GRUPA KAPITAŁOWA
ADIUVO INVESTMENTS
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe sporządzone
na dzień i za rok obrotowy zakończony 31 grudnia 2023 r.
Miejsce i data zatwierdzenia do publikacji: Warszawa, 11 czerwca 2024 roku
Spis treści
SKONSOLIDOWANY RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT6
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ9
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM11
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH13
DODATKOWE INFORMACJE I OBJAŚNIENIA15
Nota 2 Skład Grupy Kapitałowej16
Nota 3 Skład Zarządu oraz Rady Nadzorczej Spółki dominującej19
Nota 4 Zatwierdzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego20
Nota 5 Zasady przyjęte przy sporządzaniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego20
5.1 Podstawa sporządzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego20
5.2 Waluta funkcjonalna i waluta sprawozdawcza21
5.3 Nowe standardy i interpretacje21
5.4 Zmiany wynikające ze zmian MSSF22
5.5.2 Inwestycje w jednostki zależne22
5.5.3 Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych23
5.5.4 Udziały we wspólnych przedsięwzięciach23
5.5.5 Połączenia jednostek gospodarczych23
5.5.6 Przeliczenie pozycji wyrażonych w walutach obcych24
5.5.7 Rzeczowe aktywa trwałe25
5.5.8 Koszty finansowania zewnętrznego25
5.5.9 Nieruchomości inwestycyjne26
5.5.10 Leasing i prawo wieczystego użytkowania gruntu26
5.5.11 Wartości niematerialne26
5.5.12 Utrata wartości aktywów niefinansowych28
5.5.13 Instrumenty finansowe28
5.5.15 Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności32
5.5.16 Środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych33
5.5.17 Aktywa trwałe przeznaczone do zbycia33
5.5.19 Oprocentowane kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne33
5.5.20 Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania34
5.5.22 Zobowiązania i aktywa warunkowe34
5.5.23 Świadczenia pracownicze34
5.5.24 Płatności w formie akcji35
5.5.28 Prezentacja dochodów i kosztów okresu sprawozdawczego38
5.5.29 Sprawozdanie z przepływów pieniężnych38
5.5.30 Sprawozdawczość dotycząca segmentów38
5.5.31 Zarządzanie kapitałem39
5.6 Istotne wartości oparte na profesjonalnym osądzie i szacunkach39
Nota 6 Korekty błędów oraz zmiany zasad rachunkowości40
Nota 7 Cele i zasady zarządzania ryzykiem finansowym41
7.1 Ryzyko stopy procentowej41
7.4 Analiza wrażliwości na ryzyko rynkowe43
7.6 Ryzyko związane z płynnością45
Nota 8 Informacje dotyczące segmentów operacyjnych46
9.1 Koszty według rodzaju, w tym koszty świadczeń pracowniczych49
9.2 Pozostałe przychody operacyjne50
9.3 Pozostałe koszty operacyjne50
10.1 Podatek dochodowy ujęty w rachunku zysków i strat i w kapitale własnym53
10.2 Uzgodnienie podatku dochodowego od wyniku finansowego brutto54
10.3 Odroczony podatek dochodowy55
Nota 11 Zysk (strata) przypadający/-a na jedną akcję56
Nota 12 Rzeczowe aktywa trwałe56
Nota 13 Wartości niematerialne57
13.2 Test na utratę wartości aktywów niematerialnych58
Nota 14 Zmiany w składzie Grupy59
14.1 Zmiany w składzie Grupy59
14.2 Inwestycje w jednostki stowarzyszone59
Nota 16 Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności60
Nota 17 Środki pieniężne i ich ekwiwalenty61
Nota 18 Kapitał zakładowy oraz pozostałe kapitały62
18.4 Dywidenda i ograniczenia związane z kapitałem64
18.5 Udziały niekontrolujące64
Nota 20 Świadczenia pracownicze65
20.1 Świadczenia emerytalne oraz inne świadczenia po okresie zatrudnienia66
20.2 Programy płatności na bazie akcji67
21.2 Zobowiązania z tytułu kredytów i pożyczek68
Nota 22 Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania70
Nota 24 Aktywa przeznaczone do sprzedaży i zobowiązania z nimi związane72
Nota 25 Zobowiązania i należności warunkowe72
25.1 Inne zobowiązania warunkowe72
25.3 Zobowiązania inwestycyjne72
Nota 26 Informacje o podmiotach powiązanych76
26.1 Transakcje z podmiotami powiązanymi76
26.2 Jednostka dominująca całej grupy79
26.4 Kluczowy personel kierowniczy79
26.5 Warunki transakcji z podmiotami powiązanymi80
Nota 27 Instrumenty finansowe80
Nota 28 Wyjaśnienie pozycji prezentowanych w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych81
Nota 30 Zobowiązania leasingowe84
Nota 31 Zdarzenia po dniu bilansowym84
|
| tys. PLN |
| tys. EUR | ||
RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
SPRAWOZDNIE Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW |
| (badane) | (badane) |
| (badane) | (badane) |
Przychody ze sprzedaży | 990 | 173 |
| 219 | 37 | |
Zysk (strata) ze sprzedaży | -4 804 | -7 372 |
| -1 061 | -1 572 | |
Zysk (strata) przed opodatkowaniem | -11 170 | -53 863 |
| -2 467 | -11 489 | |
Zysk (strata) netto | -12 081 | -64 267 |
| -2 668 | -13 708 | |
Zysk (strata) netto przypisany: |
|
|
|
|
|
|
Akcjonariuszom jednostki dominującej | -8 208 | -61 608 |
| -1 813 | -13 141 | |
Udziałom niekontrolującym | -3 872 | -2 659 |
| -855 | -567 | |
Zysk (strata) na akcję przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej |
|
|
|
|
| |
(wyrażony w złotych / euro na jedną akcję) |
|
|
|
|
| |
- podstawowy | -0,84 | -4,39 |
| -0,18 | -0,94 | |
- rozwodniony | -0,84 | -4,39 |
| -0,18 | -0,94 | |
Całkowite dochody ogółem | -11 023 | -57 867 |
| -2 434 | -12 343 | |
Całkowity dochód ogółem przypisany: |
|
|
|
|
| |
Akcjonariuszom jednostki dominującej | -8 682 | -57 088 |
| -1 917 | -12 177 | |
Udziałom niekontrolującym | -2 341 | -779 |
| -517 | -166 | |
|
| tys. PLN |
| tys. EUR | ||
SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ |
| 31.12.2023 | 31.12.2022 |
| 31.12.2023 | 31.12.2022 |
| (badane) | (badane) |
| (badane) | (badane) | |
Aktywa trwałe | 482 | 4 404 |
| 111 | 939 | |
Aktywa obrotowe | 1 724 | 2 526 |
| 397 | 539 | |
|
|
|
|
|
|
|
Aktywa ogółem | 2 206 | 6 930 |
| 507 | 1 478 | |
|
|
|
|
|
|
|
Kapitał własny ogółem | -44 726 | -52 619 |
| -10 287 | -11 220 | |
Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej | -49 220 | -57 040 |
| -11 320 | -12 162 | |
Kapitał własny przypadający na udziały niekontrolujące | 4 494 | 4 421 |
| 1 034 | 943 | |
Zobowiązania długoterminowe | 3 774 | 11 854 |
| 868 | 2 528 | |
Zobowiązania krótkoterminowe | 43 158 | 47 695 |
| 9 926 | 10 170 | |
Pasywa ogółem | 2 206 | 6 930 | - | 507 | 1 478 | |
|
| tys. PLN |
| tys. EUR | |||
SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 | |
| (badane) | (badane) |
| (badane) | (badane) | ||
|
|
|
|
|
|
| |
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej | -4 980 | -1 245 |
| -1 100 | -266 | ||
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej | 106 | -130 |
| 23 | -28 | ||
Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej | 5 432 | 7 746 |
| 1 200 | 1 652 | ||
Przepływy pieniężne netto razem | 558 | 6 371 |
| 123 | 1359 | ||
Powyższe wybrane dane finansowe przeliczone zostały na walutę Euro w następujący sposób:
Poszczególne pozycje skonsolidowanego sprawozdania z sytuacji finansowej przeliczone zostały według kursu ogłoszonego przez NBP obowiązującego na dzień bilansowy tj. 31 grudnia 2023 r. (1 EUR= 4,3480 PLN) i na dzień 31 grudnia 2022 (1 EUR = 4,6899 PLN).
Poszczególne pozycje skonsolidowanego rachunku zysków i strat, skonsolidowanego sprawozdania z całkowitych dochodów oraz skonsolidowanego sprawozdania z przepływów pieniężnych przeliczone zostały po kursie stanowiącym średnią arytmetyczną średnich kursów ogłoszonych przez NBP na ostatni dzień każdego zakończonego miesiąca w danym okresie sprawozdawczym tzn. dla okresu od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r. (1 EUR = 4,5284 PLN) oraz dla okresu od 1 stycznia do 31 grudnia 2022 (1 EUR = 4,6883 PLN).
SKONSOLIDOWANY RACHUNEK ZYSKÓW I STRAT
| Nota | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
|
| (badane) | (skorygowane) |
|
|
|
|
Przychody ze sprzedaży |
| ||
Koszty działalności operacyjnej |
| - | - |
Zmiana stanu produktów |
| ||
Amortyzacja |
| - | - |
Zużycie materiałów i energii |
| - | - |
Usługi obce | 9.1 | - | - |
Podatki i opłaty |
| - | - |
Wynagrodzenia | 9.1 | - | - |
Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia | 9.1 | - | - |
Pozostałe koszty rodzajowe |
| - | - |
Wartość sprzedanych towarów i materiałów |
| - | - |
Zysk (strata) ze sprzedaży |
| - | - |
Pozostałe przychody operacyjne | 9.2 | ||
Pozostałe koszty operacyjne | 9.3 | - | - |
Odpisanie należności oraz Odpisanie wartości aktywa z tytułu umów z klientami | 9.3 | - | - |
Utrata wartości niezakończonych prac rozwojowych |
| - | |
Przychody finansowe | 9.4 | ||
Koszty finansowe | 9.5 | - | - |
Udział w wyniku jednostek stowarzyszonych |
| - | - |
Wynik na utracie kontroli nad jednostką zależną | 9.6 | ||
Wynik na sprzedaży jednostki zależnej | 9.7 | ||
Zysk (strata) przed opodatkowaniem |
| - | - |
Podatek dochodowy | 10.1 | - | |
Zysk (strata) netto z działalności kontynuowanej |
| - | - |
Zysk (strata) netto z działalności zaniechanej |
| - 1 057 | -6 397 |
Zysk (strata) netto |
| - | - |
Zysk (strata) netto przypisany: |
|
|
|
Akcjonariuszom jednostki dominującej |
| - | - |
Udziałom niekontrolującym |
| - | - |
Zysk (strata) na akcję przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej w trakcie okresu
.
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
(wyrażony w złotych na jedną akcję) | (badane) | (badane) |
Zysk (strata) na akcję |
|
|
- podstawowy | - | - |
- rozwodniony | - | - |
Zysk (strata) na akcję z działalności kontynuowanej |
|
|
- podstawowy | - | - |
- rozwodniony | - | - |
|
|
|
Zysk (strata) na akcję z działalności zaniechanej |
|
|
- podstawowy | - | - |
- rozwodniony | - | - |
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z DOCHODÓW CAŁKOWITYCH
| Nota | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
|
| (badane) | (przekształcone) |
Zysk (strata) netto z działalności kontynuowanej |
| - | - |
Całkowite dochody ogółem z działalności kontynuowanej |
| - | - |
|
|
|
|
Zysk (strata) netto z działalności zaniechanej |
| - | - |
Inne całkowite dochody, które zostaną przeklasyfikowane do wyniku |
| - | |
Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych | 18.3 | - | |
Inne dochody całkowite netto |
| - | |
Całkowite dochody ogółem z działalności zaniechanej |
| - | |
|
|
|
|
Całkowite dochody ogółem |
| - | - |
Całkowity dochód ogółem przypisany: |
|
|
|
Akcjonariuszom jednostki dominującej |
| - | - |
Udziałom niekontrolującym |
| - | - |
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ
| Nota | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
|
| (badane) | (skorygowane) |
AKTYWA |
|
|
|
Aktywa trwałe |
| ||
Rzeczowe aktywa trwałe | 12 | ||
Wartości niematerialne | 13 | ||
Inwestycje w jednostki stowarzyszone | 14.2 | ||
Pożyczki udzielone | 21 | ||
Pozostałe aktywa długoterminowe |
| ||
Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego | 10.3 | ||
Aktywa obrotowe |
| ||
Aktywa obrotowe bez aktywów trwałych przeznaczonych do sprzedaży |
| ||
Zapasy | 15 | ||
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności | 16 | ||
Pożyczki udzielone | 21 | ||
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 17 | ||
Aktywa zaklasyfikowane jako przeznaczone do sprzedaży | 13.3 | ||
AKTYWA OGÓŁEM |
|
| Nota | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
|
| (badane) | (skorygowane) |
PASYWA |
|
|
|
| - | - | |
Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej |
| - | - |
Kapitał akcyjny | 18.1 | ||
Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej wartości nominalnej | 18.2 | ||
Kapitał z wyceny opcji pracowniczych | 18.3 | ||
Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych | 18.3 | - | |
Zyski zatrzymane | 18.4 | - | - |
Kapitał własny przypadający na udziały niekontrolujące | 18.5 | ||
Zobowiązania długoterminowe |
| ||
Oprocentowane pożyczki i kredyty | 21 | ||
Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych | 20 | ||
Dotacje otrzymane | 23 | ||
Rezerwy |
| ||
Rezerwa z tytułu odroczonego podatku dochodowego | 10.3 | ||
Zobowiązania krótkoterminowe |
| ||
Zobowiązani krótkoterminowe inne niż przypisane aktywom zaklasyfikowanym jako przeznaczone do sprzedaży |
| ||
Oprocentowane pożyczki i kredyty |
| ||
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania | 22 | ||
Zobowiązania z tytułu podatku dochodowego |
| ||
Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych | 20 | ||
Rezerwy | 19 | ||
Dotacje otrzymane | 23 | ||
Zobowiązania przypisane aktywom zaklasyfikowanym jako przeznaczone do sprzedaży |
| ||
Zobowiązania ogółem |
| ||
PASYWA OGÓŁEM |
|
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE ZE ZMIAN W KAPITALE WŁASNYM
Za okres 01.01.2023-31.12.2023 (badane) | Kapitał akcyjny | Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej wartości nominalnej | Kapitał z wyceny opcji pracowniczych | Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych | Zyski zatrzymane | Razem przypadające akcjonariuszom jednostki dominującej | Przypadające na udziały niekontrolujące | Razem |
Stan na 01.01.2023 | - | - | - | - | ||||
korekty błędu | ||||||||
Stan na 01.01.2023 po korekcie | - | - | - | - | ||||
Zysk (strata) netto | - | - | - | - | ||||
Inne dochody całkowite | ||||||||
Całkowite dochody ogółem | - | - | - | - | ||||
Realizacja praw z warrantów serii B | ||||||||
Emisja warrantów subskrypcyjnych | ||||||||
Odwrócenie odpisów aktualizujących na akcje AMW | ||||||||
Inne zmiany | ||||||||
Zmiany w kapitale | ||||||||
Stan na 31.12.2023 | - | - | - |
Za okres 01.01.2022-31.12.2022 (badane) | Kapitał akcyjny | Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej wartości nominalnej | Kapitał z wyceny opcji pracowniczych | Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych | Zyski zatrzymane | Razem przypadające akcjonariuszom jednostki dominującej | Przypadające na udziały niekontrolujące | Razem |
Stan na 01.01.2022 | - | - | ||||||
korekty błędu | ||||||||
Stan na 01.01.2022 | - | - | ||||||
Zysk (strata) netto | - | - | - | - | ||||
Inne dochody całkowite | - | - | - | |||||
Całkowite dochody ogółem | - | - | - | - | - | |||
Rozliczenie programu motywacyjnego | - | |||||||
Emisja warrantów | ||||||||
Odwrócenie odpisów aktualizujących na akcje AMW | ||||||||
Inne zmiany | ||||||||
Zmiany w kapitale | - | - | - | - | - | - | ||
Stan na 31.12.2022 | - | - | - | - |
SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH
|
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
|
| (badane) | (skorygowane) |
Przepływy pieniężne z działalności operacyjnej |
|
|
|
Zysk (strata) brutto za rok obrotowy (działalność kontynuowana) |
| - | - |
Zysk (strata) brutto za rok obrotowy (działalność zaniechana) |
| - | - |
Korekty zysku brutto: |
|
|
|
Udział w wyniku jednostek stowarzyszonych |
| ||
Odsetki |
| - | |
(Zyski) / straty z tytułu różnic kursowych ujęte w wyniku |
| ||
(Zyski) / straty z inwestycji ujęte w wyniku |
| ||
Zmiana stanu rezerw |
| - | - |
Zmiana stanu zobowiązań z tytułu świadczeń pracowniczych |
| ||
Amortyzacja |
| ||
Wynik na utracie kontroli nad jednostką zależną |
| - | |
Wycena programu motywacyjnego |
| - | |
Aktywa z tytułu umów z klientami |
| ||
Zmiana odpisu aktualizacyjnego niezakończonych prac rozwojowych |
| ||
Inne korekty |
| - | |
|
|
|
|
Zmiany w kapitale obrotowym: |
|
|
|
Zmiana stanu należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych należności |
| - | |
Zmiana stanu zapasów |
| ||
Zmiana stanu zobowiązań z tytułu dostaw i usług oraz pozostałych zobowiązań |
| ||
|
|
|
|
Zapłacony podatek dochodowy |
| ||
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej |
| - | - |
Przepływy pieniężne z działalności inwestycyjnej |
|
|
|
Wydatki z tytułu nabycia rzeczowych aktywów trwałych |
| - | - |
Wpływy z tytułu sprzedaży rzeczowych aktywów trwałych |
| ||
Spłata udzielonych pożyczek |
| ||
| - |
Przepływy pieniężne z działalności finansowej |
|
|
|
Wpływy netto z emisji akcji |
| ||
Wpływy z tytułu otrzymanych kredytów i pożyczek |
| ||
Wydatki z tytułu spłaty kredytów i pożyczek |
| - | - |
| |||
Przepływy pieniężne netto razem |
| ||
|
|
|
|
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty na początek okresu |
| ||
Bilansowa zmiana stanu środków pieniężnych, w tym: |
| ||
- zmiana stanu środków pieniężnych z tytułu różnic kursowych |
| ||
|
|
|
|
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty na koniec okresu |
|
Adres:
Opis charakteru oraz podstawowego zakresu działalności:
i funduszy emerytalnych, iii) działalność firm centralnych (head office) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych, iv) pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, v) badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii.
Wyjaśnienie zmian w nazwie jednostki lub innych danych identyfikacyjnych:
Forma prawna jednostki:
Nazwa jednostki dominującej:
Nazwa jednostki:
Nazwa jednostki dominującej najwyższego szczebla:
Podstawowym przedmiotem działalności Jednostki dominującej jest:
działalność trustów, funduszów i podobnych instytucji finansowych,
pozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej nie sklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń
i funduszy emerytalnych,
działalność firm centralnych (head office) i holdingów, z wyłączeniem holdingów finansowych,
pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania,
badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii.
Jednostka dominująca jest wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 0000430513.
Jednostce dominującej nadano numer statystyczny REGON 146271705.
Według stanu na dzień 31 grudnia 2023 r. struktura akcjonariatu Jednostki dominującej przedstawiała się następująco:
Podmiot | Siedziba | Liczba akcji | Liczba głosów | % posiadanego kapitału | % posiadanych praw głosu |
Porozumienie Akcjonariuszy* |
| 6 838 259 | 8 538 259 | 51,91% | 57,40% |
w tym: Orenore Sp. z o.o. | Warszawa | 4 778 723 | 6 478 723 | 36,27% | 43,56% |
w tym: Marek Orłowski | Warszawa | 510 320 | 510 320 | 3,87% | 3,43% |
w tym: Bogusław Sergiusz Bobula | - | 1 355 060 | 1 355 060 | 10,29% | 9,11% |
w tym: Maciej Zając | - | 18 449 | 18 449 | 0,14% | 0,12% |
w tym: Aleksandra Ellert | - | 175 707 | 175 707 | 1,33% | 1,18% |
Anna Aranowska-Bablok | Warszawa | 685 746 | 685 746 | 5,21% | 4,61% |
CoOpera Finanzierungen Deutschland | Neuenbürg | 820 000 | 820 000 | 6,22% | 5,51% |
Pozostali | - | 4 830 341 | 4 830 341 | 36,66% | 32,47% |
Suma |
| 13 174 346 | 14 874 346 | 100% | 100% |
* zgodnie z informacjami zamieszczonymi w raporcie bieżącym ESPI nr 24/2021 dot. zawiadomienia o zmianie udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce przez poszczególne strony Porozumienia.
Według stanu na dzień 31 grudnia 2022 r. struktura akcjonariatu Jednostki dominującej przedstawiała się następująco
Podmiot | Siedziba | Liczba akcji | Liczba głosów | % posiadanego kapitału | % posiadanych praw głosu |
Porozumienie Akcjonariuszy* |
| 6 838 259 | 8 538 259 | 51,91% | 57,40% |
w tym: Orenore Sp. z o.o. | Warszawa | 4 778 723 | 6 478 723 | 36,27% | 43,56% |
w tym: Marek Orłowski | Warszawa | 510 320 | 510 320 | 3,87% | 3,43% |
w tym: Bogusław Sergiusz Bobula | - | 1 355 060 | 1 355 060 | 10,29% | 9,11% |
w tym: Maciej Zając | - | 18 449 | 18 449 | 0,14% | 0,12% |
w tym: Aleksandra Ellert | - | 175 707 | 175 707 | 1,33% | 1,18% |
Anna Aranowska-Bablok | Warszawa | 685 746 | 685 746 | 5,21% | 4,61% |
CoOpera Finanzierungen Deutschland | Neuenbürg | 820 000 | 820 000 | 6,22% | 5,51% |
Pozostali | - | 4 830 341 | 4 830 341 | 36,67% | 32,48% |
Suma |
| 13 174 346 | 14 874 346 | 100% | 100% |
* zgodnie z informacjami zamieszczonymi w raporcie bieżącym ESPI nr 24/2021 dot. zawiadomienia o zmianie udziału w ogólnej liczbie głosów w Spółce przez poszczególne strony Porozumienia.
Nota 2 Skład Grupy Kapitałowej
Jednostki zależne
W skład Grupy na dzień bilansowy wchodzi Adiuvo Investments S.A. oraz następujące spółki zależne:
Lp. | Nazwa jednostki | Siedziba | Zakres działalności | Udział w kapitale zakładowym % | |
31.12.2023 | 31.12.2022 | ||||
1. | Adiuvo Management Sp. z o.o. | Warszawa | Działalność związana z zarządzaniem | 100% | 100% |
2. | Airway Medix S. A. (1) | Warszawa | Badania naukowe i prace rozwojowe | 16,65% | 31,77% |
3. | Biovo Technologies Ltd (2) | Izrael | Badania naukowe i prace rozwojowe | - | 31,77% |
4. | AlgaeLabs Sp. z o.o. | Wrocław | Badania naukowe i prace rozwojowe | 65,85% | 65,85% |
5. | Cambridge Chocolate Technologies Inc | USA | Handel hurtowy i detaliczny | - | 80,00% |
6. | Snack Magic Brand Inc. | USA | Handel hurtowy i detaliczny | - | 80,00% |
7 | Carocelle S.A. (3) | Warszawa | Badania naukowe i prace rozwojowe | - | 95,00% |
8. | Endo Medical Sp. z o.o. | Warszawa | Badania naukowe i prace rozwojowe | - | 100,00% |
9. | Glia Sp. z o.o. | Warszawa | Badania naukowe i prace rozwojowe | - | 80,00% |
10. | IMMD Sp. z o.o. | Warszawa | Badania naukowe i prace rozwojowe | - | 50,00% |
11. | Marmar Investment Sp. z o.o. | Warszawa | Badania naukowe i prace rozwojowe | - | 100,00% |
12. | Peptaderm Sp. z o.o. | Warszawa | Badania naukowe i prace rozwojowe | - | 75,91% |
13. | Cambridge Chocolate Technologies Sp. z o.o. (d.Silicon Fields Sp. z o.o.) | Warszawa | Badania naukowe i prace rozwojowe | - | 80,00% |
(1)W okresie od 01.01.2023 do dnia bilansowego, Adiuvo Investments S.A. zbyło 8 380 443 akcji spółki Airway Medix S.A., wobec czego stan posiadanych akcji na 31 grudnia 2023 r. wyniósł 10 176 695 (16,65% kapitału zakładowego).
(2)Biovo Technologies Ltd była jednostką bezpośrednio kontrolowaną przez Airway Medix S.A., która posiada 99,90% udziału w kapitale zakładowym.
(3)W związku z trwającym zawieszeniem działalności gospodarczej spółki Carocelle S.A., która nie prowadziła działalności sprzedażowej, w dniu 28 listopada 2023 r. działalność operacyjna tej spółki została zakończona. Na dzień 31.12.2023 r. Spółka Carocelle S.A. była w procesie upadłości.
29 grudnia 2023 roku Zgromadzenia Wspólników spółek zależnych od Emitenta z obszaru platformy nutraceutycznej i projektów eksploracyjnych tj: Cambridge Chocolate Technologies Sp. z o.o., Endo Medical Sp. z o.o., IMMD Sp. z o.o., Marmar Investment Sp. z o.o. oraz Peptaderm Sp. z o.o. i Glia Sp. z o.o. podjęły uchwały w przedmiocie rozwiązania powyższych spółek oraz otwarcia ich likwidacji. Jednocześnie, celem optymalizacji kosztów procesu, Emitent dokonał zbycia posiadanych udziałów w powyższych spółkach na rzecz niepowiązanego profesjonalnego podmiotu celem podjęcia działań niezbędnych do zakończenia procesu likwidacji poza strukturą grupy Emitenta.
Na dzień 31 grudnia 2023 r. oraz 31 grudnia 2022 r. udział w ogólnej liczbie głosów posiadany przez Grupę w podmiotach zależnych był równy udziałowi Grupy w kapitale zakładowym tych jednostek. Wszystkie spółki zależne wchodzące w skład Grupy na dzień 31 grudnia 2023 r. oraz 31 grudnia 2022 r. podlegały konsolidacji metodą pełną. Spółka Airway Medix S.A. była kontrolowana na dzień 31 grudnia 2023 r. oraz 31 grudnia 2022 r. przez Adiuvo Investments S.A. zgodnie z definicją kontroli zawartą w MSSF 10 w wyniku wykonywania praw głosu z posiadanych akcji (16,65%) oraz w związku z faktem posiadania w obu spółkach tych samych osób w składzie Zarządu.
Dane spółki zależnej Algealabs (PL) ujęte w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupy obejmują dane na dzień i za okres 9 miesięcy zakończony 30 września 2020 r. odpowiednio skorygowane na dzień bilansowy. Spółka zależna w okresie październik 2020 - grudzień 2023 r. nie prowadziła istotnej działalności a jej sytuacja majątkowa i finansowa nie uległa znaczącej zmianie. W procesie konsolidacji wprowadzone niezbędne korekty konsolidacyjne w celu odzwierciedlenia transakcji zawartych przez spółki zależne w okresie październik 2020 r. - grudzień 2023 r. oraz stanu aktywów i zobowiązań tych spółek na dzień bilansowy.
Zgodnie z zaleceniem KNF objęto konsolidacją Spółkę Biovo Technologies Ltd, a w niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym rozpoznano wynik na utracie kontroli nad tą spółką. Zgodnie z zaleceniem KNF, utrata kontroli nastąpiła dopiero z datą 03 kwietnia 2023 r., kiedy to otwarto postępowanie upadłościowe i powołano Zarządcę Masy Upadłościowej. Tym samym, zgodnie z zaleceniami organu należy objąć konsolidacją Spółkę Biovo Technologies Ltd w całym 2022 roku.
W dniu 25 kwietnia 2023 do spółki Airway Medix spłynął protokół datowany na dzień 3 kwietnia 2023 r. w toczącej się przed sądem Okręgowym w Lod przed sędzią Irit Weinberg-Notovic sprawie upadłościowej Biovo (Prawo o Upadłości Restrukturyzacji Gospodarczej 5778-2018). Zgodnie z treścią ww. protokołu Sąd wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości spółki Biovo (zgodnie z przepisami prawa izraelskiego) i powołał adwokata Shai Shemesh na Zarządcę Masy Upadłościowej podmiotu (odpowiednik syndyka).
Niemniej z uwagi na rezygnację kluczowego personelu tj. Pana Orona Zachar w dniu 18 października 2022 r. i toczące się postępowanie upadłościowe, Adiuvo nie otrzymało danych finansowych Biovo Technologies Ltd. do konsolidacji za okresy późniejsze niż okres I półrocza 2022 roku. Mając powyższe na uwadze w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupy za rok 2023 roku jako dane porównawcze uwzględnione zostały dane analogiczne jak dane na dzień i za okres 6 miesięcy zakończony 30 czerwca 2022 r. bez wprowadzania jakichkolwiek dodatkowych korekt.
Stosując się do zaleceń KNF Spółka dokonała korekty danych porównywalnych i obejmowała dane finansowe Biovo konsolidacją metodą pełną w 2022 roku. W rezultacie utraty kontroli w skonsolidowanym sprawozdaniu za rok 2023 rozpoznano przychód w wysokości 2 243 tys. zł.
Emitent równocześnie ponownie wskazuje, że szczegółowa analiza wykładni prawnej i finansowej dokonana przez Grupę w IVQ.2022 r. oraz IQ.2023 r. wskazuje, że jako definitywny moment w trwającym w 2022 r. procesie utraty kontroli nad Biovo przyjąć można było dzień 18.10.2022 r, kiedy to Pan Oron Zachar zrezygnował z pełnienia funkcji członka zarządu Airway Medix. Od dnia złożenia rezygnacji przez Pana Orona Zachara Spółka nie posiadała faktycznej praktycznej możliwości wykonywania swoich praw wobec Biovo co faktycznie oznacza utratę kontroli nad Biovo.
Ponadto w Biovo miało miejsce ograniczenie występujące w sprzedaży – według najlepszej wiedzy Airway Medix, Biovo nie posiadało zdolności do samodzielnego funkcjonowania, gdyż Biovo było wyłącznie podwykonawcą Airway Medix nie posiadającym własnych klientów nabywających produkty inne niż produkty wytworzone na bazie posiadanego przez Airway Medix IP. Według najlepszej wiedzy Airway Medix, Biovo nie posiadało również patentów czy innych aktywów. Potwierdzeniem istniejących ograniczeń było złożenie w styczniu 2023 r. wniosku o rozpoczęcie postępowania upadłościowego.
.
Jednostki znajdujące się pod znaczącym wpływem Grupy
Oprócz powyższych jednostek zależnych Grupa wywiera znaczący wpływ na Joint Polish Investment Fund CV z siedzibą w Holandii(„JPIF”, „Fundusz”).
W dniu 26 czerwca 2014 r. jednostka zależna Adiuvo Management Sp. z o.o. – wraz zNarodowym Centrum Badań i Rozwoju („NCBiR”), BRAN Investment s.a.r.l. oraz Joint Polish Investment Fund Management B.V. („JPIFM”) - podpisała umowę publiczno-prywatnego wsparcia komercjalizacji rezultatów projektów badawczych i rozwojowych z udziałem funduszy kapitałowych w ramach projektu pilotażowego BRIdge VC prowadzonego przez NCBiR. Umowa oraz dodatkowe porozumienie podpisane 19 grudnia 2014 r. utworzyło fundusz JPIF o okresie działania do 10 lat, z zakładaną kapitalizacją 157,5 mln zł, w tym: 82,5 mln zł, które ma pochodzić z NCBiR, a 75 mln zł ze środków prywatnych (w tym od Adiuvo Management 70 mln), którego celem jest inwestowanie w projekty z branży biomedycznej.
Na podstawie umowy Adiuvo Management Sp. z o.o. wspólnie z zagranicznym partnerem BRAN Investment S.a.r.l. zostali wybrani do realizacji pilotażowego przedsięwzięcia NCBiR o nazwie BRIdge VC. Przedmiotem umowy jest określenie ram współpracy stron w celu realizacji przedsięwzięcia BRIdge VC, którego istotą jest zaangażowanie środków prywatnych (tj. środków Adiuvo Management Sp. z o.o., BRAN Investment S.a.r.l. oraz innych potencjalnych inwestorów) oraz publicznych (tj. środków NCBiR) w działania służące komercjalizacji wyników badań naukowych.
Strony ustaliły, że inwestycje w poszczególne projekty będą dokonywane poprzez JPIF, którym zarządza spółka JPIFM. Rolą JPIFM jest selekcja potencjalnych targetów inwestycyjnych oraz przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do podjęcia decyzji inwestycyjnej przez komitet inwestycyjny; codzienne zarządzanie i nadzór nad działaniami Funduszu, kontrola terminowej realizacji inwestycji, zarządzanie operacyjne, tworzenie oraz implementacja krótko- i długofalowej strategii dla JPIF. Z organizacyjnego punktu widzenia, JPIF jest wykonawcą decyzji inwestycyjnych podejmowanych przez komitet inwestycyjny utworzony w ramach JPIFM, w skład którego wchodzą osoby wytypowane przez JPIFM. NCBiR w komitecie posiada rolę obserwatora.
Właścicielami udziałów JPIFM są Pan Marek Orłowski – Prezes Zarządu Adiuvo Investments S.A. oraz Pani Kreske Nickelsen – General Partner w JPIF. Marek Orłowski jest także członkiem komitetu inwestycyjnego JPIF.
Na podstawie decyzji podjętych przez komitet inwestycyjny, JPIF inwestuje (m.in. nabywa akcje lub udziały) w spółki posiadające prawa do innowacyjnych technologii w sektorze biomedycznym, których komercjalizacja wymaga prowadzenia dalszych prac badawczo-rozwojowych. Za działania lub zaniechania Funduszu oraz JPIFM związanych z wykonywaniem umowy, inwestorzy prywatni ponoszą solidarną odpowiedzialność w stosunku do NCBiR. Horyzont inwestycyjny określono na dziesięć lat z możliwością przedłużenia do dwunastu lat od dnia podpisania umowy. W trakcie tego okresu w ciągu pierwszych pięciu lat JPIF będzie dokonywał inwestycji, a w następnym okresie je rozwijał, ew. dofinansowywał w zależności od sytuacji i sprzedawał.
W oparciu o powyższe porozumienia i ich warunki Grupa przyjęła, że poprzez jednostkę zależną – Adiuvo Management – wywiera znaczący wpływ na JPIF. W skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupy inwestycje w JPIF prezentowane są jako inwestycje w jednostki stowarzyszone, a do ich wyceny stosowana jest metoda praw własności, z uwzględnieniem udziału Adiuvo Management w zysku lub stracie oraz dochodach całkowitych JPIF na poziomie 44,4%.
Jak wskazano powyżej, Fundusz został powołany 26 czerwca 2024 r. na okres 10 lat. Wobec zbliżającego się terminu zamknięcie Funduszu oraz braku dalszych inwestycji Funduszu w spółki celowe, przedstawiciele Fundusz prowadzą rozmowy z Narodowym Centrum Badań i Rozwoju o wcześniejszym zamknięciu Funduszu.
Zmiany w składzie Grupy w bieżącym okresie sprawozdawczym
Postanowieniem z dnia 28 listopada 2023 roku Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/362/2023, ogłosił upadłość Carocelle S.A. i wyznaczył syndyka masy upadłości w osobie Pawła Głodka (nr licencji 657). Postępowanie upadłościowe toczy się pod sygnaturą akt WA1M/GUp/79/2023. W rezultacie utraty kontroli w skonsolidowanym sprawozdaniu za rok 2023 rozpoznano przychód w wysokości 3.015 tys. zł.
29 grudnia 2023 roku Zgromadzenia Wspólników spółek zależnych od Emitenta z obszaru platformy nutraceutycznej i projektów eksploracyjnych tj: Cambridge Chocolate Technologies Sp. z o.o., Endo Medical Sp. z o.o., IMMD Sp. z o.o., Marmar Investment Sp. z o.o. oraz Peptaderm Sp. z o.o. i Glia Sp. z o.o. podjęły uchwały w przedmiocie rozwiązania powyższych spółek oraz otwarcia ich likwidacji. Jednocześnie, celem optymalizacji kosztów procesu, Emitent dokonał zbycia posiadanych udziałów w powyższych spółkach na rzecz niepowiązanego profesjonalnego podmiotu celem podjęcia działań niezbędnych do zakończenia procesu likwidacji poza strukturą grupy Emitenta. Ze względu na likwidację Cambridge Chocolate Technologies Sp. z o.o. Emitent utracił kontrolę nad jej spółkami zależnymi tj. Cambridge Chocolate Technologies Inc (USA) i Snack Magic Brand Inc. (USA).
W dniu 25 kwietnia 2023 do Emitenta spłynął protokół datowany na dzień 3 kwietnia 2023 r. w toczącej się przed sądem Okręgowym w Lod przed sędzią Irit Weinberg-Notovic sprawie upadłościowej Biovo (Prawo o Upadłości Restrukturyzacji Gospodarczej 5778-2018). Zgodnie z treścią ww protokołu Sąd wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości spółki Biovo (zgodnie z przepisami prawa izraelskiego) i powołał adwokata Shai Shemesh na Zarządcę Masy upadłościowej podmiotu (odpowiednik syndyka). Ze względu na ogłoszenie upadłości przyjęto, iż w 2023 roku nastąpiła utrata kontroli nad Biovo. W rezultacie utraty kontroli w skonsolidowanym sprawozdaniu za rok 2023 rozpoznano przychód w wysokości 2 243 tys. zł.
W okresie sprawozdawczym Adiuvo Investments S.A. zbyło część akcji jednostki zależnej Airway Medix S.A. Stan posiadanych akcji na 31 grudnia 2023 r. wyniósł 16,65%. Po dacie bilansowej Adiuvo Investments S.A. dokonywała dalszych sprzedaży akcji Airway Medix S.A. Na dzień publikacji niniejszego raportu Adiuvo Investments nie posiada akcji spółki Airway Medix S.A.
W związku ze złożoną w dniu 26 kwietnia 2024 r. przez Pana Marka Orłowskiego rezygnacją z pełnienia funkcji w Zarządzie Airway Medix S.A., ustał ostatni element związany ze sprawowaniem kontroli nad Airway Medix S.A. przez Adiuvo Investments S.A. wynikający z powiązań osobowych pomiędzy obiema spółkami, co skutkuje ustaniem przesłanek stosunku dominacji i zależności pomiędzy Adiuvo Investments S.A. a Airway Medix S.A. Wobec tego na dzień publikacji niniejszego raportu Adiuvo Investments nie jest podmiotem dominującym dla Airway Medix S.A.
Poza powyższymi w okresie sprawozdawczym nie miały inne zmiany w strukturze Grupy Kapitałowej Adiuvo Investments.
Nota 3 Skład Zarządu oraz Rady Nadzorczej Spółki dominującej
3.1 Zarząd
Na dzień sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego skład Zarządu Spółki dominującej przedstawiał się następująco:
- Marek Orłowski – Prezes Zarządu,
- Anna Aranowska-Bablok – Członek Zarządu.
Na dzień 31 grudnia 2022 r. skład Zarządu Spółki dominującej przedstawiał się następująco:
- Marek Orłowski – Prezes Zarządu,
- Anna Aranowska-Bablok – Członek Zarządu.
W trakcie okresu objętego sprawozdaniem finansowym, jak również po dniu bilansowym nie miały miejsca zmiany w składzie Zarządu Spółki dominującej.
3.2 Rada Nadzorcza
Na dzień sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego skład Rady Nadzorczej Jednostki dominującej przedstawiał się następująco:
- Bogusław Ulijasz – Przewodniczący Rady Nadzorczej,
- Krzysztof Laskowski – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej,
- Przemysław Cipyk – Członek Rady Nadzorczej,
- Paweł Nauman - Członek Rady Nadzorczej,
- Jerzy Łopatyński – Członek Rady Nadzorczej.
Na dzień 31 grudnia 2022 r. skład Rady Nadzorczej Spółki przedstawiał się następująco:
- Bogusław Ulijasz – Przewodniczący Rady Nadzorczej,
- Krzysztof Laskowski – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej,
- Przemysław Cipyk – Członek Rady Nadzorczej,
- Paweł Nauman - Członek Rady Nadzorczej,
- Wojciech Bablok - Członek Rady Nadzorczej.
28 lutego 2023 r. do Spółki wpłynęła rezygnacja Pana Wojciecha Babloka z pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej Emitenta z dniem 28 lutego 2023 r. Oświadczenie o rezygnacji nie zawierało informacji o jej przyczynach.
27 kwietnia 2023 r. Pan Jerzy Łopatyński został powołany do Rady Nadzorczej Emitenta w drodze kooptacji, natomiast w dniu 9 czerwca 2023 r. Zwyczajne Walne Zgromadzenie Spółki podjęło uchwałę w sprawie powołania do Rady Nadzorczej Spółki Pana
Nota 4Zatwierdzenia skonsolidowanego sprawozdania finansowego
Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone do publikacji przez Zarząd w dniu 11 czerwca 2024 r.
Roczne skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności przez Spółkę i Grupę Kapitałową, a zatem nie zawiera żadnych korekt dotyczących odmiennych zasad wyceny i klasyfikacji aktywów i pasywów, które byłyby konieczne w przypadku, gdyby założenie kontynuacji Spółki okazało się nieuzasadnione.
Na dzień bilansowy Grupa wykazała zadłużenie w wysokości 46.933 tys. zł, w tym zobowiązania handlowe wynosiły 735 tys. zł, w tym przeterminowane 647 tys. zł. Aktywa Grupy wykazane zostały na poziomie 2.206 tys. zł, ujemne kapitały własne w wysokości – 44.726 tys. zł, strata netto w wysokości 12.081 tys. zł a kapitał obrotowy netto wyniósł minus 41.434 tys. zł.Równocześnie Emitent wskazuje, że podmioty powiązane z Zarządem Spółki na dzień 31.12.2023 r. identyfikowały wierzytelności od Grupy Kapitałowej Emitenta w wysokości 18.777 tys. zł. Wartość tych wierzytelności, mimo wskazania ich jako krótkoterminowe, jest corocznie rolowana.
Biorąc powyższe pod uwagę, Zarząd identyfikuje znaczącą niepewność dot. kontynuowania działalności. Zarząd podejmuje działania w celu pozyskania finansowania dla Spółki i Grupy w celu pokrycia zobowiązań krótko i długoterminowych oraz zapewnić stabilizację sytuacji finansowej Grupy.
Także wskazać należy, że koszty operacyjne Grupy Emitenta zostały w znaczący sposób zoptymalizowane i ograniczone, a posiadane przez Grupę środki pieniężne oraz płynne aktywa pozwalają na pokrywanie podstawowych kosztów bieżącej działalności Grupy.
5.2 Waluta funkcjonalna i waluta sprawozdawcza
Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone w polskich złotych (PLN). Polski złoty jest walutą funkcjonalną i sprawozdawczą Grupy Kapitałowej. Dane w sprawozdaniach finansowych zostały wykazane w tysiącach złotych, chyba że w konkretnych sytuacjach zostały podane z większą dokładnością.
Następujące kursy zostały przyjęte dla potrzeb wyceny bilansowej:
5.3 Nowe standardy i interpretacje
Zasady (polityka) rachunkowości zastosowane do sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za rok 2023 są spójne z tymi, które zastosowano przy sporządzeniu rocznego skonsolidowanego sprawozdania finansowego za 2022 rok, z wyjątkiem zmian opisanych poniżej.
Zastosowano takie same zasady dla okresu bieżącego i porównywalnego.
Następujące standardy i interpretacje zostały wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości lub Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej, a nie weszły jeszcze w życie na dzień bilansowy:
• MSSF 14 Regulacyjne rozliczenia międzyokresowe (opublikowano dnia 30 stycznia 2014 roku) – zgodnie z decyzją Komisji Europejskiej proces zatwierdzania standardu w wersji wstępnej nie zostanie zainicjowany przed ukazaniem się standardu w wersji ostatecznej – do dnia zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego niezatwierdzony przez UE – mający zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2016 roku lub po tej dacie,
• Zmiany do MSSF 10 i MSR 28 Transakcje sprzedaży lub wniesienia aktywów pomiędzy inwestorem a jego jednostką stowarzyszoną lub wspólnym przedsięwzięciem (opublikowano dnia 11 września 2014 roku) - prace prowadzące do zatwierdzenia niniejszych zmian zostały przez UE odłożone bezterminowo - termin wejścia w życie został odroczony przez RMSR na czas nieokreślony.
• "Zmiana do MSR 1 w zakresie klasyfikacji zobowiązań jako krótko- i długoterminowe obowiązująca od 1 stycznia 2024 roku"
• Zmiany do MSSF 16 Leasing: Zobowiązanie z tytułu leasingu w transakcji sprzedaży i leasingu zwrotnego - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2024 roku lub po tej dacie.
• Zmiany do MSR 7 Cash flow i zmiany do MSSF 7 Instrumenty finansowe - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2024 roku lub po tej dacie.
• "Zmiana do MSR 12 „Podatek dochodowy” dotycząca globalnego minimalnego podatku w ramach Pilar Two opracowanego w ramach OECD obowiązująca zaraz po zatwierdzeniu przez UE",
• Zmiany do MSR 21 Efekty zmian kursów walut: Brak wymienialności - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2025 roku lub po tej dacie.
Daty wejścia w życie są datami wynikającymi z treści standardów ogłoszonych przez Radę ds. Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej. Daty stosowania standardów w Unii Europejskiej mogą się różnić od dat stosowania wynikających z treści standardów i są ogłaszane w momencie zatwierdzenia do stosowania przez Unię Europejską.
Grupa postanowiła, iż nie skorzysta z możliwości wcześniejszego zastosowania w/w standardów, interpretacji oraz zmian do standardów. Grupa jest w trakcie analizy, w jaki sposób wprowadzenie powyższych standardów i interpretacji może wpłynąć na sprawozdanie finansowe oraz stosowane przez Grupę zasady (politykę) rachunkowości. Dotychczasowe analizy wskazują, że zastosowanie powyższych standardów nie będzie miało istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe Grupy.
5.4 Zmiany wynikające ze zmian MSSF
Od 1 stycznia 2023 r. obowiązują następujące nowe lub zmienione standardy oraz interpretacje wydane przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości (RMSR) lub Komitet ds. Interpretacji Międzynarodowej Sprawozdawczości Finansowej.
• Zmiany do MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych” oraz wytyczne Rady MSSF w zakresie ujawnień dotyczących polityki rachunkowości w praktyce – wymóg ujawnienia istotnych informacji dotyczących zasad rachunkowości (obowiązujące w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 lub później),
• Zmiany w MSR 8 – Definicja wartości szacunkowych (opublikowano dnia 12 lutego 2021 roku), których celem doprecyzowanie charakteru różnic pomiędzy zmianami wartości szacunkowych a zmianami zasad (polityki) rachunkowości - mające zastosowanie dla okresów rocznych rozpoczynających się dnia 1 stycznia 2023 roku lub po tej dacie.
• Zmiany do MSR 12 „Podatek dochodowy” – podatek odroczony dotyczący aktywów i zobowiązań wynikających z pojedynczej transakcji (obowiązujące w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub później),
• MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” zatwierdzone w UE w dniu 8 września 2022 roku ( obowiązujący w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub później),
• Zmiany do MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe”: początkowe zastosowanie MSSF 17 i MSSF 9 – informacje porównawcze ( obowiązujące w odniesieniu do okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 roku lub później).
Wymienione powyżej standardy nie mają istotnego wpływu na sprawozdanie finansowe.
W niniejszej nocie opisano najważniejsze zasady rachunkowości Grupy, biorąc pod uwagę także fakt, że ze względu na krótki okres istnienia Grupy nie wszystkie zasady mogły mieć zastosowanie.
Skonsolidowane sprawozdanie finansowe obejmuje sprawozdanie finansowe Adiuvo Investments S.A. oraz sprawozdania finansowe jej jednostek zależnych i jednostki, na którą Grupa wywiera znaczący wpływ, sporządzone za rok obrotowy zakończony dnia 31 grudnia 2023 r. Sprawozdania finansowe jednostek zależnych sporządzane są, co do zasady, za ten sam okres sprawozdawczy co sprawozdanie Jednostki dominującej, przy wykorzystaniu spójnych zasad rachunkowości (uwzględniających ewentualne różnice pomiędzy zasadami rachunkowości tych jednostek i Grupy), w oparciu o jednolite zasady rachunkowości zastosowane dla transakcji i zdarzeń gospodarczych o podobnym charakterze, z wyjątkiem sytuacji, gdy jednostka zależna powstała w trakcie okresu objętego sprawozdaniem finansowym (jej sprawozdanie obejmuje wtedy krótszy lub dłuższy okres). W celu eliminacji jakichkolwiek rozbieżności w stosowanych zasadach rachunkowości wprowadza się korekty.
Transakcje, rozrachunki, przychody, koszty i niezrealizowane zyski ujęte w aktywach, powstałe na transakcjach pomiędzy spółkami Grupy, podlegają eliminacji. Eliminacji podlegają również niezrealizowane straty, chyba, że transakcja dostarcza dowodów na utratę wartości przekazanego składnika aktywów.
5.5.2 Inwestycje w jednostki zależne
Za jednostki zależne w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupy Kapitałowej uznaje się te jednostki, wobec których Grupa sprawuje kontrolę, tzn. gdy z tytułu swojego zaangażowania w te jednostki podlega ekspozycji na zmienne wyniki
finansowe, lub gdy ma prawa do zmiennych wyników finansowych, oraz ma możliwość wywierania wpływu na wysokość tych wyników finansowych poprzez sprawowanie władzy nad tymi jednostkami. Sprawowanie władzy Jednostki dominującej odbywa się m.in. poprzez posiadanie większości w ogólnej liczbie głosów w organach stanowiących tych jednostek tj. zarządach jednostek i ich radach nadzorczych.
Przejęcie jednostek zależnych przez Grupę rozlicza się metodą przejęcia, z wyjątkiem przejęcia jednostek zależnych znajdujących się w momencie przejęcia pod wspólną kontrolą (patrz nota 5.5.5).
Wartość bilansowa inwestycji Grupy w jednostkę zależną podlega wyłączeniu, odpowiednio z kapitałem własnym każdej jednostki zależnej.
Zapłatę za przejęcie wycenia się w wartości godziwej stanowiącej sumę wartości godziwych przekazanych aktywów, zobowiązań zaciągniętych oraz wyemitowanych udziałów kapitałowych na dzień przejęcia. Zapłata za przejęcie obejmuje również wszelkie aktywa oraz zobowiązania wynikające z ustaleń dotyczących warunkowej zapłaty, jeśli ustalenia takie mają miejsce. Koszty związane z przejęciem rozlicza się jako koszty okresu, w którym są ponoszone, przy czym koszty emisji dłużnych i kapitałowych papierów wartościowych ujmuje się zgodnie z MSR 32 i MSR 39.
Możliwe do zidentyfikowania aktywa nabyte oraz zobowiązania przejęte w ramach połączenia jednostek gospodarczych, wycenia się na dzień przejęcia według ich wartości godziwej, niezależnie od wielkości ewentualnych udziałów niekontrolujących.
5.5.3 Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych
Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych są ujmowane metodą praw własności. Są to jednostki, na które Spółka dominująca bezpośrednio lub poprzez spółki zależne wywiera znaczący wpływ i które nie są ani jej jednostkami zależnymi, ani wspólnymi przedsięwzięciami. Sprawozdania finansowe jednostek stowarzyszonych są podstawą wyceny posiadanych przez Spółkę dominującą udziałów metodą praw własności. Przed obliczeniem udziału w aktywach netto jednostek stowarzyszonych dokonuje się odpowiednich korekt w celu doprowadzenia danych finansowych tych jednostek do zgodności z MSSF stosowanymi przez Grupę. Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych są wykazywane w bilansie według ceny nabycia powiększonej o późniejsze zmiany udziału Spółki dominującej w aktywach netto tych jednostek, pomniejszonej o ewentualne odpisy z tytułu utraty wartości. Rachunek zysków i strat odzwierciedla udział w wynikach działalności jednostek stowarzyszonych. W przypadku zmiany ujętej bezpośrednio w innych całkowitych dochodach jednostek stowarzyszonych, Spółka dominująca ujmuje swój udział w każdej zmianie i ujawnia go, jeśli jest to właściwe, w sprawozdaniu z całkowitych dochodów jako składnik innych całkowitych dochodów.
5.5.4 Udziały we wspólnych przedsięwzięciach
Wspólne przedsięwzięcie jest to relacja umowna, na mocy której Grupa podejmuje działalność gospodarczą podlegającą wspólnej kontroli, a więc taką, w toku której strategiczne decyzje finansowe, operacyjne i polityczne wymagają jednogłośnego poparcia wszystkich stron sprawujących wspólnie kontrolę. Kiedy podmiot należący do Grupy podejmuje bezpośrednio działalność w ramach wspólnego przedsięwzięcia, udział Grupy we wspólnie kontrolowanych aktywach
i zobowiązaniach ponoszonych wspólnie z pozostałymi wspólnikami przedsięwzięcia ujmowany jest w sprawozdaniu finansowym odpowiedniego podmiotu i klasyfikowany zgodnie ze swoim charakterem. Wspólne przedsięwzięcia związane z utworzeniem oddzielnego podmiotu, w którym udziały mają wszyscy wspólnicy, określa się mianem jednostek podlegających wspólnej kontroli. Grupa wykazuje udziały w takich jednostkach metodą praw własności.
5.5.5 Połączenia jednostek gospodarczych
Połączenia jednostek i wyodrębnionych części działalności co do zasady rozlicza się metodą nabycia zgodnie z MSSF 3 opisaną w nocie 5.5.2.
Połączenie jednostek znajdujących się pod wspólną kontrolą
W przypadku połączeń obejmujących jednostki znajdujące się pod wspólną kontrolą, wobec braku uregulowań w MSSF 3
co do sposobów rozliczenia tego rodzaju transakcji, Grupa określa swoją politykę rachunkowości w taki sposób, który pozwala na rzetelne przedstawienie sytuacji majątkowej i finansowej Grupy.
Przez jednostkę znajdującą się pod wspólną kontrolą rozumiany jest podmiot, w którym kontrolę w rozumieniu MSR 27
(do dnia 31 grudnia 2013 r.) i MSSF 10 (od 1 stycznia 2014 r.) – bezpośrednio lub pośrednio - posiada jednostka dominująca sprawująca kontrolę nad Jednostką dominującą Grupy Adiuvo Investments.
Grupa jako jednostki znajdujące się pod wspólną kontrolą traktuje jednostki zależne od Orenore Sp. z o.o., znajdujące się
pod jej kontrolą nie wcześniej niż od dnia przejęcia kontroli nad Jednostką dominującą przez Orenore.
W przypadku połączeń z jednostkami znajdującymi się pod wspólną kontrolą Grupa rozlicza takie połączenie
poprzez zsumowanie poszczególnych pozycji odpowiednich aktywów i pasywów oraz przychodów i kosztów połączonych spółek poniesionych od dnia przejęcia kontroli przez Grupę nad jednostką, z którą nastąpiło połączenie, według stanu
na dzień połączenia, po uprzednim doprowadzeniu ich wartości do jednolitych metod wyceny i dokonaniu wyłączeń. W przypadku połączenia w sensie prawnym wyłączeniu podlega wartość kapitału zakładowego spółki, której majątek został przeniesiony na inną spółkę, lub spółek, które w wyniku połączenia zostały wykreślone z rejestru. Po dokonaniu tego wyłączenia odpowiednie pozycje kapitału własnego spółki, na którą przechodzi majątek połączonych spółek lub nowo powstałej spółki koryguje się o różnicę pomiędzy sumą aktywów i pasywów.
Wyłączeniu podlegają również:
wzajemne należności i zobowiązania oraz inne rozrachunki o podobnym charakterze łączących się spółek; a także
przychody i koszty operacji gospodarczych dokonywanych w danym roku obrotowym przed połączeniem między łączącymi się spółkami;
zyski lub straty operacji gospodarczych dokonanych przed połączeniem między łączącymi się spółkami, zawarte
w wartościach podlegających łączeniu aktywów i pasywów, przy czym w przypadku nieistotnego wpływu braku tych wyłączeń nie dokonuje się ich.
W przypadku połączenia pomiędzy spółkami Grupy (połączenie prawne) uznaje się, że faktyczne połączenie miało miejsce
w dniu przejęcia kontroli przez Grupę nad tymi spółkami.
5.5.6 Przeliczenie pozycji wyrażonych w walutach obcych
Transakcje wyrażone w walutach innych niż polski złoty są przeliczane na złote polskie przy zastosowaniu kursu obowiązującego w dniu zawarcia transakcji lub kursu określonego w towarzyszącym danej transakcji kontrakcie terminowym typu „forward”.
Na dzień bilansowy aktywa i zobowiązania pieniężne wyrażone w walutach innych niż polski złoty są przeliczane na złote polskie przy zastosowaniu odpowiednio obowiązującego na koniec okresu sprawozdawczego średniego kursu ustalonego
dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski.
Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według kosztu historycznego wyrażonego w walucie obcej są wykazywane
po kursie historycznym z dnia transakcji. Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według wartości godziwej wyrażonej w walucie obcej są przeliczane po kursie z dnia dokonania wyceny do wartości godziwej.
Następujące kursy zostały przyjęte dla potrzeb wyceny bilansowej:
w PLN | Kurs na dzień 31.12.2023 | Kurs na dzień 31.12.2022 | Kurs średni w okresie 01.01.2023-31.12.2023 | Kurs średni w okresie 01.01.2022-31.12.2022 |
EUR | 4,348 | 4,6899 | 4,5284 | 4,6883 |
USD | 3,9350 | 4,4018 | 4,1823 | 4,4679 |
GBP | 4,9997 | 5,2957 | 5,2080 | 5,4900 |
ILS | 1,0875 | 1,2497 | 1,1298 | 1,3228 |
Sprawozdania finansowe jednostek zagranicznych przeliczane są na walutę polską w następujący sposób:
odpowiednie pozycje bilansowe po średnim kursie, ustalonym przez Narodowy Bank Polski na dzień bilansowy;
odpowiednie pozycje rachunku zysków i strat, sprawozdania z całkowitych dochodów po kursie stanowiącym średnią arytmetyczną średnich kursów ustalonych przez Narodowy Bank Polski w trakcie roku obrotowego. Różnice kursowe powstałe w wyniku takiego przeliczenia są ujmowane jako odrębny składnik innych całkowitych dochodów, a ich skumulowana wartość jest prezentowana w sprawozdaniu z sytuacji finansowej jako odrębny składnik kapitałów własnych. W momencie zbycia podmiotu zagranicznego, zakumulowane odroczone różnice kursowe ujęte w kapitale własnym, dotyczące danego podmiotu zagranicznego, są ujmowane w rachunku zysków i strat.
W przypadku, gdy jednostka zagraniczna weszła w skład Grupy w trakcie okresu sprawozdawczego objętego sprawozdaniem skonsolidowanym odpowiednie pozycje jej rachunku zysków i strat i sprawozdania z całkowitych dochodów przelicza się na walutę polską po kursie stanowiącym średnią arytmetyczną średnich kursów ustalonych przez Narodowy Bank Polski w okresie od dnia wejścia w skład Grupy do dnia bilansowego.
Walutą funkcjonalną zagranicznych jednostek zależnych jest nowy izraelski szekel („ILS”), dolar amerykański („USD”) oraz funt brytyjski („GBP”). Walutą funkcjonalną jednostki stowarzyszonej JPIF CV z siedzibą w Holandii jest polski złoty („PLN”).
Na dzień bilansowy aktywa i zobowiązania zagranicznych jednostek zależnych są przeliczane na walutę prezentacji Grupy po kursie obowiązującym na dzień bilansowy, a ich rachunki zysków i strat są przeliczane po średnim ważonym kursie wymiany za dany rok obrotowy. Różnice kursowe powstałe w wyniku takiego przeliczenia są ujmowane jako odrębny składnik innych całkowitych dochodów, a ich skumulowana wartość jest prezentowana w sprawozdaniu z sytuacji finansowej jako odrębny składnik kapitałów własnych. W momencie zbycia podmiotu zagranicznego, zakumulowane odroczone różnice kursowe ujęte w kapitale własnym, dotyczące danego podmiotu zagranicznego, są ujmowane w rachunku zysków i strat.
Rzeczowe aktywa trwałe to środki trwałe:
które są utrzymywane przez Grupę w celu wykorzystywania ich w procesie produkcyjnym, przy dostawach towarów
i świadczeniu usług lub w celach administracyjnych, którym towarzyszy oczekiwanie, iż będą wykorzystywane
przez czas dłuższy niż jeden rok,
w stosunku, do których istnieje prawdopodobieństwo, iż Grupa uzyska w przyszłości korzyści ekonomiczne związane
ze składnikiem majątkowym oraz
których wartość można określić w sposób wiarygodny.
Najistotniejsze rzeczowe aktywa trwałe Grupy Kapitałowej stanowią urządzenia techniczne i wyposażenie biura.
Na dzień początkowego ujęcia rzeczowe aktywa trwałe wycenia się w cenie nabycia/koszcie wytworzenia.
Cenę nabycia/koszt wytworzenia powiększają koszty finansowania zewnętrznego zaciągniętego na nabycie lub wytworzenie dostosowywanego składnika rzeczowych aktywów trwałych. Na moment początkowego ujęcia, w cenie nabycia/koszcie wytworzenia środków trwałych ujmowane są przewidywane koszty ich demontażu, usunięcia i przywrócenia do stanu pierwotnego miejsca, w którym dany składnik aktywów się znajduje, których obowiązek poniesienia powstaje w chwili instalacji składnika aktywów lub jego używania dla celów innych niż produkcja zapasów.
Na koniec okresu sprawozdawczego rzeczowe aktywa trwałe wycenia się w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia pomniejszonych o skumulowane odpisy amortyzacyjne i skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości (szczegółowo opisane w nocie 5.5.12).
Późniejsze nakłady ponoszone na składnik rzeczowych aktywów trwałych (np. w celu zwiększenia przydatności składnika, zamiany części lub jego odnowienia) uwzględnia się w wartości bilansowej danego środka trwałego tylko wówczas, gdy jest prawdopodobne, że z tytułu tych nakładów nastąpi wpływ korzyści ekonomicznych do Grupy, zaś wysokość nakładów można wiarygodnie wycenić. Wszelkie pozostałe wydatki na naprawę i konserwację odnoszone są do wyniku w okresie,
w którym zostały poniesione.
Odpisów amortyzacyjnych od środków trwałych (z wyłączeniem gruntów) Grupa dokonuje, z uwzględnieniem trybu konsumowania korzyści ekonomicznych z danego składnika rzeczowych aktywów trwałych metodą amortyzacji liniowej,
dla składników, które są wykorzystywane w procesie produkcji w równomiernym stopniu w całym okresie ich użytkowania.
Dla poszczególnych grup środków trwałych przyjęto okresy użytkowania, oszacowane na podstawie szacowanego okresu użytkowania danego składnika aktywów, w następujących przedziałach:
urządzenia techniczne: 3-7 lat i 2 miesiące,
wyposażenie: 3-10 lat,
Środki trwałe finansowane dotacjami amortyzowane są przez okres obowiązywania umowy o dotację.
Ponadto corocznie Grupa dokonuje regularnych przeglądów rzeczowych aktywów trwałych pod kątem adekwatności stosowanych okresów użytkowania, wartości końcowej i metod amortyzacji do bieżących warunków prowadzenia działalności.
Amortyzację rozpoczyna się, gdy środek trwały jest dostępny do użytkowania. Amortyzacji zaprzestaje się na wcześniejszą
z dat, gdy środek trwały zostaje zaklasyfikowany jako przeznaczony do sprzedaży (lub zawarty w grupie do zbycia, która jest zaklasyfikowana jako przeznaczona do sprzedaży) zgodnie z MSSF 5 Aktywa trwałe przeznaczone do sprzedaży i działalność zaniechana, lub zostaje usunięty z ewidencji bilansowej na skutek likwidacji, sprzedaży bądź wycofania z użytkowania.
Poszczególne istotne części składowe środka trwałego (istotne komponenty), których okres użytkowania różni się od okresu użytkowania całego środka trwałego oraz których cena nabycia/koszt wytworzenia jest istotny w porównaniu z ceną nabycia/kosztem wytworzenia całego składnika rzeczowych aktywów trwałych, amortyzowane są odrębnie, przy zastosowaniu stawek amortyzacyjnych odzwierciedlających przewidywany okres ich użytkowania.
W wartości bilansowej środka trwałego ujmuje się koszty regularnych, znaczących przeglądów, w tym koszty przeglądów certyfikacyjnych, których przeprowadzenie jest niezbędne.
Specjalistyczne części zamienne oraz sprzęt awaryjny o istotnej wartości początkowej, których wykorzystania oczekuje się przez czas dłuższy niż jeden rok ujmuje się jako rzeczowe aktywa trwałe. Pozostałe części zamienne oraz wyposażenie związane z serwisem o nieistotnej wartości wykazuje się jako zapasy i ujmuje w wyniku w momencie ich wykorzystania.
Środek trwały usuwa się z ewidencji bilansowej, gdy zostaje zbyty, zlikwidowany lub gdy nie oczekuje się dalszych korzyści ekonomicznych z jego użytkowania lub zbycia.
Inwestycje rozpoczęte dotyczą środków trwałych będących w toku budowy lub montażu i są wykazywane według cen nabycia lub kosztu wytworzenia. Środki trwałe w budowie nie podlegają amortyzacji do czasu zakończenia budowy
i przekazania środka trwałego do używania.
5.5.8 Koszty finansowania zewnętrznego
Koszty finansowania zewnętrznego bezpośrednio związane z nabyciem lub wytworzeniem składników majątku wymagających znacznego okresu w celu doprowadzenia ich do użytkowania są kapitalizowane jako część kosztu nabycia
lub wytworzenia do momentu, w którym aktywa te są gotowe do użytkowania lub sprzedaży. Na koszty finansowania zewnętrznego składają się odsetki oraz zyski lub straty z tytułu różnic kursowych do wysokości odpowiadającej korekcie kosztu odsetek.
Pozostałe koszty finansowania zewnętrznego ujmowane są w wyniku w momencie ich poniesienia.
5.5.9 Nieruchomości inwestycyjne
Za nieruchomości inwestycyjne uznaje się nieruchomości, które Grupa traktuje jako źródło przychodów z czynszów
lub utrzymuje w posiadaniu ze względu na przyrost ich wartości, względnie obie te korzyści łącznie.
Nieruchomości inwestycyjne wyceniane są na moment początkowego ujęcia w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia.
W wycenie uwzględnia się koszty przeprowadzenia transakcji.
Na koniec kolejnych okresów sprawozdawczych kończących rok obrotowy nieruchomości inwestycyjne wyceniane są
w wartości godziwej. Zysk lub strata wynikająca ze zmiany wartości godziwej nieruchomości inwestycyjnej wpływa na zysk
lub stratę netto w okresie, w którym zmiana nastąpiła.
Nieruchomość inwestycyjna zostaje usunięta ze sprawozdania z sytuacji finansowej w momencie jej zbycia lub w przypadku trwałego wycofania z użytkowania, jeżeli nie oczekuje się uzyskania w przyszłości żadnych korzyści wynikających z jej zbycia.
5.5.10 Leasing i prawo wieczystego użytkowania gruntu
Zgodnie z MSSF 16 Umowa jest kwalifikowana jako leasing lub umowa zawierająca leasing, jeżeli na jej mocy przekazuje się prawo do kontroli użytkowania zidentyfikowanego składnika aktywów na dany okres w zamian za wynagrodzenie.
W dacie rozpoczęcia leasingobiorca wycenia składnik aktywów z tytułu prawa do użytkowania według kosztu. Koszt składnika aktywów z tytułu prawa do użytkowania obejmuje: kwotę początkowej wyceny zobowiązania z tytułu leasingu, wszelkie opłaty leasingowe zapłacone w dacie rozpoczęcia lub przed tą datą, pomniejszone o wszelkie otrzymane zachęty leasingowe, wszelkie początkowe koszty bezpośrednie poniesione przez leasingobiorcę, oraz szacunek kosztów, które mają zostać poniesione przez leasingobiorcę w związku z demontażem i usunięciem bazowego składnika aktywów, przeprowadzeniem renowacji miejsca, w którym się znajdował, lub przeprowadzeniem renowacji bazowego składnika aktywów do stanu wymaganego przez warunki leasingu, chyba że te koszty są ponoszone w celu wytworzenia zapasów. Umowy najmu, w ramach których Spółka ponosi praktycznie całość ryzyka oraz czerpie praktycznie wszystkie korzyści wynikające z posiadania składników rzeczowych aktywów trwałych klasyfikowane są jako umowy leasingu finansowego.
Po dacie rozpoczęcia leasingobiorca wycenia składnik aktywów z tytułu prawa do użytkowania, stosując model kosztu.
Jeżeli w ramach leasingu przeniesione zostanie prawo własności do bazowego składnika aktywów na rzecz leasingobiorcy pod koniec okresu leasingu lub jeżeli koszt składnika aktywów z tytułu prawa do użytkowania uwzględnia to, że leasingobiorca skorzysta z opcji kupna, leasingobiorca dokonuje amortyzacji składnika aktywów z tytułu prawa do użytkowania, począwszy od daty rozpoczęcia aż do końca okresu użytkowania bazowego składnika aktywów. W przeciwnym razie leasingobiorca dokonuje amortyzacji składnika aktywów z tytułu prawa do użytkowania od daty rozpoczęcia leasingu aż do końca okresu użytkowania tego składnika lub do końca okresu leasingu, w zależności od tego, która z tych dat jest wcześniejsza.
Za wartości niematerialne uznaje się możliwe do zidentyfikowania niepieniężne składniki aktywów, nieposiadające postaci fizycznej, tj.:
wartość firmy,
koszty prac rozwojowych, w tym również niezakończonych,
oprogramowanie komputerowe,
nabyte koncesje, patenty, licencje,
inne wartości niematerialne,
pozostałe wartości niematerialne nieoddane do użytkowania (w budowie).
Wartości niematerialne nabyte w oddzielnej transakcji początkowo wycenia się w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia. Cena nabycia wartości niematerialnych nabytych w transakcji połączenia jednostek gospodarczych jest równa ich wartości godziwej na dzień połączenia. Nakłady poniesione na wartości niematerialne wytworzone we własnym zakresie, z wyjątkiem aktywowanych nakładów poniesionych na prace rozwojowe, nie są aktywowane i są ujmowane w kosztach okresu, w którym zostały poniesione.
Na koniec okresu sprawozdawczego wartości niematerialne wycenia się w cenie nabycia lub koszcie wytworzenia pomniejszonych o skumulowane odpisy amortyzacyjne i o skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości (szczegółowo opisane w nocie 5.5.12).
Odpisów amortyzacyjnych od wartości niematerialnych (za wyjątkiem wartości firmy oraz wartości niematerialnych nieoddanych do użytkowania) dokonuje się metodą liniową, przez okres przewidywanego użytkowania, który dla poszczególnych grup wartości niematerialnych wynosi:
koszty prac rozwojowych oraz know-how: zakładany okres nie krótszy niż 10 lat,
inne wartości niematerialne: 3 lata.
Amortyzację rozpoczyna się, gdy składnik wartości niematerialnych jest dostępny do użytkowania. Amortyzacji zaprzestaje się na wcześniejszą z dat, gdy dany składnik wartości niematerialnych zostaje zaklasyfikowany jako przeznaczony do sprzedaży (lub zawarty w grupie do zbycia, która jest zaklasyfikowana jako przeznaczona do sprzedaży) zgodnie z MSSF 5 Aktywa trwałe przeznaczone do sprzedaży i działalność zaniechana, lub zostaje usunięty z ewidencji bilansowej na skutek likwidacji, sprzedaży bądź wycofania z użytkowania.
Grupa ustala, czy okres użytkowania wartości niematerialnych jest ograniczony czy nieokreślony. Wartości niematerialne o ograniczonym okresie użytkowania są amortyzowane przez okres użytkowania oraz poddawane testom na utratę wartości każdorazowo, gdy istnieją przesłanki wskazujące na utratę ich wartości. Okres i metoda amortyzacji wartości niematerialnych o ograniczonym okresie użytkowania są weryfikowane przynajmniej na koniec każdego r. obrotowego. Zmiany w oczekiwanym okresie użytkowania lub oczekiwanym sposobie konsumowania korzyści ekonomicznych pochodzących z danego składnika aktywów są ujmowane poprzez zmianę odpowiednio okresu lub metody amortyzacji, i traktowane jak zmiany wartości szacunkowych. Odpis amortyzacyjny składników wartości niematerialnych o ograniczonym okresie użytkowania ujmuje się w rachunku zysków i strat w ciężar tej kategorii kosztów, która odpowiada funkcji danego składnika wartości niematerialnych.
Wartość firmy z tytułu przejęcia jednostki gospodarczej jest początkowo ujmowana według ceny nabycia stanowiącej nadwyżkę wartości godziwej przekazanej zapłaty (w tym również wcześniej posiadanych udziałów w przejmowanej jednostce) oraz udziałów niedających kontroli nad wartością godziwą netto możliwych do zidentyfikowania aktywów, zobowiązań i zobowiązań warunkowych jednostki. Po początkowym ujęciu, wartość firmy jest wykazywana według ceny nabycia pomniejszonej o wszelkie skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Test na utratę wartości przeprowadza się raz na rok lub częściej, jeśli występują przesłanki wskazujące na utratę wartości firmy. Wartość firmy nie podlega amortyzacji.
Na dzień przejęcia nabyta wartość firmy jest alokowana do każdego z ośrodków wypracowujących środki pieniężne, które mogą skorzystać z synergii połączenia.
W przypadku, gdy wartość firmy stanowi część ośrodka wypracowującego środki pieniężne i dokonana zostanie sprzedaż części działalności w ramach tego ośrodka, przy ustalaniu zysków lub strat ze sprzedaży takiej działalności wartość firmy związana ze sprzedaną działalnością zostaje włączona do jej wartości bilansowej. W takich okolicznościach sprzedana wartość firmy jest ustalana na podstawie względnej wartości sprzedanej działalności i wartości zachowanej części ośrodka wypracowującego środki pieniężne.
Koszty prac badawczych są odpisywane do rachunku zysków i strat w momencie poniesienia.
Nakłady poniesione na prace rozwojowe wykonane w ramach danego przedsięwzięcia są przenoszone na kolejny okres, jeżeli można uznać, że zostaną one w przyszłości odzyskane. Po początkowym ujęciu nakładów na prace rozwojowe, stosuje się model kosztu historycznego wymagający, aby składniki aktywów były ujmowane według cen nabycia pomniejszonych
o skumulowaną amortyzację i skumulowane odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Wszelkie nakłady przeniesione
na kolejny okres są amortyzowane przez przewidywany okres uzyskiwania przychodów ze sprzedaży z danego przedsięwzięcia. Koszty prac rozwojowych są poddawane ocenie pod kątem ewentualnej utraty wartości corocznie – jeśli składnik aktywów nie został jeszcze oddany do użytkowania, lub częściej – gdy w ciągu okresu sprawozdawczego pojawi się przesłanka utraty wartości wskazująca na to, że ich wartość bilansowa może nie być możliwa do odzyskania.
Grupa oczekuje, że korzyści ekonomiczne uzyskiwane z realizacji prac rozwojowych będą uzyskiwane w okresie co najmniej 10 albo 15 lat w zależności od rodzaju prac rozwojowych (produktu, technologii). Przewidywany okres amortyzacji wynika przede wszystkim z długości trwania ochrony własności intelektualnej dla wynalazków. Patenty przyznawane są na okres dwudziestu lat z możliwością przedłużenia o kolejnych 5 lat. Okres uzyskiwania korzyści ekonomicznych został obliczony na podstawie krzywej sigmoidalnej. W Grupie przyjęto jako najbardziej prawdopodobny model komercjalizacji polegający na rozwoju wynalazku poprzez prowadzenie prac badawczych, a następnie rozwojowych i doprowadzanie wynalazku do pierwszych przepływów pieniężnych lub rejestracji dla urządzeń medycznych oraz produktów nutraceutycznych. Okres rozwoju urządzeń medycznych oraz produktów nutraceutycznych prowadzący do w/w etapu to okres od 24 do 48 miesięcy.
Rozgraniczając prace rozwojowe od prac badawczych Grupa bierze pod uwagę następujące czynniki, które muszą być spełnione, aby możliwe było ujęcie nakładów na prace rozwojowe jako wartości niematerialne:
istnienie technicznej możliwości ukończenia oraz zamiar ukończenia składnika aktywów, tak, aby można byłoby go przeznaczyć do użytkowania lub sprzedaży;
posiadanie zdolności do użytkowania lub sprzedaży składnika wartości niematerialnych;
dostępność środków niezbędnych do ukończenia oraz możliwość wiarygodnego określenia nakładów;
istnienie sposobu wdrożenia i możliwości zastosowania z uwzględnieniem istnienia rynku na dany produkt.
Po tym okresie zazwyczaj sprzedawane są prawa do patentu, a dany podmiot otrzymuje wpływy od partnera strategicznego z tytułu opłat licencyjnych oraz inne wpływy z zakończenia poszczególnych etapów projektu (kamieni milowych).
W praktyce, partner strategiczny, który realizuje proces komercjalizacji produktu, najczęściej dokonuje opłat o charakterze royalties przez okres trwania ochrony własności intelektualnej. Korzyści ekonomiczne uzyskiwane przez dany podmiot są więc rozłożone w czasie, co uzasadnia przyjęcie ww. okresu amortyzacji prac rozwojowych.
5.5.12 Utrata wartości aktywów niefinansowych
Wartość firmy oraz inne wartości niematerialne o nieokreślonym okresie użytkowania podlegają obowiązkowym corocznym testom na utratę wartości.
Pozostałe aktywa niefinansowe testuje się na utratę wartości, ilekroć jakieś zdarzenia lub zmiany okoliczności wskazują
na ryzyko niezrealizowania ich wartości bilansowej. Do podstawowych zewnętrznych przesłanek świadczących o możliwości zaistnienia utraty wartości aktywów dla spółek Grupy notowanych na aktywnych rynkach zalicza się występowanie
w dłuższym okresie wyższej wartości bilansowej posiadanych przez nie aktywów netto w stosunku do wartości ich rynkowej kapitalizacji. Ponadto do najistotniejszych przesłanek zalicza się wystąpienie niekorzystnych zmian o charakterze technologicznym, rynkowym i gospodarczym w otoczeniu, w którym spółki Grupy prowadzą działalność, w tym na rynkach, na które przeznaczone są wyroby przez nie produkowane, a także wzrost rynkowych stóp procentowych i premii za ryzyko uwzględnianych w kalkulacji stóp dyskontowych wykorzystywanych do wyliczania wartości użytkowej aktywów poszczególnych spółek Grupy. Czynniki wewnętrzne uwzględniane przy ocenie wystąpienia utraty wartości posiadanych aktywów to przede wszystkim znaczny spadek rzeczywistych przepływów pieniężnych netto w stosunku do przepływów pieniężnych netto z działalności operacyjnej przyjętych w budżecie, zaś w stosunku do pojedynczych składników aktywów ich fizyczne uszkodzenie, utrata przydatności oraz generowanie niższych korzyści ekonomicznych od wydatków poniesionych na ich nabycie bądź wytworzenie, jeżeli składnik aktywów samodzielnie generuje przepływy pieniężne.
Stratę z tytułu utraty wartości ujmuje się w wysokości kwoty, o jaką wartość bilansowa danego składnika aktywów
lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne przewyższa jego wartość odzyskiwalną. Wartość odzyskiwalna to wyższa
z dwóch kwot: wartość godziwa pomniejszona o koszty doprowadzenia do sprzedaży i wartość użytkowa. Dla potrzeb analizy pod kątem utraty wartości aktywa grupuje się na najniższym poziomie, na jakim generują przepływy pieniężne niezależnie od innych aktywów (ośrodki wypracowujące środki pieniężne). Dla celów przeprowadzenia testów na utratę wartości ośrodek wypracowujący środki pieniężne ustala się każdorazowo.
Jeżeli przeprowadzony test na utratę wartości wykaże, iż wartość odzyskiwalna (tj. wyższa z dwóch kwot: wartość godziwa pomniejszona o koszty zbycia i wartość użytkowa) danego składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne jest niższa od wartości bilansowej, dokonuje się odpisu aktualizującego w wysokości różnicy między wartością odzyskiwalną, a wartością bilansową składnika aktywów lub ośrodka wypracowującego środki pieniężne. Odpis z tytułu utraty wartości w pierwszej kolejności przypisuje się do wartości firmy, jeżeli występuje, pozostałą kwotę odpisu alokuje się do poszczególnych aktywów wchodzących w skład ośrodka wypracowującego środki pieniężne proporcjonalnie do udziału wartości bilansowej poszczególnych aktywów w wartości bilansowej całego ośrodka, przy czym w wyniku alokacji odpisu wartość bilansowa składnika aktywów nie może być niższa od najwyższej z trzech kwot: wartości godziwej pomniejszonej
o koszty zbycia, wartości użytkowej i zera.
Odpis z tytułu utraty wartości ujmuje się w ciężar rachunku zysków i strat.
Niefinansowe aktywa trwałe, inne niż wartość firmy, dla których w okresach wcześniejszych dokonano odpisu z tytułu utraty wartości testuje się na koniec każdego okresu sprawozdawczego, jeśli wystąpiły przesłanki, pod kątem możliwości odwrócenia wcześniej dokonanego odpisu.
Instrumenty finansowe
Instrumentem finansowym jest każda umowa, która powoduje powstanie aktywa finansowego u jednej strony i zobowiązania finansowego lub instrumentu kapitałowego u drugiej strony.
Grupa kwalifikuje aktywa finansowe do jednej z kategorii:
- wyceniane według zamortyzowanego kosztu,
- wyceniane w wartości godziwej przez inne całkowite dochody,
- wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy,
- instrumenty finansowe zabezpieczające.
Grupa klasyfikuje dłużne aktywa finansowe do odpowiedniej kategorii w zależności od modelu biznesowego zarządzania aktywami finansowymi oraz od charakterystyki umownych przepływów pieniężnych dla danego składnika aktywów finansowych.
Grupa jako aktywa wyceniane w zamortyzowanym koszcie klasyfikuje należności z tytułu dostaw i usług, pożyczki udzielone, obligacje, pozostałe należności finansowe oraz środki pieniężne i ich ekwiwalenty.
Na datę bilansową spółka nie posiadała zabezpieczających instrumentów finansowych oraz nie stosuje rachunkowości zabezpieczeń.
Grupa klasyfikuje instrumenty kapitałowe, tj. akcje i udziały w jednostkach pozostałych, do kategorii instrumentów finansowych wycenianych w wartości godziwej przez inne całkowite dochody.
Grupa kwalifikuje zobowiązania finansowe do jednej z kategorii:
- wyceniane według zamortyzowanego kosztu,
- wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy,
- instrumenty finansowe zabezpieczające.
Wycena aktywów finansowych według zamortyzowanego kosztu
Grupa do wyceny aktywów finansowych wycenianych w zamortyzowanym koszcie stosuje metodę efektywnej stopy procentowej. Należności z tytułu dostaw i usług po początkowym ujęciu wycenia się w wysokości zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej, z uwzględnieniem odpisów z tytułu utraty wartości, przy czym należności z tytułu dostaw i usług z datą zapadalności poniżej 12 miesięcy od dnia powstania (tj. niezawierające elementu finansowania) i nieprzekazywane do faktoringu, nie podlegają dyskontowaniu i są wyceniane w wartości nominalnej. W przypadku należności z datą zapadalności powyżej 12 miesięcy podlegają one dyskontowaniu z zastosowaniem krańcowej stopy finansowania.
Wycena aktywów finansowych według wartości godziwej przez pozostałe całkowite dochody
Zyski i straty na składniku aktywów finansowych stanowiącym instrument kapitałowy, dla którego zastosowano opcję wyceny do wartości godziwej przez pozostałe całkowite dochody ujmuje się w pozostałych całkowitych dochodach, za wyjątkiem przychodów z tytułu otrzymanych dywidend.
Wycena zobowiązań finansowych według zamortyzowanego kosztu
Grupa do wyceny zobowiązań finansowych wycenianych w zamortyzowanym koszcie stosuje metodę efektywnej stopy procentowej. Zobowiązania z tytułu dostaw i usług po początkowym ujęciu wycenia się w wysokości zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej, z uwzględnieniem odpisów z tytułu utraty wartości, przy czym zobowiązania z tytułu dostaw i usług z datą zapadalności poniżej 12 miesięcy od dnia powstania (tj. niezawierające elementu finansowania) i nieprzekazywane do faktoringu, nie podlegają dyskontowaniu i są wyceniane w wartości nominalnej.
W niniejszym sprawozdaniu finansowy Grupa nie zidentyfikowała innych aktywów i zobowiązań finansowych niż ujmowane na bilansie metodą zamortyzowanego kosztu.
Utrata wartości aktywów finansowych
MSSF 9 wprowadził nowe podejście do szacowania utraty wartości aktywów finansowych wycenianych według zamortyzowanego kosztu. Model utraty wartości bazuje na kalkulacji strat oczekiwanych w odróżnieniu od stosowanego modelu wynikającego z MSR 39, który bazował na koncepcji strat poniesionych. Najistotniejszą pozycją aktywów finansowych w sprawozdaniu finansowym Grupy, która podlega tym zasadom kalkulacji oczekiwanych strat kredytowych są udzielone pożyczki oraz należności handlowe z tytułu dostaw i usług. Ponadto, ten model stosuje się również do aktywów powstałych z realizacji umów z odbiorcami (innymi niż należności z tytułu dostaw i usług) – tzw. aktywów kontraktowych (ang. contract assets).
Spółka stosuje następujące modele wyznaczania odpisów z tytułu utraty wartości:
- model ogólny (podstawowy),
- model uproszczony dla należności z tytułu dostaw i usług (podmioty trzecie).
Model ogólny jest stosowany przez Grupę dla aktywów finansowych wycenianych wg zamortyzowanego kosztu – innych, niż należności z tytułu dostaw i usług od podmiotów niepowiązanych.
W modelu ogólnym Grupa monitoruje zmiany poziomu ryzyka kredytowego związanego z danym składnikiem aktywów finansowych oraz klasyfikuje aktywa finansowe do jednego z trzech etapów wyznaczania odpisów z tytułu utraty wartości w oparciu o obserwację zmiany poziomu ryzyka kredytowego w stosunku do początkowego ujęcia instrumentu.
W zależności od zaklasyfikowania do poszczególnych etapów, odpis z tytułu utraty wartości jest szacowany w horyzoncie 12-miesięcy (etap 1) lub w horyzoncie życia instrumentu (etap 2 oraz etap 3).
Na każdy dzień kończący okres sprawozdawczy Grupa dokonuje analizy wystąpienia przesłanek skutkujących zaklasyfikowaniem aktywów finansowych do poszczególnych etapów wyznaczania odpisu z tytułu utraty wartości. Przesłanki mogą obejmować m.in. zmiany ratingu dłużnika, poważne problemy finansowe dłużnika, wystąpienie istotnej niekorzystnej zmiany w jego środowisku ekonomicznym, prawnym lub rynkowym.
Dla celów oszacowania oczekiwanej straty kredytowej Grupa wykorzystuje poziomy prawdopodobieństwa niewypłacalności na bazie rynkowych kwotowań kredytowych instrumentów pochodnych, dla podmiotów o danym ratingu i z danego sektora.
Spółka uwzględnia informacje dotyczące przyszłości w stosowanych parametrach modelu szacowania strat oczekiwanych poprzez kalkulację parametrów prawdopodobieństwa niewypłacalności w oparciu o bieżące kwotowania rynkowe. W przypadku podmiotów powiązanych Spółka dokonuje szacunku ryzyka danego dłużnika, uzależnionego od stanu prowadzonych przez dany podmiot działań i oceny ich wpływu na przyszłe przepływy pieniężne związane z danym instrumentem finansowym.
Grupa uwzględnia informacje dotyczące przyszłości w stosowanych parametrach modelu szacowania strat oczekiwanych, poprzez zarządczy szacunek prawdopodobieństwa niewypłacalności (od 10% dla niskiego ryzyka do 100% dla ryzyka wysokiego).
Oczekiwana strata kredytowa w zakresie należności z tytułu dostaw i usług jest kalkulowana w momencie ujęcia należności w sprawozdaniu z sytuacji finansowej oraz jest aktualizowana na każdy kolejny dzień kończący okres sprawozdawczy, w zależności od szacunku ryzyka nieściągalności należności opartego na historycznych danych.
Grupa w szacunkach uwzględnia subiektywną ocenę ryzyka kredytowego i poziom ew. zabezpieczeń spłaty należności.
Pozostałe zobowiązania finansowe
Grupa klasyfikuje do tej kategorii zobowiązania finansowe inne niż zobowiązania wyceniane w wartości godziwej przez zysk lub stratę.
Instrumenty pochodne wyznaczone i spełniające wymogi stosowania zasad rachunkowości zabezpieczeń są zaliczane do odrębnej kategorii o nazwie Instrumenty zabezpieczające. Grupa prezentuje jako Instrumenty zabezpieczające całą wartość godziwą instrumentów wyznaczonych do tej kategorii i spełniających kryteria stosowania rachunkowości.
Początkowe ujęcie oraz wyłączenie instrumentów finansowych z ksiąg rachunkowych
Transakcje zakupu i sprzedaży inwestycji, w tym standaryzowane transakcje kupna lub sprzedaży aktywów finansowych, ujmuje się na dzień przeprowadzenia (zawarcia) transakcji początkowo według wartości godziwej powiększonej o koszty transakcyjne, z wyjątkiem aktywów i zobowiązań finansowych wycenianych w wartości godziwej przez zysk lub stratę, które początkowo ujmowane są w wartości godziwej. Inwestycje wyłącza się z ksiąg rachunkowych, gdy prawa do uzyskiwania przepływów pieniężnych z ich tytułu wygasły lub prawa te zostały przeniesione i dokonano przeniesienia zasadniczo całego ryzyka i wszystkich pożytków z tytułu ich własności. W przypadku braku przeniesienia zasadniczo całego ryzyka i wszystkich pożytków z tytułu posiadania składnika aktywów, inwestycje wyłącza się z ksiąg rachunkowych z chwilą utraty kontroli przez Grupę nad danym składnikiem aktywów.
Aktywa i zobowiązania finansowe wyceniane w wartości godziwej przez zysk lub stratę oraz instrumenty zabezpieczające
Aktywa i zobowiązania finansowe wyceniane w wartości godziwej przez zysk lub stratę oraz instrumenty zabezpieczające wycenia się po początkowym ujęciu w wartości godziwej. Dla aktywów finansowych , które nie mają ustalonego terminu wymagalności i nie jest możliwe ustalenie ich wartości godziwej, wyceny dokonuje się w cenie nabycia pomniejszonej o odpisy z tytułu utraty wartości.
Zyski i straty na składniku aktywów finansowych zaliczonym do wycenianych w wartości godziwej przez zysk lub stratę wykazuje się w zysku lub stracie w okresie, w którym powstały.
Rozchodu jednakowych inwestycji o różnych cenach nabycia dokonuje się przy wykorzystaniu metody FIFO.
Pożyczki i należności oraz inwestycje utrzymywane do terminu wymagalności
Pożyczki i należności wycenia się w wysokości zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej.
Pozostałe zobowiązania finansowe
Po początkowym ujęciu, Grupa dokonuje wyceny wszystkich zobowiązań finansowych, poza zaklasyfikowanymi do kategorii wycenianych w wartości godziwej przez zysk lub stratę, w wysokości zamortyzowanego kosztu, przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej, za wyjątkiem:
• zobowiązań finansowych, które powstają wtedy, kiedy transfer aktywów finansowych nie kwalifikuje się do zaprzestania ujmowania (wyłączenia z ksiąg rachunkowych),
•umów gwarancji finansowych, które wycenia w wyższej z dwóch kwot: wartości ustalonej zgodnie z zasadami opisanymi w nocie 5.5.21 Rezerwy lub wartości początkowo ujętej, pomniejszonej o skumulowaną amortyzację ustaloną zgodnie z MSR 18 Przychody.
Wartość godziwa instrumentów finansowych
Wartość godziwą składnika aktywów lub zobowiązania stanowi cena, możliwa do uzyskania przy sprzedaży składnika aktywów lub do zapłacenia za przeniesienie zobowiązania (cena wyjścia) w transakcji przeprowadzonej na zwykłych warunkach między uczestnikami rynku na dzień wyceny. O ile nie istnieją przesłanki wskazujące na fakt, że instrument finansowy nie został nabyty po cenie stanowiącej jego wartość godziwą uznaje się, że wartość godziwą na dzień początkowego ujęcia stanowi cena nabycia danego instrumentu lub – w przypadku zobowiązań finansowych - cena sprzedaży danego instrumentu.
Na koniec okresu sprawozdawczego wartość godziwą instrumentów finansowych, dla których istnieje aktywny rynek ustala się na podstawie najbardziej reprezentatywnej ceny pochodzącej z tego rynku na dzień wyceny.
Jeżeli rynek na dany składnik aktywów lub zobowiązań finansowych nie jest aktywny (a także w odniesieniu do nienotowanych papierów wartościowych), Grupa ustala wartość godziwą stosując odpowiednie techniki wyceny opierające się na maksymalnym wykorzystaniu odpowiednich obserwowalnych danych wejściowych i minimalnym wykorzystaniu nieobserwowalnych danych wejściowych. Obejmują one wykorzystanie cen z ostatnio przeprowadzonych transakcji na
normalnych zasadach rynkowych, porównanie do innych instrumentów, które są w swojej istocie identyczne, analizę zdyskontowanych przepływów pieniężnych, modele wyceny opcji oraz inne techniki/modele wyceny powszechnie stosowane na rynku, dostosowane do konkretnej specyfiki i parametrów wycenianego instrumentu finansowego oraz sytuacji wystawcy (emitenta).
W przypadku instrumentów pochodnych oszacowana wartość godziwa odpowiada kwocie możliwej do uzyskania lub koniecznej do zapłaty w celu zamknięcia pozycji otwartych na koniec okresu sprawozdawczego. Dla transakcji, dla których jest to możliwe, wyceny dokonuje się w oparciu o notowania rynkowe.
Wartość godziwa nienotowanych dłużnych papierów wartościowych ustalana jest jako wartość bieżąca przyszłych przepływów pieniężnych, zdyskontowana bieżącą stopą procentową.
Utrata wartości aktywów finansowych
Na koniec każdego okresu sprawozdawczego dokonuje się oceny, czy występują obiektywne dowody na to, że składnik aktywów finansowych lub grupa aktywów finansowych utraciły wartość. Do istotnych obiektywnych przesłanek (dowodów) zalicza się przede wszystkim: poważne problemy finansowe dłużnika, wystąpienie na drogę sądową przeciwko dłużnikowi, wystąpienie istotnej niekorzystnej zmiany w środowisku ekonomicznym, prawnym lub rynkowym wystawcy instrumentu finansowego, utrzymujący się znaczący lub przedłużający się spadek wartości godziwej instrumentu kapitałowego poniżej poziomu kosztu.
Straty z tytułu utraty wartości ujęte w zysku lub stracie a dotyczące instrumentów kapitałowych podlegają odwróceniu w korespondencji z innymi całkowitymi dochodami. Odwrócenie straty z tytułu utraty wartości dłużnych instrumentów finansowych ujmuje się w zysku lub stracie, jeżeli w kolejnych okresach, po ujęciu odpisu, wartość godziwa tych instrumentów finansowych wzrosła w wyniku zdarzeń występujących po momencie ujęcia odpisu.
Jeżeli występują dowody wskazujące na możliwość wystąpienia utraty wartości pożyczek i należności wycenianych w wysokości zamortyzowanego kosztu, kwota odpisu jest ustalana jako różnica pomiędzy wartością bilansową aktywów, a wartością bieżącą oszacowanych przyszłych przepływów pieniężnych zdyskontowanych pierwotną efektywną stopą procentową dla tych aktywów (tj. efektywną stopą procentową wyliczoną na moment początkowego ujęcia dla aktywów opartych na stałej stopie procentowej oraz efektywną stopą procentową ustaloną na moment ostatniego przeszacowania dla aktywów opartych na zmiennej stopie procentowej). Odpis aktualizujący z tytułu utraty wartości ujmuje się w zysku lub stracie.
Należności i pożyczki wyceniane w zamortyzowanym koszcie, poddawane są na koniec każdego okresu sprawozdawczego indywidualnym testom pod kątem wystąpienia przesłanek wskazujących na utratę wartości.
Należności, dla których indywidualnie nie ujęto odpisu, a którym można przypisać prawdopodobieństwo utraty wartości ze względu na specyfikę ryzyka kredytowego (związanego np. z rodzajem działalności lub strukturą odbiorców) poddawane są takim testom jako portfel aktywów. Odwrócenie odpisu ujmuje się, jeżeli w kolejnych okresach utrata wartości ulega zmniejszeniu i zmniejszenie to może być przypisane do zdarzeń występujących po momencie ujęcia odpisu. Odwrócenie odpisu ujmuje się w zysku lub stracie.
Zabezpieczanie, dla celów rachunkowości, polega na proporcjonalnym kompensowaniu między sobą wyników uzyskiwanych na skutek zmian wartości godziwej lub zmian przepływów środków pieniężnych wynikających z instrumentu zabezpieczającego i pozycji zabezpieczanej.
Aktywa finansowe niebędące pochodnym instrumentem finansowym lub zobowiązania finansowe niebędące pochodnym instrumentem finansowym mogą być wyznaczone jako instrument zabezpieczający jedynie dla zabezpieczenia ryzyka walutowego.
Wbudowane instrumenty pochodne
Wbudowane instrumenty pochodne są oddzielane od umów i traktowane jak instrumenty pochodne, jeżeli wszystkie z następujących warunków są spełnione:
•charakter ekonomiczny i ryzyko wbudowanego instrumentu nie są ściśle związane z ekonomicznym charakterem i ryzykiem umowy, w którą dany instrument jest wbudowany;
•samodzielny instrument z identycznymi warunkami realizacji jak instrument wbudowany spełniałby definicję instrumentu pochodnego;
•instrument hybrydowy (złożony) nie jest wykazywany w wartości godziwej, a zmiany jego wartości godziwej nie są odnoszone do rachunku zysków i strat.
Wbudowane instrumenty pochodne są wykazywane w podobny sposób jak samodzielne instrumenty pochodne, które nie są uznane za instrumenty zabezpieczające. Zakres, w którym zgodnie z MSR 39 cechy ekonomiczne i ryzyko właściwe dla wbudowanego instrumentu pochodnego w walucie obcej są ściśle powiązane z cechami ekonomicznymi i ryzykiem właściwym dla umowy zasadniczej (głównego kontraktu) obejmuje również sytuacje, gdy waluta umowy zasadniczej jest walutą zwyczajową dla kontraktów zakupu lub sprzedaży pozycji niefinansowych na rynku dla danej transakcji.
Do zapasów Grupa zalicza:
materiały,
półfabrykaty i produkcję w toku,
wyroby gotowe,
towary.
Grupa dokonuje wyceny zapasów w następujący sposób:
Przychód składników zapasów wycenia się dla:
materiałów i towarów – według cen nabycia,
wyrobów gotowych i półfabrykatów – na poziomie rzeczywistych kosztów wytworzenia,
produkcji w toku – na podstawie rzeczywistych kosztów wytworzenia.
Zapasy są wyceniane według niższej z dwóch wartości: ceny nabycia/kosztu wytworzenia i możliwej do uzyskania ceny sprzedaży netto.
Rozchód składników zapasów wycenia się dla:
materiałów i towarów – według metody FIFO,
wyrobów gotowych i półfabrykatów, produkcji w toku – na podstawie rzeczywistego kosztu wytworzenia.
Zapas wycenia się dla:
materiałów i towarów – według metody FIFO tak jak dla rozchodu,
wyrobów gotowych, półfabrykatów, produkcji w toku – na podstawie rzeczywistego kosztu wytworzenia.
Na koniec okresu sprawozdawczego zapasy wyceniane są według przyjętych powyżej zasad, jednakże na poziomie nie wyższym od ceny sprzedaży netto możliwej do uzyskania. Wartość netto możliwa do uzyskania to szacowana cena sprzedaży dokonywanej w normalnym toku działalności, pomniejszona o szacowane koszty wykończenia i koszty niezbędne
do doprowadzenia sprzedaży do skutku.
Na cenę nabycia lub koszt wytworzenia zapasów składają się wszystkie koszty zakupu; koszty przetworzenia oraz inne koszty poniesione w trakcie doprowadzenia zapasów do ich aktualnego miejsca i stanu. Koszty zakupu zapasów składają się z ceny zakupu, ceł importowych i pozostałych podatków (inne niż te możliwe do odzyskania w okresie późniejszym przez jednostkę od urzędów skarbowych) oraz kosztów transportu, załadunku, wyładunku oraz innych kosztów dających się bezpośrednio przyporządkować do pozyskania wyrobów, materiałów i usług. Przy określaniu kosztów zakupu odejmuje się opusty, rabaty handlowe i inne podobne pozycje.
5.5.15 Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności
Za należności Grupa uznaje:
należności z tytułu dostaw i usług – należności powstałe w wyniku prowadzenia podstawowej działalności operacyjnej Grupy, oraz
pozostałe należności, w tym:
opożyczki udzielone,
oinne należności finansowe – to jest należności spełniające definicję aktywów finansowych,
oinne należności niefinansowe, w tym m. in. zaliczki na dostawy oraz na środki trwałe, środki trwałe
w budowie, wartości niematerialne; należności od pracowników, jeżeli ich rozliczenie nastąpi w innej formie niż przekazanie środków pieniężnych, a także należności budżetowe,
orozliczenia międzyokresowe czynne.
Należności z tytułu dostaw i usług ujmuje się początkowo w wartości godziwej. Po początkowym ujęciu należności te wycenia się w wysokości zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej,
z uwzględnieniem odpisów z tytułu utraty wartości, przy czym należności z tytułu dostaw i usług z datą zapadalności poniżej 12 miesięcy od dnia powstania nie podlegają dyskontowaniu.
Należności niestanowiące aktywów finansowych ujmuje się początkowo w wartości nominalnej i wycenia na dzień kończący okres sprawozdawczy w kwocie wymaganej zapłaty.
Należności o terminie wymagalności powyżej 12 miesięcy od dnia kończącego okres sprawozdawczy kwalifikuje się
do aktywów długoterminowych. Do aktywów krótkoterminowych zaliczane są należności o terminie wymagalności do 12 miesięcy od dnia kończącego okres sprawozdawczy.
5.5.16 Środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych
Środki pieniężne i lokaty krótkoterminowe wykazane w bilansie obejmują środki pieniężne w banku i w kasie oraz lokaty krótkoterminowe o pierwotnym okresie zapadalności nieprzekraczającym trzech miesięcy.
Saldo środków pieniężnych i ich ekwiwalentów wykazane w skonsolidowanym rachunku przepływów pieniężnych składa się
z określonych powyżej środków pieniężnych i ich ekwiwalentów.
5.5.17 Aktywa trwałe przeznaczone do zbycia
Aktywa trwałe (lub grupy do zbycia) klasyfikuje się jako przeznaczone do sprzedaży, jeżeli ich wartość bilansowa będzie odzyskana raczej poprzez transakcje sprzedaży niż poprzez kontynuowanie użytkowania, pod warunkiem, iż są dostępne
do natychmiastowej sprzedaży w obecnym stanie, z zachowaniem warunków, które są zwyczajowo stosowane przy sprzedaży tych aktywów (lub grup do zbycia) oraz ich sprzedaż jest wysoce uprawdopodobniona.
Bezpośrednio przed początkową kwalifikacją składnika aktywów (lub grupy do zbycia) jako przeznaczony do sprzedaży, dokonuje się wyceny tych aktywów, tj. ustala się ich wartość bilansową zgodnie z przepisami właściwych standardów. Rzeczowe aktywa trwałe oraz wartości niematerialne podlegają amortyzacji do dnia reklasyfikacji, a w przypadku wystąpienia przesłanek wskazujących na możliwość wystąpienia utraty wartości, zostaje przeprowadzony test na utratę wartości i w konsekwencji ujęty odpis, zgodnie z MSR 36 „Utrata wartości aktywów”.
Aktywa trwałe (lub grupy do zbycia), których wartość została ustalona w sposób jak wyżej podlegają przekwalifikowaniu
na aktywa przeznaczone do sprzedaży. Na moment przekwalifikowania aktywa te wycenia się według niższej z dwóch wartości: wartości bilansowej lub wartości godziwej pomniejszonej o koszty zbycia. Różnica z wyceny do wartości godziwej ujmowana jest w pozostałych kosztach operacyjnych. W momencie późniejszej wyceny, ewentualne odwrócenie wartości godziwej ujmuje się w pozostałych przychodach operacyjnych.
W przypadku gdy jednostka nie spełnia już kryteriów kwalifikacji składnika aktywów jako przeznaczony do sprzedaży, składnik aktywów, który ujmuje się w tej pozycji bilansowej, z której był uprzednio przekwalifikowany i wycenia się go
w kwocie niższej z dwóch:
wartości bilansowej z dnia poprzedzającego klasyfikację składnika aktywów jako przeznaczony do sprzedaży, skorygowanej o amortyzację lub aktualizację wyceny, która zostałaby ujęta, gdyby składnik aktywów nie został zaklasyfikowany jako przeznaczony do sprzedaży lub
wartości odzyskiwalnej z dnia podjęcia decyzji o jego niesprzedawaniu.
Kapitały własne ujmuje się w księgach rachunkowych z podziałem na jego rodzaje i według zasad określonych przepisami prawa i postanowieniami Statutu Spółki.
Kapitał zakładowy wykazywany jest w wysokości wykazywanej w statucie i Krajowym Rejestrze Sądowym, przy czym opłacony, ale niezarejestrowany kapitał wykazuje się w odrębnej pozycji sprawozdania z sytuacji finansowej. Zadeklarowane, lecz niewniesione wkłady kapitałowe ujmuje się jako należne wkłady na poczet kapitału. Akcje własne oraz należne wpłaty na poczet kapitału akcyjnego pomniejszają wartość kapitału własnego Spółki.
Kapitał z emisji akcji powyżej ich wartości nominalnej – kapitał ten stanowią nadwyżki osiągnięte przy emisji, pomniejszone o koszty poniesione w związku z emisją akcji.
Zyski zatrzymane stanowią: kapitał zapasowy oraz kapitały rezerwowe tworzone z zysku za kolejne lata, niepodzielony zysk lub niepokryta strata z lat ubiegłych (skumulowane zyski/straty z lat ubiegłych), wynik finansowy bieżącego roku obrotowego.
W kapitałach własnych ujmowane są również różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych, efekt wyceny programu motywacyjnego zgodnie z MSSF 2 oraz udział w innych dochodach całkowitych jednostek stowarzyszonych.
5.5.19 Oprocentowane kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne
W momencie początkowego ujęcia, wszystkie kredyty bankowe, pożyczki i papiery dłużne są ujmowane według ceny nabycia odpowiadającej wartości godziwej otrzymanych środków pieniężnych, pomniejszonej o koszty związane
z uzyskaniem kredytu lub pożyczki.
Po początkowym ujęciu oprocentowane kredyty, pożyczki i papiery dłużne są następnie wyceniane według zamortyzowanego kosztu, przy zastosowaniu metody efektywnej stopy procentowej. Przy ustalaniu zamortyzowanego kosztu uwzględnia się koszty związane z uzyskaniem kredytu lub pożyczki oraz dyskonta lub premie uzyskane przy rozliczeniu zobowiązania.
Zyski i straty są ujmowane w rachunku zysków i strat z chwilą usunięcia zobowiązania z bilansu, a także w wyniku naliczania odpisu.
5.5.20 Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania
Zobowiązania stanowią obecny, wynikający z przeszłych zdarzeń obowiązek, którego wypełnienie, według oczekiwań, spowoduje wypływ środków zawierających w sobie korzyści ekonomiczne.
W przypadku zobowiązań krótkoterminowych o terminie płatności do jednego roku wycena ta odpowiada kwocie wymagającej zapłaty.
Zobowiązania niezaliczone do zobowiązań finansowych wycenia się w kwocie wymagającej zapłaty.
Rezerwy tworzone są wówczas, gdy na Grupie ciąży istniejący obowiązek (prawny lub zwyczajowo oczekiwany) wynikający
ze zdarzeń przeszłych, i gdy prawdopodobne jest, że wypełnienie tego obowiązku spowoduje konieczność wypływu korzyści ekonomicznych oraz można dokonać wiarygodnego oszacowania kwoty tego zobowiązania. Jeżeli Grupa spodziewa się,
że koszty objęte rezerwą zostaną zwrócone, na przykład na mocy umowy ubezpieczenia, wówczas zwrot ten jest ujmowany jako odrębny składnik aktywów, ale tylko wtedy, gdy jest rzeczą praktycznie pewną, że zwrot ten rzeczywiście nastąpi. Koszty dotyczące danej rezerwy są wykazane w rachunku zysków i strat po pomniejszeniu o wszelkie zwroty. W przypadku, gdy wpływ wartości pieniądza w czasie jest istotny, wielkość rezerwy jest ustalana poprzez zdyskontowanie prognozowanych przyszłych przepływów pieniężnych do wartości bieżącej, przy zastosowaniu stopy dyskontowej brutto odzwierciedlającej aktualne oceny rynkowe wartości pieniądza w czasie oraz ewentualnego ryzyka związanego z danym zobowiązaniem. Jeżeli zastosowana została metoda polegająca na dyskontowaniu, zwiększenie rezerwy w związku z upływem czasu jest ujmowane jako koszty finansowe.
5.5.22 Zobowiązania i aktywa warunkowe
Zobowiązanie warunkowe jest:
możliwym obowiązkiem, który powstaje na skutek zdarzeń przeszłych, a istnienie tego obowiązku zostanie potwierdzone dopiero w momencie wystąpienia lub nie wystąpienia jednego lub większej ilości niepewnych przyszłych zdarzeń, które nie w pełni podlegają kontroli jednostki, lub
obecnym obowiązkiem, który powstaje na skutek zdarzeń przeszłych, ale nie jest ujmowany w sprawozdaniu, ponieważ:
onie jest prawdopodobne, aby konieczne było wydatkowanie środków zawierających w sobie korzyści ekonomiczne w celu wypełnienia obowiązku lub
okwoty obowiązku (zobowiązania) nie można wycenić wystarczająco wiarygodnie.
Do zobowiązań warunkowych zalicza się m.in.:
gwarancje i poręczenia oraz weksle na rzecz osób trzecich, wynikające z umów,
zobowiązania z tytułu odszkodowań za szkody powstałe w wyniku działalności gospodarczej, od spraw pozostających
w postępowaniu,
inne zobowiązania warunkowe wynikające z zawartych umów.
Jako aktywa warunkowe Grupa wykazuje kwoty wynikające z przeszłych zdarzeń, w odniesieniu do których jest prawdopodobne że w przyszłości skutkować będą wpływem do Grupy środków zawierających w sobie korzyści ekonomiczne, w przypadku wystąpienia lub nie wystąpienia niepewnych przyszłych zdarzeń, które nie w pełni podlegają kontroli Grupy. Do aktywów warunkowych Grupa zalicza m.in. dochodzone roszczenia, kwoty otrzymanych gwarancji czy należności wekslowe.
5.5.23 Świadczenia pracownicze
Odprawy emerytalne
Zgodnie z obowiązującymi spółki Grupy przepisami dotyczącymi wynagradzania, pracownikom zatrudnionym w Polsce przysługuje odprawa emerytalna. Zgodnie z przepisami dotyczącymi wynagradzania, pracownikom zatrudnionym w Wielkiej Brytanii i USA nie przysługują podobne świadczenia.
Grupa nie wydziela aktywów, które w przyszłości służyłyby uregulowaniu zobowiązań z tytułu odpraw emerytalnych. Spółka tworzy rezerwę na przyszłe zobowiązania z tytułu odpraw emerytalnych w celu przyporządkowania kosztów do okresów, których dotyczą.
Wartość przyszłych zobowiązań spółek Grupy z tytułu odpraw emerytalnych wyliczana jest z wykorzystaniem metod aktuarialnych przy zastosowaniu metody nagromadzonych przyszłych świadczeń z uwzględnieniem prognozowanego wzrostu wynagrodzenia stanowiącego podstawę wymiaru przyszłych świadczeń, założonej stopie dyskonta, prawdopodobieństwie dożycia przez pracownika wieku emerytalnego (prawdopodobieństwo osiągnięcia uprawnień do jednorazowej odprawy emerytalnej), pod warunkiem pozostania w stosunku pracy z obecnym pracodawcą.
Wysokość rezerwy aktualizowana jest raz w roku - na koniec danego roku obrotowego. Korekta zwiększająca lub zmniejszająca wysokość rezerwy odnoszona jest w koszty działalności operacyjnej (Wynagrodzenia).
Wykorzystanie tego typu rezerw powoduje zmniejszenie rezerwy (nie jest dopuszczalne bieżące obciążenie kosztów działalności kwotami wypłaconych świadczeń z jednoczesną korektą rezerwy na koniec okresu). Rozwiązanie powyższej rezerwy koryguje (zmniejsza) koszty świadczeń pracowniczych.
Świadczenie związane z ustaniem stosunku pracy
W przypadku rozwiązania stosunku pracy pracownikom spółek Grupy i przysługują świadczenia przewidziane
przez obowiązujące w Polsce przepisy prawa pracy, między innymi ekwiwalent z tytułu niewykorzystanego urlopu wypoczynkowego oraz odszkodowania z tytułu zobowiązania do powstrzymania się od prowadzenia działalności konkurencyjnej wobec pracodawcy.
5.5.24 Płatności w formie akcji
Płatności w formie akcji rozliczane w instrumentach kapitałowych na rzecz pracowników i innych osób świadczących podobne usługi wycenia się w wartości godziwej instrumentów kapitałowych na dzień ich przyznania.
Wartość godziwą płatności w formie akcji rozliczanych w instrumentach kapitałowych określoną w dniu ich przyznania odnosi się w koszty metodą liniową w okresie nabywania uprawnień, na podstawie oszacowań Grupy co do instrumentów kapitałowych, do których ostatecznie nabędzie prawa. Na każdy dzień bilansowy Grupa weryfikuje oszacowania dotyczące liczby instrumentów kapitałowych przewidywanych do przyznania. Ewentualny wpływ weryfikacji pierwotnych oszacowań ujmuje się w rachunku zysków i strat przez pozostały okres przyznania, z odpowiednią korektą w rezerwie na świadczenia pracownicze rozliczane w instrumentach kapitałowych.
Transakcje z innymi stronami dotyczące płatności realizowanych w formie akcji i rozliczanych w postaci instrumentów finansowych wycenia się w wartości godziwej otrzymanych towarów lub usług poza przypadkami, w których wartości tej nie da się wiarygodnie wycenić. W takiej sytuacji podstawą wyceny jest wartość godziwa przyznanych instrumentów kapitałowych wyceniona na dzień otrzymania przez jednostkę towarów lub usług od kontrahenta. W przypadku płatności regulowanych akcjami rozliczanych w postaci środków pieniężnych ujmuje się zobowiązanie o wartości proporcjonalnej do udziału w wartości otrzymanych towarów lub usług. Zobowiązanie to ujmuje się w bieżącej wartości godziwej ustalanej na każdy dzień bilansowy.
Grupa stosuje MSSF 15 Przychody z umów z klientami do wszystkich umów z klientami, z wyjątkiem umów leasingowych objętych zakresem MSSF 16 Leasing, instrumentów finansowych i innych praw lub zobowiązań umownych objętych zakresem MSSF 9 Instrumenty finansowe, MSSF 10 Skonsolidowane sprawozdania finansowe, MSSF 11 Wspólne ustalenia umowne, MSR 27 Jednostkowe sprawozdania finansowe i MSR 28 Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych i wspólnych przedsięwzięciach.
Podstawową zasadą MSSF 15 jest ujmowanie przychodów w momencie transferu dóbr i usług do klienta czyli, w wartości odzwierciedlającej cenę oczekiwaną przez Grupę, w zamian za przekazanie tych dóbr i usług. Przekazanie składnika aktywów następuje w momencie, gdy klient uzyskuje kontrolę nad tym składnikiem aktywów.
Zasady te są stosowane przy wykorzystaniu modelu pięciu kroków:
1.zidentyfikowano umowę z klientem,
2.zidentyfikowano zobowiązania do wykonania świadczenia w ramach umowy z klientem,
3.określono cenę transakcji,
4.dokonano alokacji ceny transakcji do poszczególnych zobowiązań do wykonania świadczenia,
5.ujęto przychody w momencie realizacji zobowiązania wynikającego z umowy.
Dla każdego zobowiązania do wykonania świadczenia Grupa ustala w momencie zawarcia umowy, czy będzie spełniać zobowiązanie do wykonania świadczenia w miarę upływu czasu czy też spełni je w określonym momencie.
Grupa wyodrębnia następujące główne źródła przychodów ze sprzedaży:
1.Sprzedaż usług zarządzania/administracyjnych – rozpoznanie przychodu następuje na koniec okresu rozliczeniowego.
2.Sprzedaż towarów, materiałów lub produktów – rozpoznanie przychodu następuje w momencie, gdy klient uzyskuje kontrolę nad towarem, materiałem lub produktem z uwzględnieniem mających zastosowanie Incoterms
W ramach aktywów z tytułu umowy Grupa ujmuje prawa do wynagrodzenia w zamian za dobra lub usługi, które przekazała klientowi, jeżeli prawo to jest uzależnione od warunku innego niż upływ czasu (na przykład od przyszłych świadczeń jednostki). Grupa ocenia, czy nie nastąpiła utrata wartości składnika aktywów z tytułu umowy na takiej samej zasadzie jak w przypadku składnika aktywów finansowych zgodnie z MSSF 9.
Należności
W ramach należności Grupa ujmuje prawa do wynagrodzenia w zamian za dobra lub usługi, które przekazała klientowi, jeżeli prawo to jest bezwarunkowe (jedynym warunkiem wymagalności wynagrodzenia jest upływ określonego czasu). Grupa ujmuje należność zgodnie z MSSF 9. W momencie początkowego ujęcia należności z tytułu umowy wszelkie różnice pomiędzy wyceną należności zgodnie z MSSF 9 a odpowiadającą jej wcześniej ujętą kwotą przychodów Grupa ujmuje jako koszt (strata z tytułu utraty wartości).
Zobowiązania z tytułu umowy
W ramach zobowiązań z tytułu umowy Grupa ujmuje otrzymane lub należne od klienta wynagrodzenie, z którym wiąże się obowiązek przekazania klientowi dóbr lub usług.
Aktywa z tytułu prawa do zwrotu
W ramach aktywów z tytułu prawa do zwrotu Grupa ujmuje prawo do odzyskania produktów od klientów po wywiązaniu się ze zobowiązania do zwrotu zapłaty.
Zobowiązanie do zwrotu wynagrodzenia
Grupa ujmuje zobowiązanie do zwrotu wynagrodzenia, jeżeli po jego otrzymaniu oczekuje, że zwróci jego część lub całość klientowi. Zobowiązanie do zwrotu wynagrodzenia wycenia się w kwocie otrzymanego wynagrodzenia (lub należności), do którego – zgodnie z oczekiwaniem jednostki – nie jest ona uprawniona (tj. w wysokości kwot nieujętych w cenie transakcyjnej). Zobowiązanie do zwrotu wynagrodzenia (oraz odpowiednia zmiana ceny transakcyjnej oraz wynikająca z niej zmiana zobowiązania z tytułu umowy) jest aktualizowane na koniec każdego okresu sprawozdawczego w związku ze zmianami okoliczności.
Przychody z tytułu odsetek są ujmowane sukcesywnie w miarę ich narastania (z uwzględnieniem metody efektywnej stopy procentowej, stanowiącej stopę dyskontującą przyszłe wpływy gotówkowe przez szacowany okres użytkowania instrumentów finansowych) w stosunku do wartości bilansowej netto danego składnika aktywów finansowych.
Dywidendy są ujmowane w momencie ustalenia praw akcjonariuszy lub udziałowców do ich otrzymania.
Dotacje rządowe (Pomoc ze strony Państwa)
Grupa ujmuje dotacje rządowe w momencie zaistnienia uzasadnionej pewności, że dotacja zostanie uzyskana
oraz że spełnione zostaną wszystkie związane z nią warunki. W celu ujęcia dotacji rządowej obydwa powyższe warunki muszą być spełnione łącznie.
Jeżeli dotacja dotyczy składnika aktywów, wówczas jej wartość godziwa jest ujmowana na koncie przychodów przyszłych okresów, a następnie stopniowo, drogą równych odpisów rocznych, odpisywana do rachunku zysków i strat przez szacowany okres użytkowania związanego z nią składnika aktywów.
Jeżeli dotacja dotyczy danej pozycji kosztowej, wówczas jest ona ujmowana jako przychód w sposób współmierny
do kosztów, które dotacja ta ma w zamierzeniu kompensować.
Jeżeli dotacja jest formą rekompensaty za już poniesione koszty lub straty, lub została przyznana jednostce gospodarczej celem udzielenia jej natychmiastowego finansowego wsparcia, bez towarzyszących przyszłych kosztów, ujmuje się ją jako przychód w okresie, w którym stała się należna.
Rzeczowe aktywa trwałe oraz wartości niematerialne otrzymane w formie dotacji ujmuje się w wartości godziwej.
Za koszty uznaje się uprawdopodobnione zmniejszenie w okresie sprawozdawczym korzyści ekonomicznych, o wiarygodnie określonej wartości, w formie zmniejszenia wartości aktywów albo zwiększenia wartości zobowiązań i rezerw, które doprowadzą do zmniejszenia kapitału własnego lub zwiększenia jego niedoboru w inny sposób niż wycofanie środków przez właścicieli.
Koszty ujmuje się w zysku lub stracie na podstawie bezpośredniego związku pomiędzy poniesionymi kosztami, a osiągnięciem konkretnych przychodów, tzn. stosując zasadę współmierności, poprzez rachunek rozliczeń międzyokresowych kosztów czynnych i biernych.
Rachunek kosztów prowadzony jest w układzie rodzajowym oraz w układzie miejsc powstawania kosztów.
Za podstawowy układ sprawozdawczy kosztów ujętych w zysku lub stracie przyjmuje się wariant porównawczy.
Ponadto, kosztami okresu sprawozdawczego, wpływającymi na zysk lub stratę okresu są:
pozostałe koszty operacyjne, związane pośrednio z prowadzoną działalnością operacyjną, w tym:
okoszty z wyceny i realizacji instrumentów pochodnych handlowych oraz koszty z tytułu realizacji i wyceny
do wartości godziwej instrumentów pochodnych zabezpieczających w części nieefektywnej,
outworzone rezerwy na sprawy sporne, kary i odszkodowania i inne koszty pośrednio związane
z działalnością operacyjną,
oprzekazane darowizny,
ostrata ze zbycia rzeczowych aktywów trwałych i wartości niematerialnych oraz
koszty finansowe związane z finansowaniem działalności Grupy, w tym w szczególności:
okoszty oraz straty z inwestycji finansowych,
oodsetki od kredytu bankowego w rachunku bieżącym,
oodsetki od krótkoterminowych i długoterminowych pożyczek, kredytów, dłużnych instrumentów finansowych i innych źródeł finansowania, w tym odwracanie dyskonta od zobowiązań długoterminowych,
ostraty z tytułu różnic kursowych,
oodpisy z tytułu utraty wartości aktywów finansowych,
okoszty z realizacji oraz wyceny do wartości godziwej instrumentów pochodnych związanych
z zobowiązaniami finansującymi działalność Grupy,
ozmiany wysokości rezerw wynikające z przybliżania czasu wykonania zobowiązania (tzw. efekt odwracania dyskonta).
Podatek bieżący
Bieżące obciążenie podatkowe jest obliczane na podstawie wyniku podatkowego (podstawy opodatkowania) danego roku obrotowego. Zysk (strata) podatkowa różni się od księgowego zysku (straty) netto w związku z wyłączeniem przychodów
niepodlegających opodatkowaniu i kosztów niestanowiących kosztów uzyskania przychodów. Obciążenia podatkowe są wyliczane w oparciu o stawki podatkowe obowiązujące w danym roku obrotowym w kraju rezydencji podatkowej każdej spółki wchodzącej w skład Grupy kapitałowej.
Na potrzeby sprawozdawczości finansowej, rezerwa na podatek dochodowy jest tworzona metodą zobowiązań bilansowych w stosunku do wszystkich różnic przejściowych występujących na dzień bilansowy między wartością podatkową aktywów i pasywów a ich wartością bilansową wykazaną w sprawozdaniu finansowym.
Rezerwa na podatek odroczony ujmowana jest w odniesieniu do wszystkich dodatnich różnic przejściowych:
z wyjątkiem sytuacji, gdy rezerwa na podatek odroczony powstaje w wyniku początkowego ujęcia wartości firmy
lub początkowego ujęcia składnika aktywów bądź zobowiązania przy transakcji nie stanowiącej połączenia jednostek gospodarczych i w chwili jej zawierania nie mającej wpływu ani na wynik finansowy brutto, ani na dochód
do opodatkowania czy stratę podatkową oraz
w przypadku dodatnich różnic przejściowych wynikających z inwestycji w jednostkach zależnych lub stowarzyszonych
i udziałów we wspólnych przedsięwzięciach – z wyjątkiem sytuacji, gdy terminy odwracania się różnic przejściowych podlegają kontroli inwestora i gdy prawdopodobne jest, iż w dającej się przewidzieć przyszłości różnice przejściowe nie ulegną odwróceniu.
aktywa z tytułu podatku odroczonego ujmowane są w odniesieniu do wszystkich ujemnych różnic przejściowych, jak również niewykorzystanych aktywów podatkowych i niewykorzystanych strat podatkowych przeniesionych
na następne lata, w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, że zostanie osiągnięty dochód do opodatkowania, który pozwoli wykorzystać ww. różnice, aktywa i straty:
z wyjątkiem sytuacji, gdy aktywa z tytułu odroczonego podatku dotyczące ujemnych różnic przejściowych powstają
w wyniku początkowego ujęcia składnika aktywów bądź zobowiązania przy transakcji nie stanowiącej połączenia jednostek gospodarczych i w chwili jej zawierania nie mają wpływu ani na wynik finansowy brutto, ani na dochód
do opodatkowania czy stratę podatkową oraz
w przypadku ujemnych różnic przejściowych z tytułu inwestycji w jednostkach zależnych lub stowarzyszonych
oraz udziałów we wspólnych przedsięwzięciach, składnik aktywów z tytułu odroczonego podatku jest ujmowany w bilansie jedynie w takiej wysokości, w jakiej jest prawdopodobne, iż w dającej się przewidzieć przyszłości ww. różnice przejściowe ulegną odwróceniu i osiągnięty zostanie dochód do opodatkowania, który pozwoli na potrącenie ujemnych różnic przejściowych.
Wartość bilansowa składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku jest weryfikowana na każdy dzień bilansowy i ulega stosownemu obniżeniu o tyle, o ile przestało być prawdopodobne osiągnięcie dochodu do opodatkowania wystarczającego
do częściowego lub całkowitego zrealizowania składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego.
Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego oraz rezerwy na podatek odroczony wyceniane są z zastosowaniem stawek podatkowych, które według przewidywań będą obowiązywać w okresie, gdy składnik aktywów zostanie zrealizowany lub rezerwa rozwiązana, przyjmując za podstawę stawki podatkowe (i przepisy podatkowe) obowiązujące
na dzień bilansowy lub takie, których obowiązywanie w przyszłości jest pewne na dzień bilansowy.
Podatek dochodowy dotyczący pozycji ujmowanych bezpośrednio w kapitale własnym jest ujmowany w kapitale własnym,
a nie w rachunku zysków i strat.
Podatek dochodowy od dochodów przedsiębiorstw podlega rocznemu rozliczeniu. W trakcie roku podatkowego spółki odprowadzają miesięczne zaliczki ustalone w oparciu o przychody uzyskane do danego momentu.
Ograniczenie czasowe co do możliwości wykorzystania strat podatkowych wynika z przepisów prawa.
Zysk netto na akcję dla każdego okresu jest obliczony poprzez podzielenie zysku netto za dany okres przez średnią ważoną liczbę akcji w danym okresie sprawozdawczym.
Zysk rozwodniony przypadający na jedną akcję oblicza się poprzez podzielenie zysku netto za okres przez średnią ważoną liczbę wyemitowanych akcji zwykłych występujących w ciągu okresu skorygowaną o wpływ opcji rozwadniających oraz rozwadniających umarzalnych akcji uprzywilejowanych zamiennych na akcje zwykłe.
5.5.28 Prezentacja dochodów i kosztów okresu sprawozdawczego
Informacje o dochodach i kosztach oraz zyskach i stratach okresu sprawozdawczego Grupa prezentuje w rachunku zysków lub strat oraz w sprawozdaniu z całkowitych dochodów.
Rachunek zysków i strat za dany okres prezentuje zagregowane pozycje wszystkich dochodów i kosztów okresu,
z wyłączeniem składników innych całkowitych dochodów. Za podstawowy układ sprawozdawczy kosztów w rachunku zysków i strat przyjmuje się wariant porównawczy. Wynik okresu w rachunku zysków i strat stanowi zysk lub strata netto za okres.
Sprawozdanie z całkowitych dochodów prezentuje zysk lub stratę netto za okres w jednej kwocie oraz składniki kwot innych całkowitych dochodów. W ramach składników innych całkowitych dochodów Grupa rozpoznaje te zyski i straty, które zgodnie z poszczególnymi standardami należy ujmować poza rachunkiem zysków i strat. Ponadto Grupa prezentuje składniki innych całkowitych dochodów w podziale na dwie grupy, obejmujące rozdzielnie pozycje, które zgodnie z innymi MSSF zostaną przeklasyfikowane do rachunku zysków i strat po spełnieniu określonych warunków od pozycji, które nie zostaną do tego sprawozdania przeklasyfikowane.
W związku z powyższym w grupie pozycji, które zgodnie z innymi MSSF zostaną przeklasyfikowane do rachunku zysków
i strat po spełnieniu określonych warunków ujmuje się:
zyski i straty okresu dotyczące wyceny do wartości godziwej aktywów finansowych dostępnych do sprzedaży,
zyski i straty z aktualizacji wyceny do wartości godziwej instrumentów zabezpieczających przyszłe przepływy pieniężne w części efektywnej zabezpieczenia,
różnice kursowe z przeliczenia sprawozdań jednostek zagranicznych,
z uwzględnieniem efektu podatkowego.
W grupie pozycji, które nie zostaną przeklasyfikowane do rachunku zysków i strat ujmuje się zyski i straty aktuarialne,
z uwzględnieniem efektu podatkowego.
Wynik okresu w sprawozdaniu z całkowitych dochodów stanowią łączne całkowite dochody za okres, będące sumą zysku
lub straty netto oraz innych całkowitych dochodów.
5.5.29 Sprawozdanie z przepływów pieniężnych
Przepływy pieniężne z działalności operacyjnej prezentuje się metodą pośrednią.
5.5.30 Sprawozdawczość dotycząca segmentów
Sprawozdawczość dotycząca segmentów sprawozdawczych grupuje segmenty operacyjne na poziomie tych części składowych Grupy:
które angażują się w działalność gospodarczą, z której mogą uzyskiwać przychody i ponosić koszty,
których wyniki są regularnie przeglądane przez główny organ odpowiedzialny za podejmowanie decyzji operacyjnych
w Grupie oraz wykorzystujący te wyniki przy decydowaniu o alokacji zasobów i przy ocenie wyników działalności segmentu,
oraz w przypadku, których dostępne są oddzielne informacje finansowe.
Głównym organem podejmującym decyzje w zakresie alokacji zasobów oraz dokonującym oceny wyników działalności segmentów jest Zarząd Adiuvo Investments S.A. W wyniku analizy sposobu sprawowania nadzoru nad działalnością spółek zależnych oraz zarządzania Grupą, uwzględniając kryteria łączenia i progi ilościowe z MSSF 8, wydzielono segmenty sprawozdawcze, które szczegółowo zostały zaprezentowane w nocie 8.
Grupa zarządza kapitałem w celu zachowania zdolności do kontynuowania działalności z uwzględnieniem realizacji planowanych inwestycji, tak aby mogła generować zwrot dla akcjonariuszy oraz przynosić korzyści pozostałym interesariuszom.
Grupa monitoruje kapitał poprzez analizę relacji pomiędzy kapitałem własnym i obcym z uwzględnieniem zapadalności zobowiązań i ich źródła. Grupa korzysta z różnych źródeł finansowania – emitując akcje oraz obligacje zamienne na akcje,
a także zaciągając pożyczki w jednostce dominującej wyższego szczebla i wreszcie korzystając z dotacji państwowych
na finansowanie ponoszonych nakładów na prace badawcze i rozwojowe.
5.6 Istotne wartości oparte na profesjonalnym osądzie i szacunkach
5.6.1 Profesjonalny osąd
W przypadku, gdy dana transakcja nie jest uregulowana w żadnym standardzie bądź interpretacji, Zarząd Jednostki dominującej, kierując się subiektywną oceną, określa i stosuje polityki rachunkowości, które zapewnią, iż sprawozdanie finansowe będzie zawierać właściwe i wiarygodne informacje oraz będzie:
prawidłowo, jasno i rzetelnie przestawiać sytuację majątkową i finansową Grupy, wyniki jej działalności i przepływy pieniężne,
odzwierciedlać treść ekonomiczną transakcji,
obiektywne,
sporządzone zgodnie z zasadą ostrożnej wyceny,
kompletne we wszystkich istotnych aspektach.
Subiektywna ocena dokonana na dzień 31 grudnia 2022 r. dotyczy głównie rozliczeń podatkowych w tym szacunku Subiektywna ocena dokonana na dzień 31 grudnia 2023 r. dotyczy głównie rozliczeń podatkowych w tym szacunku odzyskiwalności strat podatkowych (nota 10), zobowiązań warunkowych (nota 24), uznania jednostek za znajdujące się pod znaczącym wpływem Grupy (nota 2) oraz oceny sprawowania kontroli w jednostce zależnej Airway Medix (nota 2),szacunku prawdopodobieństwa niewypłacalności w modelu szacowania strat oczekiwanych, kwestii dotyczących niepewności w zakresie kontynuacji działalności opisanych w nocie Podstawa sporządzenia sprawozdania finansowego.
Sporządzenie skonsolidowanego sprawozdania finansowego wymaga od Zarządu Jednostki dominującej dokonania szacunków, jako że wiele informacji zawartych w sprawozdaniu finansowym nie może zostać wycenione w sposób precyzyjny. Zarząd weryfikuje przyjęte szacunki w oparciu o zmiany czynników branych pod uwagę przy ich dokonywaniu, nowe informacje lub doświadczenia z przeszłości. Dlatego też szacunki dokonane na 31 grudnia 2023 r. mogą zostać w przyszłości zmienione.
Główne szacunki zostały opisane w następujących notach:
Nota | Rodzaj ujawnionej informacji | |
5.5.12, 13.2
| Utrata wartości jednostek wypracowujących środki pieniężne oraz pojedynczych składników środków trwałych i wartości niematerialnych | Główne założenia przyjęte w celu ustalenia wartości odzyskiwalnej: przesłanki wskazujące na utratę wartości, modele, stopy dyskontowe, stopa wzrostu. |
10 | Podatek dochodowy | Założenia przyjęte w celu rozpoznania aktywów z tytułu podatku odroczonego. |
16 | Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności | Odpis aktualizujący z tytułu ryzyka kredytowego i związanej z tym utraty wartości należności |
19 | Rezerwy | Ocena prawdopodobieństwa wypływu korzyści ekonomicznych |
5.5.7, 5.5.11 | Okres ekonomicznej użyteczności środków trwałych oraz wartości niematerialnych | Okres ekonomicznej użyteczności oraz metodę amortyzacji aktywów weryfikuje się co najmniej na koniec każdego r. finansowego. |
13 | Wartości niematerialne | Założenia wyceny technologii CSS na moment zwrotu oraz odpis aktualizujący nakłady R&D związana z tym utrata wartości wartości niematerialnych |
Nota 6Korekty błędów oraz zmiany zasad rachunkowości
W okresie sprawozdawczym nie wystąpiły zmiany stosowanych zasad rachunkowości.
W wyniku realizacji zalecenia KNF i objęcia konsolidacją danych spółki zależnej Biovo Technologies Ltd. skorygowano dane porównawcze za rok zakończony 31.12.2022.
Ponadto w danych porównywalnych za 2022 rok Grupa dokonała korekty błędu podstawowego w kwocie 1 593 tys. zł. Korekta wynikała ze zmiany danych finansowych jednostki znajdującej się pod znaczącym wpływem Grupy ze względu na ominięcie części wartości aktywów w procesie kalkulacji odpisu aktualizującego wartość aktywów w jednostce znajdującej się pod znaczącym wpływem Grupy, jak również wynika z otrzymania finalnego raportu z wyceny aktywów przez wspomnianą jednostkę w czerwcu 2023 roku. Grupa dokonała również korekty prezentacyjnej danych porównywalnych. W skutek błędu systemu księgowego w danych według stanu na 31.12.2022 rok Grupa przedstawiła w niewłaściwy sposób pozycję pożyczek otrzymanych w podziale na pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. W bilansie skonsolidowanego sprawozdania finansowego sporządzonego na dzień i za rok obrotowy zakończony 31 grudnia 2022 r., w pozycji „zobowiązania długoterminowe - oprocentowane pożyczki i kredyty” wskazano kwotę w tys. zł: 19 443, podczas gdy powinno być: 7 199 tys. zł. W bilansie skonsolidowanego sprawozdania finansowego sporządzonego na dzień i za rok obrotowy zakończony 31 grudnia 2022 r., w pozycji „zobowiązania krótkoterminowe - oprocentowane pożyczki i kredyty” wskazano kwotę w tys. zł: 17 001, podczas gdy powinno być: 29 235 tys. zł.
Poniższe tabele prezentuje wpływ ww zmian:
| 31.12.2022 | 31.12.2022 | 31.12.2022 |
| (skorygowane) | (korekty) | (zatwierdzone) |
AKTYWA |
|
|
|
Aktywa trwałe | -1 539 | -1 539 | 5 943 |
Rzeczowe aktywa trwałe | 216 | 53 | 163 |
Wartości niematerialne | 23 |
| 23 |
Inwestycje w jednostki stowarzyszone | 2 363 | -1 592 | 3 955 |
Pożyczki udzielone | 758 |
| 758 |
Pozostałe aktywa długoterminowe | 19 |
| 19 |
Aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego | 1 025 |
| 1 025 |
Aktywa obrotowe | 2 526 | 289 | 2 237 |
Zapasy | 329 | 256 | 73 |
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności | 1 907 | 33 | 1 874 |
Należności z tytułu podatku dochodowego | - |
| - |
Pożyczki udzielone | 219 |
| 219 |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 71 |
| 71 |
AKTYWA OGÓŁEM | 6 930 | -1 250 | 8 180 |
31.12.2022 | 31.12.2022 | 31.12.2022 | |
| (skorygowane) | (korekty) | (zatwierdzone) |
PASYWA |
|
|
|
Kapitał własny ogółem | -52 619 | -5 221 | -47 398 |
Kapitał własny przypadający akcjonariuszom jednostki dominującej | -57 040 | -5 221 | -51 819 |
Kapitał akcyjny | 1 318 |
| 1 318 |
Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej wartości nominalnej | 120 457 |
| 120 457 |
Kapitał z wyceny opcji pracowniczych | 1 111 |
| 1 111 |
Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych | -1 119 | 1 149 | -2 268 |
Zyski zatrzymane | -178 807 | -6 370 | -172 437 |
Kapitał własny przypadający na udziały niekontrolujące | 4 421 |
| 4 421 |
Zobowiązania długoterminowe | 11 854 | -11 940 | 23 794 |
Oprocentowane pożyczki i kredyty | 7 199 | -12 244 | 19 443 |
Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych | 339 | 304 | 35 |
Dotacje otrzymane | 1 814 |
| 1 814 |
Rezerwy | - |
| - |
Rezerwa z tytułu odroczonego podatku dochodowego | 2 502 |
| 2 502 |
Zobowiązania krótkoterminowe | 47 695 | 15 911 | 31 784 |
Zobowiązani krótkoterminowe inne niż przypisane aktywom zaklasyfikowanym jako przeznaczone do sprzedaży | 47 695 | 15 911 | 31 784 |
Oprocentowane pożyczki i kredyty | 30 366 | 13 365 | 17 001 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania | 10 124 | 1 379 | 8 745 |
Zobowiązania z tytułu podatku dochodowego | 112 | 107 | 5 |
Zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych | 2 621 | 1 060 | 1 561 |
Rezerwy | 3 457 |
| 3 457 |
Dotacje otrzymane | 1 015 |
| 1 015 |
Zobowiązania przypisane aktywom zaklasyfikowanym jako przeznaczone do sprzedaży | - |
| - |
Zobowiązania ogółem | 59 549 | 3 971 | 55 578 |
PASYWA OGÓŁEM | 6 930 | -1 250 | 8 180 |
Nota 7 Cele i zasady zarządzania ryzykiem finansowym
Do głównych instrumentów finansowych, z których korzysta Grupa, należą pożyczki, środki pieniężne i lokaty krótkoterminowe. Głównym celem tych instrumentów finansowych jest pozyskanie środków finansowych na działalność Grupy. Grupa posiada też inne instrumenty finansowe, takie jak należności i zobowiązania z tytułu dostaw i usług, które powstają bezpośrednio w toku prowadzonej przez nią działalności. Grupa nie zawiera transakcji z udziałem instrumentów pochodnych.
Zasadą stosowaną przez Grupę obecnie i przez cały okres objęty sprawozdaniem finansowym jest nieprowadzenie obrotu instrumentami finansowymi.
Główne rodzaje ryzyka wynikającego z instrumentów finansowych Grupy obejmują ryzyko stopy procentowej, ryzyko związane z płynnością, ryzyko walutowe oraz ryzyko kredytowe. Zarząd Jednostki dominującej weryfikuje i uzgadnia zasady zarządzania każdym z tych rodzajów ryzyka – zasady te zostały w skrócie omówione poniżej.
Grupa posiada zobowiązania z tytułu wyemitowanych obligacji, dla których odsetki liczone są na bazie stałej stopy procentowej, w związku z czym występuje ryzyko spadku rynkowych stóp procentowych poniżej stopy ustalonej w umowie.
W poniższej tabeli przedstawiona została wartość bilansowa instrumentów finansowych Grupy narażonych na ryzyko stopy procentowej, w podziale na poszczególne kategorie wiekowe.
Stan na dzień 31.12.2023 |
|
|
|
|
| Do 1 roku | 1-2 lata | > 2 lata | Ogółem |
Kredyty i pożyczki o zmiennym oprocentowaniu | 23 562 | - | - | 23 562 |
Razem | 23 562 | - | - | 23 562 |
Stan na dzień 31.12.2022 |
|
|
|
|
| Do 1 roku | 1-2 lata | > 2 lata | Ogółem |
Kredyty i pożyczki o stałym oprocentowaniu | 30 366 | - | 7 199 | 37 565 |
Razem | 30 366 | 0 | 7 199 | 37 565 |
Oprocentowanie instrumentów finansowych o zmiennym oprocentowaniu jest aktualizowane w okresach poniżej jednego roku. Odsetki od instrumentów finansowych o stałym oprocentowaniu są stałe przez cały okres do upływu terminu zapadalności/wymagalności tych instrumentów.
Informacje o pożyczkach udzielonych jak również o oprocentowaniu pożyczek udzielonych i otrzymanych zaprezentowano w nocie 21. Informacje o ryzyku stopy procentowej dotyczącej środków pieniężnych zaprezentowano w nocie 17.
Grupa jest narażona na ryzyko zmian kursów walutowych z uwagi na ponoszone koszty działalności, w tym ponoszone w przeszłości nakłady na prace rozwojowe i badawcze, w walucie obcej. Ponadto, Grupa posiada pożyczki oraz depozyty w walucie obcej. Ryzyko walutowe wiąże się głównie ze zmianami poziomu kursu USD, GBP i EUR. Ekspozycja na ryzyko związane z innymi, niż wymienione, walutami nie jest istotna.
Ekspozycję Grupy na ryzyko walutowe prezentuje poniższa tabela:
| Wartość wyrażona w walucie | Po przeliczeniu | |||
Ekspozycja na ryzyko walutowe wg stanu na 31.12.2023 | USD | ILS | GBP | EUR | tys. PLN |
Aktywa finansowe (+): | 39 | - | 20 | 296 | 1 540 |
Pożyczki udzielone | 31 | - | 20 | 18 | 300 |
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe finansowe | 8 | - | - | 155 | 705 |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | - | - | - | 123 | 535 |
Zobowiązania finansowe (-): | -988 | - | - | -5 290 | -26 889 |
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne | -729 | - | - | -4 669 | -23 169 |
Zobowiązania leasingowe | - | - | - | - | - |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe finansowe | -259 | - | - | -621 | -3 719 |
Ekspozycja na ryzyko walutowe razem | -949 | - | 20 | -4 994 | -25 348 |
Kursy walutowe na 31.12.2023 | 3,935 | 1,0875 | 4,9997 | 4,348 |
|
Ekspozycja na ryzyko walutowe w przeliczeniu na tys. PLN | -3 734 | - | 100 | -21 714 |
|
| Wartość wyrażona w walucie | Po przeliczeniu | |||
Ekspozycja na ryzyko walutowe wg stanu na 31.12.2022 | USD | ILS | GBP | EUR | tys. PLN |
Aktywa finansowe (+): | 265 | 0 | - | 46 | 1 382 |
Pożyczki udzielone | 121 | - | - | 13 | 594 |
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe finansowe | 142 | - | - | 30 | 766 |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 2 | 0 | - | 3 | 23 |
Zobowiązania finansowe (-): | -1 321 | 0 | -177 | -4 654 | -28 579 |
Kredyty, pożyczki, inne instrumenty dłużne | -1 001 | 0 | - | -4 617 | -26 059 |
Zobowiązania leasingowe | - | - | - | - | - |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe finansowe | -320 | 0 | -177 | -37 | -2 519 |
Ekspozycja na ryzyko walutowe razem | -1 056 | 0 | -177 | -4 608 | -27 197 |
Kursy walutowe na 31.12.2022 | 4,4018 | 1,2497 | 5,2957 | 4,6899 |
|
Ekspozycja na ryzyko walutowe w przeliczeniu na tys. PLN | -4 648 | 0 | -937 | -21 611 |
|
Grupa zarządza ryzykiem walutowym stosując w miarę możliwości hedging naturalny.
Grupa dopuszcza stosowanie następujących rodzajów instrumentów:
kontrakty forward,
kontrakty opcyjne,
struktury złożone z wyżej wymienionych instrumentów,
Jednakże w okresie sprawozdawczym nie korzystała z takich instrumentów.
Grupa nie jest narażona na istotne inne ryzyko cenowe związane z instrumentami finansowymi.
7.4 Analiza wrażliwości na ryzyko rynkowe
Potencjalnie możliwe zmiany w zakresie ryzyka rynkowego Grupa oszacowała następująco:
5% zmiana kursu walutowego PLN/USD (wzrost lub spadek kursu),
5% zmiana kursu walutowego PLN/EUR (wzrost lub spadek kursu),
5% zmiana kursu walutowego PLN/GBP (wzrost lub spadek kursu),
5% zmiana kursu walutowego PLN/ILS (wzrost lub spadek kursu).
Analiza wrażliwości przeprowadzona przez Grupę nie uwzględnia wpływu opodatkowania. Wpływ potencjalnie możliwych zmian na wynik finansowy i inne całkowite dochody Grupy na dzień bilansowy przedstawiają poniższa tabela
| Stan na 31.12.2023 | Stan na 31.12.2022 | ||
Ekspozycja na ryzyko walutowe | wzrost kursu +5% | spadek kursu -5% | wzrost kursu +5% | spadek kursu -5% |
Wpływ na wynik finansowy: | -1 267 | 1 267 | -1 360 | 1 360 |
ekspozycja netto w USD | -187 | 187 | -232 | 232 |
ekspozycja netto w EUR | -1 086 | 1 086 | -1 081 | 1 081 |
ekspozycja netto w GBP | 5 | -5 | -47 | 47 |
ekspozycja netto w ILS | - | - | - | - |
Wpływ na inne dochody całkowite: | - | - | - | - |
ekspozycja netto w USD | - | - | - | - |
ekspozycja netto w ILS | - | - | - | - |
Razem wpływ na dochody całkowite | -1 267 | 1 267 | -1 360 | 1 360 |
Grupa jest narażona na ryzyko kredytowe rozumiane jako ryzyko, że wierzyciele nie wywiążą się ze swoich zobowiązań i tym samym spowodują poniesienie strat przez Grupę. Maksymalne narażenie na ryzyko kredytowe na dzień bilansowy wynosi 1 971 tys. zł (31.12.2022: 1 761 tys. zł) i zostało oszacowane jako:
| 31.12.2023 | Struktura | 31.12.2022 | Struktura |
Ekspozycja na ryzyko kredytowe |
|
|
|
|
Pożyczki udzielone | 385 | 25% | 996 | 56% |
Należności z tytułu dostaw i usług | 510 | 33% | 727 | 41% |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 641 | 42% | 71 | 4% |
Razem | 1 536 | 100% | 1 794 | 100% |
Ryzyko kredytowe związane z depozytami bankowymi uznaje się za nieistotne, ponieważ Grupa zawarła transakcje
z instrukcjami o ugruntowanej pozycji finansowej.
Rating banków, z których usług korzysta Grupa, przedstawia się następująco:
Instytucja finansowa | Rating* | 31.12.2023 | Koncentracja | 31.12.2022 | Koncentracja |
Bank A | A2/Prime-1 | - | 0% | - | 0% |
Bank B | A3/Prime-2 | - | 0% | - | 0% |
Bank C | A3/Prime-2 | 641 | 100% | 71 | 100% |
Pozostałe |
| - | 0% | - | 0% |
Razem ekspozycja na ryzyko kredytowe |
| 641 | 100% | 71 | 100% |
* Według agencji Moody’s – ocena długookresowa i krótkookresowa depozytów
7.6 Ryzyko związane z płynnością
Grupa jest narażona na ryzyko utraty płynności, rozumiane jako ryzyko utraty zdolności do regulowania zobowiązań w określonych terminach. Ryzyko wynika z potencjalnego ograniczenia dostępu do rynków finansowych, co może skutkować brakiem możliwości pozyskania nowego finansowania lub refinansowania swojego zadłużenia.
W związku z tym Spółka nie zaprzestaje promocji spółek celowych i produktów Grupy, prowadzi rozmowy z przedstawicielami zagranicznych rynków kapitałowych o potencjalnej współpracy, o pozyskaniu finasowania dłużnego dla Jednostki dominującej i spółek z Grupy oraz stale prowadzi działania zmierzające do optymalizacji kosztów operacyjnych Grupy. Do dnia publikacji niniejszego sprawozdania działalność operacyjna GK Adiuvo Investments, a w szczególności Jednostki dominującej, finansowana jest przede wszystkim przez jej głównego akcjonariusza z wykorzystaniem finansowania dłużnego.
Ponadto, spółki portfelowe Grupy prowadzą niezależne działania zmierzające do nawiązania strategicznej współpracy i/lub pozyskania długoterminowego finansowania. Celem tych działań jest uniezależnienie się od konieczności sfinansowania działalności poprzez Jednostkę dominującą lub ograniczenie tego finansowania do niezbędnego minimum.
Oprócz działań mających na celu poprawę przyszłych wyników finansowych, Zarząd Jednostki dominującej ma również na uwadze sytuację płynnościową Jednostki dominującej. Zarząd: (1) prowadzi aktywną politykę w zakresie zarządzania płynnością Spółki i Grupy, monitorując na bieżąco płynność w ujęciu krótko- i długoterminowym oraz (2) prowadzi regularny monitoring przepływów pieniężnych, dążąc do utrzymania stabilnego poziomu dostępnego finansowania. W celu realizacji powyższego celu, Spółka podejmuje m. in. działania w celu optymalizacji i kontroli poziomu ponoszonych przez spółki celowe kosztów. W przypadku zmniejszonej płynności Grupa prowadzi rozmowy z wierzycielami i przedłuża terminy płatności swoich zobowiązań.
Stan na dzień 31.12.2023 | Zobowiązania przeterminowane w okresie | |||||
Struktura wiekowa zobowiązań finansowych | Suma zobowiązań | do 30 dni | od 31 do 60 dni | od 61 do 90 dni | od 91 do 365 dni | powyżej roku |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usługi oraz inne | 13 235 | 7 136 | 970 | 656 | 2 812 | 1 661 |
Oprocentowane kredyty i pożyczki | 23 562 | 23 562 | - | - | - | - |
Razem | 36 797 | 30 698 | 970 | 656 | 2 812 | 1 661 |
Stan na dzień 31.12.2022 | Zobowiązania przeterminowane w okresie | |||||
Struktura wiekowa zobowiązań finansowych | Suma zobowiązań | do 30 dni | od 31 do 60 dni | od 61 do 90 dni | od 91 do 365 dni | powyżej roku |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usługi oraz inne | 10 124 | 828 | 67 | 314 | 5 143 | 3 772 |
Oprocentowane kredyty i pożyczki | 37 565 | - | - | - | 30 366 | 7 199 |
Razem | 47 689 | 828 | 67 | 314 | 35 509 | 10 971 |
Struktura zobowiązań na 31.12.2023 według wymagalności przedstawia się następująco:
Stan na dzień 31.12.2023 | Zobowiązania wymagalne w okresie | |||||
Struktura wiekowa zobowiązań finansowych | Suma zobowiązań | do 30 dni | od 31 do 60 dni | od 61 do 90 dni | od 91 do 365 dni | powyżej roku |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usługi oraz inne | 13 235 | 11 945 | 0 | 0 | 560 | 730 |
Oprocentowane kredyty i pożyczki | 23 562 | 78 | 0 | 0 | 23 484 | 0 |
Obligacje | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Razem | 36 797 | 12 023 | 0 | 0 | 24 044 | 730 |
Nota 8 Informacje dotyczące segmentów operacyjnych
Segment operacyjny jest częścią składową jednostki:
która angażuje się w działalność gospodarczą, w związku z którymi może uzyskiwać przychody i ponosić koszty (w tym przychody i koszty związane z transakcjami z innymi częściami składowymi tej samej jednostki),
której wyniki działalności są regularnie przeglądane przez główny organ odpowiedzialny za podejmowanie decyzji operacyjnych w jednostce oraz wykorzystujący te wyniki przy decydowaniu o alokacji zasobów do segmentu
i przy ocenie wyników działalności segmentu, a także
w przypadku której są dostępne oddzielne informacje finansowe.
Zgodnie z wymogami MSSF 8, należy identyfikować segmenty operacyjne w oparciu o wewnętrzne raporty dotyczące tych elementów Grupy, które są regularnie weryfikowane przez osoby decydujące o przydzielaniu zasobów do danego segmentu i oceniające jego wyniki finansowe.
Dla celów sprawozdawczych, biorąc pod uwagę kryteria progów prezentacji określone w MSSF 8, Grupa wyodrębnia 4 segmenty sprawozdawcze:
• Segment Platforma nutraceutyczna (AlgaeLabs, Marmar Investment, Carocelle, Endo Medical, Cambridge Chocolate Technologies Inc., Cambridge Chocolate Technologies Sp z o.o., IMMD, Snack Magic Brands Inc.),
W związku z ogłoszeniem upadłości spółki Carocelle S.A. działalność tej spółki została zakończona.
Udziały Emitenta w spółkach Marmar Investment, Carocelle, Cambridge Chocolate Technologies Inc., IMMD, Snack Magic Brand, AlgaeLabs, Endo Medical, Cambridge Chocolate Technologies Sp. z o.o., zostały sprzedane przez Emitenta w dniu 29 grudnia 2023 r.
• Segment Platforma urządzeń medycznych (Airway Medix, Adiuvo Management),
• Segment Projekty eksploracyjne (Peptaderm, Glia).
Udziały Emitenta w spółkach należących do Projektów eksploracyjnych, tj. Peptaderm oraz Glia, zostały sprzedane przez Emitenta w dniu 29 grudnia 2023 r.
• Segment Pozostałe (Adiuvo Investments).
Platforma nutraceutyczna.
Produkty rozwijane w ramach tej platformy w zamyśle Grupy adresują rosnące zapotrzebowania klientów na wysokiej, jakości produkty bez recepty, o potwierdzonej klinicznie skuteczności, służące do poprawy stanu zdrowia i opóźniające początki choroby i / lub objawy starzenia. W ramach tej platformy Grupa rozwija nowoczesne suplementy diety i żywność funkcjonalna, o udokumentowanej biodostępności i badaniach bioskuteczności przeprowadzanych w standardzie farmaceutycznym. Produkty te są przede wszystkim dedykowane prewencji chorób i poprawie biomarkerów ryzyka (obniżanie indeksu glikemicznego, stresu oksydacyjnego, poprawa utlenowania tkanek, prewencja infekcji grypowych, wzmacnianie odporności (immunomodulacja), ochrona skóry przed starzeniem, prewencja chorób w okulistyce, klinicznie potwierdzona suplementacja w ciąży i podczas karmienia, obniżanie poziomu trójglicerydów.
Platforma urządzeń medycznych.
Grupa Airway Medix rozwija urządzenia stosowane na oddziałach intensywnej terapii oraz anestezjologii, opracowywane w oparciu o założenia „high innovation – low tech” tj. urządzenia nieużywające zaawansowanych technologii elektronicznych, lecz adresujące podstawowe problemy występujące w środowisku szpitalnym takie jak odrespiratorowe zapalenie płuc.
W ramach tej platformy, poprzez spółkę Adiuvo Managements i Fundusz Joint Polish Investment Fund, Grupa rozwija technologie medyczne, w szczególności w obszarach: monitorowania zdrowia (głównie poprzez nieinwazyjne technologie nasobne), które w medycynie już zaczynają być wykorzystywane do zarządzania procesem leczenia pacjentów (poprzez optymalizację dawki leku, monitorowanie objawów, gromadzenie dużej ilości danych w celu personalizacji leczenia), optymalizacji badań klinicznych (z wykorzystaniem tzw. Real World Data w odróżnieniu od ewaluacji stanu pacjenta podczas wizyt kontrolnych u lekarza) oraz zarządzania stylem życia, zarówno chorych, jak i osób z grup ryzyka.
W ramach portfolio Grupy rozwijane są także Projekty eksploracyjne. Inwestycje w te projekty mają charakter oportunistyczny - są indywidualnie oceniane według profilu ryzyka, gdzie istotnym elementem jest uzyskanie znacznego, bezzwrotnego wsparcia grantowego. Charakteryzują się one wyższym ryzykiem oraz dłuższym horyzontem czasowym prowadzenia prac badawczych (do 15 lat).
Do segmentu Pozostałe zakwalifikowane zostały spółki administracyjne, nierozwijające produktów z sektora biomedycznego oraz spółki nieprowadzące aktywnej działalności operacyjnej na dzień bilansowy.
Prezentacja segmentów sprawozdawczych uwzględnia charakter poszczególnych projektów realizowanych przez spółki zależne i podobieństwa w zakresie ryzyk związanych z realizacją projektów ujętych w ramach każdego poszczególnego segmentu sprawozdawczego.
| Za okres 01.01.2023-31.12.2023 | |||||
| Działalność kontynuowana | Działalność zaniechana | Działalność zaniechana | Działalność kontynuowana |
|
|
| Urządzenia medyczne | Platforma nutraceutyczna | Projekty eksploracyjne | Pozostałe segmenty | Korekty konsolidacyjne | Ogółem |
Przychody ze sprzedaży | 12 | 26 | - | 1 551 | -573 | 1 016 |
- w ramach segmentu | - |
| - | 1 551 | -573 | 978 |
- od klientów zewnętrznych | 12 | 26 | - | - | - | 38 |
Koszty działalności operacyjnej | -2 723 | -872 | -129 | -3 403 | 573 | -6 554 |
Pozostała działalność operacyjna netto | -1 928 | 9 383 | -6 | -8 002 | -811 | -1 364 |
Zysk (strata) z działalności operacyjnej | -4 639 | 8 537 | -135 | -9 854 | -811 | -6 902 |
Przychody finansowe | 1 817 | 8 048 | - | 55 840 | -62 090 | 3 615 |
Koszty finansowe | -14 316 | -25 540 | -1 728 | -60 821 | 90 019 | -12 386 |
Udział w wyniku jednostek stowarzyszonych | -4 725 | - | - | - | - | -4 725 |
Wynik na utracie kontroli nad jednostką zależną | - | - | - | - | 5 258 | 5 258 |
Wynik na sprzedaży jednostki zależnej | - | - | - | - | 2 912 | 2 912 |
Zysk (strata) przed opodatkowaniem | -21 863 | -8 955 | -1 863 | -14 835 | 35 288 | -12 228 |
Podatek dochodowy | 0 |
| - | -8 | 155 | 147 |
Zysk (strata) netto | -21 863 | -8 955 | -1 863 | -14 843 | 35 443 | -12 081 |
| Za okres 01.01.2022-31.12.2022 | |||||
| Działalność kontynuowana | Działalność zaniechana | Działalność zaniechana | Działalność kontynuowana |
|
|
| Urządzenia medyczne | Platforma nutraceutyczna | Projekty eksploracyjne | Pozostałe segmenty | Korekty konsolidacyjne | Ogółem |
Przychody ze sprzedaży | - | 275 | - | 829 | -655 | 449 |
- w ramach segmentu | - | - | - | 829 | -655 | 174 |
- od klientów zewnętrznych | - | 275 | - | - | - | 275 |
Koszty działalności operacyjnej | -4 486 | -1 319 | -130 | -3 403 | 655 | -8 683 |
Pozostała działalność operacyjna netto | -31 705 | -1 862 | 10 | -3 040 | 284 | -36 313 |
Zysk (strata) z działalności operacyjnej | -36 191 | -2 906 | -120 | -5 614 | 284 | -44 547 |
Przychody finansowe | 503 | 2 138 | - | 11 814 | -14 260 | 195 |
Koszty finansowe | -30 288 | -10 791 | -1 502 | -101 957 | 134 654 | -9 884 |
Udział w wyniku jednostek stowarzyszonych | -6 299 | - | - | - | - | -6 299 |
Wynik na utracie kontroli nad jednostką zależną | - | - | - | - | - | - |
Wynik na sprzedaży jednostki zależnej | - | - | - | - | 272 | 272 |
Zysk (strata) przed opodatkowaniem | -72 275 | -11 559 | -1 622 | -95 757 | 120 950 | -60 263 |
Podatek dochodowy | -2 202 | -4 037 | - | 2 384 | -149 | -4 004 |
Zysk (strata) netto | -74 477 | -15 596 | -1 622 | -93 373 | 120 801 | -64 267 |
W okresie objętym niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym Grupa wypracowała przychody ze sprzedaży od klientów zewnętrznych w kwocie 1 016 tys. zł (01.01-31.12.2022: 449 tys. zł). Strukturę geograficzną przychodów ze sprzedaży Grupa prezentuje na podstawie kryterium siedziby spółek, które generują przychody ze sprzedaży.
Poniżej w tabelach zaprezentowano strukturę geograficzną oraz produktową przychodów ze sprzedaży Grupy:
Struktura geograficzna przychodów ze sprzedaży | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Polska | 1 016 | 449 |
Izrael | - | - |
Wielka Brytania | - | - |
USA | - | - |
Razem | 1 016 | 449 |
Struktura produktowa przychodów ze sprzedaży | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Produkty i towary | 161 | 276 |
Usługi | 855 | 173 |
Razem | 1 016 | 449 |
| Stan na dzień 31.12.2023 | |||||
| Urządzenia medyczne | Platforma nutraceutyczna | Projekty eksploracyjne | Pozostałe segmenty | Korekty konsolidacyjne | Ogółem |
Aktywa i zobowiązania |
|
|
|
|
|
|
Aktywa segmentu | 8 137 | 74 | - | 3 455 | -9 460 | 2 206 |
Zobowiązania segmentu | 67 479 | 3 967 | - | 30 084 | -54 598 | 46 932 |
Inne informacje |
|
|
|
|
|
|
Inwestycje wyceniane metodą własności | - | - | - | - | - | - |
Nakłady inwestycyjne | 27 | - | - | - | - | 27 |
| Stan na dzień 31.12.2022 | |||||
| Urządzenia medyczne | Platforma nutraceutyczna | Projekty eksploracyjne | Pozostałe segmenty | Korekty konsolidacyjne | Ogółem |
Aktywa i zobowiązania |
|
|
|
|
|
|
Aktywa segmentu | 15 916 | 10 621 | 93 | 12 816 | -32 516 | 6 930 |
Zobowiązania segmentu | 66 629 | 90 172 | 15 879 | 26 212 | -139 343 | 59 549 |
Inne informacje |
|
|
|
|
|
|
Inwestycje wyceniane metodą własności | 2 363 | - | - | - | - | 2 363 |
Nakłady inwestycyjne | 134 | - | - | - | - | 134 |
Pozostałe przychody operacyjne | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Odwrócenie odpisów aktualizujących zapasy | - | 175 |
Odwrócenie odpisu aktualizującego należności | 39 | 75 |
Odwrócenie marży w spółce zależnej | - | 1 685 |
Spisanie zobowiązań | 72 | 34 |
Rozwiązanie rezerw | 457 | 0 |
Inne | 334 | 111 |
Razem | 902 | 2 080 |
Aktywa trwałe Grupy znajdują się w całości na terytorium Polski.
| Za okres 01.01.2023-31.12.2023 | ||||
| Urządzenia medyczne | Żywność funkcjonalna | Suplementy diety | Inne | Ogółem |
Przychody ze sprzedaży | - | - | - | 1 016 | 1 016 |
| Za okres 01.01.2022-31.12.2022 | ||||
| Urządzenia medyczne | Żywność funkcjonalna | Suplementy diety | Inne | Ogółem |
Przychody ze sprzedaży | - | 3 | - | 446 | 449 |
9.1 Koszty według rodzaju, w tym koszty świadczeń pracowniczych
Koszty amortyzacji w wysokości 5 tys. zł (01.01-31.12.2022: 119 tys. zł) ujęte w rachunku zysków i strat obejmują amortyzację wartości niematerialnych 2 tys. zł (01.01-31.12.2022: 93 tys. zł) oraz rzeczowych aktywów trwałych 3 tys. zł (01.01-31.12.2022: 26 tys. zł).
Prace badawczo-rozwojowe ujęte w rachunku zysków i strat
W 2023 roku prace badawczo-rozwojowe ujęte w rachunku zysków i strat w okresie objętym sprawozdaniem wyniosły 0 tys. zł.
W 2022 roku prace badawczo-rozwojowe ujęte w rachunku zysków i strat w okresie objętym sprawozdaniem wyniosły 37 572 tys. zł w pozostałych kosztach operacyjnych w związku z utworzeniem odpisów aktualizujących.
Koszty świadczeń pracowniczych
Świadczenia pracownicze ujęte w rachunku zysków i strat | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Koszty wynagrodzeń | -1 909 | -2 385 |
Koszty ubezpieczeń społecznych | -227 | -343 |
Razem | -2 136 | -2 728 |
W powyższej tabeli ujęto koszty świadczeń pracowniczych ujęte w rachunku zysków i strat.
Koszty świadczeń pracowniczych dla kluczowego personelu kierowniczego szczegółowo opisano w nocie 26.4. Koszty programu motywacyjnego związane są z ujęciem wyceny programów przedstawionych w nocie 20.2.
9.2 Pozostałe przychody operacyjne
Pozostałe przychody operacyjne | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Odwrócenie odpisów aktualizujących zapasy | - | 175 |
Odwrócenie odpisu aktualizującego należności | 39 | 75 |
Odwrócenie marży w spółce zależnej | - | 1 685 |
Spisanie zobowiązań | 72 | 34 |
Rozwiązanie rezerw | 457 | 0 |
Inne | 334 | 111 |
Razem | 902 | 2 080 |
9.3 Pozostałe koszty operacyjne
Pozostałe koszty operacyjne | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Odpisy aktualizujące środki trwałe w budowie | -150 | - |
Odpisy aktualizujące zapasy i spisanie | - | -96 |
Odpisy z tytułu utraty wartości - wartości niematerialne | - | -472 |
Koszty z tyt. przejęcia długu | -1 116 | - |
Rezerwy z tyt. dotacji | -179 | - |
Spisanie sald | -207 | - |
Utworzenie rezerw na koszty sądowe | -30 | - |
Inne | -507 | -374 |
Razem | -2 189 | -942 |
Odpisy aktualizujące nakłady na prace rozwojowe | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Stan na początek okresu | - | - |
Utworzony odpis w pozostałych kosztach operacyjnych | - | -27 710 |
Spisanie w koszty części nakładów na prace rozwojowe | - | -4 273 |
Wykorzystanie odpisu | - | - |
Stan na koniec okresu | - | -31 983 |
W 2022 roku dokonano odpisu aktualizującego prace rozwojowe w wysokości 37 572 tys. zł, w tym 31 983 tys. zł przyporządkowano do działalności kontynuowanej a resztę do zaniechanej.
Postanowieniem z dnia 28 listopada 2023 roku Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XVIII Wydział Gospodarczy dla spraw upadłościowych i restrukturyzacyjnych, w sprawie o sygn. akt WA1M/GU/362/2023, ogłosił upadłość Carocelle S.A. i wyznaczył syndyka masy upadłości w osobie Pawła Głodka (nr licencji 657). Postępowanie upadłościowe toczy się pod sygnaturą akt WA1M/GUp/79/2023. W rezultacie utraty kontroli w skonsolidowanym sprawozdaniu rozpoznano przychód w wysokości 3 015 tys. zł.
W dniu 2023 do Emitenta spłynął protokół datowany na dzień 3 kwietnia 2023 r. w sprawie toczącej się przed sądem Okręgowym w Lod przed sędzią Irit Weinberg-Notovic w sprawie upadłościowej Biovo (Prawo o Upadłości Restrukturyzacji Gospodarczej 5778-2018). Zgodnie z treścią ww protokołu Sąd wydał postanowienie o ogłoszeniu upadłości spółki Biovo (zgodnie z przepisami prawa izraelskiego) i powołał adwokata Shai Shemesh na Zarządcę Masy upadłościowej podmiotu (odpowiednik syndyka). W rezultacie utraty kontroli w skonsolidowanym sprawozdaniu rozpoznano przychód w wysokości 2 243 tys. zł.
9.7 Wynik na sprzedaży jednostki zależnej
W dniu 29 grudnia 2023 roku Zgromadzenia Wspólników spółek zależnych od Emitenta z obszaru platformy nutraceutycznej i projektów eksploracyjnych tj: Cambridge Chocolate Technologies Sp. z o.o., Endo Medical Sp. z o.o., IMMD Sp. z o.o., Marmar Investment Sp. z o.o. oraz Peptaderm Sp. z o.o. i Glia Sp. z o.o. podjęły uchwały w przedmiocie rozwiązania powyższych spółek oraz otwarcia ich likwidacji. Jednocześnie, celem optymalizacji kosztów procesu, Emitent dokonał zbycia posiadanych udziałów w powyższych spółkach na rzecz niepowiązanego profesjonalnego podmiotu celem podjęcia działań niezbędnych do zakończenia procesu likwidacji poza strukturą grupy Emitenta. Ze względu na likwidację Cambridge Chocolate Technologies Sp. z o.o. Emitent utracił kontrolę nad jej spółkami zależnymi tj. Cambridge Chocolate Technologies Inc (USA) i Snack Magic Brand Inc. (USA). W rezultacie sprzedaży spółek w skonsolidowanym sprawozdaniu rozpoznano przychód w wysokości 2 912 tys. zł.
W wyniku opisanych wyżej zdarzeń wyodrębniono działalność zaniechaną:
Działalność zaniechana | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Przychody ze sprzedaży | 26 | 276 |
Koszty działalności operacyjnej | -760 | -1 138 |
I. Amortyzacja | -7 | -103 |
II. Zużycie materiałów i energii | -1 | -20 |
III. Usługi obce | -518 | -663 |
IV. Podatki i opłaty | -18 | -30 |
V. Wynagrodzenia | -194 | -138 |
VI. Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia | -20 | -27 |
VII. Pozostałe koszty rodzajowe | -2 | -52 |
VIII. Wartość sprzedanych towarów i materiałów | 0 | -105 |
Strata brutto ze sprzedaży | -734 | -862 |
Pozostałe przychody operacyjne | 714 | 493 |
Pozostałe koszty operacyjne | -138 | -5 589 |
Utrata wartości należności | -204 | -272 |
Strata z działalności operacyjnej | -362 | -6 230 |
Przychody finansowe | 0 | 0 |
Koszty finansowe | -696 | -170 |
Strata przed opodatkowaniem | -1 058 | -6 400 |
Podatek dochodowy | 0 | 0 |
Strata netto z działalności zaniechanej | -1 058 | -6 400 |
Działalność zaniechana | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
PRZEPŁYWY ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ | ||
Strata przed opodatkowaniem | -1 058 | -6 400 |
Korekty |
|
|
Amortyzacja | 7 | 103 |
Odsetki | 123 | -2 132 |
(Zyski) / straty z tytułu różnic kursowych ujęte w wyniku | 30 | -3 002 |
Zmiana stanu zobowiązań z tytułu świadczeń pracowniczych | -73 | 75 |
Zmiana stanu rezerw | 1 238 | 7 716 |
Zmiany w kapitale obrotowym: |
|
|
Zmiana stanu zapasów | 84 | 225 |
Zmiana stanu należności | 325 | 192 |
Zmiana stanu zobowiązań handlowych, pozostałych oraz obowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych | -2 516 | -925 |
Inne korekty |
|
|
Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej | -1 840 | -4 148 |
PRZEPŁYWY ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ | ||
Wpływy | 0 | 0 |
Zbycie wartości niematerialnych oraz rzeczowych aktywów trwałych | 0 | 0 |
Wydatki | -15 | 0 |
Nabycie wartości niematerialnych oraz rzeczowych aktywów trwałych | -15 | 0 |
Inne wydatki | 0 | 0 |
Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej | -15 | 0 |
PRZEPŁYWY ŚRODKÓW PIENIĘŻNYCH Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ | ||
Wpływy | 0 | 0 |
Kredyty i pożyczki | 0 | 0 |
Inne wpływy finansowe | 0 | 0 |
Wydatki | 0 | 0 |
Spłaty kredytów i pożyczek | 0 | 0 |
Odsetki | 0 | 0 |
Przepływy netto z działalności finansowej | 0 | 0 |
10.1 Podatek dochodowy ujęty w rachunku zysków i strat i w kapitale własnym
Podatek dochodowy ujęty w rachunku zysków i strat | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Podatek bieżący | -8 | 128 |
rozliczenie podatku za okres sprawozdawczy | -8 | 128 |
Podatek odroczony | 155 | -4 132 |
od różnic przejściowych | 155 | -3 472 |
od strat podatkowych | - | -660 |
Razem | 147 | -4 004 |
W okresie objętym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym nie ujęto podatku dochodowego w kapitale własnym.
10.2 Uzgodnienie podatku dochodowego od wyniku finansowego brutto
Identyfikacja różnic między podatkiem dochodowym od zysku (straty) przed opodatkowaniem Grupy a podatkiem dochodowym jaki uzyskano by stosując teoretyczną stawkę podatku ustalonego jako iloraz sumy iloczynów zysku brutto
i stawki podatku dochodowego wynikającego z miejsca rozliczania podatku przez skonsolidowany zysk brutto.
Efektywna stopa opodatkowania | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Zysk (strata) przed opodatkowaniem | -11 170 | -53 863 |
Podatek wyliczony wg stawki krajowej (19%) | 2 122 | 11 450 |
Skutek zastosowania innych stawek podatkowych | - | - |
Podatkowe skutki przychodów księgowych, które nie podlegają opodatkowaniu | - | - |
Podatkowe skutki kosztów księgowych, które trwale nie stanowią kosztów uzyskania przychodów | -948 | -1 887 |
Ujemne różnice przejściowe, od których nie rozpoznano aktywów z tytułu podatku dochodowego | - | -10 830 |
Straty podatkowe, z których tytułu nie rozpoznano aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego | - | - |
Odpisy aktualizujące aktywa na podatek odroczony | -1 027 | -2 737 |
Obciążenie (uznanie) wyniku z tytułu podatku dochodowego | 147 | -4 004 |
Efektywna stopa opodatkowania | -1,3% | 7% |
Regulacje prawne dotyczące podatków, w tym m.in. podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych, podlegają częstym zmianom, wskutek czego niejednokrotnie brak jest odniesienia do utrwalonych regulacji bądź precedensów prawnych. Obowiązujące przepisy zawierają również niejasności, które powodują różnice w opiniach, co do interpretacji prawnej przepisów podatkowych zarówno między organami państwowymi, jak i między organami państwowymi i przedsiębiorstwami. Rozliczenia podatkowe oraz inne (na przykład celne czy dewizowe) mogą być przedmiotem kontroli organów, które uprawnione są do nakładania wysokich kar, a ustalone w wyniku kontroli dodatkowe kwoty zobowiązań muszą zostać wpłacone wraz z odsetkami.
W Polsce organy skarbowe posiadają prawo kontroli deklaracji podatkowych przez okres pięciu lat, jednak spółki mogą
w tym okresie dokonywać kompensat należności ze zobowiązaniami z tytułu bieżącego podatku dochodowego.
w tym interpretacji prawa podatkowego oraz doświadczeń z lat poprzednich. Niemniej fakty i okoliczności, które mogą zaistnieć w przyszłości, mogą wpłynąć na ocenę prawidłowości istniejących lub przeszłych zobowiązań podatkowych.
10.3 Odroczony podatek dochodowy
| 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Nadwyżka aktywów nad zobowiązaniami z tytułu odroczonego podatku dochodowego na początek okresu, w tym: | -1 477 | 1 974 |
Aktywa na początek okresu | 1 025 | 2 920 |
Rezerwa na początek okresu (-) | -2 502 | -946 |
(Obciążenie) Uznanie zysku netto | 155 | -4 132 |
(Zmniejszenie) Zwiększenie innych całkowitych dochodów | - | - |
Inne | - | - |
Nadwyżka aktywów nad zobowiązaniami z tytułu odroczonego podatku dochodowego na koniec okresu, w tym: | -1 322 | -2 158 |
Aktywa na koniec okresu | 87 | 1 025 |
Rezerwa na koniec okresu (-) | -87 | -2 502 |
Nieujęte przez Grupę aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego od ujemnych różnic przejściowych oraz niewykorzystanych strat podatkowych prezentuje poniższa tabela:
Kwoty i tytuły, dla których nie ujęto aktywów na podatek odroczony | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Ujemne różnice przejściowe | - | - |
Nierozliczone straty podatkowe | - | - |
Razem | - | - |
Niewykorzystane straty podatkowe | 31.12.2023 | Data wygaśnięcia |
Polska | 8 800 | 2021-2025 |
USA | - | 2019-2039 |
Razem | 8 800 |
|
Niewykorzystane straty podatkowe | 31.12.2022 | Data wygaśnięcia |
Polska | 41 118 | 2021-2025 |
USA | 8 276 | 2019-2039 |
Razem | 49 394 |
|
Nota 11 Zysk (strata) przypadający/-a na jedną akcję
Zysk podstawowy przypadający na jedną akcję oblicza się poprzez podzielenie zysku netto za okres przypadającego
na zwykłych akcjonariuszy Spółki dominującej przez średnią ważoną liczbę wyemitowanych akcji zwykłych występujących
w ciągu okresu.
Zysk rozwodniony przypadający na jedną akcję oblicza się poprzez podzielenie zysku netto za okres przypadającego
na zwykłych akcjonariuszy (po potrąceniu odsetek od umarzalnych akcji uprzywilejowanych zamiennych na akcje zwykłe) przez średnią ważoną liczbę wyemitowanych akcji zwykłych występujących w ciągu okresu (skorygowaną o wpływ opcji rozwadniających oraz rozwadniających umarzalnych akcji uprzywilejowanych zamiennych na akcje zwykłe).
Poniżej przedstawione zostały dane dotyczące liczby akcji, które posłużyły do wyliczenia podstawowego i rozwodnionego zysku (straty) na jedną akcję:
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Średnioważona liczba akcji w okresie | 13 174 346 | 13 174 346 |
Rozwadniający wpływ opcji zamiennych na akcje | 0 | 0 |
W okresie objętym niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym Jednostka Dominująca prowadziła programy opcji menedżerskich oraz inny program płatności w formie akcji w spółce zależnej, które szczegółowo zostały opisane w pkt 20.2.
Transakcje dotyczące akcji zwykłych lub potencjalnych akcji zwykłych, które wystąpiły w okresie między dniem bilansowym a dniem sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego zostały przedstawione w nocie 29.
Nota 12 Rzeczowe aktywa trwałe
Rzeczowe aktywa trwałe | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Urządzenia techniczne | 8 | 34 |
Wyposażenie | 1 | 27 |
Pozostałe środki trwałe | 1 | 5 |
Środki trwałe w budowie | - | 150 |
Razem | 10 | 216 |
Zmiany w trakcie okresu objętego sprawozdaniem finansowym:
| Urządzenia techniczne | Wyposażenie | Pozostałe środki trwałe | Środki trwałe w budowie | Prawo do użytkowania | Ogółem |
Stan na dzień 01.01.2023 |
|
|
|
|
|
|
Wartość brutto | 889 | 64 | 560 | 150 | 274 | 1 937 |
Umorzenie | -855 | -37 | -555 | 0 | -274 | -1 721 |
Wartość księgowa netto | 34 | 27 | 5 | 150 | - | 216 |
Zmiany netto w okresie 01.01.2023-31.12.2023 |
|
|
|
|
|
|
Amortyzacja | -1 | -1 | -1 | - | - | -3 |
Likwidacja | - | - | - | - | - | - |
Odpisy aktualizujące środki trwałe w budowie | - | - | - | -150 | - | -150 |
Rozliczenie likwidacji jednostki zależnej | -25 | -25 | -3 | - | - | -53 |
Stan na dzień 31.12.2023 |
|
|
|
|
|
|
Wartość brutto | 864 | 39 | 557 | - | 274 | 1 734 |
Umorzenie | -856 | -38 | -556 | - | -274 | -1 724 |
Wartość księgowa netto | 8 | 1 | 1 | - | - | 10 |
| Urządzenia techniczne | Wyposażenie | Pozostałe środki trwałe | Środki trwałe w budowie | Prawo do użytkowania | Ogółem |
Stan na dzień 01.01.2022 |
|
|
|
|
|
|
Wartość brutto | 896 | 65 | 557 | 22 | 274 | 1 814 |
Umorzenie | -843 | -26 | -552 | - | -274 | -1 695 |
Wartość księgowa netto | 53 | 39 | 5 | 22 | - | 119 |
Zmiany netto w okresie 01.01.2022-31.12.2022 |
|
|
|
|
|
|
Zakup | - | - | - | 129 | - | 129 |
Sprzedaż | - | - | - | - | - | - |
Amortyzacja | -12 | -11 | -3 | - | - | -26 |
Likwidacja | - | - | - | - | - | - |
Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych | - | - | - | - | - | - |
Stan na dzień 31.12.2022 |
|
|
|
|
|
|
Wartość brutto | 889 | 64 | 560 | 150 | 274 | 1 937 |
Umorzenie | -855 | -37 | -555 | 0 | -274 | -1 721 |
Wartość księgowa netto | 34 | 27 | 5 | 150 | - | 216 |
Nota 13 Wartości niematerialne
13.1 Wartości niematerialne
Wartości niematerialne i prawne | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Niezakończone prace rozwojowe | - | - |
Zakończone prace rozwojowe | - | 23 |
Inne wartości niematerialne | - | - |
Razem | - | 23 |
Zmiany w trakcie okresu objętego sprawozdaniem finansowym:
| Niezakończone prace rozwojowe | Zakończone prace rozwojowe | Inne wartości niematerialne | Ogółem |
Stan na dzień 01.01.2023 |
|
|
|
|
Wartość brutto | 16 366 | 35 878 | 31 299 | 83 543 |
Umorzenie | - | -1 906 | -1 728 | -3 634 |
Odpisy z tytułu utraty wartości | -16 366 | -33 949 | -29 571 | -79 886 |
Wartość księgowa netto | - | 23 | - | 23 |
Zmiany netto w okresie 01.01.2023-31.12.2023 |
|
|
|
|
Amortyzacja | - | -2 | - | -2 |
Utrata wartości | - | - | - | - |
Przeniesienia | - | -21 | - | -21 |
Stan na dzień 31.12.2023 |
|
|
|
|
Wartość brutto | 16 366 | 35 857 | 31 299 | 83 522 |
Umorzenie | - | -1 908 | -1 728 | -3 636 |
Odpisy z tytułu utraty wartości | -16 366 | -33 949 | -29 571 | -79 886 |
Wartość księgowa netto | - | - | - | - |
| Niezakończone prace rozwojowe | Zakończone prace rozwojowe | Inne wartości niematerialne | Ogółem |
Stan na dzień 31.12.2022 |
|
|
|
|
Wartość brutto | 50 311 | 4 918 | 31 231 | 86 460 |
Umorzenie | 0 | -1 881 | -1 660 | -3 541 |
Odpisy z tytułu utraty wartości | -10 704 | -583 | -29 571 | -40 858 |
Wartość księgowa netto | 39 607 | 2 454 | - | 42 061 |
Zmiany netto w okresie 01.01.2022-31.12.2022 |
|
|
|
|
Zakup | - | - | - | - |
Amortyzacja | - | -25 | -68 | -93 |
Utrata wartości | -3 785 | - 29 514 | - | -33 299 |
Przeniesienia | -33 366 | 33 366 | 68 | 68 |
Wycena zwróconych prac rozwojowych | -1 877 | -3 852 | - | -5 729 |
Spisanie wartości prac rozwojowych | -579 | -2 406 | - | -2 985 |
Stan na dzień 31.12.2022 |
|
|
|
|
Wartość brutto | 16 366 | 35 878 | 31 299 | 83 543 |
Umorzenie | - | -1 906 | -1 728 | -3 634 |
Odpisy z tytułu utraty wartości | -16 366 | -33 949 | -29 571 | -79 886 |
Wartość księgowa netto | - | 23 | - | 23 |
13.2 Test na utratę wartości aktywów niematerialnych
W skonsolidowanym bilansie Grupa zaklasyfikowała prace rozwojowe dotyczące produktów Airway Medix.
Airway Medix – test na utratę wartości skapitalizowanych prac rozwojowych
Testy na utratę wartości wykonywane są pod kątem utraty wartości raz do roku lub częściej, jeżeli występują przesłanki utraty wartości. Testowanie polega na kalkulacji wartości odzyskiwalnej testowanego aktywa na bazie kalkulacji wartości godziwej
pomniejszonej o szacowane koszty sprzedaży. Kalkulacje te oparte są na zdyskontowanych przepływach pieniężnych przed opodatkowaniem i wykorzystują szacowane projekcje przepływów pieniężnych na podstawie spodziewanych na dzień bilansowy umów z partnerami strategicznymi. Podstawą założeń do szacunków jest doświadczenie zarządu związane z umowami podpisanymi i negocjowanymi z zagranicznymi kontrahentami w zakresie struktury transakcji dot. sprzedaży urządzenia CSS oraz wielkości rynków dla pozostałych technologii w portfolio Spółki. W wycenie konserwatywnie uwzględniono wyłączenie przychodów z tytułu opłat typu one-off i/lub planowanych do osiągnięcia w przyszłości kamieni milowych czy też bez uwzględniania potencjalnych przyszłych opłat licencyjnych należnych Airway Medix. Nie założono również wartości rezydualnej. Założono, że wszystkie technologie zostaną zbyte jednocześnie.
Na dzień 31.12.2022 r. kalkulacja została przeprowadzona w podejściu dochodowym. Na dzień 31.12.2023 r. spółka nie dokonała odwrócenia odpisu aktualizującego.
Kluczowe założenia zastosowane do obliczenia wartości godziwej pomniejszonej o koszty sprzedaży
Na dzień sporządzenia niniejszego sprawozdania finansowego Airway Medix S.A. posiadała w swoim portfelu następujące technologie: Closed Suction System (CSS), B-Care Oral Care (OC), Cuffix Cuff Pressure Regulator (CPR), Laryngological Mask & Hyper Form (LMA).
Dla powyższych technologii na dzień 31 grudnia 2023 r. nie przeprowadzono testów pod kątem utraty wartości ujętych w księgach rachunkowych skapitalizowanych prac rozwojowych. Na dzień 31 grudnia 2023 r. nie zidentyfikowano przesłanek do odwrócenia odpisu aktualizującego.
Na dzień bilansowy wartość prac badawczo rozwojowych wynosiła 0 tys. zł.
Nota 14Zmiany w składzie Grupy
14.1 Zmiany w składzie Grupy
Zmiany w składzie Grupy zostały opisane w nocie nr 2 do niniejszego sprawozdania finansowego.
14.2 Inwestycje w jednostki stowarzyszone
Grupa posiada udziały w jednostce stowarzyszonej JPIF. Szczegółowe informacje o powiazaniach z jednostką stowarzyszoną JPIF zamieszczone zostały w nocie 2. Cena nabycia udziałów w jednostce stowarzyszonej JPIF wyniosła na dzień bilansowy
29 393 tys. zł (31.12.2022: 26 786 tys. zł). Na dzień bilansowy udziały w jednostce stowarzyszonej zostały wycenione metodą praw własności. Udział Grupy w wyniku finansowym jednostki stowarzyszonej wyniósł (4 725) tys. zł (01.01-31.12.2022: (4 706 tys. zł), natomiast udział Grupy w innych dochodach całkowitych jednostki stowarzyszonej wyniósł 0 tys. zł (01.01-31.12.2022: 0 tys. zł). Wartość udziałów w jednostce stowarzyszonej wyceniona metodą praw własności wynosi na dzień 31.12.2023 r. 0 tys. zł (31.12.2022: 2 362 tys. zł).
Informacje finansowe dotyczące jednostki stowarzyszonej prezentuje poniższa tabela:
| JPIF |
Udział w jednostce stowarzyszonej* | 44,44% |
Przychody ze sprzedaży | - |
Zysk (strata) netto | -10 631 |
Pozostałe całkowite dochody | - |
Całkowite dochody ogółem | -10 631 |
|
|
Aktywa trwałe | - |
Aktywa obrotowe | 1 |
Zobowiązania długoterminowe | - |
Zobowiązania krótkoterminowe | 581 |
Kapitał własny | -580 |
* udział Adiuvo Management w zysku lub stracie oraz dochodach całkowitych JPIF
Zapasy | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Materiały | - | 1 203 |
Towary | - | - |
Półprodukty | - | 3 |
Produkty gotowe | - | 2 |
Odpis aktualizujący | - | -879 |
Razem wartość netto zapasów | - | 329 |
Odpisy aktualizujące wartość zapasów w okresie | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Stan na początek okresu | 879 | 1 195 |
Utworzony odpis w pozostałych kosztach operacyjnych | - | 96 |
Rozliczenie sprzedaży jednostek zależnych | -879 | - |
Wykorzystanie odpisów | - | -237 |
Rozwiązanie rezerw | - | -175 |
Stan na koniec okresu | - | 879 |
Nota 16 Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności
| 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Krótkoterminowe należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności |
|
|
Należności z tytułu dostaw i usług | - | 910 |
od jednostek powiązanych | - | - |
od jednostek pozostałych | - | 910 |
Inne | 1 875 | 772 |
od jednostek powiązanych | - | 255 |
od jednostek pozostałych | 1 875 | 517 |
Odpisy aktualizujące | -1 365 | -955 |
Razem należności finansowe netto | 510 | 727 |
|
|
|
Inne należności niefinansowe, w tym: | 526 | 1 138 |
z tytułu podatków i innych świadczeń | 526 | 1 138 |
pozostałe | - | - |
Rozliczenia międzyokresowe czynne | 47 | 42 |
Razem należności niefinansowe netto | 573 | 1 180 |
|
|
|
Krótkoterminowe należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności netto | 1 083 | 1 907 |
Odpisy aktualizujące wartość należności w okresie | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Stan na początek okresu | 955 | 1 415 |
Utworzony odpis w pozostałych kosztach operacyjnych | 449 | 372 |
Odwrócony odpis w pozostałych przychodach operacyjnych | -39 | -75 |
Wykorzystanie odpisu | - | -757 |
Stan na koniec okresu | 1 365 | 955 |
Warunki transakcji z podmiotami powiązanymi przedstawione są w punkcie 26 informacji dodatkowej.
Należności z tytułu dostaw i usług nie są oprocentowane i mają zazwyczaj 45 – 90 dniowy termin płatności.
Należności z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe należności wyceniane są w wysokości zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej z uwzględnieniem odpisów aktualizujących wartość należności. Wartość księgowa należności jest zbliżona do ich wartości godziwej. Należności z tytułu dostaw i usług z datą zapadalności poniżej 365 dni od dnia powstania należności nie podlegają dyskontowaniu.
Opis ryzyk związanych z należnościami z tytułu dostaw i usług i pozostałymi należnościami oraz polityka Grupy dotycząca zarządzania tymi ryzykami została przedstawiona w punkcie 7.5 informacji dodatkowej.
W przypadku posiadania wolnych środków pieniężnych zgromadzonych na rachunkach bankowych Grupa inwestuje je w formie lokat terminowych oraz overnight. W takim wypadku Grupa uzyskuje głównie oprocentowanie zmienne ze zgromadzonych środków pieniężnych.
Środki pieniężne w banku są oprocentowane według zmiennych stóp procentowych, których wysokość zależy
od stopy oprocentowania jednodniowych lokat bankowych. Lokaty krótkoterminowe są dokonywane na różne okresy,
od jednego dnia do jednego miesiąca, w zależności od aktualnego zapotrzebowania Grupy na środki pieniężne i są oprocentowane według ustalonych dla nich stóp procentowych. Wartość godziwa środków pieniężnych i ich ekwiwalentów na dzień 31 grudnia 2023 r. wynosi 641 tys. zł (31.12.2022: 71 tys. zł).
Na dzień publikacji niniejszego raportu Jednostka dominująca posiada aktywne zajęcia na rachunkach bankowych, których wierzycielami są Urząd Skarbowy oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.
Nota 18 Kapitał zakładowy oraz pozostałe kapitały
18.1 Kapitał zakładowy
Na dzień bilansowy 31 grudnia 2023 r. kapitał zakładowy Jednostki dominującej składał się z wyemitowanych akcji następujących serii:
Liczba akcji (udziałów) wg serii emisji | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Seria A | 1 000 000 | 1 000 000 |
Seria B | 4 529 160 | 4 529 160 |
Seria C | 297 550 | 297 550 |
Seria D | 364 166 | 364 166 |
Seria E | 495 970 | 495 970 |
Seria F | 250 000 | 250 000 |
Seria G | 200 000 | 200 000 |
Seria H | 500 000 | 500 000 |
Seria I | 1 500 000 | 1 500 000 |
Seria J | 297 500 | 297 500 |
Seria M | 730 000 | 730 000 |
Seria O | 1 620 000 | 1 620 000 |
Seria P | 1 390 000 | 1 390 000 |
Razem liczba akcji (udziałów) | 13 174 346 | 13 174 346 |
Na Nadzwyczajnym Walnym Zgromadzeniu Spółki (NWZ), które odbyło się w dniu 20 sierpnia 2018 roku spółka Adiuvo Investments S.A. podjęła decyzję w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o kwotę nie wyższą niż łącznie 440.000,00 zł. Dnia 23 sierpnia 2018 r. nastąpiła rejestracja przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wpisu w rejestrze przedsiębiorców zmian § 6 ust. 3 i 4 Statutu Spółki dokonanych na podstawie uchwały nr 16 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 27 czerwca 2018 roku w sprawie zmiany Statutu Spółki.
W wykonaniu jednej z ww. uchwał została przeprowadzona subskrypcja prywatna związana z emisją akcji serii O. W oparciu o wyniki zakończonego w dniu 27 września 2018 r. procesu budowania księgi popytu, działając na podstawie upoważnienia zawartego w §3 ust. 8 lit. a) uchwały nr 3 Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 20 sierpnia 2018 roku Zarząd Spółki podjął uchwałę w sprawie ustalenia ceny emisyjnej akcji serii O w wysokości 10,00 zł za każdą akcję. W dniu 28 września 2018 roku Rada Nadzorcza pozytywnie zaopiniowała wniosek Zarządu Spółki odnośnie ustalenia ceny emisyjnej akcji serii O w wysokości 10,00 zł za każdą akcję. Oferta prywatna zakończyła się dnia 8 października 2018 r., objęciem 1 620 000 akcji serii O. Dnia 8 listopada 2018 r. Zarząd Jednostki dominującej powziął informację o rejestracji podwyższenia kapitału związanego z emisją akcji serii O przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
W rezultacie dokonania w dniu 8 listopada 2018 r. przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego wpisu podwyższenia kapitału zakładowego Adiuvo Investments S.A. w związku z emisją akcji serii O, nastąpiła zmiana stanu posiadania akcji przez Orenore oraz Morluk w ogólnej liczbie głosów w Spółce. Po rejestracji Podwyższenia Kapitału, Orenore oraz Morluk posiadają łącznie 5.978.839 akcji Spółki, co stanowi 50,74% udziału w kapitale zakładowym, a akcje te uprawniają łącznie do 7.678.839 głosów, co stanowi 56,95% ogólnej liczby głosów. Orenore informuje również, iż Orenore oraz Morluk są podmiotami zależnymi od Pana Marka Orłowskiego i tym samym łączny stan posiadania ww. osoby jest analogiczny do łącznego stanu akcji Spółki będących w posiadaniu Orenore oraz Morluk.
4 lutego 2019 roku Zarząd Adiuvo Investments S.A. złożył oświadczenie o wysokości objętego kapitału zakładowego
w drodze emisji akcji serii P oraz dookreśleniu kapitału zakładowego Spółki. Zgodnie ze złożonym oświadczeniem podwyższenie kapitału zakładowego w drodze ww. emisji nastąpiło o kwotę 139.000,00 zł tj. poprzez emisję 1.390.000 akcji. Zarząd Spółki niezwłocznie złożył do Krajowego Rejestru Sądowego wniosek o rejestrację podwyższenia kapitału zakładowego o ww. emisję akcji.
19 marca 2019 roku Zarząd Adiuvo Investments S.A. powziął informację o postanowieniu Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego (Sąd) z dnia 4 marca 2019 r. w sprawie oddalenia wniosku o zmianę Statutu Spółki związaną z podwyższeniem kapitału zakładowego o emisję akcji serii P. W uzasadnieniu Sąd wskazał na nieścisłości w zakresie zmiany statutu wynikającej z podwyższenia kapitału zakładowego. Postanowienie nie jest prawomocne. Emitent niezwłocznie podjął stosowne działania w celu wyjaśnienia nieścisłości oraz odpowiednie kroki przy pomocy przysługujących mu środków prawnych w celu finalizacji procesu rejestracji zmian
Zobowiązania warunkowe dotyczące kapitału zakładowego Jednostki dominującej
W punkcie 20.2 przedstawiono informacje dotyczące emisji potencjalnych akcji zwykłych z tytułu opcji na akcje Jednostki dominującej oferowanych w ramach programów motywacyjnych.
Na dzień 31 grudnia 2023 r. 1 700 000 akcji serii B były akcjami uprzywilejowanymi co do głosu w ten sposób, że na każda akcję przypadają dwa głosy na Walnym Zgromadzeniu. Akcje serii C, E, F, G, H, I, J, D, M, O, P oraz pozostałe 5 219 160 akcji serii A i B nie są uprzywilejowane.
24 stycznia 2019 r. pomiędzy Markiem Orłowskim, Orenore sp. z o.o. i Morluk sp. z o.o. sp. k (łącznie Akcjonariusze Dominujący) a Bogusławem Sergiuszem Bobulą, Maciejem Zającem oraz Aleksandrą Ellert (łącznie jako Inwestorzy),została zawarta Umowa Akcjonariuszy, która określa odpowiednio warunki zaangażowania kapitałowego Inwestorów w Spółkę
w ramach podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o emisję akcji serii P jak również określającego zobowiązania Akcjonariuszy Dominujących względem Inwestorów. Zgodnie z Umową Inwestorzy objęli łącznie 1.390.000 akcji serii P po cenie emisyjnej wynoszącej 9,00 zł za jedną akcję. Wpłaty z tytułu objęcia akcji serii P zostały dokonane do końca stycznia 2019 roku. Zgodnie z Umową skład Zarządu Spółki może zostać rozszerzony o jednego członka wskazanego przez Inwestorów jak również Inwestorom przysługiwać będzie prawo wskazania członka Rady Nadzorczej, przy czym wykonanie powyższych uprawnień będzie realizowane z wykorzystaniem uprawnień(w tym praw głosu) posiadanych przez Akcjonariuszy Dominujących. Zgodnie z założeniami wyrażonymi w dokumencie term sheet, o których mowa w przywołanym raporcie bieżącym 49/2018 Inwestorom przysługiwać będzie prawo do współdecydowania o kwestiach dotyczących Spółki oraz Grupy Kapitałowej z zastrzeżeniem zapewnienia zgodności realizacji powyższych uprawnień z przepisami obowiązującego prawa jak również z postanowieniami Statutu Spółki oraz regulaminami jej organów. Umowa stanowi jednocześnie łączące jej strony Porozumienie w sprawie zgodnego głosowania na Walnym Zgromadzeniu Spółki i prowadzenia trwałej polityki wobec Spółki. Zgodnie z Umową jej strony zobowiązały się, iż w sytuacji, gdy zgodnie z obowiązującymi przepisami Spółka będzie uprawniona do wypłaty dywidendy, co najmniej połowa tych środków zostanie przeznaczona na wypłatę dywidendy. Na podstawie Umowy Akcjonariusze Dominujący zobowiązali się ponadto do ograniczenia w rozporządzeniu posiadanymi akcjami Spółki na warunkach określonych w Umowie np. w zakresie zobowiązania Akcjonariuszy Dominujących do utrzymania ich zaangażowania kapitałowego w Spółce na ustalonym w Umowie minimalnym poziomie.
W dniu 6 maja 2021 r. Zarząd Adiuvo Investments S.A otrzymał powiadomienia sporządzone na podstawie art. 19 Rozporządzenia MAR dotyczące umowy przeniesienia akcji Emitenta w związku z podziałem majątku Morluk Sp. z o.o. s.k. pozostałego po rozwiązaniu tej spółki bez przeprowadzania likwidacji. Przeniesienie akcji Emitenta o którym mowa powyżej ma wyłącznie charakter techniczny i jest konsekwencją rozwiązania Morluk bez przeprowadzania likwidacji i podziałem majątku tej spółki pomiędzy jej wspólników [komandytariuszem oraz 100% właścicielem komplementariusza jest Pan Marek Orłowski]. W związku z rozwiązaniem Morluk, na podstawie umowy przeniesienia akcje Emitenta posiadane dotychczas bezpośrednio przez Morluk zostaną przeniesione bezpośrednio na rzecz Pana Marka Orłowskiego będącego osobą pełniącą obowiązki zarządcze w Spółce bez zapłaty ceny. W dniu 17 czerwca 2021 r. Marek Orłowski dokonał zbycia akcji Emitenta na rzecz spółki Orenore.W dniu 8 grudnia 2022 r. Marek Orłowski odstąpił od transakcji zbycia akcji Emitenta z dnia 16 czerwca 2021 r.
Łączna wartość nadwyżki wartości emisyjnej akcji wyemitowanych przez Jednostkę dominującą na dzień bilansowy wyniosła 154 455 tys. zł (na dzień 31.12.2022 była to kwota 154 455 tys. zł).
Kapitał zapasowy został utworzony z nadwyżki wartości emisyjnej akcji nad ich wartością nominalną oraz pomniejszony
o koszty emisji.
Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej wartości nominalnej wg serii emisji | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Seria B | 46 406 | 46 406 |
Seria C | 2 488 | 2 488 |
Seria D | 4 964 | 4 964 |
Seria E | 6 537 | 6 537 |
Seria F | 4 194 | 4 194 |
Seria G | 3 201 | 3 201 |
Seria H | 8 555 | 8 555 |
Seria I | 30 455 | 30 455 |
Seria J | 4 055 | 4 055 |
Seria M | 18 542 | 18 542 |
Koszty emisji | -3 238 | -3 238 |
Seria O | 15 925 | 15 925 |
Seria P | 12 371 | 12 371 |
Razem nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej wartości nominalnej | 154 455 | 154 455 |
Zgodnie ze stosowaną przez Grupę polityką rachunkowości, w kapitale z nadwyżki ze sprzedaży akcji powyżej wartości nominalnej ujęto skutki przejęcia jednostek zależnych znajdujących się pod wspólną kontrolą. W efekcie kapitał ten został pomniejszony o kwotę 37 544 tys. zł (31.12.2022: 37 544 tys. zł) i na dzień bilansowy wynosi 120 457 tys. zł (31.12.2022: 120 457 tys. zł).
Kapitał rezerwowy z tytułu różnic kursowych z przeliczenia jednostek podporządkowanych
Saldo kapitału rezerwowego z tytułu różnic kursowych jest korygowane o różnice kursowe wynikające z przeliczania sprawozdań finansowych zagranicznych jednostek zależnych. Prezentowany kapitał nie podlega podziałowi.
Kapitał z wyceny programu płatności w formie akcji oraz opcji pracowniczych
Saldo kapitału z wyceny programu płatności w formie akcji oraz opcji pracowniczych odzwierciedla skutki wyceny programów motywacyjnych prowadzonych przez Jednostkę dominującą oraz jednostki zależne. Szczegóły programów opisano w nocie 20.2. Prezentowany kapitał nie podlega podziałowi.
18.4 Dywidenda i ograniczenia związane z kapitałem
Dywidenda
Statutowe jednostkowe sprawozdania finansowe Adiuvo Investments oraz Airway Medix sporządzane są zgodnie z MSSF. Statutowe sprawozdania finansowe pozostałych jednostek Grupy, z wyjątkiem jednostek zagranicznych są przygotowywane zgodnie z polskimi standardami rachunkowości. Dywidenda może być wypłacona w oparciu o wynik finansowy ustalony w jednostkowym rocznym sprawozdaniu finansowym przygotowanym dla celów statutowych.
W okresie objętym niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym nie wypłacano dywidendy akcjonariuszom Jednostki Dominującej.
Ograniczenia związane z kapitałem
Spółka dominująca i każda ze spółek akcyjnych wchodzących w skład Grupy Kapitałowej na podstawie § 396 Kodeksu Spółek Handlowych jest zobowiązana utrzymywać zyski zatrzymane (tzw. kapitał zapasowy) do wysokości 1/3 kapitału zakładowego przeznaczeniem wyłącznie na pokrycie ewentualnych strat finansowych. Spółka musi przeznaczyć na ten cel minimalnie 8% zysku bieżącego do czasu zgromadzenia wymaganej równowartości 1/3 kapitału zakładowego.
Zgodnie ze zmianami Kodeksu Spółek Handlowych uchwalonymi w roku 2016 (art. 347 § 4) w przypadku, gdy koszty prac rozwojowych zakwalifikowanych jako aktywa spółki nie zostały całkowicie odpisane, nie można dokonać podziału zysku odpowiadającego równowartości kwoty nieodpisanych kosztów prac rozwojowych, chyba że kwota kapitałów rezerwowych i zapasowych dostępnych do podziału i zysków z lat ubiegłych jest co najmniej równa kwocie kosztów nieodpisanych.
Zmiany udziałów niekontrolujących w okresie objętym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym przedstawia poniższa tabela:
Udziały niekontrolujące | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Stan na początek okresu | 4 421 | 7 061 |
Udział niekontrolujący w wyniku jednostek zależnych | -3 872 | -2 659 |
Udział niekontrolujący w innych całkowitych dochodach jednostek zależnych | 1 | 19 |
Zmiany w strukturze udziałowców w jednostkach zależnych (bez utraty kontroli) | 3 944 | - |
Stan na koniec okresu | 4 494 | 4 421 |
Informacje o jednostkach zależnych z istotnym poziomem udziałów niekontrolujących na dzień bilansowy przedstawia poniższa tabela (wybrane dane finansowe spółek prezentowane są przed dokonaniem wyłączeń konsolidacyjnych):
| Airway Medix i jej spółki | Algaelabs | Glia* | CCT i jej dawne spółki córki* | Carocelle* | Peptaderm* | IMMD* | Sillicon* | Razem |
Udział niekontrolujących we własności | 57% | 34% | 20% | 32% | 5% | 24% | 50% | 20% |
|
Przychody ze sprzedaży | 12 | - | 1 | - | - | - | 1 | 1 | 15 |
Zysk (strata) netto | -3 276 | -192 | -426 | -1 734 | -4 372 | -1436 | -703 | -703 | -12 842 |
Zysk (strata) netto przypisany udziałom niekontrolującym | -1 878 | -66 | -85 | -557 | -219 | -345 | -352 | -141 | -3 642 |
Aktywa trwałe | 899 | - | - | - | - | - | - | - | 899 |
Aktywa obrotowe | 6 352 | 74 | - | - | - | - | - | - | 6 426 |
Zobowiązania długoterminowe | 3 332 | - | - | - | - | - | - | - | 3 332 |
Zobowiązania krótkoterminowe | 17 126 | 3 970 | - | - | - | - | - | - | 21 096 |
Kapitał własny przypadający na udziały niekontrolujące | -7 573 | -1 330 | - | - | - | - | - | - | -8 903 |
* W IVQ 2023 roku Spółka Carocelle została postawiona w stan upadłości, natomiast udziały Glia, CTT i jej spółkach zależnych, Peptaderm, IMMD i Sillicon zostały sprzedane poza Grupę celem przeprowadzenia ich likwidacji.
Zmiana stanu rezerw w okresie | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Stan na początek okresu | 3 457 | 2 464 |
Utworzenie rezerw w koszty | 179 | 993 |
Rozwiązanie rezerw | -125 | - |
Stan rezerw na koniec okresu, w tym: | 3 511 | 3 457 |
Rezerwy długoterminowe | 2 559 | - |
Rezerwy krótkoterminowe | 952 | 3 457 |
Nota 20 Świadczenia pracownicze
Wartość bieżąca zobowiązań z tytułu przyszłych świadczeń pracowniczych równa się ich wartości bilansowej.
Świadczenia pracownicze | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Zobowiązania z tytułu wynagrodzeń | 3 811 | 2 382 |
Zobowiązania tytułu odpraw emerytalnych | 32 | 56 |
Zobowiązania z tytułu niewykorzystanych urlopów | 254 | 45 |
Zobowiązania z tytułu innych świadczeń | 1 304 | 477 |
Razem zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych, w tym: | 5 401 | 2 960 |
Zobowiązania długoterminowe | - | 339 |
Zobowiązania krótkoterminowe | 5 401 | 2 621 |
20.1 Świadczenia emerytalne oraz inne świadczenia po okresie zatrudnienia
Jednostka dominująca wypłaca pracownikom przechodzącym na emerytury kwoty odpraw emerytalnych w wysokości określonej przez Kodeks pracy. W związku z tym Grupa tworzy rezerwę na wartość bieżącą zobowiązania z tytułu odpraw emerytalnych.
Grupa tworzy również rezerwy na wartość niewykorzystanych urlopów wypoczynkowych uwzględniając wartość potencjalnej wypłaty na rzecz pracownika w związku z nabytymi i niewykorzystanymi prawami do urlopu.
Uzgodnienie przedstawiające zmiany stanu w ciągu okresu sprawozdawczego przedstawiono w poniższych tabelach:
| Odprawy emerytalne | Niewykorzystane urlopy | Inne świadczenia | Ogółem |
Stan na dzień 01.01.2023 | 56 | 45 | 477 | 578 |
Zmiany w okresie 01.01.2023-31.12.2023 |
|
|
|
|
Łączna kwota kosztów ujęta w wyniku finansowym | 0 | 209 | 827 | 1036 |
Koszty bieżącego zatrudnienia |
| 209 | 827 | 1036 |
Koszty odsetek | - | - | - | 0 |
Różnice kursowe z przeliczenia | - | - | - | 0 |
Rozliczenie sprzedaży jednostek zależnych | -24 | - | - | -24 |
Stan na dzień 31.12.2023 | 32 | 254 | 1304 | 1 590 |
Zobowiązania długoterminowe | 32 | - | 1304 | 1 336 |
Zobowiązania krótkoterminowe | - | 254 | - | 254 |
| Odprawy emerytalne | Niewykorzystane urlopy | Inne świadczenia | Ogółem |
Stan na dzień 01.01.2022 | 144 | 240 | 975 | 1359 |
Zmiany w okresie 01.01.2022-31.12.2022 |
|
|
|
|
Łączna kwota kosztów ujęta w wyniku finansowym | -88 | -195 | -498 | -781 |
Koszty bieżącego zatrudnienia | -88 | -195 | -498 | -781 |
Koszty odsetek | - | - | - | - |
Różnice kursowe z przeliczenia | - | - | - | - |
Stan na dzień 31.12.2022 | 56 | 45 | 477 | 578 |
Zobowiązania długoterminowe | 56 | - | 477 | 533 |
Zobowiązania krótkoterminowe | - | 45 | - | 45 |
Główne założenia przyjęte przez Grupę i zakładane do wyliczenia kwoty zobowiązania z tytułu odpraw emerytalnych są następujące:
| 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Stopa dyskontowa (%) | 2,70% | 2,70% |
Przewidywany wskaźnik inflacji (%) | 2,10% | 2,10% |
Wskaźnik rotacji pracowników | 20,00% | 20,00% |
Przewidywana stopa wzrostu wynagrodzeń (%) | 2,40% | 2,40% |
20.2 Programy płatności na bazie akcji
Programy płatności na bazie akcji w Jednostce zależnej Airway Medix
W dniu 5 grudnia 2022 r. zarząd Airway Medix S.A. dokonał przydziału 1.450.000 warrantów subskrypcyjnych serii B dających prawo do objęcia akcji Spółki po cenie emisyjnej 0,34 zł. W dniu 2 lutego 2023 r. zarząd Airway Medix S.A. dokonał przydziału 1.250.000 warrantów subskrypcyjnych serii B dających prawo do objęcia akcji Spółki po cenie emisyjnej 0,34 zł.
Warranty zostały przydzielone osobie pełniącej funkcję zewnętrznego doradcy spółki Airway Medix. Warranty zostały przydzielone na podstawie spełnionych kamieni milowych przewidzianych w regulaminie programu opcyjnego zatwierdzonego przez Radę Nadzorczą AWM. Dnia 27 lipca 2023 r. zarząd Airway Medix podjął uchwalę w sprawie potwierdzenia osiągnięcia kamieni milowych przez posiadacza 2.700.000 warrantów subskrypcyjnych serii B.
Na dz. 31.03.2023 kapitał z tytułu wyceny programu płatności w formie akcji wynosił 785 tys. zł. Na dz. 30.06.2023 w związku zdeklaracją wymiany warrantów w ilości 2 700 000 na akcje serii F dokonano rozliczenia kapitału przeksięgowując go w poczet kapitału rezerwowego. 2.700.000 akcji serii F zostało zarejestrowanych w Krajowym Rejestrze Sądowym w dniu 26 września 2023 r. W tym samym dniu przeksięgowano nowo wyemitowane akcje z kapitału rezerwowego na kapitał podstawowy.
Według oświadczenia datowanego na 03.07.2023 zewnętrzny doradca spółki Airway Medix oświadczył, że wkład na pokrycie2 700 000 akcji serii F został wniesiony.
Na dzień bilansowy pozostałe warranty nie zostały przydzielone przez zarząd, który również nie określił ich szczegółowych warunków subskrypcji, w tym ceny emisyjnej akcji Spółki Airway Medix związanych z ww. warrantami.
Nota 21 Oprocentowane kredyty bankowe i pożyczki, dłużne papiery wartościowe
21.1 Pożyczki udzielone
W okresie objętym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym Grupa posiadała pożyczki udzielone, których zmiany prezentuje poniższa tabela:
Pożyczki udzielone | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Stan na początku okresu | 996 | 1 417 |
Zwiększenia (z tytułu): | 521 | - |
- udzielenia pożyczek | 521 | - |
- inne | - | - |
Zmniejszenia (z tytułu): | -1 132 | -421 |
- spłata pożyczek | -112 | -421 |
- rozliczenie sprzedaży jednostek zależnych | -1020 | - |
Stan na koniec okresu | 385 | 996 |
Wszystkie pożyczki są oprocentowane na dzień bilansowy stopą procentową zmienną na poziomie dwukrotności stopy ustawowej.
Pożyczki zostały objęte odpisami aktualizującymi w kwocie 491 tys. zł ( 31.12.2022: 485 tys. zł).
21.2 Zobowiązania z tytułu kredytów i pożyczek
Na dzień bilansowy Grupa posiadała następujące kredyty, pożyczki oraz otwarte linie kredytowe:
Kredyty, pożyczki, dłużne papiery wartościowe | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Długoterminowe kredyty, pożyczki, dłużne papiery wartościowe | 0 | 19 433 |
Pożyczki | 0 | 7 199 |
Krótkoterminowe kredyty, pożyczki, dłużne papiery wartościowe | 23 562 | 29 235 |
Kredyty, pożyczki, dłużne papiery wartościowe, razem | 23 562 | 36 434 |
Zaciągnięte kredyty i pożyczki według stanu na dzień 31.12.2023 |
| z tego o terminie spłaty przypadającym w ciągu: | ||||
Waluta kredytu | Stopa procentowa | Kwota w walucie (w tys.) | Wartość na dzień bilansowy w tys. zł | 1 rok | 2 lata | powyżej 2 lat |
PLN | 7% | 2 349 | 2 349 | 2 349 | - | - |
USD | 7% | 729 | 2 869 | 2 869 | - | - |
EUR | EURIBOR | 4 669 | 18 344 | 18 344 | - | - |
ILS | 7% | - | - | - | - | - |
Razem kredyty i pożyczki | 23 562 | 23 562 | 0 | - | ||
Zaciągnięte kredyty i pożyczki według stanu na dzień 31.12.2022 |
| z tego o terminie spłaty przypadającym w ciągu: | ||||
Waluta kredytu | Stopa procentowa | Kwota w walucie (w tys.) | Wartość na dzień bilansowy w tys. zł | 1 rok | 2 lata | powyżej 2 lat |
PLN | 7% | 11 039 | 16 940 | 13 988 | - | 2 952 |
USD | 7% | 1 001 | 4 406 | 2 200 | - | 2 206 |
EUR | EURIBOR | 4 617 | 16 219 | 14 178 | - | 2 041 |
ILS | 7% | - | - | - | - | 0 |
Razem kredyty i pożyczki | 37 565 | 30 366 | - | 7 199 | ||
Kredyty i pożyczki
W dniu 8 kwietnia 2020 roku AirwayMedix zawarła z Israel Discount Bank Ltd umowę kredytową. Na mocy Umowy Bank udostępnił irwayMedix kredyt w maksymalnej kwocie 2 mln euro, co stanowi równowartość ok. 9,1 mln zł wg. kursu NBP z dnia zawarcia Umowy z przeznaczeniem w szczególności na cele związane z kapitałem korporacyjnym i obrotowym AirwayMedix. Zgodnie z Umową spłata kredytu nastąpi jednorazowo, do końca października 2021 r. Kredyt oprocentowany jest według zmiennej stopy procentowej EURIBOR. Zabezpieczenia spłaty kredytu obejmują zabezpieczenie na prawach z tytułu umowy sprzedaży technologii CSS, zabezpieczenie na wierzytelności z tytułu obligacji wyemitowanych przez Adiuvo Investments S.A. i objętych przez AirwayMedix oraz zabezpieczenie na ruchomościach, prawach własności intelektualnej i innych prawach.
19 kwietnia 2021 r. AirwayMedix zawarła z Bankiem porozumienie zmieniające ww. umowę z Discount Bank. Zgodnie z treścią zawartego Porozumienia wysokość udostępnionego AirwayMedix kredytu została zwiększona o kwotę 0,7 mln euro, co stanowi odpowiednio równowartość ok. 3,3 mln zł wg. kursu NBP z dnia zawarcia Porozumienia.
16 czerwca 2022 r. Zarząd AirwayMedix zawarł z Bankiem oraz Adiuvo Investments S.A. umowę pozwalającą AirwayMedix na odroczenie i rozłożenie w czasie spłaty zadłużenia. Szczegóły porozumienia opisane zostały w raporcie bieżącym Airway Medix nr 8/2022 z dnia 16 czerwca 2022 r. Spłata kredytu, zgodnie z umową kredytową, została zabezpieczona m.in. zastawem ustanowionym na 40.000 obligacjach imiennych wyemitowanych przez Adiuvo Investments S.A. (o łącznej wartości nominalnej w wysokości 4.000.000,00 PLN) oraz na mieniu ruchomym Airway Medix o wartości 30.000.000 EUR (równowartość 133.509.000 PLN). Zastawy zostały zarejestrowane w Rejestrze Zastawów odpowiednio w dn. 26 lipca 2022 oraz 7 września 2022.
14 listopada 2023 roku spółka Airway Medix zawarła z Discount Bankiem porozumienie w sprawie warunków odpowiednio spłaty oraz częściowego umorzenia ww. zadłużenia względem Banku [Porozumienie]. W ramach ostatecznego i całkowitego uregulowania zadłużenia Airway Medix wobec Banku, Porozumienie z Bankiem zakłada spłatę kwoty 2 mln EUR długu i umorzenie pozostałego zadłużenia. Spłata ww. zadłużenia nastąpi w ratach, z których pierwsze dwie w wysokości po 250 tys. EUR każda, które będą płatne odpowiednio do 31 grudnia 2023 r. i 31 marca 2024 r. Kolejne trzy raty w wysokości 500 tys. EUR każda będą płatne do 30 czerwca 2024 r. oraz do 30 czerwca 2025 r. i 31 grudnia 2025 r. Ponadto po spłacie przez Airway Medix kwoty 1 mln EUR Bank zwolni zabezpieczenia ustanowione na posiadanych przez AWM obligacjach wyemitowanych przez Adiuvo Investments S.A. Dodatkowo Porozumienie przewiduje, że w przypadku ewentualnej sprzedaży technologii AWM przez Spółkę w terminie 36 miesięcy od dnia zawarcia Porozumienia, Bank będzie uprawniony, tytułem rekompensaty umorzonej części zadłużenia, do otrzymania z tytułu takiej transakcji tzw. „success fee” w wysokości 10% ceny sprzedaży technologii.
23 listopada 2023 roku AWM dokonało spłaty na rzecz Discount Banku kwoty 125 tys. EUR jako pierwsza część pierwszej raty zadłużenia, która w łącznej kwocie wynoszącej 250 tys. EUR zgodnie z zawartym porozumieniem.
29 grudnia 2023 roku AWM dokonało spłaty na rzecz Discount Banku kwoty 125 tys. EUR jako pozostała części pierwszej raty zadłużenia, która w łącznej kwocie wynoszącej 250 tys. EUR zgodnie z zawartym porozumieniem.
31 marca 2024 r. wymagalna stała się spłata drugiej raty zadłużenia AWM wobec Banku, która nie została uregulowana przez AWM w ustalonym przez strony terminie. .
1 kwietnia 2024 r. Spółka Airway Medix odebrała pismo z Banku, zgodnie z którym Bank oczekuje zapłaty drugiej raty zadłużenia w kwocie 250 tys. EUR w terminie 14 dni od dnia otrzymania ww. pisma. Spłata przez Spółkę AWM drugiej raty zadłużenia w wyznaczonym terminie nie zostanie uznana przez Bank za opóźnienie w płatności i naruszenie porozumienia z Bankiem, natomiast po upływie wskazanego terminu Bank zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich kroków prawnych w celu wyegzekwowania swoich praw. Termin ten nie został dochowany przez Spółkę Airway Medix.
19 kwietnia 2024 r. Bank wraz z Airway Medix wzajemnie potwierdzili możliwość odroczenia przez Bank płatności drugiej raty zadłużenia w kwocie 250 tys. EUR i kolejnych transz na okres nie dłuższy niż 3 miesiące, pod warunkiem zapłaty przez Airway Medix na rzecz Banku do końca kwietnia br. kwoty 15.000 EUR. Po dokonaniu ww. płatności zawarty zostanie aneks do porozumienia z Bankiem, o którym Spółka Airway Medix informowała raportem bieżącym nr 28/2023 przewidujący odroczenie płatności kolejnych raty zadłużenia.
24 kwietnia 2024 r. AWM dokonał spłaty na rzecz Discount Banku kwoty 15 tys. EUR jako warunek do zawarcia nowego porozumienia z Bankiem.
Na dzień bilansowy jeden z kowenantów nie był spełniony za wiedzą banku udzielającego kredytu AirwayMedix. Bank do tej pory nie podjął żadnych czynności w związku z tym faktem.
W trakcie okresu objętego sprawozdaniem finansowym Grupa była między innymi finansowana przez głównego akcjonariusza (działającego poprzez spółkę Orenore Sp. z o.o.) pożyczkami, od których odsetki ujęte jako koszt przez Grupę wyniosły 193 tys. PLN (1.01-31.01.2021: 1 886 tys. PLN). Dodatkowo, w 2023 roku spółka Airway Medix pozyskała partnerów biznesowych, którzy w okresie bilansowym udzielili spółce finansowania dłużnego, co zostało szerzej opisane w nocie 2.3 niniejszego raportu.
Nota 22 Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania
| 31.12.2023 | 31.12.2022 |
Krótkoterminowe zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania |
|
|
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług | 1 282 | 7 716 |
od jednostek powiązanych | - | - |
od jednostek pozostałych | 1 282 | 7 716 |
Inne | 8 380 | 986 |
od jednostek powiązanych | 7 854 | 932 |
od jednostek pozostałych | 526 | 54 |
Razem z tytułu dostaw i usług netto | 9 662 | 8 702 |
Inne zobowiązania niefinansowe, w tym: | 1 853 | 736 |
z tytułu podatków i innych świadczeń | 1 016 | 539 |
z pracownikami | 720 | 182 |
pozostałe | 117 | 15 |
Rozliczenia międzyokresowe bierne | 1 720 | 686 |
Przychody przyszłych okresów | - | - |
Razem zobowiązania niefinansowe netto | 3 573 | 1 422 |
|
|
|
Krótkoterminowe zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz pozostałe zobowiązania netto | 13 235 | 10 124 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług są nieoprocentowane i zazwyczaj rozliczane w terminach 30-dniowych.
Pozostałe zobowiązania są nieoprocentowane, ze średnim 1-miesięcznym terminem płatności.
Zobowiązania z tytułu odsetek są zazwyczaj rozliczane w okresach miesięcznych w ciągu całego roku obrotowego.
Wartość nierozliczonych dotacji na dzień bilansowy przedstawiono w tabeli poniżej:
Zmiana stanu dotacji w okresie | 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Stan na początek okresu | 2 829 | 2 472 |
Kwota dotacji podlegających zwrotowi ujęte w formie rezerwy | -799 | - |
Rozliczenie sprzedaży jednostek zależnych | -1 015 | - |
Zwrot dotacji przez Grupę w okresie sprawozdawczym | - | - |
Naliczone odsetki | 113 | 357 |
Stan dotacji na koniec okresu, w tym: | 1 128 | 2 829 |
Dotacje długoterminowe | 1 128 | 1 814 |
Dotacje krótkoterminowe | - | 1 015 |
Są to dotacje głównie na pokrycie kosztów prowadzonych prac badawczych i rozwojowych. Większość środków przekazanych Grupie pochodzi od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.
Spółka zależna Airway Medix S.A. ma zawarte trzy umowy grantowe:
1.Umowa o dofinasowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój nr POIR.01.01.01-00- 0732/15-00 z dnia 17 marca 2016 r. Zgodnie z umową całkowity koszt realizacji projektu 7 903 314,18. Przyznane dofinansowanie: maksymalnie do 5 381 953,20 zł. Otrzymane dofinansowanie: 1 230 542,72 zł.
2.Umowa o dofinasowanie projektu nr POIR.01.01-00-1471/15-00 z dnia 11 maja 2016 r. pn. Opracowanie oraz wdrożenie na rynkach globalnych urządzenia służącego do automatycznego kontrolowania ciśnienia w mankiecie rurki intubacyjnej oraz zapobiegania przedostawaniu się zainfekowanych treści do płuc u pacjentów intubowanych (CPR). Zapobieganie uszkodzeniom tchawicy powodowanym zbyt wysokim ciśnieniem mankietu mocującego rurkę intubacyjną. Całkowity koszt realizacji projektu 6 396 148,08. Przyznane dofinansowanie maksymalne do kwoty 4 500 433,43. Otrzymane dofinansowanie: 706 450,67 zł.
3.Projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014- 2020, Oś priorytetowa 2 Wsparcie otoczenia i potencjału przedsiębiorstw do prowadzenia działalności B+R+I, Działanie 2.3. Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, Poddziałanie 2.3.4 „Ochrona własności przemysłowej” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Tytuł projektu: Uzyskanie ochrony
patentowej na wynalazek” Stabilizator ciśnienia w mankiecie rurki intubacyjnej”. Umowa o dofinansowanie realizacji projektu podpisana została w dniu: 17.09.2018r. pomiędzy Airway Medix S.A. a Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości pełniącą funkcję Instytucji Zarządzającej w ramach ww. działań. W maju 2020 roku Spółka zwróciła część niewykorzystanej w ramach projektu zaliczki. Status realizacji projektu jest kwartalnie raportowany do PARP - jednostki finansującej. Wartość projektu: 604 474,00 PLN. Wartość dofinansowania: 251 200,00 PLN. Okres realizacji: 21.07.2017r. - 31.12.2021r.
Łączna kwota otrzymanego finansowania na dzień bilansowy wynosiła 1,9 mln zł (31.12.2022: 1,9 mln zł). Spółka Airway Medix uzyskiwała finansowanie w postaci dotacji do roku 2018.
Nota 24 Aktywa przeznaczone do sprzedaży i zobowiązania z nimi związane
Nie wystąpiły.
Nota 25 Zobowiązania i należności warunkowe
25.1 Inne zobowiązania warunkowe
17 stycznia 2022 r. Adiuvo Investments S.A. poddało się egzekucji w celu zabezpieczenia zapłaty przez Adiuvo Investments S.A. kar umownych odpowiadających kwocie ew. zasądzonych kwot pieniężnych przeciwko Cambridge Chocolate Technologies S.A. w przypadku niekorzystnych rozstrzygnięć postępowań sądowych, których stroną jest Cambridge Chocolate Technologies S.A.
W przypadku umów o dofinansowanie, w przypadku ich rozwiązywania, Grupa zobowiązana byłaby do zwrotu całości przekazanego dofinansowania wraz z odsetkami w wysokości określonej jak dla zaległości podatkowych liczonymi od daty przekazania środków na rachunek bankowy spółek Grupy. Stan otrzymanego dofinansowania na dzień 31 grudnia 2023 r. wynosił 7,6 mln PLN (kwota dofinansowania przyznana spółkom zależnym oraz konsorcjantom, będącymi instytucjami naukowymi).
Spółka Adiuvo Management identyfikuje zobowiązanie warunkowe wobec Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, które może powstać w momencie rozwiązania Funduszu JPIF i konieczności dokonania rozliczeń Funduszu z NCBiR.Kwota rozliczenia będzie wynikała z aktualnego na dzień likwidacji Funduszu stanu inwestycji poszczególnych inwestorów w Fundusz, przy czym spółka szacunkowa wartość zobowiązania wynosi ok. 1,9 mln zł.
25.3 Zobowiązania inwestycyjne
Ze względu na odrębny charakter odrębnie wykazano prawa i obowiązki wynikające z umów zawartych przez jednostkę stowarzyszoną – JPIF (patrz pkt 14.2).
Wobec Grupy prowadzone są następujące postępowania:
Airway Medix
1.Projekt: OC. Sprawa dotyczy zwrotu środków pozyskanych przez Airway Medix S.A. w związku z umową o dofinasowanie projektu w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój nr POIR.01.01.01-00-0732/15-00 z dnia 17 marca 2016 r. pn. Prowadzenie prac badawczo-rozwojowych oraz międzynarodowe wdrożenie rynkowe opatentowanego systemu czyszczenia jamy ustnej (ang. Oral Care – OC). W dniu 09.08.2023 r. Spółka otrzymała
zawiadomienie o wszczęciu postępowania o sygnaturze BDP-SPO.0250.6.2023.KW6S. Spółka 11.01.2024 złożyła odpowiedź na zawiadomienie o wszczęciu postępowania.
Wartość przedmiotu sporu: 977 617,26 złotych
Stanowisko Emitenta: Emitent kwestionuje roszczenie Narodowego Centrum Badań i Rozwoju
Etap: w toku
2.Postępowanie prowadzone przed Sądem Okręgowym w Warszawie, XXI Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie, sygnatura sprawy: XXI U 504/22, 3 marca 2022 r Airway Medix S.A. wniósł do Sądu Odwołanie od Decyzji 220/2022-ORZ2-D z dnia 31 stycznia 2022 r Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Decyzja 220/2022-ORZ2-D stwierdzała, że pani Aranowska-Bablok jako pracownik u płatnika składek Airway Medix S.A. składek nie podlega obowiązkowo ubezpieczeniu: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. Spółka nie zgadza się z tym stanowiskiem, dlatego złożono odwołanie w tej sprawie. 3 lipca 2023 r. podczas rozprawy sąd uwzględnił odwołanie i zmienił decyzję na korzyść Airway Medix S.A. Organ rentowy złożył apelację w dniu 3 sierpnia 2023 r. III Aua 2121/23. Brak możliwości ustalenia przewidywanej daty rozpoznania apelacji i zakończenia sporu.
3.Postępowanie administracyjne w sprawie zwrotu środków pozyskanych od Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, pochodzących z umowy o dofinansowanie projektu pn. „Stabilizator ciśnienia w mankiecie rurki stabilizacyjnej”. Airway Medix S.A. w dniu 4 sierpnia 2023 r. złożył Odwołanie od Decyzji nr DK/133/2023 z dnia 4 lipca 2023 r. do Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej.
Wartość przedmiotu sporu: 81 181,59 złotych
Stanowisko Emitenta: Emitent kwestionuje roszczenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
Etap: w toku
Na dzień publikacji niniejszego sprawozdania postępowanie pod sygn. akt XXIII Ga 486/23 z powództwa MDDP Spółka Akcyjna Finanse i Księgowość Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie wszczętego pozwem z dnia 18 maja 2020 roku, zostało rozstrzygnięte na korzyść Airway Medix prawomocnie. (wartość przedmiotu sporu 10 987,00 zł). Postępowanie pod sygn. akt: XXIII Ga 1623/22) z powództwa MDDP Spółka Akcyjna Finanse i Księgowość Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie wszczętego pozwem z dnia 19 maja 2020 roku, zostało rozstrzygnięte na korzyść powoda prawomocnie (wartość przedmiotu sporu: 63 465,00 zł)
Adiuvo Management Sp. z o.o.
1.Postępowanie prowadzone przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, VIII Wydziałem Gospodarczym VIII GC 381/21, z powództwa MDDP Spółka Akcyjna Finanse i Księgowość Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, spór dotyczy zapłaty za usługi świadczone na rzecz Adiuvo Management na podstawie umowy o świadczenie usług księgowych oraz płacowych nr AP-38/2018 z dnia 30 czerwca 2018 roku (poprzednia sygnatura akt IX GNc 5250/20)
Wartość przedmiotu sporu: 9 341,00 zł
Stanowisko Emitenta: kwestionuje roszczenia MDDP Spółka Akcyjna Finanse i Księgowość Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie
Etap: sprawa przekazana do rozpoznania na zasadach ogólnych na skutek wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu upominawczym; rozprawa z dnia 12 października 2021 roku odroczona do dnia 28 czerwca 2022 roku, kolejny termin rozprawy wyznaczony na dzień 7 marca 2023 roku; kolejny termin rozprawy wyznaczono na dn. 04.04.2023 r., w dniu 26.09.2023 r. został wydany wyrok uwzględniający powództwo w całości, w dniu 10.10.2023 r. został sporządzony wniosek o doręczenie wyroku wraz z uzasadnieniem, w dniu 14.11.2023 r. została wniesiona apelacja. Sąd Okręgowy w Warszawie XXIII Wydział Gospodarczy Odwoławczy i Zamówień Publicznych wyrokiem z dnia 7 marca 2024 r. o sygn. XXIII Ga 2064/23 na skutek apelacji pozwanego: 1) zmienił zaskarżony wyrok w pkt I (częściowo) w ten sposób, że eliminuje z treści tego punktu zasądzoną tam kwotę 2461,27 zł (dwa tysiące czterysta sześćdziesiąt jeden złotych dwadzieścia siedem groszy), 2) oddalił apelację w pozostałej części, 3. zasądził od Adiuvo Management sp. z o.o. w Warszawie na rzecz MDDP Outsourcing sp. z o.o. sp.k. w Warszawie 900 zł (dziewięćset złotych) wraz z odsetkami w wysokości odsetek ustawowych za opóźnienie w spełnieniu świadczenia pieniężnego od dnia uprawomocnienia się niniejszego rozstrzygnięcia do dnia zapłaty tytułem kosztów postępowania apelacyjnego. Wyrok prawomocny.
Adiuvo Investments S.A.:
1.Postępowanie prowadzone przed Sądem Okręgowym w Warszawie, XX Wydziałem Gospodarczym, XX GNc 1269/21 (obecnie: XX GC 1369/21), z powództwa MDDP Spółka Akcyjna Finanse i Księgowość Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, spór dotyczy zapłaty za usługi świadczone na rzecz Adiuvo Investments na podstawie umowy o świadczenie usług księgowych oraz płacowych nr AP-38/2018 z dnia 30 czerwca 2018 roku (poprzednia sygnatura akt XX GNc 1269/21)
Wartość przedmiotu sporu: 176 890,00 zł
Etap: wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu upominawczym; pismem z dnia 20 października 2022 roku Sąd zobowiązał strony do negocjacji wyznaczając 30 dniowy termin; w dniu 17.11.2023 r. odbyła się rozprawa, kolejna rozprawa została wyznaczona na dzień 30.11.2023 r., 30.11.2023 r. został wydany wyrok uwzględniający powództwo w całości, do dnia dzisiejszego nie został doręczony wyrok wraz z uzasadnieniem (po doręczeniu wyroku zostanie sporządzona apelacja).
2.Postępowanie prowadzone przed Sądem Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie, I Wydział Cywilny, sygn. akt I C 461/22, z powództwa Filipa Elżanowskiego; spór dotyczy wynagrodzenia z tytułu pełnienia funkcji członka Rady Nadzorczej w Spółce Adiuvo Investments S.A.(poprzednia sygnatura akt I Nc 141/22)
Wartość przedmiotu sporu: 66 000,00 zł
Etap: wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu upominawczym; termin rozprawy wyznaczony na dzień 27.02.2023 r., kolejny termin rozprawy wyznaczony na dzień 24.05.2023 r.; kolejny termin rozprawy wyznaczony na dzień 6 czerwca 2023 r.; w dniu 06.06.2023 r. zawarto ugodę sądową; ugoda w realizacji.
3.Postępowanie prowadzone przed Sądem Okręgowym w Warszawie, XIV Wydział Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie, 3 marca 2022 r Adiuvo Investment S.A. wniósł do Sądu Odwołanie od Decyzji 219/2022-ORZ2-D z dnia 31 stycznia 2022 r Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Decyzja 219/2022-ORZ2-D stwierdzała, że pani Aranowska-Bablok jako pracownik u płatnika składek Adiuvo Investment S.A. nie podlega obowiązkowo ubezpieczeniu: emerytalnemu, rentowemu, chorobowemu i wypadkowemu. Spółka nie zgadza się z tym stanowiskiem, dlatego złożono odwołanie w tej sprawie. Sprawa w toku
4.Postępowanie prowadzone przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XV Wydziałem Gospodarczym, XV GNc 6085/23 z powództwa Empira sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej wszczętego pozwem z dnia 1 września 2023 r. Spór dotyczy zapłaty wierzytelności pieniężnych z tytułu Faktur, których żądanie zapłaty opiera na podstawie umowy cesji wierzytelności pomiędzy powodem a „Lampit”, Mrówka Bagażówka” Wiesław Więsyk.
Wartość przedmiotu sporu: 23 531,79 zł
Stanowisko Emitenta: kwestionuje roszczenia Empira sp. z o.o. z siedzibą w Rudzie Śląskiej
Etap: wniesiony sprzeciw od nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu upominawczym. Do chwili obecnej Sąd nie podjął dalszych czynności w sprawie, w tym nie wyznaczył terminu rozprawy.
5.10 maja 2024 roku spółka Adiuvo Investments S.A. otrzymała wezwanie do zapłaty kary umownej w wysokości 135.162,73 zł (słownie: sto trzydzieści pięć tysięcy sto sześćdziesiąt dwa złote 73/100) wraz z odsetkami ustawowymi za opóźnienie liczonymi od upływu dnia płatności wskazanego w treści niniejszego wezwania do dnia zapłaty, tytułem kary umownej wynikającej z § 1 ust. 17 przedwstępnej warunkowej umowy sprzedaży akcji Cambridge Chocolate Technologies S.A. (obecnie E-shopping Group S.A.) z dnia 15 października 2021 roku zawartej przez E-shopping Group S.A. z Adiuvo Investments S.A. i Lycoted Ltd. z tytułu zasądzonego prawomocnego wyroku w poniższej sprawie.W § 1 ust. 14 w/w umowy zostało wskazane m.in. postępowania prowadzone przed Sądem Okręgowym w Warszawie, XXVI Wydział Gospodarczy, sygnatura akt XXVI GNc 1142/20 (następnie XX GC 1276/20), z powództwa MDDP Spółka Akcyjna Finanse i Księgowość Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie (obecnie MDDP Outsourcing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie) o zapłatę kwoty 79.402,92 zł. Postępowanie zakończyło się wydaniem w dniu 24 sierpnia 2024 roku przez Sąd Okręgowy w Warszawie XX Wydział
Gospodarczy, sygn. akt XX GC 1276/20, wyroku zasądzającego od Spółki na rzecz powoda w/w kwoty wraz z odsetkami i kosztami postępowania. Od wyroku złożona została apelacja, która wyrokiem Sądu Apelacyjnego w Warszawie VII Wydział Gospodarczy i Własności Intelektualnej z dnia 30 kwietnia 2024 roku, sygn. akt VI AGa 1248/23, została oddalona, a wyrok w sprawie jest prawomocny.
Tym samym Spółka zobowiązana jest do zapłaty na rzecz MDDP Outsourcing spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie wszystkich kwot zasądzonych wyrokiem I i II instancji, tj. łącznie 135.162,73 zł (słownie: sto trzydzieści pięć tysięcy sto sześćdziesiąt dwa złote 73/100).
Emitent 17 stycznia 2022 roku poddała się egzekucji w trybie art. 777 § 1 pkt 5 Kodeksu postępowania cywilnego. Zgodnie z § 3 wskazanego oświadczenia spółka E-shopping Group S.A. jest uprawniona do wystąpienia z wnioskiem o nadanie klauzuli wykonalności aktowi notarialnemu obejmującemu w/w oświadczenie o poddaniu się egzekucji co do kwoty zasądzonej w ramach opisanego postępowania sądowego, aż do osiągnięcia kwoty łącznej za wszystkie postępowania wynoszącej maksymalnie 178.500,00 zł, zaś akt notarialny może stanowić podstawę do wielokrotnego nadawania klauzuli wykonalności.
Algaelabs Sp. z o.o.:
1.Postępowanie prowadzone przed Sądem Okręgowym w Warszawie, XXIII Wydziałem Gospodarczym, XXIII Ga 1498/22 z powództwa MDDP Spółka Akcyjna Finanse i Księgowość Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, spór dotyczy zapłaty za usługi świadczone na rzecz Algaelabs na podstawie umowy o świadczenie usług księgowych oraz płacowych nr AP-38/2018 z dnia 30 czerwca 2018 roku (poprzednie sygnatury akt IX GNc 3313/20, XVII GC 3011/20)
Wartość przedmiotu sporu: 7 437,00 zł
Etap: sprawa przekazana do rozpoznania na zasadach ogólnych; wniesione pierwsze pismo przygotowawcze strony powodowej; złożony wniosek o zobowiązanie Algaelabs do zajęcia stanowiska co do pisma przygotowawczego strony powodowej; wniesione pismo przygotowawcze strony pozwanej; termin rozprawy wyznaczony na dzień 19 maja 2022 roku; ogłoszenie wyroku zasądzającego dnia 27 maja 2022 roku; w dniu 30 maja 2022 roku złożono wniosek o uzasadnienie wyroku; w dniu 25 sierpnia 2022 roku złożono apelację od wyroku; w dn. 02.02.2023 zapadł wyrok oddalający apelację (nadto zasądzono na rzecz powódki 900 zł tytułem kosztów procesu); sprawa jest zakończona prawomocnie;
2.Postępowanie prowadzone przed Sądem Rejonowym dla m.st. Warszawy w Warszawie, XV Wydziałem Gospodarczym, XV GC 824/21, z powództwa MDDP Spółka Akcyjna Finanse i Księgowość Spółka Komandytowa z siedzibą w Warszawie, spór dotyczy zapłaty kary umownej na podstawie umowy o świadczenie usług księgowych oraz płacowych nr AP-38/2018 z dnia 30 czerwca 2018 roku (poprzednia sygnatura akt XVI GNc 6853/20)
Wartość przedmiotu sporu: 1 413,00 zł
Etap: sprawa przekazana do rozpoznania na zasadach ogólnych na skutek wniesienia sprzeciwu od nakazu zapłaty wydanego w postępowaniu upominawczym; termin rozprawy wyznaczony na dzień 26 lipca 2021 r.; w dniu 2 sierpnia 2021 roku został wydany wyrok oddalający powództwo MDDP; sprawa jest rozstrzygnięta prawomocnie; złożono wniosek o nadanie klauzuli wykonalności i wszczęcie postępowania egzekucyjnego; zakończenie egzekucji z wyegzekwowaniem kwoty 368,42 zł;
Z zastrzeżeniem postępowań opisanych powyżej na dzień 31 grudnia 2023 r. nie toczyły się w odniesieniu do Spółki lub jednostek zależnych istotne postępowania, przed sądami, organami właściwymi dla postępowań arbitrażowych i organami administracji publicznej, dotyczące zobowiązań i wierzytelności.
W zależności od etapu postępowania, zobowiązania warunkowe dotyczą ewentualnych kosztów sądowych oraz odsetek od nieterminowego regulowania płatności.
W 2023 r. spółki z Grupy Adiuvo Investments nie otrzymały poręczeń lub gwarancji.
Ponadto, w okresie realizacji projektów objętych finansowaniem oraz na okres trwałości projektów, czyli na określony okres od daty zakończenia ich realizacji, Grupa wystawia zabezpieczenie w formie weksla in blanco zarówno „na zlecenie” jak i „nie na zlecenie”. Zabezpieczenie tego typu dotyczy realizacji projektów realizowanych we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości.
Regulacje prawne dotyczące podatków, w tym m.in. podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych i fizycznych, podlegają częstym zmianom, wskutek czego niejednokrotnie brak jest odniesienia do utrwalonych regulacji bądź precedensów prawnych. Obowiązujące przepisy zawierają również niejasności, które powodują różnice w opiniach, co do interpretacji prawnej przepisów podatkowych zarówno między organami państwowymi, jak i między organami państwowymi i przedsiębiorstwami. Rozliczenia podatkowe oraz inne (na przykład celne czy dewizowe) mogą być przedmiotem kontroli organów, które uprawnione są do nakładania wysokich kar, a ustalone w wyniku kontroli dodatkowe kwoty zobowiązań muszą zostać wpłacone wraz z odsetkami.
W Polsce organy skarbowe posiadają prawo kontroli deklaracji podatkowych przez okres pięciu lat, jednak spółki mogą
w tym okresie dokonywać kompensat należności ze zobowiązaniami z tytułu bieżącego podatku dochodowego.
Jednostka Dominująca ocenia, że wykazane zobowiązania podatkowe Grupy Kapitałowej są prawidłowe dla wszystkich lat podatkowych, które mogą być poddane kontroli przez organy skarbowe. Osąd ten opiera się na ocenie wielu czynników,
w tym interpretacji prawa podatkowego oraz doświadczeń z lat poprzednich. Niemniej fakty i okoliczności, które mogą zaistnieć w przyszłości, mogą wpłynąć na ocenę prawidłowości istniejących lub przeszłych zobowiązań podatkowych.
25.7 Inne umowy, których skutków nie ujęto w sprawozdaniu finansowym
Jednostka stowarzyszona – JPIF – w okresie objętym niniejszym sprawozdaniem finansowym była stroną umów nabycia udziałów w innych jednostkach, z których wynikają dla Grupy określone prawa i obowiązki.
Nota 26 Informacje o podmiotach powiązanych
26.1 Transakcje z podmiotami powiązanymi
W poniższej tabeli przedstawiono łączne kwoty transakcji zawartych przez Grupę z podmiotami powiązanymi w okresie objętym niniejszym sprawozdaniem finansowym.
01.01.2023-31.12.2023 |
|
|
|
Przychody ze sprzedaży podmiotom powiązanym | przychody ze sprzedaży | przychody z tytułu refaktur | przychody odsetkowe |
- jednostce dominującej | - | - | - |
- pozostałym podmiotom powiązanym | 993 | - | - |
- kluczowemu personelowi kierowniczemu | - | - | - |
Razem przychody ze sprzedaży podmiotom powiązanym | 993 | - | - |
01.01.2022-31.12.2022 |
|
|
|
Przychody ze sprzedaży podmiotom powiązanym | przychody ze sprzedaży | przychody z tytułu refaktur | przychody odsetkowe |
- jednostce dominującej | - | - | - |
- pozostałym podmiotom powiązanym | 821 | - | - |
- kluczowemu personelowi kierowniczemu | - | - | - |
Razem przychody ze sprzedaży podmiotom powiązanym | 821 | - | - |
01.01.2023-31.12.2023 |
|
|
|
Zakupy od podmiotów powiązanych | zakup usług i towarów | zakup aktywów trwałych | koszty odsetkowe |
- jednostki dominującej | - | - | -513 |
- kluczowego personelu kierowniczego | - | - | - |
- pozostałych podmiotów powiązanych | - | - | - |
Razem zakupy od podmiotów powiązanych | - | - | -513 |
01.01.2022-31.12.2022 |
|
|
|
Zakupy od podmiotów powiązanych | zakup usług i towarów | zakup aktywów trwałych | koszty odsetkowe |
- jednostki dominującej | - | - | -1 896 |
- kluczowego personelu kierowniczego | - | - | - |
- pozostałych podmiotów powiązanych | - | - | - |
Razem zakupy od podmiotów powiązanych | - | - | -1 896 |
W poniższej tabeli przedstawiono salda rozrachunków z podmiotami powiązanymi istniejące na dzień bilansowy.
Należności od podmiotów powiązanych | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
- od jednostki dominującej | 139 | 44 |
należności handlowe | 139 | 44 |
- od jednostek zależnych | - | - |
- od kluczowego personelu kierowniczego | 1 | - |
należności handlowe | - | - |
należności pozostałe | 1 | - |
- od pozostałych podmiotów powiązanych | - | 211 |
należności handlowe | - | - |
należności pozostałe | - | 211 |
Razem należności od podmiotów powiązanych | 140 | 255 |
Pożyczki udzielone podmiotom powiązanym | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
- od jednostki dominującej | - | - |
pożyczki udzielone | - | - |
- od jednostek zależnych | - | - |
- od kluczowego personelu kierowniczego | - | 219 |
pożyczki udzielone | - | 219 |
należności pozostałe | - | - |
- od pozostałych podmiotów powiązanych | - | - |
Razem Pożyczki udzielone podmiotom powiązanym | - | 219 |
Pożyczki otrzymane od podmiotów powiązanych | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
- od jednostki dominującej | 8 896 | 14 141 |
pożyczki otrzymane | 8 896 | 14 141 |
- od jednostek zależnych | - | - |
- od kluczowego personelu kierowniczego | 125 | 4 958 |
pożyczki otrzymane | 125 | 4 958 |
- od pozostałych podmiotów powiązanych | 265 | 2 675 |
pożyczki otrzymane | 265 | 2 675 |
Razem Pożyczki otrzymane od podmiotów powiązanych | 9 286 | 21 774 |
Zobowiązania wobec podmiotów powiązanych | 31.12.2023 | 31.12.2022 |
- wobec jednostki dominującej | 15 203 | 14 141 |
otrzymane pożyczki | 8 896 | 14 141 |
zobowiązania pozostałe | 6 307 | - |
- wobec jednostek zależnych | - | - |
- wobec kluczowego personelu kierowniczego | 883 | 1 344 |
- wobec podmiotów pod znaczącym wpływem | - | - |
- wobec pozostałych podmiotów powiązanych | 415 | - |
zobowiązania pozostałe | 415 | - |
Razem należności od podmiotów powiązanych | 16 501 | 15 485 |
26.2 Jednostka dominująca całej grupy
Podmiotem dominującym dla Jednostki dominującej Grupy - spółki Adiuvo Investments S.A. - jest Orenore Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podmiotem dominującym całej Grupy Orenore jest Orenore Investments Limited. W związku z powyższym do podmiotów powiązanych z Grupą zaliczają się również jednostki zależne od Orenore Sp. z o.o. lub Orenore Investments Limited.
W trakcie okresu objętego sprawozdaniem finansowym Grupa była między innymi finansowana przez Orenore pożyczkami, od których odsetki ujęte jako koszt przez Grupę wyniosły 193 tys. zł (1.01-31.12.2022: 1 886 tys. zł).
Za podmiot dominujący wobec Adiuvo Investments, może być uznany również Prezes Zarządu Jednostki dominującej – Pan Marek Orłowski, który sprawuje kontrolę nad Jednostką dominującą Grupy za pośrednictwem spółki Orenore Sp. z o.o.
Na dzień bilansowy i w trakcie okresu objętego sprawozdaniem finansowym w Grupie nie występowały jednostki zależne, które nie podlegały konsolidacji.
26.4 Kluczowy personel kierowniczy
Kluczowy personel kierowniczy Grupy obejmuje członków Zarządu i Rady Nadzorczej Jednostki dominującej oraz członków Zarządu jednostki, sprawującej kontrolę nad Adiuvo Investments – tj. Orenore Sp. z o.o. W notach 3.1 i 3.2 przedstawiono skład Zarządu i Rady Nadzorczej Jednostki dominującej na dzień bilansowy i w okresie objętym niniejszym sprawozdaniem.
Wynagrodzenia brutto dla członków Zarządu prezentuje poniższa tabela:
| Zarząd | Razem: | |
Za okres 01.01.2023-31.12.2023 | Marek Orłowski | Anna Aranowska-Bablok | |
Wynagrodzenie z tytułu pełnionej funkcji w Jednostce Dominującej | 474 | 366 | 840 |
Dochody osiągnięte w spółkach zależnych i stowarzyszonych | 177 | 146 | 323 |
Inne tytuły | - | - | - |
Łączne dochody - Zarząd | 651 | 512 | 1 163 |
| Zarząd | Razem: | |
Za okres 01.01.2022-31.12.2022 | Marek Orłowski | Anna Aranowska-Bablok | |
Wynagrodzenie z tytułu pełnionej funkcji w Jednostce Dominującej | 495 | 368 | 863 |
Dochody osiągnięte w spółkach zależnych i stowarzyszonych | 177 | 284 | 461 |
Inne tytuły | - | - | - |
Łączne dochody - Zarząd | 672 | 652 | 1 324 |
*Wynagrodzenie brutto bez kosztów pracodawcy
W okresie objętym niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym wynagrodzenia dla Zarządu wyniosły 1 163 tys. zł (01.01-31.12.2022: 1 324 tys. zł). oraz na rzecz Rady Nadzorczej wraz kosztami pracodawcy wyniosły 206,4 tys. zł (01.01-31.12.2022: 199,2 tys. zł). Powyższe kwoty są kwotami brutto.
Do dnia sporządzenia niniejszego sprawozdania, wynagrodzenia należne członkom Zarządu oraz Rady Nadzorczej zostały wypłacone w części.
Szczegółowe informacje dotyczące programu płatności w formie akcji zostały zaprezentowane w nocie 20.2.
26.5 Warunki transakcji z podmiotami powiązanymi
Transakcje z podmiotami powiązanymi są zawierane na warunkach rynkowych.
Wartość godziwa instrumentów finansowych
Wartość godziwa instrumentów finansowych jest równa ich wartości bilansowej, którą przedstawiono poniżej:
| Kategorie instrumentów finansowych | ||
Klasy instrumentów finansowych wg stanu na dzień 31.12.2023 | Aktywa finansowe wg zamortyzowanego kosztu | Zobowiązania finansowe wg zamortyzowanego kosztu | Ogółem |
Należności z tytułu dostaw i usług i inne finansowe | 510 | - | 510 |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 641 | - | 641 |
Pożyczki udzielone (długoterminowe) | 385 | - | 385 |
Kredyty i pożyczki zaciągnięte | - | 23 562 | 23 562 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług i inne finansowe | - | 9 662 | 9 662 |
Razem | 1 536 | 33 224 | 34 760 |
| Kategorie instrumentów finansowych | ||
Klasy instrumentów finansowych wg stanu na dzień 31.12.2022 | Aktywa finansowe wg zamortyzowanego kosztu | Zobowiązania finansowe wg zamortyzowanego kosztu | Ogółem |
Należności z tytułu dostaw i usług i inne finansowe | 727 | - | 727 |
Środki pieniężne i ich ekwiwalenty | 71 | - | 71 |
Pożyczki udzielone (długoterminowe) | 996 | - | 996 |
Kredyty i pożyczki zaciągnięte (długoterminowe) | - | 37 565 | 37 565 |
Zobowiązania z tytułu dostaw i usług i inne finansowe | - | 8 702 | 8 702 |
Razem | 1 794 | 46 267 | 48 061 |
Pozycje przychodów, kosztów, zysków i strat ujęte w zysku lub stracie w podziale na kategorie instrumentów finansowych
Klasy instrumentów finansowych wg stanu na dzień 31.12.2023 | Aktywa finansowe wg zamortyzowanego kosztu | Zobowiązania finansowe wg zamortyzowanego kosztu | Ogółem |
Przychody (koszty) z tytułu odsetek ujęte w: | 1312 | -2 752 | -1 440 |
Przychodach finansowych | 1312 | - | 1312 |
Kosztach finansowych | - | -2 752 | -2 752 |
Zyski (straty) z tytułu różnic kursowych ujęte w: | - | -768 | -768 |
Przychodach finansowych | - | - | - |
Kosztach finansowych |
| -768 | -768 |
Utrata wartości ujęta w: | - | - | - |
Koszty finansowe | - | - | - |
Zysk (strata) netto na działalności kontynuowanej | 1 312 | -3 520 | -2 208 |
| Kategorie instrumentów finansowych | ||
Klasy instrumentów finansowych wg stanu na dzień 31.12.2022 | Aktywa finansowe wg zamortyzowanego kosztu | Zobowiązania finansowe wg zamortyzowanego kosztu | Ogółem |
Przychody (koszty) z tytułu odsetek ujęte w: | 195 | -4 711 | -4 516 |
Przychodach finansowych | 195 | - | 195 |
Kosztach finansowych | - | -4 711 | -4 711 |
Zyski (straty) z tytułu różnic kursowych ujęte w: | 0 | -4 878 | -4 878 |
Przychodach finansowych | 0 | - | 0 |
Kosztach finansowych |
| -4 878 | -4 878 |
Utrata wartości ujęta w: | - | - | - |
Koszty finansowe | - | - | - |
Zysk (strata) netto na działalności kontynuowanej | 195 | -9 589 | -9 394 |
Hierarchia wartości godziwej
W okresie sprawozdawczym i na dzień bilansowy nie występowały instrumenty finansowe, których podstawą wyceny jest wycena w wartości godziwej, poza udziałami/akcjami w spółkach, nad którymi Emitent utracił kontrolę, i których wartość bilansowa jest równa 0.
Nota 28 Wyjaśnienie pozycji prezentowanych w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych
Przyczyny występowania różnic pomiędzy bilansowymi zmianami niektórych pozycji oraz zmianami wynikającymi ze sprawozdania z przepływów pieniężnych:
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Zmiana stanu zobowiązań z tytułu świadczeń pracowniczych ze sprawozdania z sytuacji finansowej | 2 441 | 406 |
Korekty: |
|
|
Reklasyfikacja |
| 0 |
Inne korekty | 1434 | -6 |
Zmiana stanu ujęta w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych | 3 875 | 400 |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Zmiana stanu należności z tytułu dostaw i usług ze sprawozdania z sytuacji finansowej | 824 | 119 |
Korekty: |
|
|
Rozliczenia pożyczek | - | - |
Utrata kontroli nad jednostką zależną | -2 521 | 36 |
Inne korekty | -143 | 1 084 |
Zmiana stanu ujęta w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych | -1 840 | 1 239 |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Zmiana stanu zobowiązań z tytułu dostaw i usług ze sprawozdania z sytuacji finansowej | 3 111 | 137 |
Korekty: |
|
|
Rozliczenia pożyczek |
| 6 363 |
Utrata kontroli nad jednostką zależną | 78 | 0 |
Inne korekty (w tym różnice kursowe z przeliczeń) | 1 743 | 376 |
Zmiana stanu ujęta w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych | 4 932 | 6 876 |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Zmiana stanu wartości niematerialnych ze sprawozdania z sytuacji finansowej | 23 | 42 038 |
Korekty: |
|
|
Amortyzacja wartości niematerialnych w okresie | -2 | -68 |
Spisanie wartości prac rozwojowych | - | -4 273 |
Odpisy z tytułu utraty wartości | - | -33 299 |
Zmiana szacunków rozliczeń międzyokresowych biernych | - | -5 729 |
Inne korekty | -21 | 1 331 |
Wydatki na pokrycie kosztów prac rozwojowych w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych | 0 | 0 |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Zmiana stanu rzeczowych aktywów trwałych ze sprawozdania z sytuacji finansowej | 206 | -97 |
Korekty: |
|
|
Amortyzacja rzeczowych aktywów trwałych w okresie | -3 | -26 |
Odpisy aktualizujące środki trwałe w budowie | -129 | - |
Inne korekty | -80 | -11 |
Wydatki na pokrycie rzeczowych aktywów trwałych w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych | -6 | -134 |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Bilansowa zmiana kredytów, pożyczek, obligacji ze sprawozdania z sytuacji finansowej | -14 003 | 7 144 |
Korekty: |
|
|
Niepieniężne zmiany kredytów, pożyczek i obligacji | 16 528 | -2 946 |
Wydatki netto z tytułu pożyczek i kredytów ujęte w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych | 2 525 | 4 198 |
| 01.01.2023-31.12.2023 | 01.01.2022-31.12.2022 |
Bilansowa zmiana kapitału akcyjnego wraz z agio ze sprawozdania z sytuacji finansowej | - |
|
Korekty: |
|
|
Sprzedaż spółki zależnej | - |
|
Podwyższenie kapitału podstawowego w jednostce zależnej | 2 907 |
|
Inne korekty | - |
|
Wpływy netto z tytułu emisji akcji | 2 907 | - |
Przeciętne zatrudnienie w Grupiew okresie objętym niniejszym sprawozdaniem finansowym wynosiło 5 pracowników oraz 5 osób współpracujących w oparciu o umowy cywilnoprawne (okres 1.01.2022-31.12.2022: to odpowiednio 8 pracowników oraz 5 osób współpracujących).
Nota 30 Zobowiązania leasingowe
Grupa leasinguje nieruchomości w krajach, w których prowadzi działalność. W niektórych krajach umowy leasingowe zwyczajowo przewidują coroczny wzrost opłat o stopę inflacji, a w innych okresową aktualizację do rynkowych stawek za wynajem. W niektórych których okresowy czynsz jest stały przez cały okres leasingu.
W umowach leasingu nieruchomości spółka/grupa czasami negocjuje klauzulę zerwania umowy. Dla każdej umowy spółka/grupa rozważa, czy brak klauzuli zerwania umowy naraziłby ją na nadmierne ryzyko. Typowymi czynnikami rozważanymi podczas decydowania o negocjowaniu klauzuli zerwania są:
- długość okresu leasingu;
- stabilność ekonomiczna środowiska, w którym znajduje się nieruchomość; oraz
- czy lokalizacja stanowi dla grupy nowy obszar działalności.
Na dzień bilansowy 31 grudnia 2023 roku Grupa nie była stroną umów leasingu nieruchomości.
Nota 31 Zdarzenia po dniu bilansowym
1.15 marca 2024 r. Spółka zmieniła adres prowadzenia działalności gospodarczej z ul. Gen. Józefa Zajączka 11/14 w Warszawie na adres: ul. Szara 10, 00-420 Warszawa
2.26 kwietnia 2024 r. Spółka Airway Medix otrzymała od Pana Marka Orłowskiego rezygnację z tym samym dniem z funkcji Prezesa Zarządu AWM. W związku z powyższym ustał ostatni element związany ze sprawowaniem kontroli nad Airway Medix S.A. przez Emitenta wynikający z powiązań osobowych pomiędzy obiema spółkami, co skutkuje ustaniem przesłanek stosunku dominacji i zależności pomiędzy Emitentem a Airway Medix S.A. [brak zależności i znaczącego wpływu]. W konsekwencji powyższego z dniem rezygnacji Pana Marka Orłowskiego następuje dekonsolidacja Airway Medix S.A. z Grupy Kapitałowej Adiuvo. Emitent spodziewa się, że utrata kontroli nad Airway Medix S.A. i dekonsolidacja tej spółki będzie miała wpływ na sytuację finansową Grupy Kapitałowej Emitenta w ujęciu księgowym. W jednostkowym sprawozdaniu finansowym Emitenta ulegnie zmianie prezentacja w zakresie pozycji dotyczących transakcji z jednostkami powiązanymi i pozostałymi. W skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupy Kapitałowej Emitenta wyłączone zostaną aktywa i zobowiązania spółki Airway Medix S.A., co będzie miało wpływ na wynik finansowy, sumę bilansową, przepływy pieniężne oraz stan zobowiązań, w tym przede wszystkim na oprocentowane pożyczki i kredyty, dotacje otrzymane, rezerwy oraz pozostałe zobowiązania finansowe.
3.Zgodnie z raportem bieżącym Airway Medix nr 27/2024, w dniu 25.04.2024 roku doszło do sprzedaży 3.045.847 akcji spółki AirwayMedix S.A. posiadanych przez Emitenta za cenę 1.035.588 PLN do swojej spółki zależnej, Adiuvo Management Sp. z o.o.
4.25 kwietnia Spółka otrzymała zalecenia Komisji Nadzoru Finansowego m.in. odnoszące się do konieczności objęcia Biovo konsolidacją, skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostanie przez Emitenta objęte w tym zakresie korektą. UKNF zalecił Emitentowi przy sporządzeniu skonsolidowanego sprawozdania finansowego za 2023 oraz śródrocznego skonsolidowanego sprawozdania za I kwartał 2024 r. skorygowanie danych prezentowanych jako porównawcze tj. za 2022 r. poprzez objęcie sprawozdania finansowego spółki Biovo za 2022 r. skonsolidowanym sprawozdaniem finansowym w związku ze sprawowaniem, w ocenie UKNF, kontroli nad Biovo przez cały 2022 i na dzień 31 grudnia 2022 r., a nie przez część roku 2022, jak przyjęto. Powyższe wymaga od Spółki ponownej agregacji danych – w tym z udziałem Airway Medix S.A., jako podmiotu bezpośrednio konsolidującego Biovo i przygotowania uzupełnionego skonsolidowanego sprawozdania za 2023 r. co jednak obiektywnie nie było możliwe na dzień 30 kwietnia 2024 r. W związku z powyższym dane zaprezentowane w skonsolidowanym sprawozdaniu za 2023 rok nie obejmują danych spółki Biovo, niemniej jednak Spółka dokona zgodnie z zaleceniem UKNF korekty przedmiotowego sprawozdania jeszcze w maju br.
5.Zgodnie z raportem bieżącym Airway Medix nr 28/2024, w dniu 30.04.2024 roku doszło do sprzedaży 565.712 akcji spółki AirwayMedix S.A. posiadanych przez Emitenta za cenę 192.342,08 PLN do swojej spółki zależnej, Adiuvo Management Sp. z o.o.
6.24 maja 2024 r. Emitent powziął informację o wydanym w tym samym dniu przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie [Sąd] postanowieniu w przedmiocie zatwierdzenia układu HealthUp [Dłużnik]. Postanowienie jest nieprawomocne. Sąd postanowił zatwierdzić propozycje układowe HealthUp, które przewidują podział wierzycieli na trzy grupy wierzycieli obejmujące poszczególne kategorie interesów, stosownie do art. 161 Prawa restrukturyzacyjnego. Kluczowe założenia propozycji układowych HealthUp obejmują przede wszystkim zaspokojenie wierzycieli niezabezpieczonych rzeczowo, którzy udzielili Dłużnikowi finansowania dłużnego poprzez konwersję wierzytelności na akcje HealthUp nowej emisji, a zaspokojenie innych wierzycieli poprzez jednorazową zapłatę odpowiednio 100% [wierzyciele niepowiązani z Dłużnikiem] lub 40% [wierzyciele niepowiązani z Dłużnikiem] wierzytelności] w ustalonym
przez Sąd terminie. Pozostałe wierzytelności ulegają umorzeniu. Konwersja części zobowiązań HealthUp na akcje nowej emisji, o czym mowa powyżej, która nastąpi wraz z uprawomocnieniem się wyroku, spowoduje istotne zmniejszenie udziału Funduszu JPIF w HealthUp poniżej progu poniżej 2%, co w konsekwencji powodować będzie utratę przez JPIF wybranych praw z umowy inwestycyjnej pomiędzy JPIF w HealthUp, o której Spółka informowała raportem bieżącym nr 18/2020.
7.29 maja 2024 r. Spółka dokonała na rzecz spółki zależnej Airway Medix S.A., która jest jedynym obligatariuszem posiadającym obligacje wyemitowane przez Emitenta, częściowej spłaty tych obligacji w kwocie 50 tys. EUR.
Termin wykupu pozostałych 26.271 obligacji o wartości nominalnej 100 zł każda przypada na 31 grudnia 2024 roku.
Airwaymedix
1.10 stycznia 2024 r. AWM osiągnął kolejny kamień milowy prowadzonych rozmów, o których AWM informował w raporcie 46/2023. Tego dnia zakończyło się w Stanach Zjednoczonych spotkanie z amerykańskim partnerem, w którym wzięli udział także przedstawiciele nowych inwestorów w Spółce Airway Medix. Strony szczegółowo omawiały potencjał wszystkich technologii, możliwe strategie rozwoju oraz refundacyjne na rynku amerykańskim i w Europie oraz dalsze kroki zmierzające do związania ewentualnej współpracy. Strony uzgodniły na spotkaniu wstępne brzegowe warunki współpracy.
2.23 stycznia 2024 r. AWM powziął informację o rejestracji w dniu 22 stycznia 2024 r. przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego ["Sąd"] podwyższenia kapitału zakładowego Spółki o kwotę 3.944.000,00 zł w związku z emisją 11.600.000 serii E wyemitowanych na podstawie uchwały nr 1/10/2023 Zarządu Airway Medix Spółka Akcyjna z dnia 19 października 2023 roku w sprawie podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w granicach kapitału docelowego z wyłączeniem prawa poboru dla dotychczasowych akcjonariuszy Spółki, o której Spółka informowała raportem bieżącym nr 26/2023.
3.6 lutego 2024 roku do Spółki Airway Medix wpłynął pozew o stwierdzenie nieważności względnie o uchylenie w całości uchwały nr 3 z dnia 18 grudnia 2023 roku Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia spółki w sprawie zmiany statutu spółki i upoważnienia zarządu spółki do podwyższenia kapitału zakładowego spółki w okresie do 18 grudnia 2024 r. w ramach kapitału docelowego o kwotę nie wyższą niż 5.270.000,00 zł poprzez emisję nie więcej niż 15.500.000 akcji zwykłych na okaziciela, obejmującego upoważnienie dla zarządu Spółki AWM do pozbawienia akcjonariuszy Spółki AWM prawa poboru w całości lub w części do akcji emitowanych w ramach kapitału docelowego oraz ustalenia ceny emisyjnej tych akcji wniesiony przez akcjonariusza będącego osobą fizyczną (Powód). W pozwie Powód wniósł również o zabezpieczenie roszczenia poprzez zawieszenie wykonalności ww. uchwały do czasu prawomocnego zakończenia postępowania.
4.31 marca 2024 r. wymagalna stała się spłata drugiej raty zadłużenia AWM wobec Banku, która nie została uregulowana przez Spółkę Airway Medix w ustalonym przez strony terminie, o czym Bank został z góry poinformowany. AWM pozostaje w stałym kontakcie z Bankiem, który wykazuje duże zrozumienie dla sytuacji AWM i jest w trakcie rozmów z Bankiem dot. przesunięcia ustalonego terminu spłaty zadłużenia.
Jednocześnie Spółka Airway Medix wyjaśnia, że jedną z okoliczności zaistniałego stanu rzeczy związanego z opóźnieniem w spłacie drugiej raty wobec Banku jest m.in. wniesione powództwo o stwierdzenie nieważności ewentualnie uchylenie uchwały Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki w sprawie zmiany statutu AWMi i upoważnienia zarządu Spółki AWM do podwyższenia kapitału zakładowego, o którym Spółka AWM informowała raportem bieżącym nr 12/2024.
5.1 kwietnia 2024 r. Spółka Airway Medix odebrała pismo z Banku, zgodnie z którym Bank oczekuje zapłaty drugiej raty zadłużenia w kwocie 250 tys. EUR w terminie 14 dni od dnia otrzymania ww. pisma. Spłata przez AWM drugiej raty zadłużenia w wyznaczonym terminie nie zostanie uznana przez Bank za opóźnienie w płatności i naruszenie porozumienia z Bankiem, natomiast po upływie wskazanego terminu Bank zastrzega sobie prawo do podjęcia wszelkich kroków prawnych w celu wyegzekwowania swoich praw. Spółka AWM nie dotrzymała wskazanego przez Bank terminu.
6.5 kwietnia 2024 r. Pan Omri Rose złożył oświadczenie o rezygnacji z funkcji Członka Rady Nadzorczej Spółki Airway Medix ze skutkiem natychmiastowym.
7.15 kwietnia 2024 r. Pan Wojciech Bablok został powołany do Rady Nadzorczej Spółki Airway Medix.
8.19 kwietnia 2024 r. Discount Bank wraz z Airway Medix wzajemnie potwierdzili możliwość odroczenia przez Bank płatności drugiej raty zadłużenia w kwocie 250 tys. EUR i kolejnych transz na okres nie dłuższy niż 3 miesiące, pod warunkiem zapłaty przez Airway Medix na rzecz Banku do końca kwietnia br. kwoty 15.000 EUR. Po dokonaniu ww. płatności zawarty zostanie aneks do porozumienia z Bankiem, o którym Spółka AWM informowała raportem bieżącym nr 28/2023 przewidujący odroczenie płatności kolejnych raty zadłużenia. 24 kwietnia 2024 r. AWM dokonał spłaty na rzecz Discount Banku kwoty 15 tys. EUR jako warunek do zawarcia nowego porozumienia z Bankiem.
9.24 kwietnia 2024 r. Spółka Airway Medix uzyskała od Adiuvo Investments kwotę 15 tys. EUR w ramach częściowej spłaty kapitału obligacji wyemitowanych przez Adiuvo Investments.
10.24 kwietnia 2024 roku AWM zwołał Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy w celu poddania pod głosowanie m.in. uchwały w sprawie zmiany statutu Spółki i upoważnienia zarządu Spółki do podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w ramach kapitału docelowego o kwotę nie wyższą niż 6.800.000,00 zł poprzez emisję nie więcej niż 20.000.000 akcji zwykłych na okaziciela, obejmującego upoważnienie dla zarządu Spółki do pozbawienia akcjonariuszy Spółki prawa poboru w całości lub w części do akcji emitowanych w ramach kapitału docelowego oraz ustalenia ceny emisyjnej tych akcji.
11.26 kwietnia 2024 r. Zarząd Airway Medix poinformował o zainicjowaniu działań, których celem ma być zawiązanie spółek celowych w Stanach Zjednoczonych i Niemczech. Przedmiotem działalności spółek celowych będzie przede wszystkim prowadzenie działań sprzedażowych produktów medycznych opartych na technologii opracowanej przez AWM na lokalnych rynkach. Równolegle, prowadzone są rozmowy dotyczące dystrybucji oraz produkcji kontraktowej produktów generycznych (nieobjętych patentami), które umożliwią tzw. bundling (łączenie w pakiety produktów), często wymagany przez większych odbiorców. W zamierzeniu spółki Airway Medix w rozwój działalności spółek celowych zaangażowane mają być osoby związane z nowymi zagranicznymi inwestorami branżowymi o których Airway Medix informowała m.in. w raporcie bieżącym nr 29/2023 oraz dotychczasowymi właścicielami Spółki AWM. Celem strategicznym Spółki AWM pozostaje budowanie trwałego wzrostu wartości spółki dla akcjonariuszy, a kluczowe elementy strategii spółki obejmują w szczególności:
- dążenie do globalnego zabezpieczenia własności intelektualnej dla rozwijanych i komercjalizowanych produktów;
- współpraca z certyfikowanymi partnerami branżowymi w celu transferu technologii, który prowadzi do optymalizacji i przeskalowania procesów produkcyjnych w celu doprowadzenia do globalnej komercjalizacji i wysokiej konkurencyjności cenowej produktów;
- ścisła współpraca z wiodącymi ośrodkami terapeutycznymi na świecie w danym obszarze medycznym oraz radą naukową;
- koncentracja na wyrobach medycznych klasy I i II, z uproszczoną procedurą dopuszczenia do obrotu, co umożliwia bardzo szybkie wprowadzenie produktu na rynek.
Zawiązanie spółek celowych ma pozwolić spółce Airway Medix na zintensyfikowanie działań sprzedażowych na rynku amerykańskim i europejskim.
12.29 kwietnia 2024 r. Zarząd AirwayMedix otrzymał potwierdzenie dojścia do skutku oficjalnego spotkania z amerykańskim liderem branżowym w Stanach Zjednoczonych, które będzie miało miejsce w dniu 9 maja 2024 r. Pierwszy nieformalny kontakt z przedstawicielami ww. firmy miał miejsce na targach Medica w Dusseldorfie, o czym Spółka informowała raportem bieżącym nr 33/2023. Spotkanie zaaranżowane zostało w celu rozpoczęcia w szerszym gronie merytorycznym, tj. z udziałem działu sprzedaży oraz R&D obu stron rozmów o produktach Closed Suction System oraz Oral Care z portfolio AWM, co spółka postrzega jako możliwość rozpoczęcie negocjacji w zakresie ww. produktów medycznych z portfolio AWM.
13.30.04.2024 roku doszło do sprzedaży 565.712 akcji spółki AirwayMedix S.A. posiadanych przez Adiuvo Investments S.A. za cenę 192.342,08 PLN do spółki Adiuvo Management Sp. z o.o.
14.20 maja 2024 roku AWM zwołał Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy na dzień 28 czerwca 2024 r. w celu poddania pod głosowanie m.in. uchwały w sprawie zmiany statutu Spółki i upoważnienia zarządu Spółki do podwyższenia kapitału zakładowego Spółki w ramach kapitału docelowego o kwotę nie wyższą niż 6.800.000,00 zł poprzez emisję nie więcej niż 20.000.000 akcji zwykłych na okaziciela, obejmującego upoważnienie dla zarządu Spółki do pozbawienia akcjonariuszy Spółki prawa poboru w całości lub w części do akcji emitowanych w ramach kapitału docelowego oraz ustalenia ceny emisyjnej tych akcji.
15.29 maja 2024 r. pomiędzy Spółką AirwayMedix a Discount Bankiem został zawarty aneks do porozumienia z Bankiem, o którym Spółka informowała raportem bieżącym nr 28/2023. Aneks zakłada spłatę przez Spółkę AWM długu wobec Banku w ratach, z których najbliższa w wysokości 50 tys. EUR będzie płatna do 30 maja 2024 r., a kolejna w wysokości 200 tys. EUR do 15 lipca 2024 r. Kolejne trzy raty w wysokości po 500 tys. EUR każda będą płatne odpowiednio do 30 września 2024 r. oraz do 30 czerwca 2025 r. i 31 grudnia 2025 r. Ponadto zgodnie z Aneksem Spółka AWM zobowiązała się zapłacić Bankowi w dniu 31 grudnia 2025 r. pełne odsetki za nieuregulowane saldo kredytu rozliczeniowego, według stanu na ten dzień.
29 maja 2024 r. Spółka AirwayMedix dokonała na rzecz Banku spłaty raty wymagalnej do dnia 30 maja 2024 r. w wysokości 50 tys. EUR.