iso4217:PLNxbrli:sharesiso4217:PLN259400PG5SPJZE6S2Z102020-01-012020-12-31ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-01-012020-12-31ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-01-012020-12-31ifrs-full:RetainedEarningsMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-01-012020-12-31ifrs-full:OtherReservesMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-01-012020-12-31ifrs-full:TreasurySharesMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-01-012020-12-31ifrs-full:SharePremiumMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-01-012020-12-31ifrs-full:IssuedCapitalMember259400PG5SPJZE6S2Z102019-12-31ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember259400PG5SPJZE6S2Z102019-12-31ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember259400PG5SPJZE6S2Z102019-12-31ifrs-full:RetainedEarningsMember259400PG5SPJZE6S2Z102019-12-31ifrs-full:OtherReservesMember259400PG5SPJZE6S2Z102019-12-31ifrs-full:TreasurySharesMember259400PG5SPJZE6S2Z102019-12-31ifrs-full:SharePremiumMember259400PG5SPJZE6S2Z102019-12-31ifrs-full:IssuedCapitalMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-12-31ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-12-31ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-12-31ifrs-full:RetainedEarningsMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-12-31ifrs-full:OtherReservesMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-12-31ifrs-full:TreasurySharesMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-12-31ifrs-full:SharePremiumMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-12-31ifrs-full:IssuedCapitalMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-01-012021-12-31ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-01-012021-12-31ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-01-012021-12-31ifrs-full:RetainedEarningsMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-01-012021-12-31ifrs-full:OtherReservesMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-01-012021-12-31ifrs-full:TreasurySharesMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-01-012021-12-31ifrs-full:SharePremiumMember259400PG5SPJZE6S2Z102021-01-012021-12-31ifrs-full:IssuedCapitalMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-12-31ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-12-31ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-12-31ifrs-full:RetainedEarningsMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-12-31ifrs-full:OtherReservesMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-12-31ifrs-full:TreasurySharesMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-12-31ifrs-full:SharePremiumMember259400PG5SPJZE6S2Z102020-12-31ifrs-full:IssuedCapitalMember259400PG5SPJZE6S2Z102019-12-31259400PG5SPJZE6S2Z102020-12-31259400PG5SPJZE6S2Z102021-12-31259400PG5SPJZE6S2Z102020-01-012020-12-31259400PG5SPJZE6S2Z102021-01-012021-12-31

Obraz 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE FINANSOWE

ZA OKRES OD 1 STYCZNIA DO 31 GRUDNIA 2021 ROKU

 

 

 

 

Obraz 6

SPIS TREŚCI

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE FINANSOWE1

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW4

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ6

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH8

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM10

INFORMACJA DODATKOWA DO SKONSOLIDOWANEGO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO12

I. INFORMACJE OGÓLNE13

II. ZATWIERDZENIE SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO19

III. WPŁYW PANDEMII COVID-19 ORAZ WOJNY W UKRAINIE NA SYTUACJĘ GRUPY19

IV. PODSTAWA SPORZĄDZENIA SPRAWOZDANIA21

V . ZASADY KONSOLIDACJI22

VI. OPIS PRZYJĘTYCH ZASAD (POLITYKI) RACHUNKOWOŚCI,

W TYM METOD WYCENY AKTYWÓW I PASYWÓW ORAZ PRZYCHODÓW I KOSZTÓW23

VII. ISTOTNE WARTOŚCI OPARTE NA PROFESJONALNYM OSĄDZIE I SZACUNKACH34

VIII. ZMIANY ZASAD (POLITYKI) RACHUNKOWOŚCI ORAZ KOREKTY37

IX. STANDARDY ORAZ INTERPRETACJE NIEZASTOSOWANE W NINIEJSZYM SPRAWOZDANIU FINANSOWYM42

DODATKOWE NOTY I OBJAŚNIENIA DO SKONSOLIDOWANEGO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO45

Nota 1. PRZYCHODY46

Nota 2. SEGMENTY OPERACYJNE48

Nota 3. KOSZTY DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ49

Nota 4. POZOSTAŁE PRZYCHODY I KOSZTY OPERACYJNE50

Nota 5. PRZYCHODY I KOSZTY FINANSOWE51

Nota 6. PODATEK DOCHODOWY I ODROCZONY PODATEK DOCHODOWY51

Nota 7. ZYSK PRZYPADAJĄCY NA JEDNĄ AKCJĘ54

Nota 8. DYWIDENDY ZAPROPONOWANE LUB UCHWALONE

DO DNIA ZATWIERDZENIA SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO54

Nota 9. RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE55

Nota 10. WARTOŚCI NIEMATERIALNE58

Nota 11. WARTOŚĆ FIRMY61

Nota 12. INWESTYCJE W JEDNOSTKACH WYCENIANE METODĄ PRAW WŁASNOŚCI62

Nota 13. ZAPASY63

Nota 14. AKTYWA/ZOBOWIĄZANIA KONTRAKTOWE64

Nota 15. NALEŻNOŚCI HANDLOWE ORAZ POZOSTAŁE NALEŻNOŚCI65

Nota 16. POZOSTAŁE AKTYWA I ZOBOWIĄZANIA FINANSOWE66

Nota 17. POZOSTAŁE AKTYWA NIEFINANSOWE71

Nota 18. ŚRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY71

Obraz 6

Nota 19. KAPITAŁ PODSTAWOWY I POZOSTAŁE KAPITAŁY71

Nota 20. KREDYTY I POŻYCZKI74

Nota 21. LEASING77

Nota 22. ZOBOWIĄZANIA HANDLOWE I USŁUG ORAZ POZOSTAŁE ZOBOWIĄZANIA79

Nota 23. ŚWIADCZENIA PRACOWNICZE80

Nota 24. POZOSTAŁE REZERWY83

Nota 25. OBJAŚNIENIA DO RACHUNKU PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH85

Nota 26. INFORMACJE O PODMIOTACH POWIĄZANYCH85

Nota 27. WYNAGRODZENIE KLUCZOWEGO PERSONELU86

Nota 28. INSTRUMENTY FINANSOWE87

Nota 29. STRUKTURA ZATRUDNIENIA92

Nota 30. PREZENTACJA DZIAŁALNOŚCI ZANIECHANEJ92

Nota 31. ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM93

Nota 32. CELE I POLITYKA ZARZĄDZANIA RYZYKIEM FINANSOWYM93

Nota 33. OPCJE MENADŻERSKIE98

Nota 34. SPRAWY SĄDOWE98

Nota 35. ROZLICZENIA PODATKOWE99

Nota 36. ZDARZENIA PO DNIU BILANSOWYM99

 

Obraz 6

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW

(dane sporządzone w tys. PLN)

 

 

 

Rok zakończony

31 grudnia 2021

Rok zakończony

31 grudnia 2020

 

nota

 

 

 

Przychody ze sprzedaży

1

463 197

389 480

Koszt własny sprzedaży

3

-358 936

-304 477

 

 

 

 

Zysk brutto ze sprzedaży

 

104 261

85 003

 

 

Pozostałe przychody operacyjne

4

2 120

9 897

Koszty sprzedaży

3

-26 999

-24 246

Koszty ogólnego zarządu

3

-49 408

-49 105

Utrata wartości należności i aktywów kontraktowych

4

-1 004

1 026

Pozostałe koszty operacyjne

4

-4 959

-3 540

 

 

Zysk z działalności operacyjnej

 

24 011

19 035

 

Przychody finansowe

5

1 106

3 734

Koszty finansowe

5

-5 421

-5 765

Udział w zyskach (stratach) netto jednostek stowarzyszonych wycenianych metodą praw własności

-242

150

 

 

Zysk brutto

 

19 454

17 154

Podatek dochodowy

6

-2 145

-3 039

Zysk netto z działalności kontynuowanej

 

17 309

14 115

Zysk z działalności zaniechanej

0

0

Zysk netto

 

17 309

14 115

 

Zysk netto przypadający

 

 

 

Akcjonariuszom jednostki dominującej

16 914

13 773

Akcjonariuszom niekontrolującym

 

395

342

 

 

 

Sprawozdanie z całkowitych dochodów należy analizować łącznie z notami i dodatkowymi informacjami.

Obraz 6

Rok zakończony

31 grudnia 2021

Rok zakończony

31 grudnia 2020

Zysk

17 309

14 115

INNE CAŁKOWITE DOCHODY:

 

 

 

Pozycje niepodlegające przeklasyfikowaniu do zysku/(straty) w kolejnych okresach sprawozdawczych:

3 415

565

Zyski aktuarialne programu emerytalnego określonych świadczeń

 

3 415

565

Pozycje, które mogą zostać przeklasyfikowane do zysku/(straty) w kolejnych okresach sprawozdawczych:

3 565

-2 208

Wycena instrumentów pochodnych zabezpieczających przepływy pieniężne

-414

-1 683

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych

3 979

-525

Inne całkowite dochody, przed opodatkowaniem

6 980

-1 643

Podatek dochodowy dotyczący innych całkowitych dochodów

Podatek dochodowy związany ze składnikami innych całkowitych dochodów, które nie zostaną przeklasyfikowane do zysku lub straty

0

0

Podatek dochodowy związany ze składnikami innych całkowitych dochodów, które zostaną przeklasyfikowane do zysku lub straty

77

318

Inne całkowite dochody netto razem

 

7 057

-1 325

Całkowite dochody ogółem

 

24 366

12 790

Całkowite dochody ogółemprzypadające

 

 

 

Akcjonariuszom dominującym

23 841

12 410

Akcjonariuszom niesprawującym kontroli

 

525

380

 

ZYSK NA JEDNĄ AKCJĘ

7

 

 

- podstawowy zysk (podstawowa strata) przypadający na jedną akcję

1,91

1,41

- rozwodniony zysk (rozwodniona strata) przypadający na jedną akcję

1,91

1,40

- podstawowy z zysku z działalności kontynuowanej przypadającego akcjonariuszom jednostki dominującej

1,91

1,41

- rozwodniony z zysku z działalności kontynuowanej przypadającego akcjonariuszom jednostki dominującej

 

1,91

1,40

- podstawowy z zysku z działalności niekontynuowanej przypadającego akcjonariuszom jednostki dominującej

0

0

- rozwodniony z zysku z działalności niekontynuowanej przypadającego akcjonariuszom jednostki dominującej

0

0

Obraz 6

 

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ

(dane sporządzone w tys. PLN)

 

 

 

31 grudnia 2021

31 grudnia 2020

przekształcone*

 

Nota

 

 

AKTYWA

 

 

 

 

 

Rzeczowe aktywa trwałe

9

52 875

54 331

Aktywa z tytułu praw do użytkowania

9

20 993

23 649

Nieruchomości inwestycyjne

286

310

Wartość firmy

11

31 748

31 748

Wartości niematerialne

10

47 248

45 440

Należności długoterminowe

15

1 457

678

Pozostałe aktywa niefinansowe

16

3

3

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

6

1 714

978

Aktywa trwałe

 

156 324

157 137

 

 

 

Zapasy

13

62 790

61 555

Należności handlowe oraz pozostałe należności krótkoterminowe

15

101 888

102 215

Należności z tytułu podatku dochodowego

15

280

481

Pozostałe aktywa finansowe

16

35

345

Pozostałe aktywa niefinansowe

17

2 620

3 181

Aktywa kontraktowe

14

78 434

66 583

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

18 

54 225

52 558

Aktywa obrotowe inne niż przeznaczone do sprzedaży

 

300 272

286 918

Aktywa sklasyfikowane jako przeznaczone do sprzedaży

0

0

Aktywa obrotowe

 

300 272

286 918

 

AKTYWA RAZEM

 

456 596

444 055

*Szczegóły zmiany przedstawiono w punkcie VIII

Sprawozdanie z sytuacji finansowej należy analizować łącznie z notami i dodatkowymi informacjami.

 

Obraz 6

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ

(dane sporządzone w tys. PLN)

 

 

 

31 grudnia 2021

31 grudnia 2020

przekształcone*

 

Nota

 

 

PASYWA

 

 

 

 

 

Kapitał podstawowy

19

3 616

3 616

Kapitał zapasowy z nadwyżki ceny emisyjnej nad wartością nominalną akcji

19

78 666

78 666

Akcje własne

19

-28 532

-22 338

Pozostałe kapitały rezerwowe

19

64 620

49 866

Zyski zatrzymane

19 

73 754

71 369

Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej

 

192 124

181 179

Kapitał akcjonariuszy niekontrolujących

 

1 377

852

Kapitał własny

 

193 501

182 031

 

 

Kredyty i pożyczki

20

12 586

10 692

Zobowiązania leasingowe

21

13 952

16 908

Pochodne instrumenty finansowe

16

90

402

Rezerwa na odroczony podatek dochodowy

6

18 194

16 617

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

23

1 143

2 173

Zobowiązania kontraktowe

14

1 357

598

Zobowiązania długoterminowe

 

47 322

47 390

 

 

 

Kredyty i pożyczki

20

37 207

21 321

Zobowiązania leasingowe

21

4 589

4 647

Pochodne instrumenty finansowe

16

3 782

2 682

Zobowiązania handlowe oraz pozostałe zobowiązania

22

62 382

50 653

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

23

19 130

14 325

Pozostałe rezerwy

24

9 766

8 056

Zobowiązania kontraktowe

14

78 917

112 950

Zobowiązania krótkoterminowe bez związanych z aktywami przeznaczonymi do sprzedaży

 

215 773

214 634

Zobowiązania związane bezpośrednio z aktywami trwałymi klasyfikowanymi jako przeznaczone do sprzedaży

 

0

0

Zobowiązania krótkoterminowe

215 773

214 634

Zobowiązania razem

263 095

262 024

PASYWA RAZEM

 

456 596

444 055

*Szczegóły zmiany przedstawiono w punkcie VIII

Sprawozdanie z sytuacji finansowej należy analizować łącznie z notami i dodatkowymi informacjami.

Obraz 6

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH

(dane sporządzone w tys. PLN)

 

 

nota

Rok zakończony

31 grudnia 2021

Rok zakończony

31 grudnia 2020

Przepływy środków pieniężnych z działalności operacyjnej

Zysk brutto

19 454

17 154

Korekty razem:

25

-8 937

19 964

Udział w (zyskach)/stratach netto jednostki współkontrolowanej

12

242

-150

Amortyzacja

3

12 894

12 999

(Zyski)/ straty z tytułu różnic kursowych

2 551

-465

Korekty z tytułu przychodów (kosztów) finansowych

666

804

Zysk (strata) z działalności inwestycyjnej

421

-545

Inne korekty

-455

-5 788

Zmiany w pozycjach bilansowych:

 

Zmiana stanu rezerw

7 800

-3 998

Zmiana stanu zapasów

283

3 788

Zmiana stanu należności

136

-27 080

Zmiana stanu zobowiązań krótkoterminowych z wyjątkiem zobowiązań finansowych

7 450

-3 860

Zmiana stanu aktywów i zobowiązań kontraktowych

-42 409

42 044

Zmiana stanu walutowych instrumentów pochodnych

683

851

Korekty z tytułu płatności w formie akcji

 

801

1 364

Przychody pieniężne z działalności operacyjnej

10 517

37 118

Podatek dochodowy zapłacony

 

-955

-742

Środki pieniężne netto z działalności operacyjnej

 

9 562

36 376

PRZEPŁYWY ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ

Wpływy ze zbycia wartości niematerialnych oraz rzeczowych aktywów trwałych

1 622

4 509

Inne wpływy z aktywów finansowych

136

0

Wydatki inwestycyjne na wartości niematerialne oraz rzeczowe aktywa trwałe

 

-10 311

-11 537

Środki pieniężne netto z działalności inwestycyjnej

 

-8 553

-7 028

PRZEPŁYWY ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ

Wpływy z tytułu zaciągnięcia kredytów

18 260

28 553

Wpływy ze sprzedaży lub emisji akcji własnych

153

83

Otrzymane dotacje

849

870

Nabycie akcji własnych

19

-8 750

-14 615

Dywidendy i inne wypłaty na rzecz właścicieli

8

-4 944

0

Spłata kredytów

-39

-22 335

Obraz 6

Płatności zobowiązań z tytułu umów leasingu

-4 394

-4 098

Odsetki

-862

-1 085

Inne wydatki finansowe

 

0

-367

Środki pieniężne netto z działalności finansowej

 

273

-12 994

Zwiększenie (zmniejszenie) stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów przed skutkami zmian kursów wymiany

 

1 282

16 354

Skutki zmian kursów wymiany, które dotyczą środków pieniężnych i ekwiwalentów środków pieniężnych

 

384

-392

Zwiększenie (zmniejszenie) stanu środków pieniężnych i ich ekwiwalentów

 

1 666

15 962

Środki pieniężne na początek okresu

 

52 558

36 596

Środki pieniężne na koniec okresu

 

54 225

52 558

Sprawozdanie z przepływów pieniężnych należy analizować łącznie z notami i dodatkowymi informacjami.

 

Obraz 6

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM

(dane sporządzone w tys. PLN)

 

 

Kapitał podstawowy

Kapitał zapasowy z nadwyżki ceny emisyjnej nad wartością nominalną akcji

Akcje własne

Pozostałe kapitały

rezerwowe

Zyski zatrzymane / niepokryte straty

Kapitał akcjonariuszy jednostki dominującej

Kapitały akcjonariuszy niekontrolujących

Kapitał własny ogółem

Nota

19

 19

19 

19

19

 

 

 

Kapitał własny na dzień 1 stycznia 2021 r.

3 616

78 666

-22 338

49 866

71 369

181 179

852

182 031

Zysk za okres

0

0

0

0

16 914

16 914

395

17 309

Inne całkowite dochody

0

0

0

3 511

3 415

6 927

130

7 057

Razem całkowite dochody za rok obrotowy

0

0

0

3 511

20 329

23 841

525

24 366

Sprzedaż akcji własnych w ramach programu motywacyjnego

0

0

2 556

-1 757

0

799

0

799

Wypłata dywidendy

0

0

0

0

-4 944

-4 944

0

-4 944

Utworzenie kapitału rezerwowego na realizację odkupu akcji własnych

0

0

0

13 000

-13 000

-1

0

-1

Wykup akcji

0

0

-8 750

0

0

-8 750

0

-8 750

Zmiany w kapitale własnym

0

0

-6 194

14 754

2 385

10 945

525

11 470

Kapitał własny na dzień 31 grudnia 2021 r.

3 616

78 666

-28 532

64 620

73 754

192 124

1 377

193 501

 

Obraz 6

Kapitał własny na dzień 1 stycznia 2020 r. przekształcony*

3 616

78 666

-9 107

37 115

71 646

181 935

472

182 407

Zysk za okres

0

0

0

0

13 773

13 773

342

14 115

Inne całkowite dochody

0

0

0

-1 928

565

-1 363

38

-1 325

Razem całkowite dochody za rok obrotowy

0

0

0

-1 928

14 338

12 410

380

12 790

Sprzedaż akcji własnych w ramach programu motywacyjnego

0

0

1 384

64

0

1 448

0

1 448

Wypłata dywidendy

0

0

0

0

0

0

0

0

Utworzenie kapitału rezerwowego na realizację odkupu akcji własnych

0

0

0

14 615

-14 615

0

0

0

Wykup akcji

0

0

-14 615

0

0

-14 615

0

-14 615

Zmiany w kapitale własnym

0

0

-13 231

12 751

-277

-757

380

-377

Kapitał własny na dzień 31 grudnia 2020 r. przekształcony*

3 616

78 666

-22 338

49 866

71 369

181 179

852

182 031

 

*Szczegóły zmian przedstawiono w punkcie VIII.

Sprawozdanie ze zmian w kapitale własnym należy analizować łącznie z notami i dodatkowymi informacjami.

Obraz 6

 

 

Obraz 14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INFORMACJA DODATKOWA DO SKONSOLIDOWANEGO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO ZA ROK ZAKOŃCZONY

31 GRUDNIA 2021 ROKU

 

 

Obraz 6

I. INFORMACJE OGÓLNE

1. Dane jednostki dominującej

Jednostką dominującą Grupy Kapitałowej SECO/WARWICK (dalej: Grupa Kapitałowa, Grupa Kapitałowa Emitenta, Grupa) jest SECO/WARWICK Spółka Akcyjna z siedzibą w Świebodzinie (dalej: Emitent, Spółka, Spółka dominująca). Spółka została utworzona w dniu 2 stycznia 2007 roku, na podstawie postanowienia Sądu Rejonowego w Zielonej Górze VIII Wydział Gospodarczy KRS, który wpisał Spółkę do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000271014.

 

Nazwa Jednostki sprawozdawczej lub inne dane identyfikacyjne:SECO/WARWICK S.A.

Wyjaśnienie zmian w nazwie jednostki sprawozdawczej lub innych danych identyfikacyjnych, które to zmiany nastąpiły od zakończenia poprzedniego okresu sprawozdawczego:w bieżącym okresie zmiany nie wystąpiły

Siedziba jednostki: Polska, 66-200 Świebodzin , ul. Sobieskiego 8

Forma prawna jednostki:Spółka akcyjna

Państwo rejestracji:Polska

Nazwa jednostki sprawozdawczej:SECO/WARWICK S.A.

Adres zarejestrowanego biura jednostki:66-200 Świebodzin , ul. Sobieskiego 8

Podstawowe miejsce prowadzenia działalności gospodarczej:Polska

Opis charakteru oraz podstawowego zakresu działalności:działalność Grupy SECO/WARWICK dzieli się na cztery główne grupy produktów: piece próżniowe, linie do obróbki cieplnej aluminium i linie CAB, piece topialne, usługi posprzedażowe.

Nazwa jednostki dominującej:SECO WARWCK S.A.

Nazwa jednostki dominującej najwyższego szczebla grupy:SECO WARWICK S.A.

Numer statystyczny REGON: 970011679

Podstawowy przedmiot działalności według PKD:

28,21,Z

Produkcja pieców, palenisk i palników piecowych,

25

Produkcja metalowych wyrobów gotowych, z wyłączeniem maszyn i urządzeń

33

Naprawa, konserwacja i instalowanie maszyn i urządzeń

46

Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi

49

Transport lądowy oraz transport rurociągowy

52

Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport

62

Działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązana

71

Działalność w zakresie architektury i inżynierii; badania i analizy techniczne

72

Badania naukowa i prace rozwojowe

64,20,Z

Działalność holdingów finansowych

Obraz 6

2. Czas trwania Grupy Kapitałowej

Spółka SECO/WARWICK S.A. i pozostałe jednostki Grupy Kapitałowej zostały utworzone na czas nieoznaczony, poza spółką SECO/WARWICK Retech Thermal Equipment Manufacturing Tianjin Co.,Ltd. utworzoną na czas określony 27 lat tj. do 5 maja 2037 r.

Sprawozdania finansowe wszystkich jednostek podporządkowanych sporządzone zostały za ten sam okres sprawozdawczy, co sprawozdanie finansowe jednostki dominującej, przy zastosowaniu spójnych zasad rachunkowości.

Rokiem obrotowym Spółki dominującej oraz spółek wchodzących w skład Grupy jest rok kalendarzowy.

 

Grupa SECO/WARWICK to producent urządzeń do procesów cieplnych. Dzięki ośrodkowi badawczo-rozwojowemu, wyposażonemu w piece przemysłowe, a także współpracy z technicznymi ośrodkami akademickimi oferuje innowacyjne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

 

Grupa SECO/WARWICK to dziewięć spółek prowadzących działalność gospodarczą mających swoje siedziby na trzech kontynentach. Poszczególne spółki pracują i realizują procesy technologiczne producentów związanych z przemysłem produkcji stali, tytanu i aluminium, jak również w recyklingu aluminium, przemyśle kuziennym, samochodowym, lotniczym, hartowni usługowych, HVAC/R, elektronicznym, energetyki wiatrowej, sprzętu medycznego, przemysłu nuklearnego, i innych.

 

3. Okresy prezentowane

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe Spółki obejmuje okres 12 miesięcy zakończony dnia 31 grudnia 2021 roku.

Dane porównawcze prezentowane są:

według stanu na dzień 31 grudnia 2020 roku dla skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej,

za okres od 1 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku dla skonsolidowanego sprawozdania z całkowitych dochodów,

okres od 1 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku dla skonsolidowanego sprawozdania z przepływów pieniężnych,

okres od 1 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku dla skonsolidowanego sprawozdania ze zmian w kapitale własnym.

Obraz 6

4. Skład organów jednostki dominującej SECO/WARWICK S.A.

Na dzień zatwierdzenia do publikacji niniejszego sprawozdania finansowego oraz na dzień 31 grudnia 2021 roku Zarząd SECO/WARWICK S.A. funkcjonował w składzie:

 

Sławomir Woźniak - Prezes Zarządu

Bartosz Klinowski – Członek Zarządu

Earl Good – Członek Zarządu

Piotr Walasek – Członek Zarządu.

 

Na dzień 31 grudnia 2020 roku Zarząd SECO/WARWICK S.A. funkcjonował w składzie:

 

Sławomir Woźniak - Prezes Zarządu

Jarosław Talerzak – Wiceprezes Zarządu

Bartosz Klinowski – Członek Zarządu

Earl Good – Członek Zarządu

Piotr Walasek – Członek Zarządu.

 

Na dzień zatwierdzenia do publikacji niniejszego sprawozdania finansowego, 31 grudnia 2021 roku oraz na dzień 31 grudnia 2020 roku Rada Nadzorcza SECO/WARWICK S.A. funkcjonowała w składzie:

 

Andrzej Zawistowski - Przewodniczący Rady Nadzorczej

Henryk Pilarski - Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Jeffrey Boswell - Członek Rady Nadzorczej

Marcin Murawski - Członek Rady Nadzorczej

Jacek Tucharz - Członek Rady Nadzorczej.

 

Zmiany w składzie Zarządu:

W dniu 27 kwietnia 2021 roku Spółka otrzymała informację od Wiceprezesa Zarządu Pana Jarosława Talerzaka o rezygnacji z pełnienia funkcji Wiceprezesa Zarządu SECO/WARWICK S.A.

 

Zmiany w składzie Rady Nadzorczej:

Od 1 stycznia 2021 roku do dnia publikacji niniejszego Sprawozdania finansowego nie było zmian w składzie Rady Nadzorczej.

 

5. Firma audytorska

KPMG Audyt Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

ul. Inflancka 4A

00-189 Warszawa

Obraz 6

6. Znaczący Akcjonariusze jednostki dominującej

Według stanu na dzień 31 grudnia 2021 roku akcjonariuszami posiadającymi ponad 5% głosów na Walnym Zgromadzeniu Akcjonariuszy byli:

Akcjonariusze

Liczba akcji

Udział w kapitale zakładowym (%)

Liczba głosów

Udział w ogólnej liczbie głosów na WZA (%)

SW Holding

3 387 139

32,89%

3 387 139

32,89%

Spruce Holding Limited Liability Company (USA)

1 091 952

10,60%

1 091 952

10,60%

Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny

600 000

5,83%

600 000

5,83%

Metlife OFE

577 470

5,61%

577 470

5,61%

 

Na dzień 31 grudnia 2021 r. oraz na dzień publikacji niniejszego Sprawozdania finansowego SECO/WARWICK S.A. posiada 1 802 189 akcji własnych stanowiących 17,50% udział w kapitale zakładowym. Spółka nie wykonuje prawa głosu z akcji własnych.

W dniu 7 października 2021 roku Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło uchwałę nr 5 w sprawie upoważnienia Zarządu Spółki do nabycia przez SECO/WARWICK S.A. akcji własnych Spółki notowanych na rynku regulowanym prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Zgodnie z treścią ww. uchwały Spółka nabyła prawo do nabycia nie więcej niż 850.000 akcji w terminie do dnia 31 grudnia 2022 roku, nie dłużej jednak niż do chwili wyczerpania środków przeznaczonych na realizację skupu Akcji Własnych pochodzących z kapitału rezerwowego. Nabyte przez Spółkę akcje będą mogły zostać umorzone na podstawie odrębnej uchwały Walnego Zgromadzenia lub po uprzednim pozytywnym zaopiniowaniu przez Radę Nadzorczą Spółki, będą mogły zostać przeznaczone na potrzeby istniejących lub przyszłych programów motywacyjnych w Spółce lub w podmiotach od niej zależnych, do dalszej odsprzedaży lub też przeznaczone na inny cel określony uchwałą Zarządu Spółki.

Dnia 28 października 2021 roku Spółka nabyła 595.488 akcji objętych Zaproszeniem do składania ofert sprzedaży akcji Spółki uprawniających do wykonywania 5,78% ogólnej liczby głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki. Jednocześnie, stosownie do art. 364 §2 Kodeksu spółek handlowych Spółka nie może wykonywać praw udziałowych z akcji własnych, z wyjątkiem uprawnień do ich zbycia lub wykonywania czynności, które zmierzają do zachowania tych praw.

 

W dniu 29 października 2021 roku Spółka otrzymała zawiadomienie od akcjonariusza BLEAUHARD HOLDINGS LLC informujące o zbyciu 594.973 akcji Spółki. Przed dokonaniem transakcji BLEAUHARD HOLDINGS LLC posiadał 594 973 sztuki akcji Spółki, stanowiących 5,78% kapitału zakładowego Spółki oraz 5,78% ogólnej liczby głosów na WZ. Po dokonaniu rozliczenia BLEAUHARD HOLDINGS LLC nie posiada akcji Spółki.

 

Działając na podstawie uchwały Rady Nadzorczej Spółki z dnia 22 kwietnia 2021 roku oraz uchwały Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia nr 21 z dnia 10 czerwca 2021 roku – w sprawie weryfikacji realizacji Celów Rocznych Beneficjentów Programu Motywacyjnego za rok obrotowy 2020, o której Spółka informowała w raporcie bieżącym nr 7/2021 - Spółka w ramach rozliczenia Programu Motywacyjnego za 2020 rok zawarła umowy nabycia akcji własnych z osobami objętymi Programem Motywacyjnym w łącznej ilości 102.203 sztuk.

Akcje zostały sprzedane beneficjentom Programu Motywacyjnego za cenę wynoszącą 1,50 PLN za jedną akcję.

Sprzedane akcje własne stanowiły 0,99% kapitału zakładowego Spółki i uprawniają do 102.203 głosów, co stanowi 0,99% wszystkich głosów na Walnym Zgromadzeniu.

Szczegółowe informacje dotyczące Programu Motywacyjnego opisane zostały w nocie 33 niniejszego sprawozdania.

Dane zawarte w tabeli zostały podane na podstawie zawiadomień od akcjonariuszy otrzymanych przez Spółkę w trybie art.69 Ustawy o ofercie.

Obraz 6

Na dzień publikacji niniejszego sprawozdania finansowego nie było zmian w stanie akcjonariuszy posiadających ponad 5% głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki w stosunku do informacji na dzień 31 grudnia 2021 roku przedstawionej w tabeli powyżej.

7. Spółki zależne

Na dzień 31 grudnia 2021 roku spółka SECO/WARWICK S.A. była podmiotem dominującym bezpośrednio i pośrednio wobec poniższych spółek:

SECO/WARWICK Corporation,

SECO/WARWICK Rus,

Retech Systems LLC,

SECO/WARWICK Retech Thermal Equipment Manufacturing Tianjin Co. Ltd.,

SECO/WARWICK Germany GmbH,

SECO/WARWICK Services Sp. z o.o.,

SECO/WARWICK of Delaware Inc,

Retech Tianjin Holdings LLC,

SECO WARWICK USA HOLDING LLC,

SECO VACUUM TECHNOLOGIES LLC,

SECO/WARWICK Systems and Services India PVT. Ltd.

OOO SCT.

 

Zmiany w składzie Grupy:

 

W roku 2021 nie było zmian w składzie Grupy.

 

Skład Grupy na dzień 31.12.2021 r:

Nazwa podmiotu

Siedziba

Przedmiot działalności

Procentowy udział Grupy w kapitale podstawowym

Podmiot dominujący

SECO/WARWICK S.A.

Świebodzin

Spółka holdingowa w Grupie SECO/WARWICK. Nadzór właścicielski oraz świadczenie usług zarządzania strategicznego. Produkcja urządzeń do obróbki cieplnej metali.

Nie dotyczy

Spółki zależne bezpośrednio i pośrednio

SECO/WARWICK Corp.

Meadville (USA)

Sprzedaż i działalność serwisowa.

100%

SECO/WARWICK of Delaware, Inc

Wilmington (USA)

Działalność holdingowa i rejestracja znaków towarowych i patentów oraz udzielanie licencji na ich używanie przez SECO/WARWICK Corp.

100%

SECO/WARWICK Rus

Moskwa (Rosja)

Pośrednictwo w sprzedaży produktów Grupy SECO/WARWICK.

100%

Retech Systems LLC

Buffalo (USA)

Działalność handlowo-usługowa oraz produkcja urządzeń metalurgicznych do topienia, odlewania próżniowego metali i stopów specjalnych.

100%

Obraz 6

SECO/WARWICK Retech Thermal Equipment Manufacturing Tianjin Co., Ltd.

Tianjin (Chiny)

Produkcja urządzeń do obróbki cieplnej metali.

93%

Retech Tianjin Holdings LLC

(USA)

Działalność holdingowa.

80%

OOO SCT

Sołniecznogorsk (Rosja)

Świadczenie usług w dziedzinie termicznej obróbki metali na terenie Rosji.

50%

SECO/WARWICK Germany GmbH

Bedburg-Hau (Niemcy)

Sprzedaż i działalność serwisowa.

100%

SECO/WARWICK Services Sp.z o.o.

Świebodzin

Działalność serwisowa.

100%

SECO WARWICK USA HOLDING LLC

Wilmington (USA)

Działalność holdingowa.

100%

SECO VACUUM TECHNOLOGIES LLC

Wilmington (USA)

Sprzedaż i dystrybucja pieców próżniowych.

100%

SECO/WARWICK Systems and Services India PVT. Ltd.

Mumbai (Indie)

Sprzedaż i działalność serwisowa.

100%

 

8. Jednostki pozostające pod współkontrolą

 

OOO SCT (Sołniecznogorsk) Rosja, w której SECO/WARWICK S.A. posiada 50% udziałów uprawniających do 50% głosów w ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki.

 

 

9. Graficzna prezentacja Grupy Kapitałowej

 

Obraz 2

 

Obraz 6

II. ZATWIERDZENIE SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone do publikacji przez Zarząd jednostki dominującej w dniu 21 kwietnia 2022 roku.

 

III. WPŁYW PANDEMII COVID-19 ORAZ WOJNY W UKRAINIE NA SYTUACJĘ GRUPY

 

PANDEMIA COVID-19

 

Rok 2021 był kolejnym rokiem utrzymywania się globalnej pandemii koronawirusa, która rozpoczęła się z końcem 2019 r. Grupa nadal odczuwała skutki związanych z pandemią obostrzeń sanitarnych i ograniczeń w obrocie gospodarczym, jednak były one znacznie mniej uciążliwe niż w roku 2020, również dzięki zastosowanym w Grupie skutecznym działaniom prewencyjnym, co przełożyło się na zwiększenie skali działalności oraz wzrost wyników. Aktywność inwestycyjna w niektórych branżach klientów Grupy (np. lotniczej) nie powróciła jeszcze do poziomu sprzed pandemii, niemniej jednak w 2021 r. była istotnie wyższa w stosunku do poprzedzającego roku, co wraz z rosnącym popytem w innych branżach pozytywnie odzwierciedlone zostało w wartości pozyskanych zamówień (+31% r/r). Wywołane pandemią negatywne zjawiska, skutkujące ograniczoną dostępnością komponentów i surowców i znacznym wzrostem ich cen, a także wzrostem innych kosztów operacyjnych, nie ustępowały w 2021 r., a nawet nasilały się w niektórych obszarach (np. stal, materiały elektryczne, usługi transportowe, wynagrodzenia pracowników i podwykonawców). W 2022 r. zjawiska inflacyjne zostały dodatkowo pogłębione przez toczące się działania wojenne w związku z inwazją Rosji na Ukrainę. Specyfika działalności Grupy oraz zawieranych kontraktów pozwala w znacznym stopniu uwzględnić rosnące koszty operacyjne w wartości kontraktów. Ponadto Grupa umiejętnie zarządza kwestią organizacji i zabezpieczania z wyprzedzeniem dostaw surowców, materiałów i komponentów, co pozwoliło jak dotychczas zachowywać terminowość realizacji kontraktów. Spółki z Grupy nie notowały problemów z terminową spłatą należności, w ocenie Zarządu nie doszło również do znaczącego wzrostu ryzyka kredytowego wśród klientów Grupy.

Priorytetem dla Grupy pozostawało zapewnienie bezpieczeństwa i ochrona zdrowia pracowników oraz podmiotów współpracujących i kontrahentów. Utrzymane zostały wdrożone w 2020 r. procedury oraz zasady bioasekuracji w tym system pracy rotacyjnej oraz możliwość pracy zdalnej.

 

Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania Emitent na żadnym z rynków nie identyfikuje związanych z pandemią istotnych utrudnień w prowadzeniu działalności operacyjnej. Liczba notowanych aktywnych przypadków COVID-19 w większości krajów systematycznie maleje. Znoszone są kolejne obostrzenia sanitarne, a tym samym przywracana jest pełna aktywność gospodarcza. Nie można jednak wykluczyć, że w kolejnych okresach, jak również sezonowo w okresie zwiększonej częstotliwości przeziębień (okres jesienno-zimowy) może dojść do ponownego wzrostu liczby zakażeń i w konsekwencji wprowadzenia przez rządy restrykcji, które mogą negatywnie wpływać na działalność, perspektywy rozwoju oraz kondycję finansową Spółki oraz Grupy.

Aktualnie z uwagi na wciąż wysoką niepewność i nieprzewidywalność sytuacji, nie jest możliwa bardziej precyzyjna ocena potencjalnego wpływu istniejącego zagrożenia pandemicznego na wyniki Grupy.

Zarząd Emitenta na bieżąco monitoruje sytuację i identyfikuje zagrożenia związane z pandemią oraz podejmuje adekwatne działania celem zapewnienia ciągłości operacyjnej, terminowej realizacji kontraktów, utrzymania stabilności finansowej i wypracowania możliwie najlepszych wyników finansowych Grupy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników Grupy oraz kontrahentów.

WOJNA W UKRAINIE

24 lutego 2022 r. wojska Federacji Rosyjskiej rozpoczęły działania wojenne w Ukrainie. Do dnia zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego, wojna w Ukrainie doprowadziła do znacznych ofiar, migracji wśród ludności cywilnej, zniszczeń infrastruktury, wprowadzenia restrykcji w zakresie obrotu walutami i płatności oraz do istotnych zakłóceń w działalności gospodarczej, zarówno w Ukrainie jak i w Rosji i Białorusi (między innymi w rezultacie sankcji nakładanych przez Unię Europejską, Stany Zjednoczone i szereg innych państw).

 

Zgodnie z zasadami MSR 10, dla celów sporządzenia sprawozdania finansowego na dzień i za okres kończący się 31 grudnia 2021 r. Grupa traktuje rosyjską inwazję na Ukrainę jako zdarzenie następujące po zakończeniu okresu sprawozdawczego, które nie wymaga wprowadzenia korekt na dzień bilansowy.

Obraz 6

Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania wojna na Ukrainie oraz związane z nią bieżące konsekwencje (w tym sankcje gospodarcze nałożone na Rosję i Białoruś) mają ograniczony bezpośredni wpływ na działalność Grupy. Grupa posiada w Rosji spółkę zależną z siedzibą w Moskwie (SECO/WARWICK Rus) prowadzącą działalność pośrednictwa w sprzedaży produktów Grupy na terenie Rosji. Udział Grupy w kapitale tej spółki wynosi 100% i jest ona konsolidowana metodą pełną. Ponadto w skład Grupy wchodzi spółka współkontrolowana OOO SCT z siedzibą w Sołniecznogorsku, która zajmuje się świadczeniem usług w obszarze termicznej obróbki metali na terenie Rosji. Udział Grupy w kapitale i głosach na walnym zgromadzeniu tej spółki wynosi 50% (pozostałe 50% w kapitale i głosach należy do podmiotu prawa rosyjskiego) i jest ona konsolidowana metodą praw własności. Grupa nie posiada aktywów (spółek, aktywów trwałych) zlokalizowanych na Ukrainie ani Białorusi.

Zarząd na bieżąco śledzi zakres nakładanych sankcji gospodarczych na Federację Rosyjską i Białoruś oraz zapewnia, że wszelkie aktywności sfery biznesowej są prowadzone z pełnym poszanowaniem, mających zastosowanie do Spółki, sankcji gospodarczych o charakterze bezpośrednim, pośrednim, podmiotowym, jak i przedmiotowym. Sankcje nakładane przez Unię Europejską na Federację Rosyjską oraz powiązane z nią podmioty, a także na Białoruś, zawarte są głównie w rozporządzaniu Rady (UE) nr 833/2014 dotyczącym środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie oraz w rozporządzeniu Rady (WE) 765/2006 dotyczącym środków ograniczających skierowanych przeciwko prezydentowi Aleksandrowi Łukaszence i niektórym urzędnikom z Białorusi („Rozporządzenia").

Spółka ani inne spółki w Grupie nie udzielała spółkom SECO/WARWICK Rus ani OOO SCT pożyczek. Ponadto na dzień 31 grudnia 2021 r.:

 

Spółki te odpowiadały za około 2,5% sprzedaży Grupy w 2021 roku;

Należności handlowe od klientów z Rynków wschodnich wynosiły 12,3 mln zł (z czego do dnia zatwierdzenia niniejszego sprawozdania spłacone zostało 12,3 mln zł). Należności na dzień zatwierdzenia sprawozdania wyniosły 8,2 mln zł.

Grupa posiadała nierozliczone depozyty w kwocie 8,1 mln zł przekazane klientom (z czego do dnia zatwierdzenia niniejszego sprawozdania spłacone zostało 0,2 mln zł);

Grupa nie posiada istotnych dostawców z Rynków wschodnich. Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania występują ogólnorynkowe tendencje znaczącego wzrostu cen i przejściowe ograniczenia dostępności niektórych komponentów, materiałów i surowców, jednak aktualnie nie wpływają one istotnie na terminowość realizacji bieżących zamówień oraz możliwość pozyskiwania kolejnych zamówień. Nie można jednak wykluczyć ryzyka pogorszenia sytuacji i przerwania dostaw komponentów, materiałów i surowców, co może przełożyć się na konieczność wstrzymania realizacji obecnych kontraktów i istotne trudności w pozyskiwaniu nowych.

Łączna ekspozycja Grupy na ryzyko na Rynkach wschodnich wyniosła na dzień 31 grudnia 2021 r.

20,4  mln zł, natomiast na dzień publikacji sprawozdania 16,1 mln zł.Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania Grupa nie utworzyła odpisów aktualizujących na te aktywa ze względu na fakt, iż na dzień bilansowy wartość odzyskiwalna aktywów jest wyższa od ich wartości księgowej. Zarząd Grupy monitoruje sytuację i w przypadku wystąpienia uzasadnionych przesłanek taka aktualizacja wartości nastąpi w okresach sprawozdawczych dotyczących 2022 r. lub późniejszych.

W najbliższej przyszłości Zarząd spodziewa się braku sprzedaży na Rynkach wschodnich w związku z nałożonymi sankcjami gospodarczymi na Rosję i Białoruś, natomiast w przypadku Ukrainy w związku z objęciem dużej części kraju działaniami wojennymi oraz nałożonym przez Narodowy Bank Ukrainy moratorium na dokonywanie płatności zagranicznych.

Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania nie jest możliwa pełna ocena wpływu na wynik finansowy Grupy inwazji rosyjskiej na Ukrainę.

Obraz 6

Rosyjska inwazja na Ukrainę spowodowała pogłębienie wielu niekorzystnych tendencji makroekonomicznych (w tym wcześniej związanych z pandemią koronawirusa) oraz wystąpienie nowych ryzyk. Zarząd Spółki zidentyfikował następujące główne czynniki mogące mieć pośredni lub bezpośredni niekorzystny wpływ na działalność i wyniki finansowe Grupy:

wzrost zmienności kursów walutowych

osłabienie koniunktury gospodarczej w skali globalnej przy jednoczesnej rosnącej inflacji (zjawiska stagflacyjne)

wzrost ryzyka geopolitycznego przekładający się na ryzyko ograniczenia aktywności inwestycyjnej w branżach obsługiwanych przez Grupę

pogłębiające się zawirowania w łańcuchach dostaw – problemy z dostępnością wybranych komponentów, surowców i materiałów, np. stali oraz istotnym wzrostem ich cen

rosnące koszty energii (energii elektrycznej, paliw i gazu ziemnego)

wzrost stóp procentowych skutkujący wzrostem kosztów finansowania

ryzyka w obszarze IT.

 

IV. PODSTAWA SPORZĄDZENIA SPRAWOZDANIA

 

1. Podstawa sporządzenia

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone zgodnie Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej w kształcie zatwierdzonym przez UE oraz z Rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim („Rozporządzenie”).

 

2. Założenie kontynuacji działalności gospodarczej i porównywalność sprawozdań finansowych

Sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej przez Grupę w dającej się przewidzieć przyszłości obejmujący okres nie krótszy, niż 12 miesięcy po ostatnim dniu bilansowym, czyli 31 grudnia 2021 roku.

Na dzień 31 grudnia 2021 roku, Zarząd jednostki dominującej przeprowadził analizę możliwości kontynuowania działalności Grupy biorąc pod uwagę trwającą pandemię COVID-19, a także m.in. bieżący portfel zamówień, prognozowane szacunki przepływów pieniężnych, wartość kapitału obrotowego, aktualny stan zadłużenia oraz dostępne linie kredytowe. W oparciu o przeprowadzoną analizę Zarząd nie stwierdził istnienia istotnych niepewności dla możliwości kontynuowania działalności przez Grupę przez okres co najmniej 12 miesięcy od daty bilansowej. Zarząd Emitenta ocenia również, że rosyjska inwazja na Ukrainę i tocząca się tam wojna nie mają bezpośredniego wpływu na działalności Grupy Emitenta, w tym na założenie kontynuacji działalności. Zarząd ma jednak na uwadze fakt, że zarówno pandemia, jak i działania zbrojne w Ukrainie charakteryzują się dużą zmiennością i niepewnością, co może wpłynąć na wyniki finansowe Grupy w przyszłych okresach.

 

3. Zdarzenia, które nie zostały, a powinny być ujęte w księgach rachunkowych okresu sprawozdawczego

Do dnia sporządzeniaskonsolidowanego sprawozdania finansowego za 2021 roku nie wystąpiły zdarzenia, które nie zostały, a powinny być ujęte w księgach rachunkowych okresu sprawozdawczego. Jednocześnie w niniejszym sprawozdaniu finansowym nie występują istotne zdarzenia dotyczące lat ubiegłych.

Obraz 6

V . ZASADY KONSOLIDACJI

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe obejmuje sprawozdanie finansowe Spółki i jej jednostek zależnych.

 

1) Jednostki zależne

Jednostki zależne to wszelkie jednostki, w odniesieniu do których Grupa:

sprawuje władzę,

podlega ekspozycji na zmienne wyniki finansowe lub posiada prawa do zmiennych wyników finansowych,

posiada możliwość wykorzystania sprawowanej władzy nad jednostką do wywierania wpływu na wysokość swoich wyników finansowych.

Jednostka przejmująca ujmuje wartość firmy na dzień przejęcia i wycenia w kwocie nadwyżki wartości A nad wartością B, gdzie:

A) oznacza sumę:

przekazanej zapłaty,

kwoty wszelkich niekontrolujących udziałów w jednostce przejmowanej, oraz

w przypadku połączenia jednostek realizowanego etapami, wartości godziwej na dzień przejęcia udziału w kapitale jednostki przejmowanej, należącego poprzednio do jednostki przejmującej.

B) oznacza wartość godziwą netto ustaloną na dzień przejęcia wartości możliwych do zidentyfikowania nabytych aktywów, przejętych zobowiązań i zobowiązań warunkowych.

 

Po początkowym ujęciu wartość firmy jest wykazywana według cen nabycia pomniejszonej o wszelkie skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Wartość firmy nie podlega amortyzacji.

Sprzedane w roku obrotowym spółki zależne podlegają konsolidacji od początku roku obrotowego do dnia zbycia. Wyniki finansowe jednostek nabytych w ciągu roku są ujmowane w sprawozdaniu finansowym od momentu ich nabycia.

Przychody i koszty, rozrachunki i niezrealizowane zyski na transakcjach pomiędzy spółkami Grupy są eliminowane. Niezrealizowane straty również podlegają eliminacji, chyba, że transakcja dostarcza dowodów na utratę wartości przez przekazany składnik aktywów. Zasady rachunkowości stosowane przez jednostki zależne zostały zmienione, tam gdzie było to konieczne, dla zapewnienia zgodności z zasadami rachunkowości stosowanymi przez Grupę.

 

2) Kapitały i transakcje dotyczące akcjonariuszy niesprawujących kontroli

Udziały niekontrolujące są wykazywane według przypadającej na nich wartości godziwej aktywów netto. W kolejnych okresach, straty przypadające na udziały niekontrolujące przypisuje się do właścicieli jednostki dominującej oraz udziałów niekontrolujących nawet wtedy, gdy w rezultacie udziały niekontrolujące przybierają wartość ujemną.

Udziały należące do udziałowców niesprawujących kontroli obejmują nie należące do Grupy udziały w spółkach objętych konsolidacją. Kapitał należący do udziałowców niesprawujących kontroli ustala się jako wartość aktywów netto jednostki powiązanej, przypadających na dzień nabycia, akcjonariuszom spoza grupy kapitałowej. Wartość tą zmniejsza/zwiększa się o przypadające na wartość udziałów należących do udziałowców niesprawujących kontroli zwiększenia/zmniejszenia kapitału własnego.

 

3) Jednostki stowarzyszone oraz pozostające pod wspólną kontrolą

Jednostki stowarzyszone oraz pozostające pod wspólną kontrolą to jednostki, na które Grupa wywiera znaczący wpływ, lecz których nie kontroluje, co zwykle towarzyszy posiadaniu od 20 do 50% ogólnej liczby głosów w organach stanowiących. Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych oraz pozostających pod wspólną kontrolą są rozliczana metodą praw własności, a ujęcie początkowe następuje według kosztu.

Udział Grupy w wyniku finansowym jednostki stowarzyszonej oraz pozostającej pod wspólną kontrolą od dnia nabycia ujmuje się w sprawozdaniu z całkowitych dochodów, zaś jej udział w zmianach stanu innych kapitałów od dnia nabycia – w pozostałych kapitałach. O łączne zmiany stanu od dnia nabycia koryguje się wartość bilansową inwestycji.

Obraz 6

4) Spółki objęte skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym

Niniejsze skonsolidowane sprawozdania finansowe za okresy kończące się 31 grudnia 2021 roku i 31 grudnia 2020 roku obejmują następujące jednostki wchodzące w skład Grupy:

Wyszczególnienie

Udział w ogólnej liczbie głosów (w %)

31.12.2021

31.12.2020

SECO/WARWICK S.A.

Jednostka dominująca

SECO/WARWICK Corp.

100%

100%

SECO/WARWICK Rus

100%

100%

Retech Systems LLC

100%

100%

SECO/WARWICK Retech Thermal Equipment Manufacturing Tianjin Co., Ltd.

93%

93%

SECO/WARWICK Germany GmbH

100%

100%

SECO/WARWICK SYSTEMS AND SERVICES Indie PVT Ltd

100%

100%

SECO/WARWICK Services Sp. z o.o.

100%

100%

SECO/WARWICK of Delaware, Inc

100%

100%

Retech Tianjin Holdings LLC

80%

80%

SECO WARWICK USA HOLDING LLC

100%

100%

SECO VACUUM TECHNOLOGIES LLC

100%

100%

Jednostka pozostająca pod współkontrolą:

 

 

OOO SCT

50%

50%

 

VI. OPIS PRZYJĘTYCH ZASAD (POLITYKI) RACHUNKOWOŚCI, W TYM METOD WYCENY AKTYWÓW I PASYWÓW ORAZ PRZYCHODÓW I KOSZTÓW

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone w oparciu o zasadę kosztu historycznego za wyjątkiem: pochodnych instrumentów finansowych wycenianych w wartości godziwej.

 

Koszt historyczny ustalany jest co do zasady na bazie wartości godziwej dokonanej zapłaty za dobra lub usługi.

Za wartość godziwą uznaje się cenę, którą można uzyskać przy sprzedaży składnika aktywów lub zapłacona w celu przeniesienia zobowiązania w zwyczajowej transakcji w głównym (lub najkorzystniejszym) rynku w dniu wyceny i na obecnych warunkach rynkowych, niezależnie od tego, czy cena jest bezpośrednio obserwowalna czy oszacowana przy użyciu innej techniki wyceny. W wycenie do wartości godziwej składnika aktywów lub zobowiązania, Grupa bierze pod uwagę właściwości danego składnika aktywów lub zobowiązań, jeżeli uczestnicy rynku podejmują te cechy pod uwagę przy wycenie aktywów lub zobowiązań na dzień wyceny.

Niniejsze sprawozdanie finansowe jest przedstawione w złotych polskich („PLN”), a wszystkie wartości, o ile nie wskazano inaczej, podane są w tysiącach PLN. Różnice pomiędzy kwotami ogółem, a sumą ich składników, wynikają z zaokrągleń. Różnice kursowe z przeliczenia pozycji bilansowych kalkulowane są jako różnice pomiędzy kursem z bilansu otwarcia i zamknięcia.

Pozostałe nowe lub zmienione standardy oraz interpretacje, które mają zastosowanie po raz pierwszy w 2021 roku, nie mają istotnego wpływu na śródroczne skrócone skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy.

Obraz 6

Podsumowanie istotnych polityk rachunkowości

Prezentacja sprawozdania z sytuacji finansowej

Zgodnie z MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych” aktywa oraz zobowiązania są prezentowane w bilansie, jako krótkoterminowe i długoterminowe.

Prezentacja sprawozdania z całkowitych dochodów

Zgodnie z MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych” w sprawozdaniu z całkowitych dochodów koszty są prezentowane w układzie kalkulacyjnym.

Zysk przypadający na jedną akcję

Zysk netto przypadający na jedną akcję za każdy okres ustalany jest jako iloraz zysku netto za dany okres i średniej ważonej liczby akcji z uwzględnieniem posiadanych przez Grupę akcji własnych. Rozwodniony zysk netto przypadający na jedną akcję uwzględnia efekt funkcjonującego w Spółce programu motywacyjnego zakładającego wydanie beneficjentom programu akcji własnych posiadanych przez SECO/WARWICK S.A.

 

Wartości niematerialne

Jako składniki wartości niematerialnych Grupa ujmuje składniki, które są możliwe do zidentyfikowania (można je wydzielić lub sprzedać), są kontrolowane przez jednostkę oraz istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że przyniosą jednostce korzyści ekonomiczne.

Wartości niematerialne zawierają głównie oprogramowanie, koszty prac rozwojowych i są początkowo wyceniane w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia obejmującymi cenę zakupu, cła importowe, niepodlegające odliczeniu podatki zawarte w cenie, pomniejszone o upusty i rabaty oraz powiększone o nakłady bezpośrednio związane z przygotowaniem składnika aktywów do użytkowania zgodnie z jego planowanym przeznaczeniem. W celu ustalenia czy składnik wartości niematerialnych wytworzony we własnym zakresie spełnia kryteria ujmowania jako aktywa, jednostka dokonuje podziału procesu powstawania aktywów na dwa etapy:

 

etap prac badawczych,

etap prac rozwojowych.

 

Koszty powstałe w fazie badawczej zawsze powiększają bezpośrednio koszty okresu.

 

Grupa aktywuje w bilansie składniki wartości niematerialnych powstałe w wyniku realizacji prac rozwojowych, jedynie w przypadku, jeśli spełniają one następujące warunki:

istnieje pewność ukończenia składnika wartości niematerialnych,

można wykazać możliwości wykorzystania lub sprzedaży,

istnieje możliwość wiarygodnego pomiaru poniesionych kosztów.

Grupa ustala, czy okres użytkowania aktywów niematerialnych jest określony, czy nieokreślony. Aktywa niematerialne o określonym okresie użytkowania są amortyzowane przez okres użytkowania oraz poddawane testom na utratę wartości każdorazowo, gdy istnieją przesłanki wskazujące na utratę ich wartości.

Okres i metoda amortyzacji aktywów niematerialnych o określonym okresie użytkowania są weryfikowane przynajmniej na koniec każdego roku obrotowego. Zmiany w oczekiwanym okresie użytkowania lub oczekiwanym sposobie konsumowania korzyści ekonomicznych pochodzących z danego składnika aktywów są ujmowane poprzez zmianę odpowiednio okresu lub metody amortyzacji, i traktowane jak zmiany wartości szacunkowych.

Odpis amortyzacyjny składników aktywów niematerialnych o określonym okresie użytkowania ujmuje się w zysku lub stracie w ciężar tej kategorii, która odpowiada funkcji danego składnika aktywów niematerialnych.

Obraz 6

Podsumowanie zasad stosowanych w odniesieniu do wartości niematerialnych Grupy przedstawia się następująco:

Wyszczególnienie

Aktywowane koszty prac rozwojowych

Patenty i licencje

Oprogramowanie komputerowe

Okresy użytkowania

5-20 lat

5- 20 lat

5 - 15 lat

Wykorzystana metoda

Amortyzowane metodą liniową po zakończeniu prac

Amortyzowane przez okres umowy - metodą liniową

Amortyzowane metodą liniową

Pochodzenie

Wytworzone

Nabyte

Nabyte

Weryfikacja pod kątem utraty wartości / badanie wartości odzyskiwalnej

Coroczna ocena czy wystąpiły przesłanki świadczące o wystąpieniu utraty wartości oraz test na utratę wartości w odniesieniu do niezakończonych kosztów prac rozwojowych

Coroczna ocena czy wystąpiły przesłanki świadczące o wystąpieniu utraty wartości.

Coroczna ocena czy wystąpiły przesłanki świadczące o wystąpieniu utraty wartości.

 

Otrzymane dofinasowanie ujmowane są jako pomniejszenie wartości bilansowej składnika aktywów, będącego przedmiotem otrzymanej dotacji, a nie jako odrębna pozycja w pasywach sprawozdania z sytuacji finansowej. Jednocześnie w sprawozdaniu z całkowitych dochodów, rozliczenie otrzymanych dotacji Grupa prezentuje jako pomniejszenie kosztów odpisów amortyzacyjnych związanych z tymi aktywami.

Wartość firmy wyceniana jest w sposób opisany w części V. Zasady konsolidacji punkt 1) jednostki zależne. Wartość firmy z nabycia jednostek zależnych ujmowana jest w wartościach niematerialnych. Wartość firmy nie jest amortyzowana, natomiast jest testowana co roku pod kątem utraty wartości (lub częściej, jeśli wystąpią przesłanki, które wskazują na możliwość wystąpienia utraty wartości), i jest wykazywana w wartości początkowej pomniejszonej o odpisy z tytułu utraty wartości. Zyski lub straty z tytułu zbycia jednostki obejmują wartość bilansową wartości firmy sprzedanej jednostki.

 

Rzeczowe aktywa trwałe

Rzeczowe aktywa trwałe są wykazywane według ceny nabycia lub kosztu wytworzenia pomniejszonego o odpisy umorzeniowe oraz ewentualne odpisy z tytułu utraty wartości.

Amortyzacja jest naliczana metodą liniową przez oszacowanie okresu użytkowego danego aktywa, wynoszącego:

 

Budynki i budowle

od 10 do 40 lat

Urządzenia techniczne i maszyny

od 5 do 30 lat

Środki transportu

od 5 do 10 lat

Pozostałe rzeczowe aktywa trwałe

od 5 do 15 lat

 

Zyski i straty wynikłe ze sprzedaży lub likwidacji są określone, jako różnica pomiędzy przychodami ze sprzedaży a wartością netto tych rzeczowych aktywów trwałych i są ujmowane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów.

Otrzymane dofinasowanie ujmowane są jako pomniejszenie wartości bilansowej składnika aktywów, będącego przedmiotem otrzymanej dotacji, a nie jako odrębna pozycja w pasywach sprawozdania z sytuacji finansowej. Jednocześnie w sprawozdaniu z całkowitych dochodów, rozliczenie otrzymanych dotacji Grupa prezentuje jako pomniejszenie kosztów odpisów amortyzacyjnych związanych z tymi aktywami.

Obraz 6

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie obejmują nakłady na rzeczowe aktywa trwałe, które nie są jeszcze zdatne do użytkowania i istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostaną one zakończone. Prezentowane są w bilansie według kosztu wytworzenia pomniejszonego o odpisy z tytułu trwałej utraty wartości. Rzeczowe aktywa trwałe w budowie nie są amortyzowane.

 

Nieruchomości inwestycyjne

Za nieruchomości inwestycyjne uznaje się nieruchomości, które traktowane są, jako źródło przychodów z czynszów lub/i utrzymywane są w posiadaniu ze względu na spodziewany przyrost ich wartości.

Nieruchomości inwestycyjne są wykazywane według ceny nabycia lub kosztu wytworzenia pomniejszonego o odpisy umorzeniowe oraz ewentualne odpisy z tytułu trwałej utraty wartości.

Amortyzację wylicza się przez oszacowany okres ekonomicznej przydatności tych środków, używając metody liniowej. Nie amortyzuje się gruntów.

 

Aktywa i zobowiązania finansowe

Klasyfikacja aktywów finansowych

Aktywa finansowe klasyfikowane są do następujących kategorii wyceny:

wyceniane według zamortyzowanego kosztu,

wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy,

wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody.

Grupa klasyfikuje składnik aktywów finansowych na podstawie modelu biznesowego Grupy w zakresie zarządzania aktywami finansowymi oraz charakterystyki wynikających z umowy przepływów pieniężnych dla składnika aktywów finansowych (tzw. „kryterium SPPI”). Grupa dokonuje reklasyfikacji inwestycji w instrumenty dłużne wtedy i tylko wtedy, gdy zmianie ulega model zarządzania tymi aktywami.

Wycena na moment początkowego ujęcia

Z wyjątkiem niektórych należności handlowych, w momencie początkowego ujęcia Grupa wycenia składnik aktywów finansowych w jego wartości godziwej, którą w przypadku aktywów finansowych niewycenianych w wartości godziwej przez wynik finansowy powiększa się o koszty transakcyjne, które można bezpośrednio przypisać do nabycia tych aktywów finansowych.

Zaprzestanie ujmowania

Aktywa finansowe wyłącza się z ksiąg rachunkowych, w sytuacji gdy:

prawa do uzyskania przepływów pieniężnych z aktywów finansowych wygasły, lub

prawa do uzyskania przepływów pieniężnych z aktywów finansowych zostały przeniesione a Grupa dokonała przeniesienia zasadniczo całego ryzyka i wszystkich pożytków z tytułu ich własności.

Wycena po początkowym ujęciu

Dla celów wyceny po początkowym ujęciu, aktywa finansowe klasyfikowane są do jednej z czterech kategorii:

Instrumenty dłużne wyceniane w zamortyzowanym koszcie,

Instrumenty dłużne wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody,

Instrumenty kapitałowe wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody,

Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy.

Instrumenty dłużne – aktywa finansowe wyceniane w zamortyzowanym koszcie

Składnik aktywów finansowych wycenia się w zamortyzowanym koszcie, jeśli spełnione są oba poniższe warunki:

składnik aktywów finansowych jest utrzymywany zgodnie z modelem biznesowym, którego celem jest utrzymywanie aktywów finansowych dla uzyskiwania przepływów pieniężnych wynikających z umowy, oraz

warunki umowy dotyczącej składnika aktywów finansowych powodują powstawanie w określonych terminach przepływów pieniężnych, które są jedynie spłatą kwoty głównej i odsetek od kwoty głównej pozostałej do spłaty.

Obraz 6

Do kategorii aktywów finansowych wycenianych zamortyzowanym kosztem Grupa klasyfikuje:

należności handlowe,

pożyczki spełniające test klasyfikacyjny SPPI, które zgodnie z modelem biznesowym wykazywane są jako utrzymywane w celu uzyskania przepływów pieniężnych,

środki pieniężne i ekwiwalenty.

Ujmowanie i wycena zobowiązań finansowych

 

Zobowiązania z tytułu kredytów i inne zobowiązania finansowe

Zobowiązania z tytułu kredytów oraz inne zobowiązania finansowe są początkowo ujmowane w wartości godziwej, a następnie są wyceniane według zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej. Koszty transakcji, bezpośrednio związane z nabyciem lub emisją zobowiązania finansowego, powiększają wartość bilansową tego zobowiązania, ponieważ w momencie początkowego ujęcia składnik zobowiązań ujmuje się w wartości godziwej kwot zapłaconych lub otrzymanych w zamian za zobowiązanie. W okresach późniejszych koszty te są amortyzowane przez okres trwania zobowiązania, przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej.

 

Zobowiązania handlowe

Krótkoterminowe zobowiązania handlowe wykazywane są w kwocie wymagającej zapłaty.

Rachunkowość zabezpieczeń

Zgodnie z MSSF 9 „Instrumenty finansowe” istnieją trzy rodzaje powiązań zabezpieczających”:

a)zabezpieczenie wartości godziwej: zabezpieczenie przed zagrożeniem zmianami wartości godziwej ujętego składnika aktywów lub zobowiązania, albo wyodrębnionej części takiego składnika aktywów, zobowiązania lub uprawdopodobnionego przyszłego zobowiązania, które przypisać można konkretnemu rodzajowi ryzyka, i które mogłoby wpływać na sprawozdanie z całkowitych dochodów,

b)zabezpieczenie przepływów pieniężnych: zabezpieczenie przed zagrożeniem zmiennością przepływów pieniężnych, które i) przypisać można konkretnemu rodzajowi ryzyka związanym z ujętym składnikiem aktywów lub zobowiązaniem i które ii) mogłoby wpływać na sprawozdanie z całkowitych dochodów,

c)zabezpieczenie w aktywach netto w podmiocie zagranicznym zgodnie z definicją zawartą w MSR 21.

 

Wycena bilansowa instrumentów pochodnych zabezpieczających przepływy pieniężne ujmowana jest w kapitałach własnych Grupy. W momencie, gdy transakcja, dla której został zawarty walutowy kontrakt terminowy ma wpływ na sprawozdanie z całkowitych dochodów – wycena pierwotnie ujęta w kapitałach własnych reklasyfikowana jest do sprawozdania z całkowitych dochodów.

Ze względu na to, że instrumenty pochodne zawierane są w celu zabezpieczenia przepływów pieniężnych związanych z kontraktami sprzedażowymi, w odniesieniu do których przychody są ujmowane w czasie według stopnia zaawansowania, wycena instrumentów pochodnych wpływa na wynik finansowy proporcjonalnie do zaawansowania procentowego danego kontraktu w pozycji przychodów lub kosztów finansowych w wysokości efektywnej części zabezpieczenia.

 

Rachunkowość zabezpieczeń stosuje się do powiązania zabezpieczającego wtedy i tylko wtedy, gdy spełnione są wszystkie następujące warunki:

a)W momencie ustanowienia zabezpieczenia formalnie wyznaczono i udokumentowano powiązanie zabezpieczające, jak również cel zarządzania ryzykiem przez jednostkę oraz strategie ustanowienia zabezpieczenia. Dokumentacja zawiera identyfikacje instrumentu zabezpieczającego, zabezpieczanej pozycji lub transakcji, charakter zabezpieczanego ryzyka, a także sposób, w jaki jednostka będzie oceniała efektywność instrumentu zabezpieczającego w kompensowaniu zagrożenia zmianami wartości godziwej pozycji zabezpieczanej lub przepływów pieniężnych związanych z zabezpieczanym ryzykiem,

Obraz 6

b)Oczekuje się, że zabezpieczenie będzie wysoce efektywne w kompensowaniu zmian wartości godziwej lub przepływów pieniężnych wynikających z zabezpieczanego ryzyka, zgodnie z udokumentowaną pierwotnie strategią zarządzania ryzykiem, dotyczącą tego konkretnego powiązania zabezpieczającego,

c)W przypadku zabezpieczeń przepływów pieniężnych, planowana transakcja będąca przedmiotem zabezpieczenia musi być wysoce prawdopodobna oraz musi podlegać zagrożeniu zmianami przepływów pieniężnych, które w rezultacie mogą wpływać na sprawozdanie z całkowitych dochodów,

d)Efektywność zabezpieczenia można wiarygodnie ocenić, tj. wartość godziwa lub przepływy pieniężne związane z pozycją zabezpieczaną wynikające z zabezpieczanego ryzyka oraz wartość godziwa instrumentu zabezpieczającego mogą być wiarygodnie wycenione,

e)Zabezpieczenie jest na bieżąco oceniane i stwierdza się jego wysoka efektywność we wszystkich okresach sprawozdawczych, na które zabezpieczenie zostało ustanowione.

 

Zapasy

Zapasy są wyceniane według niższej z dwóch wartości: ceny nabycia/ kosztu wytworzenia i możliwej do uzyskania ceny sprzedaży netto. Obniżka wartości zapasów do ceny sprzedaży netto dokonywana jest do wartości netto możliwej do odzyskania.

Ponadto na koniec każdego roku obrotowego dokonywana jest aktualizacja wartości zapasów dla zapasów zalegających bądź dla tych, które utraciły swoją przydatność lub ich przydatność została w jakiś sposób ograniczona. W przypadku ustania okoliczności, które spowodowały obniżenie wartości zapasów, dokonuje się operacji odwrotnej tj. przywrócenia wartości zapasów.

Skutki wyceny do ceny sprzedaży netto obciążają pozostałe koszty operacyjne. Odwrócenie odpisu wartości zapasów, wynikające ze zwiększenia ich wartości netto możliwej do uzyskania, ujmuje się jako zmniejszenie kwoty zapasów ujętych jako koszt okresu, w którym odwrócenie odpisu wartości miało miejsce.Rozchód magazynowy realizowany jest metodą FIFO, polegającą na księgowaniu rozchodu począwszy od tej jednostki materiału, która została przyjęta do magazynu najwcześniej, po cenie nabycia.

 

Podatek odroczony

Podatek odroczony ujmuje się od różnic przejściowych między wartością bilansową składników aktywów i zobowiązań w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym, a ich wartością podatkową.

Rezerwy z tytułu podatku odroczonego ujmuje się dla wszystkich dodatnich różnic przejściowych. Składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego ujmuje się w odniesieniu do wszystkich ujemnych różnic przejściowych do wysokości, do której jest prawdopodobne, iż zostanie osiągnięty dochód do opodatkowania, który pozwoli na potrącenie tych różnic przejściowych. Tego rodzaju aktywów i rezerw z tytułu odroczonego podatku dochodowego nie ujmuje się, jeżeli różnice przejściowe wynikają z wartości firmy lub z początkowego ujęcia (poza połączeniem jednostek) innych aktywów i zobowiązań w transakcji, która nie wpływa ani na zysk lub stratę brutto ani na dochód do opodatkowania czy stratę podatkową. Dodatkowo, nie rozpoznaje się podatku odroczonego jeżeli przejściowe różnice wynikają z początkowego ujęcia wartości firmy.

Ujmuje się rezerwę z tytułu odroczonego podatku dochodowego od dodatnich różnic przejściowych wynikających z inwestycji w jednostkach zależnych i stowarzyszonych oraz udziałów we wspólnych przedsięwzięciach, chyba że Grupa jest w stanie kontrolować odwrócenie różnicy przejściowej i jest prawdopodobne, że różnice przejściowe nie ulegną odwróceniu w dającej się przewidzieć przyszłości.

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego wynikające z ujemnych różnic przejściowych związanych z takimi inwestycjami i udziałami są ujmowane tylko do tego stopnia, że jest prawdopodobne, że będą wystarczające zyski podlegające opodatkowaniu, na podstawie których będzie można wykorzystać korzyści podatkowe wynikające z różnic przejściowych oraz że oczekuje się, iż różnice przejściowe ulegną odwróceniu w dającej się przewidzieć przyszłości.

Obraz 6

Wartość bilansowa składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku jest weryfikowana na każdy dzień bilansowy i ulega stosownemu obniżeniu o tyle, o ile przestało być prawdopodobne osiągnięcie dochodu do opodatkowania wystarczającego do częściowego lub całkowitego zrealizowania składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego. Nieujęty składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego podlega ponownej ocenie na każdy dzień bilansowy i jest ujmowany do wysokości odzwierciedlającej prawdopodobieństwo osiągnięcia w przyszłości dochodów do opodatkowania, które pozwolą na odzyskanie tego składnika aktywów.

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego oraz rezerwy na podatek odroczony wyceniane są z zastosowaniem stawek podatkowych, które według przewidywań będą obowiązywać w okresie, gdy składnik aktywów zostanie zrealizowany lub rezerwa rozwiązana, przyjmując za podstawę stawki podatkowe (i przepisy podatkowe) obowiązujące na dzień bilansowy lub takie, których obowiązywanie w przyszłości jest pewne na dzień bilansowy.

Grupa kompensuje ze sobą aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego z rezerwami z tytułu odroczonego podatku dochodowego wtedy i tylko wtedy, gdy posiada możliwy do wyegzekwowania tytuł prawny do przeprowadzenia kompensat należności ze zobowiązaniami z tytułu bieżącego podatku i odroczony podatek dochodowy ma związek z tym samym podatnikiem i tym samym organem podatkowym.

Regulacje dotyczące podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych oraz obciążeń związanych z ubezpieczeniami społecznymi podlegają częstym zmianom. Te zmiany powodują brak odpowiednich punktów odniesienia, niespójne interpretacje oraz nieliczne ustanowione precedensy, które mogłyby mieć zastosowanie. Obowiązujące przepisy zawierają również niejasności, które powodują różnice w opiniach, co do interpretacji prawnej przepisów podatkowych, zarówno pomiędzy organami państwowymi, jak i organami państwowymi i przedsiębiorstwami.

Rozliczenia podatkowe oraz inne obszary działalności (na przykład kwestie celne czy dewizowe) mogą być przedmiotem kontroli organów, które uprawnione są do nakładania wysokich kar i grzywien, a wszelkie dodatkowe zobowiązania podatkowe, wynikające z kontroli, muszą zostać zapłacone wraz z wysokimi odsetkami. Te warunki powodują, że ryzyko podatkowe w Polsce jest większe, niż w krajach o bardziej dojrzałym systemie podatkowym.

W konsekwencji, kwoty prezentowane i ujawniane w sprawozdaniach finansowych mogą się zmienić w przyszłości w wyniku ostatecznej decyzji organu kontroli podatkowej.

Z dniem 15 lipca 2016 r. do Ordynacji Podatkowej zostały wprowadzone zmiany w celu uwzględnienia postanowień Ogólnej Klauzuli Zapobiegającej Nadużyciom (GAAR). GAAR ma zapobiegać powstawaniu i wykorzystywaniu sztucznych struktur prawnych tworzonych w celu uniknięcia zapłaty podatku w Polsce. GAAR definiuje unikanie opodatkowania, jako czynność dokonaną przede wszystkim w celu osiągnięcia korzyści podatkowej, sprzecznej w danych okolicznościach z przedmiotem i celem przepisu ustawy podatkowej. Zgodnie z GAAR taka czynność nie skutkuje osiągnięciem korzyści podatkowej, jeżeli sposób działania był sztuczny. Wszelkie występowanie (i) nieuzasadnionego dzielenia operacji, (ii) angażowania podmiotów pośredniczących mimo braku uzasadnienia ekonomicznego lub gospodarczego, (iii) elementów wzajemnie się znoszących lub kompensujących oraz (iv) inne działania o podobnym działaniu do wcześniej wspomnianych, mogą być potraktowane jako przesłanka istnienia sztucznych czynności podlegających przepisom GAAR. Nowe regulacje będą wymagać znacznie większego osądu przy ocenie skutków podatkowych poszczególnych transakcji.

Klauzulę GAAR należy stosować w odniesieniu do transakcji dokonanych po jej wejściu w życie oraz do transakcji, które zostały przeprowadzone przed wejściem w życie klauzuli GAAR, ale dla których po dacie wejścia klauzuli w życie korzyści były lub są nadal osiągane. Wdrożenie powyższych przepisów umożliwi polskim organom kontroli podatkowej kwestionowanie realizowanych przez podatników prawnych ustaleń i porozumień, takich jak restrukturyzacja i reorganizacja Grupy.

Grupa ujmuje i wycenia aktywa lub zobowiązania z tytułu bieżącego i odroczonego podatku dochodowego przy zastosowaniu wymogów MSR 12 „Podatek dochodowy” w oparciu o zysk (stratę podatkową), podstawę opodatkowania, nierozliczone straty podatkowe, niewykorzystane ulgi podatkowe i stawki podatkowe, uwzględniając ocenę niepewności związanych z rozliczeniami podatkowymi.

Gdy istnieje niepewność co do tego, czy i w jakim zakresie organ podatkowy będzie akceptował poszczególne rozliczenia podatkowe transakcji, Grupa ujmuje te rozliczenia uwzględniając ocenę niepewności.

Obraz 6

Rezerwy

Rezerwy tworzone są wówczas, gdy na Grupie ciąży istniejący obowiązek (prawny lub zwyczajowo oczekiwany) wynikający ze zdarzeń przeszłych, i gdy prawdopodobne jest, że wypełnienie tego obowiązku spowoduje konieczność wypływu korzyści ekonomicznych oraz można dokonać wiarygodnego oszacowania kwoty tego zobowiązania. Jeżeli Grupa spodziewa się, że koszty objęte rezerwą zostaną zwrócone, na przykład na mocy umowy ubezpieczenia, wówczas zwrot ten jest ujmowany, jako odrębny składnik aktywów, ale tylko wtedy, gdy jest rzeczą praktycznie pewną, że zwrot ten rzeczywiście nastąpi.

Koszty dotyczące danej rezerwy są wykazane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów po pomniejszeniu o wszelkie zwroty. W przypadku, gdy wpływ wartości pieniądza w czasie jest istotny, wielkość rezerwy jest ustalana poprzez zdyskontowanie prognozowanych przyszłych przepływów pieniężnych do wartości bieżącej, przy zastosowaniu stopy dyskontowej brutto odzwierciedlającej aktualne oceny rynkowe wartości pieniądza w czasie. Jeżeli zastosowana została metoda polegająca na dyskontowaniu, zwiększenie rezerwy w związku z upływem czasu jest ujmowane, jako koszty finansowe.

Szacunki wyniku oraz skutku finansowego są dokonywane na drodze osądu kierownictwa spółek, wspomaganego dotychczasowymi doświadczeniami dotyczącymi podobnych transakcji oraz – w niektórych przypadkach – raportami niezależnych ekspertów.

Stan rezerw weryfikuje się na każdy dzień bilansowy i koryguje w celu odzwierciedlenia bieżącego, najbardziej właściwego szacunku. Jeśli przestało być prawdopodobne, że wystąpienie wypływu środków zawierających w sobie korzyści ekonomiczne będzie niezbędne do wypełnienia obowiązku, to rezerwa jest rozwiązywana.

Grupa tworzy następujące rodzaje rezerw:

na naprawy gwarancyjne – tworzy się na podstawie przyszłych szacowanych kosztów napraw gwarancyjnych proporcjonalnie do stopnia zaawansowania danego kontraktu,

na sprawy sporne.

Stan założeń do wykonania szacunków oraz wysokość rezerw są weryfikowane są na każdy dzień bilansowy.

 

Świadczenia pracownicze

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych obejmują zobowiązania z tytułu bieżących wynagrodzeń, szacowanych premii pracowniczych oraz niewykorzystanych urlopów w równowartości ilości pozostałych do wykorzystania dni urlopowych przemnożonych przez średnią stawkę dzienną wynagrodzenia brutto.

Grupa ponosi również koszty związane z funkcjonowaniem Pracowniczych Planów Kapitałowych („PPK”) poprzez dokonywanie wpłat do funduszu inwestycyjnego. Stanowią one świadczenia po okresie zatrudnienia w formie programu określonych składek. Grupa rozpoznaje koszty wpłat na PPK w tej samej pozycji kosztów, w której ujmuje koszty wynagrodzeń, od których są naliczane. Zobowiązania z tytułu PPK są prezentowane w ramach innych zobowiązań.

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych obejmują także zobowiązania z tytułu programów określonych świadczeń. W przypadku takich programów, Grupa opłaca stałe składki na rzecz odrębnego podmiotu (funduszu), w rezultacie ryzyko aktuarialne (świadczenia będą niższe od przewidywanych) oraz ryzyko inwestycyjne (zainwestowane aktywa będą niewystarczające) do zrealizowania przewidywanych świadczeń obciążają Grupę.

 

Płatności w formie akcji

Pracownicy (w tym członkowie zarządu) Grupy otrzymują nagrody w formie akcji.

Świadczenie to klasyfikowane jest jako program płatności opartych na akcjach rozliczany w instrumentach kapitałowych. Wartość godziwa akcji przyznawanych na podstawie Programu Motywacyjnego wykazywana jest jako koszt świadczeń pracowniczych. Równocześnie ujmowane jest odpowiednie zwiększenie kapitałów własnych.

Obraz 6

Koszt transakcji rozliczanych z pracownikami w instrumentach kapitałowych jest wyceniany przez odniesienie do wartości godziwej na dzień przyznania praw. Wartość godziwa ustalana jest przez niezależnego rzeczoznawcę w oparciu o model dwumianowy. Przy wycenie transakcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych uwzględniane są rynkowe warunki nabycia uprawnień (związane z ceną akcji Grupy) oraz warunki inne niż warunki nabycia uprawnień.

Koszt transakcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych jest ujmowany wraz z odpowiadającym mu wzrostem wartości kapitału własnego w okresie, w którym spełnione zostały warunki dotyczące efektywności/ wyników lub/ i świadczenia pracy bądź usług, kończącym się w dniu, w którym określeni pracownicy zdobędą pełne uprawnienia do świadczeń („dzień nabycia praw”). Skumulowany koszt ujęty z tytułu transakcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych na każdy dzień bilansowy do dnia nabycia praw odzwierciedla stopień upływu okresu nabywania praw oraz liczbę nagród, do których prawa – w opinii Zarządu Grupy na ten dzień, opartej na możliwie najlepszych szacunkach liczby instrumentów kapitałowych – zostaną ostatecznie nabyte.

Żadne koszty nie są ujmowane z tytułu nagród, do których prawa nie zostaną ostatecznie nabyte, z wyjątkiem nagród, w przypadku których nabycie praw zależy od warunków rynkowych lub warunków innych niż warunki nabycia uprawnień, które są traktowane jako nabyte bez względu na fakt spełnienia warunków rynkowych lub warunków innych niż warunki nabycia uprawnień, pod warunkiem spełnienia wszystkich innych warunków dotyczących efektywności/ wyników lub/ i świadczenia pracy bądź usług.

W przypadku modyfikacji warunków przyznawania nagród rozliczanych w instrumentach kapitałowych, w ramach spełnienia wymogu minimum ujmuje się koszty, jak w przypadku, gdyby warunki te nie uległy zmianie. Ponadto, ujmowane są koszty z tytułu każdego wzrostu wartości transakcji w wyniku modyfikacji, wycenione na dzień zmiany.

W przypadku anulowania nagrody rozliczanej w instrumentach kapitałowych, jest ona traktowana w taki sposób, jakby prawa do niej zostały nabyte w dniu anulowania, a wszelkie jeszcze nieujęte koszty z tytułu nagrody są niezwłocznie ujmowane. Dotyczy to również nagród w przypadku, których warunki inne niż warunki nabycia uprawnień będące pod kontrolą Grupy lub pracownika nie są spełnione. Jednakże w przypadku zastąpienia anulowanej nagrody nową nagrodą – określoną jako nagroda zastępcza w dniu jej przyznania, nagroda anulowana i nowa nagroda są traktowane tak, jakby stanowiły modyfikację pierwotnej nagrody, tj. w sposób opisany w paragrafie powyżej.

 

Aktywa, zobowiązania oraz koszty kontraktowe

Aktywa kontraktowe obejmują nadwyżkę szacunkowych przychodów wynikających z zaawansowania realizacji kontraktów długoterminowych zgodnie z MSSF 15 nad otrzymanymi zaliczkami i nad wysokością zafakturowania kontraktu.

Zobowiązania kontraktowe odzwierciedlają zobowiązania Grupy do wyświadczenia usługi lub dostarczenia sprzętu klientowi, za które Grupa otrzymała już wynagrodzenie w postaci zaliczki lub jest ono należne w oparciu o wystawioną fakturę.

Koszty kontraktowe obejmują dodatkowe koszty doprowadzenia do zawarcia umowy z klientem czyli takie, których jednostka nie poniosłaby, jeżeli umowa nie zostałaby zawarta. Dodatkowe koszty doprowadzenia do zawarcia umowy obejmują prowizje od sprzedaży. Koszty kontraktowe są systematycznie amortyzowane, z uwzględnieniem stopnia zaawansowania realizacji kontraktu, z którymi są powiązane w przypadku jeżeli dotyczą kontraktu, od którego przychody ujmowane są w czasie lub jednorazowo w momencie ujęcia przychodów w przypadku kontraktu, od którego przychody ujmowane są w punkcie czasu.

 

Dotacje projektów rozwojowych

Obejmują w szczególności dotacje rządowe na sfinansowanie aktywów.

Dotacje na prace rozwojowe ujmuje się w sprawozdaniu z sytuacji finansowej w wartości uzyskanych środków i w systematyczny sposób, jako przychód poszczególnych okresów odpisuje się, aby zapewnić ich współmierność z odnośnymi kosztami, które dotacje mają w zamiarze kompensować.

Dotacje nie zwiększają bezpośrednio kapitału własnego.

Obraz 6

Przychody

W przypadku gdy spełniony jest jeden z poniższych kryteriów MSSF 15.35:

a)klient jednocześnie otrzymuje i czerpie korzyści płynące ze świadczenia jednostki, w miarę wykonywania przez jednostkę tego świadczenia; lub

b)w wyniku wykonania świadczenia przez jednostkę powstaje lub zostaje ulepszony składnik aktywów (na przykład produkcja w toku), a kontrolę nad tym składnikiem aktywów – w miarę jego powstawania lub ulepszania – sprawuje; lub

c)w wyniku wykonania świadczenia przez jednostkę nie powstaje składnik aktywów o alternatywnym zastosowaniu dla jednostki, a jednostce przysługuje egzekwowalne prawo do zapłaty za dotychczas wykonane świadczenie.

 

Przychody rozpoznawane są zgodnie ze stopniem zaawansowania spełnienia świadczenia, natomiast w pozostałych przypadkach przychody rozpoznawane są w momencie przekazania kontroli nad produktem do odbiorcy. Miarą stopnia zaawansowania jest relacja poniesionych rzeczywistych kosztów do ogółu szacowanych kosztów planowanych wykonania danego kontraktu (metoda oparta o nakłady).

 

Przychodami podlegającymi rozliczaniu w czasie są przychody udokumentowane. Za przychody udokumentowane uznaje się przychody zagwarantowane na podstawie umów pierwotnych skorygowanych o wszelkie następne zmiany umowy (aneksy). Zmiany w przychodach z umowy są uwzględniane w przypadku, gdy istnieje pewność (podpisana umowa bądź aneksy do umowy) lub co najmniej wysokie prawdopodobieństwo (parafowane aneksy do umowy, bądź umowy wstępne), że odbiorca zaakceptuje zmiany i kwoty przychodów wynikające z tych zmian, oraz wartość tych przychodów może być wiarygodnie wyceniona.

 

Zaliczki (przedpłaty) uzyskane na poczet umowy w kwocie przekraczającej poziom oszacowanych przychodów przypadających na dany okres sprawozdawczy wykazywane są w pozycji zobowiązań jako zobowiązania kontraktowe. Natomiast zaliczki do kwoty oszacowanych przychodów na kontrakcie pomniejszają należności wynikające z rozliczenia kontraktów długoterminowych.

 

Nadwyżka zafakturowanych przychodów nad rozpoznanymi przychodami w okresie sprawozdawczym jest wykazywana w pozycji zobowiązań kontraktowych.

 

Przychód na koniec okresu sprawozdawczego ustala się proporcjonalnie do stopnia zaawansowania realizacji kontraktu, po odliczeniu przychodów, które wpłynęły na wynik finansowy w poprzednich okresach sprawozdawczych. Dla kontraktów, dla których cena ustalona jest w walucie innej niż funkcjonalna, do kalkulacji przychodu na koniec okresu sprawozdawczego uwzględnia się w pierwszej kolejności do poziomu stopnia zaawansowania realizacji kontraktu kurs waluty z fakturowania częściowego. W celu ustalenia kursu wymiany zaliczek datą transakcji jest data początkowego ujęcia zaliczki jako składnika aktywów lub zobowiązania. Jeżeli istnieje wiele płatności lub wpływów zaliczkowych, ustala się datę transakcji w odniesieniu do każdej płatności lub wpływu. Oszacowane przychody na kontrakcie przypadające w danym okresie sprawozdawczym ujmuje się w przychodach okresu, jako przychody ze sprzedaży produktów i usług natomiast w sprawozdaniu z sytuacji finansowej jako aktywa kontraktowe.

 

Wynagrodzenie z tytułu zawartych przez Grupę umów jest stałe i nie ma zmiennych elementów. Zawierane umowy mają jedno zobowiązanie do świadczenia usług, ponieważ charakter dokonywanej dostawy wymusza świadczenie usługi kompleksowej tj. dostawy z montażem. Z uwagi na poziom skomplikowania instalacji urządzenia, przedmiotem świadczenia nie jest wyłącznie nabycie samego urządzenia, ale również nadzoru nad jego montażem oraz szkolenia, niezbędnego z punktu widzenia prawidłowego uruchomienia i obsługi urządzenia.

Obraz 6

Leasing

Aktywa z tytułu prawa do użytkowania

Grupa rozpoznaje aktywa z tytułu prawa do użytkowania w dacie rozpoczęcia leasingu (tj. dzień, kiedy bazowy składnik aktywów jest dostępny do użytkowania). Aktywa z tytułu prawa do użytkowania wyceniane są według kosztu, pomniejszone o łączne odpisy amortyzacyjne i odpisy z tytułu utraty wartości, skorygowanego z tytułu jakiejkolwiek aktualizacji wyceny zobowiązań z tytułu leasingu. Koszt aktywów z tytułu prawa do użytkowania obejmuje kwotę ujętych zobowiązań z tytułu leasingu, poniesionych początkowych kosztów bezpośrednich oraz wszelkich opłat leasingowych zapłaconych w dacie rozpoczęcia lub przed tą datą, pomniejszone o wszelkie otrzymane zachęty leasingowe. O ile Grupa nie ma wystarczającej pewności, że na koniec okresu leasingu uzyska tytuł własności przedmiotu leasingu, ujęte aktywa z tytułu prawa do użytkowania są amortyzowane metodą liniową przez krótszy z dwóch okresów: szacowany okres użytkowania lub okres leasingu. Aktywa z tytułu prawa do użytkowania podlegają analizie pod kątem utraty wartości w razie zaistnienia przesłanek wskazujących na utratę wartości.

 

Zobowiązania z tytułu leasingu

W dacie rozpoczęcia leasingu, Grupa wycenia zobowiązania z tytułu leasingu w wysokości wartości bieżącej opłat leasingowych pozostających do zapłaty w tej dacie. Opłaty leasingowe obejmują opłaty stałe (w tym zasadniczo stałe opłaty leasingowe) pomniejszone o wszelkie należne zachęty leasingowe, zmienne opłaty, które zależą od indeksu lub stawki oraz kwoty, których zapłaty oczekuje się w ramach gwarantowanej wartości końcowej. Opłaty leasingowe obejmują również cenę wykonania opcji kupna, jeżeli można z wystarczającą pewnością założyć jej wykonanie przez Grupę oraz płatności kar pieniężnych za wypowiedzenie leasingu, jeżeli w warunkach leasingu przewidziano możliwość wypowiedzenia leasingu przez Grupę. Zmienne opłaty leasingowe, które nie zależą od indeksu lub stopy, są ujmowane jako koszty w okresie, w którym następuje zdarzenie lub warunek powodujący płatność.

 

Przy obliczaniu wartości bieżącej opłat leasingowych Grupa stosuje krańcową stopę procentową leasingobiorcy w dniu rozpoczęcia leasingu, jeżeli stopy procentowej leasingu nie można z łatwością ustalić. Po dacie rozpoczęcia kwota zobowiązań z tytułu leasingu zostaje zwiększona w celu odzwierciedlenia odsetek i zmniejszona o dokonane płatności leasingowe. Ponadto wartość bilansowa zobowiązań z tytułu leasingu podlega ponownej wycenie w przypadku zmiany okresu leasingu, zmiany zasadniczo stałych opłat leasingowych lub zmiany osądu odnośnie zakupu aktywów bazowych.

 

Leasing krótkoterminowy i leasing aktywów o niskiej wartości

Grupa stosuje zwolnienie z ujmowania leasingu krótkoterminowego do swoich krótkoterminowych umów leasingu (tj. umów, których okres leasingu wynosi 12 miesięcy lub krócej od daty rozpoczęcia i nie zawiera opcji kupna). Grupa stosuje również zwolnienie w zakresie ujmowania leasingu aktywów o niskiej wartości. Opłaty leasingowe z tytułu leasingu krótkoterminowego i leasingu aktywów o niskiej wartości ujmowane są jako koszty metodą liniową przez okres trwania leasingu.

 

Istotne osądy i szacunki przy określaniu okresu leasingu umów z opcjami przedłużenia

Grupa ustala okres leasingu jako nieodwołalny okres leasingu, łącznie z okresami objętymi opcją przedłużenia leasingu, jeżeli można z wystarczającą pewnością założyć, że opcja zostanie zrealizowana, oraz okresami objętymi opcją wypowiedzenia leasingu, jeżeli można z wystarczającą pewnością założyć, że opcja nie zostanie wykonana.

Grupa ma możliwość, w ramach niektórych umów leasingu, wydłużyć okres trwania leasingu aktywów. Grupa stosuje osąd przy ocenie, czy istnieje wystarczająca pewność skorzystania z opcji przedłużenia. Oznacza to, że uwzględnia wszystkie istotne fakty i okoliczności, które stanowią zachętę ekonomiczną do jej przedłużenia lub karę ekonomiczną za jej nieprzedłużenie. Po dacie rozpoczęcia Grupa ponownie ocenia okres leasingu, jeśli wystąpi znaczące zdarzenie lub zmiana okoliczności pozostających pod jej kontrolą i wpływa na jej zdolność do wykonywania (lub niewykonywania) opcji przedłużenia (np. zmiana strategii biznesowej).

Obraz 6

Grupa jako leasingodawca

Umowy leasingowe, zgodnie z którymi Grupa zachowuje zasadniczo całe ryzyko i wszystkie pożytki wynikające z posiadania przedmiotu leasingu, zaliczane są do umów leasingu operacyjnego. Początkowe koszty bezpośrednie poniesione w toku negocjowania umów leasingu operacyjnego dodaje się do wartości bilansowej środka stanowiącego przedmiot leasingu i ujmuje przez okres trwania leasingu na tej samej podstawie, co przychody z tytułu wynajmu. Warunkowe opłaty leasingowe są ujmowane jako przychód w okresie, w którym staną się należne.

 

Waluta funkcjonalna i waluta prezentacji

Waluta funkcjonalna i waluta prezentacji

Skonsolidowane sprawozdania finansowe Grupy zostały przedstawione w PLN, które są również walutą funkcjonalną jednostki dominującej. Dla każdej z jednostek zależnych ustalana jest waluta funkcjonalna i aktywa oraz zobowiązania danej jednostki są mierzone w tej walucie funkcjonalnej. Grupa stosuje metodę konsolidacji bezpośredniej i wybrała sposób rozliczania zysków lub strat z przeliczenia, który jest zgodny z tą metodą.

Transakcje i salda

Transakcje wyrażone w walutach obcych przelicza się na walutę funkcjonalną według kursu obowiązującego w dniu transakcji. Zyski i straty kursowe z rozliczenia tych transakcji oraz wyceny bilansowej aktywów i zobowiązań pieniężnych wyrażonych w walutach obcych ujmuje się w rachunku zysków i strat.

 

VII. ISTOTNE WARTOŚCI OPARTE NA PROFESJONALNYM OSĄDZIE I SZACUNKACH

Sporządzenie skonsolidowanego sprawozdania finansowego Grupy wymaga od Zarządu jednostki dominującej osądów, szacunków oraz założeń, które mają wpływ na prezentowane przychody, koszty, aktywa i zobowiązania i powiązane z nimi noty oraz ujawnienia dotyczące zobowiązań warunkowych. Niepewność co do tych założeń i szacunków może spowodować istotne korekty wartości bilansowych aktywów i zobowiązań w przyszłości.

 

Stawki amortyzacyjne

Wysokość stawek amortyzacyjnych ustalana jest na podstawie przewidywanego okresu użytkowania składników rzeczowego majątku trwałego oraz wartości niematerialnych. Grupa corocznie dokonuje weryfikacji przyjętych okresów ekonomicznej użyteczności na podstawie bieżących szacunków.

 

Stawki amortyzacyjne dla aktywów z tytułu praw do użytkowania na podstawie umów leasingu

W przypadku jeżeli umowa leasingu zawiera opcję wykupu przedmiotu leasingu, za której zapłata została zaliczona w poczet minimalnych opłat leasingowych jako okres amortyzacji przyjmuje się okres użytkowania równy okresowi ekonomicznej użyteczności bazowego składnika aktywów. W przypadku, gdy wartość opcji zakupu nie została zaliczona do minimalnych opłat leasingowych – okresem amortyzacji jest okres trwania umowy leasingowej.

 

Ujmowanie kosztów na prace rozwojowe

Grupa ujmuje koszty na pracę rozwojowe wtedy i tylko wtedy, gdy jest w stanie wykazać:

możliwość, z technicznego punktu widzenia, ukończenia składnika wartości niematerialnych tak, aby nadawał się on do użytkowania lub sprzedaży;

zamiar ukończenia składnika wartości niematerialnych;

zdolność do użytkowania lub sprzedaży składnika wartości niematerialnych;

sposób, w jaki składnik wartości niematerialnych będzie wytwarzał prawdopodobne przyszłe korzyści ekonomiczne;

dostępność odpowiednich środków technicznych, finansowych i innych, które mają służyć ukończeniu prac rozwojowych oraz użytkowaniu lub sprzedaży składnika wartości niematerialnych;

możliwość wiarygodnego ustalenia nakładów poniesionych w czasie prac rozwojowych, które można przyporządkować temu składnikowi wartości niematerialnych.

Obraz 6

Analizując powyższe Grupa ocenia, czy składnik wartości niematerialnych wytworzony przez jednostkę spełnia kryteria dotyczące ujmowania, ponadto proces powstawania aktywów dzielony jest na:

a)etap prac badawczych oraz

b)etap prac rozwojowych

W przypadku, gdy Grupa nie jest w stanie oddzielić etapu prac badawczych od etapu prac rozwojowych przedsięwzięcia prowadzącego do wytworzenia składnika wartości niematerialnych, traktuje nakłady na to przedsięwzięcie, jak gdyby zostały poniesione wyłącznie na etapie prac badawczych.

 

Utrata wartości poniesionych kosztów na prace rozwojowe

Grupa przeprowadza coroczne testy na utratę wartości poniesionych kosztów na niezakończone prace rozwojowe, w przypadku wartości niematerialnych o nieokreślonym okresie użytkowania oraz w przypadku istnienia wartości niematerialnych, które nie są użytkowane. Testy tych wartości niematerialnych przeprowadzane są na odpowiednim poziomie wynikającym z przypisania aktywów Grupy do Ośrodków Wypracowujących Środki Pieniężne. Wartości niematerialne w postaci nakładów na prace rozwojowe są testowane na poziomie grupy ośrodków wraz z aktywami korporacyjnymi.

 

Utrata wartości firmy

 

Wartość firmy i wartości niematerialne o nieokreślonym okresie użytkowania nie podlegają amortyzacji, lecz są testowane pod kątem możliwej utraty wartości co roku lub częściej, jeśli zdarzenia bądź zmiany okoliczności wskazują na możliwą utratę wartości.

Grupa przeprowadza testy na utratę wartości firmy. Wymaga to przypisania wartości firmy do poszczególnych ośrodków wypracowujących środki pieniężne a następnie oszacowania wartości odzyskiwalnej każdego ośrodka wypracowującego środki pieniężne. Wartość odzyskiwalna stanowi wyższa z dwóch kwot: wartość godziwą aktywów, pomniejszona o koszty zbycia, lub wartość użytkowa. Dla potrzeb analizy utraty wartości pozycji wartość firmy Grupa dokonuje oszacowania jej wartości użytkowej. Oszacowanie wartości użytkowej polega na ustaleniu przyszłych przepływów pieniężnych generowanych przez ośrodek wypracowujący środki pieniężne i wymaga ustalenia stopy dyskontowej oraz jej zastosowania w celu obliczenia bieżącej wartości tych przepływów. Przyjęte w tym celu założenia zostały przedstawione w nocie 11.

 

Utrata wartości innych aktywów trwałych

 

Inne aktywa, poza wartościami niematerialnymi o nieokreślonym okresie użytkowania i wartością firmy, analizuje się pod kątem utraty wartości, ilekroć jakieś zdarzenia lub zmiany okoliczności wskazują, że wartość bilansowa może nie być odzyskiwalna. Odpis z tytułu utraty wartości ujmuje się w wysokości kwoty, o jaką wartość bilansowa danego składnika aktywów przewyższa jego wartość odzyskiwalną. Wartość odzyskiwalna stanowi wyższa z dwóch kwot: wartość godziwa aktywów, pomniejszona o koszty zbycia, lub wartość użytkowa. Dla potrzeb analizy utraty wartości, aktywa grupuje się identyfikując najmniejsze, możliwe do określenia zespoły aktywów generujące wpływy pieniężne, w znacznym stopniu niezależne od wpływów pieniężnych pochodzących z innych aktywów lub grup aktywów (ośrodki wypracowujące środki pieniężne).

Wcześniej stwierdzona utrata wartości aktywów niefinansowych (innych niż wartość firmy) oceniana jest na każdy dzień bilansowy pod kątem występowania przesłanek wskazujących na możliwość odwrócenia dokonanego odpisu.

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

Grupa ujmuje aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego w odniesieniu do wszystkich różnic przejściowych w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, że zostanie osiągnięty dochód podatkowy pozwalający na ich wykorzystanie.

Obraz 6

Zobowiązania z tytułu świadczeń emerytalnych i rentowych

Odprawy emerytalne i rentowe, w spółkach Grupy będących spółkami podlegającymi polskim uregulowaniom prawnym, wypłacane są zgodnie z zapisami art. 92 Kodeksu Pracy. Natomiast odprawy emerytalne i rentowe w spółkach zagranicznych wypłacane są zgodnie z lokalnymi uregulowaniami prawnymi lub porozumieniami z grupami pracowniczymi. Wycena aktuarialna świadczeń długo – i krótkoterminowych dokonywana jest na koniec każdego roku obrotowego.

 

Rezerwy na koszty gwarancyjne

Grupa udziela gwarancji na sprzedane produkty, które stanowią zapewnienie klienta, że dany produkt jest zgodny z ustaloną przez strony specyfikacją. Ponieważ nie stanowią one odrębnej usługi pod kątem MSSF 15 Grupa ujmuje takie gwarancje zgodnie z MSR 37 Rezerwy, zobowiązania warunkowe i aktywa warunkowe. Rezerwę na naprawy gwarancyjne szacuje się na bazie danych historycznych dotyczących kosztów wytworzenia sprzedanych urządzeń oraz kosztów napraw gwarancyjnych poniesionych w latach poprzednich.

 

Rezerwa na sprawy sporne dotyczące ekspozycji na azbest

Zgodnie z osądem Zarządu Grupy, postępowania sporne w zakresie ekspozycji na azbest nie spełniają wymagań do rozpoznania rezerwy i są ujmowane jako zobowiązanie warunkowe. Ujawnienia w tym zakresie zostały przedstawione w sprawozdaniu finansowym w nocie 34. Wypływ środków pieniężnych nie jest wystarczająco prawdopodobny, gdyż historycznie wszystkie płatności z tytułu ugód były realizowane bezpośrednio przez ubezpieczycieli.

 

Kontrakty długoterminowe

W przypadku kontraktów rozliczanych w czasie przychody rozpoznawane są zgodnie ze stopniem zaawansowania spełnienia świadczenia, natomiast w pozostałych przypadkach przychody rozpoznawane są w momencie przekazania kontroli nad produktem do klienta zewnętrznego.

Miarą stopnia zaawansowania jest relacja poniesionych rzeczywistych kosztów do ogółu szacowanych według najlepszej wiedzy Grupy kosztów planowanych wykonania danego kontraktu (metoda oparta o nakłady).

Grupa na koniec każdego okresu sprawozdawczego dokonuje szacunków wyniku na każdym kontrakcie. W przypadku możliwości wystąpienia straty na kontrakcie, jest ona niezwłocznie ujmowana w rachunku zysków i strat w postaci rezerwy na przyszłe koszty realizacji kontraktu.

 

Wysokość straty określa się niezależnie od: faktu rozpoczęcia prac wynikających z umowy, stanu zaawansowania prac wynikających z umowy oraz wysokości przewidywanych zysków z tytułu innych umów.

Przychodami podlegającymi rozliczaniu w czasie są przychody zagwarantowane na podstawie umów pierwotnych skorygowanych o wszelkie następne zmiany umowy (aneksy). Zmiany w przychodach z umowy są uwzględniane w przypadku, gdy obie strony umowy zaakceptują zmiany i kwoty przychodów wynikające z tych zmian, oraz wartość tych przychodów może być wiarygodnie wyceniona.

 

Pochodne instrumenty finansowe

Instrumenty pochodne ujmuje się początkowo w wartości godziwej umów momencie, gdy Grupa staje się stroną umowy, a następnie przeszacowuje do wartości godziwej na koniec każdego okresu sprawozdawczego. Zmiany wartości godziwej ujmuje się bezpośrednio w wynik, chyba że dany instrument wykorzystywany jest jako instrument zabezpieczający. W takim przypadku moment ujęcia w wynik zależy od charakteru powiązania zabezpieczającego.

Obraz 6

VIII. ZMIANY ZASAD (POLITYKI) RACHUNKOWOŚCI ORAZ KOREKTY

Za wyjątkiem opisanych poniżej zmian prezentacji oraz wynikających z wprowadzenia nowych lub zmiany standardów obowiązujących dla okresów sprawozdawczych rozpoczynających się 1 stycznia 2021 r. lub później, Grupa przygotowując sprawozdanie finansowe zastosowała te same zasady rachunkowości, co opisane w sprawozdaniu finansowym sporządzonym na dzień i za rok zakończony 31 grudnia 2020 r.

 

Zmiana prezentacji należności, aktywów finansowych, zobowiązań i kapitałów

W 2021 roku po stronie aktywów dokonano zmiany prezentacji „Należności handlowych” i „Pozostałych należności krótkoterminowych” poprzez przeniesienie ich do jednej linii w sprawozdaniu z sytuacji finansowej „Należności handlowe oraz pozostałe należności krótkoterminowe”.

 

W 2021 roku po stronie pasywów dokonano zmiany prezentacji „Zobowiązań handlowych” i „Zobowiązań krótkoterminowych innych” poprzez przeniesienie ich do jednej linii w sprawozdaniu z sytuacji finansowej „Zobowiązania handlowe oraz pozostałe zobowiązania”. Jednocześnie dokonano zmian w prezentacji kapitałów. Z „Kapitału zapasowego” wydzielono „Kapitał zapasowy z nadwyżki ceny emisyjnej nad wartością nominalną akcji”, a pozostałą część zaprezentowano w pozycji „Zyski zatrzymane/ niepokryte straty”. Z pozycji „Pozostałe kapitały” wydzielono „Akcje własne” a pozostałą część zaprezentowano w pozycji „Pozostałe kapitały rezerwowe”. Zrezygnowano z pozycji „Kapitał z aktualizacji wyceny instrumentów zabezpieczających” i zaprezentowano go w pozycji „Pozostałe kapitały rezerwowe”.

Korekty

Ponadto po stronie aktywów dokonano korekty „Wartości firmy” oraz pozostałych kapitałów rezerwowych w związku z korektą wartości firmy o wycenę walutową. W ubiegłych latach była błędnie przeszacowywana wg zmieniającego się kursu walutowego. Wartość firmy powstała głownie na nabyciu spółki Retech, która została skorygowana do wartości z dnia nabycia. Skorygowano również pozycję aktywów kontraktowych, należności handlowych oraz zobowiązań kontraktowych w związku z korektą nieprawidłowo ujmowanych faktur sprzedaży w ramach sprzedaży rozpoznawanej w czasie.

Wprowadzone zmiany prezentacji zdaniem Grupy wpłyną na zwiększenie przejrzystości i czytelności sprawozdania finansowego. Można też oczekiwać, że zwiększenie użyteczności informacji sprawozdawczej pozwoli na trafniejsze decyzje inwestycyjne.

Obraz 6

 

31 grudnia 2020

Zmiana prezentacji

31 grudnia 2020 przekształcone*

AKTYWA

Aktywa trwałe

Rzeczowe aktywa trwałe

54 331

-

54 331

Aktywa z tytułu praw do użytkowania

23 649

-

23 649

Nieruchomości inwestycyjne

310

-

310

Wartość firmy

38 931

-7 183

31 748

Wartości niematerialne

45 440

-

45 440

Należności długoterminowe

67

-

678

Pochodne instrumenty finansowe

-

-

-

Pozostałe aktywa finansowe

3

-

3

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

978

-

978

 

164 320

-7 183

157 137

Aktywa obrotowe

Zapasy

61 555

-

61 555

Należności handlowe oraz pozostałe należności krótkoterminowe

-

102 215

102 215

Należności handlowe

84 842

-84 842

-

Należności z tytułu podatku dochodowego

481

-

481

Pozostałe należności krótkoterminowe

13 222

-13 222

-

Pozostałe aktywa finansowe

345

-

345

Pozostałe aktywa niefinansowe

3 181

-

3 181

Aktywa kontraktowe

70 022

-3 439

66 583

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

52 558

-

52 558

 

286 205

711

286 918

SUMA AKTYWÓW

450 525

-6 472

444 055

 

 

1 stycznia 2020

Zmiana prezentacji

1 stycznia 2020 przekształcone*

AKTYWA

Aktywa trwałe

Rzeczowe aktywa trwałe

60 448

-

60 448

Aktywa z tytułu praw do użytkowania

16 231

-

16 231

Nieruchomości inwestycyjne

334

-

334

Wartość firmy

39 174

-7 426

31 748

Wartości niematerialne

44 978

-

44 978

Inwestycje w jednostkach powiązanych

-

-

-

Należności długoterminowe

2 104

-

2 104

Pozostałe aktywa finansowe

154

-

154

Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

95

-

95

Aktywa kontraktowe

-

-

-

 

163 518

-7 426

156 093

Aktywa obrotowe

Zapasy

64 401

-

64 401

Obraz 6

Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności krótkoterminowe

-

69 706

69 706

Należności handlowe

56 687

-56 687

-

Należności z tytułu podatku dochodowego

386

-

386

Pozostałe należności krótkoterminowe

12 776

-12 776

-

Pozostałe aktywa finansowe

695

-

695

Pozostałe aktywa niefinansowe

4 880

-

4 880

Aktywa kontraktowe

101 984

-

101 984

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

36 595

-

36 595

 

278 404

243

278 647

Aktywa przeznaczone do sprzedaży

-

-

-

 

SUMA AKTYWÓW

441 922

-7 183

434 740

Obraz 6

 

31 grudnia 2020

Zmiana prezentacji

31 grudnia 2020 przekształcone*

PASYWA

 

Kapitał własny

 

Kapitał podstawowy

3 616

-

3 616

Kapitał zapasowy z nadwyżki ceny emisyjnej nad wartością nominalną akcji

-

78 666

78 666

Akcje własne

-

-22 338

-22 338

Pozostałe kapitały rezerwowe

-

49 866

49 866

Kapitał zapasowy

201 557

-201 557

-

Pozostałe kapitały

15 258

-15 258

-

Kapitał z aktualizacji wyceny instrumentów zabezpieczających

-1 524

1 524

-

Różnice kursowe z przeliczenia

20 978

-20 978

-

Zyski zatrzymane/ niepokryte straty

-51 524

122 893

71 369

Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej

188 361

-7 181

181 179

Kapitał akcjonariuszy niekontrolujących

852

-

852

 

189 213

 -7 181

182 031

Zobowiązania długoterminowe

Kredyty i pożyczki

10 692

-

10 692

Zobowiązania leasingowe

16 908

-

16 908

Pochodne instrumenty finansowe

402

402

Rezerwa na odroczony podatek dochodowy

16 617

-

16 617

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

2 173

-

2 173

Zobowiązania kontraktowe

598

-

598

 

47 390

 -

47 390

Zobowiązania krótkoterminowe

 

Kredyty i pożyczki

21 321

-

21 321

Zobowiązania leasingowe

4 647

 -

4 647

Pochodne instrumenty finansowe

2 682

 -

2 682

Zobowiązania handlowe oraz pozostałe zobowiązania

-

50 653

50 653

Zobowiązania handlowe

42 961

-42 961

-

Zobowiązania krótkoterminowe inne

7 693

-7 693

-

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

14 325

-

14 325

Pozostałe rezerwy

8 056

-

8 056

Zobowiązania kontraktowe

112 237

712

112 950

 

213 922

 712

214 634

SUMA KAPITAŁU WŁASNEGO I ZOBOWIĄZAŃ

450 525

 -6 469

444 055

 

 

 

 

 

Obraz 6

 

1 stycznia 2020

Zmiana prezentacji

1 stycznia 2020 przekształcone*

PASYWA

 

Kapitał własny

 

Kapitał podstawowy

3 616

-

3 616

Kapitał zapasowy z nadwyżki ceny emisyjnej nad wartością nominalną akcji

-

78 666

78 666

Akcje własne

-

-9 107

-9 107

Pozostałe kapitały rezerwowe

-

37 115

37 115

Kapitał zapasowy

205 773

-205 773

-

Pozostałe kapitały

13 811

-13 811

-

Kapitał z aktualizacji wyceny instrumentów zabezpieczających

-161

161

-

Różnice kursowe z przeliczenia

21 541

-21 541

-

Zyski zatrzymane/ niepokryte straty

-55 461

127 107

71 646

Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej

189 118

-7 183

181 935

Kapitał akcjonariuszy niekontrolujących

475

-

475

 

189 593

182 410

Zobowiązania długoterminowe

Kredyty i pożyczki

155

-

155

Zobowiązania leasingowe

9 926

-

9 926

Pochodne instrumenty finansowe

287

 -

287

Rezerwa na odroczony podatek dochodowy

14 689

-

14 689

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

2 503

-

2 503

Zobowiązania kontraktowe

2 186

-

2 186

 

29 745

-

29 745

Zobowiązania krótkoterminowe

 

Kredyty i pożyczki

32 858

-

32 858

Zobowiązania leasingowe

4 012

 -

4 012

Pochodne instrumenty finansowe

719

 -

719

Pozostałe zobowiązania finansowe

419

 -

419

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania

-

55 248

55 248

Zobowiązania handlowe

47 647

-47 647

-

Zobowiązania krótkoterminowe inne

7 601

-7 601

-

Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

13 663

-

13 663

Pozostałe rezerwy

10 940

-

10 940

Zobowiązania kontraktowe

104 724

-

104 724

 

222 583

-

222 583

Zobowiązania bezpośrednio związane z działalnością zaniechaną

-

-

-

 

 

SUMA KAPITAŁU WŁASNEGO I ZOBOWIĄZAŃ

441 922

-

434 740

 

 

Niniejsze sprawozdania finansowe sporządzono w oparciu o MSSF zatwierdzone przez UE wydane

i obowiązujące dla okresów sprawozdawczych rozpoczynających się od 1 stycznia 2021 roku lub później.

Obraz 6

1.Nowe standardy, interpretacje i zmiany do istniejących standardów, które obowiązują w roku 2021.

 

1.1.Zmiany do MSSF 9 Instrumenty Finansowe, MSR 39 Instrumenty Finansowe oraz MSSF 7 Instrumenty Finansowe: Ujawnienie Informacji MSSF 4 Umowy Ubezpieczeniowe oraz MSSF 16 Leasing: Reforma wskaźnika referencyjnego stopy procentowej.

Celem zmian jest ułatwienie jednostkom dostarczenia użytkownikom sprawozdań finansowych oraz pomoc jednostkom przygotowującym sprawozdania finansowe zgodne z MSSF użytecznych informacji w sytuacji, gdy w związku ze zmianą wskaźnika stopy referencyjnej następuje zmiana umownych przepływów pieniężnych lub powiązań zabezpieczających. Zmiany przewidują praktyczne rozwiązanie dla niektórych zmian umownych przepływów pieniężnych oraz zwolnienie dla pewnych wymogów rachunkowości zabezpieczeń.

Powyższa zmiana nie miała znaczącego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

1.2.Zmiany do MSSF 4 Umowy Ubezpieczeniowe.

Zmiany wydłużają okres czasowego zwolnienia z zastosowania MSSF 9 Instrumenty Finansowe o dwa lata do okresów rocznych zaczynających się 1 stycznia 2023 r. celem ujednolicenia z pierwszym zastosowaniem MSSF 17 Umowy Ubezpieczeniowe, który zastępuje MSSF 4 Umowy Ubezpieczeniowe.

Powyższa zmiana nie miała wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.

 

IX. STANDARDY ORAZ INTERPRETACJE NIEZASTOSOWANE W NINIEJSZYM SPRAWOZDANIU FINANSOWYM

 

Standardy i Interpretacje

Rodzaj przewidywanej zmiany w zasadach rachunkowości

Zmiany do MSSF 3 Połączenia Przedsięwzięć, MSR 16 Rzeczowe Aktywa Trwałe, MSR 37 Rezerwy, Zobowiązania Warunkowe oraz Aktywa Warunkowe oraz Zmiany do Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej 2018-2020 (wszystkie wydane 14 maja 2020 r.)

(Obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2022 r. lub później, wcześniejsze zastosowanie jest dozwolone)

Pakiet zmian zawiera trzy zmiany do standardów:

aktualizuje odniesienie w MSSF 3 Połączenia Przedsięwzięć do Założeń koncepcyjnych sporządzania i prezentacji sprawozdań finansowych bez zmiany wymogów księgowych ujmowania połączeń przedsięwzięć,

wyklucza możliwość pomniejszenia kosztu wytworzenia rzeczowych aktywów trwałych o kwoty otrzymane ze sprzedaży produktów wyprodukowanych w okresie, kiedy jednostka przygotowuje składnik rzeczowych aktywów trwałych do zamierzonego wykorzystania. Takie przychody ze sprzedaży oraz związane z nimi koszty powinny zostać ujęte w rachunku zysków i strat okresu (MSR 16),

wyjaśnia jakie koszty wywiązania się z zobowiązań umownych jednostka uwzględnia przy dokonywaniu oceny czy dana umowa będzie rodziła obciążenia (MSR 37).

Pakiet zawiera również Zmiany do Międzynarodowych Standarów Sprawozdawczości Finansowej 2018-2020, które zawierają wyjaśnienia oraz doprecyzowują zapisy standardów w zakresie MSSF 1 Zastosowanie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości

Obraz 6

Standardy i Interpretacje

Rodzaj przewidywanej zmiany w zasadach rachunkowości

Finansowej po raz pierwszy, MSSF 9 Instrumenty Finansowe, MSR 41 Rolnictwo oraz przykładów ilustrujących do MSSF 16 Leasing.

MSSF 17 Umowy Ubezpieczeniowe (wydany 18 maja 2017 r.); w tym Zmiany do MSSF 17 (wydane 25 czerwca 2020 r.)

(Obowiązuje dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 r. lub później, zastosowanie prospektywne, wcześniejsze zastosowanie jest dozwolone)

MSSF 17 zastępuje tymczasowy standard MSSF 4 który został wprowadzony w 2004 roku. MSSF 4 dawał jednostkom możliwość kontynuowania ujmowania umów ubezpieczeniowych według zasad rachunkowości obowiązujących w krajowych standardach rachunkowości, co w rezultacie oznaczało stosowanie wielu różnych rozwiązań.

MSSF 17 rozwiązuje kwestię braku porównywalności wynikającą z zastosowania MSSF 4 poprzez wymóg spójnego ujmowania wszystkich umów ubezpieczeniowych. Zobowiązania wynikające z umów będą ujmowane w wartościach bieżących, zamiast kosztu historycznego.

Zmiany do MSR 1 Prezentacja Sprawozdań Finansowych oraz MSSF- stanowisko praktyczne 2: Ujawnienia w zakresie zasad rachunkowości (wydane 12 lutego 2021 r.)

(Obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 r. lub później, wcześniejsze zastosowanie jest dozwolone)

Zmiany do MSR 1 precyzują zakres ujawnień znaczących zasad (polityk) rachunkowości w sprawozdaniu finansowym jednostki. Zgodnie z wprowadzonymi zmianami jednostka powinna ujawniać w sprawozdaniu finansowym jedynie istotne zasady rachunkowości zamiast znaczących zasad (polityki) rachunkowości.

Zmiany do MSR 8 Zasady (polityka) rachunkowości, zmiany wartości szacunkowych i korygowanie błędów: Definicja wartości szacunkowych (wydany 12 lutego 2021 r.)

(Obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 r. lub później, wcześniejsze zastosowanie jest dozwolone)

Zmiany wprowadzają definicję wartości szacunkowych jako kwot pieniężnych ujętych w sprawozdaniu finansowym, które są przedmiotem niepewności pomiaru oraz doprecyzowują powiązanie pomiędzy zasadami rachunkowości a wartościami szacunkowymi, wskazując, że jednostka opracowuje wartości szacunkowe by zrealizować cele wskazane w zasadach rachunkowości.

Zmiany do MSR 1 Prezentacja sprawozdań finansowych: Klasyfikacja zobowiązań jako krótkoterminowe lub długoterminowe oraz Klasyfikacja zobowiązań jako krótkoterminowe lub długoterminowe - odroczenie daty wejścia w życie (wydane odpowiednio 23 stycznia 2020 r. i 15 lipca 2020 r.)

(Obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 r. lubpóźniej, wcześniejsze zastosowanie jest dozwolone)

Zmiany doprecyzowują, że prezentacja zobowiązań jako krótkoterminowe lub długoterminowe powinna być uzależniona jedynie od istnienia na dzień sprawozdawczy prawa jednostki do odroczenia uregulowania (prolongaty) danego zobowiązania na okres co najmniej 12 miesięcy od dnia sprawozdawczego oraz od spełnienia warunków realizacji takiej prolongaty na dzień bilansowy. Na powyższą prezentację nie mają wpływu intencje ani oczekiwania kierownictwa jednostki co do skorzystania z tego prawa bądź co do terminu, w jakim miałoby to nastąpić. Zmiany dostarczają również wyjaśnień co do zdarzeń, które uznaje się za uregulowanie zobowiązań.

Obraz 6

Standardy i Interpretacje

Rodzaj przewidywanej zmiany w zasadach rachunkowości

Zmiany do MSR 12 Podatek dochodowy: Podatek odroczony dotyczący aktywa oraz zobowiązania ujętego w wyniku pojedynczej transakcji (wydane 7 maja 2021 r.)

(Obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 r. lub później, wcześniejsze zastosowanie jest dozwolone)

Zmiany zawężają zakres możliwości zastosowania wyłączenia z ujęcia podatku odroczonego i wskazują, że nie można zastosować takiego wyłączenia do transakcji, w przypadku których jednostka ujmuje zarówno składnik aktywów, jak i zobowiązanie skutkujące jednoczesnym ujęciem kompensujących się dodatnich oraz ujemnych różnic przejściowych. W konsekwencji jednostka powinna ująć zarówno aktywo, jak i rezerwę z tytułu podatku odroczonego w związku z różnicami przejściowymi powstałymi z tytułu początkowego ujęcia umów leasingu i zobowiązań z tytułu likwidacji składnika aktywów.

Zmiany do MSSF 17 Umowy Ubezpieczeniowe: Pierwsze zastosowanie MSSF 17 oraz MSSF 9 – dane porównawcze (wydane 9 grudnia 2021)

(Obowiązują dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 r. lub później)

Zmiana wprowadza nową opcję zastosowania MSSF 17 po raz pierwszy w celu zmniejszenia złożoności operacyjnej i niedopasowania księgowego w danych porównawczych pomiędzy zobowiązaniami z tytułu umów ubezpieczeniowych oraz powiązanymi aktywami finansowymi na moment zastosowania MSSF 17 po raz pierwszy. Zmiana pozwala na prezentację danych porównawczych w zakresie aktywów finansowych w sposób bardziej spójny z MSSF 9 Instrumenty Finansowe.



 

Grupa nie zdecydowała się na wcześniejsze zastosowanie żadnego standardu, interpretacji lub zmiany, która została opublikowana, lecz nie weszła dotychczas w życie.

Zarząd Grupy nie oczekuje istotnego wpływu zastosowania powyższych nowych standardów oraz interpretacji na sprawozdanie finansowe.

 

Obraz 6

 

 

 

Obraz 5

 

 

 

 

 

 

 

DODATKOWE NOTY I OBJAŚNIENIA DO SKONSOLIDOWANEGO SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO ZA ROK ZAKOŃCZONY

31 GRUDNIA 2021 ROKU

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Obraz 6

Nota 1. PRZYCHODY

Przedmiotem umów zawartych z klientami jest zaprojektowanie, produkcja oraz instalacja urządzeń do obróbki cieplnej metali, a także sprzedaż części zamiennych oraz usług utrzymania tych urządzeń.

Tego typu urządzenia często są zależne od infrastruktury klienta takiej jak obecne instalacje i fundamenty. Ponadto proces projektowania urządzenia jest wysoce skomplikowany ze względu na konieczność parametryzacji urządzenia do oczekiwań klienta.

 

Przychody ze sprzedaży i przychody ogółem Grupy prezentują się następująco:

 

Wyszczególnienie

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Sprzedaż produktów i usług

454 374

386 454

w tym przychody rozpoznawane w czasie

389 148

305 402

Sprzedaż towarów i materiałów

8 823

3 026

SUMA przychodów ze sprzedaży

463 197

389 480

Pozostałe przychody operacyjne

2 120

9 897

Przychody finansowe

1 106

3 734

SUMA przychodów ogółem

466 423

403 112

 

Przychody ze sprzedaży w podziale na rynki geograficzne:

Wyszczególnienie

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Unia Europejska

126 540

108 417

Rosja

66 187

51 800

USA

117 076

108 534

Azja

131 793

102 102

Pozostałe

21 601

18 628

SUMA przychodów

463 197

389 480

 

Wszystkie przychody ze sprzedaży rozpoznane przez Grupę są ujmowane zgodnie z MSSF 15.

Obraz 6

 

GŁÓWNE PRODUKTY 2021

Wyszczególnienie

Pozostałe

Działalność ogółem

Piece Próżniowe

Piece Topialne

Piece Atmosferowe

Aluminium Process

Aftersales-usługi serwisowe

Razem

Przychody ogółem

137 027

127 303

2 493

97 876

98 401

463 100

97

463 197

Sprzedaż dla klientów stanowiąca co najmniej 10% przychodów

-

-

-

-

-

-

-

-

Koszt własny sprzedaży

-105 274

-97 182

-5 029

-79 642

-71 368

-358 495

-441

-358 936

Zysk (strata) brutto ze sprzedaży

31 753

30 122

-2 537

18 235

27 033

104 605

-344

104 261

 

 

GŁÓWNE PRODUKTY 2020

 

Wyszczególnienie

Pozostałe

Działalność ogółem

Piece Próżniowe

Piece Topialne

Piece Atmosferowe

Aluminium Process

Aftersales-usługi serwisowe

Razem

Przychody ogółem

97 215

129 428

22 419

52 967

87 085

389 115

365

389 480

Sprzedaż dla klientów stanowiąca co najmniej 10% przychodów

-

-

-

-

-

-

-

-

Koszt własny sprzedaży

-76 472

-107 998

-21 500

-37 766

-58 465

-302 201

-2 276

-304 477

Zysk (strata) brutto ze sprzedaży

20 743

21 431

919

15 201

28 621

86 915

-1 911

85 003

 

 

Obraz 6

Nota 2. SEGMENTY OPERACYJNE

Segmenty operacyjne zostały zmienione w stosunku do poprzedniego roku ze względu na wynik analizy standardu MSSF 8 przeprowadzonego przez Zarząd Grupy i zgodnie z ta analiza kierownik jednostki dominującej uznał ze podział geograficzny lepiej odzwierciedla wymogi standardu. Dane za ubiegły rok zostały odpowiednio przekształcone.

Bieżąca analiza wyników działalności gospodarczej w podziale na ośrodki zintegrowane pionowo w ramach Grupy przez Zarząd skutkowała zmianą dotychczasowego podejścia do rozpoznawania segmentów.

Grupa prowadzi działalność na wielu rynkach na świecie sprzedając urządzenia do obróbki cieplnej metali produkowane w 3 głównych technologiach. Na dzień bilansowy główne centra produkcyjne Grupy znajdują się w Polsce i Chinach. Sprzedażą zajmują się poszczególne spółki z Grupy Kapitałowej. Sprzedaż dokonywana jest przez nie na rynkach światowych, zwykle związanych z miejscem ich zarejestrowania, choć w praktyce zdarzają się często odstępstwa od tego przyporządkowania – w szczególności, gdy dana spółka posiada klientów również spoza kraju swojego zarejestrowania. Do głównych rynków zbytu Grupy Kapitałowej SECO/WARWICK należy zaliczyć rynki europejski, amerykański oraz chiński.

Zgodnie z kryterium geograficznym Grupa wyróżnia dwa główne segmenty operacyjne: Chiny oraz ”Reszta Świata”.

Rynek chiński stanowi istotną część przychodów generowanych przez Grupę Kapitałową SECO/WARWICK. Dodatkowo rynek ten stanowi osobny punkt odniesienia dla działalności Grupy i możliwe jest przypisanie wpływów pieniężnych do aktywów na tym rynku. W tej strukturze co do zasady osobne przepływy generowane są z tytułu dostaw na rynek chiński (związane z produkcją przez fabrykę w Chinach i niezależne aktywa w Chinach).

”Reszta świata” obejmuje przychody głownie w Europie oraz USA. Poza Chinami produkcja i sprzedaż mają charakter globalny i są realizowane na tych samych aktywach – aktywach wszystkich pozostałych spółek z Grupy Kapitałowej. Z tych względów drugim ośrodkiem wypracowującym środki pieniężne jest „Produkcja i dystrybucja – reszta świata”.

W „reszcie świata” istotne pozycje stanowiły Polska oraz USA, których przychody wynosiły odpowiednio 272 829 tys. PLN oraz 123 320 tys. PLN. Aktywa trwałe Polski wynosiły 109 297 tys. PLN, natomiast USA 27 673 tys. PLN.

2021

 

Produkcja i dystrybucja – reszta świata

Produkcja i dystrybucja – Chiny

Razem

Przychody ogółem

409 489

53 708

463 197

Sprzedaż dla klientów stanowiąca co najmniej 10% przychodów

-

-

-

Koszt własny sprzedaży

-317 109

-41 826

-358 935

Zysk brutto ze sprzedaży

92 380

11 882

104 262

Zysk z działalności operacyjnej

17 016

6 996

24 012

Zysk netto

11 599

5 315

16 914

Aktywa trwałe

150 075

6 249

156 323

2020

 

Produkcja i dystrybucja – reszta świata

Produkcja i dystrybucja – Chiny

Razem

Przychody ogółem

361 528

27 952

389 480

Sprzedaż dla klientów stanowiąca co najmniej 10% przychodów

-

-

-

Koszt własny sprzedaży

-286 356

-18 121

-304 477

Zysk brutto ze sprzedaży

75 172

9 831

85 003

Zysk z działalności operacyjnej

14 398

4 637

19 035

Zysk netto

9 331

4 442

13 773

Aktywa trwałe

153 676

3 461

157 137

Obraz 6

Nota 3. KOSZTY DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ

KOSZTY WEDŁUG RODZAJU

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Amortyzacja

12 894

12 975

Zużycie materiałów i energii

228 918

183 207

Usługi obce

85 255

54 578

Podatki i opłaty

1 796

2 011

Wynagrodzenia

84 098

76 677

Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia

19 073

17 188

Pozostałe koszty rodzajowe

20 247

15 746

Koszty według rodzajów ogółem, w tym:

452 282

362 381

Koszty sprzedaży

-26 999

-24 245

Koszty ogólnego zarządu

-49 408

-49 105

Zmiana stanu produktów

-16 987

20 153

Koszt wytworzenia produktów na własne potrzeby

-7 257

-6 231

Koszt wytworzenia sprzedanych produktów i usług

351 631

302 952

KOSZTY AMORTYZACJI I ODPISÓW AKTUALIZUJĄCYCH UJĘTE W SPRAWOZDANIU Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży

10 198

9 661

Amortyzacja środków trwałych

4 214

4 206

Amortyzacja aktywa z tytułu praw do użytkowania

3 211

3 051

Amortyzacja wartości niematerialnych

2 773

2 404

Pozycje ujęte w kosztach sprzedaży

1 069

1 352

Amortyzacja środków trwałych

526

838

Amortyzacja aktywa z tytułu praw do użytkowania

231

167

Amortyzacja wartości niematerialnych

312

346

Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu

1 603

1 963

Amortyzacja środków trwałych

571

407

Amortyzacja aktywa z tytułu praw do użytkowania

872

1 317

Amortyzacja wartości niematerialnych

160

239

Pozycje ujęte w pozostałych kosztach operacyjnych

24

24

Amortyzacja nieruchomości inwestycyjnych

24

24

 

KOSZTY ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH

KOSZTY ZATRUDNIENIA

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Wynagrodzenia

84 098

76 677

Koszty ubezpieczeń społecznych i innych świadczeń

19 073

17 188

Koszty świadczeń pracowniczych ogółem, w tym:

103 171

93 865

Pozycje ujęte w koszcie własnym sprzedaży

54 997

54 418

Pozycje ujęte w kosztach sprzedaży

17 261

13 942

Pozycje ujęte w kosztach ogólnego zarządu

30 913

25 504

 

Obraz 6

Nota 4. POZOSTAŁE PRZYCHODY I KOSZTY OPERACYJNE

POZOSTAŁE PRZYCHODY OPERACYJNE

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Rozwiązanie rezerwy na kary

-

730

Zysk na sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych

15

300

Przychody z tytułu licencji

-

241

Otrzymane odszkodowania i kary

551

95

Przychody z tytułu wynajmu środków trwałych i nieruchomości inwestycyjnych

897

914

Umorzenie pożyczki Payroll Protection Program*

-

6 465

Odpisy aktualizujące wartość rzeczowych aktywów trwałych

-

9

Rozliczenie leasingu w związku z nieskorzystaniem z prawa wykupu przedmiotu leasingu

331

253

Zwolnienie z opłat leasingowych

-

236

Inne

326

655

Pozostałe przychody operacyjne ogółem

2 120

9 897

POZOSTAŁE KOSZTY OPERACYJNE

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Utworzenie odpisu na zapasy

2 863

2 094

Strata na sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych

529

-

Koszty sądowe, odszkodowania, kary

583

179

Koszty związane z przychodami z tytułu wynajmu środków trwałych

552

418

Darowizny

4

-

Rezerwa na odszkodowania

-

27

Inne

429

822

Pozostałe koszty operacyjne ogółem

4 959

3 540

* Payroll Protection Program (PPP) - amerykański program rządowy mający na celu utrzymanie zatrudnienia, pożyczka po spełnieniu określonych warunków (głównie wykorzystanie na określone cele) może zostać umorzona. W związku z tym, że Amerykańskie spółki Grupy otrzymały pozytywne decyzje o umorzeniu pożyczek z programu PPP, to ich umorzenie zostało ujęte jako pozostałe przychody operacyjne w 2020 roku.

 

Utrata wartości należności i aktywów kontraktowych

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Utrata wartości należności

1 004

-1 026

Utrata wartości aktywów kontraktowych

-

-

Utrata wartości należności i aktywów kontraktowych

1 004

-1 026

 

 

Obraz 6

Nota 5. PRZYCHODY I KOSZTY FINANSOWE

 

PRZYCHODY FINANSOWE

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Przychody z tytułu odsetek

285

360

Nadwyżka dodatnich różnic kursowych nad ujemnymi

821

3 147

Pozostałe

-

227

Przychody finansowe ogółem

1 106

3 734

KOSZTY FINANSOWE

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Odsetki

1 022

1 090

Odsetki od leasingów

705

753

Strata na zapadłych instrumentach pochodnych

3 406

3 554

Pozostałe

287

367

Koszty finansowe ogółem

5 421

5 765

 

Nota 6. PODATEK DOCHODOWY I ODROCZONY PODATEK DOCHODOWY

Główne składniki obciążenia podatkowego za lata zakończone 31 grudnia 2021 roku i 31 grudnia 2020 roku przedstawiają się następująco:

 

PODATEK DOCHODOWY WYKAZANY W SPRAWOZDANIU Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW

01.01.2021 - 31.12.2021

01.01.2020 - 31.12.2020

Bieżący podatek dochodowy

1 684

1 630

Bieżące obciążenie z tytułu podatku dochodowego

1 671

1 630

Korekty dotyczące bieżącego podatku dochodowego z lat ubiegłych

12

151

Odroczony podatek dochodowy

461

1 410

Związany z powstaniem i odwróceniem się różnic przejściowych

461

1 410

Obciążenie podatkowe wykazane w rachunku zysków i strat

2 145

3 039

 

Obraz 6

Wykazany w rachunku zysków i strat podatek odroczony stanowi różnicę między stanem rezerw i aktywów z tytułu podatku odroczonego na koniec i początek okresów sprawozdawczych bez uwzględnienia pozycji odnoszonych z kapitałem własnym.

 

Wyszczególnienie

2021

2020

 

 

 

Zysk brutto z działalności w PLN

19 454

17 154

Stawka podatku obowiązująca w Polsce

19%

19%

Podatek dochodowy obliczony według obowiązującej w Polsce stawki podatkowej

3 696

3 259

Różnice stawek podatkowych

176

-216

USA

402

-66

Chiny

-246

-199

Niemcy

28

6

Indie

17

8

Rosja

-26

35

-26,25947445

GK S/W

Efekt podatkowy wydatków, które nie podlegają odliczeniu przy ustalaniu dochodu do opodatkowania

279

2 728

Przychody niepodatkowe

-90

-288

Wykorzystanie strat podatkowych

-1 320

-1 354

Ulgi prac rozwojowych

-814

-655

Zmniejszenie otwarcia podatku odroczonego wynikające z obniżenia stawki podatkowej

172

-164

Inne

47

-271

Koszt podatkowy

2 145

3 039

Efektywna stawka podatkowa

11%

18%

 

Wykorzystanie strat podatkowych dotyczy głównie rozliczania zysków ze stratami z lat ubiegłych, na które nie były utworzone aktywa z tytułu podatku odroczonego.

Obraz 6

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

podstawa utworzenia odroczonego podatku dochodowego

pozostałe dochody całkowite

kwota ujęta w sprawozdaniu z całkowitych dochodów

podstawa utworzenia odroczonego podatku dochodowego

pozostałe dochody całkowite

kwota ujęta w sprawozdaniu z całkowitych dochodów

Rezerwa z tytułu podatku odroczonego

Rzeczowe aktywa trwałe i wartości niematerialne

7 676

-

-1 502

7 056

-

380

Aktywa kontraktowe

10 562

-

981

7 205

-

-666

Dodatnie różnice kursowe

993

-

993

130

-

159

Wycena kontraktów forward

60

-

-70

66

-80

-52

Aktywa z tytułu praw do użytkowania

7

-17

-42

-

-

-

Wartość firmy podatkowa dotycząca nabycia RETECH

7 794

-

-

8 349

-

-

Pozostałe

136

-

118

18

-

-302

Rezerwa z tytułu podatku odroczonego

27 228

-17

479

22 823

-80

-381

Aktywa z tytułu podatku odroczonego

Rezerwa na odprawy emerytalne i rentowe

198

-

-55

253

33

46

Rezerwa na nagrody jubileuszowe i premie

1 319

-

349

903

-

119

Rezerwa na niewykorzystane urlopy

418

-

49

369

-

3

Rezerwa na straty na kontraktach

80

-

-31

112

-

80

Rezerwa na gwarancje

1 222

-

349

748

-

-371

Pozostałe rezerwy

87

-

-246

42

-

-205

Straty podatkowe do rozliczenia

-

-

-289

289

-

-2 338

Zobowiązania kontraktowe

851

-

-606

-1 159

-

-1 401

Ujemne różnice kursowe

-7

-

16

-23

-

-37

Wynagrodzenia i ubezpieczenia społeczne płatne w następnych okresach

337

-

18

319

-

-2

Odpis aktualizujący zapasy

1 225

-

-343

1 112

-

162

Zobowiązania z tytułu leasingu

1 392

-

147

134

-

-2

Odpis aktualizujący należności

1 423

-

77

1 396

-

284

Ulga B+R

866

-

-36

902

-

666

Wycena kontraktów forward

736

62

88

619

285

110

Pozostałe

602

-

529

515

-

330

Aktywa z tytułu podatku odroczonego

10 748

62

16

6 529

318

-2 557

Rezerwa z tytułu podatku odroczonego (netto)

16 480

-79

463

16 294

-398

2 177

Obraz 6

Po znetowaniu wartość netto aktywów z tytułu podatku odroczonego wyniosła 1 714 tys. PLN.

Po znetowaniu wartość netto rezerwy z tytułu podatku odroczonego 18 194 tys. PLN.

 

Nota 7. ZYSK PRZYPADAJĄCY NA JEDNĄ AKCJĘ

Zysk podstawowy przypadający na jedną akcję oblicza się poprzez podzielenie zysku netto za okres przypadającego na zwykłych akcjonariuszy jednostki dominującej przez średnią ważoną liczbę wyemitowanych akcji zwykłych występujących w ciągu okresu po pomniejszeniu o akcje własne.

Zysk rozwodniony przypadający na jedną akcję oblicza się poprzez podzielenie zysku netto za okres przypadającego na zwykłych akcjonariuszy (po korektach o koszty generowane przez instrumenty zamienialne w przyszłości na rozwadniające akcje zwykłe) przez średnią ważoną liczbę wyemitowanych akcji zwykłych występujących w ciągu okresu skorygowaną o wpływ potencjalnych akcji wynikających z instrumentów finansowych wyemitowanych przez jednostkę dominującą, które mogą w przyszłości skutkować emisjami akcji jednostki dominującej poniżej ich wartości rynkowej.

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Zysk/strata netto z działalności kontynuowanej przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej

16 912

13 773

Zysk/strata netto przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej

16 914

13 773

Zysk netto przypadający na zwykłych akcjonariuszy, zastosowany do obliczenia zysku na jedną akcję

16 914

13 773

Średnia ważona liczba wyemitowanych akcji zwykłych zastosowana do obliczenia podstawowego zysku na jedną akcję

8 845 099

9 765 601

Zysk na jedną akcje

1,91

1,41

Wpływ rozwodnienia:

Ilość potencjalnych wydanych akcji w ramach Programu Motywacyjnego

-

203 367

Ilość potencjalnych akcji wyemitowanych po cenie rynkowej

-

9 870

Skorygowana średnia ważona liczba akcji zwykłych zastosowana do obliczenia rozwodnionego zysku na jedną akcję

8 845 099

9 850 711

Rozwodniony zysk na jedną akcję

1,91

1,40

 

Nota 8. DYWIDENDY ZAPROPONOWANE LUB UCHWALONE DO DNIA ZATWIERDZENIA SPRAWOZDANIA FINANSOWEGO

 

W dniu 22 kwietnia 2021 roku Zarząd podjął uchwałę w sprawie rekomendacji Zwyczajnemu Walnemu Zgromadzeniu podział zysku netto Spółki za 2020 rok w kwocie 7.856.447,93 zł (słownie: siedem milionów osiemset pięćdziesiąt sześć tysięcy czterysta czterdzieści siedem złotych 93/100) w następujący sposób:

 

cześć zysku netto w kwocie 4.944.307,50 zł (słownie: cztery miliony dziewięćset czterdzieści cztery tysiące trzysta siedem złotych 50/100), tj. 0,55 zł na jedną akcję przeznacza się na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy,

część zysku netto w kwocie 2.912.140,43 zł (słownie: dwa miliony dziewięćset dwanaście tysięcy sto czterdzieści złotych 43/100) przeznacza się na kapitał zapasowy Spółki.

 

Ponadto Zarząd Spółki zarekomendował, aby dniem ustalenia prawa do dywidendy (dzień D) był 1 lipca 2021 roku, a wypłata dywidendy (dzień W) nastąpiła w dniu 15 lipca 2021 roku.

 

W tym samym dniu Rada Nadzorcza pozytywnie oceniła ww. wniosek Zarządu.

Obraz 6

W dniu 10 czerwca 2021 roku Zwyczajne Walne Zgromadzenie dokonało podziału zysku netto Spółki za rok 2020, w tym przeznaczyło kwotę 4.944.307,50 zł na wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy Spółki. Kwota dywidendy przypadająca na jedną akcję wyniosła 0,55 zł.

Dzień ustalenia prawa do dywidendy został ustalony zgodnie z rekomendacją Zarządu na dzień 1 lipca 2021 roku. Dywidenda została wypłacona w dniu 15 lipca 2021 roku.

 

Nota 9. RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE

 

Zmiany rzeczowych aktywów trwałych (wg grup rodzajowych) – za okres 01.01.2021- 31.12.2021 r.

 

Wyszczególnienie

Grunty

Budynki i budowle

Maszyny i urządzenia

Środki transportu

Pozostałe rzeczowe aktywa trwałe

Razem

Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2021 r.

8

37 627

47 998

4 353

10 608

100 592

Zwiększenia, z tytułu:

-

189

1 672

107

5 216

7 184

nabycia

-

189

1 672

107

5 216

7 184

Zmniejszenia, z tytułu:

-

-

4 848

217

349

5 414

sprzedaży

-

-

4 007

197

-

4 203

likwidacji

-

-

842

20

148

1 009

inne

-

-

-

-

201

201

Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2021 roku

8

37 816

44 821

4 244

15 475

102 362

Umorzenie na dzień 01.01.2021 r.

-

9 886

30 548

3 549

7 916

51 899

Zwiększenia, z tytułu:

-

1 076

2 798

277

1 160

5 311

amortyzacji

-

1 076

2 798

277

1 160

5 311

Zmniejszenia, z tytułu:

-

-

2 958

109

349

3 415

sprzedaży

-

-

2 190

16

-

2 206

likwidacji

-

-

768

93

148

1 008

wydzielenie prawa do użytkowania

-

-

-

-

201

201

Umorzenie na dzień 31.12.2021 r.

-

10 962

30 388

3 718

8 727

53 795

Odpisy aktualizujące na 01.01.2021 r.

-

-

-

3

-

3

Zwiększenia, z tytułu:

-

-

-

-

-

-

utrata wartości

-

-

-

-

-

-

Zmniejszenia, z tytułu:

-

-

-

-

-

-

wykorzystanie

-

-

-

-

-

-

odwrócenie

-

-

-

-

-

Odpisy aktualizujące na 31.12.2021 r.

-

-

-

3

-

3

Różnice kursowe netto z przeliczenia sprawozdania finansowego na walutę prezentacji

24

947

911

243

573

2 698

Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2021 roku

32

27 801

15 344

768

7 320

51 263

 

Obraz 6

 

Zmiany rzeczowych aktywów trwałych (wg grup rodzajowych) – za okres 01.01.2020- 31.12.2020 r.:

 

Wyszczególnienie

Grunty

Budynki i budowle

Maszyny i urządzenia

Środki transportu

Pozostałe rzeczowe aktywa trwałe

Razem

Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2020 r.

649

45 526

56 938

4 080

8 740

115 932

Zwiększenia, z tytułu:

-

344

1 028

600

1 969

3 941

nabycia

-

344

1 028

600

1 969

3 941

Zmniejszenia, z tytułu:

641

8 243

9 968

327

100

19 280

sprzedaży

641

8 073

9 761

327

15

18 818

likwidacji

-

51

206

-

85

343

inne

-

119

-

-

-

119

Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2020 roku

8

37 627

47 998

4 353

10 608

100 592

Umorzenie na dzień 01.01.2020 r.

-

12 609

37 012

3 421

6 144

59 186

Zwiększenia, z tytułu:

-

1 168

2 107

325

1 851

5 451

amortyzacji

-

1 168

2 107

325

1 851

5 451

Zmniejszenia, z tytułu:

-

3 891

8 571

197

79

12 739

sprzedaży

-

3 891

8 370

197

-

12 458

likwidacji

-

-

201

-

79

281

Umorzenie na dzień 31.12.2020 r.

-

9 886

30 548

3 549

7 916

51 899

Odpisy aktualizujące na 01.01.2020 r.

63

1 527

1 232

3

-

2 825

Zwiększenia, z tytułu:

-

-

-

-

-

-

utrata wartości

-

-

-

-

-

-

Zmniejszenia, z tytułu:

63

1 527

1 232

-

-

2 822

wykorzystanie

63

1 262

1 232

2 557

odwrócenie

-

265

-

-

-

265

Odpisy aktualizujące na 31.12.2020 r.

-

-

-

3

-

3

Różnice kursowe netto z przeliczenia sprawozdania finansowego na walutę prezentacji

24

959

549

199

504

2 234

Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2020 roku

32

28 699

17 998

1 001

3 195

50 924

 

 

Obraz 6

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie:

 

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie stan na 01.01.2021

Poniesione nakłady w roku obrotowym

Rozliczenie nakładów

Stan na 31.12.2021

Budynki, lokale i obiekty inżynierii lądowej i wodnej

Urządzenia techniczne i maszyny

Środki transportu

Inne Rzeczowe aktywa trwałe

3 407

4 406

268

774

-

5 158

1 612

Rzeczowe aktywa trwałe w budowie stan na 01.01.2020

Poniesione nakłady w roku obrotowym

Rozliczenie nakładów

Stan na 31.12.2020

Budynki, lokale i obiekty inżynierii lądowej i wodnej

Urządzenia techniczne i maszyny

Środki transportu

Inne Rzeczowe aktywa trwałe

1 026

3 403

215

807

-

-

3 407

 

 

AKTYWA Z TYTUŁU PRAW DO UŻYTKOWANIA

 

Wyszczególnienie

Grunty

Budynki i budowle

Maszyny i urządzenia

Środki transportu

Razem

Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2021 r.

2 625

16 140

4 144

7 777

30 685

Zwiększenia, z tytułu:

-

2 721

-

986

3 706

nowych umów leasingu

-

2 707

-

986

3 693

modyfikacji umów

-

14

-

-

14

Zmniejszenia, z tytułu:

-

-

-

1 716

1 716

likwidacji

-

-

-

209

209

modyfikacji umów

-

-

-

1 506

1 506

Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2021 r.

2 625

18 861

4 144

7 047

32 676

Umorzenie na dzień 01.01.2021 r.

59

4 287

299

3 016

7 661

Zwiększenia, z tytułu:

37

1 925

184

1 625

3 771

amortyzacji

37

1 925

184

1 625

3 771

Zmniejszenia, z tytułu:

-

-

-

1 201

1 201

modyfikacji umów

-

-

-

1 201

1 201

Umorzenie na dzień 31.12.2021 r.

96

6 211

483

3 440

10 231

Różnice kursowe

-

-1 452

-

-

-1 452

Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2021 r.

2 529

11 198

3 661

3 607

20 993

 

Obraz 6

Wyszczególnienie

Grunty

Budynki i budowle

Maszyny i urządzenia

Środki transportu

Razem

Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2020 r.

2 625

7 000

4 144

6 969

20 738

Zwiększenia, z tytułu:

-

9 276

-

3 281

12 556

nowych umów leasingu

-

9 260

-

3 281

12 541

modyfikacji umów

-

15

-

-

15

Zmniejszenia, z tytułu:

-

136

-

2 474

2 609

likwidacji

-

-

-

119

119

modyfikacji umów

-

136

-

2 354

2 490

Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2020 r.

2 625

16 140

4 144

7 777

30 685

Umorzenie na dzień 01.01.2020 r.

23

1 562

115

2 807

4 507

Zwiększenia, z tytułu:

37

2 725

184

1 591

4 536

amortyzacji

37

2 725

184

1 591

4 536

Zmniejszenia, z tytułu:

-

-

-

1 382

1 382

modyfikacji umów

-

-

-

1 382

1 382

Umorzenie na dzień 31.12.2020 r.

59

4 287

299

3 016

7 661

Różnice kursowe

-

625

-

-

624

Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2020 r.

2 565

12 478

3 845

4 761

23 649

 

Nota 10. WARTOŚCI NIEMATERIALNE

 

Zmiany wartości niematerialnych (wg grup rodzajowych) – za okres 01.01.2021 - 31.12.2021 r.

 

Wyszczególnienie

Patenty, koncesje, licencje, oprogramowanie

Koszty prac rozwojowych

Inne wartości niematerialne

Ogółem

Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2021 r.

15 924

45 029

5 093

66 045

Zwiększenia, z tytułu:

1 396

3 672

-

5 068

nabycia

1 394

3 624

-

5 017

inne

2

48

-

50

Zmniejszenia, z tytułu:

179

18

-

197

likwidacja

158

-

-

158

reklasyfikacja

21

18

-

39

Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2021 r.

17 140

48 683

5 093

70 917

Umorzenie na dzień 01.01.2021 r.

9 760

6 704

4 151

20 616

Zwiększenia, z tytułu:

1 157

1 736

267

3 160

amortyzacji

1 157

1 736

267

3 160

Zmniejszenia, z tytułu:

158

-

-

158

inne

-

-

-

-

Umorzenie na dzień 31.12.2021 r.

10 760

8 440

4 418

23 617

Obraz 6

Odpisy aktualizujące na 01.01.2021 r.

-

-

-

-

Odpisy aktualizujące na 31.12.2021 r.

-

-

-

-

Różnice kursowe netto z przeliczenia sprawozdania finansowego na walutę prezentacji

-61

10

-

-51

Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2021 roku

6 320

40 253

675

47 248

 

Zmiany wartości niematerialnych (wg grup rodzajowych) – za okres 01.01.2020 - 31.12.2020 r.

 

Wyszczególnienie

Patenty, koncesje, licencje, oprogramowanie

Koszty prac rozwojowych

Inne wartości niematerialne

Ogółem

Wartość bilansowa brutto na dzień 01.01.2020 r.

15 260

42 449

5 093

62 801

Zwiększenia, z tytułu:

1 217

2 580

-

3 797

nabycia

1 075

2 580

-

3 655

inne

142

-

-

142

Zmniejszenia, z tytułu:

553

-

-

553

inne

553

-

-

553

Wartość bilansowa brutto na dzień 31.12.2020 r.

15 924

45 029

5 093

66 045

Umorzenie na dzień 01.01.2020 r.

8 334

5 615

3 859

17 809

Zwiększenia, z tytułu:

1 430

1 266

292

2 988

amortyzacji

1 430

1 266

292

2 988

inne

-

-

-

-

Zmniejszenia, z tytułu:

4

177

-

181

inne

4

177

-

181

Umorzenie na dzień 31.12.2020 r.

9 760

6 704

4 151

20 616

Odpisy aktualizujące na 01.01.2020 r.

-

-

-

-

Odpisy aktualizujące na 31.12.2020 r.

-

-

-

-

Różnice kursowe netto z przeliczenia sprawozdania finansowego na walutę prezentacji

-1

10

-

9

Wartość bilansowa netto na dzień 31.12.2020 r.

6 162

38 336

942

45 440

 

Na wartościach niematerialnych nie istnieją żadne zabezpieczenia z tytułu zobowiązań.

Na dzień na dzień 31 grudnia 2021 roku oraz 31 grudnia 2020 roku Grupa nie posiadała wartości niematerialnych przeznaczonych do sprzedaży.

Koszty badawcze rozpoznane w sprawozdaniu z całkowitych dochodów w roku 2021 roku wyniosły 2 827 tys. PLN, natomiast w 2020 roku 1 831 tys. PLN.

Na dzień 31 grudnia 2021 roku występuje 28 531 tys. PLN kosztów prac rozwojowych zakończonych oraz

11 722 tys. PLN kosztów niezakończonych prac rozwojowych. Koszty obejmują rozwój innowacyjnych urządzeń obróbki cieplnej metali i metalurgii próżniowej.

Obraz 6

Prace związane z prowadzonymi projektami rozwojowymi realizowanymi polegają między innymi na rozwoju prototypów nowych urządzeń, rozwijaniu nowych technologii obróbki termicznej, a także udoskonalaniu obecnych produktów poprzez poprawę ich parametrów technicznych.

W kosztach prac rozwojowych zakończonych występuje:

18 549 tys. PLN przypisanych do segmentów pieców próżniowych,

997 tys. PLN przypisanych do segmentów pieców atmosferowych,

3 088 tys. PLN przypisanych do segmentów pieców aluminiowych,

4 976 tys. PLN przypisanych do segmentów pieców topialnych,

921 tys. PLN pozostałych.

W kosztach prac rozwojowych w toku wytwarzania występuje:

7 135 tys. PLN przypisanych do segmentów pieców próżniowych,

3 447 tys. PLN przypisanych do segmentów pieców atmosferowych,

479 tys. PLN przypisanych do segmentów pieców aluminiowych,

10 tys. PLN przypisanych do segmentów pieców topialnych,

651 tys. PLN pozostałych.

 

Grupa dokonuje rozróżnienia pomiędzy pracami badawczymi a pracami rozwojowymi w ramach prowadzonych projektów niezależnie od rodzaju segmentu, w którym prace są prowadzone, zgodnie z wewnętrznymi ustaleniami już na etapie rozpoczęcia prac nad nowym zabudżetowanym projektem. Każdy projekt, który nie spełnia kryteriów ujęcia jako wartość niematerialna jest traktowany jako projekt realizowany w ramach prac badawczych. Kryteria Grupy, które pozwalają na kapitalizację nakładów projektów rozwojowych są zgodne z MSR 38 a wszystkie nakłady, na prace badawcze i rozwojowe, które nie spełniają ustalonych kryteriów są wykazywane jako koszt w momencie poniesienia. Koszty prac rozwojowych, które były uprzednio ujmowane jako koszt, nie są w kolejnym okresie wykazywane w aktywach.

 

W odniesieniu do nakładów na prace rozwojowe przeprowadzone zostały testy na utratę wartości. Grupa przeprowadza testy w ramach zidentyfikowanych ośrodków wypracowujących środki pieniężne. Skapitalizowane koszty prac rozwojowych testowane są na poziomie grupy ośrodków razem z aktywami korporacyjnymi.

 

Łączna wartość odzyskiwalna poszczególnych ośrodków wypracowujących środki pieniężne została ustalona na podstawie wartości użytkowej skalkulowanej na bazie prognozy przepływów środków pieniężnych opartej na zatwierdzonych przez wyższą kadrę kierowniczą budżetach finansowych obejmujących pięcioletni okres wraz z dodatkowym uwzględnieniem wartości rezydualnej po zakończeniu pięcioletniego okresu analizy mając na uwadze spodziewany długoterminowy zakres wykorzystywania rozwijanych technologii w oparciu o dotychczasowe doświadczenie Grupy.

Kluczowe założenia zastosowane do obliczenia wartości użytkowej

Celem obliczenia wartości użytkowej poszczególnych ośrodków wypracowujących środki pieniężne uwzględniane są takie założenia, jak:

Poziom sprzedaży grupy ośrodków,

Marża brutto w oparciu o średnie procentowe wartości marży realizowane przez dany ośrodek,

Średni roczny wzrost EBITDA w okresie prognozy oraz długoterminowa stopa wzrostu po okresie prognozy,

Stopy dyskontowe oszacowane w oparciu o poziom ryzyka dla każdego ośrodka.

 

Wrażliwość na zmiany założeń

W przypadku oszacowania wartości użytkowej kierownictwo jest przekonane, iż żadna racjonalnie możliwa zmiana jakiegokolwiek kluczowego założenia określonego powyżej nie spowoduje, że wartość bilansowa tego ośrodka znacząco przekroczy jego wartość odzyskiwalną.

Obraz 6

Nota 11. WARTOŚĆ FIRMY

 

Wartość firmy z konsolidacji

31.12.2021

31.12.2020

przekształcone

Retech Systems LLC

30 081

30 081

SW Germany

1 667

1 667

Razem wartość firmy na koniec okresu

31 748

31 748

W 2021 roku nie dokonano zmniejszenia / zwiększenia wartości firmy.

 

Zarząd Grupy dokonuje analizy wyników działalności gospodarczej w podziale na ośrodki zintegrowane pionowo w ramach Grupy. Grupa prowadzi działalność na wielu rynkach na świecie sprzedając piece do obróbki cieplnej produkowane w 3 technologiach. Główne centra produkcyjne Grupy znajdują się w Polsce, USA i Chinach. Sprzedażą zajmują się poszczególne spółki z Grupy Kapitałowej. Sprzedaż dokonywana jest przez nie na rynkach światowych, zwykle związanych z miejscem ich zarejestrowania, choć w praktyce zdarzają się często odstępstwa od tego przyporządkowania – w szczególności, gdy dana spółka posiada klientów również z poza kraju swojego zarejestrowania.

Ośrodki wypracowujące środki pieniężne zostały rozpoznane w Grupie zgodnie z kryterium geograficznym, gdyż identyfikacja wpływów pieniężnych może być dokonana według rynków zbytu produktów Grupy.

W tej strukturze co do zasady osobne przepływy generowane są z tytułu dostaw na rynek chiński (związane z produkcją przez fabrykę w Chinach i niezależne aktywa w Chinach). Rynek ten stanowi osobny punkt odniesienia dla działalności Grupy i możliwe jest przypisanie wpływów pieniężnych do aktywów na tym rynku. Z tego względu pierwszym ośrodkiem wypracowującym środki pieniężne jest „Produkcja i dystrybucja – Chiny”.

Aktywa tego ośrodka stanowią wszystkie aktywa produkcyjne i dystrybucyjne w spółkach chińskich.

Najmniejszą grupą aktywów, dla której możliwe jest przypisanie pozostałych wpływów są wszystkie pozostałe aktywa produkcyjne i dystrybucyjne Grupy. Poza Chinami produkcja i sprzedaż mają charakter globalny i są realizowane na tych samych aktywach – aktywach wszystkich pozostałych spółek z Grupy Kapitałowej. Z tych względów drugim ośrodkiem wypracowującym środki pieniężne jest „Produkcja i dystrybucja – reszta świata”.

Na poziomie grupy ośrodków badana jest utrata wartości aktywów korporacyjnych oraz wartości niematerialnych wynikających z wewnętrznie wytworzonych oraz nabytych prac rozwojowych w dziedzinie technologii budowy pieców.

Na dzień raportowy Grupa nie widzi przesłanek odnośnie utraty wartości wyżej wymienionych ośrodków. Jednakże test w zakresie ośrodka „Reszta swiata” wymagany był ze względu na ujmowanie wartości firmy jako jednego ze składników aktywów tego ośrodka.

Wartość odzyskiwalną wszystkich ośrodków wypracowujących środki pieniężne ustalono na podstawie wyliczeń wartości użytkowej. Wyliczenia te wykorzystują projekcje przepływów pieniężnych po opodatkowaniu przyjęte w modelach finansowych zatwierdzonych przez Zarząd w perspektywie 5 lat. Przepływy pieniężne wykraczające poza okres 5 lat ekstrapoluje się przy użyciu oszacowanych stóp wzrostu przedstawionych poniżej. Stopa wzrostu po okresie prognozy stanowi średnią ważoną spodziewanych stóp wzrostu do końca okresu objętego modelem finansowym oraz oczekiwanych stóp inflacji po tym okresie.

Obraz 6

Główne założenia zastosowane w wyliczeniach wartości użytkowej na 31 grudnia 2021 r. są następujące:

 

Produkcja i dystrybucja  – reszta świata 

Średni roczny wzrost przychodów w okresie prognozy

6,70%

Długoterminowa stopa wzrostu po okresie prognozy

2%

Stopa dyskonta 

11,46%

Wartość odzyskiwalna ośrodka 

214 224

Nadwyżka nad wartością odzyskiwalna ośrodka 

100 549

 

Wrażliwość na zmiany założeń:

wykonano symulację wartości odzyskiwalnej przy zmienionych poziomach stóp dyskontowych w latach 2022-2026 dla każdej spółki, dla której wykonano test na utratę wartości:

Stopy dyskontowe przyjęte w teście

zmiana stopy dyskonta o +1/-1%

-21 231

25 613

zmiana średniej stopy wzrostu przychodów +10/-10%

39 088

-28 365

zmiana stopy wzrostu po okresie prognozowym +1/-1%

17 452

-14 115

Jako kluczowe założenie, dla każdego z ośrodków wypracowujących środki pieniężne, Zarząd przyjął prognozowane wskaźniki przychodów wynikający z planu finansowego Grupy na okres prognozy oraz długoterminową stopę wzrostu tego wskaźnika po okresie prognozy. Wielkość sprzedaży oraz cena sprzedaży produktów dla każdego okresu stanowi główny czynnik wpływający na wielkość przychodów. Założenia kosztowe wynikają z szacowanych poziomów kosztów materiałów oraz pracy dla wolumenów warunkujących uzyskanie przychodów. Skumulowany roczny wskaźnik wzrostu wolumenu jest oparty na oczekiwaniach Zarządu, co do rozwoju rynku oraz ograniczony przez maksymalną zdolność produkcyjną zakładów. Zastosowane długoterminowe stopy wzrostu zgodne są z prognozami przedstawionymi w raportach branżowych. Stopa dyskontowa – W testach na utratę wartości jako stopy dyskontowe zastosowano średnioważony koszt kapitału, korygowany w poszczególnych przypadkach o premie i dyskonta z tytułu ryzyk specyficznych dla danego testowanego aktywu.

Na poziomie grupy ośrodków nie odnotowano utraty wartości.

Nota 12. INWESTYCJE W JEDNOSTKACH WYCENIANE METODĄ PRAW WŁASNOŚCI

 

OOO SCT

Grupa posiada 50% udziałów zwykłych w kapitale OOO SCT co uprawnia do wykonywania 50% głosów na zgromadzeniu wspólników OOO SCT - spółki prawa rosyjskiego. Pozostałe 50% głosów należy do partnera rosyjskiego. Inwestycja w OOO SCT jest wyceniana zgodnie z MSR 28 metodą praw własności.

 

Wartość inwestycji

 

Stan na 31.12.2020 r.

-

Udział w stracie jednostki współkontrolowanej 2021

-242

Różnice kursowe z przeliczenia jednostki zagranicznej

133

Odpis wartości

109

Stan na 31.12.2021 r.

-

Obraz 6

Na podstawie testu na utratę wartości dokonano pełnego odpisu wartości inwestycji w jednostce współkontrolowanej.

Zgodnie z MSR 12.44 Grupa Kapitałowa ujmuje składnik odroczonego podatku dochodowego od różnic przejściowych wynikających z inwestycji w jednostkach stowarzyszonych wyłącznie w zakresie, w którym jest prawdopodobne, że różnice przejściowe odwrócą się w dającej się przewidzieć przyszłości.

Zgodnie z intencją Zarządu Jednostki dominującej, inwestycja w spółce OOO SCT, ma charakter długoterminowy (nie istnieją na dzień dzisiejszy plany sprzedaży udziałów). W związku z powyższym, zgodnie z MSR 12.44 od różnic przejściowych dotyczących inwestycji w jednostkach stowarzyszonych nie został ujęty składnik odroczonego podatku dochodowego.

 

 

Nota 13. ZAPASY

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Materiały

30 713

25 340

Półprodukty i produkty w toku

28 695

30 457

Produkty gotowe

2 733

5 151

Towary

650

606

Zapasy, razem (wartość bilansowa)

62 790

61 555

Odpis wartości zapasów

10 855

8 010

Zapasy brutto

73 645

69 564

 

ZMIANA STANU ODPISU

ODPISY

materiały

półprodukty i produkty w toku

produkty gotowe

towary

Razem

01.01.2020

2 058

5 652

-

5

7 714

Zwiększenia w tym:

911

450

733

-

2 094

- utworzenie odpisów z tytułu utraty wartości w korespondencji z pozostałymi kosztami operacyjnymi

911

450

733

-

2 094

Zmniejszenia w tym:

1 783

17

-

-

1 800

- wykorzystanie

1 783

-

-

-

1 783

Różnice kursowe netto z przeliczenia sprawozdania finansowego na walutę prezentacji

-

17

-

-

17

31.12.2020

1 187

6 085

733

5

8 009

Zwiększenia w tym:

2 275

588

-

-

2 863

- utworzenie odpisów z tytułu utraty wartości w korespondencji z pozostałymi kosztami operacyjnymi

2 275

588

-

-

2 863

Zmniejszenia w tym:

-

17

-

-

17

Różnice kursowe netto z przeliczenia sprawozdania finansowego na walutę prezentacji

-

17

-

-

17

31.12.2021

3 462

6 656

733

5

10 855

Obraz 6

Na podstawie przeprowadzonej analizy wartości zapasów na dzień 31.12.2021 r. i 31.12.2020 r. dokonano aktualizacji ich wartości poprzez utworzenie odpisów z tytułu utraty wartości zapasów, które zostały uszkodzone, utraciły całkowicie lub częściowo swoją przydatność, spadły ich ceny sprzedaży, wzrosły szacowane koszty przygotowania sprzedaży, wzrosły koszty niezbędne do doprowadzenia do sprzedaży do skutku.

W związku z wykorzystaniem w ramach Grupy zapasów, których wartość była uprzednio objęta odpisem, w okresie, którym miało miejsce wykorzystanie, dokonano odwrócenia odpisu z tytułu utraty wartości zapasów w korespondencji z kontem pozostałe koszty operacyjne.

Nota 14. AKTYWA/ZOBOWIĄZANIA KONTRAKTOWE

 

Aktywa kontraktowe

Aktywa kontraktowe odzwierciedlają kwoty należne od klientów w ramach wyświadczenia usługi bądź dostarczenia sprzętu.

Z uwagi na realizacją dużych kontraktów dla poszczególnych klientów, w ocenie Grupy w odniesieniu do aktywów kontraktowych oraz należności, występuje koncentracja ryzyka kredytowego, w związku z powyższym przy ustalaniu odpisów aktualizujących Grupy przeprowadza indywidualną analizę poszczególnych sald. Maksymalną ekspozycję Grupy na ryzyko kredytowe na dzień zakończenia okresu sprawozdawczego odzwierciedla wartość bilansowa tych aktywów.

 

Zmiany stanu aktywów kontraktowych w okresie 12 miesięcy zakończonym 31 grudnia 2021 roku przedstawiały się następująco:

 

2021

2020

Saldo początkowe

66 583

101 984

Zwiększenia

379 545

292 818

Zafakturowane kwoty przeniesione do należności handlowych

-369 198

-328 622

Różnice kursowe

1 504

403

Saldo zamknięcia

78 434

66 583

 

Zobowiązania kontraktowe

Około 105 241 tys. PLN salda zobowiązań kontraktowych na dzień 1 stycznia 2021 roku zostało rozpoznane jako przychody w okresie 12 miesięcy zakończonym 31 grudnia 2021 roku.

Znaczące kwoty w pozycji aktywa i zobowiązania kontraktowe wynikają z harmonogramów płatności ustalonych z klientami i są ujmowane na poziomie poszczególnych umów.

Na dzień 31 grudnia 2021 roku, cena transakcyjna przypisana do niespełnionych zobowiązań do wykonania świadczenia wynikających z umów z klientami wyniosła 88 029 tys. PLN. Poniższa tabela przedstawia przedziały czasowe, w których Grupa oczekuje, że spełni te zobowiązania do wykonania świadczenia i rozpozna przychody z nimi związane.

 

31.12.2021

31.12.2020

Do 1 roku

78 917

112 237

Od 1 roku do 2 lat

1 357

598

Od 2 lat do 3 lat

-

-

Od 3 lat do 4 lat

-

-

Od 4 lat do 5 lat

-

-

Powyżej 5 lat

-

-

Niespełnione zobowiązania do wykonania świadczenia razem

80 274

112 835

 

 

Obraz 6

Nota 15. NALEŻNOŚCI HANDLOWE ORAZ POZOSTAŁE NALEŻNOŚCI

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Należności handlowe

od jednostek pozostałych

-

-

Pozostałe należności

 

 

od jednostek pozostałych

1 456

677

Należności długoterminowe ogółem

1 456

677

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Należności handlowe

83 570

88 994

- handlowe, o okresie spłaty do 12 miesięcy

83 570

88 994

Pozostałe należności krótkoterminowe ogółem

18 317

13 221

- z tytułu podatków, dotacji, ceł, ubezpieczeń

10 561

4 576

- z tytułu sprzedaży udziałów w S/W Brasil

328

1 518

- z tytułu zaliczek

5 629

3 879

- pozostałe należności

1 799

3 248

Należności handlowe oraz pozostałe należności netto ogółem

101 888

102 215

Odpisy aktualizujące (wartość dodatnia)

15 501

14 497

Należności handlowe oraz pozostałe należności brutto ogółem

117 388

116 711

 

Na 31 grudnia 2021 roku należności handlowe w kwocie 15 501 tys. PLN (2020: 14 497 tys. PLN) zostały uznane za nieściągalne i w związku z tym objęte odpisem aktualizującym. Wartość objęta odpisem w związku z indywidulaną analizą poszczególnych sald wynosi 8 745 tys. PLN, natomiast wartość odpisu ujęta jako oczekiwane straty kredytowe na całej populacji należności to 5 384 tys. PLN.

Zmiany odpisu aktualizującego należności były następujące:

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Na początek okresu

14 497

15 174

Zwiększenie

2 028

503

Rozwiązanie (-)

-546

-1 140

Różnice kursowe netto z przeliczenia sprawozdania finansowego na walutę prezentacji

-478

-41

Na koniec okresu

15 501

14 497

 

Należności handlowe (brutto) o pozostałym od dnia bilansowego okresie spłaty:

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

do 1 miesiąca

41 160

45 302

powyżej 1 miesiąca do 6 miesięcy

27 978

21 733

powyżej 6 miesięcy do 1 roku

9 386

16 881

powyżej 1 roku

3 599

120

należności przeterminowane

2 903

1 483

Należności handlowe razem (netto)

85 026

85 519

Należności długoterminowe

1 456

677

Należności krótkoterminowe

83 570

84 842

Obraz 6

Odpisy aktualizujące wartość należności handlowe

15 501

14 497

Należności handlowe razem (brutto)

100 526

100 016

 

Należności z tytułu podatku dochodowego

Na dzień 31 grudnia 2021 r. należności z tytułu podatku dochodowego wynosiły 280 tys. PLN, a na dzień 31.12.2020 r. 481 tys. PLN.

 

Nota 16. POZOSTAŁE AKTYWA I ZOBOWIĄZANIA FINANSOWE

 

Pozostałe aktywa finansowe

 

Wyszczególnienie

 

31.12.2021

31.12.2020

Akcje i udziały w pozostałych jednostkach

3

3

Pochodne instrumenty finansowe

35

345

Razem aktywa finansowe, w tym:

38

348

- długoterminowe

3

3

- krótkoterminowe

 

35

345

 

Pozostałe zobowiązania finansowe

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Kredyty

49 792

32 013

Pozostałe zobowiązania finansowe:

22 411

24 639

- Pochodne instrumenty finansowe

3 872

3 033

- zobowiązania leasingowe

18 539

21 555

- inne

-

51

Razem zobowiązania finansowe, w tym:

72 204

56 652

- długoterminowe

26 627

28 000

- krótkoterminowe

45 577

28 650

 

 

31.12.2021

31.12.2020

Aktywa

Zobowiązania

Aktywa

Zobowiązania

Pochodne instrumenty finansowe

38

3 872

348

3 033

Razem aktywa i zobowiązania finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy

- długoterminowe

-

-

-

-

- krótkoterminowe

-

-

-

-

Razem instrumenty zabezpieczające

- długoterminowe

3

90

3

177

- krótkoterminowe

35

3 782

345

2 856

Obraz 6

Ujawnienia dotyczące instrumentów pochodnych spełniających kryteria rachunkowości zabezpieczeń

 

W 2021 Spółka SECO/WARWICK S.A zabezpieczała w roku średnio 55 % przepływów pieniężnych z eksportu denominowanych w EUR, 66 % przepływów pieniężnych denominowanych w USD i 30 % przepływów pieniężnych denominowanych w GBP walutowymi kontraktami terminowymi typu forward. Celem powyższej strategii jest zabezpieczenie kursu budżetowego kontraktów. Zmiana wartości przepływów EUR, USD i GBP jest rekompensowana zmianą wartości godziwej instrumentu zabezpieczającego. W przypadku gdy spełnione są kryteria zgodnie z § 6.4.1 MSSF 9 Spółka stosuje rachunkowość zabezpieczeń.

 

Wycena bilansowa instrumentów pochodnych ujmowana jest w kapitałach własnych Grupy. W momencie, gdy transakcja, dla której został zawarty walutowy kontrakt terminowy ma wpływ na rachunek zysków i strat – wycena pierwotnie ujęta w kapitałach własnych reklasyfikowana jest do rachunku zysku i strat. Grupa przyjęła, iż z uwagi na fakt, iż instrumenty pochodne zawiera się pod zawarte umowy na realizację kontraktów długoterminowych (rozliczanych stopniem kosztowego zaawansowania), transakcja wpływa na rachunek zysków i strat proporcjonalnie do zaawansowania procentowego realizacji danego kontraktu. Grupa przyjęła założenie, że otrzymane od współpracujących banków wyceny instrumentów pochodnych na dzień bilansowy wiarygodnie odzwierciedlają wartość godziwą walutowych transakcji terminowych i taką wartość ujęto w księgach. Efektywność transakcji weryfikowana jest poprzez porównanie dat zapadalności transakcji zabezpieczanej i zabezpieczającej oraz nominału transakcji zabezpieczanej i zabezpieczającej.

Grupa zabezpiecza przyszłe przepływy pieniężne w zakresie ryzyk kursowych. Grupa ustala pozycję netto w zakresie przyszłych przepływów pieniężnych w określonych przedziałach czasowych. Pozycja ta podlega zabezpieczeniu kontraktami forward na daną walutę. Strategia zabezpieczenia przewiduje zabezpieczanie całej pozycji netto. Strategia zakłada również rolowanie instrumentów pochodnych w przypadkach, gdyż rzeczywiste terminy rozliczenia pozycji netto przesuwają się z przyczyn niezależnych od Grupy.

Pozycja netto ustalana jest na podstawie wysoce prawdopodobnych przyszłych przepływów pieniężnych. Wysokie prawdopodobieństwo weryfikowane jest poprzez zabezpieczania wyłącznie przyszłych przepływów wynikających z podpisanych umów na dostawy. Przyjęta polityka zabezpieczeń pozwala na ograniczanie ryzyka związanego z wahaniami kursów walut wynikających z wpływów realizowanych przez Grupę w walutach innych niż waluta funkcjonalna. Zabezpieczenie dokonywane są na okresy od kilku miesięcy do kilku lat. Zawarcie kontraktów forward w zakresie przepływów walutowych usuwa niepewność związaną z kwotą wpływów netto z tytułu sprzedaży produktów do klientów.

Powiązanie ekonomiczne między instrumentem zabezpieczanym i zabezpieczającym ustalane jest na 3 poziomach:

kontrakt zabezpieczający jest denominowany w walucie transakcji zabezpieczanej,

okres, na który zawarty jest kontrakt pochodny odpowiada okresowi realizacji transakcji zabezpieczanej z dokładnością do miesiąca realizacji,

kwota instrumentu pochodnego odpowiada kwocie pozycji netto przepływów zaplanowanych na dany miesiąc.

W przypadku zabezpieczeń zakupów walut obcych Grupa zawiera relacje zabezpieczenia, w których najważniejsze warunki instrumentu zabezpieczającego dokładnie odpowiadają warunkom pozycji zabezpieczanej.

 

Grupa ocenia, że głównymi źródłami nieefektywności, które mogą mieć wpływ na powiązanie zabezpieczające są:

wpływ ryzyka kredytowego banku, w którym zawarty jest instrument pochodny;

różnice w czasie rozliczania transakcji zabezpieczanych;

innego od przewidywanego momentu wystąpienia zmian prognozowanych transakcji w stosunku do pierwotnych szacunków;

przyjmowania całej wyceny kontraktu forward jako instrumentu zabezpieczającego.

Obraz 6

Na dzień 31 grudnia 2021 r. i 31 grudnia 2020 r. Grupa nie stwierdziła innych źródeł nieefektywności niż wyżej wymienione.

W 2021 i 2020 roku nie nastąpiły istotne nieefektywności zabezpieczenia.

 

W ramach zabezpieczeń przepływów pieniężnych Grupa nie planuje transakcji, w odniesieniu do której w poprzednim okresie stosowano rachunkowość zabezpieczeń, ale której zrealizowania się już nie oczekuje.

 

Na dzień 31 grudnia 2021 r. i 31 grudnia 2020 r. Grupa posiadała następujące instrumenty zabezpieczające ekspozycję na zmiany waluty obcej:

Stan na 31.12.2021 r.

Ryzyko walutowe

Data wymagalności do 1 roku

Data wymagalności powyżej 1 roku do 3 lat

Data wymagalności powyżej 3 lat

Walutowe kontrakty typu forward w tys. PLN

126 273

1 997

-

EUR – kurs* kontraktu terminowego

4,5820

4,6441

-

USD – kurs* kontraktu terminowego

3,8632

-

-

GBP – kurs* kontraktu terminowego

5,3890

-

-

GBP – kurs kontraktu terminowego

-

-

-

 

Stan na 31.12.2020 r.

Ryzyko walutowe

Data wymagalności do 1 roku

Data wymagalności powyżej 1 roku do 3 lat

Data wymagalności powyżej 3 lat

Walutowe kontrakty typu forward w tys. PLN

83 290

12 064

-

EUR – kurs* kontraktu terminowego

4,4145

4,4914

-

USD – kurs* kontraktu terminowego

3,7664

-

-

GBP – kurs* kontraktu terminowego

5,0084

-

-

GBP – kurs kontraktu terminowego

-

-

-

 

 

 

 

Obraz 6

Tabela poniżej przedstawia łączną wartość relacji zabezpieczających otwartych na dzień 31.12.2021 r.

31.12.2021

Nominał kontraktu

Pierwotna nominalna wartość instrumentu zabezpieczającego

Pozostały nominał instrumentu zabezpieczającego na 31.12.2021

Wartość godziwa Instrumentu (w tys. PLN)

Wartość ujęta w wyniku (w tys. PLN)

Wartość ujęta w kapitałach (w tys. PLN)

Termin końcowego rozliczenia instrumentu zabezpieczającego

( w tys EUR )

RAZEM

65 408

29 901

21 115

-1 677

-974

-703

od 31.01.2022 do 13.04.2023 

31.12.2021

Nominał kontraktu (w tys. USD)

Pierwotna nominalna wartość instrumentu zabezpieczającego

Pozostały nominał instrumentu zabezpieczającego na 31.12.2021

Wartość godziwa Instrumentu (w tys. PLN)

Wartość ujęta w wyniku (w tys. PLN)

Wartość ujęta w kapitałach (w tys. PLN)

Termin końcowego rozliczenia instrumentu zabezpieczającego

RAZEM

12 463

8 119

7 859

-2 128

-563

-1 565

od 31.01.2021 do 30.12.2022 

31.12.2021

Nominał kontraktu (w tys. GBP)

Pierwotna nominalna wartość instrumentu zabezpieczającego

Pozostały nominał instrumentu zabezpieczającego na 31.12.2021

Wartość godziwa Instrumentu (w tys. PLN)

Wartość ujęta w wyniku (w tys. PLN)

Wartość ujęta w kapitałach (w tys. PLN)

Termin końcowego rozliczenia instrumentu zabezpieczającego

RAZEM

210

210

210

-31

-2

-29

od 30.06.2022 do 30.06.2022 

RAZEM

-3 836

-1 539

-2 297

 

Tabela poniżej przedstawia łączną wartość relacji zabezpieczających otwartych na dzień 31.12.2020 r

31.12.2020

Nominał kontraktu

Pierwotna nominalna wartość instrumentu zabezpieczającego

Pozostały nominał instrumentu zabezpieczającego na 31.12.2020

Wartość godziwa Instrumentu (w tys. PLN)

Wartość ujęta w RZiS (w tys. PLN)

Wartość ujęta w kapitałach (w tys. PLN)

Termin końcowego rozliczenia instrumentu zabezpieczającego

( w tys EUR )

 

RAZEM

48 086

19 524

15 542

-2 808

-1 065

-1 743

od 26.02.2021 do 30.11.2022

31.12.2020

Nominał kontraktu (w tys. USD)

Pierwotna nominalna wartość instrumentu zabezpieczającego

Pozostały nominał instrumentu zabezpieczającego na 31.12.2020

Wartość godziwa Instrumentu (w tys. PLN)

Wartość ujęta w RZiS (w tys. PLN)

Wartość ujęta w kapitałach (w tys. PLN)

Termin końcowego rozliczenia instrumentu zabezpieczającego

RAZEM

11 781

8 980

6 340

115

208

-93

od 26.02.2021 do 30.06.2021 

31.12.2020

Nominał kontraktu (w tys. USD)

Pierwotna nominalna wartość instrumentu zabezpieczającego

Pozostały nominał instrumentu zabezpieczającego na 31.12.2020

Wartość godziwa Instrumentu (w tys. PLN)

Wartość ujęta w RZiS (w tys. PLN)

Wartość ujęta w kapitałach (w tys. PLN)

Termin końcowego rozliczenia instrumentu zabezpieczającego

RAZEM

1 275

830

580

-45

-

-45

od 30.06.2021 do 30.11.2021 

RAZEM

-2 738

-857

-1 881

 

 

Obraz 6

Skutki rachunkowości zabezpieczeń dla sytuacji finansowej i wyników:

 

Typ instrumentu

Jednostka miary

Wartość nominalna

Aktywa

Zobowiązania

Nazwa pozycji w bilansie, która zawiera instrument zabezpieczający

Zmiany wartości godziwej pozycji zabezpieczanej (jako podstawa do ustalenia części nieefektywnej w danym okresie)

Zyski lub straty z tytułu zabezpieczenia dla okresu sprawozdawczeon, które zostały ujęte w innych całkowitych dochodach

Kwota nieefektywności zabezpieczenia ujęta w rachunku zysków i strat

Kwota przeklasyfikowana z rezerwy z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych do wyniku finansowego jako korekta z tytułu przeklasyfikowania

Pozycja w sprawozdaniu z całkowitych dochodów (rachunku zysków i strat), która zawiera korektę z tytułu przeklasyfikowania

31.12.2021

31.12.2021

31.12.2021

Forward sprzedaż waluty

EUR

21 116

35

1 712

Pozostałe aktywa/ zobowiazania finansowe

68

540

-

-974

koszty finansowe

Forward sprzedaż waluty

USD

7 859

-

2 128

Pozostałe aktywa/ zobowiazania finansowe

-

-

-

-563

koszty finansowe

Forward sprzedaż waluty

GBP

210

-

31

Pozostałe aktywa/ zobowiazania finansowe

-

-

-

-2

koszty finansowe

 

Typ instrumentu

Jednostka miary

Wartość nominalna

Aktywa

Zobowiązania

Nazwa pozycji w bilansie, która zawiera instrument zabezpieczający

Zmiany wartości godziwej pozycji zabezpieczanej (jako podstawa do ustalenia części nieefektywnej w danym okresie)

Zyski lub straty z tytułu zabezpieczenia dla okresu sprawozdawczeon, które zostały ujęte w innych całkowitych dochodach

Kwota nieefektywności zabezpieczenia ujęta w rachunku zysków i strat

Kwota przeklasyfikowana z rezerwy z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych do wyniku finansowego jako korekta z tytułu przeklasyfikowania

Pozycja w sprawozdaniu z całkowitych dochodów (rachunku zysków i strat), która zawiera korektę z tytułu przeklasyfikowania

31.12.2020

31.12.2020

31.12.2020

Forward sprzedaż waluty

EUR

15 852

23

2 832

Pozostałe aktywa/ zobowiazania finansowe

-840

-547

-

-1 066

koszty finansowe

Forward sprzedaż waluty

USD

5 579

322

207

Pozostałe aktywa/ zobowiazania finansowe

225

-11

-

209

koszty finansowe

Forward sprzedaż waluty

GBP

830

-

45

Pozostałe aktywa/ zobowiazania finansowe

-

-

-

-

koszty finansowe

 

Obraz 6

Saldo rezerwy z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych dla kontynuowanych zabezpieczeń

31.12.2021

31.12.2020

Ryzyko walutowe

Pozycja netto (EUR)

-703

-1 743

Pozycja netto (USD)

-1 565

-94

Pozycja netto (GBP)

-29

-45

 

Nota 17. POZOSTAŁE AKTYWA NIEFINANSOWE

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Rozliczenia międzyokresowe czynne

2 620

3 181

Pozostałe aktywa niefinansowe ogółem

2 620

3 181

Główne pozycje rozliczeń międzyokresowych czynnych to ubezpieczenia oraz oprogramowanie.

 

Nota 18. ŚRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Środki pieniężne w banku i w kasie

52 352

52 176

Lokaty krótkoterminowe

1 873

382

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty ogółem

54 225

52 558

 

Nota 19. KAPITAŁ PODSTAWOWY I POZOSTAŁE KAPITAŁY

 

Kapitał podstawowy

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Liczba akcji

10 298 554

10 298 554

Wartość nominalna akcji

0,2

0,2

Kapitał podstawowy

2 059

2 059

Przeszacowanie z tytułu hiperinflacji

1 557

1 557

Kapitał podstawowy na koniec okresu

3 616

3 616

Kapitał z przeszacowania wskaźnikami hiperinflacji jest prezentowany jako część kapitału podstawowego.

Obraz 6

Struktura kapitału podstawowego:

 

Akcjonariusze na 31.12.2021

Rodzaj uprzywilejowania akcji

Rodzaj ograniczenia praw do akcji

Liczba akcji

Udział procentowy

SW Holding

brak

-

3 387 139

32,89%

Spruce Holding Limited Liability Company (USA)

brak

-

1 091 952

10,60%

Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny

brak

-

600 000

5,83%

SECO/WARWICK S.A.

brak

-

1 802 189

17,50%

Metlife OFE

brak

-

577 470

5,61%

Pozostali

brak

-

2 839 804

27,57%

RAZEM

 

 

10 298 554

100%

 

Akcjonariusze na 31.12.2020

Rodzaj uprzywilejowania akcji

Rodzaj ograniczenia praw do akcji

Liczba akcji

Udział procentowy

SW Holding

brak

-

3 387 139

32,89%

Spruce Holding Limited Liability Company (USA)

brak

-

1 091 952

10,60%

Bleauhard Holdings LLC

brak

-

594 973

5,78%

Nationale-Nederlanden Otwarty Fundusz Emerytalny

brak

-

600 000

5,83%

SECO/WARWICK S.A.

brak

-

1 308 904

12,71%

Metlife OFE

brak

-

577 470

5,61%

Pozostali

brak

-

2 738 116

26,59%

RAZEM

 

 

10 298 554

100%

 

Pozostałe kapitały:

Kapitał z wyceny programu płatności w formie akcji

Kapitał na nabycie akcji własnych

Kapitał z aktualizacji wyceny instrumentów zabezpieczających

Zyski/straty aktuarialne

Różnice kursowe z przeliczenia

Pozostałe kapitały ogółem

Pozostałe kapitały na dzień 1 stycznia 2021 r.

7 973

29 765

-1 524

-142

13 795

49 866

Wycena programu opcji menadżerskich

648

-

-

-

-

648

Przyznanie opcji menadżerskich

-2 555

-

-

-

-

-2 555

Skup akcji własnych

 

13 000

-

-

-

13 000

Sprzedaż akcji własnych w ramach programu motywacyjnego

153

-

-

-

-

153

Różnice kursowe z przeliczenia

-

-

-

3 845

3 845

Inne całkowite dochody

-

-

-336

-

-

-336

Pozostałe kapitały na dzień 31 grudnia 2021 r.

6 219

42 765

-1 861

-142

17 640

64 621

Pozostałe kapitały na dzień 1 stycznia 2020 r.

7 910

15 150

-161

-142

14 358

37 115

Wycena programu opcji menadżerskich

1 364

-

-

-

-

1 364

Obraz 6

Przyznanie opcji menadżerskich

-1 384

-

-

-

-

-1 384

Skup akcji własnych

-

14 615

-

-

-

14 615

Różnice kursowe z przeliczenia

-

-

-

-

-563

-563

Sprzedaż akcji własnych w ramach programu motywacyjnego

83

-

-

-

-

83

Inne całkowite dochody

-

-

-1 364

-

-

-1 364

Pozostałe kapitały na dzień 31 grudnia 2020 r.

7 973

29 765

-1 524

-142

13 795

49 866

 

Kapitał na nabycie akcji własnych został przeniesiony z kwot kapitału zapasowego uchwałą NWZ w dniu 30 października 2014 roku, w celu nabycia akcji własnych.

Kapitał z wyceny instrumentów zabezpieczających

Kapitał z wyceny instrumentów zabezpieczających Grupy dotyczy następujących instrumentów finansowych:

Rezerwa z tytułu zabezpieczenia przepływów pieniężnych - wartość godziwa kontraktu forward

Stan na 01.01.2020 r.

-161

Plus Zmiany wartości godziwej instrumentów zabezpieczających ujęta w innych całkowitych dochodach

68

Minus: reklasyfikacja z innych całkowitych dochodów do wyniku finansowego

-1 751

Minus: Podatek odroczony

320

Stan na 31.12.2020 r.

-1 524

Plus Zmiany wartości godziwej instrumentów zabezpieczających ujęta w innych całkowitych dochodach

-37

Minus: reklasyfikacja z innych całkowitych dochodów do wyniku finansowego

-378

Minus: Podatek odroczony

79

Stan na 31.12.2021 r.

-1 861

 

Kapitał na nabycie akcji własnych i akcje własne

Fakt i cel nabycia przez Grupę akcji własnych zostało ujawnione w części I. Informacje ogólne punkt

6. Znaczący Akcjonariusze. Grupa posiadała na dzień 31.12.2021 – 1 802 189 sztuk akcji własnych stanowiących 17,50 % udział w kapitale zakładowym, na dzień 31.12.2020 – 1 308 904 sztuk akcji własnych stanowiących 12,71 % udział w kapitale zakładowym. W 2021 roku nabyto 595 488 sztuk akcji własnych, co stanowi 8 750 tys. PLN, wydano w ramach programu motywacyjnego 102 203 sztuk akcji własnych, co stanowi 2 555 tys. PLN.

Grupa nabyte akcje własne prezentuje zgodnie z MSR 1 jako odrębna pozycję w kapitale odejmując ich wartość od kapitału własnego. Na dzień 31.12.2021 wartość ta wynosiła -28 533 tys. PLN, na dzień 31.12.2020 -22 338 tys. PLN. Nabycie, sprzedaż, emisja lub umorzenie własnych akcji nie powoduje ujęcia w wyniku finansowym jednostki żadnych zysków lub strat.

Akcje własne stanowią akcje SECO/WARWICK S.A. utrzymywane przez Biuro Maklerskie mBanku na potrzeby emisji akcji w ramach umowy nabycia akcji własnych z osobami objętymi Programem Motywacyjnym, o którym szerzej mowa w nocie 33. Opcje Menadżerskie.

 

Kapitał na nabycie akcji własnych służy do ujmowania wartości godziwej na datę przyznania akcji wyemitowanych w związku z Programem Motywacyjnym.

Obraz 6

Kapitał zapasowy z nadwyżki ceny emisyjnej nad wartością nominalną akcji

Na dzień 31.12.2021 r. oraz 31.12.2020 r. wartość kapitału  wynosi 78 666 tys. PLN, kapitał ten powstał w wyniku emisji akcji Spółki.

 

Nota 20. KREDYTY I POŻYCZKI

Dnia 12 marca 2020 roku Spółka SECO/WARWICK S.A. podpisała umowę kredytową o kredyt inwestycyjny z mBank S.A. w Warszawie na kwotę 15 000 tys. PLN. Kredyt został udzielony na sfinansowanie zakupu maksymalnie 1.000.000 akcji własnych Spółki na podstawie uchwały nr 5 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 12 lutego 2020 roku. Wykorzystanie kredytu na dzień podpisania Aneksu nr 3, czyli 10 listopada 2020 roku wynosiło 14 500 tys. PLN. Na dzień 31 grudnia 2021 roku wykorzystanie kredytu wynosiło 10 472 tys. PLN. Na dzień 31 grudnia 2020 roku wykorzystanie kredytu wynosiło 13 694 tys. PLN.

Dnia 5 października 2021 roku Spółka SECO/WARWICK S.A. podpisała umowę kredytową o kredyt inwestycyjny z mBank S.A. w Warszawie na kwotę 10 400 tys. PLN. Kredyt został udzielony na sfinansowanie zakupu maksymalnie 850.000 akcji własnych Spółki, zgodnie z programem ustanowionym na podstawie uchwały nr 5 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 7 października 2021 roku. Wykorzystanie kredytu na dzień podpisania Aneksu nr 1, czyli 26 listopada 2021 roku wynosiło 6 908 tys. PLN. Na dzień 31 grudnia 2021 roku wykorzystanie kredytu wynosiło 6 562 tys. PLN.

Zabezpieczenie spłaty kredytów stanowi hipoteka umowna na nieruchomości składającej się z działek użytkowanych wieczyście o numerach:

195/94, położonej w Świebodzinie przy ul. Zachodniej 76,

195/80, położonej w Świebodzinie przy ul. Zachodniej 76.

 

 

Obraz 6

Kredyty na 31.12.2021 r.:

Nazwa jednostki

Kwota kredytu / pożyczki

Limit kredytu wg Umowy

Termin spłaty

Zabezpieczenia

Stopa procentowa

Rodzaj

PLN

(tys.)

Wartość w walucie

(tys.)

Waluta kredytu

Huntington National Bank

109

27

USD

32

31.01.2026

stała

Kredyt w rachunku bieżącym

Volkswagen Credit

87

21

USD

26

30.09.2026

stała

Kredyt w rachunku bieżącym

SANTANDER

1 103

-

PLN

2 000

28.02.2022

-

zmienna

Kredyt w rachunku bieżącym

mBank

41

-

PLN

-

-

-

-

Limit na kartach kredytowych

mBank

12

3

EUR

-

-

-

-

Limit na kartach kredytowych

mBank

46

-

PLN

-

-

-

weksel

Limit na kartach kredytowych

mBank

2

1

USD

-

-

-

weksel

Limit na kartach kredytowych

mBank

101

22

EUR

-

-

-

weksel

Limit na kartach kredytowych

HSBC Bank

2 639

650

USD

650

31.12.2022

zmienna

Kredyt w rachunku bieżącym

BNP Paribas

14 082

-

PLN

20 000

30.09.2022

Oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji wg art. 777.1 KPC

zmienna

Kredyt w rachunku bieżącym

PEKAO

-

-

PLN

25 000

31.08.2022

Oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji wg art. 777.1 KPC

zmienna

Kredyt w rachunku bieżącym

mBank

6 562

PLN

6 908

30.09.2026

hipoteka, poręczenie SWE, blokada pap.wart.

zmienna

Kredyt inwestycyjny w rachunku bankowym

mBank

10 472

-

PLN

14 500

31.03.2025

hipoteka, poręczenie SWE, blokada pap.wart.

zmienna

Kredyt inwestycyjny w rachunku bankowym

Santander

14 535

-

PLN

19 000

28.02.2022

Oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji wg art. 777.1 KPC

zmienna

Kredyt w rachunku bieżącym

Razem:

49 792

 

 

 

 

 

 

 

 

Obraz 6

Kredyty na 31.12.2020 r.:

Nazwa jednostki

Kwota kredytu / pożyczki

Limit kredytu wg Umowy

Termin spłaty

Zabezpieczenia

Stopa procentowa

Rodzaj

PLN

(tys.)

Wartość w walucie

(tys.)

Waluta kredytu

HSBC Bank

577

1 004

CNY

1 004 CNY

15.03.2021

SBLC

stała

Kredyt w rachunku bieżącym

Huntington National Bank

121

32

USD

32 USD

31.01.2026

stała

Kredyt w rachunku bieżącym

Volkswagen Credit

97

26

USD

26 USD

30.09.2026

stała

Kredyt w rachunku bieżącym

SANTANDER

1 077

-

PLN

2 000

31.01.2020

-

zmienna

Kredyt w rachunku bieżącym

mBank

35

-

PLN

-

-

-

-

Limit na kartach kredytowych

mBank

20

4

EUR

-

-

-

-

Limit na kartach kredytowych

mBank

30

-

PLN

-

-

-

weksel

Limit na kartach kredytowych

mBank

-

USD

-

-

-

weksel

Limit na kartach kredytowych

mBank

42

9

EUR

-

-

-

weksel

Limit na kartach kredytowych

BNP Paribas

4 827

-

PLN

20 000

30.09.2021

Oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji wg art. 777.1 KPC

zmienna

Kredyt w rachunku bieżącym

PEKAO

-

-

PLN

25 000

31.08.2021

Oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji wg art. 777.1 KPC

zmienna

Kredyt w rachunku bieżącym

mBank

13 694

-

PLN

14 500

31.03.2025

hipoteka, poręczenie SWE, blokada pap.wart.

zmienna

Kredyt inwestycyjny w rachunku bankowym

Santander

11 492

-

PLN

19 000

28.02.2021

Oświadczenie o dobrowolnym poddaniu się egzekucji wg art. 777.1 KPC

zmienna

Kredyt w rachunku bieżącym

Razem:

32 011

 

 

 

 

 

 

 

Obraz 6

Struktura zapadalności kredytów:

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Kredyty i pożyczki krótkoterminowe

37 207

21 321

Kredyty i pożyczki długoterminowe

12 585

10 690

- płatne powyżej 1 roku do 3 lat

9 362

9 884

- płatne powyżej 3 lat do 5 lat

3 223

806

Kredyty i pożyczki razem

49 792

32 011

 

Kredyty i pożyczki struktura walutowa:

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

wartość

wartość

wartość

wartość

w walucie

w PLN

w walucie

w PLN

PLN

 

46 842

31 154

EUR

25

114

13

62

USD

699

2 837

58

218

CNY

-

-

1 004

577

Kredyty i pożyczki razem

 

49 792

 

32 011

 

Nota 21. LEASING

 

Grupa jako leasingobiorca

 

Grupa posiada umowy leasingu nieruchomości, samochodów, maszyn, oraz prawo wieczystego użytkowania gruntów. Okres leasingu wynosi:

 

Nieruchomości

od 2 do 4 lat

Samochody

od 4 do 5 lat

Maszyny

od 4 do 5 lat

Prawo wieczystego użytkowania gruntów

od 68 do 82 lat

 

Niektóre umowy leasingowe zawierają opcje przedłużenia lub wypowiedzenia leasingu.

Grupa posiada również umowy leasingu urządzeń czy samochodów, których okres leasingu wynosi 12 miesięcy lub krócej oraz umowy leasingowe o niskiej wartości. Grupa korzysta ze zwolnienia dla leasingów krótkoterminowych i leasingów, w przypadku których bazowy składnik aktywów ma niską wartość.

Zobowiązania Grupy z tytułu leasingu zabezpieczone są tytułem własności leasingodawcy do przedmiotu leasingu. Zasadniczo Grupa nie jest uprawniona do przekazania leasingowanych aktywów w subleasing, ani też do cesji praw przysługujących jej na podstawie umów leasingu. Niektóre umowy zawierają wymagania dotyczące poziomów określonych wskaźników finansowych.

Poniżej przedstawiono wartości bilansowe zobowiązań z tytułu leasingu oraz ich zmiany w okresie sprawozdawczym.

 

Obraz 6

Wyszczególnienie

2021

2020

Na dzień 1 stycznia

21 556

13 939

Zwiększenia (nowe leasingi)

2 319

12 741

Zmiany umów leasingu

-941

-1 051

Odsetki

705

753

Płatności

-5 099

-4 826

Na dzień 31 grudnia

18 540

21 556

Krótkoterminowe

4 589

4 648

Długoterminowe

13 950

16 908

Największą pozycję zwiększającą stan leasingów na koniec roku 2020 tj. 8.999 tys. PLN stanowi nowy kompleks biurowo produkcyjny spółki Retech Systems w Buffalo w stanie Pennsylvania (USA).

 

Analiza wymagalności zobowiązań z tytułu leasingu została przedstawiona w nocie 32.3. „Ryzyko związane z płynnością”.

Poniżej przedstawiono kwoty przychodów, kosztów, zysków i strat wynikających z leasingu ujęte w rachunku zysków i strat:

 

Wyszczególnienie

2021

2020

Koszt amortyzacji aktywów z tytułu prawa do użytkowania

4 315

4 536

Koszty odsetek od zobowiązań z tytułu leasingu

705

753

Koszty leasingów krótkoterminowych (uwzględnione w kosztach wytworzenia sprzedanych produktów i usług)

324

2 805

Koszty leasingu aktywów o niskiej wartości (uwzględnione w kosztach ogólnego zarządu)

69

69

Łączna kwota ujęta w rachunku zysków i strat/ sprawozdaniu z całkowitych dochodów

5 413

8 163

 

Należności z tytułu leasingu operacyjnego – Grupa jako leasingodawca

 

Dochód z tytułu leasingu ujęty przez Grupę w pozostałych przychodach operacyjnych w roku 2021 wyniósł 897 tys. PLN. Na dzień 31 grudnia 2021 roku oraz na dzień 31 grudnia 2020 roku analiza terminów zapadalności opłat leasingowych w wartościach niezdyskontowanych przedstawiała się następująco:

 

Wyszczególnienie

31 grudnia 2021

31 grudnia 2020

W 1 roku

897

886

W 2 roku

574

599

W 3 roku

563

587

W 4 roku

563

587

W 5 roku

563

587

Powyżej 5 lat

281

373

Razem:

3 441

3 619

Grupa leasinguje głównie własne pomieszczenia dla podmiotów, z którymi warunki współpracy wymagają bliskiej lokalizacji.

Obraz 6

Nota 22. ZOBOWIĄZANIA HANDLOWE I USŁUG ORAZ POZOSTAŁE ZOBOWIĄZANIA

 

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

zobowiązania krótkoterminowe

62 382

50 653

zobowiązania długoterminowe

-

-

Razem

62 382

50 653

 

ZOBOWIĄZANIA HANDLOWE ORAZ POZOSTAŁE ZOBOWIĄZANIA KRÓTKOTERMINOWE

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Zobowiązania handlowe

 

Wobec jednostek pozostałych

52 016

42 961

Razem

52 016

42 961

Zobowiązania z tytułu podatków, ceł, ubezpieczeń społecznych i innych

8 912

5 523

Zobowiązania z tytułu podatku dochodowego

120

117

Inne zobowiązania

1 334

2 053

Razem pozostałe

10 366

7 693

Razem zobowiązania handlowe oraz pozostałe

62 382

50 654

 

 

Zobowiązania warunkowe

Zobowiązania warunkowe z tytułu udzielonych gwarancji i poręczeń na koniec 2021 roku wynosiły 9 250 tys. PLN, natomiast na koniec 2020 roku 7 272 tys. PLN. Gwarancje zostały udzielone tytułem:

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

gwarancja zapłaty wadium przetargowego

-

166

dobrego wykonania kontraktu

5 440

1 961

wadialna

3 810

5 145

Razem

9 250

7 272

 

 

Na dzień 31.12.2021 oczekiwane straty kredytowe z tytułu udzielonych gwarancji finansowych nie były istotne.

 

Majątek socjalny oraz zobowiązania ZFŚS (Spółki polskie)

 

Ustawa z dnia 4 marca 1994 r. o zakładowym funduszu świadczeń socjalnych z późniejszymi zmianami stanowi, że Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych („Fundusz”) tworzą pracodawcy zatrudniający powyżej 50 pracowników na pełne etaty. Grupa tworzy taki fundusz i dokonuje okresowych odpisów w wysokości odpisu podstawowego /kwot uzgodnionych ze związkami zawodowymi. Ponadto Fundusz posiada rzeczowe aktywa trwałe. Celem Funduszu jest subsydiowanie działalności socjalnej Spółki, pożyczek udzielonych jej pracownikom oraz pozostałych kosztów socjalnych.

Grupa skompensowała aktywa Funduszu ze swoimi zobowiązaniami wobec Funduszu ponieważ aktywa te nie stanowią oddzielnych aktywów Grupy.

Tabela poniżej przedstawia analitykę aktywów, zobowiązań, kosztów Funduszu oraz saldo netto.

Obraz 6

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Pożyczki udzielone pracownikom

32

12

Środki pieniężne

169

441

Zobowiązania z tytułu Funduszu

207

441

Saldo po skompensowaniu

-6

12

Odpisy na Fundusz w okresie obrotowym

-

565

 

Zobowiązania inwestycyjne

Na dzień 31 grudnia 2021 roku Grupa zobowiązała się do poniesienia nakładów na rzeczowe aktywa trwałe w wysokości 300 tys. PLN.

 

Nota 23. ŚWIADCZENIA PRACOWNICZE

Świadczenia emerytalne oraz inne świadczenia po okresie zatrudnienia

Spółki polskie w Grupie wypłacały pracownikom przechodzącym na emerytury kwoty odpraw emerytalnych w wysokości określonej przez Kodeks pracy. W związku z tym w Grupie na podstawie wyceny dokonanej przez profesjonalną firmę aktuarialną tworzona jest rezerwa na wartość bieżącą zobowiązania z tytułu odpraw emerytalnych. Kwotę tej rezerwy oraz uzgodnienie przedstawiające zmiany stanu w ciągu okresu obrotowego przedstawiono w poniższej tabeli:

Rezerwa na odprawy emerytalne i podobne

 

DŁUGOTERMINOWA REZERWA NA ZOBOWIĄZANIE Z TYTUŁU ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH

od 01-01-2021

do 31-12-2021

od 01-01-2020

do 31-12-2020

stan na początek okresu

2 173

2 503

zwiększenia

83

122

- utworzenie rezerwy

83

122

wykorzystanie

166

31

rozwiązanie

947

421

stan na koniec okresu

1 143

2 173

 

Główne założenia przyjęte na dzień bilansowy do wyliczenia kwoty zobowiązania są następujące:

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Stopa dyskontowa (%)

3,60%

1,25%

Przewidywany wskaźnik inflacji (%)

5%

3%

Przewidywana stopa wzrostu wynagrodzeń (%)

5%

5%

KRÓTKOTERMINOWA REZERWA NA ZOBOWIĄZANIE Z TYTUŁU ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH / ZOBOWIĄZANIE Z TYTUŁU NIEWYKORZYSTAYCH URLOPÓW ITP.

od 01-01-2021

do 31-12-2021

od 01-01-2020

do 31-12-2020

1. Zobowiązania z tytułu niewykorzystanych urlopów

 

 

stan na początek okresu

3 389

3 845

- utworzenie

6 793

6 383

- wykorzystanie

6 502

6 839

stan na koniec okresu

3 679

3 389

2. Zobowiązania z tytułu premii

 

 

Obraz 6

stan na początek okresu

5 577

5 419

- utworzenie

7 837

2 689

- wykorzystanie

4 991

2 531

stan na koniec okresu

8 423

5 577

3. Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

stan na początek okresu

12

23

- utworzenie

32

-

- wykorzystanie

-

10

stan na koniec okresu

44

12

4. Bieżące zobowiązania z tytułu wynagrodzeń

6 983

5 346

Zobowiązania z tytuły świadczeń pracowniczych razem

19 130

14 325

Główne założenia przyjęte przez aktuariusza na dzień bilansowy do wyliczenia kwoty zobowiązania z tytułu programu świadczeń emerytalnych w spółce SECO/WARWICK Corp.:

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Stopa dyskontowa (%)

2,46%

2,01%

Oczekiwana stopa zwrotu z aktywów (%)

6,00%

6,00%

 

PROGRAMY ŚWIADCZEŃ EMERYTALNYCH (SECO/WARWICK CORP.)

 

Wyszczególnienie

2021

2020

Zmiana zobowiązania programu

Wartość zobowiązania początek okresu

16 226

15 524

Koszt obsługi

-

-

Koszt odsetek

326

445

(Zysk) / strata aktuarialna

- 930

1 593

Zapłacone składki

- 1 116

-1 140

Wpływ przeliczenia na walutę prezentacji

1 220

-196

Wartość zobowiązania koniec okresu

15 726

16 226

Zmiana aktywów programu

Wartość godziwa aktywów programu początek okresu

16 280

15 006

Odsetkowy zysk/(strata) z aktywów programu

324

429

Dodatkowy zysk/(strata) z aktywów programu

2 484

2 198

Wypłacone świadczenia

-1 116

-1 140

Wpływ przeliczenia na walutę prezentacji

1 389

-212

Wartość godziwa aktywów programu koniec okresu

19 362

16 280

 

Przyszłe pomiary aktuarialne mogą znacznie różnić się od bieżących pomiarów przyjętych przez aktuariusza do wyliczenia zobowiązania z tytułu programu świadczeń emerytalnych w spółce SECO/WARWICK Corp. ze względu na takie czynniki jak:

zmiany przewidywanych założeń ekonomicznych lub demograficznych;

zmiany gospodarcze;

wzrosty lub spadki spodziewane w ramach naturalnego działania metodologii zastosowanej do tych pomiarów, np. zmiany szacowanego okresu amortyzacji aktywów, zmiany postanowień programu czy obowiązującego prawa lub przepisów.

Obraz 6

Poniżej tabela z analizą wrażliwości dla istotnych założeń (stopa dyskontowa). Zastosowane metody i inne założenia są takie same jak ujawnione przez aktuariusza na dzień bilansowy do wyliczenia kwoty zobowiązania z tytułu programu świadczeń emerytalnych

 

Wartość zobowiązania przy stopach dyskontowych zastosowanych przez aktuariusza

15 726

zmiana stopy dyskonta o +1/-1%

-1 427

1 693

 

W 2021 roku, w porównaniu do ubiegłego roku nastąpiły 2 zmiany założeń:

Tabela śmiertelności została zaktualizowana ze Skali MP-2020 do Skali MP-2021, ponieważ jest to najnowsza Skala umieralności opublikowana przez Stowarzyszenie Aktuariuszy (SOA). Skala jest aktualizowana co roku,

Stopa dyskontowa została zaktualizowana z 2,01% do 2,46% w celu odzwierciedlenia obecnych stóp obligacji.

 

W 2020 roku dla potrzeb wyliczenia zobowiązania z tytułu programu świadczeń emerytalnych zmianie uległa stopa dyskontowa, która została zmieniona z 2,89% na 2,01%, aby odzwierciedlić bieżące zyski z wysokiej jakości obligacji przedsiębiorstw. Ponadto zmieniono wskaźniki śmiertelności, których podstawą są „Mortality Improvement Scale”, z MP-2019 do MP-2020 w celu odzwierciedlenia najnowszych tabel wydanych przez Stowarzyszenie Aktuariuszy (SOA).

 

Dezagregacja wartości godziwej aktywów planu programu świadczeń emerytalnych Seco/Warwick Corp. na poszczególne klasy aktywów:

Dane na dzień 31.12.2021 r.

Wartość rynkowa

Procent wartości rynkowej

Szacowany roczny dochód

Aktualna rentowność

Inwestycje krótkoterminowe

376

1,96%

0,07

0,02%

Aktywa o stałym dochodzie

2 673

13,90%

73,23

2,88%

Inwestycje kapitałowe

10 863

56,50%

128,24

1,24%

Fundusze powiernicze

5 314

27,64%

100,61

1,99%

Razem

19 226

100,00%

302,15

1,65%

 

Obraz 6

Dane na dzień 31.12.2020 r.

Wartość rynkowa

Procent wartości rynkowej

Szacowany roczny dochód

Aktualna rentowność

Inwestycje krótkoterminowe

138

0,86%

0,03

0,02%

Aktywa o stałym dochodzie

2 539

15,65%

69,06

2,62%

Inwestycje kapitałowe

8 921

55,01%

118,40

1,28%

Fundusze powiernicze

4 619

28,48%

97,30

2,03%

Razem

16 218

100,00%

284,79

1,69%

 

 

Nota 24. POZOSTAŁE REZERWY

 

Wyszczególnienie

Rezerwy na naprawy gwarancyjne oraz zwroty

Rezerwa na karę

Rezerwy na kontrakty ze stratą

Inne rezerwy - zobowiązanie warunkowe

Ogółem

Na dzień 1 stycznia 2020 roku

9 788

986

172

-

10 946

Utworzone w ciągu roku obrotowego

2 436

87

407

-

2 930

Zwiększenia

2 436

87

407

-

2 930

Wykorzystane

-5 044

-45

-

-

-5 089

Rozwiązane

-

-730

-

-

-730

Zmniejszenia

-5 044

-775

-

-

-5 819

Na dzień 31 grudnia 2020 roku

7 179

298

579

-

8 056

Utworzone w ciągu roku obrotowego

6 581

-

912

-

7 493

Zwiększenia

6 581

-

912

-

7 493

Wykorzystane

-4 803

-

-816

-

-5 619

Rozwiązane

-

-

-164

-

-164

Zmniejszenia

-4 803

-

-980

-

-5 783

Na dzień 31 grudnia 2021 roku

8 957

298

511

-

9 766

 

Grupa weryfikuje stan rezerw na koniec każdego okresu sprawozdawczego i koryguje w celu odzwierciedlenia bieżącego, najbardziej właściwego szacunku. Jeśli przestało być prawdopodobne, że wystąpienie wypływu środków zawierających w sobie korzyści ekonomiczne będzie niezbędne do wypełnienia obowiązku, to rezerwa jest rozwiązywana. W związku z powyższym wszystkie pozostałe rezerwy zawiązane są jako rezerwy krótkoterminowe, gdyż w każdym przypadku zostaną wykorzystane lub rozliczone w ciągu następnych 12 miesięcy.

Obraz 6

Rezerwy na naprawy gwarancyjne

 

Rezerwa na naprawy gwarancyjne jest ustalana indywidualnie dla każdego kontraktu i uwzględnia wynikające z kontraktu zobowiązania wobec Klienta podczas okresu gwarancji. Wartość rezerwy jest planowana według wewnętrznych wytycznych poszczególnych technologii. Średnio około 1,5% - 2% wartości kontraktu. Założenia przyjmowane w odniesieniu do bieżącego okresu są spójne z zastosowanymi w poprzednim roku. Grupa kalkuluje rezerwę na naprawy gwarancyjne na podstawie kosztów planowanych zaktualizowanych dla celów wyliczenia rezerw gwarancyjnych pomniejszając je o koszty poniesione na gwarancje z uwzględnieniem zaawansowania kosztowego kontraktu.

Grupa tworząc rezerwę na gwarancję uwzględnia % zaawansowania kontraktu (proporcjonalnie do rozpoznawania przychodu) planując koszty reklamacji do momentu osiągnięcia 100% zaawansowania kontraktu (podpisania protokołu odbioru końcowego). W momencie pojawiania się kosztów gwarancyjnych, lub w momencie rozpoczęcia okresu gwarancji rezerwa zostaje stopniowo pomniejszana o koszty poniesionych napraw gwarancyjnych lub o kwoty podane przez jednostkę realizującą kontrakt w przypadku, gdy uzna ona, że roszczenia, na które zawiązano rezerwę nie wystąpią w przyszłości. Rezerwa jest w 100% rozwiązywana w momencie zakończenia okresu gwarancji, lub po wykonaniu wszystkich zaległych, rozpoczętych napraw gwarancyjnych.

Na dzień 31 grudnia 2021 r. wartość bilansowa rezerwy wynosiła 8 957 zł (na dzień 31.12.2020r.: 7 179 tys.zł).

Różnica kosztów roszczeń gwarancyjnych o 10% w stosunku do szacunków kierownictwa spowodowałaby wzrost lub spadek rezerwy na koszty gwarancji o około 895,7 tys. zł (na dzień 31.12.2020r - wzrost lub spadek o 717,9 tys. zł).

 

Rezerwa na kary

Rezerwa na kary tworzona jest w przypadku wystąpienia dużego prawdopodobieństwa wypłaty w przyszłości kar umownych wynikających z realizowanych kontraktów.

W roku obrotowym nie było ruchów na rezerwie na kary.

 

Rezerwa na kontrakty ze stratą

Rezerwa na kontrakty ze stratą ustalana jest indywidualnie dla każdego kontraktu. Tworzona jest wtedy, gdy różnica planowanych przychodów i planowanych kosztów na kontrakcie jest mniejsza od różnicy przychodów i kosztów rozpoznanych w okresie.

Na dzień 31 grudnia 2021 r. wartość bilansowa odnośnej rezerwy wynosiła 511 tys. zł (na dzień 31.12.2020r.: 579 tys.zł).

Obraz 6

Nota 25. OBJAŚNIENIA DO RACHUNKU PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty w bilansie

54 225

52 558

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty ogółem wykazane w rachunku przepływów pieniężnych

54 225

52 558

 

 

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Amortyzacja:

12 894

12 999

Amortyzacja wartości niematerialnych

3 245

2 988

Amortyzacja aktywa z tytułu praw do użytkowania

4 314

4 535

Amortyzacja rzeczowych aktywów trwałych

5 311

5 451

Amortyzacja nieruchomości inwestycyjnych

24

24

Zmiana stanu rezerw wynika z następujących pozycji, z wyjątkiem wyłączenia zmiany stanu rezerw z tytułu podatku dochodowego:

7 800

-3 999

Bilansowa zmiana stanu rezerw

7 063

-624

Wyłączenie zmiany stanu rezerw z tytułu podatku dochodowego

-1 577

-1 929

Różnice kursowe

-1 101

-881

Rezerwy na świadczenia pracownicze

3 415

-565

Zmiana stanu zapasów wynika z następujących pozycji:

283

3 789

Bilansowa zmiana stanu zapasów

-1 236

2 847

Różnice kursowe

1 519

942

Zmiana należności wynika z następujących pozycji, z wyjątkiem wyłączenia należności z tytułu podatku dochodowego:

135

-27 973

Zmiana stanu należności wynikająca z bilansu

-251

-27 269

Wyłączenie należności z tytułu podatku dochodowego

-201

95

Różnice kursowe

587

-799

Zmiana stanu zobowiązań, z wyjątkiem zobowiązań finansowych, wynika z następujących pozycji:

7 452

-4 754

Zmiana stanu zobowiązań wynikająca z bilansu

9 502

4 682

Zmiana stanu zobowiązań inwestycyjnych

-295

825

Różnice kursowe

-967

-566

Zmiana stanu zobowiązań leasingowych

-

-7 617

Wycena instrumentów pochodnych

-788

-2 078

Zmiana stanu aktywów i zobowiązań kontraktowych wynika z następujących pozycji:

-42 409

42 044

bilansowa zmiana stanu aktywów i zobowiązań kontraktowych

-45 125

37 887

Różnice kursowe

2 716

4 157

 

Nota 26. INFORMACJE O PODMIOTACH POWIĄZANYCH

Transakcje pomiędzy podmiotami powiązanymi związane były z działalnością bieżącą spółek, nie odbiegały od warunków rynkowych.

Obraz 6

Nota 27. WYNAGRODZENIE KLUCZOWEGO PERSONELU

Do głównej kadry kierowniczej Grupy SECO\WARWICK zaliczamy członków Zarządu oraz członków Rady Nadzorczej.

 

Wynagrodzenia ZARZĄDU:

Imię i nazwisko

Wynagrodzenie danego okresu

Inne świadczenia

Naliczone koszty programu motywacyjnego

Łączne wynagrodzenie danego okresu

31.12.2021

w tys. PLN

w tys. PLN

w tys. PLN

w tys. PLN

Sławomir Woźniak

480

365

262

1 107

Jarosław Talerzak (1)

130

43

-

173

Piotr Walasek

360

250

87

697

Earl Good

1 162

-

87

1 249

Bartosz Klinowski

360

215

87

662

Razem

2 492

873

524

3 888

31.12.2020

 

 

 

 

Sławomir Woźniak

448

441

379

1 268

Jarosław Talerzak

364

143

16

522

Piotr Walasek

336

180

118

634

Earl Good

1 124

-

123

1 247

Bartosz Klinowski

336

136

306

778

Razem

2 608

899

942

4 449

 

(1)Prezentowane wynagrodzenie dotyczy okresu sprawowania funkcji w Zarządzie, tj. okresu od 1 stycznia 2021 roku do 27 kwietnia 2021 r.

 

Wynagrodzenie Rady Nadzorczej:

Imię i nazwisko

Razem wynagrodzenie

31.12.2021

31.12.2020

Andrzej Zawistowski, w tym:

325

211

- z tytułu pełnienia funkcji Przewodniczącego Rady Nadzorczej

205

147

- z tytułu umowy o świadczenie usług doradczych (1)

120

64

Jeffrey Boswell, w tym:

169

135

- z tytułu umowy o pracę (2)

169

135

Henryk Pilarski

54

51

Marcin Murawski

45

40

Jacek Tucharz

42

39

Razem

635

477

Wynagrodzenia RADY NADZORCZEJ:

 

(1)         Z tytułu Umowy o współpracy zawartej pomiędzy spółką SECO/WARWICK S.A. a Panem Andrzejem Zawistowskim prowadzącym działalność gospodarczą USŁUGI DORADCZE Andrzej Zawistowski. Przedmiotem umowy z dnia 2 lipca 2012 roku jest współpraca w zakresie świadczenia usług doradztwa technicznego i rozwoju produktów.

(2)         Z tytułu umowy o pracę pomiędzy spółką SECO/WARWICK Corp. a Panem Jeffrey’em Boswell.

Obraz 6

Nota 28. INSTRUMENTY FINANSOWE

 

Wyszczególnienie

Kategoria zgodnie z MSSF 9

Wartość bilansowa

Maksymalne narażenie na ryzyko kredytowe w 2021 r.

31.12.2021

31.12.2020

Aktywa finansowe

 

Pożyczki udzielone

WwZK

-

-

-

Należności handlowe oraz pozostałe należności

WwZK

102 167

98 545

102 167

Należności długoterminowe

WwZK

1 457

677

1 457

Instrumenty zabezpieczające

WwWGpWF

35

345

35

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

WwZK

54 225

52 558

54 225

Zobowiązania finansowe

 

krótkoterminowe

 

Krótkoterminowe kredyty bankowe

WwZK

33 370

21 321

-

Zobowiązania z tytułu leasingu

WwZK

4 589

4 647

-

Zobowiązania handlowe oraz pozostałe zobowiązania

WwZK

56 690

47 411

-

Instrumenty zabezpieczające

WwWGpWF

3 782

3 084

-

długoterminowe

 

Długoterminowe kredyty bankowe

WwZK

12 585

10 690

-

Instrumenty zabezpieczające

WwWGpWF

90

402

-

Zobowiązania z tytułu leasingu

WwZK

13 950

16 908

-

 

WwZK- wycena wg zamortyzowanego kosztu,

WwWGpWF – Wycena w wartości godziwej przez wynik finansowy.

*W przypadku instrumentów pochodnych służących jako instrumenty zabezpieczające wycena jest ujmowana w wyniku finansowym poprzez przychody lub koszty finansowe proporcjonalnie do zaawansowania procentowego realizacji kontraktu zabezpieczanego.

Nie występują istotne różnice pomiędzy wartością bilansową a wartością godziwą aktywów i zobowiązań finansowych.

Obraz 6

Pozycje przychodów, kosztów, zysków i strat ujęte w rachunku zysków i strat/ sprawozdaniu z całkowitych dochodów w podziale na kategorie instrumentów finansowych

Rok 2021

 

Pozostałe przychody/ (koszty) z tytułu odsetek

Zyski/ (straty) z tytułu różnic kursowych

Rozwiązanie/ (utworzenie) odpisów aktualizujących

Zyski/ (straty) z tytułu wyceny bilansowej

Zyski/ (straty) z rozliczenia instrumentów finansowych

Zyski/ (straty) z zaprzestania ujmowania aktywów finansowych

Aktywa finansowe

Pożyczki udzielone

89

-

-29

-

-

-

Należności z handlowe oraz pozostałe

87

765

127

-537

-

-

Należności długoterminowe

-

-

-

-

-

-

Pochodne instrumenty finansowe

-

-

-

-219

383

-

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

113

414

-

-385

-

-

RAZEM

289

1 179

98

-1 140

383

-

 

Pozostałe przychody/ (koszty) z tytułu odsetek

Zyski/ (straty) z tytułu różnic kursowych

Rozwiązanie/ (utworzenie) odpisów aktualizujących

Zyski/ (straty) z tytułu wyceny bilansowej

Zyski/ (straty) z rozliczenia instrumentów finansowych

 

Zobowiązania finansowe

krótkoterminowe

Krótkoterminowe kredyty bankowe

-874

-

-

-3

-

-

Zobowiązania z tytułu leasingu

-691

-

-

-

-

-

Zobowiązania handlowe oraz pozostałe zobowiązania

-166

-360

-

541

-

-

Instrumenty zabezpieczające

-

-

-

-512

-3 028

-

długoterminowe

-

-

-

-

-

-

Długoterminowe kredyty bankowe

-

-

-

-

-

-

Zobowiązania z tytułu leasingu

-

-

-

-

-

-

Instrumenty zabezpieczające

-

-

-

48

-

-

RAZEM

-1 731

-360

-

77

-3 028

Obraz 6

 

 

Pozycje przychodów, kosztów, zysków i strat ujęte w rachunku zysków i strat/ sprawozdaniu z całkowitych dochodów w podziale na kategorie instrumentów finansowych

Rok 2020

 

Pozostałe przychody/ (koszty) z tytułu odsetek

Zyski/ (straty) z tytułu różnic kursowych

Rozwiązanie/ (utworzenie) odpisów aktualizujących

Zyski/ (straty) z tytułu wyceny bilansowej

Zyski/ (straty) z rozliczenia instrumentów finansowych

Zyski/ (straty) z zaprzestania ujmowania aktywów finansowych

Aktywa finansowe

Pożyczki udzielone

98

-

-29

-

-

-

Należności handlowe oraz pozostałe

135

841

-1 424

1 200

-

-

Należności długoterminowe

-

-

-

-

-

-

Pochodne instrumenty finansowe

-

-

-

-82

265

-

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

102

1 086

-

391

-

-

RAZEM

335

1 927

-1 453

1 510

265

-

 

Pozostałe przychody/ (koszty) z tytułu odsetek

Zyski/ (straty) z tytułu różnic kursowych

Rozwiązanie/ (utworzenie) odpisów aktualizujących

Zyski/ (straty) z tytułu wyceny bilansowej

Zyski/ (straty) z rozliczenia instrumentów finansowych

 

Zobowiązania finansowe

krótkoterminowe

Krótkoterminowe kredyty bankowe

-913

-2

-

-7

-

-

Zobowiązania z tytułu leasingu

-753

-

-

-

-

-

Zobowiązania handlowe oraz pozostałe zobowiązania

-152

409

-

-697

-

-

Instrumenty zabezpieczające

-

-

-

-507

-3 157

-

długoterminowe

-

-

-

-

-

-

Długoterminowe kredyty bankowe

-

-

-

-

-

-

Zobowiązania z tytułu leasingu

-

-

-

-

-

-

Instrumenty zabezpieczające

-

-

-

-73

-

-

RAZEM

-1 818

407

-

-1 277

-3 157

Obraz 6

 

Zmiany zobowiązań wynikających z działalności finansowej

Rok 2021

 

1 stycznia 2021

zmiany wynikające z przepływów pieniężnych z działalności finansowej

zwiększenia z tytułu leasingu

skutki zmian kursów walutowych

skutki wyceny instrumentów zabezpieczających

31 grudnia 2021

Oprocentowane kredyty i pożyczki (długoterminowe)

10 690

1 895

-

-

-

12 585

Zobowiązania z tytułu leasingu (długoterminowe)

16 908

-3 532

906

-330

-

13 952

Oprocentowane kredyty i pożyczki (krótkoterminowe)

21 321

15 723

-

163

-

37 207

Zobowiązania z tytułu leasingu (krótkoterminowe)

4 647

-259

200

-

-

4 589

Pochodne instrumenty finansowe

3 084

-

-

-

788

3 872

Razem zobowiązania wynikające z działalności finansowej

56 650

13 828

1 106

-168

788

72 204

 

Rok 2020

 

1 stycznia 2020

zmiany wynikające z przepływów pieniężnych z działalności finansowej

zwiększenia z tytułu leasingu

skutki zmian kursów walutowych

skutki wyceny instrumentów zabezpieczających

31 grudnia 2020

Oprocentowane kredyty i pożyczki (długoterminowe)

155

10 536

-

-

-

10 690

Zobowiązania z tytułu leasingu (długoterminowe)

9 926

-1 491

8 473

-

-

16 908

Oprocentowane kredyty i pożyczki (krótkoterminowe)

32 858

-11 055

-

-482

-

21 321

Zobowiązania z tytułu leasingu (krótkoterminowe)

4 012

-2 262

2 897

-

-

4 647

Pochodne instrumenty finansowe

719

-

-

-

1 963

2 682

Razem zobowiązania wynikające z działalności finansowej

47 669

-4 272

11 370

-482

1 963

56 248

Obraz 6

Ujawnienia dotyczące hierarchii pomiaru wartości godziwej, która odzwierciedla znaczenie danych wejściowych wykorzystywanych przy pomiarze wartości godziwej zawarte są w tabeli.

Niniejsza nota zawiera objaśnienia osądów i szacunków dokonywanych przy określaniu wartości godziwej aktywów finansowych ujmowanych i wycenianych w wartości godziwej w sprawozdaniu finansowym. W celu wyjaśnienia wiarygodności danych wejściowych zastosowanych do ustalenia wartości godziwej Grupa zaliczyła swoje aktywa i zobowiązania finansowe do trzech poziomów określonych w standardach rachunkowości. Objaśnienie każdego poziomu znajduje się pod tabelą.

2021

Poziom 1

Poziom 2

Poziom 3

PLN’000

PLN’000

PLN’000

Aktywa finansowe

Pochodne instrumenty finansowe

-

35

-

- Walutowe kontrakty terminowe typu forward

-

35

-

Razem

-

35

-

 

Zobowiązania finansowe

krótkoterminowe

Walutowe kontrakty terminowe typu forward

-

3 782

-

Razem

-

3 782

-

 

2020

Poziom 1

Poziom 2

Poziom 3

PLN’000

PLN’000

PLN’000

Aktywa finansowe

Pochodne instrumenty finansowe

-

345

-

- Walutowe kontrakty terminowe typu forward

-

345

-

Razem

-

345

-

 

Zobowiązania finansowe

krótkoterminowe

Walutowe kontrakty terminowe typu forward

-

2 682

-

Razem

-

2 682

-

 

W ciągu roku obrotowego nie wystąpiły jakiekolwiek przeniesienia pomiędzy 1, 2 i 3 poziomem wartości godziwej w odniesieniu do powtarzalnych pomiarów wartości godziwej.

Grupa stosuje zasadę ujmowania przeniesień pomiędzy poziomami hierarchii wartości godziwej na koniec okresu sprawozdawczego.

Obraz 6

Poziom 1: Wartość godziwa instrumentów finansowych stanowiących przedmiot obrotu na aktywnych rynkach (takich jak notowane pochodne instrumenty finansowe i kapitałowe papiery wartościowe) wynika z ich notowań na koniec okresu sprawozdawczego. Ceną notowań rynkowych wykorzystywaną dla wyceny aktywów finansowych posiadanych przez Grupę jest bieżący kurs kupna. Instrumenty takie zalicza się do poziomu 1

Poziom 2: Wartość godziwą instrumentów finansowych niestanowiących przedmiotu obrotu na aktywnym rynku (na przykład instrumenty pochodne na rynku pozagiełdowym) określa się przy zastosowaniu odpowiednich technik wyceny, które w najszerszym możliwym zakresie wykorzystują obserwowalne dane rynkowe i w jak najmniejszym stopniu polegają na szacunkach w zakresie jednostki. Jeżeli wszystkie istotne dane wejściowe niezbędne dla godziwej wyceny instrumentu można faktycznie zaobserwować, instrument jest zaliczany do poziomu 2.

Poziom 3: Jeżeli co najmniej jeden rodzaj znaczących danych wejściowych nie stanowi obserwowalnych danych rynkowych, instrument zalicza się do poziomu 3. Takimi instrumentami są nienotowane kapitałowe papiery wartościowe.

 

Techniki stosowane do wyceny instrumentów finansowych obejmują:

 

korzystanie z notowań rynkowych lub notowań maklerskich dla podobnych instrumentów,

w przypadku swapów procentowych – wartość bieżąca szacunkowych przyszłych przepływów pieniężnych w oparciu o możliwe do zaobserwowania krzywe dochodowości,

w przypadku terminowych transakcji walutowych (forward) – wartość bieżąca przyszłych przepływów pieniężnych na podstawie terminowych kursów wymiany walut na dzień bilansowy,

w przypadku opcji walutowych – modele wyceny opcji (np. model Blacka-Scholesa),

w przypadku innych instrumentów finansowych – analiza zdyskontowanych przepływów pieniężnych.

 

Wszystkie w ten sposób określone szacunki wartości godziwej są zaliczane do poziomu 2, za wyjątkiem nienotowanych kapitałowych papierów wartościowych, należności z tytułu zapłaty warunkowej oraz pewnych kontraktów pochodnych, których wartość godziwa została ustalona na podstawie wartości bieżącej, a stopy dyskonta zostały skorygowane o ryzyko kontrahenta i własne ryzyko kredytowe.

 

 

Nota 29. STRUKTURA ZATRUDNIENIA

 

Wyszczególnienie

31.12.2021

31.12.2020

Pracownicy produkcyjni i zakładów produktowych

566

555

Pracownicy administracyjni

185

198

Pracownicy przebywający na urlopach wychowawczych

3

1

Razem

754

754

 

Nota 30. PREZENTACJA DZIAŁALNOŚCI ZANIECHANEJ

W roku 2021 nie wystąpiła działalność zaniechana.

Obraz 6

Nota 31. ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM

Głównym celem zarządzania kapitałem w Grupie jest utrzymanie dobrego ratingu kredytowego i bezpiecznych wskaźników kapitałowych, które wspierałyby działalność operacyjną Grupy i zwiększały wartość dla jej akcjonariuszy.

Grupa zarządza strukturą kapitałową i w wyniku zmian warunków ekonomicznych wprowadza do niej zmiany. W celu utrzymania lub skorygowania struktury kapitałowej, Spółka może zmienić wypłatę dywidendy dla akcjonariuszy, zwrócić kapitał akcjonariuszom lub wyemitować nowe akcje. W roku zakończonym dnia 31 grudnia 2021 roku nie wprowadzono żadnych zmian do celów, zasad i procesów obowiązujących w tym obszarze.

Grupa monitoruje stan kapitałów stosując wskaźnik dźwigni, który jest liczony jako stosunek zadłużenia netto do sumy kapitałów powiększonych o zadłużenie netto. Do zadłużenia netto Grupa wlicza oprocentowane kredyty i pożyczki oraz zobowiązania z tytułu leasingu finansowego, pomniejszone o środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych.

Wskaźnik dźwigni finansowej na koniec roku kształtuje się następująco:

 

 

 

Stan na 31.12.2021

Stan na 31.12.2020

 

PLN’000

PLN’000

Zadłużenie

68 331

53 566

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

-54 225

-52 558

Zadłużenie netto

14 106

1 008

Kapitał własny

193 502

189 216

Stosunek zadłużenia netto do kapitału własnego

7,29%

0,53%

 

Poziom wskaźnika zadłużenia netto do kapitału własnego wynika z konserwatywnego podejścia Zarządu Grupy do zadłużenia. Zgromadzone środki pieniężne wykorzystywane są do działalności operacyjnej Grupy. Wzrost wartości wskaźnika wynika z zaciągniętego w roku 2021 kredytu inwestycyjnego opisanego w nocie 20.

 

Nota 32. CELE I POLITYKA ZARZĄDZANIA RYZYKIEM FINANSOWYM

Grupa Kapitałowa SECO/WARWICK w ramach działalności operacyjnej i finansowej jest narażona na ryzyka związane przede wszystkim z posiadanymi instrumentami finansowymi. Ryzyko to można określić jako ryzyko rynkowe w skład, którego wchodzi ryzyko walutowe, ryzyko stopy procentowej, ryzyko płynności oraz ryzyko kredytowe. Grupa zarządza ryzykiem finansowym w celu ograniczenia niekorzystnego wpływu zmian kursów walutowych i stóp procentowych, jak również stabilizacji przepływów pieniężnych oraz zapewnienia odpowiedniego poziomu płynności i elastyczności finansowej. Zasady zarządzania ryzykiem finansowym w Grupie są ustalane przez Zarząd jednostki dominującej. W ramach procesu zarządzania ryzykiem opracowano oraz wdrożono system ekspercki do rachunkowości zarządczej. Na bazie miesięcznych raportów monitorowane są kluczowe parametry ryzyka na poziomie operacyjnym oraz finansowym dla spółek grupy.

 

32.1. Ryzyko walutowe

Grupa ze względu na aktywną i szeroką obecność na rynkach zagranicznych zawierają określone transakcje dotyczące sprzedaży, zakupu denominowane w walutach obcych.Grupa zawiera transakcje terminowe typu forward, zabezpieczając kursy budżetowe kontraktów. Grupa posiada również kredyty i inne zobowiązania finansowe denominowane w walucie obcej. W związku z tym pojawia się ryzyko wahań kursów walut.

Obraz 6

Aktywa oraz zobowiązania finansowe wyrażone w walutach obcych, przeliczone na PLN kursem zamknięcia obowiązującym na dzień bilansowy przedstawiają się następująco:

Grupa jest przede wszystkim narażona na ryzyko związane z walutą EUR oraz USD.

 

Stan na

 

Stan na

 

Stan na

Stan na

 

31.12.2021

31.12.2021

 

31.12.2020

31.12.2020

 

w walucie

 

w PLN

 

w walucie

w PLN

Zobowiązania

 

 

 

 

 

 

EUR

6 397

 

29 423

 

4 442

20 497

USD

5 076

 

20 608

 

1 833

 

6 889

Aktywa

 

 

 

EUR

28 068

 

129 097

26 755

 

123 467

USD

13 807

 

56 056

 

31 013

 

116 558

Nominał instrumentu zabezpieczającego - dotyczy transakcji sprzedaży waluty

 

 

 

 

 

 

 

EUR

21 115

 

97 116

 

15 542

 

71 723

USD

7 859

 

31 908

 

6 340

 

23 828

Wartość Firmy 

 

 

 

 

 

 

 

EUR

406

 

1 867

 

367

 

1 693

USD

9 860

 

40 031

 

9 133

 

34 325

 

 

Poniżej przedstawiono analizę wrażliwości wyniku finansowego oraz innych całkowitych dochodów w odniesieniu do aktywów oraz zobowiązań finansowych oraz wahań kursu EUR do PLN, USD do PLN.

Analiza zakłada:

- kurs na dzień bilansowy 31.12.2021

- wzrost kursu walutowego + 10%

- spadek kursu walutowego - 10%

 

Kurs waluty na dzień 31.12.2021

kurs wymiany

 

wzrost kursu walutowego +10%

 

spadek kursu walutowego -10%

USD

4,0600

 

0,406

 

-0,406

EUR

4,5994

 

0,460

 

-0,460

 

 

 

 

 

 

Kurs waluty na dzień 31.12.2020

kurs wymiany

 

wzrost kursu walutowego +10%

 

spadek kursu walutowego -10%

USD

3,7584

 

0,376

 

-0,376

EUR

4,6148

 

0,461

 

-0,461

 

Obraz 6

Ekspozycja na ryzyko walutowe ulega zmianom w ciągu roku w zależności od wolumenu transakcji przeprowadzanych w walucie. Niemniej poniższą analizę wrażliwości można uznać za reprezentatywną dla określenia ekspozycji na ryzyko walutowe.

Wpływ na kapitał własny

 

 

Wpływ waluty USD

 

Wpływ waluty USD

 

Wpływ waluty EUR

 

Wpływ waluty EUR

 

 

 

Okres zakończony

 

Okres zakończony

 

Okres zakończony

 

Okres zakończony

 

 

 

31.12.2021

 

31.12.2020

 

31.12.2021

 

31.12.2020

AKTYWA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzrost kursu walutowego

10%

 

9 609

 

15 088

 

13 096

 

12 516

Spadek kursu walutowego

-10%

 

-9 609

 

-15 088

 

-13 096

 

-12 516

ZOBOWIĄZANIA I KREDYTY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzrost kursu walutowego

10%

 

-5 252

 

-3 072

 

-12 654

 

-9 222

Spadek kursu walutowego

-10%

 

5 252

 

3 072

 

12 654

 

9 222

RAZEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzrost kursu walutowego

10%

 

4 357

 

12 017

 

442

 

3 294

Spadek kursu walutowego

-10%

 

-4 357

 

-12 017

 

-442

 

-3 294

Wpływ na wynik finansowy

 

 

Wpływ waluty USD

 

Wpływ waluty USD

 

Wpływ waluty EUR

 

Wpływ waluty EUR

 

 

 

Okres zakończony

 

Okres zakończony

 

Okres zakończony

 

Okres zakończony

 

 

 

31.12.2021

 

31.12.2020

 

31.12.2021

 

31.12.2020

AKTYWA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzrost kursu walutowego

10%

 

5 606

 

11 656

 

12 910

 

12 347

Spadek kursu walutowego

-10%

 

-5 606

 

-11 656

 

-12 910

 

-12 347

ZOBOWIĄZANIA I KREDYTY

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzrost kursu walutowego

10%

 

-5 252

 

-3 072

 

-12 654

 

-9 222

Spadek kursu walutowego

-10%

 

5 252

 

3 072

 

12 654

 

9 222

RAZEM

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wzrost kursu walutowego

10%

 

354

 

8 584

 

256

 

3 125

Spadek kursu walutowego

-10%

 

-354

 

-8 584

 

-256

 

-3 125

 

 

Obraz 6

 

32.2. Ryzyko stóp procentowych

Spółki Grupy Kapitałowej korzystają z oprocentowanych kredytów. Kredyty w równowartości 49 792 tys. PLN oraz zobowiązania leasingowe w kwocie 6 325 tys. PLN są oprocentowane wg zmiennych stóp procentowych, podczas gdy 12 264 tys. PLN zobowiązań leasingowych jest oprocentowanych wg stałej stopy procentowej. W związku z powyższym narażona jest na ryzyko stopy procentowej. Szacunek ryzyka przedstawiono na bazie wzrostu/spadku stopy procentowej odsetek o 1%. 

 

 

Wpływ na wynik finansowy brutto

Wpływ na wynik finansowy brutto

+ 1%/- 1%

+ 1%/- 1%

Rok zakończony 31 grudnia 2021

Rok zakończony 31 grudnia 2020

Zobowiązania leasingowe

+/- 63

+/- 216

Pozostałe zobowiązania finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

+/- 491

+/- 320

 

Celem zarządzania ryzykiem stopy procentowej jest ograniczenie do poziomu akceptowalnego przez Grupę niekorzystnego wpływu zmian rynkowych stóp procentowych na przepływy pieniężne.

32.3. Ryzyko związane z płynnością

Ryzyko płynności jest to ryzyko napotkania trudności w realizacji zobowiązań finansowych. Proces zarządzania ryzykiem płynności w Grupie polega na prognozowaniu przyszłych przepływów pieniężnych, analizie poziomu aktywów płynnych w relacji do przepływów pieniężnych, monitorowaniu wskaźników płynności opartych na pozycjach bilansowych oraz utrzymywaniu dostępu do różnych źródeł finansowania na poziomie poszczególnych spółek Grupy.

Grupa zarządza ryzykiem płynności również przez utrzymywanie otwartych i niewykorzystanych linii kredytowych. Tworzą one rezerwę płynności i zabezpieczają wypłacalność i elastyczność finansową. Grupa uznaje kredyty bankowe jako instrumenty finansowe, które mogą potencjalnie powodować koncentrację ryzyka płynności ponieważ Grupa współpracuje z wybranymi instytucjami finansowymi. Kredyty bankowe stanowią na dzień 31 grudnia 2021 roku 17% pozycji zobowiązania krótkoterminowe (na dzień 31 grudnia 2020 roku: 10%).

 

Tabela poniżej przedstawia zobowiązania finansowe Grupy na dzień 31 grudnia 2021 roku oraz na dzień 31 grudnia 2020 roku wg daty zapadalności na podstawie umownych płatności.

 

Spółka posiada niewykorzystane linie kredytowe w wysokości 36 280 tys. PLN, które podsumowano w nocie nr 20 niniejszego sprawozdania.

31.12.2021

Do 1 roku

1-2 lata

2-3 lata

3-4 lata

4-5 lat

powyżej 5 lat

Razem 31.12.2020

Zobowiązania handlowe

62 382

90

-

-

-

-

62 382

Leasing

4 589

3 501

2 480

2 658

1 197

10 412

24 837

Instrumenty pochodne

3 731

90

-

-

-

-

3 821

Oprocentowane kredyty i pożyczki

37 207

5 335

3 222

3 222

806

-

49 792

Pozostałe zobowiązania

51

-

-

-

-

-

51

RAZEM

107 960

9 016

5 702

5 880

2 003

10 412

140 883

Obraz 6

31.12.2020

Do 1 roku

1-2 lata

2-3 lata

3-4 lata

4-5 lat

powyżej 5 lat

Razem 31.12.2019

Zobowiązania handlowe

53 051

402

-

-

-

-

53 051

Zobowiązania leasingowe

4 647

6 457

2 480

2 658

1 197

10 412

27 851

Pochodne instrumenty finansowe

2 631

402

-

-

-

-

3 033

Kredyty i pożyczki

21 321

3 440

3 222

3 222

806

-

32 011

Zobowiązania krótkoterminowe inne

51

-

-

-

-

-

51

RAZEM

81 701

10 701

5 702

5 880

2 003

10 412

115 996

 

 

32.4. Ryzyko kredytowe

Grupa zawiera transakcje wyłącznie z renomowanymi firmami o dobrej zdolności kredytowej. Wszyscy klienci, którzy pragną korzystać z kredytów kupieckich, poddawani są procedurom wstępnej weryfikacji. Ponadto, dzięki bieżącemu monitorowaniu stanów należności, narażenie Grupy na ryzyko nieściągalnych należności jest nieznaczne.

W odniesieniu do innych aktywów finansowych Grupy, takich jak instrumenty pochodne, ryzyko kredytowe Grupy powstaje w wyniku niemożności dokonania zapłaty przez drugą stronę umowy, a maksymalna ekspozycja na to ryzyko równa jest wartości bilansowej tych instrumentów.

Grupa stosuje model uproszczony kalkulacji odpisów z tytułu utraty wartości dla należności handlowe (bez względu na termin zapadalności). Oczekiwana strata kredytowa jest kalkulowana w momencie ujęcia należności w sprawozdaniu z sytuacji finansowej oraz jest aktualizowana na każdy kolejny dzień kończący okres sprawozdawczy, w zależności od ilości dni przeterminowania danej należności. Dla celów oszacowania oczekiwanej straty kredytowej dla należności od odbiorców Grupa wykorzystuje macierz rezerw oszacowaną w oparciu o historyczne poziomy spłacalności należności od kontrahentów. Grupa uwzględnia informacje dotyczące przyszłości w stosowanych parametrach modelu szacowania strat oczekiwanych, poprzez korektę bazowych współczynników prawdopodobieństwa niewypłacalności. Oczekiwana strata kredytowa dla należności od odbiorców jest kalkulowana w momencie ujęcia należności w sprawozdaniu z sytuacji finansowej oraz jest aktualizowana na każdy kolejny dzień kończący okres sprawozdawczy, w zależności od ilości dni przeterminowania danej należności.

Struktura wiekowa należności została przedstawiona w notach 15.

Wyliczenie współczynników odpisów aktualizujących dla poszczególnych kategorii przeterminowań należności handlowych zostało dokonane na bazie dwuletniego historycznego okresu referencyjnego. Stworzona została matryca obejmująca kwartalne współczynniki przejść należności między kategoriami przeterminowania dla 8 kolejnych kwartałów historycznych. Dla najdłuższego rozpatrywanego okresu przeterminowania (powyżej 180 dni) wzięto również pod uwagę współczynnik naprawy (tzw. cure) odzwierciedlający odzyski z należności uznanych uprzednio za nieodzyskiwalne. Współczynniki te zostały następnie uśrednione i na tej podstawie wyliczono ostateczne parametry odpisów aktualizujących dla poszczególnych kwartalnych kategorii przeterminowania, których wartości rosną od 1,13% dla należności nieprzeterminowanych do 59,78% dla należności przeterminowanych powyżej 180 dni.

W bieżącym okresie Grupa nie dokonywała korekt wyliczonych współczynników o oczekiwane przyszłe zmiany w zakresie ściągalności należności (tzw. forward looking adjustments), gdyż w ocenie zarządu wyliczenie na bazie ostatnich 8 kwartałów w odpowiednim stopniu odzwierciedla spodziewane poziomy strat kredytowych posiadanego portfela należności.

 

 

 

 

 

Obraz 6

Nota 33. OPCJE MENADŻERSKIE

Uchwalenie Programu Motywacyjnego dla członków kadry kierowniczej Grupy Kapitałowej SECO/WARWICK na lata 2018-2020.

 

Program Motywacyjny SECO/WARWICK S.A.

 

W dniu 12 grudnia 2019 roku Rada Nadzorcza uchwałą nr 01/2019 określiła cele jednostkowe na rok 2020 dla uczestników Programu Motywacyjnego. Osiągnięcie celów jednostkowych warunkuje przyznanie uczestnikom Programu uprawnień wynikających z Programu, przy jednoczesnym warunku pozostaniu przez nich w stosunku pracy ze Spółką w okresie od 1 stycznia 2020 roku do 31 grudnia 2020 roku. Cele te dotyczą wskaźników finansowo-operacyjnych poszczególnych spółek zależnych, jednostek organizacyjnych związanych z poszczególnymi technologiami lub całej Grupy Kapitałowej, w zależności od funkcji pełnionej przez danego uczestnika Programu. Na dzień 31 grudnia 2020 roku maksymalna ilość opcji potencjalnie do przyznania beneficjentom Programu Motywacyjnego wynosiła 227.200 sztuk, podczas gdy, na dzień 31 grudnia 2019 roku wynosiła 361.943 sztuk, a na dzień 31 grudnia 2018 roku 494.000 sztuk.

W 2020 roku ujęto 1 364 tys. PLN kosztu z tytułu nabywania uprawnień beneficjentów programu.

W okresie 2021 roku ujęto 648 tys. PLN kosztu z tytułu nabywania uprawnień przez beneficjentów Programu.

Uchwałą Rady Nadzorczej z dnia 16 grudnia 2021 zostały określone cele jednostkowe dla uczestników programu motywacyjnego na rok 2022, o którym poinformowano raportem bieżącym nr 21/2021 dnia 17.12.2021 r.

 

Nota 34. SPRAWY SĄDOWE

Firma Seco/Warwick Corporation (SWC), będąca spółką zależną Spółki, z siedzibą w Pensylwanii w Stanach Zjednoczonych wraz z Podmiotem Trzecim, który nie jest powiązany z SECO/WARWICK (Podmiot Trzeci), są stronami sporu sądowego z firmą Liberty Mutual Insurance (LMI), w ramach którego żądają od LMI dodatkowych limitów ubezpieczeniowych tytułem kontynuacji polis ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za produkty wystawianych na rzecz Podmiotu Trzeciego w latach 1982–1986. SWC i Podmiot Trzeci żądają pokrycia roszczeń zgłaszanych przeciwko nim w związku z procesami sądowymi o szkody osobowe spowodowane przez produkt, wszczętymi przez osoby prywatne, które twierdzą, że doznały uszczerbku na zdrowiu spowodowanego przez azbest w wyniku ekspozycji na produkty Podmiotu Trzeciego wytwarzane przez poprzedników SWC i Podmiotu Trzeciego w latach 1958–1984 (Roszczenia Związane z Azbestem). Spółka SWC została zawiązana dopiero w 1984 r. Do 2006 roku spółka SWC nie należała do grupy kapitałowej SECO/WARWICK.

SWC i Podmiot Trzeci zeznały przed sądem, że umowa ubezpieczenia zawarta z LMI przewiduje dodatkową ochronę obejmującą Roszczenia Związane z Azbestem, w tym także koszty ugód zawartych ze stronami poszkodowanymi i koszty obsługi prawnej związane z weryfikacją zasadności roszczeń i negocjowaniem warunków ugody. LMI stoi na stanowisku, że limity ubezpieczenia zostały wyczerpane z uwagi na szczególne postanowienia zawarte w polisie. SWC i Podmiot Trzeci nie zgadzają się z interpretacją treści umowy ubezpieczenia przedstawioną przez LMI.

Według najlepszej wiedzy Grupy, do dnia sporządzenia niniejszego raportu liczba Roszczeń Związanych z Azbestem wniesionych przeciwko SWC wynosi 859, z czego 327 zostało oddalonych, 56 zakończyło się zawarciem ugody z ubezpieczycielami na łączną kwotę 4 755 tys. USD, a w wypadku 476 aktualnie trwa proces weryfikacji lub prowadzone są negocjacje warunków ewentualnej ugody z poszkodowanymi stronami.

W razie braku porozumienia z LMI w kwestii kontynuacji ochrony ubezpieczeniowej dla SWC lub w wypadku oddalenia sprawy przeciwko LMI, SWC może być zmuszona ponieść koszty Roszczeń Związanych z Azbestem, podczas gdy SWC i Podmiot Trzeci będą podejmować działania, w celu przejęcia roszczeń z tytułu odpowiedzialności cywilnej za produkty zawierające azbest przez ubezpieczycieli, którzy wystawili dodatkowe polisy w odniesieniu do odpowiedzialności nieobjętej podstawowym ubezpieczeniem.

Według najlepszej wiedzy Grupy, ryzyko że spółka SWC będzie zmuszona ponieść dalsze koszty Roszczeń Związanych z Azbestem nie jest znaczące, a Podmiot Trzeci posiada dodatkowe polisy ubezpieczeniowe zawarte z innymi ubezpieczycielami, które – według informacji otrzymanych od SWC – mogą zapewniać pokrycie Roszczeń Związanych z Azbestem.

Na dzień sporządzenia niniejszego raportu, Zarząd Grupy nie jest w stanie dokonać wiarygodnego oszacowania łącznej kwoty zobowiązania warunkowego Grupy, związanego z opisanymi powyżej roszczeniami. Grupa będzie przekazywał do publicznej wiadomości dalsze istotne informacje dotyczące niniejszego zdarzenia.

Obraz 6

Nota 35. ROZLICZENIA PODATKOWE

Rozliczenia podatkowe oraz inne obszary działalności podlegające regulacjom (na przykład sprawy celne czy dewizowe) mogą być przedmiotem kontroli organów administracyjnych, które uprawnione są do nakładania wysokich kar i sankcji. Brak odniesienia do utrwalonych regulacji prawnych w Polsce powoduje występowanie w obowiązujących przepisach niejasności i niespójności. Często występujące różnice w opiniach, co do interpretacji prawnej przepisów podatkowych zarówno wewnątrz organów państwowych, jak i pomiędzy organami państwowymi i przedsiębiorstwami, powodują powstawanie obszarów niepewności i konfliktów. Zjawiska te powodują, że ryzyko podatkowe w Polsce jest znacząco wyższe niż istniejące zwykle w krajach o bardziej rozwiniętym systemie podatkowym.

Rozliczenia podatkowe mogą być przedmiotem kontroli przez okres pięciu lat, począwszy od końca roku, w którym nastąpiła zapłata podatku. W wyniku przeprowadzanych kontroli dotychczasowe rozliczenia podatkowe Grupy mogą zostać powiększone o dodatkowe zobowiązania podatkowe.

Zdaniem Zarządu na dzień 31 grudnia 2020 roku nie istniała potrzeba utworzenia odpowiednich rezerw na rozpoznane i policzalne ryzyko podatkowe. Spółka reguluje zobowiązania podatkowe na bieżąco.

 

 

Nota 36. ZDARZENIA PO DNIU BILANSOWYM

W dniu 21 lutego 2022 roku podpisano Aneks do Umowy o Kredyt z Santander Bank Polska Spółka Akcyjna, z terminem spłaty kredytu do dnia 28 lutego 2023 roku. Kwota przyznanego Kredytu w Rachunku Bieżącym wynosi 19 mln PLN z przeznaczeniem na finansowanie bieżącej działalności gospodarczej.

24 lutego 2022 r. wojska Federacji Rosyjskiej rozpoczęły działania wojenne w Ukrainie. Dokładny opis wpływu konfliktu w Ukrainie na działalność Grupy przedstawiony został w punkcie III niniejszego sprawozdania.

 

Obraz 6

Data: 21 kwietnia 2022 roku

Prezes Zarządu

Sławomir Woźniak

Członek Zarządu

Bartosz Klinowski

Członek Zarządu

Earl Good

Członek Zarządu

Piotr Walasek