSF 9 („Instrumenty Finansowe”).
Aktywa finansowe – z wyjątkiem należności z tytułu dostaw i usług – i zobowiązania finansowe początkowo ujmowane są według wartości godziwej, którą w przypadku aktywów lub zobowiązań finansowych wycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy – powiększa się lub pomniejsza o koszty transakcyjne, które można bezpośrednio przypisać do nabycia lub emisji składnika aktywów finansowych lub zobowiązań finansowych ). Należności z tytułu dostaw i usług, które nie mają istotnego komponentu finansowania – początkowo ujmowane są w cenie transakcyjnej.
Standaryzowane transakcje kupna lub sprzedaży aktywów finansowych są ujmowane na dzień rozliczenia transakcji.
Aktywa finansowe wyceniane w zamortyzowanym koszcie
Składnik aktywów finansowych wycenia się w zamortyzowanym koszcie, jeżeli spełnione są jednocześnie oba poniższe warunki:
- składnik aktywów finansowych jest utrzymywany zgodnie z modelem biznesowym, którego celem jest utrzymywanie aktywów finansowych dla uzyskania przepływów pieniężnych wynikających z umowy;
- warunki umowy dotyczącej składnika aktywów finansowych powodują powstawanie w określonych terminach przepływów pieniężnych, które są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek od kwoty głównej pozostałej do spłaty.
Spółka klasyfikuje jako aktywa finansowe wyceniane w zamortyzowanym koszcie: obligacje, należności handlowe i pozostałe oraz środki pieniężne.
Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody
Składnik aktywów finansowych wycenia się w wartości godziwej przez inne całkowite dochody, jeżeli spełnione są jednocześnie oba poniższe warunki:
- składnik aktywów finansowych jest utrzymywany zgodnie z modelem biznesowym, którego celem jest zarówno otrzymywanie przepływów pieniężnych wynikających z umowy, jak i sprzedaż składnika aktywów finansowych;
- warunki umowy dotyczącej składnika aktywów finansowych powodują powstawanie w określonych terminach przepływów pieniężnych, które są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek od kwoty głównej pozostałej do spłaty.
Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy
Składnik aktywów finansowych wycenia się w wartości godziwej przez wynik finansowy chyba, że jest wyceniany w zamortyzowanym koszcie lub w wartości godziwej przez inne całkowite dochody zgodnie z warunkami opisanymi powyżej.
Spółka klasyfikuje jako aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy instrumenty kapitałowe notowane i należności z tytułu transakcji zabezpieczających.
Zobowiązania finansowe
Zobowiązania finansowe wyceniane według zamortyzowanego kosztu w Spółce obejmują zaciągnięte kredyty, zobowiązania handlowe, zobowiązania wobec dostawców środków trwałych i są prezentowane w sprawozdaniu z sytuacji finansowej w pozycjach zobowiązania z tytułu kredytów, pożyczek oraz leasingu finansowego i zobowiązania handlowe oraz pozostałe.
Zobowiązania te są początkowo ujmowane w wartości godziwej, a następnie są wyceniane według zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej.
Spółka posiada zobowiązania z tytułu dostaw i usług, dla których efekt naliczania odsetek jest nieznaczący, w związku z tym są one wyceniane w kwocie wymaganej zapłaty.
Zobowiązania finansowe, w tym w szczególności instrumenty pochodne, które nie zostały wyznaczone jako instrumenty zabezpieczające, wykazywane są w wartości godziwej, zaś zyski i straty wynikające z ich wyceny ujmowane są bezpośrednio w rachunku zysków i strat.
Wszystkie zobowiązania finansowe wprowadza się do ksiąg rachunkowych pod datą zawarcia kontraktu.
MSSF 9 wprowadził nowy model utraty wartości ustalanej w oparciu o oczekiwane straty kredytowe.
W szczególności, nowy standard wymaga, aby jednostki ujmowały oczekiwane straty kredytowe w momencie kiedy instrumenty finansowe są ujmowane po raz pierwszy oraz ujmowały wszelkie oczekiwane straty z całego okresu życia instrumentów w szybszy niż dotychczas sposób.
Jednostka przeanalizowała występujące instrumenty finansowe pod kątem odpisów z tytułu strat kredytowych (ECL). Jednostka dokonała odpisów aktualizujących dla należności handlowych i pożyczek udzielonych.
W aktywach bilansu w wierszu „Należności z tytułu podatków”, wykazuje się kwoty należne od budżetu państwa, jednostek samorządu terytorialnego i urzędów celnych.
Salda pozostające na koniec roku obrotowego na kontach służących do ewidencji rozrachunków publicznoprawnych należy porównać z deklaracjami podatkowymi, celnymi i dokumentami składanymi do ZUS.
Spółka dokonuje czynnych rozliczeń międzyokresowych kosztów, jeżeli dotyczą one przyszłych okresów sprawozdawczych. Bierne rozliczenia międzyokresowe kosztów dokonywane są w wysokości prawdopodobnych zobowiązań przypadających na bieżący okres sprawozdawczy. Rozliczenia międzyokresowe czynne obejmują rozliczenia:
● długoterminowe, które dotyczą przyszłych okresów sprawozdawczych i trwają dłużej niż 12 miesięcy od dnia bilansowego,
● krótkoterminowe, które dotyczą przyszłych okresów sprawozdawczych i trwają nie dłużej niż 12 miesięcy od dnia bilansowego.
Czynne rozliczenia międzyokresowe ujmuje się w rachunku zysków i strat stosownie do okresu trwania związanej z nimi umowy.
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty obejmują środki pieniężne w kasie, depozyty bankowe płatne na żądanie, inne krótkoterminowe inwestycje z pierwotnym terminem wymagalności do trzech miesięcy od dnia ich założenia, otrzymania, nabycia lub wystawienia oraz o dużej płynności. Środki pieniężne w w kasie wyceniane są według wartości nominalnej.
• kapitał podstawowy (akcyjny) , wykazany w wartości nominalnej,
• kapitał zapasowy tworzony ze sprzedaży akcji powyżej ceny nominalnej
• kapitał zapasowy tworzony z zysków lat ubiegłych,
• kapitał z aktualizacji wyceny,
• kapitał rezerwowy,
• zyski zatrzymane – niepodzielone zyski z lat ubiegłych
• wynik finansowy bieżącego okresu obrotowego.
3.12.1 Kapitał zapasowy Spółki tworzony jest:
● z przeznaczenia zysku netto
● z nadwyżki sumy wartości ceny emisji akcji nad wartością nominalną emitowanych akcji
Przeznaczenie kapitału zapasowego określa Statut Spółki.
Na podatek dochodowy składają się: podatek bieżący oraz podatek odroczony.
Podatek bieżący wyliczany jest na podstawie wyniku podatkowego za dany rok obrotowy ustalonego zgodnie z obowiązującymi przepisami podatkowymi i przy zastosowaniu stawek podatkowych wynikających z tych przepisów. Zysk (strata) podatkowa różni się od księgowego zysku (straty) brutto w związku z wyłączeniem przychodów podlegających opodatkowaniu i kosztów stanowiących koszty uzyskania przychodów w latach następnych oraz pozycji kosztów i przychodów, które nigdy nie będą podlegały opodatkowaniu.
Podatek odroczony jest wyliczany metodą bilansową jako podatek podlegający zapłaceniu lub zwrotowi w przyszłości na różnicach pomiędzy wartościami bilansowymi aktywów i zobowiązań w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym a odpowiadającymi im wartościami podatkowymi wykorzystywanymi do wyliczenia podstawy opodatkowania.
Rezerwę z tytułu podatku odroczonego ujmuje się w pełnej wysokości. Rezerwa ta nie podlega dyskontowaniu.
Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego ujmuje się, jeżeli jest prawdopodobne, że w przyszłości osiągnięty zostanie dochód do opodatkowania, który umożliwi potrącenie różnic przejściowych.
Wartość składnika aktywów z tytułu podatku odroczonego podlega analizie na każdy dzień bilansowy, a w przypadku gdy spodziewane przyszłe zyski podatkowe lub dodatnie różnice przejściowe nie będą wystarczające dla realizacji składnika aktywów lub jego części, następuje jego odpis.
Odroczony podatek dochodowy ustala się przy zastosowaniu obowiązujących prawnie lub faktycznie na dzień bilansowy stawek (i przepisów) podatkowych, które zgodnie z oczekiwaniami będą obowiązywać w momencie realizacji odnośnych aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego lub uregulowania zobowiązania z tego tytułu. Podatek odroczony jest ujmowany w rachunku zysków i strat danego okresu, z wyjątkiem przypadku, gdy podatek odroczony dotyczy transakcji czy zdarzeń, które ujmowane są w innych całkowitych dochodach lub bezpośrednio w kapitale własnym – wówczas podatek odroczony również ujmowany jest odpowiednio w innych całkowitych dochodach lub bezpośrednio w odpowiednim składniku kapitału własnego.
Rezerwy tworzone są, gdy na Spółce ciąży obecny, prawny lub zwyczajowo oczekiwany obowiązek wynikający ze zdarzeń przeszłych i prawdopodobne jest, że wypełnienie tego obowiązku spowoduje konieczność wypływu środków zawierających w sobie korzyści ekonomiczne oraz można dokonać wiarygodnego szacunku kwoty tego obowiązku. Rezerwy tworzy się na podstawie najlepszych szacunków Zarządu jednostki dominującej w wysokości nakładów niezbędnych do wypełnienia obecnego obowiązku na dzień bilansowy. Jeżeli skutek zmian wartości pieniądza w czasie jest istotny, kwota rezerwy odpowiada bieżącej wartości nakładów, które według oczekiwań będą niezbędne do wypełnienia obowiązku.
Transakcje przeprowadzane w walucie innej niż waluta funkcjonalna wykazuje się po kursie waluty obowiązującym na dzień poprzedzający dzień zawarcia transakcji. Na dzień bilansowy aktywa i zobowiązania pieniężne denominowane w walutach obcych są przeliczane według kursu obowiązującego na ten dzień. Aktywa i zobowiązania wyceniane w wartości godziwej i denominowane w walutach obcych wycenia się po kursie obowiązującym w dniu ustalenia wartości godziwej. Pozycje niepieniężne wyceniane są według kosztu historycznego.
Różnice kursowe ujmuje się w rachunku zysków i strat w okresie, w którym powstają, z wyjątkiem:
• różnic kursowych dotyczących aktywów w budowie przeznaczonych do przyszłego wykorzystania produkcyjnego, które włącza się do kosztów tych aktywów i traktuje jako korekty kosztów odsetkowych kredytów w walutach obcych;
• różnic kursowych wynikających z transakcji przeprowadzonych w celu zabezpieczenia przed określonym ryzykiem walutowym zgodnie z zasadami rachunkowości zabezpieczeń.
Przychody z umów z klientami ujmowane są w momencie spełnienia przez grupę zobowiązania do wykonania świadczenia, poprzez przekazanie przyrzeczonego towaru lub usługi nabywcy, gdzie przekazanie to stanowi jednocześnie uzyskanie przez nabywcę kontroli nad tym składnikiem aktywów tj. zdolności do bezpośredniego rozporządzania przekazanym składnikiem aktywów i uzyskiwania z niego zasadniczo wszystkich pozostałych korzyści oraz zdolność do niedopuszczania innych jednostek do rozporządzania składnikiem aktywów i uzyskiwania z niego korzyści.
Przychody ze sprzedaży produktów, towarów i materiałów ujmuje się w wyniku finansowym jednorazowo, w określonym momencie czasu, zgodnym z momentem spełnienia zobowiązania do wykonania świadczenia, (w szczególności określanym w oparciu o formuły baz dostawy INCOTERMS). W przypadku zobowiązań do wykonania świadczenia spełnianych w ciągu określonego czasu Spółka ujmuje przychody w miarę upływu czasu, wybierając odpowiednia metodę wyceny postępów w realizacji zobowiązania do wykonania świadczenia.
Przychody z umów z klientami ujmuje się w kwocie równej cenie transakcyjnej, uwzględniającej wszelkie opusty i rabaty.
Przychody są ujmowane w momencie, gdy znaczące ryzyko i korzyści wynikające z prawa własności towarów bądź produktów zostały przekazane nabywcy. Przychody obejmują należne lub uzyskane kwoty ze sprzedaży, pomniejszone o podatek od towarów i usług (VAT).
Przychody z tytułu dywidend są ujmowane w momencie, kiedy zostaje ustanowione prawo akcjonariuszy do otrzymania płatności.
Przychody z tytułu odsetek ujmowane są narastająco według czasu powstawania, poprzez odniesienie do kwoty niespłaconego jeszcze kapitału i przy uwzględnieniu nominalnej stopy oprocentowania.
Przychody finansowe obejmują: zyski na sprzedaży aktywów finansowych, przychody z tytułu odsetek od instrumentów finansowych dostępnych do sprzedaży oraz utrzymywanych do terminu wymagalności, jak również przychody z tytułu dywidend.
Do pozostałych przychodów operacyjnych klasyfikowane są przychody i zyski nie związane bezpośrednio z działalnością operacyjną Spółki. Do tej kategorii zalicza się dotacje z tytułu utworzenia stanowiska pracy, otrzymane odszkodowania komunikacyjne.
Do pozostałych kosztów operacyjnych zaliczane są koszty i straty niezwiązane w sposób bezpośredni z działalnością operacyjną Spółki. Kategoria ta obejmuje straty na sprzedaży składników rzeczowego majątku trwałego, koszty odpisów aktualizujących wartość należności, koszty napraw powypadkowych objętych odszkodowaniem.
Do przychodów finansowych klasyfikowane są przychody z tytułu otrzymanych odsetek bankowych.
Do kosztów finansowych kwalifikowane są koszty z tytułu wykorzystywania zewnętrznych źródeł finansowania, odsetki od obligacji, odsetki od kredytów bankowych, odsetki z tytułu umów leasingu finansowego oraz odpis aktualizujący z tytułu wyceny zobowiązań z tytułu kredytów i obligacji.
Gwarancja finansowa to umowa, w której Spółka zobowiązuje do dokonania określonej płatności na rzecz odbiorcy gwarancji w przypadku gdy dłużnik odbiorcy gwarancji nie dokona na jego rzecz umówionych płatności.
Przez umowę poręczenia Spółka zobowiązuje się względem wierzyciela wykonać zobowiązanie na wypadek, gdyby dłużnik zobowiązania nie wykonał.
Zobowiązania z tytułu gwarancji finansowej i poręczeń finansowych wycenia się początkowo w wartości godziwej, a następnie według wyższej z dwóch następujących wartości:
- wartości zobowiązania umownego określonej zgodnie z MSR 37 " Rezerwy, zobowiązania warunkowe i aktywa warunkowe"
- początkowo ujętej kwoty, pomniejszonej, tam gdzie ma to zastosowanie, o łączna amortyzację ujętą zgodnie z zasadami ujmowania przychodów.
Bieżące zobowiązania wynikające z umów rodzących zobowiązania ujmuje się jako rezerwy. Za umowę rodzącą zobowiązania uważa się umowę zawartą przez Spółkę, wymuszającą nieuniknione koszty realizacji zobowiązań umownych, których wartość przekracza wysokość korzyści ekonomicznych przewidywanych w ramach umowy.
Stosując zasady rachunkowości obowiązujące w Spółce, zarząd jednostki dominującej zobowiązany jest do dokonywania szacunków, osądów i założeń dotyczących kwot wyceny poszczególnych składników aktywów i zobowiązań. Szacunki i związane z nimi założenia opierają się o doświadczenia historyczne
i inne czynniki uznawane za istotne. Rzeczywiste wyniki mogą odbiegać od przyjętych wartości szacunkowych.
Szacunki i leżące u ich podstaw założenia podlegają bieżącej weryfikacji. Zmianę wielkości szacunkowych ujmuje się w okresie, w którym nastąpiła weryfikacja, jeśli dotyczy ona wyłącznie tego okresu, lub w okresie bieżącym i okresach przyszłych, jeśli zmiana dotyczy ich na równi z okresem bieżącym.
Spółka weryfikuje przewidywane okresy użytkowania ekonomicznego składników pozycji rzeczowych aktywów trwałych na koniec każdego rocznego okresu sprawozdawczego. Zarząd stwierdza, czy wartość użytkowa pewnych składników wymaga redukcji ze względu na postęp techniczny oraz zaistniałe ograniczenia rynkowe.
Podstawą wyceny wartości końcowej środków trwałych, które stanowią nakłady inwestycyjne w obce budynki jest szacowana cena sprzedaży netto pozostałości tych nakładów.
Zakłada się uzyskanie określonych kwot możliwych do uzyskania obecnie, uwzględniając wiek i stan środków trwałych, jakie będą na koniec okresu ich ekonomicznego użytkowania.
Grupa testuje na koniec każdego roku wartości Goodwill oraz szacunki związane z wartościami praw do użytkowania (stopa dyskontowa, okres trwania umowy).
W bieżącym roku obrotowym Zarząd stwierdził, że wartość rzeczowych aktywów trwałych wymagała dokonania odpisu aktualizującego.
a. Przychody ze sprzedaży - szczegółowa struktura geograficzna
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Sprzedaż towarów i materiałów |
27 734,17 |
53 912,36 |
53 912,36 |
|
Sprzedaż produktów i usług |
47 165 766,66 |
41 460 266,92 |
41 845 266,92 |
|
SUMA przychodów ze sprzedaży |
47 193 500,83 |
41 514 179,28 |
41 899 179,28 |
|
Pozostałe przychody operacyjne |
11 390 443,17 |
3 211 784,31 |
3 211 784,31 |
|
Przychody finansowe |
7 624,77 |
397 914,15 |
397 914,15 |
|
SUMA przychodów ogółem |
58 591 568,77 |
45 123 877,74 |
45 508 877,74 |
b. Przychody ze sprzedaży i wyniki segmentów
Informacje dotyczące segmentów działalności Grupa prezentuje w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym w podziale na segmenty branżowe.
Grupa oferuje swoje usługi głównie odbiorcom krajowym. Podstawowym podziałem na segmenty operacyjne w Grupie na podstawie których Zarząd Mex Polska S.A. podejmuje decyzje gospodarcze jest podział według podstawowych rodzajów działalności z których Grupa osiąga przychody ze sprzedaży.
W Grupie Mex Polska S.A. segmenty osiągające próg wartościowy poniżej 10 % łączone są w jeden segment co zwalnia z prezentacji odrębnej sytuacji majątkowej i wyników segmentów. Mając na uwadze powyższe wyodrębniono jeden segment.:
- działalność restauracyjna
Wynik finansowy danego segmentu branżowego zawiera przychody i koszty bezpośrednio przypisane do danego segmentu. Dane prezentowane są w tysiącach zł.
|
|
Przychody |
Koszty |
Zysk/Strata w segmentach |
||||||
|
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
|
w tys. PLN |
w tys. PLN |
w tys. PLN |
|||||||
|
Usługi gastronomiczne, w tym: |
47 194 |
41 514 |
41 899 |
47 648 |
48 728 |
48 728 |
(455) |
(7 214) |
(6 829) |
|
restauracje |
47 194 |
41 514 |
41 899 |
47 648 |
48 728 |
48 728 |
(455) |
(7 214) |
(6 829) |
|
kluby |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Razem |
47 194 |
41 514 |
41 899 |
47 648 |
48 728 |
48 728 |
(455) |
(7 214) |
(6 829) |
Przychody w grupie kapitałowej Mex Polska SA dotyczą przychodów osiąganych na terytorium Polski.
|
Wyszczególnienie |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 po korekcie |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Amortyzacja |
7 184 054,56 |
7 258 264,21 |
7 266 522,75 |
|
Zużycie materiałów i energii |
15 110 460,34 |
14 314 104,77 |
14 285 036,48 |
|
Usługi obce |
5 013 329,64 |
6 494 394,03 |
6 494 394,03 |
|
Podatki i opłaty |
670 798,94 |
1 357 700,69 |
1 360 413,55 |
|
Wynagrodzenia |
18 036 348,12 |
17 797 091,60 |
17 426 613,09 |
|
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia |
1 434 411,39 |
1 657 905,35 |
1 657 905,35 |
|
Pozostałe koszty rodzajowe |
179 536,45 |
188 344,80 |
188 344,80 |
|
Wartość sprzedanych towarów i materiałów |
19 387,46 |
48 766,01 |
48 766,01 |
|
Koszty według rodzajów ogółem, w tym: |
47 648 326,89 |
49 116 571,45 |
48 727 996,05 |
|
Zmiana stanu produktów |
- |
- |
- |
|
Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby jednostki (wielkość ujemna) |
- |
- |
- |
|
Koszty sprzedaży (wielkość ujemna) |
- |
- |
- |
|
Koszty ogólnego zarządu (wielkość ujemna) |
(6 542 591,61) |
(6 393 555,95) |
(6 393 555,95) |
|
Koszt własny sprzedaży |
41 105 735,28 |
42 723 015,50 |
42 334 440,10 |
|
|
|
|
|
|
KOSZTY AMORTYZACJI UJĘTE W SPRAWOZDANIU Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW |
|||
|
Wyszczególnienie |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 po korekcie |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży: |
7 155 737,57 |
7 174 770,75 |
7 183 029,29 |
|
Amortyzacja środków trwałych |
7 152 317,46 |
7 169 946,31 |
7 178 204,85 |
|
Amortyzacja wartości niematerialnych |
3 420,11 |
4 824,44 |
4 824,44 |
|
Pozycje ujęte w kosztach sprzedaży |
- |
- |
- |
|
Amortyzacja środków trwałych |
- |
- |
- |
|
Amortyzacja wartości niematerialnych |
- |
- |
- |
|
Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu: |
28 316,99 |
83 493,46 |
83 493,46 |
|
Amortyzacja środków trwałych |
28 316,99 |
83 493,46 |
83 493,46 |
|
Amortyzacja wartości niematerialnych |
- |
- |
- |
|
Razem amortyzacja |
7 184 054,56 |
7 258 264,21 |
7 266 522,75 |
|
|
|
|
|
|
Wyszczególnienie |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 po korekcie |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Wynagrodzenia |
18 036 348,12 |
17 797 091,60 |
17 426 613,09 |
|
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia |
1 412 755,06 |
1 618 261,98 |
1 618 261,98 |
|
Koszty świadczeń emerytalnych |
- |
- |
- |
|
Pozostałe świadczenia pracownicze |
21 656,33 |
39 643,37 |
39 643,37 |
|
Suma kosztów świadczeń pracowniczych, w tym: |
19 470 759,51 |
19 454 996,95 |
19 084 518,44 |
|
Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży |
13 158 281,53 |
13 320 729,30 |
12 950 250,79 |
|
Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu |
6 312 477,98 |
6 134 267,65 |
6 134 267,65 |
|
Pozycje ujęte w kosztach sprzedaży |
- |
- |
- |
|
Pozostałe przychody operacyjne |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Zysk ze zbycia niefinansowych aktywów trwałych |
- |
- |
|
Rozwiązanie rezerw w związku z utratą kontroli nad spółką |
539 531,25 |
- |
|
Ugody sądowe i zwrot kosztów sądowych |
1 024,50 |
1 817,00 |
|
Przedawnione, umorzone zobowiązania |
- |
51 849,55 |
|
Spisane zobowiązania (cesja umowy leasingu) |
43 787,66 |
113 683,56 |
|
Rozwiązanie odpisów aktualizujących należności |
36 656,03 |
42 823,91 |
|
Rozwiązanie odpisów aktualizujących środki trwałe |
1 026 539,17 |
- |
|
Rozwiązanie rezerw |
6 691,65 |
- |
|
Umorzone czynsze najmu w związku z COVID-19 |
2 256 027,02 |
1 692 909,09 |
|
Zakończone umowy leasingu zg. z MSSF 16 |
52 387,42 |
882 832,10 |
|
Umorzenie subwencji PRF |
6 087 209,80 |
- |
|
Umorzenie mikropożyczek |
725 000,00 |
- |
|
Pozostałe pomoce związane z COVID-19 |
497 830,80 |
- |
|
Odszkodowania |
13 274,23 |
154 519,82 |
|
Sprzedaż, dzierżawa wyposażenia |
- |
4 507,13 |
|
Pozostałe |
104 483,64 |
266 842,15 |
|
Razem |
11 390 443,17 |
3 211 784,31 |
|
Pozostałe koszty operacyjne |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 po korekcie |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Strata ze zbycia, likwidacji aktywów trwałych |
14 607,01 |
1 313 110,81 |
1 313 110,81 |
|
Darowizny |
3 000,00 |
- |
- |
|
Aktualizacja wartości zapasów |
66 000,00 |
- |
- |
|
Opłaty sądowe i komornicze |
7 808,86 |
4 931,19 |
4 931,19 |
|
Odpisy aktualizacyjne na należności |
332 687,51 |
585 427,91 |
585 427,91 |
|
Utworzone rezerwy na prawdopodobne koszty |
155 190,50 |
185 611,48 |
185 611,48 |
|
Utworzone rezerwy na straty związane z zamknięciem lokalu |
914 123,55 |
- |
- |
|
Aktualizacja wartości środków trwałych |
613 331,57 |
3 408 486,76 |
3 408 486,76 |
|
Spisane należności przedawnione |
15 484,28 |
119 217,11 |
119 217,11 |
|
Aktualizacja wartości pozostałych aktywów |
- |
398 004,45 |
361 600,32 |
|
Odpis na należności zg z MSSF 9 |
5 600,91 |
- |
- |
|
Zapłacone odszkodowania |
200,00 |
- |
- |
|
Koszty związane z odszkodowaniami |
10 867,73 |
17 825,67 |
17 825,67 |
|
Kary umowne i mandaty |
2 914,21 |
5 995,32 |
5 995,32 |
|
Pozostałe |
199 089,29 |
241 792,38 |
241 792,38 |
|
Razem |
2 340 905,42 |
6 280 403,08 |
6 243 998,95 |
|
|
|
|
|
|
Utworzenie odpisów aktualizujących wartość |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 po korekcie |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Należności |
338 288,42 |
585 427,91 |
585 427,91 |
|
Środki trwałe |
613 331,57 |
3 408 486,76 |
3 408 486,76 |
|
Wartość firmy |
- |
2 087 098,95 |
1 039 300,62 |
|
Rzeczowe aktywa trwałe |
- |
- |
- |
|
Razem |
951 619,99 |
6 081 013,62 |
5 033 215,29 |
|
Przychody finansowe |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|||
|
Przychody z tytułu odsetek |
7 624,77 |
12 452,55 |
|||
|
- odsetki od pożyczek udzielonych |
6 947,38 |
8 308,75 |
|||
|
- odsetki od obligacji nabytych |
- |
2 074,30 |
|||
|
- odsetki bankowe |
677,39 |
2 069,50 |
|||
|
- odsetki pozostałe |
- |
- |
|||
|
Wycena bilansowa obligacji wyemitowanych wg zamortyzowanego kosztu |
- |
- |
|||
|
Zysk ze zbycia aktywów finansowych |
- |
150 372,27 |
|||
|
Dodatnie różnice kursowe |
- |
62 425,75 |
|||
|
Umorzone odsetki |
- |
22 628,58 |
|||
|
Umorzone pożyczki |
- |
150 000,00 |
|||
|
Rozwiązanie odpisu w związku ze spłatą części pożyczki |
- |
- |
|||
|
Pozostałe |
- |
35,00 |
|||
|
Razem |
7 624,77 |
397 914,15 |
|||
|
Koszty finansowe |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 po korekcie |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
||
|
Koszty z tytułu odsetek |
1 264 412,57 |
1 350 174,01 |
1 350 174,01 |
||
|
- odsetki od pożyczek i kredytów |
184 741,87 |
341 346,88 |
341 346,88 |
||
|
- odsetki od obligacji wyemitowanych |
- |
- |
- |
||
|
- odsetki bankowe |
25,07 |
1,52 |
1,52 |
||
|
- odsetki od leasingu |
1 042 116,76 |
982 200,61 |
982 200,61 |
||
|
- odsetki budżetowe |
25 111,95 |
11 908,19 |
11 908,19 |
||
|
- odsetki od zobowiązań |
5 351,00 |
10 331,70 |
10 331,70 |
||
|
- odsetki pozostałe |
7 065,92 |
4 385,11 |
4 385,11 |
||
|
Prowizje od kredytów i gwarancji |
46 738,82 |
72 877,90 |
72 877,90 |
||
|
Różnice kursowe |
8 672,71 |
474 071,62 |
474 071,62 |
||
|
Odpisy aktualizujące wartość firmy |
- |
2 087 098,95 |
1 039 300,62 |
||
|
Aktualizacja wartości inwestycji |
- |
116 694,75 |
83 363,38 |
||
|
Pozostałe |
940,52 |
2 552,00 |
2 552,00 |
||
|
Razem |
1 320 764,62 |
4 103 469,23 |
3 022 339,53 |
||
|
Podatek dochodowy wykazany w Sprawozdaniu z Całkowitych Dochodów |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 po korekcie |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Bieżący podatek dochodowy |
191 414,00 |
44 866,00 |
66 179,00 |
|
Bieżące obciążenie z tytułu podatku dochodowego działalności kontynuowanej |
191 414,00 |
44 866,00 |
66 179,00 |
|
Bieżące obciążenie z tytułu podatku dochodowego działalności zaniechanej |
- |
- |
- |
|
Odroczony podatek dochodowy |
(238 653,11) |
(692 706,72) |
(692 706,72) |
|
Związany z powstaniem i odwróceniem się różnic przejściowych |
(238 653,11) |
(692 706,72) |
(692 706,72) |
|
Związany z obniżeniem stawek podatku dochodowego |
- |
- |
- |
|
Obciążenie podatkowe wykazane w rachunku zysków i strat |
(47 239,11) |
(647 840,72) |
(626 527,72) |
|
- w tym podatek dochodowy bieżący wykazany w kapitale własnym |
- |
- |
- |
|
Aktywa z tytułu podatku odroczonego |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Aktywa z tytułu podatku odroczonego na początek okresu: |
1 562 684,00 |
948 394,00 |
|
Zwiększenia w ciągu okresu, w tym: |
514 484,00 |
1 086 657,00 |
|
- Rezerwa na niewykorzystane urlopy |
37 259,00 |
- |
|
- Pozostałe rezerwy |
- |
253,00 |
|
- Rezerwa na koszty |
4 967,00 |
4 568,00 |
|
- Koszty z faktur niezapłaconych |
8 611,00 |
22 079,00 |
|
- Straty możliwe do odliczenia od przyszłych dochodów do opodatkowania wykazana w rachunku wyników |
342 857,00 |
634 806,00 |
|
-Straty możliwe do odliczenia od przyszłych dochodów do opodatkowania wykazana w kapitale zapasowym |
- |
- |
|
- Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego |
34 585,00 |
293 243,00 |
|
- Odpis aktualizujący wartość środków trwałych |
773,00 |
17 502,00 |
|
- Wynagrodzenia i ubezpieczenia społeczne płatne w następnych okresach |
57 787,00 |
10 547,00 |
|
- Odsetki naliczone od obligacji i pożyczek, niezapłacone |
1 668,00 |
17 258,00 |
|
- Odpisy aktualizujące aktywa finansowe |
- |
7 503,00 |
|
- Odsetki od zobowiązań |
21,00 |
271,00 |
|
- Środki trwałe w leasingu |
- |
534,00 |
|
- Rozliczenia międzyokresowe |
6 234,00 |
64 494,00 |
|
- Odpis aktualizujący wartość należności |
19 722,00 |
8 407,00 |
|
- Inne |
- |
5 192,00 |
|
Zmniejszenia w ciągu okresu, w tym: |
286 320,00 |
472 367,00 |
|
- Rezerwa na niewykorzystane urlopy |
- |
81,00 |
|
- Pozostałe rezerwy |
- |
- |
|
- Rezerwa na koszty |
- |
- |
|
- Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego |
9 683,00 |
38 066,00 |
|
- Wykorzystanie straty podatkowej możliwej do odliczenia |
188 977,00 |
333 735,00 |
|
- Rozwiązanie aktywa utworzonego na stracie podatkowej możliwej do odliczenia |
- |
- |
|
- Wynagrodzenia i ubezpieczenia społeczne płatne w następnych okresach |
49 167,00 |
91 939,00 |
|
- Odsetki naliczone od obligacji i pożyczek, niezapłacone |
- |
1 666,00 |
|
- Odsetki naliczone, nieotrzymane |
- |
- |
|
- Odsetki od zobowiązań |
25,00 |
24,00 |
|
- Odpis aktualizujący wartość środków trwałych |
3 845,00 |
- |
|
- Odpisy aktualizujące aktywa finansowe |
5 211,00 |
- |
|
- Aktywa z tytułu podatku odroczonego zaklasyfikowane, jako przeznaczone do sprzedaży |
- |
- |
|
- Koszty z faktur niezapłaconych |
19 123,00 |
- |
|
- Środki trwałe w leasingu |
578,00 |
984,00 |
|
- Rozliczenia międzyokresowe |
9 711,00 |
5 486,00 |
|
- Odpis aktualizujący wartość należności |
- |
386,00 |
|
- Inne |
- |
- |
|
Aktywa brutto z tytułu podatku odroczonego na koniec okresu: |
1 790 848,00 |
1 562 684,00 |
Składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego ujmuje się w odniesieniu do wszystkich ujemnych różnic przejściowych do wysokości, do której jest prawdopodobne, iż zostanie osiągnięty dochód do opodatkowania, który pozwoli na potrącenie tych różnic przejściowych.
Aktywa z tytułu podatku odroczonego od strat podatkowych za lata ubiegłe utworzono z uwagi na planowane w przyszłych latach zyski umożliwiające rozliczenie powstałej straty podatkowej.
|
Rezerwa z tytułu podatku odroczonego |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Rezerwa z tytułu podatku odroczonego na początek okresu: |
549 241,61 |
647 964,85 |
|
Zwiększenia w ciągu okresu, w tym: |
178 627,00 |
24 958,00 |
|
Środki trwałe w leasingu (wartość netto śr. trwałe w leasingu) |
35 779,00 |
7 957,00 |
|
Środki trwałe własne |
1 435,00 |
8 001,00 |
|
Odsetki zarachowane od pożyczek i obligacji |
589,00 |
- |
|
Rozliczenia międzyokresowe kosztów |
140 824,00 |
- |
|
Rozliczenia międzyokresowe przychodów |
- |
9 000,00 |
|
Inne |
- |
- |
|
Zmniejszenia w ciągu okresu, w tym: |
189 116,10 |
123 681,24 |
|
Środki trwałe w leasingu (wartość netto śr. trwałe w leasingu ) |
11 917,00 |
56 125,24 |
|
Środki trwałe własne |
31 229,10 |
11 818,00 |
|
Odsetki zarachowane od pożyczek i obligacji |
128 453,00 |
47 665,00 |
|
Odsetki od leasingu |
597,00 |
710,00 |
|
Rozliczenia międzyokresowe przychodów |
16 920,00 |
7 363,00 |
|
Inne |
- |
- |
|
Rezerwa brutto z tytułu podatku odroczonego na koniec okresu: |
538 752,51 |
549 241,61 |
|
Wyszczególnienie |
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Aktywo z tytułu podatku odroczonego ujęte w wyniku |
1 790 848,00 |
1 562 684,00 |
|
Aktywo z tytułu podatku odroczonego ujęte w kapitale własnym |
- |
- |
|
Rezerwa z tytułu podatku odroczonego – działalność kontynuowana |
538 752,51 |
549 241,61 |
|
Aktywo z tytułu podatku odroczonego – działalność zaniechana |
- |
- |
|
Rezerwa z tytułu podatku odroczonego – działalność zaniechana |
- |
- |
|
Razem aktywa/rezerwy |
(1 252 095,49) |
(1 013 442,39) |
|
Aktywa/Rezerwa netto z tytułu podatku odroczonego w wyniku |
(238 653,10) |
(692 706,72) |
|
Wyliczenie zysku na jedną akcje - założenia |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Zysk/strata netto z działalności kontynuowanej, przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej |
6 174 823,19 |
(12 171 891,31) |
(10 302 095,08) |
|
Strata na działalności zaniechanej |
- |
- |
- |
|
Zysk/strata netto przypadający na zwykłych akcjonariuszy, zastosowany do obliczenia rozwodnionego zysku na jedną akcję |
6 174 823,19 |
(12 171 891,31) |
(10 302 095,08) |
|
Efekt rozwodnienia: |
- |
- |
- |
|
- odsetki od umarzalnych akcji uprzywilejowanych zamiennych na akcje zwykłe |
- |
- |
- |
|
- odsetki od obligacji zamiennych na akcje |
- |
- |
- |
|
Zysk/strata wykazany dla potrzeb wyliczenia wartości rozwodnionego zysku przypadającego na jedną akcję |
6 174 823,19 |
(12 171 891,31) |
(10 302 095,08) |
|
|
|
|
|
|
Liczba wyemitowanych akcji |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Średnia ważona liczba akcji wykazana dla potrzeb wyliczenia wartości podstawowego zysku na jedną akcję w szt. |
7 665 436 |
7 665 436 |
7 665 436 |
|
Efekt rozwodnienia liczby akcji zwykłych |
1 149 813 |
1 149 813 |
1 149 813 |
|
- opcje na akcje |
1 149 813 |
1 149 813 |
1 149 813 |
|
- obligacje zamienne na akcje |
- |
- |
- |
|
Średnia ważona liczba akcji zwykłych wykazana dla potrzeb wyliczenia wartości rozwodnionego zysku na jedną akcję w szt. |
8 815 249 |
8 815 249 |
8 815 249 |
|
|
|
|
|
|
Zysk (strata) netto na jedną akcję (w zł) |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Podstawowy za okres obrotowy |
0,81 |
(1,59) |
(1,34) |
|
Rozwodniony za okres obrotowy |
0,70 |
(1,38) |
(1,17) |
Rzeczowe aktywa trwałe - struktura własnościowa
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Własne |
8 285 534,49 |
9 592 877,12 |
9 387 878,00 |
|
Używane na podstawie umowy najmu, dzierżawy lub innej umowy, w tym umowy leasingu |
36 206 696,77 |
27 685 402,70 |
27 685 402,70 |
|
Aktualizacja wartości środków trwałych |
(2 611 184,82) |
(3 441 571,31) |
(3 441 571,31) |
|
Środki trwałe przeznaczone do sprzedaży |
- |
- |
- |
|
Razem |
41 881 046,44 |
33 836 708,51 |
33 631 709,39 |
|
|
|
|
|
|
Tytuł zobowiązania / ograniczenia w dysponowaniu |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
- zabezpieczenie gwarancji bankowej |
- |
- |
- |
|
- zabezpieczenie umów leasingowych |
36 206 696,77 |
27 685 402,70 |
27 685 402,70 |
|
Wartość bilansowa rzeczowych aktywów trwałych podlegających ograniczeniu w dysponowaniu lub stanowiących zabezpieczenie |
36 206 696,77 |
27 685 402,70 |
27 685 402,70 |
|
Zmiany środków trwałych (wg grup rodzajowych) – za okres 01.01.2021 - 31.12.2021 |
||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Wyszczególnienie |
Grunty |
Budynki i budowle |
Aktywa z tytułu prawa do użytkowania |
Maszyny i urządzenia |
Środki transportu |
Pozostałe środki trwałe |
Środki trwałe w budowie |
Razem |
|
Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2021 |
- |
13 964 009,80 |
62 269 313,13 |
2 971 883,58 |
1 106 419,33 |
2 688 901,67 |
86 171,91 |
83 086 699,42 |
|
Korekta BO |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2021 po korekcie |
- |
13 964 009,80 |
62 269 313,13 |
2 971 883,58 |
1 106 419,33 |
2 688 901,67 |
86 171,91 |
83 086 699,42 |
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
53 087,36 |
14 932 033,40 |
187 154,39 |
462 241,30 |
68 204,81 |
141 649,19 |
15 844 370,45 |
|
- nabycia środków trwałych |
- |
- |
- |
187 154,39 |
1 218,70 |
68 204,81 |
141 649,19 |
398 227,09 |
|
- przekwalifikowanie - przyjęcie z inwestycji |
- |
53 087,36 |
- |
- |
- |
- |
- |
53 087,36 |
|
- zawartych umów leasingu |
- |
- |
- |
- |
461 022,60 |
- |
- |
461 022,60 |
|
- różnic kursowych |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
- uzyskanie prawa do użytkowania zgodnie z MSSF 16 |
- |
- |
14 932 033,40 |
- |
- |
- |
- |
14 932 033,40 |
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
419 146,10 |
2 171 614,56 |
120 935,66 |
33 540,32 |
178 951,88 |
53 087,36 |
2 977 275,88 |
|
- zbycia |
- |
- |
- |
75 498,50 |
- |
53 415,36 |
- |
128 913,86 |
|
- cesja umów leasingowych |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
- likwidacja |
- |
419 146,10 |
- |
45 437,16 |
33 540,32 |
125 536,52 |
- |
623 660,10 |
|
- przekwalifikowanie - przyjęcie z inwestycji |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
53 087,36 |
53 087,36 |
|
- utrata prawa do użytkowania zgodnie z MSSF 16 |
- |
- |
2 171 614,56 |
- |
- |
- |
- |
2 171 614,56 |
|
- inne |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2021 |
- |
13 597 951,06 |
75 029 731,98 |
3 038 102,31 |
1 535 120,31 |
2 578 154,60 |
174 733,74 |
95 953 794,00 |
|
Umorzenie na dzień 01.01.2021 |
- |
7 075 755,22 |
34 940 789,79 |
1 660 334,43 |
799 788,77 |
1 536 750,52 |
- |
46 013 418,72 |
|
Korekta BO |
- |
(140 337,42) |
- |
21 638,20 |
(73 937,68) |
(12 362,23) |
- |
(204 999,13) |
|
Umorzenie na dzień 01.01.2021 po korekcie |
- |
6 935 417,80 |
34 940 789,79 |
1 681 972,63 |
725 851,09 |
1 524 388,29 |
- |
45 808 419,59 |
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
598 716,81 |
5 882 211,60 |
321 547,89 |
133 993,15 |
296 562,95 |
- |
7 233 032,40 |
|
- amortyzacji |
- |
598 716,81 |
- |
298 792,31 |
133 993,15 |
266 920,58 |
- |
1 298 422,85 |
|
- przekwalifikowanie |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
- inne |
- |
- |
- |
22 755,58 |
- |
29 642,37 |
- |
52 397,96 |
|
- amortyzacja prawa do użytkowania zgodnie z MSSF 16 |
- |
- |
5 882 211,60 |
- |
- |
- |
- |
5 882 211,60 |
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
126 448,02 |
1 297 704,73 |
71 397,82 |
29 627,53 |
54 711,16 |
- |
1 579 889,26 |
|
- likwidacji |
- |
95 688,25 |
- |
24 150,69 |
29 627,53 |
35 060,93 |
- |
184 527,40 |
|
- sprzedaży |
- |
- |
- |
25 137,01 |
- |
19 650,23 |
- |
44 787,24 |
|
- cesja umów leasingowych |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
- utrata prawa do użytkowania zgodnie z MSSF 16 |
- |
- |
1 297 704,73 |
- |
- |
- |
- |
1 297 704,73 |
|
- korekta amortyzacji |
- |
- |
- |
22 110,12 |
- |
- |
- |
22 110,12 |
|
- inne |
- |
30 759,77 |
- |
|
- |
|
- |
30 759,77 |
|
Umorzenie na dzień 31.12.2021 |
- |
7 407 686,59 |
39 525 296,66 |
1 932 122,70 |
830 216,71 |
1 766 240,08 |
- |
51 461 562,74 |
|
Odpisy aktualizujące na dzień 01.01.2021 |
- |
2 812 967,85 |
- |
239 397,12 |
- |
356 121,79 |
33 084,55 |
3 441 571,31 |
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
613 331,57 |
- |
- |
- |
- |
- |
613 331,57 |
|
- utraty wartości |
- |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
- inne |
- |
613 331,57 |
- |
- |
- |
- |
- |
613 331,57 |
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
1 216 081,00 |
- |
67 680,18 |
- |
159 956,88 |
- |
1 443 718,06 |
|
- odwrócenie odpisów aktualizujących |
- |
923 382,90 |
- |
51 771,53 |
- |
46 737,28 |
- |
1 021 891,71 |
|
- likwidacji lub sprzedaży |
- |
292 698,10 |
- |
15 908,65 |
- |
113 219,60 |
- |
421 826,35 |
|
- inne |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Odpisy aktualizujące na dzień 31.12.2021 |
- |
2 210 218,42 |
- |
171 716,94 |
- |
196 164,91 |
33 084,55 |
2 611 184,82 |
|
Wartość netto środków trwałych przeznaczonych do sprzedaży |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2021 |
- |
3 980 046,04 |
35 504 435,32 |
934 262,67 |
704 903,60 |
615 749,61 |
141 649,19 |
41 881 046,44 |
|
Zmiany środków trwałych (wg grup rodzajowych) – za okres 01.01.2020 - 31.12.2020 |
|||||||||||||||
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||||||
|
Wyszczególnienie |
Grunty |
Budynki i budowle |
Aktywa z tytułu prawa do użytkowania |
Maszyny i urządzenia |
Środki transportu |
Pozostałe środki trwałe |
Środki trwałe w budowie |
Razem |
|||||||
|
Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2020 |
- |
14 830 038,64 |
66 012 238,59 |
2 880 877,44 |
1 496 740,94 |
2 560 195,44 |
930 844,31 |
88 710 935,36 |
|||||||
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
990 409,79 |
8 590 248,44 |
326 955,66 |
92 188,75 |
349 065,05 |
548 609,46 |
10 897 477,15 |
|||||||
|
- nabycia środków trwałych |
- |
23 927,54 |
- |
144 869,54 |
- |
113 163,59 |
548 609,46 |
830 570,13 |
|||||||
|
- przekwalifikowanie - przyjęcie z inwestycji |
- |
948 831,68 |
- |
181 083,82 |
- |
229 979,55 |
- |
1 359 895,05 |
|||||||
|
- zawartych umów leasingu |
- |
- |
- |
- |
92 188,75 |
- |
- |
92 188,75 |
|||||||
|
- różnic kursowych |
- |
17 650,57 |
- |
1 002,30 |
- |
5 921,91 |
- |
24 574,78 |
|||||||
|
- uzyskanie prawa do użytkowania zgodnie z MSSF 16 |
- |
- |
8 590 248,44 |
- |
- |
- |
- |
8 590 248,44 |
|||||||
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
1 856 438,63 |
12 333 173,90 |
235 949,52 |
482 510,36 |
220 358,82 |
1 393 281,86 |
16 521 713,09 |
|||||||
|
- zbycia |
- |
- |
- |
160 118,82 |
47 228,86 |
137 936,62 |
- |
345 284,30 |
|||||||
|
- cesja umów leasingowych |
- |
- |
- |
|
435 281,50 |
- |
- |
435 281,50 |
|||||||
|
- likwidacja |
- |
1 773 883,55 |
- |
31 097,47 |
- |
74 855,14 |
- |
1 879 836,16 |
|||||||
|
- przekwalifikowanie - przyjęcie z inwestycji |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
1 393 281,86 |
1 393 281,86 |
|||||||
|
- utrata prawa do użytkowania zgodnie z MSSF 16 |
- |
- |
12 333 173,90 |
- |
- |
- |
- |
12 333 173,90 |
|||||||
|
- inne |
- |
82 555,08 |
- |
44 733,23 |
- |
7 567,06 |
- |
134 855,37 |
|||||||
|
Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2020 |
- |
13 964 009,80 |
62 269 313,13 |
2 971 883,58 |
1 106 419,33 |
2 688 901,67 |
86 171,91 |
83 086 699,42 |
|||||||
|
Umorzenie na dzień 01.01.2020 |
- |
6 647 932,17 |
32 744 751,19 |
1 490 587,84 |
963 954,36 |
1 362 904,50 |
- |
43 210 130,06 |
|||||||
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
893 039,41 |
5 738 157,53 |
270 469,96 |
165 160,31 |
304 732,71 |
- |
7 371 559,93 |
|||||||
|
- amortyzacji |
- |
783 523,56 |
- |
270 417,14 |
165 160,31 |
304 439,76 |
|
1 523 540,77 |
|||||||
|
- przekwalifikowanie |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|||||||
|
- inne |
- |
109 515,85 |
- |
52,82 |
- |
292,95 |
- |
109 861,62 |
|||||||
|
- amortyzacja prawa do użytkowania zgodnie z MSSF 16 |
- |
- |
5 738 157,53 |
- |
- |
- |
- |
5 738 157,53 |
|||||||
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
465 216,36 |
3 542 118,94 |
100 723,37 |
329 325,90 |
130 886,69 |
- |
4 568 271,27 |
|||||||
|
- likwidacji |
- |
450 375,62 |
- |
15 663,49 |
- |
46 510,75 |
- |
512 549,86 |
|||||||
|
- sprzedaży |
- |
- |
- |
62 588,35 |
47 228,86 |
- |
- |
157 683,74 |
|||||||
|
- cesja umów leasingowych |
- |
- |
- |
- |
275 882,62 |
- |
- |
275 882,62 |
|||||||
|
- utrata prawa do użytkowania zgodnie z MSSF 16 |
- |
- |
3 542 118,94 |
- |
- |
- |
- |
3 542 118,94 |
|||||||
|
- korekta amortyzacji |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|||||||
|
- inne |
- |
14 840,74 |
- |
22 471,53 |
6 214,42 |
36 509,41 |
- |
80 036,11 |
|||||||
|
Umorzenie na dzień 31.12.2020 |
- |
7 075 755,22 |
34 940 789,79 |
1 660 334,43 |
799 788,77 |
1 536 750,52 |
- |
46 013 418,72 |
|||||||
|
Odpisy aktualizujące na dzień 01.01.2020 |
- |
160 000,00 |
- |
- |
- |
- |
33 084,55 |
193 084,55 |
|||||||
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
2 812 967,85 |
- |
239 397,12 |
- |
356 121,79 |
- |
3 408 486,76 |
|||||||
|
- utraty wartości |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|||||||
|
- inne |
- |
2 812 967,85 |
- |
239 397,12 |
- |
356 121,79 |
- |
3 408 486,76 |
|||||||
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
160 000,00 |
- |
- |
- |
- |
- |
160 000,00 |
|||||||
|
- odwrócenie odpisów aktualizujących |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|||||||
|
- likwidacji lub sprzedaży |
- |
160 000,00 |
- |
- |
- |
- |
- |
160 000,00 |
|||||||
|
- inne |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|||||||
|
Odpisy aktualizujące na dzień 31.12.2020 |
- |
2 812 967,85 |
- |
239 397,12 |
- |
356 121,79 |
33 084,55 |
3 441 571,31 |
|||||||
|
Wartość netto środków trwałych przeznaczonych do sprzedaży |
|
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|||||||
|
Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2020 |
- |
4 075 286,73 |
27 328 523,34 |
1 072 152,03 |
306 630,56 |
796 029,36 |
53 087,36 |
33 631 709,39 |
|||||||
|
Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości środków trwałych w okresie 01.01.2021 - 31.12.2021 |
|
|
|
|
|||||||||||
|
Wyszczególnienie |
Grunty |
Budynki i budowle |
Maszyny i urządzenia |
Środki transportu |
Pozostałe środki trwałe |
Środki trwałe w budowie |
Razem |
||||||||
|
Wartość odpisów aktualizujących na dzień 01.01.2021 |
- |
2 812 967,85 |
239 397,12 |
- |
356 121,79 |
33 084,55 |
3 441 571,31 |
||||||||
|
Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości ujęte w ciągu okresu w rachunku zysków i strat |
- |
613 331,57 |
- |
- |
- |
- |
613 331,57 |
||||||||
|
Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości ujęte w ciągu okresu bezpośrednio w kapitale własnym |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
||||||||
|
Kwota wykorzystania odpisów aktualizujących z tytułu utraty wartości ujętych w rachunku zysków i strat w ciągu okresu (-) |
- |
292 698,10 |
15 908,65 |
- |
113 219,60 |
- |
421 826,35 |
||||||||
|
Kwota odwrócenia odpisów aktualizujących z tytułu utraty wartości odniesionych bezpośrednio na kapitał własny w ciągu okresu (-) |
- |
923 382,90 |
51 771,53 |
- |
46 737,28 |
- |
1 021 891,71 |
||||||||
|
Wartość odpisów aktualizujących na dzień 31.12.2021 |
- |
2 210 218,42 |
171 716,94 |
- |
196 164,91 |
33 084,55 |
2 611 184,82 |
||||||||
|
Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości środków trwałych w okresie 01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
|
|
|
|||
|
Wyszczególnienie |
Grunty |
Budynki i budowle |
Maszyny i urządzenia |
Środki transportu |
Pozostałe środki trwałe |
Środki trwałe w budowie |
Razem |
|
Wartość odpisów aktualizujących na dzień 01.01.2020 |
- |
160 000,00 |
- |
- |
- |
33 084,55 |
193 084,55 |
|
Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości ujęte w ciągu okresu w rachunku zysków i strat |
- |
2 812 967,85 |
239 397,12 |
- |
356 121,79 |
- |
3 408 486,76 |
|
Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości ujęte w ciągu okresu bezpośrednio w kapitale własnym |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Kwota wykorzystania odpisów aktualizujących z tytułu utraty wartości ujętych w rachunku zysków i strat w ciągu okresu (-) |
- |
160 000,00 |
- |
- |
- |
- |
160 000,00 |
|
Kwota odwrócenia odpisów aktualizujących z tytułu utraty wartości odniesionych bezpośrednio na kapitał własny w ciągu okresu (-) |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Wartość odpisów aktualizujących na dzień 31.12.2020 |
- |
2 812 967,85 |
239 397,12 |
- |
356 121,79 |
33 084,55 |
3 441 571,31 |
W wyniku corocznego przeglądu przesłanek wskazujących na ryzyko utraty wartości rzeczowych aktywów trwałych Grupa w roku 2021 rozpoznała utratę wartości kilku inwestycji: w lokal gastronomiczny The Mexican w Warszawie na ulicy Zgoda i w Krakowie oraz podjęła decyzję o rozwiązaniu części odpisu na lokal gastronomiczny w The Mexican Warszawie na ulicy Marszałkowskiej. W związku z tym dokonano odpisu aktualizującego środków trwałych powyższych lokali w wysokości 613 tys. zł oraz rozwiązano część odpisu w kwocie 709 tys. Pozostała część zrealizowanych odpisów dotyczy głównie utraty kontroli nad spółką GF Gastro i zamknięcia pijalni w Krakowie.
|
Zmiany wartości niematerialnych (wg grup rodzajowych) – za okres 01.01.2021 -31.12.2021 |
||||
|
|
|
|
|
|
|
Wyszczególnienie |
Znaki towarowe |
Patenty i licencje |
Inne |
Ogółem |
|
Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2021 |
100,00 |
1 802,49 |
96 887,29 |
98 789,78 |
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
- |
5 164,00 |
5 164,00 |
|
nabycia |
- |
- |
5 164,00 |
5 164,00 |
|
użytkowania na podstawie umowy leasingu |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
- |
- |
- |
|
zbycia |
- |
- |
- |
- |
|
likwidacji |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2021 |
100,00 |
1 802,49 |
102 051,29 |
103 953,78 |
|
Umorzenie na dzień 01.01.2021 |
- |
1 802,49 |
85 946,73 |
87 749,22 |
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
- |
3 420,11 |
3 420,11 |
|
amortyzacji |
- |
- |
3 420,11 |
3 420,11 |
|
zmiana struktury Grupy |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
- |
0,10 |
0,10 |
|
likwidacji |
- |
- |
|
- |
|
sprzedaży |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
0,10 |
0,10 |
|
Umorzenie na dzień 31.12.2021 |
- |
1 802,49 |
89 366,74 |
91 169,23 |
|
Odpisy aktualizujące na dzień 01.01.2021 |
- |
- |
- |
- |
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
- |
- |
- |
|
utraty wartości |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
- |
- |
- |
|
odwrócenie odpisów aktualizujących |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Odpisy aktualizujące na dzień 31.12.2021 |
- |
- |
- |
- |
|
Wartość netto wartości niematerialnych przeznaczonych do sprzedaży |
- |
- |
- |
- |
|
Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2021 |
100,00 |
- |
12 684,55 |
12 784,55 |
|
|
|
|
|
|
|
Zmiany wartości niematerialnych (wg grup rodzajowych) – za okres 01.01.2020 -31.12.2020 |
||||
|
|
|
|
|
|
|
Wyszczególnienie |
Znaki towarowe |
Patenty i licencje |
Inne |
Ogółem |
|
Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2020 |
100,00 |
1 802,49 |
98 904,63 |
100 807,12 |
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
- |
3 421,66 |
3 421,66 |
|
nabycia |
- |
- |
3 421,66 |
3 421,66 |
|
użytkowania na podstawie umowy leasingu |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
- |
5 439,00 |
5 439,00 |
|
zbycia |
- |
- |
- |
- |
|
likwidacji |
- |
- |
5 439,00 |
5 439,00 |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2020 |
100,00 |
1 802,49 |
96 887,29 |
98 789,78 |
|
Umorzenie na dzień 01.01.2020 |
- |
1 802,49 |
84 838,94 |
86 641,43 |
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
- |
4 824,44 |
4 824,44 |
|
amortyzacji |
- |
- |
4 824,44 |
4 824,44 |
|
zmiana struktury Grupy |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
- |
3 716,65 |
3 716,65 |
|
likwidacji |
- |
- |
3 716,65 |
3 716,65 |
|
sprzedaży |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Umorzenie na dzień 31.12.2020 |
- |
1 802,49 |
85 946,73 |
87 749,22 |
|
Odpisy aktualizujące na dzień 01.01.2020 |
- |
- |
- |
- |
|
Zwiększenia, z tytułu: |
- |
- |
- |
- |
|
utraty wartości |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Zmniejszenia, z tytułu: |
- |
- |
- |
- |
|
odwrócenie odpisów aktualizujących |
- |
- |
- |
- |
|
inne |
- |
- |
- |
- |
|
Odpisy aktualizujące na dzień 31.12.2020 |
- |
- |
- |
- |
|
Wartość netto wartości niematerialnych przeznaczonych do sprzedaży |
- |
- |
- |
- |
|
Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2020 |
100,00 |
0,00 |
10 940,56 |
11 040,56 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Mag Sp. z o.o. |
94 875,52 |
94 875,52 |
94 875,52 |
|
Aad Sp. z o.o. |
232 841,10 |
232 841,10 |
232 841,10 |
|
Mex K Sp. z o.o. |
11 393,90 |
11 393,90 |
11 393,90 |
|
Mex Partner Sp. z o.o. |
- |
- |
- |
|
Mex Master Sp. z o.o. |
3 241 163,14 |
3 241 163,14 |
4 019 529,67 |
|
Mex Bistro I Sp. z o.o. |
1 532 942,47 |
1 532 942,47 |
1 532 942,47 |
|
PanKejk Warszawa Sp. z o.o. |
1 576 840,74 |
1 576 840,74 |
1 576 840,74 |
|
Mex Bistro V Sp. z o.o. |
686 297,34 |
686 297,34 |
686 297,34 |
|
Mex Bistro IX Sp. z o.o. |
279 238,78 |
279 238,78 |
279 238,78 |
|
Mex Manufaktura Sp. z o.o. |
258 088,63 |
258 088,63 |
258 088,63 |
|
Mex Piotrkowska Sp. z o.o. |
49 475,50 |
49 475,50 |
49 475,50 |
|
Prosty Temat Poznań Sp. z o.o. |
- |
- |
120 902,50 |
|
GF Gastro Friedrichshain UG |
- |
- |
- |
|
KODO Sp. z o.o. |
- |
- |
148 529,30 |
|
BM Inwest Plus Sp. z o.o. |
- |
- |
- |
|
Wartość firmy razem |
7 963 157,12 |
7 963 157,12 |
9 010 955,45 |
|
Zmiana stanu wartości firmy |
|
|
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Stan na początek okresu |
9 010 955,45 |
9 532 619,26 |
|
Korekta BO w związku z korektą lat ubiegłych |
(1 047 798,33) |
- |
|
Stan na początek okresu po korekcie |
7 963 157,12 |
9 532 619,26 |
|
Zwiększenia w okresie sprawozdawczym, z tytułu: |
- |
517 636,81 |
|
- nabycie udziałów |
- |
517 636,81 |
|
- nabycie udziałów za akcje |
- |
- |
|
- inne zwiększenia |
- |
- |
|
Zmniejszenia w okresie sprawozdawczym, z tytułu: |
- |
1 039 300,62 |
|
- sprzedaż udziałów w jednostce zależnej |
- |
- |
|
- reklasyfikacja |
- |
- |
|
- utrata wartości |
- |
1 039 300,62 |
|
Stan na koniec okresu |
7 963 157,12 |
9 010 955,45 |
Wartość firmy podlega corocznie testom na utratę wartości. Stwierdzenie, czy wartość firmy uległa obniżeniu, wymaga oszacowania wartości użytkowej wszystkich jednostek generujących przepływy pieniężne, do których wartość firmy została przypisana. Chcąc obliczyć wartość użytkową, Zarząd oszacował przyszłe przepływy pieniężne przypadające na daną jednostkę na bazie wiedzy na koniec roku 2021 i ustalił średni ważony koszt kapitału (WACC) jako stopę dyskonta, konieczną do obliczenia wartości bieżącej tych przepływów na poziomie 4,07%.
W 2021 roku, po korekcie testów na utratę wartości roku 2020 dokonano odpisu części wartości firmy dotyczącej spółki Mex Master Sp. z o.o. oraz całości wartości firmy spółek Kodo Sp. z o.o. oraz Prosty Temat Poznań Sp. z o.o. Łączna wartość korekty odpisów dokonanych w roku 2020 wyniosła 1 048 tys zł.
Na dzień bilansowy 31.12.2021 roku Grupa Mex Polska S.A. nie posiada aktywów finansowych utrzymywanych do terminu wymagalności.
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Akcje/ Udziały w spółkach zależnych, niepodlegających konsolidacji, nieprowadzących działalności |
12 450,00 |
10 000,00 |
|
Udzielone pożyczki w tym: |
126 345,07 |
99 397,67 |
|
- powiązane |
25 846,55 |
5 459,83 |
|
- pozostałe |
100 498,52 |
93 937,84 |
|
Obligacje |
- |
- |
|
Kaucje gwarancyjne zdeponowane w banku |
1 200 000,00 |
1 200 000,00 |
|
Zaliczka na poczet zakupu udziałów |
50 000,00 |
- |
|
Inne |
- |
- |
|
Razem pozostałe aktywa finansowe |
1 388 795,07 |
1 309 397,67 |
|
- długoterminowe |
1 289 177,59 |
1 302 986,35 |
|
- krótkoterminowe |
99 617,48 |
6 411,32 |
Kaucja pieniężna zostały złożona w celu zabezpieczenia kredytu zaciągniętego przez Spółkę Mex Polska S.A. w mBank S.A. Przez okres przechowywania kaucji Spółce przysługuje wynagrodzenie oparte o WIBID 1M.
Należności długoterminowe
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Wpłacone kaucje |
626 798,99 |
668 538,81 |
|
Należności długoterminowe z tytułu sprzedaży udziałów |
500 000,00 |
500 000,00 |
|
Z tytułu umowy marketingowej |
420 000,00 |
844 000,00 |
|
Z tytułu sprzedaży środków trwałych jednostkom powiązanym |
54 324,00 |
61 512,00 |
|
Inne |
4 184,00 |
184,00 |
|
Aktualizacja wartości należności długoterminowych |
(500 000,00) |
(500 000,00) |
|
Razem |
1 105 306,99 |
1 574 234,81 |
|
|
|
|
|
Długoterminowe rozliczenia międzyokresowe |
|
|
|
|
|
|
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Koncesje na hurtowy handel alkoholem |
- |
- |
|
Usługi marketingowe |
- |
- |
|
Prowizje od udzielonych pożyczek |
12 127,16 |
14 198,65 |
|
Pozostałe |
559,47 |
887,55 |
|
Razem |
12 686,63 |
15 086,20 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Materiały na potrzeby produkcji |
- |
- |
|
Pozostałe materiały |
1 179 644,85 |
572 568,93 |
|
Produkty gotowe |
- |
- |
|
Towary |
103 952,75 |
122 815,41 |
|
Zaliczka na dostawy |
- |
66 000,00 |
|
Zapasy ogółem, w tym: |
1 283 597,60 |
761 384,34 |
|
- wartość bilansowa zapasów wykazana w wartości godziwej pomniejszonej o koszty sprzedaży |
- |
- |
|
- wartość bilansowa zapasów stanowiących zabezpieczenie zobowiązań |
- |
- |
|
Wyszczególnienie |
Okres zalegania w dniach |
Razem |
|||
|
0-180 |
180-360 |
360-720 |
powyżej 720 |
||
|
Stan na dzień 31.12.2021 |
|
|
|
|
|
|
Materiały na potrzeby produkcji (brutto) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Materiały na potrzeby produkcji (odpisy) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Materiały na potrzeby produkcji (netto) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Stan na dzień 31.12.2021 |
|
|
|
|
|
|
Pozostałe materiały (brutto) |
1 183 957,93 |
- |
- |
- |
1 183 957,93 |
|
Pozostałe materiały (odpisy) |
(4 313,08) |
- |
- |
- |
(4 313,08) |
|
Pozostałe materiały (netto) |
1 179 644,85 |
- |
- |
- |
1 179 644,85 |
|
Stan na dzień 31.12.2021 |
|
|
|
|
|
|
Produkty gotowe |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Produkty gotowe (odpisy) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Produkty gotowe (netto) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Stan na dzień 31.12.2021 |
|
|
|
|
|
|
Towary (brutto) |
163 790,79 |
- |
- |
- |
163 790,79 |
|
Towary (odpisy) |
(59 838,04) |
- |
- |
- |
(59 838,04) |
|
Towary (netto) |
103 952,75 |
- |
- |
- |
103 952,75 |
|
Stan na dzień 31.12.2021 |
|
|
|
|
|
|
Zaliczka na dostawy (brutto) |
66 000,00 |
- |
- |
- |
66 000,00 |
|
Zaliczka na dostawy (odpisy) |
(66 000,00) |
- |
- |
- |
(66 000,00) |
|
Zaliczka na dostawy (netto) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Stan na dzień 31.12.2020 |
|
|
|
|
|
|
Materiały na potrzeby produkcji (brutto) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Materiały na potrzeby produkcji (odpisy) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Materiały na potrzeby produkcji (netto) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Stan na dzień 31.12.2020 |
|
|
|
|
|
|
Pozostałe materiały (brutto) |
572 568,93 |
- |
- |
- |
572 568,93 |
|
Pozostałe materiały (odpisy) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Pozostałe materiały (netto) |
572 568,93 |
- |
- |
- |
572 568,93 |
|
Stan na dzień 31.12.2020 |
|
|
|
|
|
|
Produkty gotowe |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Produkty gotowe (odpisy) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Produkty gotowe (netto) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Stan na dzień 31.12.2020 |
|
|
|
|
|
|
Towary (brutto) |
187 300,91 |
- |
- |
- |
187 300,91 |
|
Towary (odpisy) |
(64 485,50) |
- |
- |
- |
(64 485,50) |
|
Towary (netto) |
122 815,41 |
- |
- |
- |
122 815,41 |
|
Stan na dzień 31.12.2020 |
|
|
|
|
|
|
Zaliczka na dostawy (brutto) |
66 000,00 |
- |
- |
- |
66 000,00 |
|
Zaliczka na dostawy (odpisy) |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Zaliczka na dostawy (netto) |
66 000,00 |
- |
- |
- |
66 000,00 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Należności handlowe |
1 137 756,27 |
691 581,00 |
|
- od jednostek powiązanych |
85 896,09 |
171 910,92 |
|
- od pozostałych jednostek |
1 051 860,18 |
519 670,08 |
|
Należności objęte odpisem aktualizacyjnym |
1 457 454,86 |
1 264 509,89 |
|
Należności handlowe brutto |
2 595 211,13 |
1 956 090,89 |
|
|
|
|
|
Zmiany odpisu aktualizującego należności |
|
|
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Stan odpisów aktualizujących wartość należności handlowych na początek okresu |
1 264 509,89 |
731 224,33 |
|
Zwiększenia, w tym: |
229 601,00 |
587 297,97 |
|
- dokonanie odpisów na należności przeterminowane i sporne |
224 000,09 |
587 297,97 |
|
- dokonanie odpisów z tytułu oczekiwanych strat kredytowych należności |
5 600,91 |
- |
|
Zmniejszenia w tym: |
36 656,03 |
54 012,41 |
|
- wykorzystanie odpisów aktualizujących |
3 976,42 |
46 241,72 |
|
- rozwiązanie odpisów aktualizujących w związku ze spłatą należności |
32 679,61 |
- |
|
- rozwiązanie odpisów z tytułu oczekiwanych strat kredytowych należności |
- |
6 540,69 |
|
- zakończenie postępowań |
- |
1 230,00 |
|
- spisanie należności |
- |
- |
|
Stan odpisów aktualizujących wartość należności handlowych na koniec okresu |
1 457 454,86 |
1 264 509,89 |
|
|
|
|
|
Należności handlowe o pozostałym od dnia bilansowego okresie spłaty |
|
|
|
|
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
0-90 |
886 442,84 |
519 078,91 |
|
90-180 |
- |
- |
|
180-360 |
- |
- |
|
powyżej 360 |
- |
- |
|
przeterminowane |
1 708 768,29 |
1 437 011,98 |
|
Należności z tytułu dostaw i usług brutto |
2 595 211,13 |
1 956 090,89 |
|
Odpis aktualizujący wartość należności |
1 457 454,86 |
1 264 509,89 |
|
Należności z tytułu dostaw i usług netto |
1 137 756,27 |
691 581,00 |
|
Wyszczególnienie |
Razem |
Nie przeterminowane |
Przeterminowanie w dniach |
|||
|
< 90 dni |
90 –180 dni |
180 – 360 dni |
>360 dni |
|||
|
31.12.2021 |
|
|
|
|
|
|
|
należności brutto |
2 595 211,12 |
886 442,84 |
338 751,58 |
63 226,10 |
35 877,84 |
1 270 912,76 |
|
odpisy aktualizujące |
1 457 454,86 |
131 630,94 |
56 049,67 |
24 127,70 |
4 823,08 |
1 240 823,47 |
|
należności netto |
1 137 756,26 |
469 400,18 |
119 404,85 |
20 621,39 |
52 917,63 |
29 236,94 |
|
31.12.2020 |
|
|
|
|
|
|
|
należności brutto |
1 956 090,89 |
469 371,57 |
320 822,56 |
68 748,81 |
149 736,52 |
947 411,43 |
|
odpisy aktualizujące |
1 264 509,89 |
- |
201 389,10 |
48 127,42 |
96 818,89 |
918 174,48 |
|
należności netto |
691 581,00 |
469 400,18 |
119 404,85 |
20 621,39 |
52 917,63 |
29 236,94 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 - po korekcie |
31.12.2020 |
|
Należności z tyt. podatków, głównie z tytułu podatku dochodowego i VAT , netto: |
287 228,53 |
847 311,41 |
819 835,41 |
|
- z tytułu nadpłaty w podatku dochodowym od osób prawnych |
28 684,00 |
251 657,00 |
224 181,00 |
|
- z tytułu nadwyżki podatku naliczonego nad należnym VAT |
247 728,04 |
586 852,51 |
586 852,51 |
|
- z tytułu nadpłaty w podatku dochodowym od osób fizycznych |
3 528,00 |
702,00 |
702,00 |
|
- zaliczka na poczet podatku akcyzowego |
- |
- |
- |
|
- z tytułu nadpłat w składkach na ubezpieczenie społeczne |
7 288,49 |
8 099,90 |
8 099,90 |
|
Należności objęte odpisem aktualizacyjnym |
14 233,58 |
38 474,00 |
38 474,00 |
|
Razem należności brutto |
301 462,11 |
885 785,41 |
858 309,41 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Pozostałe należności, w tym: |
641 965,17 |
745 793,61 |
|
- depozyty - leasing |
- |
- |
|
- należności komornicze |
11 863,61 |
12 798,40 |
|
- z tytułu płatności kartą |
- |
- |
|
- zaliczki pracownicze nierozliczone |
- |
- |
|
- z tytułu umowy marketingowej |
543 500,00 |
520 000,00 |
|
- z tytułu sprzedaży środków trwałych podmiotom powiązanym |
25 700,00 |
23 912,00 |
|
- depozyt z tytułu czynszu |
- |
- |
|
- inne |
60 901,56 |
189 083,21 |
|
- należność z tytułu sprzedaży udziałów w spółce zależnej |
- |
- |
|
Odpisy aktualizujące |
29 670,63 |
29 670,63 |
|
Pozostałe należności brutto |
671 635,80 |
775 464,24 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
- ubezpieczenia OC Zarządu |
9 523,28 |
8 484,38 |
|
- opłata za koncesję |
19 893,54 |
- |
|
- prowizje od kredytów |
8 363,15 |
5 163,15 |
|
- zaliczka na koszty wynagrodzeń 2022 |
741 177,00 |
- |
|
- usługi telekomunikacyjne |
1 803,22 |
1 900,05 |
|
- prenumerata |
545,00 |
- |
|
- usługi najmu |
130 743,27 |
121 309,27 |
|
- usługi marketingowe |
39,96 |
- |
|
- ubezpieczenia pozostałe |
76 598,46 |
51 597,74 |
|
- pozostałe rozliczenia międzyokresowe |
14 762,66 |
19 302,75 |
|
Czynne rozliczenia międzyokresowe kosztów: |
1 003 449,54 |
207 757,34 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Środki pieniężne w kasie i na rachunkach bankowych: |
7 217 127,23 |
4 405 607,59 |
|
Kasa PLN |
920 631,36 |
505 270,83 |
|
Bank BGŻ BNP Paribas |
47 727,56 |
241 089,26 |
|
mBank S.A. |
6 247 924,97 |
3 657 895,10 |
|
Pozostałe banki |
843,34 |
1 352,40 |
|
Inne środki pieniężne: |
276 008,34 |
22 512,63 |
|
Środki pieniężne w drodze |
276 008,34 |
22 512,63 |
|
Lokaty krótkoterminowe o terminie realizacji do12 miesięcy |
- |
- |
|
Razem |
7 493 135,57 |
4 428 120,22 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Liczba akcji/udziałów |
7 665 436,00 |
7 665 436,00 |
|
Wartość akcji /udziałów |
0,10 |
0,10 |
|
Kapitał zakładowy |
766 543,60 |
766 543,60 |
Kapitał podstawowy struktura:
|
Seria/emisja rodzaj akcji |
Rodzaj akcji |
Rodzaj ograniczenia praw do akcji |
Liczba akcji |
Wartość jednostkowa |
Wartość serii / emisji wg wartości nominalnej |
Sposób pokrycia kapitału |
Data rejestracji |
|
seria A/ akcje na okaziciela |
zwykłe, nie uprzywilejowane |
bez ograniczenia |
5 000 000,00 |
0,10 |
500 000,00 |
gotówka |
14.02.2008 |
|
seria B/ akcje na okaziciela |
zwykłe, nie uprzywilejowane |
bez ograniczenia |
204 080,00 |
0,10 |
20 408,00 |
gotówka |
19.11.2009 |
|
seria C akcje na okaziciela |
zwykłe, nie uprzywilejowane |
bez ograniczenia |
1 000 000,00 |
0,10 |
100 000,00 |
gotówka |
28.10.2011 |
|
seria D akcje na okaziciela |
zwykłe, nie uprzywilejowane |
bez ograniczenia |
150 000,00 |
0,10 |
15 000,00 |
gotówka |
26.04.2012 |
|
seria E |
zwykłe, nie uprzywilejowane |
bez ograniczenia |
1 311 356,00 |
0,10 |
131 135,60 |
inny (aport) |
20.07.2015 |
|
Razem |
|
|
7 665 436,00 |
|
766 543,60 |
|
|
Kapitał podstawowy struktura na dzień 31.12.2021 cd:
|
Akcjonariusz |
Liczba akcji |
% kapitału akcyjnego |
Liczba głosów |
% głosów |
|
Andrzej Domżał wraz z Milduks Limited |
2 895 369 |
37,77% |
2 895 369 |
37,77% |
|
Raimita Limited |
287 843 |
3,76% |
287 843 |
3,76% |
|
Joanna Kowalewska |
655 678 |
8,55% |
655 666 |
8,55% |
|
Quercus TFI S.A. |
383 272 |
5,00% |
391 535 |
5,00% |
|
Formonar Investments Limited |
402 000 |
5,24% |
402 000 |
5,24% |
|
Familiar S.A., SICAV-SIF |
491 017 |
6,41% |
491 017 |
6,41% |
|
Pozostali |
2 550 257 |
33,27% |
2 550 257 |
33,27% |
|
Razem |
7 665 436 |
100% |
7 665 436 |
100% |
Kapitał podstawowy struktura na dzień zatwierdzenia sprawozdania finansowego:
|
Akcjonariusz |
Liczba akcji |
% kapitału akcyjnego |
Liczba głosów |
% głosów |
|
Andrzej Domżał wraz z Milduks Limited |
2 895 369 |
37,77% |
2 895 369 |
37,77% |
|
Raimita Limited |
287 843 |
3,76% |
287 843 |
3,76% |
|
Joanna Kowalewska |
655 678 |
8,55% |
655 666 |
8,55% |
|
Quercus TFI S.A. |
383 272 |
5,00% |
391 535 |
5,00% |
|
Formonar Investments Limited |
402 000 |
5,24% |
402 000 |
5,24% |
|
Familiar S.A., SICAV-SIF |
491 017 |
6,41% |
491 017 |
6,41% |
|
Pozostali |
2 550 257 |
33,27% |
2 550 257 |
33,27% |
|
Razem |
7 665 436 |
100% |
7 665 436 |
100% |
|
ZMIANA STANU KAPITAŁU PODSTAWOWEGO |
||||
|
|
31.12.2021 |
31.12.2020 |
||
|
|
ilość |
wartość |
ilość |
wartość |
|
Stan na początek okresu |
7 665 436 |
766 543,60 |
7 665 436 |
766 543,60 |
|
Stan na koniec okresu |
7 665 436 |
766 543,60 |
7 665 436 |
766 543,60 |
Spółka nie nabyła akcji własnych.
|
|
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Kapitał zapasowy ze sprzedaży akcji powyżej ceny nominalnej |
13 524 390,92 |
13 524 390,92 |
|
Pozostałe kapitały zapasowe |
1 718 747,50 |
5 961 005,24 |
|
Pozostały kapitał rezerwowy |
- |
- |
|
Zyski zatrzymane |
- |
- |
|
RAZEM |
15 243 138,42 |
19 485 396,16 |
|
Zmiana stanu pozostałych kapitałów |
|
|
|
|
|
Wyszczególnienie |
Kapitał zapasowy ze sprzedaży akcji powyżej ceny nominalnej |
Kapitał zapasowy |
Pozostałe kapitały zapasowe |
Razem |
|
01.01.2021 |
13 524 390,92 |
4 853 352,05 |
1 107 653,19 |
19 485 396,16 |
|
Zwiększenia w okresie |
- |
1 548,14 |
- |
1 548,14 |
|
Niepodzielony wynik finansowy |
- |
1 548,14 |
- |
1 548,14 |
|
Pozostałe |
- |
- |
- |
- |
|
Wycena programu motywacyjnego |
- |
- |
- |
- |
|
Zmniejszenia w okresie |
- |
4 243 805,88 |
- |
4 243 805,88 |
|
Zmiana struktury grupy |
- |
- |
- |
- |
|
Niepodzielony wynik finansowy |
- |
4 243 805,88 |
- |
4 243 805,88 |
|
31.12.2021 |
13 524 390,92 |
611 094,31 |
1 107 653,19 |
15 243 138,42 |
|
01.01.2020 |
13 524 390,92 |
2 400 179,37 |
1 107 596,06 |
17 032 166,35 |
|
Zwiększenia w okresie |
- |
2 646 009,94 |
57,13 |
2 646 067,07 |
|
Niepodzielony wynik finansowy |
- |
2 583 038,03 |
- |
2 583 038,03 |
|
Pozostałe |
- |
62 971,91 |
57,13 |
63 029,04 |
|
Wycena programu motywacyjnego |
- |
- |
- |
- |
|
Zmniejszenia w okresie |
- |
192 837,26 |
- |
192 837,26 |
|
Zmiana struktury grupy |
- |
- |
- |
- |
|
Niepodzielony wynik finansowy |
- |
192 837,26 |
- |
192 837,26 |
|
31.12.2020 |
13 524 390,92 |
4 853 352,05 |
1 107 653,19 |
19 485 396,16 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Kredyty bankowe |
3 807 996,74 |
3 223 096,65 |
|
Pożyczki |
522 691,54 |
2 997 876,87 |
|
Subwencja finansowa PFR |
5 190 473,26 |
6 589 094,72 |
|
Suma kredytów i pożyczek, w tym: |
9 521 161,54 |
12 810 068,24 |
|
- długoterminowe |
2 455 362,24 |
7 299 437,50 |
|
- krótkoterminowe |
7 065 799,30 |
5 510 630,74 |
|
Pożyczki bezpośrednio związane z aktywami klasyfikowanymi jako przeznaczone do sprzedaży |
- |
- |
|
Kredyty i pożyczki razem |
9 521 161,54 |
12 810 068,24 |
|
Struktura zapadalności kredytów i pożyczek |
|
|
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Kredyty i pożyczki krótkoterminowe |
7 065 799,30 |
5 510 630,74 |
|
Kredyty i pożyczki długoterminowe |
2 455 362,24 |
7 299 437,50 |
|
- płatne powyżej 1 roku do 3 lat |
2 455 362,24 |
6 704 340,85 |
|
- płatne powyżej 3 lat do 5 lat |
- |
595 096,65 |
|
- płatne powyżej 5 lat |
- |
- |
|
Kredyty i pożyczki razem |
9 521 161,54 |
12 810 068,24 |
|
Kredyty i pożyczki stan na dzień 31.12.2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa banku /pożyczkodawcy i rodzaj kredytu/pożyczki |
Kwota kredytu/pożyczki wg umowy |
Wartość zobowiązania na dzień 31.12.2020 |
Stopa procentowa |
Termin spłaty |
Zabezpieczenia |
|
Nominalna % |
|||||
|
mBank S.A. w Warszawie - kredyt inwestycyjny |
3 442 096,65 |
2 347 096,65 |
3,45-5,18% |
30.09.2024 |
weksel in blanco wystawiony przez Kredytobiorcę, kaucja pieniężna w kwocie 1 200 000 |
|
mBank S.A. w Warszawie - kredyt obrotowy |
1 700 000,00 |
1 460 000,00 |
3,45-4,31% |
19.01.2024 |
weksel in blanco wystawiony przez Kredytobiorcę, gwarancja BGK na 80% kwoty kredytu |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Jakub Jaskółowski |
20 000,00 |
385,75 |
8,00% |
02.04.2021 |
pożyczkobiorca - Mex Kraków |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Łukasz Kowalewski |
7 244,69 |
8 716,44 |
8,00% |
24.03.2022 |
pożyczkobiorca - Mex Bistro XXV |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Bogdan Michoń |
486 000,00 |
388 562,46 |
5,00% |
31.12.2019 |
pożyczkobiorca - BM Inwest Plus |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Andrzej Domżał |
40 000,00 |
58 836,67 |
8,00% |
17.12.2022 |
pożyczkobiorca - Kodo |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Joanna Kowalewska |
40 000,00 |
59 972,03 |
8,00% |
17.12.2022 |
pożyczkobiorca - Kodo |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Anna Słomczyńska |
1 180,00 |
1 218,19 |
7,00% |
30.06.2024 |
pożyczkobiorca - Mex Bistro XXIV |
|
Debet w rachunku bieżącym |
900,09 |
900,09 |
0,00% |
31.12.2021 |
Mex Bistro XVIII |
|
Mikropożyczka 5000 zł COVID |
5 000,00 |
5 000,00 |
0,11% |
- |
brak |
|
Subwencja PFR |
5 190 473,26 |
5 190 473,26 |
0,00% |
31.05.2022 |
brak |
|
RAZEM |
10 932 894,69 |
9 521 161,54 |
|
|
|
|
Kredyty i pożyczki stan na dzień 31.12.2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nazwa banku /pożyczkodawcy i rodzaj kredytu/pożyczki |
Kwota kredytu/pożyczki wg umowy |
Wartość zobowiązania na dzień 31.12.2019 |
Stopa procentowa |
Termin spłaty |
Zabezpieczenia |
|
Nominalna % |
|||||
|
mBank S.A. w Warszawie - kredyt inwestycyjny |
3 442 096,65 |
3 223 096,65 |
3,45-5,18% |
30.09.2024 |
weksel in blanco wystawiony przez Kredytobiorcę, kaucja pieniężna w kwocie 1 200 000 |
|
Pożyczka od osoby fizycznej |
2 500 000,00 |
2 500 000,00 |
WIBOR 1M+5%, nie mniej niż 6,66% |
31.01.2020 |
zastaw rejestrowy na 100% udziałów w Mex P Sp. z o.o., w Mex K Sp. z o.o., PWiP Warszawa Sp. z o.o., PWiP Wrocław Sp. z o.o., PWiP Gdańska Sp. z o.o., PWiP Łódź, PWiP Poznań, PWiP Kraków |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Jakub Jaskółowski |
20 000,00 |
385,75 |
0,08 |
02.04.2021 |
pożyczkobiorca - Mex Kraków |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Łukasz Kowalewski |
7 244,69 |
8 153,47 |
0,08 |
24.03.2022 |
pożyczkobiorca - Mex Bistro XXV |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Bogdan Michoń |
486 000,00 |
373 681,30 |
0,05 |
31.12.2019 |
pożyczkobiorca - BM Inwest Plus |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Andrzej Domżał |
40 000,00 |
57 241,17 |
8,00% |
17.12.2022 |
pożyczkobiorca - Kodo |
|
Pożyczka od osoby fizycznej - Joanna Kowalewska |
40 000,00 |
58 415,14 |
8,00% |
17.12.2022 |
pożyczkobiorca - Kodo |
|
Subwencja PFR |
6 589 094,76 |
6 589 094,76 |
0,00% |
31.05.2022 |
brak |
|
RAZEM |
13 124 436,10 |
12 810 068,24 |
|
|
|
Grupa użytkuje część sprzętu produkcyjnego w ramach leasingu finansowego. Średni okres obowiązywania umowy leasingu wynosi od 3 do 4 lat. Grupa ma możliwość zakupu wynajmowanego sprzętu za kwotę jego wartości nominalnej na koniec obowiązywania umowy. Zobowiązania Grupy wynikające z umów leasingu finansowego są zabezpieczone prawami leasingodawców do składników aktywów objętych umową.
W związku z wymogami MSSF 16 od 01.01.2019 Grupa ujmuje prawo do użytkowania składnika aktywów (umowy najmu) oraz zobowiązanie z tytułu leasingu ustalone w wysokości sumy zdyskontowanych przyszłych płatności w okresie trwania leasingu.
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
||
|
Wartość nominalna |
Wartość bieżąca opłat |
Wartość nominalna |
Wartość bieżąca opłat |
|
|
W okresie 1 roku |
7 828 166,05 |
6 270 357,17 |
7 466 983,48 |
6 027 594,51 |
|
W okresie od 1 do 5 lat |
24 952 761,56 |
22 338 874,17 |
20 516 683,46 |
19 000 056,55 |
|
Powyżej 5 lat |
11 752 424,68 |
10 616 097,49 |
6 141 810,30 |
5 776 802,55 |
|
Minimalne opłaty leasingowe ogółem |
44 533 352,29 |
39 225 328,83 |
34 125 477,24 |
30 804 453,61 |
|
Przyszły koszt odsetkowy (-) |
(5 308 023,46) |
- |
(3 321 023,63) |
- |
|
Wartość bieżąca minimalnych opłat leasingowych, w tym: |
39 225 328,83 |
39 225 328,83 |
30 804 453,61 |
30 804 453,61 |
|
krótkoterminowe |
- |
6 270 357,17 |
- |
6 027 594,51 |
|
długoterminowe |
- |
32 954 971,66 |
- |
24 776 859,10 |
Zobowiązania handlowe
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Zobowiązania handlowe |
2 698 057,73 |
3 440 640,74 |
3 414 285,32 |
|
Wobec jednostek powiązanych |
- |
18 651,96 |
18 651,96 |
|
Wobec jednostek pozostałych |
2 698 057,73 |
3 421 988,78 |
3 395 633,36 |
|
Razem |
2 698 057,73 |
3 440 640,74 |
3 414 285,32 |
Zobowiązania handlowe - struktura przeterminowania
|
Wyszczególnienie |
Razem |
W terminie |
Przeterminowane, lecz ściągalne |
|||
|
< 90 dni |
90 –180 dni |
180 – 360 dni |
>360 dni |
|||
|
31.12.2021 |
2 698 057,73 |
1 400 613,26 |
314 172,21 |
97 072,54 |
260 846,53 |
625 353,19 |
|
31.12.2020 po korekcie |
3 440 640,74 |
637 424,34 |
1 727 161,90 |
296 374,77 |
578 332,61 |
201 347,12 |
|
31.12.2020 |
3 414 285,32 |
611 068,92 |
1 727 161,90 |
296 374,77 |
578 332,61 |
201 347,12 |
Pozostałe zobowiązania krótkoterminowe
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Zobowiązania publicznoprawne |
1 537 676,40 |
1 967 946,71 |
1 961 783,71 |
|
Pozostałe zobowiązania |
170 494,83 |
158 164,73 |
158 164,73 |
|
Zobowiązania wobec pracowników z tytułu wynagrodzeń |
984 801,78 |
579 680,22 |
579 680,22 |
|
Zobowiązania wobec pracowników w z tytułu wydatków służbowych |
6 224,33 |
3 990,42 |
3 990,42 |
|
Zobowiązania z tytułu potrąceń z wynagrodzeń - komornicze |
5 123,82 |
5 773,46 |
5 773,46 |
|
Zobowiązania z tytułu płatności kartą kredytową |
- |
- |
- |
|
Razem inne zobowiązania |
2 704 321,16 |
2 715 555,54 |
2 709 392,54 |
Inne zobowiązania krótkoterminowe - struktura przeterminowania:
|
Wyszczególnienie |
Razem |
Nie przeterminowane |
Przeterminowane, lecz ściągalne |
||||
|
< 60 dni |
60 – 90 dni |
90 –180 dni |
180 – 360 dni |
>360 dni |
|||
|
31.12.2021 |
2 704 321,16 |
2 702 291,22 |
- |
- |
- |
- |
2 029,94 |
|
31.12.2020 po korekcie |
2 715 555,54 |
2 502 408,53 |
89 942,44 |
84 340,00 |
26 552,01 |
- |
12 312,56 |
|
31.12.2020 |
2 709 392,54 |
2 496 245,53 |
89 942,44 |
84 340,00 |
26 552,01 |
- |
12 312,56 |
|
zobowiązania warunkowe |
||
|
Wyszczególnienie |
stan na 31.12.2021 |
stan na 31.12.2020 |
|
Zobowiązania z tytułu gwarancji bankowych udzielonych jako zabezpieczenie wykonania umów handlowych |
374 684,56 |
158 137,34 |
|
Poręczenia kredytu bankowego udzielonego stronom trzecim |
- |
- |
|
Poręczenie spłaty udzielonych gwarancji bankowych |
862 188,61 |
1 371 642,94 |
|
Inne zobowiązania warunkowe |
3 423 540,00 |
1 917 903,00 |
|
Razem zobowiązania warunkowe |
4 660 413,17 |
3 447 683,28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
należności warunkowe |
||
|
Wyszczególnienie |
stan na 31.12.2021 |
stan na 31.12.2020 |
|
Poręczenia spłaty kredytu bankowego |
2 048 000,00 |
- |
|
Inne należności warunkowe |
- |
- |
|
Razem należności warunkowe |
2 048 000,00 |
- |
|
Zobowiązania warunkowe |
|||||
|
Opis udzielonej gwarancji/poręczenia |
Odbiorca poręczenia |
Tytuł |
Waluta |
Kwota gwarancji/ poręczenia |
Termin wygaśnię-cia |
|
Poręczenie udzielonej gwarancji bankowej przez mBank na rzecz Union Investment Real Estate Gmbh |
Villa Łódź Sp. Z o.o. |
zabezpieczenie terminowej spłaty zobowiązań za najem lokalu HBR 51A |
PLN |
203 886,96 |
30.06.2022 |
|
Poręczenie udzielonej gwarancji bankowej przez mBank na rzecz Union Investment Real Estate Gmbh |
Pankejk Łódź Sp. Z o.o. |
zabezpieczenie terminowej spłaty zobowiązań za najem lokalu HBR 10 |
PLN |
266 104,65 |
14.06.2022 |
|
Poręczenie udzielonej gwarancji bankowej przez mBank na rzecz Capital Park Sp. z o.o. |
PanKejk Gdańsk Sp. Z o.o. |
zabezpieczenie terminowej spłaty zobowiązań za najem lokalu użytk. Przy ul. Długiej 57 w Gdańsku |
PLN |
170 427,00 |
31.01.2022 |
|
Poręczenie udzielonej gwarancji bankowej przez mBank na rzecz IMN Sp. z o.o. |
Mex Bistro XXIII Sp. z o.o. |
zabezpieczenie terminowej spłaty zobowiązań za najem lokalu użytk. przy Św. Mikołaja 8-11 we Wrocławiu |
PLN |
100 000,00 |
30.06.2022 |
|
Poręczenie udzielonej gwarancji bankowej przez mBank na rzecz WHN SA |
PWiP Warszawa Sp. z o.o. |
zabezpieczenie terminowej spłaty zobowiązań za najem lokalu użytk. przy ul. Szpitalnej 1 w Warszawie |
PLN |
121 770,00 |
03.11.2022 |
|
Poręczenie Cafe Bis Sp. z o.o. na rzecz DALOR SA zg. z aneksem nr 3 z 13/02/2020 |
Cafe Bis Sp. z o.o. |
zabezpieczenie dofinansowania prac remontowych w restauracji |
PLN |
31 500,00 |
31.12.2030 |
|
Weksel in blanco wobec BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z tytułu zakupu środka trwałego |
BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. |
zabezpieczenie spłaty zakupu środka trwałego |
PLN |
8 893,28 |
13.07.2022 |
|
Weksel in blanco wobec PKO Leasing S.A. z tytułu zakupu środka trwałego |
PKO Leasing S.A. |
zabezpieczenie spłaty zakupu środka trwałego |
PLN |
32 653,51 |
20.01.2024 |
|
Weksel in blanco wobec mLeasing Sp. z o.o. z tytułu zakupu środka trwałego - MEX Master |
mLeasing Sp. z o.o. |
zabezpieczenie spłaty zakupu środka trwałego |
PLN |
16 382,40 |
15.06.2022 |
|
Weksel in blanco wobec mLeasing Sp. z o.o. z tytułu zakupu środka trwałego - AAD |
mLeasing Sp. z o.o. |
zabezpieczenie spłaty zakupu środka trwałego |
PLN |
285 255,37 |
15.06.2026 |
|
Zobowiązanie warunkowe z tytułu odpraw dla zarządu |
Paweł Kowalewski, Paulina Walczak, Andrzej Domżał |
zabezpieczenie wypłaty odpraw dla zarządu |
PLN |
3 423 540,00 |
11.07.2024 |
|
Razem udzielone poręczenia |
|
|
|
4 660 413,17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Należności warunkowe |
|||||
|
Opis otrzymanej gwarancji/poręczenia |
Odbiorca poręczenia |
Tytuł |
Waluta |
Kwota gwarancji/ poręczenia |
Termin wygaśnię-cia |
|
Poręczenie BGK w wysokości 80% kredytu inwestycyjnego nr 49/007/21/Z/OB |
mBank |
zabezpieczenie spłaty kredytu inwestycyjnego mBank |
PLN |
1 168 000,00 |
19.04.2024 |
|
Poręczenie BGK w wysokości 80% kredytu w rachunku bieżącym |
mBank |
zabezpieczenie spłaty kredytu w rachunku bieżącym mBank |
PLN |
400 000,00 |
03.06.2022 |
|
Poręczenie BGK w wysokości 80% linii kredytowej mBank nr 49/073/21/Z/VX |
mBank |
zabezpieczenie spłaty linii kredytowej udzielonej przez mBank |
PLN |
480 000,00 |
30.01.2024 |
|
Razem otrzymane poręczenia |
|
|
|
2 048 000,00 |
|
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Rozliczenia międzyokresowe przychodów, w tym: |
1 782 431,49 |
2 316 524,80 |
1 931 524,80 |
|
długoterminowe |
1 006 228,54 |
1 413 333,28 |
1 413 333,28 |
|
krótkoterminowe |
776 202,95 |
903 191,52 |
518 191,52 |
|
|
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Rezerwy na odprawy emerytalne i rentowe |
- |
- |
- |
|
Rezerwy na nagrody jubileuszowe |
- |
- |
- |
|
Rezerwy na urlopy wypoczynkowe |
442 149,05 |
439 968,35 |
69 489,84 |
|
Rezerwy na pozostałe świadczenia |
- |
- |
- |
|
Razem, w tym: |
442 149,05 |
439 968,35 |
69 489,84 |
|
- długoterminowe |
- |
- |
- |
|
- krótkoterminowe |
442 149,05 |
439 968,35 |
69 489,84 |
Grupa wypłaca pracownikom przechodzącym na emerytury kwoty odpraw emerytalnych w wysokości określonej przez Kodeks Pracy. Na podstawie szacunków własnych Spółka Dominująca uznała, iż kwota rezerwy jest nieistotna i odstąpiła od jej tworzenia.
Do oszacowania kwoty zobowiązania przyjęto następujące założenia:
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
|
Stopa dyskontowa (%) |
3% |
|
Przewidywany wskaźnik inflacji (%) |
1% |
|
Prawdopodobieństwo wypłaty świadczenia (%) |
9,80% |
|
Przewidywana stopa wzrostu wynagrodzeń (%) |
1% |
Grupa dokonała wyceny rezerwy na niewykorzystane urlopy pracowników. Do oszacowania rezerwy przyjęto stawkę dzienną kosztów osobowych opartą na bazie kosztu historycznego.
|
|
Rezerwy na urlopy wypoczynkowe |
Rezerwy na pozostałe świadczenia pracownicze |
|
Stan na 01.01.2021 |
69 489,84 |
- |
|
Korekta BO w związku z korektą lat ubiegłych |
370 478,51 |
- |
|
Stan na 01.01.2021 po korekcie |
439 968,35 |
- |
|
Utworzenie rezerwy |
8 872,35 |
- |
|
Koszty wypłaconych świadczeń |
- |
- |
|
Rozwiązanie rezerwy |
6 691,65 |
- |
|
Rezerwa wykazana w wyniku działalności zaniechanej |
- |
- |
|
Stan na 31.12.2021, w tym: |
442 149,05 |
- |
|
- długoterminowe |
- |
- |
|
- krótkoterminowe |
442 149,05 |
- |
|
Stan na 01.01.2020 |
70 394,70 |
- |
|
Utworzenie rezerwy |
- |
- |
|
Koszty wypłaconych świadczeń |
- |
- |
|
Rozwiązanie rezerwy |
904,86 |
- |
|
Rezerwa wykazana w wyniku działalności zaniechanej |
- |
- |
|
Stan na 31.12.2020, w tym: |
69 489,84 |
- |
|
- długoterminowe |
- |
- |
|
- krótkoterminowe |
69 489,84 |
- |
|
|
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Rezerwy na zobowiązania sporne |
- |
- |
- |
|
Rezerwa na odszkodowania sporne |
- |
- |
- |
|
Rezerwy na koszty związane z likwidacją lokali |
1 014 123,55 |
255 346,98 |
185 611,48 |
|
Rezerwy na koszty marketingowe franszyz zewnętrznych |
55 190,50 |
- |
- |
|
Rezerwy na koszty pozostałe |
83 403,72 |
83 403,72 |
83 403,72 |
|
Razem, w tym: |
1 152 717,77 |
338 750,70 |
269 015,20 |
|
- długoterminowe |
- |
- |
- |
|
- krótkoterminowe |
1 152 717,77 |
338 750,70 |
269 015,20 |
|
|
Zmiany na rezerwach |
|
Stan na 01.01.2021 |
269 015,20 |
|
Utworzenie rezerwy |
1 069 314,05 |
|
Wykorzystanie rezerwy |
185 611,48 |
|
Rozwiązanie rezerwy |
- |
|
Stan na 31.12.2021, w tym: |
1 152 717,77 |
|
- długoterminowe |
- |
|
- krótkoterminowe |
1 152 717,77 |
|
Stan na 01.01.2020 |
83 403,72 |
|
Utworzenie rezerwy |
185 611,48 |
|
Rozwiązanie rezerwy |
- |
|
Stan na 31.12.2020, w tym: |
269 015,20 |
|
- długoterminowe |
- |
|
- krótkoterminowe |
269 015,20 |
RYZYKO STOPY PROCENTOWEJ - WRAŻLIWOŚĆ NA ZMIANY
Narażenie Grupy na ryzyko wywołane zmianami stóp procentowych dotyczy przede wszystkim zobowiązań z tytułu zaciągniętego kredytu, którego oprocentowanie ustalane jest w odniesieniu do zmiennych procentowych stóp bazowych. Z tego powodu w roku 2020 i 2021, tj przy konsolidacji kredytów oraz przy pozyskiwaniu nowego kredytu Zarząd Spółki Mex Polska S.A. podpisał umowy kredytowe ze stałą stopą procentową 3,45 p.p., która może wzrosnąć do 4,31 p.p. lub 5,18 p.p.
RYZYKO WALUTOWE - WRAŻLIWOŚĆ NA ZMIANY
Obszarem działalności operacyjnej Grupy jest rynek krajowy. Grupa nie posiada aktywów w walutach obcych i nie jest narażona na ryzyko walutowe w tym obszarze. Grupa posiada natomiast zobowiązania w walutach obcych z tytułu czynszów za wynajmowane lokale. Wartość tych kontraktów w ogólnej kwocie zobowiązań z tytułu czynszów nie jest na tyle wysoka, aby stwierdzić, że Grupa ma dużą wrażliwość na ryzyko kursowe.
RYZYKO ZWIĄZANE Z PŁYNNOŚCIA
|
|
Na żądanie |
Do 3 miesięcy |
Od 3 do 12 miesięcy |
Od 1 do 5 lat |
Pow. 5 lat |
Razem |
|
31.12.2021 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprocentowane kredyty i pożyczki |
- |
382 033,51 |
6 683 765,79 |
2 455 362,24 |
|
9 521 161,54 |
|
Zobowiązania z tytułu emisji obligacji |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania |
- |
5 402 378,88 |
- |
93 873,60 |
|
5 496 252,48 |
|
Razem |
- |
5 784 412,39 |
6 683 765,79 |
2 549 235,84 |
- |
15 017 414,02 |
|
31.12.2020 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprocentowane kredyty i pożyczki |
- |
2 719 000,00 |
2 909 410,54 |
7 181 657,70 |
|
12 810 068,24 |
|
Zobowiązania z tytułu emisji obligacji |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania |
- |
6 042 303,68 |
81 374,00 |
93 873,60 |
|
6 217 551,28 |
|
Razem |
- |
8 761 303,68 |
2 990 784,54 |
7 275 531,30 |
- |
19 027 619,52 |
Ponadto Grupa posiada inne zobowiązania finansowe (głównie z tytułu prawa do użytkowania zg. z MSSF 16) w kwotach: 32 955 tys. zł zobowiązania długoterminowego oraz 6 270 tys. zł. zobowiązania krótkoterminowego.
RYZYKA FINANSOWE
Grupa jest narażona na szereg ryzyk w związku z działalnością.
RYZYKO ZWIĄZANE Z SYTUACJĄ MAKROEKONOMICZNĄ POLSKI
Koniunktura w sektorze usług gastronomicznych oraz rozrywkowych uzależniona jest od ogólnej sytuacji gospodarczej kraju. Na wyniki finansowe spółek Grupy wpływ mają: tempo wzrostu PKB, poziom inflacji, poziom wynagrodzeń i wzrost zamożności społeczeństwa, czy też poziom stopy bezrobocia. Zarządy spółek na bieżąco obserwują dane makroekonomiczne, tak, aby w przypadku zmiany warunków gospodarczych odpowiednio modyfikować strategię działania i rozwoju.
Negatywne zmiany w otoczeniu makroekonomicznym mogą generować ryzyko dla prowadzonej działalności gospodarczej przez spółki Grupy, co może się przełożyć osiągane przez nią wyniki finansowe.
RYZYKO ZWIĄZANE Z PANDEMIĄ KORONAWIRUSA COVID-19
Wobec wystąpienia epidemii koronawirusa na świecie, także w Polsce, Zarząd jednostki dominującej dostosował się do przepisów prawa i w 2020 r. zamknął dla klientów w okresach ustalonych przez rząd lokale gastronomiczne swoich wszystkich sieci lokali gastronomicznych: Pijalnia Wódki i Piwa, The Mexican, PanKejk i Prosty Temat. Niektóre z lokali prowadziły działalność dozwoloną prawem, tj. sprzedaż posiłków z dostawą do klienta.
Brak przychodów w tak długim okresie, które pokrywałyby generowane koszty, spowodowały wysokie straty finansowe jakie odnotowała Grupa w 2020 r.
Spółka bardzo intensywnie pracowała nad pozyskaniem możliwie najszerszego i najkorzystniejszego pakietu pomocowego przeznaczonego dla przedsiębiorców, który by w możliwie największym stopniu zrekompensował straty powstałe w wyniku zamknięcia lokali gastronomicznych.
Jednocześnie podjęte zostały działania mające na celu zapewnienie kontynuacji działalności po ustąpieniu sytuacji kryzysowej, tj. zapewnienie płynności rozliczeń finansowych, zmniejszenie kosztów związanych z brakiem lub ograniczeniem prowadzonej działalności we wszystkich prowadzonych punktach.
Niestety trudno jest oszacować, jaki wpływ na gospodarkę Polską będzie miała pandemia koronowirusa, a także w jakim stopniu i przede wszystkim jak długo będzie oddziaływać na działalność Grupy. Dynamika wzrostu obrotów po pandemii koronawirusa będzie kluczowym czynnikiem oddziałowującym na sytuację finansową prowadzonych w ramach Grupy lokali gastronomicznych.
RYZYKO WYSOKIEJ INFLACJI
W związku z wysoką i ciągle rosnącą inflacją nastąpił wzrost kosztów prowadzenia działalności gastronomicznej , w tym zarówno wzrost kosztów spożywczych, jak i kosztów czynszów czy mediów.
Spółki Grupy monitorują rynek dostawców produktów żywnościowych i większość nabywanych artykułów kupują, od co najmniej dwóch lub więcej dostawców, aby zniwelować okresowe zagrożenia. Spółki Grupy mają ponadto podpisane terminowe umowy na niektóre media, co w krótkim czasie ogranicza ryzyko wzrostu ich cen. Koszty czynszów są waloryzowane o wskaźnik inflacji raz w roku i można się spodziewać ich wzrostu w kolejnych latach. W związku z powyższym poszczególne lokale gastronomiczne są zmuszone niwelować wzrosty kosztów poprzez wzrost cen swoich produktów, jednak odbywa się to okresowo po wyczerpaniu innych metod utrzymania lub podniesienia marży oferowanych dań i napojów (zmiana asortymentu, zmiana gramatur, itp.), tak aby uchronić się od utraty części wrażliwych na cenę klientów.
Dodatkowo wysoka inflacja powoduje, że potencjalni Klienci lokali gastronomicznych mają mniejszą kwotę do dyspozycji na dodatkowe przyjemności z uwagi na wyższe koszty utrzymania, co może przyczynić się do spadku frekwencji i co za tym idzie spadku przychodów z działalności Grupy.
RYZYKO ZWIĄZANE Z WOJNĄ NA UKRAINIE
Wybuch wojny w Ukrainie w wyniku inwazji Rosji może spowodować zmniejszenie skłonności konsumentów do spędzania czasu w lokalach gastronomicznych w wyniku negatywnych nastrojów oraz przyczynić się do spadku frekwencji konsumentów/turystów z zagranicy a także wzrost inflacji oraz może negatywnie wpłynąć na ogólna koniunkturę. Z drugiej strony napływ imigrantów (uchodźców), którzy mogą stać się potencjalnymi zarówno Klientami jak i pracownikami lokali gastronomicznych. Dalszy rozwój wydarzeń nie jest możliwy aktualnie do przewidzenia, ale zarząd na bieżąco dokonuje oceny wszelkich zagrożeń i podejmuje możliwe działania w celu minimalizacji negatywnego wpływu.
RYZYKO NIESTABILNEJ POLITYKI PODATKOWEJ I ZMIAN W STAWCE VAT
Wobec znamiennej w Polsce liczby zmian wprowadzanych rokrocznie do systemu podatkowego, istnieje ryzyko, że przyszłe zmiany przepisów prawa podatkowego oraz ich równie zmienne interpretacje sporządzane przez organy podatkowe będą miały negatywny wpływ na wysokość opodatkowania poszczególnych spółek, a to z kolei wpłynie na działalność i wyniki operacyjne Grupy.
RYZYKO ZWIĄZANE Z ZABEZPIECZENIAMI KREDYTÓW
W związku z zaciągniętym kredytem w mBanku Spółka dominująca dokonała zabezpieczeń ww. zobowiązań z tytułu kredytu w postaci:
- weksla in blanco spółki,
- poręczenia spółek zależnych
- cesji na rzecz banku wierzytelności należnych Spółce od spółek zależnych i franczyzowych
- kaucji pieniężnej w kwocie 1.200 tys. zł
- zastawu rejestrowego na prawie ochronnym na znaku towarowym “Pijalnia Wódki i Piwa”
Istnieje ryzyko, że w przypadku braku możliwości terminowej spłaty ww. zobowiązań Spółka dominująca może na skutek zaspokojenia się wierzycieli z ww. zabezpieczeń utracić płynność finansową i kredytodawca skorzysta z ustanowionych zabezpieczeń. W celu ograniczenia ryzyka wykorzystania zabezpieczenia przez bank kredytujący Mex Polska S.A. dokonuje okresowych ocen opłacalności inwestycji i jej bezpieczeństwa.
RYZYKO UTRATY PŁYNNOŚCI FINANSOWEJ
Zgodnie z szacunkami przeprowadzonymi przez Zarząd Spółki dominującej istnieje potencjalne ryzyko utraty płynności wynikające z czasu trwania pandemii. W celu ograniczenia ryzyka utraty płynności związanej z tymi wydarzeniami Spółka dominująca będzie prowadziła z wyprzedzeniem rozmowy w sprawie ewentualnego uzyskania kredytów bankowych na pokrycie ewentualnych braków środków finansowych.
RYZYKO KREDYTOWE
Na ryzyko kredytowe narażone są głównie należności oraz udzielone pożyczki do jednostek powiązanych. Nie można wykluczyć, że jednostki powiązane nie dokonają spłaty pożyczek czy należności w przewidzianych terminach. W celu ograniczenia tego ryzyka Spółka dominująca ogranicza kwoty udzielanych pożyczek.
RYZYKO ZWIĄZANE Z ZABEZPIECZENIAMI
W związku z zaciągniętym kredytem w mBanku Spółka dominująca dokonała zabezpieczeń ww. zobowiązań z tytułu kredytu w postaci:
- weksla in blanco spółki,
- cesji na rzecz banku wierzytelności należnych Spółce od spółek zależnych i franczyzowych
- kaucji pieniężnej w kwocie 1.200 tys. zł
- zastawu rejestrowego na prawie ochronnym na znaku towarowym “Pijalnia Wódki i Piwa”
Istnieje ryzyko, że w przypadku braku możliwości terminowej spłaty ww. zobowiązań Spółka dominująca może na skutek zaspokojenia się wierzycieli z ww. zabezpieczeń utracić płynność finansową i kredytodawca skorzysta z ustanowionych zabezpieczeń. W celu ograniczenia ryzyka wykorzystania zabezpieczenia przez bank kredytujący Mex Polska S.A. dokonuje okresowych ocen opłacalności inwestycji i jej bezpieczeństwa.
RYZYKO WZROSTU KOSZTÓW PRACY
Wobec planów wprowadzania zmian do systemu związanego z wynagrodzeniami pracowników istnieje ryzyko, że przyszłe zmiany przepisów ubezpieczeń społecznych oraz ich równie zmienne interpretacje będą miały negatywny wpływ na wysokość kosztów pracy poszczególnych spółek, a to z kolei wpłynie na działalność i wyniki operacyjne Grupy.
RYZYKO ZWIAZANE Z NIEWYKORZYSTANIEM AKTYWÓW W POSTACI ODROCZONEGO PODATKU PRZEZ SPÓŁKI GRUPY
Ryzyko wynika przede wszystkim z tego, że wyniki finansowe podmiotów Grupy mogą osiągnąć mniejsze zyski, niż są zakładane i w okresie pięcioletnim nie uda się w pełni wykorzystać aktywa na podatek odroczony. W celu ograniczenia tego ryzyka spółka dominująca na bieżąco monitoruje wyniki poszczególnych spółek Grupy, analizuje możliwości i plany, a następnie weryfikuje z aktualnym stanem aktywów z tego tytułu.
RYZYKO ZWIAZANE Z INWESTYCJAMI W NOWE LOKALIZACJE W POLSCE
Otwieranie czy przejmowanie restauracji rodzi ryzyka związane z brakiem wystarczającej wiedzy odnośnie trafnego określenia, czy dane miejsce jest odpowiednio dobre do prowadzenia lokalu gastronomicznego. Dzięki odpowiednim analizom oraz zdobytemu doświadczeniu Zarząd Mex Polska S.A. stara się minimalizować ryzyko nietrafienia inwestycji w konkretnej lokalizacji.
RYZYKO ZWIĄZANE Z OTWIERANIEM RESTAURACJI POZA POLSKĄ
Otwieranie, przejmowanie restauracji poza Polską rodzi ryzyka związane z brakiem wystarczającej znajomości rynku, zwyczajów konsumenckich, regulacji prawnych i podatkowych, uwarunkowań politycznych i historycznych danego kraju. Tym samym proces budowania lokali poza granicami znanych rynków gastronomicznych wymaga, szczególnie w pierwszym okresie ekspansji, dodatkowych nakładów finansowych i zwiększa ryzyko porażki. Grupa na dzień dzisiejszy nie planuje nowych otwarć lokali gastronomicznym poza Polską. W 2022 roku spółka utraciła kontrolę na niemiecką spółką zależną, która została postawiona w stan upadłości.
RYZYKO NIEPRZEDŁUŻENIA UMÓW NAJMU
Ryzyko wynika przede wszystkim z tego, że dobrze działające lokale gastronomiczne są narażone na próby przejęcia danej lokalizacji przez konkurencję po zakończeniu umowy najmu lub też nieprzedłużenia umowy ze względów losowych. W celu ograniczenia ryzyka Grupa stara się z dużym wyprzedzeniem przedłużać umowy najmu. Ważnym argumentem jest też to, że umowy są długoterminowe (najczęściej dziesięcioletnie), a spółki Grupy Mex są postrzegane jako bardzo rzetelni płatnicy czynszu.
RYZYKO UTRATY ZEZWOLENIA NA SPRZEDAŻ NAPOJÓW ALKOHOLOWYCH
Prowadzenie lokali gastronomicznych, w których sprzedawane są duże ilości napojów alkoholowych, a jednocześnie sprzedaż tych napojów jest kluczowa dla rentowności danego lokalu zawsze narażone jest na utratę zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. Aby zminimalizować ryzyko spółki Grupy Mex prowadzące poszczególne lokale bardzo restrykcyjnie przestrzegają wszystkich wytycznych i obwarować, które gwarantują utrzymanie zezwolenia na sprzedaż alkoholu bądź jego ponowne otrzymanie.
RYZYKO WPROWADZANIA NOWYCH KONCEPTÓW GASTRONOMICZNYCH
Wprowadzenie na rynek nowego konceptu gastronomicznego zawsze obarczone jest ryzykiem nieprzyjęcia go przez konsumentów. Zarząd Grupy zawsze wnikliwie analizuje potrzebę wprowadzenia nowego konceptu, a następnie nowy koncept wprowadzany jest w pilotażowym, ściśle wyselekcjonowanym, lokalu, z którego Grupa może w razie potrzeby zrezygnować. Wówczas wynik Grupy obciążony jest kosztami związanym z wybudowaniem lokalu gastronomicznego w ramach nowego konceptu.
RYZYKA WYNIKAJĄCE ZE SPRAW SĄDOWYCH W GRUPIE
W ramach Grupy toczy się wiele postepowań sądowych. Niektóre z nich dotyczą potencjalnych roszczeń od poszczególnych spółek z Grupy, inne dotyczącą należnych odszkodowań. Negatywne rozstrzygnięcia tych postępowań mogą narazić Grupę na dodatkowe koszty, brak rekompensaty utraconych przychodów czy też utratę przyszłym przychodów. Aby zminimalizować ryzyko Grupa korzysta z renomowanej Kancelarii Prawnej do prowadzenia wszystkich spraw o charakterze prawnym i administracyjnym, a także wszystkich spraw sądowych.
|
Kategoria aktywów finansowych |
Wartość bilansowa |
Odpis z tyt. oczekiwanych strat kredytowych |
||
|
31.12.2021 |
01.01.2021 |
31.12.2021 |
01.01.2021 |
|
|
Aktywa finansowe w zamortyzowanym koszcie (długoterminowe) |
2 394 484,58 |
2 877 221,16 |
- |
- |
|
-akcje/udziały w spółkach zależnych, niepodlegających konsolidacji, nieprowadzących działalności |
12 450,00 |
10 000,00 |
- |
- |
|
- pożyczki udzielone |
26 727,59 |
92 986,35 |
- |
- |
|
- obligacje utrzymywane do daty wykupu |
- |
- |
- |
- |
|
- należności długoterminowe |
1 105 306,99 |
1 574 234,81 |
- |
- |
|
- kaucje ( lokaty ) bankowe |
1 200 000,00 |
1 200 000,00 |
- |
- |
|
- inne |
50 000,00 |
- |
- |
- |
|
Aktywa finansowe w zamortyzowanym koszcie (krótkoterminowe) |
7 533 869,62 |
4 598 329,08 |
(511 209,57) |
(507 415,85) |
|
- pożyczki udzielone |
99 617,48 |
6 411,32 |
- |
- |
|
- obligacje utrzymywane do daty wykupu |
- |
- |
- |
- |
|
- kaucje ( lokaty ) bankowe |
- |
- |
- |
- |
|
- należności handlowe |
1 137 756,27 |
691 581,00 |
(511 209,57) |
(507 415,85) |
|
- środki pieniężne na rachunkach bankowych |
6 296 495,87 |
3 900 336,76 |
- |
- |
|
Kategoria zobowiązań finansowych |
Wartość bilansowa |
||
|
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
|
Zobowiązania finansowe w zamortyzowanym koszcie: (długoterminowe) |
35 410 333,90 |
32 076 296,60 |
32 076 296,60 |
|
- zobowiązania z tytułu leasingu finansowego i umów dzierżawy z opcją zakupu |
32 954 971,66 |
24 776 859,10 |
24 776 859,10 |
|
- kredyty bankowe i pożyczki -długoterminowe |
2 455 362,24 |
7 299 437,50 |
7 299 437,50 |
|
Zobowiązania finansowe w zamortyzowanym koszcie: (krótkoterminowe) |
18 738 535,35 |
17 694 421,54 |
17 661 903,11 |
|
- zobowiązania z tytułu leasingu finansowego i umów dzierżawy z opcją zakupu |
6 270 357,17 |
6 027 594,51 |
6 027 594,51 |
|
- kredyty bankowe i pożyczki - krótkoterminowe |
7 065 799,30 |
5 510 630,74 |
5 510 630,74 |
|
- inne zobowiązania |
5 402 378,88 |
6 156 196,29 |
6 123 677,86 |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 po korekcie |
31.12.2020 |
|
Oprocentowane kredyty i pożyczki |
9 521 161,54 |
12 810 068,24 |
12 810 068,24 |
|
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania |
5 402 378,88 |
6 156 196,29 |
6 123 677,86 |
|
Zobowiązania z tytułu emisji obligacji |
- |
- |
- |
|
Minus środki pieniężne i ich ekwiwalenty |
(7 493 135,57) |
(4 428 120,22) |
(4 428 120,22) |
|
Zadłużenie netto |
7 430 404,85 |
14 538 144,31 |
14 505 625,88 |
|
|
|||
|
Kapitał podstawowy |
766 543,60 |
766 543,60 |
766 543,60 |
|
Pozostałe kapitały |
7 076 420,20 |
(321 363,81) |
1 351 691,83 |
|
Kapitał razem |
7 842 963,80 |
445 179,79 |
2 118 235,43 |
|
Kapitał i zadłużenie netto |
15 273 368,65 |
14 983 324,10 |
16 623 861,31 |
|
Wskaźnik dźwigni |
49% |
97% |
87% |
|
Podmiot powiązany |
Sprzedaż |
Zakupy |
Należności |
w tym przeterminowane |
Pozostałe należności (brutto) |
Zobowiązania |
w tym zaległe |
Zobowiązania z tytułu pożyczki, papierów wartościowych |
|
|
|
|||||||||
|
Pozostałe jednostki |
|
||||||||
|
31.12.2021 |
5 720,00 |
- |
85 896,08 |
- |
105 869,97 |
- |
- |
123 808,70 |
|
|
AD Andrzej Domżał |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
Anado sp. z o.o. |
1 200,00 |
- |
3 242,00 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
Tapas Sp. z o.o. |
600,00 |
- |
738,00 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
WLAD Sp. z o.o. |
1 200,00 |
- |
1 476,00 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
Mex Bistro XX |
1 200,00 |
- |
123,00 |
- |
15 837,67 |
- |
- |
- |
|
|
Mex Bistro XXI |
1 200,00 |
- |
123,00 |
- |
10 008,30 |
- |
- |
- |
|
|
Andrzej Domżał |
- |
- |
79 800,48 |
- |
80 024,00 |
- |
- |
61 336,67 |
|
|
Joanna Kowalewska |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
62 472,03 |
|
|
Sucol Sp. z o.o. |
320,00 |
- |
393,60 |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
Pozostałe jednostki |
|
||||||||
|
31.12.2020 |
5 100,00 |
22 500,00 |
214 143,95 |
41 943,00 |
90 883,27 |
18 942,00 |
18 942,00 |
120 656,31 |
|
|
IDM SA Dom Maklerski |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
AD Andrzej Domżał |
|
22 500,00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Anado sp. z o.o. |
1 200,00 |
|
11 562,00 |
11 562,00 |
|
18 942,00 |
18 942,00 |
|
|
|
Tapas Sp. z o.o. |
1 200,00 |
|
11 439,00 |
11 439,00 |
|
|
|
|
|
|
WLAD Sp. z o.o. |
300,00 |
|
5 166,00 |
5 166,00 |
|
|
|
|
|
|
Mex Bistro XX |
1 200,00 |
|
6 888,00 |
6 888,00 |
5 459,27 |
|
|
|
|
|
Mex Bistro XXI |
1 200,00 |
|
6 888,00 |
6 888,00 |
|
|
|
|
|
|
Jacek Patoka |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
Andrzej Domżał |
- |
- |
172 200,95 |
- |
85 424,00 |
- |
- |
59 741,17 |
|
|
Paweł Kowalewski |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
|
Joanna Kowalewska |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
60 915,14 |
|
|
|
01.01.2021 - 31.12.2021 |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Krótkoterminowe świadczenia pracownicze (wynagrodzenia i narzuty) Członków Zarządu |
6 033 795,49 |
5 871 372,72 |
|
Krótkoterminowe świadczenia pracownicze (wynagrodzenia i narzuty) Członków Rady Nadzorczej |
278 682,49 |
262 894,93 |
|
Pozostałe świadczenia |
- |
- |
|
Razem |
6 312 477,98 |
6 134 267,65 |
Wynagrodzenie biegłego rewidenta otrzymane w roku 2021:
- za badanie jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok 2020 – 40 000 zł netto;
- za przegląd śródrocznego jednostkowego i skonsolidowane sprawozdania finansowego za I półrocze 2021 roku 37 000,00 zł netto.
Ponadto zakontraktowano także badanie jednostkowego i skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok 2021 z wynagrodzeniem 53 000 zł netto.
Przeciętne zatrudnienie:
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Zarząd |
22,92 |
32,00 |
|
Administracja |
43,52 |
55,14 |
|
Pracownicy gastronomii |
70,83 |
60,03 |
|
Pozostali |
1,75 |
5,08 |
|
Razem |
139,02 |
152,25 |
Rotacja zatrudnienia:
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
31.12.2020 |
|
Liczba pracowników przyjętych |
59 |
17 |
|
Liczba pracowników zwolnionych |
72 |
97 |
|
Razem |
(13) |
(80) |
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
|
Środki pieniężne w bilansie |
7 493 135,57 |
|
Różnice kursowe z wyceny bilansowej |
- |
|
Środki pieniężne zaklasyfikowane, jako aktywa przeznaczone do sprzedaży |
- |
|
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty ogółem wykazane w rachunku przepływów pieniężnych |
7 493 135,57 |
|
|
|
|
Wyszczególnienie |
31.12.2021 |
|
Amortyzacja: |
7 184 054,56 |
|
amortyzacja wartości niematerialnych |
3 420,11 |
|
amortyzacja rzeczowych aktywów trwałych |
7 180 634,45 |
|
|
|
|
Odsetki i udziały w zyskach: |
1 256 787,80 |
|
odsetki od leasingu |
1 042 116,76 |
|
odsetki od kredytów i pożyczek |
184 741,87 |
|
odsetki od udzielonych pożyczek |
(6 947,38) |
|
odsetki bankowe otrzymane |
(677,39) |
|
odsetki budżetowe |
25 111,95 |
|
pozostałe |
12 441,99 |
|
|
|
|
Zysk (strata) z działalności inwestycyjnej |
31 913,36 |
|
strata ze zbycia środków trwałych |
14 607,01 |
|
strata z likwidacji aktywów trwałych |
17 306,35 |
|
|
|
|
Zmiana stanu rezerw |
816 147,77 |
|
zmiana stanu rezerw na świadczenia emerytalne i podobne krótkoterminowych |
2 180,70 |
|
zmiana stanu pozostałych rezerw krótkoterminowych |
813 967,07 |
|
|
|
|
Zmiana stanu zapasów |
(522 213,26) |
|
zmiana stanu zapasów |
(522 213,26) |
|
|
|
|
Zmiana stanu należności |
686 663,88 |
|
zmiana stanu należności długoterminowych |
468 927,82 |
|
zmiana stanu należności handlowych |
(446 175,26) |
|
zmiana stanu należności podatkowych |
560 082,88 |
|
zmiana stanu pozostałych należności |
103 828,44 |
|
|
|
|
Zmiana stanu zobowiązań, z wyjątkiem pożyczek i kredytów , wynika z następujących pozycji: |
(795 414,29) |
|
zmiana stanu zobowiązań handlowych |
(742 583,02) |
|
zmiana stanu pozostałych zobowiązań |
419 036,10 |
|
zmiana stanu zobowiązań podatkowych |
(430 270,31) |
|
Zapłacony podatek dochodowy od osób prawnych z deklaracji za rok 2020 |
13 497,00 |
|
Zobowiązania z tyt. podatku dochodowego od osób prawnych za rok 2021 |
(16 268,00) |
|
Zwrócony podatek dochodowy od osób prawnych z deklaracji za rok 2020 |
(38 826,06) |
|
|
|
|
Zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych wynika z następujących pozycji: |
(1 327 385,94) |
|
zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych długoterminowych (aktywa ) |
2 399,57 |
|
zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych krótkoterminowych (aktywa) |
(795 692,20) |
|
zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych przychodów długoterminowych (pasywa) |
(407 104,74) |
|
zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych przychodów krótkoterminowych (pasywa) |
(126 988,57) |
|
|
|
|
Inne korekty wynikają z następujących pozycji: |
(6 056 793,65) |
|
Zmiana kapitałów przypadająca udziałowcom niesprawującym kontroli |
1 153 987,76 |
|
Odpisy aktualizujące środki trwałe |
613 331,57 |
|
Rozwiązanie części odpisów aktualizujących |
(1 026 539,17) |
|
Korekta związana z utratą praw do lokali wynikająca z MSSF 16 |
(52 387,42) |
|
Umorzone mikropożyczki i subwencje PFR |
(6 817 209,80) |
|
Wycofanie różnic kursowych z konsolidacji |
68 973,07 |
|
Pozostałe korekty |
3 050,34 |
|
|
|
|
Wydatki na aktywa finansowe |
72 450,00 |
|
zakup udziałów |
2 450,00 |
|
zaliczka na poczet przyszłej ceny sprzedaży udziałów |
50 000,00 |
|
udzielone pożyczki |
20 000,00 |
|
|
|
|
Odsetki |
1 245 815,87 |
|
zapłacone odsetki od kredytów |
166 107,01 |
|
zapłacone odsetki podatkowe |
32 754,65 |
|
zapłacone odsetki od leasingu |
1 042 116,76 |
|
zapłacone odsetki pozostałe |
4 837,45 |
Korekta danych porównawczych wynika z:
● korekt odpisów aktualizujących wartość firmy w kwocie 1 048 tys. zł ujęte jako pomniejszenie wyniku netto roku 2020,
● przeliczenia rezerw urlopowych w kwocie 370 tys. zł ujęte jako pomniejszenie wyniku netto roku 2020,
● korekt błędów lat ubiegłych w sprawozdaniach jednostkowych spółek zależnych, w tym:
- korekta rozliczenia w czasie przychodów z umów marketingowych w kwocie 385 tys. zł ujęte jako pomniejszenie wyniku netto roku 2020,
- korekta rozliczeń podatkowych w kwocie 21 tys. zł ujęte jako zwiększenie wyniku netto roku 2020,
- korekta kosztów 2020 roku w kwocie 38 tys. zł ujęte jako pomniejszenie wyniku netto roku 2020,
● korekty umorzenia i amortyzacji w zakresie dotyczącym marży na transakcjach wewnątrzgrupowych aktywowanej w środkach trwałych w latach 2011-2015 ujęto w kwocie 197 tys. zł jako korektę wyniku z lat ubiegłych oraz w kwocie 20 tys. zł ujęte jako pomniejszenie wyniku netto roku 2020,
● korekty błędnego ujęcia odpisu aktualizującego aktywa w kwocie 70 tys. zł ujęte jako pomniejszenie wyniku netto roku 2020.
Poniżej zestawienie zmian do danych porównawczych.
|
Pozycje sprawozdania z sytuacji finansowej |
31.12.2020 |
korekta danych porównawczych |
przekształcone dane na dzień 31.12.2020 |
|
Rzeczowe aktywa trwałe |
6 303 186,05 |
204 999,12 |
6 508 185,17 |
|
Wartość firmy |
9 010 955,45 |
(1 047 798,33) |
7 963 157,12 |
|
Należności z tytułu podatków |
819 835,41 |
27 476,00 |
847 311,41 |
|
Zyski zatrzymane ( straty nie pokryte) |
(6 496 919,84) |
196 740,59 |
(6 300 179,25) |
|
Wynik finansowy bieżącego okresu |
(10 302 095,08) |
(1 869 796,23) |
(12 171 891,31) |
|
Kapitały przypadające akcjonariuszom podmiotu dominującego |
3 383 951,77 |
(1 673 055,64) |
1 710 896,13 |
|
Zobowiązania handlowe |
3 414 285,32 |
26 355,42 |
3 440 640,74 |
|
Zobowiązania podatkowe |
1 961 783,71 |
6 163,00 |
1 967 946,71 |
|
Rozliczenia międzyokresowe |
518 191,52 |
385 000,00 |
903 191,52 |
|
Rezerwy na świadczenia emerytalne i podobne |
69 489,84 |
370 478,51 |
439 968,35 |
|
Pozostałe rezerwy |
269 015,20 |
69 735,50 |
338 750,70 |
|
|
|
|
|
|
Pozycje sprawozdania z całkowitych dochodów |
01.01.2020 - 31.12.2020 |
korekta danych porównawczych |
przekształcone dane za okres 01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Przychody ze sprzedaży |
41 899 179,28 |
(385 000,00) |
41 514 179,28 |
|
Koszt własny sprzedaży |
42 334 440,10 |
388 575,40 |
42 723 015,50 |
|
Pozostałe koszty operacyjne |
6 243 998,95 |
36 404,13 |
6 280 403,08 |
|
Koszty finansowe |
3 022 339,53 |
1 081 129,70 |
4 103 469,23 |
|
Podatek dochodowy |
(626 527,72) |
(21 313,00) |
(647 840,72) |
|
Zysk (strata) netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej |
(10 302 095,08) |
(1 869 796,23) |
(12 171 891,31) |
|
|
|
|
|
|
Pozycje zestawienia zmian w kapitale własnym |
31.12.2020 |
korekta danych porównawczych |
przekształcone dane na dzień 31.12.2020 |
|
Zyski zatrzymane (straty nie pokryte) |
(6 496 919,84) |
196 740,59 |
(6 300 179,25) |
|
Wynik finansowy bieżącego okresu |
(10 302 095,08) |
(1 869 796,23) |
(12 171 891,31) |
|
Kapitał własny akcjonariuszy jednostki dominującej |
3 383 951,77 |
(1 673 055,64) |
1 710 896,13 |
|
|
|
|
|
|
Pozycje sprawozdania z przepływów pieniężnych |
za okres 01.01.2020- 31.12.2020 |
korekta danych porównawczych |
przekształcone dane za okres 01.01.2020 - 31.12.2020 |
|
Zysk / Strata przed opodatkowaniem |
(12 485 456,79) |
(1 891 109,23) |
(14 376 566,02) |
|
Korekty razem: |
14 924 576,47 |
1 891 109,23 |
16 815 685,70 |
|
Amortyzacja |
7 266 522,75 |
(8 258,54) |
7 258 264,21 |
|
Zmiana stanu rezerw |
184 706,62 |
440 214,01 |
624 920,63 |
|
Zmiana stanu zobowiązań, z wyjątkiem pożyczek i kredytów |
(668 828,45) |
26 355,43 |
(642 473,02) |
|
Zmiana stanu rozliczeń międzyokresowych |
(992 606,84) |
385 000,00 |
(607 606,84) |
|
Inne korekty |
2 099 429,70 |
1 047 798,33 |
3 147 228,03 |
W dniu 24 lutego 2022 roku siły zbroje Federacji Rosyjskiej dokonały zbrojnej agresji na terytorium Ukrainy. Wybuch wojny na Ukrainie może spowodować zmniejszenie skłonności konsumentów do spędzania czasu w lokalach gastronomicznych w wyniku negatywnych nastrojów oraz przyczynić się do spadku frekwencji konsumentów/turystów z zagranicy a także wzrost inflacji oraz może negatywnie wpłynąć na ogólna koniunkturę. Z drugiej strony napływ imigrantów (uchodźców), którzy mogą stać się potencjalnymi zarówno Klientami jak i pracownikami lokali gastronomicznych. Dalszy rozwój wydarzeń nie jest możliwy aktualnie do przewidzenia, ale zarząd na bieżąco dokonuje oceny wszelkich zagrożeń i podejmuje możliwe działania w celu minimalizacji negatywnego wpływu.
Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone do publikacji przez Zarząd Spółki w dniu 26 kwietnia 2022 roku, oraz podpisane w imieniu Zarządu przez:
|
Prezes Zarządu - Paweł Jerzy Kowalewski
|
…………………………………………………… |
|
Wiceprezes Zarządu – Andrzej Domżał
|
…………………………………………………… |
|
Wiceprezes Zarządu - Paulina Walczak
|
…………………………………………………… |
|
Członek Zarządu – Dariusz Kowalik
|
…………………………………………………… |