2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:OtherReservesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2021-12-31 ext:SharePremiumAndStatutoryReserveMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2021-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:OtherReservesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 2020-12-31 ext:SharePremiumAndStatutoryReserveMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 2020-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-12-31 ifrs-full:NoncontrollingInterestsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-12-31 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 ifrs-full:EquityAttributableToOwnersOfParentMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 ifrs-full:RetainedEarningsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-12-31 ifrs-full:RetainedEarningsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 ifrs-full:RetainedEarningsMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-12-31 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 ifrs-full:ReserveOfExchangeDifferencesOnTranslationMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-12-31 ifrs-full:OtherReservesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 ifrs-full:OtherReservesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-12-31 ifrs-full:OtherReservesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 ifrs-full:OtherReservesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-12-31 ext:SharePremiumAndStatutoryReserveMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 ext:SharePremiumAndStatutoryReserveMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-12-31 ext:SharePremiumAndStatutoryReserveMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 ext:SharePremiumAndStatutoryReserveMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 ifrs-full:TreasurySharesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-12-31 ifrs-full:TreasurySharesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 ifrs-full:TreasurySharesMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 ifrs-full:IssuedCapitalMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-12-31 ifrs-full:IssuedCapitalMember iso4217:PLN xbrli:shares 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 ifrs-full:IssuedCapitalMember 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-12-31 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 iso4217:PLN 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-01-01 2020-12-31 2594006DOIYZFLCUVQ09 2021-01-01 2021-12-31 2594006DOIYZFLCUVQ09 2020-12-31

Obraz 41

 

 

 

 

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z WYNIKU I POZOSTAŁYCH CAŁKOWITYCH DOCHODÓW

 

 

   

 

 

 

 

Za okres
12 miesięc
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

 

 

 

 

 

DZIAŁALNOŚĆ KONTYNUOWANA

 

 

Nota 4.2.-4.3.

Przychody ze sprzedaży dóbr i usług

3 102 095

2 228 344

Nota 4.2., 4.4.

Koszty sprzedanych dóbr i usług

2 808 780

2 034 828

 

Zysk brutto ze sprzedaży

293 315

193 516

Nota 4.4.

Koszty sprzedaży

10 830

9 009

Nota 4.4.

Koszty ogólnego zarządu

185 919

118 556

 

w tym wynagrodzenie w formie akcji

28 343

0

Nota 4.6.

Pozostałe przychody operacyjne

14 236

11 700

Nota 4.6.

Pozostałe koszty operacyjne

4 801

7 149

Nota 6.6.

Odwrócenie utraty/(utrata) wartości aktywów finansowych i aktywów z wyceny kontraktów z klientami

(15 187)

116

Nota 4.2.

Zysk z działalności operacyjnej

90 814

70 618

 

Udział w zyskach/ (stratach) netto jednostek podporządkowanych wycenianych metodą praw własności

(156)

0

Nota 4.7.

Przychody finansowe

8 817

7 081

Nota 4.7.

Koszty finansowe

14 080

13 446

Nota 4.2.

Zysk brutto

85 395

64 253

Nota 4.8.

Podatek dochodowy

64 057

13 880

 

Zysk netto za okres obrotowy

21 338

50 373

 

Zysk okresu obrotowego przypadający:

 

 

 

Akcjonariuszom Jednostki Dominującej

8 788

46 661

 

Udziałowcom niekontrolującym

12 550

3 712

   

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

 

 

 

 

 

Skonsolidowana strata/ zysk netto

21 338

50 373

 

Różnice kursowe z przeliczenia sprawozdań jednostek zagranicznych

(212)

4 173

 

Całkowite dochody (z uwzględnieniem efektu podatkowego) podlegające przeklasyfikowaniu do wyniku

(212)

4 173

 

Całkowite dochody za okres obrotowy

21 126

54 546

 

Przypadające:

 

 

 

Akcjonariuszom Jednostki Dominującej

8 579

50 796

 

Udziałowcom niekontrolującym

12 547

3 750

  

 

 

 

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z SYTUACJI FINANSOWEJ

 

   

 

 

 

 

2021

2020

 

 

 

 

 

AKTYWA

1 833 190

1 199 863

 

 

 

 

Nota 6.2.

Wartość firmy

41 240

40 667

Nota 6.1.

Wartości niematerialne

9 907

12 525

Nota 6.1.

Rzeczowe aktywa trwałe

167 932

91 629

Nota 6.12.

Inwestycje ujmowane metodą praw własności

34 940

488

Nota 5.1.

Aktywa finansowe

11 525

6 632

Nota 4.8.

Aktywa z tytułu podatku odroczonego

49 496

45 778

Nota 2.2.

Należności z tytułu kontraktów budowlanych - kaucje

14 432

12 004

 

Aktywa trwałe

329 472

209 723

 

 

 

 

Nota 6.5.

Zapasy

67 446

25 728

Nota 2.2.

Należności z tytułu kontraktów budowlanych - kaucje

15 189

25 027

Nota 2.3.

Wycena kontraktów budowlanych - aktywa

302 138

179 106

Nota 6.6.

Należności z tytułu dostaw i usług

594 647

367 389

Nota 6.7.

Pozostałe należności

57 036

30 939

Nota 5.1.

Inne aktywa finansowe

28 567

10 633

Nota 3.8.

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

363 210

292 588

Nota 3.8.

Środki pieniężne zgromadzone na rachunku VAT

50 745

30 753

Nota 3.8.

Środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania

10 855

22 949

Nota 6.7.

Pozostałe aktywa

13 885

5 028

 

Aktywa obrotowe

1 503 718

990 140

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PASYWA

1 833 190

1 199 863

 

 

 

 

Nota 3.1.

Kapitał podstawowy

1 240

1 240

 

Kapitał zapasowy

207 074

195 497

Nota 3.1.

Akcje własne

(70 000)

0

 

Kapitał rezerwowy

71 552

17 822

 

Skumulowane całkowite dochody

5 480

5 689

 

Zyski zatrzymane

337 521

80 804

 

Kapitał własny akcjonariuszy Jednostki Dominującej

552 867

301 052

 

Kapitał udziałowców niekontrolujących

131 866

9 441

 

Kapitał własny

684 733

310 493

 

 

 

 

Nota 3.2.-3.5.

Zadłużenie

155 160

35 873

Nota 6.8.

Rezerwy

26 385

22 788

Nota 4.8.

Zobowiązania z tytułu podatku odroczonego

10 597

1 133

Nota 2.2.

Zobowiązania wobec podwykonawców - kaucje

15 855

15 901

 

Zobowiązania długoterminowe

207 997

75 695

 

 

 

 

Nota 3.2.-3.5.

Zadłużenie

58 735

91 589

Nota 6.8.

Rezerwy

30 847

29 050

Nota 2.2.

Zobowiązania wobec podwykonawców - kaucje

130 829

124 460

Nota 2.3.

Wycena kontraktów budowlanych - pasywa

244 048

234 463

Nota 6.10.

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

363 131

258 673

Nota 6.10.

Pozostałe zobowiązania

112 870

75 440

 

Zobowiązania krótkoterminowe

940 460

813 675

  

 

 

Skonsolidowane zestawienie zmian w kapitale

 

 

 

 

 

 

 

   

 

Kapitał podstawowy

Akcje własne

Kapitał zapasowy

Kapitał rezerwowy

Różnice kursowe z przeliczenia jednostek zagranicznych

Zyski zatrzymane

Razem

Kapitał udziałowców niekontrolujących

Kapitał własny

Stan na 1 stycznia 2020 r.

1 281

0

211 931

11 385

1 554

40 534

266 685

8 131

274 816

Wynik netto za okres

0

0

0

0

0

46 661

46 661

3 712

50 373

Całkowite dochody za okres obrotowy

0

0

0

0

4 135

0

4 135

38

4 173

Łączne całkowite dochody

0

0

0

0

4 135

46 661

50 796

3 750

54 546

Dywidenda

0

0

0

0

0

0

0

(2 031)

(2 031)

Przeniesienie wyniku netto z roku poprzedniego na zyski zatrzymane

0

0

0

6 437

0

(6 437)

0

0

0

Wykup i umorzenie udziałów w spółce zależnej

0

0

0

0

0

(142)

(142)

(409)

(551)

Nabycia akcji własnych

(41)

0

(16 459)

0

0

0

(16 500)

0

(16 500)

Pozostałe

0

0

25

0

0

188

213

0

213

Stan na 31 grudnia 2020 r.

1 240

0

195 497

17 822

5 689

80 804

301 052

9 441

310 493

Stan na 1 stycznia 2021 r.

1 240

0

195 497

17 822

5 689

80 804

301 052

9 441

310 493

Wynik netto za okres

0

0

0

0

0

8 788

8 788

12 550

21 338

Całkowite dochody za okres obrotowy

0

0

0

0

(209)

0

(209)

(3)

(212)

Łączne całkowite dochody

0

0

0

0

(209)

8 788

8 579

12 547

21 126

Dywidenda

0

0

0

0

0

(500)

(500)

(3 253)

(3 753)

Przeniesienie wyniku netto z roku poprzedniego

0

0

2 308

25 000

0

(27 308)

0

0

0

Sprzedaż i emisja akcji w spółce zależnej

0

0

9 269

0

0

275 737

285 006

112 998

398 004

Nabycia akcji własnych

0

(70 000)

0

0

0

0

(70 000)

0

(70 000)

Programy akcji pracowniczych - wynagrodzenie w formie akcji

0

0

0

28 343

0

0

28 343

0

28 343

Emisja akcji ONDE SA

0

0

0

387

0

0

387

133

520

Stan na 31 grudnia 2021 r.

1 240

(70 000)

207 074

71 552

5 480

337 521

552 867

131 866

684 733

  

 

 

 

SKONSOLIDOWANE SPRAWOZDANIE Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH

 

 

 

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

 

 

 

 

 

PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE Z DZIAŁALNOŚCI OPERACYJNEJ

 

 

 

Wynik brutto

85 395

64 253

Nota 4.2.

Amortyzacja

27 649

22 941

Nota 4.7.

Zyski (straty) z tytułu różnic kursowych

(23)

4 288

Nota 4.7.

Odsetki i udziały w zyskach (dywidendy)

8 653

2 107

Nota 6.11.

Pozostałe korekty niepieniężne

25 423

(201)

 

Zapłacony podatek dochodowy

(62 115)

(10 306)

Nota 6.11.

Zmiana stanu kapitału obrotowego

(258 345)

220 974

 

Przepływy pieniężne netto z działalności operacyjnej

(173 363)

304 056

 

PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE Z DZIAŁALNOŚCI INWESTYCYJNEJ

 

 

Nota 5.1.2.

Wpływy z tytułu spłat udzielonych pożyczek

7 393

8

Nota 6.11.

Wpływy pozostałe

20 910

948

 

Wydatki na nabycie rzeczowych aktywów trwałych

(88 063)

(13 414)

Nota 5.1.2.

Wydatki z tytułu udzielonych pożyczek

(37 406)

(10 000)

 

Wydatki na nabycie udziałów w spółkach

(46 547)

0

 

Inne

0

(513)

 

Przepływy pieniężne netto z działalności inwestycyjnej

(143 713)

(22 971)

 

PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE Z DZIAŁALNOŚCI FINANSOWEJ

 

 

Nota 3.2.

Wpływy z tytułu zaciągniętego zadłużenia - kredyty i pożyczki

72 952

27 712

Nota 3.4.

Wpływy z emisji obligacji

75 000

0

Nota 6.14.

Wpływy ze sprzedaży i emisji akcji spółki zależnej

398 004

0

 

Wpływy pozostałe

388

0

Nota 3.2.

Wydatki z tytułu spłaty zadłużenia kredytowego - kapitał

(19 720)

(129 849)

Nota 3.2.

Wydatki z tytułu spłaty zadłużenia leasingowego - kapitał

(8 874)

(9 495)

Nota 3.2.

Wydatki z tytułu spłaty zadłużenia - odsetki

(4 791)

(6 527)

 

Wypłata dywidend

(3 261)

(2 031)

Nota 3.1.

Nabycia akcji własnych

(70 000)

(16 500)

Nota 3.4.

Wykup dłużnych papierów wartościowych

(52 000)

0

 

Wydatki pozostałe

0

(8)

 

Przepływy pieniężne netto z działalności finansowej

387 698

(136 698)

 

PRZEPŁYWY PIENIĘŻNE NETTO

70 622

144 387

 

Środki pieniężne na początek okresu

292 588

148 201

 

Środki pieniężne na koniec okresu

363 210

292 588

 

 

 

 

1. INFORMACJE OGÓLNE

1.1. WPROWADZENIE

1.2. PODSTAWA SPORZĄDZENIA

1.3. ZASTOSOWANIE NOWYCH I ZMIENIONYCH STANDARDÓW I INTERPRETACJI:

2. KONTRAKTY BUDOWLANE

2.1. PRZYCHODY I KOSZTY Z TYTUŁU KONTRAKTÓW BUDOWLANYCH

2.2. NALEŻNOŚCI I ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU KONTRAKTÓW BUDOWLANYCH - KAUCJE

2.3. UZGODNIENIE KWOTY Z TYTUŁU NIEZAKOŃCZONYCH KONTRAKTÓW BUDOWLANYCH

3. ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM I ZADŁUŻENIEM

3.1. ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM

3.2. ZADŁUŻENIE NETTO

3.3. ZADŁUŻENIE Z TYTUŁU KREDYTÓW I POŻYCZEK

3.4. ZADŁUŻENIE Z TYTUŁU WYEMITOWANYCH OBLIGACJI

3.5. ZADŁUŻENIE Z TYTUŁU LEASINGU

3.6. AKTYWA STANOWIĄCE ZABEZPIECZENIA ZOBOWIĄZAŃ Z TYTUŁU ZADŁUŻENIA

3.7. AKTYWA I ZOBOWIĄZANIA WARUNKOWE

3.8. ŚRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY

4. NOTY OBJAŚNIAJĄCE DO SPRAWOZDAŃ Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW

4.1. ALTERNATYWNE MIERNIKI WYNIKÓW

4.2. SEGMENTY SPRAWOZDAWCZE

4.3. PRZYCHODY ZE SPRZEDAŻY

4.4. KOSZT WŁASNY SPRZEDAŻY

4.5. KOSZTY ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH

4.6. POZOSTAŁE PRZYCHODY I KOSZTY OPERACYJNE

4.7. PRZYCHODY I KOSZTY FINANSOWE

4.8. OPODATKOWANIE

4.9. WSPÓLNE PRZEDSIĘWZIĘCIA UMOWNE

5. INSTRUMENTY FINANSOWE I ZARZĄDZANIE RYZYKIEM FINANSOWYM

5.1. AKTYWA I ZOBOWIĄZANIA FINANSOWE

5.1.1. AKTYWA FINANSOWE

5.1.2. AKTYWA FINANSOWE – UDZIELONE POŻYCZKI

5.2. ZASADY ZARZĄDZANIA RYZYKIEM FINANSOWYM

5.2.1. RYZYKO RYNKOWE – RYZYKO WALUTOWE

5.2.2. RYZYKO RYNKOWE – RYZYKO STÓP PROCENTOWYCH

5.2.3. RYZYKO KREDYTOWE

5.2.4. RYZYKO PŁYNNOŚCI

6. NOTY POZOSTAŁE

6.1. RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE

6.1.1. KWOTY ZOBOWIĄZAŃ UMOWNYCH ZACIĄGNIĘTYCH W CELU NABYCIA RZECZOWYCH AKTYWÓW TRWAŁYCH

6.2. WARTOŚĆ FIRMY

6.3. WARTOŚĆ GODZIWA PRZEJĘĆ

6.4. UTRATA WARTOŚCI AKTYWÓW TRWAŁYCH

6.5. ZAPASY

6.6. NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU DOSTAW I USŁUG ORAZ NALEŻNOŚCI POZOSTAŁE

6.7. POZOSTAŁE AKTYWA

6.8. REZERWY

6.9. SPRAWY SPORNE

6.9.1. Istotne postępowania, w których Emitent jest powodem

6.9.2. Istotne postępowania, w których Emitent jest pozwanym

6.10. ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU DOSTAW I USŁUG ORAZ ZOBOWIĄZANIA POZOSTAŁE

6.11. WYJAŚNIENIA DO SPRAWOZDANIA Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH

6.12. STRUKTURA GRUPY

6.13. TRANSAKCJE Z PODMIOTAMI POWIĄZANYMI

6.14. IPO Spółki zależnej ONDE S.A.

 

 

 

W Sprawozdaniu Finansowym można zauważyć ikony, które reprezentują następujące:

 

Picture 115

Polityki rachunkowości

Picture 116

Szacunki

 

 

 

 

 

 

 

 

1.  INFORMACJE OGÓLNE

1.1.  WPROWADZENIE

Podmiotem Dominującym Grupy Kapitałowej Erbud S.A. („Grupa”) jest spółka Erbud S.A. („Jednostka Dominująca”), mająca siedzibę w Polsce, w Warszawie, ul. Franciszka Klimczaka nr 1.

Jednostka Dominująca została zarejestrowana w Polsce w Krajowym Rejestrze Sądowym 29 listopada 2006 roku pod numerem KRS 0000268667 (Sąd Rejonowy dla miasta stołecznego Warszawy w Warszawie, Polska XIII Wydział Gospodarczy KRS). Jednostka Dominująca jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. w Warszawie od 2007 roku, wchodzi w skład indeksu spółek budowlanych WIG Budownictwo.

Przedmiotem działalności Grupy są szeroko rozumiane usługi budowlano - montażowe wykonywane w systemie generalnego wykonawstwa w kraju i za granicą. Ponadto Erbud S.A. pełni w Grupie rolę centrum zarządzającego, doradczego i finansowego. Grupa działa na rynku polskim oraz na rynkach innych krajów Unii Europejskiej.

Czas trwania Jednostki Dominującej i jednostek wchodzących w skład Grupy jest nieoznaczony.


 

Szczegółową strukturę Grupy zamieszczono w nocie 6.12. Powyższa grafika pokazuje udział Erbud S.A. w poszczególnych spółkach z GK Erbud S.A. na dzień sporządzenia sprawozdania finansowego.

 1.2.  PODSTAWA SPORZĄDZENIA

Stwierdzenie o zgodności z MSSF 

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe Grupy na 31 grudnia 2021 r. sporządzone zostało zgodnie z Międzynarodowymi Standardami Sprawozdawczości Finansowej zatwierdzonymi przez Unię Europejską.

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe jest przedstawione w złotych („PLN”), a wszystkie wartości podane
są w tysiącach.

Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone według zasady kosztu historycznego, z wyjątkiem pochodnych instrumentów finansowych wycenianych do wartości godziwej.

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało zatwierdzone przez Zarząd w dniu 4 kwietnia 2022 r.

Kontynuacja działalności

Niniejsze skonsolidowane sprawozdanie finansowe zostało sporządzone przy założeniu kontynuowania działalności gospodarczej przez Grupę w dającej się przewidzieć przyszłości. Na dzień zatwierdzenia niniejszego sprawozdania finansowego nie stwierdza się istnienia okoliczności wskazujących na zagrożenie kontynuowania działalności przez Grupę.

Wpływ COVID-19

Grupa nie odnotowała istotnego wpływu COVID-19 na bieżącą działalność. Realizowane kontrakty budowlane przebiegały zgodnie z założonymi harmonogramami, nie odnotowano również kar za opóźnienia w realizacji projektów. Dodatkowe koszty spowodowane zapewnieniem pracownikom niezbędnego bezpieczeństwa nie były istotne i nie wpłynęły istotnie na wyniki Grupy w roku 2021. Pandemia koronawirusa nie przełożyła się na pogorszenie płynności,
a Grupa przez cały rok utrzymywała stabilne, wysokie saldo środków pieniężnych terminowo regulując swoje zobowiązania. Grupa nie odnotowała również zmian w odzyskiwalności należności, które były regulowane przez klientów na bieżąco, bez istotnych opóźnień.

Wycena do wartości godziwej

W wycenie do wartości godziwej składnika aktywów lub zobowiązania, Grupa bierze pod uwagę właściwości danego składnika aktywów lub zobowiązań, jeżeli uczestnicy rynku biorą te cechy pod uwagę przy wycenie aktywów lub zobowiązań na dzień wyceny. Grupa klasyfikuje zasady pomiaru wartości godziwej wykorzystując hierarchię wartości godziwej odzwierciedlającą wagę danych źródłowych wykorzystywanych do wyceny, zgodną z zapisami MSSF 13.
Na poszczególne dni bilansowe Grupa nie posiada pozycji wycenianych do wartości godziwej lecz ujawnia wartość godziwą w odniesieniu do pozycji wycenianych według zamortyzowanego kosztu.

Przeliczanie pozycji w walutach obcych

Pozycje zawarte w sprawozdaniu finansowym wycenia się w walucie podstawowego środowiska gospodarczego,
w którym jednostka prowadzi działalność („waluta funkcjonalna”). Walutą funkcjonalną spółek polskich w Grupie
jest PLN, a spółek niemieckich EUR, zaś walutą prezentacji sprawozdań finansowych jest złoty polski (PLN).

Transakcje w walutach obcych wykazuje się w księgach na moment początkowego ujęcia w wartości przeliczonej
na złote według kursu średniego NBP z dnia transakcji.

Na dzień bilansowy aktywa i zobowiązania pieniężne wyrażone w walutach innych niż polski złoty są przeliczane na złote polskie przy zastosowaniu obowiązującego na koniec okresu sprawozdawczego średniego kursu ustalonego dla danej waluty przez Narodowy Bank Polski. Powstałe z przeliczenia różnice kursowe ujmowane są odpowiednio w pozycji przychodów (kosztów) finansowych lub, w przypadkach określonych zasadami (polityką) rachunkowości, kapitalizowane w wartości aktywów.

Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według kosztu historycznego wyrażonego w walucie obcej
są wykazywane po kursie historycznym z dnia transakcji. Aktywa i zobowiązania niepieniężne ujmowane według wartości godziwej wyrażonej w walucie obcej są przeliczane po kursie z dnia dokonania wyceny do wartości godziwej.

  

1.3.  ZASTOSOWANIE NOWYCH I ZMIENIONYCH STANDARDÓW I INTERPRETACJI:

 W niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym zastosowano po raz pierwszy następujące nowe standardy oraz zmiany do obowiązujących standardów, które weszły w życie w 2021 r.:

 

a)  Zmiany do MSSF 9, MSR 39, MSSF 7, MSSF 4 oraz MSSF 16 związane z reformą IBOR

W odpowiedzi na oczekiwaną reformę stóp referencyjnych (reforma IBOR) Rada Międzynarodowych Standardów Rachunkowości opublikowała drugą część zmian do MSSF 9, MSR 39, MSSF 7, MSSF 4 i MSSF 16, które mają zastosowanie od 1 stycznia 2021 r. Zmiany odnoszą się do kwestii księgowych, które pojawią się w momencie,
gdy instrumenty finansowe oparte na IBOR przejdą na nowe stopy procentowe. Zmiany wprowadzają szereg wytycznych i zwolnień, w szczególności praktyczne uproszczenie w przypadku modyfikacji umów wymaganych przez reformę, które będą ujmowane poprzez aktualizację efektywnej stopy procentowej, zwolnienie z obowiązku zakończenia rachunkowości zabezpieczeń, tymczasowe zwolnienie z konieczności identyfikacji komponentu ryzyka, a także obowiązek zamieszczenia dodatkowych ujawnień. Powyższa zmiana nie miała wpływu na Grupę.

b)  Zmiana do MSSF 4: Zastosowanie MSSF 9 „Instrumenty finansowe”

Zmiana do MSSF 4 „Umowy ubezpieczeniowe” odracza zastosowanie standardu MSSF 9 „Instrumenty finansowe” do dnia 1 stycznia 2023 r. do momentu rozpoczęcia obowiązywania MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe”.

Na dzień sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego, stosowanie tego standardu
jest odroczone do 2023r.

c)  Zmiany do MSSF 16 „Leasing”

W związku z pandemią koronawirusa (COVID-19), w 2020 r. wprowadzono zmianę do standardu MSSF 16,
która umożliwiła zastosowanie uproszczenia w zakresie oceny, czy zmiany w umowach leasingowych wprowadzone w czasach pandemii stanowią modyfikacje leasingu. W rezultacie leasingobiorcy mogli skorzystać z uproszczenia polegającego na niestosowaniu wytycznych MSSF 16 dotyczących modyfikacji umów leasingowych. Ponieważ zmiana ta dotyczyła redukcji w opłatach leasingowych należnych do dnia 30 czerwca 2021 r. i wcześniej,
stąd w marcu 2021 r. Rada wydłużyła dostępność praktycznego rozwiązania dotyczącego ulg w płatnościach leasingowych do czerwca 2022 r. Zmiana obowiązuje od 1 kwietnia 2021 r. z możliwością jej wcześniejszego zastosowania.

Zmiana ta nie ma istotnego wpływu na sprawozdania finansowe Grupy.

 

Opublikowane standardy i interpretacje, które jeszcze nie obowiązują i nie zostały wcześniej zastosowane przez Grupę.

 

W niniejszym skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym Grupa nie zdecydowała o wcześniejszym zastosowaniu następujących opublikowanych standardów, interpretacji lub poprawek do istniejących standardów przed ich datą wejścia w życie:

a)  MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” oraz zmiany do MSSF 17

MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” został wydany przez Radę Międzynarodowych Standardów Rachunkowości 18 maja 2017 r., natomiast zmiany do MSSF 17 opublikowano 25 czerwca 2020 r. Nowy zmieniony standard obowiązuje dla okresów rocznych rozpoczynających się 1 stycznia 2023 r. lub po tej dacie.

MSSF 17 Umowy ubezpieczeniowe zastąpi obecnie obowiązujący MSSF 4, który zezwala na różnorodną praktykę
w zakresie rozliczania umów ubezpieczeniowych. MSSF 17 zasadniczo zmieni rachunkowość wszystkich podmiotów, które zajmują się umowami ubezpieczeniowymi i umowami inwestycyjnymi.

Grupa zastosuje MSSF 17 po jego zatwierdzeniu przez Unię Europejską.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

 

b)  Zmiany do MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych”

Rada opublikowała zmiany do MSR 1, które wyjaśniają kwestię prezentacji zobowiązań jako długo- i krótkoterminowe. Opublikowane zmiany obowiązują dla sprawozdań finansowych za okresy rozpoczynające się
z dniem 1 stycznia 2023 r. lub po tej dacie.

Na dzień sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego, zmiana ta nie została jeszcze zatwierdzona przez Unię Europejską.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

c)  Zmiany do MSSF 3 „Połączenia przedsięwzięć”

Opublikowane w maju 2020 r. zmiany do standardu mają na celu zaktualizowanie stosownych referencji do Założeń Koncepcyjnych w MSSF, nie wprowadzając zmian merytorycznych dla rachunkowości połączeń przedsiębiorstw.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

d)  Zmiany do MSR 16 „Rzeczowe aktywa trwałe”

Zmiana wprowadza zakaz korygowania kosztu wytworzenia rzeczowych aktywów trwałych o kwoty uzyskane
ze sprzedaży składników wyprodukowanych w okresie przygotowywania rzeczowych aktywów trwałych
do rozpoczęcia funkcjonowania zgodnie z zamierzeniami kierownictwa. Zamiast tego jednostka rozpozna ww. przychody ze sprzedaży i powiązane z nimi koszty bezpośrednio w rachunku zysków i strat. Zmiana obowiązuje
dla sprawozdań finansowych za okresy rozpoczynające się z dniem 1 stycznia 2022 r. lub po tej dacie.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

e)  Zmiany do MSR 37 „Rezerwy, zobowiązania warunkowe i aktywa warunkowe”

Zmiany do MSR 37 dostarczają wyjaśnień odnośnie do kosztów, które jednostka uwzględnia w analizie, czy umowa jest kontraktem rodzącym obciążenia. Zmiana obowiązuje dla sprawozdań finansowych za okresy rozpoczynające się z dniem 1 stycznia 2022 r. lub po tej dacie.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

f)  Roczne zmiany do MSSF 2018 - 2020

“Roczne zmiany MSSF 2018-2020” wprowadzają zmiany do standardów: MSSF 1 „Zastosowanie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej po raz pierwszy”, MSSF 9 „Instrumenty finansowe”, MSR 41 „Rolnictwo” oraz do przykładów ilustrujących do MSSF 16 „Leasing”.

Poprawki zawierają wyjaśnienia oraz doprecyzowują wytyczne standardów w zakresie ujmowania oraz wyceny.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

g)  Zmiany do MSR 1 „Prezentacja sprawozdań finansowych” oraz wytyczne Rady MSSF
w zakresie ujawnień dotyczących polityk rachunkowości w praktyce

Zmiana do MSR 1 wprowadza wymóg ujawniania istotnych informacji dotyczących zasad rachunkowości,
które zostały zdefiniowane w standardzie. Zmiana wyjaśnia, że informacje na temat polityk rachunkowości
są istotne, jeżeli w przypadku ich braku, użytkownicy sprawozdania finansowego nie byliby w stanie zrozumieć innych istotnych informacji zawartych w sprawozdaniu finansowym. Ponadto, dokonano również zmian wytycznych Rady w zakresie stosowania koncepcji istotności w praktyce, aby zapewnić wytyczne dotyczące stosowania pojęcia istotności do ujawnień dotyczących zasad rachunkowości. Na dzień sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego, zmiany te nie zostały jeszcze zatwierdzone przez Unię Europejską.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

h)  Zmiany do MSR 8 „Zasady (polityka) rachunkowości, zmiany wartości szacunkowych
i korygowanie błędów”

W lutym 2021 r. Rada opublikowała zmianę do MSR 8 „Zasady (polityka) rachunkowości, zmiany wartości szacunkowych i korygowanie błędów” w zakresie definicji wartości szacunkowych. Zmiana do MSR 8 wyjaśnia,
w jaki sposób jednostki powinny odróżniać zmiany zasad rachunkowości od zmian wartości szacunkowych.
Na dzień sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego, zmiany te nie zostały jeszcze zatwierdzone przez Unię Europejską.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

i)  Zmiany do MSR 12 „Podatek dochodowy”

Zmiany do MSR 12 precyzują, w jaki sposób rozliczać podatek odroczony od transakcji takich jak leasing
i zobowiązania z tytułu wycofania z eksploatacji. Przed zmianą do standardu istniały niejasności co do tego,
czy zwolnienie dotyczące ujmowania podatku odroczonego rozpoznanego po raz pierwszy miało zastosowanie do tego typu transakcji, tj. w przypadku których ujmowane są zarówno aktywa, jak i zobowiązania z tytułu podatku odroczonego. Wprowadzone zmiany do MSR 12 wyjaśniają, że zwolnienie nie ma zastosowania oraz, że jednostki są zobowiązane do ujmowania podatku odroczonego od takich transakcji. Zmiany nakładają na spółki obowiązek ujmowania podatku odroczonego od transakcji, które w momencie początkowego ujęcia powodują powstanie jednakowych różnic przejściowych podlegających opodatkowaniu i odliczeniu.

Zmiana obowiązuje dla sprawozdań finansowych za okresy rozpoczynające się z dniem 1 stycznia 2023 r. lub po tej dacie. Na dzień sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego, zmiany te nie zostały jeszcze zatwierdzone przez Unię Europejską.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

j)  Zmiana do MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe”

Zmiana ta dotyczy wymogów przejściowych w związku z zastosowaniem po raz pierwszy MSSF 17 „Umowy ubezpieczeniowe” oraz MSSF 9 „Instrumenty finansowe”. Zmiana wprowadza możliwość poprawy użyteczności informacji dla inwestorów na temat pierwszego zastosowania nowego standardu.

Zmiana dotyczy wyłącznie przejścia ubezpieczycieli na nowy standard, nie ma wpływu na żadne inne wymogi zawarte w MSSF 17.

Na dzień sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego, zmiany te nie zostały jeszcze zatwierdzone przez Unię Europejską.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

k)  MSSF 14 „Regulacyjne rozliczenia międzyokresowe”

Standard ten pozwala jednostkom, które sporządzają sprawozdanie finansowe zgodnie z MSSF po raz pierwszy
(z dniem 1 stycznia 2016 r. lub po tej dacie), do ujmowania kwot wynikających z działalności o regulowanych cenach, zgodnie z dotychczas stosowanymi zasadami rachunkowości. Dla poprawienia porównywalności,
z jednostkami które stosują już MSSF i nie wykazują takich kwot, zgodnie z opublikowanym MSSF 14 kwoty wynikające z działalności o regulowanych cenach, powinny podlegać prezentacji w odrębnej pozycji zarówno
w sprawozdaniu z sytuacji finansowej jak i w rachunku zysków i strat oraz sprawozdaniu z innych całkowitych dochodów.

Decyzją Unii Europejskiej MSSF 14 nie zostanie zatwierdzony.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

l)  Zmiany do MSSF 10 i MSR 28 dot. sprzedaży lub wniesienia aktywów pomiędzy inwestorem,
a jego jednostkami stowarzyszonymi lub wspólnymi przedsięwzięciami

Zmiany rozwiązują problem aktualnej niespójności pomiędzy MSSF 10, a MSR 28. Ujęcie księgowe zależy od tego, czy aktywa niepieniężne sprzedane lub wniesione do jednostki stowarzyszonej lub wspólnego przedsięwzięcia stanowią „biznes” (ang. business).

W przypadku, gdy aktywa niepieniężne stanowią „biznes”, inwestor wykazuje pełny zysk lub stratę na transakcji. Jeżeli zaś aktywa nie spełniają definicji biznesu, inwestor ujmuje zysk lub stratę tylko w zakresie części stanowiącej udziały innych inwestorów.

Zmiany zostały opublikowane 11 września 2014 r. Na dzień sporządzenia niniejszego skonsolidowanego sprawozdania finansowego, zatwierdzenie tej zmiany jest odroczone przez Unię Europejską.

Powyższa zmiana nie będzie miała istotnego wpływu na Grupę.

 

2.  KONTRAKTY BUDOWLANE

Grupa podpisuje umowy w cenach stałych na realizację kontraktów budowlanych głównie w zakresie budowy mieszkań (w tym całych osiedli), hoteli, obiektów SPA, centrów handlowych, farm wiatrowych, elektrowni, hal produkcyjnych, autostrad.

Przychody i koszty z tytułu wykonywanych kontraktów budowlanych Grupa rozpoznaje w czasie w miarę postępu stopnia wykonywanych prac. Część Spółek w Grupie dokonuje pomiaru stopnia wykonania kontraktu stosując metodę opartą na wynikach, tj. ustala wartość przychodów i kosztów z wykonania kontraktów budowlanych w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia bilansowego proporcjonalnie do stopnia realizacji danego kontraktu w drodze oceny osiągniętych wyników i etapów prac. Część Spółek natomiast stosuje metodę opartą na nakładach tj. ustala wartość przychodów z wykonania kontraktów budowlanych w okresie od dnia zawarcia umowy do dnia bilansowego proporcjonalnie do stopnia realizacji danego kontraktu w drodze wyliczenia stopnia zaawansowania prac w oparciu
o stosunek rozpoznanych na danym kontrakcie kosztów do całkowitego budżetu kosztów przygotowanego dla danego kontraktu. Od otrzymanych w ten sposób wielkości Grupa odlicza przychody i koszty, które wpłynęły na wynik finansowy w latach ubiegłych, uzyskując przychody i koszty z tytułu wykonywanych kontraktów budowlanych dotyczące bieżącego okresu. Zmiana szacunku stopnia zaawansowania realizacji umowy traktowana jest jako zmiana szacunku i wpływa na kwotę ujętego przychodu w okresie w którym dokonano zmiany szacunku stopnia zaawansowania. Jeżeli stopień zaawansowania niezakończonej usługi (w tym budowlanej) lub przewidywany, całkowity koszt jej wykonania nie może być na dzień bilansowy ustalony w sposób wiarygodny, to przychód ustalany jest w wysokości poniesionych w danym okresie sprawozdawczym kosztów, nie wyższych jednak od kosztów, których pokrycie w przyszłości przez zamawiającego jest oczekiwane.

Drugostronnie, wyniki wyceny (tj. ustalenia przychodów i kosztów metodą stopnia zaawansowania) ujmowane są jako „Wycena kontraktów budowlanych – aktywa (lub pasywa)”. Salda aktywów z tytułu kontraktów budowlanych wynikające z nadwyżki przychodu rozpoznanego metodą opartą na wynikach nad przychodem zafakturowanym, są obejmowane odpisem z tytułu utraty wartości, wyliczanym analogicznie jak dla należności handlowych nieprzeterminowanych. Wszystkie aktywa z tytułu kontraktów budowlanych znajdują się w Poziomie 2 modelu utraty wartości i stosuje się do wyliczenia odpisu z tytułu utraty wartości tych aktywów uproszczone podejście na bazie matrycy (analogicznie jak dla należności handlowych). Z uwagi na sposób rozpoznawania sald z tytułu aktywów
z tytułu kontraktów budowlanych, nie podlegają one wiekowaniu i są traktowane w całości jako bieżące, nieprzeterminowane.Fakturowanie prac wykonywanych w ramach realizacji kontraktów budowlanych odbywa się zgodnie z harmonogramem określonym w umowie. Przychody zafakturowane Grupa ujmuje w linii „Należności
z tytułu dostaw i usług(Nota 6.6.). Kontrahenci w ramach kontraktów budowlanych podpisywanych z Grupą zatrzymują część zapłat jako gwarancje dobrego wykonania umowy. Kwoty te ujmowane są „Należności z tytułu kontraktów budowlanych – kaucje” i podlegają zwrotowi najczęściej po zakończeniu projektu lub po zakończeniu okresu gwarancji.

Do realizacji prac związanych z realizacją kontraktów budowlanych Grupa angażuje podwykonawców. Zafakturowane koszty z tytułu ich zatrudnienia ujmuje jako „Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz zobowiązania pozostałe” (Nota 6.10.). Zatrzymane przez Grupę części zapłat wobec podwykonawców z tytułu gwarancji dobrego wykonania umowy Grupa ujmuje w pozycji „Zobowiązania z tytułu kontraktów budowlanych – kaucje”. Podział przychodów na przychody rozpoznawane w czasie i punkcie w czasie został zaprezentowany w Nocie 4.2.

W związku z realizacją kontraktów budowlanych i różnicą w momencie ujmowania przychodów i kosztów na potrzeby księgowe i podatkowe, w sprawozdaniu z sytuacji finansowej ujmuje się aktywa i zobowiązania z tytułu odroczonego podatku dochodowego – patrz Nota 4.8.


 

Grupa tworzy rezerwy na kontrakty z ujemną marżą w momencie zidentyfikowania przesłanek, że dany realizowany kontrakt budowlany zamknie się ze stratą. Rezerwy tworzone są w koszty danego okresu
w pełnej wartości prognozowanej straty na danym kontrakcie i są wykazywane w bilansie w linii „Rezerwy”

Grupa udziela swoim odbiorcom jedynie gwarancji podstawowych, które nie stanowią odrębnego zobowiązania do wykonania świadczenia. Okres objęty gwarancją różni się w zależności od realizowanego kontraktu oraz elementów składowych, których dotyczy gwarancja.

Do realizacji swoich prac związanych z realizacją kontraktów budowlanych Grupa angażuje podwykonawców.
W odniesieniu do prac wykonywanych przez podwykonawców Grupa działa jako główny wykonawca (ang. principal). Zafakturowane koszty z tytułu ich zatrudnienia ujmuje jako „Zobowiązania z tytułu dostaw i usług (nota 6.10.). Zatrzymane przez Grupę części zapłat wobec podwykonawców z tytułu gwarancji dobrego wykonania umowy Grupa ujmuje w pozycji „Zobowiązania wobec podwykonawców – kaucje”.

W przypadku niektórych kontraktów budowlanych realizowanych w ramach wspólnych porozumień umownych,
w których Grupa jest liderem konsorcjum lub zlecenia, Grupa oceniła, iż występuje w charakterze pośrednika
w odniesieniu do prac wykonanych przez drugiego wspólnika, a które Grupa jako leader fakturuje na rzecz zamawiającego. Grupa określa swoją rolę jako rolę pośrednika w danym zleceniu w przypadku, gdy identyfikuje konkretne dobra oraz usługi, które mają być dostarczone, nad którymi nie sprawuje kontroli przed przekazaniem ich klientowi. W przypadku, gdy Grupa pełni rolę pośrednika, rozpoznaje przychód w momencie wypełnienia zobowiązania do wykonania świadczenia w umownej kwocie opłaty lub prowizji będzie uprawniona w zamian
za zlecenie dostarczenia konkretnych usług lub dóbr przez inny podmiot. Z uwagi na charakter zawieranych konsorcjów oraz zleceń, w których Grupa pełni rolę lidera, nie występują opisane powyżej opłaty i prowizje stąd
w Grupie nie powstaje przychód z tyt. prowizji za fakturowanie na rzecz klienta prac wykonanych przez drugiego konsorcjanta. Grupa jako przychód ujmuje wyłącznie kwoty wynagrodzenia należnego z tyt. wykonania na rzecz zamawiającego swojego zakresu prac zgodnie z polityką opisaną powyżej.

Termin płatności dla świadczonych przez Grupę kontraktów o usługi budowlane wynosi od 30 do 180 dni od dnia wystawienia faktury, a dla sprzedaży pozostałej wynosi zazwyczaj 30 dni od dnia wystawienia faktury. Zawierane kontrakty nie zawierają zatem istotnego elementu finansowania za wyjątkiem kwot zafakturowanych z tytułu realizacji kontraktów budowlanych, które spłacane są w późniejszym okresie czasu, gdyż stanowią kaucje zatrzymane przez klienta. Kwoty zatrzymane z poszczególnych faktur stanowią maksymalnie do 10% wynagrodzenia z tyt. realizacji umowy i podlegają zwolnieniu w okresie maksymalnie do 5 lat po zakończeniu realizacji zlecenia. Przychód
z realizacji kontraktów budowlanych w części, która jest zatrzymana jako kaucja ujmowany jest w kwocie zdyskontowanej.
 

 

Zastosowanie metody opartej na wynikach lub nakładach do ujmowania przychodów i kosztów z tytułu kontraktów budowlanych wymaga szacunku w odniesieniu do określenia stopnia realizacji prac
na danym kontrakcie, tj. obmiaru wykonanych prac na dzień bilansowy (metoda oparta na wynikach)
lub oszacowania całkowitego budżetu kosztów na danym kontrakcie (metoda oparta na nakładach).

Metoda oparta na wynikach:

Fizycznego obmiaru, służącego określaniu stopnia realizacji umowy, dokonują pracownicy budowy. Pomiar dokonywany jest odrębnie dla poszczególnych zakresów prac, tj. elementów lub etapów realizowanego kontraktu, według przypisanych im mierników (głównie m2, kg i szt.).

W Grupie funkcjonują stosowne procesy kontroli służące zapewnieniu, że kalkulacja realizacji wyników danego projektu odbywa się w oparciu o bieżące i wiarygodne szacunki dotyczące obmiaru, podlegające weryfikacji
i akceptacji przez wyznaczone do tego procesu osoby. Wykonany przez pracowników budowy obmiar podlega weryfikacji przez dyrektora oddziału, któremu podlega budowa, a następnie dodatkowo przez komórkę audytu wewnętrznego Grupy.

Metoda oparta na nakładach:

Budżety kosztowe dla danych kontraktów są przygotowywane przez Kadrę Zarządzającą Grupy na etapie ofertowania i aktualizowane w ciągu roku finansowego lub w momencie zidentyfikowania przesłanek do rewizji budżetu kosztowego lub przychodowego. W przypadku zaistnienia zdarzeń pomiędzy oficjalnymi rewizjami budżetu, które w istotny sposób wpływają na wynik kontraktu, wartość całkowitych przychodów lub kosztów kontraktu aktualizowana jest na bieżąco, tj. zmiany zakresu kontraktu znajdują odzwierciedlenie w prowadzonym przez Grupę systemie wewnętrznym od razu po tym, jak zostaną wynegocjowane przez Grupę z klientem.

Grupa prowadzi ewidencję realizowanych projektów – umów o kontrakty budowlane w systemie wewnętrznym służącym do zarządzania projektami. Informacje dotyczące danego kontraktu, w tym stopnia jego realizacji,
są wprowadzane do systemu przez kierownika kontraktu/budowy, a następnie zatwierdzane przez dyrektora oddziału, któremu podlega budowa. Budżety poszczególnych kontraktów podlegają w ciągu roku formalnemu procesowi aktualizacji w oparciu o bieżące informacje w ciągu roku i są zatwierdzane przez Zarząd. W przypadku zaistnienia zdarzeń pomiędzy oficjalnymi rewizjami budżetu, które w istotny sposób wpływają na wynik kontraktu, wartość całkowitych przychodów lub kosztów kontraktu aktualizowana jest na bieżąco, tj. zmiany zakresu kontraktu znajdują odzwierciedlenie w prowadzonym przez Grupę systemie wewnętrznym od razu po tym, jak zostaną wynegocjowane przez Grupę z klientem.

 

 

 2.1.  PRZYCHODY I KOSZTY Z TYTUŁU KONTRAKTÓW BUDOWLANYCH

 

Kwoty przychodów i kosztów z tytułu kontraktów budowlanych za okres i kumulatywnie ujęto w tabeli poniżej.

 

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

 

Kontrakty w okresie

Kontrakty w okresie

Kwoty ujęte w okresie

 

 

Przychody z tytułu umów o budowę

2 700 958

1 988 503

Koszty z tytułu umów o budowę

2 406 748

1 838 433

Wynik przed ujęciem i rozliczeniem rezerw na kontrakty rodzące obciążenia

294 210

150 070

Utworzenie rezerw na kontrakty rodzące obciążenia

1 771

-

Rozwiązanie/wykorzystanie rezerw utworzonych w poprzednich okresach

2 864

-

Wynik brutto

293 117

150 070

 

 

 

Marża zysku brutto

 

 

bez uwzględnienia rezerw na kontrakty rodzące obciążenia

11%

8%

z uwzględnieniem rezerw na kontrakty rodzące obciążenia

11%

8%

 

 

 

Marża zysku brutto jest definiowana jako zysk brutto ze sprzedaży dzielony przez przychody ze sprzedaży.

 

2.2.  NALEŻNOŚCI I ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU KONTRAKTÓW BUDOWLANYCH - KAUCJE

Należności z tytułu kontraktów budowlanych – kaucje są utrzymywane w celu ściągnięcia umownych przepływów, które obejmują wyłącznie spłaty kapitału i odsetek ( „SPPI” ang. Solely payment of principal and interest) i są wyceniane według zamortyzowanego kosztu z uwzględnieniem ewentualnego odpisu aktualizującego. Na moment początkowego ujęcia te aktywa finansowe ujmuje się w wartości nominalnej, tj. według kwot pierwotnie zafakturowanych, pomniejszonych o wartość dyskonta. Sposób kalkulacji wartości dyskonta wskazano w nocie 6.5. Wartość należnych kaucji jest aktualizowana przez Grupę o odpisy z tytułu utraty wartości ujmowane zgodnie z zasadą rachunkowości wskazane w nocie 6.5. i prezentowane w pozycji „Odpisy z tytułu utraty wartości aktywów finansowych” w sprawozdaniu
z wyniku.

Zobowiązania z tytułu kaucji są wyceniane w momencie początkowego ujęcia w wartości godziwej (tj. kwocie płatności zdyskontowanych przy zastosowaniu aktualnej rynkowej stopy procentowej dla takich zobowiązań)
i w tej wysokości ujmowany jest koszt usług podwykonawców. . W późniejszych okresach zobowiązania z tytułu kaucji wyceniane są według zamortyzowanego kosztu a koszty odsetek ujmowane są w kosztach finansowych

 

 

 

 

 

2021

 

2020

 

Zwrot do
12 miesięcy

Zwrot pow.
12 miesięcy

Razem

Zwrot do
12 miesięcy

Zwrot pow.
12 miesięcy

Razem

Należności z tytułu kontraktów budowlanych - kaucje po zdyskontowaniu

15 440

16 822

32 262

25 734

13 425

39 159

Odpis z tytułu utraty wartości

(251)

(2 390)

(2 641)

(707)

(1 421)

(2 128)

Należności z tytułu kontraktów budowlanych - kaucje

15 189

14 432

29 621

25 027

12 004

37 031

Zobowiązania wobec podwykonawców - kaucje po uwzględnieniu dyskonta

130 829

15 855

146 684

124 460

15 901

140 361

 

 

2.3.  UZGODNIENIE KWOTY Z TYTUŁU NIEZAKOŃCZONYCH KONTRAKTÓW BUDOWLANYCH

 

 

 

 

2021

2020

Przychody z tytułu niezakończonych umów o budowę narastająco

3 564 549

2 817 785

Kwoty zafakturowane do klientów narastająco (bez zaliczek)

3 484 845

2 878 977

Saldo rozliczeń z tytułu niezakończonych kontraktów budowlanych

79 704

(61 192)

w tym:

 

 

(1)Aktywa z tytułu wykonanych niezafakturowanych prac budowlanych brutto

199 795

103 195

Odpis z tytułu utraty wartości aktywów z tytułu kontraktów budowlanych

(1 327)

(977)

(1a)Aktywa z tytułu wykonanych niezafakturowanych prac budowlanych netto

198 468

102 218

(2)Zobowiązania z tytułu wymagalnych zafakturowanych i niewykonanych prac budowlanych - zobowiązania z tytułu kontraktów

118 764

163 410

 

 

 

Koszty z tytułu umów o budowę narastająco

1 737 487

1 795 705

Ujęte straty narastająco

274

-

Koszty zafakturowane od podwykonawców oraz koszty własne narastająco

1 765 803

1 832 720

Saldo rozliczeń z tytułu kontraktów budowlanych

28 316

37 015

w tym:

 

 

(3)Aktywa z tytułu zafakturowanych niewykonanych przez podwykonawców prac budowlanych

103 670

76 888

(4)Zobowiązania z tytułu wymagalnych niezafakturowanych przez podwykonawców prac budowlanych

75 354

39 873

Saldo rozliczeń z tytułu kontraktów budowlanych

108 020

(24 177)

w tym:

 

 

Wycena kontraktów budowlanych - aktywa - RAZEM

302 138

179 106

Wycena kontraktów budowlanych - rozliczenie sald (2)+(4)

194 118

203 283

Zobowiązania z tytułu kontraktów budowlanych - zaliczki otrzymane

49 930

31 180

Wycena kontraktów budowlanych - pasywa - RAZEM

244 048

234 463

 

 

 

Dla wszystkich dat będących początkami okresów wskazanych w tabeli powyżej, całe salda zobowiązań kontraktowych na początek okresu zostały rozpoznane jako przychody w danym okresie.

 

Zmiany w wartości aktywów i zobowiązań z wyceny kontraktów wynikają ze specyfiki rozliczania kontraktów budowlanych oraz harmonogramów fakturowania na poszczególnych kontraktach.

 

  

3.  ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM I ZADŁUŻENIEM

3.1. 

Kapitał podstawowy obejmuje akcje zwykłe i jest wykazywany według wartości nominalnej (zgodnej
ze statutem Jednostki Dominującej oraz wpisem do Krajowego Rejestru Sądowego).

Nadwyżka ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnejto kwota równa nadwyżce cen obejmowania akcji Jednostki Dominującej ponad ich wartość nominalną. Ujmowana jest w linii Kapitał zapasowy
ze sprzedaży akcji powyżej ich wartości nominalnej.

Pozostałe kapitały zapasowe tworzone są głównie z zysku lat ubiegłych, w tym kwot obligatoryjnie przekazywanych na kapitał zapasowy zgodnie z wymogami KSH.

Kapitały rezerwowe tworzone są z zysku lat ubiegłych, z przeznaczeniem na cele wskazane w statucie.

Kapitał własny przypisany udziałowcom niekontrolującym stanowi część kapitałów własnych jednostek zależnych objętych konsolidacją pełną, która należy do innych udziałowców aniżeli jednostki wchodzące w skład Grupy.

Wynik netto jednostek zależnych w części należącej do udziałowców innych niż jednostki wchodzące w skład Grupy stanowi wynik udziałowców niekontrolujących.

ZARZĄDZANIE KAPITAŁEM

Kapitał zapasowy Jednostki Dominującej tworzony jest zgodnie z postanowieniami Kodeksu Spółek Handlowych oraz decyzjami akcjonariuszy. Zgodnie z Kodeksem Spółek Handlowych na pokrycie straty należy utworzyć kapitał zapasowy, do którego przelewa się co najmniej 8% zysku za dany rok obrotowy, dopóki kapitał ten nie osiągnie

co najmniej jednej trzeciej kapitału zakładowego. Tak utworzony kapitał zapasowy nie podlega podziałowi.
O użyciu kapitału zapasowego i rezerwowego rozstrzyga Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, jednakże część kapitału zapasowego można użyć jedynie na pokrycie straty wykazanej w sprawozdaniu finansowym i nie podlega on podziałowi na inne cele.

Grupa zarządza strukturą kapitałową i w wyniku zmian warunków ekonomicznych wprowadza do niej zmiany.
W celu utrzymania lub skorygowania struktury kapitałowej, Grupa może odpowiednio kształtować wypłatę dywidendy
dla akcjonariuszy lub wyemitować nowe akcje.

Głównym celem zarządzania kapitałem Grupy jest utrzymanie dobrego ratingu kredytowego i bezpiecznych wskaźników kapitałowych, które wspierałyby działalność operacyjną Grupy i zwiększałyby wartość dla jej akcjonariuszy.

Dnia 19 lutego 2021 roku, Spółka ONDE wyemitowała 1.105.000 akcji w ramach programu pracowniczego. Wszystkie akcje emitowane w ramach programu zostały objęte przez pracowników. Akcje zostały przyznane pracownikom
w zamian za pracę wykonaną w przeszłości, stąd też Grupa rozpoznała koszt jednorazowo w momencie objęcia przez nich akcji. Wartość godziwa programu pracowniczego została oszacowana jako iloczyn wartości jednej wynikającej z  wyceny Grupy pomniejszonej o cenę za jaką pracownicy mogli objąć akcję oraz liczby wyemitowanych akcji.

Koszt programu motywacyjnego został rozpoznany w sprawozdaniu z wyniku jednorazowo, z uwagi na fakt,
że w przypadku nabytych akcji pracownicy objęci programem nabyli prawa do świadczeń jednorazowo. Pozostałe zapisy umowne, w tym opcja odkupu akcji przez ONDE S.A. mają jedynie charakter ochronny i ONDE S.A. nie ma intencji skorzystania z powyższych zapisów.

  

Stopa zwrotu z kapitału - ROE

 

 

 

 

2021

2020

Zakładany przez Zarząd poziom kształtowania się wskaźnika

(1) Zysk brutto przypadający akcjonariuszom Jednostki Dominującej

35 170

59 518

 

(2) Kapitał własny

684 733

310 493

 

ROE [(1)/(2) * 100%]

5,14%

19,17%

powyżej 7%

 

Po skorygowaniu o efekt zdarzeń jednorazowych (tj. wynagrodzenie w formie akcji, koszty transakcji przejęcia IKR, zarachowane premie dla pracowników naliczone na skutek sprzedaży akcji ONDE) wartość zysku brutto skorygowana wynosi 74.659, a współczynnik ROE skorygowany 10,90%.  

Wskaźnik ogólnego zadłużenia

 

 

 

 

2021

2020

Zakładany przez Zarząd poziom kształtowania się wskaźnika

(1) Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania

1 148 457

889 370

 

(2) Aktywa razem

1 833 190

1 199 863

 

Wskaźnik ogólnego zadłużenia [(1)/(2) * 100%]

62,65%

74,12%

nie wyższy niż 80%

 

*”Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania” stanowią sumę wszystkich zobowiązań długoterminowych i zobowiązań krótkoterminowych wykazywanych w sprawozdaniu z sytuacji finansowej.

Wysokość osiągniętego wskaźnika zadłużenia we wszystkich prezentowanych okresach mieścili się w zakresie wyznaczonym przez Zarząd jako poziom docelowy kształtowania się tego wskaźnika. 

Wskaźnik zadłużenia kapitałów własnych

 

 

 

 

2021

2020

Zakładany przez Zarząd poziom kształtowania się wskaźnika

(1) Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania

1 148 457

889 370

 

(2) Kapitał własny

684 733

310 493

 

Wskaźnik zadłużenia kapitałów własnych [(1)/(2)]

167,72%

286,44%

nie wyższy niż 350%

 

„Zobowiązania i rezerwy na zobowiązania” stanowią sumę wszystkich zobowiązań długoterminowych i zobowiązań krótkoterminowych wykazywanych w sprawozdaniu z sytuacji finansowej.

Wysokość osiągniętego wskaźnika zadłużenia kapitałów własnych we wszystkich prezentowanych okresach mieścili się w zakresie wyznaczonym przez Zarząd jako poziom docelowy kształtowania się tego wskaźnika.

Najważniejszym czynnikiem mającym wpływ na kształtowanie się powyższych wskaźników i ich wartość jest zysk netto Grupy.

Kapitał podstawowy 

Na 31 grudnia 2021 r. kapitał podstawowy składał się z 12 399 359 akcji o łącznej wartości 1 239 935,90 zł, a struktura Udziałowców posiadających ponad 5% udziału w kapitale zakładowym oraz Członków Zarządu lub podmiotów kontrolowanych przez nich prezentowała się następująco: 

Akcjonariusz

Liczba akcji

% udziału
w kapitale zakładowym

Wolff & Müller Baubeteiligungen GmbH & Co. KG

3 645 090

29,39%

Wolff & Müller Holding GmbH & Co. KG

265 689

2,14%

Durr Holding GmbH

12 712

0,10%

DGI Fundusz Inwestycyjny Zamknięty Aktywów Niepublicznych kontrolowany przez Dariusza Grzeszczaka

2 011 731

16,22%

NATIONALE - NEDERLANDEN Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A (dawniej ING PTE )

1 200 000

9,68%

AVIVA Otwarty Fundusz Emerytalny Aviva Santander

1 183 146

9,54%

Dariusz Grzeszczak

728 787

5,88%

PKO BP Bankowy Otwarty Fundusz Emerytalny

715 279

5,77%

Jacek Leczkowski

5 112

0,04%

Agnieszka Głowacka

3 938

0,03%

Albert Durr

13 840

0,11%

ERBUD SA - akcje własne bez prawa głosu na WZA

302 857

2,44%

Pozostali Akcjonariusze

2 311 178

18,66%

Razem

12 399 359

100%

  

Na dzień 31 grudnia 2021 roku oraz dzień publikacji niniejszego sprawozdania, Spółka ERBUD SA posiada 302 857 sztuk akcji własnych, co stanowi 2,44% wszystkich akcji w spółce.

Akcje, o których mowa powyżej w ilości 302 857 sztuk nie zostały jeszcze umorzone przez Spółkę, wobec czego kapitał zakładowy pozostaje niezmieniony i wynosi 1 239 935,90 zł .

Statut Spółki nie przyznaje akcjonariuszom, o których mowa powyżej, żadnych uprawnień osobistych w stosunku
do Erbud S.A. w szczególności nie przyznaje prawa do powoływania członków Zarządu ani członków Rady Nadzorczej spółki. 

Liczba akcji składających się na zatwierdzony kapitał jest równa liczbie akcji wyemitowanych. Wartość nominalna jednej akcji dla wszystkich serii wynosi 0,10 zł. Żadne akcje nie zostały zarezerwowane dla potrzeb emisji związanych
z realizacją opcji umów sprzedaży. Wszystkie wyemitowane akcje są akcjami zwykłymi nieuprzywilejowanymi.
Nie występują żadne ograniczenia prac do akcji, ani ograniczenia zbywalności akcji.

 

Nabycie akcji własnych

W dniu 07 czerwca 2021 nastąpiło zakończenie skupu akcji własnych ERBUD S.A. zapoczątkowane uchwałą nr 18/2021 Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia Spółki z dnia 11 maja 2021 r.

 

W ramach skupu złożono oferty sprzedaży obejmujące łącznie 11 901 774 akcji Spółki. W związku z tym, że łączna liczba akcji Spółki zgłoszonych przez akcjonariuszy Spółki do sprzedaży w ramach Zaproszenia, przekroczyła łączną liczbę akcji, jaką Spółka zamierzała nabyć w ramach Zaproszenia, Spółka dokonała proporcjonalnej redukcji ofert sprzedaży akcji Spółki, przy zastosowaniu zasad redukcji szczegółowo opisanych w Zaproszeniu. Średnia stopa redukcji złożonych ofert wynosiła 98,66%. Łącznie, Spółka zakupiła akcje własne za kwotę 20.000 tys. zł.

Nabywane przez Spółkę Akcje Własne stanowią 1,29% udziału w kapitale zakładowym Spółki i ogólnej liczbie głosów na walnym zgromadzeniu Spółki. Celem nabycia Akcji Własnych jest umorzenie Akcji Własnych i następnie obniżenie kapitału zakładowego Spółki, zgodnie z art. 359 Kodeksu spółek handlowych.

 

Akcje ERBUD S.A. są akcjami zwykłymi na okaziciela i nie są akcjami uprzywilejowanymi Z akcjami Spółki nie są związane żadne specjalne uprawnienia kontrolne. Statut ERBUD S.A. nie wprowadza także jakichkolwiek ograniczeń odnośnie przenoszenia prawa własności akcji wyemitowanych przez Spółkę, wykonywania prawa głosu, jak również nie zawiera postanowień, zgodnie z którymi prawa kapitałowe związane z papierami wartościowymi są oddzielone od posiadania papierów wartościowych. Spółka nie ma wiedzy o jakichkolwiek ograniczeniach co do wykonywania prawa głosu przez posiadaczy określonej części lub liczby głosów czy ograniczeniach czasowych dotyczących wykonywania prawa głosu.

W dniu 14 grudnia 2021 nastąpiło zakończenie skupu akcji własnych ERBUD S.A. zapoczątkowane uchwałą nr 77/2021 Rady Nadzorczej Spółki z dnia 28 października 2021 r.

Łączna kwota, za którą Spółka będzie nabywała Akcje Własne nie przekroczyła: 50.000.00 (słownie: pięćdziesiąt milionów złotych);

Łączna liczba Akcji Własnych będących przedmiotem nabycia w ramach Zaproszenia nie przekroczyła: 142.857 akcji; (słownie: sto czterdzieści dwa tysiące osiemset pięćdziesiąt siedem akcji)

Cena po jakiej nabywane będą Akcje Własne wynosi: 350,00 zł (słownie: trzysta pięćdziesiąt złotych) za jedną Akcję Własną i została określona z uwzględnieniem warunków określonych w Uchwale;

Skup Akcji Własnych został przeprowadzony.

W dniu 16 grudnia 2021 r. DM mBank S.A. przesłał do Spółki podsumowanie skupu akcji własnych.

W ramach skupu złożono oferty sprzedaży obejmujące łącznie 11.952.912 akcji Spółki. W związku z tym, że łączna liczba akcji Spółki zgłoszonych przez akcjonariuszy Spółki do sprzedaży w ramach Zaproszenia, przekroczyła łączną liczbę akcji, jaką Spółka zamierzała nabyć w ramach Zaproszenia, Spółka dokonała proporcjonalnej redukcji ofert sprzedaży akcji Spółki, przy zastosowaniu zasad redukcji szczegółowo opisanych w Zaproszeniu. Średnia stopa redukcji złożonych ofert wynosiła 98,80%.

Nabywane w transzy grudniowej 2021 roku przez Spółkę Akcje Własne stanowią 1,15% udziału w kapitale zakładowym Spółki i ogólnej liczbie głosów na Walnym Zgromadzeniu Spółki bez prawa głosu.

Po nabyciu Akcji Własnych, Spółka posiadała będzie łącznie 302.857 akcji własnych, stanowiących 2,44% udziału
w kapitale zakładowym Spółki i ogólnej liczbie głosów Spółki.

 

Na dzień publikacji raportu Spółka nie posiadała informacji na temat umów, w wyniku których mogą w przyszłości nastąpić zmiany w proporcjach akcji posiadanych przez dotychczasowych akcjonariuszy.

 

Podstawowy zysk przypadający na jedną akcję oblicza się poprzez podzielenie zysku/(straty) netto
za okres sprawozdawczy, przypisanego zwykłym akcjonariuszom Spółki, przez średnią ważoną liczbę akcji zwykłych w danym okresie sprawozdawczym. Akcje własne skupione przez Spółkę celem umorzenia są wyłączane z kalkulacji średniej ważonej liczby akcji w prezentowanych okresach.

Dla celów kalkulacji rozwodnionego zysku na akcje, zysk/(strata) netto za okres sprawozdawczy przypisana zwykłym akcjonariuszom oraz średnia ważona liczba akcji zwykłych w danym okresie sprawozdawczym korygowane są o efekt wszystkich rozwadniających potencjalnych akcji zwykłych. Rozwodniony zysk na jedną akcję jest równy podstawowemu zyskowi na jedną akcję, ponieważ w Spółce nie występują instrumenty rozwadniające.

Podział (split) akcji dokonany zarówno w okresie sprawozdawczym jaki i po dniu bilansowym koryguje średnią ważoną liczbę akcji zwykłych dla celów wyliczenia podstawowego i rozwodnionego zysku na akcje we wszystkich prezentowanych okresach.
 

 

 

 

 

Za okres
12 miesięcy 

zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

Strata/zysk netto

21 338

50 373

Średnia ważona liczba akcji zwykłych (w szt.)

12 303 140

12 780 128

Podstawowy i rozwodniony zysk na jedną akcję (w zł.)

1,73

3,94

 


 

3.2.  ZADŁUŻENIE NETTO

 

 

 

2021

2020

Nota 3.8.

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty oraz środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania (A)

374 065

315 537

 

 

 

 

Nota 3.3.

Zadłużenie z tytułu kredytów i pożyczek

46 496

11 921

Nota 3.4.

Zadłużenie z tytułu wyemitowanych obligacji

75 586

-

Nota 3.5.

Zadłużenie z tytułu leasingu

33 078

23 952

 

Zadłużenie długoterminowe

155 160

35 873

 

 

 

 

Nota 3.3.

Zadłużenie z tytułu kredytów i pożyczek

43 523

24 249

Nota 3.4.

Zadłużenie z tytułu wyemitowanych obligacji

-

52 000

Nota 3.5.

Zadłużenie z tytułu leasingu

15 212

15 340

 

Zadłużenie krótkoterminowe

58 735

91 589

 

 

 

 

 

Zadłużenie razem (B)

213 895

127 462

 

 

 

 

 

(Zadłużenie netto)/Środki pieniężne i ich ekwiwalenty oraz środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania ((A)-(B))

160 170

188 075

 

Zadłużenie netto Grupa definiuje jako saldo zadłużenia z tytułu kredytów i pożyczek oraz leasingu pomniejszone o środki pieniężne i ich ekwiwalenty (w tym środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania zaliczone do aktywów krótkoterminowych). W przypadku występowania nadwyżki środków pieniężnych i ich ekwiwalentów nad zadłużeniem, kwotę netto Grupa określa jako „środki pieniężne i ich ekwiwalenty netto”.

Zmiany zadłużenia w trakcie prezentowanych okresów sprawozdawczych były następujące:

 

Zadłużenie z tytułu:

Kredytów
i pożyczek

Wyemitowanych obligacji

Leasingu

Razem zadłużenie

Zadłużenie na 1 stycznia 2020 r.

135 628

52 000

44 820

232 448

Wpływy z tytułu zaciągniętego zadłużenia - otrzymane finansowanie

27 712

-

8 606

36 318

Zawarcie umów leasingu

-

-

-

-

Naliczenie odsetek od zadłużenia

2 004

2 343

1 455

5 802

Wydatki z tytułu zaciągniętego zadłużenia - spłata kapitału

129 849

-

9 495

139 344

Wydatki z tytułu zaciągniętego zadłużenia - spłata odsetek

3 280

2 343

904

6 527

Różnice kursowe od zadłużenia w walutach obcych

4 953

-

210

5 163

Pozostałe zmiany niepieniężne

(998)

-

(5 400)

(6 398)

Zmiana zadłużenia w okresie

(99 458)

-

(5 528)

(104 986)

Zadłużenie na 31 grudnia 2020 r.

36 170

52 000

39 292

127 462

Zwiększenie z tytułu przejęcia

10

-

-

10

Wpływy z tytułu zaciągniętego zadłużenia - otrzymane finansowanie

72 952

75 000

1 353

149 305

Zawarcie umów leasingu

-

-

23 173

23 173

Naliczenie odsetek od zadłużenia

2 064

2 999

1 250

6 313

Wydatki z tytułu zaciągniętego zadłużenia - spłata kapitału

19 720

52 000

8 874

80 594

Wydatki z tytułu zaciągniętego zadłużenia - spłata odsetek

1 446

2 413

932

4 791

Różnice kursowe od zadłużenia w walutach obcych

(107)

-

(12)

(119)

Pozostałe zmiany niepieniężne

96

-

(6 960)

(6 864)

Zmiana zadłużenia w okresie

53 849

23 586

8 998

86 433

Zadłużenie na 31 grudnia 2021 r.

90 019

75 586

48 290

213 895

 

 

 

3.3.  ZADŁUŻENIE Z TYTUŁU KREDYTÓW I POŻYCZEK

Zobowiązania z tytułu zadłużenia z tytułu kredytów i pożyczek ujmuje się początkowo w wartości godziwej, pomniejszonej o koszty transakcyjne. Na każdy dzień bilansowy pozycje te są wyceniane według zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej.

 

 

2021

2020

Długoterminowe

 

 

Kredyty bankowe

46 496

11 921

 

46 496

11 921

 

 

 

Krótkoterminowe

 

 

Kredyty w rachunku bieżącym

22 362

3 742

Kredyty bankowe

14 260

19 567

Pożyczki

6 901

940

 

43 523

24 249

 

 

 

Razem zadłużenie z tytułu kredytów i pożyczek

90 019

36 170

 

 

 

2021-12-31

2021-12-31

2020-12-31

2020-12-31

 

W walucie funkcjonalnej

W walucie obcej EUR

W walucie funkcjonalnej

W walucie obcej EUR

Kredyty i pożyczki

 

 

 

 

Długoterminowe

46 496

-

11 921

-

Krótkoterminowe

37 144

6 379

24 249

-

Razem

83 640

6 379

36 170

-

 

Pożyczki i kredyty wykazane jako długoterminowe i krótkoterminowe oprocentowane są stopą WIBOR 1M + 1,5%-2,8% oraz 3M Euribor + 2,2%.

Na podane dni bilansowe, wartość godziwa kredytów i pożyczek nie była istotnie różna od wyceny w koszcie zamortyzowanym. Wartość godziwa kredytów i pożyczek jest szacowana za pomocą modeli DCF w oparciu o przepływy pieniężne odzwierciedlające harmonogram spłat otrzymanych kredytów. Założono stopę dyskonta na poziomie WIBOR 1M na dany dzień powiększony o stały procent wyrażający premię za ryzyko. Kredyty i pożyczki długoterminowe wyceniane w koszcie zamortyzowanym są klasyfikowane do drugiego poziomu hierarchii wartości godziwej.

Na dzień bilansowy 31.12.2021 r. Grupa ERBUD posiada dostęp do bankowych i ubezpieczeniowych linii wielocelowych o łącznej wartości 1 708 251 tys. zł., które mogą zostać wykorzystane głównie na kredyty lub gwarancje bankowe
i ubezpieczeniowe. Na dzień bilansowy 31.12.2021 r. Grupa ERBUD wykorzystała 69 621 tys. zł na zaciągnięcie kredytów oraz  820 273 tys. zł na wykorzystane gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe.

Na dzień bilansowy 31.12.2020 r. Grupa ERBUD posiadała dostęp do bankowych i ubezpieczeniowych linii wielocelowych o łącznej wartości 1 281 146 tys. zł. , które mogą zostać wykorzystane głównie na kredyty lub gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe. Na dzień bilansowy 31.12.2020 r. Grupa ERBUD wykorzystała 35 213 tys. zł na zaciągnięcie kredytów oraz 688 385 tys. zł na wykorzystane gwarancje bankowe i ubezpieczeniowe.

Kowenanty

W ciągu roku, na dzień 31 grudnia 2021 r. oraz do dnia zatwierdzenia sprawozdania finansowego wszystkie kowenanty zostały spełnione, analogicznie jak w roku poprzednim.

3.4.  ZADŁUŻENIE Z TYTUŁU WYEMITOWANYCH OBLIGACJI



Zobowiązania z tytułu wyemitowanych obligacji ujmuje się początkowo w wartości godziwej pomniejszonej o koszty transakcyjne. Na każdy dzień bilansowy zobowiązanie to wyceniane jest według zamortyzowanego kosztu przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej.

 

 Na dzień bilansowy Grupa posiadała następujące zadłużenie z tytułu wyemitowanych obligacji, w całości stanowiące zobowiązania o charakterze długoterminowym.

Data emisji

Rodzaj
wyemitowanych obligacji

Waluta (podać funkcjonalna czy obca)

Oprocentowanie

Termin wykupu

Cel pozyskania finansowania

Wartość nominalna emisji

 

    

 

 

 

 

 

 

 

31-12-2021

31-12-2020

27-09-2017

na okaziciela seria C, zdematerializowanych, niezabezpieczonych

funkcjonalna

WIBOR 6M + 3%

27-09-2021

sfinansowanie zwiększonego zapotrzebowania na kapitał obrotowy

 

-

52 000

23-09-2021

na okaziciela seria D, zdematerializowanych, niezabezpieczonych

funkcjonalna

WIBOR 6M + 2,6%

23-09-2025

sfinansowanie zwiększonego zapotrzebowania na kapitał obrotowy

 

75 586

 

 

 

 

Razem zobowiązania długoterminowe

 

75 586

52 000

  

W dniu 20 września 2021 r. Zarząd Spółki podjął uchwałę o dokonaniu wstępnej alokacji 75.000 sztuk obligacji serii D ("Obligacje"). Łączna wartość nominalna Obligacji wynosi 75.000 tys. zł. Spółka ustaliła marżę dla Obligacji na poziomie 2,60% w skali roku. Obligacje zostały przydzielone pod warunkiem zawieszającym dokonania ostatecznego rozrachunku transakcji nabycia Obligacji w ramach emisji przez Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.,
który dokona się w dniu 23 września 2021 roku.

W dniu 23 września 2021 r. KDPW dokonał ostatecznego rozrachunku wyemitowanych obligacji.

Po odliczeniu kosztów emisji środki z emisji Obligacji zostały wykorzystane na:

refinansowanie zadłużenia z tytułu obligacji serii C Spółki w kwocie 52 000 tys. zł. plus należne odsetki. W roku 2021 Grupa spłaciła obligacje w kwocie 52 000 tys. zł. wraz z należnymi odsetkami. W pozostałym zakresie Grupa przeznaczy środki na finansowanie podstawowej działalności oraz na akwizycje spółek z sektora serwisu dla przemysłu w Polsce
i w Niemczech. 

 

„Wskaźnik Skonsolidowanego Zadłużenia Finansowego Netto” oznacza iloraz wartości
Skonsolidowanego Zadłużenia Finansowego Netto oraz wartości Skonsolidowanych Kapitałów Własnych.

-0,33

 

 

Skonsolidowane zadłużenie długo i krótkoterminowe

213 895

 

 

Środki pieniężne

424 810

 

 

Skorygowane kapitały własne o wartość firmy i wartości niematerialne i prawne

633 586

 

 

 

Pozycja Skonsolidowane zadłużenie długo i krótkoterminowe oznacza sumę zadłużenia z tytułu kredytów, pożyczek, leasingu i wyemitowanych obligacji.

Pozycja Środki pieniężne oznacza sumę środków pieniężnych i ich ekwiwalentów, środków pieniężnych zgromadzonych na rachunku VAT oraz środków pieniężnych o ograniczonej możliwości dysponowania.

Pozycja Skorygowane kapitały własne o wartość firmy i wartości niematerialne i prawne oznacza wartość kapitałów własnych pomniejszoną o wartość firmy oraz wartości niematerialne i prawne.

 3.5.  ZADŁUŻENIE Z TYTUŁU LEASINGU

Szczegółowe ujawnienie dotyczące wdrożenia MSSF 16 zaprezentowano w nocie 3.5.  

 

 

2021

2020

Okres

 

Wartość nominalna minimalnych opłat

Wartość nominalna minimalnych opłat

Do 1 roku

Krótkoterminowe

16 502

15 670

Powyżej roku

Długoterminowe

39 161

28 147

Wartość nominalna minimalnych opłat

 

55 663

43 817

Przyszłe koszty z tytułu leasingu

 

7 373

4 525

Wartość bieżąca minimalnych opłat

 

48 290

39 292

Do 1 roku

Krótkoterminowe

15 212

15 338

Powyżej roku

Długoterminowe

33 078

23 954

  

 

3.6.  AKTYWA STANOWIĄCE ZABEZPIECZENIA ZOBOWIĄZAŃ Z TYTUŁU ZADŁUŻENIA

Na 31 grudnia 2021 r. oraz na 31 grudnia 2020 r. zabezpieczenia zobowiązań z tytułu zadłużenia na rzeczowych aktywach trwałych zaprezentowano poniżej. 

  

 

2021

2020

Rzeczowe aktywa trwałe

36 601

18 811

Razem

36 601

18 811

  

 

Informacje dotyczące zadłużenia z tytułu kredytów i pożyczek zawarto w nocie 3.3.

 

3.7.  AKTYWA I ZOBOWIĄZANIA WARUNKOWE

 

 

Aktywa warunkowe

Zobowiązania warunkowe

 

  

2021

2020

2021

2020

Pozostałe jednostki

 

 

 

 

Gwarancje i poręczenia

222 716

136 142

956 762

739 514

Weksle

654

857

14 204

30 881

Sprawy sporne

1 152

-

48 523

46 682

W tym sprawa przeciwko MPL Modlin

-

-

34 381

34 381

Razem

224 522

136 999

1 019 489

817 077

  

Aktywa warunkowe obejmują otrzymane przez Grupę od podwykonawców gwarancje i poręczenia z tytułu gwarancji dobrego wykonania oraz rękojmi.

Zobowiązania warunkowe Grupy natomiast dotyczą przede wszystkim zleceń udzielenia gwarancji przez Grupę
oraz przez banki na rzecz kontrahentów Grupy na zabezpieczenie ich roszczeń z tytułu kontraktów budowlanych, głównie gwarancji dobrego wykonania.

3.8.  ŚRODKI PIENIĘŻNE I ICH EKWIWALENTY

 Środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych obejmują środki pieniężne w banku i kasie oraz lokaty krótkoterminowe o okresie zapadalności nie przekraczającym trzech miesięcy od dnia założenia.


Grupa posiada środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania. Do grupy tej zalicza przede wszystkim środki stanowiące zabezpieczenie gwarancji bankowych wystawionych w odniesieniu do realizowanych przez Grupę kontraktów budowalnych.

Grupa wykazuje środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania w sprawozdaniu z sytuacji finansowej
w osobnej linii gdyż nie spełniają one definicji środków pieniężnych i ich ekwiwalentów, ze względu na brak dostępności możliwości ich wykorzystania w krótkim okresie czasu na potrzeby Grupy.

Środki pieniężne utrzymywane na rachunkach bankowych VAT nie spełniają kryteriów prezentacji jako środki pieniężne i ich ekwiwalenty i są prezentowane w odrębnej linii w bilansie.

Klasyfikacja przyjęta dla celów prezentacji w sprawozdaniu z sytuacji finansowej jest zgodna z klasyfikacją tych środków w Sprawozdaniu z przepływów pieniężnych.

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty oraz środki pieniężne na rachunkach VAT i na rachunkach bankowych spełniają test SPPI oraz test modelu biznesowego „utrzymywane w celu ściągnięcia”, w związku z tym wyceniane są według zamortyzowanego kosztu z uwzględnieniem odpisu z tytułu utraty wartości ustalonego zgodnie z modelem strat oczekiwanych.

 

 

 

 

2021

2020

Środki pieniężne w kasie

121

119

Środki pieniężne na rachunkach bankowych

363 089

292 469

Razem środki pieniężne i ich ekwiwalenty

363 210

292 588

 

Wartość odpisu z tytułu utraty wartości przez środki pieniężne jest nieistotna.

Środki pieniężne na rachunkach bankowych VAT na 31.12.2021 r. wyniosły 50 745 tys. zł. ( na 31.12.2020 r. wyniosły 30 753 tys. zł.)

 Środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania na 31.12.2021 r. wyniosły 10 855 tys. zł. ( na 31.12.2020 r. wyniosły 22 949 tys. zł).

 

4.  NOTY OBJAŚNIAJĄCE DO SPRAWOZDAŃ Z CAŁKOWITYCH DOCHODÓW

4.1.  ALTERNATYWNE MIERNIKI WYNIKÓW

Zarząd analizuje wyniki segmentów przy użyciu kluczowych wskaźników efektywności takich jak EBIT, skorygowany EBIT, marża EBIT, skorygowana marża EBIT oraz EBITDA i skorygowana EBITDA. Zarząd Grupy uznaje wyżej wymienione miary jako istotne dodatkowe mierniki wyników i dlatego prezentuje je w sprawozdaniu obok mierników zdefiniowanych przez MSSF. Należy mieć na uwadze, że EBIT, marża EBIT i EBITDA nie są to wskaźniki zdefiniowane w MSSF oraz nie stanowią one mierników wystandaryzowanych, dlatego sposoby ich kalkulacji mogą różnić się między różnymi jednostkami na rynku. W związku z tym, wskaźniki te nie powinny być analizowane osobno lub jako substytuty dla miar zdefiniowanych przez MSSF.

EBITDA oraz EBIT to mierniki pokazujące wyniki osiągane przez Grupę po eliminacji wpływu podatku dochodowego, kosztów finansowania oraz w przypadku EBITDA, amortyzacji.

EBITDA definiowana jest jako zysk po opodatkowaniu (wynik netto), powiększony o obciążenia z tytułu podatku dochodowego, koszty finansowe oraz amortyzację, a pomniejszony o przychody finansowe. . Skorygowana EBITDA jest definiowana jako EBITDA po eliminacji zdarzeń o charakterze jednorazowym.

Grupa definiuje EBIT jako zysk po opodatkowaniu (wynik netto), powiększony o koszty finansowe i pomniejszony
o przychody finansowe. Skorygowany EBIT jest definiowany jako EBIT po eliminacji zdarzeń o charakterze jednorazowym.

Marża EBIT jest miernikiem pokazującym rentowność Grupy pomijającym wpływ podatku dochodowego
oraz kosztów i przychodów finansowych. Grupa definiuje marżę EBIT (marżę skorygowanego EBIT) jako EBIT (skorygowany EBIT) dzielony przez przychody ze sprzedaży. dóbr i usług.

 

  

 

2021

2020

Strata/zysk netto za okres obrotowy

21 338

50 373

Podatek dochodowy

64 057

13 880

Zysk brutto

85 395

64 253

Udział w zyskach/ (stratach) netto jednostek podporządkowanych wycenianych metodą praw własności

(156)

-

Koszty finansowe

14 080

13 446

Przychody finansowe

8 817

7 081

EBIT

90 814

70 618

Koszty o charakterze jednorazowym

39 489

-

Skorygowany zysk brutto

124 884

64 253

Skorygowany EBIT

130 303

70 618

 

 

 

Amortyzacja

27 649

22 941

EBITDA

118 463

93 559

Skorygowany EBITDA

157 952

93 559

 

 

 

Przychody ze sprzedaży dóbr i usług

3 102 095

2 228 344

Marża EBIT

3%

3%

Skorygowana marża EBIT

4%

3%

 

Na potrzeby analizy wyników, Zarząd posługuje się miarą skorygowany EBIT zdefiniowaną powyżej. W danych
za 12 miesięcy 2021 r. takimi zdarzeniami było koszty z tytułu wynagrodzeń w formie akcji w kwocie 28.343 tys. zł będące kosztami niepieniężnymi, koszty poniesione w związku z przejęciem spółki IKR GmbH w kwocie 3.115  tys.  zł. oraz zarachowane premie dla pracowników naliczone na skutek sprzedaży akcji ONDE w kwocie 8.031 tys. zł. .

4.2.  SEGMENTY SPRAWOZDAWCZE

Grupa na podstawie raportowania zarządczego przedstawianego głównemu decydentowi operacyjnemu (tj. Zarządowi Jednostki Dominującej) zidentyfikowała osiem podstawowych segmentów sprawozdawczych:

  budownictwo kubaturowe w kraju,

  budownictwo kubaturowe za granicą,

  budownictwo drogowo – inżynieryjne

  budownictwo OZE,

  budownictwo przemysłu w kraju,

  budownictwo przemysłu za granicą,

  segment hydrotechniki,

  segment pozostały.

Podział działalności na poszczególne segmenty został dokonany poprzez kwalifikację znaczenia działalności na rzecz segmentu. Taki podział odpowiada rozłożeniu zasadniczych ryzyk oraz zwrotów z poniesionych nakładów.

Dane finansowe przygotowywane dla celów sprawozdawczości zarządczej stanowiące podstawę danych na temat segmentów sprawozdawczych oparte są na tych samych zasadach rachunkowości, jakie stosuje się przy sporządzaniu jednostkowych sprawozdań finansowych Grupy.

Zarząd analizuje wyniki segmentów przy użyciu kluczowych wskaźników efektywności takich jak EBIT, marża EBIT
oraz EBITDA oraz odpowiednio skorygowane o efekt zdarzeń o charakterze jednorazowym wyżej wymienione miary.

W okresie do 31 grudnia 2021 r. i do dnia zatwierdzenia skróconego skonsolidowanego sprawozdania finansowego brak jest zdarzeń o charakterze jednorazowym, które miałyby istotny wpływ na segmenty sprawozdawcze, za wyjątkiem przyznanych wynagrodzeń w formie akcji, kosztów związanych z transakcją przejęcia spółki IKR oraz zarachowanymi premiami dla pracowników naliczonych na skutek sprzedaży akcji ONDE.

Wartości szacunkowe prezentowane w poprzednich okresach nie uległy istotnej zmianie względem historycznych informacji sporządzonych na dzień 31 grudnia 2020 r.

 

Główne informacje dotyczące segmentów w okresach sprawozdawczych 01.2021 – 12.2021 oraz 01.2020 – 12.2020

Grupa prowadzi działalność w Polsce oraz za granicą (w Niemczech, Belgii, Norwegii, Francji, Szwecji i Austrii). Przychody od klientów zewnętrznych oraz aktywa w żadnym z krajów poza Polską nie są istotne, stąd zostały zagregowane łącznie i wykazane jako „Zagranica”.

 

 

 

Za okres 12 miesięcy zakończony 31.12.2021

Za okres 12 miesięcy zakończony 31.12.2020

 

Kraj (Polska)

Zagranica

Razem

Kraj (Polska)

Zagranica

Razem

Sprzedaż na rzecz klientów zewnętrznych, w tym:

2 688 583

413 512

3 102 095

1 848 736

379 608

2 228 344

Przychody rozpoznawane w czasie

2 550 369

150 589

2 700 958

1 715 617

272 886

1 988 503

Przychody rozpoznawane w punkcie w czasie

138 214

262 923

401 137

133 119

106 722

239 841

Aktywa trwałe inne niż instrumenty finansowe i aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego

179 395

51 209

230 604

107 637

44 304

151 941

 

 

Dane dotyczące przychodów i wyników oraz aktywów i zobowiązań poszczególnych segmentów sprawozdawczych przedstawiono w poniższej tabeli. 

Na potrzeby analizy danych finansowych w segmentach sprawozdawczych, Zarząd Grupy eliminuje wpływ zdarzeń jednorazowych opisanych w nocie 4.1. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za okres
12 miesięcy zakończony 31.12.2021

 

Budownictwo kubaturowe
w kraju

Budownictwo kubaturowe
za granicą

Budownictwo drogowo-inżynieryjne

Segment przemysłu
w kraju

Segment przemysłu
za granicą

Segment Hydrotechniki

Segment odnawialnych źródeł energii

Budownictwo modułowe
z drewna

Segment pozostały

Razem działalność kontynuowana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż na rzecz klientów zewnętrznych

1 219 358

157 045

278 022

236 414

256 467

1 641

932 452

43

20 653

3 102 095

Przychody ze sprzedaży razem

1 219 358

157 045

278 022

236 414

256 467

1 641

932 452

43

20 653

3 102 095

Wyniki segmentów oraz uzgodnienie do zysku brutto Grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszt własny sprzedaży

1 163 404

133 901

261 933

214 539

219 313

1 641

807 896

-

6 153

2 808 780

Marża na sprzedaży

55 954

23 144

16 089

21 875

37 154

-

124 556

43

14 500

293 315

Marża na sprzedaży %

5%

15%

6%

9%

14%

-

13%

-

70%

9%

Wynik na pozostałej działalności operacyjnej

(46 531)

(18 729)

(11 022)

(20 295)

(14 320)

(1 033)

(35 224)

(1 264)

(14 594)

(163 012)

Koszty o charakterze jednorazowym

-

-

-

-

(3 115)

-

-

-

(36 374)

(39 489)

Wynik segmentu – EBIT

9 423

4 415

5 067

1 580

19 719

(1 033)

89 332

(1 221)

(36 468)

90 814

Wynik segmentu - EBIT skorygowany

9 423

4 415

5 067

1 580

22 834

(1 033)

89 332

(1 221)

(94)

130 303

Marża EBIT

1%

3%

2%

1%

8%

-63%

10%

-2840%

-177%

3%

Marża EBIT - skorygowana

1%

3%

2%

1%

9%

-63%

10%

-2840%

0%

4%

Udział w zyskach/ (stratach) netto jednostek podporządkowanych wycenianych metodą praw własności

 

 

 

 

 

 

 

 

(156)

(156)

Wynik na działalności finansowej (przychody finansowe minus koszty finansowe)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(5 263)

Wynik brutto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

85 395

Skorygowany zysk brutto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

124 884

Podatek dochodowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

64 057

Wynik netto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21 338

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amortyzacja

9 282

1 898

3 776

5 370

3 879

-

2 826

38

580

27 649

Wynik segmentu – EBITDA

18 705

6 313

8 843

6 950

23 598

(1 033)

92 158

(1 183)

(35 888)

118 463

Wynik segmentu - EBITDA skorygowana

18 705

6 313

8 843

6 950

26 713

(1 033)

92 158

(1 183)

486

157 952

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktywa i zobowiązania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wycena kontraktów budowlanych - aktywa

112 204

10 791

34 897

16 463

43 348

-

84 435

-

-

302 138

Aktywa pozostałe

 

 

 

 

 

 

 

-

 

1 531 052

Aktywa Razem

 

 

 

 

 

 

 

-

 

1 833 190

Wycena kontraktów budowlanych - pasywa

133 214

19 443

6 586

33 413

5 737

-

45 655

-

-

244 048

Pasywa pozostałe

 

 

 

 

 

 

 

-

 

1 589 142

Pasywa Razem

 

 

 

 

 

 

 

-

 

1 833 190

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne istotne pozycje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udział w wynikach jednostek stowarzyszonych i wspólnych przedsięwzięć wycenianych metodą praw własności

-

-

-

-

-

 

(156)

 

-

(156)

Odwrócenie utraty/(utrata) wartości aktywów finansowych i aktywów z wyceny kontraktów

(5 348)

(7 143)

(361)

(1 194)

(25)

-

(1 065)

-

(51)

(15 187)

Nakłady na rzeczowe aktywa trwałe i wartości niematerialne i prawne

38 744

324

1 465

1 167

5 630

-

4 461

32 776

505

85 072

Przychody z tytułu odsetek

5 132

398

2 649

1

1

-

4

-

-

8 185

Koszty z tytułu odsetek

5 865

653

589

689

1 406

-

10

14

18

9 244

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Za okres
12 miesięcy zakończony 31.12.2020

 

Budownictwo kubaturowe
w kraju

Budownictwo kubaturowe
za granicą

Budownictwo drogowo-inżynieryjne

Segment przemysłu
w kraju

Segment przemysłu
za granicą

Segment Hydrotechniki

Segment odnawialnych źródeł energii

Budownictwo modułowe
z drewna

Segment pozostały

Razem działalność kontynuowana

Przychody razem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż między segmentami

(100 405)

-

-

(14 500)

-

-

-

-

-

(114 905)

Sprzedaż na rzecz klientów zewnętrznych

1 151 977

256 096

105 184

225 432

123 512

-

481 048

-

-

2 343 249

Przychody ze sprzedaży razem

1 051 572

256 096

105 184

210 932

123 512

-

481 048

-

-

2 228 344

Wyniki segmentów oraz uzgodnienie do zysku brutto Grupy

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszt własny sprzedaży

973 206

237 405

95 027

190 428

104 311

-

434 451

-

-

2 034 828

Marża na sprzedaży

78 366

18 691

10 157

20 504

19 201

-

46 597

-

-

193 516

Marża na sprzedaży %

7%

7%

10%

10%

16%

-

10%

-

-

9%

Wynik na pozostałej działalności operacyjnej

(60 974)

(19 997)

(2 027)

(17 711)

(6 951)

-

(14 179)

-

(1 059)

(122 898)

Wynik segmentu – EBIT

17 392

(1 306)

8 130

2 793

12 250

-

32 418

-

(1 059)

70 618

Marża EBIT

2%

-1%

8%

1%

10%

-

7%

-

-

3%

Wynik na działalności finansowej (przychody finansowe minus koszty finansowe)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

(6 365)

Wynik brutto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

64 253

Podatek dochodowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13 880

Wynik netto

 

 

 

 

 

 

 

 

 

50 373

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amortyzacja

6 520

1 985

4 157

5 392

2 902

-

1 507

-

478

22 941

Wynik segmentu – EBITDA

23 912

679

12 287

8 185

15 152

-

33 925

-

(581)

93 559

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktywa i zobowiązania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wycena kontraktów budowlanych - aktywa

115 493

4 267

8 196

25 847

3 993

-

21 310

-

-

179 106

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aktywa pozostałe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 020 757

Aktywa Razem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 199 863

Wycena kontraktów budowlanych - pasywa

97 393

9 099

16 283

30 896

533

-

80 259

-

-

234 463

Pasywa pozostałe

 

 

 

 

 

 

 

 

 

965 400

Pasywa Razem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 199 863

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Inne istotne pozycje

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odwrócenie utraty/(utrata) wartości aktywów finansowych i aktywów z wyceny kontraktów

967

(1 147)

762

(443)

26

-

-

-

(49)

116

Nakłady na rzeczowe aktywa trwałe i wartości niematerialne i prawne

4 374

303

1 443

2 316

4 675

-

-

-

304

13 415

Przychody z tytułu odsetek

3 246

23

624

97

2

-

-

-

5

3 997

Koszty z tytułu odsetek

4 661

2 780

958

735

1 103

-

-

-

31

10 268

  

 

 4.3.  PRZYCHODY ZE SPRZEDAŻY

Grupa osiąga około 90% przychodów z tytułu realizacji kontraktów budowlanych. Szczegóły dotyczące ujmowania tej grupy przychodów opisano w nocie 2.1. 

 

Główne szacunki w zakresie przychodów dotyczą ujmowania przychodów z tytułu umów o kontrakty budowlane. Zostały one opisane w nocie 2.1. 

 

Poniższa tabela przedstawia informacje odnośnie zagregowanej kwoty cen transakcyjnych alokowanych do obowiązków świadczenia niewykonanych lub nie w pełni wykonanych na dzień bilansowy z tyt. realizacji kontraktów budowlanych.

  

 

31.12.2021

31.12.2020

Łączna wartość otwartych kontraktów

6 374 817

5 119 310

Kumulatywna wartość przychodów z otwartych kontraktów rozpoznana do dnia sprawozdawczego

3 564 549

2 817 785

Wartość przychodów pozostająca do rozpoznania w kolejnych okresach z otwartych kontraktów

2 810 268

2 301 525

Długoterminowe (przychody do zrealizowania w okresie od roku do 3 lat od daty bilansowej)

1 069 354

505 638

Krótkoterminowe (przychody do zrealizowania w okresie poniżej roku od daty bilansowej)

1 740 914

1 795 887

 

Z uwagi na specyfikę realizowanych kontraktów długoterminowych, nie jest możliwe dokładne oszacowanie przedziałów czasowych, w jakich będą rozpoznawane przychody z rozpoczętych na dany dzień bilansowy kontraktów w horyzoncie dłuższym niż jeden rok.

Przychody osiągane przez Grupę pochodzą z realizacji prac budowlanych na terenie Polski i Unii Europejskiej
oraz sprzedaży pozostałej do lokalnych odbiorców.

Dane liczbowe dotyczące przychodów przedstawiono w nocie 4.2 Segmenty sprawozdawcze.

 

4.4.  KOSZT WŁASNY SPRZEDAŻY

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

Usługi obce

1 684 317

1 261 944

w tym usługi obce od podwykonawców

1 384 534

1 160 334

Zużycie materiałów i energii

782 165

383 830

Koszty świadczeń pracowniczych

437 080

333 718

W tym wynagrodzenia w formie akcji

28 343

-

Amortyzacja

27 649

22 941

Podatki i opłaty

11 353

8 683

Pozostałe koszty rodzajowe

31 825

20 433

Wartość sprzedanych towarów i materiałów

2 978

1 941

Koszty według rodzaju razem

2 977 367

2 033 490

Zmiana stanu produktów, produkcji w toku i rozliczeń międzyokresowych kosztów dotycząca kontraktów budowlanych

28 162

128 903

Koszty sprzedaży (wielkość ujemna)

(10 830)

(9 009)

Koszty ogólnego zarządu (wielkość ujemna)

(185 919)

(118 556)

Koszt wytworzenia sprzedanych produktów

2 808 780

2 034 828

 

 

4.5.  KOSZTY ŚWIADCZEŃ PRACOWNICZYCH

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

Wynagrodzenia

361 305

271 175

w tym wynagrodzenia w formie akcji

28 343

-

Koszty programów określonych świadczeń po okresie zatrudnienia

1 867

572

Ubezpieczenia społeczne i inne świadczenia na rzecz pracowników

73 908

61 971

Razem

437 080

333 718

 

4.6.  POZOSTAŁE PRZYCHODY I KOSZTY OPERACYJNE

 

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

 

Pozostałe przychody operacyjne

 

 

 

Zysk ze zbycia niefinansowych aktywów trwałych

1 103

561

 

Kary, grzywny i odszkodowania

2 062

2 307

 

Przychody ze sprzedaży udziałów

1 086

-

 

Przychody z otrzymanych dotacji

1 653

3 100

 

Umorzone zobowiązania, spisanie

1 748

1 619

 

Zwrot podatków i opłat

2 248

2 325

 

Rozwiązanie rezerw

1 802

867

 

Pozostałe

2 534

921

 

Razem

14 236

11 700

 

 

  

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

 

Pozostałe koszty operacyjne

 

 

Nota 6.8.

Utworzone / rozwiązane rezerwy

105

4 071

Nota 6.9.

Koszty postępowania sądowego

399

84

 

Kary, grzywny, odszkodowania

1 940

933

 

Pozostałe

2 357

2 061

 

Razem

4 801

7 149

  

 

4.7.  PRZYCHODY I KOSZTY FINANSOWE

  

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

 

Przychody finansowe

 

 

Nota 5.1.2.

Odsetki

 

 

 

Z tytułu udzielonych pożyczek

1 568

1 129

 

Od rozrachunków

4 890

1 573

 

Pozostałe

1 727

1 295

 

Różnice kursowe

46

3 084

 

Pozostałe

586

-

 

Razem

8 817

7 081

 

 

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

 

Koszty finansowe

 

 

Nota 5.1.2.

Odsetki

 

 

Nota 3.4.

Od wyemitowanych obligacji

2 413

2 343

Nota 3.3.

Od kredytów i pożyczek

1 432

2 004

Nota 3.5.

Od zobowiązań leasingowych

1 871

1 455

 

Pozostałe

3 528

4 466

 

Bankowa prowizja przygotowawcza dotycząca finansowania w rachunku bieżącym

2 629

2 218

 

Różnice kursowe

420

199

 

Pozostałe

1 787

761

 

Razem

14 080

13 446

 

 

4.8.  OPODATKOWANIE

 Na obowiązkowe obciążenie wyniku finansowego składają się dwa elementy: bieżący podatek dochodowy oraz podatek odroczony.

W związku z przejściowymi różnicami między wykazywaną w księgach rachunkowych wartością aktywów i zobowiązań, a ich wartością podatkową oraz stratą podatkową możliwą do odliczenia w przyszłości, Grupa stosując metodę bilansową, tworzy: zobowiązania z tytułu odroczonego podatku dochodowego w odniesieniu do dodatnich różnic przejściowych i ustala aktywa z tytułu odroczonego podatku dochodowego w odniesieniu do ujemnych różnic kursowych oraz straty podatkowej możliwej do odliczenia przy zastosowaniu zasady ostrożności.

Zobowiązań oraz aktywów z tytułu odroczonego podatku dochodowego nie ujmuje się w przypadku różnic przejściowych powstających na początkowym ujęciu składnika aktywów bądź zobowiązania w transakcji nie stanowiącej połączenia przedsięwzięć oraz w momencie przeprowadzania transakcji nie mających wpływu ani na wynik księgowy, ani podatkowy.

 

Aktywa i zobowiązania z tytułu podatku odroczonego są kompensowane, jeżeli istnieje tytuł prawny uprawniający do skompensowania należności podatkowych i bieżących zobowiązań podatkowych oraz jeżeli odroczony podatek dotyczy podatku nałożonego przez tą samą władzę podatkową na tego samego podatnika. Oznacza to, iż aktywa i zobowiązania z tytułu odroczonego podatku dochodowego podlegają kompensacie w sprawozdaniach finansowych Grupy.
 
Grupa rozpoznaje składnik aktywów z tytułu podatku tylko w sytuacji, gdy prognozy przyszłych wyników finansowych wskazują na to, że zostanie osiągnięty zysk podatkowy pozwalający na zrealizowanie aktywa w określonej przyszłości.

Wartość bilansowa składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku jest weryfikowana na każdy dzień bilansowy
i ulega stosownemu obniżeniu o tyle, o ile przestało być prawdopodobne osiągnięcie dochodu do opodatkowania wystarczającego do częściowego lub całkowitego zrealizowania składnika aktywów z tytułu odroczonego podatku. Element osądu w zakresie odzyskiwalności aktywów z tytułu podatku odroczonego stanowią prognozowane przyszłe wyniki finansowe Grupy oraz ich wpływ na odzyskiwalność aktywów.


 Kwota opodatkowania za okres 12 miesięcy zakończonych 31 grudnia 2021 r. wynika przede wszystkim z rozpoznania przychodów podatkowych wynikających ze sprzedaży akcji ONDE S.A. w ramach IPO przez Erbud rozpoznanych

w sprawozdaniu jako transakcje z udziałowcami niekontrolującymi oraz jednorazowy koszt niebędący kosztem uzyskania przychodu z tytułu programu akcji pracowniczych.

 Uzgodnienie efektywnej stawki podatku dochodowego przedstawia poniższa tabela:

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

Wynik brutto przed opodatkowaniem

85 395

64 253

Podatek według ustawowej stawki podatkowej obowiązującej w Polsce - 19%

16 225

12 208

Dodatkowe obciążenie wynikające ze stawki przekraczającej 19% w Niemczech

5 855

3 642

Nadwyżka przychodów nieopodatkowanych nad kosztami niebędącymi kosztami uzyskania przychodów

-

(1 970)

Wynik na sprzedaży spółki zależnej

35 379

-

Różnice trwałe koszty niestanowiące kosztów uzyskania przychodów

6 598

-

Podatek wykazany w wyniku finansowym

64 057

13 880

Podatek bieżący

65 634

26 554

Podatek odroczony

(1 577)

(12 674)

Efektywna stopa podatkowa

75,01%

21,59%

 Poniższa tabela przedstawia zmiany aktywów i zobowiązań z tytułu podatku odroczonego w roku obrotowym:

 

 

 

 

Wpływ na

 

Wpływ na

 

 

 

1 stycznia 2020

Wynik netto

Pozostałe całkowite dochody

31 grudnia 2020

Wynik netto

Zyski zatrzymane

31 grudnia 2021

 

Aktywa z tytułu podatku odroczonego

 

 

 

 

 

 

 

 

Wycena kontraktów budowlanych - pasywa oraz podatkowa produkcja w toku

48 066

7 853

-

55 919

14 811

-

70 730

 

Rezerwy

9 422

1 929

-

11 351

333

-

11 684

 

Strata podatkowa

7 668

(3 479)

-

4 189

(1 050)

-

3 139

 

Naliczone wynagrodzenia i obciążenia

421

294

-

715

1 884

-

2 599

 

Odpisy aktualizujące wartość należności

5 968

269

-

6 237

(258)

-

5 979

 

Inne zobowiązania finansowe

1 997

352

-

2 349

1 214

-

3 563

 

Koszty następnych okresów

124

569

-

693

-

-

693

 

Pozostałe

1 761

683

256

2 700

(441)

(25)

2 234

 

Razem

75 427

8 470

256

84 153

16 493

(25)

100 621

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobowiązania z tytułu podatku odroczonego

 

 

 

 

 

 

 

 

Wycena kontraktów budowlanych - aktywa

37 054

(5 635)

-

31 419

14 732

-

46 151

 

Przeszacowanie aktywów do wartości godziwej

4 417

506

-

4 923

(1 099)

7 303

11 127

 

Wycena bilansowa oraz dyskonto zobowiązań

157

652

-

809

179

-

988

 

Naliczone odsetki od zadłużenia

103

189

-

292

462

-

754

 

Zarachowane przychody

629

(50)

-

579

(92)

-

487

 

Pozostałe

1 116

134

236

1 486

734

(5)

2 215

 

Razem

43 476

(4 204)

236

39 508

14 916

7 298

61 722

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kompensata aktywów i zobowiązań

41 903

 

 

38 375

 

 

51 125

 

Stan po kompensacie

35 097

 

 

46 911

 

 

60 093

 

Aktywa

33 524

 

 

45 778

 

 

49 496

 

Zobowiązania

1 573

 

 

1 133

 

 

10 597

 

Wpływ netto zmian w okresie

 

12 674

20

 

1 577

(7 323)

 

 

W roku zakończonym 31 grudnia 2021r. oraz 31 grudnia 2020r. nie wystąpiły ujemne pozycje różnic przejściowych,
od których nie ujęto aktywa z tytułu podatku odroczonego.


 

W tabeli poniżej zawarto okresy realizacji aktywów i zobowiązań z tytułu odroczonego podatku dochodowego.

 

 

 

2021

 

2020

 

Aktywa

Zobowiązania

Aktywa

Zobowiązania

Krótkoterminowe

70 885

42 940

55 497

27 688

Długoterminowe

29 736

18 782

28 656

11 820

Razem

100 621

61 722

84 153

39 508

 

4.9.  WSPÓLNE PRZEDSIĘWZIĘCIA UMOWNE

Zgodnie z MSSF 11 Wspólne porozumienia umowne, zaangażowanie we wspólne porozumienia umowne, w odniesieniu do których wspólnicy sprawują współkontrolę, dzielą się na wspólne działania oraz wspólne nie od struktury prawnej danego wspólnego ustalenia umownego.
Spółka zależna ONDE S.A. posiada jedynie wspólne porozumienia umownezaklasyfikowane jako wspólna działalność. Klasyfikacja jako wspólna działalność wynika z faktu, iż porozumienie umowne nie jest prowadzone w odrębnym podmiocie, każda strona ma obowiązki w odniesieniu do kosztów które ponosi odrębnie w celu realizacji swojego zakresu prac, oraz porozumienie umowne wskazuje, że każda strona ma prawo do części wynagrodzenia od zleceniodawcy.
W odniesieniu do swojego udziału we wspólnym działaniu, Spółka zależna ONDE S.A. wykazuje w sprawozdaniu finansowym swoje aktywa, zobowiązania, przychody i koszty oraz swoje udziały we wszystkich wspólnie posiadanych bądź ponoszonych aktywach, zobowiązaniach, przychodach i kosztach.
 

 

Od roku 2018 Spółka zależna ONDE S.A. realizuje kontrakt budowlany w ramach konsorcjum
z Przedsiębiorstwem Inżynieryjnych Robót Kolejowych „TOR-KRAK” Sp. z o.o. ONDE S.A. pełni rolę lidera konsorcjum, które nie posiada odrębnej formy prawnej, a jest jedynie porozumieniem funkcjonującym na potrzebę realizacji kontraktu na budowę trasy tramwajowej wraz z rozbudową układu drogowego w Bydgoszczy. Spółka zależna ONDE S.A.
wraz ze współkonsorcjantem sprawują wspólną kontrolę nad wspólnym działaniem w formie posiadania po 50% głosów
w Komitecie Zarządzającym konsorcjum.

Nie występują zobowiązania zaciągnięte, a nieujęte w dniu sporządzenia sprawozdania dotyczące zaangażowania Spółki zależnej we wspólnym działaniu.

Umowa konsorcjum wskazuje na zakres prac do wykonania przez każdego z konsorcjantów. Każdy konsorcjant realizuje swoje prace przy wykorzystaniu własnych aktywów; nie występują wspólne aktywa używane do realizacji tej umowy. Każdy konsorcjant ponosi własne koszty realizacji swojego zakresu prac i ma zobowiązania do ich pokrycia; nie występują zobowiązania i koszty ponoszone wspólnie. W ramach prac realizowanych w ramach konsorcjum Spółka zależna ONDE S.A. rozpoznaje w sprawozdaniu z wyniku jedynie przychody oraz koszty przypadające bezpośrednio na zakres prac do zrealizowania w ramach umowy przypadający na Spółkę zależną. Każdy ze współkonsorcjantów odpowiada za realizację swojego zakresu prac, zgodnie z ustaleniami pomiędzy konsorcjantami zawartymi w umowie. Cena transakcyjna przypadająca na Spółkę zależną ONDE S.A. z tytułu realizacji tej umowy wynosi 77,6 mln zł. Wobec zamawiającego konsorcjanci odpowiadają solidarnie za wykonane w ramach konsorcjum prace oraz naprawy gwarancyjne, przy czym w przypadku, gdy zamawiający zrealizuje to prawo wobec ONDE S.A. w odniesieniu do prac wykonanych przez TOR-KRAK, Spółka zależna ma roszczenie zwrotne wobec TOR-KRAK w tym samym zakresie.

Każdy z konsorcjantów ma prawo do swojej części wynagrodzenia od zleceniodawcy za realizacje swojej części prac budowlanych. W odniesieniu do prac wykonanych przez TOR-KRAK, które Spółka zależna ONDE S.A. jako lider konsorcjum fakturuje na zleceniodawcę, Spółka działa jako agent (zgodnie polityką rachunkowości przedstawiona
w nocie 2.1.) w związku z tym nie wykazuje przychodów i kosztów dot. prac realizowanych przez TOR-KRAK. Przychody
i koszty realizacji prac na rzecz TOR-KRAK wykazane są w ramach przychodów i kosztów realizacji kontraktów budowlanych w segmencie budownictwa drogowo-inżynieryjnego.

 

Z tytułu realizacji tego kontraktu, Spółka zależna ONDE S.A. jako leader konsorcjum otrzymuje płatności
od zamawiającego, na odrębny rachunek powierniczy prowadzony na rzecz ONDE S.A., z którego uwolnienie środków wymaga wspólnej zgody obu konsorcjantów. Saldo tych środków pieniężnych na 31 grudnia 2021 r. wynosi 10 855 tys. zł i jest wykazywane na bilansie Grupy jako środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania (nota 3.8). Środki te zostaną uwolnione po finalnym rozliczeniu kontraktu przez konsorcjantów i inwestora, przypadającym na rok 2022. Jednocześnie przypadające na rzecz TOR-KRAK kwota jest wykazywana jako zobowiązanie.

  ‎ 

5.  INSTRUMENTY FINANSOWE I ZARZĄDZANIE RYZYKIEM FINANSOWYM

5.1.  AKTYWA I ZOBOWIĄZANIA FINANSOWE

 
Zgodnie z MSSF 9 Grupa klasyfikuje instrumenty finansowe do następujących kategorii:

 Aktywa wyceniane według zamortyzowanego kosztu;

 Aktywa finansowe wyceniane w wartości godziwej przez wynik finansowy;

 Zobowiązania finansowe wyceniane według zamortyzowanego kosztu;

 Instrumenty pochodne wyznaczone jako instrumenty zabezpieczające w rachunkowości zabezpieczeń.

Z wyżej podanych kategorii, Grupa posiada tylko pozycje wyceniane według zamortyzowanego kosztu

Aktywa finansowe wyceniane według zamortyzowanego stanowią przede wszystkim:

Nota 2.2.

Należności z tytułu kontraktów budowlanych – kaucje

Nota 6.6.

Należności z tytułu dostaw i usług

Nota 6.6.

Należności pozostałe

Nota 2.3.

Aktywa z tytułu kontraktów budowlanych

Nota 3.8.

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

Nota 3.8.

Środki pieniężne na rachunku VAT

Nota 3.8.

Środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania

Nota 5.1.

Inne aktywa finansowe (w tym udzielone pożyczki)

Zobowiązania finansowe wyceniane według zamortyzowanego kosztu obejmują głównie:

Nota 2.2.

Zobowiązania wobec podwykonawców – kaucje

Nota 2.3.

Zobowiązania z tytułu kontraktów budowlanych

Nota 6.10.

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

Nota 6.10.

Zobowiązania pozostałe

 

W tabeli poniżej przedstawiono wartość bilansową istotnych grup aktywów finansowych i zobowiązań finansowych w podziale na kategorie. Wartość bilansowa posiadanych przez Grupę aktywów finansowych i zobowiązań finansowych przedstawionych w poniższych tabelach nie różniła się istotnie od ich wartości godziwej we wszystkich prezentowanych okresach. 

 

 

Kategorie instrumentów finansowych

 

 

 

Linia w sprawozdaniu z sytuacji finansowej

Aktywa
wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Zobowiązania finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Zobowiązania leasingowe

Razem istotne kategorie

 

2021

 

 

 

 

Nota 5.1.2

Aktywa finansowe - Udzielone pożyczki

38 852

-

-

38 852

 

Aktywa finansowe - pozostałe

856

-

-

856

Nota 2.2.

Należności z tytułu kontraktów budowlanych – kaucje

29 621

-

-

29 621

Nota 6.5.

Należności z tytułu dostaw i usług

594 647

-

-

594 647

Nota 6.5.

Pozostałe należności

57 036

-

-

57 036

Nota 2.3.

Wycena kontraktów budowlanych - aktywa

302 138

-

-

302 138

Nota 3.8.

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

363 210

-

-

363 210

Nota 3.8.

Środki pieniężne na rachunkach VAT

50 745

-

-

50 745

Nota 3.8.

Środki pieniężne o ograniczonej możliwości dysponowania

10 855

 

 

10 855

Nota 2.2.

Zobowiązania wobec podwykonawców - kaucje

-

146 684

-

146 684

Nota 2.3.

Zobowiązania wobec podwykonawców – wycena

-

244 048

-

244 048

Nota 6.9.

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

-

363 131

-

363 131

Nota 6.9.

Pozostałe zobowiązania

-

112 870

-

112 870

Nota 3.2-3.5.

Zadłużenie

-

165 019

48 876

213 895

 

Razem

1 447 960

1 031 752

48 876

2 528 588

 

 

 

Linia w sprawozdaniu z sytuacji finansowej

Aktywa
wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Zobowiązania finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Zobowiązania leasingowe

Razem istotne kategorie

 

2020

 

 

 

 

Nota 5.1.2

Aktywa finansowe - Udzielone pożyczki

14 503

-

-

14 503

 

Aktywa finansowe - pozostałe

2 532

-

-

2 532

Nota 2.2.

Należności z tytułu kontraktów budowlanych – kaucje

37 031

-

-

37 031

Nota 6.5.

Należności z tytułu dostaw i usług

367 389

-

-

367 389

Nota 6.5.

Pozostałe należności

30 939

-

-

30 939

Nota 2.3.

Wycena kontraktów budowlanych - aktywa

179 106

-

-

179 106

Nota 3.8.

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

315 537

-

-

315 537

Nota 3.8.

Środki pieniężne na rachunkach VAT

30 753

-

-

30 753

Nota 2.2.

Zobowiązania wobec podwykonawców - kaucje

-

140 361

-

140 361

Nota 2.3.

Zobowiązania wobec podwykonawców – wycena

-

234 463

-

234 463

Nota 6.9.

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

-

183 233

-

183 233

Nota 6.9.

Pozostałe zobowiązania

-

75 440

-

75 440

Nota 3.2-3.5.

Zadłużenie

-

88 170

39 292

127 462

 

Razem

977 790

721 667

39 292

1 738 749

 

 

 

 

Kategorie instrumentów finansowych

 

 

 

 

Aktywa wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Zobowiązania finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Zobowiązania leasingowe

Razem
istotne
kategorie

 

2021

 

 

 

 

 

Wpływ na wynik finansowy

 

 

 

 

Nota 4.7.

Przychody finansowe/(koszty finansowe) – odsetki

8 347

(9 024)

(382)

(1 059)

Nota 4.7.

Przychody finansowe/(koszty finansowe) - różnice kursowe

56

(430)

-

(374)

Nota 4.2.

Odwrócenie utraty/(utrata) wartości aktywów finansowych i aktywów z wyceny kontraktów z klientami

(15 187)

-

-

(15 187)

 

Razem

(6 784)

(9 454)

(382)

(16 620)

  

 

 

 

Kategorie instrumentów finansowych

 

 

 

 

Aktywa wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Zobowiązania finansowe wyceniane wg zamortyzowanego kosztu

Pozostałe zobowiązania

Razem
istotne
kategorie

 

2020

 

 

 

 

 

Wpływ na wynik finansowy

 

 

 

 

Nota 4.7.

Przychody finansowe/(koszty finansowe) – odsetki

1 015

(7 286)

-

(6 271)

Nota 4.7.

Przychody finansowe/(koszty finansowe) - różnice kursowe

2 424

461

-

2 885

Nota 4.2.

Odwrócenie utraty/(utrata) wartości aktywów finansowych i aktywów z wyceny kontraktów z klientami

116

-

-

116

 

 

 

 

 

 

 

Razem

3 555

(6 825)

-

(3 270)

  

 

5.1.1.  AKTYWA FINANSOWE

Grupa posiadała na 31 grudnia 2021 r. oraz na 31 grudnia 2020 r. następujące pozycje wykazane w sprawozdaniu z sytuacji finansowej jako aktywa finansowe: 

 

 

2021

2020

Nota 5.1.2.

Udzielone pożyczki

38 852

14 503

 

Pozostałe

1 097

3 250

 

Razem

39 949

17 753

 

Długoterminowe

11 382

7 120

 

Krótkoterminowe

28 567

10 633

 

5.1.2.   AKTYWA FINANSOWE – UDZIELONE POŻYCZKI

 

 

 

 

 

   

Pożyczkobiorca

Waluta pożyczki

Oprocentowanie

Termin spłaty

2021

2020

Lake Hill

PLN

12,00%

2021-06-25

-

10 602

Pflege Beteiligungs

EUR

4,00%

2022-01-31

3 995

3 870

Pracownicy

EUR

0 - 0,5%

2021-12-31

14

10

Avista Invest Sp. z o.o.

PLN

Wibor 3M + 5,3%

2021-06-30

-

21

Sanssouci Karpacz Sp. z o.o.

PLN

10,00%

2023-03-31

4 948

-

JV PABC Sp. z o.o.

PLN

3 M Euribor + 2,2% - 3,5%

2022-12-31

92

-

Goalscreen Holdings Limited

EUR

6,00%

2021-12-02

20 934

-

Farma Wiatrowa Szybowice Sp. z o.o.

PLN

8,00%

2021-12-02

2 269

-

FIRMA FRANKIEWICZ ENERGY

PLN

6,00%

2022-04-29

1 262

-

KWE

PLN

2,50%

2032-01-01

2 991

-

ELEKTROWNIA DEPVPL 22

PLN

0,00%

2025-06-25

1 200

-

AZURYT 6 INVESTMENTS

PLN

8,00%

2023-10-19

1 147

-

Razem, w tym:

 

 

 

38 852

14 503

Długoterminowe

 

 

 

10 286

3 870

Krótkoterminowe

 

 

 

28 566

10 633

Pożyczka pomiędzy ONDE SA i Goalscreen Holdings Limited na łączną kwotę 20 934 tys. złotych została rozliczona dnia 2 lutego 2022r. na mocy zawartej tego samego dnia Umowy sprzedaży udziałów, gdzie płatność za udziały została skompensowana z pożyczką.

 

Z udzielonymi pożyczkami wiąże się ryzyko kredytowe oraz ryzyko walutowe, które zostały opisane odpowiednio
w Nocie 5.2. Udzielone pożyczki klasyfikowane są w Poziomie 1 modelu utraty wartości. Udzielone pożyczki są zdaniem Spółki aktywami o wysokiej ocenie jakości kredytowej na potrzeby modelu ECL.

Na podane dni bilansowe, wartość godziwa pożyczek nie była istotnie różna od wyceny w koszcie zamortyzowanym. Wartość godziwa pożyczek jest szacowana za pomocą modeli DCF w oparciu o przepływy pieniężne odzwierciedlające harmonogram spłat udzielonych pożyczek. Założono stopę dyskonta na poziomie WIBOR dla pożyczek w PLN
oraz EURIBOR dla pożyczek w EUR na dany dzień powiększony o stały procent wyrażający premię za ryzyko. Pożyczki wyceniane w koszcie zamortyzowanym są klasyfikowane do drugiego poziomu hierarchii wartości godziwej.

Pożyczki zaklasyfikowane są do Poziomu 1 modelu utraty wartości na wszystkie prezentowane dni bilansowe. Wszystkie udzielone pożyczki na poszczególne dni bilansowe uznane zostały za instrumenty o niskim ryzyku kredytowym,
w związku z czym odpis na oczekiwane straty kredytowe ujęty w ciągu danego okresu ogranicza się do 12-miesięcznych oczekiwanych strat kredytowych. Oczekiwaną stratę kredytową wyliczono na podstawie prawdopodobieństwa niewypełnienia zobowiązania, profilu spłat uzgodnionego w umowie pożyczki i oceny odzysków z zabezpieczenia.
Na poszczególne dni bilansowe wysokość odpisu z tyt. utraty wartości oraz jego zmiany w prezentowanych okresach były nieistotne kwotowo stąd Grupa nie prezentuje ruchów na odpisie. Zwiększenie salda pożyczek w wyniku udzielenia nowych pożyczek nie przyczyniło się istotnie do zmiany wysokości odpisu z tyt. utraty wartości.

 

5.2.  ZASADY ZARZĄDZANIA RYZYKIEM FINANSOWYM

Grupa w toku prowadzonej działalności narażona jest na następujące istotne rodzaje ryzyka finansowego: ryzyko rynkowe (w tym ryzyko walutowe, ryzyko stóp procentowych), ryzyko kredytowe oraz ryzyko płynności. Za ustalenie zasad zarządzania powyższymi ryzykami oraz ich weryfikację odpowiada Zarząd ERBUD SA.

5.2.1.   RYZYKO RYNKOWE – RYZYKO WALUTOWE

W ramach podstawowej działalności operacyjnej Grupa nie zawiera kontraktów budowlanych, które są denominowane
w EUR.

W odniesieniu do należności i zobowiązań wynikających z zawartych umów na zakupy materiałów, z tytułu których nastąpią płatności w EUR oraz w odniesieniu do udzielonych pożyczek denominowanych w EUR Grupa ustaliła,
że ryzyko jest nieistotne. 

 

 

 

 

 

 

 

Ekspozycja na ryzyko walutowe
(tys. PLN)

Wpływ na sprawozdanie z wyniku
w tys. PLN

 

 

zmiana kursu +10%

zmiana kursu -10%

 

 

 

 

 

 

Aktywa

 

 

 

Nota 3.8.

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

43 371

4 337

(4 337)

Nota 6.6.

Należności z tytułu dostaw i usług

31 601

3 160

(3 160)

Nota 2.2.

Należności z tytułu kontraktów budowlanych - kaucje

3 140

314

(314)

Nota 5.1.2.

Aktywa finansowe - udzielone pożyczki

24 929

2 493

(2 493)

 

Zobowiązania

 

 

 

Nota 3.3.-3.5.

Zadłużenie

6 379

(638)

638

Nota 6.10.

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

10 644

(1 064)

1 064

Nota 2.2.

Zobowiązania z tytułu kontraktów budowlanych - kaucje

19

(2)

2

 

 

 

 

 

 

Wpływ zmian kursów - aktywa i zobowiązania razem

120 083

8 600

(8 600)

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

 

Ekspozycja na ryzyko walutowe
(tys. PLN)

Wpływ na sprawozdanie z wyniku
w tys. PLN

 

 

zmiana kursu +10%

zmiana kursu -10%

 

 

 

 

 

 

Aktywa

 

 

 

Nota 3.8.

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

29 047

2 905

(2 905)

Nota 6.5.

Należności z tytułu dostaw i usług

15 192

1 519

(1 519)

Nota 2.2.

Należności z tytułu kontraktów budowlanych - kaucje

4 440

444

(444)

 

Zobowiązania

 

 

 

Nota 6.9.

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

(15 734)

(1 573)

1 573

Nota 2.2.

Zobowiązania z tytułu kontraktów budowlanych - kaucje

(25)

(3)

3

Nota 2.3.

Wycena kontraktów budowlanych - pasywa

(1 140)

(114)

114

 

 

 

 

 

 

Wpływ zmian kursów - aktywa i zobowiązania razem

35 650

3 565

(3 565)

 

 

 

 

 

 

5.2.2.  RYZYKO RYNKOWE – RYZYKO STÓP PROCENTOWYCH

Ryzyko stóp procentowych występuje głównie w związku z korzystaniem przez Grupę z zadłużenia, tj. kredytów bankowych i pożyczek (nota 3.3.) oraz leasingu (nota 3.5.).

 

Ponadto Grupa lokuje wolne środki pieniężne częściowo w inwestycje o zmiennej stopie procentowej (lokaty)
oraz udziela pożyczek w oparciu o zmienną stopę procentową.

 

Aktywa i zobowiązania oprocentowane według zmiennych stóp procentowych, narażają Grupę na ryzyko zmiany przepływów pieniężnych. Natomiast oprocentowane według stopy stałej (udzielane pożyczki – Nota 5.1.2.) naraża ERBUD na ryzyko zmiany wartości godziwej, niemniej jednak ze względu na fakt, iż Grupa nie wycenia tych pozycji do wartości godziwej, wpływ ten nie jest odzwierciedlany w sprawozdaniu finansowym.

 

ERBUD monitoruje stopień narażenia na ryzyko stopy procentowej oraz dokonuje prognoz stóp procentowych.

 

Analizę wrażliwości pozycji oprocentowanych zmienną stopą procentową na zmiany stopy procentowej zaprezentowano w poniższej tabeli.

 

 

 

 

2021

 

 

2020

 

Wartość bilansowa pozycji oprocentowana zmienną stopą procentową

Wpływ na sprawozdanie z wyniku

Wartość bilansowa pozycji
oprocentowana zmienną stopą procentową

Wpływ na
sprawozdanie z wyniku

 

+250 pb

-250 pb

+100 pb

-100 pb

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

163 575

4 089

(4 089)

71 582

716

(716)

Aktywa finansowe - Udzielone pożyczki

5 040

126

(126)

21

-

-

Zadłużenie z tytułu kredytów i pożyczek

66 960

(1 674)

1 674

36 170

(362)

362

Zadłużenie z tytułu wyemitowanych obligacji

75 586

(1 890)

1 890

52 000

(520)

520

Zadłużenie z tytułu leasingu

36 822

(921)

921

22 342

(374)

374

Wpływ razem

 

(270)

270

 

(540)

540

 

W tabeli poniżej zaprezentowano pozycje oprocentowane stałą stopą procentową

. 

 

2021

2020

 

Wartość bilansowa pozycji niepodlegająca ryzyku rynkowemu

Wartość bilansowa pozycji niepodlegająca ryzyku rynkowemu

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

210 490

243 955

Aktywa finansowe - Udzielone pożyczki

33 812

14 482

Zadłużenie z tytułu kredytów i pożyczek

23 059

-

Zadłużenie z tytułu leasingu

11 468

16 950

 

278 829

275 387

  

 5.2.3.  RYZYKO KREDYTOWE

Aktywami finansowymi Grupy, które są narażone na ryzyko kredytowe są głównie pozycje wymienione w tabeli poniżej.

 

 

 

2021

2020

Nota 3.8.

Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

374 065

315 537

Nota 5.1.2.

Aktywa finansowe – udzielone pożyczki

38 852

14 503

Nota 6.5.

Należności z tytułu dostaw i usług

594 647

367 389

Nota 2.2.

Należności z tytułu kontraktów budowlanych – kaucje

29 621

37 031

Nota 2.3.

Wycena kontraktów budowlanych - aktywa

302 138

179 106

 

Razem

1 339 323

913 566

 

 Środki pieniężne i ich ekwiwalenty

ERBUD minimalizuje ryzyko kredytowe związane ze środkami pieniężnymi i ich ekwiwalentami poprzez dywersyfikację banków, z którymi zawierane są transakcje lokacyjne. Grupa współpracuje z instytucjami finansowymi o wysokiej wiarygodności, zgodnie z informacjami w tabeli poniżej. Na poszczególne dni sprawozdawcze występuje znaczna koncentracja ryzyka kredytowego – informacja o wielkości salda środków pieniężnych zgromadzonych w jednej instytucji finansowej przedstawiona jest poniżej.

Podział salda środków pieniężnych i ich ekwiwalentów wg ratingu kredytowego przedstawiono w tabeli poniżej. Rating AA-, A-, BBB+, BBB wg Euro Rating to poziom inwestycyjny . Rating BB+, jest poza poziomem inwestycyjnym nie mniej jednak kwota środków pieniężnych w tych instytucjach jest marginalna.

 

 

Według agencji ratingowej Euro Rating

2021

2020

Banki o ratingu A-

19,0%

50,0%

Banki o ratingu BBB+

13,0%

45,0%

Banki o ratingu BBB

66,0%

5,0%

Banki o ratingu BB

2,00%

0,00%

 

100,0%

100,0%

 

 

Na 31 grudnia 2021 r. wartość aktywów pieniężnych i ich ekwiwalentów ulokowana w jednej instytucji finansowej stanowiła około 66% całego salda.

Na 31 grudnia 2020 r. wartość aktywów pieniężnych i ich ekwiwalentów ulokowana w jednej instytucji finansowej stanowiła około 50% całego salda.

Całe saldo środków pieniężnych i ekwiwalentów na poszczególne dni bilansowe zaliczone jest do Stopnia 1 modelu utraty wartości (tj. salda, dla których ryzyko kredytowe nie wzrosło znacząco od początkowego ujęcia).

Odpisy z tytułu utraty wartości środków pieniężnych i ekwiwalentów ustalono indywidualnie dla każdego salda dotyczącego danej instytucji finansowej. Do oceny ryzyka kredytowego użyto zewnętrzne ratingi banków oraz publicznie dostępne informacje dotyczące wskaźników niewypełnienia zobowiązania dla danego ratingu ustalone przez Euro Rating. Analiza wykazała, iż aktywa te mają niskie ryzyko kredytowe na dzień sprawozdawczy. Grupa skorzystała
z uproszczenia dozwolonego przez standard i odpis z tytułu utraty wartości ustalono na podstawie 12-miesięcznych strat kredytowych. Kalkulacja odpisu wykazała nieistotną kwotę odpisu z tytułu utraty wartości.

 

 

Należności z tytułu dostaw i usług oraz aktywa z tytułu kontraktów budowlanych

W celu ochrony przed ryzykiem kredytowym wynikającym z należności związanych z realizacją kontraktów budowlanych (tj. należności z tytułu dostaw i usług, należności z tytułu kontraktów budowlanych – kaucji oraz z wyceny kontraktów budowlanych), w Grupie funkcjonuje polityka oceny i weryfikacji ryzyka kredytowego związanego ze wszystkimi kontraktami, zarówno na etapie przed ofertowym, jak i w trakcie realizacji. Każdy kontrahent przed podpisaniem umowy jest oceniany pod kątem możliwości wywiązania się ze zobowiązań finansowych. W przypadku negatywnej oceny zdolności płatniczych kontrahenta, przystąpienie do kontraktu jest uzależnione od ustanowienia adekwatnych zabezpieczeń finansowych lub majątkowych. Ponadto, w umowach z inwestorami zawierane są klauzule przewidujące prawo do wstrzymania realizacji robót, jeżeli występuje opóźnienie w przekazaniu należności za wykonane usługi.
W miarę możliwości tworzy się również zapisy umowne warunkujące dokonywanie płatności podwykonawcom od wpływu środków od inwestora.

W Grupie nie występuje koncentracja ryzyka kredytowego związana z należnościami z tytułu dostaw i usług
oraz należnościami z tytułu kontraktów budowlanych – kaucji oraz z wyceny kontraktów budowlanych.

Zmiany odpisu aktualizującego wartość należności zaprezentowano w Nocie 6.6.

 

5.2.4.   RYZYKO PŁYNNOŚCI

W celu ograniczenia ryzyka utraty płynności, Grupa utrzymuje odpowiednią ilość środków pieniężnych oraz zbywalnych papierów wartościowych, a także zawiera umowy o linie kredytowe, które służą jako dodatkowe zabezpieczenie płynności. Do finansowania zakupów inwestycyjnych Grupa wykorzystuje środki własne lub długoterminowe umowy leasingu finansowego, zapewniając odpowiednią trwałość struktury finansowania dla tego rodzaju aktywów.

Grupa stosuje politykę ograniczającą zaangażowanie kredytowe wobec poszczególnych instytucji finansowych
oraz emitentów papierów dłużnych, które są nabywane w ramach lokowania okresowych nadwyżek środków pieniężnych.

Zarządzanie płynnością wspomagane jest obowiązującym systemem raportowania prognoz płynności przez Grupę.

Tabela poniżej przedstawia zobowiązania finansowe Grupy na dzień 31 grudnia 2021 r. według daty zapadalności
na podstawie umownych niezdyskontowanych płatności.

 

 

 

 

 

 

 

2021

 

Poniżej
3 miesięcy

3-12 miesięcy

1-5 lat

Powyżej
5 lat

Razem przepływy niezdyskontowane

Wartości bilansowe

Zadłużenie z tytułu kredytów i pożyczek

1 515

42 145

50 538

46

94 244

90 019

Zadłużenie z tytułu wyemitowanych obligacji

-

586

75 000

-

75 586

75 000

Zadłużenie z tytułu leasingu

3 601

14 880

31 942

5 240

55 663

48 290

Zobowiązania wobec podwykonawców - kaucje

8 636

124 664

12 303

5 115

150 718

146 684

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

361 356

817

958

-

363 131

363 131

Razem

375 108

183 092

170 741

10 401

739 342

723 124

 

 

 

 

 

 

 

 

2020

 

Poniżej
3 miesięcy

3-12 miesięcy

1-5 lat

Powyżej
5 lat

Razem przepływy niezdyskontowane

Wartości bilansowe

Zadłużenie z tytułu kredytów i pożyczek

5 527

18 722

12 170

-

36 419

36 170

Zadłużenie z tytułu wyemitowanych obligacji

-

54 195

-

-

54 195

52 000

Zadłużenie z tytułu leasingu finansowego

1 053

14 682

20 877

7 205

43 817

39 292

Zobowiązania wobec podwykonawców - kaucje

6 772

118 258

13 691

2 521

141 242

140 361

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

148 287

110 386

-

-

258 673

258 673

Razem

161 639

316 243

46 738

9 726

534 346

526 496

  

 

 

6.  NOTY POZOSTAŁE

6.1.  RZECZOWE AKTYWA TRWAŁE

Najistotniejsze pozycje rzeczowych aktywów trwałych stanowią grunty, budynki i budowle. Znacząca pozycją są również środki trwałe w budowie. Poza tym Grupa posiada również urządzenia techniczne
‎i maszyny.


Rzeczowe aktywa trwałe wycenia się w cenie nabycia/kosztu wytworzenia pomniejszonych o umorzenie
oraz wszelkie odpisy aktualizujące z tytułu utraty wartości. Grupa w przypadku zidentyfikowania przesłanek do możliwości wystąpienia rzeczowych aktywów trwałych przeprowadza test na utratę wartości w oparciu
o oszacowanie wartości odzyskiwalnej danego aktywa trwałego. Wartość odzyskiwalna jest określana jako wyższa
z dwóch: wartość, jaka jest możliwa do uzyskania przy sprzedaży danego aktywa trwałego pomniejszona o koszty sprzedaży lub wartość użytkowa kalkulowana w oparciu o zdyskontowane przepływy pieniężne, które zostaną wypracowane przez dane aktywo trwałe lub zespół aktywów.

W wartości początkowej rzeczowych aktywów trwałych Grupa ujmuje ich cenę nabycia powiększoną o wszystkie koszty bezpośrednio związane z zakupem i przystosowaniem składnika majątku do stanu zdatnego do używania. Do wartości początkowej zalicza się również koszt części zamiennych maszyn i urządzeń w momencie poniesienia, jeśli spełnione są kryteria rozpoznania, tj. Spółka z Grupy ERBUD oczekuje, że części zamienne będą wykorzystywane przez okres dłuższy niż jeden rok i jest możliwe ich przypisanie do konkretnej pozycji rzeczowych aktywów trwałych.

Koszty poniesione po dacie oddania środka trwałego do używania, takie jak koszty konserwacji i napraw, ujmowane są w wyniku finansowym w momencie poniesienia.
 
Grupa corocznie dokonuje weryfikacji wartości końcowej, okresu użytkowania oraz metody amortyzacji składników rzeczowych aktywów trwałych. Weryfikacje przeprowadzone na 31 grudnia 2021
‎oraz 31 grudnia 2020 nie skutkowały zmianą pozostałych szacowanych okresów użytkowania, metod amortyzacji czy wartości końcowych środków trwałych.


Stawki amortyzacji wynoszą według poszczególnych klas środków trwałych (w tym również prawa do użytkowania aktywów należących do danej kategorii):

 Budynki i budowle – 2% - 4,5%

 Urządzenia techniczne i maszyny – 6% - 30%

 Środki transportu – 12,5% - 20%

 Pozostałe – 10% - 33%

 Grunty nie podlegają amortyzacji.

Prawa do użytkowania aktywów są amortyzowane przez okres odzwierciedlający czas, na jaki zawarto umowy.
Dla posiadanych przez Grupę środków trwałych w leasingu, stawki amortyzacji są zbieżne ze stawkami amortyzacji dla własnych aktywów należących do tej samej kategorii, gdyż okres leasingu odpowiada okresowi ekonomicznej użyteczności danego aktywa (uwzględniając opcje przedłużenia) lub umowa zawiera opcję nabycia składnika aktywów i jest rozsądnie pewne iż Grupa z tej opcji skorzysta.

Środki trwałe w budowie wycenia się w wysokości poniesionych kosztów bezpośrednio związanych z nabyciem
lub wytworzeniem, w tym kosztów finansowania, pomniejszonych o odpisy z tytułu utraty wartości. Środki trwałe
w budowie nie są amortyzowane do momentu zakończenia ich budowy.
 
Polityka rachunkowości dotycząca leasingu stosowana od 1 stycznia 2019 roku:

Leasingi ujmowane są jako aktywa z tytułu prawa do użytkowania i zobowiązania do zapłaty za te prawa w dniu, w którym leasingowane aktywa dostępne są do użytkowania przez Grupę. Aktywa z tytułu prawa do użytkowania zaprezentowano w nocie 6.1.

W dacie rozpoczęcia leasingu, zobowiązania leasingowe wyceniane są w kwocie równej bieżącej wartości następujących płatności leasingowych za prawo do użytkowania bazowego składnika aktywów w okresie leasingu:

 stałe płatności (w tym zasadniczo stałe płatności), pomniejszone o wszelkie należne zachęty leasingowe;

 zmienne opłaty leasingowe, które zależą od indeksu lub stawki;

 kwoty, których zapłaty przez leasingobiorcę oczekuje się w ramach gwarantowanej wartości końcowej;

 cenę wykonania opcji kupna, jeżeli można z wystarczającą pewnością założyć, że leasingobiorca skorzysta z tej opcji;

 kary pieniężne za wypowiedzenie leasingu, jeżeli w warunkach leasingu przewidziano, że leasingobiorca może skorzystać z opcji wypowiedzenia leasingu.

Opłaty leasingowe są dyskontowane przy użyciu stopy procentowej leasingu, jeśli stopę tę można z łatwością ustalić, lub krańcowej stopy oprocentowania długu leasingobiorcy.

Każda opłata leasingowa jest alokowana pomiędzy zobowiązanie a koszt finansowy. Po początkowym ujęciu, zobowiązania leasingowe są wyceniane przy zastosowaniu efektywnej stopy procentowej. Wartości bilansowe zobowiązań są aktualizowane w celu odzwierciedlenia zmiany w zakresie szacunku okresu leasingu, opcji wykupu, zmiany w opłatach leasingowych i gwarantowanej wartości końcowej oraz modyfikacji umowy leasingu.

Okres leasingu to nieodwoływalny okres leasingu; okresy objęte opcją przedłużenia i wcześniejszego zakończenia leasingu są uwzględnione w okresie leasingu, jeśli istnieje rozsądna pewność, że leasing będzie przedłużony lub umowa nie zostanie wcześniej zakończona.

 

Na 31 grudnia Grupa posiadała następujące grupy rzeczowych aktywów trwałych z uwzględnieniem prawa do użytkowania aktywów:

 

 

 

 

2021

 

 

2020

Grupa rzeczowych aktywów trwałych

Wartość brutto

Umorzenie
i odpisy aktualizujące

Wartość netto

Wartość brutto

Umorzenie
i odpisy aktualizujące

Wartość netto

Grunty (w tym prawo wieczystego użytkowania gruntu)

28 928

1 189

27 739

14 556

1 003

13 553

w tym leasing

4 795

709

4 086

4 795

519

4 276

Budynki i budowle

97 639

46 551

51 088

57 018

27 245

29 773

w tym leasing

23 120

16 614

6 506

23 120

11 048

12 072

Urządzenia techniczne i maszyny

58 901

44 158

14 743

50 369

35 008

15 361

w tym leasing

11 471

5 087

6 384

10 351

3 150

7 201

Środki transportu

72 444

39 633

32 811

56 143

29 775

26 368

w tym leasing

35 602

12 703

22 899

26 342

9 096

17 246

Inne środki trwałe

18 909

11 897

7 012

15 187

10 038

5 149

w tym leasing

85

20

65

85

3

82

Środki trwałe w budowie

23 194

-

23 194

1 942

-

1 942

Pozostałe

11 354

9

11 345

18 691

6 683

12 008

Razem

311 369

143 437

167 932

213 906

109 752

104 154

 

Grupa zawarła umowy leasingu na okres od 3 do 5 lat. Umowy leasingu obejmują głównie środki transportu oraz najmy biur, magazynów i prawa wieczystego użytkowania gruntów. Umowy te zawierają w większości (za wyjątkiem prawa wieczystego użytkowania gruntów) opcję przedłużenia po zakończeniu okresu podstawowego. Dodatkowo zawarte umowy leasingu środków transportu dają Grupie prawo odkupienia przedmiotu leasingu po zakończeniu umowy.

 

Zadłużenie z tytułu leasingu opisano w Nocie 3.5. 

 

 

Grunty
w tym prawo wieczystego użytkowania gruntu

Budynki
i budowle

Urządzenia techniczne
i maszyny

Środki transportu

Inne środki trwałe

Środki trwałe
w budowie

Wartości niematerialne
i prawne

Razem

Wartość netto na 1 stycznia 2020 r.

13 717

33 800

17 864

24 072

3 774

5 713

6 167

105 107

Zwiększenia:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakup

-

583

1 928

2 468

2 345

3 355

2 736

13 415

Leasing

-

-

135

9 191

85

-

-

9 411

Przyjęcie środków trwałych

-

-

-

-

-

(991)

1 453

462

Pozostałe, w tym korekty reklasyfikacyjne

-

1 386

(35)

-

259

(4 511)

2 900

(1)

Zmniejszenia:

 

 

 

 

 

 

 

 

Amortyzacja

230

6 583

5 090

8 012

1 705

-

1 321

22 941

Sprzedaż oraz likwidacja

-

-

(12)

1 390

6

1 205

50

2 639

Przemieszczenia wewnętrzne

-

2

(445)

386

(177)

480

258

504

Pozostałe

-

(1)

(76)

-

77

-

-

-

Różnice kursowe z przeliczenia

67

587

26

424

297

61

382

1 844

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość netto na 31 grudnia 2020 r.

13 554

29 772

15 361

26 367

5 149

1 942

12 009

104 154

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wartość netto na 1 stycznia 2021 r.

13 554

29 772

15 361

26 367

5 149

1 942

12 009

104 154

Zwiększenia:

 

 

 

 

 

 

 

 

Zakup

13 836

24 569

3 426

2 751

14 115

25 602

312

84 611

Leasing

-

-

1 331

13 894

-

-

-

15 225

Przyjęcie środków trwałych

566

4 066

959

1 232

1 121

-

36

7 980

Pozostałe, w tym korekty reklasyfikacyjne

-

1 113

19

151

(168)

(4 346)

(1 013)

(4 244)

Zmniejszenia:

 

 

 

 

 

 

 

-

Amortyzacja

215

8 409

6 288

9 473

1 844

-

1 420

27 649

Sprzedaż oraz likwidacja

-

-

69

2 107

11

-

8

2 195

Przemieszczenia wewnętrzne

-

-

-

-

-

8

(8)

-

Pozostałe

-

-

-

(7)

-

-

-

(7)

Różnice kursowe z przeliczenia

(2)

(23)

4

(11)

(5)

4

(17)

(50)

Wartość netto na 31 grudnia 2021 r.

27 739

51 088

14 743

32 811

18 357

23 194

9 907

177 839

 

Największe zmiany w środkach trwałych dotyczą faktu, że Spółka Erbud S.A. w dniu 31.03.2021 r. podpisała Akt Notarialny (Repertorium A numer 3521/2021), zgodnie z którym nabyła prawo własności nieruchomości stanowiącej działkę numer 1/61 o powierzchni 5,2018 ha oraz 1/62 o powierzchni 9,9643 ha, położonej w województwie kujawsko-pomorskim, powiecie toruńskim, gminie Łysomice, miejscowości Ostaszewo. Wartość nabytego gruntu w księgach Erbud S.A. wynosi  - 13 826 tys. zł. Na gruntach, oznaczonych jako tereny przemysłowe usytuowana jest zabudowa
z trzema jednokondygnacyjnymi budynkami: - hala produkcyjno-magazynowa, dwa murowane budynki – portiernie
oraz parking, plac manewrowy, droga asfaltowa. Wartość tych zabudowań w księgach Erbud S.A. wynosi – 25 535 tys. zł.

Znaczny wzrost środków trwałych w budowie, szczególnie związany jest ze spółką MOD21. Spółka rozpoczęła w roku 2021 rozbudowę istniejącej hali produkcyjnej oraz budowę nowej hali. Na kwotę 21 310 tys. składa się budowa hali, instalacji, dróg, parkingów, linia produkcyjna Weinmann. Budowa tych środków ma zostać zakończona w roku 2022. Spółka MOD21 w roku 2021 poniosła również wydatki na środki trwałe w kwocie 11 336 tys. zł.

 

 

Amortyzacja

 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

Koszty ogólnego zarządu

13 119

10 781

Koszty wytworzenia sprzedanych produktów i usług

14 530

12 160

Razem

27 649

22 941

 

 Prawo do użytkowania aktywów w leasingu, zobowiązania leasingowe

Przyjęto następujące uproszczenia dozwolone przez MSSF16:

  nie aktywuje się umów leasingowych w odniesieniu do aktywów niskocennych (poniżej 15 tys. zł),

  pomija się umowy, które ulegną rozwiązaniu w ciągu bieżącego roku,

Grupa nie zawierała w trakcie okresów, którego dotyczą sprawozdania umów leasingu na okres krótszy niż 12 m-cy. Zawierane umowy leasingu nie posiadały elementu zmiennego wynagrodzenia dla leasingodawcy.

Opłaty związane z wszystkimi leasingami krótkoterminowymi i leasingami niskocennych aktywów są ujmowane liniowo jako koszt w wyniku finansowym. Na moment pierwszego zastosowania standardu, dla wszystkich leasingów,
za wyjątkiem leasingów krótkoterminowych i leasingów niskocennych aktywów, wcześniej sklasyfikowanych jako leasing operacyjny:


 

Dane dotyczące zastosowania MSSF 16 zaprezentowano w poniższych tabelach

 

 

GRUNTY

BUDYNKI
I BUDOWLE

URZĄDZENIA TECHNICZNE
I MASZYNY

ŚRODKI TRANSPORTU

POZOSTAŁE ŚRODKI TRWAŁE

RAZEM

 

Wartość netto na dzień 01.01.2020

4 466

17 542

9 219

17 558

-

48 785

 

Zwiększenie z tytułu przyjęcia w leasing

-

-

135

9 191

85

9 411

 

Zwiększenie z tytułu nakładów na rzeczowe aktywa trwałe w budowie oraz zaliczek na rzeczowe aktywa trwałe

-

-

26

-

-

26

 

Zmniejszenie wynikające z przekwalifikowania - z prawa do użytkowania aktywów w leasingu na rzeczowe aktywa trwałe

-

-

(9)

(3 054)

-

(3 063)

 

Amortyzacja

(190)

(5 628)

(2 170)

(6 449)

(3)

(14 440)

 

Różnice kursowe z przeliczenia

-

158

-

-

-

158

wartość netto na dzień 31.12.2020

4 276

12 072

7 201

17 246

82

40 877

 

Wartość netto na dzień 01.01.2021

4 276

12 072

7 201

17 246

82

40 877

 

Zwiększenie z tytułu przyjęcia w leasing

-

-

1 331

15 186

-

16 517

 

Zwiększenie z tytułu nakładów na rzeczowe aktywa trwałe w budowie oraz zaliczek na rzeczowe aktywa trwałe

-

-

-

(929)

-

(929)

 

Zmniejszenie wynikające z przekwalifikowania - z prawa do użytkowania aktywów w leasingu na rzeczowe aktywa trwałe

-

(10)

(179)

(2 085)

-

(2 274)

 

Amortyzacja

(190)

(5 556)

(1 937)

(5 823)

(17)

(13 523)

 

Zmniejszenie dotychczasowego umorzenia wynikające z przekwalifikowania - z prawa do użytkowania aktywów w leasingu na rzeczowe aktywa trwałe

-

-

(32)

(696)

-

(728)

 

wartość netto na dzień 31.12.2021

4 086

6 506

6 384

22 899

65

39 940

 

6.1.1.   KWOTY ZOBOWIĄZAŃ UMOWNYCH ZACIĄGNIĘTYCH W CELU NABYCIA RZECZOWYCH AKTYWÓW TRWAŁYCH

 

Na dzień 31 grudnia 2021 r. oraz na 31 grudnia 2020 r. Grupa nie posiadała umownych zobowiązań związanych
z umowami zakupu aktywów trwałych oraz zawartych umów leasingu co do których okres leasingu jeszcze się nie rozpoczął i nie zostały wykazane w zobowiązaniach leasingowych w tym zakresie.

 6.2.  WARTOŚĆ FIRMY



Wartość firmy powstaje w wyniku rozliczenia nabycia przedsięwzięć metodą nabycia – szczegóły opisano poniżej.

Zasady rachunkowości dotyczące utraty wartości firmy opisano w nocie 6.4.
 

  

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

Wartość firmy na początek okresu

40 667

40 130

Zwiększenia

630

-

Różnice kursowe z przeliczenia

(57)

537

Wartość firmy na koniec okresu

41 240

40 667

W tym z tytułu nabycia:

 

 

ONDE S.A.

18 274

18 274

Erbud Holding GmbH

17 642

17 699

Pozostałe

5 324

4 694

  

6.3.  WARTOŚĆ GODZIWA PRZEJĘĆ

  

 

IDE PROJEKT Sp. z o.o.

 

 

 

Wartość godziwa

Wartości niematerialne

5

Środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych

531

Należności

73

Rozliczenia międzyokresowe

11

Aktywa (A)

620

 

 

Zobowiązania i rozliczenia międzyokresowe

176

Zobowiązania (B)

176

 

 

Wartość godziwa aktywów netto (A-B)

444

 

 

Cena nabycia (zapłacona gotówką) (D)

500

 

 

Razem cena nabycia

500

Zysk na okazjonalnym nabyciu

 

WARTOŚĆ FIRMY

56

 

 

 

Satchwell Polska Toruń Sp. z o.o.

 

 

 

Wartość godziwa

Rzeczowe aktywa trwałe

2 260

Wartości niematerialne

4

Środki pieniężne i ekwiwalenty środków pieniężnych

3 330

Zapasy

236

Należności

1 808

Rozliczenia międzyokresowe

55

Aktywa na odroczony podatek

49

Aktywa (A)

7 742

 

 

Zobowiązania i rozliczenia międzyokresowe

2 877

Rezerwy

489

Zobowiązania (B)

3 366

 

 

Wartość godziwa aktywów netto (A-B)

4 376

 

 

Cena nabycia (zapłacona gotówką) (D)

4 950

 

 

Razem cena nabycia

4 950

Zysk na okazjonalnym nabyciu

 

WARTOŚĆ FIRMY

574

   

 

IKR

 

 

 

Wartość godziwa

Rzeczowe aktywa trwałe

5 564

Wartości niematerialne

23

Zapasy

34

Należności

35 451

Wycena kontraktów budowlanych - aktywa

33 806

Aktywa (A)

74 878

 

 

Zobowiązania i rozliczenia międzyokresowe

32 850

Rezerwy

12 498

Zobowiązania (B)

45 348

 

 

Wartość godziwa aktywów netto (A-B)

29 530

 

 

Cena nabycia (zapłacona gotówką) (D)

28 467

 

 

Razem cena nabycia

28 467

Zysk na okazjonalnym nabyciu

 

Zysk na okazjonalnym nabyciu

(1 063)

  

  

Spółka została nabyta dla poszerzenia oferty oraz obszaru działalności Grupy. Wymagała dofinansowania, a portfel kontraktów realizowanych przez Spółkę cechował się niską marżą, co skutkowało rozpoznaniem zysku na okazjonalnym nabyciu. Zysk na okazjonalnym nabyciu został rozpoznany w skonsolidowanym sprawozdaniu z wyniku i pozostałych całkowitych dochodów w linii pozostałe przychody operacyjne.

Koszty związane z transakcją wyniosły 3.115 tys. zł. W ramach transakcji nie przejęto żadnych zobowiązań i aktywów warunkowych.

Poniżej przestawione są przychody oraz wynik netto, jaki wygenerowała Spółka od dnia transakcji, a ile przez cały rok.

 

 

06-12.2021

01-12.2021

Przychody netto i zrównane z nimi

152 350

225 891

Zysk netto

6 812

7 211

  

 6.4.  UTRATA WARTOŚCI AKTYWÓW TRWAŁYCH

Grupa przeprowadza testy na utratę wartości aktywów trwałych jeżeli zachodzą przesłanki utraty wartości oraz dodatkowo co najmniej raz w roku dla wartości firmy. Wartość odzyskiwaną ustala się na najniższym możliwym poziomie, tj. dla pojedynczego składnika aktywów lub na poziomie ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do której dany składnik aktywów należy.

Utrata wartości rzeczowych aktywów trwałych

Na każdy dzień bilansowy ocenia się, czy istnieją obiektywne przesłanki wskazujące na możliwość wystąpienia utraty wartości składnika bądź grupy rzeczowych aktywów trwałych. Jeśli przesłanki takie istnieją, ustala się szacowaną możliwą do odzyskania wartość składnika (wartość odzyskiwalną) i dokonuje odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości, w kwocie równej różnicy między wartością możliwą do odzyskania i wartością bilansową. Wartość odzyskiwalna to wyższa z dwóch kwot: wartości godziwej pomniejszonej o koszty doprowadzenia do sprzedaży
i wartości użytkowej. Strata wynikająca z utraty wartości jest ujmowana w rachunku zysków i strat. Na każdy dzień bilansowy Grupa ocenia również czy występują przesłanki wskazujące na to, że ujęty w poprzednich okresach odpis aktualizujący z tytułu trwałej utraty wartości powinien być zmniejszony lub całkowicie odwrócony.

Utrata wartości firmy

Wartość firmy podlega testowi na utratę wartości przynajmniej raz w roku. Ewentualna utrata wartości rozpoznawana jest od razu jako pomniejszenie wartości firmy i odnoszona w rachunek wyników, dodatkowo nie podlega odwróceniu w kolejnych okresach sprawozdawczych.

W celu przeprowadzenia testu pod kątem możliwej utraty wartości, wartość firmy alokowana jest do ośrodków wypracowujących środki pieniężne. W przypadku zbycia działalności wchodzącej w skład ośrodka wypracowującego środki pieniężne, do którego została przypisana wartość firmy, odnosząca się do zbytej działalności wartość firmy uwzględnia się w wartości bilansowej przy ustalaniu zysku lub straty z tytułu zbycia.
 

 

Utrata wartości firmy

Wartość firmy przyporządkowuje się do ośrodków Grupy wypracowujących środki pieniężne. Dla wartości firmy powstałej przy nabyciu akcji ONDE S.A. (dawniej Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo-Inżynieryjnego SA.) przez Erbud SA przyjmuje się, że ośrodkiem wypracowującym środki pieniężne jest całość segmentu inżynieryjno-drogowego dotycząca Spółki ONDE S.A.

W przypadku ONDE SA wartość odzyskiwalną ośrodka wypracowującego środki pieniężne ustala się na podstawie wyceny akcji ONDE SA na GPW w Warszawie.

Dla wartości firmy powstałej przy nabyciu Grupy Erbud Holding przez Erbud SA przyjmuje się, że ośrodkiem wypracowującym środki pieniężne jest całość segmentu przemysłu za granicą dotycząca Grupy Erbud Holding.

Wartość odzyskiwalną ośrodka wypracowującego środki pieniężne ustala się na podstawie wartości użytkowej ośrodka, oszacowanej na podstawie modelu zdyskontowanych przepływów pieniężnych. Wyliczenia te wykorzystują projekcje przepływów pieniężnych w okresie trzyletnim. Przepływy pieniężne wykraczające poza okres trzyletni oszacowano na stałym poziomie. Stopa wzrostu nie przewyższa długoterminowej przeciętnej stopy wzrostu dla branży przemysłu zagranica, w której funkcjonuje ośrodek wypracowujący środki pieniężne. W wyliczeniach przyjęto przeciętną marżę brutto na poziomie 14,8%, natomiast wykorzystana stopa dyskontowa wyniosła 4,0%. Zarząd ustalił budżetowaną marżę brutto na podstawie wyników historycznych oraz swoich przewidywań co do rozwoju rynku. Średnie ważone przeciętne stopy wzrostu zgodne są z prognozami przedstawionymi w raportach branżowych. Zastosowana stopa dyskonta to stopa, odzwierciedlająca konkretne zagrożenia dotyczące poszczególnych segmentów.

W roku 2021 oraz w 2020 przeprowadzono analizę i nie zidentyfikowano przesłanek do tworzenia odpisu aktualizującego z tytułu utraty wartości składnika bądź grupy rzeczowych aktywów.

Test na utratę wartości przez wartość firmy, który został przeprowadzony na dzień 31 grudnia 2021 r., nie wykazał potrzeby dokonania odpisu z tytułu utraty wartości.

6.5.  ZAPASY

W ramach poszczególnych grup zapasów ujmowane są głównie następujące pozycje:

 Materiały: elementy składowane w miejscach magazynowania przeznaczone do wykorzystania w procesach produkcyjnych, zwłaszcza do zużycia w działalności budowlanej;

 Produkcja w toku

 Produkty gotowe: głównym produktem jest masa bitumiczna wykorzystywana w procesach produkcyjnych oraz przeznaczona na sprzedaż

Materiały wycenia się w cenie nabycia, a ich rozchód przy zastosowaniu metody „pierwsze weszło-pierwsze wyszło”. Produkcję w toku oraz wyroby gotowe wycenia się w wysokości kosztu bezpośrednich materiałów i robocizny, wraz z odpowiednim narzutem pośrednich kosztów produkcji ustalonym przy założeniu normalnego wykorzystania mocy produkcyjnych, z wyłączeniem kosztów finansowania zewnętrznego. Na dzień bilansowy zapasy są wyceniane według niższej z dwóch wartości: ceny nabycia lub kosztu wytworzenia i ceny sprzedaży netto.

Do materiałów Grupa zalicza składowane na terenach budów składniki zapasów o ogólnym przeznaczeniu, niskim stopniu przetworzenia, które mogą w prosty sposób oraz bez ponoszenia istotnych kosztów zostać wykorzystane dla innych kontraktów lub sprzedane (w przypadku, gdy okażą się niepotrzebne do realizacji danego kontraktu). Składnikami zapasów nie są natomiast elementy składowane na terenach budów o przeznaczeniu specyficznym dla danej budowy lub przetworzone we własnym zakresie lub przez podwykonawcę, takie co do których nie jest pewne, iż w prosty sposób mogą zostać wykorzystane dla innych kontraktów lub sprzedane. Takie pozycje odnoszone są bezpośrednio w koszt kontraktu i włączane są w tym samym do wyceny kontraktu według stopnia zaawansowania (szczegóły opisano w nocie 2.1.). 

 

  

 

2021

2020

Materiały

26 284

24 046

Produkcja w toku

54

1 718

Produkty gotowe

250

316

Towary

1 709

-

Projekty PV w toku

39 501

-

Wartość brutto zapasów

67 798

26 080

Odpisy aktualizujące wartość zapasów

352

352

Wartość netto zapasów

67 446

25 728

 

 

6.6.  NALEŻNOŚCI Z TYTUŁU DOSTAW I USŁUG ORAZ NALEŻNOŚCI POZOSTAŁE

Do należności z tytułu dostaw i usług oraz należności pozostałych Grupa ERBUD zalicza przede wszystkim należności z tytułu dostaw i usług od podmiotów niepowiązanych (głównie z tytułu wystawionych faktur wynikających z realizacji przez Grupę kontraktów budowlanych) oraz należności budżetowe, w tym należności z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych oraz z tytułu podatku
od towarów i usług

Należności z tytułu dostaw i usług, których termin zapadalności wynosi zazwyczaj od 30 do 180 dni, ujmowane są w wartości nominalnej, tj. według kwot pierwotnie zafakturowanych. Należności z tytułu dostaw i usług utrzymywane są w celu ściągnięcia oraz spełniają test SPPI w związku z tym na dzień bilansowy pozycje te wyceniane są według zamortyzowanego kosztu, z uwzględnieniem ewentualnego odpisu aktualizującego. 
 
MSSF 9 wymaga oszacowania oczekiwanej straty dla aktywów finansowych, niezależnie od tego, czy wystąpiły, czy też nie, przesłanki na utratę wartości. W przypadku należności handlowych, Grupa stosuje podejście uproszczone i wycenia odpisy z tytułu utraty wartości w wysokości strat kredytowych oczekiwanych w całym okresie życia należności od momentu początkowego ujęcia należności.
Dla należności handlowych, które w oparciu o przeprowadzoną analizę portfelową zostały ocenione jako należności, które nie utraciły wartości, oszacowanie ewentualnych odpisów aktualizacyjnych jest oparte na wykorzystaniu matrycy odpisów, w której odpisy oblicza się dla należności handlowych zaliczonych do różnych przedziałów wiekowych (okresów przeterminowania), przy zastosowaniu współczynnika niewypełnienia zobowiązania. Współczynnik niewypełnienia zobowiązania ustala się w oparciu o dane historyczne (wyliczone na bazie ostatnich 5 lat) skorygowane o wpływ przyszłych czynników.

W analogiczny sposób Grupa kalkuluje odpisy z tytułu oczekiwanych strat kredytowych dla należności z tytułu kaucji oraz aktywów z tytułu kontraktów budowlanych; salda w odniesieniu do których termin płatności nie upłynął zaliczane są do przedziału „nieprzeterminowane” w matrycy odpisów a odpis liczony jest przy uwzględnieniu współczynnika nieściągalności dla należności nieprzeterminowanych.

Dla należności handlowych, dla których istnieją przesłanki do utraty wartości (np. należności sporne), utworzono specyficzne dodatkowe odpisy w zależności od indywidualnej oceny ich odzyskiwalności.

W przypadku, gdy wpływ wartości pieniądza w czasie jest istotny (dotyczy należności z tytułu kaucji), wartość należności jest ustalana poprzez zdyskontowanie prognozowanych przyszłych przepływów pieniężnych do wartości bieżącej, przy zastosowaniu stopy dyskontowe brutto odzwierciedlającej aktualne oceny rynkowe wartości pieniądza w  czasie. Jeżeli zastosowana została metoda polegająca na dyskontowaniu, zwiększenie należności w związku z  upływem czasu jest ujmowane jako przychody finansowe.

W przypadku, gdy wpływ wartości pieniądza w czasie jest istotny (dotyczy należności z tytułu kaucji), wartość należności jest ustalana poprzez zdyskontowanie prognozowanych przyszłych przepływów pieniężnych do wartości bieżącej, przy zastosowaniu stopy dyskontowe brutto odzwierciedlającej aktualne oceny rynkowe wartości pieniądza w czasie. Jeżeli zastosowana została metoda polegająca na dyskontowaniu, zwiększenie należności w związku z upływem czasu jest ujmowane jako przychody finansowe.

 

 

 

 

2021

 

2020

 

Wartość brutto

Odpis

Wartość netto

Wartość brutto

Odpis

Wartość netto

Należności z tytułu dostaw i usług

640 580

45 933

594 647

403 531

36 142

367 389

Należności z tytułu podatku dochodowego od osób prawnych

3 207

-

3 207

355

-

355

Pozostałe należności budżetowe

23 037

-

23 037

11 565

-

11 565

Pozostałe należności

32 002

1 210

30 792

20 229

1 210

19 019

Razem

698 826

47 143

651 683

435 680

37 352

398 328

  

Zmiany odpisu aktualizującego wartość należności z tytułu dostaw i usług zaprezentowano w tabeli poniżej. 

 

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2021

Za okres
12 miesięcy
zakończony
31.12.2020

Odpisy aktualizujące na początek okresu

37 352

39 491

Utworzenie/(odwrócenie) odpisów indywidualnych

11 031

4 432

Utworzenie/(odwrócenie) odpisów wg matrycy odpisów

651

(1 291)

Odwrócenie odpisów indywidualnych

(49)

(2 500)

Wykorzystanie odpisów indywidualnych

(2 019)

(3 645)

Pozostałe

156

671

Różnice kursowe z przeliczenia

21

194

Odpisy aktualizujące na koniec okresu, w tym

47 143

37 352

Odpis wyliczony na bazie matrycy

3 862

3 211

Odpis indywidualny

43 281

34 141

  

  

 

2021

2020

Należności nieprzeterminowane

466 892

285 787

Należności przeterminowane

127 755

81 602

Do 1 miesiąca

33 929

24 426

1-3 miesięcy

15 534

9 923

3-6 miesięcy

2 741

863

6 miesięcy - 1 rok

20 463

2 530

Powyżej 1 roku

55 088

43 860

Razem należności z tytułu dostaw i usług netto

594 647

367 389

  

 Na należności sporne zostały utworzone odpisy aktualizujące w oparciu o oszacowane zdyskontowane przepływy pieniężne.

Grupa narażona jest na ryzyko kredytowe oraz ryzyko walutowe wynikające z należności z tytułu dostaw i usług.
Nie występuje jednakże koncentracja ryzyka kredytowego dotyczącego należności z tytułu dostaw i usług, gdyż Grupa posiada dużą liczbę klientów krajowych. Wszystkie należności za wyjątkiem tych objętych odpisem indywidualnym,
są przez Grupę oceniane jako należności o najwyższym wewnętrznym ratingu kredytowym. Dla wszystkich należności za wyjątkiem tych objętych odpisem indywidualnym z tytułu utraty wartości, Grupa szacuje odpis na oczekiwane straty kredytowe w kwocie równej 12-miesięcznym oczekiwanym stratom kredytowym.

 

6.7.  POZOSTAŁE AKTYWA

Pozycja Ubezpieczenia to przedpłaty dokonywane przez Grupę z tytułu umów ubezpieczeń dotyczących przyszłych okresów sprawozdawczych. Ujmowane są one w ramach rachunku wyników stosownie do upływu czasu.

W pozycji Przedpłaty Grupa ujmuje kwoty uiszczone na poczet zawartych umów przedwstępnych nabycia udziałów w Spółkach niespełniające definicji derywatów zgodnie z MSSF 9.
  

 

2021

2020

Przedpłaty

6 738

-

Ubezpieczenia

6 767

4 292

Pozostałe

380

736

Razem

13 885

5 028

   

6.8.  REZERWY

 Rezerwy obejmują głównie rezerwy na naprawy gwarancyjne, rezerwy na świadczenia pracownicze

i świadczenia po okresie zatrudnienia oraz rezerwy na sprawy sądowe i sporne.

Rezerwy na naprawy gwarancyjne

Rezerwy na koszty napraw gwarancyjnych wynikają z udzielania przez Grupę gwarancji na świadczone usługi budowlane. Rezerwę tworzy się w wysokości ustalonej wskaźnikiem procentowym będącym ilorazem historycznie poniesionych kosztów na naprawy gwarancyjne oraz historycznie ujętych przychodów z tytułu realizacji kontraktów budowlanych. Koszty rezerwy na naprawy gwarancyjne ujmuje się w kosztach sprzedanych usług. W przypadku usług innych niż usługi budowlane, głównie usług serwisowych rezerwy na koszty napraw gwarancyjnych tworzy się na podstawie danych historycznych oraz wiarygodnego szacunku kwoty obowiązku z tego tytułu. Założenia zastosowane do obliczenia rezerwy na naprawy gwarancyjne na 31 grudnia 2021 r. zostały oparte na ewidencji napraw gwarancyjnych w latach 2017-2021 i odpowiednio na 31 grudnia 2020 r. – 2016 – 2020.

Rezerwa na świadczenia po okresie zatrudnienia

Do grupy tej zalicza się rezerwy na odprawy emerytalne i rentowe, do wypłaty których Grupa zobowiązana jest zgodnie z przepisami prawa oraz regulaminem wynagradzania. Wysokość rezerwy ustalana jest w wartości bieżącej przy zastosowaniu technik aktuarialnych, wymagających przyjęcia pewnych założeń. Założenia niezbędne do wyceny obejmują wysokość stop dyskontowych, prognozowanych stóp zwrotu z aktywów oraz prognozowanych podwyżek wynagrodzeń. Ze względu na złożoność wyceny, przyjęte założenia, a także swój długoterminowy charakter, zobowiązania z tytułu wyżej wymienionych świadczeń są bardzo wrażliwe na zmiany założeń. Wszystkie powyższe założenia są weryfikowane oraz zaktualizowane na koniec każdego okresu sprawozdawczego.

Rezerwy na sprawy sądowe i sporne

Szczegółowej analizy potencjalnych ryzyk związanych z prowadzonymi sprawami sądowymi, podejmowania decyzji o konieczności ujęcia skutków tych postępowań w sprawozdaniu finansowym Grupy oraz wysokości rezerwy dokonują departamenty prawne oraz Zarząd. 

 Rezerwy w podziale na grupy zaprezentowane zostały w poniższej tabeli: 

 

Rezerwy na naprawy gwarancyjne

Rezerwy na świadczenia pracownicze po okresie zatrudnienia

Rezerwy na sprawy sądowe
i odszkodowania

Inne

Razem

Stan na 01.01.2020

23 467

15 470

1 512

4 494

44 943

Zwiększenie

3 891

287

895

4 445

9 518

Rozwiązanie

365

-

-

480

845

Zwiększenie z tytułu przejęcia

-

-

-

341

341

Wykorzystanie

808

35

-

1 729

2 572

Różnice kursowe z przeliczenia

231

-

28

194

453

Stan na 31.12.2020

26 416

15 722

2 435

7 265

51 838

krótkoterminowe

19 186

558

2 319

6 987

29 050

długoterminowe

7 230

15 164

116

278

22 788

Stan na 01.01.2021

26 416

15 722

2 435

7 265

51 838

Zwiększenie

5 551

5 530

36

6 898

18 015

Rozwiązanie

950

6 863

916

5 220

13 949

Zwiększenie z tytułu przejęcia

-

4 355

-

154

4 509

Wykorzystanie

-

2 510

-

575

3 085

Różnice kursowe z przeliczenia

(11)

(54)

(7)

(24)

(96)

Stan na 31.12.2021

31 006

16 180

1 548

8 498

57 232

krótkoterminowe

21 326

101

1 396

8 024

30 847

długoterminowe

9 680

16 079

152

474

26 385

 

6.9.  SPRAWY SPORNE

Zarówno w sprawach gdzie Emitent jest powodem (sprawy o należności) jak i w sprawach gdzie Emitent jest pozwanym (sprawy o zobowiązania) stanowisko Emitenta oraz doradców prawnych Emitenta świadczy, iż sprawy zostaną rozwiązane na korzyść Emitenta.

Istotne postępowania, których na dzień sporządzenia Sprawozdania ERBUD S.A jest stroną, dotyczące zobowiązań
albo wierzytelności emitenta lub jednostki od niego zależnej (z określeniem przedmiotu postępowania, wartości przedmiotu sporu, daty wszczęcia postępowania oraz stanowiska Emitenta)

 

6.9.1.   Istotne postępowania, w których Emitent jest powodem
6.9.1.1. 

Pozwany: Bank Millennium S.A. w Warszawie

Data złożenia pozwu: 22 grudnia 2010 r.

Wartość przedmiotu sporu: 71 065 496 zł

W 2008 r. Bank Millennium S.A. doradził ERBUD S.A. zawarcie transakcji opcji walutowych na zabezpieczenie przed ryzykiem kursowym w zakresie kontraktów denominowanych w euro realizowanych przez Emitenta. Propozycja Banku wynikała ze zgłoszonej przez Emitenta potrzeby uzyskania zabezpieczenia adekwatnego do jego sytuacji. Zdaniem Spółki produkt nie był optymalnie dopasowany do potrzeb ERBUD S.A.. W czwartym kwartale 2008 r. w wyniku drastycznej przeceny złotego na parze PLN/EUR Bank Millennium S.A. poinformował Emitenta o negatywnej wycenie posiadanej w tym czasie ekspozycji.

Jednocześnie powstał spór co do treści transakcji opcji walutowych, przede wszystkim w zakresie wyłączania struktur opcyjnych. Podczas wielokrotnych rozmów Emitent przedstawił swoje stanowisko Bankowi, który zażądał realizacji transakcji z podjęciem działań zmierzających do przymusowej realizacji roszczeń. W celu ograniczenia wysokości potencjalnej szkody, sporne transakcje zostały zrestrukturyzowane, a Bank został poinformowany o podjęciu
w przyszłości działań prawnych zmierzających do naprawienia szkody wynikającej z zawartych transakcji opcji walutowych. Szczegóły restrukturyzacji Emitent przedstawił w RP 43/2008 w dniu 21 listopada 2008 r.
oraz w sprawozdaniach finansowych za rok 2008. Emitent nigdy nie zgodził się ze stanowiskiem Banku Millennium S.A.
i w związku z powyższym, wezwał dwukrotnie Bank do zapłaty kwoty 71 065 496 zł, na którą składają się kwoty pobrane przez Bank z rachunku bankowego Emitenta, utracone korzyści oraz koszty doradców prawnych i finansowych.
W związku z powyższym, Emitent zdecydował się na wytoczenie powództwa o zapłatę zmierzającego do wyrównania szkody.

Sprawa toczyła się nieprzerwanie od roku 2016 i w dniu 24 listopada 2021 r., Sąd Apelacyjny w Warszawie uwzględnił
w części apelację Spółki zasądzając od Banku na rzecz Spółki kwotę 51 383 600 PLN wraz z ustawowymi odsetkami od dnia 8 grudnia 2010 r. do dnia 31 grudnia 2015 roku i ustawowymi odsetkami za opóźnienie od dnia 1 stycznia 2016 do dnia zapłaty. Koszty procesu obciążają Spółkę w 29%, a Bank w 71%. Wyrok jest prawomocny.

Bank Millennium S.A. w dniu 2 grudnia 2021 r. złożył wniosek o wstrzymanie zapłaty na rzecz ERBUD S.A. kwoty
102 733 906,25 zł. Wstrzymanie nastąpi do czasu upływu terminu do wniesienia skargi kasacyjnej, a w razie jej wniesienia, do czasu ukończenia postępowania kasacyjnego.

Sąd Apelacyjny Warszawie Wydział VII Gospodarczy i Własności Intelektualnej przychylił się do wniosku Banku Millennium i wstrzymał zapłatę zasądzonej kwoty zgodnie z wnioskiem Banku Millennium. Decyzja sądu jest niezaskarżalna.

Nie wstrzymuje to naliczania odsetek od należności głównej tj. od kwoty: 51 383 600 zł.

Do dnia publikacji niniejszego sprawozdania Sąd Apelacyjny nie przedłożył stronom pisemnego uzasadnienia wyroku.
W związku z powyższym Bank Millennium nie mógł złożyć wniosku o kasację.

 

6.9.1.2. 

Pozwany: DSH – Dopravni Stavby, a.s., Brno w Czechach

Data złożenia pozwu: 14 lutego 2013 r.

Wartość przedmiotu sporu: 26 923 644,16 zł

Aktualny stan sprawy: 27 maja 2014 r. ERBUD S.A. rozszerzył powództwo o kwotę 22 925 604,52 zł o zwrot kosztów wykonawstwa zastępczego. Pozwany pismem z 27 kwietnia 2014 r. a doręczonym 1 lipca 2014 r. wniósł pozew wzajemny na kwotę 5 651 633 zł.. 6 listopada 2015 r. odbyła się rozprawa. Strony zgodnie wnosiły o zniesienie rozprawy celem kontynuowania rozmów ugodowych. Rozmowy ugodowe zakończyły się bez rezultatu. Przesłuchani zostali wszyscy świadkowie wnioskowani przez Strony. Sąd na zgodny wniosek Stron wyznaczył 30 dniowy termin na sprecyzowanie tezy dowodowej dla biegłego oraz przedstawienie szczegółowych pytań do opinii. W dniu 17 sierpnia spółka CEMEX zgłosiła swoje przystąpienie po stronie ERBUD S.A. w charakterze interwenienta ubocznego. Na rozprawie w dniu 12.12.2018 r. sąd oddalił obie opozycje. Sąd wydał postanowienie o sporządzeniu opinii biegłego.

Sąd doręczył opinię biegłego sądowego, która jest korzystna dla ERBUD S.A. W opinii biegły wskazał, że poniesione przez ERBUD S.A. koszty wykonawstwa zastępczego są zasadne. W ocenie biegłego DSH nienależycie wykonało umowę, a zastosowana przez DSH metoda naprawy była nieprawidłowa. W dniu 07.10.2021 r. sąd ogłosił wyrok,
w którym: zasądził od DSH - Dopravni stavby a.s. z siedzibą w Brnie (Czechy) na rzecz ERBUD S.A kwotę
26 923 644,16 zł (dwadzieścia sześć milionów dziewięćset dwadzieścia trzy tysiące sześćset czterdzieści cztery złote
i szesnaście groszy) wraz z odsetkami oraz kosztami procesu.

Pozwany wniósł apelację od wyroku, która jeszcze nie została doręczona do ERBUD S.A. Brak terminu rozprawy apelacyjnej.

 

6.9.1.3.

 

Pozwany: Platinum Resort Sp. z o.o.

Data złożenia pozwu: 3 grudnia 2018 r.

Wartość przedmiotu sporu: 16 301 236,97 zł.

Powództwo wzajemne

Pozwany: ERBUD S.A.

Wartość przedmiotu sporu: 13 516 629,86

Data złożenia pozwu: 27 kwietnia 2019 r.

ERBUD wniósł do Sądu Okręgowego w Szczecinie wniosek o zabezpieczenie roszczenia pieniężnego w kwocie
5 455 851,09 zł z tytułu naliczonej kary umownej za odstąpienie od umowy z 26 stycznia 2017 r. o roboty budowlane na realizację projektu pn. „Budowa kompleksu hotelowego czterogwiazdkowego składającego się z: Trzech budynków hotelowych wraz z zagospodarowaniem terenu przy ul. Żeromskiego w Świnoujściu” poprzez obciążenie hipoteką przymusową łączną nieruchomości należących do Platinum Resort Sp. z o.o. Postanowieniem z 19 listopada 2018 r.

Sąd udzielił zabezpieczenia poprzez wpis hipoteki przymusowej do ksiąg wieczystych w/w nieruchomości, jak również poprzez zajęcie rachunków bankowych Platinum Resort Sp. z o.o.

3 grudnia 2018 r. Emitent wniósł pozew o zapłatę 16 301 236,97 zł wraz z odsetkami w postępowaniu upominawczym tytułem wynagrodzenia oraz innych roszczeń związanych z realizacją ww. inwestycji wraz z dodatkowym wnioskiem
o zabezpieczenie roszczeń.

Platinum Resort Sp. z o.o. wniosła zażalenie na postanowienie o zabezpieczeniu, na które pełnomocnicy Emitenta udzielili odpowiedzi. Do chwili obecnej, Sąd Apelacyjny w Szczecinie nie rozpoznał zażalenia.

Sąd Okręgowy w Szczecinie stwierdził brak podstaw do wydania nakazu zapłaty i przekazał sprawę do rozpoznania
w zwykłym postępowaniu. Pozew został przekazany do doręczenia pozwanemu. Postanowieniem z dnia 22 lutego
2019 r. Sąd Okręgowy udzielił zabezpieczenia roszczeniu ERBUD S.A. na dalszą kwotę 3,5 mln zł poprzez ustanowienie hipoteki przymusowej na nieruchomości.

Sąd Apelacyjny prawomocnie oddalił zażalenie Pozwanego w przedmiocie udzielenia zabezpieczenia.

Pozwany 27 kwietnia złożył odpowiedź na pozew wraz z pozwem wzajemnym, w którym to wnosi o zasądzenie od ERBUD kwoty 13 516 629,86 zł, na którą składa się kwota 5.455.851,09 zł tytułem rzekomej kary umownej naliczonej przez Pozwanego oraz kwota 8 060 778,77 zł tytułem zwrotu rzekomo nadpłaconego wynagrodzenia pobranego przez ERBUD z tytułu realizacji umowy o roboty budowlane.

Pełnomocnicy ERBUD wnieśli replikę na odpowiedź na pozew wraz z odpowiedzią na pozew wzajemny, podtrzymując dotychczasowe stanowisko i wnosząc o oddalenie powództwa wzajemnego w całości.

Sąd przeprowadził dowód z zeznań świadków. W sprawie zostanie przeprowadzony dowód z opinii biegłego.

W dniu 11 czerwca wpłynęła informacja o zawezwaniu do próby ugodowej, brak terminu posiedzenia, brak informacji czego dokładnie dotyczyć ma to zawezwanie, akta wędrują pomiędzy sądami, nie było możliwości wglądu.

Sąd przeprowadził dowód z zeznań świadków. Sąd postanowił dopuścić dowód z opinii biegłego. Termin na złożenie opinii wyznaczono do dnia 31 marca 2022 r.

Przewidywany termin zakończenia postępowania przed Sądem I instancji: 2022 r.

 

Łączna wartość pozostałych spraw spornych w których ERBUD S.A. jest powodem wynosi 23 214 862,20 zł.

 

6.9.2.   Istotne postępowania, w których Emitent jest pozwanym

 

6.9.2.1. 

 

Powód: Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin sp. z o.o. („MPL”)

Pozwany: ERBUD S.A. w Warszawie

Data doręczenia pozwu ERBUD S.A.: 23 maja 2014 r.

Wartość przedmiotu sporu: 34 381 374,64 zł.

W stosunku do sprawozdania finansowego za rok 2021 zmianą jest dołączenie opinii z zakresu budownictwa (przyczyny powstałych wad nawierzchni oraz ocena alternatywnych wariantów napraw do akt sprawy.

W dniu 29 listopada 2021 r. Erbud złożył uwagi i zastrzeżenia do opinii wraz z wnioskiem o wyłączenie biegłego. W dniu 7 lutego 2022 r. Sąd przesłał biegłemu wnioski i uwagi Erbud i wezwał go do ustosunkowania się.

6.9.2.2. 

 

Powód: Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego

Pozwany: ERBUD S.A. w Warszawie

Data doręczenia pozwu ERBUD S.A.: 28 stycznia 2022 r.

Wartość przedmiotu sporu: 21 553 732 zł.

Pozwem z 20 grudnia 2021 r. Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu domaga się upoważnienia przez Sąd do dokonania na koszt Erbud S.A. wymiany w całości instalacji: 1) wody zimnej, 2) wody ciepłej, 3) wody hydrantowej, 4) ciepła technologicznego i 5) wody lodowej w budynku będącym siedzibą Urzędu w Poznaniu, usytuowanym przy Al. Niepodległości 34 w Poznaniu w ramach gwarancji jakości.

Sąd wyznaczył Erbud S.A. termin na wniesienie odpowiedzi na pozew do 25 kwietnia 2022 r.

W ocenie Erbud S.A. brak jest podstaw do uwzględnienia roszczeń Województwa Wielkopolskiego w całości.

Przewidywany termin zakończenia sporu przed Sądem I instancji: 2025 r.

 

Łączna wartość pozostałych postępowań w których ERBUD S.A. jest pozwanym, wynosi: 13 179 423,87 zł.

  

6.10.  ZOBOWIĄZANIA Z TYTUŁU DOSTAW I USŁUG ORAZ ZOBOWIĄZANIA POZOSTAŁE

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług oraz zobowiązania pozostałe obejmują przede wszystkim zobowiązania z tytułu dostaw i usług od podmiotów niepowiązanych, otrzymane zaliczki, zobowiązania
‎z tytułu wynagrodzeń oraz zobowiązania z tytułu podatków.


Zobowiązania z tytułu dostaw i usługujmuje się początkowo w wartości godziwej (odpowiadającej wartości nominalnej), a na dzień bilansowy wycenia według zamortyzowanego kosztu.

Otrzymane zaliczki dotyczą głównie wpłat od kontrahentów z tytułu realizacji umów o kontrakty budowlane i ujmuje się je w wartości nominalnej otrzymanej wpłaty.

Zobowiązania z tytułu wynagrodzeń ujmuje się w wartości należnej za wykonaną pracę, naliczonej zgodnie
‎z zawartymi umowami.


Zobowiązania z tytułu podatków (w tym podatku od towarów i usług, podatku dochodowego od osób prawnych, podatku dochodowego od osób fizycznych) ujmuje się w wysokości kwoty wymagającej zapłaty przez Grupę zgodnie z obowiązującymi i mającymi zastosowanie przepisami.

Krótkoterminowe zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

Do grupy tej zalicza się rezerwy na niewykorzystane urlopy. Kalkulowane są one w oparciu o zestawienie niewykorzystanych dni urlopu na dany dzień bilansowy w podziale na poszczególnych pracowników oraz ich dzienne wynagrodzenie brutto powiększone o narzuty ZUS pracodawcy.
 

 

2021

2020

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

363 131

258 673

w tym od podmiotów powiązanych

103

217

Zobowiązania budżetowe z tytułu:

52 132

37 992

podatku od towarów i usług

20 716

3 372

podatku dochodowego od osób prawnych

9 798

17 375

podatku dochodowego od osób fizycznych

6 642

4 055

ZUS

10 613

11 596

PFRON

194

183

funduszu urlopowego (podatku belgijskiego)

945

750

Inne

3 224

661

Pozostałe zobowiązania

60 738

37 448

z tytułu wynagrodzeń

14 605

9 962

rozliczenia międzyokresowe kosztów

835

586

krótkoterminowe zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych

36 947

24 285

Inne

8 351

2 615

Razem

476 001

334 113

  

6.11.  WYJAŚNIENIA DO SPRAWOZDANIA Z PRZEPŁYWÓW PIENIĘŻNYCH

Uzgodnienie zmiany stanu kapitału obrotowego za okres od 01 stycznia do 31 grudnia 2021 r. oraz za okres
od 01 stycznia do 31 grudnia 2020 r. 

 

Zmiana stanu w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych 01.2021-12.2021

Zmiana stanu w sprawozdaniu z przepływów pieniężnych 01.2020-12.2020

Zmiana stanu rezerw

5 394

13 383

Zmiana stanu zapasów

(41 718)

61 592

Zmiana stanu należności

(253 355)

7 935

Zmiana stanu zobowiązań krótkoterminowych, z wyjątkiem pożyczek i kredytów

141 888

68 916

Zmiana stanu aktywów i zobowiązań z tytułu kontraktów budowlanych

(113 447)

88 042

Zmiana stanu pozostałych aktywów

2 893

(18 894)

Zmiana stanu kapitału obrotowego

(258 345)

220 974

  

Pozostałe korekty niepieniężne oraz wpływy pozostałe z działalności inwestycyjnej za okres od 01 stycznia do 31 grudnia 2021 r. oraz za okres od 01 stycznia do 31 grudnia 2020 r. zaprezentowano poniżej:

 

 

Pozostałe korekty niepieniężne
w sprawozdaniu
z przepływów pieniężnych
01.2021-12.2021

Pozostałe korekty niepieniężne
w sprawozdaniu
z przepływów pieniężnych
01.2020-12.2020

Płatności w formie akcji

28 343

-

Pozostałe

(2 920)

(201)

Pozostałe korekty niepieniężne

25 423

(201)

 

 

 

Wpływy pozostałe z działalności inwestycyjnej 01.2021-12.2021

Wpływy pozostałe z działalności inwestycyjnej 01.2020-12.2020

Zbycie środków trwałych

3 902

948

Leasing zwrotny

10 394

-

Środki pieniężne spółek przejmowanych, likwidacja lokat, odsetki

6 614

-

Pozostałe korekty niepieniężne

20 910

948

  
6.12.  STRUKTURA GRUPY 

Struktura Grupy

Na dzień 31 grudnia 2021 roku w skład Grupy wchodzi Jednostka Dominująca Erbud S.A. oraz jednostki zależne, konsolidowane metodą pełną oraz jednostki, które nie są pod kontrolą Erbud S.A., konsolidowane metodą praw własności.

 

 Jednostki zależne i zasady konsolidacji: Skonsolidowane sprawozdanie finansowe zawiera dane Jednostki Dominującej oraz jej jednostek zależnych.


Jednostki zależne podlegają konsolidacji metodą pełną od dnia objęcia kontroli do dnia utraty kontroli. Sprawowanie kontroli ma miejsce wtedy, gdy Jednostka Dominująca z tytułu swojego zaangażowania w jednostkę, w  którą dokonała inwestycji, podlega ekspozycji na zmienne zwroty, lub gdy ma prawa do zmiennych zwrotów,
oraz ma możliwość wywierania wpływu na wysokość tych zwrotów poprzez sprawowanie władzy nad tą jednostką. Sprawozdania finansowe jednostek zależnych sporządzane są za ten sam okres sprawozdawczy, co sprawozdanie Jednostki Dominującej, w oparciu o spójne zasady rachunkowości. W przypadku utraty kontroli nad jednostką zależną zysk lub strata z transakcji skutkującej utratą kontroli ujmowane są w wyniku finansowym.

Rozrachunki, przychody, koszty i niezrealizowane zyski ujęte w aktywach, powstałe na transakcjach pomiędzy spółkami Grupy, podlegają eliminacji.

Na datę objęcia kontroli, Grupa ustala czy jednostka nad którą objęto kontrole stanowi przedsięwzięcie w rozumieniu MSSF3 czy grupę aktywów nie stanowiących przedsięwzięcia.

Rozliczenia nabycia przedsięwzięć dokonuje się metodą nabycia. W metodzie tej możliwe do zidentyfikowania nabyte aktywa i zobowiązania wycenia się w wartości godziwej na dzień przejęcia. Zapłatę przekazaną w transakcji nabycia przedsięwzięć wycenia się w wartości godziwej przekazanych przez Grupę aktywów, zobowiązań zaciągniętych przez Grupę wobec poprzednich właścicieli jednostki przejmowanej oraz instrumentów kapitałowych wyemitowanych przez Grupę w zamian za przejęcie kontroli nad jednostką przejmowaną. Koszty związane z  przejęciem ujmuje się w wyniku finansowym w momencie ich poniesienia. Nadwyżka ceny przejęcia, wartości godziwej uprzednio posiadanych udziałów oraz udziałów niekontrolujących nad wartością godziwą przejętych aktywów netto, z uwzględnieniem wyjątków wymienionych w MSSF 3, stanowi wartość firmy.

W przypadku transakcji nabycia aktywów nie stanowiącej nabycia przedsięwzięcia cenę nabycia alokuje się
do poszczególnych nabytych składników aktywów na bazie ich relatywnych wartości godziwych. Koszty transakcyjne podlegają ujęciu w wartości początkowej nabytych aktywów trwałych. W transakcji nabycia aktywów nie powstaje wartość firmy.
 
Inwestycje w jednostkach stowarzyszonych są ujmowane w skonsolidowanym sprawozdaniu finansowym metodą praw własności. Zgodnie z metodą praw własności inwestycję w jednostce stowarzyszonej ujmuje się początkowo według kosztu, a następnie koryguje w celu uwzględnienia udziału Grupy w wyniku finansowym i innych całkowitych dochodach jednostki stowarzyszonej. Inwestycję
w jednostce stowarzyszonej ujmuje się metodą praw własności od dnia, w którym dany podmiot uzyskał status jednostki stowarzyszonej.

Przy ocenie konieczności ujęcia utraty wartości inwestycji Grupy w jednostce stowarzyszonej stosuje się wymogi MSR 28.W razie potrzeby całość kwoty bilansowej inwestycji testuje się na utratę wartości zgodnie z MSR 36 „Utrata wartości aktywów”, jako pojedynczy składnik aktywów, porównując jego wartość odzyskiwalną z wartością bilansową. Ujęta utrata wartości stanowi część wartości bilansowej inwestycji. Odwrócenie tej utraty wartości ujmuje się zgodnie
z MSR 36 w stopniu odpowiadającym późniejszemu zwiększeniu wartości odzyskiwalnej inwestycji. 

 

 

 

Udział Jednostki Dominującej w kapitale (równy posiadanym prawom głosu)

Lp.

Nazwa jednostki

Siedziba

Zakres działalności

2021

2020

 

Udziały posiadane bezpośrednio

 

 

 

 

1

Erbud International Sp. z o.o.(Spółka przejęta przez Erbud Operations Sp. z o.o.)

Toruń

Usługi budowlane

0,00%

100,00%

2

ONDE S.A. (dawniej Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowo - Inżynieryjnego S.A.)

Toruń

Budownictwo drogowe i odnawialne źródła energii

60,70%

90,00%

3

Erbud Operations Sp. z o.o.(przejęła Erbud International Sp. z o.o. i zmieniła nazwę na Erbud International Sp. z o.o.)

Rzeszów

Usługi budowlane

100,00%

100,00%

4

Erbud Construction Sp. z o.o.

Toruń

Usługi budowlane

100,00%

100,00%

5

Erbud Industry Sp. z o.o.

Toruń

Usługi Inżynieryjne

100,00%

100,00%

6

MOD21 GmbH (dawniej GWI GmbH)

Dusseldorf, Niemcy

Usługi budowlane

100,00%

100,00%

7

Erbud Shared Services Sp. z o.o.

Warszawa

Usługi wsparcia

100,00%

100,00%

8

Erbud Holding GmbH

Dusseldorf, Niemcy

Usługi zarządzania

100,00%

100,00%

9

Hebud Sp. z o.o. w likwidacji

Mińsk, Białoruś

Usługi budowlane

100,00%

100,00%

10

Toruńska Sportowa w likwidacji Sp. z o.o.

Toruń

Usługi sportowe, rozrywkowe i rekreacyjne

39,00%

39,00%

11

JV WMER Matoc Poland Sp. z o.o

Warszawa

Usługi budowlane

50,00%

50,00%

12

JV PABC Sp. z o.o.

Warszawa

Usługi budowlane

100,00%

100,00%

13

MOD21 Sp. z o.o.

Ostaszewo

Budownictwo modułowe z drewna

100,00%

0,00%

14

Sanssouci Karpacz Sp. z o.o.

Warszawa

Usługi budowlane

43,00%

0,00%

  

 

 

Udziały Jednostki Dominującej pośredniego szczebla (odpowiadający posiadanym prawom głosu)

Lp.

Nazwa jednostki

Siedziba

Zakres działalności

2021

2020

 

Udziały posiadane pośrednio

 

 

 

 

1

Erbud Industry Centrum Sp. z o.o.
(po połączeniu z Erbud Industry Pomorze Sp. z o.o.)

Łódź

Usługi serwisowe w segmencie przemysłu

99,01%

99,01%

2

Erbud Industry Pomorze Sp. z o.o.
(połączenie z Erbud Industry Centrum Sp. o.o.)

Gdańsk

Usługi serwisowe w segmencie przemysłu

-

100,00%

3

Erbud Industry Południe Sp. z o.o.

Będzin

Usługi serwisowe w segmencie przemysłu

99,29%

99,29%

4

PDI Dusseldorf Malmedyerstrasse Ost GmbH

Dusseldorf, Niemcy

Usługi budowlane

43,35%

43,35%

5

PDI Dusseldorf Malmedyerstrasse West GmbH

Dusseldorf, Niemcy

Usługi budowlane

43,35%

43,35%

6

Erbud Beteiligungs GmbH

Dusseldorf, Niemcy

Celowa

100,00%

100,00%

7

IVT Weiner + Reimann GmbH

Oberhausen, Niemcy

Usługi serwisowe w segmencie przemysłu

100,00%

100,00%

8

IVT Menzenbach GmbH

Oberhausen, Niemcy

Usługi serwisowe w segmencie przemysłu

100,00%

100,00%

9

PflegeQuatier Düren GmbH

Dusseldorf, Niemcy

Usługi budowlane

43,35%

43,35%

10

WTL20 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

11

WTL40 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

12

WTL80 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

13

WTL100 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

14

WTL120 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

15

WTL130 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

16

WTL140 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

17

WTL150 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

18

WTL160 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

19

WTL170 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

20

IDE Projekt Sp. z o.o.

Toruń

Usługi projektowania w segmencie OZE

100,00%

0,00%

21

Satchwell Polska Toruń Sp. z o.o.

Toruń

Usługi serwisowe w segmencie przemysłu

100,00%

0,00%

22

Azuryt 6 Investments Sp. z o.o.

Łódź

odnawialne źródła energii

50,00%

0,00%

23

Cyranka Sp. z o.o.

Warszawa

odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

24

Elektrownia DEPVPL sp. z o.o.

Szczecin

odnawialne źródła energii

50,00%

0,00%

25

KWE Spółka z o.o.

Szczecin

odnawialne źródła energii

50,00%

0,00%

26

IKR GmbH

Bitterfeld - Wolfen

Usługi serwisowe w segmencie przemysłu

100,00%

0,00%

27

WTL50 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

28

WTL210 Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

29

WTL270 Sp. z o.o.

Toruń

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

30

Park Słoneczny Ciechanów Sp. z o.o.

Toruń

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

31

Park Lewałd Sp. z o.o.

Toruń

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

32

FW Gumienice Sp. z o.o.

Toruń

Odnawialne źródła energii

100,00%

0,00%

33

Farma Wiatrowa Szybowice Sp. z o.o.

Warszawa

Odnawialne źródła energii

50,00%

0,00%

 

 

 

 

 

 

 Udziały spółek współzależnych konsolidowane metodą praw własności i klasyfikowane jako długoterminowe aktywa finansowe:

 

Długoterminowe aktywa finansowe

2021

2020

Azuryt 6 Investments Sp. z o.o.

14 687

-

KWE Sp. z o.o.

11 232

-

Elektrownia DE PVPL 22 Sp. z o.o.

3 400

-

Farma Wiatrowa Szybowice Sp. z o.o.

5 287

-

Tauron Serwis Sp. z o.o.

488

488

Sanssouci Karpacz Sp. z o.o.

2

-

Udział w zyskach/stratach netto jednostek podporządkowanych wycenianych metodą praw własności

(156)

-

Razem

34 940

488

 

Dla istotnych inwestycji konsolidowanych metodą praw własności podstawowe dane finansowe za okres zakończony 31.12.2021r. przedstawiono poniżej:

 

Azuryt 6 Investments
Sp. z o.o.

KWE SP. Z O.O.

FARMA WIATROWA SZYBOWICE SP. Z O.O.

Wybrane pozycje bilansowe:

 

 

 

AKTYWA, w tym:

2 457

3 952

2 438

Aktywa trwałe

397

3 527

235

Aktywa obrotowe

2 061

425

2 203

Środki pieniężne

735

9

6

PASYWA, w tym:

2 457

3 952

2 438

Zobowiązania długoterminowe, w tym:

1 127

2 991

2 544

Zobowiązania finansowe

1 127

2 991

2 544

Zobowiązania krótkoterminowe, w tym:

1 601

11

14

Zobowiązania finansowe

-

-

-

 

 

 

 

Skrócony rachunek wyników:

 

 

 

Przychody ze sprzedaży dóbr i usług

-

1

8

Zysk netto za okres obrotowy

(178)

7

(114)

Całkowity dochód

(178)

7

(114)

Inne pozycje wynikowe:

 

 

 

Amortyzacja

-

-

-

Przychody finansowe

-

-

-

Koszty finansowe

-

45

107

Podatek dochodowy

-

-

-

 

Nie rozpoznano udziału w stratach Sanssouci za rok 2021 w sprawozdaniu skonsolidowanym w kwocie 463 tys. zł
z uwagi na fakt, że wartość inwestycji wycenianych metodą praw własności wyniosła 0.

Pozostałe spółki o nieistotnym znaczeniu wykazały łącznie wynik finansowy oraz całkowite dochody za rok 2021 w wysokości: -1 tys. zł (strata).

Okres obrachunkowy spółek współzależnych jest taki sam jak w jednostce dominującej. W spółkach tych nie występują żadne ograniczenia co do dysponowania środkami pieniężnymi w przypadku potencjalnych wypłat dywidend i spłat pożyczek.

 

W sprawozdaniu finansowym Grupa zaprezentowała nabycia jednostek obejmujących grupę aktywów nie stanowiących przedsięwzięcia, nabycia udziałów w jednostkach współkontrolowanych i nabycie jednostki stanowiące przedsięwzięcie.

Nabycie jednostek obejmujących grupę aktywów nie stanowiących przedsięwzięcia

Dnia 22 marca 2021 r. Spółka zależna ONDE S.A. nabyła po 100% udziałów w 10 spółkach celowych ( poz.10-19 w/w tabeli) od dwóch jednostek niepowiązanych. Ceny nabycia spółek wyniosły od 165 tys. zł. do 900 tys. zł. a łączna wartość tych wszystkich transakcji wyniosła 3 615 tys. zł, cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych. Ze względu na fakt, iż transakcje te są pojedynczo nieistotne, Spółka prezentuje ujawnienia na temat tych transakcji łącznie. W skład majątku spółek wchodzą umowy dzierżawy gruntów określające powierzchnię pod budowę farm fotowoltaicznych, decyzje środowiskowe oraz warunki zabudowy oraz środki pieniężne. Spółka nie generuje przychodów oraz nie posiada określonych procesów i pracowników, dlatego też transakcja została zaklasyfikowana jako nabycie aktywów nie stanowiące nabycia przedsięwzięcia. Nabycie aktywów rozliczane jest poprzez alokację ceny nabycia do poszczególnych nabytych składników aktywów na bazie ich relatywnych wartości godziwych. Spółka ONDE S.A. oceniła iż cena zapłacona zostanie alokowana głównie do nabytego studium wykonalności budowy farmy fotowoltaicznej w nabytych lokalizacjach, które w sprawozdaniu skonsolidowanym Grupy ONDE zostało ujęte jako zapasy, gdyż farmy fotowoltaiczne budowane będą w celu ich sprzedaży w toku normalnej działalności Grupy .

Dnia 14 czerwca 2021 r. Spółka zawarła umowę kupna 100% udziałów w spółce (Cyranka) będącej właścicielem dwóch projektów farm fotowoltaicznych od trzech jednostek niepowiązanych. Cena transakcji wyniosła 10.647 tys. zł. cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku spółki wchodzą umowy dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farm fotowoltaicznych, decyzje środowiskowe, warunki zabudowy, warunki przyłączeniowe, projekt budowlany, pozwolenie na budowę oraz środki pieniężne. Spółka nie generuje przychodów oraz nie posiada określonych procesów i pracowników, dlatego też transakcja została zaklasyfikowana jako nabycie aktywów nie stanowiące nabycia przedsięwzięcia. Nabycie aktywów rozliczane jest poprzez alokację ceny nabycia do poszczególnych nabytych składników aktywów na bazie ich relatywnych wartości godziwych. Spółka ONDE S.A. oceniła iż cena zapłacona zostanie alokowana głównie do nabytego studium wykonalności budowy farmy fotowoltaicznej w nabytych lokalizacjach, które w sprawozdaniu skonsolidowanym Grupy ONDE zostało ujęte jako zapasy, gdyż farmy fotowoltaiczne budowane będą w celu ich sprzedaży w toku normalnej działalności Grupy.

Dnia 12 lipca 2021 r. Spółka ONDE S.A. nabyła 100% udziałów w spółce celowej (WTL270) od dwóch jednostek niepowiązanych. Cena nabycia spółki wyniosła 360 tys. zł. cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku spółki wchodzi umowa dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farmy fotowoltaicznej, warunki zabudowy oraz środki pieniężne. Spółka nie generuje przychodów oraz nie posiada określonych procesów i pracowników, dlatego też transakcja została zaklasyfikowana jako nabycie aktywów nie stanowiące nabycia przedsięwzięcia. Nabycie aktywów rozliczane jest poprzez alokację ceny nabycia do poszczególnych nabytych składników aktywów na bazie ich relatywnych wartości godziwych. Spółka ONDE S.A. oceniła iż cena zapłacona zostanie alokowana głównie do nabytego studium wykonalności budowy farmy fotowoltaicznej w nabytych lokalizacjach, które w sprawozdaniu skonsolidowanym Grupy ONDE zostało ujęte jako zapasy, gdyż farmy fotowoltaiczne budowane będą w celu ich sprzedaży w toku normalnej działalności Grupy.

Dnia 17 września 2021 r. Spółka ONDE S.A. nabyła 100% udziałów w spółce celowej (WTL210) od dwóch jednostek niepowiązanych. Cena nabycia spółki wyniosła 795 tys. zł cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku spółki wchodzi umowa dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farmy fotowoltaicznej, decyzja środowiskowa, warunki zabudowy oraz środki pieniężne. Spółka nie generuje przychodów oraz nie posiada określonych procesów
i pracowników, dlatego też transakcja została zaklasyfikowana jako nabycie aktywów nie stanowiące nabycia przedsięwzięcia. Nabycie aktywów rozliczane jest poprzez alokację ceny nabycia do poszczególnych nabytych składników aktywów na bazie ich relatywnych wartości godziwych. Spółka ONDE S.A. oceniła iż cena zapłacona zostanie alokowana głównie do nabytego studium wykonalności budowy farmy fotowoltaicznej w nabytych lokalizacjach, które w sprawozdaniu skonsolidowanym Grupy ONDE zostało ujęte jako zapasy, gdyż farmy fotowoltaiczne budowane będą w celu ich sprzedaży w toku normalnej działalności Grupy.

Dnia 17 września 2021 r. Spółka ONDE S.A. nabyła 100% udziałów w spółce celowej (WTL50) od dwóch jednostek niepowiązanych. Cena nabycia spółki wyniosła 555 tys. zł. cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku spółki wchodzi zawarta umowa dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farmy fotowoltaicznej, warunki zabudowy, decyzja środowiskowa oraz środki pieniężne. Spółka nie generuje przychodów oraz nie posiada określonych procesów
i pracowników, dlatego też transakcja została zaklasyfikowana jako nabycie aktywów nie stanowiące nabycia przedsięwzięcia. Nabycie aktywów rozliczane jest poprzez alokację ceny nabycia do poszczególnych nabytych składników aktywów na bazie ich relatywnych wartości godziwych. Spółka ONDE S.A. oceniła iż cena zapłacona zostanie alokowana głównie do nabytego studium wykonalności budowy farmy fotowoltaicznej w nabytych lokalizacjach, które w sprawozdaniu skonsolidowanym Grupy ONDE zostało ujęte jako zapasy, gdyż farmy fotowoltaiczne budowane będą w celu ich sprzedaży w toku normalnej działalności Grupy.

Dnia 5 października Spółka zakupiła 100 % udziałów w spółce celowej (Park Słoneczny Ciechanów). Kwota transakcji wyniosła 1 055 tys. zł. Cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku spółki wchodzi zawarta umowa dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farmy fotowoltaicznej, decyzja środowiskowa, warunki zabudowy, warunki przyłączeniowe oraz środki pieniężne. Spółka nie generuje przychodów oraz nie posiada określonych procesów i pracowników, dlatego też transakcja została zaklasyfikowana jako nabycie aktywów nie stanowiące nabycia przedsięwzięcia. Nabycie aktywów rozliczane jest poprzez alokację ceny nabycia do poszczególnych nabytych składników aktywów na bazie ich relatywnych wartości godziwych. Spółka ONDE S.A. oceniła iż cena zapłacona zostanie alokowana głównie do nabytego studium wykonalności budowy farmy fotowoltaicznej w nabytych lokalizacjach, które w sprawozdaniu skonsolidowanym Grupy ONDE zostało ujęte jako zapasy, gdyż farmy fotowoltaiczne budowane będą w celu ich sprzedaży w toku normalnej działalności Grupy.

Dnia 12 października Spółka zakupiła 100 % udziałów w spółce celowej (Park Lewałd). Kwota transakcji wyniosła 9 011 tys. zł. Cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku spółki wchodzi umowa dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farmy fotowoltaicznej, decyzja środowiskowa, warunki zabudowy, warunki przyłączeniowe, projekt budowlany, pozwolenie na budowę, środki pieniężne. Spółka nie generuje przychodów oraz nie posiada określonych procesów i pracowników, dlatego też transakcja została zaklasyfikowana jako nabycie aktywów nie stanowiące nabycia przedsięwzięcia. Nabycie aktywów rozliczane jest poprzez alokację ceny nabycia do poszczególnych nabytych składników aktywów na bazie ich relatywnych wartości godziwych. Spółka ONDE S.A. oceniła iż cena zapłacona zostanie alokowana głównie do nabytego studium wykonalności budowy farmy fotowoltaicznej w nabytych lokalizacjach, które w sprawozdaniu skonsolidowanym Grupy ONDE zostało ujęte jako zapasy, gdyż farmy fotowoltaiczne budowane będą w celu ich sprzedaży w toku normalnej działalności Grupy.

Dnia 26 listopada 2021 r. Spółka ONDE S.A. nabyła 100% udziałów w spółce celowej (FW Gumienice). Cena nabycia spółki wyniosła 1 531 tys. zł. cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku nabytej spółki wchodzi umowa dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farmy fotowoltaicznej, decyzja środowiskowa, warunki zabudowy, warunki przyłączeniowe, projekt budowlany oraz środki pieniężne. Spółka nie generuje przychodów oraz nie posiada określonych procesów
i pracowników, dlatego też transakcja została zaklasyfikowana jako nabycie aktywów nie stanowiące nabycia przedsięwzięcia. Nabycie aktywów rozliczane jest poprzez alokację ceny nabycia do poszczególnych nabytych składników aktywów na bazie ich relatywnych wartości godziwych. Spółka ONDE S.A. oceniła iż cena zapłacona zostanie alokowana głównie do nabytego studium wykonalności budowy farmy fotowoltaicznej
w nabytych lokalizacjach, które w sprawozdaniu skonsolidowanym Grupy ONDE zostało ujęte jako zapasy, gdyż farmy fotowoltaiczne budowane będą w celu ich sprzedaży w toku normalnej działalności Grupy.


 

Nabycie jednostek stanowiących przedsięwzięcie

Dnia 19 kwietnia 2021 r. Spółka ONDE SA zakupiła 100% udziałów w Spółce IDE PROJEKT Sp. z o.o. z siedzibą
w Toruniu za kwotę 500 tys. zł. (zapłaconą w środkach pieniężnych) od jednostki niepowiązanej. Przedmiotem działalności IDE PROJEKT Sp. z o.o. jest obsługa inwestycji w branży farm fotowoltaicznych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku przejętej spółki wchodzą głównie środki pieniężne oraz należności od jednostek niepowiązanych, w łącznej kwocie 1.575 tys. zł. Pasywa spółki obejmują głównie zobowiązania wobec pozostałych jednostek w kwocie 153 tys. zł. Transakcja została zaklasyfikowana jako przejęcie przedsięwzięcia
z uwagi na fakt, że zgodnie z MSSF 3 Połączenia jednostek w IDE Projekt Sp. z o.o. identyfikowalne są wkład, procesy oraz produkty. Celem nabycia spółki zajmującej się obsługą inwestycji w branży farm fotowoltaicznych jest rozszerzenie zakresu łańcucha dostaw ONDE wraz z jej jednostkami zależnymi w obszarze dewelopmentu farm fotowoltaicznych.

 

Dnia 31 marca 2021 r. Erbud Industry Centrum Sp. z o.o. zakupiła 100% udziałów w Spółce Satchwell Polska Toruń
Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu za kwotę 4.950 tys. złotych netto (zapłaconą w środkach pieniężnych) od jednostki niepowiązanej. Przedmiotem działalności Satchwell Polska Toruń Sp. z o.o. jest wykonawstwo instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej inwestycji były nieistotne. W związku z dołączeniem do Grupy Kapitałowej zwiększony potencjał pozwoli podejmować większe zadania z lepszym efektem ekonomicznym.

 

W 2021 r. do naszej grupy dołączyła niemiecka spółka Bilfinger Rohrleitungsbau GmbH, która zmieniła nazwę na IKR GmbH. Jest to spółka z 30 letnią historią wyspecjalizowaną w serwisie dla przemysłu, szczególnie aktywna na rynku chemicznym i petrochemicznym. Realizuje zlecenia projektowe w zakresie budowy rurociągów oraz przyłączeń dla przemysłu chemicznego i petrochemicznego, energetyki i metalurgii. Ze względu na rosnące zapotrzebowanie przemysłu na usługi w Niemczech – IKR ma przed sobą duży potencjał rozwojowy. Przejęcie IKR spowodowało, że Grupa Erbud stała się jeszcze bardziej widoczna na rynku niemieckim i jest w stanie oferować jeszcze większy zakres usług serwisowych.

 

Nabycie udziałów w jednostkach współkontrolowanych 

Dnia 1 czerwca 2021 r. Spółka zawarła umowę kupna 50% udziałów w spółce (Azuryt Investments) będącej właścicielem projektu farmy fotowoltaicznej od jednostki niepowiązanej. Cena transakcji wyniosła 14 687 tys. zł i została rozliczona
w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku spółki wchodzą umowy dzierżawy gruntów określające powierzchnię pod budowę farmy fotowoltaicznej, pozwolenie na budowę, warunki zabudowy, warunki przyłączenia oraz środki pieniężne. Wstępnie oceniono, że nabyta spółka będzie wspólnym porozumieniem umownym Spółki oraz jednostki niepowiązanej będącej sprzedającym w powyższej transakcji z uwagi na fakt sprawowania nad spółką współkontroli przez obie strony transakcji. Wspólne porozumienie umowne zaklasyfikowano jako wspólne przedsięwzięcie i w związku z powyższym, oceniono, że przejęta spółka będzie podlegała wycenie metodą praw własności.

Dnia 25 czerwca 2021 r. Spółka zawarła umowę kupna 50% udziałów w spółce będącej właścicielem projektu farmy fotowoltaicznej od jednostki niepowiązanej. Cena transakcji wyniosła 3 162 tys. zł i zostanie rozliczona w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku nabytej spółki wchodzą umowy dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farmy fotowoltaicznej, warunki zabudowy, warunki przyłączenia oraz środki pieniężne. Wstępnie oceniono, że nabyta spółka będzie wspólnym porozumieniem umownym Spółki oraz jednostki niepowiązanej będącej sprzedającym w powyższej transakcji z uwagi na fakt sprawowania nad spółką współkontroli przez obie strony transakcji. Wspólne porozumienie umowne zaklasyfikowano jako wspólne przedsięwzięcie i w związku z powyższym, oceniono, że przejęta spółka będzie podlegała wycenie metodą praw własności.

Dnia 25 czerwca 2021 r. Spółka zawarła umowę kupna 50% udziałów w spółce będącej właścicielem projektu farmy wiatrowej od jednostki niepowiązanej. Cena transakcji wyniosła 4 901 tys. zł i zostanie rozliczona w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku nabytej spółki wchodzą umowy dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farmy wiatrowej, warunki zabudowy, warunki przyłączenia oraz środki pieniężne. Wstępnie oceniono, że nabyta spółka będzie wspólnym porozumieniem umownym Spółki oraz jednostki niepowiązanej będącej sprzedającym w powyższej transakcji z uwagi na fakt sprawowania nad spółką współkontroli przez obie strony transakcji. Wspólne porozumienie umowne zaklasyfikowano jako wspólne przedsięwzięcie i w związku z powyższym, oceniono, że przejęta spółka będzie podlegała wycenie metodą praw własności.

Dnia 16 grudnia 2021 r. Spółka ONDE S.A. nabyła 50% udziałów w spółce celowej będącej właścicielem projektu farmy wiatrowej od jednostki niepowiązanej. Cena nabycia spółki wyniosła 5 287 tys. zł. Cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku nabytej spółki wchodzą umowy dzierżawy gruntów określające powierzchnię pod budowę farmy wiatrowej, warunki zabudowy oraz przyłączenia, decyzja środowiskowa, projekt budowlany, pozwolenie na budowę oraz środki pieniężne. Wstępnie oceniono, że nabyta spółka będzie wspólnym porozumieniem umownym Spółki oraz jednostki niepowiązanej będącej sprzedającym w powyższej transakcji z uwagi na fakt sprawowania nad spółką współkontroli przez obie strony transakcji. Wspólne porozumienie umowne zaklasyfikowano jako wspólne przedsięwzięcie i w związku z powyższym, oceniono,
że przejęta spółka będzie podlegała wycenie metodą praw własności.

 

6.13.  TRANSAKCJE Z PODMIOTAMI POWIĄZANYMI

Transakcje z podmiotami powiązanymi

Poniższe tabele przedstawiają łączne kwoty transakcji zawartych przez Grupę z podmiotami powiązanymi w ramach Grupy Erbud S.A. za okres zakończony dnia 31 grudnia 2021 r. oraz za okres zakończony dnia 31 grudnia 2020 r. 


  

 

 

 

2021

 

2020

 

 

Spółki powiązane niekonsolidowane metodą pełną

Razem

Spółki zależne niekonsolidowane

Razem

Nota 6.6.

Należności z tytułu dostaw i usług

2 972

2 972

-

-

Nota 5.1.2.

Udzielone pożyczki

10 377

10 377

-

-

Nota 6.10.

Zobowiązania z tytułu dostaw i usług

103

103

217

217

Nota 4.2.-4.3.

Przychody ze sprzedaży

12 496

12 496

567

567

 

Przychody z tytułu odsetek od pożyczek

437

437

-

-

 

 

Transakcje z kluczowymi członkami kadry kierowniczej

Wynagrodzenie naliczone za rok obrotowy członkom Zarządu Jednostki Dominującej oraz członkom Rady Nadzorczej otrzymane od Grupy zaprezentowano w poniższej tabeli:

 

 

2021

2020

Zarząd

 

 

Krótkoterminowe świadczenia pracownicze (wynagrodzenia)

16 451

8 007

Rada Nadzorcza

 

 

Krótkoterminowe świadczenia pracownicze (wynagrodzenia)

432

351

Razem

16 883

8 358

 

Na dzień przekazania niniejszych sprawozdań finansowych członkowie Zarządu oraz prokurenci nie posiadają żadnych świadczeń opartych na akcjach.

Na poszczególne dni bilansowe osoby zarządzające (członkowie Zarządu oraz Rady Nadzorczej) posiadały następującą liczbę akcji (wszystkie akcje są akcjami zwykłymi):  

 

 

2021

 

2020

Akcjonariusz

Liczba akcji/głosów

% udziału w kapitale zakładowym w głosach na WZA

Liczba
akcji/głosów

% udziału w kapitale zakładowym w głosach na WZA

Dariusz Grzeszczak

728 787

5,88%

747 654

5,88%

Jacek Leczkowski

5 112

0,04%

5 174

0,04%

Agnieszka Głowacka

3 938

0,03%

3 938

0,03%

Albert Durr

13 840

0,11%

27 508

0,11%

Razem

751 677

6,06%

784 274

6,06%

  

6.14.  IPO Spółki zależnej ONDE S.A.

 

W dniu 19 lipca 2021 r. spółka zależna od ERBUD S.A. – ONDE S.A. zadebiutowała na Giełdzie Papierów Wartościowych. W ramach IPO Erbud S.A. sprzedała 7.704.200 posiadanych akcji po 26,00 zł za akcję pozyskując
200 mln zł środków pieniężnych i zmniejszając swój udział w kapitale ONDE do 60,7%. Ponadto, ONDE wyemitowało
8 250 000 akcji emisji Serii E.

Po pomniejszeniu o koszty związane bezpośrednio z IPO, wartość pozyskanych środków pieniężnych została zaprezentowana w skonsolidowanym zestawieniu zmian w kapitale w linii „Sprzedaż i emisja akcji w spółce zależnej” jako wzrost zysków zatrzymanych, kapitału rezerwowego oraz wzrost kapitału udziałowców niekontrolujących.

 

 

Wpływ ze sprzedaży akcji przez Erbud

200 310

Wpływ z emisji akcji ONDE

214 500

Razem wpływy

414 810

Koszty bezpośrednie

16 806

Sprzedaż i emisja w spółce zależnej

398 004

  

Poza kosztami bezpośrednimi wymienionymi powyżej część kosztów została rozpoznana jako koszty w sprawozdaniu
z wyniku.

Pozyskane środki Grupa ERBUD zamierza wykorzystać na finansowanie dalszego rozwoju Grupy ONDE w sektorze inwestycji OZE oraz finansowanie inwestycji dotyczącej produkcji domów modułowych oraz na akwizycję spółek
z segmentu usług dla przemysłu w kraju i za granicą w ramach pozostałej działalności Grupy Erbud.

 

ZDARZENIA PO ZAKOŃCZENIU OKRESU SPRAWOZDAWCZEGO

 

Dnia 3 stycznia 2022r Spółka wpłaciła kaucję w wysokości 10 mln złotych do Invest Line E S.A. na mocy umowy zawartej 29.12.2021r. Kaucja służy zabezpieczeniu realizacji przez ERBUD zobowiązania do zawarcia umowy najmu. Erbud jest zainteresowana najmem pomieszczeń biurowych oraz biurowo-usługowych na terenie miasta Torunia
o powierzchni użytkowej nie mniejszej niż PUU: 5.000 mkw., natomiast Invest Line prowadzi działalność w zakresie doradztwa oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz w wynajmie powierzchni komercyjnych.

 

Dnia 18 lutego 2022 r. ERBUD SA podpisała w formie aktu notarialnego przedwstępną umowę zakupu niezabudowanej nieruchomości gruntowej będącej w użytkowaniu wieczystym o łącznej powierzchni 2.3013 ha. Nieruchomość znajduje się w Toruniu. Cena transakcji wynosi 20.200.000,00 złotych netto. Planowana data podpisania Umowy Przyrzeczonej Sprzedaży planowana jest na 15 listopada 2022 r.



 

Dnia 2 lutego 2022 r. Spółka ONDE S.A. nabyła 50% udziałów w spółce celowej będącej właścicielem projektu farmy fotowoltaicznej od jednostki niepowiązanej. Cena nabycia spółki wyniosła 4.950 tys. EUR. Cena transakcyjna podlega rozliczeniu w środkach pieniężnych. Koszty transakcyjne dotyczące tej transakcji były nieistotne. W skład majątku nabytej spółki wchodzą umowy dzierżawy gruntów określająca powierzchnię pod budowę farm fotowoltaicznych, decyzja środowiskowa, warunki zabudowy, warunki przyłączenia oraz środki pieniężne. Wstępnie oceniono, że nabyta spółka będzie wspólnym porozumieniem umownym Spółki oraz jednostki niepowiązanej będącej sprzedającym w powyższej transakcji z uwagi na fakt sprawowania nad spółką współkontroli przez obie strony transakcji. Wspólne porozumienie umowne zaklasyfikowano jako wspólne przedsięwzięcie i w związku z powyższym, oceniono, że przejęta spółka będzie podlegała wycenie metodą praw własności.

 

Dnia 24 lutego 2022 r. na Ukrainie wybuchła wojna. Trudno jednoznacznie skwantyfikować jaki wpływ wywrze konflikt spowodowany przez Rosję na działalność Grupy. Początkowa panika na wszystkich rynkach z przełomu lutego i marca zaczęła wytracać tempo już po 15 marca 2022 r. Bez względu na finał tego konfliktu gospodarcza mapa świata ulegnie zmianie. Embargo nałożone na Rosję i Białoruś znacznie zmienią sytuację handlową. Spółki z Grupy ERBUD nie mają żadnych bezpośrednich kontaktów handlowych z firm z tego obszaru. Grupa nie ma tam też żadnych aktywów.
Spółki z Grupy przekazały 1 mln zł na pomoc uchodźcom z Ukrainy.

Zarząd ERBUD S.A. monitoruje na bieżąco sytuację związana z dostępnością i cenami surowców. Dokonano rewizji budżetu pod kątem wydatków, które można przesunąć na dalsze okresy lub całkowicie z nich zrezygnować.

Rozpoczęto rozmowy ze Zleceniodawcami pod kątem zmiany wynagrodzenia.

Posiadany portfel zamówień pozwala na bardzo selektywne podejście do ofertowania.

Ostatnie wydarzenia rozgrywające się półtora miesiąca przed publikacją sprawozdania finansowego za rok 2021 pokazały, że ryzyk określanych mianem „czarnych łabędzi” nie jesteśmy w stanie przewidzieć i trudno się przed nimi zabezpieczyć w 100%. Konflikt wojenny za wschodnią granica pokazał, że decyzja jednego człowieka może zdestabilizować gospodarkę niemal na całym świecie. Po inwazji Rosji na Ukrainę cały świat stanął w obliczu kryzysu paliwowego, słabły giełdy i waluty krajów ościennych w tym Polski. Ceny surowców i ich dostępność stały się dużo większym problem w branży budowlanej niż zagrożenia związane z COVID19.

Grupa Erbud zawsze upatrywała swojego rozwoju w zachodniej Europie, a szczególnie w Niemczech. Wszelkie zakusy wejścia na rynki wschodnie postrzegane czasami jako rynki wschodzące były jednak przez Zarząd oceniane negatywnie.

Na dzień publikacji sprawozdania w Grupie jest zatrudnionych bezpośrednio 51 pracowników z Ukrainy na 3 tys. osób zatrudnionych w ogóle. Na placach budów pracuje około 1300 osób z Ukrainy będących pracownikami firm podwykonawczych. Od chwili wybuchu konfliktu około 100 pracowników naszych podwykonawców wróciło na Ukrainę Większość z tych osób od lat przebywa w Polsce i posiada karty Polaka. Wojna spowodowała konieczność ściągnięcia przez nich rodzin, które zostały objęte pomocą Fundacji im. Eryka Grzeszczaka Wspólne Wyzwanie. Grupa przeznaczyła na ten cel 1,5 mln zł.

Zarząd na bieżąco monitoruje wpływ sytuacji polityczno-gospodarczej w Ukrainie i w Rosji oraz w Białorusi na działalność Grupy ERBUD. Od ponad roku mamy do czynienia ze wzrostem cen materiałów budowlanych i robocizny na rynku polskim. Ze względu na fakt, że Grupa nie realizuje kontraktów długoterminowych można na bieżąco uwzględniać ryzyka wzrostu cen materiałów w kalkulacjach lub korzystać w przypadku kontraktów publicznych z klauzul waloryzacyjnych. Bardzo dobre relacje ze zleceniodawcami, dywersyfikacja działalności zarówno pod kątem geograficznym, jak i segmentowym zmniejszają negatywne skutki szoku cenowego spowodowanego konfliktem
w Ukrainie.

 

 

 

 

 

 

 

Podpisy Członków Zarządu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Warszawa, 4 kwietnia 2022 roku

Dariusz Grzeszczak

/Prezes Zarządu/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Agnieszka Głowacka

/Wiceprezes Zarządu/

 

Jacek Leczkowski

/Wiceprezes Zarządu/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Radosław Górski

/Członek Zarządu/