259400QC9K5N337PTZ39 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:MiscellaneousOtherReservesMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 ifrs-full:MiscellaneousOtherReservesMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 ifrs-full:ReserveOfSharebasedPaymentsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 ifrs-full:StatutoryReserveMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 ifrs-full:StatutoryReserveMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 ifrs-full:StatutoryReserveMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 ifrs-full:MiscellaneousOtherReservesMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 ifrs-full:MiscellaneousOtherReservesMember 259400QC9K5N337PTZ39 2022-01-01 2022-12-31 ifrs-full:ReserveOfSharebasedPaymentsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfSharebasedPaymentsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 ifrs-full:ReserveOfSharebasedPaymentsMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 259400QC9K5N337PTZ39 2020-12-31 259400QC9K5N337PTZ39 2021-12-31 259400QC9K5N337PTZ39 2022-12-31 iso4217:PLN xbrli:shares xbrli:shares iso4217:PLN 259400QC9K5N337PTZ39 2021-01-01 2021-12-31 259400QC9K5N337PTZ39 2022-01-01 2022-12-31

Obraz 22

SKONSOLIDOWANY RAPORT FINANSOWY

ZA 2022 ROK




Obraz 3

 

 

Skonsolidowane Sprawozdanie Finansowe

Grupy Kapitałowej Sanok Rubber Company

za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku

sporządzone według

Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej

wraz ze SPRAWOZDANIEM NIEZALEŻNEGO BIEGŁEGO REWIDENTA Z BADANIA

 

Skonsolidowany Rachunek Zysków i Strat

Skonsolidowane Sprawozdanie z Całkowitych Dochodów

Skonsolidowane Sprawozdanie z Sytuacji Finansowej

Skonsolidowane Sprawozdanie z Przepływów Pieniężnych

Skonsolidowane Sprawozdanie ze Zmian w Kapitałach Własnych

Dodatkowe noty objaśniające

1. Dane podstawowe o Grupie Sanok Rubber Company i zmiany w kapitale zakładowym

2. Dane podstawowe o pozostałych spółkach wchodzących w skład Grupy Kapitałowej

3. Skład Zarządu Spółki Dominującej

4. Istotne wartości oparte na profesjonalnym osądzie i szacunkach

5. Podstawa sporządzenia sprawozdania finansowego

6. Istotne zasady (polityka) rachunkowości

7. Zmiany stosowanych zasad rachunkowości

8. Nowe standardy i interpretacje, które zostały opublikowane, a nie weszły jeszcze w życie

9. Przychody umów z klientami

10. Informacje dotyczące wypłaconej (lub zadeklarowanej) dywidendy, łącznie i w przeliczeniu na jedną akcję, z podziałem na akcje zwykłe i uprzywilejowane

11. Informacje dotyczące zmian zobowiązań warunkowych lub aktywów warunkowych, które nastąpiły od czasu zakończenia ostatniego roku obrotowego

12. Przychody ze sprzedaży

13. Koszty rodzajowe

14. Koszty wynagrodzeń

15. Pozostała działalność operacyjna

16. Przychody i koszty finansowe

17. Podatek dochodowy

18. Rzeczowe aktywa trwałe

19. Aktywa niematerialne

20. Nieruchomości inwestycyjne

21. Przejęcie jednostki

22. Długoterminowe należności pozostałe

23. Aktywa finansowe – długo i krótkoterminowe

24. Aktywa i rezerwy z tytułu podatku odroczonego

25. Zapasy

26. Należności

27. Środki pieniężne

28. Kapitał zakładowy

29. Pozostałe kapitały

30. Udziały niekontrolujące

31. Rezerwy długoterminowe

32. Rezerwy krótkoterminowe

33. Przychody przyszłych okresów - długoterminowe i krótkoterminowe

34. Kredyty i papiery dłużne długoterminowe i krótkoterminowe

35. Zobowiązania krótkoterminowe

36. Segmenty operacyjne

37. Zysk na akcję

38. Cele i zasady zarządzania ryzykiem finansowym

39. Noty objaśniające do sprawozdania z przepływów pieniężnych

40. Pozostałe informacje do raportu rocznego za 2022 r.

41. Zdarzenia występujące po dniu bilansowym

 

 

Skonsolidowany Rachunek Zysków i Strat

Wyszczególnienie

Nota

01.01.2022

01.01.2021

31.12.2022

31.12.2021

Przychody ze sprzedaży

9,12

1 388 621

1 171 680

Koszt własny sprzedaży

13

1 145 291

963 007

Zysk (strata) brutto ze sprzedaży

 

243 330

208 673

Koszty sprzedaży

13

43 596

37 511

Koszty ogólnego zarządu

13

131 049

125 149

Pozostałe przychody operacyjne

15

6 827

9 820

Pozostałe koszty operacyjne

15

4 347

15 983

Wynik na dekonsolidacji

 

-13 830

0

Wynik z działalności operacyjnej

 

57 335

39 850

Strata(zysk) z tytułu utraty wartości (odwrócenia strat) należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych należności zgodnie z MSSF9

 

-838

-1 456

Przychody finansowe

16

7 805

5 557

Koszty finansowe

16

7 374

6 223

Wynik brutto (przed opodatkowaniem)

 

56 928

37 728

Podatek dochodowy

17,24

11

6 902

Wynik netto

 

56 917

30 826

z tego przypadający

 

 

 

udziałowcom jednostki dominującej

 

56 590

30 451

udziałom niekontrolującym

 

327

375

 

 

 

 

Średnia ważona liczba akcji

 

26 607 948

26 881 922

Zysk na jedną akcję w PLN

 

2,13

1,13

Średnia ważona rozwodniona liczba akcji

 

27 239 609

27 509 164

Rozwodniony zysk na jedną akcję w PLN

 

2,08

1,11

 

Skonsolidowane Sprawozdanie z Całkowitych Dochodów

Wyszczególnienie

01.01.2022

01.01.2021

31.12.2022

31.12.2021

Wynik netto

56 917

30 826

Pozycje podlegające przeklasyfikowaniu do zysku/(straty) w kolejnych okresach sprawozdawczych

5

693

Różnice kursowe z przeliczenia

5

693

Pozycje nie podlegające przeklasyfikowaniu do zysku/(straty) w kolejnych okresach sprawozdawczych

49

-70

Zyski/straty aktuarialne

49

-70

Inne dochody razem

54

623

Całkowite dochody ogółem

56 971

31 449

z tego przypadające:

 

 

udziałowcom jednostki dominującej

56 631

31 065

udziałom niekontrolującym

340

384


Skonsolidowane Sprawozdanie z Sytuacji Finansowej

 

Wyszczególnienie

Nota

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Rzeczowe aktywa trwałe

18

380 085

389 683

Nieruchomości inwestycyjne

20

3 681

3 489

Wartość firmy

19

297

2 290

Wartości niematerialne inne niż wartość firmy

19

10 610

6 623

Należności długoterminowe

 

3 046

2 822

Aktywa z tytułu umów

 

1 928

2 159

Aktywa finansowe

23

6

6

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

24

40 924

34 126

Długoterminowe rozliczenia międzyokresowe czynne

 

3 084

3 856

Razem aktywa trwałe

 

443 661

445 054

Zapasy

25

270 960

239 178

Należności handlowe

26

190 091

152 137

Należności krótkoterminowe inne

26

14 773

12 922

Należności z tytułu podatku dochodowego

26

418

3 139

Aktywa z tytułu umów

 

235

235

Rozliczenia międzyokresowe czynne

 

2 637

3 036

Aktywa finansowe

23

1 876

2 432

Środki pieniężne

27

91 896

81 537

Razem aktywa obrotowe

 

572 886

494 616

AKTYWA RAZEM

 

1 016 547

939 670

Kapitał akcyjny

28

5 376

5 376

Akcje własne

29

-11 230

0

Kapitał z wyceny warrantów (program motywacyjny)

29

6 297

6 291

Kapitał rezerwowy na program motywacyjny

 

15 000

0

Statutowy kapitał zapasowy

 

1 792

1 792

Zyski zatrzymane

 

542 867

501 228

Różnice kursowe z przeliczenia

 

-13 179

-13 171

Razem kapitał własny Jednostki Dominującej

 

546 923

501 516

Udziały niekontrolujące

30

482

511

Ogółem kapitał własny Jednostki Dominującej i udziały niekontrolujące

 

547 405

502 027

Kredyty i papiery dłużne

34

179 925

47 511

Rezerwy długoterminowe

31

18 249

19 365

Przychody przyszłych okresów

33

5 970

4 616

Rezerwa na podatek odroczony

24

216

255

Zobowiązania finansowe z tyt. leasingu

 

24 059

24 598

Zobowiązania długoterminowe razem

 

228 419

96 345

Kredyty i papiery dłużne

34

19 168

145 776

Zobowiązania handlowe

35

129 344

111 147

Inne zobowiązania finansowe

35

561

2 650

Zobowiązania finansowe z tyt. leasingu

35

4 587

3 557

Zobowiązania krótkoterminowe inne

35

20 651

19 522

Zobowiązania z tytułu podatku dochodowego

35

124

146

Zobowiązania z tytułu umów

 

8 283

13 052

Przychody przyszłych okresów

33

1 194

730

Rezerwy krótkoterminowe z tyt. świadczeń pracowniczych

32

36 466

24 116

Rezerwy krótkoterminowe pozostałe

32

20 345

20 602

Zobowiązania krótkoterminowe razem

 

240 723

341 298

PASYWA RAZEM

 

1 016 547

939 670

Skonsolidowane Sprawozdanie z Przepływów Pieniężnych

Wyszczególnienie

Za okres od 01.01. do 31.12.

 

2022

2021

Zysk netto

56 917

30 826

Korekty razem o pozycje:

35 033

44 172

Amortyzacja

61 680

63 330

Zyski, straty z tytułu różnic kursowych netto

2 421

698

Odsetki

4 424

2 735

Podatek dochodowy od zysku przed opodatkowaniem

7 241

5 716

Zysk, strata z działalności inwestycyjnej

-12 302

-57

Zmiana stanu rezerw

10 938

13 567

Zmiana stanu zapasów

-31 782

-44 093

Zmiana stanu należności

-39 765

-5 660

Zmiana stanu zobowiązań

15 531

9 090

Zmiana stanu czynnych rozliczeń międzyokresowych i przychodów przyszłych okresów

-3 809

-10

Korekty wynikające z odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości (odwrócenia odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości) ujętego w wyniku finansowym

0

5 823

Pozostałe korekty

25 107

1 351

Podatek dochodowy zapłacony

-4 651

-8 318

Środki pieniężne netto z działalności operacyjnej

91 950

74 998

Wpływy ze sprzedaży środków trwałych i aktywów niematerialnych i prawnych

200

156

Zakup środków trwałych i aktywów niematerialnych i prawnych

-77 206

-39 127

Inne przepływy inwestycyjne

11 176

55 224

Środki pieniężne netto z działalności inwestycyjnej

-65 830

16 253

Wpływy z tytułu zaciągniętych kredytów

97 705

0

Spłata kredytów

-94 142

-85 936

Zapłacone odsetki

-4 619

-2 735

Nabycie akcji własnych

-11 230

0

Wydatki finansowe z tytułu leasingu

-3 225

-4 322

Dywidendy wypłacone na rzecz właścicieli

0

-26 882

Inne wpływy/wydatki

-239

153

Środki pieniężne netto z działalności finansowej

-15 750

-119 722

Zmiana stanu środków pieniężnych

10 370

-28 471

Różnice kursowe netto na środkach pieniężnych i ekwiwalentach

-11

1

Środki pieniężne na początek okresu

81 537

110 007

Zmiana stanu środków pieniężnych netto

10 359

-28 470

Środki pieniężne na koniec okresu

91 896

81 537

w tym o ograniczonej możliwości dysponowania

236

558

 

Zmiana stanu zobowiązań została wykazana bez zmiany stanu zobowiązań inwestycyjnych tj. -974 tys. zł. w 2022r i -5 tys. zł.
w 2021 r., które również zostały wykazane w innych przepływach inwestycyjnych.

 

Skonsolidowane Sprawozdanie ze Zmian w Kapitałach Własnych


Wyszczególnienie

Kapitały własne udziałowców Jednostki Dominującej

 

 

Kapitał zakładowy

Akcje własne

Kapitał z wyceny warrantów

Kapitał rezerwowy na program motywacyjny

Kapitał zapasowy

Zyski zatrzymane

Różnice kursowe z przeliczenia

Razem kapitały własne

Udziały niekontrolujące

OGÓŁEM kapitał własny

Stan na 01.01.2021r

5 376

0

6 291

0

1 792

498 019

-13 855

497 623

429

498 052

Całkowite dochody za 12 m-cy 2021 rok

 

 

 

 

 

30 381

684

31 065

384

31 449

Podział wyniku finansowego - przekazanie na dywidendę

 

 

 

 

 

-26 882

 

-26 882

-302

-27 184

Pozostałe

 

 

 

 

 

-290

 

-290

 

-290

Stan na 31.12.2021r

5 376

0

6 291

0

1 792

501 228

-13 171

501 516

511

502 027

Stan na 01.01.2022r

 5 376

0

6 291 

0

 1 792 

501 228

-13 171

501 516

511

502 027

Całkowite dochody za 12 m-cy 2022 rok           56 639 -8 56 631 340 56 971

Nabycie akcji własnych

 

-11 230

 

 

 

 

 

-11 230

 

-11 230

Podział wyniku finansowego - przekazanie na dywidendę

 

 

 

 

 

 

 

0

-369

-369

Podział wyniku finansowego na program motywacyjny

 

 

 

15 000

 

-15 000

 

0

 

0

Pozostałe

 

 

6

 

 

 

 

6

 

6

Stan na 31.12.2022r

5 376

-11 230

6 297

15 000

1 792

542 867

-13 179

546 923

482

547 405

 

 

xxxxx

xxxx

 

xxx

 

Dodatkowe noty objaśniające

1.  Dane podstawowe o Grupie Sanok Rubber Company i zmiany w kapitale zakładowym

Sanok Rubber Company Spółka Akcyjna (dalej Sanok RC S.A., Jednostka Dominująca) (do dnia 2 listopada 2015: Sanockie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil Sanok Spółka Akcyjna) z siedzibą w Polsce, Sanok, ulica Przemyska 24, w obecnej formie prawnej działa od 29 grudnia 1990 roku. Sanok RC S.A. powstała w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego. Spółka jest zarejestrowana w Polsce w Krajowym Rejestrze Sądowym pod numerem 0000099813 prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Sanok RC S.A. jest jednostką dominującą w grupie kapitałowej liczącej łącznie 13 spółek. Podstawowym miejscem prowadzenia działalności gospodarczej jest Sanok ul. Przemyska 24W okresie sprawozdawczym nie nastąpiły żadne zmiany w nazwie jednostki sprawozdawczej lub innych danych identyfikacyjnych. Sanok RC SA nie posiada jednostki dominującej, ani jednostki dominującej najwyższego szczebla.

Na dzień publikacji niniejszego raportu kapitał zakładowy Jednostki Dominującej wynosi 5 376 384,40 zł i dzieli się na 26 881 922 sztuk akcji o wartości nominalnej 0,20 zł każda.

Podstawową działalnością Sanok RC S.A. jest produkcja i sprzedaż wyrobów gumowych (zgodnie z Polską Klasyfikacją Działalności – PKD - klasyfikowana do produkcji pozostałych wyrobów gumowych), którą można podzielić pod względem technologii wytwarzania na 4 zasadnicze grupy: artykuły formowe, artykuły wytłaczane, pasy klinowe i mieszanki gumowe.

Ponadto Jednostka Dominująca prowadzi i sprzedaje rezultaty prac rozwojowych związanych z uruchomieniem nowych produktów, a także – w niewielkim zakresie – sprzedaje media energetyczne oraz towary i materiały.

Stosując kryterium podziału sprzedaży produktów i usług wg branż/produktów, wyodrębnia się pięć zasadniczych segmentów rynkowych, a w nich linie produktowe:

-  segment motoryzacji - dotyczy sprzedaży: wyrobów gumowych, gumowo – metalowych, gumowo-tworzywowych i z TPE (stosowanych głównie w systemach uszczelnienia karoserii i systemach zawieszenia samochodów oraz zawieszeniach układu wydechowego), a także rezultatów prac rozwojowych, narzędzi i oprzyrządowania z tego obszaru,

-  segment budownictwa - dotyczy sprzedaży: uszczelek systemowych stosowanych w produkcji stolarki okiennej i drzwiowej (tworzywowej, drewnianej, aluminiowej), systemach rynnowych i wentylacyjnych oraz uszczelek samoprzylepnych stosowanych do uszczelnień w stolarce już zamontowanej,

-  segment rolnictwo i przemysł  - dotyczy sprzedaży: pasów klinowych, maszyn rolniczych i części zamiennych do nich oraz innych akcesoriów (towary dla rolnictwa – to przede wszystkim domena spółki SSD Sp. z o.o.), a także wyrobów dla farmacji (korki do zamykania fiolek szklanych i opakowań tworzywowych z antybiotykami, płynami infuzyjnymi i preparatami krwiopochodnymi oraz tłoczków do strzykawek jednorazowego użytku) i wyrobów gumowych do AGD,

-  segment mieszanek gumowych - dotyczy sprzedaży mieszanek dla producentów wyrobów gumowych, które są wytwarzane w ramach mocy produkcyjnych nie dedykowanych dla własnych produktów,

-  segment pozostałe – dotyczy sprzedaży pozostałej, która nie jest ujęta w działalności wymienionej w powyższych segmentach.

Pod względem geograficznym wyodrębnia się: 

-  Rynek krajowy (Polska),

-  Rynek Unii Europejskiej,

-  Rynek Europy Wschodniej,

-  Pozostałe rynki.

Niniejszy raport zawiera roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy Sanok Rubber Company SA za 12 miesięcy 2022 roku, przedstawione w polskich złotych („PLN”), gdzie wszystkie wartości, o ile nie wskazano inaczej, podane są w tysiącach PLN.

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone do publikacji przez Zarząd w dniu 23 marca 2023 roku. 


 

2.  Dane podstawowe o pozostałych spółkach wchodzących w skład Grupy Kapitałowej

Wg stanu na 31.12.2022r w Grupie Sanok RC, poza Jednostką Dominującą, funkcjonowały następujące spółki:

Lp

Nazwa Spółki zależnej

% udziałów/
% praw głosu Sanok RC SA

Podstawowy przedmiot działalności

1

Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o. o z siedzibą w Bogucinie k. Poznania

100%/ 100%

Sprzedaż na rynku wtórnym wyrobów produkowanych przez Sanok RC S.A. oraz sprzedaż części zamiennych, materiałów eksploatacyjnych i maszyn dla rolnictwa. Sprzedaż towarów nie produkowanych przez Sanok RC S.A. za 12 m-cy 2022 roku stanowiła 63% sprzedaży Spółki.

2

PHU Stomil East Sp. z o. o. z siedzibą w Sanoku

65,7%/ 79,3%

Handel na rynkach WNP (sprzedaż, oprócz wyrobów Sanoka RC S.A. także produktów innych firm polskich)oraz sprzedaż produktów firm białoruskich i ukraińskich na rynku polskim. Sprzedaż towarów nie produkowanych przez Sanok RC S.A. za 12 m-cy 2022r roku stanowiła 2% sprzedaży Spółki.

3

Stomil Sanok Rus Sp. z o.o. z siedzibą w Moskwie (Rosja)

100%/ 100%

Dystrybucja i sprzedaż na rynku rosyjskim wyrobów pochodzących z produkcji Grupy Sanok RC.

4

Stomil Sanok Ukraina z siedzibą w Równem (Ukraina)

100%/ 100%

Dystrybucja i sprzedaż na rynku ukraińskim wyrobów pochodzących z produkcji Grupy Sanok RC.

5

Stomil Sanok Wiatka Spółka Akcyjna Typu Zamkniętego z siedzibą w Kirowie (Rosja)

81,1%/ 81,1%

Produkcja i sprzedaż na rynku północnej Rosji wyrobów z gumy i innych materiałów.

6

Produkcyjno - Handlowe Unitarne Przedsiębiorstwo Stomil Sanok BR z siedzibą w Brześciu (Białoruś)

100%/ 100%

Produkcja wyrobów wytłaczanych do stolarki okiennej oraz produkcja wyrobów formowych do AGD. Sprzedaż realizowana jest do spółek dystrybucyjnych Sanok RC w Rosji i na Ukrainie, a także bezpośrednio na rynku białoruskim i rosyjskim.

7

Colmant Cuvelier RPS S.A.S.
 z siedzibą w Villers-la-Montagne (Francja)

100%/ 100%

Produkcja i sprzedaż uszczelnień karoserii z tworzyw sztucznych (PVC, PVC+TPE i TPE) oraz mieszanek gumowych.

8

Stomet Sp. z o.o. z siedzibą w Sanoku

100%/ 100%

Wytwarzanie oprzyrządowania do produkcji wyrobów gumowych i tworzywowych oraz wykonywanie remontów maszyn i urządzeń – głównie na zamówienie spółek Grupy. Sprzedaż wyrobów i usług poza Grupę za 12 m-cy 2022r stanowiła 22% sprzedaży Spółki

9

Świerkowy Zdrój Medical SPA Sp. z o.o. z siedzibą w Rymanowie

100%/ 100%

Organizowanie i świadczenie usług w zakresie lecznictwa, sanatorium, rehabilitacji, wypoczynku, rekreacji, turystyki, hotelarstwa i gastronomii.

10

Sanok (Qingdao) Auto Parts Sp.zo.o. z siedzibą w Jiaozhou City (Chiny)

100%/ 100%

Spółka została założona na początku 2012r. Prowadzi działania marketingowe dotyczące rynku chińskiego zarówno pod kątem klientów jak i dostawców. Podstawowym przedmiotem jej działalności będzie import, eksport i sprzedaż wyrobów dla klientów z segmentu motoryzacji na lokalnym rynku.

11

Draftex Automotive GmbH, Grefrath (Niemcy)

(do 16.12.2014 Stomil Sanok DE GmbH; do 7.07.2014 Meteor China – Beteiligungs GmbH)

100%/ 100%

Produkcja i sprzedaż uszczelnień karoserii dla sektora samochodów premium na rynku niemieckim. Spółka posiada udziały (14,5%) w spółce produkcyjnej Qingdao Masters of Rubber and Plastics Co. Ltd (QMRP) z siedzibą w Jiaozhou City (Chiny).

12

SMX Rubber Company S.A. de C.V

99%/99%

Spółka SMX została utworzona jako odrębny podmiot prawny, docelowo realizujący bezpośrednią sprzedaż do klientów ulokowanych w Meksyku. Spółka SMX pozostaje spółką zależną o minimalnym zakresie działania i z minimalnymi zasobami celem optymalizacji kosztów związanych z rozwojem Grupy Sanok RC Pozostałe 1% udziałów w posiadaniu spółki „Stomet” Sp. z o.o.

W dniu 11.10.2022 r. wypełnione zostały warunki w ramach warunkowej Umowy sprzedaży i przeniesienia praw udziałowych spółki zależnej QMRP (umowa SPA) pomiędzy Sanok RC S.A. (jako Sprzedającym) a Qingdao Zhangshi Shangija Techgnology CO., LTD (jako Kupującym). W związku z powyższym z dniem 11.10.2022 r. Sanok RC S.A. sprzedał wszystkie posiadane przez siebie prawa udziałowe stanowiące 79,71% udziałów w kapitale Spółki QMRP.

3.  Skład Zarządu Spółki Dominującej

Na dzień 31.12.2022 w skład zarządu Spółki wchodzili:

Prezes Zarządu        – Piotr Szamburski 

Wiceprezes Zarządu                – Marcin Saramak 

Wiceprezes Zarządu                – Rafał Grzybowski 

Członek Zarządu      – Piotr Dołęga

Członek Zarządu      – Martijn Merkx

4.  Istotne wartości oparte na profesjonalnym osądzie i szacunkach

Profesjonalny osąd

Sporządzenie skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy wymaga od Zarządu dokonania osądów, szacunków oraz założeń, które mają wpływ na prezentowane przychody, koszty, aktywa i zobowiązania i powiązane z nimi noty oraz ujawnienia dotyczące zobowiązań warunkowych. Niepewność co do tych założeń i szacunków może spowodować istotne korekty wartości bilansowych aktywów i zobowiązań w przyszłości.

Informacje w zakresie profesjonalnego osądu a także niepewności szacunków i założeń zaprezentowanych poniższej, przedstawiają sytuację na dzień bilansowy. Kwestie wynikające z trwającej wojny na Ukrainie oraz jej wpływu na profesjonalny osąd jak i niepewność szacunków oraz założeń po dniu bilansowym zostały szczegółowo przedstawione w nocie 40.

Niepewność szacunków i założeń

Poniżej omówiono podstawowe założenia dotyczące przyszłości i inne kluczowe źródła niepewności występujące na dzień bilansowy, z którymi związane jest istotne ryzyko znaczącej korekty wartości bilansowych aktywów i zobowiązań w następnym roku finansowym. Grupa przyjęła założenia i szacunki na temat przyszłości na podstawie wiedzy posiadanej podczas sporządzania skonsolidowanego sprawozdania finansowego. Występujące założenia i szacunki mogą ulec zmianie na skutek wydarzeń w przyszłości wynikających ze zmian rynkowych lub zmian nie będących pod kontrolą Grupy. Takie zmiany są odzwierciedlane w szacunkach lub założeniach w chwili wystąpienia.

a.  Wycena rezerw z tytułu świadczeń pracowniczych

Rezerwy z tytułu świadczeń pracowniczych zostały oszacowane za pomocą metod aktuarialnych. W Spółce Dominującej przyjęto w tym celu następujące założenia:

-  stopa dyskonta 6,8%

-  tablice śmiertelności pttz2021

-  średni zakładany roczny wzrost podstaw kalkulacji dla odpraw emerytalno-rentowych: w 2023r. 13,5%, w 2024r. 5,6%,
w 2025r. i dalej 2,5%

-  średni zakładany roczny wzrost podstaw kalkulacji nagród jubileuszowych: w 2023r. 13,5%, w 2024r. 5,6%, w 2025r. i dalej 2,5%

-  średni ważony współczynnik mobilności pracowniczej: kobiety 4,86%, mężczyźni 4,78%.

b.  Składnik aktywów z tytułu podatku odroczonego

Grupa rozpoznaje składnik aktywów z tytułu podatku odroczonego bazując na założeniu, że w przyszłości zostanie osiągnięty zysk podatkowy pozwalający na jego wykorzystanie. Pogorszenie uzyskiwanych wyników podatkowych w przyszłości mogłoby spowodować, że założenie to stałoby się nieuzasadnione

c.  Wartość godziwa instrumentów finansowych

Wartość godziwą instrumentów finansowych, dla których nie istnieje aktywny rynek ustala się wykorzystując odpowiednie techniki wyceny. Przy wyborze odpowiednich metod i założeń Grupa kierują się profesjonalnym osądem.

d.  Stawki amortyzacyjne

Wysokość stawek amortyzacyjnych ustalana jest na podstawie przewidywanego okresu ekonomicznej użyteczności składników rzeczowego majątku trwałego oraz aktywów niematerialnych. Grupa corocznie dokonuje weryfikacji przyjętych okresów ekonomicznej użyteczności na podstawie bieżących szacunków.

e.  Utrata wartości aktywów trwałych

Grupa przeprowadziła testy na utratę wartości środków trwałych. Wymagało to oszacowania wartości użytkowej ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do którego należą te środki trwałe. Oszacowanie wartości użytkowej polega na ustaleniu przyszłych przepływów pieniężnych generowanych przez ośrodek wypracowujący środki pieniężne i wymaga ustalenia stopy dyskontowej do zastosowania w celu obliczenia bieżącej wartości tych przepływów. Przyjęte w tym celu założenia zostały przedstawione w nocie 18.

f.  Niepewność związana z rozliczeniami podatkowymi

Regulacje dotyczące podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych oraz obciążeń związanych z ubezpieczeniami społecznymi w Polsce podlegają częstym zmianom. Te częste zmiany powodują brak odpowiednich punktów odniesienia, niespójne interpretacje oraz nieliczne ustanowione precedensy, które mogłyby mieć zastosowanie. Obowiązujące przepisy zawierają również niejasności, które powodują różnice w opiniach, co do interpretacji prawnej przepisów podatkowych, zarówno pomiędzy organami państwowymi jak i organami państwowymi i przedsiębiorstwami.

Rozliczenia podatkowe oraz inne obszary działalności (na przykład kwestie celne czy dewizowe) mogą być przedmiotem kontroli organów, które uprawnione są do nakładania wysokich kar i grzywien, a wszelkie dodatkowe zobowiązania podatkowe, wynikające z kontroli, muszą zostać zapłacone wraz z wysokimi odsetkami. Te warunki powodują, że ryzyko podatkowe w Polsce jest większe niż w krajach o bardziej dojrzałym systemie podatkowym.

W konsekwencji, kwoty prezentowane i ujawniane w sprawozdaniach finansowych mogą się zmienić w przyszłości w wyniku ostatecznej decyzji organu kontroli podatkowej.

Rozliczenia podatkowe mogą być przedmiotem kontroli przez okres pięciu lat, począwszy od końca roku, w którym nastąpiła zapłata podatku. W wyniku przeprowadzanych kontroli dotychczasowe rozliczenia podatkowe Grupy mogą zostać powiększone o dodatkowe zobowiązania podatkowe.

Grupa ujmuje i wycenia aktywa lub zobowiązania z tytułu bieżącego i odroczonego podatku dochodowego przy zastosowaniu wymogów MSR 12 Podatek dochodowy w oparciu o zysk (stratę podatkową), podstawę opodatkowania, nierozliczone straty podatkowe, niewykorzystane ulgi podatkowe i stawki podatkowe, uwzględniając ocenę niepewności związanych z rozliczeniami podatkowymi.

Gdy istnieje niepewność co do tego, czy i w jakim zakresie organ podatkowy będzie akceptował poszczególne rozliczenia podatkowe transakcji, Grupa ujmuje te rozliczenia uwzględniając ocenę niepewności.

g.  Utrata wartości należności handlowych

Grupa wykorzystuje macierze rezerw do wyceny odpisu na oczekiwane straty kredytowe w odniesieniu do należności handlowych.
W celu ustalenia oczekiwanych strat kredytowych, należności handlowe zostały pogrupowane na podstawie podobieństwa charakterystyki ryzyka kredytowego. Grupa wykorzystuje swoje dane historyczne dotyczące strat kredytowych, skorygowane
w stosownych przypadkach o wpływ informacji dotyczących przyszłości.

5.  Podstawa sporządzenia sprawozdania finansowego

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone zgodnie z zasadą kosztu historycznego, z wyjątkiem nieruchomości inwestycyjnych oraz pochodnych instrumentów finansowych, które są wyceniane według wartości godziwej.

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej przez Grupę w dającej się przewidzieć przyszłości. Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie istnieją okoliczności wskazujące na zagrożenie kontynuacji działalności przez Spółki Grupy. Zarząd jednostki dominującej uwzględnił w niniejszej ocenie wpływ czynników obarczonych dużą niepewnością, w tym w szczególności trwającą od 24 lutego 2022 roku wojną na Ukrainie, opisaną dodatkowo w nocie 40 niniejszego sprawozdania.

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy obejmuje dane za rok zakończony dnia 31 grudnia 2022 roku oraz zawiera dane porównawcze za rok zakończony dnia 31 grudnia 2021 roku.

Oświadczenie o zgodności

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej („MSSF”) zatwierdzonymi przez UE („MSSF UE”). Na dzień zatwierdzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania do publikacji, biorąc pod uwagę toczący się w UE proces wprowadzania MSSF, MSSF mające zastosowanie do tego sprawozdania finansowego nie różnią się od MSSF UE.

MSSF UE obejmują standardy i interpretacje zaakceptowane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości („RMSR”).

Waluta funkcjonalna i waluta sprawozdania finansowego

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy zostało przedstawione w PLN, które są również walutą funkcjonalną jednostki dominującej. Dla każdej z jednostek zależnych ustalana jest waluta funkcjonalna i aktywa oraz zobowiązania danej jednostki są mierzone w tej walucie funkcjonalnej. Grupa stosuje metodę konsolidacji bezpośredniej i wybrała sposób rozliczania zysków lub strat z przeliczenia, który jest zgodny z tą metodą.

Zasady konsolidacji

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zawiera sprawozdanie finansowe Jednostki Dominującej oraz sprawozdania finansowe jednostek kontrolowanych przez Jednostkę Dominującą sporządzone na ten sam dzień bilansowy. Sprawozdania finansowe Jednostek Zależnych sporządzane są za ten sam okres sprawozdawczy co sprawozdanie Jednostki Dominującej przy wykorzystaniu jednolitych zasad rachunkowości. W celu eliminacji jakichkolwiek rozbieżności w stosowanych zasadach rachunkowości wprowadza się korekty.

Wszystkie znaczące salda i transakcje pomiędzy jednostkami Grupy, w tym niezrealizowane zyski wynikające z transakcji w ramach Grupy, zostały w całości wyeliminowane. Niezrealizowane straty są eliminowane chyba, że dowodzą wystąpienia utraty wartości.

Jednostki zależne podlegają konsolidacji w okresie od dnia objęcia nad nimi kontroli przez Grupę, a przestają być konsolidowane od dnia ustania kontroli. Sprawowanie kontroli przez jednostkę dominująca ma miejsce wtedy, gdy:

-  posiada władzę nad danym podmiotem,

-  podlega ekspozycji na zmienne zwroty lub posiada prawa do zmiennych zwrotów z tytułu swojego zaangażowania w danej jednostce,

-  ma możliwość wykorzystania władzy w celu kształtowania poziomu generowanych zwrotów.

Grupa weryfikuje fakt sprawowania kontroli nad innymi jednostkami, jeżeli wystąpiła sytuacja wskazująca na zmianę jednego lub kilku z wyżej wymienionych warunków sprawowania kontroli.

6.  Istotne zasady (polityka) rachunkowości

a.  Wycena do wartości godziwej

Grupa wycenia instrumenty finansowe takie jak instrumenty pochodne oraz aktywa niefinansowe takie jak nieruchomości inwestycyjne w wartości godziwej na każdy dzień bilansowy.

Wartość godziwa jest rozumiana jako cena, która byłaby otrzymana ze sprzedaży składnika aktywów, bądź zapłacona w celu przeniesienia zobowiązania w transakcji przeprowadzonej na zwykłych warunkach zbycia składnika aktywów między uczestnikami rynku na dzień wyceny w aktualnych warunkach rynkowych

b.  Przeliczanie pozycji wyrażonych w walucie obcej

Transakcje wyrażone w walutach innych niż PLN są przeliczane na złote polskie przy zastosowaniu kursu obowiązującego w dniu zawarcia transakcji.

Na dzień bilansowy aktywa i zobowiązania pieniężne wyrażone w walutach innych niż PLN są przeliczane na złote polskie przy zastosowaniu odpowiednio obowiązującego na koniec okresu sprawozdawczego średniego kursu ustalonego dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski. Powstałe z przeliczenia różnice kursowe ujmowane są odpowiednio w pozycji przychodów (kosztów) finansowych lub, w przypadkach określonych zasadami (polityką) rachunkowości, kapitalizowane w wartości aktywów. Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według kosztu historycznego wyrażonego w walucie obcej są wykazywane po kursie historycznym z dnia transakcji. Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według wartości godziwej wyrażonej w walucie obcej są przeliczane po kursie z dnia dokonania wyceny do wartości godziwej. Zyski lub straty wynikające z przeliczenia aktywów i zobowiązań niepieniężnych ujmowanych w wartości godziwej są ujmowane zgodnie z ujęciem zysku lub straty z tytułu zmiany wartości godziwej (czyli odpowiednio w pozostałych całkowitych dochodach lub w zysku lub stracie w zależności od tego gdzie ujmowana jest zmiana wartości godziwej).

Dla potrzeb wyceny bilansowej przyjęto następujące kursy:

 

31 grudnia 2022

31 grudnia 2021

USD

4,4018

4,0600

EUR

4,6899

4,5994

RUB

0,0618

0,0542

BYN

1,2955

1,6137

UAH

0,1258

0,1487

CNY

0,6348

0,6390

MXN

0,2256

0,1984

 

Aktywa i pasywa jednostek zależnych zlokalizowanych za granicą włącza się do konsolidacji po przeliczeniu na walutę prezentacji Grupy po kursie obowiązującym na dzień bilansowy. Przychody i koszty są przeliczane przy użyciu kursu średniego dla każdego miesiąca okresu sprawozdawczego. Różnice kursowe powstałe w wyniku takiego przeliczenia są ujmowane w innych całkowitych dochodach i akumulowane w oddzielnej pozycji kapitału własnego. W momencie zbycia podmiotu zagranicznego, różnice kursowe zakumulowane w kapitale własnym, dotyczące danego podmiotu zagranicznego, są ujmowane w zysku lub stracie.

Średnie kursy wymiany za poszczególne okresy obrotowe kształtowały się następująco:

 

31 grudnia 2022

31 grudnia 2021

EUR

4,6858

4,5668

RUB

0,0667

0,0524

BYN

1,3417

1,5225

UAH

0,1361

0,1417

CNY

0,6624

0,5988

MXN

0,2219

0,1904

c.  Rzeczowe aktywa trwałe

Rzeczowe aktywa trwałe wykazywane są według ceny nabycia/ kosztu wytworzenia pomniejszonych o umorzenie oraz odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Wartość początkowa środków trwałych obejmuje ich cenę nabycia powiększoną o wszystkie koszty bezpośrednio związane z zakupem i przystosowaniem składnika majątku do stanu zdatnego do używania. W skład kosztu wchodzi również koszt wymiany części składowych maszyn i urządzeń w momencie poniesienia, jeśli spełnione są kryteria rozpoznania. Koszty poniesione po dacie oddania środka trwałego do używania, takie jak koszty konserwacji i napraw stanowią koszty bieżącego okresu w momencie poniesienia.

Amortyzacja jest naliczana metodą liniową przez szacowany okres użytkowania danego składnika aktywów, wynoszący: budynki – 40 lat, budowle – od 10 do 40 lat, urządzenia techniczne i maszyny – od 3 do 14 lat, środki transportu – 5 lat.

Wartość końcową, okres użytkowania oraz metodę amortyzacji składników aktywów weryfikuje się corocznie, i w razie konieczności – koryguje z efektem od stycznia kolejnego roku.

Dana pozycja rzeczowych aktywów trwałych może zostać usunięta z bilansu po dokonaniu jej zbycia lub w przypadku, gdy nie są spodziewane żadne ekonomiczne korzyści wynikające z dalszego użytkowania takiego składnika aktywów. Wszelkie zyski lub straty wynikające z usunięcia danego składnika aktywów z bilansu (obliczone, jako różnica pomiędzy ewentualnymi wpływami ze sprzedaży netto a wartością bilansową danej pozycji) są ujmowane w zysku lub stracie okresu, w którym dokonano takiego usunięcia.

Inwestycje rozpoczęte dotyczą środków trwałych będących w toku budowy lub montażu i są wykazywane według cen nabycia lub kosztu wytworzenia, pomniejszonych o ewentualne odpisy z tytułu utraty wartości. Środki trwałe w budowie nie podlegają amortyzacji do czasu zakończenia budowy i przekazania środka trwałego do używania.

d.  Nieruchomości inwestycyjne

Początkowe ujęcie nieruchomości inwestycyjnych następuje według ceny nabycia z uwzględnieniem kosztów transakcyjnych. Wartość bilansowa nieruchomości inwestycyjnych obejmuje koszt wymiany części składowej nieruchomości inwestycyjnej w chwili jego poniesienia, o ile spełnione są kryteria ujmowania, i nie obejmuje kosztów bieżącego utrzymania tych nieruchomości.

Po początkowym ujęciu, nieruchomości inwestycyjne są wykazywane według wartości godziwej. Zyski lub straty wynikające ze zmian wartości godziwej nieruchomości inwestycyjnych są ujmowane w zysku lub stracie w tym okresie, w którym powstały, z uwzględnieniem powiązanego wpływu na podatek odroczony.

Nieruchomości inwestycyjne są usuwane z bilansu w przypadku ich zbycia lub w przypadku stałego wycofania danej nieruchomości inwestycyjnej z użytkowania, gdy nie są spodziewane żadne przyszłe korzyści z jej sprzedaży. Wszelkie zyski lub straty wynikające z usunięcia nieruchomości inwestycyjnej z bilansu są ujmowane w zysku lub stracie w tym okresie, w którym dokonano takiego usunięcia.

Przeniesienia aktywów do nieruchomości inwestycyjnych dokonuje się tylko wówczas, gdy następuje zmiana sposobu ich użytkowania potwierdzona przez zakończenie użytkowania składnika aktywów przez właściciela lub zawarcie umowy leasingu operacyjnego. Jeżeli składnik aktywów wykorzystywany przez właściciela - Grupę staje się nieruchomością inwestycyjną, Grupa stosuje zasady opisane w części Rzeczowe aktywa trwałe aż do dnia zmiany sposobu użytkowania tej nieruchomości. W przypadku przeniesienia aktywów z zapasów do nieruchomości inwestycyjnych, różnicę między wartością godziwą nieruchomości ustaloną na ten dzień przeniesienia a jej poprzednią wartością bilansową ujmuje się w zysku lub stracie.

W przypadku przeniesienia nieruchomości inwestycyjnej do aktywów wykorzystywanych przez właściciela lub do zapasów, domniemany koszt takiego składnika aktywów, który zostanie przyjęty dla celów jego ujęcia w innej kategorii jest równy wartości godziwej nieruchomości ustalonej na dzień zmiany jej sposobu użytkowania.

e.  Aktywa niematerialne

Aktywa niematerialne nabyte w oddzielnej transakcji lub wytworzone (jeżeli spełniają kryteria rozpoznania dla kosztów prac rozwojowych) wycenia się przy początkowym ujęciu odpowiednio w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia. Po ujęciu początkowym, aktywa niematerialne są wykazywane w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia pomniejszonym o umorzenie i odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości.

Aktywa niematerialne są amortyzowane przez okres użytkowania oraz poddawane testom na utratę wartości każdorazowo, gdy istnieją przesłanki wskazujące na utratę ich wartości. Okres i metoda amortyzacji aktywów niematerialnych o ograniczonym okresie użytkowania są weryfikowane przynajmniej na koniec każdego roku obrotowego. Zmiany w oczekiwanym okresie użytkowania lub oczekiwanym sposobie konsumowania korzyści ekonomicznych pochodzących z danego składnika aktywów są ujmowane poprzez zmianę odpowiednio okresu lub metody amortyzacji, i traktowane jak zmiany wartości szacunkowych. Odpis amortyzacyjny składników aktywów niematerialnych o określonym okresie użytkowania ujmuje się w zysku lub stracie w ciężar tej kategorii, która odpowiada funkcji danego składnika aktywów niematerialnych.

Okresy użytkowania są poddawane corocznej weryfikacji, a w razie potrzeby, korygowane z efektem od stycznia kolejnego roku.

Koszty prac badawczych i rozwojowych

Koszty prac badawczych są ujmowane w zysku lub stracie w momencie poniesienia. Nakłady poniesione na prace rozwojowe wykonane w ramach danego przedsięwzięcia są przenoszone na kolejny okres, jeżeli można uznać, że zostaną one w przyszłości odzyskane. Po początkowym ujęciu nakładów na prace rozwojowe, stosuje się model kosztu historycznego wymagający, aby składniki aktywów były ujmowane według cen nabycia pomniejszonych o umorzenie i skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Skapitalizowane nakłady są amortyzowane co do zasady przez przewidywany okres uzyskiwania przychodów ze sprzedaży danego przedsięwzięcia, jednak nie dłużej niż 5 lat.

Zyski lub straty wynikające z usunięcia aktywów niematerialnych z bilansu są kalkulowane, jako różnica pomiędzy wpływami ze sprzedaży netto a wartością bilansową danego składnika aktywów i są ujmowane w zysku lub stracie w momencie ich usunięcia z bilansu.

Wartość firmy

Wartość firmy z tytułu przejęcia jednostki jest początkowo ujmowana według ceny nabycia stanowiącej kwotę nadwyżki

-  sumy:

a.  przekazanej zapłaty,

b.  kwoty wszelkich niekontrolujących udziałów w jednostce przejmowanej oraz

c.  w przypadku połączenia jednostek realizowanego etapami wartości godziwej na dzień przejęcia udziału w kapitale jednostki przejmowanej, należącego poprzednio do jednostki przejmującej.

-  nad wartością godziwą netto ustaloną na dzień przejęcia wartości możliwych do zidentyfikowania nabytych aktywów i przejętych zobowiązań.

Po początkowym ujęciu, wartość firmy jest wykazywana według ceny nabycia pomniejszonej o wszelkie skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Test na utratę wartości przeprowadza się raz na rok lub częściej, jeśli wystąpią ku temu przesłanki. Wartość firmy nie podlega amortyzacji.

Na dzień przejęcia nabyta wartość firmy jest alokowana do każdego z ośrodków wypracowujących środki pieniężne, które mogą skorzystać z synergii połączenia. Każdy ośrodek, lub zespół ośrodków, do którego została przypisana wartość firmy:

-  odpowiada najniższemu poziomowi w Grupie, na którym wartość firmy jest monitorowana na wewnętrzne potrzeby zarządcze oraz

-  jest nie większy niż jeden segment operacyjny określony zgodnie z MSSF 8 Segmenty operacyjne.

Odpis z tytułu utraty wartości ustalany jest poprzez oszacowanie odzyskiwalnej wartości ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do którego została alokowana dana wartość firmy. W przypadku, gdy odzyskiwalna wartość ośrodka wypracowującego środki pieniężne jest niższa niż wartość bilansowa, ujęty zostaje odpis z tytułu utraty wartości. W przypadku, gdy wartość firmy stanowi część ośrodka wypracowującego środki pieniężne i dokonana zostanie sprzedaż części działalności w ramach tego ośrodka, przy ustalaniu zysków lub strat ze sprzedaży takiej działalności wartość firmy związana ze sprzedaną działalnością zostaje włączona do jej wartości bilansowej. W takich okolicznościach sprzedana wartość firmy jest ustalana na podstawie względnej wartości sprzedanej działalności i wartości zachowanej części ośrodka wypracowującego środki pieniężne.

f.  Utrata wartości niefinansowych aktywów trwałych

Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia, czy istnieją jakiekolwiek przesłanki wskazujące na to, że mogła nastąpić utrata wartości któregoś ze składników niefinansowych aktywów trwałych. W razie stwierdzenia, że przesłanki takie zachodzą, lub w razie konieczności przeprowadzenia corocznego testu sprawdzającego, czy nastąpiła utrata wartości, Grupa dokonuje oszacowania wartości odzyskiwalnej danego składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do którego dany składnik aktywów należy.

Wartość odzyskiwalna składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne odpowiada wartości godziwej pomniejszonej o koszty doprowadzenia do sprzedaży tego składnika aktywów lub odpowiednio ośrodka wypracowującego środki pieniężne, lub jego wartości użytkowej, zależnie od tego, która z nich jest wyższa. Wartość odzyskiwalną ustala się dla poszczególnych aktywów, chyba że dany składnik aktywów nie generuje samodzielnie wpływów pieniężnych, które są w większości niezależne od generowanych przez inne aktywa lub grupy aktywów. Jeśli wartość bilansowa składnika aktywów jest wyższa niż jego wartość odzyskiwalna, ma miejsce utrata wartości i dokonuje się wówczas odpisu do ustalonej wartości odzyskiwalnej. Przy szacowaniu wartości użytkowej prognozowane przepływy pieniężne są dyskontowane do ich wartości bieżącej przy zastosowaniu stopy dyskontowej przed uwzględnieniem skutków opodatkowania odzwierciedlającej bieżące rynkowe oszacowanie wartości pieniądza
w czasie oraz ryzyko typowe dla danego składnika aktywów. Odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości składników majątkowych używanych w działalności kontynuowanej ujmuje się w tych kategoriach kosztów, które odpowiadają funkcji składnika aktywów,
w przypadku którego stwierdzono utratę wartości.

Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia, czy występują przesłanki wskazujące na to, że odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości, który był ujęty w okresach poprzednich w odniesieniu do danego składnika aktywów jest zbędny, lub czy powinien zostać zmniejszony. Jeżeli takie przesłanki występują, Grupa szacuje wartość odzyskiwalną tego składnika aktywów. Poprzednio ujęty odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości ulega odwróceniu wtedy i tylko wtedy, gdy od momentu ujęcia ostatniego odpisu aktualizującego nastąpiła zmiana wartości szacunkowych stosowanych do ustalenia wartości odzyskiwalnej danego składnika aktywów. W takim przypadku, podwyższa się wartość bilansową składnika aktywów do wysokości jego wartości odzyskiwalnej. Podwyższona kwota nie może przekroczyć wartości bilansowej składnika aktywów, jaka zostałaby ustalona (po uwzględnieniu umorzenia), gdyby w ubiegłych latach nie ujęto odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości w odniesieniu do tego składnika aktywów. Odwrócenie odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości składnika aktywów ujmuje się niezwłocznie jako przychód. Po odwróceniu odpisu aktualizującego, w kolejnych okresach odpis amortyzacyjny dotyczący danego składnika jest korygowany w sposób, który pozwala w ciągu pozostałego okresu użytkowania tego składnika aktywów dokonywać systematycznego odpisania jego zweryfikowanej wartości bilansowej pomniejszonej o wartość końcową.

g.  Aktywa finansowe

Klasyfikacja aktywów finansowych

Aktywa finansowe klasyfikowane są do następujących kategorii wyceny:

  wyceniane według zamortyzowanego kosztu,

  wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy,

  wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody.

Grupa klasyfikuje składnik aktywów finansowych na podstawie modelu biznesowego jednostki w zakresie zarządzania aktywami finansowymi oraz charakterystyki wynikających z umowy przepływów pieniężnych dla składnika aktywów finansowych (tzw. „kryterium SPPI”). Grupa dokonuje reklasyfikacji inwestycji w instrumenty dłużne wtedy i tylko wtedy, gdy zmianie ulega model zarządzania tymi aktywami.

Wycena na moment początkowego ujęcia

Z wyjątkiem niektórych należności z tytułu dostaw i usług, w momencie początkowego ujęcia jednostka wycenia składnik aktywów finansowych w jego wartości godziwej, którą w przypadku aktywów finansowych niewycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy powiększa się o koszty transakcyjne, które można bezpośrednio przypisać do nabycia tych aktywów finansowych.

Zaprzestanie ujmowania

Aktywa finansowe wyłącza się z ksiąg rachunkowych, w sytuacji gdy:

  Prawa do uzyskania przepływów pieniężnych z aktywów finansowych wygasły, lub

  Prawa do uzyskania przepływów pieniężnych z aktywów finansowych zostały przeniesione a Grupa dokonała przeniesienia zasadniczo całego ryzyka i wszystkich pożytków z tytułu ich własności.

Wycena po początkowym ujęciu

Dla celów wyceny po początkowym ujęciu, aktywa finansowe klasyfikowane są do jednej z czterech kategorii:

  Instrumenty dłużne wyceniane w zamortyzowanym koszcie,

  Instrumenty dłużne wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody,

  Instrumenty kapitałowe wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody,

  Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy.

Do kategorii aktywów finansowych wycenianych zamortyzowanym kosztem Grupa klasyfikuje:

  należności handlowe,

  pożyczki spełniające test klasyfikacyjny SPPI, które zgodnie z modelem biznesowym wykazywane są jako utrzymywane w celu uzyskania przepływów pieniężnych,

  środki pieniężne i ekwiwalenty.

Przychody z tytułu odsetek oblicza się przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej i wykazuje się w rachunku zysków
i strat/ sprawozdaniu z całkowitych dochodów w pozycji „Przychody z tytułu odsetek”.

Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy

Składnik aktywów finansowych, które nie spełniają kryteriów wyceny według zamortyzowanego kosztu lub w wartości godziwej przez pozostałe całkowite dochody, wycenia się w wartości godziwej przez wynik finansowy.

Zysk lub stratę z wyceny inwestycji dłużnych do wartości godziwej ujmuje się w wyniku finansowym.

Do kategorii instrumentów kapitałowych wycenianych do wartości godziwej przez wynik finansowy Grupa klasyfikuje instrumenty pochodne.

Utrata wartości aktywów finansowych

Grupa dokonuje oceny oczekiwanych strat kredytowych (ang. expected credit losses, „ECL”) związanych z instrumentami dłużnymi wycenianymi według zamortyzowanego kosztu niezależnie od tego, czy wystąpiły przesłanki utraty wartości.

W przypadku należności z tytułu dostaw i usług, Grupa stosuje uproszczone podejście i wycenia odpis na oczekiwane straty kredytowe w kwocie równej oczekiwanym stratom kredytowym w całym okresie życia przy użyciu macierzy rezerw. Grupa wykorzystuje swoje dane historyczne dotyczące strat kredytowych, skorygowane w stosownych przypadkach o wpływ informacji dotyczących przyszłości.

h.  Pochodne instrumenty finansowe

Instrumenty pochodne, z których korzysta Grupa w celu zabezpieczenia się przed ryzykiem walutowym, to przede wszystkim opcje. Tego rodzaju pochodne instrumenty finansowe są wyceniane do wartości godziwej. Instrumenty pochodne wykazuje się jako aktywa, gdy ich wartość jest dodatnia, i jako zobowiązania – gdy ich wartość jest ujemna.

i.  Zapasy 

Zapasy wykazywane są w cenie nabycia nie wyższej od ich wartości netto możliwej do odzyskania. Produkcja w toku, półfabrykaty oraz wyroby gotowe wyceniane są w koszcie wytworzenia nie wyższym od cen sprzedaży. Zapasy wyceniane są wg poniższych zasad:

-  materiały, towary – w cenie nabycia wg ceny średnioważonej,

-  wyroby gotowe i półfabrykaty – koszt bezpośrednich materiałów i robocizny oraz odpowiedni narzut pośrednich kosztów produkcji ustalony przy założeniu normalnego wykorzystania mocy produkcyjnych,

-  w pozycji produkcji w toku prezentowane są półfabrykaty oraz niezakończona produkcja wyrobów.

Jeżeli koszt wytworzenia lub koszt zakupu składnika zapasów jest wyższy od jego wartości netto możliwej do uzyskania, dokonuje się odpisu aktualizującego w wysokości różnicy między kosztem wytworzenia lub kosztem zakupu składnika, a jego wartością netto możliwą do uzyskania. Odpis ujmowany jest w ciężar pozostałych kosztów operacyjnych.

Podstawą odpisów aktualizujących do wartości netto możliwej do uzyskania są m.in. roczne spisy z natury stanów magazynowych i przeglądy poszczególnych składników pod kątem ich przydatności i możliwości sprzedaży.

Zmniejszenie wartości zapasu składników do poziomu wartości netto możliwej do uzyskania może nastąpić w szczególności, gdy:

  składnik został uszkodzony lub utracił całkowicie lub częściowo swoją przydatność;

  spadła możliwa do uzyskania cena sprzedaży składnika;

  wzrosły przewidywane koszty związane z przystosowaniem składnika do sprzedaży

i dokonaniem tej sprzedaży, takie jak: koszty opakowania, transportu, składowania, załadunku i wyładunku, a w przypadku produktów w toku – także koszty dokończenia produkcji.

W zakresie zapasów słabo-rotujących Spółka przyjęła następującą politykę ustalania odpisów aktualizujących :

- dla wyrobów gotowych, materiałów i surowców oraz półproduktów i produktów w toku:

-  znajdujących się na stanie magazynu przez okres co najmniej 6 miesięcy lecz nie dłużej niż 12 miesięcy – odpis aktualizujący winien wynosić co najmniej 10%;

-  znajdujących się na stanie magazynu przez okres co najmniej 12 miesięcy lecz nie dłużej niż 24 miesiące – odpis aktualizujący winien wynosić co najmniej 50%;

-  znajdujących się na stanie magazynu przez okres powyżej 24 miesięcy – odpis aktualizujący winien wynosić 100%;

- dla towarów:

-  znajdujących się na stanie magazynu przez okres co najmniej 12 miesięcy lecz nie dłużej niż 18 miesięcy – odpis aktualizujący winien wynosić co najmniej 20%;

-  znajdujących się na stanie magazynu przez okres co najmniej 18 miesięcy lecz nie dłużej niż 24 miesiące – odpis aktualizujący winien wynosić co najmniej 50%;

-  znajdujących się na stanie magazynu przez okres co najmniej 24 miesięcy lecz nie dłużej niż 36 miesiące – odpis aktualizujący winien wynosić co najmniej 75%;

-  znajdujących się na stanie magazynu przez okres powyżej 36 miesięcy – odpis aktualizujący winien wynosić 100%.

j.  Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności

Należności z tytułu dostaw i usług są ujmowane i wykazywane według kwot pierwotnie zafakturowanych, z uwzględnieniem odpisu na oczekiwane straty kredytowe w całym okresie życia.

Z uwagi na krótki termin ich płatności wykazywane są one w wartości nominalnej.

Należności budżetowe prezentowane są w pozycji inne należności, z wyjątkiem należności z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych, które stanowią w bilansie odrębną pozycję.

k.  Środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych

Środki pieniężne i lokaty krótkoterminowe wykazane w bilansie obejmują środki pieniężne w banku i w kasie oraz lokaty krótkoterminowe o pierwotnym okresie zapadalności nieprzekraczającym trzech miesięcy.

l.  Oprocentowane kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne

W momencie początkowego ujęcia, wszystkie kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne są ujmowane według wartości godziwej, pomniejszonej o koszty związane z uzyskaniem kredytu lub pożyczki.

Po początkowym ujęciu oprocentowane kredyty, pożyczki i papiery dłużne są wyceniane według zamortyzowanego kosztu, przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej.

m.  Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania

Zobowiązania krótkoterminowe z tytułu dostaw i usług wykazywane są w kwocie wymagającej zapłaty.

Zobowiązania finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy obejmują zobowiązania finansowe przeznaczone do obrotu oraz zobowiązania finansowe pierwotnie zakwalifikowane do kategorii wycenianych do wartości godziwej przez wynik finansowy. Instrumenty pochodne, włączając wydzielone instrumenty wbudowane, są również klasyfikowane jako przeznaczone do obrotu.

Zobowiązania finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy są wyceniane w wartości godziwej, uwzględniając ich wartość rynkową na dzień bilansowy bez uwzględnienia kosztów transakcji sprzedaży. Zmiany w wartości godziwej tych instrumentów są ujmowane w zysku lub stracie jako koszty lub przychody finansowe, za wyjątkiem zmian z tytułu własnego ryzyka kredytowego dla zobowiązań finansowych pierwotnie zakwalifikowanych do kategorii wycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy, które od 1 stycznia 2018 roku ujmuje się w pozostałych całkowitych dochodach.

Inne zobowiązania finansowe niebędące instrumentami finansowymi wycenianymi w wartości godziwej przez wynik finansowy, są wyceniane według zamortyzowanego kosztu przy użyciu metody efektywnej stopy procentowej.

Pozostałe zobowiązania niefinansowe obejmują w szczególności zobowiązania wobec urzędu skarbowego z tytułu podatku od towarów i usług oraz zobowiązania z tytułu otrzymanych zaliczek, które będą rozliczone poprzez dostawę towarów, usług lub środków trwałych. Pozostałe zobowiązania niefinansowe ujmowane są w kwocie wymagającej zapłaty.

n.  Rezerwy

Rezerwy tworzone są wówczas, gdy na Grupie ciąży istniejący obowiązek (prawny lub zwyczajowo oczekiwany) wynikający ze zdarzeń przeszłych, i gdy prawdopodobne jest, że wypełnienie tego obowiązku spowoduje konieczność wypływu korzyści ekonomicznych oraz można dokonać wiarygodnego oszacowania kwoty tego zobowiązania. Jeżeli Grupa spodziewa się, że koszty objęte rezerwą zostaną zwrócone, na przykład na mocy umowy ubezpieczenia, wówczas zwrot ten jest ujmowany jako odrębny składnik aktywów, ale tylko wtedy, gdy jest rzeczą praktycznie pewną, że zwrot ten rzeczywiście nastąpi. Koszty dotyczące danej rezerwy są wykazane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów po pomniejszeniu o wszelkie zwroty.

o.  Rezerwy i zobowiązania na świadczenia pracownicze obejmują rezerwy na:

-  niewykorzystane urlopy wypoczynkowe – szacowane są w miesiącu, w którym pracownicy nabyli prawo do urlopów w wysokości wynikającej z iloczynu ilości dni niewykorzystanego urlopu i średniego wynagrodzenia z okresu szacunku, powiększonego o narzuty płatne na rzecz ZUS;

-  premie dotyczące okresu sprawozdawczego płatne w następnym okresie – obliczane są na podstawie zasad wynikających z Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy (ZUZP), a dla pracowników nie objętych ZUZP w oparciu o dane statystyczne z poprzednich okresów sprawozdawczych;

-  nagrody jubileuszowe - przysługują pracownikom, którzy zostali zatrudnieni w Sanok RC SA przed 1.07.2007r.i nabyli do nich prawo na mocy ZUZP po przepracowaniu określonego czasu (staż pracy);

-  odprawy emerytalno-rentowe - są należne z tytułu przejścia na rentę lub emeryturę - na zasadach i w wysokościach określonych w ZUZP oraz w Kodeksie Pracy.

Wycena rezerw na nagrody jubileuszowe oraz na odprawy emerytalno–rentowe dokonywana jest metodami aktuarialnymi. Świadczenia te ujmowane są jako rezerwy i koszty wynagrodzeń. Na każdy dzień bilansowy powyższe szacunki podlegają weryfikacji.

p.  Przychody

Grupa stosuje MSSF 15 Przychody z umów z klientami do wszystkich umów z klientami, z wyjątkiem umów leasingowych objętych zakresem MSSF 16 Leasing, instrumentów finansowych i innych praw lub zobowiązań umownych objętych zakresem MSSF 9 Instrumenty finansowe, MSSF 10 Skonsolidowane sprawozdania finansowe, MSSF 11 Wspólne ustalenia umowne, MSR 27 Jednostkowe sprawozdania finansowe i MSR 28 Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych i wspólnych przedsięwzięciach.

Podstawową zasadą MSSF 15 jest ujmowanie przychodów w momencie transferu dóbr i usług do klienta, w wartości odzwierciedlającej cenę oczekiwaną przez jednostkę, w zamian za przekazanie tych dóbr i usług. Zasady te są stosowane przy wykorzystaniu modelu pięciu kroków:

  zidentyfikowano umowę z klientem,

  zidentyfikowano zobowiązania do wykonania świadczenia w ramach umowy z klientem,

  określono cenę transakcji,

  dokonano alokacji ceny transakcji do poszczególnych zobowiązań do wykonania świadczenia,

  ujęto przychody w momencie realizacji zobowiązania wynikającego z umowy.

Identyfikacja umowy z klientem

Grupa ujmuje umowę z klientem tylko wówczas, gdy spełnione są wszystkie następujące kryteria:

  strony umowy zawarły umowę (w formie pisemnej, ustnej lub zgodnie z innymi zwyczajowymi praktykami handlowymi) i są zobowiązane do wykonania swoich obowiązków;

  Grupa jest w stanie zidentyfikować prawa każdej ze stron dotyczące dóbr lub usług, które mają zostać przekazane;

  Grupa jest w stanie zidentyfikować warunki płatności za dobra lub usługi, które mają zostać przekazane;

  umowa ma treść ekonomiczną (tzn. można oczekiwać, że w wyniku umowy ulegnie zmianie ryzyko, rozkład w czasie lub kwota przyszłych przepływów pieniężnych jednostki); oraz

  jest prawdopodobne, że Grupa otrzyma wynagrodzenie, które będzie jej przysługiwało w zamian za dobra lub usługi, które zostaną przekazane klientowi.

Oceniając, czy otrzymanie kwoty wynagrodzenia jest prawdopodobne, Grupa uwzględnia jedynie zdolność i zamiar zapłaty kwoty wynagrodzenia przez klienta w odpowiednim terminie. Kwota wynagrodzenia, które będzie przysługiwało Spółce, może być niższa niż cena określona w umowie, jeśli wynagrodzenie jest zmienne, ponieważ jednostka może zaoferować klientowi ulgę cenową.

Identyfikacja zobowiązań do wykonania świadczenia

W momencie zawarcia umowy Grupa dokonuje oceny dóbr lub usług przyrzeczonych w umowie z klientem

i identyfikuje jako zobowiązanie do wykonania świadczenia każde przyrzeczenie do przekazania na rzecz klienta dobra lub usługi (lub pakietu dóbr lub usług), które można wyodrębnić lub grupy odrębnych dóbr lub usług, które są zasadniczo takie same i w przypadku których przekazanie na rzecz klienta ma taki sam charakter.

Dobro lub usługa przyrzeczone klientowi są odrębne, jeżeli spełnione są obydwa następujące warunki:

  klient może odnosić korzyści z dobra lub usługi albo bezpośrednio, albo poprzez powiązanie z innymi zasobami, które są dla niego łatwo dostępne, oraz

  zobowiązanie Grupy do przekazania dobra lub usługi na rzecz klienta można zidentyfikować jako odrębne

w stosunku do innych zobowiązań określonych w umowie.

Ustalenie ceny transakcyjnej

W celu ustalenia ceny transakcyjnej Grupa uwzględnia warunki umowy oraz stosowane przez nią zwyczajowe praktyki handlowe. Cena transakcyjna to kwota wynagrodzenia, które – zgodnie z oczekiwaniem Grupy – będzie jej przysługiwać w zamian za przekazanie przyrzeczonych dóbr lub usług na rzecz klienta, z wyłączeniem kwot pobranych w imieniu osób trzecich (na przykład niektórych podatków od sprzedaży). Wynagrodzenie określone w umowie z klientem może obejmować kwoty stałe, kwoty zmienne lub oba te rodzaje kwot.

Przypisanie ceny transakcyjnej do zobowiązań do wykonania świadczenia  

Grupa przypisuje cenę transakcyjną do każdego zobowiązania do wykonania świadczenia (lub do odrębnego dobra lub odrębnej usługi) w kwocie, która odzwierciedla kwotę wynagrodzenia, które – zgodnie z oczekiwaniem Grupy – przysługuje jej w zamian za przekazanie przyrzeczonych dóbr lub usług klientowi.

Spełnianie zobowiązań do wykonania świadczenia

Grupa ujmuje przychody w momencie spełnienia (lub w trakcie spełniania) zobowiązania do wykonania świadczenia poprzez przekazanie przyrzeczonego dobra lub usługi klientowi.

Należności

W ramach należności Grupa ujmuje prawa do wynagrodzenia w zamian za dobra lub usługi, które przekazała klientowi, jeżeli prawo to jest bezwarunkowe (jedynym warunkiem wymagalności wynagrodzenia jest upływ określonego czasu). Grupa ujmuje należność zgodnie z MSSF 9.

Zobowiązania z tytułu umowy

W ramach zobowiązań z tytułu umowy Grupa ujmuje otrzymane lub należne od klienta wynagrodzenie, z którym wiąże się obowiązek przekazania klientowi dóbr lub usług.

Odsetki

Przychody z tytułu odsetek są ujmowane sukcesywnie w miarę ich naliczania (z uwzględnieniem metody efektywnej stopy procentowej, stanowiącej stopę dyskontującą przyszłe wpływy pieniężne przez szacowany okres życia instrumentów finansowych) w stosunku do wartości bilansowej netto danego składnika aktywów finansowych.

Dywidendy

Dywidendy są ujmowane w momencie ustalenia praw akcjonariuszy lub udziałowców do ich otrzymania.

Stosowane przez Grupę metody ustalenia momentu powstania przychodu:

-  ze sprzedaży towarów, materiałów i wyrobów gotowych – w momencie uzyskania kontroli nad przedmiotem transakcji przez klienta;

-  z tytułu świadczenia spełnianego w czasie – metodą procentowego zaawansowania;

-  z tytułu świadczenia spełnianego w określonym momencie - w momencie uzyskania kontroli nad przedmiotem transakcji przez klienta;

-  z tytułu odsetek – w proporcji do upływu czasu, uwzględniając efektywną dochodowość danego składnika aktywów;

-  z tytułu dywidend – z chwilą ustalenia prawa akcjonariusza (udziałowca) do otrzymania płatności.

q.  Podatki

Podatek bieżący

Zobowiązania i należności z tytułu bieżącego podatku za okres bieżący i okresy poprzednie wycenia się w wysokości kwot przewidywanej zapłaty na rzecz organów podatkowych (podlegających zwrotowi od organów podatkowych) z zastosowaniem stawek podatkowych i przepisów podatkowych, które prawnie lub faktycznie już obowiązywały na dzień bilansowy.

Podatek odroczony

Na potrzeby sprawozdawczości finansowej, podatek odroczony jest obliczany metodą zobowiązań bilansowych w stosunku do różnic przejściowych występujących na dzień bilansowy między wartością podatkową aktywów i zobowiązań a ich wartością bilansową wykazaną w sprawozdaniu finansowym.

Rezerwa na podatek odroczony ujmowana jest w odniesieniu do wszystkich dodatnich różnic przejściowych

-  z wyjątkiem sytuacji, gdy rezerwa na podatek odroczony powstaje w wyniku początkowego ujęcia wartości firmy lub początkowego ujęcia składnika aktywów bądź zobowiązania przy transakcji nie stanowiącej połączenia jednostek i w chwili jej zawierania nie mającej wpływu ani na zysk lub stratę brutto, ani na dochód do opodatkowania czy stratę podatkową, oraz

-  w przypadku dodatnich różnic przejściowych wynikających z inwestycji w jednostkach zależnych lub stowarzyszonych i udziałów we wspólnych przedsięwzięciach – z wyjątkiem sytuacji, gdy terminy odwracania się różnic przejściowych podlegają kontroli inwestora i gdy prawdopodobne jest, iż w dającej się przewidzieć przyszłości różnice przejściowe nie ulegną odwróceniu.

Aktywa z tytułu podatku odroczonego ujmowane są w odniesieniu do wszystkich ujemnych różnic przejściowych, jak również niewykorzystanych ulg podatkowych i niewykorzystanych strat podatkowych przeniesionych na następne lata, w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, że zostanie osiągnięty dochód do opodatkowania, który pozwoli wykorzystać ww. różnice, aktywa i straty

-  z wyjątkiem sytuacji, gdy aktywa z tytułu odroczonego podatku dotyczące ujemnych różnic przejściowych powstają w wyniku początkowego ujęcia składnika aktywów bądź zobowiązania przy transakcji nie stanowiącej połączenia jednostek i w chwili jej zawierania nie mają wpływu ani na zysk lub stratę brutto, ani na dochód do opodatkowania czy stratę podatkową, oraz

-  w przypadku ujemnych różnic przejściowych z tytułu inwestycji w jednostkach zależnych lub stowarzyszonych oraz udziałów we wspólnych przedsięwzięciach, składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku jest ujmowany w bilansie jedynie w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, iż w dającej się przewidzieć przyszłości ww. różnice przejściowe ulegną odwróceniu i osiągnięty zostanie dochód do opodatkowania, który pozwoli na potrącenie ujemnych różnic przejściowych.

Wartość bilansowa składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku jest weryfikowana na każdy dzień bilansowy i ulega stosownemu obniżeniu o tyle, o ile przestało być prawdopodobne osiągnięcie dochodu do opodatkowania wystarczającego do częściowego lub całkowitego zrealizowania składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego. Nieujęty składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego podlega ponownej ocenie na każdy dzień bilansowy i jest ujmowany do wysokości odzwierciedlającej prawdopodobieństwo osiągnięcia w przyszłości dochodów do opodatkowania, które pozwolą na odzyskanie tego składnika aktywów.

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego oraz rezerwy na podatek odroczony wyceniane są z zastosowaniem stawek podatkowych, które według przewidywań będą obowiązywać w okresie, gdy składnik aktywów zostanie zrealizowany lub rezerwa rozwiązana, przyjmując za podstawę stawki podatkowe (i przepisy podatkowe) obowiązujące na dzień bilansowy lub takie, których obowiązywanie w przyszłości jest pewne na dzień bilansowy.

Podatek dochodowy dotyczący pozycji ujmowanych poza zyskiem lub stratą jest ujmowany poza zyskiem lub stratą: w innych całkowitych dochodach dotyczący pozycji ujętych w innych całkowitych dochodach lub bezpośrednio w kapitale własnym dotyczący pozycji ujętych bezpośrednio w kapitale własnym.

Grupa kompensuje ze sobą aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego z rezerwami z tytułu odroczonego podatku dochodowego wtedy i tylko wtedy, gdy posiada możliwy do wyegzekwowania tytuł prawny do przeprowadzenia kompensat należności ze zobowiązaniami z tytułu bieżącego podatku i odroczony podatek dochodowy ma związek z tym samym podatnikiem i tym samym organem podatkowym.

Podatek od towarów i usług

Przychody, koszty, aktywa i zobowiązania są ujmowane po pomniejszeniu o wartość podatku od towarów i usług, z wyjątkiem:

-  gdy podatek od towarów i usług zapłacony przy zakupie aktywów lub usług nie jest możliwy do odzyskania od organów podatkowych; wtedy jest on ujmowany odpowiednio jako część ceny nabycia składnika aktywów lub jako część pozycji kosztowej oraz

-  należności i zobowiązań, które są wykazywane z uwzględnieniem kwoty podatku od towarów i usług.

Kwota netto podatku od towarów i usług możliwa do odzyskania lub należna do zapłaty na rzecz organów podatkowych jest ujęta w sprawozdaniu z sytuacji finansowej jako część należności lub zobowiązań.

r.  Zysk netto na akcję

Zysk netto na akcję dla każdego okresu jest obliczony poprzez podzielenie zysku netto za dany okres przez średnią ważoną liczbę akcji w danym okresie sprawozdawczym.

 

s.  Płatności w formie akcji

Koszt transakcji rozliczanych z pracownikami w instrumentach kapitałowych jest wyceniany przez odniesienie do wartości godziwej na dzień przyznania praw. Wartość godziwa ustalana jest przez niezależnego rzeczoznawcę w oparciu o model oparty na metodzie Monte-Carlo. Przy wycenie transakcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych uwzględniane są rynkowe warunki nabycia uprawnień (związane z ceną akcji Spółki Dominującej) oraz warunki inne niż warunki nabycia uprawnień.

Koszt transakcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych jest ujmowany wraz z odpowiadającym mu wzrostem wartości kapitału własnego w okresie, w którym spełnione zostały warunki dotyczące efektywności/ wyników lub/ i świadczenia pracy bądź usług, kończącym się w dniu, w którym określeni pracownicy zdobędą pełne uprawnienia do świadczeń („dzień nabycia praw”). Skumulowany koszt ujęty z tytułu transakcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych na każdy dzień bilansowy do dnia nabycia praw odzwierciedla stopień upływu okresu nabywania praw oraz liczbę nagród, do których prawa – w opinii Zarządu Spółki Dominującej na ten dzień, opartej na możliwie najlepszych szacunkach liczby instrumentów kapitałowych – zostaną ostatecznie nabyte.

Koszty z tytułu nagród, do których prawa nie zostaną ostatecznie nabyte, nie są ujmowane. Wyjątkiem są nagrody, w przypadku których nabycie praw zależy od warunków rynkowych lub warunków innych niż warunki nabycia uprawnień (tj. warunki dotyczące efektywności, wyników lub/i świadczenia pracy bądź usług).

W przypadku modyfikacji warunków przyznawania nagród rozliczanych w instrumentach kapitałowych, w ramach spełnienia wymogu minimum ujmuje się koszty, jak w przypadku, gdyby warunki te nie uległy zmianie. Ponadto, ujmowane są koszty z tytułu każdego wzrostu wartości transakcji w wyniku modyfikacji, wycenione na dzień zmiany.

W przypadku anulowania nagrody rozliczanej w instrumentach kapitałowych, jest ona traktowana w taki sposób, jakby prawa do niej zostały nabyte w dniu anulowania, a wszelkie jeszcze nieujęte koszty z tytułu nagrody są niezwłocznie ujmowane. Dotyczy to również nagród w przypadku, których warunki inne niż warunki nabycia uprawnień będące pod kontrolą Spółki Dominującej lub pracownika nie są spełnione. Jednakże w przypadku zastąpienia anulowanej nagrody nową nagrodą – określoną jako nagroda zastępcza w dniu jej przyznania, nagroda anulowana i nowa nagroda są traktowane tak, jakby stanowiły modyfikację pierwotnej nagrody, tj. w sposób opisany w paragrafie powyżej.

7.  Zmiany stosowanych zasad rachunkowości

Zasady (polityki) rachunkowości zastosowane do sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego są spójne z tymi, które zastosowano przy sporządzaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy za rok zakończony 31 grudnia 2021 roku za wyjątkiem przedstawionych poniżej. Poniższe zmiany do MSSF, zostały zastosowane w niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym zgodnie z ich datą wejścia w życie, jednak nie miały one istotnego wpływu na skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy:

-  Zmiany do MSSF 3 „Połączenia przedsięwzięć” – aktualizacja referencji do Założeń Koncepcyjnych.

-  Zmiany do MSR 16 „Rzeczowe aktywa trwałe” – przychody z produktów wyprodukowanych w okresie przygotowywania rzeczowych aktywów trwałych do rozpoczęcia funkcjonowania

-  Zmiany do MSR 37 „Rezerwy, zobowiązania warunkowe i aktywa warunkowe” – wyjaśnienia nt. kosztów ujmowanych w analizie, czy umowa jest kontraktem rodzącym obciążenia

-  Roczny program poprawek 2018-2020 – poprawki zawierają wyjaśnienia oraz doprecyzowują wytyczne standardów w zakresie ujmowania oraz wyceny: MSSF 1 „Zastosowanie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej po raz pierwszy”, MSSF 9 „Instrumenty finansowe”, MSR 41 „Rolnictwo” oraz do przykładów ilustrujących do MSSF 16 „Leasing”

Grupa nie zdecydowała się na wcześniejsze zastosowanie żadnego standardu, interpretacji lub zmiany, która została opublikowana, lecz nie weszła dotychczas w życie w świetle przepisów Unii Europejskiej.

Zmiany prezentacji i klasyfikacji pozycji sprawozdań finansowych

Grupa nie dokonała zmiany prezentacji.

8.  Nowe standardy i interpretacje, które zostały opublikowane, a nie weszły jeszcze w życie

Następujące standardy i interpretacje zostały opublikowane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości i zatwierdzone do stosowania w UE, a które wchodzą w życie terminie późniejszym:

  MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” oraz zmiany do MSSF 17 - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023r.

  Zmiany do MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych” – oraz Wytyczne Rady MSSF w zakresie ujawnień dotyczących polityk rachunkowości w praktyce – kwestia istotności w odniesieniu do polityk rachunkowości - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023r.

  Zmiany do MSR 8 „Zasady (polityka) rachunkowości, zmiany wartości szacunkowych i korygowanie błędów” – definicja wartości szacunkowych - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023r.

  Zmiany do MSR 12 „Podatek dochodowy” – obowiązek ujmowania odroczonego podatku dochodowego w związku z aktywami i zobowiązaniami powstałymi w ramach pojedynczej transakcji - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023r.

  Zmiany do MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” – pierwsze zastosowanie MSSF 17 i MSSF 9 – Informacje porównawcze - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023r.

  Zmiany do MSSF 16 „Leasing” – zobowiązania leasingowe w transakcjach sprzedaży i leasingu zwrotnego - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2024r.

  Zmiany do MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych” - klasyfikacja zobowiązań jako krótkoterminowe lub długoterminowe - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2024r.

 

Według oceny Jednostki Dominującej wcześniejsze zastosowanie przez Jednostkę Dominującą tych standardów, interpretacji i zmiany do standardów nie miałyby istotnego wpływu na niniejsze sprawozdanie finansowe.

Daty wejścia w życie są datami wynikającymi z treści standardów ogłoszonych przez Radę ds. Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej. Daty stosowania standardów w Unii Europejskiej mogą różnić się od dat stosowania wynikających z treści standardów i są ogłaszane w momencie zatwierdzenia do stosowania przez Unię Europejską.

9.  Przychody umów z klientami

Tabela poniżej przedstawia przychody z tytułu umów z klientami w podziale na kategorie, które odzwierciedlają sposób, w jaki czynniki ekonomiczne wpływają na charakter, kwotę, termin płatności oraz niepewność przychodów i przepływów pieniężnych

31.12.2022

Sprzedaż na rynku krajowym

Sprzedaż na rynku Unii Europejskiej

Sprzedaż na rynku Europy Wschodniej

Sprzedaż na pozostałych rynkach

Razem sprzedaż

Wyroby dla motoryzacji

60 862

561 800

141

180 815

803 618

Mieszanki gumowe

99 620

28 623

28

5 016

133 287

Uszczelki budowlane stolarkowe

67 680

15 546

5 025

2 323

90 574

Pasy klinowe

34 515

32 370

11 055

10 319

88 259

Maszyny rolnicze i części zamienne do maszyn

87 817

 

0

0

87 817

Uszczelki budowlane samoprzylepne

26 062

34 394

15 889

4 956

81 301

Usługi przemysłowe

23 628

2 381

0

1 435

27 444

Inne wyroby przemysłowe i rolnicze

21 590

3 059

1 056

832

26 537

Wyroby dla farmacji

8 660

8 175

1 883

26

18 744

Usługi sanataryjno - wypoczynkowe

16 443

0

0

0

16 443

Wyroby AGD

805

2 109

9 113

0

12 027

Pozostałe wyroby

1 998

572

0

0

2 570

Razem sprzedaż

449 680

689 029

44 190

205 722

1 388 621

 

31.12.2021

Sprzedaż na rynku krajowym

Sprzedaż na rynku Unii Europejskiej

Sprzedaż na rynku Europy Wschodniej

Sprzedaż na pozostałych rynkach

Razem sprzedaż

Wyroby dla motoryzacji

53 496

438 067

851

180 622

673 036

Mieszanki gumowe

87 665

21 457

8

4 713

113 843

Pasy klinowe

33 472

26 963

14 070

9 725

84 230

Uszczelki budowlane stolarkowe

56 871

14 207

5 327

3 249

79 654

Maszyny rolnicze i części zamienne do maszyn

76 697

0

0

0

76 697

Uszczelki budowlane samoprzylepne

20 943

25 581

16 699

4 733

67 956

Inne wyroby przemysłowe i rolnicze

17 232

2 568

491

1 424

21 715

Usługi przemysłowe

16 092

776

0

146

17 014

Wyroby dla farmacji

5 341

6 787

3 226

54

15 408

Usługi sanataryjno - wypoczynkowe

12 239

0

0

0

12 239

Wyroby AGD

783

1 763

6 089

0

8 635

Pozostałe wyroby

968

281

0

3

1 253

Razem sprzedaż

381 799

538 450

46 761

204 669

1 171 680

10.  Informacje dotyczące wypłaconej (lub zadeklarowanej) dywidendy, łącznie i
w
przeliczeniu na jedną akcję, z podziałem na akcje zwykłe i
uprzywilejowane

W dniu 28 czerwca 2022 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Sanok Rubber Company Spółka Akcyjna, postanowiło podzielić zysk netto za 2021 rok w wysokości 41.279.038,50 zł i przeznaczyć go na kapitał zapasowy Jednostki Dominującej.

Do dnia publikacji niniejszego sprawozdania w następujących spółkach zależnych Walne Zgromadzenia Wspólników uchwaliły wypłaty dywidendy na rzecz Spółki:

-  23 czerwca 2022 roku – Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o. o - w kwocie 2,1 mln zł.

-  14 lipca 2022 roku – PHU Stomil EAST Sp. z o.o. – w kwocie 706 tys. zł.

Suma dywidend od spółek zależnych na dzień 31.12.2022 wynosi 2,8 mln zł. i w sprawozdaniu skonsolidowanym podlega eliminacji.

11.  Informacje dotyczące zmian zobowiązań warunkowych lub aktywów warunkowych, które nastąpiły od czasu zakończenia ostatniego roku obrotowego

Zobowiązania warunkowe zaprezentowane poniżej wynikają w głównej mierze z zabezpieczenia kredytów. Oprócz tytułów wymienionych w zestawieniu, zabezpieczeniem są również: weksle In blanco, cesje praw z umów ubezpieczeń, pełnomocnictwa do rachunków bankowych.

Zabezpieczenia na majątku Grupy Kapitałowej Sanok RC z tytułu:

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

zastaw na maszynach, urządzeniach, zapasach

41 154

111 548

cesja należności

903

31 131

hipoteka kaucyjna

115 647

140 440

weksli własnych - zabezpieczenie dotacji i kontraktów terminowych (instrumenty pochodne)

25 555

12 478

gwarancji udzielonych za spółki z Grupy

32

4 692

inne

713

301

RAZEM

184 004

300 590

12.  Przychody ze sprzedaży

Wyszczególnienie

01.01.2022

01.01.2021

31.12.2022

31.12.2021

Przychody ze sprzedaży produktów

1 218 397

1 019 893

Przychody ze sprzedaży towarów i materiałów

124 823

105 472

Pozostałe przychody

45 401

46 315

Razem przychody ze sprzedaży

1 388 621

1 171 680

z tego:

 

 

- sprzedaż krajowa

449 680

381 799

- sprzedaż zagraniczna

938 941

789 881

Całość przychodów ze sprzedaży wykazanych w Rachunku zysków i strat Grupa rozpoznaje w momencie uzyskania przez klienta kontroli nad przedmiotem transakcji.

13.  Koszty rodzajowe

Wyszczególnienie

Za okres od 01.01 do 31.12

2022

2021

-  amortyzacja

61 680

63 330

-  w kosztach własnych sprzedaży

56 159

57 631

-  w kosztach sprzedaży

116

1 038

-  w kosztach ogólnych

5 405

4 661

-  zużycie materiałów i energii

742 227

595 188

-  usługi obce

106 157

110 316

-  podatki i opłaty

9 335

11 493

-  wynagrodzenia

259 227

239 791

-  ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia

63 507

59 677

-  pozostałe koszty rodzajowe

23 892

11 037

Koszty według rodzaju, razem

1 266 025

1 090 832

Zmiana stanu zapasów i rozliczeń międzyokresowych

-57 416

-65 354

Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby (wielkość ujemna)

-26 266

-23 625

Koszty sprzedaży (wielkość ujemna)

-43 596

-37 511

Koszty ogólnego zarządu ( wielkość ujemna)

-131 049

-125 149

Koszt wytworzenia sprzedanych produktów

1 007 698

839 193

Wartość sprzedanych nowych uruchomień

28 339

31 559

Wartość sprzedanych towarów i materiałów

109 254

92 255

Koszt sprzedanych produktów, towarów i materiałów

1 145 291

963 007


 

14.  Koszty wynagrodzeń

Wyszczególnienie

Za okres od 01.01 do 31.12

2022

2021

-  Wynagrodzenia

259 805

241 628

-  Koszty ubezpieczeń społecznych

63 553

60 150

-  Rezerwy dotyczące świadczeń pracowniczych i narzutów

-630

-2 310

-  Wycena programu motywacyjnego

6

0

Koszty świadczeń pracowniczych ogółem, w tym:

322 734

299 468

-  Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży

236 774

218 613

-  Pozycje ujęte w kosztach sprzedaży

15 460

12 663

-  Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu

70 500

68 192

15.  Pozostała działalność operacyjna

Pozostałe przychody operacyjne

Za okres od 01.01 do 31.12

2022

2021

Zysk ze zbycia niefinansowych aktywów trwałych

208

49

Zyski dotyczące praw majątkowych

0

106

Dotacje rządowe*

2 563

1 652

Inne przychody operacyjne, w tym m.in.

4 056

8 013

-  rozwiązane odpisy i rezerwy

1 265

485

-  otrzymana rekompensaty projektowe

0

0

-  otrzymane rabaty, darowizny od dostawców

20

1 210

-  otrzymane odszkodowania

313

3 835

-  inne

2 458

2 483

Pozostałe przychody operacyjne razem

6 827

9 820

* w tym dot. pomocy państwa w ramach tarczy antykryzysowej 1,3 mln w 2021r.

 

Pozostałe koszty operacyjne

Za okres od 01.01 do 31.12

2022

2021

Darowizny

427

294

Utworzone rezerwy i odpisy

2 804

8 958

Odpis na wartość firmy

0

5 823

Inne

1 116

908

Pozostałe koszty operacyjne, razem

4 347

15 983

16.  Przychody i koszty finansowe

Przychody finansowe

Za okres od 01.01 do 31.12

2022

2021

Odsetki od lokat

2 504

405

Inne przychody finansowe, w tym:

5 301

5 152

-  wycena bilansowa opcji walutowych

0

1 816

-  nadwyżka dodatnich różnic kursowych

1 814

3 240

-  pozostałe (m.in. wycena bilansowa i realizacja opcji walutowych)

3 487

96

Przychody finansowe razem

7 805

5 557

 

Koszty finansowe

Za okres od 01.01 do 31.12

2022

2021

Odsetki

4 514

3 323

Inne koszty finansowe, w tym:

2 860

2 900

-  wycena bilansowa opcji walutowych

799

2 255

-  nadwyżka ujemnych różnic kursowych

0

0

-  pozostałe

2 061

645

Koszty finansowe razem

7 374

6 223

17.  Podatek dochodowy

Wyszczególnienie

Za okres od 01.01 do 31.12

2022

2021

1.  Zysk ( strata) brutto

56 928

37 728

2.  Różnice pomiędzy zyskiem brutto, a podstawą opodatkowania podatkiem dochodowym

35 493

7 172

-  koszty niestanowiące kosztów uzyskania przychodu

79 804

22 747

-  przychody niepodatkowe

-36 723

-7 464

-  przychód uznany za zrealizowany

-7 219

-7 848

-  darowizny podlegające odliczeniu

-369

-263

3.  Dochód zwolniony z tytułu działalności w PSI

-42 195

-42 357

4.  Podstawa opodatkowania

50 226

2 543

5.  Obciążenie podatkowe wykazane w rachunku wyników

7 241

5 716

6.  Efektywna stawka podatkowa (pkt.5/pkt.1)* 100 w %

13%

15%

Wartości kosztów niestanowiących kosztów uzyskania przychodów oraz przychodów niepodatkowych są pochodną wartości odnotowanych przez jednostkę dominującą.

W ramach wdrożenia KIMSF 23 nie zidentyfikowano niepewności co do traktowania podatkowego dochodu.

18.  Rzeczowe aktywa trwałe

Wyszczególnienie

Grunty własne i prawo wieczystego użytkowania

Budynki, lokale i obiekty inżynierii lądowej i wodnej

Urządzenia techniczne i maszyny

Środki transportu

Inne środki trwałe

Środki trwałe razem

Wartość brutto środków trwałych

Stan na 01.01.2021r

13 099

279 714

713 000

18 902

70 424

1 095 139

Zwiększenia (w tym nabycia)

0

4 411

26 688

3 844

3 816

38 759

Zmniejszenia(w tym sprzedaż, złomowanie)

0

-3 035

-2 251

-536

-471

-6 293

Zmiana z tytułu różnic kursowych

-10

1 355

2 913

65

23

4 346

Stan na 31.12.2021r

13 089

282 445

740 350

22 275

73 792

1 131 951

Zwiększenia (w tym nabycia)

632

8 638

47 315

2 486

4 571

63 642

Zmniejszenia (w tym sprzedaż, złomowanie)

0

-10 594

-26 375

-2 057

-828

-39 854

Zmiana z tytułu różnic kursowych

53

-951

-1 101

115

68

-1 816

Stan na 31.12.2022r

13 774

279 538

760 189

22 819

77 603

1 153 923

Umorzenie środków trwałych

Stan na 01.01.2021r

268

110 990

517 089

14 678

58 068

701 093

Zwiększenia

121

11 932

42 560

2 542

4 327

61 482

w tym dot. śr. trw. w leasingu

121

3 031

148

1 161

117

4 578

Zmniejszenia

0

-271

-2221

-278

-437

-3 207

Zmiana z tytułu różnic kursowych

0

360

2298

19

19

2 696

Stan na 31.12.2021r

389

123 011

559 726

16 961

61 977

762 064

Zwiększenia

123

11 412

41 741

2 153

4 416

59 845

w tym dot. śr. trw. w leasingu

123

2 497

151

826

129

3 726

Zmniejszenia

0

-4 771

-21 977

-2 054

-880

-29 682

Zmiana z tytułu różnic kursowych

0

-339

-1324

58

52

-1 553

Stan na 31.12.2022r

512

129 313

578 166

17 118

65 565

790 674

Wartość netto środków trwałych

Stan na 31.12.2021r

12 700

159 434

180 624

5 314

11 815

369 887

Środki trwałe w budowie na 1.01.2021

 

 

 

 

 

20 988

Zwiększenia nakłady inwestycyjne

 

 

 

 

 

27 711

Zmniejszenia ( przeniesienia na środki trwałe, zakończenie z wynikiem negatywnym)

 

 

 

 

 

34 087

Środki trwałe w budowie na 31.12.2021

 

 

 

 

 

14 612

Zaliczki na środki trwałe w budowie

 

 

 

 

 

5184

Razem środki trwałe na 31.12.2021r

 

 

 

 

 

389 683

Stan na 31.12.2022r

13 262

150 225

182 023

5 701

12 038

363 249

Środki trwałe w budowie na 1.01.2022

 

 

 

 

 

14 612

Zwiększenia nakłady inwestycyjne

 

 

 

 

 

49 467

Zmniejszenia ( przeniesienia na środki trwałe, sprzedaż, zakończenie z wynikiem negatywnym)

 

 

 

 

 

50 126

Środki trwałe w budowie na 31.12.2022

 

 

 

 

13 953

Zaliczki na środki trwałe w budowie na 31.12.2022

 

 

 

 

2 883

Razem środki trwałe na 31.12.2022r

 

 

 

 

380 085

 

W związku z wystąpieniem przesłanek, zgodnie z MSR 36, Spółka przeprowadziła testy na utratę wartości aktywów trwałych posiadanych przez Draftex Automotive GmbH. Testy przeprowadzono w oparciu o posiadane pięcioletnie prognozy oraz zakładany długoterminowy wzrost w okresie rezydualnym: 1,4%. W celu zdyskontowania przyszłych przepływów pieniężnych zastosowano średnioważony koszt kapitału, który wyniósł 6,37%. Przeprowadzone testy nie wykazały konieczności rozpoznania dodatkowych odpisów aktualizujących. Wzrost zastosowanej stopy dyskontowej o 1 p.p. nie spowodowałby konieczności rozpoznania odpisu z tytułu utraty wartości dla aktywów spółki. Spadek założeń dotyczących długoterminowej średniej stopy wzrostu o 1 p.p. również nie spowodowałby konieczność dokonania odpisu z tytułu utraty wartości.


 

19.  Aktywa niematerialne

Wyszczególnienie

Koszty zakończonych prac rozwojowych

Licencje na programy komputerowe

Inne wartości niematerialne

Wartość firmy

Wartości niematerialne razem

 

Wartość brutto wartości niematerialnych

Stan na 01.01.2021r

32 369

23 046

634

7 323

63 372

Zwiększenia

147

1 970

3 918

0

6 035

Zmniejszenia

0

0

-3 897

0

-3 897

Zmiana z tytułu różnic kursowych

0

-2

0

790

788

Stan na 31.12.2021r

32 516

25 014

655

8 113

66 298

Zwiększenia

294

958

17 303

0

18 555

Zmniejszenia

 

-1

-12 516

-7 816

-20 333

Zmiana z tytułu różnic kursowych

 

9

1

 

10

Stan na 31.12.2022r

32 810

25 980

5 443

297

64 530

 

Umorzenie wartości niematerialnych

Stan na 01.01.2021r

30 827

18 670

537

0

50 034

Zwiększenia

427

1 421

0

0

1 848

Zmniejszenia

0

0

0

0

0

Odpis aktualizujący

 

0

0

0

5 823

5 823

Stan na 31.12.2021r

31 254

20 091

537

5 823

57 705

Zwiększenia

453

1 382

 

 

1835

Zmniejszenia

 

-1

 

-5 823

-5 824

Stan na 31.12.2022r

31 707

21 472

537

0

53 716

 

Wartość netto wartości niematerialnych

Stan na 31.12.2021r

1 262

4 923

118

2 290

8 593

Aktywa niematerialne w toku wytworzenia na 01.01.2021

 

 

 

 

370

Zwiększenie (nakłady inwestycyjne)

 

 

 

 

246

Zmniejszenie (przeniesienie na wartości niematerialne, sprzedaż)

 

 

 

 

379

Zmiana odpisu aktualizującego

 

 

 

 

83

Aktywa niematerialne w toku wytworzenia na 31.12.2021

 

 

 

320

Razem aktywa niematerialne na 31.12.2021r

 

 

 

8 913

Stan na 31.12.2022r

1 103

4 508

4 906

297

10 814

Aktywa niematerialne w toku wytworzenia na 01.01.2021

320

Zwiększenie (nakłady inwestycyjne)

29

Zmniejszenie (przeniesienie na wartości niematerialne, sprzedaż)

297

Zmiana odpisu aktualizującego

41

Aktywa niematerialne w toku wytworzenia na 31.12.2022

 93

Razem aktywa niematerialne na 31.12.2022r

 

 

 

10 907

 

Stan odpisów na aktywa niematerialne w toku wytwarzania na dzień 31.12.2022 wynosi 0zł. na dzień 31.12.2021 r. wynosił 40,8 tys. zł.

20.  Nieruchomości inwestycyjne

Główną pozycję nieruchomości inwestycyjnych w Grupie stanowi nieruchomość będąca własnością spółki zależnej Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o. Nieruchomość ta zlokalizowana jest w Ciechanowie jej wartość na dzień bilansowy wynosi 3 681 tys. zł.

Wycenę tej nieruchomości przeprowadza niezależny rzeczoznawca majątkowy. W wycenie zastosowano podejście dochodowe, metodę inwestycyjną, technikę kapitalizacji prostej dochodu netto. Wartość odtworzeniową określono w podejściu kosztowym, metodzie odtworzeniowej oraz zastosowano technikę wskaźnikową.

Wartość godziwa przedmiotowej nieruchomości została oszacowana w oparciu o technikę kapitalizacji prostej dochodu netto generowanego przez nieruchomość w skali roku przy założonej stopie kapitalizacji na poziomie 9,00%.

Wzrost stopy kapitalizacji o 1 p.p. spowodowałby spadek wartości wyceny o 368 tys. zł., natomiast spadek stopy kapitalizacji o 1 p.p. spowodowałby wzrost wyceny o 460 tys. zł. Istotny wzrost (spadek) w wartości szacowanego przychodu z tytułu czynszu bez uwzględnienia wpływu innych czynników skutkowałby znacznym wzrostem (spadkiem) wyceny do wartości godziwej. Istotny wzrost (spadek) w poziomie zakładanego wskaźnika powierzchni niewynajętej bez uwzględnienia wpływu innych czynników skutkowałby znacznym spadkiem (wzrostem) wyceny do wartości godziwej.

Tak przeprowadzona wycena została zakwalifikowana do 3 poziomu hierarchii wartości godziwej.

21.  Przejęcie jednostki

W 2022 roku nie wystąpiły przejęcia żadnych jednostek.

22.  Długoterminowe należności pozostałe

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Depozyty

3 046

2 822

Długoterminowe należności pozostałe razem

3 046

2 822

Depozyty złożone na rzecz dostawców i dotyczą zabezpieczeń wykonania umów zawartych przez jednostkę dominującą, związaną z rozwojem jej działalności w lokalizacji zagranicznej.

23.  Aktywa finansowe – długo i krótkoterminowe

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Akcje/Udziały w pozostałych podmiotach

6

6

z tego:

 

 

notowane na giełdzie

 

 

nienotowane na giełdzie

6

6

Aktywa finansowe długoterminowe razem

6

6

 

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Lokaty bankowe > 3 miesięcy

437

511

Opcje walutowe

1 439

1 921

Aktywa finansowe krótkoterminowe razem

1 876

2 432

Opcje walutowe zakwalifikowano do poziomu 3 hierarchii wartości godziwej. Dla ich wyceny brak jest aktywnego rynku. Wycena pochodzi z Banków, z którymi zawarto umowy opcji i oparta jest na modelu wyceny dla danego typu opcji walutowej, przyjętym przez wyceniającego.

Aktywa i zobowiązania finansowe

Zmiany w pozostałych aktywach finansowych

długoterminowe

krótkoterminowe

stan na 31.12.2021

0

2 432

rozliczenie/wygaśnięcie lokaty

0

 

wycena bilansowa lokaty

 

 

zawarcie transakcji zabezpieczających - wycena bilansowa

0

1 876

rozliczenie/wygaśnięcie transakcji zabezpieczających - wycena bilansowa

0

- 2 432

stan na 31.12.2022

0

1 876

 

Zmiany w pozostałych zobowiązaniach finansowych

długoterminowe

krótkoterminowe

stan na 31.12.2021

24 598

6 207

zawarcie transakcji zabezpieczających - wycena bilansowa oraz wycena innych zobowiązań finansowych

2 103

561

rozliczenie/wygaśnięcie transakcji zabezpieczających - wycena bilansowa

 

-2 458

z tytułu spłaty rat leasingowych i przekwalifikowania z DT na KT

- 1 803

-1

stan na 31.12.2022

24 898

4 309

 

 

 

 

Zmiany w pozostałych aktywach finansowych

długoterminowe 

krótkoterminowe 

stan na 31.12.2020

0

55 577

rozliczenie/wygaśnięcie lokaty

0

-55 000

wycena bilansowa lokaty

 

39

zawarcie transakcji zabezpieczających - wycena bilansowa

0

1 921

rozliczenie/wygaśnięcie transakcji zabezpieczających - wycena bilansowa

0

-105

stan na 31.12.2021

0

2 432

 

Zmiany w pozostałych zobowiązaniach finansowych

długoterminowe 

krótkoterminowe 

stan na 31.12.2020

27 750

4 212

zawarcie transakcji zabezpieczających - wycena bilansowa oraz wycena innych zobowiązań finansowych

0

2 650

rozliczenie/wygaśnięcie transakcji zabezpieczających - wycena bilansowa

0

-271

z tytułu spłaty rat leasingowych i przekwalifikowania z DT na KT

-3 152

-384

stan na 31.12.2021

24 598

6 207

24.  Aktywa i rezerwy z tytułu podatku odroczonego

Aktywa z tytułu podatku odroczonego 

Aktywa z tytułu podatku odroczonego

Za okres

31.12.2022

31.12.2021

Stan na początek okresu

43 866

44 203

Zwiększenia w okresie – ujęte w rachunku zysków i strat z tytułu:

10 988

6 047

-  niezrealizowanych różnic kursowych

3

2

-  rezerw na świadczenia pracownicze

2 198

172

-  wycena transakcji pochodnych

0

416

-  odpisów aktualizujących majątek

2 135

684

-  różnicy pomiędzy wartością bilansową i podatkową środków trwałych

797

89

-  inne

2 283

4 684

-  aktywa na podatek odroczony z tyt. PSI

3 572

0

Zmniejszenia w okresie – ujęte w rachunku zysków i strat z tytułu:

2 464

6 384

-  niezrealizowanych różnic kursowych

555

1 474

-  rezerw na świadczenia pracownicze

240

80

-  wycena transakcji pochodnych

361

0

-  odpisów aktualizujących majątek

556

428

-  aktywa na podatek odroczony z tyt. PSI

0

4 060

-  różnicą pomiędzy wartością bilansową i podatkową środków trwałych

50

0

-  inne

702

342

Stan na koniec okresu – dotyczy rachunku zysków i strat

52 390

43 866

Zmiana stanu aktywów z tytułu podatku odroczonego ujęta w rachunku zysków i strat

8 524

-337

Zwiększenia w okresie – ujęte w kapitałach własnych

385

94

Zmniejszenia w okresie – ujęte w kapitałach własnych

779

118

Stan na koniec okresu – dotyczy kapitałów własnych

321

715

Zmiana stanu rezerw z tytułu podatku odroczonego ujęta w kapitałach własnych

-394

-24

Stan aktywów z tytułu podatku odroczonego na koniec okresu:

52 711

44 581

-  niezrealizowanych różnic kursowych

1 434

1 986

-  rezerw na świadczenia pracownicze

9 727

7 769

-  wycena transakcji pochodnych

106

467

-  odpisów aktualizujących majątek

4 601

3 022

-  różnicy pomiędzy wartością bilansową i podatkową środków trwałych

863

116

-  strata podatkowa do rozliczenia w latach kolejnych

6 314

6 647

-  inne, w tym leasing*

9 734

8 214

-  aktywa na podatek odroczony z tyt. PSI

19 932

16 360

Rezerwy z tytułu podatku odroczonego 

Rezerwy z tytułu podatku odroczonego

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Stan na początek okresu

10 561

9 713

Zwiększenia w okresie – ujęte w rachunku zysków i strat z tytułu:

1 906

1 649

-  niezrealizowanych różnic kursowych

6

3

-  różnicy pomiędzy wartością bilansową i podatkową środków trwałych,

582

574

-  inne

1 318

1 072

Zmniejszenia w okresie – ujęte w rachunku zysków i strat z tytułu:

612

801

-  niezrealizowanych różnic kursowych

366

563

-  różnicy pomiędzy wartością bilansową i podatkową środków trwałych

155

238

-  wycena transakcji pochodnych

91

0

Stan na koniec okresu – dotyczy rachunku zysków i strat

11 855

10 561

Zmiana stanu rezerw z tytułu podatku odroczonego ujęta w rachunku zysków i strat

1 294

848

Zwiększenia w okresie – ujęte w kapitałach własnych

0

0

Zmniejszenia w okresie – ujęte w kapitałach własnych

1

1

Stan na koniec okresu – dotyczy kapitałów własnych

148

149

Zmiana stanu rezerw z tytułu podatku odroczonego ujęta w kapitałach własnych

-1

-1

Stan rezerw z tytułu podatku odroczonego ogółem na koniec okresu:

12 003

10 710

-  niezrealizowanych różnic kursowych

1 412

1 772

-  różnicy pomiędzy wartością bilansową i podatkową środków trwałych

5 618

5 191

-  inne

4 973

3 747

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Aktywa z tyt. podatku odroczonego ujęte w nocie

52 711

44 581

Rezerwa na podatek odroczony ujęta w nocie

12 003

10 710

Persaldo z noty dotyczące podatku odroczonego 

40 708

33 871

Aktywa z tyt. podatku odroczonego ujęte w bilansie

40 924

34 126

Rezerwa na podatek odroczony ujęta w bilansie

216

255

Persaldo dot. podatku odroczonego z bilansu

40 708

33 871

25.  Zapasy

Zapasy

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

-  materiały

103 080

81 568

-  półprodukty i produkty w toku

58 612

65 381

-  produkty gotowe

71 151

66 986

-  towary

38 117

25 243

Zapasy razem

270 960

239 178

Odpis aktualizujący

16 557

16 318

Zapasy brutto

287 517

255 496

 

Zmiana stanu odpisów aktualizujących zapasy

Za okres

01.01.2022

01.01.2021

31.12.2022

31.12.2021

Stan odpisów na początek okresu

16 318

12 810

Zwiększenia razem, z tytułu:

9 583

8 957

zapasów wolnorotujących

2 895

3 998

ceny sprzedaży niższej od kosztu wytworzenia

6 688

4 959

Zmniejszenia razem, z tytułu:

9 344

5 449

sprzedaży, zużycia

1 154

1 215

odwrócenia odpisów

8 190

4 234

Stan odpisów na koniec okresu

16 557

16 318

26.  Należności

Należności

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

-  z tytułu dostaw i usług

190 091

152 137

-  z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych

418

3 139

-  z tytułu pozostałych podatków

6 918

8 274

-  zaliczki handlowe

3 542

1 689

-  aktywa z tytułu umów

235

235

-  inne

4 313

2 959

Należności krótkoterminowe netto, razem

205 517

168 433

odpisy aktualizujące wartość należności

5 218

4 643

Należności krótkoterminowe brutto, razem

210 735

173 076

 

Zmiana stanu odpisów aktualizujących należności

Za okres

01.01.2022

01.01.2021

31.12.2022

31.12.2021

Stan odpisów aktualizujących na początek okresu

4 643

3 495

z tego

 

 

dostaw i usług

4 442

3 305

pozostałych należności

201

190

Zwiększenia razem; z tego z tytułu:

7 142

3 573

dostaw i usług

7 142

3 562

pozostałych należności

0

11

Zmniejszenia razem; z tego z tytułu

6 567

2 425

dostaw i usług

6 567

2 425

pozostałych należności

0

0

Stan odpisów aktualizujących na koniec okresu; z tego z tytułu:

5 218

4 643

dostaw i usług

5 017

4 442

pozostałych należności

201

201

27.  Środki pieniężne

Struktura środków pieniężnych prezentowanych w bilansie przedstawia się następująco.

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Środki pieniężne w kasie

63

145

Środki pieniężne na rachunkach bankowych

23 420

17 008

Inne środki pieniężne ( lokaty do 3 m-cy)

68 413

64 384

Środki pieniężne razem

91 896

81 537

w tym:

-  w walucie polskiej

74 260

71 793

-  w walutach obcych

17 636

9 744


 

28.  Kapitał zakładowy

Zmiany w kapitale akcyjnym, które występowały od dnia powstania Jednostki Dominującej przedstawia poniższe zestawienie.

Seria/emisja

Rodzaj akcji (udziałów)

Liczba akcji

(udziałów)

Wartość serii/emisji wg wartości nominalnej w PLN

Sposób pokrycia kapitału

Data rejestracji

A

1 550 000

3 100 000,0

środki własne

1991-01-02

B

800 000

1 600 000,0

środki własne

1995-10-30

C

2 350 000

4 700 000,0

środki własne

1996-04-12

D

500 000

1 000 000,0

środki własne

1996-11-29

Umorzenie

-391 304

-782 608,0

 

2000-04-21

Umorzenie

-282 224

-564 448,0

 

2000-10-12

Umorzenie

- 1 131 617

-2 263 234,0

 

2003-10-15

Umorzenie

-848 713

-1 697 426,0

 

2004-05-27

I Transza - opcje

149 996

299 992,0

środki własne

2005-01-21

II Transza - opcje

149 996

299 992,0

środki własne

2005-07-29

III Transza - opcje

150 008

300 016,0

środki własne

2006-07-14

Umorzenie

-128 824

-257 648,0

 

2006-10-26

Kapitał razem

2 867 318

5 734 636,0

X

X

Po podziale akcji 1:10

28 673 180

5 734 636,0

 

2008-01-31

Umorzenie

-2 364 678

-472 935,6

 

2009-10-28

IV Transza z Programu z 2006r

210 130

42 026

 

2013-03-29

IV Transza z Programu z 2006r

76 580

15 316

 

2013-07-12

V Transza z Programu z 2006r

286 710

57 342

 

2014-02-06

Kapitał razem

26 881 922

5 376 384,40

 

X

 

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Sanok RC S.A. w dniu 11.09.2006r. podjęto uchwałę o emisji obligacji serii B z prawem pierwszeństwa do objęcia akcji w ramach programu motywacyjnego, adresowanego do kluczowych pracowników Sanok RC S.A.

Na podstawie ww. uchwały NWZA, 26 października 2006 roku Sąd Rejonowy w Rzeszowie dokonał rejestracji warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego o kwotę 286 710 zł w drodze emisji 1 433 550 akcji o wartości nominalnej 20 groszy każda. W 2013r program ten się zakończył. W jego wyniku zostały wyemitowane akcje wynikające z dwóch transz (IV i V).

W dniu 31 stycznia 2008 roku Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał rejestracji podziału akcji Sanok RC S.A. poprzez obniżenie wartości nominalnej akcji i zwiększenie liczby akcji bez obniżenia kapitału zakładowego Jednostki Dominującej w stosunku 1:10.

Kapitał zakładowy po rejestracji podziału akcji wynosił 5 734 636 złotych i dzielił się na 28 673 180 akcji zwykłych na okaziciela o wartości nominalnej 20 groszy każda. Po zarejestrowaniu podziału akcji ogólna liczba głosów wynikająca ze wszystkich wyemitowanych akcji wynosiła 28 673 180.

W dniu 28 października 2009 roku Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał rejestracji obniżenia kapitału zakładowego Jednostki Dominującej w wyniku umorzenia 2 364 678 akcji Jednostki Dominującej nabytych przez Jednostkę Dominującą w celu ich umorzenia, dokonanego uchwałą nr 14 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy z dnia
26 czerwca 2009 roku. Kapitał zakładowy po rejestracji umorzenia akcji własnych wynosił 5 261 700,40 złotych i dzielił się na 26 308 502 akcji zwykłych na okaziciela o wartości nominalnej 20 groszy każda. Po zarejestrowaniu obniżenia kapitału ogólna liczba głosów wynikająca ze wszystkich wyemitowanych akcji wynosiła 26 308 502.

29.  Pozostałe kapitały

Kapitał zapasowy - tworzony jest zgodnie z zapisami statutu, głównie z zysku netto (uchwały WZA).

Kapitał z wyceny opcji – wartość godziwa programu opcji menedżerskich (zgodnie z uchwałami organu uprawnionego);

Na podstawie uchwały w sprawie emisji warrantów subskrypcyjnych z pozbawieniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy Jednostki Dominującej, warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Jednostki Dominującej z pozbawieniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy Jednostki Dominującej, wyrażenia zgody na przeprowadzenie w Spółce Programu Motywacyjnego w latach 2014-2017 oraz zmiany statutu Jednostki Dominującej, podjętej przez Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w dniu 23 czerwca 2014 roku, kapitał zakładowy Jednostki Dominującej został warunkowo podwyższony o kwotę 215 054,40 złotych. Łączna, maksymalna liczba wyemitowanych akcji nie może być większa aniżeli 1 075 272 szt. Postanowieniem z dnia 29 października 2014 r. Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego dokonał rejestracji warunkowego podwyższenia kapitału zakładowego Sanok RC S.A.

Mając na uwadze MSSF 2 Płatności na bazie akcji została dokonana wycena wartości godziwej programu motywacyjnego. Wycena została dokonana w oparciu o metodę Monte-Carlo.

 

Do wyceny przyjęto następujące dane:

 

-  data przyznania

-  30 lipca 2014 roku

-  okres nabywania uprawnień dla wycenianej puli Programu:

-  30 lipca 2014 r – 15 lipca 2018r

-  cena wyjściowa do modelu wyceny

-  39,00 zł

-  oczekiwana zmienność kursu akcji Jednostki Dominującej

-  36,1%

-  oczekiwana zmienność indeksu WIG

-  38,0%

-  stopa procentowa wolna od ryzyka

-  krzywa zerokuponowa na datę przyznania

-  średni okres trwania życia opcji

-  7,1 lat

-  oczekiwane dywidendy na jedną akcję

-  1,27 w roku 2014 i 1,3 zł w kolejnych latach

 

W lipcu 2018 roku nastąpiło ostateczne stwierdzenie nabycia uprawnień w ramach Programu Motywacyjnego. Zgodnie z podjętą Uchwałą WZA w sprawie emisji warrantów subskrypcyjnych emisja warrantów, dla których stwierdzona została ostateczna możliwość nabycia (dot. serii A1, B1 i w części C1) może nastąpić nie później aniżeli w dniu 31.12.2022 roku. Zgodnie z zatwierdzonym Regulaminem cena emisyjna akcji wynosić będzie odpowiednio: dla serii A1 30,80 zł. dla serii B1 46,40, dla serii C1 44,25. Do dnia publikacji niniejszego raportu żadne warranty dotyczące spełnionych kryteriów nie zostały objęte przez osoby uprawnione.

Uchwałą nr 22 Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w dniu 28 czerwca 2022 roku podjęło decyzję o utworzeniu Programu Motywacyjnego w celu zapewnienia optymalnych warunków dla długoterminowego wzrostu wartości Spółki poprzez stworzenie bodźców, które zachęcą i zmotywują wykwalifikowane osoby, kluczowe dla realizacji strategii Spółki, do działania w interesie Spółki oraz jej akcjonariuszy poprzez umożliwienie tym osobom nabycia Akcji, a tym samym powiązanie interesów ekonomicznych tych osób z interesem Spółki i jej akcjonariuszy. Program został utworzony dla Prezesa Zarządu, wybranych członków Zarządu Spółki oraz wybranych członków kadry kierowniczej Spółki oraz jej spółek zależnych kluczowych dla realizacji strategii Grupy. Mając na uwadze MSSF 2 Płatności na bazie akcji została dokonana wycena wartości godziwej programu motywacyjnego. Wycena została dokonana w oparciu o metodę Monte-Carlo.

Do wyceny przyjęto następujące dane:

 

-  data przyznania (Grant Date)

-  30 grudnia 2022 roku

-  okres nabywania uprawnień dla poszczególnych Transz Programu:

-  30 czerwca 2024 (Transza 1)

 

-  30 czerwca 2025 (Transza 2)

 

-  30 czerwca 2026 (Transza 3)

-  cena wyjściowa do modelu wyceny

-  13,68 zł

-  oczekiwana zmienność kursu akcji Jednostki Dominującej

-  40,1%

-  stopa procentowa wolna od ryzyka

-  6,8%

-  średni okres trwania życia opcji

-  1,9 lat dla Transzy 1

 

-  2,9 lat dla Transzy 2

 

-  3,9 lat dla Transzy 3

-  oczekiwane dywidendy na jedną akcję

-  1,00 zł

-  Ilość symulowanych trajektorii

-  50 000

na dzień 31.12.2022 r z tego tytułu ujęto w księgach kwotę 6,1 tys. zł.

Kapitał rezerwowy na Program skupu akcji – w wysokości 15 mln zł, utworzony na potrzeby Programu nabywania akcji własnych - na mocy Uchwały nr 21 z 28.06.2022 r. Walne Zgromadzenie postanowiło o utworzeniu kapitału rezerwowego na potrzeby Programu Skupu Akcji dla Programu Motywacyjnego i przeznaczonego na zapłatę ceny za Akcje nabyte przez Spółkę w ramach tego Programu i pokrycie kosztów ich nabycia.

Akcje własne - wartość 806 457 akcji własnych nabytych przez Spółkę 30.08.2022 r. w ramach realizacji Programu nabywania akcji własnych, stanowiących 2,999% kapitału zakładowego Spółki – szczegóły opublikowano w raporcie bieżącym nr 12/2022. Wartość transakcji tj. 11 177 tys. zł powiększono o koszty nabycia akcji własnych (52,8 tys. zł).

30.  Udziały niekontrolujące

Udziały niekontrolowane na dzień 31.12.2022r

 

Stomil East Sp. z o.o. 34,31 %

Stomil Sanok Wiatka

18,90 %

Wartość udziałów niesprawujących kontroli

Stan na 31.12.2021

394

117

511

Całkowite dochody za 12 m-cy 2022 r

303

37

340

Wypłaty z zysku w 2022 r

-369

0

-369

Stan na 31.12.2022

328

154

482

 

31.  Rezerwy długoterminowe

Wyszczególnienie

Za okres

01.01.2022

01.01.2021

31.12.2022

31.12.2021

Stan na początek okresu; z tego:

19 365

20 625

na świadczenia emerytalno-rentowe

16 512

16 833

na nagrody jubileuszowe

2 853

3 792

pozostałe rezerwy

0

0

Zwiększenia; z tego:

3 444

1 736

na świadczenia emerytalno-rentowe

2 882

1 710

na nagrody jubileuszowe

562

26

pozostałe rezerwy

0

0

Zmniejszenia; z tego:

4 560

2 996

na świadczenia emerytalno-rentowe

3 770

2 031

na nagrody jubileuszowe

790

965

pozostałe rezerwy

 

0

Stan na koniec okresu

18 249

19 365

z tego:

 

 

na świadczenia emerytalno-rentowe

15 624

16 512

na nagrody jubileuszowe

2 625

2 853

pozostałe rezerwy

0

0


32.  Rezerwy krótkoterminowe

Wyszczególnienie

Za okres

01.01.2022

01.01.2021

31.12.2022

31.12.2021

Stan na początek okresu; z tego

44 718

30 133

na świadczenia emerytalne

1 510

1 006

na nagrody jubileuszowe

1 111

1 098

z tyt. innych świadczeń pracowniczych

21 495

18 977

pozostałe rezerwy

20 602

9 052

Zwiększenia; z tego

149 295

113 591

na świadczenia emerytalne

1 180

676

na nagrody jubileuszowe

266

375

z tyt. innych świadczeń pracowniczych

56 509

50 552

pozostałe rezerwy

91 340

61 988

Zmniejszenia (wykorzystania, rozwiązania); z tego

137 202

99 006

na świadczenia emerytalne

331

172

na nagrody jubileuszowe

469

362

z tyt. innych świadczeń pracowniczych

44 805

48 034

pozostałe rezerwy

91 597

50 438

Stan na koniec okresu

56 811

44 718

z tego:

 

 

na świadczenia emerytalne

2 359

1 510

na nagrody jubileuszowe

908

1 111

z tyt. innych świadczeń pracowniczych

33 199

21 495

pozostałe rezerwy

20 345

20 602

 

Wzrost przyjętej stopy dyskontowej o 1 p.p. spowoduje spadek wartości rezerw jubileuszowych i emerytalno-rentowych o 825,4 tys. zł, natomiast spadek o 1 p.p. spowoduje wzrost o 934,2 tys. zł

Wzrost przyjętej stopy wzrostu wynagrodzeń o 1 p.p. spowoduje wzrost wartości rezerw jubileuszowych i emerytalno-rentowych o 1 212,7 tys. zł, natomiast spadek o 1 p.p. spowoduje spadek o 936,0 tys. zł

Wzrost przyjętego wskaźnika mobilności o 1 p.p. spowoduje spadek wartości rezerw jubileuszowych i emerytalno-rentowych o 694,3 tys. zł, natomiast spadek o 1 p.p. spowoduje wzrost o 774,8 tys. zł

Rezerwy na inne świadczenia pracownicze dot. przede wszystkim rezerwy na niewykorzystane urlopy, nagrody, premię, fundusz motywacyjny, natomiast pozostałe rezerwy dot. przyszłych zobowiązań.

33.  Przychody przyszłych okresów - długoterminowe i krótkoterminowe

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Długoterminowe

Dotacje

5 965

4 611

Inne

5

5

Przychody przyszłych okresów – część długoterminowa, razem

5 970

4 616

Krótkoterminowe

Dotacje

40

133

Przychody dot. oprzyrządowania do rozpoznania w przyszłych okresach

0

0

Inne

1 154

597

Przychody przyszłych okresów – część krótkoterminowa

1 194

730

34.  Kredyty i papiery dłużne długoterminowe i krótkoterminowe

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Kredyty długoterminowe

179 925

47 511

w tym:

 

 

- kredyty w walucie polskiej

1 128

7 738

- kredyty w walutach obcych

178 797

39 773

Struktura kredytów długoterminowych wg stanu na 31.12.2022r.

Spółka posiadająca kredyt, nazwa Banku udzielającego kredyt, jego siedziba

Kwota kredytu wg umowy w tys. zł.

Stan zadłużenia na dzień bilansowy

Termin spłaty

Zabezpieczenie

tys. zł.

w tym w walucie obcej
(w tys.)

"SANOK RUBBER COMPANY" SA - Santander Bank Polska S.A.

45 000

6 662

1 421 EUR

30.06.2024

Hipoteka, cesja części wierzytelności, ubezpieczenia budynków, weksel własny in blanco

"SANOK RUBBER COMPANY" SA - PKO BP

150 000

129 113

27 530 EUR

23.09.2024

Hipoteka umowna z cesją praw z umowy ubezpieczenia, zastaw rejestrowy na środkach trwałych z cesją praw z umowy ubezpieczenia, weksel in blanco

"SANOK RUBBER COMPANY" SA - mBank S.A.

45 000

39 423

8 406 EUR

11.10.2024

Zastaw rejestrowy na środkach trwałych wraz z cesją praw z polisy, weksel własny in blanco

"STOMET" PEKAO S.A. Rzeszów

635

68

 

30.06.2024

Zastaw rejestrowy na maszynach, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, pełnomocnictwo do rachunku bieżącego, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Rzeszów

960

94

 

30.09.2024

Hipoteka, cesja praw umowy ubezpieczeniowej, pełnomocnictwo do rachunku, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Sanok

400

173

 

30.04.2026

Zastaw rejestrowy na maszynie, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, pełnomocnictwo do rachunku bieżącego, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Sanok

245

87

 

31.12.2024

Hipoteka, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, pełnomocnitwo do rachunku bieżących, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową

„STOMET” BNP Paribas Bank Polska S.A. Rzeszów

1 072

489

 

16.02.2026

Zastaw rejestrowy na maszynie, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

Świerkowy Zdrój Medical Spa Sp. z o.o. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

1 455

216

 

31.12.2024

Hipoteka umowna, cesja praw umowy ubezpieczeniowej, weksel in blanco z deklaracją wekslową.

CCPRS Société Générale (PGE loan)

1 876

1 644

350 EUR

30.06.2026

 

CCPRS LCL (PGE loan)

1 876

1 644

350 EUR

30.06.2026

 

CCPRS (CCI)

469

312

67 EUR

15.12.2024

 

Razem

248 988

179 925

 

 

 

 


 

Struktura kredytów długoterminowych wg stanu na 31.12.2021r.

Spółka posiadająca kredyt, nazwa Banku udzielającego kredyt, jego siedziba

Kwota kredytu wg umowy w tys. zł.

Stan zadłużenia na dzień bilansowy

Termin spłaty

Zabezpieczenie

tys. zł.

w tym w walucie obcej
(w tys.)

"SANOK RUBBER COMPANY" SA - Santander Bank Polska S.A.

45 000

25 734

5 595 EUR

30.06.2024

Hipoteka, cesja części wierzytelności, ubezpieczenia budynków, weksel własny in blanco

"SANOK RUBBER COMPANY" SA - PKO BP

150 000

9 901

2 153 EUR

23.09.2023

Hipoteka umowna z cesją praw z umowy ubezpieczenia, zastaw rejestrowy na środkach trwałych z cesją praw z umowy ubezpieczenia, weksel in blanco

"STOMET" PEKAO S.A. Rzeszów

635

203

 

30.06.2024

Zastaw rejestrowy na maszynach, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, pełnomocnictwo do rachunku bieżącego, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Rzeszów

884

320

 

30.09.2024

Hipoteka, cesja praw umowy ubezpieczeniowej, pełnomocnictwo do rachunku, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Sanok

387

253

 

30.04.2026

Zastaw rejestrowy na maszynie, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, pełnomocnictwo do rachunku bieżącego, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" BNP Paribas Bank Polska S.A. RZESZÓW

1 072

715

 

16.02.2026

Zastaw rejestrowy na maszynie, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

"STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA" - PEKAO S.A.

6 000

5 855

 

30.05.2023

Hipoteka Olsztynek, Wołów, Karniewo, zastaw rejestrowy na zapasach w Bogucinie. Hipoteka Wilków, zastaw rejestrowy na zapasach w Wilkowie, cesja należności.

Świerkowy Zdrój Medical Spa Sp.zo.o. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

1 455

391

 

31.12.2024

Hipoteka umowna, cesja praw umowy ubezpieczeniowej, weksel in blanco z deklaracją wekslową.

CCPRS Société Générale (PGE loan)

1 840

1 840

400 EUR

30.06.2026

 

CCPRS LCL (PGE loan)

1 840

1 840

400 EUR

30.06.2027

 

CCPRS (CCI)

459

459

100 EUR

15.12.2024

 

Razem

209 572

47 511

 

 

 

 

 

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Kredyty krótkoterminowe,

19 168

145 776

w tym:

 

 

- kredyty w walucie polskiej

16 456

12 081

- kredyty w walutach obcych

2 712

133 695


Struktura kredytów krótkoterminowych wg stanu na 31.12.2022r.

 

Spółka posiadająca kredyt, nazwa Banku udzielającego kredyt, jego siedziba

Kwota kredytu wg umowy tys. zł.

Stan zadłużenia na dzień bilansowy

Termin spłaty

Zabezpieczenie

tys. zł.

w tym w walucie obcej
(w tys.)

"STOMET" PEKAO S.A. Krosno

2 500

1 847

 

10.09.2023

Pełnomocnictwo do rachunku r-ku bieżącego, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Sanok

400

80

 

30.04.2026

Zastaw rejestrowy na maszynie, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, pełnomocnictwo do rachunku bieżącego, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" BNP Paribas Bank Polska S.A. RZESZÓW

1 072

231

 

16.02.2026

Zastaw rejestrowy na maszynie, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Rzeszów

635

135

 

30.06.2024

Zastaw rejestrowy na maszynie , cesja praw z umowy ubezp. przedm. zastawy, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową, pełnomocnictwo do r-ku bieżacego prowadzonego w Banku.

"STOMET" PEKAO S.A. Rzeszów

960

226

 

30.09.2024

Hipoteka, cesja praw umowy ubezpieczeniowej, pełnomocnictwo do rachunku, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Sanok

245

87

 

31.12.2024

Hipoteka, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, pełnomocnitwo do rachunku bieżących, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową

Świerkowy Zdrój Medical Spa Sp.zo.o. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

1 455

175

 

31.12.2023

Hipoteka umowna, cesja praw umowy ubezpieczeniowej, weksel in blanco z deklaracją wekslową.

Świerkowy Zdrój Medical Spa Sp.zo.o. CAIXA BANK

5 010

3 186

 

31.03.2023

Zabezpieczenie

"STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA" - mBank

5 000

4 765

 

31.03.2023

Hipoteka Ciechanów,
Hipoteka Ząbkowice

"STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA" - PEKAO S.A.

6 000

5 724

 

30.05.2023

Hipoteka, zastaw rejestrowy na zapasach, cesja należności

CCPRS- Société Générale

7 504

157

33 EURO

28.02.2023

Factoring

CCPRS- Eurofactor LCL

4 983

2 555

545 EURO

28.02.2023

Factoring

Razem

35 764

19 168

 


 

Struktura kredytów krótkoterminowych wg stanu na 31.12.2021r.

Spółka posiadająca kredyt, nazwa Banku udzielającego kredyt, jego siedziba

Kwota kredytu wg umowy tys. zł.

Stan zadłużenia na dzień bilansowy

Termin spłaty

Zabezpieczenie

tys. zł.

w tym w walucie obcej
(w tys.)

"SANOK RUBBER COMPANY" SA - mBank S.A.

90 000

63 274

13 757 EUR

14.10.2022

Zastaw na majątku obrotowym wraz z cesją praw z polisy, cesja należności handlowych, weksel własny in blanco

"SANOK RUBBER COMPANY" SA - DNB Bank Polska S.A.

150 000

67 805

14 742 EUR

31.03.2022

Hipoteka, zastaw rejestrowy na zapasach oraz środkach trwałych z cesją praw z umowy ubezpieczenia, weksel in blanco.

"STOMET" PEKAO S.A. Krosno

2 500

2 144

 

10.09.2022

Pełnomocnictwo do rachunku r-ku bieżącego, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Sanok

387

80

 

30.04.2026

Zastaw rejestrowy na maszynie, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, pełnomocnictwo do rachunku bieżącego, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" BNP Paribas Bank Polska S.A. RZESZÓW

1 072

228

 

16.02.2026

Zastaw rejestrowy na maszynie, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Krosno

1 042

247

 

31.12.2022

Zastaw rejestrowy na maszynach, cesja praw z polisy ubezpieczenia przedmiotu zastawu, pełnomocnictwo do rachunku bieżącego, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

"STOMET" PEKAO S.A. Rzeszów

635

135

 

30.06.2024

Zastaw rejestrowy na maszynie , cesja praw z umowy ubezp. przedm. zastawy, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową, pełnomocnictwo do r-ku bieżacego prowadzonego w Banku.

"STOMET" PEKAO S.A. Rzeszów

460

156

 

30.11.2022

Zastaw rejestrowy na maszynie , cesja praw z umowy ubezp. przedm. zastawy, weksel in blanco wraz z deklaracją wekslową, pełnomocnictwo do r-ku bieżacego prowadzonego w Banku.

"STOMET" PEKAO S.A. Rzeszów

884

227

 

30.09.2024

Hipoteka, cesja praw umowy ubezpieczeniowej, pełnomocnictwo do rachunku, weksel in blanco, wraz z deklaracją wekslową.

Świerkowy Zdrój Medical Spa Sp.zo.o. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej

1 455

175

 

31.12.2022

Hipoteka umowna, cesja praw umowy ubezpieczeniowej, weksel in blanco z deklaracją wekslową.

Świerkowy Zdrój Medical Spa Sp.zo.o. CAIXA BANK

5 010

3 801

 

31.03.2022

Zabezpieczenie

"STOMIL SANOK DYSTRYBUCJA" - mBank

5 000

4 888

 

3.04.2022

Hipoteka Ciechanów,
Hipoteka Ząbkowice

Stomil Sanok UA Centralny oddział JSC " Kredobank "

69

5

31 UAH

3.05.2022

Zastaw na środku transportu

CCPRS- Société Générale

7 359

2 611

568 EURO

28.02.2022

Factoring

Razem

265 873

145 776

 


 

 

35.  Zobowiązania krótkoterminowe

 

 

Stan na

 

 

31.12.2022

31.12.2021

Zobowiązania handlowe

 

129 344

111 147

Zobowiązania z tytułu podatku dochodowego

 

124

146

Zobowiązania inne,

 

34 082

38 781

w tym:

 

 

 

- zobowiązania finansowe z tyt. leasingu

 

4 587

3 557

- pozostałe zobowiązania finansowe

 

561

2 650

- zobowiązania z tytułu innych podatków

 

13 170

11 482

- zobowiązania inwestycyjne

 

3 887

4 861

-zobowiązania z tytułu wynagrodzeń

 

750

1 418

- zaliczki otrzymane na dostawy

 

0

0

- zobowiązania z tytułu umowy

 

8 283

13 052

- fundusz socjalny

 

324

219

- zobowiązania pozostałe

 

2 520

1 542

Zobowiązania krótkoterminowe, razem

 

163 550

150 074

Zasady i warunki płatności powyższych zobowiązań finansowych

Przedstawione w powyższej nocie zobowiązania są nieoprocentowane i zazwyczaj rozliczane na bieżąco zgodnie z terminami płatności.

Majątek socjalny oraz zobowiązania ZFŚS

Ustawa z dnia 4 marca 1994 roku o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych z późniejszymi zmianami stanowi, że Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych tworzą pracodawcy zatrudniający powyżej 50 pracowników na pełne etaty. Spółki z Grupy tworzą taki fundusz
i dokonuje okresowych odpisów w wysokości odpisu podstawowego/ kwot uzgodnionych ze związkami zawodowymi. Ponadto Fundusz posiada rzeczowe aktywa trwałe. Celem Funduszu jest finansowanie działalności socjalnej, pożyczek udzielonych jej pracownikom oraz pozostałych kosztów socjalnych (dotyczy spółek krajowych).

Grupa skompensowała aktywa Funduszu ze swoimi zobowiązaniami wobec Funduszu, ponieważ aktywa te nie spełniają definicji aktywów Grupy.

Tabele poniżej przedstawiają analitykę aktywów, zobowiązań oraz kosztów Funduszu.

 

Pozycje dot. Funduszu Świadczeń Socjalnych

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Fundusz socjalny- cele pożyczkowe

1 532

1 523

Należności z tytułu pożyczek

1 446

1 355

Środki pieniężne ZFŚS

1 181

904

Zobowiązania z tytułu Funduszu

599

513

 

Wyszczególnienie

Za okres 01.01-31.12

2022

2021

Odpisy na fundusz w okresie obrotowym

4 375

4 194


 

36.  Segmenty operacyjne

Skonsolidowany Rachunek zysków i strat wg segmentów operacyjnych za 2022r

Wyszczególnienie

Motoryzacja

Budownictwo

Przemysł i Rolnictwo

Mieszanki

Pozostałe

Grupa ogółem

Przychody

803 617

171 876

233 386

349 114

46 455

1 604 448

Sprzedaż na zewnątrz

803 617

171 876

233 386

133 287

46 455

1 388 621

Sprzedaż między segmentami

 

 

 

215 827

 

215 827

Koszt wytworzenia produktów i koszty sprzedaży

712 981

138 720

200 499

315 901

36 613

1 404 714

Wynik

90 636

33 156

32 887

33 213

9 842

199 734

Koszty ogólnego zarządu

 

 

 

 

 

131 049

Pozostałe przychody operacyjne

 

 

 

 

 

6 827

Pozostałe koszty operacyjne

 

 

 

 

 

4 347

Wynik na dekonsolidacji

 

 

 

 

 

-13 830

Strata(zysk) z tytułu utraty wartości (odwrócenia strat) należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych należności

 

 

 

 

 

-838

Przychody finansowe z tytułu odsetek

 

 

 

 

 

2 504

Inne przychody finansowe

 

 

 

 

 

5 301

Koszty finansowe

 

 

 

 

 

7 374

Udziały niekontrolujące

 

 

 

 

 

327

Podatek dochodowy

 

 

 

 

 

11

ZYSK NETTO

 

 

 

 

 

56 590

 

Sprzedaż między segmentami dotyczy tylko mieszanek gumowych produkowanych w Jednostce Dominujące, które jako półprodukt zużywane są do produkcji wyrobów gotowych w segmentach: motoryzacji, budownictwa i przemysłu i rolnictwa również w Jednostce Dominującej. Rozliczenie tej „wewnętrznej sprzedaży” pomiędzy segmentami w obrębie Jednostki Dominującej następuje w rzeczywistym koszcie wytworzenia.

Skonsolidowane Aktywa i Pasywa wg segmentów operacyjnych – stan na 31.12.2022r.

Wyszczególnienie

Motoryzacja

Budownictwo

Przemysł i Rolnictwo

Mieszanki

Pozostałe aktywa i pasywa nie przypisane do segmentów
i aktywa nieprzypisane

Razem

Aktywa

Rzeczowe aktywa trwałe

191 988

16 905

26 399

54 803

89 990

380 085

Wartości niematerialne

4 163

46

328

57

6 313

10 907

Zapasy

116 785

27 402

63 261

42 519

20 993

270 960

Należności

113 512

22 610

31 053

21 797

16 545

205 517

Krótkoterminowe rozliczenia międzyokresowe czynne

396

16

96

 

2 129

2 637

Pozostałe aktywa nie przypisane do segmentów

 

 

 

 

146 441

146 441

Razem Aktywa

426 844

66 979

121 137

119 176

282 411

1 016 547

Pasywa

Zobowiązania krótkoterminowe

41 733

9 852

27 625

38 895

122 618

240 723

Pozostałe pasywa nie przypisane do segmentów

 

 

 

 

775 824

775 824

Razem Pasywa

41 733

9 852

27 625

38 895

898 442

1 016 547

 

W pozycji pozostałych aktywów i pasywów nieprzypisanych do segmentów znajdują się te pozycje aktywów i pasywów, które przynależą do segmentu pozostałe oraz których przypisanie do poszczególnych segmentów jest utrudnione bądź niemożliwe. Główne pozycje, które dotyczą wartości aktywów to: środki pieniężne 92 mln zł., aktywa z tytułu podatku odroczonego 40,9 mln zł., aktywa finansowe 1,9 mln zł., pozostałe aktywa trwałe 11,7 mln zł. W pozycji pasywów do segmentów przyporządkowano zobowiązania krótkoterminowe, pozostałe pozycje pasywów wykazano jako nie przypisane.

Pozostałe informacje dotyczące segmentów operacyjnych za 2022 r.

Wyszczególnienie

Motoryzacja

Budownictwo

Przemysł i Rolnictwo

Mieszanki

Pozostałe

Grupa ogółem

Nakłady inwestycyjne

8 115

9 960

2 687

31 542

24 902

77 206

Amortyzacja

37 844

1 451

4 865

6 564

10 956

61 680

Skonsolidowany Rachunek zysków i strat wg segmentów operacyjnych za 2021r

Wyszczególnienie

Motoryzacja

Budownictwo

Przemysł i Rolnictwo

Mieszanki

Pozostałe

Grupa ogółem

Przychody

673 036

147 612

206 686

278 013

30 503

1 335 850

Sprzedaż na zewnątrz

673 036

147 612

206 686

113 843

30 503

1 171 680

Sprzedaż między segmentami

 

 

 

164 170

 

164 170

Koszt wytworzenia produktów i koszty sprzedaży

600 943

114 291

176 604

246 943

25 907

1 164 688

Wynik

72 093

33 321

30 082

31 070

4 596

171 162

Koszty ogólnego zarządu

 

 

 

 

 

125 149

Pozostałe przychody operacyjne

 

 

 

 

 

9 820

Pozostałe koszty operacyjne

 

 

 

 

 

15 983

Strata(zysk) z tytułu utraty wartości (odwrócenia strat) należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych należności

 

 

 

 

 

-1 456

Przychody finansowe z tytułu odsetek

 

 

 

 

 

405

Inne przychody finansowe

 

 

 

 

 

5 152

Koszty finansowe

 

 

 

 

 

6 223

Udziały niekontrolujące

 

 

 

 

 

375

Podatek dochodowy

 

 

 

 

 

6 902

ZYSK NETTO

 

 

 

 

 

30 451

 

Sprzedaż między segmentami dotyczy tylko mieszanek gumowych produkowanych w Jednostce Dominujące, które jako półprodukt zużywane są do produkcji wyrobów gotowych w segmentach: motoryzacji, budownictwa i przemysłu i rolnictwa również w Jednostce Dominującej. Rozliczenie tej „wewnętrznej sprzedaży” pomiędzy segmentami w obrębie Jednostki Dominującej następuje w rzeczywistym koszcie wytworzenia.

Skonsolidowane Aktywa i Pasywa wg segmentów operacyjnych – stan na 31.12.2021r.

Wyszczególnienie

Motoryzacja

Budownictwo

Przemysł i Rolnictwo

Mieszanki

Pozostałe aktywa i pasywa nie przypisane do segmentów
i aktywa nieprzypisane

Razem

Aktywa

Rzeczowe aktywa trwałe

229 598

10 383

22 608

44 094

83 000

389 683

Wartości niematerialne

4 729

54

357

48

3 725

8 913

Zapasy

126 118

20 599

48 074

35 641

8 746

239 178

Należności

96 835

21 328

26 761

18 400

5 109

168 433

Krótkoterminowe rozliczenia międzyokresowe czynne

669

51

88

 

2 228

3 036

Pozostałe aktywa nie przypisane do segmentów

 

 

 

 

130 427

130 427

Razem Aktywa

457 949

52 415

97 888

98 183

233 235

939 670

Pasywa

Zobowiązania krótkoterminowe

38 229

9 597

16 279

36 853

240 340

341 298

Pozostałe pasywa nie przypisane do segmentów

 

 

 

 

598 372

598 372

Razem Pasywa

38 229

9 597

16 279

36 853

838 712

939 670

 

W pozycji pozostałych aktywów i pasywów nieprzypisanych do segmentów znajdują się te pozycje aktywów i pasywów, które przynależą do segmentu pozostałe oraz których przypisanie do poszczególnych segmentów jest utrudnione bądź niemożliwe. Główne pozycje, które dotyczą wartości aktywów to: środki pieniężne 82 mln zł., aktywa z tytułu podatku odroczonego 34,1 mln zł., aktywa finansowe 2,4 mln zł., pozostałe aktywa trwałe 11,5 mln zł. W pozycji pasywów do segmentów przyporządkowano zobowiązania krótkoterminowe, pozostałe pozycje pasywów wykazano jako nie przypisane

Pozostałe informacje dotyczące segmentów operacyjnych za 2021 r.

Wyszczególnienie

Motoryzacja

Budownictwo

Przemysł i Rolnictwo

Mieszanki

Pozostałe

Grupa ogółem

Nakłady inwestycyjne

10 567

999

3 570

8 304

15 687

39 127

Amortyzacja

40 111

1 751

5 061

6 750

9 657

63 330

 

Sprzedaż wg obszarów geograficznych

Wyszczególnienie

Od 01.01do 31.12

2022

2021

Sprzedaż eksportowa razem:

938 941

789 881

Kraje Unii Europejskiej

689 029

538 451

Kraje Europy Wschodniej

44 190

46 761

Pozostałe rynki zagraniczne

205 722

204 669

Sprzedaż krajowa

449 680

381 799

Ogółem sprzedaż

1 388 621

1 171 680

37.  Zysk na akcję

 

2022

2021

Zysk netto Grupy w tys. PLN

56 590

30 451

Średnioważona liczba akcji

26 607 948

26 881 922

Potencjalne akcje rozwadniające liczbę akcji

1 433 699

627 242

Średnioważona rozwodniona liczba akcji

27 239 609

27 509 164

Zysk/akcję w PLN

2,13

1,13

Rozwodniony zysk/akcję w PLN

2,08

1,11

38.  Cele i zasady zarządzania ryzykiem finansowym

Grupa, z uwagi na posiadane instrumenty finansowe narażona jest na ryzyko kredytowe, płynności oraz ryzyko rynkowe, elementami którego są ryzyko walutowe i stopy procentowej. Grupa nie posiada instrumentów finansowych narażonych na ryzyko cenowe, o którym mowa w MSSF 7.

Ryzyko kredytowe

Maksymalna wartość bilansowa aktywów finansowych narażona na ryzyko kredytowe:

Wyszczególnienie

Stan na:

31.12.2022

31.12.2021

bez przeterminowania

178 687

155 933

Przeterminowane 0-30 dni

13 161

7 722

Przeterminowane 31- 180 dni

10 664

4 062

Przeterminowane 181 -365 dni

2 453

574

Przeterminowane powyżej 1 roku

552

142

Wartość należności netto razem

205 517

168 433

 

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Aktywa finansowe

6

6

Aktywa finansowe wyceniane w zamortyzowanym koszcie

1 876

2 432

Należności krótkoterminowe

205 517

168 433

Wartość bilansowa, razem

207 399

170 871

 

Klasyfikacja należności wykazanych w bilansie według długości okresu przeterminowania:

Należności

Stan na 31.12.2022

netto

odpis

brutto

bez przeterminowania

178 687

68

178 755

Przeterminowane 0-30 dni

13 161

512

13 673

Przeterminowane 31- 180 dni

10 664

610

11 274

Przeterminowane 181 -365 dni

2 453

838

3 291

Przeterminowane powyżej 1 roku

552

3 190

3 742

Wartość należności netto razem

205 517

5 218

210 735

 

Należności

Stan na 31.12.2021

netto

odpis

brutto

bez przeterminowania

155 933

6

155 939

Przeterminowane 0-30 dni

7 722

6

7 728

Przeterminowane 31- 180 dni

4 062

121

4 183

Przeterminowane 181 -365 dni

574

1 038

1 612

Przeterminowane powyżej 1 roku

142

3 472

3 614

Wartość należności netto razem

168 433

4 643

173 076

 

 

 

 

Z wyjątkiem należności przedstawionych w powyższej tabeli, pozostałe aktywa finansowe nie są przeterminowane. Na należności, dla których – w ocenie Grupy – istnieje ryzyko nieotrzymania zapłaty zostały utworzone odpisy aktualizacyjne, które według stanu na 31.12.2022r. wynoszą 5 218 tys. zł.

Grupa rozpoznaje również ryzyko kredytowe związane z zaliczkami na środki trwałe w budowie (stan na 31.12.2022r.: 2,9 mln. zł).

Z uwagi na różnorodność odbiorców, w Grupie nie występuje istotne zagrożenie ryzykiem kredytowym.

Klienci, którzy korzystają z kredytu kupieckiego poddawani są procedurom weryfikacji przed udzieleniem kredytu kupieckiego. Należności w kwocie 1 955,2 tys. zł. zabezpieczone są gwarancjami. Część należności Spółka Dominująca ubezpiecza w Korporacji Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) - na 31.12.2022 to kwota 5 228 tys. zł.

Ryzyko płynności

Analiza wymagalności na 31 grudnia 2022 roku:

Wyszczególnienie

Wartość bilansowa

do 1 miesiąca

2- 6

6-12 miesięcy

powyżej 12 miesięcy

Zobowiązania finansowe nie będące instrumentami pochodnymi:

386 702

110 390

46 804

25 524

203 984

Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego

29 207

300

1 574

3 274

24 059

Zobowiązania handlowe oraz inne zobowiązania

158 402

110 021

42 205

6 176

0

Kredyty bankowe

186 757

69

3 025

3 738

179 925

Kredyty bankowe w rachunku bieżącym

12 336

0

0

12 336

0

Instrumenty pochodne - opcje

878

68

451

359

0

 

 

Analiza wymagalności na 31 grudnia 2021 roku:

Wyszczególnienie

Wartość bilansowa

do 1 miesiąca

2- 6

6-12 miesięcy

powyżej 12 miesięcy

Zobowiązania finansowe nie będące instrumentami pochodnymi:

367 959

99 645

112 531

83 674

72 109

Zobowiązania z tytułu leasingu finansowego

30 805

467

1 828

3 912

24 598

Zobowiązania handlowe oraz inne zobowiązania

143 867

99 044

39 832

4 991

0

Kredyty bankowe

186 255

134

70 871

67 739

47 511

Kredyty bankowe w rachunku bieżącym

7 032

0

0

7 032

0

Instrumenty pochodne - opcje

-537

96

354

-689

-298

 

Spółka Dominująca prognozuje przyszłe wpływy i wydatki oraz dobiera źródła ich finansowania. Posiada niewykorzystaną część limitów kredytowych zwiększającą elastyczność finansową. Ponadto polityka związana z zarządzaniem kapitałami własnymi oraz osiągana rentowność powodują, że wszystkie swoje zobowiązania spółka dominująca reguluje terminowo i na dzień bilansowy nie posiada zobowiązań przeterminowanych.

Do finansowania działalności wykorzystywane są kredyty obrotowe odnawialne z terminami spłaty w 2024. Umowy kredytowe przewidują możliwość prolongaty finansowania na kolejne okresy.

Spółka Dominująca wykorzystywała limity kredytowe wyłącznie w walutach obcych w celu naturalnego równoważenia nadwyżki należności nad zobowiązaniami wyrażonymi w walutach.

Pozostałe spółki monitorują ryzyko utraty płynności przy pomocy narzędzi okresowego planowania przepływów pieniężnych oraz poprzez analizę wymagalności / zapadalności aktywów finansowych. Ich celem jest utrzymanie równowagi pomiędzy ciągłością a elastycznością finansowania poprzez negocjowanie z kontrahentami dłuższych terminów płatności i wykorzystywanie różnych źródeł finansowania (kredyty w rachunku bieżącym, inne kredyty bankowe, pożyczki).

Ryzyko walutowe

Stan należności i zobowiązań zagranicznych oraz krajowych wyrażonych w walutach obcych, które są narażone na ryzyko walutowe

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

EUR

USD

EUR

USD

Należności handlowe i pozostałe

46 778

2 392

39 514

4 114

Zobowiązania handlowe i pozostałe

-30 742

-3 871

-31 783

-6 564

Kredyty bankowe i środki pieniężne

-36 606

95

-37 349

13

Wartość bilansowa brutto, razem

-20 570

-1 384

-29 618

-2 437

 

Dążąc do ograniczania ryzyka wynikającego z możliwości niekorzystnych wahań kursów, Spółka Dominująca zaciąga kredyt dewizowy, który wykorzystywany jest do równoważenia rozrachunków walutowych w celu minimalizacji ewentualnych ujemnych różnic kursowych.

Dla Spółki Dominującej, będącej eksporterem netto (głównie w zakresie EUR) osłabianie się PLN wobec Euro wpływa korzystnie na wynik z podstawowej działalności. W sytuacjach umacniania się PLN, w celu ograniczania ryzyka kursowego zawierane są transakcje pochodne, a także w całym okresie prowadzone są działania zmniejszające ekspozycję walutową poprzez dwustronne umowy handlowe podpisywane w odpowiednich walutach.

Poza Jednostką Dominującą na ryzyko walutowe (z tytułu zawieranych transakcji) spośród spółek krajowych narażona jest spółka Stomil - East Sp. z o .o. Około 97,0% zawartych przez Stomil- East Sp. z o .o. transakcji sprzedaży wyrażonych jest w walutach innych niż waluta sprawozdawcza, podczas gdy prawie 100% kosztów wyrażona jest w walucie sprawozdawczej.

Zagraniczne spółki z grupy narażone są na ryzyko kursowe wynikające z relacji kursu PLN, EUR, USD do własnych walut krajowych (UAH, RUB, BYN).

Z analizy wrażliwości ujmującej skutki wyłącznie zmienności poziomu kursów walut obcych wynika, iż umocnienie się PLN o 10% w porównaniu do średnich kursów EUR i USD ogłoszonych przez NBP na dzień 31.12.2022 roku, dla prezentowanych powyżej wartości skutkować będzie wzrostem zysku brutto o 10,3 mln. zł., a osłabienie skutkowałoby spadkiem zysku brutto o w/w wartość.

Taka sama analiza przeprowadzona na danych bilansowych i kursach NBP z 31.12.2021, wskazywała na wpływ na zysk brutto w wysokości 14,6 mln. zł.

Ryzyko stopy procentowej

Wyszczególnienie

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Kredyty o stopie procentowej opartej na WIBOR 1 miesiąc

12 098

13 025

Kredyty o stopie procentowej opartej na WIBOR 3 miesiące

720

943

Kredyty o stopie procentowej opartej na EURIBOR 1 miesiąc

142 086

110 190

Kredyty o stopie procentowej opartej na LIBOR ON*

39 423

63 274

Kredyty o stopie procentowej opartej na WIBOR ON

4 766

5 855

* W dniu 1 stycznia 2022 roku wskaźnik LIBOR został zlikwidowany. Umowa kredytowa, ze stopą referencyjną LIBOR ON, została aneksowana w marcu 2022r., a dotychczasową stawkę bazową zastąpił wskaźnik €STR.

Przy założeniu, że w ciągu najbliższego roku po dacie bilansowej stopy procentowe oparte o EURIBOR i LIBOR mogą się wahać w granicach 0,25 punktu procentowego (licząc w porównaniu do średniorocznych stawek z 2022 roku), wzrost oprocentowania spowodowałby wzrost kosztów finansowych łącznie o 498 tys. zł przy stanie kredytu na 31.12.2022 roku, a spadek oprocentowania skutkowałby poprawą wyniku brutto o w/w wartość.

Przy stanie kredytów na 31.12.2021 r. i przy zmianach oprocentowania jak wyżej – jego wzrost spowodowałby przyrost kosztów finansowych o 483 tys. zł, a spadek poprawiłby wynik o taką kwotę.


 Ryzyko zmian cen i surowców

Grupa narażona jest na ryzyko wzrostu cen kluczowych surowców (kauczuki syntetyczne i naturalne, sadze techniczne, plastyfikatory), środków chemicznych, olejów, tworzyw, stali, aluminium oraz bawełny, które to materiały są kluczowe dla kosztów produkcji.

Przychody i koszty dotyczące instrumentów finansowych

Wyszczególnienie

2022

Z tytułu różnic kursowych

Z tytułu odsetek i inne

przychody

koszty

przychody

koszty

Aktywa finansowe dostępne do sprzedaży

0

948

0

0

Należności

3 402

283

2 335

0

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

318

1 064

2 259

0

Zobowiązania handlowe oraz inne zobowiązania

4 301

1 977

72

5 306

Kredyty bankowe w rachunku bieżącym

0

2 652

33

1 863

Opcje

1 880

76

0

0

Razem

9 901

7 000

4 699

7 169

Wyszczególnienie

2021

Z tytułu różnic kursowych

Z tytułu odsetek i inne

przychody

koszty

przychody

koszty

Aktywa finansowe dostępne do sprzedaży

0

0

0

0

Należności

1 327

124

192

0

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

85

756

71

0

Zobowiązania handlowe oraz inne zobowiązania

2 934

1 497

120

1 975

Kredyty bankowe w rachunku bieżącym

839

21

14

1 522

Opcje

0

353

0

0

Razem

5 185

2 751

397

3 497

 

Według oceny Spółki Dominującej wartość godziwa środków pieniężnych, krótkoterminowych lokat, należności z tytułu dostaw i usług, zobowiązań z tytułu dostaw i usług, kredytów w rachunku bieżącym oraz pozostałych zobowiązań krótkoterminowych nie odbiega od wartości bilansowych głównie ze względu na krótki termin zapadalności.

 

Zmiany zobowiązań wynikających z działalności finansowej

Stan kredytów na 31.12.2021

193 287

Zmiany wynikające z przepływów pieniężnych w działalności finansowej

3 563

Zmiany wynikające z różnic kursowych

2 243

Stan kredytów na 31.12.2022

199 093

39.  Noty objaśniające do sprawozdania z przepływów pieniężnych

 

Stan na

31.12.2022

31.12.2021

Zmiana stanu zobowiązań

 

 

zmiana wynikająca z bilansu, tj.:

12 959

7 928

zmiana zobowiązań DT z tyt. leasingu

300

-3 152

zmiana zobowiązań handlowych z zaliczkami na dostawy

18 197

14 552

zmiana zobowiązań finansowych (opcje i leasing KT)

-1 898

1 995

zmiana zobowiązań innych

1 129

722

zmiana zobowiązań z tytułu umów

-4 769

-6 189

zmiany wykazane w przepływach

15 531

9 090

różnica, obejmuje:

-2 572

-1 162

zmianę stanu zobowiązań inwestycyjnych

-974

-5

zmianę stanu zobowiązań finansowych z tyt leasingu DT i KT

-1 598

-1 157

Pozostałe korekty w działalności operacyjnej

25 107

1 351

prawo do emisji CO2

12 516

3 896

dotyczące CIT

0

51

Rezerwy aktuarialne (wynik z lat ub)

-1 643

-401

różnice kursowe

-2 070

-481

pozostałe korekty z tytułu wyceny majątku

-74

-1 773

pozostałe korekty

-165

329

dofinansowanie ZFŚS

0

-270

Korekty konsolidacyjne ( dekonsolidacja)

16 543

0

Inne przepływy inwestycyjne

11 176

55 224

zobowiązania inwestycyjne

0

-5

różnice zrealizowane od zobowiązań inwestycyjnych

0

-74

lokaty o terminie zapadalności powyżej 3 m-cy

0

55 000

dywidendy wypłacone akcjonariuszom mniejszościowym

-369

-302

korekty konsolidacyjne

11 545

605

40.  Pozostałe informacje do raportu rocznego za 2022 r.

Opis zmian organizacji grupy kapitałowej, w tym w wyniku połączenia jednostek, uzyskania lub utraty kontroli nad jednostkami zależnymi oraz inwestycjami długoterminowymi, a także podziału, restrukturyzacji i zaniechania działalności.

W dniu 3 listopada 2022r. został zakończony proces rozliczenia transakcji sprzedaży i przeniesienia praw udziałowych spółki zależnej QMRP ( umowa SPA) pomiędzy Sanok RC S.A. ( jako Sprzedającym) a Qingdao Zhangshi Shangjia Technology Co., LTD ( jako Kupującym) będącej przedmiotem raportów bieżących Spółki nr 03/2022 oraz nr 15/2022.

Wynik przeprowadzonego rozliczenia wyżej wymienionej transakcji, a tym samym wyłączenia Spółki zależnej QMRP z konsolidacji, ma następujący wpływ na sprawozdania finansowe spółki za rok 2022:

1.  W odniesieniu do jednostkowego sprawozdania finansowego negatywny wpływ przedmiotowej transakcji na wynik Sanok RC S.A. w roku 2022 wynosi 10,2 mln zł - wartość ta została ujęta w opublikowanym sprawozdaniu finansowym za
6 miesięcy 2022

2.  W odniesieniu do skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy Kapitałowej Sanok Rubber Company negatywny wpływ na wynik skonsolidowany w 2022r. wynosi 13,8 mln zł jako konsekwencja wyłączenia Spółki zależnej QMRP
z konsolidacji - wartość ta została zaprezentowana w oddzielnej pozycji skonsolidowanego rachunku zysków i strat: wynik na dekonsolidacji spółki zależnej.

Wymienione operacje mają charakter niepieniężny, księgowy i nie wpływają na sytuację płynnościową Spółki oraz Grupy Kapitałowej.

Powyższa informacja została zawarta w raporcie bieżącym 18/2022.

Stanowisko Zarządu odnośnie możliwości zrealizowania wcześniej publikowanych prognoz wyników na dany rok

Sanok RC S.A. nie publikowała prognoz wyników Spółki oraz Grupy Kapitałowej na 2022 rok.

Akcjonariusze, którzy posiadają ponad 5% akcji

Według informacji otrzymanych przez Sanok RC S.A. akcjonariuszami, którzy posiadają ponad 5% jej akcji – na dzień publikacji raportu – są:


Nazwa posiadacza akcji

Liczba akcji

% udział w kapitale zakładowym oraz w liczbie głosów na WZA

Allianz Polska OFE, Allianz Polska DFE, Drugi Allianz Polska OFE- zarządzane przez PTE Allianz Polska

4 141 421

15,41%

Marek Łęcki

2 967 900

11,04%

Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny

2 775 832

10,33%

Otwarty Fundusz Emerytalny PZU "Złota Jesień"

2 703 052

10,06%

Generali OFE, Generali DFE, NNLife OFE, NNLife DFE- zarządzane przez Generali PTE

1 620 979

6,03%

 

Podana liczba akcji Sanok RC S.A. będąca w posiadaniu znaczących Akcjonariuszy wynika ze złożonych świadectw depozytowych przy rejestracji na Walne Zgromadzenia Spółki Dominującej, które odbyło się 28 czerwca 2022 r. oraz z informacji uzyskanych od Akcjonariuszy ( raporty bieżące nr.:13/2022, 2/2023 oraz 6/2023).

Akcje w posiadaniu osób zarządzających i nadzorujących.

Według informacji otrzymanych przez Sanok RC S.A. - na dzień sporządzenia raportu - spośród osób zarządzających i nadzorujących, akcje Sanok RC S.A. posiadają: Piotr Szamburski - 56 360 akcji, Marcin Saramak – 30 200 akcji, Rafał Grzybowski - 10 000 akcji, Marek Łęcki – 2 967 900 akcji, Marta Rudnicka – 1 307 820 akcji, Radosław Leszek Kwaśnicki -1 akcję.


 Wskazanie postępowań toczących się przed sądem, organem właściwym dla postępowania arbitrażowego lub organem administracji publicznej.

Sanok RC S.A. ani podmioty od niej zależne nie są stroną istotnego postępowania przed sądem, organem właściwym dla postepowania arbitrażowego lub przed organami administracji publicznej dotyczącego zobowiązań lub wierzytelności o istotnej dla Spółki  wartości (przy czym jako istotne uważa się łączną wartość odpowiadającą co najmniej 10% kapitałów własnych)

Informacje o zawarciu przez emitenta lub jednostkę od niego zależną jednej lub wielu transakcji z podmiotami powiązanymi, jeżeli pojedynczo lub łącznie są one istotne i zostały zawarte na innych warunkach niż rynkowe.

Wyżej wymienione transakcje nie wystąpiły.

Informacja o udzieleniu przez emitenta lub przez jednostkę od niego zależną poręczeń kredytu lub pożyczki lub udzieleniu gwarancji – łącznie jednemu podmiotowi lub jednostce zależnej od tego podmiotu, jeżeli łączna wartość istniejących poręczeń lub gwarancji stanowi równowartość co najmniej 10% kapitałów własnych emitenta

29 marca 2019r. Sanok RC SA podpisała wspólnie ze spółką Świerkowy Zdrój Medical Spa z Rymanowa (wcześniej pod nazwą PST Stomil) jako współdłużnik umowę kredytową na wartość 5 mln PLN – wartość zobowiązania warunkowego SRC z tego tytułu na 31.12.2022r. to 3,2 mln PLN.

Inne informacje, które zdaniem emitenta są istotne dla oceny jego sytuacji kadrowej, majątkowej, finansowej, wyniku finansowego i ich zmian oraz informacje, które są istotne dla oceny możliwości realizacji zobowiązań przez emitenta.

-    Stan udzielonych przez Sanok RC S.A. pożyczek na rzecz spółki zależnej Draftex Automotive GmbH na dzień 31.12.2022r. wynosi 15,5 mln EUR tj. 12,61% kapitałów własnych jednostki dominującej. Kwota odpisu aktualizującego wartość tych pożyczek to 16,7 mln zł i w sprawozdaniu Grupy podlega eliminacji.

-    W dniu 21 września 2018r. na rzecz Sanok RC S.A. wydana została decyzja o wsparciu nr 1/ARP/OML/2018, która uprawnia Spółkę do korzystania z pomocy publicznej w formie zwolnienia podatkowego dostępnego dla pomiotów prowadzących działalność na podstawie stosownej decyzji w obrębie Polskiej Strefy Inwestycji (PSI). W efekcie obowiązek zapłaty zaliczek miesięcznych dotyczy wyłącznie dochodu osiąganego z działalności podlegającej opodatkowaniu , tj. takiej działalności, która generalnie wykracza poza zakres zezwolenia lub prowadzona jest poza terenem strefy. Fakt ten znalazł odzwierciedlenie w wysokości kalkulowanego podatku dochodowego, zarówno bieżącego, jak i odroczonego, a tym samym wyniku spółki dominującej za rok 2022. Spółka w roku 2022 skorzystała w ramach decyzji o wsparciu z pomocy w wysokości 8 mln zł. Wpływ działalności Sanok RC SA w PSI wykazano w pozycji „Podatek odroczony” Rachunku zysków i strat oraz w nocie 24 „Aktywa i rezerwy z tytułu podatku odroczonego”.

Maksymalna kwota kosztów kwalifikowanych od której Spółka mogła kalkulować wysokość pomocy publicznej zgodnie z DoW wynosi 91 mln zł (przysługująca pomoc to 50% tych kosztów, czyli kwota 45,5 mln zł). Zakończenie inwestycji nastąpiło zgodnie ze zmienioną DoW do dnia 30 czerwca 2020 r. Oprócz poniesienia kosztów kwalifikowanych w odpowiedniej wysokości (nakłady inwestycyjne przekroczyły maksymalny limit wydatków kwalifikowanych 91 mln zł), Spółka była również zobligowana do zatrudnienia co najmniej 30 nowych pracowników do dnia 31 grudnia 2019r., oraz utrzymania tego poziomu zatrudnienia (minimum 2.165 pracowników) w przedsiębiorstwie (na terenie realizacji nowej inwestycji) w okresie od 1 stycznia 2020r. do dnia 31 grudnia 2020r.. Spółka spełniła powyższe warunki. Termin obowiązywania Decyzji nr 1/ARP/OML/2018 wynosi 15 lat licząc od dnia jej wydania. Zdyskontowana wartość maksymalnych nakładów 91 mln zł będących podstawą do wyliczenia kwoty pomocy publicznej wynosi 81 168 tys. zł. Wykorzystana do dnia 31 grudnia 2022 roku pomoc publiczna wyniosła 39 839 tys. zł (zdyskontowana wartość pomocy wyniosła 35 535 tys. zł). Kwota pomocy publicznej pozostałej do wykorzystania wynosi 5 661 tys. zł. (zdyskontowana wartość 5 048 tys. zł. – pozostałe do wykorzystania aktywo na podatek odroczony z PSI).

-   W dniu 16 grudnia 2020r. na wniosek Spółki złożony w dniu 19 listopada 2020r. została wydana na rzecz Spółki druga Decyzja o wsparciu nr 66/ARP/OML/2020, która uprawnia Spółkę do skorzystania z pomocy publicznej w formie zwolnienia podatkowego dostępnego dla podmiotów prowadzących działalność na podstawie stosownej decyzji w obrębie Polskiej Strefy Inwestycji (PSI).

Zgodnie z warunkami zawartymi w przedmiotowej decyzji Spółka zobowiązana jest ponieść koszty kwalifikowane nowej inwestycji w wysokości co najmniej 60 mln zł, maksymalna wysokość kosztów kwalifikowanych od której Spółka będzie mogła kalkulować wysokość pomocy publicznej wynosi 78 mln zł (przysługująca pomoc to 50% tych kosztów, czyli kwota 39 mln zł). Zgodnie z warunkami Decyzji zakończenie inwestycji ma nastąpić do dnia 31 grudnia 2023r. Oprócz poniesienia wydatków kwalifikowanych w odpowiedniej wysokości, Spółka była zobligowana do zatrudnienia 5 nowych pracowników do dnia
31 grudnia 2020r., który to warunek spełniła. Ponadto Spółka została zobligowana do utrzymania podwyższonego poziomu zatrudnienia (na poziomie minimum 2.273,26) w przedsiębiorstwie (na terenie realizacji nowej inwestycji) w okresie od
1 stycznia 2022r. do dnia 31 grudnia 2022r.- oba te warunki spełniła. Termin obowiązywania Decyzji nr 66/ARP/OML/2020 wynosi 15 lat licząc od dnia jej wydania. Do dnia 31 grudnia 2022 roku Spółka poniosła nakłady inwestycyjne w wysokości 30 500 tys. zł (zdyskontowana wartość nakładów wynosi 29 765 tys. zł) związane z realizacją drugiej DoW.

Czynniki, które w ocenie emitenta będą miały wpływ na osiągnięte przez niego wyniki w perspektywie co najmniej kolejnego kwartału.

Do najważniejszych czynników, które mogą mieć wpływ na wyniki Sanok RC S.A. i pozostałych spółek Grupy w najbliższych okresach sprawozdawczych zaliczyć należy:

-  wpływ toczącej się na Ukrainie wojny oraz jej wpływ na gospodarkę światową,

-  rosnące ceny surowców oraz czynników energetycznych (ma to również duży wpływ na ceny usług transportowych),

-  globalną sytuację polityczną, w tym w Europie Wschodniej, krajach Bliskiego Wschodu, Afryki Północnej i Azji Południowo-Wschodniej,

-  sytuację gospodarczą w świecie, Europie i na podstawowych rynkach, na których sprzedaje Grupa tj. na rynku motoryzacji (Unia Europejska), pasów klinowych (dla rolnictwa i przemysłowych – kraj, Rosja, Ukraina), budowlanym (systemy uszczelnień i uszczelki samoprzylepne – kraj, Rosja, Ukraina, UE)

-  poziom inflacji oraz stóp procentowych,

-  sytuacja na rynku pracy,

-  kursy walut EUR/PLN; BYN/PLN; UAH/PLN; RUB/PLN, w tym ewentualna dewaluacja UAH, RUB, BYN,

-  presję klientów - głównie z rynku pierwotnego - na ceny,

-  dostępność kredytów dla bezpośrednich i pośrednich odbiorców wyrobów, towarów Spółki – zwłaszcza dla osób fizycznych, w tym prowadzących działalność gospodarczą (ważne dla segmentu rolnictwa i budownictwa),

-  sytuację pogodową,

 

Wpływ pandemii choroby COVID-19 na działalność Grupy 

Opublikowane informacje na temat pandemii COVID-19 w półrocznym raporcie finansowym w dniu 30.09.2022 nie uległy zmianie.

 

Wpływ wojny na Ukrainie na działalność Spółki Dominującej i Grupy Kapitałowej 

Zdarzeniem mającym istotny wpływ na działalność Spółki Dominującej i Grupy Kapitałowej jest wybuch konfliktu zbrojnego będącego wynikiem napaści Rosji na Ukrainę co miało miejsce 24 lutego 2022 roku.

W związku z faktem iż na dzień publikacji niniejszego sprawozdania finansowego działania wojenne nie zostały ograniczone, a wręcz przeciwnie ryzyko ich eskalacji ciągle jest wysokie mamy nową dynamicznie zmieniającą się, ale przede wszystkim nieprzewidywalną ekonomicznie sytuację, która niewątpliwie może mieć wpływ na działalność Spółki Dominującej i całej Grupy Kapitałowej.

Za okres 12 miesięcy 2022 roku wartość sprzedaży Spółek Grupy na rynki wschodnie (Ukraina, Białoruś oraz Rosja) wyniosła 44,2 mln zł co stanowiło 3% sprzedaży ogółem. Na chwilę obecną należności od podmiotów zewnętrznych działających na rynkach wschodnich (Rosja, Białoruś, Ukraina) są ubezpieczone w ramach polisy KUKE zarówno w zakresie ryzyka rynkowego (ubezpieczanie pokrywa 95% wszystkich należności – udział własny stanowi 5%) jak i ryzyka nierynkowego obejmującego ryzyko polityczne i działanie sił wyższych (w tym również działań wojennych).Ekspozycja na ryzyko łącznych posiadanych na dzień 31.12.2022 przez wszystkie Spółki Grupy aktywów dotyczących rynków wschodnich (Ukraina, Białoruś, Rosja) wynosi około 30,2 mln zł. Na dzień przygotowania niniejszego sprawozdania finansowego Grupa nie utworzyła odpisów aktualizujących te aktywa / jeżeli taka konieczność nastąpi będzie to miało miejsce w kolejnych okresach sprawozdawczych.

Zidentyfikowane na chwilę obecną obszary ryzyka dla Grupy wynikające z wywołanej przez Rosję wojny na Ukrainie dotyczą przede wszystkim:

-  wysokiej inflacji i wynikającej z niej presji wzrostu wynagrodzeń,

-  dalszego wzrostu cen materiałów, surowców oraz nośników energetycznych, 

-  szeroko rozumianej logistyki dostaw oraz realizowanych przez Grupę wysyłek towarów poprzez ograniczenia w dostępie do środków transportu czy infrastruktury logistycznej,

- spowolnienia gospodarczego przekładającego się na ograniczenie inwestycji m.in. w sektorze budownictwa.

 

Wielkość potencjalnego negatywnego wpływu wojny na Ukrainie na sytuację finansową Grupy w przyszłych okresach jest obecnie trudna do określenia i zależy w dużej mierze od długości oraz skali rozwoju konfliktu zbrojnego jak również od dalszych możliwych sankcji gospodarczych nakładanych na Rosję oraz na Białoruś.

Ze względu na dynamikę sytuacji Grupie bardzo trudno jest przewidzieć, podobnie jak wszystkim obserwatorom tej sytuacji, w jaki sposób zaistniały kryzys może mieć przełożenie na przychody i wyniki finansowe Grupy w przyszłości.

Zarząd Jednostki Dominującej analizuje wszystkie dostępne informacje i podejmuje starania, aby wraz z rozwojem wydarzeń w miarę możliwości minimalizować wpływ zaistniałej sytuacji na swoją działalność.

Zarząd Spółki Dominującej biorąc pod uwagę rożne scenariusze rozwoju sytuacji zamierza tak prowadzić działalność operacyjną i finansową, aby minimalizować negatywny wpływ wojny na Ukrainie oraz pandemii na wyniki finansowe Grupy Kapitałowej. Zarząd Jednostki Dominującej stoi jednocześnie na stanowisku, że biorąc pod uwagę wszystkie powyższe okoliczności oraz bieżącą sytuację finansową nie istnieje istotna niepewność w zakresie kontynuacji działalności. Mając jednak na uwadze, że rozwój sytuacji związanej przede wszystkim z działaniami zbrojnymi prowadzonymi przez Rosję na terenie Ukrainy jak również z pandemią z założenia charakteryzują się dużą nieprzewidywalnością i zmiennością, co może mieć wpływ na wyniki finansowe Grupy w kolejnych okresach.

Struktura zatrudnienia w Grupie

Wyszczególnienie

Średnie zatrudnienie

w etatach na 31.12.

2022

2021

SANOK RC SA

2 174

2 343

Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o. w Bogucinie

105

99

STOMIL – EAST Sp. z o.o. w Sanoku

4

6

STOMET Sp. z o.o. w Sanoku

162

167

Świerkowy Zdrój Medical Spa Sp. z o.o. w Rymanowie

109

101

Stomil Sanok Wiatka SA w Kirowie, Rosja

7

7

Stomil Sanok RUS Sp. z o.o. w Moskwie Rosja

6

7

Stomil Sanok BR w Brześciu n/Bugiem, Białoruś

46

47

Stomil Sanok Ukraina Sp. z o.o. w Równem, Ukraina

18

17

Colmant Cuvelier RPS S.A.S. w Villers-la-Montagne we Francji

47

58

Sanok (Qingdao) Auto Parts Sp. z o.o. w Jiaozhou Chiny

0

0

Draftex Automotive GmbH w Grefrath Niemcy

293

285

Qingdao Masters of Rubber and Plastic Co., Ltd w Jiaozhou Chiny*

0

113

SMX Rubber Company S.A. de C.V.

0

0

Ogółem

2 971

3 250

Informacje o wynagrodzeniu biegłego rewidenta lub podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych

Poniższa tabela przedstawia wynagrodzenie podmiotu uprawnionego do badania sprawozdań finansowych wypłacone lub należne za rok zakończony 31 grudnia 2022 roku i 31 grudnia 2021 roku w podziale na rodzaje usług:

Wyszczególnienie

Od 01.01.do 31.12.

2022

2021

Obowiązkowe badanie rocznego sprawozdania finansowego

129 

137

Przegląd skróconego sprawozdania półrocznego

77 

69

Ocena sprawozdania o wynagrodzeniach

8

Razem

214 

214

Wynagrodzenie wypłacone lub należne członków Zarządu Spółki Dominującej oraz Rady Nadzorczej Spółki Dominującej

Zarząd (w zł):

Wyszczególnienie

Wynagrodzenie

stałe

premia

razem

Piotr Szamburski

786 000,00

293 895,00

1 079 895,00

Marcin Saramak

631 200,00

261 096,00

892 296,00

Rafał Grzybowski

631 200,00

229 977,00

861 177,00

Piotr Dołęga

618 000,00

274 131,00

892 131,00

Martijn Merkx

0,00

0,00

0,00

 

Wprowadzony w Spółce na lata 2014-2017 Program Motywacyjny (szczegóły w nocie 28) dotyczy również Członków Zarządu. Członkowie Zarządu Spółki Dominującej nabyli uprawnienia do objęcia 247 070 szt. warrantów. Powyższe uprawnienia nie zostały zrealizowane w terminie wynikającym z regulaminu programu, co mogło nastąpić najpóźniej do dnia 31.12.2022 r.

Rada Nadzorcza (w zł):

Wyszczególnienie

2022

Jan Woźniak

Przewodniczący RN

248 209,92

Marek Łęcki

Z-ca Przewodniczącego RN

222 202,56

Grażyna Sudzińska-Amroziewicz

Członek RN

222 082,56

Elżbieta Häuser- Schöneich

Członek RN

169 827,84

Radosław L. Kwaśnicki 

Członek RN

169 827,84

Anna Plakwicz 

Członek RN

130 636,80

Marta Rudnicka

Członek RN

130 636,80

 

 

 

41.  Zdarzenia występujące po dniu bilansowym

Po dniu bilansowym nie wystąpiły zdarzenia mogące mieć wpływ na sytuację Grupy.

 

 

Sanok dnia 23 marca 2023.

 

Zarząd SANOK RC SA:

1.        Prezes Zarządu    – Piotr Szamburski ……………………………..………………………………………………………….

2.       Wiceprezes Zarządu         – Marcin Saramak ………….………………………………………………………………………………

3.       Wiceprezes Zarządu         – Rafał Grzybowski ..…………………………….………………………………………………………….

4.       Członek Zarządu              – Piotr Dołęga ..…………………………….………………………………………………………….

5.       Członek Zarządu              – Martijn Merkx …………………………………………………………………………………………….

 

 

Sporządził: Agnieszka Rudy

 

Obraz 24